Új privát üzeneted érkezett!

[color=darkblue]Itt vagyok!
Ma voltam újabb vérvételen, ezúttal a jászberényi kórházban :oops: , merthogy Rh - negatív vagyok, és elllenanyagszűrést csináltak...
Mindjárt péntek, 4D!!!!! Úgy várjuk, remélem, nem fogunk csalódni. Kinek milyen volt??? DVD-t vigyünk?
Picipók napról napra aktívabb, este hullámok vonultak a hasamon, azt találgatjuk, mikor mit csinálhat :D

Ditke2007! Ha kislány, Doroti, ha fiú, István a párom után.

A SZOMBATTÓL MÉG MINDIG PARÁZOK, remélem, nem nyíltam tovább!!!!! Volt valaki közületek, akinek nem 3000-es volt a méhszája már korábban? ( Na ezt jól megfogalmaztam! )

Jaimee-ékért szorítok!!![/color]

donkoaniko
 
 


Anikó!
A dokid berényi?
szilbee
 
 


Szilbee!
Nem, Szolnokra járok, de erre a vizsgálatra innen tőlünk automat Berénybe küld a védőnő. Meg vérvételre is, kivéve vércukor. Nem a szívem csücske a berényi kórház, de a vérvétel gyors, azt meg kell hagyni, úgyhogy így nem is problémázok rajta. Nincsenek sokan, negyed óra alatt végezni szoktam...

donkoaniko
 
 

 
 

Hell :)

Jaimee, hajrá, hajrá! :D Deizgalmas! Szilbee, hozzad a híreket! :lol:

Hamá oxitocin...nekem 50-nel kezdték...oszt hogy lett é emelve, aztat mán nem tudom...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Hoznám a híreket, de a forrásaim nem jelentkeznek... úgy tűnik tényleg hosszú várakozás elé nézünk, Jaimee meg hosszú vajúdás elé. :(
Délután el kell majd mennem (3 óra körül), de Dorkát megkérem, hogy tegye majd fel a friss híreket, míg haza nem érek! :wink:
szilbee
 
 


Hú szegény jól megszenved :(

Anikó dvd-t vigyetek habár ha nem visztek ad,véleményemet meg majd szombaton leírom :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina:víz?

Szilbee! 3-tól mi sem vagyunk...:(
Ditke! hogy kiszúrtad a hátteret! :D
Zsófiról rég meséltél! jól van a nagylány?

Anikó, ha videora kéritek, akkor vidikazetta kell, dvd-t asszem ad.
egy tipp: ha dvd-re kéritek, akkor képet felesleges 1000 ft-ért kérni, mert akkor otthon a gépen kimerevítesz egy csomó képet Picipókról, aztán mint a digitális képet, kb. 40 ft-ért előhívatod... így olcsóbb, és a nagyszülőknek is jut belőle.... :oops:
remélem nem haragszol a tanácsért...
semmiképp nem fogtok csalódni, hiszen olyan hihetetlen és csodálatos, hogy bekukucskáltok hozzá!!! MI nagyon élveztük!
nekem 2100-as volt 2 héttel a szülés előtt.... asszem...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


szilbee!
Írhatsz nekem is mi leszünk!

Víz volt nincs 13:00-tól megint nincs :twisted: (apósóm a vizes)

Kép

Kép
katlina
 
 


Okés!:)

Jaimee-Hírek:

Betti írt! :) Még nem született meg Réka baba, de azt mondja, hogy már nem sokára
.

De tudjátok! Itt csak akkor születnek babák, amikor tutira nem vagyok gépközelbe!!! :wink: :lol:

Kitartást Jaimee!!!!! :)
szilbee
 
 


jaj, már megen szita az agyam....
Ditke! Nem tom, Gyöngyike milyen körülményekre gondolt...lehet sokan sürögtek-forogtak arrafelé, nem? Passz...
a köldökzsinórt nem apa vágta el, mert mi levetettük a köldökzsinórvért, és akkor a doki vagy a szülésznő csinálja. Szerintem nem bánja, az ilyen "beavatkozások"-at nem viseli túl jól... Neki már az is nagy élmény volt, hogy ott lehetett bent velünk, és aztán ő is viszonylag hamar a kezébe vehette Szabit.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nemsokára megérkezik Réka baba! Veled vagyunk Jaimee!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Húúúúúúúúúú! MOst olvasom! Mindjárt baba lesz! De nagyon izgi!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Na, mizu? Nincs még baba? Szegény Jaimee csak meglegyen 4 előtt, hogy legalább ne maradjanak bent egy nappal tovább!

jaj, már annyira izgulok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Még mindig semmi! :( Szegény Erika és Réka baba. Remélem nem szenvedik meg nagyon a vajúdást!! :roll: :(

Betti mondta, hogy amint megszületik a pici ír majd... Akkor majd izenek Katlinának (mert mi lassan indulunk) ő pedig szól nektek!
szilbee
 
 


Forródrót a topikosoknak! Ez jó!
Hajrá Jaimee! Szedd össze minden erőtöket!

Niki!
Voltál színházba?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ú, csajok, én már tiszta ideg vagyok!

Háromszor jöttem már, de még mindig semmi. Fél kettőkor Petike nagyon felsírt, mint amikor megszületett, eszembe is jutott Jeimee, vagy most már tudom Erika és a kis Réka. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Próbáltam Bettit hívni, visszahívott, fél háromkor megszületett Réka baba. 56 cm és 3540 gramm.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jajj De Jóóó!!!
Micsoda méretek!!!! :shock: :lol:

Sok boldogságot a friss anyukának. Kívánom, hogy apukával együtt leljék sok örömüket Réka babában!!! :D


Kép
szilbee
 
 


Ildi!
A szolnokis topikba is tedd már be légyszi a hírt!!!
:)
szilbee
 
 


Isten hozott Réka baba köztünk! Kép
Erika jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jaimee és Réka Baba!

]Sok Boldogságot és Jó Egészséget Kívánunk Nektek!!

Örülünk hogy mind2en jól vagytok! Várunk benneteket!!!! :D

fanna3
 
 


Erika!!!
Sok Boldogságot kívánunk és hát nagyon sok tejcsit!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Jaj, nagyon szupi hír!

Réka baba!
Isten éltessen sokáig, anyát mihamarabb várjuk vissza, valamilyen úton-módon! Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 14:04-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szívből gratulálunk Réka babához, nagyon sok örömet és boldogságot kívánunk!!!
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


No mi is hazaértünk.
Dokinál jártunk, mert Dévid baba még mindig szörcsög. Valószinűleg egy erősebb vírust kapott el, azért küzd még vele... :? Tüdeje, szive, torka, füle rendben van. Szóval marad az orrszívás. Szerencsére jókedéjű, nem dugul az orra és szépen és sokat eszik.
Doktornő megcsodálta, hogy mennyire gyorsan gömbölyödik. Azért megkaptuk az instrukciókat, hogy mire kell figyelni és hogy sögtön menjünk, ha gond van.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, de napok óta csak olvasó üzemmódban. Olyan iszonyú sz*r kedvem volt, teljesen ki vagyok merülve testileg, idegileg. Holnap veszek már egy adag Magne B 6-ot mert ez így nem mehet tovább.
Az igazság az, hogy az én vállamon van minden itthon is, a munkahelyen is, és ez már sok...

Jaimee, gratulálok nektek itt is :lol:

Szilbee, jó, hogy nincs nagyobb gond Dávidnál, ez a szörcsögés meg csak elmúlik egyszer!

BBj, túl vagytok a betegségen? Szerintem a legrosszabb ez a hányós-fosós :(

Ildi, gratula a vizsgához! Hát, ismét elcsodálkoztam (mint a tesinél), hogy miket nem kell tudnotok! Ezek őrült mennyiségű anyagok, le a kalappal előtted!

Olga, neked is mennek a drukkok holnaptól :lol:

Fejem kápos, vissza kell olvasnom még... bocsi, amire nem reagáltam...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jamiee! Hatalmas gratula nektek! Gyönyörű méretei vannak Réka babucinak! Sok tejcsit, jó egészséget! De jó, hozzátok már megérkezett a karácsonyi angyalka!

Ditke! Máskor rúgj bokán, vagy valami! Sajna én úgy megyek az utcán, hogy ugyse ismerek senkit. :lol: Zobokis infót küldöm priviben.
Anno még mi is megkérdeztük töle, de kitérő választ adott, kb. ilyesmit: hogy ingyen is megcsinálja, hiszen ez a dolga, stb... ja, meg hogy csak egyféleképp tud varrni, minden "betege" ugyanabban az ellátásban részesül. :lol:

Anikó! Én is Rh negatív vagyok. Babó pzítiv. Vesznek tőle is vért, ha megszülettett, és annak az eredményétől függően lehet hogy kapsz egy injekciót, hogy ne termeljen antitestet a szervezeted.
Méhszáj nekem a 17.héttől 1000 volt, ami kb. 38-39 hetesnek felene meg. Be is sz*rattak rendesen a terhesgondozóban, hogy nem fog megmaradni babó. Ugyhogy jónéhányszor feküdtem a vajúdóban is, ami elég sz*r érzés volt, még olyan kicsi terhesen. Zobokinak köszönhetően nem született meg sem 17 hetesen, sem 24 hetesen, sem 28 hetesen, sem 34-36 hetesen, sem 37 hetesen, hanem végül 40hét+1 naposan!!! (Ezekben a hetekben feküdtem bent).

Szilbee! Jobbulást nektek!

Na üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nagyorsan, mer tortát sütök:

Ohh, jó nagy baba lett Réka :lol: Jaimee, gratulálok a picikédhez, sok örömet és egészséget a kiccsaládnak! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Betti!
Ha időd engedi beszámolsz nekünk Jaimeeék napjáról?! :)

Olga!
És ennyiszer kellett be is feküdnöd?? :(

Én is nega vagyok, de szerencsémre Edem is az... :)
És képzeljétek, mindkét fiam az én vércsoportomat örökölte. :shock: :lol: (B Rh-)

Évi!
Te is depis hangulatban leledzel?? :( Mondjuk ilyen időban nem is csoda! :roll: Remélem gyorsan elmúlik!! :)
szilbee
 
 


Micsoda hírek!

SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK JAIMEENEK ÉS RÉKA BABÁNAK!(Méghogy a héten, de még a jövő héten sem valószínű, hogy lesz baba.)

Visszaolvasok, aztán jövök.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szilbee! Én is B Rh negatív vagyok. Persze Csongi az apja vérét örökölte, úgyhogy kaptam a szurit anno!

Szokott nekem ilyen kedvem lenni, de ez most több volt annál. A kimerültség, időhiány, tehetetlenség, úgy minden.

Egyébként is Halak vagyok, a végletek embere :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Na, helló újra!

A párom csak este érkezett, így egész nap nem tudtam a géphez ülni. De most pótolom (ahelyett, hogy Zolival lennék, ugye?)

Balwin Judit: Tényleg én kezdtem mindkét oldalt a Te neveddel. Nem is vettem észre. De ezt már nem.

Fanna: Köszi a Galyatetős infót. Többen javasolták már azt a helyet. Az nem baj, ha nincs sok program, mivel úgyis gyerekekkel mennék. Legyen egy kis hó, aztán szánkózunk, sétálunk.

Judit: Jobban vagytok? Igen, voltam színházban. Jó kis darab volt, 56-ról szólt.

Szilbee: Dávidnak további gyógypuszik mennek, hogy a szörcsögés is elmúljon.

Ditke, Dorka: Addig-addig beszélgetettek a talákozásról, hogy összehoztátok. Ditke: Ti merre szoktatok sétálni? Hátha mi is összefutnánk.

Katlina: Mizújs víz fronton?

Fényképész: Hát Zoli egyszer pont rám várt a kórházban, amikor az akcentusos csaj készítette a fényképet. A baba aludt, erre alulról odavágott párat a kocsira. Gondolom ettől úgy megijednek a babák, hogy simán tágra nyitják a szemüket.

Szép jó éjt mindenkinek!
csni
 
 


betty!
Engem is érdekelne, már amit el lehet, és nem Jaimee akar közölni maga.

Évi!
Akkor jó, már hogy vége a depinek! Gyere, majd mi felvidítunk!

Niki!
Most nézem, hogy Katának most volt hófordulója! Pusszancs Neki!

Na megyek készen vannak a gyerkőcök a fürdetéssel. Most az én műszakom jön!

Vércsoport, mi nagy átlag, semmi extra A+

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát az az igazság hogy annyira sokat nem tudok írni mert egyrészté n márik szülésnél voltam mikor Jaimee szült másrészt meg volt szülésznője és olyankor más a tanulok dolga még akkor is ha ismerem.

De jól van a vége egy picit nehézkesre sikeredett, de minden rendben volt utánna. Amig fenn volt az szülőszobán akkor többször meglátogattam, jól vannak Réka baba gyönyörű. Erika párja végig ott volt még a szülőszobán volt. Szopiztatni is próbálta , az étvágya jó jaimee-nek:-) remélem lesz neki tejcsi..

Amugy nagyon jól türte az egész vajúdást szerintem nem sok hangját hallottam. Csak miután megszült olyan csendes volt( meg előtte is) nekem ez fura volt.
Pénteken megyek meglátogatni mert akkor megyek még utánna szünet. Amugy szombaton lehet hazaj is jöhetnek ha minden rendben lesz.

Reggel olyan félnyolc fele jöttek be a kórházba azt hiszem.

Több most nem jut eszembe mert agyilag zokni vagyok mert több szülés volt ma és elfáradtam.

Dóra beszéltem Gyöngyivel s mondtam hogy ismerlek, s mondta kérdezte hogy honnan s mondtam hogy honnan s tökre el volt csodálkozva, nah mondom pedig igy van. Meglepődött hogy z internetről ismerlek. De Erika szülésznője is mondta hogy megnézi ezt az oldlat:-)
Lehet csináltam egy kis forgalmat a a topicnak :D

Nah most megyek pancsizni meg altatni

szép estét. holna megpróbűlom összeszedni a gondolataimat s normálisna leírni.

sép estét

Ildi gratulálok nagyon ügyi vagy.

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok

Nagyon gratula Erikának. Kívánok én is minden jót, sok tejcsit, gyors felépülést…

Haladok a visszaolvasással, még van 10 oldal, de majd csak a végére érek…


Szilbee!
Dávidka nagyon tetszik ezen a képen. Olyan jó pasi  Jó lenne, ha gyerekeink mikor felnőnek, találkoznának, mi az a három év…  csak vicceltem, de kitudja, mit hoz a jövő. „Dávid ébredés közben” is aranyos.
Olvastam szüléstörténeted… borotválással mit lehetet elrontani, nem értem… nem mintha már nem lenne teljesen mindegy, így utólag.
Történeted alapján azt szűrtem le, ha egyszer lesz még egy babánk, nem akarok császárt, ha csak rajtam múlik. De tudjuk, nem mindig a mi akaratunk érvényesül.

Csni!
Nagyon szép gyerköcöd, (olvasok visszafele)

Mosógépes sztorikon jót nevettem, aztán a cumisüveges „buli”… szegény gyerek 
Na, ezt nem bántásként mondtam. Gondolom, így utólag, ti is mókásnak tartjátok a történteket.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ma voltunk oltáson. 4 hós oltást kaptuk meg. Babóca hősiesen viselkedett. Nem sírt, csak mosolygott. Helyettesítették a mi dokinkat, most egy nő volt a rendelésen. Azt mondta keveset hízott egy hónap alatt, és hogy adni kéne neki valamit. Mondom én, hogy beteg is volt, és ilyenkor nem úgy híznak, meg hát változó idővallumot bír ki, 3-5 órát két evés közt, én nem akarok adni semmit. Különben sem vézna, jó erőben lévő baba, aki (szerintem) jól fejlődik, élénk… Abban maradtunk, hogy január végén, megint megyünk ellenőrzésre. Azt mondta, ha úgy érzem kevés a tejcsi, semmi képen se tápszert adjak, hanem főzőcskézzek itthon. Hallottatok már ilyet?
Mért kellene a súlyának „nagy könyv” szerint gyarapodni? Nem egyformán fejlődnek, de szerintem ez nem tragédia. Most egyébként 7250g (7100g volt előző hónapban). Lehet, hogy tényleg kevés, de ameddig ennyi időt kibír két evés közt, én biztosan nem adok neki semmi mást, mondjon bárki bármit!
Rosszul gondolom?


Akartam még valamit, de nagyon álmos vagyok, majd holnap!

Mégegyszer gratula Erikának, és sok puszi rékának. jó éjt.

Ja és várom reagálásokat a fentiekre.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika
Hát ha beteg volt, akkor minden ok. Mi is kb akkor mikor Ti, csak 100g-ot híztunk, és nem mondtak semmit sem. Jókedélyű, látszólag szépen fejlett babának nem kell sztem, jól gondolod. Ha folyton sírna, természetesen akkor, ... de a Ti esetetekben sincs ilyenről szó.
Elmúlt négy hós, ha mégis bizonytalan vagy egy kis alma aztán ha nem jön be Neki, akkor hanyagold a témát. Nálunk Letinek én adtam, de Leti főzabás, szóval Neki majdnem mindegy mit adok, mindent megeszik. Valamelyik nap éppen a virágföld volt soron! :roll:
na mentem tanulni!
Jó éjt mindenkinek!
Szamóca..... :lol: :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, fél 6-kor felébredtem :( Aztán elkezdett járni az agyam mindenen, úgyhogy inkább felkeltem!

Erika! Szerintem nagyon jól látod a dolgokat, nem törvényszerű minden hónapban ugyanannyit hízni a babának! Amíg jó kedélyű, van elég pisi, kaki, fejlődik, addig hagyd a fenébe az ilyen "jótanácsokat"!
Komolyan mondom, ilyet még nem is hallottam. Hány éves volt az a nő? És nagyon jól csináltad, hogy kiálltál a véleményed mellett. Nem kell azt a hozzátáplálást elsietni csak azért, mert nem a nagykönyv szerint gyarapszik a gyerek! Minden gyerkőc más, nem tudom, miért nem tudják ezt az orvosok, védőnők megérteni?!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziaszok!

Kép

Hírek Jaimeeről és Rékáról:
Jól vannak! Réka nagyon nyugodt baba. Szépen szopizik.
A matrac (Réka ágyába) megérkezett.
Nem bírtam ki... meg kellett kérdeznem.... :oops: :lol:

Egyenlőre ennyi... mert mennem kell Dévidhez...
Kép
szilbee
 
 


Annalucus!!
Sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Annalucus!

Boldog Névnapot!!


Kép
szilbee
 
 


Szilbee! Jól avygtok? Köhögések, orrfolyások? Múlóban?
Meg tudnád mondani, mi annak a atavaszi pesti rendezvénynek a neve, ahol Leventével voltatok?
Köszi a képszerkesztésben a segítséget!

Évi! Valami hangulatjavító kis kávézás, sütizés, beszélgetés a barátnőiddel? Nem tenne jót? Tényleg olyan lehangoltnak tűnsz....
:cry: És még most jön a karácsony pörgés!

Balwin! Hmm, milyen torta készült? Jól sikerült?

Niki: színház? eezt a fényképező nőcis infót, ahogy olavastam, összeugrott a gyomrom!! Ez nagyon durva!!! Már sokan kérdezték, hogy vajon hogyan ébreszti fel a gyerekeket, de ha tényleg így van.... végképp nem engedem, hogy lefotózza a köv. babónkat!

Katlina: ??? Jól vagytok? Vííz?

BBj, Ildi, Olga! Vizsgák?? Tudtok készülni?

Betti! MOst még csak megfigyelők vagytok egy-egy szülésnél, vagy mit csinálhattok már?
Bettike? Jól van?
Gyöngyike azon lepődött meg, hogy írgatunk ilyen fórumon? :)
Én nagyon pörögtem a terhességem előtt, mindig úton voltam, most meg Szabival, hogy itthon vagyok, nagyon jó, hogy tudom veletek tartani a kapcsolatot, így a 4 fal effektus el szokott kerülni...
Ugye már a barátokra, a párunkra, magunkra kevesebb időnk jut, szinte minden pillanatunk és gondolatunk a baba(ák) körül forog, szóval tényleg jó, hogy itt meg lehet dumálni az örömenket, gondjainkat.

Erika! Józsika fejlődése sztem normális, hiszen tényleg igaz, hogy nincs két egyforma baba, másrészt ő már megduplázta a születési súlyát, nem? Utána már nem hízhat havonta 80-100 dekát! Most visszanéztem a mi feljegyzéseinket, és Szabi olyan idős korában, mint most Józsika, 7 kg volt, és 3800 g-mal született.
Harmadrészt meg, ha szépen fejlődik, és nem éhes, akkor miért kéne adni többet neki, nem? Szóval én is osztom a többiek véleményét.

No lépek ebédet csinálni, míg Szabi szunyál egyet! Tegnap már vagy 6x körbemászta a nagyszobát!
Ja, nagyszoba: tud valaki megbízható gázszerelőt? Mára végleg bekrepált a konvektorunk itt a nappalban.... :cry:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Luca!
Boldog Névnapot!!!!



Betti!
Jaimee-nek ki volt a szülésznője?????


Dorka!
Sajnállak fűtés szempontjából :( :( ,amúgy én is nagyon pörgős voltam,és szerintem itt adom ki magamból a fáradt gőzt,de még így is rámtör néha a mehetnék és olyankor persze könyörgök apának hogy menjünk valahova álltalában ilyenkor ruccanunk haza áratlanul :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Annalucus!
Kép

Én csak akkor tanulok, ha Leti alszik.
Tegnap Misi meg Gréti voltak megnézték a Mézengúzt. Nézhető Misi szerint.
Voltunk dokinál kontrollon, minden ok, még szedjük a cseppeket, meg az antibogyót a füle miatt, aztán majd csak múlnak a nyavalyák. nekem a gyomrom még nem tiszta, de javulgat. Egy előny, jó kis fogyókúra, úgyis szorít az ünneplős gatyám, legalább a vizsgán a derekamnál kényelmes lesz.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika!
De ügyes vagy hogy már csak 10 oldal van hátra! Én képtelen lettem volna végigolvasni annyit, amennyit te elolvastál. :roll:
Osztom a vélemyéned! Nincs semmi baj Józsikával. Már írtam korábban valakinek, hogy ha olyan ütemben híznának a csemeték, mint az első pár hónapban, akkor hiper-szuper túlsúlyos gyerekeink lennének!! :)

Judit!
Próbáltad már a borsmenta teát? Az jót tesz a rosszullétektől megterhelt gyomornak. Nekem legalábbis anno segített, mikor benne voltam a fosós-hányós nyavajában. Tényleg durva egy fogyókúra... :( én is 3-4 kg-t fogytam akkor... :roll: :x

Dorka!
És hogy sikerált megcsinálni a lapokat?? Megmutizod őket?? :)

Takony még van. Szívom ezerrel, de változás nagyon nincs. Figyelnem kell, hogy nem aluszékony e / rosszkedvű ... stb. no és persze, hogy van e hőemelkedése. Egyenlőre semmi gyanús tünet, ami arra utalna, hogy valami súlyosabb dolog lenne a háttérben.

A rossz hír csak az, hogy Levente mandulái bedurrantak.. :cry: nem bírták a sok vírust ,meg bacit... Holnaptól antibigyózunk. Már megint. :x Azért csak holnaptól, mert nagyon korai stádiumban csíptük el és a szervzetének egy picit még küzdenie kell ellene... kb. 1 napot.
Csak azt remélem, hogy Dévid nem kapja el! :(

Már hihhhetetlenül elegem van a betegeskedésből, no meg a nyamvadt bölcsiből is!!!! Mondtam Ádámnak, hogy jövőre már nem lesz bölcsis Levente, mert én a két gyereket ennek nem akarom kitenni a továbbiakban. A vége az lesz, hogy vihetjük Leventét mandulaműtétre... :roll: :evil:

Na jó! Most egy "kicsit" kiborultam.... :oops: Majd jövök ha lenyugodtam... :roll:
szilbee
 
 


Anna Luca Kép !
Sok Boldog Névnapot Kívánunk!


Kép


Erika!
Szerintem semmi gond, ügyes voltál...nálunk Nimi 4 hónaposan 7200g volt....most meg van akkora sonkája...pont az előbb sasoltam....pedig úgy féltem hg kövér lesz...hááááát de olyan puha és sima és belebújnivaló :lol:

Évi!
Mostanában én is sz.rul alszok.....remélem jövő hétig fel tudsz töltődni és fitten várni az ünnepeket!! :lol:

Jajj Judit!
Jól vagytok...mán akartam kérdezni... :oops: ...de mindig meg tette más...én meg elbujdosok.... :oops:De végül is a hasmenés jó a fogyókúrára nem??? :lol: képzeld mit ettem az előbb....a barátnőm hozott egy nagy adag profitterot a Zagyvából.... :roll: na délután le kell sétálnom.... :?

Timi!
Meddig vagytok?...Szupik a zenék! Nagyon köszönöm!!!!

Niki!
Visszajelöltem :lol:

Betti!
Hát szegényke....azért tudsz pihenni? És készülődni? Meddig vagy? Még jövő héten is??

fanna3
 
 


Hát Nimi is beteg...hétfőn voltunk a dr.néninél mert köhögött..kapott 2 fajta cseppet...de nem köptet sokkal jobban...vagy ennek nem ezerrel kellene??? Meg azóta hőemelkedése van egyfolyt...az orra nem folyik pedig azt mondták hg óránként szívjam...de hát nincs mit....

Na hátha ez a sok baci elmenekül hg kisütött a nap!!!!!!!!!..(bár pont enyhe időben szaporodnak mi??...na de a kedve biztos elmegy!)

fanna3
 
 


Szilbee, átküldtem párat!

GYÓGYULJATOK MEG!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


NA, VÉLETLEN ELKÜLDTEM....

JObbulást kívánok Niminek is, meg mindenkinek, aki már lábal ki belőle!

Ditke! Elfeledtem írni, hogy jó volt talizni!!! Zsófi élőben még szebb, mint képeken!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?