Új privát üzeneted érkezett!

pipus:máj.25.-e után indulhatnánk,de csak akkor kezdünk bele ha végzek a kivizsgálásokkal!Talán kiderül valami miért nem ágyazódnak be a kicsikéim,vagy hogy mi a gond!? :wink: Szóval szerintem ez hosszadalmasabb lesz majd,de meglátjuk mit fognak mondani.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta:Ez tök jó amiket feltettél! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Pipus,
nem tudom mi a gond Nálatok, de az kétségtelen, hogy különbözőképpen dolgozzuk fel ezt a kudarcot. Én pl. 1 napig vagyok nagyon szomorú, 2-3 napvisszafogottság és utána már talpra állok és megyek előre. 1-2 hét után visszatér a teljes jókedvem is.

Van viszont egy nagyon jó barátnőm, aki 2 inszem után ment lombikra. Nem sikerült. Teljesen ki volt borulva, nagyon rosszul viselte, és azt mondta ,hogy részéről feladta, köszöni szépen, elég volt (a férjének már van egy lánya az előző házasságából).
Következő hónapban elmentek Egerbe, ázott napokig a meleg vízben (azt addig kihagyta a beavatkozások miatt), elkapta az influenzát, antibiotikumot kapott rá, és a hó végén nem jött meg a menszesze. Annyira nem hitte, hogy babás lehet, hogy még tesztet is csak több hetes késéssel vette meg. Annak sem hitte el a pozitív eredményét, bejelentkezett dokihoz, ahol már volt szívhang is.
Azóta a 14. hétben van, és egészségesen fejlődik a kisbabája.

Lehet, hogy Nálad tovább tart a felépülés, de lehet, hogy sosem akarod újra kezdeni. Egyik sem gáz, hagyj magadnak időt!
tttnora001
 
 

 
 

Jaj Nóra annyira nagyon jól írtad ezt le, igazad van, nem vagyunk egyformák, úgy kell csinálni ahogy mindenkinek a legjobb, hagyni időt a gyászra vagy menni tovább előre mindenkinek az egyéni ritmusa szerint. Amúgy remek példa amit leírtál az elengedésre, ez a barátnőd sem görcsölt tovább, hanem hagyta az egészet és hipp-hopp meglett a csodababa :D
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


tttnora, köszi hogy írtál :)

Én is már több lánytól hallottam, hogy mikor sikertelen lombik után egyszerűen elengedték az egészet és nem görcsöltek tovább, spontán teherbe estek.

csak tudod, nálunk az a baj, hogy spontán soha nem lehet babánk, mert mint kiderült a lombiknál a petesejtem és a párom spermiumjai taszítják egymást. És Apánk azt mondta, ebből sosem lesz természetes úton baba.
Ez pedig totál kiakaszt.
pipus75
 
 


És néha már úgy érzem, a kapcsolatunk kezdi megsínyleni ezt a kudarcot :(
8 év pofára esés :( Annyira bíztunk a lombikban!!!
pipus75
 
 


Pipus,
Dévai sok lánynak mondta már azt, hogy ebből sosem lesz gyerek, és most olyanok is írtak pár hete ide, hogy már kisbabájuk van! Dévai nem Isten, csak nagyon jó szakember. Attól, hogy most így reagáltak a pipettában a fiúk és lányok, szerintem ez nem jelenti azt, hogy mindig így van. Szerintem ennél sokkal lehetetlenebbnek tűnő helyzetekből is születtek már csodababák. Pl. akiknek egyetlen élő spermiuma sincs?

A házasságát mindenkinek tépázza ez a helyzet, csak nem mindenki mesél róla. Amikor mi voltunk örökbefogadós tanfolyamon, ott mondták, hogy akik eljutnak odáig, azok már jó eséllyel maradnak együtt, mert amit együtt átélünk addig, az nagyon is embert és párkapcsolatot próbáló feladat. Sok-sok rákészülés, sok-sok kudarc együtt, sokszor vannak hullámvölgyek, amikor azt hisszük, hogy nem megy együtt tovább, aztán rájövünk, hogy mégis a párunkba kell kapaszkodnunk, kibe másba? Mi a garancia, hogy választunk egy új párt csak emiatt, nem ugyanígy járunk? Ma voltam a Kaáliban, fürtökben lógtak a párok, ahogy korábban a Forgácsban és a Dévainál is, minden áldott reggel! Döbbenet, hihetetlenül sok ilyen eset van.

Egyébként én is nagyon bíztam az első lombikban, talán az volt a legnehezebben feldolgozható számomra is, azt hittem, hogy mivel elvileg semmi bajunk sincs, tuti sikerülni fog. Azóta túl vagyunk a 4en. Gondolhatod...

Viszont az első kudarc után (meg ugye 5 inszem után) kértem segítséget egy pszichonénitől, mert éreztem, hogy nem birkózom meg vele egyedül. 5ször voltam végül, és akkor nem éreztem, de pár héttel később rájöttem, hogy hasznos volt. Megtanultam elengedni. Elindítottuk az örökbefogadást, az is segített.

Félre ne érts, nem azt akarom mondani, hogy ha ez nem, akkor a többi sem fog sikerülni, hanem azt, hogy az első mindenkinek a legnehezebb. Reméljük, nem kell "belejönnöd". Nyugodj le, sírd ki magad, sajnáljátok magatokat, vegyetek vagy tegyetek valamit a kedvetekre, ilyenkor jár nekünk a kényeztetés! Az nekünk használni szokott! :-D
tttnora001
 
 


tttnora, annyira de annyira drága vagy :)

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SZAVAIDAT :)

Gyűjteni fogom az erőmet. igyekszem :)
pipus75
 
 


:wink:
tttnora001
 
 


Pipus! Nem tudtam még visszaolvasni, csak ezt az oldalt látom, de írnom KELL Neked! Egy kedves Barátnőmék uilyen helyzetben voltak, hosszú évek teltek várakozással, most van egy édes Babájuk segítséggel + jelenleg várják a spontán Pocilakót!
Nekem 1% esély volt, 40 felett + lombikra tereltek minket ugye..., erre jött a spontán kis édesTündérünk... Neked is lesz babád, hinned KELL BENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkit puszilok és szívből DRUKKOLOK Nektek Csajocskák! Sosem szabad feladni!!!! Néha muszáj elengedni a dolgokat, pihenni, vitaminozgatni, ha pedig éppen akcióban van az ember, azt gondolni, hogy talán most, de ha nem, akkor is kivárom. Sosem lehet tudni, mit (KIT) hoz egy-egy "elvesztett" lehetőség...

Kép
bodza2005
 
 


Pipus! Nem tudtam még visszaolvasni, csak ezt az oldalt látom, de írnom KELL Neked! Egy kedves Barátnőmék uilyen helyzetben voltak, hosszú évek teltek várakozással, most van egy édes Babájuk segítséggel + jelenleg várják a spontán Pocilakót!
Nekem 1% esély volt, 40 felett + lombikra tereltek minket ugye..., erre jött a spontán kis édesTündérünk... Neked is lesz babád, hinned KELL BENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkit puszilok és szívből DRUKKOLOK Nektek Csajocskák! Sosem szabad feladni!!!! Néha muszáj elengedni a dolgokat, pihenni, vitaminozgatni, ha pedig éppen akcióban van az ember, azt gondolni, hogy talán most, de ha nem, akkor is kivárom. Sosem lehet tudni, mit (KIT) hoz egy-egy "elvesztett" lehetőség...

Kép
bodza2005
 
 



Kép
bodza2005
 
 


bodza, nagyon-nagyon köszönöm, hogy írtál !!!!
Annyira drága vagy, és olyan lelkesítő volt amit írtál :)
Bízni fogok, hogy igen is lesz babánk nekünk is :) EGY CSODA LENNE NEKÜNK :)

És köszi a linket :)
pipus75
 
 


Lányok, ha lejár április végén az AIDS, Hepatits vérvételes papírom, akkor Dévai újból elküld rá????

Minden leletem lejár (tüdőszűrés is). Mindent elölről kellene csinálni???
pipus75
 
 


Pipus,

Hát sajnos igen a legtöbb papír 1 évig érvényes, kivéve az EKG, meg a hüvelykenet az kell mindig új, emlékeim szerint 3 havonta vagy minden lombik előtt. Szerintem kezd el újra beszerezni a papirokat, beutalókat, a hepa/HIV/szifiliszre irtam neked menj el vért adni hivatalosan és 1 hét múlva ha bemész érte adnak róla igazolást. Ez D. nagyon szigorúan veszi...
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszi amaryllis :)
Hát ez nagyon rossz hír. Rettenetesen félek a vérvételtől.
Nálam 1 vérvétel minimum 3 szúrásnál kezdődik :(
pipus75
 
 


Pipus, sajnos erre csak azt tudom mondani hogy aki gyereket akar annak ezen túl kell esnie, egy szülés sem épp egy hawaii kirándulás...
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Igen, minden kell újra. EKG fél évig jó, kenet 3 hónapig.

Nálunk az (ultrahangos) mammográfia a mumus, azt a legnehezebb TBre intézni: Nem azért, mert hónapok múlva van időpont, hanem mert sosincs meg előre két hétre MÉG az orvosbeosztásuk, aki megcsinálná, egy hétre előre meg MÁR be vannak töltve. Minden alkalommal protekciót kell keresni, hogy ha megkapnák az új beosztást, engem is írjanak rögtön fel.
tttnora001
 
 


Sziasztok,

Na eljutottunk D-hez, azt mondta (ugye nem temékenyült meg egy sem amúltkor lombiknál) hogy a 4-ből 3 éretlen volt és ilyenkor már csak pár óra mire beérhet és tudnak valamit csinálni. Volt már valamelyikötöknek ilyen tapasztalata ? Nem értem, hogy akkor miért nem várunk még két napot a leszívással, miért kell akkor ennyire kapkodni ? Kedves volt nagyon amúgy, de azt hiszem elértük a határokat, mert ő sem lát bele a petesejtek érettségi állapotába, a nagyságot látja UH-n és akkor leszíváskor vagy szerencsém van hogy beértek vagy nem.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


amaryllis, nem lehet legközelebb megkérni D-t, hogy inkább 1-2 nappal később szívja le a petesejteket?

Nálam mind szép érett volt, bár nagyon elhúzta. (rosszul számolta ki a várható méreteket hétfőn, úgy gondolta, hogy szerdára nem lesznek jó méretűek) Szerdán már 25-26 mm-esek voltak a nagyok és 22mm-esek a kicsik, de mivel nem adott repesztőt hétfőn, csak pénteken volt leszívás.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy simán lehet 1-2 nappal elhúzni, hiába nagyok a tüszők, még bírják szétdurranás nélkül.
Az én legkisebb tüszőm péntekre már 28mm volt, és mind jó volt, mind meg is termékenyült szépen.
pipus75
 
 


Szia Pipus,

Mivel nekem legelöszőr már szétrobbantak idő előtt a petesejtjeim a legeslegelső stimunál, D. erre nagyon odafigyel nálam. Amúgy meg nem nagyon mernék beleszólni az orvos dolgába, szerinted hogy venné fel ? Max. közölné hogy ö az orvos, és így akkor ő nem vállaja érte a felelősséget. Na, de ez is a dolga, hogy pont eltalálja a helyes időpontot, ne csak belője vaktában a kb. időpontot. Nagyon bírom D-t de ez csak azt mutatja, hogy elértem a korlátait, mert D. sem fog kitörni ebből a H-SZ-P leszívás sémából, hiába lenne mondjuk egy vasárnapi leszívás az ideális nálam adott esetben. Meg is értem, hogy kell egy rendnek lennie az egész káoszban, amiben dolgozik.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Pipus75: Nekem minden eredményem rendben volt, szabad volt az út az induláshoz, de 2 hét leforgása alatt hatalmas cisztákat növesztettem. Senki nem tudja mitől, talán lelki oka volt. Műtét, majd kaptam hormonleállítót is. Ezek után még mindig maradt néhány nagy cisztám. Ekkor Dévai azt mondta nekem, hogy kizárt, hogy magának valaha is gyereket tudjak csinálni. Most mégis 2 leányzó alszik odaát a gyerekszobában. :) Soha ne add fel!!!!!

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Jó napot! Ha valakinek a párjának esetleg szüksége lenne FER 14 EXTRA férfi vitaminra,13.700.Ft helyett 10.000-Ft (postával) eladó egy dobozzal.!Egy havi adag! Két doboz elfogyott, a harmadik bontatlan maradt,s hála az istennek 11 hetes terhes vagyok! :-D
Érdeklődni üzenetben!


Sok sikert és kitartást mindenkinek!
zs76
 
 


Zafir, annyira jó, hogy ezt leírtad, köszönöm szépen :)))
pipus75
 
 


Lányok! Lenne egy kérdésem.

Valaki járt így közületek?

Tudjátok, márciusban volt az első lombikom, ami nem sikerült.
2 embriót kaptam vissza és sajnos 6 nap késéssel ugyan, de 1 napra megjött.
Dévai azt mondta, nem lát petezsákot és tuti beindult a terhesség, be is ágyazódtak az embriók, hiszen tele vannak a petefészkeim sárgatesstel.

Most jött volna vasárnap az első mensim lombik után, de nem jött. Helyette 1 napig nagyon kevés barna folt volt. Azóta sem jött meg.

Miért nem jön meg a menstruációm?

Ennyire felborult a hormonháztartásom a lombikozás miatt?

Szerintetek mi lehet az oka?
Járt így más is?
pipus75
 
 


Pipus, sajnos könnyen lehet, hogy a gyógyszerek miatt fejreálltak a hormonjaid. Nekem is volt ilyen.
Mindazonáltal én a helyedben ellőnék egy tesztet, mert amikor Bálint fogant, akkor nekem is volt 2 nap barnázás. Pedig 0,0000001% esélyem volt spontán babára.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Pipus, sajnos könnyen lehet, hogy a gyógyszerek miatt fejreálltak a hormonjaid. Nekem is volt ilyen.
Mindazonáltal én a helyedben ellőnék egy tesztet, mert amikor Bálint fogant, akkor nekem is volt 2 nap barnázás. Pedig 0,0000001% esélyem volt spontán babára.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Eramami, kb. nekem is annyi az esélyem :) DE veszek egy tesztet, hátha csoda történt :)

Egyébként sikertelen lombik utáni első hónapban is van peteérés rendesen? Vagy bezavarnak a petefészekben lévő sárgatestek?
pipus75
 
 


Gratulálok a kisfiadhoz :)
pipus75
 
 


Pipus, köszi.

Hát, szerintem a peteérés is változó, sajnos a hormonok fejreállása eléggé megzavarhatja a szervezetet.
De nem soha nem szabad feladni. Ezért is jöttünk, írtunk a múltkor mi "régiek", hogy az utánunk következők is lássák, mindig van tovább, vannak csodák.
Akár segítséggel, akár anélkül.
És a mi történeteinkből ki lehet "csemegézni", hogy merre érdemes továbbindulni, milyen vizsgálatok vannak még. Az a tapasztalat, hogy nem szabad leragadni egy problémánál, tovább kell vizsgáltatni magad. Sajnos nem minden orvos partner ebben, de muszáj kicsit erőszakosabbnak lenni a cél érdekében.Ha én nem megyek el az itteniek+ a nőgyógyim tanácsára endokrinológushoz (jelzem sem a Kaáliban, sem Dévaitól nem kaptam ehhez "támogatást"), akkor most nem aludna bent a szobában a kisfiam. Már az első vagy a második beültetés után el kellett volna mennem. Csak bíztam a Kaális dokimban, aki a leleteim alapján azt mondta felesleges.És megcsináltam mégegy, megy mégegy, meg mégegy!!!!! beültetést.
Írtad, hogy az első lombikod volt. Gondolj arra, hogy most láttátok, hogyan reagál a szervezeted a gyógyszerekre, és a következőnek már ennek tudatában lehet nekimenni.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Zs76: Nagyon gratulálok a babátokhoz. Vagy babáitokhoz? :) Lombik? Spontán? Ha van egy kis időd tudsz írni bővebben magatokról?

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért,de ha tudna valaki ajánlani egy jó hemetológust,azt megköszönném.
MTHFR heterozigóta vagyok és kiakarom deríteni,hogy kell -e clexanet szedjek.
Köszi előre is

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica!
AEK hemophilia szakrendelés.Rengeteg kismamájuk van, én is oda jártam, néha sokat kellett sajnos várni. Nemes prof.-hoz azért nem érdemes menni, mert nagyon sokszor nincs ott, én Róna Tas Ágneshez jártam, nála is sokat kell várni, de a 3. doktornőt is dícsérték, nevét nem tudom, ő viszonylag tud időpontot tartani. Nem tudom, hogy lehet bekerülni, nekem protekcióm volt.
zena
 
 


Köszi Zena:)

Kozben megoldodni latszik,mert felsikerult vennem a kapcsolatot a trombozis kozponttal,es jovo kedden fogadnak.
Koszi a gyors valaszt es a segitokeszseget nagyon rendes toled.

mindenkinek megy tovabbra a drukk csak kitartas

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zs76: Nagyon gratulálok a babátokhoz. Vagy babáitokhoz? :) Lombik? Spontán? Ha van egy kis időd tudsz írni bővebben magatokról?

Köszönöm.
Egy baba,s spontán terhesség,éppen kezdtünk volna,minden papír és vizsgálat elkészült,csak a ciklus első napját vártam,de elmaradt,hála az égnek.
Az elmúlt években 6 inszem és 3 lombik volt ,sikertelen.
zs76
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki?
Lenne pár kérdésem, ha valaki megválaszolná.
- Most lesz az első lombikom. Első alkalommal amikor menni kell menses alatt, akkor hogyan történik a vizsgálat?
- Lombik alatt, hogy lehet nemi életet élni? Azt tudom, hogy petesejt leszívás előtt 5 nappal már nem lehet. Azelőtt lehetséges és utána beültetésig és azután lehet?
Előre is köszönöm a választ.
Legyen szép estétek.
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Kat-kat, igyekszem segíteni:

- Igen, első alkalommal akkor kell menni, amikor megjön a menszesz, és hüvelyi ultrahanggal megvizsgál. Ez nekünk egy kicsit kínos, de a doki már megszokta, ne aggódj emiatt!
- Vannak helyek, ahol lehet, sőt, ajánlott is a házasélet, Dévai viszont tiltja. Jól mondod, leszívás előtt 5 napig nem lehet, aztán van 1-2-5 napod (bár a leszívás után szintén nem ajánlott), de beültetés után megint csak nem lehet (az eredményhirdetésig biztosan).

Mikor kezded a lombikot?
tttnora001
 
 


Szia tttnora001!

Elvileg pénteken megyek elösszőr menses alatt, mert szerdán jött meg és ma meg nem volt D, ezt mondták telefonon. Tehát most indulok. Nagyon izgulok!

Te hol tartasz?
Szép napot mindenkinek!
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


kat-kat:Talán még annyi amit tttnora nem írt,hogy első alkalommal van méhszondázás is.Ilyenkor Apánk kiméri hol van az ideális hely majd a babóknak a beágyazódáshoz.Kicsit kellemetlen,de csak egyszer van :)
Sok sikert Neked! :)

Többiek mi újság Veletek?!Nagy a csend itt mostanában!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Hű, igen, méhszondázás is van, de az is akkor, mikor indulás van? Úgy emlékeztem, hogy előbb elintézi a doki.

(Kat-kat, én már túl vagyok 5 inszemen és 4 lombikon, most intézem az intézetváltáshoz az újabb kupac leletbegyűjtést. Neked viszont nagyon sok sikert kívánok, meglátod, minden jól fog sikerülni.)
tttnora001
 
 


Sziasztok!

Ma voltam D-nél, sajnos kevés a tüszőm (3db). Így max. 10% az esélyünk. Tudtok valakiről aki hasonló esélyekkel összejött? El vagyok keseredve!

Naposabb hétvégét, mindenkinek!
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kat-kat:
nekem a másodiknál konkrétan egy darab őstüszőt látott ...és a kb 12-ből ami lett, 7 szép sejtecske kerekedett ki :)
ne aggódj,azért kapsz ennyi hormont,hogy szép nagy és sok tüszőt növessz :) majd a második UH-on már nagyjából látszódni fog,mire számíthatsz :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Velem amúgy semmi különös, most vissza mentem dolgozni,élem a régi életem, talán júniusban,vagy júliusban kezdjük újra, amikor úgy érzem, hogy maximálisan be tudom vállalni a velejárókat :?
ha őszinte akarok lenni ( és én az szoktam) kimondottan jól esik most ezt egy kicsit félre tenni :) jókat edzem, sokat csavargok,shoppingolok és szexelek ( már bocsánat, de hát mind tudjuk,hogy a lombik program eléggé aláássa a normál házaséletet, Kat-kat erre jó lesz felkészülnötök..)
Nagyon remélem, mindenki jól bebabásodik mostmáraztán :) :)
puszi nektek, majd benézek néha, és nagyon szorítok mindenkinek :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


moro, írj emailt,hogy dumálhassunk, ide nagyon ritkán jövök fel :)
puszi
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Merre vagytok? Kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget, és a frontokat? Olyan régen nem jártatok erre, pedig úgy szerettem olvasni rólatok. Persze mindenkiről nagyon szívesen olvasok, még ha nem is szólok hozzá. Kérlek bújjatok elő.

További szép napot és hétvégét kívánok!

Mné
mné
 
 


Sziasztok, tényleg nagyitt a csend :) Mindenki csavarog, dolgozik, szexel meg hasonlók (én is :D ), de ez így van rendjén :) Holnap már az első randi lesz Apánknál, kenet, leletek, stb,. Lassan el is telt a három hónap, csak úgy szalad az idő :) :) :)
mbetty2
Aszód
 
 


Kat-kat, ne aggódj azon, hogy elsőre mennyit lát, nekem mindig kb ennyi volt, ezért kapjuk a szurikat. De volt, hogy a végére 11et szívtak le.
És készülj fel arra is, hogy Dévai mindig inkább pesszimista lesz. Elég lehangoló, de az eredményt nem befolyásolja!
tttnora001
 
 


mbetty:Tényleg hamar eltelt a 3 hónap :) Akkor most el is indultok már?

Én ma megyek a Sote-ra.Kiváncsi leszek mit mondanak!!!

kat-kat:Ne búsulj,nekem is most utólag azt mondta Apánk,hogy a bal oldalon kevés a tüsző,és 14 db lett a végén,csak sajna 6 volt érett abból mire sor került a leszívásra.Úgyhogy nincs okod aggódni!!!

pipus:Mi újság nálatok?!

Többiek hol vagytok?Dario,sheil,mokucica......
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok.

Én is itt vagyok. :) Csak szörnyen fáradt vagyok mindig :( Olvasni olvaslak titeket mindennap.
Mi ma töltöttük be a 12. hetet :D Pénteken megyünk kombinált tesztre az Istenhegyire. Remélem, hogy minden rendben van/lesz a kis mókuskánkkal :)

Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön a következő lombik, csuriban a kezem, annyira szorítok mindenkiért :) A golyák már megjöttek, én láttam már nagyon sokat, küldöm felétek.

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro, mondd majd, mi volt, nagyon érdekel, nekem is van időpontom a Mensmentisbe, 29-ére, de akkor már elvileg indulunk :)

Kíváncsi vagyok, mit csinálnak ott Veled.

Mokucica, van már poci? :) <3
mbetty2
Aszód
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: