Új privát üzeneted érkezett!

Amaryllis: köszönöm :) igazad van, annyira lemondtunk róla. Sokat beszélünk erről a férjemmel is. Azt hittük, hogy ez az év elmegy a 6inszemre. Annyira készültem már a lombikra. És mégis sikerült. Még mindig hihetetlen, hogy itt növekszik a pocakomban. Ugyhogy tényleg nem szabad feladni.
Megértem, hogy nem vártad ki a sort. Én a sok várakozás miatt nem maradtam Dnél terhesgondozáson.
Ti mikor kezdhettek? Mikortól legyen csuriban a kezem?
Puszillak.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Amaryllis: köszönöm :) igazad van, annyira lemondtunk róla. Sokat beszélünk erről a férjemmel is. Azt hittük, hogy ez az év elmegy a 6inszemre. Annyira készültem már a lombikra. És mégis sikerült. Még mindig hihetetlen, hogy itt növekszik a pocakomban. Ugyhogy tényleg nem szabad feladni.
Megértem, hogy nem vártad ki a sort. Én a sok várakozás miatt nem maradtam Dnél terhesgondozáson.
Ti mikor kezdhettek? Mikortól legyen csuriban a kezem?
Puszillak.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Amaryllis!
Igen 2 fiúcska lakik odabent,mèg pàr napig!-) Okè,akkor a Tiéd a Fer 14! 10.000,- persze ha jó neked!

Ahogy meglàtom Sheil üzenetet,egyből írok,ki sem kapcsolom a face-t!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 

 
 

Amaryllis!

Èpp most szàmoltam meg a Fer 14-et ès 11szem hianyzik belölle,így a 60 helyett-49 van benne ès nov 30ig jó!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


amaryllis:Jó hogy leírtad ezeket az infókat Apánkról,így legalább tudok én is tervezni majd, hogy tudunk belevágni a folytatásba!Ha megtudsz többet szólsz majd?

mokucica:Gratulálok én is a csepphez!! :D Nekem is mindig az ugrik be,amikor írtad,hogy most leállj a ,vagy ne?!Na meg azt sem felejtem el,amikor írtad, hogy Apánk jó sok katonát inditott(a számra nem emlékszem :lol: ),ez egy sereg gyerekre elég!!!! :lol: Vigyázz Magatokra! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mokucica, gratulálok a kisfiatokhoz :)

Sheil, Dario, hajrá már nincs sok hátra!

Dario, írj hamar, ha már tudsz valamit Sheilről és a kistigrisekről, hiszen ma van a nagy nap :)

Moro, apánk nem haragudott egy cseppet sem, hogy csak úgy beállítottam hozzá, sőt! :)

Figyuzzatok lányok, én úgy tudtam, hogy apánk nem megy augusztusban szabira, éppen ezrét vezette be, hogy csak H-K-SZe melózik, a péntekeket kiveszi és így nem megy el több hétre szabira.

Ne hozzátok már rám a frászt!!!! Hogy fogok így augusztus 13-án indulni a lombikkal??????

Most mi van ???? szabin lesz vagy mégsem???

Nekem egy szóval nem mondta, hogy augusztusban szabin lenne, azt mondta, hogy várni fog szeretettel.

Moro, kérdezted a leleteket. Nálam minden lejárt az ég világon. Tényleg minden. EKG, tüdőszűrés, mell UH, belgyógyászat, 3. és 21.napos vérvétel, nagy vérévtel (8kémcsöves), plusz az aids-hepatitis-szifilisz vérvétel, meg kenet és rákszűrés.

Ez mind most 1 hónapon belül meglesz :) Már folyamatban van, mindenre megvan az időpontom. Az utolsó vizsgálat is meglesz július 31-ig :)
pipus75
 
 


Csajok, megkérdeztem Apánk augusztusi szabadságolását, de nem megy szabira :)
pipus75
 
 


Pipus: Nekem Paragi csinálta végig mind a 3 lombikot, a terhesgondozást és a szülést. Ismerem személyesen és szerintem bízhatsz benne. Tavaly előtt is ő csinálta végig a péntekeket, mert D szabin volt.

Sajnos nem nagyon tudlak követni benneteket, a lányok szinte minden időmet lekötik, de mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok! :D

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


De jó Zafir, köszi az információt.

Én is gondoltam amúgy rá, hogy végül is tök mindegy, hogy ki csinálná a lombikot, mert Parragiról is csak csupa jókat hallottam :)

Pont volt egy lány, akinek ikreket hozott össze a 2.lombiknál :) Talán már meg is szült, sőt biztos, hiszen eltelt már egy év is :)

Szóval lehet, hogy pont Parragi csinálna sikeres lombikot nekem is :)
pipus75
 
 


„ Kedves Mindenki!!!!!!

JELENTKEZEM A HÍREKKEL!!!!!! MOST JÖTT AZ INFÓ Csillától!!!!!

Gyermekáldás szállt a házra,ikrek jöttek a világra.
Két kisember ,két ölelés,két ringatás ,két nevetés.
Egyik ilyen,másik olyan, egyik pihen, másik rohan.
Egyik erre,másik arra,egyik szőke ,másik barna.
Egyik szelíd, másik harcos,egyik csendes ,másik hangos.
Egyik bátor,másik félénk,egyik fáradt ,másik élénk.
Egyik békés ,másik dühös,egyik nyugodt,másik nyűgös.
Egyik vidám,másik mérges,egyik szomjas,másik éhes.
Dupla bútor,dupla ruha,dupla kocsi,dupla vita.
Ikres szülők,ikres apák,ikerszülő édesanyák.
Dupla hangtól zeng a házuk,dupla áldás szálljon rájuk.”

" A mai napon úgy döntöttünk, hogy feladjuk luxusalbérletünket anyánál és kiköltöztünk tesóval. Jó volt nála-de mivel 2700 és 2200 gr-ra , 52 és 46 cm-re nőttünk kissé szűkös volt már odabenn a hely. Jól vagyunk -Anya és Apa legnagyobb örömére!”

Üdvözlettel: Csillik Hanna Bella és Csillik Olivér József

ui.: Apa megnyugvásául Anya is rendben van!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok!

Én nem értem mi baj van a picike Paragival? :) Dévai már nem fiatal doktor bácsi,neki is kell pihennie. Paragi is tudja mit kell csinálni!
Ha meg nem jön össze majd vissza mentek legközelebb. :wink:
Na,ezt nem rossz indulatból írtam!!De minden nyáron van,hogy a Dévai pihen,és ezt el kell fogadni. Ha nem szabira megy akkor pár napot nincs addig meg van aki helyettesítse. Ha meg nem szeretné valaki akkor meg kéri szépen a doktor bácsit,hogy akkor legyen a lombik amikor ott lesz. Kértem már rá én is!
Most komolyan mondom Paragi jó orvos,csak még annyira nem ismeritek! Vannak Paragi babák,és tényleg nagyon szépek,és a picinyke Paragi nagyon ügyes volt! Szóval tessék benne megbízni!
Addig meg amíg nincs tapasztalatotok az ő lombikjáról,addig nem szabad ennyire meg ijedni tőle. :) Mert tényleg nagyon aranyos,és nála is jó kezekben lesztek! Sok sikert,és babásodjatok!! :D

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


dario: ezek nagyon szuper hírek. Nagyon megható kis versike :D :D :D
Millió puszi Nekik.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Pipus: Akkor akár én is lehettem volna az, mert nálam is eltelt már az 1 év, bár nekem a 3. lombikra hozta össze az ikreket. :lol:

Kagyló: Szebben én sem fogalmazhattam volna. :D

Sheil: Itt is nagy nagy gratula nektek!

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Sheil óriási gratula :) Szuper, hogy ilyen szép a súlya a babáknak :)
Sok boldogságot kívánok!!!!

Kagyló, természetesen 100%-ig megbízom Paragiban is :) Tőle nem is félek, nem úgy, mint Apánktól :(

Zafir, Te nagyon bíztató vagy, mert ugye a 3.lombikod sikerült. Tehát megéri küzdeni és küzdeni és küzdeni :)

Mesélj kérlek picit, hogy az egyes lombikok hogyan zajottak.

Kérlek szépen!!!!! Milyen volt a stimulálás, mennyi babócát kaptál vissza, mit csináltál másképp, mikor sikerült babás maradnod??????

Kérlek mesélj nekem picit :)
pipus75
 
 


Sheil!

Gratulálok!!!!

Zafir100

:D

Pipus75

Nem kell tőle félni,kicsit szigorú,de egy aranyos nagy macika!
:D

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sheil: nagyon drukkolok , várom az infokat :)
Pipus: makroprolaktin Ennek keress utánna a neten , olvasd el es csináltasd meg ha tudod .
Mert ha az össz prolactinból ez a több az nem érdekes , mert ez egy inaktív forma , ami nem ártalmas nekünk :)
Ma tudtam meg hogy van ilyen vizsgálat , mondjuk fizetős de Bem érdekel , pár ezer forint , en is megcsináltatom ha haza jöttünk a nyaralásból , mert nekem is kicsit magas de mondjuk én tudom hogy a stressz az oka ( munkahely) ezért megismételtetem amikor vissza jöttem Füredről, szerintem kipihenten jobb értéket produkálok majd :)
Bocsi a hibákért csak a telefonról irok :?
Puszi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Közben most olvasom a híreket :) háromszoros hurrá az ikreknek és anyukájuknak, és persze gratulálunk az Apukának is :)
Sok örömöt , boldogságot és nevetést !:)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az ikrekhez!:-)))
Kérlek segítsetek hozzászólásaitokkal. Hétfőn volt a beültetésem 3-ból mind a hármat visszakaptam 2 AHA-val.
Első két nap enyhe szúrásokat éreztem. Ma azonban tompán görcsölök mint amikor megszokott jönni, de ha nem sikerült akkor is korai lenne.
Ez természetes? Nagyon el vagyok keseredve, mert nálam hatalmas eredmény volt ez a 3 petesejt, mert előzőleg csak 1 volt és az se elég érett. Még D is nagyon pozitív volt beültetéskor. Nagyon bíztam, bízok, hogy legalább 1 velünk marad.....

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Kati
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves dévais Barátaim, puszilok Mindnekit!

Kagyló: ki mellett döntöttél?

Pipus: Paragi nagyon jó nekem Ő fedezte föl egy problémámat előtte egy évig jártam D.hez..s Ő nem vette észre, okos, gondolkodó, alapos, emberi(és ha nincs ott Dévis akkor még laza is mint ahogy Mindneki más is) Ő a jövő ígérete, persze csak a saját nevemben beszélhetek.

Dario: köszönjük a jó híreket, a vers megható! Te vagy a következő!

Mókucica: legyetek is csak büszkék én emlékszem hogy már majdnem leálltatok de jó hogy nem :))))))))))

Sheil nagyon nagyon gratulálok, én ott voltam Dévainál amikor Te kijöttél a jó hírrel, Anyukád már akkor megmondta hogy ez itt a fiú és itt a kislány és igaza lett!!!! Olyan mintha tegnap lett volna:)

thnóra: itt is köszönök mindent

Amaryllis: nagyon drukkolok a kezdéshez, egyszer én is elmentem 2 órára visszamentem és még egy órát kellett várnom:( azt mondták hogy állítólag mindnekinek van egy dobása hogy megkérheti Dévait hogy soron kívűl engedje be ha kint megbeszélni a lányokkal akkor ezt egyszer megengedi mindnekinek, de én a 2.5 év alatt egyszer sem mertem ezzel élni...

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


Nagy-nagy Gratula Sheilnek!!! :lol: Dario nagyon cuki versikét küldtél :D Kívánok jó egészséget és kitartást az Anyukának és Apukának is,és vigyázzanak a Drága Kincseikre!!!!!!!! :)

kat-kat:Ne keseredj el ez még akár jót is jelenthet!!Próbálj nem stresszelni ezen,sikerülni fog és kész!!Ott vannak Veled és ott is maradnak! :) Tudom könnyű mondani,én például nem éreztem semmit egyik lombikomnál sem,de sajnos nem is sikerült még,na de majd most!Szóval ne tessék keseregni,csak pozitívan :D

pipus:Köszi a választ!Szerintem én csak szeptemberben kezdek,persze ha minden jól megy addig.Pedig jó lett volna megint talizni!Lehet hogy majd én is váratlanul betoppanok Apánkhoz,kéne a lista milyen leleteket kell beszereznem,de nekem is minden lejárt különben!!! :(
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Kat-kat!

Ne aggódj a görcsöles miatt,ha nagyon görcsölcs vegyèl be MgB6-ot! Beszèlj hozzàjuk ès hidd el,hogy veled marad vagy maradnak! Pihenj sokat,de ha úgy èrzed a jó időben sètàlj nagyokat,persze amíg jól esik! Nem lesz semmi gond csak hidj bennük! Èn is 3-t kaptam vissza ès 3 volt AHA-s ès 2 herceg van a pocakomban mèg 23.-ig! Nagyon fogok szorítani,mikor kell "elvileg" tesztelni! 10-s erőssègű tesztet vegyèl,az màr hamar kimutatja! Vigyázz magatokra!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Mirrmurrka: de jó, hogy jöttél. Úgy hiányoltalak már. Hogy vagy? Puszillak.

Kat-kat: ne add fel. Bízz bennük, és beszélj hozzájuk. Sheil is így tette októberben, és ma születtek meg a kistigrisei :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mirrmurrka: de jó, hogy jöttél. Úgy hiányoltalak már. Hogy vagy? Puszillak.

Kat-kat: ne add fel. Bízz bennük, és beszélj hozzájuk. Sheil is így tette októberben, és ma születtek meg a kistigrisei :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Kat-kat, nekem a másodiknál beágyazódtak ( kettőt kaptam vissza) és a beülti utáni 3.napon( ha jól emlékszem ) annyira görcsölt és húzott a hasam alja hogy nevettem egy no-Spat is
Kicsit egy kezdődő hólyaghuruthoz hasonló érzés volt .
Sajnos később mégse maradtak meg, de ez jó jel
Sheil azt írta nekem hogy menjek sétálni ilyenkor mert az alhasi keringés fokozása segít , és igaz is volt
A sógornőm mindkét gyereknél vakbélgyanúval került az ügyeletre , pedig csak a beágyazódás volt ;) :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


... Nem nevettem hanem bevettem... Hüjje okostelefon ;)
Bocsi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztató szavakat.
Mára elmúlt a görcsölés, és a párom is nagyon biztat.
Nagyon érdekes, hogy most úgy jött ki a tesztelés időpontja, hogy a 39. születésnapomon július 21.-én kell tesztelnem. Ráadásul vasárnap születtem és most is akkora esik.

Megyek sétálni amíg nem jönnek a viharok, amit hétvégére ígértek.

Legyen szép napotok!

Kati
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok :)
Hogyan is számítjuk az első napot ?
Ha délután jön meg akkor a következő nap az első ?
Valami ilyesmi dereng.. :shock:
És hányadik naptól van a Clostil és a Gonal?
Mert jövőhéten nem vagyok itthon,elvileg szombaton jön meg , de fel akarok készülni mindenre ;)
Szép napot !
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Hú normocyta, annyira drukkolok Neked :)

Igen, ha délután jön meg vagy este, akkor Apánk azt mondja, hogy másnap reggeltől kell számolni az első napot. Én is mindig így indítok :)

A clostilbegyt és a gonal f nekem mindig az 5.ciklusnapon esedékes, aznap reggel kell szúrnom magam :)

Tehát ráérsz mondjuk a cilus 4.napig elrohanni apánkhoz a receptekért, hogy másnap reggel máris szúrhass.

Már alig várom én is, hogy magamba döfködjem a sok-sok szurit.

Gondoltátok volna, hogy valaha várni fogom???? El sem hiszem :)

Ma túléltem a vérvételt, végre nem a 4.szúrásból találtak vénát, hanem elsőre! Szuper!!!! Aki ügyes, az tud vért venni tőlem és nem kínoz agyon :(

Néha úgy látszik, nekem is van pici szerencsém és ügyes kezekre találok :)
pipus75
 
 


Moro, az alábbi vizsgálatok kellenek, ha lejártak a leleteid.

1373269279.3047.doc

1373269295.8594.doc
pipus75
 
 


Mirrmurrka, de jó hogy megint jöttél, hiányzol ám a fórumról nagyon ! Én nem merek élni ezzel a "bemegyek rögtön" dobással, most még 6-7 ember életét borítsam fel. De mondjuk ha időpontom van mert volt, akkor nem értem mire kell 3-4 órát várnom ? Akkor legyen inkább érkezési sorrend és odamegyek korán. Na mindegy.
Pipus, nekem az embriológus Gyöngyi mondta hogy lesz szabadságon augusztusban, mondjuk ezt a témát minden évben nagy titok övezi, mert nem akarja D. hogy mindenki megvárja őt a szabadsága alatt. De ha nem lesz akkor ez van !

Sheil, gratula a babáidhoz, nekik jó egészséget kivánok, nektek meg sok örömöt bennük !

Normocyta, valakinek mintha egyszer azt mondta D. hogyha du. 2 után jön meg akkor a következő nap az első nap.

Mókucica, mi talán szeptember indulunk, még nem tudom. Te mikorra vagy kiirva a Kisherceggel ?
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Amaryllis most már megnyugtatott Zafír és Mirrmurrka is, hogy a kis Paragi is nagyon ügyes, úgyhogy most már nem is érdekel ki csinálja a lombikomat, csak már kezdhetnénk végre!

Olyan nehezen telik el az idő augusztus 13-ig :(

Be vagyok sózva :)
pipus75
 
 


kat-kat: kívánom, hogy nagyon szép születésnapi ajándékod legyen.

pipus: úgy örülök Neked. Annyira nem akartál több lombikot, és most meg türelmetlen vagy? Olyan jó, hogy neki mentek megint. És hidd el, ez az 1 hónap elrepül elég hamar. Én nagyon szorítok Nektek.

amaryllis: november 19-re várható. Bár én valamiért 24-et érzek. Holnap töltjük a 21.hetet. Szombat óta érzem is hogy mocorog odabent.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mókucica, ez klassz akkor karácsonyra már hárman lesztek.

Dario, hogy intézzük a Fer14-t ? Irtam privát üzenetet.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Lànyok!!! Sheil-ék otthon vannak a picikkel,szerintem hamarosan jelentkezik ahogy tud! Mind2 picike gyönyörű!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Jaj de jó, remélem fényképet is küld, hogy megcsodálhassuk a két kis gyönyörűséget :)

Mókucica, el sem hiszem, hogy már így elrepült az idő. Pár hét és 3-asban lehettek :) Csodás karácsonyotok lesz, addigra már Te is jobban hozzászoksz a mindennnapi babázáshoz :)

Remélem, nekem meg a pocimban lesz a baba karácsonyra.

Tényleg nagyon várom már. Nem is hittem volna, hogy valaha azt mondom az első kudarc után, hogy lesz még egy lombik. Dehát a vágy sokkal de sokkal erősebb a baba után, mint a lelki fájdalom.
Lesz babám!

Mindenkinek lesz babája!!!!!!!
pipus75
 
 


pipus:Köszönöm szépen,hogy elküldted mik kellenek!!Te várod a szurikat?! :wink: Ezt tényleg nem gondoltam volna,hogy Te egyszer ezt mondod :wink: :D Most sikerülni fog meglátod!!!!Puszi :)

normocyta:Nekem az 5.napon kellett a clostyt kezdeni,és utána a szurikat a 6.naptól.Legalábbis így emlékszem!Nagyon drukkolok án Neked!!! :lol:
Holnap megyek én is befeküdni,és csüt.műtét!!Már nagyon trasi van :) Puszi :)

dario:Várjuk már nagyon a képeket a Picikről!!!! :DPuszi Nekik,és Neked is :)

mokucica: Már Te is a 21.hétben jársz :wink: Nagyon rohan az idő!De bezzeg amíg tesztelni lehet,addig úgy tűnik hogy egy örökkévalóság :) Jól viseled az áldott állapotot? :) Vigyázz Magatokra!Puszi :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, nagyon drukkolok a műtéthez!

Tényleg, segítsetek légyszí!

Ha megvan minden leletem, akkor augusztusban indulna az egész lombik.
Kb. aug.13-án jön meg.

Ha megjön akkor mikor kell menni a dokihoz? Kell időpontot kérni?
Délelőtt kell menni vagy délután?

Ti hogy szoktátok ezt intézni???
pipus75
 
 


csak azért kérdeztem, mert ha Dévai rendel és nincs szabin, akkor egyik este odafutok (mensi 2.-3.-4.napján) és felírja a recepteket.

De ha szabin van, akkor nem tudom, hogy Paragi dokinál ez hogy működik???
pipus75
 
 


pipus:Köszi a drukkot ari vagy! :)
Én múltkor aznap hívtam Apánkat amikor megjött,és másnap kellett bemennem,de nem kell időpontot kérni,csak annyit mondtam neki,hogy kezdeném a köv.lombikot és megjött a mensi most.Meglesz minden leleted addigra?Ha igen, akkor szerintem elég akkor hívnod,ha megjön!! :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi az infot :) Igen, meglesz minden leletem július 31-re :)
pipus75
 
 


Sziasztok :) Nem tűntem el, olvaslak ám Benneteket :)
Pipus, olyan jó olvasni Téged és most én merítek erőt Belőled, az én optimizmusom odalett... Egy hét múlva megjön, telefon Apánknak és ha minden oké, visszakaphatjuk a fagyibabákat, persze, ha felébrednek :(

Hááát, hajrá mindenkinek és idén remélem mindenkinek ott lesz a pocaklakó... :) :)
mbetty2
Aszód
 
 


Volt valaki hasonló helyzetben, hogy csak fagyibabákért ment vissza? Mi ilyenkor a protokoll? Lesz valami gyógyszer, szuri, vizsgálat, bármi a transzferig?
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty:Nagyon drukkolok Neked,és örülj hogy mindjárt mehetsz a babáidért!!!! :) Nagyon szép számban maradtak meg,és alig várják szerintem,hogy bekerüljenek anya meleg pocakjába! :D Szóval fel a fejjel!!! :lol: Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Igy van mbetty, nehogy már most veszítsd el az optimizmusodat!!!!
Én úgy tudom, hogy ha megjön, akkor Apánk javasolni szokott egy closti kúrát (5 szem) és Uh-on megnézi a tüszõrepedés idejét és aznap olvasztják fel reggel a kis porontyokat, amikor visszakapod Õket.

Ha szépen felébrednek, akkor már 2-3 órán belül látják, hogy osztódik tovább :)

És máris visszakaphatod õket :)

Örülj inkább, hogy heteken belül babás maradsz :)

Pont Gyöngyi mesélte, hogy volt egy lány, aki végig csinált 5 lombikot és 6.alkalommal kizárólag fagyi babákat kapott vissza és ikreket szült :)
Nála csak a fagyi baba maradt meg :)


Most kipróbálod TE is! Lehet, a nagy melegben eszkimókáid lesznek :)
pipus75
 
 


mbetty, még annyit, hogy ha nem dumcsiztam volna Veled, tuti nem jutok el a köv. lombikig. Akkora de akkora löketet kaptam Tõled, hogy látod, szinte várom már az egész kezdését :)

Köszönöm Neked :)
pipus75
 
 


Sziasztok!
Elég régen jártam erre. De ennek jó oka volt.
Már több mint 1 hónapja megszületett kislányunk Csenge, 2013. 06. 08-án 10:50 perckor, 3100 gr és 51 cm-vel világra jött Szemünk Fénye!
Azért is írok, hogy ne adjátok fel soha sem. Nekünk is a 3. lombikra sikerült.
Gratulálok Mindenkinek akinek már sikerült, és drukkolok a várakozóknak

Puszi
Kép
kvzsuzsi
Fót
 
 


kvzsuzsi: gratulálok. Nagyon vártam már a képet Csenge babáról. Gyönyörû kis tünemény :D :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia!

kvzsuzsi: Gratulálok gyönyörû kislányodhoz! Én mos várom azt a bizonyos 3 hét végét, hogy tesztelhessek. (júli.21.-én jár le).
Nem emlékszel, hogy neked hanyadik nap lett pozitív a teszt beültetés után?
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kvzsuzsi: gratulálok ehhez a csodaszèp kislányhoz,itt a bizonyítèk,hogy nem szabad feladni! Gyönyörû baba!
dario88
kiskunhalas
 
 


kat-kat: nekem szept 24-én volt ET, és ET+13 napon teszteltem elõször, de az még nagyon halovány volt, másnap már erõsebb volt.

Köszönjük a gratulációkat! :)
kvzsuzsi
Fót
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?