Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
nem tudom, valaki tud-e segiteni jogositvany ügyben. Sajnos meg kellene csinalni, nem tudom, Esztergomban egy helyen lehet csak, vagy tobb hely is van. Jartas valaki ilyenben?
Koszonom szépen.
R.
rahel
 
 


Siasztok!
Lányok!
Gál Zsuzsa GYEDen van, több doki közt osztották szét a betegeit!
Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Előre is köszönöm mindenkinek a tanácsokat, jövőhéten felmegyek Pestre és kifaggatom a foktornőt mindenről, de annyit már megtudtam,hogy nála minden vizsgálat ugyanannyiba kerül(ez annyira nem tetszik)és, hogy a szülés is elég húzós!
Lehet elmegyek Zámbori doktorhoz is egyszer, mert hát nem könnyű jó orvost választani és az áll mellette, hogy mégiscsak helybe van és 20 perc alatt Dorogon vagyok és nem kell Pesten a forgalomban állnom!
zsooka
 
 

 
 

Kata,
Így született és nem záródott. Panaszokat okozott neki, kb. hetente megduzzadt és lila volt, ekkor fájt neki, ezért kellett megműteni.
Fülészetre ide járunk a Dinnyés Emíliához, nagyon aranyos! Reméljük, hogy hétfőig hat a gyógyszer.

Rahel,
Jogsit több helyen is lehet, reklámújságokban biztosan találsz. Van ilyen, hogy Rutin meg nem is tudom micsoda. Én régen egy Papp Sándor nevű pasi autósiskolájába jártam, nem tudom, hogy ő csinálja-e még. Az tuti, hogy van Pataki Autósiskola is, de ott elég gáz a főnök, mindenkivel ordibál, már több embertől hallottam, gondolom az meg nem hiányzik.


Zsooka,
Hol laksz, ha nem titok?

Gabi,
Tök jó a tabló! Poc mivel nyomtatta ki és mekkorában?
ilduska
 
 


szia Ilduska!
Nem titok bajnai vagyok!És te?

szia Rahel!
Én a rutint ajánlom én valami P. Ferencnél voltam, de ő nagyon jól oktatott!
zsooka
 
 


Sziasztok!

Zsooka!
Bajnai vagyok én is háromnegyed részben, mert a nagyanyámék onnan származtak el Tokodra és ami aktuálisabb, férjem révén ismét és ő a Bátyáddal kosarazott egy-két évig. Kicsi a világ :D

Ha Zámborihoz akarsz menni akkor még most kérj időpontot, mert állítólag kb. 2 hónapra ad időpontot, annyian vannak. A vizsgálat nekem legutóbb 5 e / alkalom volt. A terh. vége felé már nem is kért pénzt, amikor a kórházban vizsgált.

Kedves Rahel!

én is Rutinnál csináltam illetlenül régen, még 96 táján, akkor a főnők Béla volt és én nála csináltam, ok. volt, rendes, udvarias.

Gál Zsuzsánál most voltam a mellgyuszimmal amikor leesett az az irdatlan nagy hó, akkor még rendelt.

Ilduska!
Hál'Isten jól van a nagylány. Gondolom, végre jó, hogy túl vagytok ezen a köldökcécón.

Mindenkinek köszönöm Zsuzska nevében is a köszöntéseket!

Akit érdekel, a gyereknevelés /hiszti, dackorsz. előtt - be írtam egy tanulságost Zsuzskáról.

Mindenkinek szép napot!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok,

Húú micsoda ismeretségek vannak. Kép Tök jó.

Én úgy tudom, hogy Gál Zsuzsa szeptembertől újra van. Aztán az a biztos, ha megnézi a Gabi a kiírást. De rendel valahol a Kiss János úton egy Dr. Petőfi Sándor is. Gabi, csak nehogy fordítva emlékezz hogy a Petőfi Sándor úton egy Kiss János. Kép Kép

Zsu,
ezt a gyereknevelést hová is írtad? nem világos nekem, sorry.

Olyan jó, hogy süt a nap!
ilduska
 
 


Ildus:igyexem észbentartani a neveketKépRemélem már javulgattok,ugye?Utólagos engedelmeddel elmeséltem a kálváriátokat Zsannak.Együtt sajnáltuk a kis családodatKép

petergabi
 
 


Gabi,
Tudok róla, hogy árukocc Kép Kép
Na, mentem a fülészetre nagy reményekkel! Kép
Aztán pedig kötözésre.

Kata,
Milyen volt első nap az óvodában?
ilduska
 
 


Ilduska!

A topic ahová írtam 7/8-as, azaz gyereknevelés/"Nem szabad", hisztizés dackorszak előtt.
Azóta reagáltak rá és nagyon jókat írtak a kismama-kolegák.

Ki jön baba-mama klubba? ha minden hó 2. szerdája, akkor az most lesz, nem?

Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok!

Gyerekek alszanak, így gyorsan leírom, mi volt ma.
Éjjel elég rosszul aludtam, hiszen gondolatban már oviban voltam. Reggel 9-re mentünk oviba, és úgy tűnik tetszik a kisasszonynak. Ma még ott voltam vele egész nap, de szerdán már szeretném pár órára ott hagyni. Nem sírt, hanem ellenkezőleg, volt hogy eljátszott, pedig nem mindig voltam látóterében.
Az ovi (Angyalkerti) nekem is tetszik, szerintem jól kifogtuk! :-)
S mint hogy nem lesz ott alvós, így szerintem nem lesz problémás az oviba járás.

Zsuzsi!

Tényleg tanulságos a történeteket, csak sajnos nem általános.
Szerencsére a lányomnál nem nagyon voltak hisziproblémák. Persze most hogy dackorszakban van hogy előforul, de ha nem figyelek rá, abbahagyja rövid idő belül.

Ildus! Babócák? Jobban vannak?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata! Gyönyörű a kislányod! Azok az angyalfürtök!

Kiváncsi vagyok, mi lesz az ovival. Klassz, hogy nem is sírt eddig.

Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hoyg így rátok török.
Mi is Esztergomban lakunk, a buszvégen. 6 napja tudom, hogy kismama lettem.
(Már tavaly is voltam, csak akkor megállt a babám szíve.)

Amiért zavarlak. Nekem nincs itt Egomban háziorvosom. Tudtok valakit ajánlani, akihez érdemes járni? (Nem vagyok beteges, de mégis el kell maj menni egyszer-kétszer.)

Jövő héten fogok elmenni az orvoshoz.
A múlt évben, csak úgy találomra jártam be a nögyógyászatra, így nagyjából mindegyik dokival találkoztam.
Nekem az Orgoványi nagyon szimpi vilt, és a Nagy doki borzasztóan emberséges - ő fedezte fel az Uh-n, hogy meghalt a baba.
A fiatal dokit - a nevére már nem emlékszem - nem csípem.
Azt azonban nem tudom, hoyg hogyan kell orvost választani.
(Korábban Bonyhádon laktam, akkor ezek a dolgok annyira egyértelműek voltak, most meg teljesen el vagyok veszve.)
Kérelk segítsetek!

Köszönöm szépen, és bocs az off-ért.

p
pitypalatty
 
 


Sziasztok,

Na megjöttünk. Fül rendben Kép Köldök rendben Kép Maradjon is így!

Kata,
Szuper! Nem lesz itt gond Kép Jobban izgultál, mint a csajszid Kép Nincs is messzi a ovitok! Öcsire nagyi vigyáz ilyenkor?

Gabi,
Mizu, erre már nem is jársz? Voltam ma Zsanciéknál, amolyan hívatlan rossz vendégként, az ajtóból felhívtam, hogy szereti-e a váratlan vendégeket, mert ha igen, akkor ajtót nyithat. Kép Jó volt már látni az elveszett barinőt.

Pity,
Nem törsz ránk, nagyon örülünk az újaknak!
Nem is tudom, mit mondjak, szomorú, ami veletek történt! Kép De most minden rendben lesz!!! és gratula a pocaklakóhoz!
Buszvég, az itt már ismert Kép Gabi is ott lakik. Lehet, h. szomszédok vagytok? Kép
Ha kicsit visszaolvasol talász néhány hozzászólást háziorvos témában. Hát, sok sikert!
Férjed egomi, hogy ideköltöztetek?
Szerintem úgy kell orvost választani, ahogy máshol, odamész az egyik szimpatikushoz, hogy szeretnél nála szülni és így. Itt többen szültek már az Orgoványi dokinál, tudnak neked segíteni.
Kérdezz csak nyugodtan ám!
ilduska
 
 


Szia Ildus!

Köszönöm, hoyg rögtön válaszoltál.
Egyikünk sem egomi, a Pázmányon végeztünk, és eleinte Leányváron laktunk, aztán átköltöztünk ide Egomba.
A férjem itt dolgozik, én meg részben itt, részben Piliscsabán, részben Vörösváron. Állandóan ingázok ide-oda. Ilyen szepmontbóla buszvég jó. Mi ott lakunk, ahová egyesek a nagy dolgukat végzik Kép. Egy ilyen magától felkapcsolódó lámpán gondolkozom, dehát eza főbérlő dolga lenne...
De amúgy nagyon beleszerlemesedtünk ebbe a városba, úgyhogy ha bírunk maradunk. (Mármint nem feltétlen a buszvégen Kép )
Lehet, h. szomszédok vagyunk. Bár a Simor naagyon hosszú.
Te kinél szültél?

Oké, előzör visszaolvasok, aztán felteszem a maradék kérdést.

pitypalatty
pitypalatty
 
 


Sziasztok Lányok,
bekukkantok egy kicsit én is.

Ilduska,
nagyon bátor a nagylányod, le a kalappal előtte Kép

Ha fülgondunk van, mindig megvárjuk, hogy Dinnyés doktornő legyen a fülészeten, őt szeretjük mi is Kép És az sem mellékes, hogy lehet előre időpontot kérni hozzá, nem kell ott várni a beteg gyerekkel órákat.

Mostanában újra elővettem a dekupázs-cuccaimat (ha vki ráér nézegetni: http://dekupazs.freeblog.hu ), olyan jól esett kicsit alkotgatni.

Üdv az újaknak! Az én dokimat nem ajánlgatom, mert hamarosan nyugdíjba megy (sajnos Kép ), és már nem vállal el olyanokat, akiket nem ismer.

Pitypalatty,
most biztos minden rendben lesz Kép

Zsuzsi
jamina
 
 


Ildus:szoktam erre is járni,de magammal nem szeretek beszélgetniKépNagyon örülök,hogy a gyógyulás útjára léptetek.Kiscsajszidnak nagy a vágása?Az sem fáj neki?Zsant fogászat elött v. utána látogattátok meg?Most olvastam az Õ szörnyűségétKép

petergabi
 
 


Pitypalatty:üdv itt!Mi a "gumis"felett lakunk,de ez sem sokkal jobb.KépA buszvég az buszvég!Drukkolok nektek,hogy minden renben legyen a kisbabával.Mennyi idős,5-6 hetes?Én sajnos nem tudok segíteni az orvosválsztásban,mert nem rég költöztünk ide.De a többiek biztos segítenek,kérdezz bátran!Kép

petergabi
 
 


Szép estét!

Zsuzsi, köszi, szerintem is tünemény! Kép

Ildus, örülök, hogy gyógyulgattok! :-)
Nálunk a nagyszülők doliznak, így most G. vigyáz az Öcsire, viszont ha Õ is, akkor viszem majd magammal, szerencsére tényleg nincs messze!

Pity, üdv itt közöttünk és gratula a Babócához!Az én házidokim a Söröss Tamás, aki nagyon rendes, de Szentgyörgymezőn rendel, így az egy kicsit messze van!
A felsorolt dokikat én sem ismerem, de vannak itt olyanok, akik nála szültek, ők biztos segítenek.

Jami, ezeket csak nem Te csináltad? Nagyon szépek, igazán ügyi vagy!

Gabi, Pity a buszvég hamarosan átköltözik a Tescóhoz, így békésebb helyen élhettek!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
igen, ezeket mind én csináltam, ez az én kis hobbim Kép
jamina
 
 


Sziasztok!Kata:igen és hallottam,hogy elköltözik a buszvég,de állítólag ez már kb. 5 éve tervKépSzerencsére ez csak átmenet nálunk,amíg építkezünkKép

petergabi
 
 


Hát Pamina, elállt szemem-szám, hogy miket tudsz Te alkotni! Le a kalappal!

Szia Pity, Isten hozott nálunk! Orvosválasztásban én sem tudok érdemlegeset. Itt fogsz szülni Egomban?
Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Rahel!

Nem megy a skype-om!!!
Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok lányok,

Zsu
Elolvastam, de jó. Emlékszem, hogy ki voltál akadva, hogy az anyósod beleszólt a nevelésbe, na de mégiscsak hatásos volt ezekszerint, erőt adott neked. És hogyan fogod jobban Zsuzskát? Hogyan alkalmazod ezeket? pl. több mindent nem szabad?
Értesz a horoszkópokhoz?

Pity,
Csaknem a Pázmány?? és milyen szakra jártatok?
Én Pesten, vagyis inkább Budán szültem.
Holnap a Máltai Játszin van baba-mama klub reggel fél tízkor. Ha gondolod nézz be, szoptatási tanácsadás van, de ott van sok kismama, tudsz tájékozódni akár doki ügyben is.

Jamina,
Húúúúúúúúú de ügyi vagy. Gyönyörűségesek! És hogy van minderre időd?

Gabi,
Előtte, akkor még nagy várakozással volt, h. mi lesz a fogdokinál... Csodálkozott, hogy személyesen még nem is találkoztunk.
Csajszimnak nem is látszik semmiféle vágás!! Tegnap csak ámultam, bámultam, hogy milyen szép a köldöke. A köldök felső vonalában vágtak egy ici-picit és ezért nem látszik.

Kata,
és azt lehet, hogy Öcsivel együtt szoktok be? bár, ha lehet, ha nem, ez van. Ugye? Ma is olyan jól mentek a dolgok?
ilduska
 
 


Ildus:hát igen,érdekes,hogy még nem ismerjük egymást,de gondolom tavasztól,ha jobb idő lesz akkor összehozunk egy találkátKépMár amúgy is kezdek zombi lenne itt a 4 fal közöttKép

petergabi
 
 


Ildus
olaszra jártam - tegnap volt az államvizsgám, és még járok sajnos németre.
A férjem filozófia - esztérikán végzett.

Te is Pázmányos voltál?

Csütörtökön fogok dokihiz menni.
De szerintem csak úgy bekóválygok, mert végülis most az elején még mindegy.

Pitypalatty
pitypalatty
 
 


sziasztok!



Képzeljétek tegnap felhívtam Zámborit időpont miatt, mondtam neki, hogy felvagyok fázva és terhes vagyok ő lepasszolt az asszisztensének és ő meg leghamarabb február 6-ra adott időpontot.
Szóval enm tartom valami rendesnek, mert Nekem egyik Tokodi barátnőm ajánlotta őt , nála szült tavaly és ő mondta, hogy ha bajaom van mehetek hamarabb is, de ezek szerint mégsem.
Így még nem sikerült választanom dokit, ma megyek a régihez fel pestre, aki tényleg nagyon jó, csak nincs valami közel és elég drága és majd eldöntöm utána!
Nekem még Karcsu doktortól ajánlották, de nemtudom, hogy őt hol lehet elérni és mikor?
Róla tud valaki valamit?
zsooka
 
 


Zsóka, még nem olyan hosszú az archív, sztem olvasgass egy kicsit vissza, mert elég sok dokiról volt már szó (Karcsúról is), hátha találsz érdemi infót. Egyébként ha jól emlékszem, Remka szült nála.

Ma babaklub a Máltain, 9.30-tól.
jamina
 
 


SziasztoK!
Hello Zs!Benéztem!!Kép)Kép)
Két témához szeretnék hozászolni.
Háziorvos:hááát csajok,nehéz dolgunk van,mert nagyon nehéz normális és egyben emberséges háziorvost találni a környéken.Hál'itennek én évente max 1-2szer esek be a rendelöjébe,akkor is muszájbol,mert Ö minden évben beutal egy teljes vérképvizsgálatra,és az nem árt!KépÖ Dr.Hamvas.Nem tudom ismeritek-e,állitolag belgyogyász.Kép
Szülész:én az elsö két fiamat az Orgoványinál szültem,aranyos volt,különösebb problémám nem volt vele.De azért hallottam és tapasztaltam rosszakat is sajnos,Szerintem nincs olyan orvos,akiröl nem beszélnének jot is és rosszat is!Sok beteg,sok vélemény.Valakinek beválik,valakinek nem.MIndenki más,és ez sajna attol is függ,hogy az adott doki akkor éppen milyen hangulatban,vagy passzban van.
Hát ennyi!
Ja?!Ildus!Jobbulást a manoidnak!Le a kalappal a csajszi elööt,nagyon ügyi volt!Kép

Puszi:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Szunya van, így gyorsan írok egyet.
Ildi, szóval az ovi.: Nem hiszem, hogy segítene a beszoktatásban, ha ott van a Kicsi, sőt, szerintem csak rosszabb lenne, amúgy nem is tudom lehetne.e erre lehetőség.
Tegnap nem voltunk, mert apjuk dolgpzott, így ma voltunk másodszor. Reggel nem is volt semmi gond, bement egyedül, mondtam Neki, hogy el kell mennem, de ebéd után jövök. Mondta, jó.
Azért a biztonság kedvéért felírták a számomat, hogy a gáz lenne hívnak. Egész délelőtt csak arra gondoltam, vajon mit csinál.
Délbe mentem érte, pont ebédeltek, vártam egy kicsit. Majd kijött az óvonő, azt mondja, hogy egy kicsit sírdogált, de nem volt vészes, az ebédnél is pityergett egy kicsit, szerintem azért, mert nem akart ebédelni.
Holnap újabb nap, remélem most már pityergés nélkül. Azért egy kicsit büszke vagyok ám rá, hiszen azt hittem rosszabbul megy majd.

Zsóka, mi volt a dokinál? A Karcsút szerintem a kórházban eléred.
Csütörtökönként általában mind bent vannak, azt hiszem akkor van szakmai nap.

További szép napot!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Félkézzel írok, lehet, 1 óra lesz mire befejezem Kép

Kinga,
Mé csak benézel, mé nem költözöl ide? Kép és köszönjük.

Kata,
De jó, de jó! Ügyes a lányod nagyon.

Pity,
de igen! van pár ismerősöm a ti szakotokról is. A férjed neve publikus?
Doki: ahogy gondolod, de én inkább választanék már most.

Jamina,
Azon gondokoztam, hogy vajon mindegyik babaklubba a kockás gatyeszba mész-e? Kép azóta sem voltam, de igyekszem majd menni legközelebb, úgyhogy készítsd a nadrágot Kép
Mi volt ma?

Gabi,
Entereket nyomj és máris ott vagy a köv. sorban. Sorry, h ide reagálok és máshol olvasok... ha zavar szólj.

Zsóka,
A Polgármesteri Hivatalnál van magánrendelése egy csomó dokinak, nézdd meg a kiírást, hátha találsz dokit és telefonszámot v. hát max. meglátod mikor van ott.
ilduska
 
 


Ildus:oké,képben vagyokKép,csak mindig meglepődök,hogy Te is tudsz mindent onnanKépKép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Ilduska, akkor mi biztosan ismerjük egymást. Kép
De nem tudom, hogy publikus-e, megkérdezem majd tőle, ha hazajön. Viszont asszem a vezetéknevemet elátulhatom, ami az övé is: Mádai.
Szerintem biztos ismerjük egymást, mert sokáig koptattuk ott a sarat mi is.
Te milyen szakos voltál, és mikor kezdtél?
Mi 1998-ban, és 1999-ben.

Holnap megyek dokihoz.

Aztán benézek
Jó éjszakát mindnekinek!
pitty
pitypalatty
 
 


Pitypalatty,
mi volt dokinál? Kihez sikerült kerülni?

Ildus,
nem kockás, hanem csíkos gatyában voltam a múltkor Kép De most szimpla feketében. És sikerült összeismerkedni Tóthzsuval Kép

Lányok, nekem is van skype, jamina007 a hívója.

Zsuzsi
jamina
 
 


Sziasztok!

Jó volt a Máltain. Ott volt Jamina, Rahel és még? Volt vki inkognitóban?
Bőven kifejthettem a "dacolok a dackorszakkal" témám részleteitKép

Petergabi! írhatok Neked mailt?

Zsóka!
Hát...ezt akartam írni Neked Zámbori ügyben, sajnos ez van. De én nála szültem az elsőt és végülis az orvosokhoz elvárható dolgokhoz viszonyítva jó volt. És ha egyszer bejutsz, akkor havonta mehetsz ha akarsz.

Mi majdnem minden vasárnap Bajnán ebédelünk és ha van kedved összefuthatunk vmikor kora du. órákban!

Pity!
Én annyira meguntam a dokikeresést, hogy végül egyikhez sem mentem. De ez egy másik véglet. A kedvenc bábám azt mondja: hogy a szüléshez egy szülő nő kell, semmi más...Kép

Jamina!
Klassz, h. van skype-od, majd jelentkezem.(Zsizsuzsi)

Skinga!
Jó hogy idetaláltál!

Ilduska!
Zsuzskát szorosabban fogni azt jelenti,hogy következetes vagyok vele és ami zavar hogy csinálja, azt tényleg megtiltom neki. Persze értelmes dolgokat (konnektor, stb.b..)
A horszkópokhoz sajna nem értek, tök laikus vagyok. Pár morzsa csak amit felszedtem, de van horoszkópos topic a babaneten is.

velem most semmi különös, ha lesz úgyis írok.
Ja, sikerült anyatejet kapni Sziszi1000 innen a netről fog fejni Petikének és nagylelküen!Úgyhogy minden tiszteletem az övé. Rendkívül irígylem , hogy bőven van neki teje és persze minden anyukát, aki tudja szoptatni a babáját, mert hát nekem sajnos.... Kép

Üdv. Mkinek!

Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


T.Zsuzsi:persze,írj csak.KépA profilomban van a címem.

petergabi
 
 


Sziasztok!

Nálam mindne okés. Kép Kép
Nagy Lászlóhoz kerültem, és nála fogok maradni.
Õ fedezte fel az elhalt magzatot is és hihetetlenül megértő és emberséges volt.
Örülök, hogy így adódott.

Holanp többet írok, mindjárt megjön a férjem, és akkor megmutatom neki a kiskönyvet, meg a leletet.

puszi mindnekinek!
pitypalatty
pitypalatty
 
 


Pity:ennek örülök,de miért volt akkor kérdés,hogy kihez menjél?Bocsi,biztos lemardtam errőlKépDe írj majd részletesen...

Ildus:hogy vagytok?

Kata:mi újság az ovival?

petergabi
 
 


Zsóka,
ha elküldöd a mail címed, akkor szívesen leírom a tapasztalataimat nőgyógyász ügyben.
Vagy ha esetleg van MSN-ed, akkor keress meg ott, remmka@msn.com a címem.
Réka
remka
 
 


Sziasztok!

Voltam Pesten dokinál és tök rendes volt most már küldött mindenhová, jövőhéten megyek vérvételre mehetek Dorogra nem kell Pestre mennem, visszanyerte a bizalmam, azok után pláne, hogy Zámborinál 1 hónap múlva lett volna időponntomm, holott mondtam neki, hogy mindenkééppen menni szeretnék hozzá hamarabb, de lepasszolt, így benne csalódtam.
Valószínűleg maradok a Pesti doktornőnél, bár nemtudom ő mennyit kér a szülésért, illik ilyet megkérdezni, nem ciki?

Remka az email címem zsoka.major@freemail.hu. ide tudsz írni!Nyugodtan írjál úgyis tanácstalan vagyok!
zsooka
 
 


Sziasztok!

Gabi, hát nem túl jó a helyzet. Tegnap már be sem akart menni az oviba, végül megint csak ott maradtam vele egy darabig. Majd az óvonő javaslatára eljöttem, de hallottam, hogy sír. Hát teljesen kész voltam! Ti hogy bírtátok ezt idegekkel?
Pedig szeret ott lenni, mert most is mondta, hogy menjünk, csak ne hagyjam ott. Csak sajnos a párom dolizik, így a Kicsit nem tudnám kire hagyni.
Majd hétfőn! Kiváncsi vagyok, akkor mi lesz!
Másoknál egyre könnyebb, nálunk egyre nehezebb!


Pity, mikorra vagy kiírva? Itt fogsz akkor szülni is Esztergomban?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Nem túl rózsás a helyzet itthon megint Kép Kép Kép Don megint nem eszik és nem alszik, éjjel háromig a kezemben ringattam, csak így tudott elszundítani, aztán 6-kor megint kelt. Ma vissza fülészet! Nem tudom mi van már megint! Nem voltunk sehol, ki sem tettük a lábunkat, nem tudom mi ez megint. Micsoda utálatos vírus ez, hogy visszajön?

Pity,
Tutira, szerintem lehúztunk egy-két görög filozófiát, egyházatyák irodalmát és egyebet együtt, amik kötelezők voltak, de névről nem ugrik be nekem arc.
Jó, hogy van dokid!

Kata,
Nyugi, ez így szokott lenni! (Bár nekem is sírhatnékom volt, mikor sírva maradt ott, nem könnyű) Menni fog, meg fogja szokni!
ilduska
 
 


Ildus:ez nem túl jó hírKépGondolod ez még mindig ugyan az?Kiváncsi vagyok mit mondanak a fülészeten.Szegény kicsi...

Kata:szerintem se keseredj el,idő kell neki.Eleve nem egyformák a napjai neki sem,csak úgy mint nekünk.Gondolom idáig nem nagyon volt nélküled,ez egy egészen új helyzet és baromi bizonytalan benne.Ha azt látja,hogy anya "nyugodt szívvel" hagyja ott és a megbeszélt időre megy érte akkor egy idő után megnyugszik.Kösd mindig valami konkrét dologhoz,hogy mikor mész érte,pl.ebéd után,játszás után stb.Ezt egyszer a tv-ben hallottam és elég meggyőző érv,végtére is az óra sokat nem mond még nekikKépNyugi bele fogtok jönni!Persze most nagy szám van,még csak 18 hónapos Dorkám,majd ha mi kezdjük akkor engem vígasztaltok Kép

Zsóka:nyugodtan kérdezz rá az anyagiakra.Vagy mond konkrétat v.rád bízza.Jobb ezzel tisztában lenni!

petergabi
 
 


Újra vagyok, csicsika van! Kép

Ildus, Gabi, köszi a bíztatást, most egy kis erőt merítettem belőle! Kép

Ildus, hát ez tényleg nem jó hír! A fülét fel is szúrták neki? Mert ha igen, lehet, hogy a gyógyulás fáj neki nem?
Fájdalom csillapítására nagyon jó a baby Nurofen, jó hosszú időre csillapítja a fájdalmat, nálunk egy egész éjszakán át, amikor jött a foga.
Mit adsz neki enni? Szerintem amúgy valami van a levegőben, hogy nem alszanak jól, mert nálunk is a kicsi már 6-kor fent volt, aki pedig fél 8-8-ig szokott aludni.
írd majd meg, mit mondott a doki!

Zsóka, egyib barátnőm Pesten szült, rákérdezett a dokinál, mennyit kér. Õ azt válaszolta, ha már így rákérdezett, akkor 85000 Ft. Meg is bánta egyből, mert egy ismerőse, aki nem kérdezett rá, adott ugyanannak a dokinak 40000 Ft-ot és semmivel sem volt rosszabb vele a 2. terhességnél, és nem mondott másodjára se árat.
Esetleg annyit mondj neki, hogy ennyit tudok adni, vagy elfogadja, vagy nem.
Szerintem Pesten egy kicsit magasabbra teszik a lécet, mint vidéken, csak nem tudom, mi alapján.
Amúgy mikorra jön a Baba?

További jó csevegést, ébredezik a Pici. Hát, nem aludt most se sokat!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Gabi
Azért volt kérdés, hogy kihez járjak, mert mindenkiről hallottam jót és rosszat.
Persze tudom, hogy kinek ez, kinek az válik be. És mivel a múltkor nem jártam konkrétan senkihez, sokmindenkit megismertem, és nyilván éreztem, hogy ki milyen szempontból lenne jó. Orgoványi minden kérdésre részletesen türelemmel válaszol.
Dr Nagy nagyon kedves, és érzelmileg teljesen azonosul a pácienssel. ÉS így tovább szinte mindnekiről tudnék írni valamit.
Egyszerűen szólva a bőség zavarában voltam. Kép
Nekem akár az is megfelelt volna, ha nincs dokim, csak tartottam attól, hogy mi lesz akkor, ha mindenki csak amolyan ímmel-ámmal foglalkozik velem, illetve épp úgy, ahogy ideje van.

Lányok tartozik valamelyikőtök DrNagyhoz? Hogyan mennek a dolgok? El kell menni a magánrendelésére, és aztán délelőtt UH-ra?
Mennyit kér? (Utoljára 1996-ban voltam magánrendelésen nőgyógyásznál.)
És a szülésnél szokás itt fizetni?

Kérlek világosítsatok fel, mert olyan csitri vagyok!!!

Kata
Igen, Esztergomban fogok szülni, és szept 8-ra írtak ki.

Ildus
Majd szerintem leírom Neked a nevem, meg akkoriban még a leánykori nevemen futottam. Csak még várok egy kicsit, míg teljesen publikussá válik, hoyg kismama vagyok. NEm szeretném, hogy pl. a munkahelyemen elolvassák ezt.

puszi mindenkinek
pitypalatty
pitypalatty
 
 


Felszúrták ma D. fülét! Leszívtak vmi folyadékot. Remélem most már jobban lesz, vagyis nem, azt remélem, hogy MEGGYÓGYUL!
Sírt ám, a trauma után most éppen alszik.

Majd jövök még, aztán írok.
ilduska
 
 


Sziasztok!

SZoktam olvasgatni a fórumot, csak sosem jutok addig, hogy írjak.

Petergabi, láttam én is a másik topikban a történeted Kép

Ilduska, a kislányod egy hős! Jobbulást Nektek, remélem gyorsan meggyógyultok végre!

Kata77, még jól megy az oviba szoktatás? Mi áprilisban kezdjük valószínűleg.
Jamina, Ti mikor kezdtek?

Orvos témához én így nyilvános fórumon nem nagyoon szólnék részletesen hozzá, annyit modnok, hogy én a nőgyógyászommal és a háziorvosommal is maximálisan meg vagyok elégedve.

Jajj, akartam még egy csomó miindent, csak kiment a fejemből.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Petergabi!

Mikor indul az "Anyatigris" tanfolyam? Kép Kép Kép

Pittyplatty!

Milyen volt a Nagy dokinál?

Zsooka!

A Zámbori asszisztensnője elég fura nő, bár rendes, ha megismered. Én egyszer a bejelentett időpontomon merészeltem feltenni pár plusz kérdést, így 20 perc helyett 30 percig maradtam kb. és nagyon (NAGYONNNNN) csúnyán bírt rám nézni, rögtön beírt este 1/2 7-re, pedig tudja, hogy pici gyerek van a háznál.

Ilduska!

Kitartás! Szegény Doni! Mi volt fülészeten?

Nálunk Öcsi rekedt nagyon, olyan a hangja, mint egy öreg láncdohányosnak, Zsuzska meg frontozik, vagy majd holnap kiderül, h. mi volt ma a baja, de nagyon nyűgös.

Na mentem, sziasztok
Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Szia Zs.!

Nagyon kedves volt. Úgy örült ő is. És amikor mondtam neki, hogy legközelebb is hozzá szeretnék menni, még el is érzékenyült egy kicsit.

Én meg eléggé meg voltam szeppenve egész végig.
Az egész rövid ideig tartott, és a rendelőben levő kis Uh-n nézett meg, így képet sem kaptam. Igaz, csak a petezsák volt még látható 1,7cm-es nagyságban.

Nem nagyon látott el semmiféle tanáccsal, csak átküldött a védőnőhöz.

Legközelebb 3 hét múlva kell mennem.

p
pitypalatty
 
 


Pitty!

Hát ez nagyon klassz! emlékszem én is meg voltam illetődve anno mindkétszer. Tán még pittyeregtem (Kép)is egy kicsit, amikor megláttam a kicsinyeimet. Emlékszem Petikével kicsit vérezgettem az elején és már azt hittem el is ment a baba, megbizonyosodni mentem be a kórházba, Zámbori nézett meg és megnyugtatott, hogy minden ok. fantasztikus jó érzés volt, pedig ilyen korán még semmi sem látszik igazán.

Hát akkor sok sikert a terhességhez és főleg jó egészséget! Ja, erről jut eszembe, hogy inkább feleslegesen mondjam, de szerintem ne használj csapvizet főzéshez, iváshoz. Az esztergomiak biztosan megerősítenek ebben!Biztos ami sicher...

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: