Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak gyorsan!

Jamee!
Én pont ma szültem a Te "koroddal"
Már mindjárt itt a nagy nap!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, tegnap nem sokan írtatok. Én sem és most mondhatnám, hogy egész nap a házimunkát csináltam mint egy kisangyal, de sajnos ez nem igaz. Csak lusta voltam.

Dorka: Köszi az érdeklődést, már jól vagyunk. És úgy néz ki a lányok megúszták. Kopp-kopp-kopp.

Szamóca: Múltkor elfelejtettem írni, hogy szép menyasszony voltál és nagyon szép volt a ruhád. Akkor meg is tartottad? A nagylányodnak utólag is boldog szülinapot kívánok.

Judit: Tegnap nézegettem a babaszobát. Nem írnád meg néhány olyan eladó nickjét, akitől jó állapotban lévő, jó minőségű ruhákat lehet venni és megbízható?

Jaimee: Gyógyulj meg gyorsan és kitartást az utolsó hetekre (napokra)!

Betti: Nektek is jobbulást!

Szilbee: Ti már jól vagytok? Gratula Levinek a szobatisztasághoz!

Nálunk Dorkán éjjelre még mindig van pelus.
Többiek: Ti mikor vettétek le? Én úgy gondoltam, ha majd reggelre száraz a pelus. De még soha nem volt az és még soha nem ébredt fel, hogy pisilnie kell. Szóval nem tudom, hogy várjak még vagy gumilepedő meg ébresztgetés. Szerintetek?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Na megvagyunk csak még taknyos vagyok egy inyurit,reggelente Robinak is szívni kell de utána egész nap semmi :shock:

Szilbee!
Nagyon szépek vagytok!

Bettikének jobbulást!

Jaimee!
Hát én már a végén annyira vátam Robit hogy eszembe sem jutott hogy nem lesz többé pocak,nah utána jöttek is a tünetek,szülés után pár óráal megmozdultak a beleim és autómatice simiztem a hasam hogy Robika felébredt :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Niki!
Mi még gyógyulgatunk.

Szobatisztaság:
Nekünk is volt pisi reggel a pelenkába, de egy idő után rájöttem, hogy reggel pisil bele, miután felébredt és nem éjszaka.
Gumilepedő van a normál lepedő alatt, de nem ébresztgetjük éjjel. Ha pisilnie kell szól, ill. este ha sokáig nem alszik el, akkor lehet tudni, hogy pisi vagy kaka van a dologban. de egyébként egész éjjel nem ébred fel pisire.
szilbee
 
 


Ezt emilen kaptam. Lehet már ismeritek, de nagyon jó.

A gyermekvállalás örömei:

Az első 3 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű cicid miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nőket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és a textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy a minden!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futó vadra lőni....
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. . anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból...
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Na sziasztok!

Annának!
Kép

Szilbee!
Gratula Leventének! Nagyon ügyik vagytok!

Niki!
Pedig már akartam mondani, hogyha már így benne vagy, akkor jöhetsz hozzánk is, én meg addig elpeszrálom a két lányt! :wink:

nem lehet, hogy tényleg arról van szó, amit Szilbee írt, hogy csak tényleg ébredés után pisil? Nálunk is úgy volt, aztán bekészítettük a bilit, hogy ne kelljen sokat menni, most meg ahogy ébred, első dolga a pisi.

Akkor jó, ha nem kapták el a lányok! Az oviba nagyon sokan köhögnek, én is várom hogy mikor kapja el, bár eddig ellent áll. Van egy kis reggeli krahácsolás, de még nem komoly.

Jaj, el kell mesélnem, annyira dagadt a mellem! Reggel az óvónéni azzal jött oda, hogy tegnap egy másik csoportos anyuka odament hozzá, és megkérte, hogy mutassa már meg a Grétikét, mert a lányai másról sem beszélnek, és állandóan "grétikéset" játszanak. A múltkor meg (összevont csoport volt) a másik csoportos lányok azért sírtak, mert Grétike nem játszik velük, a sajátjai azért, mert el akarják venni tőlük! :shock:

Persze Misi rögtön mondta, hogy tiszta apja, Ő is ilyen népszerű gyerek volt :roll: Na persze, hát ilyenkor kire is üthetett volna.

Na akkor egy pár cím:
www.bababutik.com
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=253722
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=247053
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=245715
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=253329
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=253723

én most megint vettem, hát sajnos nem tudok nemet mondani egy jó cuccnak, de nem innen, amiket írtam, csak most azokat nem találtam. Ez csak első száz oldalból az, ahova bemennék. Az eladókat isemrem nicknévről, volt akitől már vettem is. A csevegőbe menjél vagy az adok veszek, vagy gyerekruha, állítsd 100-ra és ami cím megtetszik menj be. Én még nem csalódtam, bár egyszer nem a megfelelő minőségű ruha volt, de az ára csekély, így árában kaptam, itthon még hordható.
Van értékelő topik, ott találsz az eladókról értékelést, na meg az iwiw.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.27 13:50-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Haligali!!!


Niki, ezen szétröhögtem a belem, naggyon jó kis gyűjtés!!!

Ditke! Akkor szép és megható vasárnapotok lehetett! Ehhez az idegenes dologhoz nem tudok érdemben hozzászólni, Szabi eltűr mindenkit, aki csak egy kicsit is hurcolássza....:) Persze csak deig-óráig, aztán neki is mi kellünk.

Szilbee! Tapsi-tapsi!!! Hű, mi mikor tartunk majd ott... :shock: Ahogy rohan az idő, nemsoká mi is...

Minden kis- és nagybetegnek jobbulást kívánok!!!

Ma Szabika végre hátról hasra fordult!!!! :D Hasról hátra már 5 hetesen fordult, de erre kicsit nehezen szánta rá magát...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!
Megint kaptam recepthegyeket, szó szerint hegyeket, aki kért a múltkor, annak önhatalmúlag átküldtem.
Ha valakit mégis kihagytam, bocsi, és szóljon, ha kell

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szamóca!

Add át
Annának légyszi!

Kép Kép (Megelőlegezek neki egy gyertyát! Hiszen úgyis olyan nagy lány már!!)
Dorka!
Ezt a hasról átfordulást Dévid is megcsinálta. :shock: Nem akartam hinni a szememnek, de Ádám se!! :wink:
Olyan magasra fel tudja emelni a fejét, hogy eldől tőle, utána meg már gyerekjáték.
No akkor neked se kell fordigatni most már Szabit. Nekem az volt a halálom, mikor Levente 5 percenként hasrafordult (mert ő azt csinálta elsőként), utána meg ordított, mert utált hason lenni én meg fordigathattam. :roll: :x
szilbee
 
 


Hát nem is tudom mi lett a jó kisfiamból!
Pár napja marja az arcunkat,harapna ha lenne mivel,hajhúzásról már nem is beszélek!
Teljesen meglep ezzel a viselkedésével
Dorka,Balwin Ildi!
Nálatok is van ilyen???????


Anna!
Sok Boldog Szülinapot!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hát ezt nem bírtam ki,ma találtam valamikor ilyen voltam:)) Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Katlina, Dorka és a többiek akik hiányoltatok, köszi. Nem tudok mostanában sűrűn jönni, mert tanulok, és úgy látszik meg is van az eredménye. 5-ös lett a vizsgám didaktikából.
Hétfőn énekből vizsgázom, pénteken természetismeretből, helyesírásból, és informatikából. Szóval van dolgom rendesen.
Katlina, ne aggódj, nálunk is divat a hajtépés, a sok nyáladzás és a nem akarom, hogy letegyenek. :lol:

Na tépek is tanulni, mindenkinek sok puszi!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


SZIASZTOK

KÖSZÖNÖM NAGYON A RECEPTEKET. MOST CSAK ENNYI. MAJD HOLNAP JÖVÖK.
ELŐTTE JÓ SOK OLDALT KELL VISSZAOLVASNOM

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Katlina! Naggyon komoly ez a kép!!!! :)
Hajhúzás, markolászás nálunk is megy, valamelyik nap a nyaki ütőeremet szorította meg! :D

Szilbee!
Dévid nem semmi erőben lehet!!! :shock: :shock: Szabi 5 hetesen csinálta, ő meg alig 2,5 hetsen!!! Még 3 hónap, és járni is fog?!

Ildi! Gratu-gratu!!! Csak így tovább, szidunk akkor úgy látom rendesen! :)

Ma helyettesítő védőnéni volt... Egy idős nőci, aranyos volt, csak épp a Dentinox helyett dentonixet mondott (2x is!, nem nyelvbotlás votl!) és hasonlók.... Szerintetek? elég gáz...

Évi, Betti, többiek!! Merre kószáltok?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Csajok! Segítsetek már nekem légyszi: milyen ajánlott védőoltások léteznek?
- ha jól tudom, van az agyhártyagyulladás elleni, amit 6 és 12 hónaposan kell beadatni, vagy csak egyszer, 12 honaposan;
- Aztán van a bárányhimlő elleni, amit 1-1,5 évesen adnak be;
- rota vírus ellni 3 db oltás;

MIt ajánlanak még? MErt ez a mai helyettes védőnéni nem vot képben... :cry: pl. Influenza elleni??

Helpplíííz!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Dorka, köszi a hiányolást :lol: Bocs, de nagyon be vagyok havazva, ilyenkor hó elején mindig sok munkám van, most meg még jobban összetorlódtak a dolgok.

Közben ugye fociedzés... ja, vasárnap meg beszerveztek még egy focikupát a Széchenyi gimibe. Jövő hét szombat, meg Rákóczifalva.

Majd ha kicsit képbe kerülök, próbálok reagálni, de mindjárt itt van a 18 éves keresztfiam, nálunk alszik, és tuti gép közelébe ma már nem kerülök :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka!
ÁÁÁá ez még nem az az átfordukás. Ez csak puszta véletlen, no meg jó nehéz buksija van, szóval így nem nehéz! ;)

Ildi!
Gratukálok!!!! :D Nagyon ügyes és kitartó vagy! Különösen nagy dolog ez 3 gyerek mellett! Minden elismerésem a Tied No és persze Olgáé is! Mert hogy a múltkor szerintem csak akartam gratulálni, de elmaradt! :oops:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Igaz, tegnap volt, de köszönjük mindenkinek, akinek eszébe jutott Anna szülinapja.

Teszek fel néhány képet, ami a hétvégén készült:


az ünnepelt nagylány:


Kép

A két "nagy":

Kép

a híres hármas:

Kép

a két lány:

Kép

a "nagy" és a "kicsi'":

Kép

Jázmin:

Kép

Anna tortája, amit az oviba vitt:

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee, délben tettem fel egy Almát, ma este még igyekszem újabb kettőt bepakolni. Gratula a szobatisztasághoz, ha még nem mondtam. Nálunk ez volt a legnagyobb gyerekkori gond: mindkét nagy elmúlt 3,5 éves, mire az éjszakai pelenkázást is abbahagytuk. :oops:

Dorka, én már kétszer is írtam a védőoltásokról, utoljára talán 3 lappal ezelőtt. :idea: :lol:

Ildi, gratulálok a szép eredményhez, s egy kalappal a következő vizsgákhoz! :lol:

Judit, köszi a recepteket. Lehet, megnézem én is ezeket a babaszobás linkeket.

Niki, nem nem hagytam meg a ruhát, Szolnokon egy szalon megvette akkoriban 24.000 ft-ért, annyira tetszett nekik.

Katlina, Jázmin meg arra szokott rá, hogy morog :roll: Olyan néha, mint egy kiskutya: kotor négykézláb, folyik a nyála, morog... :shock: :lol:

Ditke, képek nem készültek a keresztelőn?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hell :)

Cukorterhelés: nekem nem ajánlották fel :roll: :? Tán kinézték belőlem, hogy gond nélkül benyelem :mrgreen: Dea másik kismamának se ajánlgatták...

Hamán tej...én újabban a Kyr-es joghurtitalra gerjedek :shock: Nem néztemmég, mennyi mumus (kalória) van benne, de nyakalom ész nélkül...

Szilbee, gratula Leventének a pelusmentességhez! :D Dávidbabónak pedig a mutatványhoz :lol: Annaluci 17 naposan produkálta az elsőt, de akkor még az ágy egyenetlenségéből adódó segítséggel :)

Akartammán írni, hogy Ildi, Olga, mennyit tanultok, alig jöttök!

Fanna?! Fannnaaa!

Bettikének gyógypuszik :(

Jaimee, húha, finiselsz mán! Remélem értesít majd minket valaki a nagy eseményről :D Én már inkább kifelé imádkoztam a lányomat :wink: A pocakomat még simogattam egy darabig a szülés után, kb. egy hónapig, a (fantom) magzatmozgásokat meg még most is szoktam érezni...bár már nagyon ritkán :)
Nem lesz időd/lehetőséged a pocakodat hiányolni :D Meglátod a lányod, és mindent elfelejtesz :)

Niki, olvastam ezt a mélt már vagy ezerszer, de mindig jókat röhögök rajta :D Főleg, ahogy az idő előrehaladtával át is élem :mrgreen:

Annának Boldog Születésnapot kívánok!

Judit, vov, gratulálok a népszerű nagylányodhoz :lol: Dagadhat is a melled! (azé nagyon má ne...tod, az erobik :wink: )

Ditke, utólag is boldog négyhófordulót Zsófinak! :oops: Hm, nálunk még nincs ilyen gond...mindenkire mosolygunk, készségesen elvagyunk a kezében – ha kellően elszórakoztat minket :lol: Az szokott a baj lenni, hogy amikor nyüstölik, ott, akkor nem veszi észre, hogy neki ez sok...utána viszont üvölt, mer nem tuggya feldolgozni :? Ezé szoktam rászólni akár a szüleimre is (ritkán látják, ugye, oszt igyekeznek mindent bepótolni), hogy haggyák mán egy kicsit békén...

Dorka, kezet foghatunk, ma Annalucus is produkált hasról hátrafordulást :D De ez még nem lesz általános asszem :? Viszont hason már jól érzi magát, felemelt felsőtesttel nézelődik :)

Katlina, harapdálás szerencsére nincs, de a hajamba nagyon szeret megkapaszkodni :) Eheheh, tuti a gyerekkori képed :lol:

Ildi, gratu a vizsgádhoz!

Szamóca, milyen szépek a gyerekeid :lol:

Rohanok, mán nagyon türelmetlenek vagyunk...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szamóca! Tudom-tudom, néhány oldalt visszalapoztam, de feladtam... lusti vagyok, no! :? Egyszerűbb volt megkérdezni... :D
gyönyörűek a gyerekeid!!!!!!

Balwin! Annalucus is tornázik már akkor rendesen!!!
Amúgy ezt a túlpörgést már én is tapasztaltam, amikor sokan voltunk. Nagyon jól elvolt, élvezte a rég nem látott rokonokat, mindneki játszott vele, aztán egy órát üvöltött, mielőtt elaludt volna... kemény volt...

Szabika megint úgy döntött, baglyosat játszik... :? itt vigyorog nekünk, ahelyett, hogy alukálna!!! :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, lásd, milyen vagyok , leírom újra:

Jázmin:
2,3,4 hónaposan kapta a Prevenart, pneumococcus és társai ellen,

2,3 hónaposan a menjugate vakcinát c-típusú agyhártyagyulladás ellen

1 éves kora után a bárányhimlő ellenit

van a rota vírus ellen, mi azt nem adattuk be

a nagyoknak kullancs oltásuk is van, az influenza elleni akkor javasolt, ha veszélyeztetett (koraszülött volt, közösségben van, valami egyéb betegsége van)

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Fannával mi a helyzet? Csak nem betegek?!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szió!


Meg....vagyunk....Judit! köszke csiricsász! :lol:

Dorka!
Nekem a dr.néni adott múlt héten egy összefoglaló prospektust az oltásokról...de mán kidobtam.. :? nekik van...hg mikor mit kell beadni...

fanna3
 
 


Szamóca, köszike, csak összeszedtem magam, és a 105. oldalon megtaláltam... :)
Most a neten is utánanéztem, a házipatika oldalon találtak szerint a Prevenart 4x kell beadni, de mástól is hallottam már, hogy "csak" 3 db oltás. Na, remélem a dokink tudja pontosan!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Lehet, hogy van egy későbbi ismétlő, megerősítő oltása is? :shock: Nem tudom. Ha legközelebb találkozom a doktor bácsival, ami hétvégén biztos összejön, mert megyünk egy jazz koncertre, amit ő szervez, akkor megkérdezem.

De ha Te előbb megtudod, írd meg, jó?!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca!
olyan szépek a csemetéid!!! :D Le se tagadhatnák, hogy testvérek!!
Köszi az Almát is! :D Ma szedtem le az összes Kolompost és írtam ki CD-re!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szabad még ennyi idő után visszapofátlankodni?
Ha még egyáltalán emlékeztek rám.
Azt hittem majd ma este visszaolvasok mindent, de 10 oldal után feladtam, mert még m,ajdnem 100 van hátra.
Tegnap lett itthon netünk (májusra volt tervezve) és egyből jöttem ide, hogy képben legyek újra. Látom, sok új anyuci is van, akiket még nem ismerek, no de ami késik, nem múlik.

Bocsi, de most csak azoknak írok, akiket ismertem:

Szilbee!
Gratulálok a kisfiadhoz!!! Gyönyörűséges gyerök! :wink:

BbJudit!
Milyen szép csajszi Leti! Bár csak a kis képen látom, majd keresek róla korábbit, biztos tettél fel.


Baldwin!

Csodaszép leánykád van Neked is! Mindjárt fél éves!

Fanna!
Milyen szép gombszemei vannak Niminek!

Olga!
A te fiad is szépséges volt mindig, és most is az!

Elin nem szokott már írni?

Megyek, mert leesek aszékről, és rémes éjszakáink vannak újabban, aludnom kell, hogy bírjam.
Azért egy képet még teszek fel:

Anya főztjénél a hűtőmágnes is finomabb. Kép :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Helló Vica! Újra üdv köztünk! Azta, milyen szemei vannak a fiadnak! Nagyon szépséges gyermek!

A kis Annának utólag is nagyon boldog születésnapot! Istenem, de szép az a három gyerek!

Oltás: Prevenárból akkor kell 3-at adatni, ha az elsőt fél éves kor után kapta meg. www.pneumo.hu
Az influenza ellenit nekünk sem ajánlotta a doktornő.

Rólunk: babó szaladgál rendesen. Tegnap voltunk tanácsadáson, de égett az arcomról a bőr! Nem akart leszállni az ölemből, ordított. Meg is kérdezte doktornő, hogy szoktuk-e közösségbe vinni. Hát még jó!!! Lehet, hogy csak belemagyarázom, de ugye két hete voltunk a szemészeten, ott ugye kapott pupillatágítót 3-at 10 percenként, és szerintem ezt jegyezte meg. Mármint a fehér köppenyt. De lehet, hogy nem. Nem tudom. De szar érzés volt.
Amúgy 10,30 kg, 75 cm (kb.).

Na rákezdte, eddig volt érdekes a porszívó.

Üdv!

Judit! Köszke a recepteket!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Vica!

Szijjjjjjjjjjjjjjjjja! :D :D :D
De jó hogy írsz! Nagyon sokat voltál az eszembe, hogy mi lehet veletek! :? No de mos tmár itt vagy!!! És van net is nálatok! Tök jó!!!! :D 8)
Ati baba, már nem is baba, hanem kész férfi! :D Gyönxörű szemei vanna!!!!
szilbee
 
 


Szamóca nagyon szépek a gyerekek!!!

Erika!
Rég írtál!!!!

Márti!Kincsős Kati!!!!Ti hol vagytok?????????????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Anikó!
Voltál már a terheléses cukron?

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

csak egy gyors bekukk, mert tegnap 12 órába voltam, annyi szülés volt hogy az csak nah, sorra jöttek a felvételek, meg a szülések. Kész volt a tegnap....de Jaimee-t hiába vártam:-(
de ami késik nem múlik.

Rólunk Bettike továbbra sincs jobban, majd a héten elmegyek a gyógyszertárba s veszek neki valami finomabb köhögtetőt, mert ez a mit a doki írt fel? jó de a gyerekeknek nem való az tuti, Bettike először is majdnem behányt tőle, aztán ugy gondoltam hogy még se kellene, mert még a colában is észrevette hogy benne van az se itta meg( pedig nála az nagy szó mert ha egyszer észre veszi hogy van otthon kóla akkor..... éppen ezért dugjuk előle:-) )

Olga Ildikó gratulálok a jegyekhez:-) ügyesek vagytok nagyon!
Én azt hiszem nem leszek most ilyen jó tanuló:-( de ez van aki lusta tanulni az vessen magára :?

Szamóca boldog szülinapot kívánok a lánykádnak:-)
A képek nagyon jók, olyan életvidám gyereke:-)

Szilbee!!!
Még hogy én vagyok szép smink nélkül...ez vicces :shock: mert akkor te mi vagy? Szerintem te is nagyon szép vagy és a gyerekek hát tényleg jó kis csapaatot hoztatok össze Dáviddal :D :wink:

Katival, beszéltem mondta hogy jól vannak Kincső szépen fejlődik, de nincs ideje idejönni, s azt is mondta hogy valószínű el fog búcsúzni tőllünk:-( de puszil mindenkit

nah de most megyek, remélem nem hagytam ki senkit ha igen akkor ezer bocs...most megyek pakolászok egy picit, mert hát este jön a Mikulás:-) igaz még most este megyünk belevásárloni a csomagokba ha hazajön Gabi :? zsóval lesz kapkodás :)

puszi mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Hát Betti!
Komolyan írígylem a leendő szakmád,nagyon szép hivatás!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hellabella :)

Szia Vica, üdv újra :D Májusban sztem csuklottál eleget, voltál emlegetve/hiányolva :) Mosmánakkor tessék jönni rendszeresen :wink:
Najah, még javában pockás voltam, amikor itthagytál minket, mosmegmán félévesek leszünk :lol:
Nagggyon nagyfiú lett Atibaba! És milyen szép gyerek :D Mesélj már róla egy kicsit!

Olga, elhiszem, hogy szar érzés volt :(

Húha, hozzánk jövőhéten jön a Mikulás...akkor tudunk menni ajándékot megvenni Annalucusnak :) Meg tortát rendelni (vagy rádumálni magam a sütésre), meg képeket előhívatni...

Télleg, Szamóca, a Hamupipőkés(?...) torta honnan van?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna, lehetne bővebben? :lol: Szűkszavú vagy mostanában... Jól viseled a különalvást? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hali!

Olga!
Sajnálom, hogy így beszélt a doki. Én is imádom, mikor szúrós szemmel belekérdeznek ilyeneket az ember arcába. Pl.:"Adsz te eleget enni ennek a gyerekenek?" Nem, éheztetem! Ugyanis Ati alig 7,5 kiló. Eszik rendesen, de istenem, leszaladja. Illetve lemészkálja.
:)

Baldwin!
Égett is a pofám:oops: , hogy nem tudtam jönni, de csak most sikerült a net itthonra. Ha elszaladtam valahova netezni pár percre, akkor a régi topikomba írtam, ahol még 2005-ben kezdtem. Olykor ide is beleolvastam, de szégyelltem volna csak beírni pár sort, aztán megint hónapokig nem jönni. Most viszont az estéimet ki fogja tölteni egy ideig a visszaolvasás. :roll: :)

Betti!

Hogy te milyen csini vagy a képeden! Bettike milyen köptetőt kapott? Nekünk a Fenorin bejött.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Szabi babának és Annalucusnak gratula a forgáshoz!

Judit: Hát büszke lehetsz Grétire, hogy ilyen népszerű. De láttad, hogy angolon Dorka is csak Grétikével akar játszani. Köszi a recepteket és a babaszobás segítséget.

Szamóca: Gyönyörűek a gyerekek. Annának milyen szép hosszú haja van. És csak ámulok, hogy Jázmin milyen ügyes, pedig csak 2 héttel idősebb az én Katámnál.

Balwin Judit: Látszik, hogy Annalucus még nincs hercegnős korszakban. A tortán Csipkerózsika látható ugyanis. Majd szépen megjegyzel Te is minden hercegnőt nemsokára.

Betti: Én is úgy irígyellek a szakmád miatt. Olyan szép szüléseim voltak, hogy én el sem tudom képzelni, hogy ne ez lenne az egyik legszebb dolog a világon.

Vica: Én vagyok az egyik új. Nagyon szép a kisfiad.

Vizsgázóknak gratula a jó jegyekhez és további drukkok mennek.

Betegeknek jobbulást!

Voltunk Höcögtetni, megint jó volt. Egyre többen vagyunk, de még teljesen elviselhető a létszám.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Ma találkoztunk Nikivel és Katával!!! :) Niki, élőben még szebb a leányzó, mint képeken, pedig már a képeken is lenyűgöző kék szeme van! :)

Szia Vica! Én is új vagyok, és a kép alapján nagy kópé lehet a fiad! Szép nagyon!!!

Judit, hangolódsz a hercegkisasszonyokra??? Mer nem mindegy, hogy Pipőke, vagy Rózsika! :) Én meg lassan a G.I. Joe-kat, Darth Vedereket tanulgassam? :shock: Húúúú, én a fénykardoknál elvesztettem anno a fonalat....

Betti, most már remélem gyorsan meggyógyultok!

Szilbee! Mi hír, jól vagytok?
Fanna, télleg jó rég írtál magatokról!


Szamóca! Niki! Prevenár: 3x kell adni a dokink szerint is, ahogy Olga írta! Köszi, Olga, a netes címet!!!

És akkor így Mikulás előestéjén: a mi kis Mikulásunk így várja a Nagymikulást, hogy tegyen a csizmácskájába sok-sok ajándékot!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Na, én is itt vagyok, bár nem hiányolt senki! :cry:

Ma voltam Szegeden, ZH-t írtam, és siker.

na amire emlékszem!
Vica!
puszi Nektek! Én egy olyan két hete láttam a fiadat a másik topikon, átkukucskáltam. Mizu veletek? Letiről majd látod a képeket, ha folyamatosan olvasol! Kerestelek az iwiwen is, de nem találtalak. Na ugye mondtam én, hogy kell otthonra is szgép!
:wink: Na most már gyere rendszeresen!

Niki!
Már én is olvastam, és nagggyon jó! És nagyon igaz!

Fanna!
Te is írjál, igazuk van a többieknek!

Olga!
ne foglalkozzál vele, néha olyan hülyeségeket beszólnak!

Szamóca!
Csak én nem látom a tortát? Nekem nem mutat ott semmit. nagyon szépek, és csinik a lányok, és a fiad is. A két nagyobb inkább apjukra hasonlít? Nekem a kicsi kiköpött Te.
Annának gyönyörű hosszú haja van!

Judit!
Ja, annyira nem dagasztom fel! Hiányzik a torna, de most nem nagyon lesz időm rá, ha Leti alszik, tanulok ezerrel. Két hét, és kezdődik a vizsgaidőszak. Gréti is mondta, hogy tornázzunk. Neki is hiánycikk. Első nekifutásra 4 vizsga, aztán meglátjuk.
Dorka!
Neked a férjed hova járt?

betty!
Nagyon sok gyógy ++++. Grétinek is már folyik az orra! :cry:
Én is olyan kíváncsi lennék egy szülésre kívülről is!

Katlina!
Valami hasonló szerkóm nekem is volt, meg szerintem mindannyiunknak. Egyencucc! :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na, látom a tortát. Az előbb miért nem jött be? gyönyörű, és biztos fincsi is volt! :cry: :cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka tuti a kép!!!!!!!!!!!!Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Niki, ezé is kérdőjeleztem meg zárójelben, mer nem voltam benne biztos :oops: Mosmán rémlik valami...Pipő kisasszonynak tán kék vót a báliruhája, meg fel volt tűzve a haja...vagyilyesmi... :| Hm, sztem Csipkerózsikát nem is láttam Diznifilmen :roll: De sejtem, hogy pár év múlva fújni fogom az összes rajzfilmfigurát... Csak a pokémonoktól mentsen meg a Zisten! Meg valami boszorkák is mennek hétvégén reggelente...

Dorka, ehehehe, fajineza kép! :D

Judit, pedig hiányoztál! :D Gratu a sikeres zh-hoz! Grétinek meg remélhetőleg nem lesz komoly náthája... Gyógycupp neki!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Dorka: Köszönjük. Ti is tök szépek vagytok. Szabi nagyon édes, Te pedig olyan csinos és divatos vagy.
Szabi a mikisapiban nagyon cuki. Nekem is ez volt az ötletem, vettem is két mikisapoit az interspariban, de ezt a két örökmozgót nem tudtam rendesen lefotózni.

Judit: Gratula a zh-hoz. Grétikének jobbulást!

Balwin Judit: Bizony, Pipőke kék ruhás, szőke. Dorka szülinapi tortáján most az volt.

Mindenki kirakta a csimmáját? Boldog Mikit!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kép
szilbee
 
 


Kép No a télepó felénk is kanyarodott, pedig eléggé a város szélén lakunk, de hát olyan tündéri srácaim vannak... nem csoda, hogy hozzájuk is bekukkantott. :wink: :lol:
szilbee
 
 


jó reggelt!!!


hát az éjjel hozzánk is bekukkantott a miki, de sajnos túl piszkosnak találta a csizmiket, úgyhogy csak egy üzit hagyott, hogy ma este még visszanéz... :D

Niki! hát igen, Szabi sem viselné el túl sokáig a sapit a fején, ezért Photoshoppal odavarázsoltuk a mikisapit... :D hű, a dicséretet köszi! teljesen zavarba hozol! amúgy csak gyorsan farit szoktam húzni, meg egy meleg pulcsi, vastag kabát, aztán indulunk is!
Katának boldog hófordulót!!!

Szilbee! a mi mikulásunkat mikor küldhetjük el hozzátok?

Prevenar pontosítás: ha a 3 oltást már beadatta vki 6 hós kor előtt, akkor kell egy negyedik, emlékeztető oltás a 2. életévben! Szamóca, asszem akkor nektek kell majd a 4. is.

Judit! gratu a zh-dhoz!!! jóhogy hiányoztál! :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Hétvégén mentek anyudékhoz? csak mert Ádám elviszi Leventét hozzájuk egy napra... akkor meg lehetne ejteni és akkorra már tuti nem lez fertőző Levente sem. Már most is nagyon jól van, de azért óvatosnak kell lenni.
szilbee
 
 


Üdv Mindenkinek!

Bocsi, de totálisan behavazódtam munka által....

Judit, Ildi, Olga, gratula a zh-hoz, vizsgákhoz!

Üdv, Vica, én is "új" vagyok! Gyönyörű szemei vannak Attilának!

Dorka el kell, hogy keserítselek, Te is meg fogod tanulni a Pokémon féle dolgokat! Én sem tudtam soha a keresztfiam miféle dolgokról beszélnek játékok kapcsán, na most már naggggyon felvilágosult vagyok. :lol:

Fanna?????? Nagyon eltűntél...

Betti, remélem Bettike már jobban van! A köhégés olyan makacs dolog, volt, hogy Csongi végigköhögte az egész telet...

Tegnap hozzánk is megérkezett a Mikulás. Nem volt egyszerű, mert Csongi már nagyon gyanakvó, (hogy egyáltalán létezik-e). Végül mikor fürdött egy kicsit kimentem a fürdőszobából, és gyorsan becsempésztem a cipőkbe az ajándékot Ja, és ő mosta meg a cipőit, legalább egy évben egyszer
Volt nagy öröm, BEN 10-es figurára vágyott, nos, megkapta :lol:

Ivettékről annyi újság van, hogy tegnap végre kapott Máté "enni", vagyis valami limonádé félével kezdik. Azt mondta Ivett, nagyon szívta a cumisüveget! Remélem karácsonyra már itthon lesznek. Egész nap benn van vele, hát, nagyon kimerítő...

Évi és
Kép
csongianya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?