Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Érthető, hogy aggódsz. Én ugyanezt tettem volna. Szerintem jó, hogy elmentél vv-re. Szerintem szóltak volna, ha korai. Az értékekből szerintem úgyis látni fogják.
Drukk a Puregonhoz!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Kata, nem mész az agyunkra :!: :!: Nem aggódod túl, szerintem normális, ha ilyen helyzetben van az ember :? Átérzem, én is ilyen vagyok. És most akkor rendesen meg van ? És tényleg semmit nem mondott :?:
Nem lehet, hogy a szuriktól van ez az egész ?
Írj, az eredményről !
Egyébként én is küszködöm a mensivel....
Ladiva, hogy vagy ?????? Milyen volt ?
wepe
 
 


Sziasztok!

Hogy milyen sokat írtatok?! :wink: Elnézést a kimaradásért, de apának kerekévfodulós szülinapja volt és ugye a szervezés, sütésfőzés és egyébb dolgok lefoglaltal! :)

Wepe!
nagyszerű hírek!!! Hajrá lombik! Mégiscsak a saját az igazi. :wink:

Kata!
ennél jobban szoktam hisztizni :lol: megértünk :P :!:

Ladiva!
nem ér ilyen sokáig nem jönni :!: :twisted: Hány embrike lett végül :?: Kérjük a tájékoztatást!

Zsuzska!
készülődés a pé-hez :D (mi is készülünk)
dezsina
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem írtam, de bevallom, nagyon ellustultam a szombati beülti után. És még élvezem is, hogy henyélgetek, szundizgatok, olvasgatok. 3 gyönyörű embriót kaptam vissza. Sajnos a többi, bár 8 termékenyült meg, nem bizonyult elég fejlettnek. Így aztán fagyi babáink nem lettek. Ez egy picit lelombozott, de most már pozitívan állok a dolgokhoz. Örülök, hogy idáig eljutottunk, hogy egyenesen hármat kaptam vissza. Amúgy is mindig azt mondtam, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít (most ezzel a mondással különösen tudok magamra hatni). A méhnyálkahártyám meg elég vastag, úgyhogy remélhetőleg nem lesz a beágyazódással semmi gond. Mindenesetre nehéz lesz kivárni a két hetet a teszteléshez. Ráadásul nagy a kísértés, mert az utóbbi időben igencsak bespájzoltam tesztekből. Mindenféléből. Pisilősből, mártogatósból. Csak győzzem legyűrni a kíváncsiságomat (amiről aztán nem vagyok nagyon híres).

Dezsina, Zsuzsa, nagy drukkok a péhez!

Kata, elhiszem, hogy megijesztett ez a fajta mensi. Én sem tettem volna másként, rögtön írtam volna ide, hogy ti mit szóltok. De nagyon jól tetted, hogy elmentél vv-re, abból úgyis minden kiderül. És persze nagy drukkok a lombikhoz nektek is!

Én most már azon elmélkedem lustaságom közepette, hogy vajon mit is kell, vagy kellene érezni. Milyen érzés a beágyazódás, milyen apró jelei vannak, amik az esetleges terhességre utalnak. Tudom, nem kellene ennyire előremenni, de már annyira szeretnék kisbabát a pocakomba.
Vendég
 


Ladiva!
:D nekem anno voltak ilyen csipkelődős és olyan tüzes érzés. Leírhatatlan... :D
Gratulálok a három babához!
giga mega drukkok :!: :!: :!: és már kevesbb van, mint két hét! Lustizzál nyugodtan! babatapik mennek :wink: :!:
dezsina
 
 


ja, és a cicim nagyon bedurrant anno :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Ladiva,
gratulálok a 3 embrikéhez! :lol:
Egy lombikos barátnőm a beülti után egyik éjjel erős hasgörcsre ébredt, az volt nála a beágyazódás. De olyan ismerősöm is van, aki semmit nem érzett a beágyazódásból.

Dezsina,
na jó, utólag is kapsz felmentést a nagy készülődés miatt. :wink:

Köszi a drukkokat, és a megértést! Holnaptól nyomhatom a puregont :lol: Aztán egy hétmúlva kell mennem vissza.

Ladiva, Dezsina,
beülti előtt muatatnak képet az embriókról, vagy meg lehet őket nézni?

i.kata
 
 


Köszi mindenkinek a drukkokat! Én ma, igaz csak párszor, éreztem a hasam környékén apró tűszúrásszerű valamiket. Lehetséges, hogy elkezdődött a beágyazódás? Illetve, szintén a mai nap reggel, olyan nehéznek éreztem a hasamat, mint amikor a mensi szokott megjönni. Reménykedem, hogy ezek jó jelek. Viszont a mellem csak eddig feszült, a beültetés után azt érzem, hogy kezd a feszülés lentebb hagyni. Bár ez még később erősödhet. Hány napig tart egyébként körülbelül ez a beágyazódási folyamat szerintetek? Dezsina, ez a tüzes érzés nagyon érdekel. Valahogy körbe tudnád írni, hogy milyen is az?

Kata, gratula, hogy folytathatod az injekciót, ezek szerint jók voltak az értékek.

Nekem a beültetés után az embriológus hozott egy fekete-fehér képet az egyik embrióról, azt mondta, hogy mindhárman ugyanígy néznek ki. Aztán egy jó húsz percet beszélgettünk az embrióról is, hogy mi micsoda a képen, mit kell látni, stb., meg mindenféle másról is. Sajnos azt elfelejtettem megérdeklődni, hogy kb. mikorra, hány nap múlva ágyazódik be az embrió, de lehet, hogy nem is kell mindent tudni.
Vendég
 


Ladiva,
normálisan, ha spontán teherbeesés van, akkor a megtermékenyüléstől 7-10 nap a beágyazódás.Legalábbis én így tudom. Persze lehet előbb is és később is. Egy másik lombikos ismerősömnek, aki a BMC-be járt, a teszt nem mutatta ki a babát a vv napján, viszont a vv igen... Kapott extra adag progit és ha jól emlékszem a 25. hétben van. Lehet csak azért volt alacsony a hcg szintje, mert később volt a beágyazódás. Szóval a 7-10 nem fix.

i.kata
 
 


Ladiva, örülök, hogy minden rendben ment :!: :D
Sok-sok pihit, és olvasgatást :!: Szorítok a továbbiakhoz :lol: :lol: :lol:
Egyébként ez az első ? Bocsi, ha már írtad :oops:

Kata, akkor hajrá a szurikkal, akkor nálad is lassan alakulnak a dolgok :D A férjed hazajött már külföldről, mert ugye ezért halasztottatok :?: Egy hét múva UH lesz ?

Dezsina, gondoltam, hogy készülsz a "szülinapi bulira", azért nem jöttél :wink:

Másik topikokban szoktak táblázatot vezetni, hogy ki hol tart; mi is vezethetnénk egyet, ha van kedvetek :?: :)
wepe
 
 


Wepe,
már 1 hete hazajött a páromés tényleg emiatt az utazása miatt volt a halasztás. :roll:
Egy hét múlva uh. Már nagyon várom :lol:
Az inszemes topicban jó darabig én vezettem a táblázatot, de mostanában passzoltam le.

i.kata
 
 


sziasztok!

Ladiva!
drukkhegyek!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
tüzeskeérzés... körülirhatatlan valamilyen fajta forróngás az egyik oldalon. volt egy topictársam, aki hasonlót érzett, neki kisbabája van már. :) Ugyanakkor én már hajlamos vagyok mindent érezni mindenegyes ciklus alatt. Tehát nem feltétlenül kell érezned semmit sem. Volt egy lány, akinek egyiknap nagy volt a cicije, másnapra lement, aztán újra nagy lett, aztán újra lement. és végül tán most 27 hetes :) nem szabad keresni semmi jelet. (persze én állandóan keresem :lol: ) nehéz megállni. A teszt mindent elárul! Csak kitartás és optimizmus :!: :!: :!:
ja és igérd meg, hogy nem hagysz itt minket az után sem, hogy megtudtad a pozitiv terhességi tesztet :D , hanem a szülésig velünk maradsz :!: :lol:

Kata!
lassan eljő a nagy nap!!! :) Látod, hogy hamarjában eltelt ez a kis várakozási idő! :wink:

Wepe!
ha megkérnénk Katát, akkor szerinted vezetne táblázatot. :roll: :?: (ha tudnám, hogy kell megcsinálnám :oops: ) Nekem tetszik az ötlet!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkot Dezsina! Már csak egy hülye kérdésem van hátra: ezt a tüzes forrongást a hasad környékén érezted? Merthogy nekem is van tüzes forrongásom, de én ezt nem a hasamban érzem, hanem a combom tövétől a lábujjamig? Vagy ez szimplán csak annyit jelent, hogy frankón melegem volt az éjjel! :D :D
És itt fogok maradni, végig kísérlek titeket is, hiszen nagyon kíváncsi vagyok, hogy nektek hogy alakul a babásodás!

Kata, nemsokára lombikoztok!!! Nagyon izgi lesz! A táblázat szintén jó ötlet. Ha esetleg Kata ismét vállalja, akkor csak írjátok meg, hogy milyen adatokat küldjek és megírom!
Vendég
 


Ladiva, szorítok ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dezsina, szerintem Kata segít, hogy kell a táblázatot vezetni :D

Ja, ma hívtam az intézetet, de nem volt a Sipos doki, a növérke pedig a törvényekről magyarázott, aggódom, hogy ezmiatt nem fognak bele menni :(
Majd holnap hívom őket megint, a párom mailt akar írni.
wepe
 
 


Wepe,

Nekem ez az első (és remélhetőleg az utolsó) lombikom, az inszemeket máshol csinálták, mint az ábra is mutatja, sikertelenül. Szerintem ne aggódj, én úgy tudom, hogy nyilatkozni kell arról, hogy élettársak vagytok. De azért mindenképpen írd meg, hogy mit mond a doki holnap.
Vendég
 


Wepe!
mi sem vagyunk összeházasodva
kötöttünk egy élettársit és kész. aztán bemutattam a papírt. ezen nem fogsz megbukni! csak pénzbe kerül :evil: :wink: és a házasság? mi talán jövőre összekötjük magunka hivatalosan is :? :D (végülis elég drága volt az élettársi papír...)

Ladiva!
Nekem a petefészkem körül volt a forrongás... :) De lehet, hogy csak én is beképzeltem, ahogyan állandóan mindent figyelek magamon. Ezt talán paranojának hivják :oops: :P (vagyminek, vagyhogykellleirni :lol: )
dezsina
 
 


Wepe!
és nekem csak szurizás alatt kötödött a papír. a nyilatkozatokkal együtt adtam be... Ezen tényleg ne idegeskedj!!!! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Ezeket szerepeltek a másik táblán, amit vezettem: Lakhely, életkor, hányadik inszem, vagy lombik van jelenleg vagy következik, mikor volt a jelenlegi beavatkozásés mikor volt a ciklus első napja. Nagyjából ezekre lenne szükségem. És jó lenne pár kismamit is betenni a táblába, hogy legyen egy ösztönző része is az egésznek :wink:

i.kata
 
 


A törvény alatt azt értettem, hogy addig nincs lombik, amíg nincs meg a 6 inszem.....
Táblázatba - remélem - lassan mi magunk leszünk, Ladiva, Te .... :D :D :D :D :D :D :D
wepe
 
 


kiszámoltam 85000 ft lenne a mi esetünkben 1 inszem....
wepe
 
 


Wepe,
de idén változtattak és már 3 inszem is elég a lombikhoz. Mondjuk hallottam már olyat, hogy a BMC-ben a dokik nem volt hajlandóak 6 alatt megcsinálni, de szerintem próbáld ezt megbeszélni a dokival.
Küldesz adatokat? Már csinálom a táblázatot.

i.kata
 
 


Wepe!
ez csak akkor indokolt a 6 inszem, ha nincs semmi bajotok... :shock:
és sorban megcsináltam a SOTEII-n. TB-re. nem került egy fillérembe sem.
és a Ti esetetek más! a dokival kell beszélnetek!!!
dezsina
 
 


Kata!
Pest megye, 36, 6 inszem 3 lombik + 1 fagyis 4. lombik jön, januárban lesz a kövi, okt 21 az utolsó ciklus. :D
dezsina
 
 


Dezsina,
köszi, már be is írtalak :wink:

Tegyek egy próbát? Csak még nagyon üres...

i.kata
 
 


Küldjétek az adatokat, mert így uncsi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.11.05 12:07-kor.

i.kata
 
 


Szia Kata!

Csináltam cicás avatart is! Szóval: 30 év, Budapest, eddig 6 inszem, az 1. lombik időpontja: leszívás: október 29., beültetés, november 1. Tesztelés: november 15. (vagy akörül, ahogy bírom), előző ciklus első napja: október 18.
Vendég
 


Jaj, sziasztok!!!!

Na gyorsan adataim: kor: 32 év, és egyenlőre spontán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek, elcsábítom apát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Alakulunk, alakulunk :lol: Köszi az adatokat!

i.kata
 
 


Sziasztok !

bocsi, de tegnap hulla lettem, annyi dolgom volt, és már nem volt időm bekapcsolni a gépet.
Adataim: 31 év, Budapest, ciklus első napja nov.3., írjuk be a 1. lombikot, május körülre tervezem, de ember tervez-Isten meg végez ( egyébként nem vagyok nagyon vallásos )
Avatart hogyan kell csinálni ?
Köszi Kata, hogy bevállaltad a táblázatot :D
wepe
 
 


Kata!
isteni a táblázat :D :D :D köszönjük :!: :!: :!: és nagyon szép is! Bárcsak már babásodnánk is az idén :) :!:
dezsina
 
 


Jaj, az nagyon jó lenne, ha mindenkinek sikerülne idén :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , és én lennék jövőre a sereghatjó :wink:
Nekem is tetszik a táblázat, szép színes és vidám lett :lol:
wepe
 
 


Köszi az adatokat!
Kicsit később felteszem megint :lol:

i.kata
 
 


Kata!
tudod, hogy bele tudsz szerkezteni most is?
dezsina
 
 


Wepe!
most tulajdonképpen mi miatt várakoztok? Beszéltél a dokival? Mi lesz a megoldás?
dezsina
 
 


Dezsina,
tudom, le is szedtem az előzőt.

Kép

i.kata
 
 


Lavidia!
Tudod, hányszor gondoltam énis arra, hogy valyonmeg fogom-e érezni majd a beágyazódást? Vagy kell-e egyánltalán éreznem valamit?????
Gratulálok a 3 embrikéhez :!: :!: :!: :!: Hajrá embrikék, tessék kapaszkodni anyuban :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Hajrá csoportos babásodás :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina, a fránya anyagiak miatt várunk:(
Nem beszéltem a dokival, talán a párom ír levelet...
Megoldás: hát nem tudom ....

Ladiva: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
wepe
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzsa a gratulát. Én - akármennyire is figyeltem - a hétfői tűszúrásszerű valamiken kívül nem nagyon észleltem magamon semmi különöset, ami a beágyazódást jelenthetné. Úgy döntöttem, hogy nem fogom fel sem rossz, sem jó jelnek, minden nő más, mindenki másként érez, éli meg ezeket a dolgokat. Jó lett volna valami erőteljes, egyértelmű jelet kapni a beágyazódásra, vagy lehet, hogy pont az apró szurkálások voltak azok, nem tudom. Mindenesetre ezen már nem idegesítem magam, csak pozitívan gondolkodom, kevesebb mint két hét múlva úgyis kiderül minden. Minden nap többször ránézek az embrió képére és ez nagy hitet ad.

Kata, aranyos a táblázat, nagyon jó lesz végigkövetni, hogy lassan-lassan mindegyikünknek sikerül. Apró javítást tudnál rajta csinálni: a beültetés november 1-én volt. És mi az a CN? Biztos ez is valami rém egyszerű dolog....
Vendég
 


Ladiva,
kijavítottam. Nem a leszívástól kell számolni a 14 napot? Ha jól tudom máshol a punkciótol számolnak.

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó rég írtam, de Kirus teljesen lefoglal. Jövő héten lesz 5 hónapos és mivel mindenki azt ajánlja, hogy féléves korig csak tejcsit kapjon (szerencsére van), így az egész napunk egy egybefüggő etetésnek tűnik. De nem panaszkodom, erre vártunk hosszú évekig.

Wepe!
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze. Nem tudom, miért gondoltam, hogy ez lombikkal történt, de meg voltam győződve, hogy azzal csinálják. Én az inszemben nem nagyon hiszek, nekünk legalábbis nem jött be. Lehet, hogy furán hangzi, de hidd el, ő nem a Ti babátok volt. És biztos meglesz az eredménye a kitartásotoknak, csak végig kell csinálni. Szerintem gyorsan nézz utána, hogy hol csinálják TB-re az inszemet és gyorsan zavarjátok le. Bár én úgy tudom, hogy indokolt esetben lehet egyből lombikot kérni. Szorítok, hogy mehessetek egyből lombikra.

Ladiva!
Én nem éreztem a beülti után semmit egyiknél sem. 2x később is csináltam meg a tesztet, mert azt hittem nem sikerült. Úgyhogy ne foglalkozz ezzel, csak pihenj. Nagyon szorítok Neked is.

És persze mindenkinek szorítok, hogy sikerüljön.

Nagyon aranyos ötlet ez a táblázat. Nekünk ez a 2. lombik volt (előtte 6 sikertelen inszem), és 38. évesen sikerült.

Most mennem kell, majd teszek fel képet később.

Sziasztok, és mindenkinek megy a drukk ezerrel.

Lilla
Vendég
 


Lilla, köszi a támogatást :D
Igazad van, hogy nem akart a miénk lenni, de lehet, hogy megsem fogant, szóval akkora rejtély van ebben az egészben, hogy hihetetllen, hogy jön létre egy baba :lol: Annyi mindennek kell klappolnia.
Én is gondoltam, hogy Tb-re kellene megcsináltatni, hogy gyorsan túl legyek rajta, meg jobban jönnénk ki.
Ma nem hívtam őket, vagy ma ír a párom levelet, vagy holnap telefonálunk. Aztán majd kiderül, hogy mit mondanak.
Az inszemmel kapcsolatban mindig Te jutottál eszembe, hogy Ti is végig csináltad.
És Kirus sokat alszik vagy inkább már fenn van ? Éjszaka fel kel még ? Igen, nagyon sokan támogatják minél tovább a babáknak az anyatejet :) A párom sogornője mindháramat több, mint egyéves korukig szoptatta, sajnálta őket leszoktatni.
wepe
 
 


Wepe!
én akkor is azt mondom, hogy indokolt esetben nem kell a 6 inszem... Sajnos nekem mind a 6-ot meg kellett csinálnom, de tényleg jobb a TB számlájára, hisz csak a gyógyszereket kellett megvenni, ami tán 1000 ft. volt. :roll:
és kb olyan 100ezer körül számolhattok a lombik költségeire. De ez egyénenként változik, én ennyit fizettem kb mind a háromszor. a fagyisnál meg csak elenyészőt...

Lilla!
végre egy magamkorabeli :D remélem 38ra már nekem is sikerül!
várjuk a képeket :!: :!: :!:

Kata!
olyan klassz a táblázat! :D hipi szupi :!: :!: :!: Micsoda csoda csuda csapat vagyunk!!! :) :) :)

Zsuzska!
már csak 2 nap :wink: Felkészülni.... vigyázz.... kész..... :wink: :D

Ladiva!
további drukkhegyek!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:D CN=ciklusnap :D
dezsina
 
 


Dezsina, az inszemhez donort is kell venni, mert ahhoz a páromé nem jó, szóval 35000-ről indulna. Azért is szeretnénk áttérni a lombikra, mert látunk egy kis esélyt a saját babára :)
wepe
 
 


Wepe,
elfelejtettem válaszolni :oops:
Avtart a profil beállításoknál tölthetsz fel magadnak. Bármilyen kép lehet, csak a mérete nem mindegy, de azt majd úgyis kiírja, ha nagy, amit fel akarsz tölteni.

Ha már van táblánk, akkor iparkodjunk, hogy csak egy rublika legyen, amiben már csak a szüléseket kell jelölni, ok?! :wink:

i.kata
 
 


Mikor látom, hogy lett nekem avatorom ?
wepe
 
 


Nem is tudtam, hogy a régiek hozzászólásokhoz is hozzá jött :o)
wepe
 
 


Wepe!
Tök jó lett az avatarod!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Zsuzska :D
Te itt netezel :?: Ilyenkor :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Köszi a drukkokat, ma reggel már sikerült is apát elkapnom. Aztán remélem, holnap reggel szintén sikerülni fog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát igen..... apával A kis hableányt néztük és bizony apa bealudt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De mivel délelőtt volt ungabunga, így meg van bocsátva neki, feltéve, hogy holnap reggel is össze kapja magát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: