Új privát üzeneted érkezett!

süüüüütiiiiiiiiiiiiiii super jól néz ki a mai teszted!!! most tudtam csak jönni, mert holnapra vásároltunk, de már tiszta lyukas az oldalam annyira kiváncsi voltam.Én azt mondom merjünk nagyot gondolni sztem hároman vannak odabenn. Szóval tényleg igazi pocakos babázás lesz itten nemsoká. Többiek mindenki tessék tessék babásodni tavasszal itten nálunk nagy babanéző, váró party lesz. Mindenki hozza amije éppen van. Babások babákat, pocakosok uhukat. Remélem már mindenkinek lesz mutogatnivalója!!!!(természetesen az indulókat is szeretettel várjuk mintavételre:)))Ki ki kiről szeretne:)

puszi mindenkinek

süti nagyon várunk az eredménnyel

ui:időpontot majd pontosítjuk

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóriiiii! Azért az a 2-3 nem a gyerkőcök számát jelenti, hanem a fogamzástól eltelt heteket:)

Remélem, hogy minden jól alakul....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

még fél óra, kicsit korán jöttem, de annyira várom a jó hírt!
A teszt csak akkor jelez pozitívat, ha baba van a dologban, álpozitív eredmény nincs!!! :) +++++

Nagyon drukkolok, és izgulok érTETEK! :)
zzafir75
 
 

 
 

Sütikém!

Itt tuti nem egy baba van! Akkor csak 1-2 hetet jelezne a teszt!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Süti?????? ++++++
zzafir75
 
 


süüüüüttttttttiiiiiiiii????????????????????naaaaaaa hol vagy???mesélj már 1,2,3???4???

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


ezt nem bírom kivárni....fél percenként frissítek.......gyere már...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


zafir, agnyes, babacska....stöbbiek komoan mondtam március, vagy áprilisban(legkésőbb)nálunk talizunk!!!Aki babás azért aki MÉG nem azért itt a helyünk együtt lenni:))jó kis murit csapunk:)
süti gyere már......mi van már???

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Csajok, leállítottuk a stimulációt, mert semmi hatása a kezelésnek!

Babácska
babácska82
 
 


babácska....nagyon sajnálom...miért van ez???mondtak valamit??Hogyan tovább??tényleg.úgy sajnálom..

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Babácska!

Én is sajnálom! Remélem találnak rá valami megoldást! Mikor beszélitek meg a továbbiakat?
Pedig úgy drukkoltam, de majd legközelebb még jobban fogok!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Dóri, úgy volt, hogy majd Vass doktor telefonál délután, hogy mi legyen. Ehhez képes én hívtam fel Őket és a Márta mondta, hogy Vass doktor üzeni, hogy állítsuk le! Így sajnos nem derült ki semmi, hogy vajon mi lehet ennek az oka, vagy, hogy hogyan tovább!
Annyit mondott Márta, hogy a következő mensikor menjünk legközelebb!

Süti???

Babácska
babácska82
 
 


Agnyes, köszönöm neked is a drukkokat!
Mi azt gondoltuk, hogy a jövő héten bemegyünk, hogy tisztázzuk a továbbiakat, de azt mondta Márta, hogy a következő mensikor menjünk. Pedig minket már most is érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak a jövőre nézve!
Nem is tudom, mitévő legyek!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!
Bocsanat, hogy Nem jottem elobb, de el kellett mennem az irodabol es telefonon Nem sikerult belepnem.
A hcg 231 lett, Szakacs doktor szerint ez hatareset az 1-2 kozott:) Uh 6-an lesz.

Babacska! Nagyon sajnalom, hogy Le kellett allnotok:(
Oleles

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska, sajnálom a leállást ;(

Bodzásütiiii, szupeeeer én biztos vagyok a 2 babában ;) vigyi nagyon magadra!!!

bari6
 
 


Süti dejó dejó!!6-án uhu akkor csak jó hírt kaphatsz az a névnapom:))Nagy nagy gratula várjuk sütibabákat szeretettel!!

ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

Babácska, sajnálom! Lehet, hogy előbb is jó lenne tisztázni. Én sem szeretem ezt az "üzengetést", ezt nem is értem?!

Süti, szuper, nagyon jó hírek!!! Remélem, hogy most már kezded elhinni :)

Pocaksimik!
zzafir75
 
 


SZIASZTOK

Süti nagyon örülök hogy jó híreket kaptál :) De azt mire mondta Szakács doki hogy határeset??? :roll:

Babácska sajnálom :cry: Vass doki biztosan kitalál valami megoldást a problémátokra.
rencsikee
Budapest
 
 


Süti :))))

Gratulálok, igy kell ezt csinalni, nagyon ugyik vagytok, ugy izgultam ertetek. Sanszos a ket babacska is ilyen magas HCGvel :P

Gondolom a fellegekben jarsz ........
Az UH mindjart itt van. Amikor meglattam a tesztet majd kiugrott a szivem, igen, igen ,igen. Harom a magyar igazsag.
erikam75
Budaörs
 
 


rencsike: sztem arra mondta sütinek, hogy határeset az 1 és 2 között, hogy 1 vagy 2 babó van a Hcg alapján(bocsi ha beleszóltam..)

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Igen, Dórinak igaza van, arra mondta Szakács doktor, hogy 1 vagy két baba van. Azt mondta, ha 80 lett volna, akkor tuti egy lenne, ha 1000, akkor tuti több.... de így bármi lehet 1 is és 2 is:)

Majd meglátjuk 6-án.

Huhh.... már is megvolt a parám.... először is reggel nem éreztem, hogy fáj a mellem... azután kezdtem megint érezni, hogy kb. ugyanolyan... a második parám is megvolt, elmentem vécére és láttam, hogy vérzem... leizzadtam, de azután láttam, hogy az aranyerem vérzik... aranyér-vérzésnek még soha nem örültem ennyire:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Suti olyan magas a HCGd hogy nem fogsz elvetelni ma vagy holnap :))
Nyugi mar
erikam75
Budaörs
 
 


Hidd el sikerult, most mar nincs min aggodni, mivel mi annyit kuzkodtunk, hogy legyen baba, ezert nekunk problemamentes, gyonyoruseges, egeszseges terhessegunk lesz, ahogy az a nagykonyvben meg van irva, mert nekunk ez most mar jar :)))

De en sem lennek mas szerintem, ha ott allnak egy ilyen jo kis HCGvel, nem hinem el, hogy most velem is tenyleg megtortenhet a csoda
erikam75
Budaörs
 
 


Bodzássüti, csatlakozom Erikához. Ilyen magas hcg-szint mindenképpen azt jelenti, hogy jól megkapaszkodtak a babák, és a szervezeted is védelmezi őket, termeli szorgosan a sok jó béta hcg-t :)
Anno Dórit és magamat is ezzel nyugtattam, mert rengeteg cikket találtam, h van ilyesmi összefüggés. Az alacsony hcg sem jelent feltétlen problémát, de a magas szintnél "betonterhesség" van! Szerintem ikrek, ez ikrekhez sem kevés hcg (az én forrásaim szerint 180-200 fölött a 10-11. napon már ikrek a valószínűek), persze ez tényleg nem tuti, de mindenképp ezt tippelném én is! Nyugalom, és sok pihenés, mert szeptembertől minden erődre szükséged lesz, ha tényleg 2 baba van:)

P!
oroszagár
 
 


SZIASZTOK!!!

Szeretném kérni a segítségeteket holnap kell mennem vizsgálatra V ass a dokihoz ugyanis holnap szedem 10 ik napja fogi gátlót.Azt mondta ha mindent rendben talál kezdhetjük a szurikat :roll:

Meg mondom őszintén én eddig csak a puregonról halottam :roll: és nem tudom hogy milyen injekciók szükségesek még a lombikhoz!És hogy milyen árban vannak?

Előre is köszönöm szépen a segítséget :)
rencsikee
Budapest
 
 


Rencsikee, nálam a long protokolnál Suprefact volt a Puregon mellé, talán 7500 ft volt,ha jól emlékszem, két üvegcse volt benne, és mintha az ki is tartott volna az egész protokol alatt. Nálam akkor tüszőrepesztés nem volt, de a shortnál használt tüszőrepesztők (1,5 adag kellett) darabonként voltak olyan 10000 ft körül, tehát az még egy huszas volt. Mielőtt elkezded a puregont, el kell majd kezdeni a suprefactot, az kvázi leállítja a szervezeted, hogy a puregonnal lehessen irányítani a tüszőnövekedést, vagy vmi ilyesmi. Aztán, ha már szép nagyok a tüszők, akkor jön a repesztőszuri. Ezek közül messze a Puregon a leghúzósabb (ár), főleg, ha sok kell belőle. Aztán kell még Clion kúp a leszívás előttre, illetve valamilyen progeszteron injekció vagy kúp, kinek mi. Azért Vass doktor majd pontosabban és szakszerűbben el fogja mondani, kérdezd ki alaposan. Remélem, azért tudtam kicsit segíteni.

Bodzássüti, leszel a boltban a jövő héten? Egy áruról szeretnék érdeklődni, illetve rápillantani a föld felett járó Bodzássütire :lol:

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a megnyugtatást:) még soha nem voltam babás, úgyhogy minden olyan új, és még el sem merem igazán hinni. Mindig attól félek, hogy túlságosan beleélem magam és utána jön a hidegzuhany...

Majd az UH után talán kicsit nyugodtabb leszek...

de lehet, hogy paramami leszek.....

A családom már rákezdte: a sógorom a nagyobbik kutya veszélyes a gyerekre nézve, keressek neki új helyet. A húgom pedig a macskát jelezte veszélyforrásnak, hogy elkapok tőle mindenféle fertőzést....

A kutyától természetesen nem akarok megválni, a macskára pedig a háziorvosom és Szakács doktor is azt mondta, valószínűtlen, hogy bármit elkapjak tőle, lévén hogy 17 éve együtt élünk:) (bizony a macsek 17, lassan 18 éves matuzsálem)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Nahát, nem láttalak Benneteket, Lányok!

Rencsike: nekem most elég frissek az infok árakkal kapcsolatban:
Nekem volt egy számlán 2 x 300 egység Puregon és 1x600 egység, ez volt 39000 ft. Szerintem egy picit olcsóbb lett, mint volt. Nekem a vége felé volt még menopur is, az szerintem árban egy kicsit olcsóbb, mint a Puregon, viszont iszonyúan komplikált: két fázisú, egy oldószer és egy kis tabletta... komplikált... Zafír nagyon profi ebben. Igen, a Suprefact tutira elég az egész ciklusra. Nekem összességében kb. 120-140 ezer volt a gyógyszer. A végén a progeszteronok már olcsóbbak, össze sem mérhetők a stimu gyógyikkal.

Agár: Igen, leszek bent, elvileg csak hétfőn megyek el korábban, mert a földhivatalba kell mennem.

Váááárlak!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok nagyon szépen köszönöm az infót a gyógyszerekkel kapcsolatban most már azért tisztábban látok :lol: :lol: :shock:

TOVÁBBI SZÉP HÉTVÉGÉT MINDENKINEK !!!!!!!
rencsikee
Budapest
 
 


Szívesen!

Neked is jó hétvégét!:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Néha-néha bekukkantok hozzátok, hiszen a Barikánkról való tájékoztatások során kicsit ide is szoktam. :roll:

Süti! Óriási, hatalmas gratula a hcg-d hez! Nekem a 16. napon (nem ET-től, hanem peteéréstől) 237 volt a hcg-m! és egy babócánk van a pociban! szóóóóóval van esély a dupla bumm-ra, de ha nem is kettő, de egy iszonyúan erős babócád biztosan van és úgy örülök!!!
már nálatok is ideje volt, hogy elinduljon a baba-bummmm.
Vigyázz nagyon magatokra és szorííítok nektek tovább!!!

A háttérből drukkolok nagyon mindenkinek!!!!

pusza

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Sütikém!

A cica miatt max. többször néznek toxoplazmát nálad.
Ezt a fórumot meg pont tegnap olvastam, hátha találsz benne valami hasznosat:

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=110020

Minden rendben van, drukkolunk!

Nagyon jók a vonalzóid! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Kriszto! köszönöm a gratulációt:) Gondolod, hogy két nap ilyen sokat számít? Nekem a vérvétel a punkció +14 napon volt, ez elvileg akkor két nap különbség... olyan kár, hogy Szakács doktor szabin van a jövő héten, mert így várnunk kell az UH-val 6-ig.... bár gondolom, többet fogunk látni, ha több idő telik el.
Jól vagytok?

Agnyes! Köszi a linket, átolvastam, hasznos volt... persze jól látszik, hogy mindenkinek itt is meg van a maga elmélete.

Köszi, annyi klassz vonalzó van, nem győztem választani:) ráértem nézelődni:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti!

Köszi megvagyunk, holnap genetikai uhu, tiszta ideg vagyok, de várom is ám! :wink: Ez most a következő lépcső, amit megugrunk! (remélem)

Nálam a hcg úgy volt, hogy mivel az uhu-n még nem látszott, hiszen tényleg egy csoda terhességről van szó, így lett hcg ezen a napon amit mondtam, aztán rá két napra, akkor már 827 volt, ekkor a doki mondta, hogy ok akkor szuper erős terhesség, egy hét múlva uhu, de mi nem bírtuk ki még elmentünk még egy hcg-re, ami a 827-re következő 3. napon volt, akkor már 3839 volt a meseszép érték! szóval így indult...

szóval sokat beszélek, de a lényeg, elvileg a hcg 2naponta duplázódik a terhesség ezen, korai szakaszán!

és nanáááá, hogy 6.-án szépet láttok majd!

pusza

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Húúú, ez szép emelkedés mindenképpen! Ilyen értékekkel tuti minden rendben lesz!
Majd holnap gyere a hírekkel uhu után:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

de jó, van két kismamink is, Kriszto, nagyon örülök, hogy hozzánk is benézel, annyira jó, hogy jössz a jó hírekkel! Holnapra hatalmas drukkok, de biztosan minden rendben lesz a csoda babóval, miért ne lenne?! :) ++++

Süti, nagy drukkok Nektek is! Hogy érzed magad?
Az uhun már látni fogod a babócát vagy babócákat! Örülnél ikreknek?

Rencsike, drukkok!!! Babácska, hajrá következő ciklus! ++++

Puszmák, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Igazából semmi különöset nem érzek. Ma reggel szédültem, de semmi különös... nem is tudom, hogy mit kellene éreznem. Meg mintha az étvágyam nőtt volna, de az az igazság, hogy szeretek is enni.


Igen, örülnék ikreknek, a párom kevésbé:) szegény így is picit sokkolva van. It a fórumos lányoknak olyan gyönyörűek az ikrei, hogy levettem róluk a mintát. Ezzel együtt egy babának is pontosan ugyanannyira örülnék. Tényleg, csak egészséges és emberszabású legyen:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Rencsike!
Majd gyere holnap a konzultáció után!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahh.... minden napra jut valami...

Most éppen az, hogy időnként érzek a bal oldalon lent a petefészek irányában fájdalmat. Tegnap este tüsszentettem egyet és akkor viszont olyat nyilallt bele, hogy csillagokat láttam.
Éreztetek ilyet vagy hasonlót? Kicsit aggódom... már mindent elolvastam a méhen kívüli terhességről :oops:

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti,
még lehet, hogy a stimu utóhatása?
Méhenkívülire ne is gondolj, én úgy tudom, hogy akkor iszonyatosan magas lenne a HCG, mert talán ez az egyik jele, amiből már a korai szakaszban is lehet rá következtetni. Arra gondolj, hogy minden rendben lesz.
Én az első időszakban mindig nagyon álmos voltam délután, és igen, élveztem dettó, hogy végre ehetek, amennyit jól esik, és nem kell behúzni a pocit :)

++++

Pocaksimik!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!

Én inkább éppen az ellenkezőjét olvastam (pl. azt. hogy később lesz pozitív az eredmény és utána sem emelkedik olyan gyorsan, ahogy kellene), de persze összeírnak mindenféle hülyeséget. Abban bízom, hogy ha az is lenne, ilyen korán még tuti nem lehet érezni. A biológus barátnőm azt mondta, hogy a sárgatest okozhat még ilyet.

Valójában az a fura, hogy a szivem mélyén azt érzem, hogy minden OK.

Fáradtnak még nem érzem magam, inkább egy kicsit talán alacsony a vérnyomásom és attól érzem úgy, hogy leragad a szemem, például most:)

Na, hát a poci behúzásról te szerintem ne is beszélj. Láttam a fotóidat a fb-on, nagyon sportos vagy és nagyon vékony:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Zafír!

Én inkább éppen az ellenkezőjét olvastam (pl. azt. hogy később lesz pozitív az eredmény és utána sem emelkedik olyan gyorsan, ahogy kellene), de persze összeírnak mindenféle hülyeséget. Abban bízom, hogy ha az is lenne, ilyen korán még tuti nem lehet érezni. A biológus barátnőm azt mondta, hogy a sárgatest okozhat még ilyet.

Valójában az a fura, hogy a szivem mélyén azt érzem, hogy minden OK.

Fáradtnak még nem érzem magam, inkább egy kicsit talán alacsony a vérnyomásom és attól érzem úgy, hogy leragad a szemem, például most:)

Na, hát a poci behúzásról te szerintem ne is beszélj. Láttam a fotóidat a fb-on, nagyon sportos vagy és nagyon vékony:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

jövök hozzátok is, mert így ismeretlenül is, de sok minden tudok ám rólatok Barinktól! és jövök dicskedeni :wink: Vagyis sokkal inkább hozok csoda-példát nektek, soha-soha nem szabad feladni!!! és úgy tudom nálatok is a 2012 lesz a nagy bababumm éve, szóóóóóóval:

Kéééééépzeljétek! minden rendben van! ő itt a mi kis Bogyónk:

Kép

Látszik szépen az orrcsontja, az állkapcsa, a lábacskái, kezei, a köldökzsinór is kezd alakulni, láttuk is, ahogy a méhlepényt is, ami hátsófalon tapad meg, ami jó, aztán ami még tök vicces volt, hogy aludt!!!
Mondjuk az anyuja is épp fél órával az uhu előtt kelt, szóval nem csodálom, hogy Ő még szuszázott. Bökdöstük, nyomogattuk a pocim, meg köhögnöm kellett, hogy picit aktivizálja magát. Aztán cseppet elfordult, de elég lusti volt még.cukiiiiiiiiiiiii
levették a vért a down és egyéb betegségek szűrésére, 10 napon belül kapok email-ben eredményt.
pfúúúúúúúúúúú boldogság van!!!!!

Barikáról: ma beszéltünk picit hosszabban, jól van. Természetesen a csepp "döbrögi" Benedek és a "kis bukós", de ennek ellenére szintén szépen gyarapodó Zalán anya összes energiáját lefoglalja!!! Jól vannak, elég elevenek a gyerkőcök, többek között a mai éjszaka is kihasználták anya és apa minden pillanatát a babusgatásra, de szépen nőnek és jól vannak mindannyian!
Olvasgatni néha szokott, de írni egyelőre nem jut ideje. De mindenkire szeretettel gondol és szorít kinek, mihez kell mostanság!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Süti! neked szerettem volna mindenképpen írni, gyakorlatilag 100%-ra kizárhatod a méhenkívülit, szerintem, ilyen hcg-vel??? egyértelmű, hogy jó helyen van!
Egyébként nem gondoltál egy hcg-vérvételre? engem az iszonyatosan megnyugtatott. A centrumlab és a laboratórium kft. (ÁNTSZ labor) is csinál, még aznap van eredmény!
pusza és ismerem a parásságot, én is brutálul az vagyok, de kitartás!!! minden ok lesz! :wink:

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Sziasztok,

Kriszto, szuper hírek és fantasztikus a fotó!!! :) Nagyon örülök!!! Valamilyen tipp van már, hogy kisfiú vagy kislány a pocaklakó? :) Te hogy érzed magad?

Barikára sokat gondoltam, és arra is, hogy biztosan azért nem jön, mert nagyon lekötik a fiúkák, nem lehet könnyű két pici babával, de minden fáradtságot megér!

Nekem ma elég rossz kedvem volt, kicsit depi hangulat, de ettől a babó fotótól valahogyan jobb kedvem lett :) Köszönöm!

Süti, ++++++ !!!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Nahát Kriszto! milyen nagy már.... szuper minden! édes lehetett, ahogy ott aluszkált:)

Köszi, most már megnyugodtam ez nagyon jó infó volt:) Igazából nem akarok újabb vérvételre menni, mert szétaggódnám magam megint egy napig, akkor is, ha tényleg azt érzem, hogy minden OK.

Gratulálok mégegyszer a csodababához!

Zafír! köszi a plusszokat:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Kriszto gratula nagyon édi babóca..az nem is volt kérdés, hogy minden rendben van vele:))én olvasgatlak ám titeket és nagyon szurkolok az ottani babásodásokhoz is!

süti: nem mondom, hogy ne parázz, mert én 3x csináltam végig és agár megtudja mondani, hogy igazán paramami voltam..nincsen abban semmi, hogy az ember izgul, hogy minden rendben legyen a kis szerelmével(szerelmeivel). Szóval normális keretek között egyáltalán nem baj..


puszi mindenkinek

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

Süti - én is állandóan aggódtam, szerintem ez teljesen normális, akár lombik, akár nem, hiszen már annyira várjuk a csodát! :) Ha rosszul éreztem magam, akkor azért, ha meg nem, akkor meg azért :) Mi már csak ilyen paramamik leszünk! És innentől minden uhu olyan szééééép élmény lesz!
Tényleg, most szedsz valamilyen terhesvitamint? Vagy csak folsavat?
Kriszto, Ti?

Hajrá kismamik!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Igen, paramamik leszünk:)

Eddig kifejezetten terhesvitamint nem szedtem, csak halolajat, q10-et, folsavat, e-vitamint, maca vibét és méhpempőt. Ezek voltak a termékenységi vitaminok.
Ma vettem femibiont, úgyhogy holnaptól azt szedem. Nem tudom, hogy kell-e mellé valami? Szerintetek?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Csak egy gyors kukkra!

Bodzássüti, én szedtem a femibion (13. héttől gravida) mellett a folsavat (végig a terhesség alatt) + e vitamint (érdemes megkérdezni Szakács doktort, mert valaki szerint nem kell szedni) kb. a 13. hétig,no meg a méhpempőt. A méhpempőt nekem a srác akitől vettem, azt mondta,h a 7. hónapig lehet szedni, de igazából a 13 heti genetika után abba hagytam.

Pussz mindenkinek és amint tudok jövök majd!

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: