Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Nagy elkeseredettségem után tegnap felhívott Vass doktor és nagyon aranyos volt, ja és talán valamelyest jó hírekkel szolgált. Azt mondta, hogy azért kellett leállítani a kezelést, mert ugyan volt egy kis működés, de nem volt túl jó. A hormonszintem épp csak a minimálisan szükségesre emelkedett, ami szerinte nem túl jó előjel. Valószínű, hogy hiába mentünk volna tovább, tökéletes nem lett volna, vagy ha igen, akkor csak nagyon sokára.
A terv a következő: menni kell a következő ciklusban, és akkor megint elkezdjük a stimulációt. És nagyon bízunk benne, hogy a most leállított kezelés hormonjai megmaradnak addig bennem és a következő stimulációt segíteni fogják.
Addig is szedem a Femibiont és a méhpempőt! Ártani biztos nem fog!

Süti, szerintem túl sokat aggódsz (ami persze érthető). Próbálj meg egy kicsit lazítani, és nem mindig a negatívumot nézni a helyzetben! Sokan drukkolunk Nektek, nem lehet semmi baj!

Rencsike, mi volt a Cirisben???

Bari, ha lesz egy kis időd, szeretnénk információkat kapni a fiúkról!!! A képeket folyamatosan figyelem, de kíváncsi lennék, hogy melyik fiú milyen? Remélem, mihamarabb sikerül ránk szánnod egy pár percet!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Már akartam is írni, hogy biztos vagyok benne, Vass doktor nem fog "cserbenhagyni" ez valahogy nem az intézet stílusa.
A következő ciklusban minden rendben lesz és szépen fognak a sejtecskék növekedni. Látod, nekem is kevés sejtem lett, különösen ahhoz képest, hogy milyen lórugást kaptam, és 5 sejtből 4 nagyon jó embrió lett.

Igyekszem nem sokat aggódni, de jó lenne már látni valamit:) Ma éppen az a bajom, hogy nincs bajom:) Nem érzek semmit az égvilágon... mondjuk tegnap délután elálmosodtam egy kicsit, de azután átlendültem rajta. Ráadásul éjszaka nem alszom jól.

Rencsike! Várunk ám hírekkel!

Bari! Majd jövő hétfőn megkérdezem Szakács doktortól, hogy mi legyen a folsavval és az aspirin protecttel. Majd tegyél föl még képeket:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska! Laptetőd van!:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Süti, már másodszor!
Azt hiszem, az előző lapot is én kezdtem!

Én nem tudom, hogy mit kell, vagy kell-e egyáltalán érezned valamit ilyen korai szakaszban, de szerintem, ha nem érzel semmit, talán nem baj! Magamból kiindulva, talán jobban aggasztana, ha éreznék valamit, és mindig azt gondolnám, hogy ez nem jó!
Mitől nem tudsz aludni?
Nem lenne jobb, ha tényleg megcsináltatnád azt a speckó vérvételt? Hátha az egy kicsit megnyugtatna!
Jövő hét hétfő még messze van, és addig "megőrülsz" (bocsánat, hogy így fejezem ki magam) a van jel-nincs jel kombinációtól!

Babácska
babácska82
 
 


No, ha ez a második laptető, akkor tuti a siker:)

Nem, azért annyira nem vagyok paramami, mint amennyire itt úgy tűnik...
Nagyon furán érzem magam, mert van bennem egy réteg, valahol felül, a tudatos énemben, amelyik időnként megijed vagy aggódik és valahol mélyen a lelkem legmélyén, talán a tudatalattiban van egy másik énem is, amelyik viszont egyáltalán nem aggódik, sőt optimista és kiegyensúlyozott. ... és valahogy ezek ketten birkóznak egymással.

Nagyon fura érzés, nem is tudom másképpen meghatározni. Ez talán valami ősi, az ösztönvilághoz közeli énünk, ami ilyenkor jobban felszínre tör. Mindenesetre furcsa...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


jaj, a másik kérdésed, hogy miért nem tudok jól aludni... fogalmam sincs, nem hiszem, hogy a rossz gondolatoktól.

Nem vagyok fáradt, kialvatlan, egyszerűen éjszaka nem érzem, hogy annyira mélyen aludnék. Reggel pedig általában 7-ig szoktam aludni, de az utrogestant 6-kor kell feltenni és talán ennek a tudata miatt már korábban ébredek (1/2 6 körül) és az utro után pedig már nem tudok visszaaludni.
Persze az is lehet, hogy egyszerűen kezd korábban világosodni és amiatt könnyebb felébrednem.
Fogalmam sincs...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


süti: nekem kb a 6. héttől kopogtatott rókakoma onnantól kezdődtek igazán a tüneteim mondjuk a cicim az egy kicsit előbb szinte azonnal bár én már az elején is elég rosszul éreztem magam, de az a túlstimu miatt volt..én egyébként Elevitet szedtem, mert mindegyik terhességnél azt szedtem.Egyébként a para az most már mindig így lesz először uh tól uh-ig aztán szülésnél aztán utána eszik nem eszik eleget, kakil ha igen miért olyat amilyet ha nem akkor meg miért nem...aztán van e barátja az oviban..suliban stb jól tanuljon, mit tanuljon...aztán lehet a következő izgulni az unokákért de ez a jó benne, hogy folyamatosan felelős vagy vkiért(vkikért)akik annyira de annyira szeretnek, mint soha senki más:)Kívánom ezt az érzést mielőbb mindegyikőtöknek:))))

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri, aranyos vagy, köszönjük szépen!
Írhatnál magatokról egy kicsit, mert már rég nem részletezted a gyerekek mindennapjait!

Egyébként Etusról nem tud senki semmit? Nagyon rég eltűnt, remélem nincs baj!

Babácska
babácska82
 
 


Dóri! Úgy látszik, hogy szokni kell az érzést:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, gondolom nem lesz nehéz megszokni!?

Babácska
babácska82
 
 


:D :D :D

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


annyi mindent tudnék írni a mindennapokról...elég jól elvagyunk sokat játszanak már igénylik, hogy foglalkozzon velük az ember. Most szoktatom őket, hogy napközben is hajlandóak legyenek elaludni az ágyukban, mert eddig kint aludtak a babakocsiban, de ha tényleg olyan nagyon hideg lesz a hét közepétől mint mondják akkor muszáj lenne bent aludniuk..most mondjuk még kiraktam őket, mert most nincs hideg és gyönyörűen süt napocska barátunk:)Imádom a napocskát:))A nagyok már nagyon várják az utazást én meg kicsit el vagyok havazva a baba foglalkoztatás miatt..na futok is puszi nektek majd még jelentkezem

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok Csajok!

Olyan régen írtam nektek, hogy szinte már el is felejtettetek.

Barikám gratula az édes pici bébikhez. Süti neked is nagyon szorítok. Ne idegeskedj minden rendben lesz. Tök normális ha azt érzed, hogy itt-ott szúr vmi. és az is mikor nem érzel semmit. :lol:

Babácska sajnálom, hogy le kellett állítani a stimut. Majd a következő hónapban minden jó lesz!!!

Nálunk az van, hogy nincs semmi. Illetve mégis, mert múlt szerdán éjjel az ügyeleten kötöttünk ki, mert rosszul éreztem magam. mint kiderült 185/93 volt a vérnyomásom, ami igencsak indokolja a rosszullétet. Másnap háziorvos, gyógyszert írt fel, de nem igazán találta el, mert ma megint voltunk nála. Újabb gyógyszer. :( Remélem hamarosan be tudja lőni, hogy melyik a megfelelő. Kevesebbet kéne idegeskedni!!!!
Röviden ez van!

Örülök, hogy jól vagytok!!!
Puszillak benneteket sokszor!!!
etuspocok
 
 


Szia Etus,


Én bizony nem felejtettelek el, épp most kérdeztem, hogy tud-e rólad valaki valamit!

Nem túl biztató, amit leírtál a vérnyomásoddal kapcsolatban. Ha javasolhatok valamit, akkor ne bízd a gyógyszeres kezelést háziorvosra, mert Ő ehhez nem ért. Mielőbb keress egy jó kardiológust, mert ugye neki ez a szakmája és sokkal jobban tudja, hogy mi jó Neked, mint egy háziorvos.
Én is járok és olyan problémát talált nálam, amit egy háziorvos egész biztosan nem vett volna észre. Most gyógyszert szedek rá egy ideig, és azóta semmi bajom! Ráadásul ez nagyon fontos a lombik (gyerekvállalás) kapcsán!

Azért jó lenne, ha bővebben is tudnál írni magadról!

Puszi,

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Dóri! ééés, hogy halad a project? mondjuk most tényleg szép idő volt, de a minusz 8 azért hat takaró alatt is hideg... én már azon is gondolkozom, hogy a szigetelt kutyaház dacára a leghidegebb napokon valahogyan napközbenre is be kellene engedni a kutyákat.

Etus! Dehogy felejtettünk el! Babácskával nagyon egy húron vagytok:)
Huhhh 185 az nagyon magas! az a rossz ebben, hogy a vérnyomást nem is egyszerű beállítan, van, hogy többször is nekifutnak, mire sikerül, akármennyire profik.
Jobbulást!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, mennek a babaragacsok!!!! :) Azon gondolkodtam, hogy a zselét nem lehet már kérni progi pótlásra? Nekem valamiért szimpibb, mint az utro, talán azért, mert napi 1x kellett használni..?

Etus, én sem felejtettelek el, sokat gondoltam Rád! Jobbulást és Süti után most már mi következünk :).... remélem... :?

Babácska, örülök, hogy felhívott a dokink, meglepett volna, ha csak üzenget, szerintem sem jellemző.

Láttam, lányok, hogy februárban lesz egy előadás a sikertelen terhességekről, Szakács doki foglalkozik vele, gondolkodok, hogy fel kéne őt is keresni.... Czeizelről tud valaki? Hol elérhető? A párom szeretné, ha felkeresnénk, ha olyan egyszerű lenne őt megtalálni....

Agnyes, hogy vagy?

++++ mindenkinek!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír a ragacsokat! A crionra gondolsz? az első lombiknál az volt, most az utro, már egész megszoktam. Majd megkérdezem hétfőn, hogy van-e oka annak, hogy most ezt kaptam.

Biztos jó ötlet megkeresni minél több szakembert, mert több szem többet lát, bár az is tuti, hogy mindenki mást fog mondani...

Most már szabad próbálkoznotok? Hátha megint lesz spontán babátok, végül is kétszer egymás után összejött, akkor miért ne... vagy előbb a végére akarsz járni az okoknak?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


zafir: nekem annak idején volt egy vetélésem a leges legelső terhességem kb 3-4 hetes lehettem. Azután kerestük fel a Boglárkerék(vagy Bolgárkerék)szóval elég hülye nevű utcában lévő genetikai tanácsadót vhol az örs vezér térnél van szóval akkor az mondjuk kb 12 éve volt a Czeizel ott rendelt én nem nála voltam hanem egy másik orvosnál,de láttam is őt ott meg mikor bejelentkeztünk kérdezték, hogy hozzá akarunk e menni..de nagyon sokat kellett volna rá várni így a másikat választottuk..
süti: délelőtt sikerült kb 1 órát aludniuk az ágyukban..délután azért kiraktam őket Emma aludt 2 órát Bala 2,5. Úgy szoktam, hogy jól felöltöztetem őket és még 3 takarót teszek rájuk + még van esővédő fóliánk és azt is rá teszem a babakocsira(az véd a széltől)Bálint meg volt izzadva mikor behoztam:))

pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafir! Én is voltam a Bolgárkerék utcában,de én sem a Czeizelnél. Sokra nem mentem vele, a vérnyomásos dolgokra kell odafigyelnünk,vagyis inkább a tesómnak. Kromoszóma vizsgálatra az Istenhegyibe küldött. Szerintem a Fülöppel többre mész.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok,

Süti: mai adag ragacsokat küldöm! Ez a hónap még "vigyázós" :? - még egy ciklust muszáj megvárni. Persze, mielőtt újra belevágunk, csak a végére kellene járni, hogy miért volt két spontán babó és miért volt két missed ab. Nem nagyon szeretnénk harmadikat. Mivel már olyan sok mindenre szűrtek, és semmi extra baj nincs, így bizakodunk, hogy valami kis dolog lesz, ami ebben a korai szakaszban mégis fontos.

Agnyes: én is mondtam a páromnak, hogy szerintem felesleges genetikáznunk, már szűrtek erre, de ő ragaszkodik hozzá. :?

Szép napot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Zafír!
IR? néztek??? tipikus IR probléma a miss.ab. Sajnos nekem is volt, senkinek sem kívánom, amikor már végre beköszönt a boldogság, aztán mégsem...
Szóval nálam mivel egyebet nem találtak, azt mondták lehet ettől, a spontán vetélések nagy része lehet ettől.
Esetleg ezzel foglalkoztatok már?

Sütike! Pihiiiiiii, pihiiiiiii és lassan telnek ám a napok, hamarosan kukucska!!!

pusza csajok

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a ragacsokat:)
Most már kezdek megint megnyugodni, mert lassan érkeznek a tünetek: reggel elég alacsony a vérnyomásom, délután pedig jön az álomkór. Éppen most gondoltam, hogy behozom az irodába a nyugágyamat és délután kicsit belefekszem:) (van egy használaton kívüli helyünk, ott nem zavarok senkit:) vicces lenne:)

Zafír! Akkor most már nemsokára vége a "megszorításnak":)
Remélem, minden OK lesz veletek és nagyon hamarosan érkezik a gólya hozzátok. Nagyon meg akar érkezni hozzátok az a baba:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, vicces lenne egy nyugágy az irodában :):) - meddig tervezed, hogy dolgozol?

Kriszto, gondoltam már az IR-re. :shock: Van ennek valami tünete? Eddig még senki sem mondta, hogy nálam nézni kéne. Mivel már mostanában én is gondoltam rá, ezért Apukám mérőjével lemértünk egy egész napot, de teljesen okésak voltak az értékek... :? :shock:

Kriszto, kisfiúnak, kislánynak lehet drukkolni? Van már híretek?

Puszi!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Egyenlőre nem gondolkoztam rajta, addig szeretnék, ameddig csak lehet és nem érzem megterhelőnek vagy orvosilag nem vagyok eltiltva. Pl. a húgom az utolsó napig dolgozott. Úgy szült, hogy délelőtt még dolgozott az irodában, délután/este elment terhestornára és 10-kor jöttek a fájások, akkor mentek be a kórházba, reggel 8-ra volt meg a baba. (a doki azt mondta, hogy azért tartott ilyen sokáig, mert eleve fáradt volt már akkor, amikor kezdődött) Előbb jött pár nappal, egyáltalán nem számított rá.
Nyilván ikrekkel kicsit más a helyzet, de majd meglátjuk. Azt is tervezem, hogy ha már otthon leszek, akkor dolgozom onnan, mert szeretem, amit csinálok, szórakoztat és valamiből élni is kell.
Szóval nem tudom még....

Nekem is néztek IR-t a Cirisben Rencz doktornőnél voltam. Nekem annak idején csak azt mondta, hogy a nem-megtapadás is lehet ettől. Azt mondta, hogy olyan kicsi az eltérés, hogy erre gyógyszert még nem tud adni, diétázni kell. Az értékeket szerintem csak a terheléses cukorból tudják megnézni, ha te méred magadnak a normál étkezésednél, az nem biztos, hogy ugyanaz lenne.

IR diétában Bari nagyon otthon van ám:) El tud látni mindenfélével. Amúgy R. doktornő azt mondta, hogy ez nem kifejezetten IR diéta, hanem minden egészséges embernek így kellene táplálkoznia.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafír! Így van! teljesen, ahogy Süti írta, nem igazi diéta, hanem nagyon egészséges és jó táplálkozás!!! (mellesleg lehet tőle fogyni!)
én október óta nyomom a diétát és novemberben 3 év inszem-sereg és lombik-had után spontán lett babónk és ő (kopp-kopp-kopp-kopp-kopp-kopp) meg is maradt! amivel előtte bibi volt.

Mindenképp a terheléses cukor és inzulin 0,60,120 perces méréssel lenne célszerű, laborban! ezek az eredmények igazán mérvadóak!
A podmaniczky utcai ÁNTSZ-ben azt hiszem az egész 7000 körül van, a centrumlabban valamivel több, ha jól emlékszem. Megnézetni nem árt.
Odaát (a másik fórumon, ahol lakom) nálunk most nagy ch-s mizéria van, mindenki számolgat, és próbálkozik, sokan megjárták Rencz doktornőt (én is hozzá jártam) és van aki kapott gyógyszert, van aki nem! csak diétát.

Nálunk apuci kislányt szeretne, nagyon! én nem is tudom, vagyis nagyon lányos anyukának képzelem magam, de lesz ami lesz! megtartjuk! :lol: :lol: :lol: hiszen már most úgy szeretem a kis csöppet!
Mennek a tippelgetések, nagyrészt mindenki kisfiút tippel, de a megérzésem továbbra is kishölgy. De meglátjuk majd. :wink:

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


SZIASZTOK!!!

Bocsi hogy csak most jövök . Hétfőn voltam A cirisben Vass dokinál látszólag minden rendben van, holnaptól szúrom a Superfactot :)) kicsit izgulok miatta!!
11. től pedig jön a puregon ha minden a terv szerint halad akkor 25.én lesz a pete nyerés !! :roll: Nagyon izgulok már most ,pedig még semmi nem történt szinte.

Lányok hogy lehet ezt végig csinálni úgy hogy közben ne mennyen tönkre az ember idegrendszere a sok izgulástól a végére :?: Most például csak 10 percet vártam de ez alatt a 10 perc alatt olyan gyomor görcsöm volt hogy azt hittem rosszul leszek..

puszi mindenkinek:)
rencsikee
Budapest
 
 


Zafir! Menj nézess cukrot és inzulint. Minimum 3 pontost csináltass. Nekem a cukrom tökéletes,az éhgyomri inzulin pedig 21 volt. Én a podmaniczky utcában csináltattam. Vinni kell a cukrot,én előző nap megcsináltam,nyomtam bele egy citromot is. 3-4 nap múlva emailben jött az eredmény. 6640 ft volt.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti, már nem kell sokat aludni :)

Babácska, sajnálom és remélem Vass doki kitalál majd valamit!!!

Etus, ezek nem jó hírek! Remélem mihamarabb helyre teszik a vérnyomásod!

Anyucik, asszem csatlakozom hozzátok kimerültségileg :lol: már a fiúk neveit is elkezdtem keverni :shock:

Nálunk: annyi van most,h Zalánnak (cumikirálynak) egy éjszaka alatt kihullott a feje tetején a haja :shock: tudom,h normális jelenség a hajhullás, de hogy egy éjszaka alatt....és a gyerekorvos osztrákiában túrázik :roll:
Cumikirály lett Zalán,mert él hal a cumijáért, mi több beszélget is vele :lol: Haláli ahogy éjszaka is dünnyög a cumijával :lol:
Benedek lett a Döbrögi, mert ő mindig morgolódik, elégedetlenkedik és mindig eléri,h kivegyük az ágyból...
Amúgy a fiúk azt lehet mondani,h minta babák. Van egy kis pocifájás, de szerencsére még nyugtathatók miatta, ill. miután minden természetes hasfájási csodaszert kiköpnek, így beszereztük az espumisan cseppet :) Esznek-alszanak a fiúk,bár már egyre többet nézelődnek. Általában felváltva vannak fenn így ha valamelyik megunja a banánt tudunk vele foglalkozni :) Egymást kezdik felfedezni, de még nem látványosan. Egyelőre csak szemeznek egymással no meg lebokszolják egymást miközben kalimpálnak a kezükkel :lol:

Kép

Puszi mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!


Bariiiii! Édesek a babák! Huhh... ezek a fiúk korán kezdik a hajhullást... de biztos nincs semmi gond, ne aggódj. Látszik rajtuk, hogy életvidám, eleven gyerkőcök.

Igen, már nemsokára okosabbak leszünk:)

Rencsike! Itt már megmondták az előttem szólók, hogy nincs mese, innentől mindig lesz min aggódni... paramamik leszünk és kész.
Amúgy nekem bevált és nem ártalmas homeós nyugtató, feszültségoldó és kedélyjavító a sedativPC. Nyugodtan lehet használni. Én már akkor elszopogattam belőle egyet-kettőt, ha kezdtek jönni a rossz gondolatok.

mennek a drukkok ezerrel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari, csodálatos a fotó, és köszi az üzit is :)

Lányok, nincs mese, menni kell IR-re, köszönöm a hasznos tippeket! Barikám, ha lesz időd, küldhetnél a csoda-diétából, nem bánnám, ha megszabadulnék kb. 8-10kg-tól.. :? :( - ha amúgy is az a diéta az egészséges. Kíváncsivá tettetek!

Süti, szerintem jó dolog, ha az ember tud babavárás közben dolgozni, legalább nem csak a babócán jár az esze. Rencsike, nagyon nehéz, de meg kell próbálni kicsit lazítani és másra (is) gondolni. Drukkok mennek Neked is!!!


+++
zzafir75
 
 


Zafír!
Küldtem Neked mailben egy csomó táblázatot, amit a Mensmentisben kaptam.


puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti köszönöm a tanácsot ez nagyon jó ötlet ki fogom próbálni :)

BARI: nagyon kis édik a babák büszkék lehettek rájuk :)
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok,

Süti, köszi a táblázatokat, megkaptam, át fogom tanulmányozni! Mai adag babaragacsokat küldöm! Hogy vagy?

Rencsike: tüszőnövesztő drukkok mennek! :)

Szép napot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!


Köszönöm szépen, jól vagyok, semmit sem érzek. Fogalmam sincs, hogy ez jó vagy rossz...
Remélem, hogy hétfő reggel már okosabbak leszünk az UH után.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, ha nem érzel semmit, az biztosan NEM rossz! Drukk hétfőre!!! +++
zzafir75
 
 


Köszönöm!:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, én semmit nem éreztem az elején. Használd ki, mert hamarosan róka koma majd változtat ezen :) Még 2 heted talán van a ravaszdiig:) Nagyon drukkolok, csak jönni nem tudok rendesen, mert el vagyok folyton havazva, a férjem ma is Ausztriában, bár az éjjel érkezik, de az már nem sok segítség.

Zafír, 8-10 kg? Honnan?

P!
oroszagár
 
 


Bodzássüti, mindig elfelejtem írni, hogy ne izgulj, a gólya nálunk is jól végezte a dolgát, most nálatok dolgozik, és vigyáz nagyon a babá(k?)ra. Jó kis gólya az, bízz benne! :wink:
Pocaksimi :)
oroszagár
 
 


Köszi Agár!

Igyekszem pozitív lenni, végülis az vagyok, bár mindig találok valami izgulni valót:) De Dóri mondta, ez innen már mindig így lesz:)
A gólyában nagyon bízom:)

Láttad, hogy most hétvégén mangalica fesztivál lesz a Szabadság téren? Gondoltam rá, hogy ma ebéd időben elnézek oda, hátha lehet valami finomságot enni:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj, kismamik, akartam kérdezni, hogy mi a véleményetek a sajt evésről?
Volt ahol olvastam, hogy csak a kék sajtokat, a camembert és a rúszos sajtokat kell kerülni, másutt meg azt, hogy azt kell nézni, hogy pasztőrözött tejből készüljön. Azt írták, hogy még a bóti camember is pasztőrözött tejből készül. Ehhez képest vettem reszelt parmezánt és otthon láttam, hogy nem pasztőrözött tejből van.

Kérdezem ezt azért is, mert nagyon szeretem a piacon kapható friss sajtokat, azok nem biztos, hogy pasztőrözve vannak.

Mi az álláspont?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, én is olvastam, hogy kerülendőek a lágy sajtok, mert abban LEHETNEK olyan baktériumok, amik ártanak a babóckáknak - pedig én is pont ezeket imádom. És a májról, májkrémről olvastam, hogy nem jó. Szerintem: ha az ember mértékkel fogyasztja, akkor nem lehet baj.

Amit viszont teljesen kerültem, az a nyers hús (tehát fasírt-készítés is leállt) és a tojás. (csak főzve vagy jól átsütve)

Puszmák és pocaksimi, mindjárt hétfő :):)
zzafir75
 
 


Köszi az infót!:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, reggel láttam a fesztivált hazafele jövet a dokitól. Rám jár a rúd, elkapartam a fülem valamelyik este (ha meg vagyok fázva, folyton viszket, és bár tudom, h tilos, alvás közben sajnos rosszalkodom), lett is egy jó kis hallójárat gyulladásom :( Már jobb, de pár napja csillagokat láttam :( Nagyon pici a fülem, ami esztétikailag nagyon jó, de gyakorlati haszna nincs, inkább csak hátrány. Szóval azért felcsigázott a fesztivál, lehet, lenézek, de délben már tuti nem:(
Ami a sajtokat illeti, én nem ettem, csak trappistát, meg edámit, gaudát, emmentálit, csak ezeket a kommersz sajtokat :( Pedig én a sajtot akkor szeretem, ha már folyik, és jó büdös :lol: Kedvencem a camembertek almával, és a kék sajtok is a szívem csücskei. A terhesség nagy böjt volt nekem, mert másik gyengéim a serranok, mindenféle nyers sonkák, halak, francia nyers (penészen érlelt) kolbászok - hát ezeket sem ettem. Aztán nyáron hiányzott a sok jó aperol spritz, illetve a tavalyi eper és málnatermés is nélkülem fogyott el. Most jön a jó hír, szülés után rengeteg dolog szabad már, aztán a szoptatás befejeztével minden újra a régi, és finomabb, mint valaha! Kitartás! Amúgy folyton azon gondolkodtam, hogy ha az ember azonnal újra teherbe esik, akkor évekig kell mindenről lemondania (már aki szereti ezeket). Ilyenekre az ember előtte nem is gondol. És bár persze mindenről lemondanék a gyerekekért, azért jól esett mérgelődni, hogy a fene, de ennék én ezt-azt :)
Nem tudtam bemenni a héten, de akkor ide írom, végülis nem titkos, márciusra szeretnék egy olyan illatos (ultrahangos?)párásítót venni anyukámnak, és csak azt akartam kérdezni, h lesz-e? Most a nagy mínuszokban nem sétálgatunk, de ha 0 körül vagy kicsit feljebb lesz a hőmérséklet, mindenképp benézünk! Ha esetleg van kedved felugrani egy teára, akkor szeretettel várunk, csak szólj! Nagyon várom a hétfőt, zsebkendőkkel készülj, mert nagyon megható lesz! Babaragacsok és pocaksimi!
oroszagár
 
 


Szia Agár!

Óóóó, a fülfájás nagyon fájdalmas, részvétem....

Igen, ezeket a sajtokat szeretem én is, meg a piaci kézműves sajtokat is, főleg a kecskesajtot. A serrano is tilos? Bele sem gondoltam, hogy nyers:(
Az eper és málna miért tilos?

Ultrahangos párásító lesz még, nyugi:) Ha nagyon fogyunk, legfeljebb félreteszek Neked egyet:)

Hah, de jó lenne, ha már hétfő lenne...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Bodzássüti, az eper/málna szoptatáskor tilos, mert allergizál. Persze mindenki azt hozott látogatóba tavaly, a férjem nagyon boldog volt :lol: Még a kórházban szóltak rám, mert ott állt a szobámban a kosár eper, h ez meg mi? Ez tilos! Be sem mertem vallani, h már egyszer jól is laktam belőle :oops: (fogalmam sem volt, h nem szabad) Persze semmi bajuk nem lett, de jobb az elővigyázatosság. A kecskesajtot én is imádom, hamm, finom lekvárral :)
Akkora alvás van, ha ezt tudom előre én is ledőlök. De ma online kellett lennem, ma ment csődbe a munkahelyem (volt munkahelyem?), nem tudtam állománygyűlésre menni, de a kollégák közvetítenek. Nem is gondoltam, hogy így fog fájni...
Na, Stefi szólít, tök jó, h van/lesz párásító, meggyógyulok, és lecsapok egyre :)
Tekerem az időt hétfőre!
P!
oroszagár
 
 


Mindjárt elalszom én is...
Hallottam reggel én is, egyből Rád gondoltam:(
Mi lesz most? Gondolom azért valamilyen átvariálással, új cég, feltőkésítés kormányzattól, stb. csak elindultok újra, nem?

A párásító nagyon finom, olyan kevés illóolaj kell bele, hogy finom illat legyen az egész szobában:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Állítólag valami lesz, de én most úgy látom, h ez még a jövő zenéje, már ha egyáltalán. Az az igazság, h nem igazán akartam visszamenni, vállalkozni szeretnék, és már körvonalazódik is, h mit, hogyan, de azért jó volt, h mégis bármi van, visszamehetek. Legjobban az fáj, h nagyon szerettem a céget, a kollégákat, rengeteget tanultam, tapasztaltam ott, annyi minden szépben volt részem, nagyon fog hiányozni, megszakad a szívem érte:(
oroszagár
 
 


Az a szörnyű, hogy ez nem véletlenül, vagy a gazdasági környezet hatására alakult így, hanem szisztematikusan tették tönkre. Én azt mondanám, hogy aki kivette a pénzt belőle, az most szépen tegye vissza... gondolom, nem kideríthetetlen kik voltak azok.

Majd ha már jobban körvanalozódik a vállalkozásod és nem titok, elárulod?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, persze, elárulom majd, már majdnem kész van fejben. És sajnos jól látod, hogy mi történt. Dühítő, de már éveken át dühítő volt.
Aludj egy jót, az álmosság tuti jel (én nem voltam álmos, nekem tényleg semmi tünetem nem volt az elején)!
Na, P!
oroszagár
 
 


sziasztok!
csatlakozom Agárhoz én is teljesen el vagyok...mióta nemtudom kivinni őket aludni azóta KÁOSZ kb 2x fél órát alszanak idebenn a kinti 1,5 vagy 2x2 helyett= ők nyűgösek nekem semmire nincs időm=én is nyűgős vagyok..Agár az eperrel mi is megjártuk pedig én már tudtam, hogy nem lehet de teljesen kiment a fejemből és befalatoztam a kórházban Bálint fél perc alatt kiütéses lett...de hamar el is múlt..most megyek mer farsang meg angol meg minden...
ja Agár én is egyből rád gondoltam ez olyan borzasztó, hogy mindent tönkre tesznek:(
süti mingyá hétfő:)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: