Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bari - köszi a drukkot. És egy ragacsot mindenképp szeretnék, ha van még! :-) Köszi

Nagyon aranyosak a kicsi fiaid - sok boldogságot hozzájuk!
szivi77
 
 


Naná,h van ;) A babaragacsból soha nem fogok kifogyni :wink: :lol: Kép

bari6
 
 


Szivi!

Miért is temetnéd, hiszen még egy hét sem telt el azóta és sehol nincs előírva, hogy az első nem sikerülhet.
Amúgy is laptetőd van:) és Barikának nagyon jó kis babaragacsai vannak:)

Bari!
Nagyon édesek a pocakfürdőben:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Köszi Bari!!! :-)

Süti: Nem is, próbálok másra gondoloni, meg keményen dolgozni :-) Bár ma émelygek reggel óta és remegek mint a nyárfalevél :-( Remélem nem leszek beteg.
szivi77
 
 


Ó igen, laptetőm volt: szeretettel megosztom minden topic-társammal, használjátok arra, amire a leginkább szükségetek van most! :-)
szivi77
 
 


Szivi!

Drukkolok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Megnyugtatás képpen a megfázásról:
Az egyik barátnőmnek azt mondta a nődokija, amikor az inszem után sírva felhívta, hogy már hőemelkedése van, hogy ez még jól is jöhet neki, mert amíg a szervezet küzd a betegség ellen, a baba addig szépen beágyazódik! :) Aztán szegény be is lázasodott, de már négy éves a kislánya! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes: köszi a biztatást! :-)
Látom diétázol. Én/mi tavaly áltunk át a paleolit életmódra, ami remekül helyreállítja az IR-t. Nem könnyű, de sok igazság van benne. Szendi Gábor az egyik jeles képviselője itthon, szerint a meddőségipar bedőlne, ha a nők átállnának az paleo étrendre, mert az IR-esek kiesnének a páciensek közül.

Era: te nem a héten mész dokihoz? Mi volt?

Szép napot mindenkinek!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Megvan a mai napi aggódásom is: ma nem érzem magam annyira vacakul émelygésileg, mint a korábbi napokban és mintha a mellem sem fájna annyira. Kismamik voltak ilyen periodusok nálatok is?

Jaj! hogy fogom én kibírni hétfőig....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Na, kellett nekem hiányolnom az émelygést.... egész nap olyan pocsékul éreztem magam, hogy legszívesebben hazamentem volna lefeküdni aludni :cry: de épp ma nem lehetett:(

Rencsike! mi van a tüszőcskékkel?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sütikém!

Nem is gondolná az ember,hogy mennyire tud örülni egy rosszullétnek! :lol:
De jó lesz hétfőn, már hallhatod a szívhangokat!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Hoztam képet megint a skacokról ;) Ma együtt pocakfürdőztek :lol:

Kép
Kép

Pussz

bari6
 
 


Barikám!

Nagyon édes kép:) Látszik, hogy cumi nélkül nem is működnek:)
Ez a pocakfürdő azért is jópofa, mert így el tudja képzelni az ember, hogy fértek el odabent.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Széphóreggelt :lol: :lol:

Bodzássüti, már csak pár nap és mehetsz megkukkantani őket :lol: Igen, tök jó látni,h kb. hogy voltak ill. vannak az ikrek a pociban :) Amúgy tetszett nekik :lol: Mondjuk a cumi muszáj volt, mert már éhesek voltak és nincs a földön más amivel ilyenkor el lehet vonni a figyelmüket :lol:

Agnyes, hogy megy a húsmentes élet? :roll:

Szivi, +++++++++++++++++++++++++

Zafír, Etus, Babácska, Rencsiee, Dóri, Agár merre vagytok?

Pussz

bari6
 
 


Zafir Drága!

Nagyon boldog, szülinapot kívánok! Drukkolok, hogy jövőre már minimum hármasban ünnepeljetek!




Kép

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Csatlakozom Agnyeshez! Boldog Szülinapot Zafír!!!

bari6
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszönöm a kedves köszöntést, még mindig a 27-diket ünneplem, még vagy két évig :):)

Agnyes, úgy legyen!!!!!

Süti, drukk hétfőre!

Kellemes vasárnapot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír, kicsit megkésve, de akkor boldog 27. születésnapot:)

Lányok, annyira aggódom, péntek délután óta tök jól érzem magam, elmúlt az émelygés, az étvágyam is visszajött.... remélem, megvannak a babák....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti: ne aggódj minden oké tutira nekem is voltak jobb napok aztán meg rosszabbak...volt amikor alig bírtam valamit lenyelni és olyan is mikor egész nap csak ettem.Meg kell szoknod ez most már mindig így lesz a terhesség alatt és után is minden minden folyamatosan változik:)Nálunk pl az változik, hogy hol az Emma nem hagy aludni éjszaka hol pedig a Bálint szépen beosztják egyik nap egyik ébreszt éjjel máskor meg a másik..komolyan mintha megbeszélték volna..most már nagyon fáradt vagyok. Tegnap éjjel jó volt, mert Bálint annyira üvöltött, hogy Emma is felébredt szóval szegény Gábornak is fel kellett kelnie aztán úgy aludtunk, hogy Gábor Bálinttal elég fura pózban én meg a lábuknál..jól kipihentük magunkt...Emma szerencsére visszaaludt az ágyában..szal nehéz mostanában viszont egyre okosabbak Emma kukucsol, ha kezébe adok egy pelust és mondom neki, hogy hol az Emma akkor maga elé emeli aztán leteszi és nevet nagyokat tök édi..Bálint meg puszit ad méghozzá úgy hogy a fél arcomat bekapja egyszóval..olyan nagyok máár

puszi ölelés futok aludni hátha még tudok kicsit...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, nagyon várunk a hírekkel!

Zafír, utólag is nagyon boldog szülinapot!

Bari, tündériek a srácok, ez a pocakfürdő nagyon jó, a majmok a nagyinál fürödtek ilyenben. Hogy bírod?

Szivi, nagyon drukkolok! Küldöm a babaragacsokat!

Rencsikee, mi újság? Nagyon szorítok, ha nem is jövök gyarkan!

Agnyes, nagyon nehéz lehet a diéta, drukkolok, h legalább gyorsan legyen hatása, és mielőbb "meghozza" a babát!

Én most mindent az időjárásra fogok, nagyon várom már a tavaszt, kell az új energia, elegem van már a bezártságból. Már nem csak a majmok unhatják a játékaikat, hanem én is kezdem. Nagy sétákra vágyom napsütésben, állatkertbe menni, haverkodni más majmokkal :lol: Na meg a több mozgással leadni 6-7 kilót, mert most már frusztrál, hogy a régi ruháim nem jönnek rám. Hétvégén kicsit kitörtünk, elmentünk a majmokkal ebédelni, nagyon jó volt kimozdulni, szépen felöltözni. Aztán babatalálkozó volt nálunk, nagyon jó volt, de rendesen le is fáradtunk. A majmok jól vannak, igen cukik, Miksi 1 órája állt fel először, aztán sikerült elaltatni (11kor alvásidő van), kíváncsi vagyok mi lesz délután :lol:
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Megjöttem és minden rendben:) Láttam mindkét babát, teljesen egyformák, vert a kis szivük és hát persze nagyon picikék:)

Köszönöm a drukkokat!

Barikám! Szakács doktor külön üdvözöl és gratulál a babákhoz!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Megjöttem és minden rendben:) Láttam mindkét babát, teljesen egyformák, vert a kis szivük és hát persze nagyon picikék:)

Köszönöm a drukkokat!

Barikám! Szakács doktor külön üdvözöl és gratulál a babákhoz!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó, lányok!

Süti, fantasztikus hírek, tudtam én, hogy minden oké!!! Ne izgulj!
Mikor mentek legközelebb?

Pocaksimik!!!
zzafir75
 
 


Bodzássüti, éljen, éljen! :) :) Még szép, hogy picikék, egy-kettőre megnőnek majd :lol: !
P!
oroszagár
 
 


Köszönöm szépen:) :lol:

Módosítanom kell a vonalzóimat, mert a dátumom innentől október 7. nem október 5. Végülis mindegy, én ráérek:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok, köszönöm a drukkokat! Nagyon-nagyon izgulok a csütörtök miatt .... és az a baj, hogy úgy érzem nem sikerült. :-( Nincs semmi (de az égvilágon semmi) tünetem, még a mellem sem feszül kicsit sem..... Ma meg annyira ideges vagyok, hogy majd el szaladok! :-(

Süti: gratulálok a két picihez, nyugodj meg, ott vannak! :-)

Szép napot mindenkinek!
szivi77
 
 


Szivi, nyugi! Én semmit nem éreztem, pedig ketten is voltak! Mindenkinél máshogy van, sőt minden terhesség is más! Légy pozitív! Nagyon szorítunk, hajrá, hajrá!
P!
oroszagár
 
 


Szivi. ne izgulj! csütörtök még nagyon messze van! Én sem hittem el, hogy egy-két nap alatt annyi minden tud változni. Nekem egyébként nem feszült a mellem, csak megnőtt és úgy is maradt:) Talán még szembeötlőbb jel a vénák láthatósága volt a legkülönbözőbb helyeken, mellemen, nyakamon, tenyeremen, később a lábamon... nem tudom, hogy másnak volt-e ilyen ennyire korán.

És csatlakozom Agárhoz.... nálunk ketten vannak, tehát elvileg a tünetek is előbb jelentkeznek és látványosabbak a dupla HCG miatt.

Ezt a ciklust még kár lenne temetni, várj min. egy-két napot!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi, csatlakozok az előttem szólókhoz és drukkolok!!!! ++++++++

Bari, küldtem privit :)
zzafir75
 
 


Bodzássüti, szupeeeeeeeeer! Gratula!!! :lol: :lol: :lol: Kaptál képet? Majd küldök Szakács doktornak is képet, Te tudod az e-mail címét ugye?

Zafír, nemsokára etetek és utána válaszolok :wink:

Szivi, csatlakozom Agárhoz! Én sem éreztem semmit! Nekünk megmondták a beágyazódás pontos idejét (hétfőn kaptam vissza őket és csütörtök 4-6 óra között) ehhez képest az ég világon semmit nem éreztem! Szóval megy a drukk ++++++++++++++

Agnyes, bírod a diétát?

Agár, ha megnyugtat a mi lurkóink is nyafik :shock: Múlt héten a szélben Benedek volt bekattanva, most 2 napja Zalán sír ha kell ha nem. Ma már 2x voltam kint velük,mert a kocsiban alukálnak a drágák. Ha jó idő lesz, egyszer felmegyünk hozzátok ;) Ti közlekedtetek már mozgólépcsőn és metrón a kocsival?
Amúgy hol jobban, hol rosszabbul bírom. Most egy kicsit feltöltöttek a barátnőim meg beláttam,h Anyukám is jó ha jön :) így egy kicsit könnyebb!

Dóri, olvasom,h Ti sem vagytok épp nyűglődés mentesek :roll: Tuti ez a hülye időjárás :shock:

Most megyek is, mert hamarosan eladják a házat :lol:

Pusszantás mindenkinek!

bari6
 
 


Barika! Küldöm Szakács doktor email címét a fb-on.

Ami a mai napban külön bónusz volt, hogy Szakács doktor vállalt engem szülni is. Jelenleg a Kútvölgyiben működik, amivel csak az a gond, hogy koraszülést ott nem lehet csinálni, de azt mondta, hogy ha arról van szó, akkor majd azt megbeszéljük és megoldjuk. Úgyhogy most már tényleg megnyugodtam:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Most nézem, hogy a délutáni hozzászólásom elvitte a cica! :lol:

Sütikém!

Gratulálok a babákhoz! Nagyon örülök, hogy minden rendben van!


Szivi!

Drukkolok nagyon! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rencsikee!

Hogy állnak a tüszőcskék?

Barikám!

Annyira szépek a fiúk! Igazi fiús pofijuk van!

Köszönöm, a diéta megy, de eddig mindig azt mondtam, hogy enni jó, de most valahogy elveszett ez a varázs!
Persze bele kell jönnöm még a vegaságba, de lassan alakul.
Ma például sárgarépás puffancsot csináltam, (elég laposka lett :lol: ) de nagyon fincsi lett.


Zafir!

Tervezel valami vizsgálatot mostanában?

Anyukák!

Kitartás, mindjárt itt a tavasz és mehetnek a hosszú séták!
Már én is nagyon várom!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes!

Igazi hősnő vagy! Szolidáris vagyok Veled, nekem is hiányzik az evés élvezete. Most pár napja nem émelygek, de egyáltalán nincs kedvem enni...

Köszi a gratulációt!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Először is Süti: ÉLjen Éljen nagyon örülök nektek(bár én mondtam, hogy minden oké)hamarosan együtt sétáltatjuk bébikéket. Remélem legalább az egyik babó lányzó lesz, mert rengeteg cuki rucim vár gazdira(mostanában mindenkinek fia születik:))Meglátogathatnál már valamikor két pihenés között..
Szivi: nem lesz gond hidd el igazán az elején én sem éreztem semmi különöset inkább csak látszott, hogy megnőtt a mellem(nem kicsit). Szóval én sem tudtam volna, hogy sikerült(pedig már 2x voltam terhes előtte)de nem éreztem, hogy az lennék:))most meg már mindjárt 1 évesek...
Rólunk: tegnap éjjel megkönyörültek rajtam a gyerkőcök és egészen fél négyig hagytak egyhuzamban aludni akkor is csak egy rövid cumi visszaadásra kellett kimásznom a jó meleg ágyból annyira jó volt és most sem vagyok olyan szörnyen fáradt..talán már jön az alagút vége?Emmukám reggel szépen elkezdte eszegetni az estéről maradt tápszerét, de szerencsére nem lett baj(azt írják 2 órán belül lehet fogyasztani)kedves nővére este betette az ágyába(nemtom miért)reggel félálomban hallottam, hogy vmit nagyon cuppog először azt hittem én hagytam a vizet az ágyában néha éjjel iszik kicsit..aztán megláttam a vizes cumisüveget a szekrényen és egyből kipattant a szemem, hogy akkor mit is iszik a gyerek????na akkor kiderült...sebaj edzett gyerekek lesznek..

na megyek hátha megint sikerül kicsit aludnom puszi+drukkok Süti még1X HURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Óh lányok, tényleg annyira aranyosak vagytok, hogy így bíztattok! Nagyon hálás vagyok érte! És természetesen nem temetem ezt a ciklust, hiszen van még 2 nap a tesztig....... Tegnap estére annyira felfújódtam, hogy csak na! Egyébként egyetlen egy dolog van, ami most megváltozott: a szemem színe :-) Alapesetben is olyan, hogy a lelkiállapotomtól függően barna v. zöld (alapvetően barna a színe), de most már jó pár napja full zöld a nap 24 órájában. Furcsa látvány! :-)
Szerintem biztos a gyerekeket is megviseli ez a hol tavasz, hogy szibériai hideg – nem? Biztos azért nyűgösek. De tényleg kitartás mindenkinek lányok mert már csak pár nap is itt a tavasz!!!! :-)
Süti: örülök, hogy Szakács doki elvállalt a szülést, és most már minden ilyen simán fog menni!
Agnyes: további kitartást a diétádhoz. Nem találtam meg azt a részt, hogy miért is nem ehetsz húst... :-( A sárgarépás puffancs viszont jól hangzik :-)
Dóri: cuki a gondoskodó nővér! :-)
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!
szivi77
 
 


Hahó, lányok!

Süti, milyen napotok volt ma?

Szivi, továbbra is mennek a drukkok!!!! ++++

Agnyes, kitartást a diétához!
Voltam már egy konzin, nagyon érdekes volt. Majd küldök privit.
De készülök az Intézetbe, kíváncsi vagyok, milyen vizsgálatok hiányoznak még, hogy most van ez az új profil, a sikertelen terhességekre.
Az IR-re eddig azt mondták, hogy nem kell...

Anyukák, lassan jön a jó idő és lehet újra sétálni!! Bari, ez a pocakfürdő, nagyon izgalmasan néz ki :)

Pocaksimi, kismamik!
zzafir75
 
 


Sziasztok.

Suti : en is csatakozom az elottem gratulalokhoz. Csalad mit szol? Parod szokja az ikres kispapasag gondolatat?

Nalam az az ujsag, hogy minden leletunk tokeletes lett, de nem szeretnek ujabb lombikot marciusban, ezert azt tanacskoztuk V. dokival, hogy lesz ket inszem stimu nelkul, spontan ciklusban, neki tetszett az otlet, bar nem tudom igy mennyi eselye van az inszemnek, meg egyaltalan mennyi eselye van egy inszemnek?

V. doki szerint a polipom akkora volt es olyan helyen, hogy ez okozta a szeptemberi vetelest ,es a novemberi sikertelenseget is, ekkora polipba eselye sem volt beagyazodniuk embrikeknek. Sot ugyanez igaz a majusi es lehet hogy a januari inszemekre is. Roviden velemenye szerint az elmult egy evben feleslegesen estem keresztul ezen beavatkozasokon a BMC-ben, ugyhogy induljunk tiszta lappal ,es probalkozzunk elolrol az inszemekkel ,es ha nem megy inszemmel ,megyunk tovabb lombikkal, ugy junius korul tervezzuk a lombikot, ha nem leszek terhes addig spontan inszemes ciklusban. Meg azt is mondta, hogy jot nevetne, ha sikerulne inszemmel stimu nelkul. Na en ezt szemely szerint kevesbe tartanam viccesnek :)))

Egyebkent nagyon orult a leleteinknek, cuki volt, mintha uveggolyokat vittem volna ajandekba vagy valami ilyesmi, meg annak is orult, hogy sikerult a mutet, es minden rendben.

Jo hosszura sikerult az elmenybeszamolo, kicsit felzaklattak a szavai ( nem vartam ilyen oszinte felvlagositast), de elhataroztam, hogy elore nezek nem hatra, ezt mondtam neki is, vege is lett az eszmefuttatasnak arrol, hogy mi volt eddig a baj, es arrol kezdtunk el gondolkodni, hogy hogyan tovabb.

Hat egyenlore igy allunk.

Kerdes: van ismerosotok, aki inszemmel lett terhes, esetleg stimu nelkuli inszemmel, en ilyenrol meg nem is hallottam .........

Ferjem kisse megutkozott az otleten, hogy mar megint inszem, de kezdi szokni a gondoltot. A stimu nelkuli inszem ugy nez ki, hogy elmegyek a ciklusom 14. napjan, megnezik, hogy all a petesejt, megtervezik az inszem napjat, majd jon az inszem, utana meg varjuk az eredmenyt, ez mondjuk nagyon baratian hangzik.

Bari: cukikak a fiuk, olyan kis fiu pofijuk van, helyes a pocakfurdo, megnyugtatja oket?

Suti: van csecsemointenziv a Kutvolgyibe, ez esetleg ikreknel jol johet, nem?

Baratnom ott szult es superlativuszokban beszelt a szules elmenyerol, hogy milyen profi csapat van ott, milyen aranyosak a csecsemosok, a szuleszno es a noverkek, mindenki nagyon lelkes mert viszonylag keves ujszulott van, nincs olyan nagyuzem mint mas korhazakban. Kutvolgyin en is gondolkodtam ,csak elobb a pocakosodasig kellene eljutnom. Szuper, hogy Szakacs doki vallalt. Te aztan ragaszkodo tipus vagy;)))

Kismamik ma mar kacsitgatott a tavasz, mar csak par het es hetagra sut a nap, lehet majd menni a babakkal fel napokat.

Na megyek
erikam75
Budaörs
 
 


Zafir: nekem mar csinaltak ket vizsgalatot is, minden oke lett, szerintem csinaltasd meg, mert sokszor alattomosan ott van a betegseg, es ez bizony akadalyozhatja a tehesseg sikeres kihordast. Par ezer forintert csinalnak maganlaborban ,nem veszes az ara.
erikam75
Budaörs
 
 


Hahó,

Erika, szuper hírek! Én ismerek olyan Anyukát, aki inszemmel lett babás, kis clostival, de elsőre! Végre megtalálták a polipot, és így az okot is, miért nem sikerült a babásodás! Ezek nagyon-nagyon jó hírek!
Személy szerint úgy gondolom, minél kisebb a beavatkozás, annál jobb, úgyhogy a természetre kell bízni, amit lehet! Drukkolok Nektek!

Kriszto, rég jártál felénk, gondoltam is ma Rátok, hogy vagy, mizújs?
Kérdezni is akartam, hogy Nálatok mi volt a gond, miért lombikoztatok, persze csak akkor, ha nem zavar a kérdés. :oops:

Szép estét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Erika, igen, vannak valami spéci vérvételek, oda készülök, márciusban megyek! Csak jó lett volna tudni, milyenek, mert ahogy lapozgattam a leleteket, van olyan, pld. rubeola, amit sikerült háromszor megnézetnem, és háromszor kifizetnem :):):)
zzafir75
 
 


En majdnem az immunologiai panelt csinaltattam meg ketszer 15.000 ezerert, ugyhogy ismeros a sztori, az IR vizsgalathoz en ragaszkodtam, bar nem vot semmi gyanujel, de szerintem erdemes nezetni. Az ismetlest is en kertem, az is jo lett.

Igen en is orulok, probaltam Clostit kerni V.dokitol, de azt nem volt hajlando adni nekem, mert hormon, es nem megbizhato, allitolag

Jo otlet a vizsgalodas szerintem is, neha olyan banalis az O.k. amiert nem jon a baba.
erikam75
Budaörs
 
 


Csak egy szóra:

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY MINDEN BABÁRA VÁGYÓNAK HOLNAPRA!!!


http://gyogyitoharcos.hu/?modul=oldal&tartalom=1076230

Hiszem csajok,h tavaly ez is segített!!! :lol: :lol: :lol:

Pussz

bari6
 
 


Sziasztok!
Már csak 1 nap...... baromira izgulok :-) Tünet még mindig nincs.
Gondolom ilyenkor fölösleges hőt mérni, ugye?
Na mindegy, holnap kiderül minden! :-)

Era: ez tök jó, hogy minden leletetek rendben van! Szerintem simán lehet inszemmel babátok - én magam is ebben bízok :-) Ugyan én erőltettem volna kicsit a clostyt, hogy tuti legyen elég számú és jó minőségű petesejt, de nyilván Vass doki tudja mit csinál. HAJRÁ!!

Bari: köszi az infót, feltétlenül alkalmazni fogom! :-)

Szép napot mindenkinek!
szivi77
 
 


Sziasztok!


Itt a tavasz és ez meglátszik a fórumon is:)

Köszönöm, viszonylag jól vagyok, bár étvágyam továbbra sincs. Megfejtettem, hogy ez attól van, hogy továbbra is nagyon érzékeny vagyok a szagokra, különösen a kajaszagra. Bármire ránézek, egyúttal megérzem az illatát is, és azonnal telítődöm vele. Úgy kell erőltetnem mindent... Az egyedüli dolog, amitől nem undorodom az a gyümölcslé, de az meg ugyebár gyors szénhidrát, úgyhogy reggel nem lehet.... hmmm

Erika! Ez szuper! Drukkolok, hogy sikerüljön az inszem! Igazad van, nem azzal kell foglalkozni, hogy eddig mi volt, annak már úgyis vége, változtatni nem tudsz rajta:)

A család iszonyúan fel van dobva (na persze, kibicnek semmi sem drága... hihi) különösen, hogy a húgom június elején fog szülni, ő a másodikat, így hirtelen 4 unoka lesz :roll: Az anyukám új nagy méretű autó beszerzését tervezi :lol:
A párom még mindig sokkolva van, és be van tojva, de majd megszokja... úgysincs más választása :D

A Kútvölgyiről én is jókat hallottam, amúgy is gondolkoztam rajta, valószínű a húgom is ott fog szülni. Én is úgy tudtam, hogy ott van minden, de valamiért Szakács doktor mégis azt mondta, hogy koraszülést ott nem lehet csinálni. Nem tudom, miért...

Zafír! Köszönöm kérdésedet, az émelygés visszatért, amúgy jó napunk van, ma például nem ébredtem fel éjszaka pisilni:)
Az már mindenképp jó, hogy nincs IR-ed:) Milyen program van az intézetben a sikertelen terhességekre?

Szivi! Megértelek, én is baromi ideges voltam mindig.
Szoktál egyébként hőmérőzni? ha Neked már a menzesz előtt leesik a hőd, akkor érdemes megmérni, de ha általában csak utána (nekem mindig előbb jött meg és csak utána ment le a hő), akkor nincs értelme. Egyébként meg szerintem annyira kicsi az eltérés, hogy nincs igazán értelme... én most a lombiknál kipróbáltam, és alig ment fel a hőm.
Mennek a drukkok ezerrel....

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!!

Annyira gyönyörű nap ez a mai...és a tegnap éjszaka!!!képzeljétek 9 hónapja először végig aludtam az éjszakát(mármint nekem eddig is ment volna)szóval úgy értem a gyerkőcök aludták végig és így én is csucsuzhattam annyira jó érzés ráadásul elég korán le is feküdtem, mert az előző napi éjszakázás eléggé kiborított szóval teljesen fittnek érzem magam, mintha kicseréltek volna. Nem is hittem volna, hogy egy jó kis alvás ennyit számít. mondjuk aranyosak voltak a nagyok, mert még délután is tudtam aludni 1 órát el voltak a picikkel..egy szó mint száz most tök jól vagyok. Ráadásul süt a nap és már nemsokára utazunk amit mindenki úgy vár már:)
Szivi: nagyon mennek a drukkok+++++++
Süti: hát a párodnak van miért izgulnia...az enyém is nehezen viseli az éjszakai keléseket(pedig ha nem muszáj nem ébresztem)de sajnos ikreknél néha bizony muszáj..még két ember is kevés szóval érdemes kialudni magatokat előre pár évre(de lagalábbis hónapra)



puszi, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Süti: nekem előtte le szokott esni, így talán mutathat(na) valamit... Köszi a drukkot! :-)

Dóri: köszi a drukkot neked is! És gratulálok az első végigaludt éjszakához! Kívánom, hogy ezentúl csakis ilyenek legyenek!


Tényleg tavasz van..... érzem a lelkemben! :-) Menjetek a napra, ha tehetitek - én sajnos egész nap irodában ülök :-(
szivi77
 
 


Sziasztok,

Szivi, mennek a mai drukkok is!!! +++++

Dóri, szuper hírek! Agár-mami, Nálatok mizújság?

Süti, akkor a családban határtalan az öröm!!! :lol: Apa meg majd megszokja a gondolatot! Van olyan étel, amit nagyon kívánsz?

A programról nem sokat tudok, csak azt, hogy Szakács dr. foglalkozik vele, a honlapon is reklámozzák, meg mostanság lesz egy előadás is róla. Engem már a konkrét vizsgálatok érdekelnek, úgyhogy márciusban meglátogatom őt. Gondolom pár vérvétel, többet nem nagyon tudtam kitudni. Már elég sok vizsgálatunk volt, így többre most nem számítok, mint egy-két vv.
Ti mikor mentek legközelebb?

Bari, köszi az emlékeztetőt, akkor most kívánjuk magunknak erre az évre babásodást és egy átlagos, bonyodalommentes, békés, nyugis babavárást!!! :lol: :lol: :lol:
zzafir75
 
 


Zafír: neked is köszi!
Ennyi drukkol a hátam mögött csak sikerülhet már! :-)

Süti: csak most gondoltam bele abba, amit írtál a nagyszülőkről - azért ez durva lehet, hogy hirtelen 4 unoka lesz!! :-) :-)

Sose lesz már holnap reggel..........................
szivi77
 
 


Szivi! Hajrááááá! rohadt hosszú egy nap ez, de a holnapi még hosszabb lesz!

A nagyszülők tényleg rettenetesen boldogok:) Én egyébként az unokaöcsémet sajnálom legjobban, mert eddig egyke volt a családban, mindenki őt abajgatta, ő volt a középpontban mindkét nagyszülőknél, most pedig nem elég, hogy lesz egy kistesó otthonra, de még két uncsitesó is, akikkel osztozni kell a nagyszülői kényeztetésen.

Zafír! Kiváncsi leszek, mit talál ki Szakács doktor. Nekem az tetszik benne, hogy nagyon kreatív és nagyon laza...
Hogy őszinte legyek, a gyümölcslén kívül semmi nincs, amit kívánok. Leginkább a semmit, de ha üres a gyomrom, akkor rosszabb a helyzet.

Dóri! Gratulálok az alváshoz! Hihetetlen, hogy az ember milyen gyorsan tud regenerálódni:)
Azt szerettem volna kérdezni, hogy milyen a védőnő nálunk? A honlap szerint Bartusné Juhász Judit lesz az enyém az utcabeosztás szerint, gondoltam esetleg Neked is.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


kitartas, probalj masra gondolni, mondjuk estere menjetek el moziba, vagy valami programot csinaljatok, azzal jobban telik az ido. Nyugi, nyugi, remeljuk lapul ott valaki a pociban, es holnapra megmuttja magat. Teszteltel esetleg?

En mindig teszteltem, es soha nem vartam meg a vervetel napjat, mert az szornyen idegesito, amig meglesz az eredmeny, nekem a tesztek eddig mindig a valosagot mutattak, esetleg holnap reggel ellohetnel egyet, hatha mar mutatja az eredmenyt. Es akkor annyival is korabban tudod meg az eredmenyt, hanyadik napon leszel holnap?

Neked volt stimud egyebkent, es ha igen akkor mit kaptal, injekciot, vagy clostit. Nem eroltettem a Clostit, mert tavaly negy hormonalis kezelesen estem keresztul, es a kovetkezo hormont igazabol a lombiknal szeretnem kapni, allitolag a Closti is hormon, majd meglatjuk mi lesz, most megprobalunk a termeszettel egyuttmukodni.
erikam75
Budaörs
 
 


Ja, igen, nagyon hosszú nap és nincs kedvem dolgozni!!! :-(

Era: holnap kell (kötelezően) tesztelni, 14. nap az inszerm után :-) Szóval holnap mindenképp kell. Eddig nem teszteltem, mert utálom, mindig megjött még aznap, amikor teszteltem :-( Szóval kifejezetten félek tőle..... de most már nem tologathatom :-)

A stimu úgy nézett ki, hogy 4-5-6-7 napokon 1-1 clost este (nem kell 5 nap, mert túl jók lettek a tüszők :-)) és volt két reggel, amikor még szurit is kellett adni (Fostimon). És ennyi, ettől lett 2 szép nagy (25-ös) tüsző és 9 mm nyálkahártya az inszem napjára. És azóta meg megy az utro.
Megértem ha nem kérsz a hormonokból, de simán mehet spontán ciklusban is!
szivi77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: