Új privát üzeneted érkezett!

PP!

Nekünk jó az általad is megjelölt időpont.Kép (Remélem, Bobó nem holnap akarja megdönteni az alvási rekordját, mint a legutóbbi tali alkalmával is tette! Kép )

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi nem tudunk elmenni a mai talira, Nándi náthás lett. Szívom a nóziát ezerrel. Doki néni szerint nem fertőz, de akkor is. Ilyenkor jobb nem nyüzsögni. Nagyon sajnálom... Kép Jó szórakozást!

Üdv: Benő
beno
 
 


Ágiboszi,

Köszi az infót! Jó talizást!

Zita
parazita
 
 

 
 

Sziasztok!

Ne harizzatok, hogy nem mentünk, de annyira ramatyul voltam ebéd után, hogy le kellett dölnöm és elaludtam, csak 4-kor keltünk.
Remélem jól éreztétek magatokat, képeket majd kérek szépen!
Holnap tesztelek!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Nah szerencsésen hazaértünk, jó kis dugóba kerültünkKép

Shine, PöttömPanna, Terika jó volt talizniKép
Babók csodaszépek és nagyon aranyosakKép

Képeket majd éjszaka prezentálok, mert este egyedül leszünk, mivel apa délutánosKép

Sajnálom, hogy a többieknek most nem jött össze, de majd a következő nagyobb létszámu leszKép

Pirus reméljuk azóta jobban vagyKép

Csacsi neked jó TAVASZozást holnapraKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági, Kép azóta már jobban vagyok, múló rosszullét... holnap mindenre fény derül, de azért ez és a 2 napja késő rém, no meg a fennmaradt hőm azért jó jelek, nem igaz???
Na jó, nem akarom beleélni magamat, nehogy megint koppanjakKép

Pirus

ui: képeket nagyon váromKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Jajj, most esett le, tuti papir huszas voltKépKép

Akkor nagy drukkKépKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Én is örültem, hogy legalább pár embert személyesen megismertem itt a topikból!
Flóra annyira kifáradt a játszóházazásban, hogy még hazafelé elaludt és azóta gyakorlatilag folyamatosan alszik. Kép
Pirus, nagy-nagy drukk! Kép
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Shine, PP, Ági!
Nagyon jó volt találkozni veletek!Kép
A folytatás viszont annál szomorúbbra sikerült: összetörtem az autó elejét.KépKépKép Ráadásul teljesen amatőr módon - és ezért haragszom magamra a legjobban - ugyanis tolatás közben a nagy, beton virágtartó állított meg. Most olyan szomorú vagyok.............

Pirus!
Megy a drukk.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hát, mi sem mentünk, elaludt a kölök, azért a képekre kíváncsiak vagyunk!

Pirus! Nagyon megy a drukk!!!!!!!
Fulescsacsi
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat!Kép

Megcsináltam a tesztet és nagyon-nagyon halványan, de KÉTCSÍKOS lett!Kép
Ha van még egy kis drukkotok, akkor igényt tartanék még rá, hogy erősődjön az a csík!

Terika! Te jó ég! Sajnálom ION-t, remélem nem lett túl nagy kár benne!

Puszi:
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szép jó reggeltKép

Jajj de jó ilyen jó hírrel ébredniKép Megy az erősebb drukk a csikerősődésnekKépKép

TerikaKép
a szomorú hírt mi már tegnap kiveséztük, fel a fejjel, hidd el ez bárkivel megtörténik és az igazi lényeg hogy nektek nincs bajotok, és tessék beülni és továbbra is vezetniKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Piruuuuuuus! Megy a drukk továbbra is!!!!! De jó, de jó, de jó!!!!!!!
Fulescsacsi
 


Pirus!

Nekem a 22.! napon volt halvány csíkomKép

Most meg itt kurjongat mögöttemKépKépKép

Puszi lányok nektek is, ígérem, lassan írok.

Terika, sajnálom a kocsit. KépKép

addig egy kép: így ölik egymást, és így áll a baba áll.
Kicsit béna a kép, mert felülről fényképeztem. Azért nem ekkora a fejeKép

Ja, majd panaszkodom. Addig röviden: Voltunk méreckedni Peti 3 éves oltásakor Annussal. 2 hét alatt (mert én hülye, minek viszem kéthetente!) nem hízott semmit. - mellékesen jegyzem meg, hogy előtte nem evett - máskor szokott - plusz oridzsi pelusban volt, akárhogy számolom, ez a kettő minimum 30 dkg. Na mindegy, mindenesetre megkaptam a fenyegetést, hogy ha 2 hét múlva se nő a súlya, tápszer !!!!!!!!!!!!! 8 hónapos gyereknek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ki****szok én velük, jól megetetem előtte, plusz a reggeli pelusban viszem.....méghogy tápszer, nahát.............KépKép

Gyakorló mamók !!! Mit esznek meg a törpéitek (ennyi idősen) amit ti főztök? Tegnap bejött a gesztenye-máj krumpli, de mééég mééég ötleteket !!!!!!

Pzuszpusz, mert aktív Mammmmmmmaaaa hallatszik mögülemKépKép

Képek:

Kép

Kép
maszat
 
 


Pirus,
jaj de jó, jaj de jó!!!! Nekem is csak halvány volt anno a csík, de a doki azt mondta, hogy a halvány csík is csík. És tényleg igaza volt... Kép De azért megy a drukk a folytatáshoz! Kép

Terika,
nagyon sajnálom, tudom milyen szar érzés ez. Amikor én összetörtem a kocsit, akkor engem sem a költségek bosszantottak, hanem, hogy hogyan lehetek ilyen béna. Napokig búskomor voltam. De aztán elhatároztam, hogy ez nem számít, lényeg, hogy nekünk nem esett bajunk. Szóval próbáld meg nem idegesíteni magad te sem!

Maszat,
Anna óriási! És nagyon ügyes! Ne izgulj, nem kell tápszer neki! Egyébként meg ne hordd állandóan méricskélni. Kép

puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt személyesen is találkozni veletek! Kép és iszonyúan tetszett a játszóház is, kár, hogy Ádám még nem élvezi. Panna: szerintem egy fél év múlva együtt fog rajcsúrozni Flórával. Hihetetlenül édi a baba, majd Ádám figyelmét is felhívom erre. Kép

Pirus:dejódejódejó!!!! KépKépKépKép Az enyém is halvány kétcsíkos volt. Fel is hívtam az összes ismerősöm (igaz, Annamari), hogy a halvány csík is számít-e. És nagyon úgy tűnik, hogy igen, mivel épp a másik szobában húzza a lóbőrt. Kép

Terika: köszi a képeket! Kép Klasszak lettek! Kép Sajnálom a balesetet, de ahogy a többiek is írták, a lényeg, hogy nektek semmi bajotok nem lett.

Maszat: szépek a gyerekek, mint mindig. Kép Egyébként a magasságát nem mérték le, mert lehet, hogy éppen nyúlt Annácska, és ezért nem ragadt rá sok. Mellesleg egyátalán nem néz ki úgy, mint aki éhezne. Kép

Ágiboszi: chamomilla beszerezve! Remélem, használ.
puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Aranyosak vagytok, hogy próbáltok vígasztalni.Kép A legfőbb probléma az, hogy a lelkemen esett kár nagyobb, mint az autó sérülése. Így aztán ma már nem is vezettem - ma biztos már embert is gázoltam volna.....

Pirus!
Még mindig megy a drukk.Kép

Maszat!
Olyan szépek a gyerekeid!Kép

Talis képeket küldök majd én is. Már csak idő kérdése, mikor.

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hát ezt a talit jól megszerveztem... Csak épp elmenni nem tudtam Kép
Becsúszott egy állásinterjú, gondoltam, ha úgyis szabin vagyok, miért ne... De nem kellett volna, nagyon gáz volt. Ilyenkor jövök rá, milyen jó munkahelyem van KépKép

Na jóéjt Nektek!!!
Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Most csak egy bejelentkezés, utánozva SolyátKép:

Ilyen volt:
Kép


Ilyen lett:
Kép

és közben pont három év telt el....

Köszönet érte a Klinika összes dolgozójának, Bánhidy doktornak, és Tóth Anna szülésznőnekKép

- nomeg a férjemnek is, hiszen Neki is volt benne egy kis munkájaKép

puszi: Kata
maszat
 
 


A Jóisten éltesse sokáig Petikét! KépIgazán helyes nagylegény lett belőle! Kép
shine
 
 


Pirus: nagy gratula a halvany ketcsikoshozKép vigazstaljon a tudat, en Botondnal a 7. heten 2 halvany ketcsikost produkaltamKép ennyit a tesztekrol...Kép

Kata: boldog szulinapot Petinek!Kép

orsoly
orsoly
 
 


SziasztokKép

BenőKép
Boldog névnapot NándinakKépKépKépKép

KataKép
Isten éltesse a nagyfiútKépKépKép
Tündériek a képenKép A tortát hol csináltattátok? tök jól néz kiKép

PirusKép
várjuk a fejleményeket ámKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Tényleg! Isten éltesse a kis Nándit! Kép

Képzeljétek, mi meg, hogy jártunk. Én már azt sem tudom, kinek higyjek.
Ádámmal múltkor voltunk dokinál. Vissza kellett vinni, mert a diperte oltása iszonyú csúnya lett, fenékbe kapta, és a fél feneke be volt göbösödve. (Az első is még babnyi.)Erre a vizsgálatkor elhangzott egy csomó rossz dolog, így elmentünk egy másik dokihoz is, majd a fejlődésneurológiára. Kicsit unom már az orvosi vizsgálatokat (hát még Ádám).

Doki1 = házi gyerekorvos, D2 = ismerős gyerekorvos, D3= neurológus

D1: Nagyon csúnya az oltás helye, lehet, hoyg be fog gyulladni, akkor majd a sebész kivágja. Köszi! Kép Addig is borogatás, körömvirágkrém, kétnaponta vissza hozzá kontrollra. Azért ilyen csúnya, mert Ádám érzékenyebb.
D2: Nagyon csúnya az oltás helye. Biztos rosszul adták be, nem elég mélyen. Borogatás nem számít már, körömvirágkrém oké. Mellesleg miért a fenekébe kapta, mikor a combjában nagyobb izomköteg van?
D1: 10 napig adjunk neki Germicid C-t, az jó gyulladásra is, meg nyugtatja is (mivel Ádám két hétig az oltás óta alig aludt).Ja! Elkényeztettük és rosszul neveljük a fiúnkat, azért kel fel. Reggel hatig csak kukkantsunk rá, de ne adjunk neki enni.
D2: csak akkor adjunk kúpot, ha lázas a gyerek.6 hónapos korig még jogos, ha felébred egyszer enni.
D1: egy kicsit talán duzzadt az ínye, de ebből még hónapokig (de minimum hetekig) nem lesz fog.
D2: ez a gyerek fogzik ezerrel, biztos azért ébred ennyiszer.
D1: ülésbe húzva nem tartja a fejét, állásban pedig nem rúgja ki magát rendesen. Alsó-felső végtag hypoton, irány a fejlődésneurológia, és Dévény torna.
D2: miért kéne ülésben még tartania a fejét?! mellesleg tartja. Állásban szépen kirúgja magát. Nem hypoton. Ha a háziorvos beutalt a fejl.neur-ra, akkor menjünk, de szerinte nincs gáz. Torna: jöhet, csak jót tesz. De neki van egy ismerőse, aki nem Dévény tornát csinál,viszont nagyon hatásos. Esetleg ússzon a gyerek.
D3: (fejl. Neu.) Gyerek nem hypoton, mit keresünk itt. "marhaság volt ideküldeni". Ádám mindent tud, amit a korában tudnia kell. Dévény torna: " ha azt akarjuk, hogy filézzék a gyereket, és bőgjön, alkalmanként 2-3ezerért, vigyük." Egyébként nagyon hasznos a torna és az úszás is, de csak azért vigyük, hogy izmosodjon, jó legyen a közérzete, stb, mert egyébként nincs rá szüksége, makkegészséges.

Jövő héten a gyógytornász jön! Brrrrrrrrr. Kép Most már kezdem egy kicsit unni! Valszeg ő egy nyolcadikféle dolgot fog kitalálni.

a hitelesség kedvéért: a mondatok sokkal finomabban hangzottak el a valóságban, én csak tömörítettem, kivéve a macskakörmös szószerinti idézeteket.

Pusszantás, shine
shine
 
 


Shine KépKép

Gyulladt oltásra Árnika krém a legeslegjobb, patikában kapni, próbáljátok ki.

Germicid C az nyugtatót tartalmaz, szvsz a legnagyobb felelőtlenség kontrollálatlanul adatni a gyereknek, főleg, ha nem is lázas.

Dévény Anna: ha ők azt mondják, h Ádám oké, akkor oké is, elhiheted Kép

Nyugi!!!


Pirus, mizújs??? Izgulok ezerrel!!! KépKép
muter
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is nagyon boldog szülinapot Petinek és névnapot Nándinak!Kép

Köszi lányok a drukkokat!Kép Azóta nem mertem tesztelni, de biztos vagyok, hogy baba van a dologban, a rém még mindig sehol, tipikus terhességi tünetek viszont vannak: cici feszülés, émelygés...Kép Jövő héten pénteken megyek dokihoz, remélem az UH-n már kis dobogó szivecskét fogunk hallani.

Shine, szegénykém, mintha csak magunkat látnám! Nálunk a súly és hossz lemaradása volt állandóan a vizsgálódások tárgya, és kiderült nincs semmi, Zsombi mára teljesen behozta a korosztályát.

Dévényezni mi is jártunk, de nálunk a neurológus javasolta, hidd el, ha gond van, Ők észreveszik!

Lányok, most akkor csak egyedül vagyok a pocakosságommal??? Bezzeg, amikor Zsombit vártam, sorban születtek a babák!
Tessék valaki(k)nek csatlakozni!Kép

Ági, én nem kaptam képeket a taliról, vagy egyáltalán nem is küldtél?

Jön valaki vasárnap a börzére?

Na megyek, Zsombi felébredt, irány az óvoda!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

De jó újra olvasni titeket! Majd egy hónapig nem volt jó az ADSL-ünk, mire rájöttek, hogy a hiba az Ön készülékében van... Kép

Pirus,
jaj, de jó, gratula a pocakossághoz. Kép
Szívesen csatlakoznék, de még elég korai lenne... Kép

Maszat,
boldog szülinapot Petinek! Kép

Shine,
szegény Ádi mennyi vizsgálaton esik át, de biztos minden rendben van. Minket a dr. néni azzal ijesztgetett, hogy a bal lábacskája elég kötött, de a csípőficamszűrésen mindent rendben találtak. Egyébként mekkora Ádi, hogy vagytok?
Ja, és igazán tehetnél fel újabb képeket! Kép Kép

Ági,
mostanában nagyon el vagy tűnve. Kép Daniról sztárfotók?

Képzeljétek, ma reggelre Beninek kibújt a jobb alsó fogacskája. Kép Nyűgös eddig (kipp-kopp) nem volt, de mindent ami a keze ügyébe került meg akart rágcsálni. Beleértve engem is. Kép
Ha esetleg mégis megviselné, mivel lehet csillapítani a fájdalmát?

Egyébként nagyon szépen gyarapodunk (beleértve engem is Kép !) Beni a tegnapi méricskélés szerint 8,10 kg, és még nincs öt hónapos. Átlagosan havonta egy kg-t gyarapodik, ami egy kicsit aggaszt és soknak találom. A dr. néni szerint ez nem lesz mindig így, vissza fog venni az iramból, de az a baj, hogy két hónapja is ezt mondta... Kép Kövérnek éppen nem mondható, mert a hossza is növekszik (most nőtte ki a 68-as rucikat), de elég jó husiban van. Kép Továbbra is csak szopizik, éjszaka már egyáltalán nem kel fel, csak reggel ötkor. A forgolódással próbálkozik, és ha nem sikerül mérgelődik. Egyre többet nevet hangosan, bár azért sokat kell még "dolgoznom". Kép A hangja is nagyon tetszik neki, sokat gügyörészik, van hogy már kiabál. Kép Szóval nagyon jó gyerek! Kép

Raktam fel képeket:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1608&page=2

Pusza mindenkinek!
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Maszat Petijét és Krizsi Pankáját!Kép

Boldog névnapot Benő Nándijának!Kép

Shine!
KépKépKép
Nyugi, biztos minden rendben lesz!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek.
Tudtok olyan dokit ajánlani a klinikán, aki jó, lelkiismeretes ovos és nem a magánrendelésére rángat be?

Segítsetek!!!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SziasztokKép

GabiKép
Fogzásra ilyenkor nekem a legjobban a chamomilla jött be, homeos bogyesz a 15 CH kell kérni, abból ha nyügi lehet adni neki 3-5 bogyeszt, és fél óra mulva ismételhető ha a nyügi nem csökkent. Legtöbbször én lefekvés elött adtam Daninak, hogy nyugodt legyen az éjszaka. A legjobb módszer ha egy müanyag!!! kiskanálba teszel vizet és abba teszed a bogyeszokat, hogy felolvadjanak (ez kb egy bő fél óra) és ugy adod be neki.

ShineKép
Ez a doki mizéria sajna nagyon ismerős, valahogy a gyermek gyógyászatban, főleg a csecsemőknél nem igazán vannak a vélemények összhangban. Ahogy Pirus is mondta, ha a Dévényisek mindent oknak találtak, akkor hagyd a fenébe a többi dilidokitKép
Amugy a szurit mi mindig comba kaptuk, nem tom mért adták nálatok popibaKép

PirusKép
Bevallom nem küldtem, összesen három képet készitettem, mert Dani nem hagyott, folyton kézben akart lenni, sőt ami nagy szó ő egyik foton sincs rajtaKép De Terika legalább lefotozta őkelmétKép
Viszont ha kéred, akkor szivesen átküldöm neked őketKép

CsillaKép
Merre vagy? nagy a hallgatás?? Mesélhetnél, hogy vagytokKép

Most menek gyorsan, mert Dani magára boritotta a játékos ládáját és bőszen szedi szét a lakástKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

A jó Isten adjon minden szépet és jót Petinek, Panknának és Nándinak!

Pirus!
Irigy kutya vagyok...

Shine!
Hallgass az ösztöneidre! A torna és az úszás nem árt...

Puszi

Kriszta

mohácska
 
 


Orsoly: boldog névnapot! Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Orsoly, Solya Boldog Névnapot!!!!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Koszi lanyok, es boldogot Solyanak isKép
orsoly
 
 


Istenke éltese sokáig Pankát és Nándit !!

Orsoly Soya, fületek érjen bokáigKép

Na, zebránk, mi újság??? Juuuujj de iiizgiii!!! Irigy vagyokKép

Most csak röviden:
Az én okos nagyfiam már 4. napja ovis.

Előzmények: mint tudjuk, Ladányi Úr csak grill-rántottcsirkét, szilvásgombócot, almáspitét eszik. kizárólag. Főzelék? Leves? Zöldség??? ÁÁhh...dehogy
Aludni egy éves kora óta nemigen alszik ebéd után.

Ez az ovi olyan, hogy a szülők elvileg első nap végig, második nap tízóraiig, harmadik nap reggeliig, negyedik nap picikét maradnak...gyerek a 2. hét elején próbálhat meg ottaludni, és a 2. hét végére szokik be elvileg/átlagosan.

Namármost nálunk:
1.nap: Reggel viszem. Reggelinél eszeget, negyed kifli, negyed pohár tej. Mivel baromira elvan, engem elküldenek, ebéd után jöjjek érte. Ebéd után ovónéni: - ejj ej anya, ez a gyerek semmit nem eszik. Az almát megette tízóraira, de amikor meglátta a bablevest meg a túróscsuszát, még a székét is elvitte három lépésre az asztaltól. HA nem eszik, nem alhat itt. - na mondom, ez klassz lesz így.....amúgy üvöltve vonszoltuk hazáig, mert nem akart hazajönni. Tök jól elvolt, nem is keresett minket, semmi gond nem volt.
2.nap: beviszem, leülök. Ovónéni: tessék már hazamenni, hiszen olyan jól elvan...
Ebéd után érkezem, megint csak: ajajaj anya, ez a gyerek... a krumplifőzelékre rá se nézett, a fasírtból pár kockát, a bukta negyedét....én: naháááát ez tök jóóóó!!!!! üvöltés megint hazáig, ovónéni megsajnálja: na, ha eszel rendesen, csütörtökön itt alhatsz.
3. nap: reggel, már az ajtóban elbúcsúzik, be se megyek. ebéd után: ajajaj anya....a köretből csak 4-5 kanállal evett, a húsból kért még. Én méért megette???? Meg....de ajaj...ez a gyerek annyira keveset eszik.....mondom, hát a reggeli?? Ja, azt megette. Hát a tízórai? ja azt is. Mi volt a köret? Párolt zöldség....(na ja életében egy kocka répa, egy guriga borsó,kukorica nem gurult még le a torkán egy éves kora óta, és akkor öt kanállal!!!!)
4. nap (ma) beviszem, megbeszéljük, ottalszik. Leolvasom étlapot: lencsefőzelék, pörköltel....na mondom, ebből mi lesz....mondom óvónéninek, ha lehetne a főzeléket próbálják meg, ha nem megy, külön a pörköltet, hátha kitumkolja. Megbeszéljük, 1/2 1-től van alvás, 1/2 2-kor csörögjek, sikerült e elaltatni. Telefonálok: alszik a Peti, 1/2 3-ra azért menjek a biztonság kedvéért. Gyerek alszik. Ebédelt, dupla adag pörköltet kenyérrel, egész almás sütit. Reggel kalácsot, kakaót....na meg mukk nélkül lefeküdt....ahogy sugdolózunk, felébred. Felkönyököl, rámvigyorog - rettegtem, itthon hisztizve ébred néha - mondom, aludj még picit. Megfordul, vsszaalszik egy 15-20 percre. Aztán amúgy is kelés, kijön hozzám. Miután kiderült elhoztam a motorját, se lát se hall...hazajöttünk. Most aludt el.....

na ez történt eddig, meg vagyok döbbenve, plusz még egy áttörés: Egy éves korától este-reggel kakaózik, aztán valahogy az éjszakába is becsúszott pluszba nyűgtől függően 1-3 kakaó. Mondták óvónénik, hogy hát ez azért nem kéne, nem lehet, hogy ezért nem eszik a gyerek? Gyereknek elmagyarázva: Ha kakaózól, nem eszel ha nem eszel, nem alhatsz az oviban. "Elromlott a cumisüveg" három éves nagy lovak amúgy sem üvegeznek, láttad a többieknek sincs, este van tejecske (mézzel, jó altató) shrekes bögréből, éjjel csak víz pohárból, reggel maximum tea, aztán az oviban vár a reggeli. Első éjjel felévbredt: kakaót. Mondom, nincs. Víz jó? nem keell. És aludt. azóta is. Ma éjjel fel se kelt. El ne kiabáljam.....3 év után.........
Mit nem tesz az ovi......

Én meg holnap osztálytalálkozóra megyek, nagyon izgulok mi lezs Annussal hogy alszik el cici nélkül....jajj nekem....

Pusz: Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Minden Orsolyát a Jóisten éltessen sokáig!

Maszat!
Gratulálok Petinek!
Általában a közösség minden téren jót tesz, még az evés terén is.
Nekem volt egy gyerekem, aki csak a sült krumplit, rántott csirkefalatkákat ette meg. 3 évig sütöttem neki a krumplit az oviban. Otthon megette a krumplifőzeléket is, az oviban azért nem, mert ANYA MÁSKÉPP VÁGTA A KRUMPLIT Kép. Jó, mi? Otthon evett gombócot, üres húslevest, és még egy-két kaját. Oviban azonban semmit. Időnként, ha olyanja volt, megkóstolt egy-két húsfélét.De mit meg nem tesz a gyerekekért az ember...

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Jajj, nagyon sajnálom, hogy lemaradtunk a taliról.
Nem olvasgattalak titeket és mire Ágiboszi levelét olvastam, addigra hétfőn reggel volt. (szabin voltan cs-p)

Na azzal gezdeném, hogy minden ORSOLYÁnak, Nándinak BOLDOG NÉVNAPOT, Petinek BOLDOG SZÜLINAPOT!

Annyira jól esett, hogy nem felejtettétek el Panka szülinapját!!!! :-) :-) :-) Köszönöm.

Raktam fel a profilba új képet... Olyan nagy már, így két évesen, hogy én csak csodálkozom, hogy mi mindent tud már...
Nálunk a kaja változó téma, hol olyan mint egy kis farkas és akkor mindent felfal, hol semmit nem eszik. Úgyhogy nálunk is téma őkelma étvágya, ehetnékje.
Éjszaka ő is ébred, de inni kér - vizet kap.
Ovi nekünk még odébb van, mert nem vennék fel. Még nem szobatiszta bár már időnként jelez.
Kis ügyes egyik nap azzal lepett meg, hogy versikéket mond teljesen magától. Majd elolvadtam a gyönyörűségtől.
Pirus lehet, hogy csatlakozom Hozzád.
Bár én még csak a gondolattal játszom, de januártól terveim is vannak...

Vasárnap tényleg BNV-n vásár lesz???
Nem is hallottam róla.

Na megyek dolgozgatok még.
Még egyszer köszi a köszöntéseket, hihetetlen jól esett :-)

Puszi Mindnekinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Rövid kérdésem lenne. Dr Sipos Miklós ott dolgozik még a II. sz. klinikán???

Köszi

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Párszor írt ide Orsi, aki ikerbabákat vár(t). Ha jók az értesüléseim, akkor Máté és Levente megérkeztek, picit korábban a vártnál, de erősen és gyönyörűen! KépKép

Annamari
muter
 
 


Igy van, megszulettek Orsi babaiKép most tett fel kepet egy masik topikban, gyonyoruekKép

megann: igen, Sipos doki ott dolgozik, legalabbis szeptemberben meg tutiKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Ági, Kép
köszönöm az ötletet: Chamomilla beszerezve, de szerencsére eddig nem volt rá szükség.

Krizsi,
nagyon szép kislány Panka, utólag is boldog szülinapot. Egy kicsit nosztalgiáztam, mert oviban ugyanolyan fülbevalóm volt, mint Pankának. Kép

VKOrsi-nak gratula a Kismaczkókhoz! Jó egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok nekik! Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Én is olvasgatok, de írásra nem volt idöm, bocs, Ágiboszi.

Most is gyurmázni csalogat Daniella, de úgy néz ki megelégszik az apjával is, Kriszti gyerekdalokat hallgat és énekel, táncol. Gondoltam, hogy most gyorsan írok.

Petinek, Pankának boldog szülinapot, Orsolyáknak boldog névnapot kívánok én is. Ha vkit kihagytam, elnézést.

Pirus gratula a pocaklakóhoz!

Jól vagyunk. Az oviban elég sok gyerek volt/van influenzával otthon. Daniella volt egy hétig náthás, Kriszti nem kapta el. Mióta elkezdte az ovit, ö nem is volt beteg (kopp, kopp).

Ma "kommunista-szombat" volt az oviban, szép öszi nappal kezdödött a nap, de jött egy zuhi, ami senkit nem rémísztett el, gyorsan elökerültek az esöruhák és dolgoztunk tovább. A kertet raktuk rendbe. A gyerekek élvezték a sok felnöttet, kicsik-nagyok kivették a részüket a munkából.

Jövö héten öszi szünet lesz itt, de nyitvatartunk, mert a szülök igényelték. Daniella szabad lesz, itthon az apával és jön az egyik barátunk is a kisfiával Mo-ról, szóval klassz lesz nekik együtt, Daniella is feleleveníti a magyart legalább.

Daniella két hete ugrott elöször fejest (ez a korához képest késönek számít) az usziban, mikor az ovival voltak. Ennek nagyon örültem, mert amikor kisebb volt, és mi vittük, nem akart merülni. Nem volt eröltetve, tudtuk, hogy majd valamikor eljön az ö ideje is. Örülök, hogy biztonságban érzi magát a vízben, olyan mint egy halacska.

Most pénteken is elkísértem az usziba és végignéztem a kispadról, hogy mit tud. A kolléganöm tartja nekik az oktatást. Fejesugrás, siklás, lebegés háton, merülés játékokért, visszaevickélés a partra.

Most már tudja azokat az elemeket, amiket egy ennyi idös gyereknek tudnia szükséges, hogy jól érezze magát a vízben. Úszásoktató létemre a saját gyerekemmel nem mentem semmire, örökké rajtam vagy az apján lógott.

Kriszti más, már ö is merül, imádja az uszit. Ha a kicsiket visszük, a medencét felemeljük 65 centisre, hogy ezek a picik is tudjanak sétálni a vízben. Annyira édesek.

Erdöben is jártunk, magaslesen üldögéltünk, virslit sütöttünk. A lányok nagyon élvezték.

Kellemes további jó hétvégét kívánok nektek.

Puszi

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Lányok!

Olvassak inkább napilapot??? Kép Kép
Hová tűntetek??

Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors jelentés, távirati stílusbanKép

Nem bírtam ki és tegnap felhívtam a dokimat, hogy hadd menjek be a Klinikára egy UH-ra. Na ma bent is voltam, megcsinálta, és jelentem van egy 7 mm-es petezsák!Kép Az utcsó mens. alapján már ma tölteném a be a 6. hetet, de a doki inkább 4-5 hetesre saccolta. Jövő hét pénteken megyek a rendelőjébe, remélem addigra már pulzálni is fog a zsákocska.
Olyan idegőrlő ez a 12 hét!Kép

Na rohanok, dolgozom tovább!
Legyetek jók!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
jajjj, de jó!!! Kép Gratula!!! Kép
k_gabi
 
 


Ezt meg kell mutatnom. Nem túl jól sikerült, mert a telefon volt csak kéznél:

Ébredés:

Kép Kép

Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Olyan jó olvasni a sok babáról :-)

Csillah! Mi is járunk úszni és nagyon élvezik a babóczák. Panka még csak karúszóval úszik egyedül, ha nincs rajta, akkor még fogni kell, de Ő annyira bátor, hogy sokszor merül. Olyankor olyan mint egy kis delfin. Nem ijed meg, ha a szájába megy a víz, hanem feljön a felszínre és kispricceli. Látni kéne, olyan aranyos. :-) :-)

K_Gabi! Beni Tümdéri ezeken a képeken!!!! :-)
És milyen kis (nagy) formás baba!

VK-Orsolynak gratula a babákhoz és szidalom, mert nem jár közénk!!! :-)

Mindenkinek Minden jót.
Megyek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű! ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉdi!!!

Krizsi!
KépKépKép

Pirus!
Irigy vagyok!! Meg úgy látszik öreg is... KépKépKép

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Pirus,
Nagy gratula!

Krizsi,
Majd az úszás jön szinte magától. Az a fö, hogy jól érzi magát a vízben és nem fél. Szeretném, ha a lányaim megszeretnék a késöbbiekben is az úszást, ha majd nagyok lesznek.

Gondoltam, hogy szombaton megnézek/zünk egy tánciskolát is, oda 4 éves kortól lehet járni. Fogalmam sincs, hogy hogy zajlik egy táncóra itt. Telefonáltam, végig lehet egy órát nézni. Ha tetszik Daniellának, majd oda is járhat.


Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Nagy-nagy GRATULA!!! M remélhetőleg jövő ősszel kezdünk ismét sokasodni, de addig még sok víz lefolyik a Dunán.

Mi köszönjük, jól vagyunk, Balázs már megállíthatatlanul dumál, mai aranyköpése: "ezt nem hiszem el, döntsd máj el!!!" (Éppen beszéltem vezetés közben, úgy látszik, jobban oda kell figyelnem KépKép)

Puszi,
Annamari
muter
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a gratulákat!Kép

Gabi, nagyon édes ez a kislegény! Dehogy kicsi, már kész fiatalember!Kép Nagyon huncut mosolya van...

Krizsi, ha jól emlékszem írtad, hogy Ti is kistesót szeretnétek, de jó, tessék csak csatlakozni!!!!

Annamari, Nektek is nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön semmi közbe...olyan jó lenne, ha lennének kismama-társak!Kép

Olyan régen járt már erre új pocakos, hmmm....

Balázs nagyon édes lehet, vannak valahol új képek?
Pöttöm Panna kis virágszálát is meglestem, nagyon édesKép és a többiek is mind, akiknek van albuma itt a bneten.

Csilla, nagyon szuper lehetett az úszás, én is szeretném majd vinni Zsombit vízhez szoktató úszásra. Annak idején kimaradt nálunk a babaúszás, mert az a két hely, ami szimpi volt, nagyon messze volt tőlünk, még kocsival is. A barátnőm kisfia most kezdett el egy úszó-ovit a Kőér utcában, állítólag nagyon szuper, minden reggel van 'vizes' foglalkozás.Kép

Kriszta, én nagyon drukkolok, hogy mihamarabb nálatok is kopogtasson a gólya!

Solyával mi újság lehet? Már régen nem hallottam felőlük, pedig azt hittem van már netkapcsolatuk!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?