Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Akartam már irni párszor, de annyira nem volt erőm.
Jún. 3-án mentünk beállitásra, minden papir, minden lelet rendben. De D talált valamint az ultrahangon a jobb petefészkemben, igy nem indulhattunk. Viszont cserébe nagyon megijesztett. MRI-re küldött, és tumormarkereket kért.
Az ezekkel kapcsolatos kálváriánkat le sem irom, mert pl. MRI-re 5 hónap nálunk a várólista. Lényeg, hogy tegnapra meg lett az eredménye is, egy bevérzett ciszta, nem kell csinálni vele semmit.
Viszont igy a júniusunk elúszott, péntek du. már nem nem vették fel az intézetben, hogy meg tudjam kérdezni, kell-e megint menni konzultációra az mri eredménnyel, vagy elég következő mensinél, ami júl. elejére várható.
A legrosszabb az egészben, hogy már annyira nehezen tudtam rávenni magam az újabb próbálkozásra, hónapokig csak erőt gyűjtöttem, és most úgy érzem, hogy minden elszállt.
Ne haragudjatok, hogy igy kirohantam, de a környezetemben nincsenek olyanok, akik hasonló dolgokon mentek keresztül, és úgy érzem, ti legalább megértitek, miről irok.
ancs25
Szeged
 
 


z magható :D
viki
 
 


Moro,
nekem a 6-8. ciklusnapon csinálták, és abban a kórházban mindenkinek így igyekeztek.

Jó, hogy írjátok ezt a szövettant, nekem nem mondta ezt a kórházban senki, utánajárok, csináltak-e.

Ancs25,
írhatnám, hogy örülj, hogy bár találtak valamit és hogy nincs mégsem baj. De ismerem az érzést. Októbertől, februárig jártam rendszeresen (kb. 6szor) Dévaihoz, hogy végre elindíthassuk az első lombikot anno, a végén már bőgtem, mert minden alkalommal kitalált még valamit (amit egyébként igazán mondhatott volna korábban is, nálunk nem egy felbukkanó ciszta volt), amit miatt mégsem indultunk. A férjem már azért nem jött, mert mondta, hogy lassan ráborítja az asztalt a dokira. Olyan érzés, mint amikor egy versenyre felkészítenek egy versenylovat, ott állunk prüszkölve, idegesen a rajtnál és valamiért kiállítanak. Csalódás, düh, kétségbeesés.
A következő ciklussal tudsz indulni (elvileg)?
tttnora001
 
 

 
 

tttnora:Igen,látod én ezért tartom késeinek ezt a 11.-ét!Tegnap jött meg.A neten is azt olvastam,hogy általában a ciklus első felében csinálják.Igaz mondtam a dokinak,hogy minnél hamarabb szeretnék túlesni rajta,mert utána indulnánk a köv.lombikkal.Neked hol csinálták?Nem a Sote-n?
Telefonban azt mondta a dokim,amikor rákérdeztem nem-e késői ez a dátum,hogy nem. :wink: : :roll:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó hírem van! Hosszú idő után 4 hónap elteltével végre beszéltünk szerelmemmel a hogyan továbbról.
A 8. évfordulónk napjára megleptem egy vérvétellel. A karomon árulkodó hatalmas bevérzésről tudta, hogy vérvételen voltam. És tudta, hogy miért.

Bevállalom a köv. lombikot. Most lettem erős lelkileg hozzá. Kellett a 4 hónap.
És a szerelmem határtalanul boldog, hogy bevállalok még egy lombikot.

Azt mondta, nem merte szóba hozni, mert látta, mennyire szenvedtem a lombiknál.

Úgyhogy szerdán irány Apánk, és a sok-sok beutaló (lejárt minden leletem) és ha minden szupi, akkor az augusztus 13-i mensimnél kezdhetünk :)
pipus75
 
 


Moro,
Sote az I. Női Klinika? Ott csinálták. De sztem ne aggódjunk, ők a dokik, biztos tudják, hogy mikor lehet csinálni.

Pipus,
gratula a felépülésedhez! Látod, eljött ez az idő is. Nem véletlenül van a kötelező 3 hónap két (TB) lombik között. Regenerálódni kell lelkileg is. Majd írj a fejleményekről!
tttnora001
 
 


pipus: nagyon örülök, hogy sikerült beszélnetek róla :D és hogy újra pozitív vagy és bevállalod a következőt. Nagyon nagyon szorítok Értetek is. Millió pusssz

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


ttnora, mokucica, nagyon szépen köszönöm, hogy drukkoltok!!!!

Remélem, ezúttal sikerül a baba :)))) Nagyon bízom benne :)

Lányok! Mindenkihez lenne kérdésem, aki babás lett Apánknál!

Lombiknál kötelező a magzatvíz vizsgálat?
Kétpetéjű ikreknél kétszer szúrnak?

Muszáj? Kockázatos? Fájdalmas? Mindenki megcsináltatta közületek?
pipus75
 
 


pipus,sok sikert a kövi lombikhoz-nagyon jó,hogy sikerült újra erőre kapnotok! :-)
Magzatvíz vizsgálat nem kötelező semmilyen esetben. Max akkor nagyon ajánlott,ha orvosilag valami indokolja.
Én nem csináltattam meg.Ismerek olyat aki igen, 3 napig lábadozott,azt mondta neki nem fájt.Kockázatos,nyilván...de a lombik is az,mégis belevágtunk!
Hajrá!!! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil, köszönöm, hogy válaszoltál.
És örülök, hogy nem azt írtad, hogy mekkora nagy felelőtlen nő vagyok, ha nem csináltatnám meg a magzatvíz vizsgálatot.

Iker babáknál is annyi az AFP eredmény, mint sima terhességnél? Vagy ott külön tartomány van az értékelésnél?

Szerintem azért már van olyan fejlett egy UH, hogy látják, ha baj lehet a babával, nem?

Nem biztos, hogy be merném kockáztatni a terhességemet, (ha végre összejön ) egy ilyen magzatvíz vétellel........
pipus75
 
 


Pipus:
ezt találtam az AFP vizsgálatról:http://gendiagnosztika.hu/afp-ertek

"Működik-e az AFP ikerterhesség esetén is?
Igen, de csak kettesikreknél. Mivel az AFP-t ebben az esetben két magzat termeli, így az értéket kettővel elosztva megkapjuk az átlagukat. Ikrek esetén azonban az előbbieknél sokkal pontatlanabb a vizsgálat, mivel egy kétpetéjű ikerpár esetén például az egyik magzatnál lévő alacsony AFP, valamint a másik magzatnál termelődő magas AFP kompenzálják egymást és normál középértéket kapunk az anyai vérből."

Én azt javaslom,hogy ha ott lesz az idő,inkább menj el egy korszerű integrált-tesztre,ahol a legjobb UH készülékkel és vérvétellel kizárhatóak a rendellenességek:http://www.downszures.hu/integralt/altalanos_informaciok.php
A hagyományos kórházi afp szűrést elavultnak tartják.
Igazad van...egy magzatvíz,vagy lepény vizsgálat maga nagyobb kockázattal jár,mint az amire szűrnek (pl Down,Edwards...)
Ezen túl ha magas veszélyeztetettségi kategóriába esnél még mindig van egyéb lehetőség,mint a biopszia.(pl. Prena-teszt)
Ha majd ott tartasz,segítek szívesen,unokatesóm olyan helyen dolgozik,ahol ezeket a korszerű szűréseket végzik.

sheil
Budapest I. kerület
 
 


tttnora:Igen a Sote I.Női Klinikán csinálják nekem is.Tudod ez a net ára,ez az aggódás!Már akár le is doktorálhatnék! :D (pedig egyszer valamelyik doki mondta,felejtse el az internetet,és ne kombináljon!)
Úgyhogy hajrá! :)

pipus:Nagyon örülök,hogy sikerült megbeszélnetek!!!!!!!!!!!!!!!! :D Az idő begyógyítja a sebeket!!!!
Remélem fogunk megint találkozni,és reggelenként várakozni Apánkra! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sheil nagyon szépen köszönöm!!!! Remélem nem lesz rá szükség, de ha mégis, akkor kérni fogom a segítségedet, hogy jó helyre kerüljek egy esetleges szűréssel kapcsolatban :) Köszönöm!!!

Moro, naná, hogy talizunk Apánknál, ott fogunk toporogni már kora reggel, mint múltkor :) Már jó pár hónapja ismerjük egymást, toporogtunk sokat reggelente :)

Csajok, ilyen lett a 4.napi hormon vérvételem. Nagyon gáz???? Holnap viszem Apánkhoz, nem tudom mit fog szólni hozzá????

LH: 12,4 IU/l
FSH: 10,3 IU/l
TSH: 2,3 mIU/l
T3: 5,3 pmol/L
T4: 13,5 pmol/L
Ösztradiol: 124 pmol/L
Prolactin: 511 mIU/l

Az utóbbi sikertelen lombiknál levitték a prolaktin szintemet bromocriptinnel (2 hét alatt) 0,01 szintre. Apánk majdnem elájult, mikor kiderült leszívás előtt 2 nappal.

Az eredmények a labor referenciák szerint normál tartományon belül vannak mind.

Jók ezek az értékek egy lombikhoz?
pipus75
 
 


pipus:Remélem addigra én is el tudok már indulni :) Júliusban lejár nekem is minden leletem asszem :? :(
Amint felépülök nekem is el kell kezdenem a leletek beszerzését! :? De majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. :roll:
Szerintem jók a leleteid,a prolaktinom nekem is mindig magasabb egy kicsit,és nekem az FSH-m is 13.1 volt múltkor.Én is szedtem bromokriptint még régebben,álítólag a beágyazódást is segíti,dehát nem jött akkor össze.9 hónapig szedtem aztán abbahagytam.Itt Apánknál nem volt azóta olyan vészesen magas, még eddig.
Már alig várom hogy talizzunk megint! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, akkor ahogy csak tudod, kezd el beszerezni az újabb leleteket, hogy minél előbb indulhass!
Tényleg lehetséges, hogy akkor augusztusban együtt tudnánk kezdeni :)
pipus75
 
 


Pipus,nagyon jó lenne együtt indulni,de pontosan nem tudom milyen leletem fog lejárni,mi lesz a műtét után,mit találnak,mennyi lesz a gyógyulási idő,és mit fognak mondani mikor vághatunk bele megint!Szóval ez még a jövő titka lesz!De reménykedem a legjobbakban! :D
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Pipus,

Nem értek hozzá mert nem vagyok orvos, de szerintem a FSH az magas mert kb. 6-7 körül kéne lennie. A TSH (pajzsmirigy hormon) meg ideális esetben 2 alatt van. Csak azért mondom, hogy készülj fel rá hogy hátha D. szóvá teszi. De ö az orvos, arra kell figyelned amit ö mond. Gratula, hogy összeszedted magad és belevágtok megint. Hajrá a sikerért !
Az APF viszgálat szerintem nem sokat ér, külföldön már nem is csinálják. A magzatvíz vizsgálat túlélhető és nem vészes ( a híre rosszabb sokkal) és nem kötelező. Olyan helyen kell csináltatni ahol sokat csinálnak, pld. Sote I.

Már nem tudom ki tette fel az új videót, de köszi mert aranyos volt :D

Sheil, szorítok a Kistigrisekhez, hogy jól bírd az első napokat...

Szép napot, A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia amaryllis!

Múltkor is pont ennyi volt az FSH-m (1 éve) és apánk mormogott, hogy nehezen leszek stimulálható, de a múltkor is 18 tüszőm érett szép nagyra :)

Remélem, nem lesz gond most sem, illetve most talán jobban örülnék, ha sokkal kevesebb tüszőt növesztene nekem Apánk!
pipus75
 
 


A TSH-m előző lombiknál 3,25 volt, szóvá is tettem Apánknak, hogy 2 alatt kéne lennie, de lehurrogott, hogy jó az :(
pipus75
 
 


Pipus,

Nem mondok erre már semmit sem, mert bár nagyon bírom D-t, de ez néha azért kiakaszt. Nekem FSH-nál amikor elöször mérték 11,1-nél külön felírta a lapomra hogy ez rizikó és nem jó és nehezen leszek stimulálható (nagy lóadagokat is kaptam), amikor másodjára aztán 6,7 lett, akkor azt mondta felső határérték. Valakivel meg beszéltem, akinek 2,1 TSH-ra azt mondta hogy nagyon magas. Szóval no comment. A végeredmény a lényeg, azt olvastam hogy a nyári lombikbaba stimulációk a legsikeresebbek (nagyságrendileg) :D

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


TTnora, hasonlókat érzek most én is, gondolok a "felkészített versenylovas" hasonlatodra, már mi is ott álltunk... És már megint közbejött valami... Megint várnunk kell a fagyibabákra most valami sárgatestek miatt nem kaphatom vissza őket. És még ki tudja, mi lesz, ha már ott tartunk hogy felébresztjük őket... Már kezd elmenni a kedvem az egésztől, hogy csak egyszer menne simán, minden baj nélkül... Még öt hét várakozás :(

Pipus, Neked szívből örülök, vééégre :) Tudtam én, hogy így lesz :) :) <3
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty, Te adtad meg a löketet. Annyira lelkes vagy, és annyira jókedvű és mindig optimista (nehogy nekem most kenődj el!!!! meglesz a babád!!!) hogy kedvet kaptam a lombikhoz.

Tényleg csak pozitívan lehet nekimenni, különben nincs értelme.

Nekem nagyon sokat jelent ez a csapat, hogy tartjuk egymásban a lelket és mindenki drukkol egymás babásodásáért :)

Úgyhogy mbetty, ne kenődj el! Lehet, hogy a sors akarta így, mert tudja, hogy a fagyibaba fog megtapadni Neked :)

Persze, hogy most tele vagy sárgatesttel, hiszen azok nőnek a tüszők helyén és bizony sok tüszőt termelt neked Apánk.

Nyugi. Szépen pihizz, készítsd fel a szervezetedet és augusztusra pozit tesztelj :)

Én ma megyek Apánkhoz, nincs időpontom, odatolom az orcámat, hátha nem dob ki :)
pipus75
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenkinél zajlanak a dolgok!

Tttnora köszönöm a bíztatást! A következő vérzésnél kell jelentkeznem, és ha az uh szerint nincs gond és felszívódott a bevérzés, akkor kezdhetünk.

Pipus: idő kell, hogy az ember megújuljon egy csalódás után, és ismét bele tudjon vágni. Pozitívan és bizakodóan. Gratulálok a döntésetekhez.

Mbetty: kicsit lemaradtam... túl sok sárgatest maradt, ezért nem lett beültetés?

Lányok! Én ezen mindig meglepődök, hogy D-nál viszonylag gyakran hallom, hogy nem ültetett vissza, mert nem volt megfelelő a "közeg".
Jó, hogy itt ilyenre is figyelnek. A Kaáliban, ahová korábban jártam, semmit nem néztek, ha már megvoltak az embriók, mindegy, hogy veled mi volt, visszarakták, mert így kapták meg a támogatást.
És tényleg rossz érzés az embernek, amikor D. azt mondja, hogy most ezért vagy azért de nem indít kezelést, vagy leállítja, ugyanakkor bennem kelt egy újabb reményt is, hogy most végre jó kezekbe kerültem, és nem csak azt nézik, hogy jussanak el valahogy a transzferig és kapják meg utána a tb. támogatást, mint ahogy az előző helyen tapasztaltam.

Ancs
ancs25
Szeged
 
 


LÁNYOK!!!!

Azt hallottam, hogy most már minden pénteken a fiatal Parragi doki műt.
Ti mit tudtok, mit hallottatok róla?

Én nem szívesen tartom oda a ... hogy leszívja a petéimet.

Nem ismerem. Egyszer csinált inszemet, de nagyon nem ügyeskedett benne :(

Ki ismeri személyesen annyira, hogy már csinált neki esetleg leszívást és visszaültetést???

Most kicsit megijedtem, hogy Apánk nincs péntekenként :(
pipus75
 
 


Pipus,
nekem az ultrahangoknál kevésbé volt szimpatikus a kisdoki, de ő csinálta a transzfert egyszer (és nálam nagyon nehézkes), milliószor kért elnézést, pedig egyáltalán nem fájt, Dévainál meg mindig nagyon. Szóval, jók a tapasztalataim vele.
Arról nem is beszélve, hogy több, gyönyörű "Paragi ikerpárt" is ismerek. :-)
tttnora001
 
 


tttnora, köszi az információt, akkor most már megnyugodtam :)

Apánk tegnap örült nekünk, legalább is úgy láttam a fején, mert vigyorgott :)

Gyorsan kenetet vett, még poénkodtunk is közben (iszonyat félek mindentől).

Ágnes és Mariann is nagyon örültek nekünk, hogy tovább küzdünk :)

Természetesen újból kell mindent csinálni, az összes létező vizsgálatot. 1 hónapunk van rá, de nem baj ki kell bírni!!!!!

Úgyhogy augusztus 13-án indulás!!!!

Ja! Apánknak tetszett a szerintem magas prolaktin is (azt mondta, nehogy elkezdjek bromot szedni, örül hogy abbahagytam már 4 hónapja).
Neki a TSH is jó volt. És minden jó volt.... hát nem tudom......

Majd kiderül, de babás akarok lenni :)
pipus75
 
 


Sziasztok,

Akkor D. egyáltalán már be sem megy péntekenként ? Lehet igy veszi ki az évi szabadságát az egyben 3-4 hét helyett, mint ahogy eddig.

Pipus, én is jobban bízom D. kezében, de ha egyszer ez van, nem tudsz rajta változtatni, D. ha rábízza a dolgokat, csak lát benne tehetséget ilyen írányban. Bízni kell abban, hogy nem ezen fog múlni a siker :D ez az egész dolog úgysem a mi kezünkben van, egyáltalán nem.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Az biztos. Mi csak adjuk a testünket, lelkünket. Rajtunk nem sok múlik :(
pipus75
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hétfőn nyitva van-e az intézet? Vagy nekik is munkaszüneti nap van?
Most jött meg, hétfőn kellene telefonálnom, de mivel 200 km-re lakunk, igy már úton kell lennünk akkor, és nem mindegy, hogy feleslegesen indulunk-e neki hajnalban.

Köszi, ha bárki is tud valamit erről.

Üdv.: Ancsa
ancs25
Szeged
 
 


Szia!

Szerintem nyitva van, mert nekem is holnap kell telefonálnom, hogy hánykor legyek ott beültetésre. (Szombaton reggel mondták nekem, hogy hétfőn telefonáljak.)

Üdv.: Kati
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Kati!

Köszi a választ, akkor el is indulunk hajnalban.
Remélem a bevérzésem felszivódott.
Sajna viszont a tenyésztésben találtak valamit, persze az eredményt pénteken kaptam meg, a saját dokimmal meg nem tudtam már beszélni. Az asszisztensnő, aki ideadta a papirt, mondta, hogy ettől tuti el tudják kezdeni, és kikezelik, mire lesz a punkció.
Hát, remélem.

Akkor neked már transzfer lesz? Ez nagyszerű... :)
Drukkolok.

Üdv.: Ancsa
ancs25
Szeged
 
 


Még mindig van egy doboz férfi vitaminunk ,ami eladó!
FER 14 EXTRA 10e postával!
zs76
 
 


Zs! de jó, hogy írtál! Pont most akartam rendelni!

Átveszem Tőled!!!! Hogy intézzük?
pipus75
 
 


Sziasztok :D
azt szeretném kérdezni, hogy az Agolutin inj.-ról ki hallott már?
Progeszteron tartalmú, mint az Utro...Apánk javasolta már valakinek?
valahogy jobban bíznék egy muscos szuriban,mint a dugdosós golyókbanv :? valahogy mindíg azt éreztem eddig, hogy kifolyik a nagyja :shock:
mbetty mizu veled? Gondolok rád nagyon <3 mikor kapod vissza az Iglo-babákat? :)
Szedtél valamit a stimu alatt hogy ilyen szép sejteket produkáltál? Emlékszem az első nagyon nyögvenyelősen indult...
moro mikor lesz a műtét pontosan? Nagyon fogok rád gondolni :)
mi júli 15-tel kezdünk, de életemben először össze szedtem egy streptococcus fertőzést ( semmi tünetem nem volt :shock: ) Semicillint szedetett velem Apánk, de én még pluszban Betadinos hüvelykúpot is vettem, holnapra kiderül , hogy mizu.
Soha nem volt még semmi fertőzésem, de gondolom a sok ösztrogén megtette a hatását, és felbomlott a savköpeny egyensúlya, aztán az első adandó alkalommal betámadtak a bacik :roll:
Akinek volt már ilyen, elég volt az egy doboz Semicillin rá?
puszi mindenkinek :D
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


..még egy ilyen szurit találtam: Proluton Depot....
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk, és végre kezdhetünk.
Kicsi szépséghiba, hogy candidám lett (sosem volt, miért is ne pont most lenne). Kaptam gyógyszert, amit itthon persze nem lehet kapni. Meg ugye Semmelweis nap van, Na, remélem, hogy holnapra meglesz. Kettőt kell beszedni, és jövő héten vesz évai újra kenetet, és ha jó, akkor mehet tovább. Ha nem, le kell állni. De tuti jó lesz, jónak kell lennie.
Amúgy Dévai ma tök jó kedvű volt, poénkodtunk. :)
Szerdától adom a szurikat.
Üdv.: Ancsa
ancs25
Szeged
 
 


Normocyta,

Velem is szedette márnemtudommelyikkörben ezt Apánk, 4 napot kellet szedni napi 2x, de a páromnak is. Normaflore-t szedjél mellé, nekem az segített.

Kat-Kat, hogy alakultak a babáid ? Hányat kaptál vissza ?

Szép nyarat mindenkinek !

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


normocyta:Aranyos vagy,úgy néz ki eddig,hogy 11.-én lesz a műtét,de még ma egyeztetek a dokival pontosan.
Ne aggódj a gyógyszerektől elfog múlni minden :) Jó volt a nyaralásotok? :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Hál'isten ma már negatív lett a kenetem :D
probiotikumot én is szedtem mellé , meg az Emberem is...
moro, még csak jövőhéten megyünk nyaralni, megvártuk a jó időt :wink:
már nagyon várom rettenetes mennyiségű munka van a kórházban, mostmár nincsenek nyugdíjasok, és persze szabadságolás is van, ma kb 420 db beteg volt a vérvételen, ebből kb 120-at én szúrtam meg, úgyhogy hulla vagyok :cry:
de állítólag vesznek fel új dolgozókat végre
Mondjuk engem ez már nem érint, mert augusztus végére bebabásít Apánk, utána már csak mint hobbi-munkás fogok bejárni, és elüldögélni a vérvételes ablakban, és csöveket fogok osztogatni :D
ezt most konkrétan így terveztem el, és nem is gondolok más verzióra :D
puszi
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


ez a beszéd Normocyta!!!!

most sikerülni fog!!! Eljött a TE időd végre :) Nagyon drukkolok!!!!!

Aztán követlek ám a babásodásban az augusztusi mensimnél :)
Úgy tervezem, hogy augusztus 13-án kezdünk :)
pipus75
 
 


normocyta:Azt hittem már túlestetek a nyaraláson :oops: :) Jót is fog tenni a pihenés!Nekem 11.-én lesz a műtét,mostmár biztos :) Katasztrófa lehet a helyzet a kórházban!Úristen, 120 szúrás?!
Nagyon jók a terveid,én is hasonlókat tervezek a jövőre nézve :lol: Most kivesznek,kiműtenek,megcsinálnak mindent belülről,aztán jöhet a kis bogyóka a pocakba!!!Most elméletileg egymást fogjuk követni :)Mbetty, Te,Pipus,aztán remélem hamarosan én is sorra fogok kerülni! :D

pipus:Apánk kérte az összes lejárt leletet Tőled?Mik voltak Neked lejárva?Mennyi időt vett igénybe míg elkészültek?Múltkor nem szólt Apánk azért, hogy csak úgy betoppantál hozzá?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Lányok!

Most elköszönök,holnap fekszem be a kórházba és a tervek szerint pénteken reggel megláthatom mit ügyeskedett össze Apánk 38 héttel ezelőtt! A kis Tigrisek már türelmetlenek,csak úgy,mint én!
Darionak fogok üzenni és megkértem,hogy írjon ide Nektek, amint tud. Kérlek,szorítsatok,hogy minden rendben legyen.
Cserébe én is sokat gondolok ám Rátok,Ti következtek-ennek így kell lennie!
Sok puszi: Sheil és a Tigrisek!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil:Nagyon vigyázz Magatokra,és jelentkezz amint kibújtak a kis tigrincskék!!!! :lol: Nagyon sokat fogok Rátok gondolni! :) Minden rendben lesz meglátod! :lol: Hú,már csak 2 nap,és a karodban tarthatod Őket!! :D Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!! :) :D Puszi Nektek :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Ahogy hírt kapok Sheil-èkről jelentkezem! Hajrà csajok legyen így ahogy moro írta,szèpen sorban babàsodjatok!

Nekem a fiúk jòl viselkednek ès jùli 23-an fognak megszületni! A helyük màr kicsit szükős,a bordam màr nem igazán èrzem néha!
Nagyon szorítok èrtetek lànyok! Pènteken jelentkezem!!


pipus! Ha esetleg kell mèg Fer 14,akkor szólj,mert nekünk is van ès kb 3db hiànyzik belőlle !!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario:Nálatok is hamar elteltek a hónapok!! :lol: Nemrég volt pozitív a teszted! :D Már nem sok van hátra,és Te is kezedben tarthatod a Picurokat!!!! :)
Majd írj,szerintem nagyon várjuk majd a híreket Sheilékről,és majd Rólatok is ám!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sheil: nagyon szoritok és sokat gondolok Rátok. Hidd el minden a legnagyobb rendben lesz. Pénteken megláthatjátok az egészséges gyönyörűséges kis tigriseiteket. Millió puszi és ölelés. Hiányozni fognak a pocakos képeid. Küldesz még egy uccsót? :D

Dario: amint meglesz a nagy hír Sheitől, egyből írj nekünk.

Nálunk tegnap derült ki, hogy kisfiú lakik a pocakomba. Apa büszke is magára :D


Pipus, normocyta, moro, amaryllis: ti vagytok most a soron következők. Nagyon drukkolok Nektek.

Puszi mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil: nagyon szoritok és sokat gondolok Rátok. Hidd el minden a legnagyobb rendben lesz. Pénteken megláthatjátok az egészséges gyönyörűséges kis tigriseiteket. Millió puszi és ölelés. Hiányozni fognak a pocakos képeid. Küldesz még egy uccsót? :D

Dario: amint meglesz a nagy hír Sheitől, egyből írj nekünk.

Nálunk tegnap derült ki, hogy kisfiú lakik a pocakomba. Apa büszke is magára :D


Pipus, normocyta, moro, amaryllis: ti vagytok most a soron következők. Nagyon drukkolok Nektek.

Puszi mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Régebben gyakori vendégek voltunk itt, azt szeretnénk megtudni, működik -e még a Dévai Intézet, avagy sem? Előre is köszi a választ!
sajo
 
 


sajo:Szia!Ez elég furcsa kérdés,ha vissza olvasgatsz,szerintem egyértelmű,hogy működik a Dévai intézet!! :roll: :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mókucica,

Gratulálok a fiúcskához :) mindig bennem van, hogy nem akartad végigcsinálni ezt az inszeme-et és milyen jó hogy mégis végigvitted :D amúgy meg a prőféta beszéljen belőled, hogy most már mi jövünk.

Dario,
Fer14 engem is érdekel, ha már nem kell nektek. Nálatok is két fiú lesz ?

Lányok, tegnap voltam fenn Apánknál vh. kenet izsgálatra lombik előtt (kezelés után), de hát mondanom sem kell, nagyon sokan voltak előttem pedig időpontra mentem, életemben elöször nem vártam ki a 2-3 órát, hanem visszamentem dolgozni és felhívtam, kértem új időpontot kb 3 hét múlvára kaptam. Györgyi (a biológusnő) elmondta hogy jövő héten konferencián van, azért nem lesz Apánk. Meg hogy most már csak heti 3 napot dolgozik ,H-K-SZ. De állitólag augusztusban lesz szabadságon, pontos időpontot még nem tudok.

A.

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: