Új privát üzeneted érkezett!

Moro: 4 nap.... és soha nem szokott. De igazad van, lehet csak a hormonok :-(
szivi77
 
 


szivi77 azért félidőben voltatok együtt????
Hátha...spontán :)
pipus75
 
 


Tesztelj egyet :)
pipus75
 
 

 
 

szivi77:Szerintem is tesztelj egyet :)

pipus:Melindáról tudsz valamit?Te hogy vagy?
puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


aha, félidőben voltunk együtt: a nagy hóviharban Győrben ragadtunk, meg kellett valahogy nyugtatni magunkat :-) (ami amúgy majdnem a punkció időpontja volt :-))
szivi77
 
 


Pipus,
így mi nem jártunk, mármint hogy külön vonultak a pipettában a fiúk és lányok, de ha eljutottatok az 5. napig, akkor nagy baj nem lehetett. Kicsit szégyenlősebbek voltak biztos... Hogy miért nem maradtak meg? Ezt talán Isten tudja megmondani, ha létezik.
Én 5 inszem és 4 lombikon vagyok túl, elvileg tök egészségesen. Szerinted tud valaki választ adni? Igen, nagyon igazságtalan ez. :-(

Szivi, ha már leállítanak egy stimut (és gondolom a doki ért hozzá), akkor tényleg érdemes nekifeküdni a hazai próbálkozásnak. :-) Hátha! ++
tttnora001
 
 


Szivi, remélem összehoztatok egy babát :) De jó lenne!!!!! mikor tesztelsz???
pipus75
 
 


Aranyosak vagytok, hogy így bíztattok! :-) Komolyan jól esik.
Mondjuk én agyban beállítottam magam, hogy ezek a peték úgysem fognak megérni, hanem majd helyette gyorsan megjön és csináltathatom az összes vizsgálatot újra (ja, merthogy közben lejártak a leleteink :-(), és indulhatunk újból......erre tessék, bolondozik velem

Nem terveztem tesztelni.......pénteken megyünk egyébként is konzira a dokihoz (mert már a következő stimu menetét terveznénk), majd ott szólok neki. Vagy esetleg péntek reggel tesztelek egyet, mert úgyis ez lenne a doki első kérdése, nem?
szivi77
 
 


Moro, jó későre kaptál időpontot, úgy döntöttem hogy én is bejelentkezek endokrinológushoz, de valamiért a MensMentis-be húz a szívem. Csak attól félek hogy nagy lehúzás az egész. Olvastam az oldalukon hogy teljes körű kivizsgálást csinálnak, meddőségi kezeléssel egybekötve, de ezt én nem akarom, mert nekem nagyon megteszi Apánk is. Meg minek kétszer, ugyanazt, két helyen... Én csak kiegészítő vizsgálatnak gondoltam... Elvinném a leleteimet oda, de Apánknál van az összes, pl: TSH, terheléses cukor inzulin nélkül. Hááát, nem is tudom...
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty:Igen elég későre adtak időpontot,de már elhatároztam hogy mielőtt indulunk megpróbálom ezt az utat is végigjárni!!!Kivárom inkább az időpontokat,és nagyon remélem meglesz az eredménye!!! :) Nekem is mondták vigyem a papírjaimat magammal,van pár nálam,majd ha még kell valami,akkor bemondom vagy majd meglátjuk.Én sem szándékozom Apánktól eljönni,én nagyon jól érzem magam nála,és szerintem jó szakember,mindenképp nála fogom kihasználni az összes lehetőséget(reméljük nem kell :) ),csak tényleg érdemes utána menni mindennek!!!Figyu,szerintem kérj Apánktól másolatot a leleteidről,biztos nem fog megsértődni ha megmondod miért szeretnéd!Nekem mondjuk vannak itthon friss hormon eredményeim,amit Apánk nem kért el.Bárcsak én is hamarabb utána jártam volna a dolgoknak!!! :?
Hívd fel őket és kérdezz rá,hogy te csak kiegészítő vizsgálatokat szeretnél.

Nekem valószínű csúszni fog a májusi indulás :(
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, mikorra kaptál Apánktól időpontot? Én még nem biztos hogy emiatt csúsztatni szeretném a kezdést bár ki tudja, mire jutok ott, mit fognak mondani, de tényleg arra gondolok hogy ha nincs is bajom, majd csinálnak, csakhogy vigyem a lóvét oda :( Én május 6-án megyek Apánkhoz, ugye nem lesz lombik előtt megint méhszondázás?? Én azt nem bírtam :( :(
mbetty2
Aszód
 
 


Lányok, én továbbra is nagyon köszönöm mindenkinek aki elmondta akár a pozítiv vagy negatiív tapasztalatát, mert a kép így teljes ! és nagyon hálás vagyok azért hogy felhivtátok a figyelmünket, ezekre a plusz dolgokra, amire nekünk kell sokkal jobban odafigyelni, mert mindegyik orvos a saját módszerét követi és amivel nem akar azzal nem foglalkozik, pedig lehet hogy pont ezen múlik a siker. Nagyon megínditott hogy Mné spontán terhes lett, amint kezelve volt nála ez az IR téma, meg a Kriszto is, Era is... Most ezzel nem azt akarom mondani hogy D. nem foglalkozik részleteiben a leleteinkkel, de az biztos hogy csak egy embernél hallottam valaha azt hogy D. a cukor téma miatt nem vállalta be, de ott nagyon magasak voltak a cukorértékei, az inzulint nem is nézte. Viszont lesznek cukorbeteg nők is terhesek spontán, szóval ennyit erről.

Betty, nincs két méhszondázás, nyugi, az csak 1x van az életben (D-nél legalábbis), mint az első csók :D. Amúgy én is a MensMentisbe mennék, de elég ha annyit mondasz hogy az IR téma érdekel, nem ? És nem a teljes kivizsgálás. Aggódhatnál egy sima cukorbetegség gyanú miatt is. Miért kell nekik sok pénzért rögtön komplett meddőségi kivizsgálást nézni, Te döntöd el hogy mennyiért mit fizetsz és milyen szolgáltatást akarsz. Ennyi a jó a privát orvoslásnál. Amúgy kb. 8 ezer forint a cukor/inzulin 3 pontos kivizsgálás a C.labnál. (amúgy a MM és velük dolgozik, ott van a weboldalukon). Amúgy nekem minden általam elvégeztetett vizsgálatról/leletről van másolatom, csak persze arról nem amit D. csinált. Mondjuk pont egy múltkori D. intézetes ottani várakozásnál halllottam erről egy fiatal párral egy csúnya vitát az ottani asszisztensekkel, hogy ki csináltatott mit és miről jár másolat, miről nem...
Pipus, ha az első nem sikerült lombikba belehalsz, mi lesz itt még később ??? :D Az a gyereket aki jön hozzátok még fel is kell nevelnetek és minimum 20 évig jó idegek kellenek hozzá, szóval 3 nap összeomlás aztán felállni és menni előre !!!! Mondjuk megértem a párod, hogy saját gyereket akar, mi is csak azt akarunk, D. nekünk is ajánlotta ez a donor témát, de mi kereken elutasítottuk, mi a mi babánkat akarjuk, nem tudom miért olyan nehéz ezt megérteni ? Ezt a genetikai vérvételt nektek az Istenhegyin csinálták ? Csak mert én is gondolkodom rajta erősen hogy meg kéne csináltatunk a mostani kudarc után....
Hívtam kedden D.-t hogy akkor felmennénk megbeszélni hogy mi történt és hogyan tovább, hát nem volt túl kedves és közölte, hogy tele van 3 hétre előre és adott egy időpontot április közepére...gondolom nem növelem a sikerrátáját...

"Aki küzd, veszíthet. Aki nem küzd, már vesztett is." Bertolt Brecht
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


mbetty:Elvileg máj.25 után indulhatnánk,ennyibe maradtunk,és hogy majd máj.elején telefonáljak mi az amit be kell majd megint kezdésra szerezni.Ahogy amaryllis is írta,meg már jópárszor én is,csak az elsőnél van méhszonda!!!!Figyelj,szerintem Neked még csak az első lombikod volt,lehet hogy én a helyedben nekifutnák most még kivizsgálás nélkül,és ha a 2.nem sikerül(de fog!!! :D ),akkor kezdeném el az utánajárást!Persze nem tudom,Te döntessz!Én már nem fogok fizetni azért amiért nem muszáj,sajnos így is megviselt minket a sok kiadás,igaz időben hosszabb lesz.Majd meglátom mit mondanak a klinikán,mit tudnak csinálni,és ahhoz képest döntünk majd hogyan tovább.

amaryllis:Jobban vagy már?Igen,Apánknak vannak rossz napjai! :?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Amaryllis, igen az Istengyin csinálták a genetikai vizsgálatot.
15.000 Ft volt a vérvétel és pár nap alatt teljesen kielemezték :)

Minden rendben lett :)
pipus75
 
 


Sziasztok !

Lányok , ha a Mens Mentisbe mentek csak az IR miatt dr. Rencz Ritához kérjetek időpontot. Én anno a Laboratórium Kft.-nél csináltattam terheléses inzulin vizsgálatot és azzal mentem Hozzá. Ha talál valamit akkor kontrolra lehet kérni távkonzultációt és akkor mail-ben küldöd el a kontrol eredményed és Ő megírja , hogy ha csökkenteni kell vagy növelni , vagy leállni a gyógyszerrel , vagy csak diéta stb.
Másik téma : azt , hogy ha taszítják egymást a férfi és női oldal résztvevői , azt nem a genetikai vizsgálat mutatja meg , hanem az immunológiai. Genetikán a kromoszóma rendellenességeket nézik. Ha csináltattok genetikát akkor érdemes nézni az MTHFR és Leiden mutációt is. (Istenhegyin is csinálják). Most hallottam , hogy a rendesebb endrokrinológusok is ki tudják írni ez utóbbit TB-re .
miciona
 
 


miciona, köszi! Utána fogok érdeklődni az MTHFR-nek :)
pipus75
 
 


Moro, Amaryllis örülök, hogy átlátjátok mi volt a célunk a történeteinkkel. Remélem kicsit segíthettünk, talán kicsit megkönnyíti utatokat a "régiek" tapasztalatai. :)

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Nem akarok okoskodni, csak tudjatok róla
az MTHFRgén vizsgálatnál általában csak a 677-est nézik, pedig a 1298 is fontos lenne. (folsav hasznosítás!!)
én itt jártam:
http://www.nagygendiagnosztika.hu/publi ... tacioi.php

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Sziasztok Lányok, kedves Barátaim akikkel így ismeretlenül szeretnék mindenkit így megszólítani. Olvasgatlak Benneteket mostanában. Furcsa szokatlan dolog hogy lehet hogy soha nem fogjuk megismerni egymást és mégis a legintimebb titkainak gondolatainkat megosztjuk egymással.
Azt gondolom mindenki ugyanazt érzi és pici kitérőkkel de ugyanott ott köt ki.
Én már rájöttem hogy csak Isten segíthet rajtam! Értetek is imádkozom!

Na firkantok ide még valamit:)

Hajnal van már 6 óra, és már a 3. vagy a sorba
Mindenki a Volvót várja, jaj mikor jön már a gazdája

Mínusz 10fok jön föl a nap Kálmán ballag a fák alatt, Ágnes, Gyöngyi, Paragi riassztózzon már ki valaki!

Jön a Mester mogorva már megint mi lehet a gondja reméled nem rajtad csattan de ne izgulj mert akkor meg a tüsző pattan.

Előre a punkciósok,
stimusok Ti meg majd mint mindig "szí....ok".

Van e tüsző van e pete ép ésszel ez mind kibírod e? Ha meg éppen megnyugodnál jön a hyperstimus hullám.

Annyi puszi ahány baba remélem mind meg itt is marad,
21 nap öröm, bánat az okokra nincsen válasz
Ez van lányok nincs mit tenni az Őserdőben csak előre szabad menni.

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


Mirrmurka, ez édes volt :)

Moro, Miciona, bejelentkeztem a Mensmentisbe, Dr. Breyer Helga doktornőhöz, május 29-ére kaptam időpontot, előbb nem volt senkinél. Rencz Ritáról nem olvastam túl jókat, állítólag nagyon kezdő még, a honlapjukon is úgy van feltüntetve, hogy szakorvos-jelölt, bár nem tudom, mit is takar igazán ez a titulus...

Mire bekerülök oda, lassan indul a stimu, ezért a kezelések átcsúsznak a második lombik utánra, de remélem nem lesz rá szükség :D :D :lol:

Pipus, nagyon készülődsz, tudtam, hogy találkozunk még Apánknál júniusban :) <3
mbetty2
Aszód
 
 


Mirrmurrka, ez tényleg aranyos volt köszi !
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Mirrmurrka, ez tündéri volt!

És milyen igaz benne minden egyes szó!!!!

Köszönjük!!!

mbetty, én még mindig nem tudom mi legyen. Én még annyira padlón vagyok, hogy egyenlőre magamban "haldoklom".

Nem tudom, hogy bevállalom-e még egyszer :(
pipus75
 
 


Mbetty, Dr.Rencz Rita nagyon jóóóóó. Többen is voltunk nála, akiknek később sikerült. Nem azt mondom hogy csodatevő, de nem kezdő.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


mirrmurrka:Ez naggyon jó!! :lol:

mbetty:Te is jó későre kaptál időpontot!Ez a Mensmentis fizetős,ugye?Neked még bőven belefér, ha át is csúszol a kezelésekkel a 2.lombik utánra.De lehet hogy nem is lesz már addigra szükséged rá!!! :lol: Engem nagyon szorít az idő már,azért is vagyok kénytelen inkább csúsztatni a 4.lombikot.Szóval nemmbiztos,hogy fogunk talizni most :(

era:Nekem olyan erőt adtatok ehhez az egészhez.Már nem is tudtam mit is csináljak,és a lehetőség csak fogy,kicsit kétségbe voltam már esve,és el is szomorodtam.De most megint erős vagyok,és elszánt :) Én köszönöm Nektek "régieknek",és ezt nem tudom elégszer hangsúlyozni. :)
Remélem ,majd csupa jó dologról tudok beszámolni idővel én is!!! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, örülök hogy így látod. Sok sikert, babásodásra fel!!!!
:D

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Na jó, most már eldugulok.
:)

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Én mostanában csak ritkán írok, inkább csak olvaslak titeket, mert a lányok nagyon sok időmet lekötik.
Most is igazán csak arra reagálnék amit ylin36 írt, mert nem értek vele egyet. Ezek a történetek nem arról szólnak, hogy másban bízz, hanem érezd azt, hogy neked is lehet gyermeked, hiszen másnak is sikerült. Ezek a történetek megmutatják azt, hogy van remény és érdemes küzdeni.
Én még rágódom azon, hogy leírjam-e a történetemet. Nem szeretek a múlton rágódni. Tudom, hogy a múltunk meghatároz minket, de nagyon sok esetben jobb azt magunk mögött hagyni. Múlt héten a Dévai Intézet előtt mentünk el autóval és összeszorult a gyomrom. Őszintén bevallom, nem szerettem oda járni. Soha senki nem bántott, mindenki mindig kedves és aranyos volt. Csak másfél évet jártunk oda, de nem sírom vissza.
Nem érdekel mi volt, a lényeg az hogy most mi van. Van 2 gyönyörű kislányom, akikkel minden nap ajándék. 2010-ben még nem gondoltam volna, hogy egyszer anya leszek.

Kép

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


mbetty

Rencz Rita nagyon jó szakember és csak azért csinálja most a szakvizsgáját,mert közben 2 gyermeket is szült

Sem a Tűű doki sem a Helga nem olyan eredményes mint ő.
Barátnőm Helgához járt ,és csak a Rita tudta úgy helyrehozni, hogy babája lett.
Nem csodatevő,de sokkal jobb doki mint a többi doki ott.
Én is hozzá járok.Nem tudom,ki miért itt rosszat nagyon korrekt,alapos doki

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zafír :lol:
Gyönyörűek,egész nap tudnám őket nézni ,teljes szívemből gratulálok és mivel szépséget nem kell ,így csak egy hosszú egészséges boldog életet kívánok nektek. :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mirrmurrka

A vissza térésed nem semmi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zafir
Itt is oda vagyok a lányokért! :wink:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


mbetty,
én Major doktornőnél voltam az MMben. Rendes volt, de fura is. Az első konzultáció azzal telt, hogy 3/4 órán át töltötte fel az adataimmal (régi pajzsmirigyes vagyok, sok kezeléssel) a gépet, és mikor végzett, elköszönt és fizethettem. Az eléggé csalódás volt. Gyanítom, hogy már akkora kórtörténetem van, hogy újat nem tudott rá mondani. De lehet kérni csak IR vizsgálatot is, nem árt és nem hiszem, hogy lehúzás, nálam megállapították, hogy jó és kész, azóta nem voltam ott. Minek ismételnél meg mást is, amit kért Dévai? Feleslegesen ne költekezzünk.

Amaryllis,
ne haragudj, nem tudom, hogy hanyadiknál tartasz Dnél, de úgy tudom, hogy a 3. sikertelen lombik után elküld mindenkit az Istenhegyire, kromoszóma vizsgálatra. Ártani biztos nem árt előbb sem, önszorgalomból akár, de sztem ritkán fordul elő, hogy ez a baj.

Én most úgy vagyok, hogy "sportot űzök" abból, hogy mindent TBre tudjak megcsináltatni. Sajnos nem lehet, de addig telefonálgatok mindig, amíg sikerül. Nem mondom, hogy nem több idő, meg több várakozás lesz a várótermekben, de mindig a megspórolt ezresekre gondolok. A lista meg hosszú. Több "régi" csajjal konzultálok rendszeresen, állati miket tudnak, miket hol kell kérni. :-) Ha ebben segíthetünk, írjatok.

Ja, még egy Dévais tanácsom lenne: Ez a másolás téma tényleg állandó gond. Amiket én vittem neki, mindig mindenről másolatot adtam, így mindenem megvan itthon, nem ér az a kínos helyzet, hogy be kell mennem elkérni, veszekedni. De, amiket ő csinált (pl. rákszűrés, kenet, klamídia), azokról sosem ad ki semmit. Na azért most bementem, csütörtökön, ami elvileg csak az adminisztrációs napjuk és kiadták gond nélkül.
De, szerintem jobb félni, mint megijedni, minden papír másolásáról és kikéréséről gondoskodjatok időben, amikor zajlik a vizsgálat, ne később kelljen veszekedni. Azt én nem értem, hogy ha pl. kifizetek egy rákszűrést, akkor miért nem egyértelmű, hogy a kezembe adja a róla szóló igazolást? Ez nem meddőségi vagy bizalmatlansági kérdés, hanem éves kontroll, ahogy pl. egy tüdőszűrő is.
tttnora001
 
 


tttnora001, egyetértek veled.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Zafír: Gyönyörűek ezek a lànyok!

Mirrmurka: ez valami szupi versecske,nagyon tetszett ès milyen igaz,hiszen ez így zajlik!!!

Sajnos izomgyulladàs van a lapockàm alatt ès az kisugàrzik az egèsz derekamig!Ne tudjàtok meg,ez szörnyű!!! Alig birok aludni,feküdni,menni (mint egy nyomorèk) úgy megyek........jajjj,csak màr múlna!
Remèlem mindenki jòl van ès csak pozitívan ès bevonzatok amit szeretnètek! Jò7vègèt kívànok mindenkinek!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Sajnos rossz lett a kenetem ezért ismét tolódik a lombik.
D. felírt 10db-os hüvelykúpot és menses idejére a hüvely flórát rendező tampont. Eddig ok. is lenne, de ma megjött korábban, mint kéne és csak 3 kúpon vagyok túl. A tampont elkezdtem használni, de utána mit csináljak? Folytassam a kúpot?

Köszönöm előre is a segítséget!
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


zafír:Gyönyörűek a Lányok!!!! :lol: Hogy eltel az idő,már milyen nagyok,pedig még csak nemrég születtek!

tttnora:Én is "sportot űzök",ahogy Te! :) Kicsit több idő,de tényleg pár ezrest meg lehet spórolni,és ez ugye nem mindegy!Amire jár a Tb arra jár!!!Ha segítség kell írhatok?

Valaki tud valamit mondani nekem a SOTE I.számú Nögyógyászati és Szülészeti Klinika Endokrinológiájáról esetleg?

kat-kat:Szerintem mensi alatt nem szabad kúpozni!Nekem is volt már ilyen és a doki mondta,hogy mensi alatt ne használjam.Kérdezd meg sz.tem Dévai Apánkat mi legyen?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Kat-kat
Ne használd a kúpot nem szabad!Amíg meg van hagyd abba és utána előröl.Fel viszi a bacikat mensi alatt,ha jól tudom,hiszen nyitva vagy.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Mirrmurrka

A vissza térésed nem semmi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zafir
Itt is oda vagyok a lányokért! :wink:


8) 8) 8) :wink: hi Kagylócska

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


Nóra, köszi a tanácsot a kromoszómavizsgálattal, még nem jutottunk el a harmadikig sajnos emiatt, ez lett volna az :cry: de én is arra jutottam hogy megcsináltatjuk június elején, áprilisban már nem akarok ezzel vívni, májusban meg fehér ruhában lesz jelenésem :D megértem a "sportot" maximálisan, nekem néha elfogynak az idegeim, mint például a vércukornál-inzulinnál, de igazad van mert annyi de annyi TB-t fizetünk sok x éve, hogy ennyi igenis jár. Én a hepa/HIV/szifilisz vizsgálatot tudtam csak ingyenesre úgy hogy elmentem vért adni és utána a Véreláttóban adtak róla igazolást, ki hajlandó például megcsinálni az ellenanyagot TB-re ? Köszi a tippet a csütörtökkel (admin nap a D. Intézetben) egyetértek veled, hova tudom azt bemutatni, hogy nekem D. doktor megcsinálta ? Mert arról hogy levette adott papirt, csak arról nem hogy rendben van. ezt én sem értettem.
Cicamica, meggyőztél, én elmegyek Rencz Ritához, amennyit erre már elköltöttünk, ez belefér. Egy kérdés, lehet fogyni is az általa felírt 160 grammos szénhidrát diétától, csinálta ezt valaki tartósan ?

Zafír, gyönyörűek a lánykáid, éljen Paragi doki :) :D
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


amaryllis921: Hogy lehet-e fogyni a diétától? Nos, hát nagyon is! Az első napokon/heteken majd éhen haltam, olyan kevés volt a 160 g szénhidrát nekem. Ugyanakkor a diéta mellett sportolni is kell(ene), és így garantált a siker. :) Én összesen egy év leforgása alatt 12 kilót fogytam. :)

Moro: Sajnos nem tudok neked segíteni a SOTE endokrinológiájában, én is Rencz dokinőhöz jártam. És így, ahogy miciona írta, én is kétszer voltam nála személyes konzultáción, és a többit emailen leveleztük le. :)

mirrmurrka: A versed tényleg nagyon ötletes és frappáns. :) Nagyon tetszik nekem is.:)

mbetty: Kívánom, és drukkolok, hogy a "kezelések"'-re már ne legyen szükséged, és le kelljen mondanod az időpontodat, mert babás leszel.

szivi: Mi volt tegnap a dokidnál? Teszteltél tegnap reggel?

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Mné
mné
 
 


Amaryllis, én is 160ch diétéztam+sport+meforal. Heti 1-1,5kg-t fogytam és közben állapotos lettem. A 12.hétig ment a 160ch, utána már 200ch.

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Szia Amaryllis

Nagyon sokat fogytam,2 hónap alatt 8 kilót és nem is jött vissza,most terhesen is fél idejig kellett ,és csak 2 kilót híztam amíg tartottam,de sajnos bepótoltam a lemaradást :oops:

Remélem neked is segít,mindenképpen kérdez rá az L-thyroxinra :wink: hátha nálad is csak ez hiányzik

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia Cicamica, köszi megnézetem azt is. Lányok, köszi a biztatást...most még egyszer tételesen átnéztem a sok táblázatot amit korábban Nórától kaptam 160 grammos szénhidrát diéta témakörében, hát....Nóra, még egyszer köszönet Neked érte....szóval elborzadtam, hát nem sok minden ennivaló marad, ha még a répának meg a paradicsomnak is ennyi a szénhidrát tartalma...Lányok, min éltetek Ti, hideg vízen ? Ennyi szénhidrát mellett, mitől volt erőtök egyáltalán sportolni ?
Hősök vagytok na ! De persze a babáért mindent :D
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Amaryllis, félek, valami nem volt egyértelmű a diétával kapcsolatban, nekem a 160 gramm CH olyan sok volt, dugig ettem sokszor magam, és csak jött mindig a következő étkezés. Nem értem rá nassolni, nálam ez a fő baj. Paradicsomot, répát nem is kell számolni! Ajánlom viszont a Mensmentis diétás tanácsadását, nagyon jó! Ott első alkalommal elmondják, mit, hogy kell enni és számolni, második alkalommal meg kielemzik az elmúlt hét étkezéseidet és javítják az esetleges hibákat, félreértéseket. Azok mindig vannak.

Moro, persze, akár itt is írhatod, ha kérdezel, biztos mást is érdekelhet a TB támogatásos vizsgálat.
tttnora001
 
 


tttnora:Köszi! :) Többet inkább majd akkor fogok kérdezősködni,ha már kiderül mit fognak mondani a klinikán!! :wink: Már kiváncsisággal várom a máj.7.-ét :)

pipus:Mi újság drága?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Szia moro! Köszi a kérdésedet!!!

Nem tudom, ki hogy van vele, de én képtelen vagyok összekapni magam.
Annyira magam alatt vagyok, hogy ennél jobban nem is lehetnék.

Képtelen vagyok túltenni magam az egészen. ÖNmarcangolás folyik nálam, darabokban a lelkem és nem tudom hogyan tovább.

Nem tudom, mi legyen, hogy bevállaljam-e ezt még egyszer ????????? :(
pipus75
 
 


Te mikor mész kivizsgáltatni magad moro???
pipus75
 
 


Nóra, köszi akkor még egyszer átolvasom amit küldtél, valami rémlik hogy aminek x érték alatt van a szénhidráttartalma azzal nem kell számolni. Mindenképpen rákérdezek erre a MensMentisnél.
Szép napot mindenkinek, végre itt a napocska
:D
A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok :)
egyik ismerősöm küldte el ezeket az oldalakat,mert ő is 160 CH-s diétán van,és gondoltam megkérem,hogy küldjön nektek ötleteket:
http://www.pdf.linkcsik.net/2012/881/
http://dieta-recptek.blogspot.hu/2010/0 ... a.html?m=1
http://www.bonbonoda.hu/2012/08/160-g-c ... 1.html?m=1

Jók legyetek,puszi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


pipus:Össze kell magad szedni!!!!Van akinek a 2.,3.,4.,5.-ik sikerül!!!Nem szabad feladni!!!Az lebegjen a szemed előtt,hogy sikerülni fog,de ezért tenni is kell!!!Te érzed mennyit bírsz lelkileg,testileg,de rám(ránk) mindig számíthatsz!Le kell ezt valahogy rendezned magaddal!Baba legyen vagy ne legyen? :wink:
Május 7.-ére kaptam időpontot a klinikára.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro, ha május 7-re kaptál időpontot, akkor még belefér, hogy elkezd a köv. lombikot Apánknál??? Mikor kéne kezdened a köv.lombikot????
pipus75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: