Új privát üzeneted érkezett!

mokucica:Igyekszem nem megerőltetni magam,és nagyon vigyázok, hogy hétfőre megmaradjanak a tüszőcskéim :) és szép számocska legyen majd a tenyerembe! :lol:
Vigyázz magadra!Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :?
egész nap folyamatosan fájdogált a hasam alja, olyan mensi-szerűen :roll:
az előzőnél nem volt ilyen...
várom a tapasztalt fórumos társak véleményét :)
köszönöm, puszi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:
Szerintem emiatt ne aggódj.Nekem is fájt :-) Remélem ez eléggé biztató számodra :wink:
Csoda dolgok mennek most végbe odabenn, nem beszélve a hormonokról és a punkcióról. Nagy beavatkozás ez a szervezetnek.Hetekig, hónapokig éreztem, hogy szúr a petefészek környékén és még a 12. héten is meg volt nagyobbodva mindkettő.
Mensi szerűen fájt nekem is,féltem,hogy megjön de a beágyazódás is ilyen érzés. Mindig csak jóra gondolj,képzeld el, mi történik odabenn :-) Beszélj Hozzájuk, még ha nehéz is...próbáld ki!
Nagyon- nagyon szorítok!!!!

moro:
Remélem estére jó híreket hallunk :-) Valami giga nagy számra számítok Tőled!!! :-) Gondolok Rád.

mokucica:
Hogy vagy?Minden rendben Veletek???

mbetty:
Hogy érzed magad? Megy a husi még??? Remélem a kis bogyóka jól érzi magát odabenn.puszi :-)

dario: Hogy vagy? Szóval kinőtted a kabátod Te is ? :-P

Velünk minden rendben, túl a felén...már csak júliusig kell kibírni :-) A Tigrincseknek is,meg nekem is. Remélem sokáig benn maradnak a jó helyen! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 

 
 

moro: én is nagyon szép számot várok estére, mennek a drukkok :D

sheil: like-oltam tegnap a képedet a fb-on :) Szépen növöget a pocakod :)
Amugy én nem vagyok valami jól, nem akarok negatívnak tűnni, de érzem a mensis előgörcsöket. Ugyhogy hiába volt apának lovasezrede, nálam szerintem megint nem ő nyert :cry: :cry: :cry:

A többieknek mennek a drukkot.

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:
Mikor lenne kb. esedékes a nemvárt? Képzeld,mikor már kismama voltam,még a második hónapban a mensi idején is éreztem pici görcsöket...gondolom a szervezetem még így "emlékeztetett",hogy itt lenne épp az idő...
Azért még drukkolok nagyon!
Igen,nőnek a porontyok...a pocakom majdnem akkora,mint a 32hetes barátnőmé. 5cm a különbség.Ez van,ha az ember 155cm-es és két babát vár! :)

Szép napot Mindenkinek,írjatok mi újság Veletek!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil: ma vagyok a 28. napon(inszem után 10 nappal), de általában, ha kapom a merionalokat, akkkor 33-36napos ciklusom van. Viszont az első inszem után 12 nappal megjött, az most szerdán lenne esedékes. Amúgy a 33-36.nap csak szombaton, illetve kedden lenne. Szóval nem tudom :(
Nagyon szép kismamik vagytok :) Puszi
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok :D
mokucica: még mennyi inszem lenne hivatalosan? Olyat nem lehet,hogy megkérdezed a D.-tól hogy kisebb mennyiséggel stimuláljon,vagy csak szájon át szedhető gyógyszerrel? :shock:
erre csak azért gondoltam,mert ha már egyszer nem lehet kikerülni a dolgokat,akkor anyagilag,és fizikálisan hátha csökkenthető ami ér téged...persze lehet hogy hülyeséget beszélek, nem tudom,mert mi egyből lombikoztunk, mert tudod,nekünk gyalogsági ...sőt csak felderítők vannak :P :lol:
de azt hozzá teszem,ez sem 100%-os dolog ezt gondolom te is tudod, ez is csak 30%...de veled értek egyet, én is jobban bíztam benne, szóval megértelek.
De azért csinálhatnál egy tesztet...ha 10 napos vagy,talán már mutatja, ezt laborosként mondom,reggeli első vizelet, este már keveset igyál,hogy jó koncentrált legyen a hormontartalom, és minimum 4-5 órás "gyűjtés" azért jó lenne...mondjuk ezeket gondolom tudod, szóval nem pofázok bele,csak azért írtam,hátha újat mondokv :wink: :)
Ma elmentem egy sétára itt a lakótelepen ( mi itt lakunk a Dévai Intézet mellett Gazdagréten) nagyon jó idő volt, és mintha kicsit kevésbé érezném a hasamba a feszítést :shock:
moronak 6 szívecske lett,most írtam sms-t neki,mert izgultam :lol: szóval ezt csak titokban elpletykáltam, nem mondjátok meg neki :lol: :lol: :lol:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Jajj,még annyit szeretnék kérdezni, hogy aki itt a fórumon kapott Ovitrellt beülti után, az mennyit kapott? :shock: mert nekem ma 1/3-ot kellett szúrni, de olvastam máshol,hogy van aki hetente szúr egy felet, stb...a múltkor meg nem is kellett...bár gondolom akkor még csak "tapogatózott" Apánk...
Jajj,minnnyyááá kiülök az erkélyre,olyan csudálatosan süt a napocska :D
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:
A séta biztosan jót tesz,most én is másodjára indulok neki,mert utána esőt mondanak :-(
Sajna nem emlékszem mennyi ovitrelle-t kellett szúrni :-S A lapot ugye nem tartottuk meg,az ott maradt a stimu után. Bár úgy rémlik, mintha beülti után már nem szúrtam volna volna semmit.
Vigyázz magatokra! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Nézzük sikerült a vonalzó?

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil: Köszi szépen!!!! Jó lett!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Nincs mit dario....gyártanám a vonalzókat a többieknek is :-D
puszi!!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Te ki pletykás normocyta :)
Na,szóval igen 6-oska került a tenyerembe :) Többre számitottam a 14-ből,de ugye az számít milyenek,és nem az hogy mennyi! :lol: "cSAK POZITÍVAN"
Ott derült ki hogy ICSI lesz,mert magas volt az Fsh-m,ezt Kálmán mondta.
Alig tudtak elaltatni,én nem emlékszem semmire,de kitéptem magamból az infúziót. :oops: Most mondta délután Apánk a páromnak,hogy 3-szor annyi kábitó kellett mint a többieknek,úgyhogy vagy kábítószeres vagyok,vagy alkoholista,figyeljen oda rám. :oops: :D
Nagyjából ez történt velem!Holnap reggel telcsi,aztán meglátjuk létrejön-e a szerelem? :P

Köszönöm Mindenkinek a drukkot!!!! :lol:
Puszi Mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Lemaradt, hogy most megyek pihenni,és majd írok hogy alakulnak a dolgok!

Mégegyszer puszi Mindenkinek!
Drukkolok a sorstársaknak!!!!! :lol: :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


dario:Szép a vonalzód!!!! :lol:

Na mostmár tényleg megyek pihenni :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: Gratula a mai teljesítményedhez! Ez a D mindig tud újat mondani!

Köszi a dícséretet, hamarosan neked és a többieknek is lesz egy gyönyörű!!!! Majd szorítunk!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


moro: Jó pihenést és gratula a 6 szívecskéhez!!! Gondolom a 3szoros altató után nem kell ma ringatni :-)
A lényeg,hogy sikerült. Holnap írj ha megtudtad az ICSI eredményét!Biztos jó arány lesz.Szorítok továbbra is,ügyi voltál! :-)

mokucica:Akkor hamarosan kiderül,ha 36.napon sem jön meg tesztelj mindenképp.Puszillak és légy optimista!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok.

Normocyta: ez még csak a 2.volt még 4kell a 6hoz. Az a baj hogy nehezen stimulálható vagyok :( és hiába adna D. olcsobb "cuccokat" a stimu úgy még hosszabb lenne, és tudod inszemnél kell fizetni a reggeli uh-okért 8ezreket. Szóval nem tudom hogy jönne úgy ki.
Tudom hogy a lombik sem 100%, de az inszemnél még mindig nagyobb az esély.
Jó hogy kihasználtad a mai napot a sétára :)

Moro: gratula. Ügyi voltál. És nem a mennyisèg a minőség a lényeg :) Biztos nagyon fogják egymást szeretni.

Dario: végre van vonalzó :D igy legalább tudjuk, hogy hol tartatok.

Sheil: hogy áll a táblázat? Jó lenne tudni, hogy ki mikor tesztel..stb....

Jó lenne ha újak is jönnének. Hisz olyan sokan vannak D-nàl mindig. Hol van az a sok làny? :D

Zafir: új képek a kis 4hónapos kis tüneményekről? :D

Jó éjt. Vigyázzon mindenki a kicsibogyókra.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.

Normocyta: ez még csak a 2.volt még 4kell a 6hoz. Az a baj hogy nehezen stimulálható vagyok :( és hiába adna D. olcsobb "cuccokat" a stimu úgy még hosszabb lenne, és tudod inszemnél kell fizetni a reggeli uh-okért 8ezreket. Szóval nem tudom hogy jönne úgy ki.
Tudom hogy a lombik sem 100%, de az inszemnél még mindig nagyobb az esély.
Jó hogy kihasználtad a mai napot a sétára :)

Moro: gratula. Ügyi voltál. És nem a mennyisèg a minőség a lényeg :) Biztos nagyon fogják egymást szeretni.

Dario: végre van vonalzó :D igy legalább tudjuk, hogy hol tartatok.

Sheil: hogy áll a táblázat? Jó lenne tudni, hogy ki mikor tesztel..stb....

Jó lenne ha újak is jönnének. Hisz olyan sokan vannak D-nàl mindig. Hol van az a sok làny? :D

Zafir: új képek a kis 4hónapos kis tüneményekről? :D

Jó éjt. Vigyázzon mindenki a kicsibogyókra.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

A táblázat elkészült... Látszik,hogy nem vagyok egy nagy technikai zseni XD Csak így tudtam megoldani,hogy az aláírásommal együtt ott lesz a doksi linkje. Katt rá és akkor láthatjátok a táblázatot.Még hiányos.Majd írjátok meg még kinek mi hiányzik!
Illetve ha kihagytam valakit,vagy ha vmi nem jó benne.
Majd én is folyamatosan frissítek rajta.Remélem lesznek hamarosan jó hírek.Illetve újak,akik csatlakoznak a fórumhoz!
:P

mokucica: Bírod még tesztelés nélkül??? Hogy vagy?

moro75: Izgi ez a mai nap! Írj amint megtudod mit műveltek a szerelmesek :-P

Többiek hogy érzik magukat?

Szép napot!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Most telefonáltam Apánknak."Csak " 2 szabályosan fejlődő bogyóka maradt mára :) :( Holnap fél9-kor kell hívnom Apánkat!
Megint nem sok maradt meg,de remélem Ők már meg fognak maradni nekünk!!!Jajj,még egy nap izgulás!!
Remélem ez jót jelent,hogy szabályosan fejlődnek!!! :wink:

mokucica:Hááát,őszintén eléggé ki voltam ütve! :lol: Aludtam volna,de fájdogált a pocim még éjszaka,de ma már sokkal jobb!!Drukkolok Neked!!!

Puszi Mindenkinek,remélem holnap jó hírekkel szolgálhatok Nektek :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro:
Egy bogyóka is elég a boldogsághoz :-)
Szorítok a holnap reggel miatt.Akkor valószínűleg holnap már beülti ha minden ok? A lényeg a szabályos fejlődés,jól látod.
Jah és ne feled...egy bogyóból még kettő is lehet,kettőből meg négy...! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Igen tudom hogy 1 bogyóka is elég,csak már nagyon izgulok!! :D Szerintem holnap beülti,de Apánk nem mondta,szerintem majd reggel közli ha hívom,hogy mi legyen!
Megnéztem a táblázatot amit csináltál,nagyon jó és átlátható!!! :lol: Ahogy ott láttam mindenkinek megvolt a 3.napon a beülti,szóval ha velünk maradnak,akkor holnap már a pociban fognak lubickolni :lol:

Te,Ti jól vagytok? :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Az izgalom természetes és emlékszem...mikor nekünk volt. Jajj istenem,nem győztem várni. Pénteken volt a leszívás és csak köv szerdán a beülti,mert Apánk nem tudott választani az 5 egyforma közül. Én már úgy mentem hétfőn, hogy beültire készen és akkor mondta,hogy még tenyésszük tovább. Nah akkor még két nap és izgultam,h mi lesz ha az 5-ből egy sem marad?
Nagyon jó lesz meglátod, ha Veled lesz(nek)! Gondolok Rád reggel és ha tudsz írj fórumra,hogy mi a helyzet.

Velünk minden rendben,egész nap buliznak benn az ikrek. Nagyon mozgékonyak-még most férnek :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Sheil: egyenlőre bírom még teszt nélkül, félek az egy csíktól és addig még reménykedhetek. Bár egyfolytában olyan mindjárt megjön érzésem van. Cicifájdalom még megvan, de annyira fel vannak duzzadva, hogy ma a férjecském azt mondta, hogy k....a nagyok, nem szoktak ekkorák lenni.
Jó lett a táblázat, legalább tudjuk,hogy ki hol tart. Annyival lehetne esetleg kiegészíteni, hogy kinek a hányadik lombik..és esetleg lehetne színes.ha lehetne választani én rózsaszín szeretnék lenni. :-)

Moro: a 2 kis csodabogyódat biztos visszakapod holnap. Nálad lesznek a legjobb helyen. :-)
Megkérdeznéd holnap D-t, hogy márc.15.pénteken dolgozik-e? Hátha mennem kell, ha megjön :(

Normocyta: hogy vagy?
Mbetty: minden ok?

Puszi Nektek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Sheil: egyenlőre bírom még teszt nélkül, félek az egy csíktól és addig még reménykedhetek. Bár egyfolytában olyan mindjárt megjön érzésem van. Cicifájdalom még megvan, de annyira fel vannak duzzadva, hogy ma a férjecském azt mondta, hogy k....a nagyok, nem szoktak ekkorák lenni.
Jó lett a táblázat, legalább tudjuk,hogy ki hol tart. Annyival lehetne esetleg kiegészíteni, hogy kinek a hányadik lombik..és esetleg lehetne színes.ha lehetne választani én rózsaszín szeretnék lenni. :-)

Moro: a 2 kis csodabogyódat biztos visszakapod holnap. Nálad lesznek a legjobb helyen. :-)
Megkérdeznéd holnap D-t, hogy márc.15.pénteken dolgozik-e? Hátha mennem kell, ha megjön :(

Normocyta: hogy vagy?
Mbetty: minden ok?

Puszi Nektek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


sheil:Az jó hogy Neked 5 megmaradt!!!!Mikor javasolja Apánk a továbbtenyésztést?
Holnap már remélem okosabb leszek a 2 bogyókával kapcsolatban :)
Már nemsokára majd kint buliznak az ikrek!!! :lol:

Mokucica:Nagyon drukkolok Neked!!!Persze megkérdezem,ha kell mennem :) De reméljük nem kell menned! :lol:

Többiek hogy vagytok?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Nekünk pénteken volt a punkció ugye és szombatra 5 szabályosan osztódó volt és hétfőre is 5-en maradtak,de azt hittem akkor már beülti lesz és a többi fagyó...De Apánk szerint 5 egyformából nem lehet tudni melyik kettő a legéletképesebb. Így azt mondta várjunk szerdáig... 5-nél kevesebbnél nem tenyésztik tovább.Nehéz volt várni,mert amikor már egy lépésre vagy attól,hogy akár veled is lehetnének az embrik,nehéz otthagyni őket. De végül szerdára kettő maradt-és lám itt buliznak azóta is :-)

Izgulok a ma reggel miatt.Hamarosan Veled lesznek :-)
Írj amint megtudod mi a helyzet.Szorítok :wink:

mokucica:
Rózsaszííín??? :oops: Nah jó,megteszem,de csakis a kedvedért és ígérem sikeres inszem esetén még szívecskéket is szerkesztek rá :-)
Remélem jól vagy.Ne akarj Te 15-én menni :-P

Szép napot, remélem mindenki pihenget és vigyáz a bogyóira!!!!Írjatok priviben a hiányzó adatokkal kapcsolatban.puszi!

Ui: Csak a betű lett rózsaszín,remélem így is megfelelő :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil: nem lesz szükség szivecskék szerkesztésére, mert megjött :( még nem igazából, de estére biztos beindul, szóval beszéltem is már Dvel, pénteken hívom, hogy hányra mehetek :(
Tegnap este már túlestem egy hatalmas síráson, amit szegény férjem nem tud lekezelni.Fáj neki, hogy ennyire nem bírom elviselni a kudarcokat hónapról hónapra. Komolyan sokszor úgy érzem, hogy ezt nem bírom elviselni :( Megszakad a szívem, hogy tudom, hogy miattam nem sikerül.

moro: neked mennek a drukkok :)

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Megvan mind a két kis bogyókám!! :D Kérdeztem Apánkat minden rendbe van-e velük,szabályosak-e?Azt mondta különben vissza se kapná őket!! :)

Puszi Mindenkinek :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Ja elfelejtettem,fél 11-re megyek értük :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mokucica:
Nem lehet tudni ki vagy mi miatt nem sikerül,ezért ne hibáztasd magad.Mondtam,nem az a kérdés,hogy lesz-e babátok,csupán az a kérdés,hogy mikor!? Biztosan sikerülni fog,szerintem zongorázzátok le a maradék inszemeket és akkor jöhet a lombik. Sajnos túl kell esnetek rajta,tekintsétek szükséges rossznak. Közben meg akár sikerülhet is.
Apánk meg pénteken hátha meggondolja magát és engedne lombikra!
Fenn leszek fb-on is,írj ha bármi van és kérlek ne keseredj el. Menni kell tovább. Ölellek!!!

moro75:
Fél11-től küldöm az erőt :-) Szuper,h megvannak-lehet Apánk már csak ikreket tud??? :-)puszi!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro gratulálok:) hurrá :) nekem jó előérzetem van ;)
Mokucica : a büdös francba :( Ne haragudj de ez most kijött belőlem :(
Nagyon együttérzek. Figyelj én komolyan mondom hogy kérdezz körbe kinek van jó fej maszek nőgyógyásza és indulj neki kamu papírt szerezni hogy a másik petevezeték is elzárodott.
Főleg mert ha lelkileg ennyire megvisel akkor mire a lombikhoz jutsz ideg roncs leszel ,és az senkinek nem jó :(
Komolyan mondom,tuti van olyan doki aki kiad egy ilyen igazolást .
Persze fizetni kell,de így is fizetsz négy 4x az inszemért...akkor legalább a szervezetet kímélve van..
És szinte biztos vagyok benne hogy a Dévai se fog belekötni ,szépen lefűzi a dossziédba aztán lombik...főleg hogy nehezen vagy stimuzható...
Én tuti ezt tenném,mert egyrészt nem akarnám hogy elfogyjanak a petesejtek ha nehezen vagy stimuzható meg amugy is banyek mindenkinek jobb lesz ugy ... Budapesti vagy? Mert én mint eü-s szívesen elkezdek keresgélni egy megfelelő dokit :) komolyan! Segítek szívesen de szerintem más is . Lànyok nektek mi a véleményetek ?
Rossz az ötletem ?
Én amugy megvagyok ,unom hogy nem mehetek sehova mert innen Gazdagrétről csak kocsival lehet kimozdulni
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Moro majd irok privit de most megint a telefonomról irok ide és arról nem tudok privátba írni :( később majd bekapcsolom a gépet is :)
Puszi
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:
Legalább nem mászkálsz :-P Úgy is pihizni kell,ilyenkor apánk sem ajánlja az autózást sem... Vigyázz magatokra! Amúgy minden ok?
Az ötleted jó,már felmerült ez a dolog.Az én dokim anno ráírta volna ha szükséges,de végül nem kellett elég volt a kettőről az igazolás.
Biztos van olyan aki megteszi...hátha a Te összeköttetéseiddel menne. Lelkileg és testileg is megterhelő. Ha meg mégsem sikerül papírt szerezni akkor is őszig lemenne még a 4inszem.Persze ez a legrosszabb eshetőség.
Bocsi mokucica,h helyetted ókumlálunk itt...csak mindenki segíteni szeretne.
puszi

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Mokucica: Ne add fel, hidd el jönni fog hamarosan!!!! Tudom, vagyis itt mindannyian tudjuk, hogy most mit érzel!!! Ha csak magamra gondolok, én is nagyon-nagyon kiakadtam anno (de komolyan nagyon!)! Látod, normocyta is és többen is azt tanácsolják, amit én is írtam neked!!!! Hátha tud segíteni Normocyta ezzel kapcsolatban, hisz igaza van így is fizetsz nem is keveset!!!! Biztos van olyan doki aki segítene neked ebben!!!!
A lényeg, hogy állj talpra és nézz előre, mindig csak előre!!!! Tudom NEHÉZ, NAGYON NEHÉZ!De megkell próbálni!!!!! Hamarosan sikeretek lesz!!!! Puszillak

Moro: Gratula, és nagyon vigyázz rájuk, hogy Apánknak ismét ikrei legyenek!!!! Akikről tudok vagyis hallottam azoknál mindenhol ikrek vannak!!! Mindegy is, az a lényeg, hogy teljesen egészségesek legyenek/legyetek!!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario, sheil, Ti mennyi ideig nem ültetek autóba ET után? Mennyire vigyáztatok magatokra? Mennyi idő múlva lehet tesztet csinálni, melyik naptól kezdve mutat igazat a teszt?
mbetty2
Aszód
 
 


Mbetty2:nekem nov.21 volt a Et ès karàcsonyig nem autóztam.Egyedül a Dèvaihoz mikor mentünk akkor 2x,de akkor is "ki voltam pàrnàzva körbe"!-így nem ràzott az út annyira talàn! Ameddig nem szüksèges ès megtudod oldani,addig szerintem ne autózz!

Igaziból 21 napot mond Apànk,de ezt senki nem tudja kivàrni!-) Èn Et utàn11.napon csinàltam vagy a 13.-on de csak "Sheil" szerencse tesztjèvel,ami 10-s erőssègű! Utána màr a 25-s is kimutatta!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


mbetty2:
Én ET után akkor voltam csak autóban amikor hazajöttünk a beülti után. Apánk azt mondta,ha utazás,akkor maximum vonattal,mert az nem rázkódik....nincs fékezés gyorsítás kátyú stb...Hanem egyenes vonalon megy.Aztán így is volt.Vonattal utaztunk csak,és kényelmesebb is volt,mint az autó.
Az első 8 hétben a legfontosabb,hogy vigyázz magadra,mert akkor van a megtapadás, semmilyen rázkódás nem tesz jót.Embrióragasztó ide vagy oda...
Mondhatom,hogy nagyon vigyáztam magamra. Mindent betartottam amit Apánk mondott,pihi,néha séta,kímélő életmód,sok fehérje,vitaminok. Én ET +8.napon teszteltem először és 2csíkos lett.Mondjuk a 10-es teszttel ikrekkel és rettentő halványan.Tény,hogy a 21.napon már tökéletes 2 csík volt.
2hét után a sima 25-ös teszt is mutatta már.Amúgy a vérvétel a legbiztosabb,erről normocyta biztosan tudna mesélni! :-)
Puszi és vigyázz magatokra!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!!

Megmaradt a két kis bogyókám,már itt vannak velem!!4 sejtesek voltak,és Kálmán és Gyöngyi is azt mondta,hogy szépek!! :D megis AHA-ztuk mind a kettőt.Kálmán még azt is megmondta,hogy vasárnap éjjel 22 óra körül várható a beágyazódás :lol: Tegnap még pihentem miután hazajöttünk,ma már elkezdem az üdülő életmódot!Múltkor nagyon sokat feküdtem,most próbálok kicsit többet mozogni,persze pihenéssel egybekötve.

mokucica:Megkérdeztem Apánkat,de ha már beszéltél vele akkor mindegy!Mondtam neki,hogy a "barátnőm" mondta,kérdezzem meg dolgozik-e 15.-én!Erre kérdezte,ki a maga "barátnője"?Inszemes vagy lombikos?Sajnálom,hogy megjött,de ne add fel!!!! :) Normocyta nem írt hülyeséget!!!

sheil:Köszi,remélem átjött az erő amit küldtél!!! :lol:

dario:Köszönöm aranyos vagy!! :lol: Reméljük sikerült Apánknak nálam is ikreket csinálni,de 1 kis babókának is örülnék,csak jöjjön már!!! :lol:

normocyta:Várom majd a privit :)

Puszi Nektek
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
De jó,hogy már Veled vannak :-)
Vigyázz rájuk és sikerülni fog!Küldtem az erőt :-D
Jó hétvégét Mindenkinek-még akkor is ha az idő ilyen borzasztó lett...

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok.

Köszönöm szépen a vigasztaló szavakat. A tegnapi barnázásom mára elmúlt. Azt hittem, hogy beindul mára rendesen, hogy mehessek holnap Dhez. De így nem tudom, hogy mi lesz. Most vagy ne is jöjjön meg, vagy húzzon bele nekem. Szóval kétséges, hogy holnap hogyan tudok menni Dhoz :(

normocyta: írtam privit.

moro: vigyázz a 2 cseppedre.

dario, sheil: írok este majd fbon.

Puszi.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok :)
Kedves nagytudású fórumtársak :)
Holnap lesz 1hete a beültetés ,3.naposak voltak , és hétfőn még szúrtam 1/3 Ovitrellt .. Tesztelhetek holnap 10-essel?
Moro: holnap irok mert az én drágám 2 napja itthon van,imádom de nem szakad le a gépről :roll:
Holnap egyedül leszek és nyugodtan írogathatok ;)
Mokucica ez neked is szól :)
Puszi mindenkinek:)
Ui: Sheil te csináltál már tesztet :) ? Ugye még mindig eszed a húst ?
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta: szerintem mèg korai,mert az ovitrelle szuri hatàsa tart mèg,ebben ne hallgass ràm,mert èn besz..i voltam ès bem mertem tesztelni! Nagyon szorìtok,hogy jelezzem a teszt,ha megcsinàlod!

Moro: Nagyon jó a 4 sejtes ès .mèg AHA is?! Tuti a siker!!! Nagyon -nagyon szorítok! Pihenj sokat ès èlj hètköznapi èletet,sètàlj ha szúr a hasad vagy görcsölget,az jót tesz!Edd a húst,amennyit csak bírsz,segíteni fog!
Karàcsony óta èn nem igazàn eszem,mert ha rànèzek kiràz a hideg!.Nagyon keveset eszem!Megy a drukk!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Ezt a szöveget a neten olvastam, megosztom Veletek is, hátha hasznos:

"Mi történik az ET után, hogyan fejlődik az embrió:

3 napos transzfer

1 nappal a transzfer után. . . a pre-embrió növekszik és fejlődik
2ntu. . . a pre-embrió blasztocitává alakul át
3ntu. . . a blasztocita kiszabadul a burkából
4ntu. . . a blasztocita a nyálkahártyához cuppan
5ntu. . . a beágyazódás elkezdődik, a blasztocita elkezdi beásni magát a nyálkahártyába
6ntu. . . folytatódik a beágyazódás
7ntu. . . a blasztocita teljesen beágyazódott és külön van már placenta sejtje és embrió sejtje
8ntu. . . a placenta sejtjei elkezdik a véráramba küldeni a hcg-t
9ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével
10ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével
11ntu. . . a hcg szint már elég magas ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség


5 napos (blaszto) transzfer


1ntu. . . ezen a napon szabadul ki a blasztocita burkából
2ntu. . . a blasztocita hozzá cuppan a nyálkahártyához
3ntu. . . a beágyazódás megkezdődik a blaszto elkezdi beásni magát
4ntu. . . a beágyazódás folytatódik, a blaszto egyre mélyebbre ássa magát
5ntu. . . befejeződik a beágyazódási szakasz külön sejtjei vannak a placentának és az embriónak
6ntu. . . a placenta sejtek megkezdik a hcg kiválasztást a véráramba
7ntu. . . még több hcg termelődik az embrió fejlődésével
8ntu. . . . hcg termelődés folytatódik
9ntu. . . a hcg szint már elég magas, ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség

Mondjuk az, hogy a 11. és a 9. napon már elég magas a hcg értéke a vizeletből való kimutatásra... hááát ezzel nem biztos, hogy egyetértek, mert sok esetről hallottam már, hogy még a 14. napon sem volt meg a két csík, aztán 9 hónap múlva megszületett a baba. Persze gondolom ez nagyban függ a teszt minőségétől, érzékenységétől is és az egyéntől is!"
mbetty2
Aszód
 
 


mokucica:
ez van a Dévai oldalán a neten:
"A jelenelgi minisztériumi protokoll 3-6 eljárást ír elő, általában a 3.-4. eljárás sikeres."
Lehet hogy ha elmondod őszintén Apánknak ,hogy milyen okok miatt érzed úgy hogy nem kivitelezhető a 4.-től az inszem, lehet hogy neki jogában áll , mint kezelőorvosnak egyénileg elbírálni a dolgot, és a 3. után ha az nem sikerül irány a lombik...szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, én úgy gondolom, neki tényleg a gyerek a végcél,és ha őszintén fordulsz hozzá, nem hiszem,hogy elzárkózik...ez is lehet egy lehetőség, most amikor mész hozzá legközelebb..
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


dario:Nagyon remélem hogy jó helyen vannak már itt a pocakomban,és tudnak fejlődni rendesen!!! :lol: Bízzunk benne,hogy tuti lesz most a siker!!! :D Apánknak mondta,hogy csak ügyesen!!Erre azt mondta köszi-köszi!! :) Szóval ajánlom Neki,hogy sikerüljön! :lol: Még nem érzek semmit,de még korai is lenne.Viszont puffadok folyamatosan.Köszi a jótanácsokat,megteszek mindent hogy Velem legyen/legyenek a kis Bogyók!

Normocyta:Te kaptál beülti után is ovitrelle-t?Hogy vagy?Érzel valamit?Na majd csacsogunk priviben,ha odaférsz a géphez :lol:

mbetty:Hogy vagy?

Katasztrófa milyen idő van?!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: most vagyok a beültitől számított kilencedik napomon, háááát, nem érzek semmit azon kívül hogy olyan "megakarnajönni" görcsök találnak be :(

ja, és az Utrotól hatalmasra nőttek az amúgy nagyítóval sem látható cicijeim, ezt azért élvezem :) :)

Hol vagy normocyta? Azt ígérted, itt fogsz csacsogni ma! Apát zavard el a gép elől :) Hogy vagy?
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok :)
moro, mokucica ment a privi :)
mbetty: ez akár jó jel is lehet :) , de holnap vagy hétfőn már egy 10-es tesz is kimutathatja, ha gyengén is :)
Én ma még nem teszteltem,hallgattam dariora, aki bevallotta,hogy beszari volt :) gondoltam,utánozom ebben..is ;)
amúgy elvagyok, ebben az időben nem mentem sétálni, csak itthon netezek, de vasalni is fogok,mert azért illik mozogni is valamit :)
Kicsit görcsölget a hasam, de nem foglalkozom vele, vagyis igyekszem nem foglalkozni mivel, mert úgyse tudom mit jelent,jót vagy rosszat, így aztán nem vagyok tőle okosabb...hétfőn vagy kedden tesztelek, de lehet,hogy megvárom a pénteket,mert a hivatalos ciklusom szerint a szerda a perdöntő :roll:
ha addig semmi,akkor pénteken lehet,hogy előkeresek egy tesztet, aztán meglátom, csíkosodik-e :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


mbetty:Az még jót is jelenthet ha ˇ"megakarjönni" érzésed van :lol: Legalábbis a Kismamáinktól kapott információból gondolva. :)
Na igen a mellem nekem is fáj és duzzad,de még nem annyira.Nem érzek én sem semmit még.
Gondolom a párod örül a "nagy "ciciknek :lol:
Vigyázz magadra!
Te nem puffadsz?
puszi

mokucica:Mi újság?Hogy vagy?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: