Új privát üzeneted érkezett!

Sueda!
Add meg a mail címed és elküldöm a telefonszámot!
A doktornőről tudni kell, hogy nem egy bőbeszédű, monhatni harapófogóval kell kihúzni belőle a dolgokat. Viszont nagyon lelkiismeretes és nagyon nem pénzéhes.
Először felhívtam telefonon és behívott a kh-ba uh-ra. Utána a magánrendelőjébe a Moszkva térre, ott 6.000.-Ft egy vizsgálat. A kh-ban soha nem adtam neki pénzt, csak a magánban, de ez már a Te dolgod...
Üdv és persze Gratulálok a babához!
Borsolyka

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Szia,
Köszönöm a segítségedet: sueda@freemail.hu a címem. a legelső megjelenésed már ultrahanggal kezdődött?, egyébként a kórház orvosainak a telefonszámairól nincsen valami adatbázisszerű, ahhonnét az ember egyáltalán tájékozódhat, hogy kik is dolgoznak ott? Vagy ez úgy szájról szájra terjed?
Mégegyszer nagyon köszönöm,
Minden jót
Sueda
sueda
 
 


Bubcsika
Az EDA nekem egy szokatlan furcsa érzés volt, de semmiképp sem fájt. Nagyon be voltam tojva tőle, de kellemesen csalódtam. Ki nem hagynám a következő szülésemnél Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

 
 

Sueda!
Mail ment.

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok, köszönöm, megnyugtattatokKép Kicsit felemás érzésekkel viseltettem a dolog iránt, mert azért mégiscsak az ember hátán matatnak egy tűvel...
Sueda!
Atalay doktornőt is nagyon tudom ajánlani, szenzációsan aranyos, közvetlen és nagyon jó szakmailag is. Ha érdekel a száma, szólj!
bubcsika
 
 


Sueda! Ha nem nagy gond, én nem adnám meg a Bátorfi dr. mobilját, mert ő is csak már akkor adta meg nekem, mikor már tudtam, hogy mindenképpen nála szeretnék szülni. A kórház központi számán keresztül is el lehet érni. Kéred a szülészet-nőgyógyászat ambulanciáját és ők meg tudják mondani, mikor van bent. Őneki nincs magánrendelése, mindig a kórházba jártam hozzá. Megbeszélt időre, és 5-10 percnél többet sose kellett rá várnom. A 9 hónap alatt egyetlen egyszer sem (!!!) adtam neki pénzt, csak a szülés után.
kisjuc
 
 


Köszönöm Kisjuc, igazad van, ha neked is úgy adta meg a számát, most hallottam valamelyik másik fórumon, hogy állítólag már nem vállal szülés levezetést. Nem tudom mennyire van így, még utána járok. Nagyon köszi.
Üdv:
Sueda
sueda
 
 


Sueda, így van. Nekem is ezt mondta. Csak rendelési időben és ügyeletben dolgozik, mert fontos neki a családja.
Üdv
Niácska
niácska
 
 


Helló mindenki!

Fentebb olvastam egy-két dolgot Dr. Murányiról és nem hittem el mert egyik távolabbi ismerősöm ajánlotta, hogy eléggé jó doki. Hát most hogy voltam nála egyszer-kétszer azt tudom mondani, hogy ha minden szülész ilyen lenne kihalna a társadalom. A magán rendelője egy lepukkant balkáni laktanyát idéz, nincs asszisztense, nem hozza az eredményeket magával amiket az állam bácsi pénzén a korházba megcsináltat, és mindezért van pofája 8000 kérni alkalmanként (mi vagyunk a hülyék hogy ezt kifizetjük),szóval katasztrófa. Addig már nem jutottunk el, hogy közölje a tarifáját(gondolom nem kevés – hallásból 80 és 100 között van) Lemondtam ezt a "zseni" dokit és átmentem inkább egy másik korházhoz és dokihoz.
A férjem mondta, hogy akkor inkább egy Dr. Mengele. Szóval Ildikoó32 és Zadora kösz, és én is beszállok a murányi elleni csoportba.
bébé2
 
 


Én pár hete jártam a Meddőségi központban. Sajnos a párommal nem lehet gyerekünk ezért segítséghez kellet fordulnunk. Ott találkoztam Mónikával az aszisztensnővel nagyon kedves és barátságos volst mindent elmagyarázott amit csak kérdeztünk ezért bátran tudom ajánlani de a másik két aszisztenst nem, mert ők csak a pénzre mennek.
lora24
 
 


sziasztok!
Valaki látja amit írok? Ugy értem, hogy jó helyre írkálom a dolgokat?
lora24
 
 


Lora!
Biztosan a Hiete-Szabolcs utcai kórház topicba címezed? Nem igazán tudjuk hová tenni Mónikát, és a meddőségi központot sem. Ez a kórház egy budapesti kórház, még Országos Gyógyintézeti Központ néven is fut.
Üdvözlettel: Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!

Ismeri vki Balázsy dokit a Szabolcsban? Vagy van róla infotok akár másodkézből is?
Köszi előre is.
mano2005
 
 


Szia szerintem igen. Amugy a Meddőségi központ a 7-es épületben található, ahol Dr. Murányi Zoltán is dolgozik. Ezért gondolom, hogy ugyan az a kórház az amiről beszélünk.
lora24
 
 


Szia Dorka!
Köszönöm a segítséget sajnos nem voltam teljesen képben de most már tudom, hogy hova kell írni.
Szerintem ugyan az a kórház a Meddőségi központ a 7-es épületben található, ahol Dr. Murányi Zoltán is dolgozik az ő aszisztensnője. Nagyon kedves én legalábbis meg vagyok vele elégedve, mert mindenben segít.
lora24
 
 


Kedves Lora!
Örülök, hogy megtaláltad a helyet, ahol ismerik a kórház ezen részét, én nem is tudtam, hogy ott van Meddőségi Központ.
Üdvözlettel: Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!
Én is a Szabolcsba szültem...........és a bajokat leszámitva senkire semmi roszat nem tudok mondani.Pedig elég sokat bent feküdtem sajnos/toxémia,terheségi cukor/ stb:
Mano neked üzenem igen volt szerencsém Balázsy dokihoz is ,volt szobatársam aki nála szült és igen dicsérte.
Nekem is volt fogadott orvosom aki sajna épp akkor nem volt mikor kellet volna ,Ctg-én leesett a baba szivhangja és hála az égnek nagyon jo dokik voltak akkor ügyeletbe Kép
Ők is tőkéletesen értették a dolgukat,és mindent megtettek annak érdekében hogy minden rendben legyen4 Ez uton is szeretnék Köszönetett mondani Kanizsai doktornőnek és csapatának Kép
Orvosilag a korházba dolgozok igen magas szinvonalat képviselnek.
és senki nem várt el semmilyen anyagi ellenszolgáltatást a "munkájáért"! Nagyon fontosnak tartom a hálapénzről valo megjegyzésemet.Mi betegek rontjuk el a dokikat.
Van aki tud adni és nem kevés ősszeget és van aki nem.Sőt akinek nincs annyi még az érzi magát kellemetlen helyzetbe! Istenem elsem hiszitek micsoda ősszegeket mondanak némely betgek mit adtak!
Egy biztos egy orvossal sem találkoztam aki megmondta volna mennyi a tarifája!
És megint oda lyukadok visza..........hogy ha a betegek nem strofolnák fel az árakat akkor talán nem lenne ennyire szem előtt a hálapénz kérdés!
Tudjátok ott a baj minden orvost egy kalapba vesszünk,pedig nem kellene.
Pedig nagyon sokan vannak akik lelkiismeretből dolgoznak és nem az anyagi vonzalomért.
A koraszülőtt osztály dolgozoinak pedig minden elismerésem Kép
Nagyon köszönök nekik mindent és főleg Dr Mészáros főorvos urnak.
Mára ennyi volt, ha valakinek tudok valamiben segiteni bátran kérdezzen .

Sziasztok
tifics
 
 


Kedves Tifics

Örülök, hogy legalább egy ember van aki dicsérni tudja, vagy legalábbis elégedett a korházzal és a dokikkal.
A dokik lehet hogy jó szakemberek de emberileg, és főleg erkölcsileg, nagyon közel állnak a nullához és ezen véleményemet nem tudom megváltoztatni. Egy dolgot tehetek, hogy elkerülőm ezen intézményt és ha tudok másokat is erre biztatók.
bébé2
 
 


Kedves Tifics

Örülök, hogy legalább egy ember van aki dicsérni tudja, vagy legalábbis elégedett a korházzal és a dokikkal.
A dokik lehet hogy jó szakemberek de emberileg, és főleg erkölcsileg, nagyon közel állnak a nullához és ezen véleményemet nem tudom megváltoztatni. Egy dolgot tehetek, hogy elkerülőm ezen intézményt és ha tudok másokat is erre bíztatok.
bébé2
 
 


Bébé2!

Ha jól vettem ki a szavaidból, eleddig egy orvossal találkoztál a Szabolcsból?
Mert ha igen, akkor hogyan is itélheted el a kórházat úgy egészében?!?

Süti
süti
 
 


Bébé2
Tényleg nem kéne többesszámot használnod, mert egy dokival nem voltál megelégedve. Szerintem nagyon jó kórház, nagyon jó orvosokkal és mint mindenhol itt is lehetnek kivételek.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Rég nem írtam, mivel sajna megszakadt a terhességem:-((
Meddőségi kp. témához: mi is jártunk oda, és az a tapasztalatunk, hogy mindhárom asszisztensnő nagyon kedves.
A terhesség befejezését a Szabolcsban Vajda doki (ő is medőségi kp-os) csinálta. Róla és a kórházról semmi rosszat nem tudok mondeni, sőt elégedettek voltunk mindkettővel. Szóval szerencsére nem mindenki Murányi...
Ildi
ildiko32
 
 


kedves Bébé!
Csatlakozom az előttem szolokhoz............nem kéne mindenkit egy kalap alá venni.Mint mindenhol sajnos itt is vannak kivételek.Sajnálom ha Neked negativ élményeid voltak ,de mivel szabad orvos választás van egy dolgot tehetsz, másik orvost ,másik korházat választasz.Kivánom ,hogy minnél előbb megtaláld a számodra minden igényt kielégitő orvost!
Sziasztok Tifics
tifics
 
 


Lehet, hogy igazatok van, és nem a többesszámot kellene használni.
bébé2
 
 


Sziasztok!

Én vidéki vagyok és több probléma után tök véletlenül kerültem a Szabolcs u.- ba Vajda dokihoz. Most 27. hétben vagyok és eddig csak pozitív dolgokat tudok mondani róla és a meddőségi kp többi dolgozójáról is. (Asszisztensek) Furcsálltam Lora 24 megnyilvánulását az asszisztensek "pénzremennekségéről" Te ezt miből szűrted le? A sok-sok ott töltött óra alatt én soha nem tapasztaltam pézforgalomra utaló nyomot ! A Vajda doki asszisztense Márti, de ha korábban mentem a másik két hölgy is nagyon jó fej volt velem, levették a vérem infót adtak stb. Soha 1 boríték nem buggyant ki 1 táskából sem...mellesleg akkora ott a hajtás néha, hogy nem is igen adódik rá alakalom.Szerintem.....

hulcsi
 
 


Sziasztok!
A vitához nem tudok hozzászólni, de kérdezni szeretnék.
A genetikai uh-ra mindenképpen szeretnék Hajdú doktornőhöz menni. Nem tudjátok véletlenül, hogy a hét melyik napján szokott ő lenni az ultrahangon?

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tudja vagy megnézi nekem, ha véletlenül ott jár. Még kb.3 hét, mire megyünk.
Köszönöm!
Dorka
dorka
 
 


Hulcsinak

Csak várd ki a végét.
bébé2
 
 


Dorka, nem sok segítség, de Bátorfi doki csütörtök de. rendel, tehát akkor bizti nem a Hajdú doktornő van. Kép
niácska
 
 


Szia Dorka!

Nekem a keddi nap rémlik, de már nagyon régen voltam ultrahangon. A fiam lassan 17 hónapos lesz...
ntunde
 
 


Dorka!
Nekem is kedd rémlik. De nyugodtan hívd fel az UH-t és kérdezd meg az asszisztenst.
mabinog
 
 


Köszönöm a segítséget!
A telefon természetesen nekem is eszembe jutott, csak nem szeretem zavarni őket. Én tudom, hogy milyen ott kint ülni és várni, várni, várni Kép
De minthogy senki sem tudja biztosan, így felhívom őket. Köszönöm!
Dorka Kép
dorka
 
 


Szia!
Én eddig kedd és szerdai napon voltam uhon és akkor mindketten ott voltak reggel! De tényleg a teló a legbiztosabb ;)

B.
bubborka
 
 


Sziasztok! Akit erdekel egy uj babysense legzesfigyelo joval aron alul, kerem irjon a emduan@yahoo.com e-mail cimre.
Udv
Emduan
emduan
 
 


Emduan
Miért nem a keres-kínálba írogatsz ???

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nekem voltak rossz tapasztalataim, de most már én is csak jót tudok mondani a Meddőségi Központról és azok dolgozoiról. Egyébként Hajdú doktornő valóban csütörtökönként van az Uh-ba a genetikai UH pedig keddenként van.
lora24
 
 


Sziasztok! Kép
Kedd! Kép
Köszi, Dorka
dorka
 
 


Sziasztok!

Gondoltam elmesélem nektek, hogy egy hete megszületett a kisfiam.

Hétfőn este 8-ra kellett CTG-re mennem. Ott mondtam a szülésznőnek, hogy úgy érzem valami szivárog. Kértem, hogy állapítsák meg mi... mondanom sem kell, hogy innentől kezdve nem engedtek haza, s egész éjszakás megfigyelésre a szülőszobán tartottak. Apjukat meg hazaküldték aludni.

Éjjel 3-tól rendszeres fájásaim lettek, amik nem bizonyultak túl erősnek, gyenge mensi szerű görcsök voltak. Reggelre 1 ujjnyiról csak 2 újjnyira haladtunk.

8-kor jött a doki, burkot repesztett. Addigra Apuka is megérkezett s be is öltözött. No innentől számítom én a szülést... Mivel úgy nézett ki nem akar a méhszáj tágulni, ezért oxitocint kaptam, amitől 1-1,5 perc hosszan folyamatos fájásaim voltak, majd 3o másodperc pihi, no ekkor kértem EDÁt, ami hatott is. Villámgyorsan kitágultam, s már lehetett is nyomni. Két szelid nyomás erejéig próbáloztunk gátvédelemmel, majd a szülésznő úgy döntött vágni kell. Jól tette, ugyanis kisfiam szalutálva jött világra, azaz a feje mellett rögtön a jobb karja is jött. Majd kiderült, hogy a köldökzsinór is háromszor a nyakán volt... Szerencsére azonban nem lett semmi baj, s Bálint épen és egészségesen 2004.10.05.-én 11:16-kor meglátta a napvilágot 3340 grammal és 54 cm-rel.

Kép

További képeket itt nézhettek: www.sarkadi-nagy.atw.hu

Niácska
niácska
 
 


Niácska! Kép
Gratulálok!!!!
Mesélnél a szülőszobáról, a szülésznől és a csecsemősökről, nővérekről, körülményekről? Én úgy láttam, hogy kívülről semmi sem változott az első szülésem óta, de azért kíváncsi lennék.
Ha ráérsz... Kép

Sok boldogságot és egészséget kívánok!
Dorka
dorka
 
 


Szia Dorka!

A szülőszoba egyáltalán nem változott, olyan mint amilyennek feljebb le volt írva...
Én Bátor Kati néninél szültem. Fantasztikus volt! Ő nem egy babusgatós tipus, de nekem ez jön be. Minden kérésemet meghallgatta, s ha lehetett teljesítette. Viszont nem mindenáron. Mint írtam a gátvédelem pl nem sikerült, de jól döntött hogy vágott.
A csecsemősök aranyosak voltak. Főleg az éjszakásokat kedveltem. Mondjuk nekem sok segítségre nem volt szükségem, mert ugye van egy másfél éves kisfiam is, így egy újszülött ellátása nem okozott gondolt. A baba-mama szobában meg nem zavart minket senki. Egyetlen mérgesítő dolog történt, miszerint Apum 6.05-re ért oda a mutogatós ablakhoz, s akkor már nem mutatták meg neki a kicsit. Kép
Nővérekkel nem nagyon találkoztam... első nap még kaptunk tőlük friss lepedőt, de onnantól nem is láttam őket.
Milyen körülmények érdekelnek még? A wc-t, zuhanyzót én tisztának találtam, rendesen takarítottak. Én teljesen meg voltam elégedve a kórházzal. (főleg az Istvános élményeim után)

Üdv
Niácska
niácska
 
 


Niácska!

GRATULÁLOK!

Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok!

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a Szabolcs utcába a genetikai ultrahengra be kell-e előre jelentkezni, vagy csak odamegy az ember és kivárja a sorát?

Köszi
Zsana
zsana75
 
 


Zsana!
Nem kell. Ez ugyanolyan uh, mint a többi.
Üdv. Dorka
dorka
 
 


Szia Zsana 75!
A genetikaiUH-ra igen be kell jelentkezni vagy Dr. Bátorfi Józsefnél vagy Dr. Hajdu Krisztinánál.
lora24
 
 


Utánna érdeklődtem és tényleg nem kell bejelentkezni én össze tévesztettem a másikkal ami keddenként szokot lenni.
lora24
 
 


Sziasztok lányok (és fiúk)!

A segítségeteket kérném. A 38. hétben járok és pár napja tudtam meg, hogy a dokimat a Budai Honvédból műtik, így nem tud jelen lenni a szülésnél. Nála szültem 3 évvel ezelőtt a lányomat és nagyon kedvelem a Honvéddal együtt, azonban most hintába rakott, mivel másik dokit nem ajánlott, de nem is biztatott, hogy be tud jönni, ha szülök, annyit mondott jók az ügyeletesek. Na én ebből viszont nem kérnék. Egy barátnőm ajánlotta Dr Atalai Katalint, úgy néz ki talán elvállal, csütörtökön lesz az első pofavizit. Légyszi írjatok már Róla és a kórházról bővebben, minden benyomás és tapasztalat érdekel. Sajna a lányommal nagyon megkínylódtam, 23 órát vajúdtam, zöld volt a vizem, nem akartam tágulni és még a szívhang is lement egyszer, de végülis természetes úton szültem. Hallottam, hogy van gyerekintenzív is. Ez igaz? Tele vagyok kétségekkel, hogy jól döntöttem-e, hiszen sem a dokinőt, sem a kórházat nem ismerem, de nem szeretnék egy ügyeletesnél szülni, hisz azért nem mindegy...

Köszi előre is a hozzászólásokat.
mérienn
 
 


Mérienn!

Igen, van gyerekintenzív - de reméljük nem lesz rá szükséged. Jók ott az orvosok, és az ápolónők is kedvesek és lelkiismeretesek.
Atalay doktornőről hallottam jót is, rosszat is, de hát ez nézőpont kérdése. Amit én láttam, mindig látogatta a szobatársamat és végig nagyon kedves volt vele. Szakmailag nem tudok nyilatkozni, mert nekem nem ő volt az orvosom.
A kórháztól nagy luxust ne várj, bár ha jól tudom a szülőszobát most újították fel, talán pofásabb lett kicsit.

Süti
süti
 
 


Kedves Süti!

Köszi az infót. Te mikor szültél? A reggeli vizitek hogyan zajlanak? A Honvédban elég gáz volt, ott kellett feküdni kiterítve minden reggel egy egész orvosi team előtt. Itt is így van, vagy csak a dokid vizsgál? Hogy ment a szülés? Fiú, lány? Mennyi idős?
mérienn
 
 


szia, Mérienn!
Én háromszor szültem a doktornőnél, nagyon kedvelem. Szakmailag és emberileg is csak csupa jót tudok róla mondani, 4 évvel a harmadik szülésem után is nagyon jóban vagyunk. Csak ajánlani tudom neked.
Üdv: Emese
emese
 
 


Mérienn, a fiam már lassan 2 éves. A reggeli vizit nem olyan vészes, ha nincs gond, nem sokat zargatnak az orvosok. Császárral szültem mert toxémiás voltam.

Süti
süti
 
 


Szia Emese!

Köszi a biztató szavakat, nagy szükségem van rá, annyira kellemetlen ez a szitu... Holnap találkozunk délután, légyszi gondoljatok rám! A ctg rendszer hogy működik? Be kell jelentkezni v egyszerűen csak besétálok. A Honvédban csak 2 után lehetett menni, de bármikor, előjegyzés nélkül. A dokinőnek mennyi pénzt illik adni? Emese Neked 3 gyerkőcöd van? Nem semmi!!! Gratulálok ehhez a népes családhoz. Mennyi idősek, fiúk lányok aránya? Nálunk az a gyakorlat, hogy egy apától egynemű utódok várhatók, legalábbis a szűk környezetünkben kevés kivétellel így van.

Süti!
Sajnálom a császárt... De a fiad biztosan kárpótol mindenért. Második babóca lesz?

Még egyszer nagyon köszönöm, hogy ilyen aranyosak voltatok.

Mérienn
mérienn
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: