Új privát üzeneted érkezett!

Balwin Judit: Visszajelöltelek.

Évi, Olga, Katlina, Szilbee, Ildi, Betti, Anikó: Én jelöltelek be Benneteket az iwiw-en.

Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki!
:) Visszaigazoltam!

Dorka!
Most néztem meg a kúszós videjót, az albumban. :shock: Apám!!! Iszonyat jól csinálja Szabi!!! :lol: Igazi küzdőszellem!!! :lol:
szilbee
 
 


Annyit írtatok, hogy nem győzőm a visszaolvasást. Csak az utolsó 4 oldalt olvastam, mire a végére értem, már „jójozott” a szemem.

Üdvözlöm az újakat, akik már csak nekem újak. :)

BBJ!
Gratula sikeres vizsgákhoz!

Vica!
Hajrá kistesó! Valahol olvastam, hogy Pesten egyik kórházban van „ambulans szülés”, „bemégy, megszületik, néhány óra múlva hazamész” Információm, gyér, nem tudom melyik kórházban van.

Jaimee!
Én csak ismételni tudom előttem szólót: KEZD ÚGY, AHOGY FOLYTATNI AKAROD!!!! (NEKEM a Suttogó 3. része nagyon sok hasznos tanácsot adott, amit megfogattam, alkalmazni is tudtam, jónak bizonyult, leszámítva a szoptatással kapcsolatos javaslatait)
Pl.” együtt-külön” alvás: együtt aludni kényelmes, különösen a szoptatás ideje alatt, de aztán eljön az idő, amikor összebújnátok apával, csak hát a baba … és ha már megszokta, hogy veletek alszik az elszoktatás nem biztos, hogy könnyen megy.
Olyan édesek, amikor a kezünkben, karunkban alszik el, és szuszog a nyakadba, vagy éppen apa hasán alszik el, de tudod majd így altatni, akkor is, ha 10 kg, vagy a feletti lesz a súlya?
Ez csak néhány példa az én mottómra.
Brigitta már elmúlt 3 éves, aludt a karomban, aludt ágyunkban, de nem rendszeresen. Ha beteg mindig együtt alszunk.
Nincs két egyforma baba. És csak a magam véleményét írtam le.


és most magunkról:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

 
 

Brigitta átesett kisebb betegségeken, orrfolyás, köhögés, étvágytalanság… amit az öcsi is elkapott tőle, és elég nehezen „gabalyodtunk” ki belőle. Most meg híg széklete lett. Úgy tűnik összeszedtünk valamit.
Mama házhoz (ő hozzá) rendelte Mikulást, Krampuszt. Nagyon jól sikerült. Mikuláson volt smink, nagy pocak, mély erős hang, volt csengője… nagyon jól sikerült. Nem félt tőlük, énekelt, adott puszit… nagyon tetszett neki. Csillogott a szeme boldogságtól. Olyan aranyos volt, jó volt ezt látni. Fel akartuk venni a „nagy találkozást” de elrontottuk. Kamerán nem vettük észre, hogy véletlen megnyomtunk egy gombot, ami miatt leállt a felvétel. „Ügyesek” voltunk :( .

Dacos korszakunkat éljük Brigittával. Bármit kérek tőle, mindig elutasít. Nem akar segíteni semmit. Pl. eddig elpakolta a játékait, most kértem, hogy segítsen, azt mondta „nem akarok”. Persze, ha valamit én nem csinálok, meg abból amit ő szeretne, nagyon rosszul tud esni neki.
Gondolom, ez még mindig a kistesó érkezése miatt van.

Józsika, továbbra is egy álom jó baba. Éjszaka eszik/alszik. 1-2x eszik éjszaka. Van még, tejcsi, egyelőre nem is kap mást. Napközben változó időszakot alszik. Félig ülő helyzetből felül, és megül pár pillanatig, majd eldől. Hason fekve, forog, mint a „ringlispi” illetve hasról hanyatt fordul. Sokat beszél, a maga nyelvén. Keze/ökle, folyamatosan a szájába van. 3 fogunk látszik, de még az ínye alatt vannak. Nyáladzik sokat.
Látványosan, gyorsan nő a haja. Meg a körme.

Voltam dokinál, mert 2 hetente megjön a mensim. Azt mondta viseljem. Bármilyen szert is írna fel a ciklus rendezésére, mind elapasztaná a tejcsit. Válasszak, melyiket akarom. Hát viselem. Ez van.

"Röviden" ennyi rólunk.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ovi, bölcsi kezdőknek hogy tetszik? Már nem is kezdők, hiszen, már ott alszanak és gondolom jól érzik magukat?

Bocsi hogy nem reagáltam mindenkinek, majd legközelebb.

Igyekszem sűrűbben jelentkezni.

sziasztok

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197213352.9101.jpg[/img] meg próbálok egy képet fnelhtehnnocxsss[/img]

Kép
kbernadett
 
 


Erika, jó volt olvasni a soraidat. Gyere gyakrabban! :lol:

Betti, nagyon édes ez a kép! :lol:

Szilbee, ma tettem fel egy nagy csomó Halász Judit lemezt, ha van kedved és időd, nézz arra!

Tegnap egy nagyon jó jazz koncerten voltunk, de a legjobb az egészben az volt, hogy amikor odaértünk, kedvenc gyerekorvosunk, aki a koncertet is szervezte, odahajolt hozzám, s a fülembe súgta, hogy milyen csinos vagyok ma este :oops: :lol: Nem hiszitek el, de ez jobban feldobott, mint a koncert. Az ember 3 gyerekes anyukaként ritkán kap ilyen dicséretet...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Juditok!
Boldog Névnapot!
:)

Kép
szilbee
 
 


Szamóca!
Köszönöm szépen! A többi zenét is már mind kiírtuk. :)
szilbee
 
 


Dorka!
Tehetek fel olyan képet/képeket a tegnapi képek közül, amin Peti is rajta van? Mit gondolsz?
szilbee
 
 


Jó reggelt!!

Szamóca, de jó, hogy bókoltak neked!!! Elhiszem, hogy egy jól esett!!! Amúgy a koncert is jó volt???? :wink:

Betti! Bettike nagyon szép!! Olyan, mint te, és milyen ügyesen segít festeni!!!

Szilbee! Persze, jöhetnek a képek!! :)

Katlina, lehet, nem tudunk ma menni, majd délelőtt még rád csörgök!!!

Erika, Szamóca is írta, de én is írom, hogy gyere sűrűbben, ha van időd!!!! Józsika nagyon sokat fejlődött, ahogy írod!

Juditok!!! Boldog névnapot!!!
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 



Betti!
Hogy van Bettike??? És te hogy viselted az éjszakai műszakot??

Dorka!
Megsasoltam. Leventére 6 hónap után picivel volt jó ez a méhecskés rugi, de még akkor se töltötte ki ilyen klasszul, mint Szabi, pedig Levente se volt ekkor már kicsi! ;) :lol:
Kép
szilbee
 
 


Nagyon jók a képek!!!!!!

Dorka!
Rajtavagyunk a gyógyuláson,remélem ezen a héten azért még összejön a tali!


Éjjeleink egyre rosszabak,Robi nagyon sokszor felsír nem is ébred fel igzán de nyöszörög dobálja magát van amikor égtelen ordításba kezd,már nem tudom mit csináljak most éjjel talán 4órát aludtunk egyfolytában amúgy 10percenkét keltem hozzá,ez megy most már egy bő hete :(

Juditok!!!
Boldog Névnapot!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee, köszi a képeket!

Katlina!!! gyors jobbulást! az éjjeleink annyiban hasonlítanak, hogy Szabi is forog állandóan, dobálja ő is magát, néha nyöszörög, de felébredni (kopp-kopp) nem szokott. Kitartást, lesz ez jobb is!!! én is folyton odamegyek hozzá, betakarom, megfordítom, stb. próbálj azért napközben pihenni, ha Robika is pihizik...

így kúszunk:
Mamáéknál kúszok

Kép
Kép
dorkáék
 
 


ja, Szilbee, már alig várom, hogy én is így tologathassam Szabit! emlékszem, Levente nagyon élvezte!!! nagyon cuki ezen a "régi" képen!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát ti nagyon ügyik vagytok!!!!
Úgylátom a távírányító nálatok is nyerő dolog,a másik topikban rólunk is van kúszós kép

Kép

Kép
katlina
 
 


JUDITOK!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja! Itt még nem ült ám Levente!! Látszik is a képen, hogy Ádám tartja hátulról a fejét, a háta meg a kosár falának volt támasztva.

Ezen a videón annyit rötyögtem, mikor először láttam! Nagyon PROFI ez a gyerek!!! :lol:

Volt nálunk a védőnő! Minden rendben van. A köldökkel meg van elégedve, meg a hurkákkal is. :lol: Jövő hét kedden megyünk el majd tanácsadásra a Rozmaring útra. Megejtjük az egy hós súlymérést is!
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 13:57-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kép Bettike ovis képe [/img]

Kép
kbernadett
 
 


ez egy ovis kép ami most lett kész. Bár egyszer már leírtam hogy mi van velünk de elszállt..... :x

Juditoknak nagyon boldog névnapot kívánok.

Rólunk az éjszaka jól telt Bettike az apjával aludta akiságyában, csak egy kicsit nyüfizet utánnam, lehet nekem rosszabb volt.
Másnapp megemlítette hogy anya nem jöttél haza nem aludtál velem.

Írni azért nem bírok mert ha itthon van Bettike nem hagy semmit csinálni.

Ma elvittem viba, de azt hiszem nem kellett volna még, mert ugy leszólt az ovónő hogy majdnem sírva fakadtam. Mert hogy ugyemajd két hétig itthon volt a csjszi mert beteg volt, most viszont már két éjszaka nem köhögöt, meg nappal is egész jól van nem is volt semmi nagyobb köhögös jelenet. Erre az ovónőnek mondtam hogy még azért egy picit köhög meg folyik az orra de nem vészes. Erre ő meg : hát Bettikém te tudhatnád a legjobban hogy nem lenne szabad addig vinni a gyereket közösségbe még meg nem gyógyul teljesen mert újra fertőzödhet és többel kötjük be. De adom neki a C vitamint meg még szoktam adni neki a köhögtetőt is de már annyit van itthon hogy teljesen kiszokik az oviból, meg nem bteg már. Van aki majdhogynem lázasan viszi a gyereket oviba annak ezt nem mondja vagy mi a fene? Annyira rosszul esett. De most nem tudom igaza volt? Már kezdem azt hinni hogy rossz anya vagyok merthogy elvittem oviba. :cry:
Áhh de nem is idegesítem rajta magam mert csak rosszab lesz....

Nekem már csak három alkalom a gyakszi ugyhogy JAmiee húzz bele:-) mert csak péntekig vagyok.

Puszilunk mindenkit, valószínű hogy karácsony fele tudok csak jönni jobban mert 18.án meg 21.-én vizsgám lesz.

puszika

Kép
kbernadett
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197285358.1609.jpg[/img] És a másik ovis kép [/img]

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon ócska idő van. Nekem is sikerült jól eláznom, amíg elvittem Dorkát a bölcsibe meg elmentem Érte.

Gyönyörűséges az összes csöppség, meg a nagyobbak is.

Dorka: A videódat nem tudtam megnézni, de a képeket nézegettem az oldalatokon.

Szilbee: Dávid most született és már a héten 1 hónapos lesz. Nagyon gyorsan telik az idő.

Erika: Az én Dorkám is nagyon benne van a dackorszakban. Nem fogad szót, szemtelen, már most visszabeszél. Nehéz türelmesnek lenni és nem is mindig sikerül.

Ditke: Édes lehet Zsófi, ahogy próbál kúszni. Igen Dorka Dorkának van anyakönyvezve, Kata pedig Katának.

Betti: Szerintem nincs igaza az óvónőnek. Tényleg más beviszi tök betegen, taknyosan a gyereket. Most meddig tartsd otthon? Ebben az időszakban úgyis mindig lesz valami kis bajuk, de nem lehet állandóan otthon. Nem kell foglalkozni az ilyen megjegyzésekkel.

Halász Juditról jut eszembe, hogy azt olvastam újra lesz koncert februárban Szolnokon. Ugyanaz lesz, mint ami novemberben volt.

Isten éltesse a Juditokat!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!



Juditok! Nagyon boldog névnapot nektek!

Dorka! De kis kegyetlen vagy azzal a gyerekkel! :lol: De látom a távirányító nálatok is bejött! Nagyon ügyes Szabika!

Szilbee! Nahát, épp tegnap vagy tegnapelőtt emlegettelek páromnak: tudod, aki két hete szült... :lol: Ajaj, hogy nőnek! Nagyon édesek Szabi babával! Leventének de bejött az az esernyő! Ma akkor már kipróbálta élesben is, ugye?

Betty! Bettikének mióta ilyen "rövid" a haja??? Amúgy a második óvis képen nagyon tettszik a beállítás, olyan nőcis!

Katlina! :cry: Együtt érzek veled. De sajna tanács itt sincs.

Á-á-á! Nem tudok tanulni, mert a gyerek csak fél órát aludt ma! És én még mindíg hálóingben vagyok! :lol: :oops:


Na üdv!

Juditok! Valami életjelet dobjatok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kedves Juditok! Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee, Dorka, Betty: a képek nagyon jók! Úgy örülök, hogy ilyen gyakran kerülnek fel képek, nagyon szeretjük nézegetni hol hármasban Annával, Jázminnal, de ha a "kis vörös jövendőbelink" is szóba kerül, akkor Mátéval :lol: Bár mostanában nem láttunk új képeket, Balwin!

Betty, ne aggódj, egyáltalán nem vagy rossz anya, hiszen ki teheti meg manapság azt, hogy 2-3 hetet otthon legyen a gyerekkel?! Arról nem beszélve, hogy folyamatosan taknyos, megfázós, vírusos időszak van, s mindig van olyan gyerek, akin nem látszik, hogy beteg, s mégis fertőz, tehát ezt nem lehet kikerülni. Próbáld meg nem a szívedre venni, s örülj, hogy ilyen szép kislányod van!

Dorka, a koncert is nagyon jó volt, ma este meg a zeneiskolai tanárok adnak karácsonyi hangversenyt, oda megyünk Mátéval hármasban.

Háát, Ditke, mondanám, hogy micsoda jó pasi a doktor bácsink, s hogy Csaba mennyire beaggódott a bókja miatt, de igazából az unokái olyan idősek , mint az én két kisebb gyerkőcöm :lol: De egyébként mint orvos, nálam nagyon nyerő!

Képzeljétek, Jázmin 3 napja 10 körül kel reggel. Este is olyan 9-10 között alszik el , s 12 órát nyomja :shock: :lol: Már azon gondolkodtam, hogy nem mormotával van-e keresztezve... Lehet, hogy ez a ronda idő nyomja így el... Igaz, napközben 1-2-szer max. 15-20 percet alszik. Olyan kis aktív :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


hahóóóó névnapos ünnepeltek!! Nagyon el vagytok veszve!!!

Katlina, írok mingyá emilt! MEgnéztem a képeket, nagyon ügyes Robika, és már megint menniyt nőtt!!!! Úgy várom már, hogy lássalak benneteket!

Olga! Én voltam a videjós, az apja húzogatja arrébb a távirányítót... :oops: Az elején látszik, hogy a kacsa a legkevésbé sem motiválja Szabikát, de távircsi, telefon jöhet bármikor!! :D Én még nem is ismertem olyan ygereket, akit ne ezek hoztak volna lázba!! A tiltott gyümölcs....
Sok vizsgád van? Mikor lesz a köv.?

Ditke, mi nekivágtunk a városnak, mert Szabi sokkal tovább alszik a babakocsiban, mint ha ittho maradtunk volna. Szabi durmolt, én meg bőrig áztam... :?

Betti, ne foglalkozz az óvó nénivel, úgyse vinnéd betegen az oviba! Nem voltál felelőtlen!!! Ebben a nyálkás időben mindenki ilyen!
Bettike is rengeteget nőtt, nagyon nőcis a második képen!!!
:)

Szamóca! Én is szeretnék egy olyan reggelt, amikor Szabi mondjuk 9-ig húzza!!! Jó szórakozást estére!!! Majd számolj be, ma hány bókot gyűjtöttél be! :) (A kor nem számít...)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Háj lányok!

Juditoknak boldog névnapot!!

Márti : Vizsgákhoz drukk, remélem, a mai jól sikerült! :wink:

Virág: Hogy vagy?

Erika: A suttogó hozzám is közel áll, igyekszem úgy kezdeni, hogy már tudjam, hogy szeretném folytatni. De jó lehetett a Miki látogatás! :D Kár a videóért!

Katlina: Háát..jobb éjszakákat nektek!

Betti: Szupik az ovis képek!

Magunkról: Pont most jöttem a dokitól, jól felmérgelt, úgy jöttem ki, hogy na, a következő babát bizti nem nálad szülöm! :evil: Nem történt különben semmi szenzációs, mindössze annyi, hogy megvolt az NST, efogadta, aztán annyit mondott, hogy méhszáj kukuccs jövő héten - 33. hét óta halasztja - minden oké és befejezettnek tekintette a vizitemet. KÉrdezem, hogy akkó mikó jöjjek? Hááát jövő héten. De - okoskodom - a 39. héten nem kétszer kellene NST-zni? Jaaa, akkor jöjjek pénteken...Se hogy hogy vagyok vagy van e kérdés vagy izééé...Olyan érzésem volt, hogy szinte fogalma sincs, hogy ki vagyok, mi vagyok, mi van velem és egyebek....Nem szóltam semmmit, ha elfog az efféle pipa, akkor távozom a helyszínről viharosan....Némán fizettem, nem firtattam semmit. Az ajtóban utánam szól, hogy tök nyugodt a méh, nem várható itt még baba a héten. Elköszöntem eljöttem. - Apa egyből mondta, hogy én vagyok hisztis, lehet, hogy igaza van, de azért 1-2 héttel szülés előtt azért meg lehetnek kérdezni, hogy hogy van az ember van e panasza és izé....Csalódott vagyok, de majd elmúlik. Reggel ültem megint 2-3 órát a terhesgondozóban, na oda se megyek többet, úgyhogy lehet, hogy csak fáradt voltam.

Szóval most - hangsúlyozom szerintem, mert a doki nem tart érdemesnek, hogy az orromra kössön lényeges infókat - fogalmam sincs, mikor szülök, valszleg a héten már nem....Vagy a jövő héten sem, hanem majd szépen Szenteste... :lol: :lol: Teljesen elmúltak a jóslók, keményedés is alig-alig...

A dolgok jó oldala, hogy meg tudom sütni az "elállós" aprósütiket még a héten.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hájevribodri!

Nemrég értünk haza... köcönöm cépen a köszöntéseket, aranyosak vattok :oops:

Druszám, Boldog Névnapot kívánok Néked! :D

Jaimee, hiszti vagy sem, igazad van :) Illene a dokidnak kicsit "körbeugrálnia" így a végén... De neki is lehetett sűrűbb napja, legközelebb bizti készségesebb lesz :)

Dorka, qrva jó ez a vidijó, naon teccik Szabibaba ügyeskedése :lol: Tök jól csinálja! Mi ilyeneket még nem csinálunk :)

Szilbee, jók a képek a gyerkőcökről! :) Főleg a DévidesSzabis teccik :D

Szamóca, jó is az, ha bókolnak az ember jányának! :D
Nemsokára lesznek újabb képek :wink:

Betti, dehogyvagyte rossz anya! Max. bunkó ovónénik vannak :?

Há én még idejében rákapattam Annalucust a 9 körüli kelésre :mrgreen: Hálistennek eddig még tudtuk is kivitelezni... Este 9 körül bealszik, 10 körül vagy felébred, vagy nem (ha igen, akkor 11-12-ig kuruttyol), hajnali 2-3 felé felriad, visszaaltatom, majd 6-7 körül eszik, visszaalszik, és 9 felé ébredünk :)

Etetés van.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jaimee!
Hát velünk is volt már ilyen két alkalommal is. Az első akkor volt, mikor még Levente a pocakban volt, a második meg akkor, amikor mentem vissza 6 hetes kontrollra. Tök úgy viselkedett, mint aki akkor lát először! :shock:
Most nagyon megszívja, ha 6 hetesen megint így viselkedik, mert még nem adtuk neki oda a "tiszteletdíjját". :)
Ne is törődj vele! Zizi a fickó, de a szülést jól fogja levezényelni! Ne aggódj! ;)

Én már annak is örülök, ha Levente 7-ig alszik. Mondjuk Ő már 8 körül aludni szokott és éjjel nem is kel fel.

Betti!
Hát én kipróbáltam Levente betegsége után, hogy egy hétig itthon tartottam, de 3-4 nap után újra kijött rajta valami nyavaja a bölcsiben, miután visszament. Ahhoz hogy az immunrendszere feltöltődjön, nem elég szerintem az 1-2 hét. Min. 1 hónap kéne... arra meg a dolgozó (pláne egy tanuló) nőknek nincs ideje... Szerintem se tehettél mást! Az óvónéni meg csak azért cseszeget téged, mert volt bátorgásod anno felvállalni Bettikét és ez bántja a csőrét. Sajnos nem látja hogy felelősségteljesebb döntést hoztál, mint sokan mások!! Szerintem! :)
szilbee
 
 


Szilbee: Már elpárolgott a mérgem java..... :oops: :roll: :oops: Nyugi, tiszteletdíj átadáskor bizti nagyon készséges lesz. :lol: :lol: Télleg, nem is kérdeztem, ugye mond egy összeget, nem nekem kell kitalálni, hogy mennyivel tartozom?

Hmmmmm....Az nooormális, hogy a folyásom sokkal bővebb 1-2 napja? :shock: :? :oops: :oops: Mitől van ez?
A szeméremcsontom úgy fáj szombat óta, hogy néha csillagokat látok és sírni lenne kedvem, hogy egy óvodást is simán megszégyenítenék. :lol: :lol: :lol:

Tök jó, hogy ma két dokit is láttam (Svéd+Mosonyi) és a fórumtól várok segítséget... :? :? :? :?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Juditok, így közösen, sok boldog névnapot kívánok nektek! Kép

Ma vizsgáztam énekből. :roll: 3-as lett.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Betty: Nemáááááár...Hová mész máris? :shock: :shock: És ha vége a gyakszinak az mit jelent? Egyáltalán nem leszel a kórházban? :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ildi: Gratula! (Hacsak nem ötösre mentél.... :lol: )

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
Hát nekünk kell / kellett kitalálni a tiszteletdíjat...
De most kevesebbet fog kapni tőlünk , mert rám se nézet a szülés után, csak mikor varratot jött szedni. Mérges is vagyok rá! :x
A folyásom nekem is bővebb volt a végén... de nekem végig jellemző volt a folyás.. Leventénél is.
szilbee
 
 


Ildi!
Dehát az tök jó jegy!!! :shock: :D
szilbee
 
 


Szilbee: Haragudjunk rá együtt! :lol: :lol:

Na, akkor én már ki is találtam azt a tiszteletdíjat ! :wink:

Jellemző nálam is, de most megugrott a mennyisége...Majd pénteken erőt veszek az idegeimen és megkérdezem, hogy ugyan nem szeretne e kenetet venni, merthogy amióta terhes vagyok, erre még nem került sor. Hogy Strepto szűrésről már ne is beszéljek.
:roll: :roll:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee! Oké!! :twisted: :lol:
szilbee
 
 


Csajok, mi történt a félistenetekkel???? :shock: :shock:
ÁÁ, midnen doki tud úgy viselkedni, mintha a büdös életbe sem látott volna, és amúgy is... most ne zavard a kérdéseiddel... meg amúgy is.... halaggyunk má halaggyunk.... (MOndjuk nem Dinyánál tapasztaltam ezt, lekopogom..)

Judit, köszi a bókot SZabi nevében is... És én is későn akarok kelni!!!! :?

Ildi! Mit danolásztál?? Jó az, megvan, ez a lényeg, nem?

JAimee! A folyás erősödött nekem is a végére...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Én csak nézek! Mosonyi tud ilyen is lenni?! Nekem még az egy ágyas, fürdős szobát is kibulizta... :oops: Igaz, így utólag, túl sok volt, amit kapott, de bevallom, nekem nem volt kitől kérdezni pl. ezügyben... :oops: A három gyereknél összesen egy kisebb vagyont hagytam ott a rendelésein+a császárokért!

Nekem nem volt 6 hetes kontrollom, mert ugye begyulladt a varratom, s emiatt kicsit korábban voltam nála a kórházban, de amikor Jázmin 6 hós korában visszamentem rákszűrésre, úgy körülugrált, hogy már nekem volt kínos... Ja, és nekem a műtét előtti utolsó magánrendelésen vette le a kenetet (szerencsére negatív volt).

Ildi, nem olyan rossz az a jegy, a lényeg, hogy ez is sikerült!

Dorka, olyan nagyon gyönyörű volt a hangverseny! És olyan büszke voltam Mátéra, hogy milyen nagyfiúsan bírta a 2 órát végig! :lol: Bók elmaradt, doktor bácsit nem láttam :lol: :lol: :lol: De nem is rossz ötlet: legközelebb, ha rossz kedvem lesz, kihívom Jázminhoz :lol: :lol: :lol:

Balwin! Szólj, ha jönnek a képek! :lol:

Drága gyerekem most szólt, hogy holnapra kellenének muffinok az adventi vásárra az iskolába, megyek sütni, aztán egyenként csomagolni... :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Nekem soha nem volt Mosonyi félisten. Valahogy mindig reálisan láttam az emberi oldalát is. Lényeg, hogy szakmailag jó!

Szamóca!
Kiírtam az összes Halász Juditot! :)
szilbee
 
 


Jaimee!
Szerintem akkor már a finisben vagy!
Biztos rossz napja volt Mosonyi papának,nálunk mindíg az volt a jellemző hogy sietett elmondott mindent részletesen de mindíg rohant,kívéve ha étvégén mentünk
De aúgy ilyenkor már az ember lánya amúgy is minden mozdulatot gesztus másként vesz fel

Kép

Kép
katlina
 
 


jó reggelt!

Szilbee, ugye nem haragszol, hogy a félisten szót használtam??? :roll: :roll: de mintha pár hónapja itt a fórumon beszéltünk volna erről...

Szamóca!! de szép estétek lehetett! Máté is nagyon ügyes nagyfiú volt akkor!!! de jó, hogy írtad a muffint!!! sütök már egy adagot!!! úúúgy megkívántam!!
jót nevettem, hogy ha egy kis bókra vágysz, majd kihívod Jázminhoz a dokit!! :D :D Nagggyon fifikás!!!!

Jaimee!! Katlinának igaza van, ilyenkor már nagyon meg kell gondolnia mindenkinek, hofy egy születendő anyatigrisnek mit mond!!!
meslj már a hétköznapokról!!! sok-sok pihi, alvás van még napközben???

Rólunk: semmi új, Szabikával elvagyunk, mint a befőtt. lassan felül is jönnek majd a fogacskák, asszem. Karácsonyra már minden ajándékot beszerztem, csak Petiét nem...

néhányan naon el vagytok tűnve: Évi, Vica, BBjudit, Virág, Anikó, és a többiek!!! mizujs veletek?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Dehogy! :lol: Csak pontosítottam... :wink: De akkor Ti írtátok Zobokiről meg Dinyáról, hogy félisten.
Mi már párszor megvitattuk Mosonyi furcsa dolgait Jaimee-vel.

Nekem még nem volt szerencsém olyan dokihoz, aki emberileg épp olyan jó, mint szakmailag. :? Bár lehet én várok el túl sokat. De azt se veszem már magamra, ha Mosonyi fura hangulatban van... inkább csak mosolygok rajta... Sikerült annyira kiismernem a hosszúú évek során, hogy tudjam nem diret csinálja.

Megsúgod, hogy Peti mit kap? :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Jaimee! Ne vedd annyira a szivedre! Bár egy hogy vagyunk ma, kismama azért kijárt volna...

Engem sem ismert meg Zoboki, sőt volt egy beszólása, amit jól megmosolyogtam, de nem javítottam ki.

Na, egyerek ennyit bírt.

Üdv!

bbj Judit! Itt a Föld! Jelentkezz!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szilbee, hát igen, én bevallottan Dinya-párti vagyok, hajlamos vagyok áradozni róla, mert nekem pl. a szülésznőm is megmondta, ha nem nála szülök, már délután 3 felé a műtőben lettem volna, császárral. KOrpás doki sem volt olyan, amilyennek az ideális dokit képzeled?

Petinek sok-sok praktikus dolgot fogok venni... az edzéseihez, a sz@r térdeire, hasonlók... nem árulom el, hátha bekukkant ide karácsonyig...

:roll:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


De igen! Korpás az tényleg nagyon tuti doki! Bár Ő tényleg igazi háziorvos!! De azért néha elbagatelizálta az én bajomat, mikor mentem hozzá, de Leventére nagyon odafigyelt! Sokat köszönhetünk neki!! :) Mert ugye Ő vette észre pl. Levente vashiányát, a gyerekorvos aki 2-3 nappal előtte látta, észre sem vette hogy milyen fehér a gyerek. (Nekünk meg ugye nem volt viszonyítási alapunk.)

Az nem baj ha valaki meg van elégedve a dokijával! Szóval nyugodtan lehet áradozni is!! :lol:

Ezek szerint Peti is olvasgatja a fórumot?
szilbee
 
 


Jaimee!
Tegnap este azt álmodtam, hogy megszültél az éjjel!!! :shock: :lol:
szilbee
 
 


Helló!

Hát igen mindenkinek a saját orvosa a félisten. Én nemigem szoktam Jakabról áradozni, tudom, hogy sokan nem szeretik. Én 8 éve járok Hozzá és nemigen tudok Róla rosszat mondani. Mindkét terhességemnél, szülésnél nagyon rendes volt, mindent elmagyarázott, nyugtatott, ha kellet. Most is megismer, ha találozunk (múltkor az Ikeában), érdeklődik, hogy vagyunk. De azt is elhiszem Róla, hogy a nem saját betegeivel nem ilyen jó fej. De az az igazság, hogy már nagyon sok orvos volt velem bunkó tanácsadáson, kórházban. Szerintem mindegyik csak a sajátjával rendes nagyon.

Jaimee: Nagyon a finisben vagy, én ilyenkor már megszültem Dorcsit. Drukkolok, hogy azért már Szentestére otthon lehess!

Ildi: Ügyi vagy. Van még vizsga karácsony elótt, ugye?

Olga: Neked mennyi van még?

Dorka, Szamóca: Milyen muffint fogtok sütni? Lehet én is sütök egyet holnapra. Zoli holnap jön haza Németo-ból, lehet meglepem.

Este színházba megyek. Az angyalok nem sírnak. Látta valaki?

Megyek, mert Kata itt nyüszög az ölembe.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?