Új privát üzeneted érkezett!

Ma vagyok a 11-dik napon, ma kéne megjönnie, és teszteltem egy akkora negatívat, harc a babáért most (is ) elveszítve :(
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty : a 11.nap még azért nem igazán tuti...persze ahhoz elég hogy elkeserdj, de szerintem amíg ténylegesen nem jön meg, addig még ne add fel.
Mindenféle storykat lehet itt olvasni, hogy egy pozitív egy negatív , meg halvány pozitív meg a teszt érzékenység... Nálunk a laborban 25-ös érzékenységű tesztnél is ha mèg nincs két hetes terhesség ( nagyjából azért az ember tudja még ha nem olyan pontosan is mint mi ) akkor azt szoktuk javasolni hogy vagy vérből legyen nézve HCG vagy ismételni 5 nap múlva .
Tudom hogy kurva nehéz de ki kell bírni a megfelelő időt .
Én sem teszteltem mégse, inkább győzött a józan ész ... Biztos oka van hogy Apánk azt mondja 3 hét múlva teszt ...
Szóval amíg nem jön meg,addig még lehet bizakodni :)
Puszi
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


mbetty:Nem kell azért még elkeseredned!!!Amíg nem jön meg,addig van remény!!! :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!Hogy vagytok lányok?
Kérlek ne keseredjetek el ha a teszt még nem mutatja.Míg meg nem jön a nemvárt...addig van remény.Bízzatok benne.Annyira szorítok Nektek!
A 21.napos teszt még messze mindenkinek.... :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!
Új vagyok a fórumon és szeretném a segítségeteket kérni.
3 sikertelen inszem (Forgács Intézet) és 4 sikertelen lombik (BMC) után intézetváltáson gondolkodunk.
Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a Dévai Intézetről és a Dévai dokiról?
Mennyire futószalag az egész?
A vv-ket megcsinálják ott helyben, vagy külső laborba küldenek?

Előre is köszönöm!
hhvv
 
 


Sziasztok!

Ma csatlakoztam Hozzátok!

Pont 1 hete kaptam vissza az 5 napos embrióimat, és ma teszteltem egy full negatívat. Szerintetek korai volt még, vagy nem sikerült a baba?
Meli
kullosmena
 
 


hhvv:
Üdv a fórumon,jó,hogy újak is csatlakoznak!
Sok mindent lehet mondani a Dévairól,de azt az egyet nem,hogy futószalag. Dévai doki szigorú,de igazságos. A lelki világoddal nem biztos,hogy nagyon foglalkozni fog,de egyébként jó (fanyar) humora van. A szabályokat betartja,addig nem indulhatsz,míg rendben nem vagy.De ez a Te érdeked is! Amúgy várólista nincs,amint megvan minden papírod,indítja a stimut.Más a protokoll,mint a nagy meddőségi klinikákon.Itt mindenkinek személyre szabott a stimu alatti gyógyszerezés!!! ( Életkor,eredmények, eü-i állapot,sok minden függvénye!) Szerintem ezért (is) sikeresebb, mint más intézmény.
A VV helyben van már.
Bár mindenki arra esküszik,ahol összehozták neki a babát (így én is), de úgy gondolom ettől függetlenül is,hogy ez egy jó intézmény.

Sok olyat ismerek,aki máshonnan jött ide és nem bánták meg.
Ha van még más kérdésed,szívesen válaszolok,akár priviben is.

kullosmena:
Üdv Neked is itt közöttünk! Sztem még korai volt. Nekem 5 napos blasztok után ikrekkel 8. napon 10-es teszttel nagyon halványan mutatta! 25-ös tesztem még tuti nem is látszott volna.Sztem próbáld meg újra 2 nap múlva 10-es érzékenységűvel,vagy ha van rá lehetőséged menj el vérvételre és nézess hcg-t!
Sok sikert és Neked is szorítunk innentől! Írj magadról ha van kedved,hogy s mint kerültél Dévai Apánkhoz!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro, Normocyta, mi van Veletek??????
mbetty2
Aszód
 
 


Melinda, végre itt vagy :)
mbetty2
Aszód
 
 


kullosmena:Cia!!!Látom sikerült regisztrálnod!!! :D A telefonban mondtad,hogy megkéne jönnie már,és mégis neg.lett a teszt?!Várj még türelemmel,ahogy sheil is mondta!!!Tudod,nem adjuk fel!!! :) Remélem tudod ki vagyok?!Együtt voltunk transzferen :D Itt most már jobban tudunk csacsogni :D Én nem merek még tesztet csinálni,de semmi tünetem nincs sajna,attól tartok nekem is neg.lesz a teszt :( Kivárom amíg meg kell jönnie,úgy döntöttem.Na,puszillak :)

mbetty:Nálad változatlan a helyzet?Itt vagyok,de igazából nem nagyon van miről írnom.Ahogy Melinek írtam,nem igazán érzek semmit sem,szerintem én is neg.tesztet fogok már megint produkálni :) De még nem adtam fel ennek ellenére,és még mindig simizem a pocimat :) Nagyon félek az újabb csalódástól!!Normocytával nem tudom mi van,nagyon eltűnt!Ez gyanús :)

normocyta:Írj mi van Veled,Veletek!!!Nem látod,hogy aggódunk? :)

hhvv:Üdv köztünk!Sheil szépen leírt Neked mindent!Annyit fűznék hozzá,hogy én a káliból jöttem át ide,és nem mennék semmi pénzért tovább!Ennyi törődést és odafigyelést nem kaptam a káliban!!!!A személyzet is aranyos,barátságos,Dévai Apánk meg igen hozzáértő szakember!Ha kérdésed van itt is szívesen segitünk Neked! :) Akár priviben is.

sheil:Jól vagytok a tigriskékkel? :D
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :)
Én is azért nem írtam mert nincs miről ...
:shock:
Ma kellett volna nemmegjönnie , és nekem mindig pontos :roll:
Folyamatosan görcsölget a hasam , néha jobban néha kevésbé
:? De tesztet nem fogok csinálni csak jövőhéten pénteken , ahogy Apánk mondta :? Egyébként más nincs velem, itthon vagyok mostmár betegállományban , és már befonom a szemöldököm az unalomtól :P
Mbetty:mi a helyzet veled :)?
Moro: nem baj ha nem érzel semmit , amit pl én érzek , az is inkább szerintem az Utrogestan miatt van :shock:
Nekem pl most sokat fájt a hasam :( meg a melleim is, de pl most az nem annyira fáj 1-2 napja :shock:
Én nem foglalkozom azzal mi lesz, mert úgysem tudom befolyásolni , el kell fogadnom ami jön ...vagy nem jön :roll:
Úgysem tudok mit tenni , betartok mindent amit mondanak , se a többit nem en döntöm el... És ez a várakozás a legnehezebb :(
Szóval most ez van velem...innentől minden nap egy újabb kis lépés előre :)
Nagy Hello az újaknak :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Nem akartam eddig írni magamról, hogy ne keserítsek el senkit de nekem tegnap megjött és ma már mennem kellett Apánkhoz... Folytatjuk júniusban, május 6-án megyek ismét konzira. Lelkem még sebzett de most már kezdem magam túltenni ezen, és ebben nagy szerepe van Életem Szerelmének, nélküle már összeomlottam volna. De új és nagyobb esélyekkel indulunk tovább mert nem adjuk fel :lol:
mbetty2
Aszód
 
 


És a legfontosabb: őszintén szorítok Mindenkinek :wink:
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást és az információkat.

Ma fel is hívom őket és kérek időpontot.
A Bp.-i Kaáli Intézettől óva int mindenki, így kizárásos alapon maradt a Dévai és mellesleg elég jókat hallottam róla, sőt a statisztikai listákon is a Bp.-i intézetek közül ők állnak a második helyen.
Mivel az utolsó TB-s lehetőségünk előtt állunk, szeretném a legmegfelelőbb intézetet választani, annak ellenére, hogy tisztában vagyok azzal, hogy itt sem 100%-os az eredmény.
hhvv
 
 


mbetty:Sajnálom! :( De igenis menj tovább,és fel a fejjel!!!Nehéz a kezdeti sokkot feldolgozni,de látod már megvan a következő időpontod és megint ott a remény!Ez a lényeg,és hidd el hamar elfog telni az a pár hónap!!! :)

normocyta:Na,ez még jót is jelenthet :D Én tényleg nem érzek semmit,hol fáj a cicim,hol nem,de a hasam szinte egyáltalán nem fáj. :roll: Igen ami lesz az lesz!!!Nem lehet befolyásolnunk!Én majd ha nem jön meg esetleg,akkor csinálok egy tesztet.Teljesen megjön érzésem van különben. :( Megkaptad a priviket?
pusziDrukkolok Neked!!! :P

mokucica:Mi van Veled?

dario:Jól vagytok? :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mbetty2:
Tudnod kell,hogy akkor is veled vagyunk,ha épp nem szupi minden.Pont arról szól a fórum,hogy ilyenkor itt vagyunk Neked és támogatunk.Személy szerint sajnálom...borzasztóan.De előre kell nézni és ahogy írták is-már látod is magad előtt a következő alkalmat ami hamarosan eljön. Addig testileg,lelkileg rá tudsz pihenni.Vigyázz magadra és jobbulást.Sok puszi!!!

moro75:
Továbbra is megy a drukk,hamarosan teszt idő :-)Ezek szerint kullosmenanak is most kell nagyon szorítani???

normocyta:
Igazad van abban amit írtál.A várakozás hosszú...de minden nappal közelebb vagy a teszthez :-) A szemöldök fonásról csak annyit,hogy okt.14óta vagyok betegállományban :-S De van kikért itthon tengődni,megéri. Megy a drukk Neked is...hogy még sokáig otthon lehess...mondjuk 3 évig :-)

Mi jól vagyunk,holnap megyünk UH-ra, remélem jó híreket hozhatok a Tigrisekről! :-) Puszi Mindenkinek!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Tegnap kullosmena néven jelentkeztem be, de nem tetszett, ezért mostantól pipus 75 vagyok :)

moro75, tudom ki vagy :) egymás mellett pihiztünk ET után :)

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!!!

Én szombaton tuti ellövök egy tizes tesztet, már nem bírom tovább.
Márc.8-án volt a punkció, onnan számítva betöltött 14.dpo meglesz szombatra.

Nagyon bízom benne, hogy megvannak a babáim :))))

Drukkolok nagyon mindenkinek!!!!!!!!!

Ki mikor bátorkodik tesztelni???????

Betti, fel a fejjel!!!!!!!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pipus75 2013.03.25 12:27-kor.
pipus75
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pipus75 2013.03.21 09:51-kor.
pipus75
 
 


moro75 azt írtad, kivárod míg meg nem kell jönnie :) Az mikor van?
Ugyanis nekem kedden kellett volna nem megjönnie és hála Istenkének nem is jött, várta a fene :)
pipus75
 
 


sheil:Aranyos vagy köszönöm!!Nagyon szeretném már én is azt írni ide Nektek,hogy teszteltem egy pozitívat! :) Nincs is ennél nagyobb álmom!!!!! :) Majd írj hogy vannak a kis Tigriskéid! :lol:

pipus75:Ez a név is szuper,de az előzőnél legalább be tudtunk azonosítani :lol: Nahát Neked sem jött meg?!Az jó jel :lol: A helyedben én sem bírnám tovább teszt nélkül,pláne hogy meg sem jött! :) Nekem 25.-én nem kell hogy megjöjjön :) ,de most úgy érzem jelen pillanatban mint amikor már készülődik a piszok megjönni. :(
A másik Melindáról van valami híred?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Legalább Értetek is izgulhatok, remélem sok baba lesz tavasszal :) Honnan számolják a 3 hónap kivárási időt? Tegnap Apánk mikor számolta, a ciklus kezdetét vette alapul, február 18-at és nekem március 6-án volt a transzfer, teljesen összezavart mert úgy tudtam hogy a két transzfer között eltelt 3 hónapot kell venni. Hogy van ez?
mbetty2
Aszód
 
 


Estére nekem is olyan megjövős érzésem van, de reggelre regenerálódik a pocim és minden OK.

A másik Melindával talán hétfőn beszéltem... Akkortájt kellett megtapadniuk a babáknak és nagyon nagy izgalommal várta már :) Remélem, minden rendben van Náluk is :)

normocyta: biztos nem tesztelsz előbb? Te előrébb jársz nálam, hiszen ha jól sejtem (de nem biztos) Te lehetsz az a lány, akinek aznap volt ET-je, mikor nekem a punkcióm (márc.8)??

Lányok, valaki meg tudná mondani, hogy meddig kell enni a napi fél kg húst??? Már nagyon unom :(
pipus75
 
 


Pipus, egyed csak a husit, tarts ki :)
mbetty2
Aszód
 
 


Petráért még izgulunk és ezerrel megy a szorítás neki :) :) :)
mbetty2
Aszód
 
 


Az egész csapatért izgulhatunk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pipus75 2013.03.25 12:28-kor.
pipus75
 
 


mbetty2 én úgy tudtam, hogy az ET után kell eltelnie a 3 hónapnak és Apánk azért számolta a mensitől, mert szerintem elkezdheti a stimulálást már a 3.hónapban. A lényeg, hogy az ET-k között teljen el fix 3 hónap.
pipus75
 
 


Fenn van, mokucica néven :)
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok Csajok.

Itt vagyok én is, csak várunk még. Március 1én volt az inszem. 25-én kell tesztelnem.

Puszi Nektek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty:Én az előzőnél nov.26.-án kezdtem,és akkor mondta Apánk hogy febr.26.a után indulhatunk,de pár nap eltérés nem számít,ha mondjuk előbb jön meg pár nappal.Szóval a mensitől számolta.Petra=mokucica?!

pipus:Melyik lányzó a Petra?Én találkoztam Vele?Egyed csak bőszen a husikát!!!!De ha jól tudom nem 1 kg-ot kéne begyűrnöd?! :wink: Ne csalj!! :D Nekem is olyan vegyes érzéseim vannak,de én még sehol nem tartok hozzátok képest(az időben).Jaj,ez a várakozás megőrjít!
Kiváncsi lennék Melindával mi újság?Majd írj ha megtudsz róla valamit.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Majd felhívom a Melit és megkérdezem, hogy hogy van :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pipus75 2013.03.25 12:29-kor.
pipus75
 
 


Most esett le hogy sok Melindánk és sok Petránk van :) :)
mbetty2
Aszód
 
 


Moro mit érzel?
Én napok óta álomkoros vagyok és szédelgek.
pipus75
 
 


pipus:Az első lombikja volt most?Nem az akinél Apánk mindig azt hitte, hogy donor spermájuk van?!Ha nem, akkor nem tudom ki a Petra.

majd szólj ha megtudsz valamit a Melindáról. :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Beszéltem Melivel, jól van. Sokat pihizik, eszi a husit és bízik benne, hogy megkapaszkodtak a picikéi :)

Nagyon drukkolok neki is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pipus75 2013.03.25 12:29-kor.
pipus75
 
 


Akkor nem tudom ki a Petra. :wink:
Drukkolok ám Neked pipuska!! :lol: Na meg a Melindának is!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Kedves Mindenki
sajnos most jött meg :(
egy időre elköszönök tőletek, talán nyáron újra belevágunk, most időre van szükségem :(
mindenkinek szívből szorítok!!!
Sziasztok
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta: :cry: :cry: Vigyázz magadra, és tudod nem adjuk fel soha!!!!!!!!!!!!puszi


Jelentem Lányok én is csináltam most délután egy tesztet,nem bírtam tovább akárhogy küzdőttem ellene.ET+8nap és kőkemény negatív!! :cry: Teljesen kiborultam.Még egy kis halvány vonalka sem jelent meg! :cry: Pedig annak már kéne lennie úgy érzem ha minden rendben lenne!
Mostmár csak tényleg ha nem jön meg akkor fogok tesztet venni a kezembe!Szóval várakozom türelmesen és nem valami vidáman!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Normocyta, most már olyan érzésem van mintha közösen, mindannyian lottószelvényt töltöttünk volna ki és vártuk a főnyereményt... Ekkora esélyünk volt a sikerre!?

Nagyon sajnálom és várlak Téged júniusban :( :( :( :( <3
mbetty2
Aszód
 
 


Normocyta, nagyon sajnálom. Most pihizz és gyűjtsd az erőt a következőhöz!!!!! Úgyis sikerülni fog!!!!

Moro75 én is sorstárs vagyok. Nem bírtam ki, elvileg pont ma 2 hete, hogy volt a punkció.
Ez így a 14.dpo. Egy 10-es érzékenységű tesztnek ki kellene már rég mutatni a babát -főleg kettőt- a 14.dpon.

FULL NEGATÍV A TESZTEM CSAJOK :(

Nem sikerült a baba :(

Csajok, ez egy sikertelen kör volt?????
pipus75
 
 


pipus:Sajnálom:)))De tudod amíg nem jön meg,talán még nincs veszve semmi!!!Én is még szedem a gyógyszereket is,talán még van remény!!

mbetty:Úgy látszik egyikünk sem nyert a lottón most!! :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mennyit szokott késni általában lombiknál, ha nincs baba?????
pipus75
 
 


pipus:Nem tudom,mert nekem nem késett a múltkor ,időbe jött meg ahogy szokott.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75, akkor ez most jó, hogy késik, nem? Mikorra nem vártad???? mióta késik? Nekem kedd óta késik hála!!!
pipus75
 
 


Sziasztok!
Sajnálom,hogy így el vagytok keseredve.De azért én még szurkolok azoknak akiknek még nem jött meg.Addig van remény lányok. A 21.napi teszt a tuti.
Utána akik júniusban mennek legközelebb tényleg vegyétek át a helyünket!
Feladni nem szabad,a lényeg,hogy sikerüljön és azért 5-ből szokott.Persze tudom,jobb lenne mielőbb.
Dario hogy vagy?Voltál ma UH-on?
Mirrmurka hétfőn teszt?
Az újaknak is szorítok...teszteljetek 2 naponta,jöhet még az a csík.

Mi ma voltunk uh-on,minden rendben volt.A tigrisek nőnek,már több,mint fél kg-osak. Pedig októberben
ők is csak pár sejtesek voltak.Erre gondoljatok. :wink: puszi Mindenkinek.

sheil
Budapest I. kerület
 
 


pipus:Kedd óta késik?!Ez fura.Nekem még nem kell megjönnie,majd csak hétfő környékén.

sheil:Hú,jó nagyok a tigriskéid :lol: A lényeg hogy jól vagytok!!!
Mi pedig,azt hiszem mondhatom a többiek nevében is,nem adjuk fel!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


sheil: hányadik héten vagy a kis tigriskéiddel? Tudod már a nemüket is? Ne hari, később csatlakoztam és nagyon szeretném tudni :)

Hányadik lombira sikerültek?????

Lányok mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok, pihizzetek sokat!

moro75 nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg Neked!!!!!

Nálam ma még semmi :) Ne is legyen, legalább másfél évig ne jöjjön meg !!!!!!!
pipus75
 
 


pipus75:
Szia! 23.hetet kezdem meg. Vegyes páros (Olivér és HannaBella) és első lombikra sikerültek. (Tudom,tudom,menjek a fenébe...)
Nagyon hálás vagyok az égieknek :-)
Bár ez nem volt kérdés...de azért lettek Tigrisek,mert Apánknak panaszkodtam,hogy nem bírom a húsevést és kivagyok teljesen.Erre azt mondta,hogy akkor két kis tigrist ültet be akik majd felfalják helyettem a husit! :-) Különben tényleg mindig éhes vagyok és korog a gyomrom! :-P

Örülök,h nálad is ott a remény,mikor tesztelsz???

sheil
Budapest I. kerület
 
 


pipus:Sajnos már érzem a mensis görcsöket,fájdogál a hasam :cry: Fel is vagyok puffadva.Szerintem megfog jönni ez a fránya megint!Nem tudom,de elég elkeserítő,hogy a 3.sem sikerült :cry: Nem tudom mi lehet a gond,és ez a legidegesítőbb!!!Na,mindegy meglátjuk hogyan tovább!
Hányadik ciklusnapon vagy?Azért nem keveset késik Neked,ez jó jel :D

sheil:Nektek miért is lett lombik azelőtt?(lusta vagyok vissza olvasni :) )
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
2 sikertelen inszem után endometriózissal műtöttek tavaly februárban.Azt mondták műtét után irány vmelyik meddőségi :-S

A mensis görcsök miatt még ne aggódj.Remélem nem fog megjönni!Szorítok!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Köszönöm a választ :)
Tudod már arra gondoltam talán a miómáim miatt,vagy amit Apánk mondott az adenómiózis miatt lehet valami gond.Viszont annyira meg bízok Apánkban,hogy akkor nem csináltatná velünk ezt végig,ha reménytelen lenne emiatt!Keresem a miérteket!Nem tudom merre induljak,ha most sem lesz Babánk!
Most meg már nem görcsizek.Köszönöm Neked a biztatást :D
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: