Új privát üzeneted érkezett!

én meg anyajegyeket szedettem le decemberben meg januárban,összesen 5-öt,nem lézerrel.Nekem nagyon sok anyajegyem van,és a pocakomon egynek megváltozott a színe és formája terhesség alatt. A szövettana mindegyiknek negatív lett szerencsére :D
Vendég
 


Cseriani!

Nekem is van egy ilyen anyajegyem, úgyhogy húzok el....tökre befeketedett ami a pocimon volt, úgyhogy most be vagyok tojva rendesen!
Magánba voltál vagy sztk-son?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


a bőrgyógyásznál magánrendelésen,és ő küldött be a sebészetre,ott szedték le,ott nem kellett fizetni érte,és tényleg nagyon szépen megcsinálta a doki. Ha itt laknál a közelben ajánlanám a sebészt :wink:
Vendég
 

 
 

Nem tudtam, hogy sebész szedi le. Magánzóba fogok menni, mert ott feltételezem, hogy alaposabbak.
Sokba fáj? És hogy nézi meg? Egyenként ezzel a nagyítós izével?
És van egy anyajegyem OTT is. :? Azt is megnézi???? :oops:
De lehet, hogy meg se említem.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nekem azt mondta a bőrdoki,hogy mivel festékes anyajegy,ezért irány a sebész. Az injekció fájt,de utána nem éreztem semmit. Két nap múlva kellett mennem kötéscserére,8 napig nem érhette víz,és 2 hét múlva volt a varratszedés. Atr meg sem éreztem. Viszont arra készülj fel,hogy ROHADTUL VISZKET :!: :!: :twisted:
Vendég
 


ja,igen,nekem mindet azzal a kütyüvel nézte a bőrdoki,kb.45 perc volt,mire tetőtől talpig végigvizslatott.Lehet jpbban ismeri a testem apróbb részleteit,mint a férjem :lol: :wink:
Vendég
 


Lívia! Köszike a recepteket, megkaptam!


Cseriani!Eliza egy kis gyémánt (nem eladó ?:lol: ), bűbáj!!!! Látom ilyen 3 kerekű babakocsitok van, jó? Meg vagy vele elégedve?

Kép
timesz
 
 


timesz nekünk egy pierre carden sportbabakocsink van,még Kristófnak vettük,a nagybabakocsit nem díjazta,azért kapta a másikat. Ez a babakocsi csak úgy hozzánk került,majd adjuk tovább,ha nekünk már nem kell,barátoknak...nem lehet lefektetni,elég kényelmetlen,ha Eliza alszik benne...nem is igazán használom,csak mikor terepen megyünk,mint pl.tegnap,az erdőben... :D
Vendég
 


Cseriani!

Köszike!
Ára?????Ha nem vagyok indiszkrét......tudom, hogy lehet eltérés, de úgy nagyjából mire készüljek.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimo!

A problémánk még mindig nem oldódott meg, szerencsére az orrunk "tiszta".
Most lehet, hogy baromságot kérdezek, de nem lehet, hogy már jön a foga?? :?
Ugyanis tömköszöli az öklét a szájába, iszonyúan nyáladzik, enni nem nagyon akar (a már említett módon eszik) és hát ugye nyűgös.
Bár az ínye nincs negduzzadva és tudom, hogy az öklét ebben a korban az ismerkedés miatt rágcsálja.
Szóval nemtom. De tényleg nagyon nyáladzik, állandóan ázok, ha a vállamon van.

Hogy sikerült a bulitok??????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi!

Elkövettem azt a hatalmas hibát, hogy most este megnyitottam a recepteket!
Valami müzlis epres valaminél pont.....pont úgy nyáladzok most, mint Domi!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi, nagyon köszönöm megkaptam.
Én nem nyitottam meg, mert tartottam attól a hibától amibe Krisz esett :)
Krisz, nekem is nyáladzik Anna, dehát csaknem jön még a foga. Vagy igen? :shock: Dorkának 2-3 hónaposan kezdett jönni.
A doktornéni a 2 éves "láthatásnál " megállapította hogy több a foga mint kellene. :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Sziasztok !


Lányok ez szörnyű. Én is fél évente járok a dokihoz, nekem is mindig a fejem felett lóg ez a HPV kérdés. Ezért is akarom a gyereket mielöbb beoltatni.
Alaptomos egy betegség, már csak akkor van tünete amikor késő minden . Ráadásul egyre több anyuka , ismerős számol be ezekről a problémákról.


nuncili : irok választ ahogy tudok.
A pótlás kérdésében a leirt válaszok szupik. Tényleg észre fogod venni ha eljön az ideje.
Vannak tünetek amelyek egyértelműen erre utalnak.
Az anyagcserebetegségeket a kórházban PKU szüréssel próbáljuk kiszürni.
Ha eltérés van . elöször ismételni kell. Majd irok erről is részletesebben.


gabcsa : tehát mint elöbb emlitettem is , nincs tünete a HPV -nek. Pont ez a baj. Csak az időszakos rárszürésen derülhet ki, ezért ilyen veszélyes.
Ha már valamilyen tünet jelentkezik addigra már gyakran késő.
Nagyon fontos a megelőzés, ezért muszáj elmenni a nögyógyra legalább évente 1 X.

A kullancs elleni oltást én úgy tudom, hogy 12 hónapos kortól lehet beadatni.

Krisz : a mai világban már minden elképzelhető. A gyerekek egészen máshogy fejlődnek, minden felgyorsult valahogy. Alkalmazkodni akarnak ehhez a rohanó világhoz ?!

:shock: Tehát elképzelhető hogy már elkezdődött a fogzás, és elindultak a fogcsirácskák. Aztán hogy a fogacskák ténylegesen mikor bújnak elő az már egy más tészta. Gyerektől függ.
Mindenesetre a tünetek nagyon passzolnak a fogzáséhoz . ( nyáladzás, nyugtalanság , széklet vált. stb )


Most sajna mennem kell, mert a férjemnek kell a gép.
Jelentkezem legkésöbb délelött.

Ja a buli nagyon jól sikerült, a kicsi nagyon örült az ajándékoknak , jókat ettünk, és végre együtt volt a család . :wink:


Puszi
nadimo
 
 


Nadimo!!!

Most hogy írod....tényleg...a széklet is megváltozott.
Eddig napi 4x volt, most napi 1 x van, vagy pl tegnap 2 nap után jött és annyira híg volt, hogy át is kellett öltöztetni. Na az szép produkció volt! :lol:

Asszem veszek valami homeos kúpot, Viburcolt.....szegényke ne szenvedjen már annyit! Ugyanis annyira megviseli, pl a vasárnapot végigordította, minden hajszálam égnek állt estére.Anyira kifáradt az ordításban, hogy este fél nyolckor elaludt és csak reggel 3/4 4-kor ébrdet először! :shock:
Aztán utána meg 8-kor.Még jó hogy éjjel alszunk MÉG.
Ja és a cumit is rágcsája etetéskor.szegénykém....

Buli: örülök, hogy jó lett!!!! :lol: :lol: :lol: Képeket mikor kapunk már tőled is?? :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lányok, nekem is kijöttek fekete anyajegyek a cicimen, hasamon még terhességem alatt, és amik akkor jöttek ki, azok szülés után le is estek...
És ugyanannyi van rajtam, mint volt...
Nálunk még nincs fog, de talán én már jobban várom,mint Balu.:-)Egy fél babapiskótával vakargatta tegnap az ínyét. Ma meg a kezét feltette a feje búbjára, mert tegnap bekentem olajjal, aztán pancsi alatt türcsivel megmasszírozgattam.
Úgy hálálta meg, hogy belepisilt a vízbe. :-)

Kép
fridus
 
 


fridus,te már adsz babapiskótát? Dehát abban van liszt...
Vendég
 


Nem, csak a kezébe, amit a szájába rak, nem eszi meg...

Kép
fridus
 
 


Cseriani! Pár napja már én is megpróbáltam a gyümölcspürébe a darált babakekszet, és a védőnő szerint is már adható. Ezenkívül azt is mondta, hogy már adhatom neki a főtt tojás sárgáját (fehérjét még nem), túrót, reszelt sajtot, persze kis mennyiségben.

Nadimo, szerinted 6 hónaposnak jöhetnek már ezek a hamik?

Kép
timesz
 
 


Krisz : a Viburcol kúp jó , mondjuk általában inkább éjszakára ajánlják és napközben pedig a golyókat. De ettől függetlenül lehet adni akármikor. Föleg hogy éjszaka még alszotok :?

képek : keresek majd valamit ami mostanában készült és elfogadható
minőségü. Sokat fényképezek , de mikor kellene sosincs egy normális kép sem :cry:
nadimo
 
 


timesz : a hozzátáplálás menete ( hogy mit mikor adhatunk ) , elsősorban a babától függ. Sokat számit hogy a hozzátáplálást ténylegesen mikor kezdjük el , és ahhoz igazodunk.
A legjobb ha a baba 6 hónapig csak kizárólag anyatejet kap, és csak ez után kezdjük el a hozzátáplálást szépen fokozatosan.
De a babák ugyebár nem egyformák, ezért előfordul, hogy hamarább , vagy esetleg jóval késöbb igényli ezt a gyerek. A tápszereseknél a hozzátáplálás elkezdése elöbbre tehető, de ez is a baba igényeitől függ. A kicsi gyomrának, bélrendszerének érettnek kell lenni ezen új táplálékok befogadására, csak akkor kivitelezhető a dolog.
De kérdésedre vélaszolva : végül is adható 6 hónaposan is lisztes étel, ha az előzmények olyanok voltak és a sorrend megvolt és
ha nem jelentkezik negativ tünet . A védönö ismeri őt , ezért is jó ha
kikéred a véleményét. Ha ő úgy itéli meg , akkor adható.
Egyébként a lisztnemű ételeket csak 7-8 hónapos korban szoktuk elkezdeni.
nadimo
 
 


Képzeljétek, én a védőnőt tavaly december óta nem is láttam, amikor januárban voltunk oltáson, ott benézett a babakocsiba, mondta, hogy meg van fázva, és ennyi...
Szóval nem szakad meg a munkában, de itt a tömbben 3 kisbaba van, mondta a múltkor, hogy nincs egyikkel sem probléma szerencsére...
Nálunk a kecskeméti őszibarack nagyon bejött, de a vegyes gyümölcs nem jött be, na meg a banános tejpép sem, csak a vaníliás ízű.
De még tényleg nem eszik piskótát, csak én ettem, aztán odaadtam neki egy felet, először dobálta, aztán látta, hogy én is eszem, aztán bekapta, de inkább az ínyén huzogatta.. :-)
A morzsa meg persze az ágyban maradt. :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!
Védőőnőőő????? No comment!!!!!
Amióta megszületett Panka 2x jött!!!!!! Egy kicsit durva! Dorkánál sem erőltette meg magát!De másodszorra is azért jött ki mert felhívtam a doktornénit valamit kérdeztem tőle, és kérdezte hogy volt kinnt a védőnő, én meg "beköptem" hogy NEM. Nem vagyunk egy problémás eset, de azért mégis, hátha van valami kérdése a kismamának. A barátnőméknél 2 hetente megy ki. És az ő babája 1 hónappal idősebb mint Panka.
Fridus Te erzsébeti vagy?Lehet hogy egy a védőnőnk?

Ha kérdésem van, inkább Tőletek kérdezek :oops: .

Kép
Kép
gabcsa
 
 


nálunk le a kalappal a doktornéni meg a védőnéni elött is!!!
A védőnénivel havonta találkozunk mérésnél,de szinte hetente összefutunk, mivel jó barátnők is vagyunk...igaz,én falun lakom,itt azért könnyebb szerintem.
Timi,nagyon szívesen adom Elizámat,de nem nektek,hanem majd idővel Olivérnek :D
Vendég
 


Gabcsa, itt lakunk a Tesco közelében...
A védőnőnk Török Rozi, viszont dokinéninek Hazadi Éva dokit néztem ki, mert őt jónak mondták, de tényleg szereti a babákat...

Kép
fridus
 
 


Csajok!

Az én védőnőm be se jön a lakásba! Kertkapuból megkérdi, hogy minden okés-e?! A múltkor leszidott, hogy mit képzelek én, hogy tápszert is adok a gyereknek??!!! :shock: :shock: :shock:
Pedig nagyon jól tudja, hogy nagyon nagy gondok voltak a szopizással. Akárhányszor fekhívtam, hogy segítsen, mindig lepattintott. :shock:

szóval.....

Fridus!

Balunak úgy látszik már most hapsis igényei vannak. Csak azt eszi meg ami a (nemlétező) fogára való!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Képzeljétek, ma voltunk a belvárosban busszal, metroval, fent volt végig, picit aludt csak a buszon, és csendben volt, én meg paráztam, hogy sírni fog, és le fognak minket szállítani...
De nagyon jó fiú volt, le a kalappal...
Most már legalább tudom, hogy busszal is mehetek vele ide-oda...
Nagyikat is meg tudjuk látogatni, nem csak ők fognak minket látogatni.

Kép
fridus
 
 


Fridus: az én dokim a Hazadi Éva, vele különösebb gondom nincs aranyos, szereti a babákat, homeopata párti. A védőnő az nem ugyanaz. Szóval tudom ajánlani a doktornénit.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Fridus, mi is ma voltunk először tömegközlekedni! A végére Samu elunta, meg nem lehetett leülni vele a villamoson, mert ringatni kellett (hordozókendővel voltunk), de egyébként ő is jófiú volt :D
danann
 
 


Amúgy van egy védőnő itt a telepen, sajnos a nevét nem tudom, egy kissé molett, de annyira kedves. Amikor Dorka megszületett ő volt kinnt legelőször és olyan kedves volt! Néha ő van a Hazadival rendelésen. Sajnos nem ő a védőnőnk.
Szerintetek lehet védőnőt választani? Vagy már tök mindegy? Vagy körzet válogatja?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Krisz a védőnőnk amikor felhívtam hogy megint terhes vagyok (Pankával), kár hogy nem láttam az arcát, csak elképzelni tudtam. Majdnem hogy le....... , hogy Te jó ég megint. Úgy csinált mintha nyúl lennék és csak úgy köpném ki a kölköket. PÁRDON!!!!
Na mindegy aztán rákérdeztem hogy miért baaaaj???? Aztán hangnemet váltott és próbált kedves lenni.
Dorkával amikor terhes voltam megbeszéltünk egy időpontot hogy mikor jön ki "terepszemlére". Mondtam neki hogy dolgozok, de természetesen arra az időpontra otthon leszek. Na szóval elfelejtett kijönni. Másnap hívtam hogy akkor mi a szitu?? És mondta hogy elnézést csak közbejött valami. Szóval ennyi a védőnőnkről.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Én kispestre vagyok bejelentve, de itt lakom, és felhívtam a védőnőt, hogy nem akarok oda járni, ha itt lakom, így mondta, semmi akadálya... Szóval körzetileg a Rozihoz tartozom. Hazadi Évával egy vörös hajú nőt láttam a múltkor...Egyik kolléganőm is a közelben lakik, most jött át a dokinéninkhez, végülis 6 gyereke van, abból még 4 kiskorú...
Na ő tipikus nyúl... ::-)

Kép
fridus
 
 


Kriszta nekem a bőrgyógyinál 3500-at kellett fizetnem,de ezért az árért ő meg is kérte nekem az időpontot,beszélt a dokival,hogy szoptatok,stb...tehát nem érek rá várakozni. A levétel meg ugye nem került semmibe...
Lívi akkor azok nem anyajegyek voltak,hanem zsírmirigyek,az anyajegynek gyökere van,nem tud lejönni,tudtommal...
Vendég
 


6 gyerek áááááááááááááááá. :) Atya világ.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


A mi védőnénink rendes, és szerencsére (bár már nyugdíjas korú) haladó szemléletű. Egész pontosan a nemrég újra divatba jött elveket vallja, hogy szoptassuk a gyereket, például :D
A dokinéniről még nem derült ki sok, szerencsére nem voltunk betegek. Amikor hazajöttünk (pedig az a karácsony előtti utolsó munkanap volt) azonnal kijött, ő is a szoptatást favorizálja. Csak az irritál nagyon, hogy úgy beszél velem, mintha retardált lennék, ráadásul egyes szám harmadik személyben. 'Anya most megfogja a babát' 'Ha gond van, anya kér időpontot és lejön a tanácsadásra' Ettől egész egyszerűen meg tudok zavarodni! :roll:
danann
 
 


Ja, meg két hetente kell levinnem a tanácsadásra, nem tudom, minek. Szerintem elég lenne az oltásokra, most úgyis sűrűn lesznek, vagy ha van valami gondom. De minden második héten ha kell, ha se, az egy kicsit sok nekem.
danann
 
 


Nadimo!

Sajnos ma még nem derült ki semmi,vettek egy csomo vért tőle,holnap kell telefonálnom,a legjobb eredmény ha beindult és müködik ez az enzim,amit tölünk örökölt,ez a táplálékbol nem választja ki a méreganyagot ami felhalmozodik a szervezetében,ha nem müködik akkor sajna tejci annyi,tápszer kell,és gyogyszer-diéta egész életében.TE MIT tudsz erröl?nagyon elvagyok keseredve,probálok nem sirni,maradjon tejci ha mégis ugyalakulna....
nuncili
 
 


nuncili :

Sokat gondoltam ám ma rátok. Akartam irni a PKU-s dolgokról ahogy megigértem , de addig nem akartam amig nem jelentkeztél a fejleményekkel.
Nem akartalak megrémiszteni.
Első hallomásra ugyanis nehéz dolognak tünik, mert ha beigazolódik akkor egy életmód váltás szükséges.

Az újszülötteknél a kórházban mint már irtam is , leveszünk egy ún. PKU szürést , amely a veleszületett anyagcserebetegségeket szüri ki. Ez nagyon fontos vizsgálat . Általában a sarkukat szúrjuk és lakmuszpapirra cseppentünk a vérből. Ezután ezt a papirt egy nagy központi laborba küldjük, ahol megvizsgálják a vért ezekre a betegségekre. A fenilketonúria elég ritka és általában örökletes, ( a szülőktől ) "betegség."

A PKU ( fenilketonúria ) szürés onnan kapta a nevét, hogy a szervezet nem tudja lebontani a fenilalanint és ezért az felszaporodik a szervezetben ,mérgezve azt. Ha felmerül a gyanú, mindenképpen ismétlés szükséges, kiegészitő vizsgálatokkal. ( ezért vették a sok vért )
Ha a második, ismétlő szürés is pozitiv lesz ,akkor sajnos a baba egészségének védelmében diétára lesz szükség, és szoptatni sem lehet.
Nagyvalószinüséggel a tej, tojás, liszt, sajt , csoki elhagyására is szükség van. A diéta betartása nagyon fontos, mert különben bajt okozhat. Nagyon nehéz , föleg az elején, de aztán szépen beletanulhat az ember mit és hogyan.
Ha ez beigazolódik, akkor az orvosotok biztos elfog látni tanácsokkal, hogy könnyebben átvészeljétek az ezzel járó esetleges nehézségeket.

Remélem azért , hogy mégsem lesz erre szükség, nagyon szoritok a negativ eredményért.
Fel a fejjel, nyugodj meg! Tudom hogy nem könnyű, de van rá megoldás, és ez a lényeg. Sird ki magad , mert visszaszoritani úgysem lehet, aztán újúlt erővel csak előre nézz ! Segitek neked, hozzám mindig fordulhatsz.
Ha van valami fejlemény irj , akár priviben is.

puszi
remélem nem ijesztettelek meg mégjobban
nadimo
 
 


oké, Cseriani! Akkor benyújtanám "elővásárlási jogomat" :lol: a gyönyörű Elizára Olivér nevében, stipp-stopp lefoglalva és meglátjuk 20 év múlva.

Kép
timesz
 
 


Timesz, ez nem így működik, és a Balunak ki lesz a csaja ? :-)
Ő smafu ? Mert barna a szeme ?:-)
Ma az alvásunk úgy történt, hogy két és fél órát alustunk, egyszer kelt fel egy órán belül, de kicsit kinyitottam az ablakot, és aludt is vissza, nem kellett kivennem...
Lehet, túl melege volt, pedig csak kistakaróval takargattam be..
Ja én meg este tíztől reggel 4-ig fent voltam, nem tudtam visszaaludni, pedig milyen jó lett volna...

Kép
fridus
 
 


Rendben Fridus, akkor a fiúk megküzdenek a szép Eliza kegyeiért. ADDIG IS JÓ FELKÉSZÜLÉST A PÁRBAJRA.

Kép
timesz
 
 


Na addig megtanítjuk tékvandózni. :-)
Ma sütök valami gyorsat... Valami kefíreset,
lehet, amit ide felraktam.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Hát a Domi??? Nem elég szép kiscsaj???He????
Legalább olyan értelmes és szerény is, mint az anyja!!!!
És kék a szeme... (arca csupa derű)....

Nuncili!

Nagyon szorítok, hogy minden okés legyen nálatok!

Lívia!

Retardáltság: szerintem én már az vagyok.....:-)Már ha közeledik valaki a babakocsihoz, beindul a bennem rejlő magnó és automatikusan mondja...."igen, jó baba...igen, szopik is, nem nem volt nehéz a szülés, persze szépen hízik stb......."
Tegnap elkapott egy Mariska néni az utcán és 1 órán kerseztül hallgattam a kalácsreceptektől kezdve a Zsófia néni daganatáig mindent.....

Cseriani!

Köszike! Én azt hittem, hogy egy vizsgálat ettől horrorabb összeget képvisel.Akkó kerítek egyet és jól megnézetem az anyajegyeimet.


CSAJOK!!!!!
most volt a híradóban, hogy bács-Kiskun megyében Rota járvány van...... :shock: :shock: :shock:
Jó mi?
Ippeg nem bács-kiskun megyéhez tartozunk. Pont a múlt héten mondta a dokinénink, hogy egész praxisa alatt 1 rotás betege volt...remélem itt nem jelentkezik majd....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Ilyen fancsali képet tudok ám vágni!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Elmélyülten tanulmányozok.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimo!

Nem ijesztettél meg nagyon mert rögtön olvastam rola neten,már ott elájultam.Csak abban reménykedem hogy esetleg beindult az enzim müködése,mert a körzetis dr néninek már volt olyan babája akinek a 2.szürés jo lett.DR ÉRSEKI ILDIKO.Mi is Palotán laktunk 5évig,látom te ott vagy?!Olyan szar mert lelkiismeretfurdalása van az embernek hogy adott egy rossz dolgot a babájának,és nem is az életmodváltás a probléma,meg ha baj van örülök hogy szürik és kiderült hanem a miért pont mi....pedig nagyon jol szopik sokszor nem enged ám és alig birja ki a 3orát,ellenben egyre többször éjjel 4orát nyugi van....ma hivom a drnöt,DR SCHULER ÁGNES,a klinikán,nagyon kedves,majd irok utánna
DOMINIKA1
Neked is köszi,remélem jo dolog fog történni már...
nuncili
 
 


nuncili nagyon szorítok nektek. Tudom,mit érzel!!!
Mikor Kristóf megszületett,nyaki és háti hypotóniája volt(izomgyengeség.) Tornáztatnom kellett,meg fejlődésneurológiára jártunk 1 éves koráig...nem is ez a lényeg,hanem az,hogy mikor megvizsgálta a doktornő közölte velem,hogy "anyuka,legyen nyugodt,de ez a gyerek soha nem fog állni,mászni,ülni,járni,stb..." Gondolhatjátok,hogy "megnyugodtam". Sírva hívtam fel a védőnőnket,aki mondta,hogy ez azért nem egészen így van ám. Tornáztunk szinte minden nap 5 percet,és Kristófom fél évesen már erősebb volt,mint a társai,és több mindent csinált. Egy évesen meg bőven lehagyta a többieket mindenben.
Tudom,hogy nektek ennél kicsit bonyolultabb a bajotok,de nyugi!!Így is maximális szeretetet tudtok adni,és az a legfontosabb,hidd el,sok mindenen átsegít!!!
Írj,amint tudsz valamit. És még valami-nyugodtan sírj,csak ne a kis drágád elött!!!Ő megérzi,de neked viszont segíteni fog,ha kisírod magad.
Vendég
 


nna,elküldtem elöbb. Szóval,a lényeg,a ti bajotokra is van megoldás,és ez a lényeg!!!
Vendég
 


Fridus, Timesz, ühüm ühüm, itt van még az én Pankám is :oops: Bár asszem a csajok születési arányban többen vannak mint a pasik. Majd 20 év múlva ők fognak harcolni a pasik kegyeiért :? :shock:

Krisz, bár lehet hogy egy kicsit messze van Tőletek, de Soroksáron van egy jó bőrgyógyász, van a pasinak Dunaharasztin is rendelője.

Retardáltság: én szinte már bújkálok a szomszédok elől, de hihetetlen akár milyen időben órában megyünk sétálni, valamelyik állandóan kinnt áll az utcán és várja hogy lecsapjon ránk. Volt hogy reggel 6 kor mentem a tesómért, de a szomszéd kinnt "webkamerázott", jaaa és az esőő az megsem kottyan nekik. Hihetetlen hogy semmi dolguk sincs.

Egy kérdés: Ti szedtek fogamzásgátlót? Ha igen, nem zavar be a tejcibe?

Kép
Punkosan nyomjuk

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Cseriani, hogy mondhat ilyet a doki??? Hála mostmár minden rendben, és Kristóf nagyon szép aranyos kisfiú.
És mit szólt a dokitok a javuláshoz? Gondolom nem akarta elhinni!

Nuncili, én is nagyon szorítok nektek!!! Próbálj meg pozitívan gondolkodni, jó tudom könnyű mondani. :oops:

Krisz: Domi egy tünemény :) , szereti ezt a fisher price széket? Mennyiért vetted?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Gabcsa!

Ez aztán a séró!!!!!!!!!Nem kéne már egy kis dauer??? :lol: :lol:
Egyébként nincs messze soroksár (haraszti már annál inkább), mert minden héten 1x csavargunk.
Gondold el a munkahelyem IX kerületben van, ami azt jelenti, hogy napi 110 km-t ingáztam minden nap, még utolsó idős terhesen is, hogy dolgozni menjek.....
Ja meg kocsikázok, mert nem drágább, mintha volánbuszoznék.

Megadnád az elérhetőségét?

Ja és a fogorvosom harasztiban van! Meg egy kis távoli rokonság (ha ismered a Tribon Securitit és a Czibi Tomit)... :lol:

Fogalmazásgátló: szopi mellett egy fajta van, de a doki szerint nagyon hízlal. Ezért nem is írtattam fel....
Maradunk a "hagyományos" módszereknél....
Megszakításos és hőmérőzéses egyben, vagy a kalmopyrin jó erősen a két térd közé szorítva. :lol: :lol: :lol: :lol:
És még egy tuti: Áttérsz más vallásra (pl Krisna tudatú leszel), mert ők csak és kizárólag gyereknemzés céljából élnek nemi életet.

Más fogamzásgátló nem jut fejembe.....

Szomszéd: a nyugdíjasok, mindig kapnak kommandós kiképzést is?
Iszonyú milyen sebességgel rámstartol mikor sétálni megyünk, hogy neki is hozzak már kenyeret....pedig nem is akarok néha arra sétálni!

Nuncili!

Cserianinak igaza van!!!!
És nagyon drukk drukk Nektek!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: