Új privát üzeneted érkezett!

Fanna!
Ha nincs mit szívni, akkor minek kell?
Leti felébredt nuku tanulás, pedig tegnap két órát aludt délután, de akkor meg anya hívott, aztán a szomszédasszony, aztán meg a barátnőm. Így el is telt a két óra! Legközelebb kikapcsolom a telót :evil:

Szilbee!
++++++++++++

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


[b]Dorka![/b]
Nagyon jók!! Nekem legobban a havas képeslap tetszik! :D
Ha javasolhatok valamit, akkor majd ne a rossmanhoz adjátok be. Ott nagyon látszódnak előhívatás után a pixelek.
Kipróbáltuk már ott is meg saját nyomtatásban és hát ég és föld a különbség!!
szilbee
 
 


Dorka!
Hogy csináltad egyéként a képeslapokat? Milyen tekvikál és milyen programmal állítottad őket össze?? Nagyon profi lett! :)
szilbee
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a biztatást hangulatjavítás céljából, jól esnek :lol:
De éppen mikor kezdtem jobban érezni magam.... belejöttek hátulról a kocsimba. Az állomásnál a postához akartam beállni a parkolóba, index, közben láttam, hogy jön hátulról egy srác és nem figyel. De mire dudáltam már belém jött. Szerencsére lassan jött, és nincs túl nagy baj, de nagyon nem hiányzott most ez nekem!

AnnaLucának nagyon sok boldog névnapot kívánok!

A betegeknek meg gyors gyógyulást!

Szilbee, szerintem igazad van. Ha állandóan beteg Levi, lehet, jobb, ha otthon marad még. Lehet, hogy egy év alatt sokat erősödik, lehet, hogy nem és az oviban ugyanezt eljátsza, de legalább lesz egy kis nyugtotok a betegségektől!

Fanna, ha nem alszol jól, akkor nálad is lehet valami a háttérben, ami nem hagy nyugodni. Olyan nehéz az emberlányának...

BBj, így én is jártam, hogy kb. 5-ször csöngött a telefon alvás idő alatt. A végén félretettem, csak hogy hagyjanak már engem békén!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szilbee! Profi? Akkor ez Rád vonatkozik, mert mindent Te magyaráztál el, hogyan kell, meg te ajánlottad a programokat is, te küldted a háttérképeket.... :D
a képkeretezővel, meg a Paint shop pro-val csináltam!
Petinek is a havas a favorit!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Évi! :cry: :cry:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 14:05-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Évi!
Csak az a baj, hogy párommal mindig meg kell vívnom a harcom, hogy itthon maradhasson Levente. :cry:
ÓÓÓ... most olvasom... ez baromi dühítő! :( Remélem maradéktalanul kártérít benneteket!

Dorka!
Hát azért is mondom, hogy nagyon profi a cucc, mert én pl. a nem négyetes kereteket fel se tudtam tenni, mert körbe kellett volna vágnom, azt meg nemtom hogy köll... Ja és nem is magyaráztam semmit. :lol: Ti jöttetek rá hogy kell!
Mi is kaphatnánk a kék verzióból???!!! :D
Egyébként tök nagy biznisz lenne nagyban csinálni ilyen egyedi képeslapokat! :wink: De komolyan!! :)
szilbee
 
 


Jaimee!

GRATULÁLOK! NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT, MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK NEKTEK!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ditke, köszi :lol: Sikerült végre a jövő hét keddtől szabadságot kikönyörögnöm, hát tényleg rám fér, meg hát a karácsonyra is egyedül kell készülnöm.

Úgyhogy ma mennem kellett bankba, gyorsan beugrottam a játékboltokba. Teljesen ledöbbentem, mert minden Csonginak kellő dolog el volt fogyva. :shock:
Végül a Plázában sikerütl még egy Ben 10-es figurát beszereznem, meg egy társasjátékot az Aladinban megrendeltem, talán! lesz! Szóval nem tudom a jövő héten a maradék ajándékokat hogyan veszem meg, ha már nem lesz semmi :?

Szilbee, hát remélem tényleg úgy lesz, ahogy ígérte a srác. Tűzoltó, nekem meg van ott haverom, felhívtuk, kezeskedett érte, és meg is csinálják, mert egy másik tűzoltó kocsikkal foglalkozik szabadidejében.
Szóval lerendeztük elvileg biztosító nélkül. Szombaton beviszem, megnézik és adnak időpontot.
Most már lenyugodtam, ez van.
Ne hagyd magad, lehet ez Levinél lelkileg is ám. Látja, hogy otthon vagy, otthon a tesója, ő meg bölcsiben... Lehet mindenkinek jobb lenne, ha még egy évet maradna otthon veletek. De ez személyes vélemény.
Csongi más volt, neki nagyon kellett már anno a társaság, nem tudott otthon magával mit kezdeni. De vannak olyan gyerekek, akik inkább anyával vannak otthon, aztán 3-4 évesen kezdik az ovit. Ez nagyon változó!

Szamóca, na milyen volt? :lol: :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Őszintén megvallva, azt hittem ... nagy naívan ... , hogy mire Dávid megszületik, Levente túlesik a beszokós betegségeken...

A gond azzal, hogy itthon tartsam tényleg egy évig, az a gond, hogy gyerektársaságot még mindig nem tudok neki szerválni. :(

Őrült nagy dilemma!! :roll: Nekem legalábbis...

Ha mérlegre teszem a + és - dolgokat, akkor se tudok dönteni... mind a két dolog ugyanolyan fajsúlyos dolog...

Mindegy! Januárig még van időm agyalni rajta!
szilbee
 
 


Szilbee, itt az igazi nagy kérdés, hogy LEVINEK szüksége van a gyerektársaságra? Hogy érzi magát a bölcsiben? Vagy otthon érzi jobban magát?
És hogy Te nagyon nehéz szívvel adod be, és mennyit érez ebből Levi :wink:

Na, nem osztom tovább az észt, szólj, ha sok vagyok! Megyünk edzésre...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hát igen! Ez az! Ő mindenhol jól érzi magát! :) Nagyon szereti a bölcsit, de velem is szeret itthon lenni. Ezért mondom, hogy nagy dilemma... :roll: Meg ugye hogy mit helyezzek előtérbe, a lelki vagy a testi egészségét... :?
No de most már én is jegelem a témát! Majd januárig agyalok rajta,,, meglátjuk hogy bírja velem januárig itthon. :wink:
szilbee
 
 


Egy kép Réka babáról mobillal. Holnap majd jönnek élesebb képek! :)

Kép
szilbee
 
 


Évi!
Ha tüzoltó a srác aki a kocsidat csinálja és ha az akire én gondolok akkor nagyon jó kezekben lesz!
Mi egy tüzoltófiúhoz hordjuk az összes kocsinkat a Fegyverneki úton van a lakása meg a műhelye,de azért mégcsak jobb lett volna ha nem koccan beléd senki sem :?

Hát Szilbee!
Nem könnyű a dolog :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee, csak, hogy én is hozzászóljak: egy kisgyereknek a legjobb helye az édesanyja mellett van, mind testi és lelki fejlődését tekintve egyaránt. Azt a melegséget és biztonságot, amit te adsz meg neki, azt semmilyen csoportjáték, vagy kedves daduskanéni nem pótolja.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Én a gyerektársaságra gondoltam, amit nem tudok neki biztosítani. :( A felnőtt társaság már adott neki.
szilbee
 
 


Ditke! Köszi szépen, estére hívom is!

Niki! Jó volt talizni!

Szilbee! adj magadnak és Leventének még egy kis időt, és figyelgesd, hogyan viselkedik Veled, Dáviddal, az apjával. Talán ez majd segít dönteni, de én értem a dilemmád... Dávid és Szabi még kicsi hozzá, hogy a játékban partnere legyen... :cry:
HOgy egy kicsit jobb legyen a kedved:
Kép
Küldj át képet, megpróbálok neketek is csinálni!

Réka baba nagyon édes!!! Reméljük holnap kapunk még képet róla! :D Jaimee, még egyszer nagyon gratulálunk a kislányodhoz!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok :)

Nogyorsan... :) Névnapozni, félszülinapozni voltunk ma szüleimnél, nemrég gyüttünk mög. Vannak képek ise :mrgreen:

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :oops: :D

KispicikeRékababa naon aranyos! :D

Dorka, csokisféle tortát süttem, a mesetortaponthuról loptam a receptet. Hát nem ez életem főműve :roll: A krémbe margarin helyett vajat kell majd legközelebb - ahogy Atti mondja a margarinról: mintha Níveát nyalogatnánk :twisted: Nameg a piskótát se állítanák be centernek egy kosárcsapatba; nem jött fel :? De aszongyák finom lett :lol: A külsejére meg nem volt sok időm, éjszaka csináltam :oops: Namindegy, lesz majd jobb is :wink:
A másik tortával meg, amit Anyukám rendelt, az volt a gubanc, hogy a cukiban elkenték a feliratot :x És vesszőt tettek az Anna Luca közé :shock: Báze, kik dolgoznak ott?!
Annalucus bekóstolta a tortákat, olyan élvezettel szopogatta a kis ujjacskáit a kifürdetés után is :lol:

Bocs, hogy most csak magunkról :oops: Visszaolvasok rendesen, meg altatok, meg...szal majd még jövök valamikor...

Ezt hozta a Mikulás :)
Kép

Megcsíptünk egy marcipándíszt :mrgreen:
Kép

Mekkesztük mindkét tortát :D
Kép

Az eb@szott felirat :?
Kép

Kétkezi munka :roll:
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


AnnaLuca Ma fél éves!!!!!!!!!!!!!!
(hogy reppen az ídő)

A torták jól néznek ki (Én sehogysem tudnám megsütni eleinte még a mufin is nehéznek tünt)

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka!
Igen, meg itt a város szélén nincsenek hasonló korú gyerekek akikkel össze tudnám engedni... aki meg egy picit idősebb nála, az oviba jár.
Viszont azon is agyaltam, hogy így sincs bölcsiben csak havonta egy hetet... szóval a gyerektársaság így sincs biztosítva... De tényleg az lesz, hogy hagyunk magunknak időt és beszélünk Orosz Ágival is, hogy szerinte mennyire terhelődött le Levente szervezete és az egészségét figyelembe véve érdemes lenne e szerinte kivennünk a böliből. ( És ezt Ádám javasolta! ;) ) Úgy tünik hogy ő is gondolkodóba esett picit.



Annalucus! :)
Boldog 1/2 éves Szülinapot!


Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Dorka, tök jó ez a képeslap! Hú, ha lenne időm még talán meg is kérdezném, hogy csináltad, de én mostanában nem kezdek bele ilyenbe.

Balwin, látom AnnaLucus élvezte a tortákat :lol:
Hát az a vessző.... mégis mit gondoltak, hogy ikreknek készül? :roll: Na, mindegy, lényeg, hogy finom volt!

Katlina, én sem sütök muffinon kívül semmit, ugyanis nem tudok. De a muffinba már tök jól belejöttem :lol: Hát, hogy őszinte legyek még a palacsinta tészta kikavarását is kb. egy fél éve tanultam meg, mikor Csongi a mamáéknál rákapottt a palacsinta evésre :oops:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Csajok! Egy könyvelő barátnőm bérszámfejtőt keres, azonalli kezdéssel, némi túlóra időnkénti vállalásával! Ha van valami ismerősötök, szóljatok nyugodtan :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Annalucustól nem elorozva az érdemeket teszek rejtve, picibe képeket!

Dévid hason
mint akit fejbevágtak...
"Buli van!"
Dévid ébren
Levente mesenézés közben
szilbee
 
 


Sziasztok lányok! Gyors bekukk, Jázminnak már hallom a hangját... :lol:

Erika és Réka baba! Sok boldogságot, jó egészséget, sok-sok tejcsit kívánok Nektek!

"A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi."

Kép


Kedves Anna Luca!

Névnapod és féléves szülinapod alkalmából szeretettel köszöntünk, a hódolód a hercegnőket küldi Neked!

Kép

(estére mutatom ám a képeket Máténak :lol: )

Később még jövök és mesélek!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Balwinjudit! Má nem azé, de a te tortád nekem jobban tetszik! Nőciske lett! VAgyis hercegnőcis, na! Ügyes vagy! A képek is oltári jók!!! Olyan édes Annalucus!
ÉS sok boldog félszülinapot kívánunk!!! Kép

Szilbee! Remélem Orosz Ági véleménye is segít majd abban, hogy jó döntést hozzatok!
nem tennéd fel ide azt a képeslapot, amit Dávid érkezésére küldtetek? Nekem annyira tetszik!!

Ildi! Ma kell nagyon szidni téged, ugye?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kép
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan beköszönök. Majd este jövök, mert Zolinak ma is kell a gép.

Annalucusnak utológ is boldog névnapot és boldog felediket kívánok!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jóreggelt :)

Mosse tudom behozni magam, ma is úton leszünk...

Dearanyosak vagytok, köszönjük szépen a mai köszöntéseket is :oops: :D

Évi, énis ezen filóztam, de akkor az "éves" helyett "évesek"-et kellett vóna írni...vagy ennyire hülyék?! :D :?

Szilbee, debutusvagy, Dévidbabáról tessék nagybötűs képeket tenni! :D Olyan szépen kisimult már, tündéri babuci :)
Nagyon teccika a képeslap! A Dorkáé is! :D

Szamóca, estére lehet az albumba is kerül pár fotó :) Ha ráérek... :oops:
Ohh, szaftos részleteket is hozz :wink: :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 14:06-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ja! Dorka! Elfelejtettem a múltkor válaszolni a kérdésedre! :oops:

A Millenárison voltunk tavasszal, egészen pontosan az "Egyszer volt.hu" szervezte az "Egyszervolt.hu VízFesztivált", május 20-án. Irtó jó volt! :D Remélem eljutunk majd oda jövőre is! Esetleg mehetnénk együtt! ;) 8)

A www.mese.tv -n a fesztiválok között találsz is róla videjót, hogy milyen volt! :)
szilbee
 
 


Ja és nem volt belépő!!! :D De minden évben van egy Dunaparti-Gyerekparti gyereknapon! Állítólag az még jobb!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Annalucusnak boldog félszülinapot!
Judit!
Te is olyan ügyi vagy, mint Petri! Miket nem csináltok! Na lehet én is ráveszem magam februárba. Akkor már úgy is vége a vizsgaidőszaknak, és azt csinálhatok végre amit akarok!
Jó volt a zurad beszólása margarin ügyben!

Szami!
Várjuk a "részletes"beszámolót! :wink:

Voltunk dokinál, ma éppen a fülészeten, fülügyileg minden rendben. Legalább ezt letudtuk, de még mindig sokat kell szívni Leti orrát, már úgy unom! Hát még Ő! És fehér-köppeny fóbiája van! Tegnap a dokinő, csak megemelkedett a székében, máris visított. Ja és a legújabb produkciókat nem is mondtam még, tudunk tapsolni, integetni, és orrot fújni! Ez utóbbi egészen véletlenül sikerült, de ráérzett a technikára, és azóta több kevesebb sikerrel produkálja is. Fogunk viszont még mindig nincs. :roll:
Na mentem tanulni...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja, és nagyon fajintosak a képek, meg Dorka lehet zargatlak jövő héten ezzel a képeslappal, nagyon tecc, és én is csinálni akarok, de majd készülj lelkiekben nehogy kiborítsalak ünnepek előtt, én nagyon béndzsa vagyok ilyen téren!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


[b]Esik a HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :mrgreen: Olyan jóóó! [b]
Kép Kép
szilbee
 
 


Süt a Nap :arrow: Olvad... :cry: :cry: :cry: :cry:
szilbee
 
 


Szilbee! köszi az infókat! jóhogy mehetünk együtt, Dávid is már fél éves lesz akkor!!

BBJudit! szívesen segítek! Nekem sem ment egykönnyen, Szilbee segített...És gratullálé a pá-pához, a nózifúlyáshoz meg a tapsi-tapsihoz! Leti meg mielőbb gyógyuljon meg!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


nózifújás... na, szépen épülök lefelé.... :oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nah, itt vagyok. Jázmin elaludt az etetés végére, Anna apával hancúrozik, Máté még iskolában. Kifújom magam kicsit :lol:

Balwin, a legszaftosabb az őzpörkölt volt, arról a párom tudna mesélni :wink:

Ez egy cég által szervezett este volt, ami növénytermesztéssel kapcsolatos előadásokkal indult, az utolsót Vissy Károly meteorológus tartotta az aszályról, annak kialakulásáról. Aztán jött a vacsora, svédasztalos megoldásban, nem sorolom fel mi minden volt, én elég nagybelű vagyok, de mindent nem tudtam megkóstolni :oops: Aztán brazil táncosok bemutatója volt (hááát, lányok, azóta is azon gondolkodom, hogy tudták rázni azt, ami nem is volt nekik... :arrow: mármint a nemlétező feneküket... :roll: )

Ezután szabadprogram kezdődött: kötetlen beszélgetés, bowling, biliárd...na, itt jött el a mi időnk :oops: A részleteket mindenkinek a saját fantáziájára bízom... :oops: :lol:

Másnap reggel még szaunáztunk, fürdőztünk, aztán bőséges reggeli, kis séta és indultunk haza. Este még ajándékvásárlás, ma meg pakolás, mosás... :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


BBJ, jobbulást Letinek! A foga meg csak kinő egyszer! :lol: Jázminnak is csak kettő van, most láttam, hogy a felső egyik már áttörte az ínyt, de még nincs kint. Nálunk is nagy produkció a pá-pá, mondja is hozzá. Meg ha olyan kedve van, azt is, hogy mama, apa, baba.

Viszont az orrfújás nem semmi! Az az oviban is kevés gyereknek megy még kiscsoportban is!

Szilbee, a képek édesek, jöhettek volna nagyobb betűvel is :lol:
Itt már egész nagy hó van... :lol:

Évi, nincs is jobb süti a muffinnál! :lol: Baconos-gombás-füstölt sajtos?! Imádom! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Húú Szilbee! Basszus nem könnyű! Most belegondoltam, hogy én mit csinálnék. Háát....

Balwin!

Beszar@k!!!! :shock: Azt a tortát mit tortát mesterművet Te csináltad??? Na ne mentegetőzz mán! NAgyon f@sza! Nem udvarolni akarok de tényleg!

Szamóca!

Nagyon tetszik amit írtál!!! :D ( a baba a szerelmet....)

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Tudtam, hogy elbénázom :oops: pedig még jegyzeteltem is :oops:


MInden szépet és jót kívánok Annalucusnak! Nagyon gyönyörűséges a jány. AZ a valami amiben ül naon király!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Akkómégegyszerjövök :D

Kép

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szamóca, akkor jól sikerült :lol: Azt a baconos, gombás stb. muffint hogy csinálod?

Kati, látom Szonja nem volt megijjedve a Télapótól :lol: Szépek a csajok együtt!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hú Kati de szépek a lányok, és mennyit nőtt Szonja, igazi kis nőci! Nagyon csini! És nagyon hasonlítanak a lányok! Ne félt Mikutól?

Szami!
ne mond már, hogy tényleg mondja ezeket a szavakat! Na nem semmi törpezseni lesz akkor Ő is! Akkor jól érzetétek magatokat/egymást, az a lényeg.

szilbee!
Akkor úgy látom eldőlt a nagy dilemma, és Levi marad otthon egy ideig, amíg a kicsi szervezete utoléri magát! Lehet még gyerekek közt eleget! Nekem is olyan fura érzésem van itthon Gréti nélkül, minden nap megjegyzi, hogy hiányoztunk neki valahányan, még szokott sírdogálni lefekvéskor (oviban), de valamelyik nap Misi hazajött gyerek nélkül, merthogy Gréti még egy kicsit maradni akart, addig Ő elszalad a postára. Szeret menni, de azért a legjobb itthon.
Na mentem tanulni, és ma vettem karácsonyi ajándékokat is, 1/5 kb letudva!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 14:07-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke!
Ha nem mondod, sajnos nekem sem tűnik fel, pedig még ma gondolokodtam is, hogy 14.-e van, aztán mégsem esett le! :oops: :oops: :oops: Na megyek megpusszantom, ha felébredt. Pedig tudom, hogy Annalucussal együtt ünneplünk!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szió!

Lányok bódog hóóóó(már nincs) fordulóóót!!!!
Judit!
Király a torta! Hol vetted az alapanyagokat...?....én azért még nem merem... :oops: .....

Namost ennyi... :roll:

fanna3
 
 


Hali :)

Köszönöm kicsikém nevében is a köszöntéseket! :)

Nemtommá, ki talizott Dorkáékkal, Ditke, vagy Niki :oops: , illetve ki írta, hogy Szabibabából nem sokat látott, mert pockán aludt...De én is így jártam! :( :lol:

Szilbee, ez télleg nagy dilemma, nem irigyellek benneteket... én is azon a véleményen vagyok, mint Ildi: ha bölcsiben is, meg (természetesen) veled is jól érzi magát, akkor nem okoz neki törést, hogy csak felnőtt társaságban van; melletted nagyon jó helye van. És bacikat se visz haza...

Judit, hát nekem meg még nem tűnt fel, hogy együtt hófordulunk :shock: :oops: Asztadebunkóállatvagyok! :oops: :x :?
KicsiLetinek Boldog Tizedik hónapot!
És gratulálok az új mutatványokhoz! :) Majd jönnek a fogak is :wink:

Ditke, bocsi, hogy akaratlanul álmatlan íccakát okoztunk :wink: :lol:

Kata...nehozzmán zavarba :oops: Hú, sztem is hasonlítanak a lányok: ugyanolyan szépek :D Trixiről nem sok szó szokott (na ez még gondolati síkon is összeakasztotta a nyelvem ...nem sok szó szokott...) esni, de szép nagylány :)

Szamóca :lol: :lol: :lol: Jó volt, az a lényeg :) Jázmin is ügyeskedik :D Beszél is?! Tyűazannya!

Fanna, a fehér marcipánt a Metro-ban (1.858.-/kg...1 kilós tömbökben van, erre a tortára a felét sem használtam el), a rózsaszínűt meg itta Cora-ban...nem ilyen díszítést akartam, szerettem volna megformázni az egyik plüssét, de nem kaptam narancsos, lilás, sárgás marcipánt :? Így meg, hogy időm se nagyon volt rá, kanyarítottam egy rózsát meg leveleket meg masnikat :)
Csajok, télleg nem nehéz ez! Aszittem megkínlódok vele, de nem vészes. Télleg :) És bár rohantam vele, de élveztem :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwinjudit!! he-he, mindkettejükkel találkoztam az elmúlt napokban, de asszem Niki már látta háton is... pár pecig, talán egy negyed óráig is.... :)

Letikének boldog 10 hót!

Szamóca!! üdv újra a hétköznapok forgatagában... Jó lehetett kikapcsolódnotok egy kicsit!

Kati! Nagyon szépek a lányok!! Tegyél már többször képet!!

Lost-eltűntek: hol vagytok?????

Láttátok a Szolnok tv-t?
Megkérdezik egy kisfiútól: hogyan várod a Jézuskát?
Kisfiú: renddel, és miközben várjuk a Jézuskát, közben a kádban fürdök...:) De édes, nem??????

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?