Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csütörtökön voltam kedvenc Doktorunknál! Volt esetleg valamelyikőtök?

Kép
manguszta
 
 


Juhhhhuhhhhúúúúúú! Laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!

Kép
manguszta
 
 


Halihó Manguszta!
Milyen volt?Hogy van a kedvenc doktor bácsink?Mesélj!
Perla
Üdv mindenkinek! :)
perla1979
 
 

 
 

Szia Perla!

Felment a vizitdíja egy ezressel, szinte mentegetőzve mondta.
Nagyon rendes volt, mint mindig, most nem volt olyan tűnődő. És "felírta receptre" az Embert... :oops: és mondta, hogy legközelebb már egy pozitív teszttel jöjjek :)
Remélem, ezt nem úgy értette, hogy színemet sem szeretné látni jó ideig (amúgy a Clostys receptekért mindenképp mennem kell...) :lol:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
Máris új bébiprojekt?Mikor is szültél?Vagy rosszul emlékszem?(Lusta voltam végigolvasni az oldalakat) :wink: Closty?minek?
Igen,már legutóbb nekem is 9000-et kellett fizetnem:(De hozzá még így is jó menni :oops: :wink:
Üdv mindenkinek:Perla
perla1979
 
 


Szia Perla!
Nincs még béb... tavaly volt, 7 hétig, de csak volt... :(
A vonalzóm esküvős... :-)
Closty azért kell, mert alacsony az LH-szintem (erre van más gyógyszer is, de az elég rázós, ahogy olvastam, és jobb megpiszkálni a hipofízist a Clostyval). Emellett picit rövid a ciklusom, és ezért nem bír beágyazódni.
Szóval, most az a feladat, hogy legközelebb plusszos teszttel menni a doktor úrhoz. :)

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!
Bocsi,hogy ilyen buta voltam,de hát az én memóriám :oops: De akinek halálhírét keltik!... :lol: Szóval hajrá!Én is sokáig küzködtem a Closty-val,és amikor már feladtam,akkor sikerült :wink: Úgyhogy neked is hamarosan sikerülni fog!Én nagyon szorítok,mert én pontosan ezen mentem keresztül és megértelek :wink:
Ha van kedved,beszélgethetünk priviben is!
Mégegyszer:ne haragudj a hülyeségemért!De ez jelent valamit!
Üdv!
Perla
perla1979
 
 


Henne! Nagyon szurkolunk ma és várjuk a képeket!!!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok,

gyors bejelentkezés. :)

holnap délután, este fele majd lehet drukkolni, holnap lesz a nagy napunk Levivel, ha minden igaz. :)
Holnap lesz a császárunk, majd gondoljatok ránk. :)

utána természetesen hozok majd képeket. :)

puszi

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne, mennek a drukkok!!!!
vuduvuduvudu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Perla, ne izélj, semmi baj! Ez is azt jelenti, hogy már történelem :) És persze, szívesen csevegek! :-)

Kép
manguszta
 
 


henne, sok szerencsét! :) Nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!
Csodálatos, hogy tudod, holnap már anyuka leszel :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Henne!
Nagyon drukkolunk neked! Biztos minden rendben lesz, hiszen a legjobb kezekben lesztek! Aztán majd kérünk képet a picúrról ha hazamentetek! Sok szerencsét és jó egészséget!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Henne!
HAJRÁ!SZORÍTUNK!!!!!
Perla :lol:
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!
Hol vagytok?Nagy a csend!Nem tudja valaki,hogyan,hol lehet rákeresni a neten a Klinika szülésznőire?
Köszi és pusszantás mindenkinek!
Perla
perla1979
 
 


Szia Perla!

Régebben volt egy olyan menüpont a SOTE II honlapján, hogy minkatársaink, de ott csak (jó esetben) fénykép volt fent, nem nagyon szofisztikált az a honlap...

De úgy tudom, a Gidai fix szülésznővel dolgozik, a nevét nem jegyeztem meg, de mindenki dícsérte.

Az nagyon megmaradt bennem, amikor egyszer receptért mentem be a Klinikára és a szülészet előtt vártam a doktor úrra, épp vittek vissza egy frissen szült anyukát a babával, ágyastul. Az anyuka kicsit kómás volt (mintha altatták volna), két szülésznő vagy egy szülésznő meg egy nővér kísérték, egy idősebb, anyám-korabeli nő a kezét paskolgatta meg nagyon nyugtatóan beszélt, a másik vitte a babát, de úgy, mintha a koronaékszereket vinné. Na, ez nagyon, nagyon jó benyomást tett rám, pedig még sehol nem tartok bébileg :oops:

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!
Köszi a válaszodat!Igen:a honlapjukon a munkatársak menüpont alatt én is keresgéltem már,de ott csak a dokikat találni meg :cry: !

Akivel Ő szokott dolgozni,az Gönczi Katalin!(jó lenne tudni,ki is ő)Sok jót hallani minden szülésznőről,szerencsére!Már én is többet láttam a folyosón járni-kelni és kíváncsi lennék,hogy kiket láttam név szerint!Kedden is megyünk szülésfelkészítőre(pont szülőszoba látogatás lesz),hátha fény derül néhány névre! :lol: Már várom!!!

Ha van kedved,mesélhetnél magadról,a kezelésedről,eredményeidtől,tapasztalataidról,stb.Szívesen olvasnám,hátha tudnánk egy kis tapasztalatot cserélni!
:roll:
Minden jót kívánok :wink: Perla
perla1979
 
 


Sziasztok csajok és babucik!
Remélem mindenkivel minden oké,mert elég nagy a csend! :cry:
Manguszta!
Sajna a szülőszoba látogatáskor nem kaptam nevekről infót,de az iwiw-en megtaláltam 2 szülésznőt is!
MINDEN JÓT KÍVÁN MIDENKINEK:Perla!
Várom ám a friss élményeket az újdonsült mamiktól!És a mostanság szültektől is,hogy milyen volt a mi szeretett doktorunk és ki volt a szülésznő!Köszönök minden tapasztalatot!
Írjatok! :cry:
perla1979
 
 


Sziasztok!

Perla, nincs sok mesélnivaló... Closty-t szedek meg Utrogestant (ez utóbbi, a tavalyi tapasztalat alapján, annyit használ, mint a langyos víz, de azért szedem). És reménykedem. Tüszőérés van, dögivel, hormonálisan minden rendben, Leiden-t is néztünk, azzal is minden rendben van. Csak éppen megtapadni nem tapad meg.
A ciklusom egy kicsit rövid (öreg vagyok és ez ennek is a jele), 25-26 napos, Doktorunk szerint ez még teljesen rendben van, 21-től lenne kóros, és menjek a fenébe (nem így fogalmazott :-) ), hogy a 38 évemmel jövök, az semmi. Aranyos, de azért, legyünk őszinték, ha 20 éves lennék és nem volna egy vetélés már a hátam mögött meg egy rakatnyi endometrikus csomó odabent, sokkal egyszerűbb volna a helyzet.
Lehet, hogy kéne még nézni egy inzulinrezisztenciát (apai ágon mindenki cukros, bár "csak" a férfiak), nekem meg van egy karbantartott colitis-em (ami stressz alapon aktiválódik, és gondos odafigyeléssel tünetmentesen tartható). Belgyógyász szerint semmi akadálya a teherbeesésnek (bár igaz, hogy tavaly is egy szteroid-kúra után jött össze, szóval a hipofízis erőteljesebb megpiszkálásának segíteni kéne...)

A türelem nagyon fontos. Meg a stresszkezelés (én gobelinbe fojtom :-), tele a lakás kisebb-nagyobb hímzésekkel... ), aztán meglátjuk. Meg ott vannak a példák: olyanoknak is összejött már, akiknek még csak tüszőérésük sem volt, meg egyáltalán nem is reagáltak a kezelésekre. És talán még jó is, ha ebben a ciklusban nem lesz (épp megjönni látszik...), jól elmegyünk síelni decemberben, és a jólevegő is használ majd.

Magadról is mesélj, meséljetek, lányok! :-)
Millió puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


sziasztok lányok

jelentem, 11.17.-én 17:06-kor megszületett a kisfiam 53 cm.el és 2890 grammal. :) Minden rendben van, jól vagyunk. :)

holnap megpróbálok fotót is linkelni. :)

most sír, így mennem kell...
majd még jövök. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Nagy-nagy GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon várjuk ám a képeket és ha még időd is van,akkor a beszámolódat is :lol:
Jó egészséget mindannyiótoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Üdv:Perla
perla1979
 
 


Szia Manguszta!
Örülök,hogy "hallottam" felőled!
Gratulálok a türelmedhez és kitartásodhoz!Habár én is kb.2 évig vártam.Már nagyon el voltam keseredve és akkor sikerült!!!!!!!7.inszemináció után!!!!!!!!!Neked volt/lesz inszeminációd??????????????vagy csak gyógyszerrel kezelnek?
Minden jót és kitartást!!!!!Vigyázz magadra a síelés alatt!
Ezer pusszantás! :wink: Perla
perla1979
 
 


Nikicske!
Mi van veled(veletek)?Rég nem írtál!!!!!!!!!!!!!!Ha tudsz,írj!
Minden jót!
Perla :wink:
perla1979
 
 


henne, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)

Kép
manguszta
 
 


Henne!

Én is gratulálok!!! Jajjj de jó már Nektek!!! :)

Perla! Velem minden Ok :) Hogy tetszett a szülőszoba látogatás? Szerintem klassz volt... Már szeretnék ott tartani, bár még várjunk vele néhány hetet ;) Tudom, hogy már viszonylag nagyok vagyunk (már majdnem 36 hetesek), de én rettegek a koraszüléstől... Csak be ne vonzzam :S

Szép hétvégét mindenkinek!

N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Nekem nagyon tetszett a szülőszobalátogatás!Még a férjem is odáig volt...nagyon jó tudni,hogy hová kerül az ember lánya :) Végülis választottál szülésznőt?Milyen sűrűn kell járni a dokinkhoz így a vége felé?Minden rendben lesz és nem kell koraszülésre még gondolni sem!
Szorítunk!Vigyázz magatokra! :wink:
Szép hétvégét mindenkinek!
perla1979
 
 


Henne!

Én is gratulálok nektek! Minden jót, szépet kívánok!!

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


sziasztok,

jelentkezem egy gyorsra amíg Levi engedi. :) igértem nektek képet, mindjárt mutizok párat. :)
ne m tudom, Ti hogy voltatok vele, de nekem már most hiányzik a heti egy tali a dokinkkal.. :) olyan furcsa, majd csak december vége felé találkozunk. :) hiányzik a pocakom is, jó volt az az időszak. :)

és a képek: Kép Kép

oh. már ébredezik Levi, gondolom éhes.. :) majd még megpróbálok jönni. :)

nikicske, kitartás, mindjárt itt a vége ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Csodaszép a te kis herceged!Mégegyszer nagy-nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Jó egészséget mindannyiótoknak!
Üdv:Perla
perla1979
 
 


Henne, gyönyörű a fiad! Gratula mégegyszer hozzá!

Millió puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


henne, gratulálok én is a gyönyörű fiacskádhoz, jó egészséget és sok boldogságot neki és nektek!

Gyorsan megpróbálom leírni, milyen is volt a szülés meg a kórházbanlét, mert látom, van rá érdeklődés :)
A szülés maga teljesen rendben ment, a vajúdóba kerültem éjjel kettőkor, és itt voltam hatig. Ezalatt óránként kellett volna nézniük, hogy hol tart a tágulás, de csak kb másfél óra múlva vizsgáltak először, aztán meg hat óra tájban. Néha ránk néztek, de alapvetően nem sokat foglalkoztak velünk, nekem ez nem volt gond, mert éjjel volt, a fájások jöttek, nem volt miért izgulnom. De az látszott, hogy az éjjele doktornő nagyon kimerült, nagyon szétszórt, az infó nem ment a szülésznő és az orvos között, és azért ez nem volt annyira megnyugtató. A dokinknak hatkor szóltak, kb 25-30 perc múlva érkezett, és ahhoz képest egy és egy negyed óra múlva kinn volt a baba, túl sok feladata nem volt, türelmesen várakozgatott, amíg én jajgattam (a legvégén). Kitolásnál volt egy kevésbé jól sikerült poénja, akkor hallottam, hogy szól neki valamelyik szülésznő, hogy inkább nem (én csak nyögve ráztam a fejem). A lepényt kinyomta, könnyen kicsusszant, a varrás szerencsére nem volt fájdalmas (első szülésemnél horror volt, rosszabb mint a kitolás). Szülés után öt órán át pihengéltünk a szülőszobán, mert fenn az osztályon nem volt hely. Ez nekem nem volt gond, de a férjemnek jobb lett volna, ha már haza tud jutni végre és az ágyában pihengetni :)
Én külön szobát kértem, és nem bántam meg. Igaz, hogy nagyon picike volt (a szoba), de legalább tudtam pihenni, főleg, hogy Júlia egy kis tündérbaba volt. Hátránya, hogy a csecsemőosztály egy emelettel lejjebb van, így a babákat vizitre, fürdetésre le kell tolni. Kivinni őket a huzatos előtérbe, aztán lezötyögtetni a mindenki által használt, így sztem egy picire nézve fertőzésveszélyes liften. Már ha megy a lift - ha nem működik, akkor meg kell szervezni, hogy jut a baba le, illetve fel. Ebben volt aki szívesen segített, volt aki morgott.
A csecsemőosztályon rengeteg volt a baba, és megdöbbentő a fejetlenség. Mindenki segítőkész volt, látszott a jószándék és az igyekezet, de ezzel együtt hallottam ilyeneket, amíg ott voltam: "Ez a baba kis mostoha, elfeejtettük megcsinálni az összes vizsgálatot". Júliát volt, hogy kétszer kellett levinnem uyanarra a vérvételre, mert valami lett a vérmintájával. Egy nappal a hazamenetel előtt azt mondták nekem, hogy okés a gyerek, vihetem haza. Mondtam, hogy csak másnap viszem. Akkor minek hoztam elbocsátó vizitre - kérdezték. Nem arra vittem. Szóval, én alig vártam, hogy otthon legyünk, és majd a mi dokinkkal mindent átbeszélek.
Nem akartam senkit elkeseríteni, de sajnos az volt a tapasztalatom, hogy a SOTE II abszolut nagyüzem, azzal együtt, hogy (szinte) mindenütt csak jószándékot láttam. Remélem, hogy mások jobb tapasztalatokról tudnak beszámolni.

s bocs, tényleg sajnálom a nem túl lelkesítő híreket, de gondoltam, jobb felkészülni, mint benn szembesülni ezekkel, főként az első gyerekes anyukáknak (második babánál talán könnyebb ezt elviselni).

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Szalamandra azt hiszem igazad van a kórházi nagyüzemről, tényleg nagy a fejetlenség. A csecsemős nővérek közül csupán 1 vagy max 2 volt az aki igazán aranyos és segítőkész volt! A főnővérről nagyon nem akarok beszélni, vele mindkét gyerekem születésénél sikerült összeveszni. A gyerekágyas nővérekről viszont nem tudok rosszat mondani, ők aztán tényleg aranyosak voltak.
Viszont én nagyon nem akartam egy ágyasba menni, mert én igazi beszélgetős vagyok, sztem meg is bolondultam volna egyedül. Viszont most másodjára már sokkal jobb volt, nem volt bennem annyi kérdés, meg bizonytalanság.Valahogy gyorsabban is repült az idő.

Gergőm ma 4 hónapos! 8 kg és 63 cm. Már kap egy kis gyümit, meg cicizik jó sokat! Annyit nevet, hogy el sem hiszem. Még mindig nagyon jó kisbaba:)

Henne nagyon édes a pici fiad, én az egészség mellé még sok-sok türelmet is kívánok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Henne!

Nagyon édes Levi! :) És köszi a biztatást... Már nagyon várom én is, hogy kezemben tarthassam a kicsi fiam, de most már kezdek a szüléstől parázni... Már vannak jósló fájások, így egyre inkább izgulok...

Csajok! Szedett valaki közületek homeopátiás bogyókat? Én most egy csomót olvasgattam róluk és állítólag a cimicifuga racemosa és a caulophyllum thalictoides nagyon sokat segít a vajúdás lerövidítésében... Ti mit tudtok ezekről?

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


nikicske szia!

Igen, én mindkettőt szedtem, és elég gyorsan meg is szültem (20 Perc alatt). Nem tudom, hogy ennek köszönhettem-e vagy alapból "gyorsszülő" vagyok, de ártani biztos nem fog, az tuti! És még egy tanács, én használtam gátmasszázsolajat is, a dokink külön örült neki, azt mondta, h nagyon jó. ÉS tényleg jó volt, mert nem kellett vágni, egy akkora apici repedésem volt, h alig lehetett látni. Én szülés után simán törökülésben ültem, meg ülve szoptattam. Míg az első szülésnél vágtak, na az szörnyű volt. Szóval megéri. Én a Mother Love-osat vettem, patikába lehet kapni, mondjuk nem olcsó, 2 ezer felett van...

Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok csajok!
Kinek mi a véleménye a légzésfigyelőről?Mindenkinek van?
Szalamandra!
Köszönjük a beszámolódat!Választott szülésznőd volt?Ha igen,ki?
Ki jön ezen a héten kedvenc dokinkhoz???
Minden jót minden babának és mamának!
Üdv mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzska, te is megerősítettél :) Egyébként tegnap voltam CTG-n, kérdeztem a dokit is, hogy mi a véleménye és egyértelműen támogatta... Úgyhogy már be is szereztem és ma elkezdem :) Azzal a 20 perccel én is kiegyeznék... :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske! Helyes, írtam privit is! Amúgy ne gondold h a 20 perc nem fájt! Sokkal rosszabb volt mint Mátéval a 4 óra. De gondolom sokan még azzal is kiegyeznének:)

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok csajok!
Mi újság veletek?Nagy a csend! :cry:
Kinek volt "szerencséje" Ambrus dokihoz és a terhességi diabéteszhez? :cry: Meséljetek!
Mindenkinek minden jót kíván:Perla[/quote]
perla1979
 
 


Hello Csajok!

Már itt vagyok lassan a célban, de egyre nehezebben bírom... már olyan jó lenne szülni...

Beus! Ti egyben vagytok még? Vagy már háromban? :)

Perla! Nem lett jó a cukoreredményed? Mi a baj?

Üdv.
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok csajok!
Mindenki jól van?"Kihalt minden,zene se szól..."Hol vagytok?
Niki!
Igen,elég rossz lett a cukoreredményem és most kemény szénhidrát-diétát kell(ene) tartanom,csak egyik "orvos" sem tud összeállítani értelmes menüt 150 g szénhidrátra!Tiszta ideg vagyok,héten megyek diabetológushoz,talán ő majd összeállít nekem valami "menüt" :(
Már azt hittem,azért nem vagy itt,mert már anyucizol! :lol: Jól emlékszem,hogy karácsonyra vagy elvileg kiírva?Hogy álltok?Kibírod addig,vagy van valami esélye,hogy a legszebb karácsonyi ajándékkal "leped meg" a családod?CTG-re jársz minden héten?Fájások?Izgulás?Mesélj!Várom válaszod,persze csak ha rá(m)érsz! :wink: Szorítok nagyon!Biztos nagyon ügyi leszel!
Minden jót kívánok mindenkinek!Perla
perla1979
 
 


Perla nem a sote 2-re kell menned Ambrus doktorhoz? én is cukros voltam terhesség alatt.. jujj de el voltam keseredve miatta.. e kibírtam végül!

Mi jól vagyunk, Zitus nő mint a gomba, mosolyog, sikongat, cuki :)

Kép
zpilla
 
 


Jajj hülye vagyok, most olvasom feljebb hogy de.. Ambrus doktor nagy mumus a kismamák közt, nem egyszer jöttem ki félig meddig bőgve Tőle. de megszoktam, Doktor urunk többször meg is dicsért hogy milyen jól viselem.. meg kell szokni a stílusát.. meg a diétát, meg hogy minden héten menni kell hozzá, meg órákat!!! várni rá, meg hogy írni kell mit eszel, meg hogy számolni kell mi mennyi CH, meg nekem sajnos később az inzulint..
esküszöm hiányzott Ambrusdoktor miután megszültem :)

kérdezz nyugodtan volt szerencsém 24.héttől a 39.ig minden héten találkozni vele !

Kép
zpilla
 
 


Szia Zpilla!
Köszi,hogy jelentkeztél!Akkor gondolom neked is napi 150 g CH-os diétát írt elő Ambrus doki!Hogy sikerült betartani?Mert én utánanézegettem és elég kevés ez a mennyiség,és nagy kínban vagyok a menüösszeállítással,főzéssel!Mesélnél a te menüdről? És mégis mennyi volt a te cukrod?:oops:
Szerencsére nekem nem hozzá kell majd járnom kontrollra,mert-látva a lakóhelyemet-azt javasolta,keressek közelebb diabetológiát!Finoman szólva is furcsa személyiség! :oops:
Köszi a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Minden jót kívánok Neked Titababához és minden kedves Gidai kismamának és babának!
Szül valaki majd nála márciusban?
Pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért nem jeleníti meg a vonalzómat??????????????????? :oops: :roll: :cry: :evil:

Kép
perla1979
 
 


Nekem 8,9 volt a terhelésesen, aztán 160grammossal sikerült tartani egy darabig a normálisban, aztán romlani kezdett és inzulin, majd egyre több inzulin.

Én nem éheztem csak az első 2-3 hétben, utána hozzászokik a szervezet. de addig tényleg nagyon kevés..
Mindent lehet enni amiben nincs cukor, húst minden mennyiségben.. ( nemegyszer elmondta hog yha éhes vagyok 2 étkezés közt megehetek egy tábla szalonnát, egy kiló töpörtyűt :) hát köszi :) ) köreteket, pékárut el kell felejteni :( nekem az volt a legnehezebb.. a pogácsa, meg a kakóscsiga :)

Mi megvettük ezt a könyvet:
http://www.libri.hu/konyv/cukorbetegseg-es-dieta.html

vannak receptek a hátuljában, finomak, és megadva hogy egy adag mennyi CH, sztem nagyon hasznos!! meg táblázat, van mintaétrend is benne de az pont nem olyan elosztásban volt mint nekem.

ha nem hozzá kell járnod, akkor is tartsd be rendesen, sztem ő a legszigorúbb, másik diabetologus nem lesz ilyen szigorú, de a baba érdekében én nem bántam hogy mivel rettegtem tőle betartottam mindent rendesen :D

a jó hír hogy teljesen elmúlt, nyomom a kakóscsigát azóta ;)

Kép
zpilla
 
 


perla1979 írta:Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért nem jeleníti meg a vonalzómat??????????????????? :oops: :roll: :cry: :evil:


így első ránézésre hiányzik a végéről egy kapcsoszárójel, vagymiez ? :D : ]

Kép
zpilla
 
 


Szia Zpilla!
Köszi a jótanácsokat!Megpróbálok nem elkeseredni!Általában elég hamar feladom,de most nem szabad!
Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla1979 írta:Szia Zpilla!
Köszi a jótanácsokat!Megpróbálok nem elkeseredni!Általában elég hamar feladom,de most nem szabad!
Pusszantás:Perla


Tényleg ne! sajnos a magas cukor sok csúnyaságot okozhat a babának, érdemes ez a nem kicsi.. önmegtartóztatás!! gondolj arra hogy kibújik a Babó és már nyomhatod is befele a finomságokat :)
Nekem szülés után Kati (Gönczi Kati) kiment a rokonsághoz, hogy na akkor hol a kakaós csigám , mert számítok rá :)
G Doki a varratszedésen is kérdezte hogy megvolt e már a kakóscsiga evés :)

Kitartás!! Meg lehet csinálni!!!

Kép
zpilla
 
 


Nem megy ez a vonalzó-dolog! :oops: :twisted:

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Még nincs babuci, egyben vagyunk, de már nagyon várom... Dec. 26-ra vagyok kiírva, de jelen pillanatban semmi jelét nem mutatja, hogy jönni szeretne... Eddig voltak szépen josló fájások, de 2-3 napja azok is teljesen megszűntek. CTG van minden héten, de az is azt mutatja, hogy a csöppség nagyon vígan el van a pocakban :D Nekem is kialakult terhességi cukorbetegségem, de nálam pont az ellentéte volt, mint nálad Perla és zpilla... nekem nem magas, hanem nagyon alacsony volt a terhelt érték, ami egy szabályozási zavarnak köszönhető... Mondjuk szerencsére ez a jobb verzió, mert ettől a babának semmi baja nem lesz, de nekem is oda kell figyelni, hogy mikor és mit eszek... én nem lettem letiltva a szénhidrátról, csak éhgyomorra nem szabad azt enni.

Már nagyon szeretném, ha megszületne a kis drágánk, szurkoljatok, hogy a karácsonyt otthon tudjuk tölteni... annyira szeretném a fa alá betenni :D

Üdv mindenkinek és jó készülődést az ünnepekre!

N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske!
Szorítunk,hogy MINDEN ott legyen a fa alatt!
Minden jót a karácsonyi készülődéshez!
Pusszant mindenkit:Perla
perla1979
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: