Új privát üzeneted érkezett!

hajni!

hát, elég nehéz eset volt a három blasto, mert nekem is mondta, hogy a korom miatt nem enged többet kettőnél, de mivel ugy alakult, hogy "csak" négy termékenyült meg és abból is a negyedik később indult meg és a többihez képest le volt maradva, hosszas vívódás és "röhögés" közepette, meg figyelembevéve, hogy ez a negyedik beültetés, ugy döntöttünk, hogy menjen a három.
persze átbeszéltük a hármas terhesség lehetőségét is, meg megigértem, hogy nem fogok parázni ezen.
ugyhogy egyenlőre fogalmam sincs mit fogok csinálni, ha mégis.
én kiegyeznék a kettővel...

A kilókról meg csak annyit, hogy szerencsére én nem szedtem eddig fel semmit, pedig nagyon tartottam tőle, hogy a stimuktól sokat hízok, inkább csak a hasam puffadt fel és lett nagyobb, de ha szünet volt akkor rögtön visszament.

katyerina
 
 


Katyerina,

értem! :lol: Kívánom, hogy akkor annyi legyen, amennyit szeretnél! :lol:
20140901102739
 
 


hajni777
Bizony én.... egy baba van, (ezt reméltem) így, hogy már van egy kicsit necces lett volna egy páros.

Annyira örülök, hogy Nektek is sikerült!!!! Gratulálok! Amikor megláttam aneved, rögtön éreztem, hogy Te vagy az a Hajni, akivel pont egyszerre voltunk bent.
Mesélj, hogy vagy?
Nálunk nagy az öröm, csak az a gáz, hog feküdnöm kell még jövő hétig, majd csak utána adnak át a nőgyógyimnak, ha minden ok.

Mi 16mm-esek voltunk csütörtökön, és Ti? Neked is 1 van ugye?
nikso
 
 

 
 

Nikso,

nagyon örülök, hogy sikerült neked is, szerintem a fagyis siker még nagyobb siker! :lol: Mi volt a baj, hogy feküdnöd kellett?
Nálunk is nagyon örül az egész család! :lol: Egy baba tapadt meg, igen. Én tegnap voltam UH-on, akkor volt 21mm! :lol: Olyan hihetetlen! :lol:
20140901102739
 
 


Katyerina!
Mi volt a fogorvosnál?
Nekem egy fogamat kell majd megcsinálni így 30-án megyek vissza. :)

Kép

Nikso!
És neked hány éves a másik gyereked?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


csak próbálok

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


zsebi!

nem fértem be a fogorvoshoz, majd csütörtökön megyek.
nem akarom elkiabálni, ma sem fáj. de legalább kicserélik a tömést és nem fogja mérgezni a babákat :)

tényleg kaja szempontjából van amit tilos enni, vagy ti esztek mindent?

katyerina
 
 


nagyon jó a kép, igy kicsinyitve jobban látszik :)

katyerina
 
 


Katyerina!
Én úgy tudom bármit lehet enni. Én legalább is mindent eszek ami jólesik.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Katyerina
semmi nem tilos, csak a cigi és az alkohol, és a gyógyszerek közül sok

Zseboroszlán
megkérdezhetem hogy melyik a kisfiú és melyik a kislány?
olyan édesek, gratula hozzájuk

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi,
hű ez igen, nagyon szépek! :lol: :lol:

Katyerina,
http://mama-baba.freeweb.hu/bizt.html
és még úgy tudom, hogy tőkehalat, tonhalat és szardíniát nem ajánlatos enni a magas nehézfémtartalmuk miatt.
20140901102739
 
 


Katyerina :)
én azt az elvet vallom, hogy semmi sem tilos. Vannak dolgok, amiket nem túl jó nagymennyiségben fogyasztani, de ha megkívánod, és csak az kell, akkor akármit megehetsz.
amivel vigyáznod kell:
- ha neg. a toxoplazmaellenanyagod, akkor a nyers hússal (én 26 éve élek macskákkal és mégis az volt, ennek ellenére ettem beefsteaket 1szer, mert iszonyúan arra vágytam)
- a halakkal tényleg jobb vigyázni, de mivel a halfogyasztás Mo-n iszonyú alacsony, amennyit ettél, eddig is nyugodtan egyél meg :D nem fogsz higanyt felhalmozni a szervezetedben :D
- lágy sajtok
kb. ennyi... vagyis most ennyi jut eszembe :)

de tényleg. a lényeg a MÉRTÉKLETESSÉG és a kiegyensúlyozott táplálkozás, akkor baj nem lehet.

Bort én szinte minden nap ittam kb.1 dl-t, egyrészt jót tesz a vérnek, másrészt lazítja a méhizmokat :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyuska!
Én is ittam napi 1 dl vörösbort, Krizsa mágusunk utasitására!
Nikso!
Nem irtad, hogy mekkora a nagyobb gyerkőc! És miért kell feküdnöd?
Zsebike!
Gyönyörü a kis párosod!Tök jó ez a vonalzó is! Majd megmutatnád, ha nem tul szégyenlősek, alul is őket? :oops:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Erika!
A bal oldali a kislány a jobb oldali a kisfiú. :)

Melcsi!
Azt ki kell ollózni a DVD-ből majd ha a párom megcsinálja akkor teszek fel róla képet.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok!

köszi az infókat. A beülti után én is ittam mindennap 1 deci vörösbort, de most éppen azt olvastam, hogy árt. akkor azt lehet végig inni? végülis mind1 ugysem rajongok a borért, eddig csak azért ittam, hogy jót tesz.
végülis eldöntöttem, hogy nem veszek terhességről szóló könyvet, mert annyi figyelmeztetés van benne, hogy mit lehet meg mit nem, hogy végig fogom parázni az egészet.
inkább azt fogom csinálni ami jól esik, önromboló életmódot ugy sem folytatok...

orsi!

toxoplazmára csinálnak automatikusan vizsgálatot, vagy kérni kell?

katyerina
 
 


Helló mindenkinek!

Zsebi :lol: :lol: MOst nézem, hogy egy fiú-egy lány :lol: :lol: nem vagy semmi!!!! Tök jól látszik az arcocskájuk a fotón!!! Húú, már a félidőnél vagy, február ripszropsz itt lesz!!!!tök jó!

Orsi :lol: Valami hír?? Pénteken tesztelsz vagy megint elhallgatod a korábbi teszteket, mint a két srácnál??? Ha jól emlékszem, akkor már nyolcadik napon pozitív voltál :lol: :lol: HŰHA!

Mi is voltunk a kötlelező fogászaton,csak fogkő volt, az se vmi kellemes... de túl vagyunk. Holnap uh, szorítsatok, hgoy minden rendben legyen.... még mindig tiszta para :roll: vagyok
pusz, anna (10+3)
madaran
 
 


Jajja,, Hajni :lol: én rengeteg tonhalat zabáltam már eddig.... remélem, nem baj! Imádom! :oops:
a
madaran
 
 


Katyerina :)
én kértem, mert már terhesség előtt jóval tudtam, hogy neg. vagyok.
nem minden nőgyógyász szűreti automatikusan.

Anna :)
nincs semmi hírem.
a paskkal a 9. nap du. teszteltem....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anna!
Drukk megy akkor holnapr. És gyere mesélj!!!!! és kérjél képet is.
Hát bizony furi hogy már itt tartok, de élvezem nagyon a kismamaságot. Bár tegnap és ma nagyon kemény volt a hasam szóval ma egész nap feküdtem de tegnap muszály volt elmenni a fogdokihoz.

Jövő héten dokihoz megyünk. Remélem minden rendben odabent. :)

Orsikám!
NEked hatalmas drukk hegyek mennek továbbra is.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok:)

Orsi :)
Annyit gondolok rátok. Remélem sikerül :) Mikor mész vérvételre?


Elmentünk mi is 3d-re, bár kicsit korai volt, de nem bírtam tovább. Mondjuk szegény baba nem nagyon élvezte, próbált menekülni, folyton mocorgott és takargatta az arcocskáját, úgyhogy jó nehéz volt képet készíteni róla. De nagyon aranyos volt, nagyon nagy élmény volt látni.
Kép

wish
 
 


Wish!
Tündréi a kisemberkétek. Kíváncsi vagyok nagyon hogy neked milyen nemű baba lapul a pocakodban. Nektek már vannak nevek amik tetszenek?

Viki!
Hol vagy és hogy vagy?

Elkeztétek a tapétázást?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :lol:
Itt vagyok, csak közben már elkezdtük a munkálatokat a szobában, annyira, hogy ma délelőtt befejezzük a babaszoba tapétázást és kezdjük a mi hálószobánkat.
Én abban elfáradok, ha nézem anyut meg a nagynénémet, hogy dolgoznak.
A hasam iszonyúan beindult, úgy nézek ki, mint más egybabás szülés előtt. :lol: egyre nehezebben mozgok és ismét egyre fáradékonyabb vagyok.
És te hogy bírod a súlyt?

Wish :lol:
Ari a babád! :D

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Nálunk is pont a babaszoba sé a háló van festés alatt. Csak még pakolunk szeritem mi csak nov első hétvégéjén jutunk a festésig.
űNekem az elmúlt napokban iszonytat keményedett a pocakom mára rendeződött. A Kisfiam egész éjjel költözött a pocakomban vackolta magát úgy nézett ki a hasam mint egy süveg. De imádom ahogy mocorognak. Reggelre mindenki megtlálta új vackát. :)

Én is elfáradok nagyon hamar. Úgyhogy a hétvégén neki kell állni a vásárlából legalább kinézésnek hogy utána egyedül is meg tudja anyukám venni. Sok még a dolog.
A Te ikreid már szépen haladnak a vonlzón mondhatni van 10 heted.
izgi nagyon


ANDA híradó!
Írtam neki egyenlőre nem tud semmit mikor mehet haza ma lesz uh és utána beszélnek a dokival, majd megírja mi volt.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish :)
gyönyörű ez a kép. Nem mentetek korán :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

A nagyobbik most 21 hónapos, de ő nem Kaális baba.....
Ő a mi kis szerencsebabánk....örökbefogadtuk.
Ott voltunk a szülésnél, hozzánk jött haza egyből, szóval igazából olyan volt mintha én szültem volna, csak fájdalmak nélkül.... Azt szoktuk mondani, hogy a világ leghosszabb terhessége volt, és a leggyorsabb, legfájdalommentesebb szülése.... :)
Ő miatta (is) gondoltuk, hogy még egyszer megpróbáljuk, hátha most már annyira megnyugodott a lelkem, hogy sikerül, és tényleg....
Úgyhogy, ha Isabelle (így hívják) nem lenne, ma sem lennék terhes!
Feküdnöm meg azért kellett/kell, mert van valami vérzés, a méhszájnál, ami még mindig ott van, és nyitott volt a méhszájam is, de már bezáródott. Ugyan most már nem vérzek, de elővigyázatosságból azt mondta a doktornő, hogy az nem fog ártani ha fekszem még egy kicsit. Persze a kötelező fekvést/lustálkodást nem szeretem!
majd 24-én megyek vissza uh-ra, talán akkor már minden ok lesz, és mehetek a nőgyógyimhoz.

Ja, van valaki itt aki a Tétényiben vagy a Kútvölgyiben fog szülni / szült?
Próbálom eldönteni hova menjek.


Olyan szépek az uh képek, mind egytől egyig, meg a pocakosak is!!! Nagyon csinos kis brigád ez itt!
nikso
 
 


Niksol!
Ez igazán szép történtet. És örülök, hogy végül azért sikerült a kistesó is. Vigyázz nagyon magadra Pihenjél sokat most ez az a legtöbb amit meg tudsz tenni a babáért.

És a nagyobbik gyerkőc kisfiú vagy kislány? Mit szól a kistesóhoz?

Orsi!
Lehet hülyeséget kérdezek, de az ikrekben mikor tudatosul hogy ők ikrek. Mármint úgy gondolom hogy lecseng az agyukan hogy a "normál" családban egy egykorú gyerek van ők meg ketten vannak?
REmélem értehtően írtam le hogy mit is szeretnék megtudni. :)

ANDA HÍRA
"MOST VOLT UH A MÉHSZÁJAM ZÁRT A BABÁK SZÉPEN NÖNEK, NEVÜK:ARNOLD, KITTI, MÁRK! NAGYON BOLDOG VAGYOK!"

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok :)
Én eddig a Kaális forumba irogattam, de szeretnék hozzátok csatlakozni, pár embert ismerek onnan :)
Tegnap voltunk a párommal az első uh on és képzeljétek 2 manócska van a pocakomban :lol: olyan hihetetlen érzés volt látni őket, úgy potyogtak a könnyeim :oops: :lol:
olyan rossz ez a várakozás nov 3-án kell megint menni :)
azt megkérdezhetem, hogy hányinger ellen nektek van -e valmi trükkötök a buborékos víz-keksze és magne B6 kívül, az a legrosszabb az egészben hogy éjszaka sem tudok rendesen aludni.
zsebi :)
neked mikor kezdett el nőni a pocakod, mert én úgy érzem magam mint aki lufit nyelt és nem bírom összegombolni , de szerintem ez túl korai lenne nem?
Judit
pbj12
 
 


Pbj12!
Gratulálok és üdvözöllek a csapatban. :)
Nekem pár napig volt szerencsére csak hányingerem, és akkor éjjel az segített hogy a fejemet jóval magasabbra tettem mint a testemet. Más nkem nem volt.
Csodálatos érztés látni őket, most még csak a két pötyöt és mire legközelebb mntek már lesz kezük és lábuk is hihetetlen hogy nőnek. :)
A pocakom tulajdonképpen a transzfertől nagyobb volt pont olyan lufis és az már marad is a nagyobb gatyáimba kb. a 13. hétig fértem bele akkor vettünk kismamam gatyót amit azóta is hordok. Szerencsés választás volt mert jól állítható talán a végéig ki fog tartani. De ez alkatfüggő is ahogy itt a lányokkal az elején beszéltük. Én 162 cm vagyok és 52-vel indítottam a tehrességet. :) most már 57-nél tartok.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :)
szerintem ez nagyon sokára. Gondolj csak bele, az éntudat olyan 9-12 hósan alakul ki, kinél mikor. Utána alakul ki szépen, hogy ki ő, ki anya, ki apa... ki kicsoda a családban.
Nálunk az "iker" szót sosem használjuk, szerintem így 2 évesen nem is értenék, ha mondanám. A "tetó"=tesó egyértelmű, értik is, használják is.
A másik gondolta: az, hogy milyen a többi család ők csak akkor ismerik meg, amikor látnak másik családokat, ahol van 1-2-3, x gyerek.
de én úgy gondolom, hogy ez az összehasonlítás 4-5 éve előtt nem következik be. Ugyanúgy, ahogy egy 2 éves sem kérdi még meg, hogy ha anya egyedül neveli, hogy "apa hol van", ez is jóval később kerül csak elő.

Judit :)
üdv itt!
a pocakod a progeszterontól olyan, mint aki lufit nyelt. a Porgeszterontól renyhék lesznek a belek, ellazul minden benned és emiatt nagyobb helyed foglal.
Normál terhességnél a 10-12. héten visszaáll a has a normál méretre, ikrekkel ez más :D mert mire visszaállna, épp elkezd nőni.
én 12. héten vettem kismama nadrágot, akkor már nem volt kényelmes a sajátom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi :)
nem kétségbeejtés :D az állíthatós nacival a 33.34. hétnél tovább nem húzod. Nekem pici volt a pocakom, de én is kinőttem.
ikrekkel az a tuti, ami körbe pamutpasszés, tudod, amit vissza lehet hajtani. No, az tud nyúlni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

na megjártam a fogorvost! szétfurta az agyamat is. kaptam szurit is, de mondta hogy ne aggódjak nincs hatással a terhességre.
viszont gyakori vendég leszek, mert még vissza kell mennem és ezenkívül van 3 lyukaska fogam :oops:

pbj!
már a multkor akartam mondani hogy gyere át ide, nagyon gratula a két babócához! :lol:
most már egyre izgatottabb vagyok, de egy hét múlva már nekem is megtudjuk mennyi babóca van :)
neked mennyi volt a hcg-d a vérvételkor?

Zsebike!
aandának üzenem, hogy sok puszi és nagyon szép neveket választott. tök jó, hogy minden rendben és már tudja, hogy milyen neműek :)

Orsi!
csináltál tesztet, vagy szigorúan kivárod a holnapot? szorítok nagyon!

wish!
nagyon aranyos a babád!

nikso!

gratulálok! nagyon jó, hogy most végig élheted a terhességet :)

Aniko!
merre vagy?

katyerina
 
 


olyan aranyosak vagytok :oops: :lol:
katyerin:)
én a beültetés után volt a 12. napon és 359 volt a HCG amire azt mondták, hogy nem egyértelmű hogy kettő van, de viszont a teszt nagyon hamar mutatta már csütörtökön kellett volna tesztelni és nekem már szombaton kimutattam ( kedden voltam vérvételen tehát a kötelező tesztelás előtt 2 nappal.)
Neked mennyi volt a hcg-d?

Zsebi, te még dolgozol, meddig dolgoztál?

Judit
pbj12
 
 


Judit :)
az, hogy mikor jelez a teszt nagyon egyéni.
egy bnőmnek az ikreit a teszt csak az ET utáni 16. napon mutatta először, míg a 11. napon a vérvétel már igazolta a terhességet.
nekem meg a biokémiainál is egyértelműen jelzett már az ET utáni 9. nap délután.

a 12. napon a 359 tényleg nem annyira kiugróan magas, de ue. a bnőmnek a 11.en 180 volt, és azzal volt két babája... asszem ő az alsó határ :D

Katyerina :)
csináltam, de megvárom a holnapi vérvételt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

de titokzatos vagy! de akkor van egy sejtésed ugye? remélem egyre gondolunk! :lol: na akkor most holnapig izgulhatok!

judit!

nekem a 14. napon volt 1849.
de harcimokus szerint bármennyi babóca lehet. még egy hetet ki kell bírnom! pedig azt hittem, hogy a beülti utáni kéthéttel letudom az izgalmakat, de rájöttem, hogy ez mostmár igy marad :)

katyerina
 
 


Katyerina :)
most diplomatikusan hadd ne nyilatkozzak. Holnap jövök majd a friss hírekkel.

Izgalom most már végig lesz :D szokj hozzá :D
mindig lezs miért izgulni a terhesség alatt, majd utána... majd utána :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

rosszabb vagy mint én! akkor izgulok holnapig! nagyon drukkolok!
majd igyekszem hozzászokni az izgalmakhoz, asszem beszerzek valami sziverősítőt. :lol:

katyerina
 
 


vörösbor :oops: :oops: :oops: az mindenre jó :D
mentálisan és fizikálisan is ellazít :lol: :oops: :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :lol:

Nikso,
örülök, hogy már jobban vagy, mikor csinálsz vonalzót? :lol:

Orsi,
már csak EGY nap! :lol: Olyan izgalmas! :lol:

Judit,
nagyon gratulálok a két picúrhoz! :lol:

Wish,
milyen nagy már a babád, és milyen elöl tartasz már! :lol:

Anna,
bevallom, én is ettem némi tonhalat :oops: biztos nem olyan nagy baj az! :lol: Majd írj, mi volt az uh-on! :lol:

Lányok, képzeljétek, elfelejtettem a párom szülinapját! :oops: Szegényt úgy sajnáltam, hogy ilyen bunkó vagyok! :evil: Aztán tegnap elmentem egy kis bevásárló-sétára, aztán már alig bírtam hazajönni, úhy elfáradtam! :roll: 3 órás séta volt, de hazafelé már le kellett ülnöm útközben! Úgy vánszorogtam, mint egy csiga! :wink: Még pár hete is egész napos sétákat nyomtam, most meg?! Ehhez nincs még korán? :oops: :roll:
20140901102739
 
 


Nahát Orsi, most olvasom! Hűha! :lol: :lol: Akkor várjuk a holnapi híreket! :lol:
20140901102739
 
 


hhúúúú Orsi én nagyon drukkolok és izgulok, hányra tudsz menni majd?
pbj12
 
 


8ra odamegyek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A nagyobbik gyerkőc kislány - Isabelle.

A kistesóról még nem volt túl sok véleménye, de megmutattuk neki az utolsó uh képet, és ő egy kiskutyát látott rajta. Hát, jó a fantáziája.

Annyira türelmetlen vagyok, hogy sosem volt idegem kivárni amíg megcsináljam a vonalzót, de most itt van. Lássuk sikerült-e.

Kép
nikso
 
 


Sziasztok

Üdv mindenkinek

Orsi
hagyod izgulni az embereket, hadd rágjuk tövig a körmünket, pedig szerintem neked tuti 2 pici lány bulyócskázik odabent - én legalábbis ezt érzem - remélem hogy jól érzem

Nikso
a nagylányodnak is csinálj egy vonalzót

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nikso,

most akkor hogy van? Nem 8+6 vagyunk ma? Pont erről cseréltünk eszmét a többiekkel vmelyik nap! Akkor azt hittem, már értem, de most akkor mégsem! :roll: Pedig már előre örültem a holnapi 9. héthez! :shock: :lol:
Nekem aug. 18 volt az utsó mensi, neked?
20140901102739
 
 


Hajni
már én sem tudom követni, nekem a doktornő mondta a máj 28-at, és így azt írtam be dátumnak, ez a számláló úgy számol.
Mensi Aug 19 volt, de tudod fagyis voltam és csak 4-én ültettek be.
Vagy várj csak, lehet h 26-ot mondott? Már nem is tudom. Majd kedden megkérdezem megint.Annyira türelmetlen vagyok, hogy sosem volt idegem kivárni amíg megcsináljam a vonalzót, de most itt van. Lássuk sikerült-e.

Kép
nikso
 
 


Orsi!
Köszönöm hogy leírtad ezeket a dolgokat.
A farmer nacim miben fényképeket szoktam készíteni az körbe passzés felül szóval talán. REmélem ikekhez képest nekem sem lesz nagy pocakom. :)

Judit!
Én a leszívás óta nem dolgozom. Véreztem a 12. hétig és igazából három babával indultunk egyikük angyalka lett. Sok gondom volt az elején és így látta jónak a doki, bár amúgy sem nagyon akartam menni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni :)
Szalad az idő, majd meglátod :)

Nikso :) Katyerina :) Pjb :)
Azt hiszem még nem gratuláltam nektek :oops:
De, ami késik nem múlik :)
Kép

Pjb :)
Olvastam a Margitos topikon, hogy gondolkozol ott szülni. Én is ott fogok. Sok tapasztalatom még nincs, mert eddig csak 2x voltam, de egyelőre minden szimpi. Kedden megyek majd megint AFP-re.
Ha bármiben tudok segíteni, akkor kérdezz nyugodtan.

Orsi :)
Remélem holnap nagyon jó hírekkel jösz :) Addig drukkolok tovább.

Voltam ma a Brendonban kismamagatyót venni, mert a régiek már kezdenek kényelmetlenek lenni. Egész nagy választék van, persze az árak nagyon szórnak 6900-22900 :shock:
Mondjuk elég jó nacik voltak, de persze minél jobb minőségű annál drágább. Nem is vettem egyelőre.
Kináztem a netről kismamaruha boltok címét, holnap majd felkerekedek és megnézek egy párat. Remélem kapok valahol normális áron jó minőséget. Tippek?
Kicsit megnézegettem a bébibútorokat is. Gyönyörűek vannak, de nagyon drágák. Bennem meg hadakozik az ész és a szív, hogy parktikusan használjuk fel a meglévő elfekvőben lévő bútorainkat, vagy legyen katalógusba illő babaszoba :)

Olyan jó így nézelődni és tervezgetni :)

wish
 
 


wish!

kismamagatyó ügyben!
http://velvet.hu/poronty/2006/10/17/title_1505/ itt volt egy cikk, meg még volt egy másik is ahol végig tesztelték a kismama boltokat, de azt sajna nem találom.
Amugy mi a barátnőmnek tavaly az auchanben vettünk kismama kordbársony nadrágot, pamut résszel. Akkor volt minden színben a drapptol a rozsaszínig és jó minőségű volt, mert ő végig azokat nyúzta és kb 5000 ft-volt. (annál nem volt több). Idén még nem néztem, nem mertem még kismama cuccot sem nézni :)
majd a szülinapomra, vagy karácsonyra remélem...

katyerina
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: