Új privát üzeneted érkezett!

Bzsuska: lebuktam :lol: Te ott csak olvasóban? :)

A vonim alatti link alatt található Zorka weboldala (olyan is van neki :) ), ott vannak képek ...is.

Hasfájás nálunk már hetek óta nincs...kopp,kopp,kopp. De eddig még adtam neki az Infacolt, mától kezdjük elhagyni. Ma már 2 etetésnél nem kapott, de nem volt gond. Pedig pótlásnak kapott ebédre egy kis tápit is,nem mindig elég a tejcsi, Zorka elég jó étvágyú...

Te adsz Borkának vmilyen cseppet? Meg nekünk a homeo-s bogyó segített szerintem.

tiko
 
 


Én csak olvasóban :lol: Alattomos módon :lol:

Mi nem adtunk neki semmit mert semmi nem használt :cry: :cry: Nagyon szenvedtünk...
Nagyon szép kis leányzó! És micsoda honlap! Nagyon kreatív :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu: köszi :) Borka is nagyon édes baba!

Én úgy ki sem bírtam volna, még így is szörnyű volt! Remélem most már nektek is tényleg elmúlik. Már ideje lenne....
Borka szopizik vagy tápis?

tiko
 
 

 
 

Tiko!

Szopizunk :lol: :lol:
Hát csajok a tegnapi "nemalvás" miatt remélem ti is kárpótolva vagytok! :lol: 4 órája alszik! Istenem ha mindennap ilyen volna... :roll:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu: az jóó. :) Zorka mióta nem hasfájós nagyon nyugis baba lett. Eszik, játszik,alszik. :)

tiko
 
 



orsi,
na jól van, nagyon megnyugtatókat írtál. Köszi.

KépKép
pompomlány
 
 


Orsi! Dkata! Wish! :) (bocs, ha valakit kihagytam :oops: )
A mellgyulladásos csaj írt a másik topicon. Elmúlt a gyulladás, köszöni mindekinek a segítséget. :P (Azt írja, úgy érzi a hónaljtartás, és a négykézlábon állva történő szoptatás segített neki igazán. )

Anikó! :)
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz. :) Orrfolyás elmúlt! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


pompomlány írta:orsi,
na jól van, nagyon megnyugtatókat írtál. Köszi.

nem szoktam veszekedni :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi a homeopátiás segítséget. :D Otthagyás témában még annyit, hogy az éjszakai ottalvásokról beszéltem, és épp írni akartam, hogy nem hiszem el, hogy helyesled, de megelőztél. :D

Meli,
puszillak! :D

Pompi,
aranyos vagy, hogy szolidálsz velem. :D Anyósék pedig megértem, hogy idegesítenek, én egyszerűen nem veszek róluk tudomást. Mondanak, amit mondanak, én meg néha megmondom, mit gondolok. De nem nagyon érdekelnek, ezt ők is tudják, és nem is nagyon akarnak hál' a jó égnek belefolyni az életünkbe. Mondjuk ehhez egy olyan apa is kell, mint az én uram! :lol:

Kata,
hú, mennyi minden tök jót rendeltél! Hosszú ujjú bodyt végül nem? Képzeld, az én fiamon ma a next 92-es hosszú ujjú body volt, amíg össze nem kakilta! :lol: Csak az ujja hosszú, amúgy tök jó rá! :shock: Milyen durva! :shock: :o :lol: Nagyon jó a kép, irigylésre méltó szempillája van Bálintodnak!

Tiko,
üdv újra!

Zsú,
a lányok már írták - és már én is beszereztem -, létezik pucolt, fagyasztott gesztenye. Sőt, én vettem főtt, reszelt gesztenyét is, hogy még annyit se kelljen vele kínlódni! :lol: (Lusta vagyok no... :oops: ) A cékla kérdés még...

Lányok, én tegnap megpróbáltam az almát, majdnem kihányta a gyerek! :shock: Gondoltam pár nap szünet, aztán alma újra, vagy barack vagy más?

És végül egy figyelmeztetés, nehogy úgy járjatok, mint én ma! :twisted: Megérkezett egy futár, hozott egy akkora dobozt, mint én, azt mondta: "ez a csomag még beszél is!" Valóban, már a dobozból hallottam azt a fülsértő NÉMET nyelvű lármát, amit az egyik gyerekjáték csapott! :shock: :twisted: Tök mérges lettem. Én naív agyatlan azt mertem gondolni, hogy azok a játékok, amik mellett nincs feltüntetve, hogy német verzió, akkor azok nem is németek. De azok! Úgyhogy csajok, ha vki rendelne az Árzuhanásról beszélő játékot, akkor számítson rá, hogy németül fog makogni, mindegy, hogy oda van-e írva mellé v. sem! :twisted: Én meg jól bevásároltam! :twisted:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Lányok, én tegnap megpróbáltam az almát, majdnem kihányta a gyerek! :shock: Gondoltam pár nap szünet, aztán alma újra, vagy barack vagy más?

várj egy kicsit.
hidegen v. melegen adtad?
melegíteni kell, hisz eddig mindent melegen adtál. szerintem ne cseréld le semmire, próbálkozz ezzel tovább, de ne erőltess semmit.

de persze van olyan, mint Levim, aki 10.5 hósan kezdett el kanalazni, adddig cicifüggő volt.
Lili nem tudom, hogy fog majd hozzá állni.

azon gondolkoztam, hogy sütőtökkel kezdem majd most.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni: köszi :)

Ez a hozzátáplálás sem tűnik vmi egyszerűnek....

tiko
 
 


tiko írta:Hajni: köszi :)

Ez a hozzátáplálás sem tűnik vmi egyszerűnek....

megnyugtatlak :) nincs olyan gyerekes téma, ami egyszerű lenne :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata!
Szupereket rendeltél!!!
Hu de brutál "söprögetös" szempillák! :D
Nagyon szépséges!

Zsuska!
Szerintem cékla még februárba tuti van!
Nálunk nem jött be!

Tiko!
Örülök,hogy elmult a hasfájás!

Kismoki!
Akkor végre megint egy kis mosolygos "dumagéped" van!

Hajni!
Én is néztem a játékokat de egy kettönél fel van tüntetve a német nyelv ezért csak nézegettem!
Zenélös-beszélös könyvet akartam és annál pont fel volt.
Azt hiszem én is felrobbantam volna az idegtöl! :evil:
Az igazság az ha engem is elkap a vásárlás heve akkor "aproságokat" figyelmen kivül hagyok! :?

Pompi!
Anyos téma nálunk sem leányálom!
Én Marcit nem vittem amikor elutaztunk elöször ha nem anyuék jöttek!Valahogy ugy érztem, hogy a saját környezetében jobban viseli ha nem vagyok elöször mellette éjjel!
Hát meg se kottyant neki! :shock: :lol:

Napszemcsi!
Az az ültetös fürdetö (OK)nagyon jo!!!
Megnéztem!
Ma felült magátol Ágolyo a babakocsiba (fekvö helyzetböl :roll: )
És arra gondoltam veszek én is,hogy Marcival tudjam kicsit fürdetni!
De azért még várok egy picit vele!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szia Tiko,
De jó, hogy már Te is a babás topikba írogatsz! :D :D Nagyon profi Zorka honlapja.

Kata,
Nagyon jó ez a kép, teljesen elérzékenyültem tőle olyan szép!

Orsi,
Levi nem is evett semmi mást, csak anyatejet 10,5 hónapos koráig?
Miért pont a sütőtök? A fiúknak az jött be legjobban?

Hajni,
Elég "vicces", hogy beszélve érkezett a csomagod! :evil: :evil: Biztos, nem lehet beállítani magyar nyelvet? Nekünk van egy FP sütifalónk, ami elvileg kétnyelvű, bár még nem próbáltam az angolt.

Kép
bandika
 
 


bandika írta:Orsi,
Levi nem is evett semmi mást, csak anyatejet 10,5 hónapos koráig?
Miért pont a sütőtök? A fiúknak az jött be legjobban?

nem evett mást addig, 1 falat után becsukta a száját, csak szopni volt hajlandó. 1 évesen is csak 2 kaja volt kanalas, utána viszont ca. 2 hét alatt szokott le a szopiról.

nem tudom miért sütőtök, most ez lett az ihlet.
lehet, hogy azért, mert én imádom, és így van alibim, hogy miért kell nekem minden nap sütőtököt sütni :wink: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: kezdek rájönni... :)

Anikó: hát még én! Ágoston baba milyen ügyes :)

Árzuhanástól mi is rendeltünk, 1 hete írták, hogy másnap postázzák...még nem ért ide. Ma írtam emilt, hogy nézzenek utána. Szerencsére nem beszélős játékot rendeltünk :)

tiko
 
 


Orsi,
alma melegítve - tök jó ötlet, holnap ki is próbálom! :D Lehet mással is kezdeni, mint almával? :idea: Azt hittem ennek ez a menete: alma, barack, meggy, krumpli s.tök....... :roll: :D

Tiko,
jó a tickered, még nem is láttam ilyen nőivonal-félét... :idea: Nekünk gyorsan megküldték...

Anikó,
hű de ügyes Ágolyó! Irigy vagyok ám! :lol: Olyan ülős fürdetőből láttam vmelyik rendelősön egy nagyon tutit, megpróbálm megkeresni!

Bandika,
na az egyik pont egy FP sütifaló! Hol lehet átkapcsolni? (hátha... )
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Kata,
Mi az a halacskázás? Úgy bírom, ahogy dumálnak, Olivér is szinte mindig! :D Talán a beszéde az egyetlen, ami miatt nem nagyon aggódom! Mit csinál a férjed, hogy annyit vagy egyedül? Hogy bírod?

Orsi,
Télleg nagyon jók ezek a táskák, de tök drágák! A Lacoste-om került ennyibe! :shock: :D


Hajni! Halacskázás: úgy csinál a szájával, mint a halacska (tátog) és kis pukkanásszerű hangot hallat. Imádom, mikor ilyen néma csendben beszélgetünk, halacskázunk. Rámnéz, halacskázik, várja, hogy én is, aztán megint Ő... cuki.
A férjem dolgozik. :lol: :lol: :lol: Legalábbis melegen ajánlom neki... A heti csúcsa (vasárnap - hétfő) a reggel fél 5-ös hazajövetel (akkor én fél 3-ig tanultam - én se vagyok normális!!!) Nekem már az a fura, ha itthon van, nem nagyon tudok vele mit kezdeni. :cry:
Táska: No, kezdhetjük a "veszekedést", erről aztán Orsi tehet! :lol: :lol: :lol: Minek tette fel ide azokat a klassz táskákat... azóta nem bírom eldönteni, melyik tetszik jobban! (Még mindig nem tudtam eldönteni!!! Igazán már ott tartok, hogy egy piros kord és egy farmer - de ez már tényleg túlzás lenne.) Egyébként meg táskát utóljára 2003-ban vettem Velencében, úgyhogy szerintem itt az ideje! :lol: (Persze a finanszírozást megvárom, mert én minden pénzem a gyerekekre költöm... :oops: Ádámnak is most vettem bakancsot meg sapkát, de még kell neki pulcsi, kabát... meg játékokat akarok én is rendelni.)

Beülős fürdető: szerintetek meddig lehet azt használni? Én nem fűznék nagy reményeket hozzá... Pl. Bálint a kádban is mászik, feláll... Beleültetitek és ott marad? Szerintem ki van zárva. Aztán meg majd ott ordít, mert meg se tud fordulni miatta. Én inkább beülök vele (igaz, hogy a múltkor is belecsúszott szegény a vízbe :oops: ).

dkata
 
 


hajni777 írta:Orsi,
alma melegítve - tök jó ötlet, holnap ki is próbálom! :D Lehet mással is kezdeni, mint almával? :idea: Azt hittem ennek ez a menete: alma, barack, meggy, krumpli s.tök....... :roll: :D

neeeem :lol:
vannak első körös kaják: alma, s.répa, krumpli, cékla, s.tök, meggy, gesztenye... ezek közül bármivel lehet kezdeni.
Angolszász területen zöldséggel kezdenek ált.
A fiúknál én is s.répával kezdtem.

az almát melegíteni sok szempontból jó:
egyrészt ugye a hőfok kell neki, hisz eddig semmi hideget nem kapott, érthető, hogy furcsa neki
másrészt enyhe párolás elveszi a savasságát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata :D
épp most vadásztam az ebay.comon egy tatyót, 70 dollár lesz postával együtt (vadi új, cimkés)... körbe tudok nézni, mert ált. vannak akciósak, és akkor jó áron ki lehet fogni, de ez lehet, hogy 1 nap lehet, hogy 3 hét.

én nem mondom meg mikor vettem utoljára táskát. :oops: :oops: most is kinéztem egy gyönyörűt, de ez már a többedik fekete lenne így a télra és még magam sem tudom meggyőzni, hogy tuti kell-e ez nekem. (persze, hogy kell, mert nagyon szééééép, de apa lehet, hogy kivágna vele... bár lehet, hogy már csak sztoikus nyugalommal tudomásul venné, hogy evvan ezt választotta :wink: )

no, meg akkor már megmutatom a nagy szerelmem. ő a nyári táskám, nyár eleji szerzemény (cipőm is van pont ugyanilyen cinü - ahogy Máté mondja)

Kép

lehet ám velem normális témáról is beszélgetni... csak ez a táskatéma olyan nagyon közel áll a szívemhez

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
Én egyáltalán nem lepődöm meg, hogy valaki ennyi szereti a táskákat/cipőket. A kolléganőm (főnököm) ilyen. :lol: Minden ruhához van szép cipője, és ha már cipő, akkor ugye táska is....... Elég sokat utazik, és sokszor jön haza valami szép új szerzeménnyel. (Barcelonában mikor együtt voltunk rám is rámragadt ez a szenvedély :oops: , vettem 2 pár szandált, pedig egyik sem volt tervbe véve, dehát ugye a spanyol cipők.....)
A párod észrevenné az új táskát? az enyém nem biztos.... :wink:

Kép Kép
kismokus
 
 


kismokus írta: :lol: Minden ruhához van szép cipője, és ha már cipő, akkor ugye táska is.......

A párod észrevenné az új táskát? az enyém nem biztos.... :wink:

észrevenné, mert eldicsekednék vele, hogy milyen gyönyörűséget vettem :) de ha nem mutatnám tuti nem tudná, mivel azt azért ő sem követi, hogy a meglévő ca. 20 db milyen, és éppen melyiket használom :)

ha a cipő nem fekete v. s.barna, akkor én is úgy veszem hogy cipő + táska, vagy ha veszek egy érdekes színű táskát, akkor vadászok hozzá cipőt is.
(bár nagyon extrém színű cipőim nincsenek)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Otthagyás témához szólnék hozzá:
Én csak anyuban bízom meg 100% -ban.Ő rengeteget segített,amikor a fiúk kicsik voltak.Persze anyósomék is jöttek volna,meg nyomultak is ezerrel,de én nem hagytam magamat.Sokat "veszekedtünk" ez miatt,mert ők állandóan fogni akarták őket......stb,ezt nem részletezem,mert felmegy a pumpám.Mostanában merem csak rájuk bízni a fiúkat,de csak max.3 órára.Orsinak totál igaza van,nem lehet őket megváltoztat
ni,ők ilyenek és kész.
Tegnap sok intéznivalóm volt a városban,3 órát voltam távol,a gyerekek állítólag szépen megették az uzsit,és jól elvoltak a mamáékkal,de amint hazaértem és ők elmentek,mindkettek ordítottak és csüngtek rajtam negyed órán keresztül.Én meg majdnem bőgtem velük együtt.Totál lelkiismeretfurdalásom volt.
Ha jól érzik magukat nélkülem is,akkor utána miért sírnak?
Hozzáteszem,hogy én nem játszom velük folyamatosan,mint anyósék,mert egyedül is el kell lenniük és fel is találják magukat.
Ha anyu vigyáz rájuk,akkor nincs ordítás.

Tanácsra lenne szükségem kaja ügyben.Fiúk reggelije és vacsija még tápi,és 2x esznek kanalast.Még nem igazán hajlandóak darabosat enni,fuldokolnak tőle,pedig 8 foguk van.!Mit csináljak? Mert tudom,hogy erőltetni nem lehet.

Én a hozzátápit 4 és fél hónaposan kezdem el,mert akkor már fokozatosan kevesebb tejem volt.Krumpli-almával kezdtük el,minden nap azt kaptak,amíg meg nem tanultak enni kanállal.2 hét után már adtam nekik sütőtököt,répát,barackot.

Katyerina!
A Gaja név minek a becézése? Még nem hallottam,de aranyos név.

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi :D
teljesen normális a sírás miután megjössz, hisz bennük igazán akkor tudatosul, hogy nem voltál ott, pont ebben a korban vannak.
Anyukáddal valószínűleg azért nincs ilyen, mert őt többet látták pici koruktól kezdve.

Miért baj, ha csak ennyit esznek? szerintem nincs aggódnivalód, majd belejönnek.
1 évesen nagyon sok ygereknek nem jön be a darabos, fiúk is mindent turmixolva ettek.
A fogak száma meg az evés nem függ össze, nálunk nem volt Levinek 1 éves koráig 1 foga sem 13 hósan ennek ellenére a kekszet már jól elrágta meg a kenyér héjával is jól elvolt..

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!
Szerintem a kezdö kajákbol(alma,barack,répa,krumpli,sütötök,biobanán)bármit adhatsz csak két-három napig azt add az elején,egy,hogy megszokja az izét,kettö az alergiás reakciok miatt!Meg a kicsike csak a cicitejet ismeri kell neki a fokozatos bevezetés! :wink:
Nálunk a szinlacal kezdödött aztán ahhoz kevertem mindent és talán most már egy két dolgot megeszik magában is!
De ez a hozzátápi csupa kisérletezegetésböl! :?
Ágoston van amit langyosan van amit hidegen eszik!
Ha tul hig akkor azért nem jo ha meg sürü akkor fuldoklik! :evil:
Várom a fürdöszék linkedet!
Köszi ari vagy,hogy megnézed nekem!

Pompi!
Mit mondtak a kruppra?

Anda!
Nekem Marcikám volt egyedi a kajálásban és 1,5 éves koráig szinte pempöztünk!Viszont egyik naprol a másikra jött a rántotthus és a palacsinta minden átmenet nélkül(de ne gondolj nagy mennyiségre,csak épp hogy éhen ne halljon) :evil: !Ja és a tápszert 3 éves koráig adtam reggel este! :oops:

Orsi!
Tényleg szuper ez a táska! :D
Nagyon szép!
Én is szeretem a komplett cuccokat! :D
Szerintem ez a férfiaknál "betegség"!
Feri még szerelmünk hajnalán képes volt egy cipövel hazaállitani egy szál rozsával a tetején! :D
Hamar elhagyta ezt a szokását! 8)
Na de engem sem kell félteni! :wink:
Én ugy gondolom ha az emberen van egy "snassz"farmer cucc és egy szép táska+cipö van rajat azzal már nagyot hibázni nem lehet! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok,

használ valamelyikőtök hordozókendőt?
ha igen, milyen?
nekem tetszik nagyon, de olvastam, hogy még tanfolyamot is tartanak a használatáról, ennyire bonyolult a megkötése?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi!

Én használok! Csak Borkának nem mindig jön be :cry: sajna. Pedig én szívesen hurcibálnám :lol: . Inkább mint a karonlógás...
Amikor jobb idő volt akkor a városban használtam. Nem kellett babakocsit ki-be taszigálni az autóba. Szerintem nagyon praktikus. A téli verziót még nem kísérleteztem ki. Viszont van egy tanácsom. Ha akarsz venni akkor itt rendeld meg: www.bababolt.com . Itt kapható a Nandu kendő. Baromira nem mindegy hogy milyen a szövése az anyagnak. És a megkötésről is adnak füzetet hozzá. Szerintem egyáltalán nem bonyi. Mondjuk nekem segített barátnőm.

Csajok!
Már megint 4 órája alszik... Mi van itt??? :lol: :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsuzska

és a megkötős vagy a karikás a jó?
Olivér biztosan imádná, mert imád bebugyolálva lenni.
Tegnap láttam a fókuszban a csajon aludt a gyereke ilyen kendőben. Eddig meg se fordult a fejemben, hgoy nekünk is jó lenne, de tegnap úgy megtetszett, hgoy olyan békésen aludt a gyerek :D
ja, és mennyi idő alatt szállítják? a honlapon max 14 napot írnak, de gondolom annál hamarabb ideér.

Örülj neki, hogy Borkababa alszik :D
Olivér déltől 4-ig szokott, ez idő alatt minden dolgomat meg tudom csinálni :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Hord. kendő témában én Lilivel most nagyon megszívtam. Ő ugyanis úgy behergelte magát mindig rajtam, hogy győztem kikapkodni.
Zavarta, hogy érezte rajtam a rejszagot. Lerágta rólam a pólót, így most a kenguruinkat és a kendőt is eladtam. :(
pedig olyan szívesen cipeltem volna.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

rajtam sajnos nem fog tejszagot érezni, remélem beválik, meg is rendeltem, péntekre itt van :D
A telefonon a hölgy a kötőset ajánlotta, úgyhgoy azt rendeltem meg.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi!

Ugyanez! Vadul kalimpál és keresi a cickókat :lol: :lol: . Én még nem adom el. Most akarom kipróbálni a csípőn hordást. Illetve később még jól jöhet.

Zsuzsi!

Nekem 2 nap múlva hozták! :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Ja igen!

A karikás az csak 1 fajta hordozást tesz lehetőve míg a megkötős kb 20-at. :lol: Jól tetted hogy megrendelted :)! Én nagyon sajnálom hogy Borkának nem jön be :cry: .

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Hordozó kendőt én is vettem, mikor Zorkának nagyon fájt a hasa, de végül nem használtuk. SZerintem nálunk is az lenne, mint Orsinál és Lilinél, mert Zorka így is mindig a cicimet nézi. :)

Zsuzsi: nem egyszerű megkötni, de szerintem tanfolyam nélkül is megy. Kíváncsi vagyok Olivérnek hogy tetszik. Mennyiért rendelted?

tiko
 
 


Sziasztok!

szeretném megkérdezni tőlletek, hogy ha Áron baba csak a kiságyában sír, de ölben nem akkor ügye nem hasfájós????????????? Vagy igen?

Hordozókendő: tehát akkor a sima hordozókendőt már most 3-4 hetes kortól lehet használni (fekvős) akár 2 éves koráig is (ül)?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


erika13 írta:szeretném megkérdezni tőlletek, hogy ha Áron baba csak a kiságyában sír, de ölben nem akkor ügye nem hasfájós????????????? Vagy igen?

Hordozókendő: tehát akkor a sima hordozókendőt már most 3-4 hetes kortól lehet használni (fekvős) akár 2 éves koráig is (ül)?

valószínűleg nem, csak szüksége van a testi kontaktusra, vannak ilyen gyerekek, enyémeknek is volt ilyen időszaka.
sima hordozókendőt nullaéves kortól lehet használni, akkor fekve kell belekötni a gyereket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish!
Olvasd a babaprojektes forumot! :cry: :cry: :cry:
Én kész vagyok.....egész nap csak bögök! :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Tiko

6400 ft postaköltséggel együtt. Nandu kendőt rendeltem.

Anikó

én elolvastam, meg vissza is olvastam, szörnyű.
mivel kezdődött a babánál? fertőzéssel?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: köszi. Hol kell olvasni? Nem találtam....

tiko
 
 


Sziasztok

Orsi
köszi a választ, de így hogy jóformán csak ölben van el, főleg éjjszaka csak rajtam alszik (pedig a kórházban olyan szépen aludt abban a taligában) nem fog nagyon hozzászokni? Vagy inkább hagyjam sírni napközben és éjjszaka is? De én úgy sajnálom mert teljesen bele tud vörösödni, és jóformán cékla szine lesz szegénykémnek.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :D
3 hetesen én minden kivánságát teljesíteném még. Nem fog a fejetekre nőni. Ő még nagyon pici.
A fiúk az első ca. 2 hónapban szó szerint rajtunk aludtak nagyon sokszor, mert így érezték jól magukat. 3 hósan meg már véletlenül sem aludtak volna az ágyunkban, mert "kinőttek" már ebből, a saját ágyuk vált a helyükké.
Szerintem ne hagyd sírni, ahhoz még nagyon pici.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aniko, Wish
TÜndi30-ról van szó? Mert én miattuk bőgök egész nap :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiko

a babaproject előtt állók fórum.
Tündi 30-ról van szó, a blogján én is elsírtam magam.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: köszi, már megtaláltam :( Elolvastam....sírok.... :(

tiko
 
 


.... :cry: :cry: :cry:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Aniko ,
Minden nap olvastam Tündi blogját. Tegnap óta nem térek magamhoz. Folyton sírva fakadok, mikor megölelem Balázst.
Nem is tudok mit mondani, borzasztóan sajnálom őket. Bár ne így történt volna :(

wish
 
 


Sziasztok!

ma mi is elkezdtük a hozzátápit, krumplival! háát vegyes fogadtatása volt :). Kíváncsi vagyok, hogy holnap mit szólnak hozzá. Ma éppenhogycsak addtam nekik, holnap megpróbálkozunk egy-két kanállal. ha tetszik neki és nincs baj, mikortól mehet annyi amennyi jól esik?

Kata!

milyen hosszú szempillája van! Nagyon szép baba Bálint!

Anikó!

Ágolyónak kemény hasizma lehet! :)

Anda!

Gaja hivatalos neve Gajána. Mo-n csak Gajánának lehetett anyakönyveztetni. Nekem mindkét verzió tetszik, bár ő lehet hogy elküld majd minket a fenébe, mert ha mondom, hogy hogy hívják akkor soha nem értik az emberek és a legszarabb mikor visszakérdeznek, hogy miiiii Dajána? :evil:

katyerina
 
 


Katyerina :D
krumplival magában?
azt elég sok gyerek nem eszi meg... vagyis nagyon kevés eszi meg. Valami édesebbel lehet, hogy nagyobb sikered lesz.

én annyi adtam nekik, amit elfogadtak, sosem korlátoztam a mennyiséget.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :lol:

:oops: anyatejjel kotyvasztottam össze, csak nem akartam nagyon részletezni, hogy mit is csináltam... :oops: jólvanna, kezdő anya vagyok, így is szétstresszeltem amíg megfőztem az 1 szem krumplit... :oops:
majd folytatom nemtomén mivel :oops:
na meg így is lelkiismeret furdalásomvan, hogy nem húztam-e túl sokáig a csak szopival, mert úgy tűnik fogy a tejem... vagy ezt írtam? jövőhéten konzultálunk a dokival is, hogy legyen-e mellé kiegészítésnek tápszer...
mondjuk jövőhét elején már próbálkozhatok valami újal, nem?

katyerina
 
 


ja, de ha holnap ízlene nekik, akkor is adhatok nekik annyit amennyit jól esik, vagy csak a próba kanalat? még csak második próba lesz. csapó 2

katyerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: