Új privát üzeneted érkezett!

oké, akkor 1/2 3, eurocen te r dm előtt
cas
 
 


CAS!!! Meddig fogtok dm-ezni kb? Úgy terveztem 3 körül indulnánk itthonról, de úgy gondolom, hogy ebben az eseben ez korai érkezés lenne. :oops:
aranyhold
 
 


Na ezt aztán jól kitaláltátok, este olvasom semmi, nappal csak akkor tudom olvasni, amikor lefektetem Korit. 3/4 1-kor feküdt le, kb. 3-ig alszik, szóval én tuti nem tudok fél 3-ra menni (gyalog 1/2 4 - 4-re érnénk oda).
Javaslataim: mentek nélkülünk, esetleg bulizárásként dm-ünk, vagy megyünk holnap - ez már késő?

Cas
Enikőék nem jönnek, mert este csak e-mailt küldtem, már nem telcsiztem, ő pedig nem olvasta még el....

MI LESZ?????? :roll:
nikcsi
 
 

 
 

nekem a záróbulis megoldás is jó, kéredés csak, hogy akkor még nyitva van a DM? :wink:
mi ráérünk, férjem közölte, hogy maradjunk csak nyugodtan, legalább tudja csinálni a képeket :? :)


Nikcsi haza is tudunk vinni Titeket, meg hozni is ha Sacinak jó, hogy 3-ra megyünk értetek, de mi még útközben szeretnénk beugrani cipőt venni
szilvamag
 
 


nekem a záróbulis megoldás is jó, kérdés csak, hogy akkor még nyitva van a DM? :wink:
mi ráérünk, férjem közölte, hogy maradjunk csak nyugodtan, legalább tudja csinálni a képeket :? :)


Nikcsi haza is tudunk vinni Titeket, meg hozni is ha Sacinak jó, hogy 3-ra megyünk értetek, de mi még útközben szeretnénk beugrani cipőt venni
szilvamag
 
 


Sebi is későn aludt el, szóval én se bánnám, ha a DM-be inkább holnap mennénk.
Úgyhogy akkor várunk mindenkit, gyertek ahogy tudtok.
cas
 
 


Sziasztok,

ha a férjem ma korán hazajön, akkor én le tudok lépni ügyintézkedni (biztosító, tücsökzene a Csillagvárban - csak érdeklôdés!) amíg Teus alszik. Akkor lelépünk talira ha a kiscsaj felébred!!!
Ha késôn jön az uram, akkor meg már necces a dolog. Meddig érdemes odaérni a talira? 5 óra még jó?

Aranyhold,
sajna ez a nyár nekem is pangás volt a sport terén. Azt mondták tavasszal a Csillagvárban, hogy július-augusztusban felújítják az edzôtermet. Na, gondoltam, akkor lesz ott felfordulás, meg a kedvenc aerobicedzôm úgy is nyaral. Majd ôsszel! Múlt héten bemegyek és közlik, hogy nem újították fel és az edzô meg pont most ment el nyaralni...
Szóval jövô héten kezdek!!! :D
Kedden és csütörtökön van V.Kriszti, hozzá járok. A keddben az a jó, hogy Vilmos háromnegyed 5ig van angolon, és 5kor kezdôdik a torna - ha marad ez a menetrend. Vagyis Vilmos megy a játszóházba én meg tornázni és együtt megyünk haza.

Heti 2 nap nem túl sok, de most csak ennyi fér bele. Illetve van még órája szombat reggel is, de én reggel nem nagyon bírom.

Te hová jársz? A Csiki-begében nyilt egy edzôterem. Azt láttad már?
laga
 
 


Szilvi
Köszi aranyos vagy!
Köszi aranyos vagy! Duplán írok-írok.... :lol: :twisted:
Menjetek nyugodtan cipőt nézni, mert nem tudom garantálni, hogy 3-kor felébred Kori, ha mégis akkor csörgök. (Hidegebb van és ilyenkor képes 3 órát is aludni.)
Dm nyitva tartása net szerint 20.30-ig (Eurocenter, stop shop csak 19-ig, de ez nincs is fent).
Enikő mennyit alszik, ha ő is most aludt el?

Cas
Ha az esti vásárlás nem jön össze, akkor mehetünk holnap is!
nikcsi
 
 


Laga
Nem szoktam nézni az órát, de 1/2 8 - 8 körül szokunk hazaérni, szóval az 5 óra szerintem nem késő! :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi,
szívesen elvinnélek én is. Nekem mindegy ha a Bécsi út felé indulok el, az is jó. Csak az a gáz, hogy nekem 2 gyerek ül mögöttem. Állítólag jövô héten jön meg az új kocsim, abba belefér majd 3 gyerekülés is hátra. Szóval a jövôben számíthatsz rám is - már amennyit járok talira...
laga
 
 


Nikcsi,
jó akkor megyünk! Reszkessetek! Jön Vilmos is! :lol:
laga
 
 


Vilmosnak most mondtam, hogy megyünk talira, van-e kedve? (Fúú, ez jó magyarosra sikeredett.)
Azt mondta van és amikor mondtam, hogy Casékhoz megyünk, akkor megkérdezte, hogy hogy hívják Cas kisbabáját. Mondom Sebi. Leült az asztalhoz és most leírja hogy "Sebi".
Ilyenkor olyan jó fej.
laga
 
 


Micsoda keresztbeszervezések mennek itt! :shock:
A lényeget kivettem: mehetünk amikor akarunk! :wink:
Amint kisül a pogi, és amint Matyi felébred, akkor mi indulunk is. :roll:

Laga! Én a Római Fit Formába jártam. Nem is tudtam, hogy van a CSillagvárban is fitnessterem. Majd kifaggatlak milyen, mennyi, stb. :)
aranyhold
 
 


Laga
Köszi, de nincs semmi, ha gyalog megyek, tudod edzés! Bár ma már voltunk hegyet mászni, és a levegőn is jócskán. Ezért feküdt le későn Kori!
Én nem reszketek Vilmostól! Reszkessen a házigazda, hogy a lakásban lesznek párna darabok, vagy most lehet, hogy új ötlettel állnak elő....Bár nem lesznek ott Coryék.
Vilmos írja fel a babák nevét, aztán jöhet a névsor olvasás! :lol:
nikcsi
 
 


OK Nikcsi!
de ha nincs ülés nem tudlak haza sem vinni :(
még egy szűk fél óra, míg összeszedem őket, aztán indulunk

Laga!
egy xsarába is befért hátulra a három gyerekülés, pedig azt elég szűkre szabták :?
szilvamag
 
 


Délelőtt készült fotókból néhány (fiúknál):
Kép Kép Kép Kép
nikcsi
 
 


Cas,
köszi a bulit! Találd ki mi volt az elsô amikor hazajöttünk. Kicseréltem Teus pelusát. :lol:

Akkor egy péntek délutáni tali az enyém! Melyik péntek legyen?
laga
 
 


mi is itthon vagyunk, Enikő teljesen beájult

köszi a bulit, Saci

szerdán mindenkit várok!!!!!!!
szilvamag
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! A köv. bulit asszem már csak az új lakásban vállalom majd. :)

Laga
Teus :)
Vilmos meg tök jó fej volt, nem is tudom mitől féltél! :)
Két hét múlva péntek szerintem jó nekünk talira.

Szilvi
Enikőnek szép álmokat!
Sebi sajna már fel is ébredt, és sirdogál, mert eldugul az orra és köhögnie is kell vízszintesben... :(
Kinga láncát és a táladat jövő héten viszem!

Nikcsi
Itt maradtak a tápis dobozok, amiket gyűjtögettem neked!
cas
 
 


Cas
Mi is köszönjük a helyszint, és a plussz fogyasztási lehetőséget! Eddig mindig azon ízéltem, mit vigyek, mert múltkor mindenki lekvárt vitt. Ma vittem ropit és nagy kereslet volt a gyerekek körében! :D
Sebi aztán gyógyuljon! Nehogy lebetegedjen! :(
Dobozok, köszi, akkor majd legközelebb, vagy ha esetleg Laci bedobja hozzátok a pénzt!

Laga
És kicserélted? :lol:
nikcsi
 
 


Mi is köszönjük a bulit! Szuper volt, mint mindig, és olyan jó, hogy Lagáék is tudtak jönni!
Matyi is elégé elfáradt, de azért nem adta meg magát olyan könnyen az esti alvásnál! Bár nekem lenne ilyen jó a duracelem! :)

Laga! A 2 hét múlva péntek még nekünk is befér, azt hiszem szept. 15. De utána már nehezebb lesz összeegyeztetni a dolgokat! Szóval én erre a napra szavazok! :)
aranyhold
 
 


Sziasztok,

akkor szept.15 tali nálunk!

Cory, Mucus, Hmmc, Myra,
rátok is számíthatok? Bkv-seknek is nagyon jó hozzánk a közlekedés. Az útvonallal majd késôbb.

Mit szoltok ehhez a "kellemes" novemberi idôhöz? :(
laga
 
 


képek a helyükön

Laga!
én is beírtam a naptáramba a bababulit Nálatok :)
szilvamag
 
 


Nikcsi
Sebi mostmár taknyos is, az éjszakát végigsirdogálta, és most is vissza kellett altatni. Folyton eldugul az orra, meg köhécsel, szegénykém. :(
A ropinak meg annyira nem örültem, a kölkök beterítették vele a gyerekszobát! :) (És Sebi is megkóstolhatta szerintem, bár nagyon vészes eredményt nem tapasztaltam...)

Laga
Sebinél már most sincs egészen 20 fok a szobában, úgyhogy éjszakára biztosan fűtenünk kell nála. Hihetetlen! (Persze júniusban is fűtöttünk egy hetet, miért lenne az augusztus más?!)
Tali: oké!
cas
 
 


Laga
Ha egészség ok, akkor ránk számíthatsz! :)
Idő: külső és belső hőmérséklet lehetne 2 fokkal több, nekem annyi elég is lenne! Hétvégére jó időt mondanak ám! 8)

Szilvi
Képek: átlaghoz képes elég kevés. :o

Cas
Sebinek mielőbbi gyógyulást! A ropiért bocsi, pedig a gyerekek nagyon élvezték. Sebi szerintem nem csak ebből nyalt be, de akkor tök jó, hogy komolyabb jele nincs a dolognak!
Nálunk szerencsére 22-23 fok van! Ha kicsit sütne még a nap, akkor csúcs szuper lenne!
nikcsi
 
 


Nikcsi
Szerintem is evett egy kis pogit is! A szeme alatt kijött egy halovány ekcémás folt a torkoskodától, de ez még belefér, remélem hamar elmúlik. :)

Szilvi
Jók a képek, mindjárt felrakom az enyémeket is, bár az se sok.
cas
 
 


[quote="nikcsi"]
írta:
nikcsiSzilvi
Képek: átlaghoz képes elég kevés. :o

Nikcsi!
pont miattad nincs annyi!! reklamáltál, hogy miért fényképeztelek le, ezért feltenni se mertem azt a rengeteg képet :wink:
szilvamag
 
 


Képek fent!
És ha már letöltöttem, kettőt ide is Sebiről!

A Nagy Fehér Vadász :)
Kép

Csak le ne szakadjon a hinta! :)
Kép
cas
 
 


[quote="szilvamag"]
írta:
szilvamagpont miattad nincs annyi!! reklamáltál, hogy miért fényképeztelek le, ezért feltenni se mertem azt a rengeteg képet :wink: [/color]

Babatalin ne má engem fotózzá! A gyerekeket!!!!!!!!!!! :o
nikcsi
 
 


Nikcsi!
Kori is rajta van a képen . . .
szilvamag
 
 


Enikőnek kibújt a 7. foga!!!!!!!!!!!
szilvamag
 
 


Szilvi
Még szerencse, hogy Koriról is van kép, amúgy nem látogatná a kutya se azt a szuper oldalt! Vagy át lehetne nevezni Boszi oldalnak, aki állandóan eszik - pontosítva, evős pillanatok, mert nem állandó dolog, csak annak van beállítva.... :?

Na látjátok, csak ide le kell írnom és jó idő lesz. Szuper idő van, megint voltunk kint egy csomót, szomszéd kertjében, ahol Kori telekajálta magát gyümölccsel.
Annyira csúcs szupi idő van, hogy eszembe jutott milyen jó lenne egy évad/nyár záró apás talira! :wink:
nikcsi
 
 


Micsoda pangás van itten???????

Milyen börze lesz holnap a bnv-n? Mit tudtok? Mennyi lesz a beugró stb.?
nikcsi
 
 


Szilvi
Ez az amit régebben mondtál, hogy cipő árusok is lesznek kint (először)? Köszi az infót! :)
nikcsi
 
 


Enikőnek gratula a fogacskához!

Mi holnap esküvőre megyünk, de ha mentek börzére, és láttok Sebinek vmi vagány cuccot (86-ostól felfelé), akkor ne türtőztessétek magatokat! :)
cas
 
 


Ez a mostani bnv bababörze volt a legjobb! Sokkal több eladóval, mint eddig. Nagyon megérte! :P

Szilvi
Ti meddig voltatok kint? Sebinek is vásároltatok?

Békáson mikor lesz börze? Tudja valaki?
nikcsi
 
 


Nikcsi!
békáson még októberre sem láttam börzét kiírva :(

mi mindent vettetek? kis babakocsi?

Cas!
én egy inget, Myra egy hosszúujjú pólót vett Sebinek
sajnos nem tudtam nagyon válogatni, mert Kinga nagyon nyűgi volt, az emberek sodorták szegényt én viszont nagyon elfáradtam a cipelésében (+ a fülemen is szatyor)
szilvamag
 
 


Szilvi
Ne keseríts el! A neten nézted? Én nem bízok abban, akkor valamikor felhívom a művházat!
Kori is nagyon nyügi volt, de ő már simán nem akar a kezünkbe maradni - hátra dobja magát stb.
Vettünk 1 overált, 3 rózsaszín kabátot, 2 bodyt, 1 sapkát, 1 pár cipőt, mindezt 8.000,-ért! :P
Kép

Aztán voltunk ma úszni, végre a régi helyen! Szilvi ti nem jöttök? +1 kép csak úgy :lol:
Kép Kép
nikcsi
 
 


Szilvi, Myra
Köszi a soppingolást, szerdán rendezzük!
Bocsi Szilvi a telefonért (meg az SMSt is későn olvastam), nem tudtam teljesen koncentrálni rád, Sebivel mulatni nagy kaland! (Ilyet se csinálunk többet... :)) Amúgy aranyos volt, de mi kizárólag utána rohangásztunk, alig tudtunk beszélni vkivel. De hősiesen tűrte a strapát, csak 1/2 10 felé indultunk haza.

Nikcsi
Tök jó dolgokat vettetek! És Kori nagyon csajszi azon a képen! :)
cas
 
 


Cas!
nekem semmi gond, Sebi maradt le egy esetleg ő mérete szuper gatyáról és pulcsiról az ingéhez (nagyon jól mentek egymáshoz, de nekem nem kelletek volna, mert nagyon fiús volt) :?

Nikcsi!
akkor most én szúrlak le :wink:
nagyon szívesen mentünk volna, ha tudjuk, hogy már tegnap is van. Azt hittem csak a jövő héten kezdődik, akkor meg nem érünk rá :(
tehát jól jött volna az infó

miért vettél 3(!) kabátot Korinak?
szilvamag
 
 


Cas
El tudom képzelni milyen volt ez a szaladgálósdi Sebi után. Ez esküvőn nem túl jó, sőt :cry:
Imádom ilyen csajosan, de 20 év múlva már nem szeretném, hogy sok szempárt magára vonzzon!

Szilvi
Kata is mondta, és szerintem anno én is, hogy szeptemberben kezdődik az úszás. Azért volt szünet, mert nem volt suli. Tudomásom szerint minden suliba pénteken becsöngettek, tehát az úszás is megkezdődött. Bocsi ez alapján az hittem, hogy számotokra is egyértelmű. :roll: :x
Azt gondoltam, hogy 3 kabátra szükség lesz, mivel majd februártól megy már bölcsibe is. Én abból indulok ki, hogy lehet akár milyen idő, mi kimegyünk - de a bölcsibe nem fognak? Nesze nekem - kissé még tapasztalatlan vagyok ám!

Bababörze Békáson: szept. 9-én! Még az óbuda újságba se láttam, de az óbuda tv-ben ki volt írva!
Megy valaki? Szilvi esetleg? Nekem kéne menni sí/overál gatyát venni a kabátokhoz.
nikcsi
 
 


[color=green]DORINÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK![/color]
nikcsi
 
 


Ezen a börzén új vagy használt cuccok vannak?
laga
 
 


Szilvi
Sebaj, a békásira hátha kijutok még!
Bár nekem sajna nincs olyan jó szemem az ilyenekhez, mint Neked... :(

Nikcsi
20 év? Álmodozz csak! Max. 10!!! :twisted:
Amint felébred bennük a nő, nem lehet velük bírni! :wink:
Biztos alkalt dolga, meg nevelés kérdése is, de öcsikém kis "barátnéja" (szomszédlány, egy idősek) már 12 évesen úgy tudott öltözködni, és flörtölni a nagyobb fiúkkal, hogy az állam leesett! :shock: :twisted: Pedig az anyja nagyon nem így nevelte!

Laga
Inkább használt, de néha kijön 1-2 kis gyártó is, de az ritka... (legalábbis azokon a börzéken, amiken én voltam...)
cas
 
 


Nikcsi! Köszi az infót a bababörzéről! Tuti ki fogok menni, mert már nagyon várom, és így akkor csak a börze után fogunk nagybevásárlást tartani Matyinak!

Laga! Többnyire használt ruhák vannak, de akad néhány olyan árus is, akik újakat hoznak, bár én ezektől még sosem vettem semmit, mert az olcsó használt mellett, ezek nagyon drágák. Én szeretek kimenni, mert ki lehet fogni nagyon jó dolgokat.

Dorinának mi is boldog névnapot kívánunk! :)
aranyhold
 
 


Laga
Ruhákból inkább használtak vannak, de mi sok új dolgot vettünk (most sapkát, cipőt, korábban bodyt, sapkát, hálózsákot). (Pl.: 400ft/db volt kenguru goldos bodyk múltkor.) Többi dologból sok új, pl.: babakocsi, ülések, kenguruk, hordozó kendők, cipők, játékok.
Mi érdekelne?

Cas
10 év? Ajaj, az hipp-hopp itt lesz. Ne legyeskedjenek idegen fiúk körülötte... :roll:

Aranyhold
Nincs mit! :)
nikcsi
 
 


Dorinának boldog névnapot.

Lehet, hogy mi is kinézünk a békási börzére. Hánytól hányig szokott tartani?

Nikcsi
Csini Korina. Ha jól látom, már az új cipőben flangál.

Aranyhold
Pogit szeretnék sütni. Lehet, hogy naív kérdés, de az élesztőt fel kell külön futtatni?
boglarka
 
 


Laga: mikor délután, és merre laktok? :D

Mai kép :)
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boglárka
Nem tudom pontosan hánytól hányig van, de ha van óbuda tv-tek ott megnézheted.
Igen jól láttad, már az új szandiban jár-kel. :lol:
nikcsi
 
 


Cory
Nagyon aranyos Liza, bár szerintem a 3 gyerek annyira hasonló arckarakter....
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?