Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judit!Milyen édesen kerek pofazacskója van Gergőnek!!!!Nagyon aranyos a kis szájacskája,ahogy alszikKép

Dóri!
A Te kislányos gyönyörű!Olyan kis hercegnő ebben a kalapban!KépKép

Én is teszek föl ma képeket,mert almát szedtünk Pomázon.Domi fiam leesett a fáról,beütötte a mellkasát,miért is sikerült volna balesetmentesen ez a nap...Nem is ment többet a fára!!De azért hazafelé megvígasztalódott egy happy meal-elKépDorina meg hogy élvezte,ahogy a szép őszi napsütésben botorkál az almák között!Jól megtörölgettük,ettünk is,hazafelé meg egy nagyot kirándultunk.10-kor indultunk el,és most értünk haza.Ki is dőltek a kocsiban!Most csinálok nekik egy kis vaníliakrémet tejszínnel meg meggyel(vagy inkább magamnak???KépKépKép )Még virágot is szedtek nekem meg a mamának!!Majd rakom a képeket!!
Jó babókázást mindenkinek!!!!
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


almaszedés:KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!

Doktorkitti! Édesek a gyerkőcők! Ebben a szép időben a fáramászás az egyik legjobb tevékenység :-))Na persze meg a hozzá tartozó leesés:-( Szorítok nektek a műtét miatt, ne izgulj, biztos minden rendben lesz. Ha nincs más megoldás, akkor sajnos marad ez. A Heim Pálba viszed?

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

 
 

A Madarászba.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Sajnos megint eltelt egy hét, hogy nem keveredtem a gép elé (apa dolgozik rajta) és addig olyan sok minden történt veletek

Gréta!
Én is a kis Kelemennél szültem és nagyon meg voltam vele elégedve. Mostanában sokat olvasom itt a nevét, elég népszerű.

Jucc és Petra!
Gratulálok a babákhoz, nagyon sok örömötök legyen bennük.
Gergő igazán csini kis pasi, jövő nyáron összehozzuk Andrissal és autóznak egy jót.Kép
Persze Annát is bevesszük a buliba. Kép Tegyél fel róla képet a HP albumba. (az oldal tetején van az embléma, kövesd az ott leírtakat) Az én gyerekeim a GIGI név alatt találod meg.

Ágas!
Én spirál párti vagyok, ne félj tőle. Nekem Andris előtt 5 évig volt. A mensi egy kicsit erősebb, de nem kell naponta foglalkozni a témával.

Kriszti!
Nekem is 6 éves a nagy fiam. (99.08.16.) Neked mikor született? Ment most iskolába? Én még nem engedtem. Olyan komolytalan. Ráfér még egy év ovi.A fáramászós kép tök jól sikerült, kérünk többet. Csinálj te is albumot.

Ma nagyon szép délutánunk volt. Kimentünk a Városligetbe. Már régen rágták a fülünket egy vidámparkos buli miatt. Olyan jó volt látni őket, ahogy rohantak és válogattak a játékok között, majd csillogó szemmel mesélték milyen élmény volt . Én csak sétáltam a babával és néztem őket. Nekem ez volt a legjobb élmény.

Kép
flocika
 
 


Flocika,Dóri
Megnéztem a képeket,nagyon szépek a gyerkőcök Kép Kép Kép

Jucc,Petra
Hatalmas gratula a pici babákhoz.Nagyon sok boldogságot hozzanak nektek Kép
A varrás nem lehetett egy jó élmény Kép

Kitti
Képek Kép Dorinának megy a drukk,biztos nem lesz semmi baj

Bea
Mennyi van még neked hátra a nayg napig ??

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Nikk!
Hogyan csináltad a vigyori fejet foggal? Nekem csak ez megy Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Egyelőre felteszek egy képet, remélem, sikerül!
Köszi a gratulációkat Kép
Flocika, egy barátnőm a Szabó Györygnél szült (évfolyamtársak voltak), ő Kiskele mentora. És mondta, h még nincs szakvizsgája, azért kell mentor neki Kép))))))
tpetra_
 
 


Sziasztok!

Petra, Judit!
Hatalmas gratuláció Nektek és a Baáknak!
Gergő tüneményes, nagyon szép bébi.
Petra!
Várjuk Annáról is a képet.

Manó!
Gyógyszertárral kapcs. már lehiggadtam, ez a tanuló pénz volt. Arra gondoltam, hogy ezentúl mindehol kártyával kell fizetni, akkor nem tudnak átvágni és letagadni, hogy mit fizettél és mit nem. Köszi már meggyógyultunk. Ti is kövessétek a példánkat és gyorsan gyógyuljatok meg! Szona is menekült ezerrel előlünk és a porszívó elől.

Kitti!
Nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben menjen, szegény Picilány, úgy sajnálom, olyan édes Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Nikk!
November 11-re vagyok kiírva, de a környezetem és az előzetes történések alapján nem túl valószínű, hogy ki is bírja bent addig a pocok. Ugyanis a hasam nem túl nagy Kép , a gyerkőc viszont annál tekintélyesebb méretekkel rendelkezik Kép Már most több, mint 2,5 kg és a buksija is igen méretes a doki szerint. Igazi erős nagyfiú, mondja az apukája Kép (hát persze, hogy dagad a melle a büszkeségtől!) Tegnap dekorálgattuk a szobácskáját és igazán kiéltük elfojtott gyermekkori vágyainkat a szekrények össze-vissza ragasztgatása terén Kép

Remélem, hamarosan én is dicskedhetek a babuci születési adataival és képeivel. Pénteken megyünk még egy utcsó 4D-sre, aztán már csak élőben látjuk Juniort Kép

Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra meg a csemetékre!!!

Bea
bigi
 
 


Bigi!

Kitartás, az már nem sok! A barátnőm is nov. 11-re van kiírva! Szép nagy a baba, az enyéb is ekkora volt 35 hetesen. 3500 g lett. Apuci persze, hogy büszke, na aztán csak akkor nézd meg, amikor megszületik a baba! Akkor lesz ám igazi büszke vigyor az arcán :-))

Doktorkitti!
A Madarász állítólag jó, reméljük, hogy nem lesz semmi gond. Szorítunk és várjuk a híreket!

Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!!
Olyan aranyosak vagytok,hogy lelket öntötök belém!!!Már jobb a lelkem,hogy eltelt pár nap.Ma levették a vért,ujjából vették,alig tudtam így is lefogni.A pisinél viszont rettenetesen megszenvedtünk.Adtak olyan felragaszthatós zacsit,de abba semmi nem ment,egy csepp sem.Már Dominak is hiába próbáltuk anno a Heim Pálba,nem nagyon jött össze akkor sem.Most semKépReggel felkeltem 7-kor,és Betettem Dorinát a kádba,egy bilire.Szegény,fél 10-ig ültünk ott,már elég nehezen bírta,eleven,mint a tesója...KépKépKépMár folyattuk a csapot,aztán elzártuk,majd újra meg újra.Inni alig akart,érezte,hogy erőltetve van,de az idő meg szorított,10-ig fogadják el a cuccot a laborban.Már nagyon sajnáltam,inkább elmentünk vérvételre pisi nélkül,legalább az legyen meg.Egész nap nem akart őnagysága produkálni,csak most este,egy minimálisat,de úgy,hogy már órák óta ültettem a bilin,vagy másztam utána,ő meg pucéron játszott.Máskor ilyenkor már fél perc múlva a kádba pisil,vagy a szőnyegre,ha elengedem nagy ritkán pelus nélkül.Most meg egy nap kellett hozzá.nem egyszerű levenni a pisijüket,mi?De sikerült!!!!KépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Flocika
:majd szünet nélkül O nagy o Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Bea
A fiam 4070 grammal született Kép Igazából nekem csak a hasam nőtt ,semmi más.De ő nem akart kijönni,5 nappal túlhordtam.Nálunk téraránytalanság volt,a kis buksija ki se fért Kép
Akkor már izgulsz ezerrel ,igaz ? Ilyenkor mindig nosztalgiázom én is ,mikor egy terhes anyukával beszélek Kép Kép Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok,

Köszi a kedves bíztatásokat, és igyekszünk gyógyulni!KépMost csütörtökön kapnánk a 15 hós oltást, de mivel még elég hurutosan köhögünk, úgy döntöttem nem engedem beadni. Előbb gyógyuljon meg rendesen. Ettől amúgy is úgy félekKép

Zitmi, bocsi akkor biztos én kevertem össze a neveket, és lehet hogy Flocinak akartam írni!Mindegy, a gyerekek szépek, és aranyosak voltak azokon a képekenKépNéha keverek ám mindenkit, főleg ha sokáig nem tudok jönni és ennyit kell visszaolvasnom mint mostanság!Akkor aztán rendesen elmaradok, és azt sem tudom már ki mit írt, csak válaszolgatok.De azért igyekszemKép
Ja, jut eszembe, viszont akkor már te is föltehetnél képetKép

Judit, nagy gratula Gergő babához, nagyon szépKépKépTök jó volt olvasni, hogy a nővérpulttal szembeni szobában voltál, mert tavaly nyáron én is ott voltam, és az ablak melletti ágyon feküdtem.És te?
Egyébként jó baba Gergő?Van tejcsi?

Kriszti, naggyon jók a képekKép
Dorcsikának pedigKépnagy vödörrel kívánok a műtéthez. Most olvastam a leveled is!Mikor lesz a nagy nap?

Már megint nem tudom ki kérte, de Krisztinek is van a Hp-n kép a gyerkőcökről. A nevük alapján.
Most én is tettem fel egy-két újat is!Kép

Képzeljétek, olyan büszke vagyok a kislánykámra! Ma uzsinál próbából, amikor már a krémtúró végénél jártunk a kezébe adtam a kanalat, és az utolsókat egyedül ette megKépKép Igaz még kicsit ügyetlenül meg maszatosan, de EGYEDÜL!KépKép
Orrot szívni már szerencse nem kell, de a gyógyszert bevenni még igen, de azt is már beveszi sírás és kényszer nélkülKép
Most ennyi történt, puszi mindenkinek
manóci
 
 


Sziasztok!

Jucc, nagyon szép formás baba Gergő gratulálok!!

Úgy irigyellek Titeket, hogy már babázhattok!Nekem még olyan messze van!(Január vége felé vagyok kiírva!)Nem is nagyon tudok hozzászólni a társalgáshoz úgy le vagyok maradva :-(((!
Szeretnélek megbombázni Titeket néhány kérdéssel:

Meddig dolgoztatok?
Mikor kezdtétek igazán érezni, hogy a babának erőteljesebbek a rúgásai?Én most vagyok a 25.-ik héten és még mindíg nem érzem olyan erősen a mocorgást!Biztos alkat kérdése is, de azért bizonyos idő után már egyértelművé válnak?
Utolsó kérdés:szedtetek vitaminokat?

Szép napot Nektek!
Kérdezősködös Andita :-))!!!
andita
 
 


Szia Andita,

Ne keseregj, hisz nemsoká te is a kezedben tartod a babádat!Olyan hamar eljön az idő majd meglátodKép
Nekem elröppent az a 9 hónap, pedig az elején azt hittem, hogy milyen hosszú lesz!
Én 6 hónapos terhes koromig szerettem volna dolgozni, de aztán nem igazán volt emberi hozzáállás a főnökeim részéről, így kb. 2'alatt eldöntöttem, hogy akkor mostantól elég!Ez 5 hós terhesen. Így én 4 hónapot töltöttem itthon, és egyáltalán nem bántam meg!Annyira jó volt a készülődés, és hogy nyugodtan várhatom a babámat!Nincs semmilyen zavaró tényező, ha éhes vagyok eszem, ha fáradt akkor pedig ledőlök egy kicsit, stb.stb.arról nem is beszélve, hogy az ember életében több ilyen nyugodt babavárós időszak soha nem lesz, hisz a következőt az ember már egy másik kisgyerek mellett fogja várni, és azt hiszem az nem ugyanaz!Kép
Nekem a 17.-ik héten mozdult meg először, vagyis én akkor éreztem előszörKép, és erősebben pedig ahogy fokozatosan nagyobb lett, és ő is egyre erősebbKépAz uccsó hónapban pedig már voltak rúgások, mozdulások ami szó szerint fájtKép
Én a terhességem első 3 hónapjában szedtem az Elevitet.Nekem ezt Kelemen javasolta, mivel volt az a méhen kívülim/szerintem/!De ő is mondta, hogy tovább ne szedjem, mert nem kell,felesleges, hogy én is és a baba is óriási legyen!Szerencse nem lettünk azokKépKép
Manó
manóci
 
 


Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Utólaguos engedelmetekkel először a fotót raktem fel. Így leglább nem kell kétszer írnom, mert az előbb elszállt minden áramszünet miatt.Szóval ilyenek voltunk ma reggel.

Doktorkitti!
Hát nem egyszerű egy gyereknek vizeletet produkálni, azt biztos. Még szerencse, hogy a vérvétel "viszonylag" egyszerűbben ment. Nemsoká túl lesztek az egészen, és csak egy rossz emlék lesz minden.

Manóci!
Látom, egy picit ti is jobban vagytok. Szerencsére. Pedig még csak most kezdődnek a hidegek.

Andita!
Pikk-pakk eltelik ám az idő, meglátod. Én az első pertől itthon voltam veszéleyztett terhesség miatt. Na az sem volt egyszerű. Ne tudd meg, mennyire unatkoztam, mert feküdni kellett egy csomót.
Honap írok még! Jó éjt mindenkinek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a léleköntést mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok,csütörtökön megyünk(ezúton írom ManókámnakKép ).
Flocika!
Nekem Dominikom 1999.07.02-án született.Én sem engedtem oviba még.Az esze meglenne hozzá,minden óvónő el van ájulva tőle,csak a nyugi,az nem megy neki.Annyira hebrencs,ma is egy busz elől szedte össze az apja,kikészültem teljesen,mikor láttam.Én nem tudom mi van ezekkel a gyerkőcökkel.Én életemben nem jártam annyi röntgenen meg sebészeten,mint a fiam eddig.Minket a szüleink simán leengedtek vásárolni,játszani,ennyi idősen 2 utcán kellett átmennem a boltig.Nem volt gond,volt bennem annyi félelem,felelősség,hogy eszembe nem jutott rohangászni,vagy a tojással teli szatyrot lóbálni.Most meg le nem engedném még a ház előtti játszótérre sem egyikőjüket sem.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Kriszti!
Suli,nem ovi.Suliba nem engedtük őket.(Biztos te is fáradt vagy.Ma van a lányom névnapja és vendégek voltak már én is hulla vagyok de még gyorsan benéztem.) Akkor az én fiam sem kivétel. Úgy látszik ez a hebrencsség korosztályos probléma. Mi a kórházakat eddig szerencsésen elkerültük, de szerintem ez csak a szerencse kérdése. Nekünk is a játszótér épp a ház mellett van és a konyha ablakból pont rálátok. Oda időnként le szoktam engedni a nővérével vagy egyedűl is ha van lent ismerős mama. Eddig 1szer fordult elő, hogy egy ismerős nagyobb fiúval elment biciklizni úgy, hogy nem szólt. A frász kerülgetett amig elő nem került. Szegény akkor olyan leszúrást kapott, azóta minden apróság miatt felkapuzik. Már le se kell szólnom, ha az utolsó ismerős is haza indul jön ő is. Lassan megkomolyodnak.
Most megyek fogtündért játszani,mert ma kiesett az 5.tejfoga.
Jó éjt. Floci

Bigi!
Boldog névnapot!!!

Kép
flocika
 
 


Szia Floci!

Igen,sulira gondótam.....KépCsak az agyam már kihagyKépMi másfél éve költöztünk ide,nincs igazán még ismerős sem,nemhogy olyan,akivel leengedném.A hugival már más lesz a helyzet,mert akkor Domi tud majd vigyázni rá.Mi is a fogtündéresdit játszuk egy ideje.Dorinának nő egy foga,Dominiknak kiesik.Múltkor már annyi mozgott neki elől,szegény sírva fakadt,hogy nem tud a kukoricába harapni.Úgy sajnáltam.Egyik éjjel elfelejtettük a fogtündért,azt a csalódást,ami reggel volt,hogy őhozzá ma nem jött a fogtündér...azt hittem összezabálom!Kép
Jó éjt!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Remélem, most sikerül feltennem Annát!
Az ágyneműt én varrtam - nagyon büszek vagyok rá (is) Kép)))Kép
tpetra_
 
 


És ha már ilyen ügyes voltam, felteszek egy babás-papás képet isKép
Bigi, kitartást!
Andita, sztem a rúgáserősség a hasizaomzattól függ! Én szedtem vitamonikat (Elevitet), és élő példa vagyok arra, h nem ettől nőnek óriásra a babák! Folyamatosan azzal riogattak, h túl pici a baba. Aztán tök normál méretekkel született: 3090/55.
Dolgozni a 6. hónap végéig dologztam: egyrészt mert költözködtünk másrész meg sz*r mhelyem volt és örültem, h megszabadulok tőlük.Kép
tpetra_
 
 


Petra!
Nagyos husi Anna és nagyon szép az ágynemű is!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Petra,nagyon szép Anna baba!Aranyosak az apukájával!Pár hete még pocaklakó volt és most már láthatjuk milyen szép,így tényleg nagyon gyorsan telik az idő!
Természetesen az ágynemű egy remek mű :-))!

Manó,köszönöm a tanácsot!A vitamint azért kérdeztem mert én nem szedtem próbáltam sok gyümölcsöt és zöldséget enni.Mivel elég sok a vasam.Kérdeztem a dokit és azt mondta nem baj sőt mikor folsavat akartam szedni inkább lebeszélt róla!Remélem nem lesz ebből probléma.
Nekem egy kicsit nehéz elszakadnom a munkahelyemről mert nagyon kedvelem a kollegáimat nagyon figyelmesek, segítőkészek, viszont mostanában úgy érzem már szeretnék pihenni.Így nehezebb meghozni a döntést és nagyon vacilálok, pláne nálunk ez az időszak a legnehezebb.
Ja, a legfontosabb csak a munkahelyemen van internet otthon nincs!Nem fogok tudni társalogni Veletek :-((((!

Ennyi szép kisbabát hol fogok látni?Na midegy!

Dóri, Blanka baba nagyon tündéri!

Mi is kislányt várunk de még nem sikerült megegyeznünk a férjemmel, hogy mi legyen a neve.Nekem az Emília nagyon tetszik de nem aratott nagy sikert:-((! Nektek, hogy tetszik?

Doktorkitti, nagyon jó a fáramászóskép!Ne izgulj minden rendben lesz a pici lányodnál!

Pusz mindenkinek Andita
andita
 
 


Sziasztok!

Petra! Az ágynemű nagyon szép,és nagyon hangulatos!A legszebb,ha a saját kezünk munkájáról van szó,nagyon szép emlék lesz később is,ügyes vagy!!!!Anna pedig olyan kis gyurmáznivaló már most Apuci vállánKépA kis kéztartásából,és ahogy a vállára hajtja a buksiját,le sem tagadhatja,hogy ő bizony egy kis hölgy!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Petra!

Újfent gratulálok a picihez! gyönyörű, s az ágynemű is csudajó! Az első gyereknek én is varrogattam, de a másodiknak(sajnos)már nem volt időm.

Kitti! Nyugi! Meglátod, minden a legnagyobb rendben lesz! Dorina másnap már emlékezni sem fog rá! Egy szülőnek mindig nehezebb. A képek jók lettek!

Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Sziasztok!

Petra, Anna baba tényleg gyönyörű, nagyon cuki, ahogy apukája vállán pihenget!

Andita, az Elevitet én kb a 6. hónapig szedtem, de ez annak köszönhető, hogy igazán válogatós vagyok, így nem jutott volna megfelelő vitaminmennyiséghez a pici (hüvelyesek meg egyéb zöldségek szinte teljesen ki vannak zárva az étrendemből Kép ).A bab nálunk elég nagynak mondható hál'Istennek Kép , de én nem lettem mammut nagyságú, nekem is csak a pocakom nőtt és az sem túl nagyra Kép A névválasztásról csak annyit, hogy nálunk Junior hat és fél hónapig 100 %-os lánynak volt titulálva, úgyhogy Liliztük is rendesen, majd egy ultrahangvizsgálat alkalmával minden előzetes figyelmeztetés nélkül bevillantotta a csomagot, amit azóta is nagy büszkeséggel megállás nélkül mutogat a felvételeken Kép ! Én június óta nem dolgozom, mert mikor megtudták, mi a szitu, azonnal megváltak tőlem Kép , de a nyugodt babavárással kapcsolatos véleménnyel teljesen egyetértek, ennél jobban nem is alakulhatott volna (legfeljebb anyagi szempontból Kép ). Élvezd ki a várakozást, mert bár nagyon várom a nagy napot, mindig beszélgetünk a kispapával, hogy milyen furcsa is, hogy nemsokára már csak emlék lesz ez a 9 hónap Kép

Kriszti!
SOK SIKERT HOLNAPRA!!!!!!!!!!!!!!

Puszi nektek
Bea
bigi
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást!Olyan aranyosak vagytok tényleg.Mondtam is Pistinek,olyan jó leülni a gép elé,mert igaz,hogy alig ismerjük itt egymást,mégis mindenki kérdezi,mi van a másikkal,próbálunk egymásnak segíteni.Sok bíztatást kap itt az ember,és ez nagyon jól esik.
Voltunk ma az altatódokinál.Hát Dóri végigüvöltötte..Nagyon anyás lett.Eddig apánál is megnyugodott,most csak belém csimpaszkodik.Reggel 8-ra kell bemenni,kap egy kábító kúpot,és valamikor délig sorra kerül.Rövid műtét,helyi érzéstelenítéssel,és csak gázt szippant,hogy csicsikáljon közben,ne legyen hiszti.Végig infúzión és monitoron lesz.Ha nincs hányás vagy láz,és pisil,iszik,akkor hazajöhetünk délután 4 körül.Remélem így is lesz.Ma el kellett rohannunk pizsit venni,mert kifejezetten azt kérték bentre,Csakhogy a lányom eddig bodyban és harisnyában szundizott.Mert azt átpatentozom,és így nem tudja levenni magáról.Õ egy kis sztriptízbajnoknő.Ha ráadom a pelust,bugyit,zoknit,melegítőt,pólót,és kb.fél percre eltűnök a wc-re,mire visszamegyek,anyaszült meztelenül vigyorog a ruhakupac közepén.Most a tescoban találtunk 4-500Ft-ért leértékelt kezeslábas pizsamákat,nagyon édik,abból vettünk hármat.Reggel fél6-kor föl kell kelteni inni egy dl teát vagy vizet,aztán alukálhat még kicsit.Onnantól semmit nem ihat-ehet.Kíváncsi vagyok,mennyire lesz hisztis utána a rácsos ágyban.Mondta a doki,ezt nem lehet előre tudni,mert kiszámíthatatlanok,hogy hogyan viselkednek.Mindenesetre ő nem bírja a rácsos ágyat,állandóan jönne-menne.Talán a tv leköti majd,vagy engedik,hogy az ölemben legyen.De ő ölben sem szeret lenni egyébként,mindig csak sétálna.Még az utcán sem tudom átvinni,azt is ő akarja.Meg a kanültől félek egy kicsit.Így is piszkálja szegénykém a köldökét,tudja,hogy valami nincs ott rendben neki,nézegeti mindig,mutatja,hogy bibis.Hát akkor ezt aztán nagyon fogja macerálni.Bár az az igazság,emlékszem én,mikor Domcsival voltunk kórházban,hogy minden anyuka meglepődött,én is,mennyire bírta Domi is,meg a többi kisbaba is,nem piszkálták.Remélem minden rendben lesz.Majd írok,mikor délután hazajöttünk!!Köszi a drukkot!!!!
Puszi

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Krisztinek + energiák +++++++++++++++++++++
Bigi, hogy küldhettek el, amikor kiderült, h terhes vagy?!?!?!
Andita, sztem ha szereted is a munkádat, de felmerül benned, h otthon lenne a legjobb és nem túl nagy érvágás anyagilag, sztem maradj otthon.
Nekem nagyon jó volt ez a 2 hónap (ami majdhogynem 3-ra nyúlt a túlhordás miatt Kép)))
Szóbát (és persze az egész lakást) rendezgettem, varrogattam (életem első varrott műve az a takaró, mert egyébként nem tok varrni!!!) és a babával foglalkoztam. Szerintem ez fontos. De ahogy érzed.
tpetra_
 
 


Hali!

Doktorkitti!
Szorítok neked és a gyerkőcnke, várom a jelentkezésedet, remélem, minden simán fog menni.

Én nem szedtem semmit, mégis elég nagy babám született. Vashiányom volt egy kicsit, szedtem 1 hónapig valamit, de a dokinőm inkább az esti 1/2 dl vörösbort ajánlotta :-)) Szeretem a bort, de a terhességem alatt úgy nem kívántam, hogy csak na.
Bigi! Én sem értem, hogy miért raktak ki a melóhelyedről, amikro a törvény tiltja???? Be lehetne őket perelni, ne hagyd magad! Olyan pofátlanok és bunkók ezek a cégek. Én elmentek inkább betegácsiba az 2. hónaptól kezdve! ÉS tehettek egy szívességet. Az én cégem sem volt egyszerű. MAjd elmesélem egyszer.
Most megyek, jók legyetek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Olyan arik vagytok,hogy ennyi energiát adtatok,olyan fegyelmezetten tartottam magam,meglepő módon még egy könnycseppem sem volt.Nagyon hősiesen tűrte a kiscsaj,inkább játszótérnek használta az ágyikóját,rá sem ismertek a dokik meg a nővérkék,hogy ezt a kölköt ma műtötték.Minden rendben,holnap írok bővebben,most elegem lett a mai napból.Puszi mindenkinek és mégegyszer köszi!!!!!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Sajnos határozott idejű szerződésem volt (tanítónő vagyok/voltam) és az igazgatónő, egy kivénhedt kékharisnya (hogy finom legyek, mert tudnék ám cifrábbat is írni róla) garanciát kért arra, hogy szeptemberben odaállok az osztály elé és az első félévet (nov. 11-re vagyok kiírva) végigtanítom. NOOOORMÁÁÁÁLIS???????????? Valószínűleg egy elefánttal téveszthetett össze, már ami a baba kihordásának idejét illeti Kép Úgyhogy a gyerekeket sajnáltam, volt nagy sírás-rívás, de erről már beszéltem itt, úgyhogy senkit sem akarok untatni. A lényeg, hogy most 90 nap passzív táppénz után munkanélkülire kellett jelentkeznem a szülésig, ami megint nem ment túl egyszerűen, hiszen amikor lejárt a táppénz én épp kórházban voltam a görcsök miatt, így az az egy hét kiesett, jogviszonyfolytonosságnak annyi Kép Most küzködök, hogy a kórházi papírra ismrjék el, hogy nem tudtam hamarabb bejelentkezni a munkanélküli központban.

Kriszti, remélem jól vagytok, írj, amint tudsz!!!

Sziasztok
Bea
bigi
 
 


Bea! Normális az igazgatónőd??? De most komolyan... Az állatkertben volt igazgató? Legalább pihizel egy kicsit, és nyugodtan várhatod a bébidet.
Most mennem kell, jó htévégét mindenkinek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kriszti!

Mi van veletek???????????? Írj, amint tudsz, Dorinának jobbulást!!!

Puszi
Bea
bigi
 
 


Sziasztok!

Szia Bea!De aranyos vagy,hogy érdeklődsz!Dorinával minden rendben,már én csrélhetem a kötéseit.Semmi nem látszik rajta,mintha nem is műtötték volna.Kedden kell visszamennünk dokibácsihoz.A szövettan pedig 1 hónap múlva lesz kész,de megnyugtattak minket,látszik,hogy nincs semmi baj,ilyen elő szokott fordulni,és teljesen jóindulatú.Csak majd lássam a saját szememmel is azt a papírt!!Szóval jól vagyunk,köszönöm a drukkokat,biztos azért voltam ilyen erős,elért hozzám a sok pozitív hullám,még a férjemben is én tartottam a lelket.Már bevallhatom,előtte nagyon sokat sírtam,és még a legrosszabb gondolatoknál is rosszabbak voltak bennem,nem tudtam nyugodni egy percre sem.Túl lettünk rajta,ez a lényeg,és egy hónap múlva leszek teljesen nyugodt.
Köszönöm mégegyszer,és puszi mindenkinek,jó éjt!

Ja,még egy kicsit drukkoljatok,úgy,mint eddig,hogy Domi tüdeje is meggyógyuljon,az is egy hónap.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Doktorkitti!

Természetesen szorítunk Dominak is. Úgy látszik, jön a tél, betegednek a gyerekek.
Minél hamarabb gyógyuljatok meg!!
Puszi
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok,

Kriszti,megint csak most tudtam jönniKép, de valahogy megéreztem a napotokat, mert pont a műtét napján jutottatok eszembe, hogy mi lehet Dorcsival?!Nagyon örülök, hogy ilyen jól túlélte, és remélem minden rendben lesz a papíron is!!
Látod az új pizsi szerencsét hozott, biztos azért volt dorcsi is virgoncKép
Domiért is szorítunkKép
Kontrollra Dorcsival most csak 1 hónap múlva kell mennetek?

Petra, Dóri, szépek, édesek a lánykákKépa képeken. Az ágyneműért pedig külön gratula, jól néz ki nagyonKép

Andita, ha úgy érzed, hogy szükséged lenne már a pihire akkor tényleg maradj már otthon, bár írtad, hogy nem lesz net lehetőséged!KépAzért sajnálnám, ha nem tudnánk már rólad többetKépValahogy nem tudod megoldani? Barátnő, családtag?stb.

Bea, te hogy vagy?Mikorra is vagy kiírva? Bocsi, lehet hogy már sokxor írtad, de néha azt sem tudom ki mit mikor írtKépAmióta szültem......kihagy az agyamKépDe lehet, hogy így van ezzel más isKépKép
Találkát nem szervezzük???Még a nagy hidegek beállta előtt kellene, nem?

Tegnap voltunk a sógornőméknél, nagyobb lányuknak szülinapja volt!
Eszti baromira élvezte a nagy nyüzsit, és a pici babáért, -az a nagylány kisöccse-teljesen odavoltKépJúniusban született a baba, ugyhogy még tényleg picike!Állandóan meg akarta fogni, és mindíg puszikat nyomott a fejére, annyira cuki volt!beszéltük is apával, hogy ő már most örülne egy kistesónak!/én most még annyira nem, jó lesz az egy kicsit később isKépKépKép/
rakok egy-két képet, meg persze a pusziról!Képmanó



Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Szia Manóóóóó!Kép

Köszi a drukkolást!Te,a lányodat én úgyis meg fogom zabálni egyszer,olyan mint az én ribim,igazi huncut cafat,akit gyurmázni kell,csak kelletik magukat!!!Kép
Egyébként kedden kell menni kontrollra,de a varratok kiszedéséről nem volt szó,és a szövettan lesz meg 1 hónap múlva.De úgysem lesz semmi gond,fő a bizalom,Kriszti,pozitív hozzáállás kell,kemény vagy!!!KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok
Petra
kicsi lányod csoda szép Kép Az ágynemű is.Én sajna nem tudok varrni,néha irigykedem mert olyan jó lenne vmit saját kezüleg megcsinálni,de ez nekem nem igazán megy Kép

Andita
Én kb az 5. hónapig dolgoztam,bár nem akartam addig.Én élveztem nagyon az otthon töltött napokat,jó volt hogy akkor pihenhettem ha akartam .Én szedtem az elevitet végig,mert én is vashiányos vagyok.Én szinte csak a hasamra híztam.

Dóri
Blanka is nagyon szép kislány.

Bea
Az igazgatónő tényleg nem normális Kép Eszméletlen hogy milyen világban élünk Kép Azon sírnak hogy fogy a magyar,de aki gyereket vállal az meg dögöljön meg.A sok szuper támogatási rendszerrel,a munkahely hozzáállásávalterhesség alatt és amikor szeretnél visszamenni.Na most jól felhúztam magam Kép

Kriszti
Szupi hogy Dorina ilyen jól tűrte az egészet Kép Dominak is gyors rendbejövetelt Kép Kép Kép

Manó
Képek tündériek,annyira látszik már ezeken a piciken is hogy melyik fiú melyik lány Kép Ahogy tudnak viselkedni Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Hali!

Manó! Tündériek a gyerkőcök!:-)
Jó lenne egy találkozót szervezni, én is benne vagyok. Nekem ált. mindegy, de jobb lenne hét közben, mert apukával így is keveset vagyunk. Szerintem egyik délelőtt lehetne, mit szóltok hozz? Van hely, ahova lehet menni? Vagy keressünk valamit?
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok,

Kriszti, megzabálni azt lehet a kis ribiketKép, és igazad van huncut a velejéigKépolyan igazi kis rosszcsont rafkós csajszi lesz az már biztos!És abban is igazad van, hogy ugyanolyan mint Dorcsi, ő is megéri a pénzét:KépKépVajon ennek később is így örülünk majd???Kép
A szövettanért izgulunk, kedden pedig biztos rendben lesz minden!Ügyes, optimista anyukával, aki mellesleg kötözésben profiKépott nem lehet bajKépKép
Pozitív hozzáállásról nekem mindíg a védőnőm jut eszembe. Amikor terhes voltam kicsit aggodalmaskodtam mindenért, és bármit kérdeztem, ő készségesen válaszolt is, csak mindíg hozzátette, hogy:Mónika, POZITÍV HOZZÁÁLLÁS!!!! Namost nekem ettől már a végén égnek állt a hajam, mert + hozzáállás az megvolt, de kérdezni azért még szabad?vagy nem??!!!KépKépElvégre azért vannak, ők a védőnőkKépAztán a barátnőimtől is kérdezgettem sokat, és így a végén megoszlottak a "problémáim"!

Dóri, taliba én bárhol benne vagyok, és nekem is inkább a hétközben lenne jobb, mert apa nekünk is sokat melózik, és 7 végén örülök, ha együtt vagyunk. Meg soxor programjaink is vannak.Kép
A helyszín nekem mindegy, lehet valami játszóház, ha tud valaki valami jó helyet, vagy lehet akárkinél is. Pl. hozzánk is jöhettek elég nagy a lakás, csak én nem Bp.-en lakom hanem 15km-el kintebb.Ha ez nem probléma senkinek?!Kép

Manó
manóci
 
 


BEA, most egy kicsit visszaolvastam, és látom nemrég írtad, hogy nov. 11-re vagy kiírva, ugyhogy még 1x sorry a figyelmetlenségemért!Tehát nem kell leírnod már még egyszer!!!!!Képpussz, mónika
manóci
 
 


Sziasztok!

Kriszti, örülök, hogy minden simán ment, bár ez egy percig sem volt kétséges Kép Holnap gondolok rátok, a szövettaniért pedig próbálj meg nem aggódni. Dominak is jobbulást!!! Kép

Manóci, aranyos vagy, nem írom le mégegyszer Kép Pénteken voltunk 4D-s ultrahangon. Sajnos az utolsón Kép , de persze nemsokára már színesben látjuk Kép 2715 gramm volt és folyamatosan gyűrte a kezecskéit a szájába, mondták is, hogy éhes ez a baba Kép Persze már most olyan dundus, hogy rendes kis hájhurkák vannak a tarkóján Kép (Apukája szerint "a sok túrórudi!" Kép ) Amikor kicsúszott a kezecskéje a szájából, frankón kiakadt a kiskrapek: forgatta a buksiját, hadonászott meg minden Kép írtó ari volt Kép Kép Kép Apuka melle továbbra is dagad, én meg már nagyon visszaszámlálásban vagyok Kép

Vigyázzatok magatokra, puszi mindenkinek!!!
Bea
bigi
 
 


Bea!
Tök jó dolog a 4d, mi is voltunk, szerintem fantasztikus! És amikor megszületett, pont úgy nézett ki! Hihetetlen volt! Az én bartánő is nov. 11-re van kiírva, kislány lesz. Már ő is nagyon izgul. Remélem, pár hét múlva tényleg láthatjátok színesben :-) Na és mi is a fotókat.

Manóci! A helyen még gondolkodom, hátha eszembe jut valami. Én is pest melletti vagyok, nekem nem probléma, ha menni kell, van autó. A többiektől függ. Holnap utánanézek egy-két helynek.
Puszi, jó éjt mindenkinek
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


KépKép

Bea! Ilyen volt és ilyen lett! Sajna az álla nem látszik ezen a képen, de olyan, és az orra is pont olyan.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri, ok. a képek tényleg hasonlítanak,Kép és tök jókKépKép
Manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok egy hét kihagyás után, mert sajnos nem működött nálunk az Internet. Nagyon rossz volt, hogy nem tudok benézni hozzátok!
Most elkezdek visszaolvasni gyorsan, aztán még jövök...

Zitmi
zitmi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?