Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi, nekem is egy két helyen kint van a fognyak, és nagypn érzékeny, mivel fedte be a dokinő?

Kép
gmelcsi1
 
 


Egy folyékony tömőanyaggal. Így nem kell fúrni, csak kicsit megérdesíteni a felszínt és az beleköt így is. Sokkal jobb, mint volt. Természetesen idővel ez is kikopik, de addig nagyon jó.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Lányok, én is megnéztem a videot, elmondhatatlan!Fantasztikus!

Szerintem elgondolkozhatunk, hogy János helyett, Péterfybe kéne menni szülni, ott vannak 2 ágyas szobak is, azt hiszem 4db. Barátnőm ott szült. :lol:
Puszi nektek!
emerenc
 
 

 
 

Neeeemááááá Chilike!!! Tudod, hogy egész nap arra várok, hogy írj arról, hogy mi volt az Istenhegyiben! Légyszi-légyszi csak két mondatot!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


na ciasztok!

moncsikám, de édike vagy, hogy igy vártál, de még elmentünk csavarogni, nem rég jöttem haza.
Nagyon jó volt a mai genetikai uh-és a dokinő (Hajdú Krisztina) egy tünemény volt. Első ránézésre egy szigorú , fegyelmezett 45 év körüli nőci, de gyorsan meglágyult a szive(bevihettem anyut-aput, a párom , a párom lányát és ugye én + a 2 bébi, szóval voltunk páran :lol: ), de nagyon rendi volt , örülök, hogy hozzá mentem. :wink:
Tök ó volt az egész, nagyon alaposan mindent megnézett, mi láttuk a nagy tv-n még átkapcsolt 4D-re is, nagyon kis szép pofikájuk van, olyan kis jól fejlettek.Napra pontosan 17 hét 6 napos vagyok ma, de a babák fejlettebbek a koruknál, bőven beleférnének 18 hetesnek is. Szinte teljesen egyformák méretileg, nagyon erős csontozatuk van, főleg a combcsontjukat dicsérték, azt mondták olyan erősek, hogy kizárt, hogy valami gond lenne. Kifejezetten eltanácsoltak az amniótól, nagyobb esélye van, hogyha elmennék történne valami, mint az, hogy a babákkal lenne bármi.
Az összes szevüket megnézték, a gyomortól kezdve a veséjükig mindent, a kis gerincüket, stb. Az egyikőjük feltette a bal kezét a feje felé, tipikusan úgy feküdt, mint ahogy az apukája szokott tv-t nézni , a másik meg elbújt a másik "fenekébe" fedezékbe, de aztán annyit izegtek-mozogtak, forogtak, hogy nem győztük követni őket, nagyon kis virgoncok voltak.
Ha 2 hét múlva érzek csak "igazi" magzat mozgást, az is jó, nem kell sietni, igy is minden oké, és rákérdeztem, hogy menjek-e sziv uh-ra, arra is azt mondták, hogy nem kell, felesleges. Kérdeztem, hogy hova menjek akkor: Azt mondta a doktornő, hogy majd szülni!!! :lol: :lol:
Ja és képzeld(képzeljétek) az egyik baba 100% , hogy kislány, még a punikáját is láttuk :lol: , a másik is 90% , hogy kislány, de még nem tuti. A hir hallattán a családom férfi tagjai egyszerre hangosan felkiálltottak, hogy : na , neeeeeeeeee máááááááár. :lol:
Biznak még benne, hátha ott van 1 kuki csak nem látszik még, párom már nagyon beleélte magát a fiúba :lol: .
Nekem mindegy, csak gyönyörű egészségesek legyenek.
Jaj, nagyon jó volt.!
Kaptunk videót, fotót, stb.
Ja egyébként mutattam, hogy az AFp-m kicsit magasabb, de azt mondta a dokinő, hogy annyira tuti minden, hogy nem számit, és ikreknél amúgy is csak becsülik az értéket, szóval ne izguljak . :wink:
chilike1
 
 


ja a súlyuk 228 gramm és 220 gramm, elméletileg, ha 200-ak lennének az is jó lenne, de igy meg még jobb. :wink:
Vettem ma tök jó cuccokat a Top-shopba van egy kenguru gold üzlet, nem olcsó, de van minden . Vttem tök jó Esprit farmert, meg 2 felsőt, harisnyát, stb.Egy kiságy árát ott hagytuk, de megérte, mert nagyon jó kis cuccokat vettünk, egész terhességem alatt fogom tudni hordani ezeket.Olyan kis szép szürke felsőt vettem,cici alatt nagy szürke selyem masnival, tök nőcis. :wink:

Most nem irok mindenkinek külön, mert még nagyon el vagyok a saját élményeimmel, tök jó napom volt ma, de holnap vissza olvasok rendesen és válaszolok mindenkinek. :wink:

rencsike
Bocsi, ha nem jól irtam a zabkorpa mennyiségét, én csak találomra szoktam, lehet több megy bele , mint 2 kanál.
De örülök , hogy izlett végülis. :wink:
na puszika csajszikák
chilike1
 
 


Chili,örülök,h minden rendben van!!!!! :D És annak,h megúszod az amniót.Hajdú drnő,az egyik legjobb,bármilyen morcinak is látszik(bár nem is ezért megyünk hozzá :lol: ).Úgyhogy mostmár tessék megnyugodni,és élvezni az áldott állapotot!!!!
Sok puszi mindenkinek,mi ma elutazunk Szegedre,majd vasárnap jövök.. :D Kép Peti és Flóra

Kép
cs.andi
 
 


Julcsikám,
a kávé sajnos biztos nem fog menni, mert már a szagától is öklendezek....de azért köszike :D :D


Chilikém,
ez szuper, hogy minden rendben!!!! És nevekkel hogy álltok??? Teszel fel képeket a kishölgyekről? Milyen furi, hogy rózsaszín a vonalzód és úgy tűnik 2 lányod lesz..... :wink:

Andika,
jó utat!! És ki Flóra?

Melcsikém,
jövő pénteken megyek 15:30-ra....neked mikor van jelenésed? ti mérleget vettetek, nekem azt mondta a védőnő, hogy béreljünk....
Neked nem fáj a hátad? nekem néhány napja teljesen kész van :cry:

Bodzuska,
Ezek az új képek, tegnap domiapuval együtt gyönyörködtünk Csodaesztiben!!!!

moncsikám,
hogy vagy? Esztergom vagy Bp?

Kép
rencsi79
 
 


Jó reggelt!

Chilike,
Ez szuper jó lehetett! De ti kombináltkor nem voltatok már Hajdó K-nál? Mert nekünk dettó ugyanez volt akkor, a 12. héten, csak akkor még kisebb volt a baba...
Már én is nagyon várom, hogy újra a szép nagy monitoron lássam őt, meg persze hogy kiderüljön, hogy fiú-e vagy lány. Bár én most már szinte biztos vagyok abban, hogy kispuncis.
Az szuper, hogy ilyen szép súlyuk van, mert ikreknél ez azért nem triviális, ha jól tudom! Szépen növeszted őket, ügyes vagy, jót tesz nekik a sok zabkorpa :lol:

Rencsikém
Várom már a holnapot! Apa is izgul, reggel kérdezgette, hogy mit csinálunk vacsira? :)))

Én is jövő héten megyek fogorvoshoz, mert Dévisz már befenyegetett a vizes korbáccsal... de azért félek, bár már közel sem annyira, mint régen....

Szép, napsütéses napot nektek, olyan gyönyörű idő van!!! Ez a kedvencem, süt a nap, de picit csípős az idő :))
vjulcsi
 
 


Julcsikám,
mi is nagyon várjuk!!!!!

Lenne egy kérdésem, tegnap a párom beszélt egy partnerrel, aki úgy szült, hogy pont infulenza járvány volt és mivel csszár volt 5 napig volt kórházban, a járvány miatt végig senkit nem engedtek be hozzá, még a férjét sem......szerintetek, ha a férj be van oltva és hozz róla papírt a háziorvostól, akkor sem engedik be, vagy ez nem számít ilyenkor???? Aszzem belehalok, ha egyedül leszek bent a babával végig..... tudom, hogy ne gondoljak ilyenekre, de sajnos szerintem nagyon benne van pakliban..... :cry:

CSaszikák küldtem nektek nagyon édes babás képeket, ha valaki nem kapta meg, akkor szóljatok!!!!

puszika

Kép
rencsi79
 
 


Rencsike,

Azért nehéz kérdés, mert ugye télen nem csak egy influenza típus lehet 'forgalomban', hanem lehetnek a régi, hagyományosabbak, meg az újak, sőt, ki tudja azok mutálódott formája mikor jelenik meg.
Ez alapján sajnos nem vagyok benne biztos, hogy beengedik.... de talán ha mész szülésfelkészítőre, meg fogják tudni mondani, hogy mi a szokás, szerintem ilyen szempontból az idei tél sem különbözik az előzőektől.

Drukkolok hogy bemehessen, meg persze én is szeretnék majd menni Dominézőbe!!! :D
vjulcsi
 
 


rencsike
Ne aggódj drága, mire te szülsz ennek a járványnak már hire-hamva se lesz. :wink:
Én észre se vettem, hogy a vonalzóm rózsaszinű.
Párom még bizik benne, hogy az egyiknek kinő a kukija :lol: :lol: , de egyébként is azt szokák mondani, hogy a kislányt előbb meg tudják mondani. Nektek mikor derült ki, hogy Domika kisfiú lesz?

julcsi
nem, mi kombináltkor nem a hajdú K.-nál voltunk, csak most voltam nála előszőr, mivel amnió ügyben olvastam róla sokat és cs.andi is nála volt, ha jól tudom, ezért kértem magam hozzá. De a kombinált is hasonló volt, de itt több mindent megnéztek azért nem csak a csontozatot meg ilyesmit, hanem a gyomortól kezdve a vesékig mindent, és amikor átkapcsolt 4D-ra ott meg már teljesen kis kivehető arc formákuk van. :lol:
De rakok majd fel képeket, de ma nem leszek itt a gép közelben csak este.

Nevekkel még sehogy se állunk, én nem vagyok az a tipus, akinek gyerek kora óta meg vannak a favorit nevei. Nem is tudom, hogy döntsem el, mivel a párom barna hullámos hajú én szőke, szög egyenes hajú vagyok és sztem a nevek olyan meghatározóak, hogy nem mindegy, hogy a kislány kire fog hasonlitani, mert teljesen más név illik hozzá akkor is, ha olyan kis uncut barna fürtös kiscsaj lesz, vagy , mintha olyan kis "szende" szőke , vékony szálú hajú, mint én.
Lehet, hogy ezt én bonyolitom kicsit túl, de szeretnék olyan találó nevet adni nekik, ami valahol különleges, de nem azok a nyagyon kriksz-kraksz nevek, amik manapság divatosak, és 5 -10 év múlva meg már ciki lesz. Pont az egyik ismersőmnek lesz kisfia és olyan tipikus magyar nevet adtak neki, hogy csak na :roll:
chilike1
 
 


Chilike, gratulálok a tökéletes eredményekhez és a két csajszihoz. Majd dobj képeket.

Rencsikém, mi ma megyünk Apánkhoz. Már előre fosok, mert megint híztam 1kg, két hét alatt, biztos kapok a pofámra, de nem érdekel, mostmár bármikor szülhetek, úgyhogy hagyjon békén. :lol: :lol:
A hátam nekem is nagyon fáj egy ideje, és egyre rosszabb, mert most már a medemcém is fáj. Nem tudok éjszaka rendesen aludni.
Hidd el ez normális, mindennekól együtt nem kevés kg cipelünk.
Lesz egy jó pár kérdésünk Apánktól, főleg a szüléssel kapcsolatban, mert kezdek kicsit ideges lenni.
Ez az influenza miatti látagotási tilalom engem is érdekel, és úgy tudom, hogy akkor tényleg senki nem mehet be. Leadhatja a portán a csomagot, valaki pedig felviszi neked. Ennyi. Ezen én is idegeskedem, főleg, hogy most várják a járvány kirobbanását.

Andi, Petit össze-vissza puszilgatnám. Jó utat.

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsikém,
lszi gyere még ma és írd le miket mondott Apánk!!!! Nagyon foglak várni este!!!!!! Megkérdeztem Jánosban szült csajoktól, hogy van-e tapasztalat, van aki akkor szült amikor ki volt rakva a látogatási tilalom és beengedték az apukákat, persze állítólag sok mindentől függ, doki, szobatársak meg hogy mikor jön pl. látogatni az apuka, állítólag éjszaka elnézőbbek.... de azért ezt is kérdezd meg Apánktól lszi!!Nem csoda, hogy kezdesz parázni, nekem még van kb 2.5 hónap és már most bennem van a félsz....
Te kész érzéstelenítést? vagy majd ott eldöntöd?

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém, ha Marci ekkora, én inkább császárral szülnék.
Tegnap mondtam a méreteket a védőnőnek és azt mondta, hogy az orvosok nagy része, nem mer kockáztatni ekkora mérettel, mert az esetek nagy részében nem fér ki, tuti vákum vagy fogo a vége, és az senkinek nem jó, főleg a babának.
Elsősorban ezt szeretném Apánkkal megbeszélni, hogy miért akar kockáztatni?
Szerintem ez téges is érinteni fog.

Kép
gmelcsi1
 
 


Hahó Lánykák!
Hogy nehogy nyugodt legyek, most meg a hülye laboreredményeim stresszelnek. Ez a nyüves CMV pozitív lett. Szerencsére nem friss fertőzést, hanem lezajlott betegséget mutat (az IgG pozitív, az IgM negatív), de annyi rémséget találtam róla, hogy tiszta rosszul vagyok.
Mindjárt fölhívom Apánkat, hogy megkérdezzem, kell-e ijedezni.

Anyukák, volt valakinek ilyenje?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Melcsikém,
hát tuti, hogy érinteni fog, én is ezt kérdeztem a védőnőtől, azt mondta, hogy magasságom miatt szerinte csak ha 5 kg felett lenne akkor kellene császározni automatikusan, szóval ne izguljak mert ki fog férni....hát köszi és ha mégsem akkor majd 15 óra vajudás után megcsászároznak.....több hasonló sztori hallotam már.
Bár én alapból hagyományosan szeretnék szülni és nem császárral, persze így hogy tudom hogy óriásbébi csak akkor ha kicsit előbb jönne, ha időre jön, akkor gáz....
Nagyon érdekel mit mond Apánk!!!

Kép
rencsi79
 
 


moncsikám,
a cmv az mi is?

Kép
rencsi79
 
 


Cytomegalovírus. Még a neve is ronda. Egy elég gáz vírusos fertőzés. Én csak sejtem, hogy nekem 3 éve volt. Akkor mononukleózisra gondoltak, de mire a vér eredményem megjött, és kiderült, hogy nem is az, addigra meggyógyultam és már senki sem foglalkozott vele. Itt a neten olvastam, hogy mononukleózis-szerű tünetei vannak a CMV fertőzésnek is. Nagyon szar volt, egy hétig 40 fokos lázam volt, és a manduláim úgy be voltak durranva, hogy majdnem megfulladtam tőlük. Nem kívánom senkinek!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám,
megnéztem az összes leletemet, nekem ilyet nem néztek.....mit mond Apánk????

Kép
rencsi79
 
 


Még nem beszéltem vele. Várom egyik ismerősünket, és tuti, hogy belesétálna a telefonbeszélgetés közepébe. Megvárom, míg jön, elmegy és akkor hívom Apánkat.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Nem bírtam ki, felhívtam . Azt mondta, ha lezajlott fertőzésről van szó, akkor nincs jelentősége. Huh, most kicsit jobban érzem magam.
Csak olvastam, hogy olyan, mint a herpesz és néha kiújulhat felülfertőződés nélkül is... Mééééér kell nekem minden szarba belenyúlnom?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Chilike! Olyan jó, hogy írtál még tegnap! Hiába tudtam, hogy nem lehet baj, már kezdtem aggódni.
Gratulálok! Én is két lányt akarok!!! Édesem, mire kiderül, hogy szőke-szende, vagy göndör barna a gyerek, addigra már rég kell, hogy neve legyen! Még szerencse, hogy "-be tetted a szendét, mert hívhattátok volna a kőművest plafont javítani!:D
Úgy várjuk már a jövő pénteket, hogy mi is mehessünk!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Én nagyon szívesen adnék a gyereknek ősi magyar nevet, de ehhez a vezetéknévhez, ami neki lesz elég komikus lenne. Nekem nagyon tetszik a Kenéz meg a Kende a fiúnevek közül, a lányokból meg az Ajna, a Dalma és sok szép virágnév. Egy ideig dédelgetett álmom volt, hogy a fiúnk Nimród lesz..., de Petinek nem tetszik. Pedig, szép, erős férfinév.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Chilike! Nem mindegy, hogy zab, vagy búza korpa? Van itthon búzacsírám, búzakorpám, de zabom nincs....

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika,
Nekem is pozitív a CMVl, sőőőt, nekem amit néztem, minden pozitív volt (toxo, rubeola). Aktív gyerekkorom volt :)

Én úgy fogtam fel, ha már átestem rajta, az csak jó... pláne toxo és rubeola esetén, amit még egyszer el sem kaphatok.

Apánk vagy 3x átnézte a vérvétel eredményét, védőnő is, semmi baj nincs ezzel, ne izgulj emiatt!!!

Én meg ma amiatt izgulok, hogy mivel még nem érzem mozogni a babát, biztos, hogy minden rendben van vele? Mert ugyan tegnapelőtt hallottam a szívét, de az már tegnapelőtt volt....
vjulcsi
 
 


Nekem a toxo negatív. Na, az elég gáz! Macskánk, kutyánk nincs, de ahogy olvastam sokféle helyről el lehet kapni. Bár, ha 35 évig nem sikerült, akkor ezt a pár hónapot csak kibírom. :lol:
Rubeolás én is voltam gyerekkoromban, meg be is oltattam magam 20 éves korom körül, úh. duplán védve vagyok. :lol:
Jucsika, ne izgulj! Én sem érzem a babát.... Vagyis, olyat, mint a múltkor nem érzek. A többi kis halovány motoszka meg ki tudja...nem merem egyértelműen azt gondolni, hogy Ő az. Lehet, hogy csak az ebédem közlekedik bennem. :shock: :shock:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Julcsikám,
ezt a cmv-t hol találtad meg, én nem találom....az lehet, hogy nekem nem csinálták, neked mikor volt a vizsgálat?
Drága ne izgulj, van aki a 20. héten érzi először...

Kép
rencsi79
 
 


Rencsike jobban vagy? Olvastam, hogy délben Domika kirúgta belőld az ebédet. :cry:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Rencsim, akkor vették le rá a vért, amikor a toxoplazmára, meg a rubeolára. Lehet, neked nem írták ki. Azt mondta az itteni doki, hogy benne vannak ezek ugyan a kiskönyvben, de olyan drága vizsgálatok, hogy rutinszerűen nem írják ki minden kismamának. Nálam az IVF volt a kulcsszó, ami miatt azonnal megírta a beutalókat, de előtte negyedórát faggatott, hogy ugyanmár, miért kellenek ezek a vizsgálatok nekem. Én meg nem gondoltam, hogy a lombik ekkora aduász a kezemben és nem mondtam rögtön az elején. :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Küldtem könyveket az e-mailetekre.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Julcsika, nekem nagyon tetszenek még (ugyan nem arról szól, amit kértél) Dr. Ross Campbell- Életre szóló ajándék , és a Szülői hivatás c. könyvei. Sajnos nincsenek meg gépen, de talán lehet őket kapni.

Csajok, még keresem a lemezt, amin egy rakat könyvet őrizgetek... Már csak abban bízom, hogy ha meg is találom, akkor nem jpg-ben vannak, mert azt képtelenség átküldeni.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Még valami: eszetekbe ne jusson patikában fruktózt venni! Tegnap 10 dekát vettem annyiért, amennyibe ma fél kiló került egy drogériában.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám,
akkor azért nem találtam, mert nekem nem volt most toxo, meg rubeola, még a lombik előtt kiderült, hogy védett vagyok....már azt hittem olvasni sem tudok....
meg vagyok, köszike, már egy jóideje kb 3 hete minden reggel elég szarul vagyok, aztán most vissza is köszönt....+ baromira fáj a hátam, bár ezt a gerincorvosom előre megmondta, hogy készüljek fel, mert akinek nincs gondja a hátával annak is fáj.....ha fekszem akkor jobb, na persze akkor meg nem kapok levegőt+gyomorsav mar....szóval most olvastam hogy az utolsó 2 hónap tele van kellemetlen tünetekkel, hát még mindig 100x jobb mint az első 5.....
még két hét és félidős vagy :D :D :D

Kép
rencsi79
 
 


Ja, csak azt nem tudom, a térfélcserét hogy oldom meg... :shock:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám:
:D :lol: :lol: :lol: :lol: , köszi a könyveket!

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém, megjöttem.
Megnyugtatott Apánk, hogy akkora vagyok, hogy simán kifér a gyerek. A magasságom és a medencém miatt is. Azt mondta, egyből szólna, ha felmerülne, hogy valami baj lenne, és meg is császározna, de tuti nem kell. Szóval így állunk. Nem híztam, de erre egy szót sem mondott. De ha híztam volna. :twisted:
Jövőhéten bemutatja a dokit és megadta a szülésznő telefonszámát is.
Ne haragudj Rencsikém, de a látogatási tilalmat elfelejtettem megkérdezni, mert nem akart uh-t és megint hisztiztem egy sort. De végül megcsinálta. :wink: De legközelebb rákárdezek.
Nem semmi, hogy még mindig hánysz, nagyon sajnálom. Tényleg most már minden kényelmetlen, erre még a róka is.

Moncsi, nekem is minden pozitív lett, tehát már átestem a CMV is. És ez a jó, mert már védettséged van.

Kép
gmelcsi1
 
 


Szia Melcsi! Akkor ezek kb. jó hírek! :lol: :lol: És ha nem Apánknál szülsz, akkor az Apánk jutalékát kell a másik dokinak is borítékolnod? :shock:
Ha megadod az e-mail címed, küldöm neked is a könyveket.

Rencsikém, nagyon szívesen! Remélem, jó lesz valamire! A kedvenceim nem is ezek, de azokra rászántam a pénzt és megvettem hagyományos könyv alakban, így nem tudom átteleportálni őket.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok.

Miújság kismamik???? írjatok valami szépet!!!

Melcsi:és te is a sima szülést szeretnéd jobban????
Moncsi,Rencsi:miújság???
cs.andi:mit csináltok erre felénk?
melánia
 
 


bodzi:nézted tegnap a Született feleségeket???? Úgy bőgtem a végén,hogy párom nem tudta hogy mi bajom van. :oops:
melánia
 
 


Egy kérdés.
Miért nem lehet ülőfürdözni csajok??? Nekem úgy hiányzik!!! Elnyúlni a kádban hmmmm. Apánk azt mondta nekem,hogy egész várandósság alatt nem szabad.De miért?????
Olyan rossz kedvem van. :cry:
Hülyeségek járnak a fejembe.Biztos,hogy meg van még a babám meg ilyenek.Olyan soká kell mennem uh-ra.Addig megesz az ideg. :oops:
melánia
 
 


Melikém,

én is bőgtem......de nagyon, kérdezte a párom, ő nem nézte most, hogy nagyon szomorú volt, hát annyira nem- mondtam, de attól még sírtam tovább :oops:
Nem járjon semmi hülyeség a fejedben, 4 babából 1-2 tuti ott marad még hosszú hónapokig!!!!!!
A fürdő a fertőzésveszély miatt tilos! így is sokkal érzékenyebb a flóra sokkal könnyebben elkap az ember lánya bármint kismamiként, a fürdőben meg aztán kész bacitenyészet lehet....
Mikor is mész? nem csinálsz egy olyan vonalzót, mint a Katának van, hogy x nap az uh-ig?
megyünk anyuékhoz, visszük a domifilmet, már az egézs család úgy várja!!!
puszika

Kép
rencsi79
 
 


Melánia,
Én a beülti után néztem végig a régi Szül.fel évadokat, és minden részen sírtam. Akkor már gyanús volt...
A tegnapit csak a felétől láttam, kicsit pityeregtem, de nagy bőgés most nem volt.

Moncsika,
Nekem is két napja ez jár a fejemben, hogy megvan-e még egyáltalán a babám? Még több mint egy hét van az Uh-ig.. addig is próbálok nyugodt maradni. Azért jó lenne már érezni a mozgását, az nagyon megnyugtató lehet.

Rencsike,
Mi is láthatjuk a dvd-t???
vjulcsi
 
 


Rencsi:tudod akkor megyek amikor te is,csak én 10:30-ra.Jövőhét pénteken.Jó családi mozizást!!! Biztos nagy élmény lesz a családnak!!! :lol: :lol: :lol:
Ja és azt ugye tudod hogy az itthoni fürdőzésre gondoltam,nem az úszodaira.

Julcsi:igen,tudom azt nem felejtettem el hogy neked ez volt az első jel! Hogy eltelt az idő már te is a magzatmozgást várod!!! :lol:
melánia
 
 


Melánia!
A meleg ülőfürdőt nem csak a fert veszély miatt nem tanácsolják hanem azért mert a melegvíz helyi vérbőséget okoz és szerencsétlenebb esetben akár a vetélést vagy koraszülést is okozhat.Ez a lényegesebb indok. :( :(

szurikáta
szurikáta56
 
 


Melánia,

Szurikáta jól mondja... én már az inszemek + lombik óta nem ülőfürdőztem... te jó ég,utoljára milyen régen.

Te is nagyon hamar ott leszel, hogy a mozgást és a félidőt várod, majd meglátod milyen hamar repül az idő! :)
Most pontosan hány hetes+ napos vagy, mert nincs vonalzód, így nem tudom...
vjulcsi
 
 


Sziasztok Csajkók!

Teljesen a Nirvánában vagyok egész nap! Képzeljétek, este és reggel is éreztem ( hanyatt fekve a tenyeremmel) a babát! Tuti, hogy Ő volt! Nem buborék, nem pillangó, határozott bökdösés. 2-3x ugyanazon a helyen.

Melike, valaki mondta, hogy Apánk a tőle megszokott finomsággal ezt mondta az ülőfürdőre: "Asszonyom, bele gondolt már, hogy együtt fürdik a méhe a lábával?" :shock:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Melikém,

BOCSI!!!! :oops: :oops: :oops: hirtelen most azt sem tudtam hogy én mikor megyek.....ez a terhességi memória zavar gáz!!!!! a párom már megszokta, hogy mondat közepén elfelejtem, hogy mit akarok mondani.....kezdhetsz hozzá szokni te is, mert ez áállítólag mindenkinél van, csak a szint más, én elég magas szintem űzöm...

Kép
rencsi79
 
 


Moncsika,
Ez szupeeer! :D
Én is pont mint ha most éreztem volna egy buborékot, de csak ahogy odatettem a kezem, azóta, előtte semmi...
Lehet, h te most már mindig fogsz valamit érezni, sőőőt, talán 1-2 héten belül beindul a határozott rugdosás!!! De jó :)
vjulcsi
 
 


na ciasztok csajok!

A született feleségekről tegnap lemaradtam...

moncsika
De jó, hogy érezted a babádat, az már olyan megnyugtató. :wink:
Jó lenne, ha éreznéd többször, mert tegnap kérdezte apánk, hogy én érzem -e, ja mondom 1x, mintha éreztem volna, erre legyintett egyet és beirta a könyvembe, hogy nem érzem még. :lol: na mondom köszi

Képzeljétek, ma voltam egy rokonunkat látogatni a kórházba és pont azon az osztályon van a szülészet is, ahol ő feküdt(mármint ő nem a szülészetes fekszik, csak egy emeleten vannak), na szóval senkit nem engedtek be a szülészetre, pont várakozott kint egy család és csak a tv-n mutatták meg az apukának a babát. :roll:

Ezt a Cmv-t nekem se csinálták meg eddig?Nem is tudtam, hogy ez kell? :roll:

melánia
a fürdés nekem is nagyon-nagyon hiányzik, :wink:

julcsi
Néha nekem is vannak ilyen hülye gndolataim, aggódom, hogy minden oké-e a babákkal, főleg amikor már 2 hét eltelt az uh óta s még 1 hetet kell várni a következőig, alig várom, hogy telljen az idő, de amikor meg ott látom, hogy minden rendben, tündériek, egészségesek, szépek, stb akkor úgy megynugszik az ember.
Úgyhogy nyugi, tuti minden oké, ne izgulj-és te se melánia- :wink:
chilike1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: