Új privát üzeneted érkezett!

Moro, voltam a Mensmentisben, aranyos volt a Dokinő, nagyon. Érdemben a vizsgálatok eredményéről még nem tudok írni semmit, hiszen aznap mentem hozzá, mikor Apánkhoz beállításra, ugyanis aznap megjött és indulhatunk :) Ha nem sikerül a második sem, úgy kaptam a vérvételre időpontot, hogy már ismert lesz a lombik eredménye. Addig meg remélem babás leszek és lemondhatom a Mensmentisben az időpontomat :) Ámen. :)
mbetty2
Aszód
 
 


Mire kapjuk a Prednisolon tablettát, tudja valaki? :)
mbetty2
Aszód
 
 


Mbetty,
én úgy tudom, immunrendszert gyengít, és megakadályozza a szervezetből a baba kilökődését. Szerv átültetésre várók is ezt a szteroidot szedik.
Dévai a 2. lombiktól adja.
tttnora001
 
 

 
 

mbetty:Szerintem már le is mondhatod az időpontot a mens-ben :lol: Azért majd irj hogy hol tartassz!Tudjalak nyomon követni :)
tttnora jól tudja,én is így tudom hogy az immunrendszer gyengítésére kapjuk a prednisolont.

tttnora:Nem is azért írtam,hiszen nem is mondtad hogy D nem jó!Bírom a búráját,bár néha azért felhúzott :? :) Remélem tényleg több szem többet fog nálam látni,és végre idén babós leszek! :) Kiszedték már a varrataidat?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mbetty: itt is nagyon szorítok értetek :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica, köszönöm <3
mbetty2
Aszód
 
 


Mbetty, hányadik ciklusnapon jársz?
pipus75
 
 


Sziasztok!
Nem megy a babanet,hol vagytok?!Jól van Mindenki?Betty?Hol tartassz?Kismamák jól vagytok?

Képzeljétek nekem július.1-én lesz a histeroszkóp és laparoszkópos műtétem.Ma derült ki! :? Félek,de legalább körülnéznek odabent!

tttnora:A doki is egyből azt mondta a ca-125 eredményemre,endometriózis!Na majd júl.1-én kiderül!

Puszi Mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok.

Moro: mi jól vagyunk, köszönöm. Olvasnálak mindennap titeket, de sehol senki :(

Hamarosan sok babával leszünk majd gazdagabbak. Ki is kezdi a sort? Kvzsuzsi? Utána Sheil és őt követi Dario. Remélem jól tudom a sorrendet.

Mbetty: hogy álltok? Mikor lesz a punkció?

Pipus: sikerült már a pároddal egyeztetni? Belevágtok a 2. lombikba? Én drukkolok Nektek.

Puszi mindenkinek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Néha én is felkukkantok azért,hogy nyomon tudjam követni az eseményeket.
Zsuzsi,betty,pipus,szorítok! Dario...Veled meg úgy is beszélünk :-)
Én már az utolsókat rúgom, már csak pár hét van hátra,de az is lehet,hogy csak napok.A babák jól vannak és várjuk őket rettentően!
Nem fektetnek be hamarabb szerencsére,így itthon pihizem.
Puszi Mindenkinek és várom a jó híreket,fejleményeket! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnos még mindig tabu téma a baba. Nagyon drukkolok mbettynek, ha sikerül neki a 2. lombik, lehet hogy ad egy nagy löketet, hogy legyen bizalmam a lombikozásban és elkezdjem ősszel a 2. lombikot.

Drukkolok mindenkinek, aki épp a soron következő lombik előtt áll!!!!!!
pipus75
 
 


Moro,
ne félj, nem lesz rossz élmény!

Talán nem baj, ha elárulom, hogy szombaton délelőtt megérkezett KVZsuzsi Csenge babája. :-) Mindketten jól vannak és gyönyörűek!

Sheil,
drukkolok Neked, legyen minden a legnagyobb rendben! De valószínűleg így is van, ha otthon pihengethetsz.
tttnora001
 
 


tttnora001: köszönjük a jó hírt :D Gratulálunk Zsuzsiéknak, és várjuk majd a beszámolót, és a képet a gyönyörűségről.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil,

Már igy eltelt az idő ? Mintha most lett volna hogy megírtad nekünk a kistigriseket : :D szorítok én is hogy minden rendben menjen, hogy jó dokid legyen és jó szülésznőd, bár gondolom császár lesz...várjuk a fotókat...

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
KV Zsuzsinak nagy gratula, remélem jól vannak mind a ketten! Ha valaki tud róluk bővebben,várjuk a híreket!

Nóra,Amaryllis,köszönöm a biztatást. Én is úgy gondolom,hogy ha eddig nem volt gond,most már nem történhet baj.Hétvégén már 35. hetet töltöm a tigrisekkel :-) Császár várható, legkésőbb júli első hetében.

Szorítok mindenkinek én is és sok erőt kívánok az indulóknak.Ne adjátok fel soha!

puszi:Sheil és a tigrisek!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


tttnora:Köszi a bíztatást! :) Ez csak olyan izgulós félelem :) Remélem minden rendben lesz,és megtalálják az okát miért nem sikerül a baba!Te jól vagy már?

sheil:Úristen,így elment az idő?! :wink: Nagyon drukkolok Neked,hogy minden rendben menjen!!!Alig várom hogy küldj majd képeket a kis tigriskékről!!!Vigyázz magadra!!! :)(Magatokra :lol: )

mokucica:Ti jól vagytok?

Kvzsuzsinak nagy Gratula,aki beszél vele adja át!!!!!! :D És ha tud küldjön képeket! :)

normocyta:Veled mi újság Drága?! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket kérném :roll:
A sztorim röviden,hogy megismerjetek:
5 éve próbálkozunk sikertelenül.Most beismertük,hogy csak segítséggel lehet kisbabánk.Párom elment sperma vizsgálatra,nem lett túl jó az eredménye,kértek vérvizsgálatot is.(Bajcsyban voltunk) ma mentem be az eredményért,sajnos párom nem tudott jönni,de nagyon lekezelőek voltak velem.közölték,hogy menjünk vissza ketten pénteken,valószínűleg kap vitamint és három hónap múlva újra vizsgálják.na itt egy kicsit betelt a pohár és elkezdtem olvasgatni meddőségi centrumokról.a Dévai intézet a legszimpatikusabb.Csak nem tudom,hogy kell belekezdeni az egészbe...ebben kérném a segítségeteket,hogy az első megbeszélésre személyesen,vagy telefonon kell idő pontot kérni és hogy mennyi ideig kell várnunk?nagyon szeretnénk már elindítani ezt az egészet,mert nagyon hiányzik az életünkből egy kisbaba...ha tudtok még abban is segítenétek,hogy ez az első találkozás mennyibe kerül,meg kb a kezelések?nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszol. :)
szisza87
 
 


Szia Szisza,

Az első találkozásra Dévai doki ad időpontot, telefonon ha hivod az Intézetet, általában ö veszi fel (kb 3 héttel előre, nagyon tele szokott lenni)
Tölünk 15 ezret kért elsőre, úgy készülj, hogy rögtön meg is néz UH-n, felajánlja általában a hüvelykenet, rákszűrés stb. lehetőségét is, azt nem árt ha meg is csináltatod helyben, kivéve persze ha van friss leleted máshonnan. Vigyétek el ami leleteitek már vannak, ö ezek alapján emondja milyen lehetőségeket lát: inszem, lombik, ez mind kor és egészségi állapot függő. Meg megmondja hogy milyen vizsgálatok kellenek még a további lépésekhez....

Sok sikert,

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Amarylis!
köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltál!Akkor felhívom holnap és kérek időpontot!A hüvelykenetért,rákszűrésért még külön kell fizetni?A beültetést a tb támogatja ugye,jól tudom? :oops: bocs,hogy ennyit kérdezek,de nagyon nem tudom,hogy hogy mennek ezek a dolgok és felvilágosítást nem nagyon tudok hol kérni!még egyszer köszi :)
szisza87
 
 


beültetést TB támogatja, igen. Fel kell rá készülni, hogy Dévainál azért nem mennek olyan nagyon gyorsan a dolgok. Szeret visszahívni ezért-azért, ez mind 10,000 ft alkalmanként. (nem mindenkinél, de sokunknál így volt, szinte húzta az időnket). Ha megvan minden papírod, és mind hiteles, lepecsételt, és minden rendben van velük, és nem kér más orvosoktól újabb szakvéleményeket, és jó a keneted is, akkor viszont lehet, hogy hamar tudsz kezdeni. :) fHívd fel minél hamarabb, annál hamarabb lesz bármi...
plonsk
Budapest
 
 


A gyógyszereket viszont csak 2/3 árban támogatja a TB és ezek igencsak húzós gyógyszerek (van is olyan amit nem sajnos) Plonsknak igaza van, sok idő mire megvan minden papír és Dévai sokszor az utolsó pillanatban elővarázsol egy szükséges vizsgálatot, amiről addig még nem is hallottál. Szigorú és elég nyílt, de jó a humora :) erre készülj. Úgy emlékszem a rékszűrés stb. benne van első konzi árában, legalábbis nem kért érte extra pénzt tölünk, amúgy minden konzi tényleg 10.000, gyógyszerfelírásért stb. Ja és csütörtökönként sosincs bent, akkor műt klinikán, szülnek nála...

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen,hogy ennyi mindent írtatok!
nagyon vegyes érzések vannak bennem. :roll: nagyon szeretném már elkezdeni,de nagyon félek attól,hogy magam alatt leszek ha nem sikerül,de remélem,hogy befogadtok ide és akkor segítetek majd túljutni rajta :roll: tudjátok szerintem bennem van egy lelki gát is amit sajnos nem tudok feloldani.röviden annyi,hogy a keresztanyáméknál sem lehetett baba.ők is mentek lombikozni elég sokáig (én akkor kb 15 lehettem) és mivel keresztapám nem tudott mindig elmenni keresztanyámmal,én mentem vele,hogy ne legyen egyedül.akkor valamiért volt bennem egy olyan érzés,hogy nekem is majd csak ez segíthet,lelkileg én akkor meddő lettem :cry: sajnos nem sikerült nekik egy beültetés sem,így örökbe fogadtak egy kislányt.jó lenne ezt a gátat feloldani magamban,de nem tudom hogy tegyem.mert hiába vannak pozitív gondolataim,hogyha a kisördög folyton ott motoszkál.na jó hosszúra sikerült,bocsi,de olyan jól esett ezt kiírni magamból.amúgy sokan dícsérik Dévai dokit,de sokan írják azt is,hogy nyers,meg,hogy valami horror filmet nézet meg az emberrel,meg ilyenek.ez igaz? :roll:
szisza87
 
 


szisza87: ezt egyszer már leírtam valahova,bemásolom ide neked is:)
Dévainál ez a menet:)
Amikor először hívod ( általában ő veszi fel a telefont,mert ez egy kis intézet, Ő van és egy fiatal doki, van két tünemény biológus, és három asszisztens..ennyi:) Csak hogy tudjam jellemezni a hangulatot,amikor nekem az első visszaültetés volt, 4-en voltunk, és a végén már úgy szólt ránk Mariann ( aki a leszívás-beülti-vérvétel projekteknél van ) ,hogy nem akarnánk haza indulni? Mert a "kispapák" már elbóbiskoltak a folyosón várva,és hiába vagyunk ilyen jól el , azért nem kéne itt kihordanunk a babákat :)))
Szóval az elsőre vigyél minden papírt, át fogja nézni, egy éven belüli elég, csak minden újabb lombiknál kell friss hüvelyváladék tenyésztés és chlamydia szűrés. Az első alkalom fizetős, azt hiszem 10 vagy 15e volt, de utána már OEP finanszírozott minden (gondolom ha megvan az oka a meddőségnek, nálunk a párom sp.száma miatt járunk, így erre van vmi kód az OEP felé,ha jól értelmeztem..)
Fog adni egy időpontot az ismertető előadására, ott tartja az intézetben, mindkettőtöknek el kell menni, kb 2 órás, és az egész lombik folyamatát elmondja részletesen:) látszik rajta,hogy ez az élete, anno az első Mo-i lombik csapatba benne volt, és azóta ezzel foglalkozik :)
Szóval az előadás kissé rémísztő dolgokat is tartalmaz,azonkívül egy kb 40 oldalas ismertetőt is kaptok,amit alá kell irni sok-sok helyen, és letanúztatni, de ez inkább szerintem csak azért van,hogy elkerüljék az esetleges pereskedést,mert mivel ők egy kicsi intézet,ezért abba lehet,hogy tönkre is mennnének:( De az előadáson tedd majd túl magad, mert utána nem lesz benned rossz érzés,amikor mész,mert nagyon kedvesek...csak megvan a rend,az időbeosztás, és ahhoz tartani kell magunkat :)
Ha minden papír megvan( a www.devaiintezet.hu oldalon megtalálod A ls B oldal,amit tudsz csináltass meg a háziorvosodon keresztül ) , és megjött a következő menstruációd,akkor telefonálsz reggel fél 8-8 között,hogy megjött, és vagy azon a napon vagy a következő napon hív be, első UH-ra, ott elvégez egy hüvelyi ultrahangot ( belső szobába mentek ) megnézi az ovariumokat, és hogy mennyi őstüsződ van,mert az alapján dönti el a stimuláció típusát. Aztán a másik helyiségben felugrasz a lábtámaszos ágyra, és beméri egy kis szondával hogy majd pontosan hová rakja be Bogyókát( kat) .
Utána felöltözöl,és vissza mész az irodájába, és ott elmondja ő és az asszisztens,hogy mit hogyan szedjél,szúrjál,ilyesmi...erről lesz egy lapod,azt mindíg hozod magaddal.
A második UH 7. napon lesz,és minden második nap,ez már mindíg csak hüvelyi.
Minden 2.nap mész uh-ra, hétfő,szerda,péntek, ha negyed 8-fél 8 közt odaérsz,akkor legkésőbb 9-re végzel.
Ha késel,mint én szoktam, akkor az a baj,hogy 9-kor elmegy a leszívásokra, és csak fél10-től kezd újra behívni.
Stimu közben 2 alkalommal vesznek majd ott tőled vért hormonra.
Amikor már szép nagyok a tüszőid,akkor megadja a leszívás napját,az is hétfő-szerda-péntek van. Akkor fél8-ra mentek,gyorsan csinál egy UH-ot,hogy hogy vannak a tüszők,és utána a lányok elnavigálnak. Van egy kis kórterem,oda fekszel be, és onnan nyílik a pici műtő.
Én kértem altatást,ami csak egy kis koktél,azt mondta az anesztes,hogy a petesejtbe ez a szer nem hatol be, de ha nem kérünk,akkor a stresszhormonok viszont szédurranthatják a tüszőket.
A leszívás kb 10 perc,a Dévai beleírja tollal a tenyeredbe a leszívott petesejtek számát, és mellé egy szivecskét, és amikor felébredsz, egyből látod,mennyit sikerült leszívni.Közbe Apu félrevonul a személyivel,tajkártyával. Otthonról nem lehet mintát vinni. Utána kicsit mensi-szerű görcs és vérezgetésed lehet,mert nyitva a méhszáj, és amíg az be nem zárul,ezt érzed.
3-ig bent fekszel,utána bementek hozzá
A transzfer attól függ, hogy mennyit szívott le, mennyi termékenyül meg, mert ha több mint öt, kérheted a D+ verziót, ami azt jelenti, hogy tovább tenyésztik őket, ilyenkor a PU után kb 5 nappal kapod vissza, ha nincs továbbtenyésztés, akkor 2 nap múlva.
A leszívás utáni reggel hívod őt ,és megmondja mennyi indult osztódásnak.
Mindig hé-szer-pént vannak műtéti napok, így a transzferek ( beültetések )is.Ha kevesebb van mint 5, még akkor is behív előtte,és döntened kell, hogy mennyit kérsz vissza, mennyit fagyasztatsz le, vagy esetleg semmisítsenek meg.
Kb. a saját normális ciklusodhoz igazodik az egész, tehát kb a 13 és 14. ciklusnapon lesz a punkció. Visszaültetés a leszívás utáni 2. napon, azaz kb 17-18.nap vagy ha továbbtenyésztést kértél mert sok a petesejt volt, akkor a leszívás utáni 5. napon. Folyamatosan ultrahangoz a 7. naptól kezdve. Vérvétel az utolsó 2 UH napján van.
Nem engedik hogy vigyél spermát, mert ök nem vállalhatják a felelősséget azért hogy más spermáját viszed oda esetleg a férjed neve alatt, aztán ők lesznek beperelve. Elkérik ezért a férfiaktól a személyit, TAJ kártyát is a spermaleadásnál.
Közben a hiperstimulációt elkerülendő napi 500 gramm fehérje kell,mert a hormon nem tud csak úgy "úszni" a vérben,csak fehérjéhez kötődve,tehát ha nem viszel be eleget,akkor nem jut el a petefészkekbe, és megette a fene az egészet..
Végül is nem sokáig tart (persze peteéréstől függően) 14 nap körül peteérés, és így volt összesen 3 alkalom a punkció előtt, utána még kétnaponta a leszívás és beültetés, tehát 5 db hétfőszerdapéntek. Punkció egész nap, transzfer jó esetben fél nap.
Telefonálás: fél8 stimusok, fél9 -babás telefonok, 9h embrió ifnormáció.
Azt hiszem ennyi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


moro, szia :) megvagyok, semmi extra nincs velem, július 15-tel kezdjük a következőt, előtte egy hetet lemegyünk Füredre, hogy rákészüljek :wink:
olvastam az endometriozis gyanút, ha kiderül,az nagyon pozitív, mert akkor meg is van az oka, és elég hatékonyan tudják laparoszkópiásan is kezelni, szóval ebből gyerek lesz jövőre :) :):)
amúgy velem minden oké, az eddigi leleteim jók, csak a prolaktinom magasabb,de az sajnos a stressz miatt ilyen, mert nagyon sok a munka a kórházban, és csak rosszabb lesz ha júniustól elmennek a nyugdíjasok ( éljen pártunk,és kormányunk döntése :( )
Nincs elég laboros, se egyéb szakszemélyzet, értem itt a röntgen,szövettani, CT , izotóp stb asszisztenseket, szóval nem a nővérekből lesz hiány,hanem belőlünk szakasszisztensekből, komolyan fogalmam sincs mi lesz így az eü-ben...elkeserítő a helyzet belülről nézve :(
na mindegy,ezért is gondoltunk egy kis nyaralásra a kezdés előtt,hogy egy kicsit lelazuljak,és ne egyből ugorjak fejest :)
szisza, még annyit hogy én elég sok hormont kapok, így nekünk a 2 hétre szükséges pénz 150.000.- körül van...csak hogy tudjál kalkulálni :?
mbetty mizu, mennyi tüsződ van? A hiperstimu remélem most elkerül :shock:
puszi nektek :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta, nem került el a túlstimu, 5 mazsolánk van lefagyasztva, egyet sem kaphattam vissza, ez pont ma történt. Hétfőn punkció 10 petesejt, kedden 5 szabályosan fejlődő sejtecske, szerdán, ma mind az öt ott mosolygott a csészében és mentünk volna értük, de nem kaphattuk vissza. Amint rendbejövök, szaladunk is :)
mbetty2
Aszód
 
 


Járt már valaki hasonlóképpen? Mit kell tenni ahhoz, hogy hamarabb elmúljék a túlstimu minden tünete? (Óriási petefészek, hasűri folyadék)
mbetty2
Aszód
 
 


Betty, sajnálom :( hát a fél kg hús (vörös) meg a 3 l folyadék. Éljenek az eszkimóbabák, akkor jövö hónapban vissza is tenné őket Apánk, ha addigra rendbejössz ?
Szisza, a kineziólogia tud segiteni ilyen lelki blokkokon, azt kell hogy mondjam tapasztalatból hogy sikerrel :)
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


mbetty2:
A sok hús és folyadék mellé nagy sétákat is javasolnak,akkor eltűnik a hasűri folyadék!Amire mint tudjuk Apánk különösen háklis :-)
Szorítok,hogy mielőbb visszakapd a piciket!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


mbetty:Nagyon szép számban maradtak meg a kicsikék :D A sok husi tényleg segíthet,és a folyadék is!!Drukkolok Neked,hogy minnél hamarabb visszakapd a picurikat!!! :)

normocyta:Igen jó lesz ha tényleg találnak már valamit!Tegnap hívott a doki,hogy 10.-ére tenné át a műtétet,mert elsejét Semmelweis napnak nyilvánították,és nem műtenek aznap.Majd még hív hogy egyeztessük pontosan az időpontot.

Mindenhol egyre rosszabb a helyzet,főleg az eü.-ben!Te mondjuk jobban belelátsz a dolgokba!Szóval júliusban kezdés?Mi valószínű nem megyünk pihenni,hiszen minden forintot meg kell fognunk most!Szeretnék én is minnél hamarabb felépülni a műtét után,és újra kezdeni a projektet! :) Remélem már sikerrel! :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, tudom, még korai szólnom de Apánk tőlem (és mástól is) kérte, hogy a hiszteroszkópos leleteden szerepeljen az "ép méhűr" szöveg, mert ez fontos neki! Szorítok Neked!
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty:Köszönöm szépen,hogy szóltál!! :) Ezt nem tudtam!És köszi a szorítást is :) Én is drukkolok ám Neked nagyon! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Èn is követlek benneteket ès szorítok nagyon mindenkinek!!! Mi hètfőn lèpünk a 32.hètbe,a fiúk jól viselkednek,àltalàban èjszaka ill ha "èhesek" akkor aktívak-de nagyon!!!

Igen,Sheil a következő,utána talàn èn jövök-júli utolsó hete lesz a mi hetünk,ha mindenki úgy akarja!Mokucica pedig követ bennünket szorosan!

Lànyok kivàncsi vagyok,hogy hol àll a szàmlàló Dèvisznèl?Aki tudja,írja màr meg!

D szigorú,de meglátjátok,hogy eredmènyedek lesztek,ha betartjatok amit mond!( Mondjuk amióta itt vannak Velem,azóta vhogy nem kívànom a husikat!-vajon mièrt?)
Bocsi,ha hosszú voltam! Megy a drukk 1000-rel mindenkinek!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


dario: azért olyan szorosan nem követlek titeket. Mi holnap töltjk be a 18.hetet. Holnap este megyünk ultrahangra, és már nagyon kiváncsiak vagyunk, hogy ki lakik a pocakomba. :D
Én megértelek, hogy nem kívánod a húsikat, ezzel én is így vagyok.
Vigyázz a fiúkra :D

puszi mindenkinek

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Tavaly egy almaszedős videóban láthattuk Apánkat,most pedig az RTL műsorban... :-)

http://www.rtlklub.hu/musorok/808/videok/206113

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Hú,de rég láttam már Apánkat :) Mintha fogyott volna egy kicsit :)
Sheil, jó hogy megosztottad ezt a videót Velünk! :) Elég népszerű Apánk úgy tűnik!Hogy bírjátok ezt a meleget kismamik? :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro:
Én személy szerint nehezen bírom. A gyerekeknek viszont jó lesz.Semmi nagy változás,most is 36fokban vannak,meg ha kijönnek akkor is :-)
Te hogy vagy?
Többiek???

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Köszi a videót Apánkról. Nem tudom, jól látom-e, de sokat fogyott apánk :)))
pipus75
 
 


Moro: csatlakozom Sheihez :( én is nagyon nehezen bírom. Ma rosszul lettem a munkahelyen, így hazahoztak. Háziorvos kiírt a hétre. Igy itthon hűsölök a 27fokos lakásban :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro: csatlakozom Sheihez :( én is nagyon nehezen bírom. Ma rosszul lettem a munkahelyen, így hazahoztak. Háziorvos kiírt a hétre. Igy itthon hűsölök a 27fokos lakásban :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!!!

Nem tudjátok véletlenül, hogy ha el akarok menni 3.napos vérvételre, akkor az Apánk honlapján lévő "általános beutaló" a vérvételhez elegendő-e, természetesen fizetős vérvételre gondolok....
pipus75
 
 


sheil:El is hiszem, hogy nem egyszerű ezt a hőséget nagy pocakkal elviselni!Kitartás nemsokára itt az idő,ugye? :wink: :)
Velem még semmi különös nincs,elhalasztották a műtétemet,úgy néz ki júli.11-re,pedig már szerettem volna hamar túl lenni rajta,hogy minnél előbb tudjuk Apánknál folytatni a" gyerekcsinálást" :wink: :) Szóval ilyen várakozó tendenciában vagyok :)

mokucica:Elhiszem,hogy nem könnyű elviselni ezt az irdatlan meleget,még nekem is sok, nemhogy Nektek!!Vigyázz Magatokra!!! :) Pihengess sokat a jó hűvös szobába!!! :D Most mi is kihasználjuk itthon a klíma okozta örömöket!!! :D

Puszi Nektek!! :D
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Most néztem meg a videót, tényleg fogyott Apánk!!! De milyen kis cuki!!!!!Mondtam is a fiúknak, hogy "itt van az a bácsi, aki segített, hogy itt legyetek velünk!!!!"-))))

Ez az idő rettenetes!!!!!!!!!!! Mi lesz még július végéig???Tuti megszenvedünk ezzel a fránya meleggel! Hogy vagytok csajok,kezd a napokban/hetekben vki???

Moro: Mindjárt itt lesz júli 11 és minden jól fog alakulni, utána pedig Apánk beveti a tudását és egy, vagy kettő (Apank a 2-re van likvidálva)ici-pici babócát tesz a pocakodba!!!! Nagyon szorítok mindenkinek, aki most kezdi vagy benne van a folyamatban!!!!Tudom nem egyszerű, de megéri küzdeni és szenvedni értük!!!! Hiszen hamarosan ott lesznek a pocakodban ill mindenkinek a pocijában!!!!
Mindenkinek kitartást kivánok ebben a melegben!Puszi nektek!

Sheil, Mokucica: Pihenjetek sokat, a "hűvös szobában" és kitartás!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Ez a vonalzó csak 2 héttel van lemaradva, már 32 hetes vagyok!!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


hogyan csináltok ilyen vonalzókat? Olyan aranyosak :)
pipus75
 
 


dario: az én vonalzóm is 2 hetet késik. Mi 18hét+ 3naposak vagyunk.
Pussz :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario: az én vonalzóm is 2 hetet késik. Mi 18hét+ 3naposak vagyunk.
Pussz :D

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Az én vonalzóm meg siet 1 napot! (VAGY csak tud valamit!!! )
Moro:Igen,mindjárt itt az idő.Júli első vagy második hetében lesz a császár! Utána Ti jöttök pipussal,mert hamarosan dario is megszül!A fórum nem maradhat ikres Dévais babák nélkül!!!
Mokucica,írtam fb-on!
Hajrá lányok,előre és ne feledjétek,nincs az a szenvedés ami e érné meg!Szorítok nektek!!!pusssz

sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario:Köszönöm aranyos vagy hogy szorítassz!! :D Most úgy tűnik nehezen telnek a napok,de remélem mostmár tényleg meglesz a sok-sok erőfeszítésem,és küzdelmem eredménye a műtét után!!Majd még 2.-án egyeztetek a dokival,marad-e a 11.-e,mert attól függ hogy az aszisztáló orvosnak jó lesz-e ez a dátum. :wink: :? Szóval ez sem olyan egyszerűen,de már az évek alatt megszoktam :)
Vigyázz Magatokra!! :D

Sheil:Jézusom ,még mindig azon tűnödöm,hogy nemrég lett pozitív a teszted,és most megmár várjuk a Picurik "születésnapját" :D Mostmár bízom abban,hogy nálam is felfedezik az okot,és akkor nem lesz akadály!!! :) Jól emlékszem Neked is endo műtéted volt,ugye?Megvolt szabva hogy mensi után hányadik nap az ideális a műtétre?
Neked is és Mindenkinek köszönöm a szorítást Lányok,ha Ti nem lennétek már lehet hogy feladtam volna a küzdelmet,és az újra és újra lábraállást, a csalódások után!!! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Igen,moro,endo műtét volt! Semmit sem fogsz érezni,elalszol,majd felkelsz és pár nap múlva mehetsz haza.Utána pedig irány a lombik.Meg volt szabva igen.Pont amiatt,hogy nehogy egy spontán terhesség megszakadjon a műtét miatt,amit nem látnak. Azt hiszem mensi után max egy hét van,de nem emlékszem pontosan.
A legfontosabb,hogy a műtét utáni szövettanért mindenképp menj vissza!!! Én ott felejtettem és Apánk azt mondta,hogy az az endometriózis amit a szövettan is igazol...tehát sürgősen menjek el a papírért!De szerencsére...vagy sajnos nem is tudom-tehát az volt a papíron is!
Hihetetlen tényleg,hogy most teszteltem és kb 2 hét múlva már itt fognak oázni a gyerekszobában. :-)
Nálad is meglesz az eredmény,bízz benne!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Akkor jól emlékeztem :) Azért kérdeztem,mert nekem is azt mondta a doki,hogy mensi közelébe kéne csinálni,mert hogy utána már megvastagodik a nyálkahártya,de ugye az időpont változások miatt 11.-ét későinek tartom,merthogy nekem most jött meg.(Ja ő meg most van szabin 2.-áig.)Telefonba kérdeztem tőle nem-e lesz az késő,de azt mondta nem.Na de még ez a 11.-e is egy lutri,majd 2.-án beszélek vele hogy sikerült-e elintéznie.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: