Új privát üzeneted érkezett!

gkhenrietta:Na,látod rendben lesz szépen lassan minden! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Hát reméljük is! :-))

Jaj, megint olyan jól megnevettetett a kisfiam! :D Fürdött a kádban és elkezdte énekelni Szekeres Adriennek az Olyan, mint te c. számát. A reflént tudja. Egyfolytában hajtogatta. Megkérdeztem tőle, hogy csak nem szerelmes vagy, hogy ilyen romantikus, szerelmes számokat énekelsz. Erre azt mondja, hogy de igen. Én meg megkérdeztem, hogy és kibe? Erre meg azt mondja, hogy Ági nénibe (volt kolléganőm, szomszédom is, rengeteget szoktak találkozni). :D :D Erre mondom neki, hogy csak nem le akarod csapni Tom bácsi kezéről (a férjét Tamásnak hívják, de csak úgy szokta hívni, hogy Toji vagy Tom bácsi). Erre hevesen bólogat, hogy de igen! :D :D Mindig tud alakítani valamit! :D :D
Vendég
 


..hát gkhenrietta, ezt a bulit is megölted :P :lol: :lol:
na jó,csak vicceltem :wink: de EZ itt nem egy ilyen témakörű fórum, légy kicsit tapintatosabb :roll:
engem nem zavar,de van akit biztos...van aki évekig vár egy ilyen fürdőszobai jelenetre,anélkül,hogy megadatna neki...
te már így is előttünk vagy egy lépéssel :)
de majd ( bár nem kívánom neked) sajnos te is be fogsz lépni Apánk dzsungelébe, akkor fogod tudni,hogy ez miről is szól nekünk...
Sheil képei pld erőt adnak sokunknak de az egy másik kategória :)
nem akartalak megbántani,de gondoltam jobb ezt az elején tisztázni...
puszi mindenkinek :)
Ui: ja, amúgy sajna csak 5-6 tüszőm kezdett most nőni, de az legalább jó lassan :( 225 Gonal,225 Merional a reggelim :? még szerintem 4 napig tuti...de majd holnap okosabb leszek :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Normocyta, Te is voltál reggel UH-on?
mbetty2
Aszód
 
 


:D mbetty2, te is voltál? nagyon sokan voltak...
, kicsit megkésve érkeztem 3/4-re,így aztán belecsúsztam a műtétekbe, szóval majdnem fél11-kor végeztem :?
moro hétfőn hajnalban gyere,mert durva lesz :shock:
a bal petefészkemben van 2 db nyominger kicsi ,asszem 6-7 mm, na de a jobb :D :D :D úgy belehúzott,hogy vagy 6-7 nagyobbat is felsorolt Apánk, kérdeztem is,hogy ez még mindíg a jobb petefészkemben van,vagy már a mandulámat nézi :wink: :lol:
De mondjuk fáj is a hasam :cry:
szóval nehezen indult be,de azért ez már jól hangzik :D
a múltkor a balban volt több, a jobb az gyengébb volt,most megfordult a dolog :shock:
de végülis tök mindegy,csak sejtesedjünk,nem?
Puszi mindenkinek,megyek eszek egy kis húst
:roll: :roll: fúúúj...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta:Nyitásra ott leszek,igyekszem :) Szóval lehet,hogy nem is végzünk olyan hamar?!
Na látod,beindul a gépezet csak lassan. :) Nagyon jól állsz tüszőkkel!!
Nekem múltkor egyforma volt kb.mind a kettő,de most nekem is a balra azt mondta kevéske ami benne van. :( Hétfőn remélem kiderül mennyi az annyi!!
Na ja sejtesedjük,sejtesedjük csak :)
Jó étvágyat a husikához! :P
Nemsokára én is uzsizok,talán eszem egy kis húst,úgyis olyan rég ettem már! :lol:
Puszi :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Normocyta, szerintem Te voltál a fekete hajú, farmerszerkós lány, vagy tévedek? Veled szemben ültem rózsaszín pulcsiban túlstimulálva :)
mbetty2
Aszód
 
 


..lány??? Hát,azért az már nem most volt,amikor lány voltam,de köszi :)
Te meg akkor ne fórumozz,hanem menjél húst enni!! :D :D :D :D
de tényleg ,úgy ahogy Ágika mondta ( a néni aki akkora mint a pult :wink: ), és akkor nem lesz semmi baj!Ha már eddig eljutottál, ezen ne bukjon meg a dolog, tudom hogy sz@r már ennyi húst enni, de neked különösen be kell tartani, mert ha nem szívódik fel a folyadék akkor az is lehet,hogy most csak a leszívás lesz, és lefagyasztják a Bogyókat, és csak egy ciklus múlva kapod vissza :? mert amikor visszaültetik, akkor a kis Töltelékek is elkezdenek hormont termelni, és akkor azt már végképp nem fogja tudni a kis törékeny tested kezelni :shock: már most se voltál túl jól,látszott rajtad :(
szóval edd a húst,hogy a hormon ami nem kell el tudjon szállítódni a májba,vesébe és napi 3 liter folyadék, hogy utána ki is tudjon ürülni!
Ha hétfőn ásványvizes palack és húsos szendvics nélkül fogsz ott ülni megint 10-ig, akkor fenékbe fognak ( ha más nem én tuti) billenteni :wink:
U.I: ha egyszer megszültem,soha többé nem fogok csirkét enni,csak csokitortát, és pizzát :twisted: :twisted:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


mbetty:Te is jössz hétfőn?Csatlakozom normocytához :) túlstimu ügyben! :)

Hétfőn buli lesz csajok,tali Apánknál!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro, megyek hétfőn, műtétes leszek, és buli lesz :) Hát nem sokat olvasok már újságot ott, egyrészt tavaly kiolvastam a dévais készletet másrészt annyi ismerős kezdett most velem :)

Normocyta, Neked már meg akartam köszönni a DHEÁ-s infókat, megrendeltem amelyiket ajánlottad, szedtem kúraszerűen és láttad, 12! tüsző sikeredett be, az előző két inszemnél a legtöbb, amit Apánk kicsikart az 2 db volt. Köszi :lol:

Legyűrtem a husit, csak túlélem valahogy és hétfőre is hallgatok Rád, nem szeretném ha bajom lenne vagy ne kapnám őket vissza ha már ennyit küzdöttem...

Gyanús voltál már akkor, mikor említetted, kórházban dolgozol, hogy Te vagy az :D

Csajok, randi hétfő reggel, mindenkinek jó étvágyat a sok húshoz és nem csalni :)
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok!

Várom a beszámolót, hogy mi volt ma Dévainál. Moro? Normocyta? Hogy állnak a tüszők?

Mbetty, mennek a drukkok, hogy nagyon szép szám legyen a tenyeredbe.

Velem annyi, hogy pénteken megvolt a 2.inszemináció, de már most tudom borítékolni az eredményét :(

Úgyhogy a többiektől várom a jó híreket.

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica: Már megy is a beszámoló :lol: :lol:
Elég jól állok tüszőügyileg :) ha jól számoltam 10db összesen,csak nem egyenletesen nőnek.Remélem meg is fognak maradni!!! :) Van 5-6-8-12mm-es.De Apánk azt mondta ez van!
Szerdán megyek reggel legközelebb.
Levette a kenetet,remélem neg.lesz!!!


Ne tessék elkeseredni,POZITÍVAN!!!!!!Úgyhogy ne nagyon boritékolgass még :lol:
puszi

Normocyta:Valószinüsítem szerdán nem fogsz elaludni!!! :lol:
puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mokucica: Hèèèè! Ne paràzz mèg, hol van mèg jövő pèntek! Csak POZITIVAN! Hisz mèg csak èpp randiztak ezutàn jön a java! Hidd el sikerül!!!

Moro: Jók ezek a szàmok,biztos szèp szàm lesz a tenyeredben punkciókor! Picit nőnek ès kèsz is,lesznek ott babócàk!

Mindenkèpp szorítok mindenkinek!
dario88
kiskunhalas
 
 


Mokucica,Moro,nagy drukk nektek! számoljatok be mindenről !!
Többiek hol vannak hogy vannak???

sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario,sheil:Köszönöm szépen lányok a drukkot!!!Remélem minden rendben fog menni!!
Vigyázzatok Ti is Magatokra!!! :lol:
Pussz
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mbetty:Hányaska került a tenyeredre? :D Remélem jól vagy!Végre már Veled is találkoztam személyesen!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mbetty: mennyi az annyi :) ? Remélem minden rendben volt, és jól viselted!
Most egy kicsit könnyebb lesz,mert most jó sok víz ki fog ürülni, gondolom a hormonok miatt, én legalábbis a leszívás utáni nap egyfolytában pisilni jártam, tök jó volt :) kicsit könnyebben éreztem magam... Nem tudom, ki volt veled együtt ,mert kettőtöknek volt ma műtét, de neki is nagyon szorítok :)
Én valami gumibogyó-szörpöt ittam, vagy mi, de a bal oldalon is van 3-4db 13-14mm körüli, a jobb oldaliban meg kb 6 db,abból kettő 20 mm, meg 2 db kb 16-18, de olyan gyorsan sorolták,hogy nem tudtam megszámolni :shock:
most beszúrtam a tüszőrepesztőt, 1,5 ampullát írtak ki, de ez azért jó,mert ez előretöltött injekciós fecsi...ezért 2x is szúrtam magam,mert az egyiket csak félig kellett :shock: :? de semmi jelzés nem volt rajta, így szemmértékre alapoztam a dolgot :?
de mostmár elég volt a szúrkodásból a mai napra, összesen 5x kellett ma hasba szúrnom magam :P :P :shock:
na puszi nektek, nekem szerdán lesz a leszívás...úúúúúgy szeretnék 6-7 szivecskét :oops: :oops: :oops:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


mbetty mi újság ?😳😊 ha van kedved ,írd meg nekünk ,mert szorítunk neked (is) egy emberként <3
Én mostmár jó sz@rul vagyok,nem tudok ennél szofisztikáltabban fogalmazni :( várom már a holnapot ...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


moro, dario: értettem :D

normocyta: nagyon szép tüszőket növesztettél. Gratula hozzá. Szerintem holnap D nagyon szép szàmot ír a tenyeredbe.

Moro: remélem, hogy neked is csupa jóhíreid lesznek holnap. A kenet eredményemikor lesz meg?

Drukkolok mindenkinek.
Vigyázzatok a tüszőkre és s kismamik pedig a pocaklakókra.

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


moro, dario: értettem :D

normocyta: nagyon szép tüszőket növesztettél. Gratula hozzá. Szerintem holnap D nagyon szép szàmot ír a tenyeredbe.

Moro: remélem, hogy neked is csupa jóhíreid lesznek holnap. A kenet eredményemikor lesz meg?

Drukkolok mindenkinek.
Vigyázzatok a tüszőkre és s kismamik pedig a pocaklakókra.

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:Remélem holnapra megvan a kenet,nem is kérdeztem!Szerintem ha neg.akkor meglesz,ha meg poz.akkor úgyis lefog állítani :( Reménykedem és egy kicsit ideges is vagyok emiatt,de lesz ami lesz! :? Holnap írok úgyis mi volt :)

mbetty:Ugye nincs semmi baj?! :wink:

Puszi Mindenkinek
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Semmi baj nincs, csak nagytakarítottam a nagy nap előtt és nem volt időm olvasni Benneteket <3

Tegnap egy szép 6-os szám volt a tenyeremben, mára reggelre csak ketten voltak már, holnap kell reggel ismét hívni Apánkat és ha minden rendben, mennünk kell értük 10 óra felé. Nagyon szorítsatok értünk :lol:

Normocyta, holnap megnézlek és nagyon szorítok, hogy ne csak sokan, de erős, élni akaró peték legyenek, őszintén szorítok Neked!

Moro, jól esett, hogy bejöttél a szobába, örültem Neked!


Nagyon izgalmas napok következnek, hajrá csajok :D
mbetty2
Aszód
 
 


Hajrá Mindenkinek,mbetty,normocyta,mokucica,moro! Szeretnénk újabb Dévais babákat erre az évre és együtt izgulni a folytatáson. Sok-sok kis őslakost,ha már a dzsungelnél tartunk :-D
Puszi: Sheil és a Tigrisek!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil: Te miért nem alszol még 6:25-kor?? :) Puszi, a kis tigriseidnek is.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty:Már aggódtunk érted :) Kint nem találtuk volna meg egymást,így gondoltam majd bent kereslek :lol: Majd írj mi volt,nagy Drukk Neked!!!

Nos,ma voltam Apánknál.Kb.10-12 tüszőcske van,vegyes méretűek,a legnagyobb 17mm.
A kenetem nem lett kész,talán majd péntekre,úgyhogy ki kellett váltanom még egy adag gyógyszert(mostmár nagyon remélem neg.lesz a kenet!!!),holnaptól pedig kezdem a cetrotidot is.Szóval pénteken remélem már többet fogok tudni :?

Nagy puszi mindenkinek!! :lol:

normocyta:Írj majd mi volt!!! :D
Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


mokucica:
Ha tudnád.... :-) Van,hogy hajnal 3-tól felvagyok mert korog a gyomrom.Akkor már nem alszom vissza.Amúgy is minden nap 5 körül kelünk,mert a párom indul a melóba és utána meg már esélytelen az alvás.Sajna!
Hogy vagy mesélj!!!??? Minden rendben?

moro75: Hú...ebből aztán szép nagy szám lesz. Gratula előre is,biztos minden rendben lesz!!!! Szorítok!

mbetty2: Mennyien maradtak?Megvolt a beülti?

normocyta: Ma volt ugye a leszívás?Mennyi szívecske mosolygott vissza??? :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro: szép számaid vannak:-)

Sheil: azt hittem hogy tudsz aludni sokáig. Délutáni pihi azért belefér?
Én jól vagyok, probálok nem agyalni. Cicik oltárira fájnak, de más tünet még nincs hogy meg akarna jönni. Ma vagyok 5nappal az inszem után és a 23.cnapon. Kicsit pörgetném most az idő kerekét. :-)

Mbetty: a drukkok mindig mennek.

Normocyta: meg kaptad a vágyad? A 6-7 szivecskét?

Hol van a másik ikres kismamánk?? Puszi :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro: szép számaid vannak:-)

Sheil: azt hittem hogy tudsz aludni sokáig. Délutáni pihi azért belefér?
Én jól vagyok, probálok nem agyalni. Cicik oltárira fájnak, de más tünet még nincs hogy meg akarna jönni. Ma vagyok 5nappal az inszem után és a 23.cnapon. Kicsit pörgetném most az idő kerekét. :-)

Mbetty: a drukkok mindig mennek.

Normocyta: meg kaptad a vágyad? A 6-7 szivecskét?

Hol van a másik ikres kismamánk?? Puszi :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok :D
7 szívecském van :lol: juhhééjj :D
de nem vagyok vmi jól,olyan fáradt meg hasfájós vagyok :(
holnap hívja a párom a Kálmánt mobilon fél10 körül.
ez az ő dolga,mert én nem bírom az ilyen stresszes szituációkat :?
ha úgy alakul, akkor pénteken beülti,ha jól bírják, és sokasodnak , akkor hétfőn.
Puszi nektek, mbetty vegyél fehérjeturmixot, hidd el az jó lesz :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Mokucica: itt vagyok!!! Ugye dolgozom,ès most kezdem èrezni,hogy estère nagyon elfàradok.Ezèrt nem írtam,de követlek benneteket.A kabàtomat kinöttük,elkezdtem hízni vagyis nem èn,hanem a 2 pöttöm! Nem sokat eszem,de gondolom belöllem màr elszívtak mindent!-)
Neked nyugi,mèg 1 hèt ès minden kiderül! Csak ne idegeskedj,ne pànikolj vhogy tereld el a figyelmed ès beszèlj hozzàjuk!

Normocyta: Örülök nagyon,hogy ennyi.szèp tüsződ lett,majd meglàtod sikeres lesz! A telefonàlàst nàlunk is a pàrok intèzte,èn nem mertem!Jajj ha vissza emlèkszem,oooo! De itt vannak ès ez csodajó! Hamarosan mindenkinek a hasàba lesz legalàbb 1! Nagyon mennek a drukkok mindenkinek!
dario88
kiskunhalas
 
 


normocyta:Szép szám került a tenyeredbe!!! :lol: Juhéjjj :lol: Pihengess sokat!Drukkolok neked,hogy szépen osztódjanak a kicsikék!! :lol: Írj majd mindenképp hogy álltok!!! :)
Puszi

Az ikres mamik vigyázzanak magukra!! :lol:

Reménykedem nálam is rendbe lesz minden,majd holnap kiderül!

Puszi mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Normocyta: minden álmod így válljon valóra :) Nagyon jó a 7es, remélem hogy nagy lesz a szerelem köztük. :) Várjuk a további híreket.

dario: most már elvileg jön a tavasz, nincs szükség a téli kabátra :) én legalábbis ebben bízok. Hányadik hétben vagytok most? Nem tudom követni így, hogy nincs vonalzód. Elvileg 25-én kell tesztelnem, az még nem a jövő héten van. :(
Pánikolni nem pánikolok, és sokszor simizem a hasam, igaz csak éjjelente. :) Nem hogy aludnék :lol:

moro: mindjárt holnap és kiderül, hogy minden okés :)

Puszi mindenkinek
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:Simizd a pocidat és maradj pozitív,tudod!!! :D Elhiszem hogy türelmetlen vagy már,de pihenj sokat és hidd el most sikerülni fog!!! :) És azért éjszaka próbálj meg alukálni :lol:
Várom a holnapot nagyon,nekem meg állandóan ezen jár az agyam. :? Egy világ fog bennem összeomlani,ha le kell állni :(
Na,de ez majd kiderül holnap.Remélem!

puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!Kérlek írj holnap,hogy mi a helyzet.
Többiek hogy vannak???

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Megvolt tegnap a babatranszfer, egy 4 sejtes kis aprót kaptam vissza, Ő maradt egyedül nekünk :)
Ez után már lehet sétálgatni, házimunkát csinálni?

Sheil, mi volt a titkod, hogy csináltad transzfer után
:lol: :shock:

Normocyta, a Férjem hozott fehérjeport, hát ez sem jobb mint a finom szaftos sültcsirke :)
Izgulok Értetek, mennyi Picikéd van?

Moro, ha mégsem jó a kenet eredménye, leállítana Apánk itt a végén??

Más is érzett a transzfer után olyat, hogy majd' leszakad a méhe, és görcsölget is?
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok :D
3 szépen osztódó Bogyóka maradt :D
remélem holnapig mindegyikük megmarad ilyen kis "rendeskének" :D
ne haragudj mbetty, de azt nem mondtam hogy finom lesz a fehérjepor, de legalább hamarabbb túl vagy kb 150 gramm fehérjén egy ivásra :wink:
kb az 5. napra helyezkedik el a Picúrod, szóval sétálni lehet, meg kell is, hogy legyen alhasi keringés , de ne emelgesd a szennyeskosarat ha nem muszáj...nekem azt mondta Apánk az elsőnél,hogy "üdülő" életmódot kell folytatni...szóval azért ne tunyuljunk el, de mindent csak mértékkel...
mokucica, ne légy ilyen...izé :roll: a jó oldalon nőtt a két tüsző, szabad colt hozzájuk az út, és Apu a lovasezreddel támadott, nem a gyalogsággal,mint nálunk :wink:
én úgy gondolom, ugyanannyi reménykedésre ad ez okot neked,mint nekünk a vissza ültetett Bogyók...egálban vagyunk,hidd el, a többit nem mi döntjük el :roll:
na most mennem kell, majd még benézek, puszi :D
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Mokucica: igazad van vonalzó terèn.!A 17.hètbe lèptünk hètfőn,lassan 18-ba!-) Csinàlok majd Sheil segítsègèvel! Neked nem 2 hètre kell csinalnod,vagy úgy mint a lombiknàl 21 nap?

Mbetty2: (tudom nem engem kèrdeztèl),de erre nincs"titok" Higyj benne,hogy ott marad veletek ès beszèlj sokat hozzá pihenj,legalább 2-3 napot azutàn hètköznapi èletet èlj,sètàlj ès edd a sok-sok husit!-) Őszintèn szólva jan óta nem sok húst ettem,mert megutàltam egy időre! Talàn 1-2 falatot eszem,de ritkàn!
Neked hànyadik volt? Szorítok,hogy egy gyönyörű pozitív teszted legyen! Ja,ès bocsi,hogy beleszóltam!
dario88
kiskunhalas
 
 


sheil:Köszönöm aranyos vagy!!! :lol: Írok úgyis holnap!

mbetty:Igen, ha nem jó,azt mondta leállít. :( Így kezdte el a stimut,hogy vállalnom kellett a kockázatot ha nem jó a kenet, akkor stop lesz. :( Én vállaltam!! :)
Vigyázz a picikédre,és ahogy normocyta írta, nekem is azt mondta Apánk az előzőnél,hogy üdülő életmód javasolt!
Nekem is fájt a hasam transzfer után elég sokáig,valaki azt írta itt(már nem tudom ki)hogy a leszívás miatt fájhat még pár hétig.Hát nekem fájt is!

normocyta:Naggyon jó a 3-aska!!! :lol: Lehet,hogy talizunk holnap?Hány sejtesek a Bogyókáitok?Drukkolok ám!!!!!!!!! :lol: :P

puszi Mindenkinek :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: nem fog összedölni holnap a világ. Probálj pozitiv lenni TE is :) már csak 1et kell aludni.

normocyta: nagyon jó a 3. Tudod annyi a magyar igazság :) hallod? Ugy megnevetettél. Apa lovasezredével :) ez nagyon jó. :D :D :D

dario: emlékszek még csak most irtad a kék arénatáskát, hogy majd arról ismerlek meg, és már 17,5 hetes vagy. Annyira jóóó.
3hét+3napra mondta D a tesztet. Majd meglátjuk bírom-e addig.

mbetty: itt is mennek a drukkok. És hallgass sheilre és dariora. Pusziiii

Csajok!!! Húzzunk bele. Moro, normocyta, mbetty és jómagamnak is kívánom(és még valakinek :) ), hogy ebben a hónapba mi is átéljük ugyanazt a csodát, amit sheil és dario. Hisz már csak hetek kérdése és itt a tavasz. A gólyák már úton vannak. Szóval babásodásra fel...
Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


moro: nem fog összedölni holnap a világ. Probálj pozitiv lenni TE is :) már csak 1et kell aludni.

normocyta: nagyon jó a 3. Tudod annyi a magyar igazság :) hallod? Ugy megnevetettél. Apa lovasezredével :) ez nagyon jó. :D :D :D

dario: emlékszek még csak most irtad a kék arénatáskát, hogy majd arról ismerlek meg, és már 17,5 hetes vagy. Annyira jóóó.
3hét+3napra mondta D a tesztet. Majd meglátjuk bírom-e addig.

mbetty: itt is mennek a drukkok. És hallgass sheilre és dariora. Pusziiii

Csajok!!! Húzzunk bele. Moro, normocyta, mbetty és jómagamnak is kívánom(és még valakinek :) ), hogy ebben a hónapba mi is átéljük ugyanazt a csodát, amit sheil és dario. Hisz már csak hetek kérdése és itt a tavasz. A gólyák már úton vannak. Szóval babásodásra fel...
Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Komolyan nem is én lennék, ha az üzik nem duplán mennének el. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Komolyan nem is én lennék, ha az üzik nem duplán mennének el. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty2:
Így van,ahogy dario mondta!!! Én sokszor csak magamban beszéltem,vagy gondolati szinten....de valahogy mégis érezték. Minden húzódást,fájdalmat igyekeztem pozitívan felfogni és arra gondolni,hogy ez azért lehet,mert "történik" benn valami :-) Igazából Apánk megcsinálta nekik benn a helyet,Kálmán összehozta a randit, igazából Te már anyuka vagy...ott van egy embrió a pocidban.A csoda már megtörtént!!!
Sok hús,sok folyadék sok pihi és séta...na meg persze hit! :-) Ne hajolgass,ne emelgess. Szorítok nagyon-nagyon!!!!

mokucica:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,ilyen hadsereggel kevesen büszkélkedhetnek!Ezt a támadást nincs ami megállítsa :-D Türelem...jövő hét utáni héten sztem már egy 10-es tesztet bepróbálhatsz!puszi

normocyta:
A 3 bogyóka nagyszerű,akkor elvileg ma transzfer? De jóóó!!! Gondolok ma Rád!Írj ha túl vagy rajta és pihenj amennyit csak lehet. Ha már Veled lesznek a kicsikék az csodás érzés! Miért ne sikerülne,minden adott hozzá!Hajrá!

moro75:
Rettentően várom a mai híreket, ha Apánk leállít,annak oka van és el kell fogadni.De ez nem Veled és nem most fog megtörténni. Jajj istenem,lányok szét izgulom magam itthon Miattatok :-D

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Megérkeztem Apánktól :)
Nem állított le,juhéjjjjjj :lol: :lol:
Nem is kérdeztem tőle a kenet eredményét de biztos nincs vele gáz,mert HÉTFŐN LESZÍVÁS!!!! :lol: :lol:
14 db tüszőcskét számoltam össze,amiket sorolt! :lol: 15-20-asok azt hiszem,már nem tudtam koncentrálni ennyi mindenre!! :)
Nagyon sokan voltunk,4 műtétes volt,és 1-el nőtt megint a babások száma a kistábla szerint.Sejtem is kinek sikerült.Szerdán volt egy lányzó,a 3.inszeme volt és pozitív lett a tesztje.Pont ott álltam a pultnál és nem álltam meg hogy ne kérdezzem meg őt,mondta hogy már az első is sikerült Neki,csak nem maradt meg!Mondtam Neki nagyon szerencsések! :) Látod mokucica Neked is sikerülni fog!!!! :D Nincs lehetetlen!!! :lol:
Nagyon jól kezdőrött a napom Lányok!Pedig magamban már mindenre felkészültem.Épp mondtam a többieknek,ha most leállít,hazafelé útba ejtem az első csehót és leiszom magam :P :oops:
Szerencsére erre nem került sor! :)

Puszi Mindenkinek!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro:
Ez remek hír és rengeteg a tüsző is!!!Hétfőig most már tényleg ne csinálj semmit,csak őrizd őket :-) Jajj de jó!
Úgy látszik beindult a sikerszéria.Apánk elkezdte az évet :-)
Hajrá Lányok, szeretném ha befigyelnének a kis vonalzók a kommentek végén. :lol:

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok :D
kettő Bogyó úszkál a odabent ( Apánk szavaival élve) :D :D
most kicsit ledőlök pihenni, fél11-től ott voltunk, majdnem 3 órát :?
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:
Akkor Te nem Tigriseket,hanem halacskákat kaptál!A kettő jó lesz meglátod:-) :lol:
Jó pihenést,puszi!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro, Normocyta, büszke vagyok Rátok és szorítottam Értetek nagyon :lol:

Juhéjjj :lol: :lol: :lol:

Sheil, Dario, köszönöm a jótanácsokat, light-osan főzök, mosogatok, sétálgatok, majd meglátjuk :)

Mokucica, megy a drukk :)
mbetty2
Aszód
 
 


normocyta:Szuper a 2!!! :lol: Pihengess sokat!!!Vigyázz a két kis Bogyókádra!!! :lol:

Puszi

mbetty:Köszi,aranyos vagy!! :lol: Megtettünk mindent ami tőlünk tellett! :lol:
Te is pihengess,csak" lájtosan" a házimunkával :)

A hétvégén pihengetek én is,habár Apánk most nem mondta,de vigyáznom kell a kis drágáimra! :)
Puszi Nektek.és jó hétvégét Mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: vigyázz magadra, ne erőltesd meg magad a hétvégén. Szuper punkció előtt állsz. Biztos nagyon szép szám lesz ebből.
Próbálok erőt meríteni abból, amit írtál. Szupi történet :D

normocyta: szuper a 2 :) most már csak vigyáznod kell, beszélni velük. Biztatni őket, hogy nálad vannak a legjobb helyen. Mennek a drukkok.

mbetty: neked is mennek a drukkok. Puszi.


Jó hétvégét mindenkinek. Puszi.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: