Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én vidékre lettem száműzve,amíg tart a felújítás az új lakásban :-)
Amúgy velünk minden rendben és továbbra is szorítok az indulóknak!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap a klinikán,úgynézki sikerült egy normális dokit kifognom.Mindent kikérdezett a-z ig.
Első körben elküldött terheléses cukorra,hüvelyi uh-ra,és el kell mennem a körzetihez ATPO és CA-125 tumormarker meghatározásra.Ott meg is vizsgált,mondta hogy elég kicsi a méhem ahhoz képest,hogy már szültem,és nézegette ő is a niómám,vagy adenomiózist amit Apánk is mondott.Még majd el kell hoznom Apánktól a méhtükrözés leletemet,de mást nem is kért,elég volt amit vittem és bediktáltam neki.Azt mondta lehet hogy az LSK-t nem tudjuk elkerülni,ez valami átjárhatósági,de nem röntgenes,hanem laparoszkópiás,altatásban(ezt a netről néztem),nekem a röntgenes volt.Szóval első körben ennyi,de azt mondta ne is kezdjük az újabb lombikot amíg ki nem derítünk valamit!Tök normális volt!!
A vizsgálatok is elég gyorsan meglesznek,máj.15 terheléses cukor,máj.25 Uh,a tumormarker nem tudom mennyi idő lesz,de ma mindenképp megyek a körzetihez,és jún.6.-án kell a dokihoz vissza mennem a klinikára.
Rendes volt az aszisztens is,mondta hogy meglátja sikerülni fog!!!

Puszi Mindenkinek

Nagyon rossz a terheléses cukor?Azt mondták legalább 2 óra úgy számoljak.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Végre van mocorgás itt, olyan sokáig volt nagy csend.
Nekem a héten kellett volna visszamenni Apánkhoz, (pontosabban hétfőn) de nem mentem :(

Otthon az 1. sikertelen lombik óta még nem jött szóba a baba téma. Nem is értem. Olyan strucc politikát folytatunk :( Pedig várom, mikor hozza szóba a párom a témát. Ő akarta annyira a lombikot, most meg Ő lapít a legjobban. ???

Tehát folytatásnak annyi ..... :(
pipus75
 
 

 
 

pipus:Próbáljatok leülni és beszélni róla!Kérdezz rá hogy most mit szeretne,szeretnétek!Ez egy olyan dolog amit kettőtöknek kell megbeszélni,kertelés nélkül!!Lehet hogy nem akarja szóba hozni,hiszen látta hogy Téged hogy megviselt a dolog.Tessék leülni és megbeszélni!!!!
Egyébként Te már neki kezdenél?!Ha igen akkor meg pláne beszéljetek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Jaj elírtam 21.-én lesz Uh. :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Kedves Mindenki!
Segítségre lenne szükségünk :) van egy kedves ismerősöm,akiknél most derült ki hogy a férjének egy darab katonája sincs :( talán majd még biopsziával lehet,de egyelőre most ébredeznek a shock-ból, szóval itt nem tartanak még... mondtam hogy kezdje el olvasni ezt a fórumot,mert persze javasoltam a Dévai Intézetet nekik ( még túl friss ez nekik,de azért itt találnak infókat..)
szóval az lenne még a kérdés sok egyéb mellett,hogy ha donor sperma mellett döntenek,annak mi a menete? Intézi a Dévai teamje, vagy nekik kell utána menni, és hozni a kis hűtőtáskában :shock: :o ? Akinek van erről infója ( azon túl ami a Dévai oldalán megtalálható) várjuk nagy szeretettelés hálával az Ő nevükben :)
Puszi nektek :)
Moro, olvastalak, este írok, van mit hozzá fűznöm kedves sorstársam ;) :P
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:Sajnos én nem sokat tudok a donor spermáról,a tv-ben annyit hallottam róla,hogy egyik intézet sem rendelkezik donor spermával,ezeket a spermabankból hozzák.Annyit lehet az intézetben kiválasztani,hogy pl.milyen színű legyen a szeme,a hajszíne a donornak.Minden egyes donort alaposan kivizsgálnak,pszihés és mindenféle vizsgálaton keresztül mennek.Pont valamelyik nap volt róla szó.Ennyit tudok róla! :wink:
Ok.várom a leveled :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta:Ja,és még annyi hogy állitólag nem lehet vinni donor spermát,tehát nem lehet rokon,vagy ismerős.Itt Magyarországon ez nincs engedélyezve.Legalábbis Káli professzor ezt nyilatkozta.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Èn is olvaslak Titeket,de eddig dolgoztam,hètfő óta vagyok szabin! Ja,ès itt a festő!!!-tehàt nem unatkozom!!! Mi hètfőn lèptünk a 26.hètbe,a fiúk focimeccset jàtszanak odabent!-)
Mokucica: màr a 12.-be vagy? Hogy telik az idő!!!
Igaza van Mokucicanak,a gòlyàk itt vannak,ès azt lesik,hogy kinek hozzàk legközelebb a babókat! Küldöm Èn is felètek ill a Dèvai Intèzet felè! Hajrà csajok,megy a drukk 1000-rel! puszi mindenkinek

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Normocyta itt az egyik lány a Dévaiban donor spermával és inszemmel lett babás :) Már megvan a kicsilány :)

Ők a spermabankból hozatták ki inszem napjára a spermiumokat.

Ott ki tudták teljesen választani a nekik legjobban megfelelő "adagot" és Dévai megmondta az inszem pontos időpontját (2 nappal inszem előtt) és a spermabankból ideszállítják a cuccot az inszem napján délig.
pipus75
 
 


De úgy gondolom, hogy mivel Apánk is bőszen kínálgatja a donorsperma lehetőségét, tuti el tudja intézni és tud segíteni!
pipus75
 
 


Pipus,

beszélgessetek a pároddal! Gondolom annyira nagy volt a megrázkódtatás a sikertelenség után, hogy nem meri egyikőtök sem felhozni. Ő még jobban félhet, hiszen Te élted át legközelebbről a nehézségeket. Biztos nem akarja erőltetni. Tessék beszélni a félelmekről, mert kibe tudnál jobban kapaszkodni, ha nem a társadba! És ki tudja, neki mi nyomja a szívét ezzel kapcsolatban? Nekem egy pszichonéni azt mondta tavaly, hogy ne várjam, hogy a férjem magától kitalálja mit gondolok, miért teszek megjegyzéseket, egész máshogy gondolkodnak, mint mi!

Miért nem mentél hétfőn a dokihoz?
tttnora001
 
 


tttnora, igazad van. Beszélni kellene róla.... de valahogy nem megy :(

Tudod, 7 inszemünk volt. Akkor még mindig bíztunk a csodában. Aztán megállapodtunk, hogy max.!!! egyetlen lombikot bevállalok. Nagyon hálás volt érte, mert tudja, hogy mennyire félek minden beavatkozástól. A vérvételek is nagyon szörnyűek voltak, egy vérvételnél 3-4 szúrásra sikerült vénát találni :(

aztán túlstimus lettem, iszonyat fájdalmaim voltak, már azt hittem belepusztulok :(

Végül meg elveszítettem a babókat :(

Ez olyan nagyon megviselte Őt is, meg Engem is, hogy azóta sem vagyunk képesek megszólalni a témával kapcsolatban.
Szinte gyászol a lelkünk.

Igyekeztem célozgatni rá, de nem vette a lapot.
Újságoltam neki, hogy mbetty is folytatja, de arra sem reagált.

Azt mondta mikor nem sikerült a lombik, hogy már többé nincs jövőképe :(
Mindent a babához tervezett, annyira bízott a sikerben.

Már 1 milliónál tartunk.... Tényleg beszélni kéne róla...
És mint tudjuk, nekem kell elsőnek szóba hoznom, bármennyire kényes is a téma.
pipus75
 
 


mbetty mi a helyzet? Mikor kezdesz? Jöv.héten??? Mesélj már!!!!
pipus75
 
 


pipus: igaza van ttnorának beszélni kell róla, nem fordulhattok magatokba, mert arra rámehet a kapcsolatotok :(
Én , és szerintem mindenki tudja, átérzi ezeket a problémákat, de valahogy tovább kell lépni, menni kell előre, mert csak úgy érhetjük el a célunkat.
1 lombiknál nem szabad megállni, azt mondják a lányok, hogy az első alkalom nem sok embernek sikerül, akkor elvileg D is csak puhatolja, hogy kinek mi hogyan hat a szervezetére.
Szerintem ha látta, hogy mennyire túlstimus lettél, akkor biztos hogy csökkenti majd a gyógyszeradagokat.

Valaki azt mondta, hogy nem szabad számolni a pénzt. Persze én is számoltam mindig, tudom, hogy mennyit hagytunk ott D-nál a 2 + egy félbehagyott inszemért. De gondolj arra, hogy örülnünk kell, hogy megtehetjük, hogy elmegyünk hozzá, hogy van miből kifizetni, még ha csok mindenről le is mondunk érte. De nem alkoholra és mondjuk cigire költjük el, hanem nemes cél érdekében vállaljuk ezt a sok megpróbáltatást, mind lelkileg, mint anyagilag.

Vigyázz magadra és kérlek próbálj meg erős lenni. Puszillak.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kagyló 2013.05.14 20:11-kor.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló,
Én tudom, hogy vannak negatív történetek is, de mi is 4-5 éve orvostól orvosig jártunk. Dévai előtt olyan helyre, ahol 1-1 ultrahangért és vérvételért szívfájdalom nélkül elkérték a 17-17ezreket :( Én azért mondom, hogy örüljünk, hogy ki tudjuk fizetni, és elmenni ilyen helyre. (bár ha újra kezdhetném, akkor egyből meddősségi centrumba mentem volna)
Nekem van egy ismerősőm, akinek 32 éves korától 39 éves koráig csinálták meg a 6 inszemet. Gondolj bele 7 év alatt, csak azért mert nem volt arra pénze, hogy fizessen.
Én sem mondom, hogy milliomos vagyok, és nem lenne máshol helye a pénznek. Bízni kell, hogy előbb-utóbb mindenki életében eljön a csoda....Mert ha ebben nem bízunk, nem hiszünk, akkor felesleges szerintem csinálni, illetve orvoshoz járni.
Ez az én véleményem :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica

:) :D

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Pipus, holnap kell Apánkat hívnom a kenet miatt, ha rendben van, elvileg a köv. mensinél indulunk, május végén.

Én nem adom fel, Te se tedd... :)
mbetty2
Aszód
 
 


Köszönöm szépen a bíztató szavakat, imádlak Titeket!
pipus75
 
 


-...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Pipus, szerintem meg, ha akarod, feladhatod. Ez ne legyen kötelező lóverseny, úgy érezzétek, hogy addig csináljátok, amíg Nektek "megéri", és itt most nem az anyagiakra gondolok. Ha már túl sok, hagyjátok abba a próbálkozást, találjatok ki B tervet. Mindig van B terv, csak ki kell találni! (tudom, hogy ez most rémesen hangzik, de én is átéltem)

És még egy: "Igyekeztem célozgatni rá, de nem vette a lapot.
Újságoltam neki, hogy mbetty is folytatja, de arra sem reagált." Ez pontosan az a szöveg, amit én mondtam a pszichológusnak tavaly a férjemről (nem pont ebben a témában), és erre mondta azt, amit írtam korábban, hogy nehogy már elvárd, hogy a célozgatásokból értsen! Mondd meg, mit akarsz, úgy nem lehet egyikőtöknek sem a szemére vetni utólag, hogy nem hangzott el a konkrét mondat, kérés. Ő egy pasi, nem úgy gondolkodik, ahogy mi, nem kell, hogy azt vonja le, amit mi, egy célozgatásból.
Még az is lehet, hogy sokkal mélyebben van elkeseredve, mint gondolod, neki nem kellhet a segítség?
tttnora001
 
 


Sziasztok!

Durván egy éve irtam már ide. Intézetváltáson gondolkodtunk, túl 6 inszemen, 4 lombikon a kaáliban. Tavaly ősszel meg is volt a konzultációnk D.-nél, ,megcsináltattam mindent, úgy volt, hogy idén februárban belevágunk, de a páromat műteni kellett, igy tolódott.
Most, hogy túl vagyunka betegségén, 21-én megyünk ismét konzultációra, és remélem, hogy a következő ciklusban kezdhetek.
De bevallom nektek, félek. Félek a sikertelenségtől, félek már a fájdalomtól - a lelkitől, és már a fizikaitól is. Eszembe jutott, hogy mennyire másként volt ez 5-6 éve, mikor kezdtük, és mennyire más ez most.
Vegyünk ezt a méhszondázást. Nekem ilyen soha nem volt. Igen, lehet örülnöm kellene, hogy D. csinál ilyet, hátha ez segit majd minket babához, de az első gondolatom, hogy nem akarok több fájdalmat érezni. Ez pontosan hogy zajlik?
Mire számithatok, ha megjön és telefonálnom kell? Aznap még fel kell mennem Bp-re?
Egy pár hozzászólást visszaolvastam, és olyan jó látni sokatok töretlen bizalmát az irányába. Ezt nagyon köszönöm nektek, erőt adott.
ancs25
Szeged
 
 


ancs:Szia,üdv köztünk :) A méhszöndázás nem fáj,sőt nekem még kellemetlen sem volt,azt sem tudtam mit csinál D.,csak utána mondta mi is volt ez tulajdonképpen.Olyan mint egy nőgyógyászati vizsgálat.Kiméri a kis műszerével,hol a legideálisabb hely ahova a picurikat majd berakja.Kb.1 perc vagy talán annyi sem.Ne félj tőle!Igen ha megjön telefonálni kell,és vagy aznap,vagy másnap kell bemenned,majd ő megmondja.Légy erős,és csak a cél lebegjen a szemed előtt :)

Lányok,már lassan a kivizsgálás első részén túl vagyok,van még egy Uh, meg bekell mennem Apánkhoz a tükrözéses leletemért.Túléltem a terheléses cukrot is!! :) Június 6.-án megyek vissza a Klinikára a dokihoz,és majd meglátjuk a folytatást! :wink:
Puszi Mindenkinek :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


ancs, lehet, hogy moronak nem fájt, de van olyan, akinek bizony elég kellemetlen volt.
Ki lehet bírni, de nagyon nem kellemes.
És a mensi első vagy második napján kell menni a méhszondázásra.
pipus75
 
 


Kedves Lányok :)
Tud valaki belső infót arról hogy mikor lesz nyáron szabin Apánk?
:shock: előre is köszönöm
Pusz :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Nekem azt mondta Apánk, hogy idén nem megyek nyáron szabira :)
Ez pedig nagyon jó hír :)
pipus75
 
 


pipus:Én csak a saját tapasztalatomat írtam le a méhszondázásról,mondtátok többen hogy kellemetlen,de ugye mindenki másképp éli meg a dolgokat!Talán nem árt bátorítani egy kicsit a másikat,és ezzel nem azt mondom hogy áltatni kell!!
Sikerült már beszélnetek a pároddal?

normocyta:Bocsi hogy eltüntem!Sikerült ott a magánlab.-ba megcsináltatnom mind a 2 vizsgálatot.(6600Ft volt a kettő)Várom az eredményét még.Az Uh-án nem találtak semmi komolyat,28mm-es az az adenomiózis.Szóval várakozó állásba vagyok.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm,hogy segíteni szerettél volna!!!!!!!
Voltam bent Apánknál,Gyöngyivel dumcsizgattam,ő is egyből arra kérdezett rá,nincs-e endometriózisom(a Klinikán a doki is egyből erre tért rá)?Mondtam hogy nem tudok róla,kérdezte hogy nagyon görcsölgetek mensikor?Hát igen iszonyúan görcsölgetek már pár éve,gyógyszer nélkül el sem tudom viselni az első 2 napot.A doki a klinikán ráírta a papíromra,hogy laparoszkópiás(Lsk) vizsgálat bemutatása a betegnek,szóval lehet hogy ez lesz a vége,de nem is lenne baj,legalább megnéznének alaposan mi az ami nem stimmel.Egyébként Gyöngyi is javasolta.Lehet hogy tényleg endometriózisom van?! :wink:
Azt Uh-on nem látják?
Veled mizu?Pussz :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro, nem beszéltünk még mindig. De úgy számolgattam, hogy mivel jöv.hónap alkalmatlan lenne, mert mikor nyaralni mennénk akkor ágyazódna épp be, ezért kihagyjuk a jöv.hónapot. Utána augusztusban lehetne menni először.... még megálmodom :))))

Ismerem magam, menni fogok!!!!!!!! Nekem baba kell!!!!!!!

mbetty, mikor kezdesz ???? Mostanság jött meg, nem????

jelentkezz kérlek!!!!
Ha most sikerül a 2. lombikod, tuti kedvet kapok megint hozzá :)
pipus75
 
 


pipus:Na, látod máris terveugeted az augusztust,ez jóóóó! :DEz a beszéd!! :D Persze hogy menni fog!Aki kibír ennyi vérvételt mint Te :lol: :wink: Őszintén azt hittem feladod ,de hála istennek regisztráltál ide,és itt aztán kapsz löketet tőlünk,ami segít!! :)
Nekem is baba kell!!!!!!!Egyre jobban!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok, nem tűntem el, olvaslak Benneteket ám :)
Nem lett jó a kenetem a múlt héten, tele voltam bacival, ezért kaptam valami erős kúpot és tegnap voltam ismét kenetvizsgálaton Apánknál. Jövő héten jönne meg, Apánk azt mondta, megsürgeti az eredményt. Ha megint nem lesz jó, akkor nem indulhatunk, és ez azért lesz problémás mert júniusban az összes leletem lejár és nincs kedvem végigcsinálni ismét :(

Háát, egy hetem maradt hátra a kezdésig vagy a rossz eredményig :(
mbetty2
Aszód
 
 


Tudja valaki, asszisztált hatchinget hányadik lombiktól csinálnak? a másodiknál már kérhető?
mbetty2
Aszód
 
 


Pipus, örülök, hogy pozitívabb vagy, látod, így megy ez mindannyiunknál. :-)

Moro,
képzeld, most vagyok túl két hete egy lapar+hiszteroszkópia műtéten, és nekem semmi, de semmi különösebb tünetem nem volt sosem és mégis találtak endometriózis telepeket. Állítólag a legenyhébb stádiuma is meddőséget okoz. Nekem senki nem ajánlotta eddig ezt a műtétet, és túl vagyok 5 inszem és 4 lombikon. :-/

Mbetty,
biztos engedni fog indulni a doki, emlékszem, volt olyan, akinek kevesebb bacija lett a kontrollra és azt mondta rá Dévai, hogy a stimu alatt még úgyis kapsz két kúpot, majd az elrendezi a maradékot.
AHA-t én már az elsőnél is kaptam, kérdezte, hogy kérek-e, én meg mondtam, hogy ha az segít, akkor igen. De lehet, hogy kor vagy egyéb gebasz kell, hogy indokolja?
tttnora001
 
 


mbetty:Emlékszel nekem az előző lombiknál volt rossz a kenetem,és nekem is azt mondta Apánk ha a gyógyszer után rossz lesz az eredmény leállitja a stimut.Egész végig frász volt bennem,de aztán nem mondott semmit és végig csináltuk.Valószínű jó lett az eredmény.Nyugi a gyógyszer ki kell hogy irtson mindent,csak tudod Apánk szeret ijesztegetni :) Minden rendben lesz! :)
AHA-t 35 éves kortól ajánlanak fel,úgy emlékszem.

tttnora:Nekem sem ajánlotta eddig egyik doki sem,holott jópár éve görcsölök mensikor,és erősen.Most mindenképp kérni fogom,de szerintem itt a Klinikán meg is fogja a doki csinálni magától is.Te magadtól mentél el laparoszkópiára?Hogy zajlik ez az egész?Csináltak valami ezekkel a telepekkel neked,vagy kaptál gyógyszert?Utána mennyi időnek kell eltelnie,hogy újra indulhass lombikra?Jaj,tisztára izgalomba hoztál,végre tud nekem valaki erről bővebben mesélni! :) Jól vagy már amúgy a műtét óta?
Bocsi a sok kérdésért! :wink: :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro,
a 4. lombik után dokit váltottam, a sokat dicsért Krizsa dokit és vele a Kaálit választottam. Ő nézte át a kórtörténetet és sorolta, miket csináltassak. Ez a műtét is közte volt. Az a helyzet, hogy évek óta negatív leleteket gyártok, tutira vettem, hogy ez is az lesz, tiszta ideg voltam a műtét előtti napokban, hogy mi a fenének vágatom fel a hasamat is, tök felesleges, úgysem találnak semmit. És, talán szerencsémre, nem lett igazam, ez az első pozitív leletem. Tudjátok, van az a helyzet, amikor már örülünk, ha végre találnak valamit. Az endometriózist azonnal leszedik műtét közben, de álíltólag kiújulhat, fél évente kontroll (?). Ellenszere: fogamzásgátló vagy terhesség mielőbb. Mehetek lombikra, amikor akarok (július a terv). Krizsa 4 nevet sorolt fel, akiket feltétlenül ajánl, én a legolcsóbbat választottam, de többek dicsérték is: Bokor Attila. Nagyon kedves, nagyon udvarias és az I. Női Klinikán csinálták. Ott is nagyon rendes volt mindenki. Hétfőn mentem, szerdán jöhettem haza, ma már a sebek is leestek, nem is látszik semmi, gyönyörű a heg. Az első pár napban itthon feküdtem, de azért felkeltem enni, stb... második héten már sokat gyalogoltam, de emelni, hajolni nem szabad. 5-6 nap múlva varratszedés és kész is, el is felejtettem. :-)
tttnora001
 
 


Moro, Neked nem kérte Apánk a laparoszkópiát-hiszteroszkópiát? Engem ezek nélkül nem engedett inszemekre sem...
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty, az AHA-t kérheted. Gyakorlatban 35 felett neki fel kell ajánlania az AHA-t, de ha nem vagy még 35, akkor Neked kell kérned. Nincs feltétele, csak kérned kell!!!!!
Nekem nagyon bevált az AHA, szépen megtapadtak és beágyazódtak, csak megálltak utána.

Feltétlenül kérd! És nyugi, a keneted jó lesz ettől a gyógyszertől, amit adott rá!!!!!

Kérünk folyamatos tájékoztatást, ha elkezded a lombikot :) Minden érzésről, minden nap :)
pipus75
 
 


tttnora:Nekem is Káliban voltak az inszemek és 1 lombik,utána jöttem át ide Apánkhoz.Nekem is minden leletem negatív,ezért is indultam most a 3.sikertelen lombik után neki,hogy valaki találjon már valamit!2009-ben volt egy méhtükrözésem altatás nélkül,de ott nem találtak semmit.Ilyen laparoszkópiás még nem volt,talán itt jobban körül tudnak nézni odabent.Én a II.számú Klinikára járok. :) Szerinted megcsinálja a doki így is hogy volt már egy méhtükrözésem régebben?
Tudod én is azért imádkozom,hogy valaki valamit találjon már,szóval együttérzek Veled teljes mértékig!!!!!!!!!!Mikor indulsz tovább?Most már sikerülni fog!!!!!! :)

mbetty:Nekem volt egy méhtükrözésem amikor a Kaáliba jártam,talán azért nem kérte itt Apánk.Neked is ilyen laparoszkópos volt?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


tttnora:Elírtam véletlenül,én is a I.számú Női klinikára járok most,Dr.Garamvölgyi Zoltánhoz.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro,
ha Te nem bánod, hogy felvágják a hasad, sztem a dokit nem érdekli, milyen vizsgálataid voltak korábban.
Az a tapasztalatom egyébként, ahogy megyek rendelőről rendelőre, hogy elég nekik, ha beírhatják a szgépbe, hogy "több sikertelen lombik kezelés miatt XYZ kizárása céljából érkezett" és megcsinálják. De miért jársz Garamvölgyi Zoltánhoz?

mbetty,
Dévai nekem meg sem említette, hogy kéne egy ilyen lapar...amit mondjuk nem bántam, mert érzésre kutya bajom sincs.
tttnora001
 
 


tttnora:Mikor nem sikerült a 3.lombik,akkor elmentem a nődokimhoz,és ő javasolta hogy ide az I.számú Klinikára menjek,írt beutalót,hátha itt valamit ki tudnak deríteni,így kerültem Garamvölgyihez.Feljebb már írtam,hogy elküldött terheléses cukorra,az még nem volt,hüvelyi uh-ra,csináltatott anti-tpo-t,ca-125-öt,amit magánlaborban csináltattam meg,de még nem jött meg az eredmény.jún.6.-án megyek vissza a Garamvölgyihez.
Nem bánom-e hogy felvágják a hasam?! :roll: én már őszintén annyi mindent végig csináltam,hogy nem bánom,csak tényleg valaki valamit mondjon!!! :?
Hallottál valamit Garamvölgyiről?!Nekem így elsőre szimpi.Ráírta a papíromra,hogy controll után beteg bevezetése LSK irányába.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Jó régen jártam itt...de azért olvaslak ám benneteket.
Örülök,hogy nem adtátok fel és újra lombikra mentek.Sok sikert kívánok,nagyon fogok drukkolni!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro,
reméljük, végre jó kezekben vagy. Azért röhej, hogy nem a meddőségi orvos vizsgál ki, hanem szorgalmiban kell járnunk máshova is, hátha...

Tegnap végre (7 hét után) a kezembe vehettem a Krizsa doki által előírt ureaplasma, mykoplasma hüvelykenetből vett eredményeimet. Az ureaplasma pozitív. Meddőséget okoz. Állítólag antibiotikummal kezelhető.

Miért nem fontosabb egy ilyen baktérium vizsgálata, mint pl egy átjárhatósági a lombikos betegeknél? Dévai sosem kért ilyet és túl vagyok 9 hormonos stimuláláson.
tttnora001
 
 


tttnora:Hát én is reménykedem,hogy végre sikerrel járok majd!Tényleg elég röhejes,hogy nekünk kell kezünkbe venni a dolgokat :?
Megjött a vérleletem.Anti-tpo 5IU/ml,Ca-125 40,7U/ml,na ez magas.35-ig jó.Kiváncsi leszek it mondd rá majd a doki!
Te jól vagy már?Gyógyulgatsz a műtét után?

Hú,még erről a vizsgálatról sem hallottam,erről a kenetről.
Apánk sok mindent kihagy,még szerencse hogy anno regisztráltam ide,mert itt több információt kapok,mint egy orvostól! :wink: :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro,
én is kíváncsi vagyok, mit mond Neked a doki, mert ahogy utánanéztem ennek a Ca-125nek, endometriózis emlegetnek... de nem szeretek így riogatni, még magamat sem szoktam.

Mykoplasma, ureaplasma, clamydia (ezt nézi csak Dévai) és rákszűrést egyben csináltattam meg TBre a helyi sztk nőgyógyászaton.
tttnora001
 
 


tttnora:Igen, én is utána néztem a neten.Szóval nem riogatsz! :) Talán meg lesz az ok a miértre?! :wink:
Hülyén hangzik,de örültem az eredménynek,ahogy írtad Te is, végre valami ami nem jó!

Én csak a clamydiára emlékszem,meg a rákszűrésrekenetre,sajna minden eredeti példányt odaadtam D.-nek,és persze nem csináltam másolatot semmiről!Kis naív voltam,de itt nem is nagyon kért a doki semmit,csak a méhtükrözéses papírom.
Most igyekszem én is Tb-re megcsináltatni mindent,de jó hogy leírtad ezeket is lehet Tb-re.
Júliusban elkezded a lombikot?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mbetty:Tegnap voltál a Mens-ben,ha jól emlékszem.Mesélj mi volt?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro,
ha nem akarsz dokit váltani, vagy gyorsan teherbe esel, akkor jó helyen vannak azok a papírok Dévainál. :-)

Tegnap voltam dokinál, szeptemberre beszéltük meg a lombikot. Mehetnék júliusban is, de nem sürgős, így toljuk.
Az ureaplasmára kaptunk antibiotikumot, utána ismétlés kenetvétel.
tttnora001
 
 


tttnora: Nem szándékozom váltani,valamiért bízok D-ben és itt jól érzem magam.Na,igen jó lenne gyorsan teherbe esni!!! :wink: :) Meglátjuk mit hoz a jövő,remélem sikerül az okot kideríteni,és akkor tényleg hamarosan sikerül a baba! :)

Gyógyulj meg minnél hamarabb,és aztán hajrá! :) Jó lenne ha szeptemberre már én is kezdhetnék! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Valamiért bízol Dben? Bízz is benne, attól, hogy én váltottam, sosem mondtam, hogy ő nem jó! Mindig úgy is mondom, hogy "több szem, többet lát" alapon váltottam csak.
tttnora001
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: