Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

süti: nekem Kántorné Zsóka a védőnőm ő nagyon kedves és nagyon segitőkész tényleg bármit elintéz és meglehet vele beszélni. Gyerekorvos? A Vecserkát tudom ajánlani, bár nekünk hál istennek nem sokat kellett látogatni egyik gyerkőc sem volt igazán beteg szerencsére, de róla is csak jót hallottam eddig.
Szivi: nagyon várunk holnap már nem sok idő+++++++++++++++++++++

ölelés

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!
Teszteltem és negatív..... :-(
Hogy őszinte legyek nem is igazán hittem benne, hogy első sikerülhet, valahogy mindig az volt a fejemben, hogy ez csak egy próba és a második lesz az igazi. Tudom, hülyeség, de tényleg azt hiszem, hogy a következő fog sikerülni.
Bízom benne, hogy hamar megjön (holnap lenne egyébként a napja) és gyorsan jöhet is a következő!! :-)

Szép napot!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Dóri! Köszi szépen az infót, úgy látszik, Ti másik körzet vagytok. Remélem, akihez én tartozom is kedves lesz:)
Gyerekorvos ügyben még nem gondolkoztam, de az én régi doktorbácsimra gondoltam. Ő ugyan nincs közel, mert Zuglóban van, de a húgomék is hozzá járnak a gyerekkel és nekem is szép emlékeim vannak róla. Nem is tudom, mi lesz, ha egyszer befejezi a prakszist, ami azért el fog következni előbb-utóbb, mert már elég idős.

Szivi! Vérvétel nincs Neked? mert azért az otthoni teszt nem annyira pontos, mint a béta-hcg. Amíg nem jött meg, addig azért nincs még veszve minden!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Sza Süti - nem tudom, hogy lesz-e még nem tudtam beszélni a dokival. Lehet menni kell, de akkor az már csak holnap lesz. De ha picit is babás lennék, akkor icipici halvány csíkocskának azért kellett volna lennie, nem?
Mondjuk én alapból egy nagyon racionális csajszi vagyok - az egy csík az egy csík :-(
11 körül telefonálok a klinikára.
szivi77
 
 


Hogy őszinte legyek nem tudom.... attól is függ, milyen erősségű tesztet csináltál. Pl. nekem voltak otthon 10-es erősségűek, két baba van és mégis olyan rohadt halványak voltak, hogy tényleg alig látszottak.

Egyébként egyetértek Veled, én is ilyen racionális vagyok, pont emiatt alig akartam elhinni, amikor az első nagyon-nagyon halvány csíkot láttam.

Az a biztos, ha felhívod a Cirist, ők megmondják a tutit. Van olyan hely, ahol még nem is csináltatnak ilyenkor tesztet, csak később... szóval, az a biztos, ha felhívod őket.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát ez nem 10-es teszt volt, csak egy sima Lily (v. hogy írják)........... hm most elbizonytalanítottál :-)
szivi77
 
 


Tudod, én sem hiszek a tündérmesékben, de ki tudja....
A tesztek minőségén sok múlik, itt a lányok mondták, hogy pl. a Clearblue hiába gyengébb érzékenységű, mint mondjuk a medilab, mégis biztosabb volt az eredmény. Szóval tényleg nem tudom...

Amíg nincs menzesz, nem kell feladni! Az biztos, hogy nem az utro tartja vissza a menzeszt.

Kiváncsi vagyok, mit mondanak a Cirisben!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi drukkolok , meg van egy halvany remeny, amig nincs mensi semmi sem biztos :)))

Olyan jo lenne, ha mar vegre valakinek sikerulne az inszem :)))))
Kezd te a sort O:K:....
erikam75
Budaörs
 
 


Ugye tudjátok, hogy nem a Clearblue a legérzékenyebb? az a legkevésbé érzékeny, innen tudom:
Qupido: 10
Rapi preg corax: 20
Rapi preg direct: 20
Gabriel: 20
HCG: 20
Medi-lab: 20
Clear blue: 50

Ha hazudnak, akkor én is :-)

Na, holnap mennem kell reggel vérvételre és ha az is negatív, akkor mondják ki Ők, hogy nem sikerült.....
Viszont az utrot már tegnap este sem, és ma reggel sem használtam - ez ugye nem gáz (ha mégis baba lenne :-))

Era: köszi a drukkot, nyilván én is ezt szeretném! :-)
szivi77
 
 


Most egybéként teljesen elbizonytalanítottatok........ és elkezdtem reménykedni újból... :oops:
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Igen, így van, elvileg ez az érzékenység, de pont ezért írtam, hogy bár a Clearblue-nál vannak érzékenyebb tesztek, de mégis sokan állítják, hogy előbb mutatta ki nekik, mint egy másik, elvileg érzékenyebb teszt. Szóval szerintem a minőségen is múlik.

Az utrot pedig csak tessék használni lelkesen, addig, amig azt nem mondják, hogy hagyd abba (remélhetőleg ez majd a 12. héten lesz:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj, bocs, félreolvastam :-(

Igenis Anyuci!! :-) :D
szivi77
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Megvolt a vérvétel, várjuk a délutánt :-) Mindenki olyan kedves és pozitív volt :-) Csak én nem :-(

Ki hogy van ma?
szivi77
 
 


Mennek a drukkok! Szokott késni a mensid?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Süti! Nem, soha :-( Elvileg ma kéne jönnie, de szerintem ma még nem fog.

Te hogy érzed magad?

Többiek?

Egyébként ilyenkor mikor van meg a vérvétel eredménye? A délután kb. hány órát jelent?
szivi77
 
 


Szivi, nagyon drukkolunk! Nekünk délután 2 után jött a telefon, de azóta több ismerősömnél is inkább később 4 fele/után telefonáltak. Kitartás! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bodzássüti, jó volt látni titeket :) Remélem, nem ijesztettük meg a párodat sem!

Én most pakolok a hétvégi nagyszülőzésre, remélem, tényleg klassz idő lesz, sokat tudunk majd sétálni. Már Miksi is mindenhol feláll, ma reggel pedig folyton azt hajtogatta mindenre, h nem. Szegénykéim, sajnos tényleg egyre többször hallják tőlem, h nem, mert már sok mindent elérnek, amit nem szabad, vagy el akarnak érni, kérik, h adjam oda, de a biztonságuk érdekében, azt kell mondjam, h nem szabad :roll: Hihetetlen, hogy mindjárt egy évesek!

Szép hétvégét mindenkinek, Szivi, nagyon szurkolunk!
P!
oroszagár
 
 


Szivi!

Igen, csatlakozom Agárhoz, nekem is 4-1/25 körül jött a telefon.

Agár!
Nekem is annyira jó volt:) Annak meg kifejezetten örültem, hogy a párom is befutott, mert mindig jó hatással van rá Stefi és Miksi:) Azt mondja, hogy álom-babák, ilyen nincs is...
Jó nagyszülőzést, biztos szép idő lesz!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok - köszi a drukkokat, de ez most valóban nem sikerült. Vass doki maga hívott fel.

Szerdán megyünk konzira és jön a következő! :-)

Jó hétvégét mindenkinek!
szivi77
 
 


Óóóó, sajnálom:(

Jó hétvégét, amennyire lehet, próbálj kikapcsolódni!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sajnálom Szivi :( Pihizz és töltődj fel!!!

Puszi mindenkinek!

bari6
 
 


Szivi!

Hát bejött, amit éreztél. Sajnálom! De nagyon jó hír, hogy már szerdán mehettek konzira!

Barikám!

Hogy vagytok? A fiúk pocija?

Agár, Dóri!

Végre itt a jó idő, lehet nagyokat sétálni. Nem csodálom,hogy annyira vártátok, én is odavagyok tőle.

Sütikém!

Jól vagy? Rókakoma látogat?

Leírnád nekem, hogy hol rendelted az L-Arginine kapszulát, kerestem, de nem találom. Kösz.

Rencsikee!

Gyere mesélni, hogy hol tartasz a szurikban.

Mindenkit ölelek!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!


Köszi, de már egy hete nincs rókakoma, jól vagyok. Nem tudok sokat enni és különösebb étvágyam sincs, de nem vagyok rosszul. Valójában, ha nem láttam volna az UH-n a szívhangot, egyáltalán nem érezném magam terhesnek.

Az L-Arginine-t itt vettem: http://www.biovea.com/uk/results.aspx?PageNo=1&KW=l%20arginine

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok! Hát szerdán mégsem megyünk, mert most meg nem akar megjönni.. :-( Ha holnap megjönne, az még OKÉ lenne, de holnap sem fog, mert még mindig magas a hőm.......láttatok már ilyet?? Ugye olyan nincs, hogy negatív a vérteszt, de mégis terhes valaki? :oops:

Puszi mindenkinek!
szivi77
 
 


Hááát, fura lenne.... mondtak értéket? Azért tudod, simán lehet, hogy a stimu hormonok kicsit megbolydították a rendszert Nálad...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti - Igen, szerintem is fura lenne :-) csak hát az örök remény :-) :oops:
Nem mondtak értéket, csak azt hogy nem sikerült.
Na mindegy, előbb-utóbb úgy is kiderül! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szivi, megjött piri?

Agnyes, Benedek pocikája nem jó :( Ma nem kapott anyatejet (donortejet) mert gyanítható a laktóz intolerancia....
Olyan nagyon ügyi van a húsmentesség miatt! Megkérdezhetem,h milyen vércsoportod van?

Sütikém, hogy vagy???

Nálunk minden OK volt az UHUn, bár szegény Benedekemnek megint ami a torkán kifért kiengedte a hangját :D Benedekkel minden rendben hasilag, agyilag és csípőileg. Zalánkánknak a csípője nem OK, de minden más igen. Majd most tornáztatni kell meg terpeszpelenkát mondott a dokinő. Jövő héten megyünk a dokibácsinkhoz szurira, majd akkor megbeszéljük a terpeszpelenkát...

Törpiek, merre vagytok?

Pussz!

bari6
 
 


Szia Bari!

Köszi, jól vagyok, bár a közérzetem nem valami jó. Nem émelygek, de büfizem és nincs étvágyam megint.

Szegény kis mókusok:( a pocifájás nagyon kegyetlen tud lenni... ez a csípő dolog vajon mitől van Zalánnak?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Bari - köszi kérdésed, de még mindig nem jött meg..... de most már legalább fáj a hasam! :-) (hogy miknek nem tud örülni az ember :-))
Sajnálom, hogy Benedeknek nem jó a pocija, kitartás! És akkor most tápszert kell neki adni? Zalánnak mennyi ideig kell majd hordania ezt a terpeszpelenkát? (a barátnőm kislányának is volt, rosszul néz ki, de állítólag a gyerekek nem éreznek belőle semmit)

Süti - sajnálom, hogy rossz a közérzeted, gondolom ez a remek idő sem segít rajta... Nem látom a vonalzódat rendesen - hol tartasz most?

Era - neked mikor is indul a ciklus? v. már mindjárt itt az inszem napja? :-)
szivi77
 
 


Hát valóban nem segít.... jövő hét végén elmegyünk egy pár napra Olaszországba, ott legalább jó idő lesz... már alig várom, annyira fázom folyamatosan...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - elég letört a "hangod".. ugye a rossz közérzeten kívül nincs más?

(végre megjött!!! :-) sosem örültem még neki ennyire :-))
szivi77
 
 


Köszi szépen, Szivi!

Nem, nincsen semmi más bajom, mostanában elég fáradt vagyok és a cégben is vannak nehézségek (amit mivel nem alkalmazott vagyok, hanem tulajdonos) nem tudok figyelmen kívül hagyni, de majd megoldódik.
A babák valószínűleg jól vannak, ha lehet erre következtetni az én fáradtságomból és rossz közérzetemből és eltűnő derekamból:) Éppen ma fedeztem fel, hogy két centit nőtt a derékbőségem:)

Amúgy a mensiből az a legrosszabb, amikor kerülgeti az embert... legalábbis nekem.

Mentek holnap konzultációra?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Áh, értem és átérzem a szitut (a munka részét). Megoldódik, hidd el.

Nem holnap, hanem pénteken megyünk. Jaj annyira szeretném, ha már a jövő héten meglehetne a következő inszem! Péntek lesz a 11. nap, most meg a 12.napon volt :-) hátha........

Na fel a fejjel és ne tessék az ormányt lógatni, hisz babák a pocakban! :-)
szivi77
 
 


Hűha, akkor stimu nem is lesz?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Dehogynem! :-) Gondolom ugyan az, mint a mostaniban: 4. naptól (ami ugye már most péntek) Closty 4-5 napon keresztül, majd tüszőrepi. Nem gondolnám, hogy most ezen változtatna valamit, hiszen jól működtem az előzőben is......... de majd pénteken már többet fogok tudni.

Többieket belepte a hó...................
szivi77
 
 


Akkor itt nem is kell várni 3 hónapot? A lombiknál ennyi idő pihenő mindenképpen van két kezelés között, hogy a petefészek kipihenja a fáradalmakat.

Hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Óh, igen, hiszen ez "csak" egy inszem(ecske). Szerencsére sokkal kisebb hormon-terheléssel jár, mint egy lombik. És nagyon bízom benne, hogy a doki is így fogja gondolni pénteken! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok lányok,


Sajnos csak nagyon ritkán tudok jönni mostanában, de azért minden nap rátok nézek és figyelem az eseményeket!

Szivi, nagyon sajnálom, hogy ez az inszem nem sikerült. Na, de majd a következő...! Én is épp ezt akartam kérdezni, hogy az inszemek között nem kell hosszabb időnek eltelnie? De ezek szerint nem! Drukkolok, hogy pénteken kezdhessetek!

Bari, én is úgy hallottam, ahogy Szivi leírta, hogy a babákat nem viseli meg ez a terpeszpelenka. Reméljük, ha tényleg szükség lesz rá, akkor Zalán sem lesz nagyon "mérges" miatta! Örülök, hogy egyébként jól vannak a picik! Gyönyörűek!!!

Süti, kitartás még erre a kis időre, amíg el nem múlik a fáradtság! A cég ügyein meg próbálj meg nem idegeskedni! Te is nyilván tudod, hogy az most Neked egy cseppet sem hiányzik! De sebaj... Olaszország majd mindent elfeledtet Veled (ha csak egy kis időre is)! Én meg irigy vagyok, irigy, irigy, irigy...

Mi holnap megyünk a Cirisbe, hogy elkezdjük megint a rövid protokollt! Amikor az előzőt elkezdtük, azzal egy időben elkezdtem szedni a Femibion 800-at és ezt azóta is folyamatosan szedem. Remélem, hogy ez valamelyest segít nekünk. A méhpempőt is elkezdtem az előző stimu alkalmával, de azt abbahagytam, amikor elfogyott és csak most kezdtem el újra szedni. Remélem, hogy most már jutunk majd valamire, mert ez már nagyon aggasztó, hogy mindig csak belekezdünk és mindig abba kell hagyni a stimu felénél!
Ami most parásabb dolog, hogy találtam három csomót a nyakamon. Holnap megyek megszúratni. Anyósom citológus és tapintásra azt mondta, szerinte nem kell megijedni, mert semmiképp nem tűnik daganatnak, de azt mondta, hogy inkább megszúrják, mert azért mégiscsak az a tuti! Drukkoljatok, hogy ne legyen semmi komoly, mert ha igen, abba már beleőrülök!

Majd jelentkezem a Ciris után, hogy beszámoljak a történtekről!

Agár, Dóri, jól vagytok? Bébikkel minden rendben?

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szivi, szuper,h megjött! Drukk péntekre +++++++++++++++++++
Igen, egy napig csak tápszert kapott. Tegnap kapott egyszer anyatejet és brutál esténk volt megint ;( Szegény nagyon szenvedett ;( Zalán még nem hord terpeszpelenkát, csak ha a dokibácsink is azt mondja! Most minden pelenkázásnál tornázunk ill. DM-es pelenkát adok rá,mert az keményebb, így széttartja a lábiját. Te fent vagy fészen?

Bodzássüti, a csípőre azt mondták, a magzati póz miatt szokott lenni. Kevés volt a hely...Döbrögi már ott is Döbrögi volt :shock:
Remélem jó időtök lesz majd! Pihenni mentek vagy melózni?
Ami a derekadat illeti, majd tapasztalhatod,h milyen rohamosan kezd kicsi lenni minden :) Emlékszem, 12 hetesen már kismama nadrágot kellett vennem :shock:

Babácska, de jó,h jöttél! Köszönjük és majd megint teszek fel új képet ;) Drukkolok,h minden OK legyen a szúrásnál és az eredménnyel is! Nem lehet,h csak a nyirokmirigyek duzzadtak meg? Vérképed OK volt? Hajrá a stimuhoz!!!

Zafír?????

Etuska?????

Agnyes, hol vagy???

Dóri, Agár merre vagytok, csak nem Ti is a frontokkal küzdötök?

Nálunk továbbra is jönnek-mennek a frontok. Tegnap egész nap a lakásban, ma talán már ki tudunk majd menni. A fiúk egyre aktívabbak és már kezdenek mosolyogni. Minden nap egyre többet mosolyognak, főleg Döbrögi.
Az elmúlt pár nap igen fárasztó volt, mert Döbrögi 100 %-os figyelmet szeretne magának, ami érthető is, de sajnos nem tudok kétfelé szakadni :shock: nagyon kíváncsi leszek,h milyen lesz nagyobbnak, de már most elég nagy lókötő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zalánnak minden pelenkázásnál torna van a csípője miatt. Szegénykém hősiesen tűri ♥
A napjaink hellyel-közzel kialakultak. Reggel kelünk, eszünk, majd vagy nézelődünk vagy alukálunk. A következő etetés után,ha jó az idő akkor kimegyünk sétálni. Séta után be hami majd hami után,ha még mindig jó az idő, megint ki :lol: majd kajcsira be. Utána már vagy a kiságyban vagy hintában vannak. Szóval egész jól kialakultunk. Ez akkor borul,ha megyünk valahova vagy hozzánk jönnek. Várom,h jöjjön a jó idő és akkor már majd egy padon is meg tudom Őket etetni.

Puszika és ölelés mindenkinek!

Bari és a Baribabák ♥♥

bari6
 
 


Sziasztok!
Úh, most beparáztattatok, hogy lehet várni kell :-( Hát nagyon remélem, hogy nem kell!
Babácska - drukkolok nektek, hogy rendben menjen a stimu!
Bari - Espumisan-t meg ilyeneket próbáltatok? Bár ha szegény tejallergiás, akkor...... :-( Vagyok fészen :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!


Babácska! Mennek a drukkok a Cirishez is és a szúráshoz is. A nyakadon a pajzsmirigyednél vannak? Nekem ott is volt és a mellemben is és mindkettőnél végül minden OK volt. A mellemben, ahogy megszúrták, ki is pukkant és eltűnt:) Anyósod citológusként biztos tudja, hogy mit kell komolyan venni és mit nem, azért küldött el a mintavételre, mert nyilván ő is alapos akar lenni.
Majd gyere a Ciris után! Annyira jó lenne valakinek drukkolni!

Amúgy tök érdekes, hogy nem idegesítem magam különösebben a céges ügyeken, na jó egy kicsit. Tudom, hogy nem hiányzik, de a babázásnak az anyagi feltételeit meg kell teremtenünk és ez vállalkozóként nem könnyű.

Barikám! Igen, már tapasztalom:) remélem, hogy a 12. hétig ki tudom húzni valahogy a normál ruháimmal. A húgom is úgy járt, hogy kb. 3 hónapos volt, amikor Hollandiában voltak egy hétig és ott nőtte ki az összes ruháját, egyik pillanatról a másikra és ott kellett egy plussz böröndöt és ruhákat venniük:)

Ma szuper idő van, menjetek sétálni:) Biztos jól lefáradnak és majd jó nagyot alszanak utána, hagyják a mamit is pihenni:)

Olaszország meló, vásár, de azért ilyenkor lehet egy kicsit mászkálni és jókat enni is:) no meg az elmozdulás eleve jó.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - neked a melledben lévőt hol szurták meg? Nekem is van egy cisztám az egyikben és jobb lenne megszúratni....Köszi!

Igen, aki teheti menjen sétálni! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok lányok!

Végre kicsit levegőhöz jutok..sajnos nálunk szombaton elkezdődött a nagy tavaszi betegeskedés...ami azért annyira nem szokott nagy lenni, de úgy látszik a pasik tényleg nagyon rosszul viselik a betegséget mindegy mennyi idősek...Szóval Bálint szombat reggel belázasodott pénteken már egész éjjel nem akart aludni..szombaton egész nap csak az ölemben volt hajlandó ücsörögni. Senki máshoz nem volt hajlandó menni..egyfolytában belázasodott-lázcsillapító-aztán kicsit jobban volt, de ahogy lemúlt a hatása azonnal megint ment fel a láza. Aztán vasárnap délelőtt Emma is belázasodott, de neki csak egyszer adtam lázcsillapítót és utána hál istennek már nem volt lázas többet. Már el is felejtette, hogy beteg volt. Bálint viszont még most is szenved. 37 foknál már jön a hattyú halála..a doki azt mondta felső légúti vírus fertőzés kb 5 napig lehet lázas szuper.Remélem most már kicsit kifele megyünk, mert ne tudjátok meg mi volt itthon se főzni se ruhát elrakni semmit nem tudtam. Szerencsére ma átjött a barátnőm és elvitte őket sétálni egész délelőtt(Bálint még mindig kint alszik)Szóval kicsit utolértem magam. Már annyira várom, hogy elutazzunk...nagyon kell egy kis "időváltozás"mert eléggé kezdek kiborulni..

Na nem panaszkodom tényleg süt a nap itt a tavasz és nagyon szurkolok nektek Szivi: remélem minél előbb kezdhettek!!!
Süti:tényleg ne idegeskedj az a legrosszabb a babáknak..Olaszország szuper lesz!!!!


puszi mindenkinek Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Dóri! szegény pasik és szegény Te! Olyan szomorú látni, amikor egy kisbaba beteg:( Remélem, hogy a jó idő gyorsan kisöpri a betegséget!

Szivi! Úgy érted, hogy melyik intézményben? A Mamma klinikán, mert ide küldtek mammográfiára. Azt mondták, hogy csak UH-t csinálnak, mert fiatal vagyok/voltam még akkor. Megcsinálták az UH-t és ott helyben rögtön a biopsziát is, eredménye kb, egy hét múlva lett. Nem tudom, hogy kell-e beutaló oda, nekem úgy emlékszem, hogy volt.

puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Igen, intézményre gondoltam. :-) És ide hogy lehet elmenni? Beutaló? Bejelentkezés? Ősszel csináltattam mammográfiát és UH-t, így "csak" szúrni kéne......
(nyáron megütöttem a mellem egy automata esernyővel és utána lett oda az az izé)

Dóri - jobbulást a piciknek!
szivi77
 
 


Itt a link hozzájuk, alul azt írják, hogy privát páciensként is lehet menni:
http://www.mamma.hu/webset32.cgi?MaMMa@@HU@@34@@544281289

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Sütike, hogy vagytok?

Jó sokat írtatok, igyekszek visszaolvasni Benneteket.

Barika, fiúk jól vannak? Olvastam Zalánkát, drukkolok, hogy mielőbb rendbe jöjjenek a problémák!

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok,


Bari, olyan jó olvasni Titeket! A napirendetek maga a csoda, bárcsak már mi is itt tarthatnánk...! De majd idővel! Azért az érezhető, hogy Döbrögi a dominánsabb egyéniség jelenleg! Zalán nem viseli ezt nehezen? Bár most még nyilván nem érzi, hogy elnyomásban lenne! Szegény Zalánt azért nagyon sajnálom. Az unokahúgom előbb született 3 hónappal a kelleténél és Őt nagyon sokat kellett tornáztatni, hát szegény nagyon megszenvedett egy-egy torna alkalmával, de szerencsére sokat használt neki és hamar utolérte a vele egy korú gyerekeket! A torna náluk abból állt, hogy elkezdett sírni a baba, majd elkezdett sírni anya is!

Süti, hogy bírod ezt a ma esik a hó, holnap ragyogó napsütés időjárást? Engem komolyan mondom, megvisel, pedig nem vagyok sem időjárás érzékeny, sem terhes! Ez az olasz vásár mit takar? Azért mindenképpen szorítsatok időt a pihenésre is! Hová mentek Olaszországon belül? Mennyi ideig lesztek kint?

Szivi, drukkolok, hogy holnap jó híreket kapjatok és újra nekiindulhassatok!!!

Szóval, megszúrták a nyakamat, Anyósom 2 órával később hívott, hogy minden rendben. Valószínű, hogy valami gyulladás van/volt a szervezetemben vagy a torok környékén, vagy esetleg valamelyik fogból kiindulva és ez okozta a csomókat. A levett minta állagából pedig megállapították, hogy már felszívódóban van. Úgyhogy ezen a téren szerencsére minden rendben, bár fájt a leszívás, nem is kicsit!
A Cirisben is"jó" híreket kaptunk, de nálunk soha nem lehet tudni. Mindkét petefészekben van kb. 5-5 db tüszőcske (vagy legalábbis valami olyasmi, ami arra utal, csak nálam ez kérdéses az endometriozis miatt), úgyhogy belevágtunk. Maradt a Suprefact és a Menopur, csak az esti Menopur adag le lett cserélve egy új szurira, ennek Fostimon a neve (erről korábban még nem hallottam). Legközelebb hétfőn megyünk Vass doktorhoz, addig megy a szurka, a Femibion és a méhpempő! Hát, majd meglátjuk!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Zafír! Köszi az érdeklődést! Semmi különös nincsen csak a délelőtti émelygés talált meg ma:) De legalább érzem, hogy odabent történik valami:)
Veletek mi van? Olyan régen nem voltál erre, megrovunk! Voltál már Szakács doktornál?


Babácska! A vásár Bolognában van, kozmetikai jellegű, mert ez a szakterületünk. Ez mondjuk nem a kéjutazás, mert sokat kell gyalogtúrázni, de azért utána általában le tudunk lazulni egy kicsit és mindenesetre lehet egy jót vacsizni:) Jövő héten csütörtöktől vasárnapig leszünk, ez praktikusan két napot jelent ott, mert egy nap oda, egy nap vissza, kocsival megyünk. Az autózás nem zavar, különösen ha jó az idő, mert szeretek vezetni is és autókázni is.
Az időjárás fizikailag nem visel meg, maximum a hangulatomat rontja.

Szuper hírek a csomókról is, és a tüszőcskékről is. A short protokoll annyira rövid, hogy már hamarosan kezdhetünk drukkolni! Hajrá-hajrá!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni pár sort a CIRIS-ről? Voltam termékenységi vizsgálaton dr Fekete Tibornál és nagyon szimpatikus volt. Azóta 4 hetesek vagyunk és kértem is időpontot a fent említett dokihoz.
Sajnos nagyon kezdő vagyok a témában és egyelőre elveszettnek érzem magam a korházak és orvosok nagyvilágában..

Remélem valami megsajnál és ír nekem pár sort ( az intézetről, az orvosról stb)

:)

Előre is köszönöm, és legjobbakat kívánom nektek!

Nyuszuli

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Szia Nyuszuli!

Gratulálunk a babához!
Szerintem itt mindenki szívesen segít:)

Fekete doktort nem ismerem, csak látásból, ő a fiatalabb sötét hajú doki, ugye? Én Szakács doktorhoz járok, ő csinálta a lombikokat is, terhesgondozásra is hozzá járok és szülni is nála fogok, előreláthatólag a Kútvölgyiben.

Az intézetről azt érdemes tudni, hogy mindenki baromi kedves és profi - ez a tapasztalatom. Viszont az intézet nem TB támogatott, úgyhogy mindenért fizetni fogsz, erre készülj fel. Nekem az első kismama gondozás 43.000 ft volt, ebben benne voltak a laborvizsgálatok és az UH is. Én kértem toxoplasma vizsgálatot is, az 7500 Ft volt, ha azt nem kérsz, akkor ennyivel kevesebb. De érdemes mindent előre megkérdezni, elmondják szívesen. Az eredményeket küldik emailen.

Mire vagy még kiváncsi?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: