Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi Zafír! Nem, nem beszéltem erről Szakács doktorral, mert ma eltűnt ez a tünet. Kicsit hajlok arra, hogy talán az aranyér kenőccsel maszatoltam össze magam, mert annak van ilyen színe. Tegnap délután-este és ma reggel meglátogatott egy jó kis fejfájás, megpróbáltam kialudni, de nem sikerült, végül ma, miután beszéltem Szakács doktorral is és a háziorvosommal is, hogy mit vehetnék be, magától alább hagyott:) (megijedt a fejfájás)
Az utro contra crinone problémakört elfelejtettem megkérdezni
:oops:

Köszi Bari! Igyekszem vigyázni!:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Sajnos nagyon kevés időm van, most is csak beugrottam, hogy megnézzem kivel mi történt a múlt hét óta!

Süti, nagyon-nagyon örülök az UH eredményednek! Hatalmas gratula! És ne idegeskedj olyan sokat, mert azt biztos, hogy nem tesz jót az apróságoknak! Teee, Paramami!!!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Kepzeljetek tegnap megiott a citologia, es minden rendben, polip volt, de nincs benne daganatos sejt. Nagyon orultunk tegnap, ma megyek a 19. napi eredmenyert, aztan a ferjem eredmenye kell meg, utana megyunk V. dokihoz, szerintem a jovo heten. Izgi nagyon :)))

Fiuk hogy vannak, gombolyodnek? Szerintem ok tudjak mikor mennyi etkezes kell nekik, orulj inkabb a kevesebb ejszakai kelesnek, csak igy tovabb... lassan egesz ejszaka aludni fogtok
erikam75
Budaörs
 
 

 
 

Bari, nálunk is adagemelés nélkül maradt ki egy- egy etetés az elején. "Érezni" fogod, ha emelni kell, mert akkor visítanak majd, hogy még, még! Nálunk úgy maradt ki az első etetés, hogy szépen átaludtuk Miksivel még a kórházban. Aggódtam, de megnyugtattak, h a baba tudja, és hogy örüljek neki, ez szerencsés eset, így könnyebb átállni az átalvós éjszakára. És valóban, óriási szerencsém van, mert 2,5 hósan már mindketten átaludták az éjszakát, és beálltunk a napi 5 kajára. Még nagyobb szerencse, h azóta sem zökkentett ki minket semmi (betegség, fogzás), így az éjszaka nyugi van. Drukkolok, h nálatok is így legyen, mert ez szerintem tényleg főleg a szerencsén múlik! Ja, igen, és napközben most is max. három óránként éhhalál van, este meg szunya (10 órán át étlen :) ) Gyönyörűek a fiúk!
P!
oroszagár
 
 


Köszi csajok :lol:

Erika, örülök,h jó lett az eredmény, de nem is számítottunk másra ;)

Krisztokám, én is pusszantalak!!!

Babácska, veled mi van? Sok a melód?

Köszi Agár ;) nem bánnánk szerintem mi sem,ha úgy lenne mint nálatok :D

Elfelejtettem az előbb írni,h tegnap voltam a nőgyogyinál, mert a védőnő elküldött,mert maszatolok még. Kaptam méhösszehúzó cseppet,mert a belső méhszájam nyitva van és onnan jön a trutyi. Képzeljétek talált egy 20mm-es tüszőt már így elképzelhető,h 2 hét és beköszönt piri :roll:

Na megyek enni és utána lehet kimegyünk a fiúkkal,mert ha lehet hinni a hőmérőnek, akkor csak -4 van :lol:

Pussz

bari6
 
 


Erika! Szuppppper! Ne feledd, megnyitottam a babaesőt:)

Barikám! Máris piri? az ember lánya azt gondolná, hogy van még egy kis nyugta tőle....

Agár! Gyönyörűek a vonalzóid!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


de jó neked, en mar most rettegek az egesz hercehurcatol, de emlekszem decemberben milyen happy voltal te is, lehet ez a normalis, amikor az ember lanya mar regi motoros.

Igazabol egytol felek de nagyon, hogy megint csak egy teszt lesz azon a franya teszten es akkor hogyan tovabb, de gondolom itt tobbeknek ismeros a lelkiallapot. Megyek kineziologushoz vasarnap, hatha o segit.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Beszkenneltem az UH képeket:) nem tudom, mennyi fog belőle látszani.

Kép

Kép

Kép [/img]

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erika!

Nekem a kineziológus sokat segített, kaptam napi mantrát is tőle:)

Az az igazság, hogy nem voltam annyira happy, de nem is görcsöltem annyira rá. Sokszor gondolkoztam azon, hogy lehet, hogy el kellene fogadni, hogy nem lesz gyerek és attól még megy az élet. Erősen úgy éreztem, hogy ha most nem sikerül, nem futok neki mégegyszer, mert ezen az érzelmi hullámvasúton nem akarok végigmenni még egyszer.

Még egy dolog, ami nekem segített, ha vallásos vagy, akkor talán neked is fog. Lehet, hogy ki fogtok nevetni, de nekem tényleg segített: A természetgyógyász mondta nekem, hogy Szent Ritához kell fohászkodni, mert a gyermekáldásra várók hozzá imádkoznak, ezen kívül még Ő a lehetetlen helyzetekből való menekülés védőszentje is. Úgy gondoltam, hogy itt mindkét tétel áll, úgyhogy valahányszor jöttek a rossz gondolatok, kezdtem elcsüggedni vagy nem bízni, elkezdtem hozzá mantrázni és ez valahogy megnyugtatott. Ilyen módon biztosan segített, a többit nem tudom:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, tök jó a két pöttyös kép, tényleg olyan, mint egy UHU :)

Bari, küldtem privit :)

Hajrá mindenkinek!!!!
zzafir75
 
 


Sütikém!

Gyönyörűek a pöttyeid! Örülök, hogy minden oké!

Erika!

Szuper, hogy szépen haladtok előre! Ezután már tuti minden rendben lesz!

Zafír!

Én kb. 3 hete nézettem cukrot és inzulint és múlt héten pénteken voltam a mensmentisben az eredményemmel.
Kaptam új gyógyszert. Ez is metformin, de állítólag nem fog tőle menni a hasam. Majd meglátjuk. Most még csak 1x850mg-ot szedek. Holnaptól emelem napi kettőre.
A diétát már jól megszoktam, de most jött hozzá, hogy nem ehetek húst, ez jól bekevert. Napok óta bújom a netet, hogy olyan kajákat találjak, ami vega és még a napi 160 g Ch-ba is beleférjen.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok,

Süti, küldöm a mai adag babaragacsokat, hogy vagytok?

Agnyes, miért nem lehet húst enned?
Ezt a cukor-inzulin szitut ilyen gyakran kell nézetni?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!

Ma minden OK, de mintha reggel készülődött volna valamilyen kisróka. Egyenlőre nagyon bizonytalanul, még magam sem tudom, hogy tényleg az volt-e, vagy csak egyszerűen nem volt kedvem reggelizni:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafir! Igazábol nem tudom,hogy milyen gyakran kell nézetni a cukor/inzulint. Nyáron a lombik kivizsgáláshoz kellett,most meg én csináltattam meg,mert volt időpontom a mensmentisbe. A vegaságot szerencsére csak egy hónapig kell elviselnem. Esetleg változtathatnak az értékeimen, kicsit tisztul a szervezetem, jobb lesz a közérzetem tőle.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti, csudaszépek :lol: :lol: :lol: Hogy vagy? Róka koma járkál feléd?

Zafír, ma megpróbálok válaszolni majd :wink:

Agnyes, komolyan ezen a húsmentes dolgon ki vagyok. Nem tudom,h h bírnám. Ugyan Dévisznél meg az volt a baj,h húst-hússal kellett ennem, ennek ellenére hús nélkül nem tudnék meglenni.
Kitartást!!!

Puszi mindenkinek!

bari6
 
 


Szia Bari!

Köszönöm a pöttyök nevében:)
Róka koma még nem látogatott meg, jelenleg inkább az van, ami egyébként nálam teljesen szokatlan, hogy nincs kedvem enni. Most éppen le kellene gyűrni a joghurtomat egy keksszel, de rágondolni sem nagyon tudok. Nem undorodom tőle, csak úgy érzem, hogy nagyon nincs kedvem hozzá.
Ez normális?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, mai drukkok mennek!
Szerintem teljesen normális, nekem is volt ilyen, nem egyértelmű hányinger, mégis olyan kellemetlen érzés. Emlékszem, egyszer mondtam is a dokinak, hogy olyan, mintha folyamatosan másnapos lennék, pedig nem is iszok :oops: :P

Agnyes, akkor kitartást a diétához, hús nélkül én sem bírnám ki!

Szép hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Na, azt hiszem elkiabáltam... éppen most érkezik a rókakoma... az imént hirtelen annyira rosszul lettem... brrr...

Csatlakozom, Agnyes tényleg hősnő! Én sem bírnám hús nélkül....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Agnes, talan azert van ahusentes dieta, hogy fiatalitsak a szervezeted, vagy azert mert a zsiros hus is emelheti az inzulin szintet. Nem vagyo knagy szakerto, de ezt oplvastam valahol, egyebkent jo fog tenn iaz biztos, en alig eszem hust, es volt hogy vega voltam, nagyon elveztem, de egyx kicsit korulmenyes atszokni, utana mar konnyu, ha belejott az ember a helyettesitesbe kitartas:)

Kaptam nagynenemtol Szent Rita medalt karacsonyra, majd felteszem es imadkozom hozza, Gabriel arkangyal kozbenjarasa nem jott be, mondjuk volt egy nagy polip a mhembbe, ez nem segitett sokat a megtapadasban, remelem SZ. Rita majd igen. Egyebknet valllasos vagyok, de novemberben osszevesztem egy kicsit az egiekkel, nem is mentem egy hnapig misere, bosszubol:)))) Azota ismet olyan jo ott lenni, most, hogy kibekultunk egymassal, en meg a Joisten :))

Megjottek a 19. napi hormonok is, azok is szuperek, minden jonak tunik egyenlore, marcsak a mamo van hatra, marmint az eredmeny aztan megyunk konzira.

Suti gratula a pottokhoz ,ez nem semmi, szep eros mindketto.
erikam75
Budaörs
 
 


Erika!
Kívánom, hogy Szent Rita segítsen Neked:) Ezek szerint a nagynénéd is ismerte ezt a történetet:) Nem emlékszem, hogy pesti vagy-e, de itt van a Szent Rita plébánia elérhetősége (a nyóckerben van) úgy tudom, hogy a templomban van egy könyv kitéve, beleírhatod a kérésedet és akkor meghatározott napokon a misébe is belefoglalják.

[url]http://szentrita.plebania.hu/index2.html
[/url]

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


na, a link nem sikerült, de azért meg tudod nézni

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Koszi, amjd inkabb imadkozom, nagynenit is bevetve, egyebkent otthagyta a lakasban a medalt, mintha veletlen lett volna, persze rogton megtalaltam, o egyebkent nem tud semmit a torturankrol, de szerintem sejti, hogy mi van, mondjuk a lombikot nem tudja, csak azt hogy nem potyognak a kisbabak az egbol nalunk sem, neki nem lett gyereke mert a ferjenek lustak voltak a katonai, es az otvenes evekben ezen nem tudtak segiteni..
erikam75
Budaörs
 
 


Ez mennyire édes a nagynénédtől, hogy "ottfelejtette". Az ilyen történetektől könnybe lábad a szemem:)

Valóban, mondhatjuk, hogy szerencsések vagyunk, mert akár csak 20 évvel ezelőtt sem tudtak ennyi embernek segíteni.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


SZIASZTOK CSAJSZIK :)

Bari ne haragudj most olvastam vissza ,és nem válaszoltam a kérdésedre .Igen magamnak szúrom az injekciókat.
Hála Istennek elég jól viselem azt hittem jobban fogok félni, de viszonylag elég picik a beadó tűk így elég elviselhető !!

Süti bevallom én is mindig imádkozom elalvás előtt hogy áldjon meg minket a jó Istenke egy kisbabával mert ezt a boldogságot nem veheti el tőlünk.De ezek után én is szent Ritához fogok imádkozni hátha nekem is segít :)

Erikam örülök hogy jók lettek az eredményeitek drukkolok nagyon :)

puszi mindenkinek :)
rencsikee
Budapest
 
 


Rencsike!

Hihi:) Szent Ritának új rajongóköre keletkezik:)
Hajrá tüszőcskék!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, hogysmintma? Végül találkoztál Róka komával?

Rencsikee, császár után a véralvadás gátlót elég nehezen szúrtam be :shock: pedig a stimuk alatt magamat szúrtam...drukk!!!

Többiek merre?

Dóri, jól emlékszem,h neked is hamar megjött piri?

Nálunk annyi,h ma megjött piri :roll: Hívtam Paragit és kedden újra meg akar majd nézni.
A fiúk ma elég hasfájósak :( no meg elevenek. Pont ez ellenkezőjét teszik annak amit csinálunk velük... :evil:

Kép

Pussz

bari6
 
 


Szia Barika!


Rókakoma csak kerülget, de úgy látszik, hogy nálam nem reggel érkezik, hanem kb. 1 óra körül:) és azt megfigyeltem, tényleg igaz, hogy ha van valami az ember gyomrában, akkor jobb.

Annyira cukik ebben a ruciban.... hasfájás elleni pocaksimit küldök nekik...

Barikám, ne haragudj, de elfelejtettem, Te hol voltál, a SOTE I-en? - a húgomák már zaklatnak azzal, hogy itt az ideje eldöntenem, hogyan tovább és ugyebár kedvenc Szakács doktorunk elvileg nem vállal szülést. Bár kicsit bízom benne, hogy ezzel az új felállással a Péterfyvel talán igen.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


:D

Bari gyönyörűek a picik csodálatos élmény lehet a karodban tartani őket hiszen annyit küzdöttél értük !!!
Gratulálok még egyszer puszi :lol: :lol:
rencsikee
Budapest
 
 


Köszönjük csajok :lol:

Süti, igen sajnos Szakács dokit hallottam,h még mindig ne lehet tudni szülés ügyben. A barátnőm mondta,h menne hozzá, de így nem tud :( Drukk,h mihamarabb kiderüljön,h szüleszt ;)
Én a SOTE II-n szültem. Azt tudom mondani,h a két baba miatt mindenképpen olyan kórházat válassz ahol van koraszülött osztály ;) Ne legyen rá szükség, de jobb rá készülni.

Rencsikee, tudod még mindig szoktam nézni a fiúkat,h ők tényleg a mieink???Vicces, de volt már rá példa,h megkérdeztem a férjemet,h ugye nem álmodok... :roll: kismamaként azt hittem,h majd akkor hihető lesz,ha megszülettek, de nem... :shock: Drukk Nektek is!!!

Zafír, írtam privit ;)

bari6
 
 


Barikám!

A srácok tényleg GYÖNYÖRŰEK! :lol:
Remélem hamar túl lesznek a pocifájáson! Én is küldök egy kis pocaksimit!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!

LENNE EGY KÉRDÉSEM A PUREGONT REGGEL KELL ADNI VAGY ESTE ??? MERT AZT NEM ÍRTA FÖL NEKEM VASS DOKI :( ÉS,NEM SZIVESEN ZAVARNÁM EZ MIATT VASÁRNAP !!

PUSZI MINDENKINEK :lol:
rencsikee
Budapest
 
 


Szia Rencsikee!

Nekem eddig mindig este kellett adni, egyszerre nyomtam a Suprefacttal. A lapod tetején van egy ilyen sor, ahol ez szerepel.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy kérdést intéznék az ikres kismamikhoz: most vettem észre, hogy a lapomon az szerepel, hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Ez az ikrek miatt, a korom miatt (38), a lombik miatt van így vagy tényleg van aggódnivalóm? Szakács doktor nem mondott semmit ezzel kapcsolatban, igaz, akkor nem vettem észre ezt a papíron.

Köszi előre is!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szerintem a lombik miatt írták. A barátnőmnél is rajta volt a papíron, ő Tapolcára járt.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Bari: Nekem nem túl hamar jött meg azt hiszem bár a korábbiakhoz képest igen 6 hónaposak voltak a babók mikor érkezett először.
Süti: sztem az ikerterhesség miatt vagy veszélyeztetett. Én az első terhességemnél is az voltam pedig az nem lombik volt és én akkor még csak 23 voltam. Már a 12. héttől kérte a nőgyogyim, hogy írjanak ki beteg állományba, pedig semmi gondom nem volt, de azt mondta az ikerterhesség az mindig rizikó.Gondolom a lombik meg még + tényező.

puszi mindenkinek ha tudok jövök bővebben, de a "főnökeim" nem sok időt hagynak...


puszi ölelés mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, igen, tuti az ikresség miatt van, ill.,h lombik. Anno emlékszem Dévisz mikor írta a javaslatot a táppénzre még meg is említette,h ikrek és lombik...

Dóra, akkor lehet Agár írta :roll: az emlékezetem nem a régi... :shock: Hogy vannak a bébikék?

Szép napot mindenkinek!

bari6
 
 


Köszi kismamik!

Most már elég masszívan megvan az émelygés:) de boldog vagyok tőle:)

Én nem vagyok táppénzen, dolgozom. Remélem, hogy nem csinálok bajt a babáknak. Mondjuk szerencsére megengedhetem magamnak, hogy lazábbra vegyem a figurát, nem hajt senki.

Rencsikee! Hogy megy a szuri?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, az ikerterhesség általában veszélyeztetett, de szerintem egész nyugodtan dolgozzál, csak ne erőltesd meg magad. Remélem, valamikor összefutunk, ha a héten nem lesz olyan hideg, akkor majd nagyobbakat sétálunk, ha lesz idő, benézünk. Hú, az émelygés, az nem volt valami jó, persze én is nagyon boldog voltam tőle :lol:

Bari, nekem jött meg elég hamar piri, 4,5-5 hónaposak voltak a majmok (amikor rendesen beköszöntött, de már 3 hónapos korukban is próbálkozott). Ráadásul az én esetemben sajnos nem is lett könnyebb, az első nap még most is jól meggyötör :evil: De szopizással nem volt gond, szerették akkor is a tejcit, nem fanyalogtak szerencsére. Küldöm a hasfájásűzőket! Mi protexin restore-t adtunk nekik ("bacipor"), 5 napos kúrákat, és az teljesen elmulasztotta. Ha gondolod, próbáljátok ki, tejbe/tápba lehet keverni, íztelen) és télen amúgy sem árt, erősíti az immunrendszert. Újszülöttkortól, sőt koraszülötteknek is adható, erősíti a bélflórát, segíti az emésztést.

P!
oroszagár
 
 


Köszi Agár, megnyugtattál:)
Igen, most már jó lenne, ha egy kicsit jobb idő lenne... és jó lenne megint látni a majmokat:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti: emlékszem Agárral találkoztunk amikor 8-10 hetesek voltunk és tök vicces volt, hogy mindketten azt mondtuk, hogy először együnk valamit(kb de.10 lehetett)mert olyan hányingerünk volt...nem is igazán hányinger volt nekem legalábbis, hanem mintha enni akarnál valamit de nem tudod mit és amúgy meg semmit nem kívánsz..fura érzés..

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Agár, úgy tűnik akkor pirivel frankón beelőztem mindenkit :shock: Én még a fájdalmat lekopogom, mert egész jónak tűnik. Ha majd második piri is ilyen lesz akkor már elhiszem,h jobb lett :lol:
Köszi a tippet pocifájásra. ;) Most emelt adag Infacolt kapnak...Drbácsink szerint már nem fog sokáig tartani :s

Bodzássüti, én igazából az utazás miatt lettem kiírva,mert 3 óra lett volna egy nap, de aztán sajnos a hematómám is lett, így onnantól már nem is volt kérdés. Hidd el érezni fogod majd,h mit meddig csinálj, ill a dokid is mondani fogja,h mennyire terhelheted magad ;) Ha azt betartod,biztos nem lesz gond. Mindezek mellett azt mondom,h óvatosan mindennel, ne tarheld túl magad ;)

Hoztam egy képet. Egy barátnőm odaadta a pocakfürdőjüket és nem hiszitek el, tökre bejött a fiúknak. Zalánról csináltunk csak képet, de holnap majd megpróbáljuk mindkét fiút beletenni, majd arról is hozok képet ;)
Kép

bari6
 
 


Sziasztok!

Dóri! Igen, az érzés nekem is hasonló, de leginkább semmit sem kívánok enni, közben pedig néha azt érzem, hogy éhes vagyok, de többnyire azt, hogy nem.

Barikám! Köszönöm! Most még csak azt érzem, hogy este hamarabb leszek álmos, kicsit többet alszom, sőt hétvégén délután is aludtam, ami pedig merőben szokatlan tőlem. Mindenki mondja, hogy vigyázzak magamra, de én egyenlőre nem érzek semmi olyasmit, ami megálljt parancsolja. Most még inkább fejben kell odafigyelnem, hogy ne emeljek fel nehezet, vagy pl. nem mentem el a kutyákkal sétálni, mert féltem hogy a csúszós úton elrántanak ha megindulnak.
Remélem, jövő hétfőn már okosabb leszek:)
Ez a pocakfürdő nagyon jópofa:)

Rencsikee! Mi a helyzet a tüszőcskékkel?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre és látom, hogy azért vannak történések.
Süti - gratulálok a babához, rosszullétmentes 1.trimesztert kívánok! És természetesen utána is a legjobbakat. :-)

Nekünk jan. 9-én volt a konzultációnk, ahol is Vass doki elmondta, hogy a párom értékei épp határon vannak az inszem és lombik között, és hogy alapvetően rajtunk áll, hogy mi lesz. Mi azt választottuk, hogy csinálunk 3 inszemet (közben vitaminkúra apának ezerrel) és ha nem hoz sikert, akkor lombik.
Múlt csütörtökön meg is voltl az 1. inszem...... :-) Most próbálo magam a munkával lefoglalni, hogy ne ezen kattogjak ezerrel.
Kaptam utrogestan-t is és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: nálatok volt olyan mellékhatása, hogy émelyegtetek tőle? (nem egész nap, csak úgy néha) Terhességi tünetnek naggggyon korai lenne, ezért gondolom, hogy az utro mellékhatása. Köszi! :-)

Szép napot mindenkinek!
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Már válaszoltam egyszer, de úgy látszik elszállt.
Szerintem simán lehet, hogy émelyegsz tőle. Én csak álmos voltam tőle az első pár napban.

Terhességi tünetnek valóban korai lenne, nem csak ez, de mér bármi más is. Kaptál tüszőrepesztőt vagy inszemnél nincs ilyen? Mert annak viszont 9 napig van hatása, ezért nem is szabad előbb tesztelni, mert annak a HCG tartalmát mutatná ki a teszt.

Jobbulást! és persze mennek a drukkok!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti: köszi a választ! Igen, kaptam tüszőrepesztőt, de nem terveztem tesztelni. Egyáltalán nem :-) Mikor a doki mondta, hogy 2 hét múlva kell, akkor, majdnem szóltam neki, hogy én nem fogok. Eddig akárhányszor teszteltem, aznap még mindig megjött :-(
Szóval erőteljesen gondolkozom inkább a vérvételen..........
szivi77
 
 


Sziasztok! Kicsit eltűntem, mert felfordulás volt, de jelentem megvagyunk a kis katonák levételével a páromnál és minden rendben zajlott. Most jövök én, kicsit félek, izgulok, de közben boldog is vagyok :)
Egyébként tudjátok, hogy a Cirisben alakult egy Egészség klub és kibővültek a szolgáltatások? Teljeskörű klinika lett. Az Egészség klub meg minden hónapban csinál egy ingyenes előadást. Februárban a habituális vetélés, sikertelen terhesség a téma. Aki elmegy, az kap egy 6 ezer Ft-os kupont, amit bármire felhasználhat a Cirisben. Kaptatok meghívót? Ide másolok egyet hátha valakit érdekel. Mi megyünk, de remélem csak infó szerzés miatt és nem élek át majd 1 vetélést sem.

Téma: Sikertelen terhesség – ismétlődő vetélés

Előadók: Dr Szakács Zoltán nőgyógyász főorvos
Prof. Nemes László haematológus

Bejelentkezés szükséges
a 36 1 439 - 1640 / 1641 / 1642 telefonszámon!
Időpont: Február 29. 17:30

A sikertelen terhesség ismétlődése minden párnak nagy megpróbáltatást okoz.
Ma Magyarországon sajnos nem általános protokoll, hogy megpróbálják felderíteni a háttérben álló okokat, inkább bizakodnak hátha a következő terhesség majd sikeresen végződik. A háttérben azonban számos eddig fel nem derített betegség állhat (genetikai elváltozás, véralvadási zavar, autoimmun-betegség). Ha felismerjük az okokat, sikeres kezeléssel a gyermekszülés csodájának lehetőségét adjuk vissza, és sokszor olyan szövődményeket is megelőzünk, amelyek a későbbiekben komoly egészségkárosodást okozhatnának.

A CIRIS Budapest – Magyarországon úttörő jelleggel – felvállalta a sikertelen terhességek teljes körű kivizsgálását és kezelését. Intézetünkben egy helyen, a legszorosabb együttműködésben dolgozik együtt szülész-nőgyógyász, IVF-specialista, haematológus-homeosztazeológus, immunológus, endokrinológus, dietetikus.
brogoka
Budapest
 
 


Szivi!
Hősnő vagy, ha kibirod tesztelés nélkül:) Én soha nem bírtam, de én is ugyanígy voltam, azt mondtam, hogy bárcsak már egyszer látnék a nyomorult második csíkot... és lám....
A vérvétel napja a legrosszabb, mert akkor reggel mész és eredmény meg csak délután négy-öt között van, én majdnem kirojtozódtam addig. (persze most nem, mert ott volt a digitális teszt a kezemben:)

Brogóka!
Gratulálok, így már félúton vagytok:) Te mikor kezded a stimut?
Igen, hallottam, hogy már sokminden van, én most abban reménykedem, hogy lesz lehetőség Szakács doktornál szülni is.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi!
Hősnő vagy, ha kibirod tesztelés nélkül:) Én soha nem bírtam, de én is ugyanígy voltam, azt mondtam, hogy bárcsak már egyszer látnék a nyomorult második csíkot... és lám....
A vérvétel napja a legrosszabb, mert akkor reggel mész és eredmény meg csak délután négy-öt között van, én majdnem kirojtozódtam addig. (persze most nem, mert ott volt a digitális teszt a kezemben:)

Brogóka!
Gratulálok, így már félúton vagytok:) Te mikor kezded a stimut?
Igen, hallottam, hogy már sokminden van, én most abban reménykedem, hogy lesz lehetőség Szakács doktornál szülni is.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti: én nem mondanám, hogy hős vagyok, egyszerűen rettegek tőle :-( Nem akarom ismét az 1 csíkot látni :-(

Persze most még nem temetjük az 1. inszemet, hiszen még csak nemrég volt :-)
szivi77
 
 


Szivi, drukk++++++++++, hány ragacsot szeretnél??? :lol: :lol: :lol:

Bodzássüti, tudom,h nehéz odafigyelni és óvatosnak lenni, de amiken változtattál az már nagy lépés ;) Majd szép lassan a szervezeted is jelezni fog, de mi mindig itt leszünk és szólunk,h mit ne csinálj :lol: :lol: :lol:

Brogoka, mit jelent,h most te jössz? Szuper,h a párod eredményei jók!!! Gyere sűrűbben ;)

Hoztam Benedek pocakfürdőzéséről is egy képet :wink:
Kép

Puszi és szép estét!

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: