Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lánykák!

Edina!

Ezt én sem értem,h miért lenne veszélyes.Már bocsika,de ilyen hülyeséget még soha nem hallottam!!!
Tegnap nem dicsértem,mert átsiklottam rajta,de nagyon arik vagytok Nokival+a szerelmes pár is :)))) Botika,h áll a fogacskáival és menéssel??Sokszor puszikálom Botikát!!Átadni!!

Tinkyb!

Hogy vagy??Hogy telnek a napjaid??Gondolom sokat agyaltok pároddal a hogyan továbbon.Az a kutyus olyan,de olyan cukika,teljesen elolvadtam tőle.Szombaton is kutyusoztam,olyan édesek voltak mind a ketten.Most is fáj,h nem lehet az enyém az egyik :((((

Na megyek,mert még haladnom kell a munkával!!

Millió pusszancs mindenkinek!!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Kockáspléd!

Köszi a válaszod :), azt hiszem jövő héten meglátogatom Kósa dr-t.
pilotpub
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltüntem, de szerintem már tudjátok miért...... :D :D :D
Múlt héten pénteken elkezdtem görcsölni, mire beértünk a kórházba vizsgálatra, már igen erős fájásaim lettek, és azonnal a szülőszobán kötöttünk ki. Nem nagyon hezitáltak, 14:00-kor elkezdődött a császár, 14:12-kor már kint is volt az én kis Tündérkirálylányom. Lili Veronika 55 cm-rel, és 3230 g-mal megszületett. Kedden jöttünk haza. Azóta se éjjelünk-se nappalunk, nagy a Boldogság! Képeket hamarosan teszek fel, be kell gyűjtenem őket! A kislányom egyszerűen gyönyörű!!!!!! :D :D :D

Mindenkit milliószor puszilok, megpróbálok minél hamarabb jelentkezni.

Zsiby
zsiby
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsiby,

Kép

Sok boldogságot kívánok az egész családnak! Bőséges tejcsis hónapokat Lili babának és Anyukájának! Várjuk a képeket! :lol: :lol: :lol:

Bobcsike, gratulálok a kislányhoz! Mi lesz a neve? :lol:

Detko, sok erőt kívánok! Most már minden rendben lesz a duplaságokkal! Csak győzzed cipelni őket! :lol: Nagyon jó kezekben voltál. Róluk is várjuk a fotókat!

Etna, hogy állsz a kivizsgálásokkal? Boti szétpakolta már a teljes lakást? :lol:

Andy, laptető! :lol: Remélem szerencsét hoz! Sajnálom az autó problémátokat! Köszi az érdeklődést. Sajnos az anyagiak nem hagynak előre haladni. Itthon próbálkozunk, ovu. tesztekkel. Igazából inszemre már én is sajnálom kidobni a pénzt, az én koromban a sikernek csak 10% az esélye. Most már szinte biztos vagyok benne, hogy nekem is csak lombikkal lehetne gyerekem. Novemberben készülök V. dokihoz, hogy megbeszéljük a hogyan továbbot. Nagyon repül az idő. :cry: Hamarosan Érted fogunk izgulni! :lol:

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép Kép

Kép
tinkyb
 
 


Zsiby

Nagyon sokszor gratulálok a kislányod megérkezéséhez. Sok boldogságot kívánok nektek!!! Nagyon várjuk a képeket!!!

Tinky

A kislányunk neve Nóra (Nórika)lesz. Ezt már eldöntöttük.... Köszönöm hogy a táblába kisruhát tettél nekem...

Szép napot!

Kép
bobcsike
 
 


Tinky

A rózsaszín szó kimaradt.... Szóval köszi a rózsaszín rucit... Olyan jó látni...

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok, mindenki!

Zsiby, GRATULÁLOK!!! Minden jót, egészséget kívánok nektek és sok tejcit. Meghiszem azt hogy sem éjjeletek sem nappalotok a nagy öröm és izgalom miatt. Én is nagyon várom a képeket. Sűrűn nézem majd az oldalt.

Tinkyb, én már eldöntöttem, megyek Győrbe a Kaáliba. Messze van, de legalább anyagilag jobban fogom bírni és esélyem van tehát meg kell próbálnom. Gyere te is.

Pilotpub, üdvözöllek és nagyon sok sikert kívánok.

Mindenkit nagyon- nagyon ölelek. További szép napot.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Zsiby,
gratulálok!! Kívánom, hogy élvezd minden percét az anyaságodnak!!

Detko,
sajnálattal olvastam én is, hogy mi történt. Most már túl vagy rajta, és a lényeg, hogy a másik két baba és te is jól vagytok! Pihenj sokat!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e esetleg valami friss infot V doki új intézetéről ahhoz képest, h nov vége-december az esélyes a nyitásra? Csak mert olvastam, h többen is gondolkodtok a győri Kaálin, lehet, h félreértettem- azért, m annyira bizonytalan V doki új helye? A győri Kaáliról én is sok jót hallottam, különösen egy bizonyos dokiról, akinek nem jut most eszembe a neve, de majd gondolkodom, és az biztató, h V doki is ajánlja őket. Engem azért kicsit visszatart a lejárogatás Bp-ről, de nem zárjuk ki mi se ezt a lehetőséget.

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Kockásfülű, Vasikáé Zsuzsa és én gondolkodunk a győri Kaáli mellett. Mi csak is az anyagiak miatt vetettük fel ezt a lehetőséget. Sajnos nem lesz még egy félmilliónk egy nem tb. támogatott intézeti lombikra. Az előző ötszázezer a mióma műtétem volt a C.-ben, még most is törlesztjük. És úgy tudom, hogy az "állami" lombik is legalább 130 ezer lenne + ott még az orvosnak is kellene adni pénzt. Én nagyon ragaszkodnék V. dokihoz, csak abban az esetben mennék más orvoshoz, pl. a győri Kaáliba, ha semmi más reményem nem lenne a kismamisághoz! Én azt szeretné, ha V. dokinál lenne a lombikunk, mert Ő mentette meg a méhemet, így adott esélyt nekem a jövőbeni terhességre. De a pénztárcánk fog diktálni. :cry: Novemberben tervezem megbeszélni V. dokival az alternatíváinkat.
Sok sikert kívánok Neked a babásodáshoz! :lol:

Zsuzsa, szerintem majd megyünk mi is utánatok Győrbe. Azt kívánom, hogy ott sikerrel járjatok! :lol:

Bobcsike, örömmel, módosítom a táblázatot pozitív infókkal! Örülök, hogy feldobott a kis csajszis body. :lol: Most nálam is a Nóri név a favorit.

Mindenkinek:
Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Zsiby
Itt is Gratulálok Neked a kislányod születéséhez!
Kérünk minél hamarabb képeket és infót az állapototokról így császár után és a friss otthoni élményekről!
Van tejcsid?
Kockáspléd
Annyira sajnálom a történteket!!!
Sok erőt neked!

Majd jövök,de annyira nincs mostanság időm :(
Sok a látogató és az itthoni teendő :)
Na meg a csajom is sokat van ébren és olyankor 100%-ig az övé vagyok :D

Sok puszi mindenkinek!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbálok pár képet feltenni a kis Liliről. Hamarosan leírom az én szülési élményemet, most először jöjjenek a képek. :-)
A tejcsi lassan kezd beindulni. 360 g körül tudok neki adni a ciciből, és mellette 180 ml-t sikerült lefejnem ma. Apáé az első éjszakai felkelés. Ő ebből tud neki adni cumisüveggel, én addig alszok. A második ébredés már az enyém. Lassan kezdünk belejönni a dolgokba. Anyukám ezen a héten velünk van, sokat segít, és rendezi a háztartást. Jövő héten jön anyósom..... :shock: :shock: :shock: Na ettől a héttől mind a ketten nagyon félünk.
Hamarosan visszaolvasok, hogy kivel mi történt mostanában. Andy nem felejtettem el, hogy a szénhidrát diétás lapokat beszkenneljem és elküldjem Neked. A telefonomba is beállítottam emlékeztetőbe, hamarosan küldöm.
Mindenkinek drukkolok, és milliószor puszilok!

Zsiby Kép Anyuval egymást nézzük
zsiby
 
 


Következő kép:
zsiby
 
 


Következő kép, most talán sikerül

Kép Kicsit fáradt
zsiby
 
 


És még egy:

Kép Cumival
zsiby
 
 


Hazaértünk
zsiby
 
 


Hazaértünk újra:

Kép Hazaértünk
zsiby
 
 


Gyerekszoba 1

Kép Szoba 1
zsiby
 
 


Gyerekszoba 2

Kép Szoba 2
zsiby
 
 


Lámpa

Kép Lámpa
zsiby
 
 


Falidísz 1

Kép Falidísz 1
zsiby
 
 


Falidísz 2
zsiby
 
 


Na ez sem sikrült, küldöm majd, de felébredt a kis Cica, mennem kell. :D
zsiby
 
 


Zsiby, jaj, Lilike nagyon cuki! Édes pofija van! A szobája is nagyon hangulatos lett! Úgy örülök, hogy segíthettem megtalálni a matricákat! Köszi a képeket!

Kép Kép

Kép
tinkyb
 
 


zsiby!
csodás a kiscsaj és a birodalma is.


sajnos mennem kell, boti beteg, életében 3.szor, nincs hangja, nem eszik. ilyen még nem volt. tiszta kész vagyok.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Botika!
Kép

Kép
tinkyb
 
 


köszönöm tinkyb, tündér vagy. egyenlőre rekedt, egyéb semmi, nem tudom, hogy mi lehet.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Tinkyb, Vasikáé Zsuzsa,

ti már be is jelentkeztetek Győrbe, vagy még fontolgatjátok a dolgot?
Nálunk igazából nem is a pénz miatt merült fel a dolog, mert nekünk sajnos már mindenképp fizetős lesz (ez lesz a 9. lombik :o :o :o ), hanem a türelmetlenségünk (vagy csak az enyém...?) miatt. 2007. decemberben volt az utolsó lombikunk, ez volt a 2. alkalom, amikor eljutottunk a biokémiai terhességig, de tovább nem, utána megálltunk elgondolkodni a hogyan tovább-on, mert nem akartuk ugyanazokat a köröket futni tovább, hiszen nincs már túl sok kör hátra. Egyrészt a pénz miatt, másrészt az én vénülésem miatt (36 vagyok). A 2008-as és 2009-es év végül mindenféle további kivizsgálásokra ment el, nem mondom, hogy feleslegesen, mert kiderült néhány új dolog, és Vereczkey dokihoz is idén jutottunk el - csak én most már szívesen belevágnék a következőbe. Én is ragaszkodnék V dokihoz, mert örülünk, hogy rátaláltunk és meg tudunk bízni benne, nem szívesen mennék egy újabb helyre, csak olyan bizonytalannak tűnik ez az új intézet. Igaz, november-december előtt nem fognánk bele egyébként sem, csak mi van, ha csúszik az egész, sose lehet tudni és jövő tavasszal se nyílik meg? (nyáron szeptembert jósolt V doki...).
Szóval ezért fontolgatom, hogy esetleg bejelentkezünk Győrbe, hogy legyen egy "b" lehetőségünk. Bár most, hogy leírtam ide ezt az egészet, nem is tűnik olyan nagy dolognak néhány hónap csúszás....szóval érdemes volt leírni....:lol: :lol: :lol:
Mindenesetre, ha valamelyikőtök eljut odáig, hogy felveszi velük a kapcsolatot, szívesen elolvasnám majd a tapasztalataitokat!

Zsiby,
ez a kislány nagyon-nagyon szép!! Komolyan!!

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok!

Kockásfülű, én már írtam mailt és kaptam is választ. Nagyon sok szeretettel várnak és örülnek hogy erre az intézetre gondoltunk.
Én ma akartam telefonálni időpontot kérni konzira, de elfelejtettem. Holnap mindenképp fogom hívni őket.
Én is nagyon örültem hogy V. dokira találtam. És szívesen kivárnám míg kezdenek az új klinikában csakhogy én már voltam nála még a Cirisben, ott azt mondta hogy mindenképp megcsinálja kövi ciklusban (bárhol, lehet ott, lehet máshol vagy egy harmadik helyen és nem lett belőle semmi), erre elment onnan és a következő konzultáción már azt hittük hogy valahol megcsinálja, de nem így volt. Azt mondta hogy szeptemberben nyitják az új helyet, addig legyek türelemmel vagy menjek máshová, de máshol sem kerülnék hamarabb sorra. Ezért vártunk. Nemrég tudtam meg hogy majd csak nov-dec-re lesz valami. Szóval, nálam nagyon ketyeg az idő. Én nem 36, hanem 43 vagyok és már nem tudok várni. A pénz is diktálja hogy nem lesz elég, tehát mi biztosan megyünk Győrbe. Muszáj. Már nem tudok hitelt felvenni. Ezt is fizetem 7 évig. Ciki, de ez van.
Majd írom hogy mit beszéltünk a dokival.
Puszi és sok sikert a döntéshez. Akárhogy is döntesz szerintem jó lesz. A Győriben szerintem addig lehet egyet próbálkozni és ha gondolod még vissza mehetsz egy próbálkozásra V-hez.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Bocsi Lányok tudom, nagyon eltűntem de azért olvagattalak benneteket.

Zsiby: Gratulálok a kis Lilihez nagyon édes kis baba sok örömet és boldogságot kívánok nektek!
Edina: Botikának mielőbbi gyógyulást kívánok!

Sárvári nyaralásunk super jól sikerült sokat sétáltunk pihiztünk csónakáztunk, nagyon jó hogy elmentünk a Dokitól tettem függővé, hogy mit mond.
Ma töltöttük be a 12. hetet a pulzusom is rendbejött úgyhogy minden ok. Október 1-én megyünk a 12.heti nagy génvizsgálatra Hajdú Krisztához már alig várom, hogy lássam a kis manónkat.
Detko: Hogy vagy? helyre jött már egy kicsit a lelked? sokat pihiz mikor mentek Kósa dokihoz?
rája baby
 
 


Zsiby: nagyon édes a gyerekszobátok ez festve van a falra, vagy tapéta?
rája baby
 
 


Zsiby

Gyönyörű a kislányotok! Szebbet el sem lehet képzelni... Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

Zsuzsa

Szerintem jól döntöttetek, hogy mentek Győrbe. Ki tudja mikor lesz kész az új klinika...

Rája Baby

Már 12. hétes vagy? Hogy telik az idő!!!! Mi is az Istenhegyiben voltunk 12. hetesen, és ott láttuk először milyen sokat mozog a baba. Mostmár érzem is, és olyan jó érzés...

Etna
Remélem Boti már meggyógyult...

Szép napot!

Kép
bobcsike
 
 


Kedves Etna
egy régi családi recept : forralj 2 dl mézet , amikor forr keverj bele 4-5 evőkanál szárított kakukkfüvet. Egy napig hagyd benne, szűrd le és már adhatod is Botinak a szirupot. Rekedtségre nagyon jó, nekem jobban bevált, mint bármi más orvosi kegyszer, ráadásul természetes.
A maradékot beteheted a hűtőbe két-három hónapig eláll. Jobbulást Botinak.
Mindenki másnak jó babavárást, mocorgást és minden jót, sziasztok.
kockaspled
 
 


Sziasztok,
Bocs, h belepofa (tudjátok, a kukkolók egyike vagyok :lol: ):
szal a mézzel kapcsolatban: 1 éves korig nem szabad adni a babáknak, a botulizmus veszélye miatt. Nem lehet tudni, h melyik méz fertőzött és melyik nem, szal sem a termelői, sem a bolti nem biztonságos...
Na nem vagyok egy nagy spíler ebben a témában, csak a hozzátáplálás kapcsán épp most olvastam. Az eü. kiskönyv is 12 hó után írja.

Zsiby,
Csodaszép Lilibaba! Gratulálok és sok finom tejcit kívánok :)

Jó Éjt Nekek!

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok!

Reni, Zsibyék babaszoba faláról:
A boltra én találtam rá egy takaró kapcsán, majd Zsiby fedezte fel ott ezt a falimatricát a "Falidekoráció és tapéta" menüpont alatt. Addig is, míg Zsiby leírja Neked a tapasztalatait, nézegesd a választékot:
http://www.bababutorbolt.hu/termekek/te ... id/10_1_82
Örülök, hogy jól vagytok! :lol: Mesélj majd, mi volt a genetikai vizsgálaton!

Bobcsike, várjuk Nóri babáról is az uhu-s képeket! :lol:

Noki, voltál V. dokinál? Mit szólt Réka babához? :lol:

Etna, hogy van Botika? Remélem, meggyógyult már! :lol:

Zsuzsa, megvan már a győri időpontotok? Nagyon szorítok Nektek! :lol:

Zsiby, beállt már a napirendetek? :lol:

Detko, Baba, dupla kismamik, hogy vagytok? Írjatok! :lol:

Andy, régen jelentkeztél! :lol:

Hugi, elkezdtétek az újabb vizsgálatokat? :lol:

Kockáspléd, sok sikert a fagyibabákhoz! :lol:

Hugic, nem mutatnád meg nekünk, mekkora már Marcika? Nővérkédet puszilom! :lol:

Kásakévi, Kockásfülű, mi újság Veletek?

Tegnap megkaptam a Ciris-es papírjaim másolatát. :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb: Köszönöm az infót nagyon tetszenek én imádom az ilyen dolgokat :D
Amikor csináljuk a gyerekszobát biztos felkeressük ezt az üzletet persze még apával is megbeszélem :lol:
rája baby
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyok lelkileg is.
Voltunk kontroll uh-n, és akkor a Hajdú doktornő megcsinálta a genetikai uh-ot is. Mindkét baba jól van, közel 6 cm-esek. 30-án megyek Kósa doktorhoz. A kórház óta barnás folyásom van, minden doki azt mondja ne törődjek vele, de nagyon kellemetlen, remélem hamarosan elmúlik. Óriási pocakom van, mindenki azt hitte a 20. heti uh-ra megyek. Majd rakok fel képeket és ha Kósa doki csinál uh képeket, azokat is felrakom.

Zsiby!

Nagy gratula Lilikéhez, a szoba is nagyon aranyos.

Zsuzsa!

Szerintem is menjetek Győrba, nekem is ajánlották ezt a helyet, csak akkor már a cirisben voltunk.

Reni!

Én a volt MÁV kórházban voltam Hajdú doktornőbél, ott 5 perc volt a genetikai uh, de az Istenhegyin állítólag több időt szán a kismamákra.

Etna!

Hogy van Botika??

Tinkyb!

Majd írd ám meg, hogyan döntöttetek.

Puszi mindenkinek

Kép
detko79
 
 


Sziasztok!

Detko, nagyon jó hogy már jobb a kis lelked. Legyen is hiszen a két kis csöppségnek, akik nem is olyan csöppök szükségük van egy kiegyensúlyozott anyukára.

Tinkyb, nincs időpont. Azt mondták hogy nagyon sűrűn telefonáljak ez ügyben másképp nem adhatnak időpontot. :cry:
Most azt nem tudom hogy óránként vagy félóránként vagy esetleg 10 percenként hívjam őket.
Én holnap elkezdem és ha nagyon hosszúra sikerül akkor hagyom a piccsbe az egészet hiszen V. doki akkor is jobb és ha már olyan sokat kell várni akkor inkább a csodadokit választom. Telik az idő én meg egyre elkeseredettebb vagyok. :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Tinkyb, közkívánatra :)

Kép

Kép

Lépcsőt mászik, főzeléket ebédel, 70 cm körül van és kb. 8.500 gramm, jövő héten megyünk mérésre :) alsó sorban jobb egyeske is kubújt már :) jön-megy fel és alá, pakol, fiókokat húzogat és nagyon nagy boldogság Ő :)
Köszönöm a kedves érdeklődést, puszikát átadom (átadatom Marcial, jó? :))

Mindenkinek minden jót :) Puszi

KépKép
hugic
 
 


hugic!
tündéri a kispasi, szép nagy baba, boti is ekkora, de ő egy kicsit idősebb. nekünk már 6!fog jött ki.

reni és a többi "nemannyira" sokára babázó anyuka!
ezt is nézzétek meg, valami fantasztikus a kínálat. gyerek tapétából meg betojás mennyi van.

http://www.tapeta-bolt.hu/

detko!
csak növögessetek szépen, ikreknél aztán lesz is poci, de az a jó. ólíva olajjal kenegesd, mert ku....a fog viszketni a nyúlástól. az, hogy bereped az elkerülhetetlen szerintem, csodakrém nincs. nekem a 20. héten azt hitték szülni megyek, aztán sajnos tényleg szülni mentem.örülök, hogy jobban vagy, jó volt látni őket? vagy a mávban nincs erre mód. az istenhegyin 15-20perc, de ott fizetős rendesen.

vasi!
írtam a másikra, nem feladni, ha kell én is hívogatom őket, de kérd meg lucát, hátha ő sikerrel jár személyesen. vagy v dokit, biztos segítene.

rohanok csajok hajat festeni, holnap megyünk 10éves érettségi évfordulóra, kiscsávót is viszem, mivel egész napos lesz, de lehet, hogy nem fognak megismerni. :roll: +30kg azért csak látszik. jók legyetek, köszönöm az érdeklődést, botinak semmi baja. voltunk mérésen 8300g és 74 cm. ez pont jó ütem az ő súlyához. egész nap megy :lol: 600g-ot hízott 1 hónap alatt, ennyi mozgás mellett az nem semmi.

ja leendő anyukák, már most tanuljátok meg, hogy a védőnő és a gyerekorvos szeret túlozni, nem kell mindent elhinni. most azt találták ki, hogy nem tartja egyenesen boti a fejét, mivel oldalra döntötte, persze hogy nem. na azért figyelem. szerintem a helyén van a feje, a nyakán :lol:

noki!
nem lesz semmi baj, ne izgulj, szépen felszívódik a haematoma. nyugi, ku...a anyjukat, hogy ilyet nem mondanak..... legalább említhették volna, akkor nincs az a nagy ijedség.

lányok dóri már nincs a cirisben, de még utolsó nap meggyanusították, hogy másolja a betegek kórlapját. nem semmi. tisztára kész van, ilyen meghurcolást :twisted:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nagyon édesek a babócák lányok!

Velem/velünk most nem sok minden történt, most egy kicsit betegeskedem ( torok fájás, nátha stb... )

Annyi azért történt, hogy voltunk a férjem egyik legjobb barátjáéknál és kiderült, hogy az ő Benőcikéjüket ( 1 éves ) a Kaáliban Vass doki "hozta össze".
Igaz végig kellett járniuk a kötelező inszemiket, mivel OEP-es volt, de az első lombik összejött!
Szóval... Ők jószívvel ajánlották a Vass dokit ( úgy tudom, hogy Béres Alexandrának is ő a dokija) azt mondták róla, hogy kedves, normális, jó fej, jó szakember és Ő az, aki a CIRIS-be kezd okt. 15-én.
Most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy mit is csináljak/csináljunk..........
mivel október 15. azért mégis közelebb van, mint az egyenlőre bizonytalan nov. vége dec. eleje, vagy még később! És hát azért nem volt olyan rossz a CIRIS-ben.

Nagyon szívesen maradnék V. dokinál, de eléggé nyugtalanít ez a bizonytalanság az új hely kezdése miatt!

Reni, ha lesz időd megírod priviben, hogy milyen vizsgálatok kellenek a lombikhoz? Jó lenne elkezdeni hátha még idén el tudjuk indítani a lombikot. :)

Kiváncsi lennék, hogy Ti mit csinálnátok a helyemben...???
Minden vélemény érdekel és nem vagyok sértődős ám! :D

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok
Nagyon nagyon bocsi,hogy csak most jövök,de pont aznap amikor V dokinál voltunk, felfedeztünk Réka fején egy 2x3 cm-s puklit amit ha megnyomtunk akkor lötyögött benne a víz!
V doki is megnézte,de ő is nyugtatott ,hogy semmi gáz nincs!
Ettől függetlenül elvittük őt orvoshoz!
2különböző helyen is voltunk és mindenhol azt mondták,hogy a szülésnél keletkezett egy hematóma (erről nem szóltak!!!!!) és az szívódott most fel,de mivel ott maradt egy üres rész ,ezért a szervezete vízzel pótolta azt!
Na és így lett az a kis vizes lötty a lányom fején!!!
Nem kicsit vagyok ideges ám a II nőire!
Nem elég ,hogy olyan volt a szülésem amilyen,de ,hogy még ezt is elhallgatták......vagy meg sem vizsgálták a fejét!
Pedig nem kell mondanom ,hogy hogy nézett ki Réka feje....a képek magukért beszélnek!!! Gondolom emlékeztek rá?!

Na,de V dokiról is meséljek már, ne csak a lányomról!
Tehát elmentünk hozzá!
Kicsit várni kellett,de épp nem volt gond,mert még nem volt annyira éhes a csajszi!
Behívott minket a rendelőbe és beszélgettünk egy jót!
Össze vissza cirógatta Rékát :D nagyon tetszett neki a remekműve ;)
Mindent töviről hegyire el kellett mesélnem az elmúlt hónapokról amióta nem találkoztunk :D
Beszélgettünk a Cirisről is és a fórumról is!
Nagyon köszöni ,hogy ilyen aranyosak vagyunk és kitartunk mellette!
Lesz klinika,de a pontos időt sajnos nem tudta megmondani!
Mesélte,hogy ki akart menni Angliába dolgozni,de aztán úgy volt vele,hogy inkább a Magyar embereken segít!
Hála égnek!!!
Aztán megvizsgált és képzeljétek :D:D:D
Nincs már méhszájpolipom :D
Én úgy örültem neki ,hogy az csak na!
Mindent rendben talált és legközelebb 6hónap múlva kell mennem!
Szó szerint több mint 30 percig csak beszélgettünk :D
Kint az emberek azt hittem megköveznek ha kimegyek :)
De nem bántottak....a csajszi miatt mindenki csak mosolygott.
Miután kijöttem tőle, bementem az egyik szobába rendbe tenni a csajomat és azzal a lendülettel ott is hagytam a textil pelust :(
Ma megyek ki ,mert jött a postásnéni és mit hozott :) Regős Krisztina utánam küldte a pelust :D
Úgy örültem neki :) Nem gondoltam vola,de nagyon kedves volt tőle!!!

Most mennem kell ,mert hív az úrnőm :D
Majd még írok ha lesz időm!
Sok puszi mindenkinek!!!

Hugic!
Ez a gyerek egyre szebb!!!!!!!!
Sok puszi nektek is!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Detko, örülök, hogy jobban vagy! :lol: Várjuk a képeket! Belegondoltatok már, hogy mindenből kettőt kell majd venni? :lol: Mi novemberig itthon próbálkozunk (legalább három hónapot megadok magunknak a spontán akcióhoz :lol: ), utána meagyünk V. dokihoz vizsgálatra, és megbeszélni a további lehetőségeinket.

Zsuzsa, keresd meg V. dokit, hátha ő tudna abban segíteni, hogy hamarabb bejussatok a győri Kaáliba! :lol:

Hugic, nagyon kedves Tőled, hogy megmutattad nekünk Marcit, köszi! Annyira gyönyörű kisfiú! :lol: Nagyon sokat nőtt már!

Etna, jó bulizást az érettségi találkozón! :lol:

Évi, nem segítene a döntésben, ha személyesen beszélnél V. dokival? Szerintem, a Cirisbe is menjél el az új dokihoz egy konzultációra. Talán ez a két találkozó közelebb vinne a választáshoz. :lol:

Noki, sajnálom, hogy ez a hematoma így megijesztett Benneteket! Ne aggódj, el fog múlni, és minden rendben lesz Réka babával! Örülök, hogy V. dokinál jól sikerült a látogatásotok! :lol:

Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


szép jó reggel lányok!
nagyon hétvége van , alig van mozgás, hahóóóóóóóóóóó

noki!
remélem réka javulgat, szegény, jól megijedhettél. boti pont ennyi idős volt , mikor a csalánkiütés helyett mastocitózist állapított meg a heimpálos bőrgyógyász. átérzem az aggodalmad, de várjuk ki a végét! réka ügyes lesz, nem kell neki semmi beavatkozás.

reni!
vendégeskedés volt ezerrel? remélem azért pihiztél is egy kicsit. pötty jól van?

vasi!
remélem megoldódik ez az időpont kérés, nem is értem, hogyhogy nincs időpont, ha emailben ilyen szívélyesek voltak,akkor telefonon miért ilyen köcsögök.

kásakévi!
talán annyit tudnék segíteni, hogy a két orvos protokolljában van eltérés, vass doki az államilag támogatott protit csinálja, vereczkey dr meg a tutit. (számomra az volt)
ő nem a dévayban volt? én úgy tudom, de lehet, hogy tévedek.érdeklődd meg, hogy milyen injekciók mennek lombiknál, rögötn rájössz, hogy melyik proti, ha az államilag támogatottat, akkor miért fizetnél érte, azt bárhol megcsinálják. de ez csak az én véleményem. én bízom v dokiban, de tudom, hogy a várakozás sza.. nálam pont bezárt a nyírő, vártam a ciris megnyitását, én is elmentem a bmc-be, de minek? :roll: aztán csak v dokinak köszönhetően lettem anyuka.de ez csak az én esetem, de gondoltam hátha segít. ja béres alexandra sikere azért jórészt a biológusnak is köszönhető, mert 1spermiumot kivadászni a szövetekből nem lehetett semmi.

zsiby!
milyen baba a kiscsaj? tejci van? ha lesz egy szusszanásnyi időd, nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre.

bandy!
nagyon rég írtál, minden rendben?

tinkyb!
ovu tesztekkel mi a helyzet? használod még? drukkolok ezerrel neked is.

kockáspléd!
mikorra tervezitek a kis eszkimók felébresztését?

detko!
még mindig feküdni kell? gyomorégés és egyéb finomságok még nincsenek? most azért jobb lesz, hogy már nincsenek a nagy melegek.

bobcsike!
kiscsaj jól van? már kezdtek lassan vásárolni? sokat rúgdos?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ja elfelejtettem a beszámolót. szinte alig voltunk ezen a spontán bulin, de a csajok olyan jól néztek ki, szinte mindenki lefogyott a szülés után, rajtam kívül persze. boti nem hagyott időt beszélgetni, alig vártam, hogy aludjon egy kicsit :lol: így nehéz a dolog, de megoldható volt. a hazafele utat végig ordította, mert épp ilyen kedve volt, már a hajam hullott, persze útfeltúrás mindenhol, itthon már semmi baja nem volt, biztos elfáradt. naná, mivel 20percet aludt egész nap, de itthon sem aludt csak 9 körül, de akkor elájult. :lol:
ma megyünk aput köszönteni, ma van a szülinapja, de még semmit nem vettem neki :roll: tök nehéz, mindene van, tusi, parfüm, aftersawe, zokni, gatyó. mit lehet még venni? pasiknak nehéz. na majd meglátom.
jók legyetek, szép napot mindenkinek!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


szia KIVÁNCSICSACSI!
igen hallottam róluk, hogy afelé tendálnak, de még ez lenne a legkevesebb, vannak ennél súlyosabb hibáik is. jellembeli, nem vallási!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Hááát, ez nem semmi!!!! :x
Én mint mondtam, csak olvasó módban vagyok, de ez mellett nem tudok elmenni!!!

Kedves kiváncsicsacsi!!
Üdv közöttünk!! Nem tudom honnan vannak az infóid, de nem semmi. Mostmár tuti jól döntöttem amikor kikértem a kartonomat a C-ből!!!
Valahogy "dezsavü" érzésem van, amikor a nagy Kaáli letámadta a Vereczkey doktort mindenféle hülye dolgokkal: Ő, aki itthon gyerekeket csinál, New York-ban meg elveszi az asszonyoktól./ biztosan emlékeztek a híres Kaáli-féle abortusz klinikáról!!!/
Na mindegy! Ennyit a CIRIS-ről és az elveiről!!! Utána lehet nézni a neten a szcientológiai egyháznak!!!

Üdv:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Van egy kis időm, gondoltam gyorsan írok Nektek pár sort. Összecsúszott két étkezés, és jó sok tejet megivott a kishölgy, most kiütve fekszik az ágyában.
Köszönöm mindenkinek a gratulációt, és a jókívánságokat. Valamelyest sikerült már belerázódnunk a szülői teendőkbe. Szerencsére elég nyugodt babánk van, és hasfájás sem kínozza. Remélem ez így is marad. Tejem van bőven, felőlem szép nagyra meg tud nőni. :D A napi ritmus is kialakulóban van, néha azért felborítja, de majd beállunk szép lassan. Viszont pokolian fáradtak vagyunk, apa még itthon van velem. Állítólag 6. hét után már könnyebb lesz. Anyukám rengeteget segített nekem az elején, az anyósom, hát ő nem. Inkább csak átjött babázni.....
Leírom az én szülés történetemet: Tulajdonképpen holnapra lettem volna kiírva császárra a lombikos barátnőmmel együtt. Még 10-én este voltunk a dokinál CTG-n, minden rendben volt, csak a vérképem volt gázos, ezért felírt nekem a doki antibiotikumot. 11-én pénteken kellett volna EKG-ra mennem a körzeti dokihoz. Reggel 8-tól folyamatosan görcsölgettem. Először csak enyhék voltak, folyamatosan erősödtek. Szóltam a férjemnek, hogy jöjjön haza, és vigyen el a körzeti dokihoz, mert én így nem merek vezetni. Persze ő rögtön mondta, hogy inkább a szülész orvost kellene felhívnom, és beszélni vele. Nem akartam hívni, mert semmi szabályosság nem volt a görcsökben, és amúgy sem volt még itt az ideje. Gondoltam, hogy jósló fájások, nem kell vele foglakozni. Még a motyóm sem volt összekészítve, hétvégén akartam összeállítani. Férjemmel összepakoltunk, gondoltam, biztos bent fog tartani a doki a kórházban, ha semmit sem talál, ja és még a férjem leült egy fél órás műsort megnézni a tv-ben. Kérdezte, hogy megnézheti-e, felőlem. Nem szülni akarok, csak megvizsgálnak. Aztán amikor a köldökzsinóros szettet elővette, akkor már kicsit kikeltem magamból, hogy az meg minek. Nem szülni megyünk, csak vizsgálatra. Rábeszélt, hogy a kocsiban elfér…… (Hát milyen igaza volt.  ) Még a kutyánkat kivittük anyumékhoz a kertbe, nehogy lebontsa a lakást, amíg nem vagyunk itthon. Jó sokára értünk be a kórházba. A doki megvizsgált, mondta, hogy akkor irány a szülőszoba. Rátettek olyan ctg-re, ami mérte a fájdalom erősségét is. Na ott már tényleg durva fájásaim voltak. Megvizsgált még egy doki, mert szó volt arról, hogy talán szülhetek rendesen. De nem engedték meg, utólag kiderült, hogy jobb is. Állítólag girbe-gurbás volt még a méhem a tavalyi mióma műtét után, és a kis Lilike befészkelte magát a medencémbe, nem jött volna ki…… A dokik mondták, hogy akkor mindjárt szülünk, ma már baba lesz, 20 perc, előkészítik a műtőt. Akkor kicsit ledöbbentem, mert én még nem akartam szülni……  A műtét gyorsan lement. Nagyon féltem, ezért kaptam egy kábító injekciót miután Lilit kivették. Nem sírt fel, akkor meg azért ijedtem meg, de állítólag csak később reagált a külvilágra. Nekem ezt mondták. Kint hepajt rendezett már, csak azt mi nem hallottuk.  Pillanatra láttam csak, azonnal elvitték. Persze fényképezőgép nem volt náluk, mert nem szülni mentünk…..  A baba is intenzívre került, mert már elkezdtem szedni az antibiotikumot, és ő is kapott belőle. Este már lent volt a csecsemőosztályon, nem volt semmi gond ezzel az antibiotikummal. Mindketten végig kaptuk tovább, amíg bent voltunk. Krisztián (férj  ) volt bent nála az intenzíven, és készített pár képet a pindurkáról a telefonjával. Engem meg este már felültettek, és járkáltam is már. Másnap reggel meg amint lehetett „rohantam” le a csecsemőosztályra, hogy megnézzem az én kis tündéremet. Délutánra meg már én is lekerültem. Az a négy nap ott rettenetes volt, iszonyatos a kórház. Ezt tényleg át kellett vészelni. Semmi segítséget nem kaptam. Mindenki lesz….rta az anyukákat. Öten ötfélét voltak, és még a takarítók is beszóltak az anyukáknak. A férjem látta, hogy hogyan takarították a vécét, nagyon sajnálta, hogy nem vette fel a telefonjával, elküldte volna szívesen vmelyik tv állomásnak. Semmit nem foglalkoztak a higiéniával. Megváltás volt hazajönni.
Reni az a bolt, ahol a matricákat vettük a falra a Visegrádi és a Katona József u. sarkán van. Nézd meg a honalpon amit Tinkyb elküldött, többfél matrica van. És annyira jók, mert ha nem tetszik ahova raktad, akkor át tudod tenni máshova.
Most mennem kell, teszek majd még fel képet!

Millió puszi:

Zsiby
zsiby
 
 


Még annyit felejtettem leírni, hogy a barátnőm sem tudta hétfőig kihúzni. Együtt lombikoztunk V dokinál. 24-én megszületett a legfiatalabb V doki csodababa. 4013 g-mal, 55 cm-rel megszületett Bendegúz. Szóval azért a fiú arány kicsit javult a dokinál. :-)
zsiby
 
 


Vasikáé Zsuzsa,
eldöntöttem, h bejelentkezem én is Győrbe, legalább egy konzultáció erejéig. Miért olyan macerás vajon a telefonos időpontkérés? Mindig leráznak valamivel? Na, holnap én is nekigyűrkőzöm. Én azt hallottam, h elsősorban dr. Kőrösi Tamást ajánlják Győrben, szóval ha még nem kaptatok időpontot, hozzá próbáljatok bejutni. Hajrá!

Tinkyb,
köszönöm érdeklődésedet, nekünk még folyamatban van néhány immunológiai vizsgálat (Etna tudna mesélni a Fülöp doki féle procedúra szépségeiről), ha minden igaz, október végére, november elejére az is meglesz és akkor már minden infonk együtt lesz egy újabb lombikhoz, november-decemberben mindenképp szeretnénk belevágni.

Noki,
szegény Réka baba! És szegény aggódó anyja! Remélem, hamar túllesztek ezen is!

Kivancsicsacsi,
hát ha ez igaz... :evil: :evil: :evil: Nekem nagyon-nagyon tele van a hócipőm a szcientológusokkal amiatt, hogy üzleti érdekektől vezéreltetve áltudományos dolgokkal sok-sok ember egészségét veszélyeztetik. Persze ezek azok a dolgok, amik sajnos soha nem fognak tényszerűen kiderülni, szóval csak remélni tudom, hogy ha a Ciris a szciók kasszáját gyarapítja is, az orvosi beavatkozások akkor is makulátlanok lesznek ott és nem kis marslakókat fognak beültetni nekünk... Ugyanis, ha nem tudnátok, a végső titok, amit csak sok évnyi "auditálás" (egy rakás pénzbe kerülő agymosás) után tudhat meg a boldog honpolgár:

"A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt több milliárd űrlényt semmisített meg itt a Földön azáltal, hogy egy hidrogénbombával felrobbantott egy vulkánt. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra, és ezek a thetánok okozzák az emberek érzelmi problémáit. De szcientológiai kezeléssel, „auditálással”, ezektől a thetánoktol meg tudunk szabadulni."
(ezt speciel a Wikipédiából vettem, de egyszer összeszedtem több szórakoztató olvasnivalót is a témáról...)

Szóval legyetek óvatosak, ha thetánokat láttok közeledni....!

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok!

Kiváncsicsacsi, én nem tudom hogy mi az amit írtál és miért rossz ez bárkinek is, tehát én ehhez nem tudok sokat hozzászólni. Míg ott volt V doki én nagyon szerettem odajárni és nem csak a doki miatt hanem az egész stáb imádni való volt. Kedvesek és mosolygósak és segítőkészek. Az utóbbi nagyon fontos szempont egy intézménynél. Nem voltunk ott sokszor csak egy lombik erejéig és nem láttam a színfal mögé, úgyhogy igazad lehet csak én olyan kis tudatlan vagyok és nem tudom miért rossz a szcientológiai egyház. Bocsika, nem bántani akarlak, csak furi hogy ide írtad ezt hiszen mi már nem a Ciris-be járunk hanem a V dokit követtük. Asszem mindenki kikérte már a leleteit onnan.

Zsiby, nagyon nagy izgalommal olvastam a story-dat. A lényeg hogy jól végződött és minden rendben van. Ez a nem segítenek és mindenki beszól az anyukáknak nem nagyon tetszik mert senki sincs ott azért mert ott olyan jó lenni hanem mert muszáj. Kicsit kiakadtam, de majd elmúlik. Kőrösi Tamáshoz szeretnénk bejutni és ez a nehéz. Ma Boga dokihoz tudtak volna időpontot adni. Nem tudom hogyan adják az időpontokat, de most mindjárt megnézem hátha van fórumos oldal és megkérdem a csajokat. További sok tejcit kívánok és jó alvókát a babádnak.

Kockásfülű, :lol: lenyűgöztél a tudásoddal. Vigyázni fogok a thetánokkal. Én semmit sem tudok a szcientológiáról, de látom te nagyon ott vagy e témában. Gratulálok. Egyszer, ha nagyon fogok unatkozni akkor én is utána olvasok ezeknek a dolgoknak. :wink:

Egyéb: most olvastam hogy az FSH nevű hormon zavart okozhatja a szénhidrát anyagcsere zavar is. Hát, nagyon meglepődtem, de látok némi igazságot benne mert nálam menopauza még nincs és mégis magas volt az FSH-m a budaiban. Hát, ha egyáltalán magas volt... mert a Cirisben tökéletes volt minden hormonom. Mindegy, én elhatároztam hogy szénhidrát mentesen fogok élni míg meg nem tudom hogy kismama vagyok. :lol:

Mindenkit ölelek, kockásfülü ha te kapsz időpontot Kőrösi dr-hoz akkor nagyon mázlista vagy. Most utána nézek még néhány dolognak. A szénhidrát anyagcsere zavar amit állitólag metformin-al lehet kezelni és a fórumot is megkeresem hátha mondanak valami érdemeset a csajok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: