Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi az infókat anyakönyvi ügyben! Kép
Én is alapítványiba készülök, a doki szerint szokott lenni hely, max, fél napot kell várni. Remélem, annyit sem!

Becsi: én betartottam az ígéretem !Kép
Este megint volt pár jósló, én is néztem az órát de nem lett belőle semmi.

Melcsi: gátsebet talán most elkerüljük, de ha nem sikerül, majd kérdezlek! Szerencsére nekem a tejmennyiséggel nem volt gondom, sőt sok is volt (egy időben 2 gyereknek is elég lett volna). De ez lehet, hogy amiatt volt, hogy nem sikerült szoptatnom és fejtem végig (9hó). Így biztos több termelődött a kelleténél. Most nagyon elszánt vagyok a szoptatással való próbálkozással.
Sajnos Ádám is újra kühécsel és náthás.Kép KisTibi jobban van?

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok

Melinda delelott megszult
uzent a dokivalKépmikor nála voltam csak csodálkoztam milyen Melinda uzeni,hogy megszultKép
Aztán lesett.....Gratula
4 kg-os kisfiut mondott a doki.
Kriszta es Timi Ti jottok

Mi okesan, igaz további pihi es gyogyszer lett irva,5 hetet meg ki kell birni.

bocsi nincs ekezetem.......

sziasztok Becsi
becsi
Iklad
 
 


GRATULÁLOK Melcsi!!!!!!! Kép

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 

 
 

Mindenki elment szÜlni?
becsi
Iklad
 
 


Sajnos en nem!Kép

Melcsi!
GRATULALOK A 'KIS" TOMIHOZ!!!!!

Becsi!
Gyorsan eltelik az az 5het!!!!Mire kaptal gyogyszert???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Melcsi! Gratulálok Tomihoz! Kép Jók voltak a megérzéseid! Szívesen követnélek már én is!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Melcsi,

gratula és nagyon jó egészséget nektek !

Timi
kismaszat
 
 


Ancsa!

Eddig mindkét terhességemnél nyíltam, most a legjobb, de elkezdődött megint, így spiropentet szedek megint./ez hörgőtágító, gondolom mellékhatása, hogy lazítja a méhet/.37.hétig kell, utána egy héten mindkét szülésem beindultKép

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Akkor mar csak 3het!!!!!!!!!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Még csak 33 leszek a héten.
Febr 10-ig kell kibírniKép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok csajok!
Már régóta keresgélek a neten különböző "baba-mama" honlapokat, de ezt találtam a legaranyosabbnak! Örülök, hogy megismertelek benneteket "naggyából".Kép
Én március 1-re várom a babámat, aki a második lesz a sorban, ugyanis van már egy 10 éves nagylányom, Barbara! Már mindenki nagyon izgatott, én meg a legfőképpen, hiszen 10 év telik el a két szülés közt!Kicsit aggódom!
Remélem nem lesz semmi baj!
Puszi mindenkinek: Szilvi

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia Szilvi!
Biztosan nem lesz semmi baj!!!Kép
Nagy segitseg lesz akkor a lanyod!!!Tudjatok hogy mi lesz a pici???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!
Köszönöm szépen a bíztatást! Kép
Elvileg kisfiú, már a neve is megvan: Barna.A lányom valóban nagy segítség lesz; már most is rendkívül önálló, kicsit koravén...
írjál magadról többet, lécci, még nem igazán ismerlek...
Én Várkonyinál fogok szülni, a Barbarát is nála szültem. nem volt vele semmi gondom.Igaz, azóta eltelt 10 év...

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia Timi!
Próbálok felzárkózni hozzátok; ha jól olvastam, akkor a 39. hetet töltötted be és a Várkonyi Péter a dokid. Hogy vagy vele megelégedve? Mikorra vagy pontosan kiírva? Ha nem gond, akkor írd meg, lécci, mennyit adsz a szüléskor? Én már 10 éve szültem nála, akkoriban 5-10 e Ft-nál többet nem adtak a szüléskor, viszont mára már egy kisebb vagyon kérnek el...Azt sem tudom már, hogy milyen változásokon ment át a kórház maga; hallottam az alapítványi szobáról, a vajúdó szobáról, de bővebbet egyikről sem tudok.Jó lenne, ha valaki informálna mindezekről! Előre is köszönöm, neked pedig kitartás, már a célegyenesben vagy!!! Kép

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia Szilvi!

Én márc 3-ra vagyok.....de mint fentebb olvastad nem szándékszom kivárniKép
Jó lesz úgy babáznod, hogy van már egy nagy lányod és tapasztalatod is, biztos élvezni fogod!

Én tegnap annyit tudtam meg, hogy szigorították a látogatást, mert eddig mióta az alapítványi szobák vannak, be lehetett menni, de most nem engedik.Ami nem baj, csak nincs ugye az üvegajtó és úgy kitologatni a babát a látogatóknak, hogy közben körülötte még ki tudja hány másik babát csodálnak szerintem elég gáz...kezdem is leállítani a látogatók hadát.
Ma beszéltem a szülésznővel /Ignáthné Évike/, elvállaltKép, majd talizunk a kórházban.

Jó éjt
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Kedves Becsi!
Köszi, hogy válaszoltál a levelemre!
Nagyon örülök, hogy Te is március elejére vagy kiírva; tényleg remélem és bízom benne, hogy talizunk a kórházban! KépMi lesz a picike, lehet tudni? KépNeked is nagy segítségek lesznek a gyerekeid, ha jól láttam, akkor kettő van, igaz?
Ez a szülésznő-dolog így működik (?), hogy beszélned kell a leendő szülésznővel? ne haragudj, h ennyi kérdéssel zaklatlak, de tudod, 10 év alatt rengeteg minden változott, már szinte nem is emlékeztem, hanyadik emeleten szültem ?KépA szülésre viszont egészen pontosan emlékszem; Kép sosem fogom elfelejteni, meg a szülésznő neve is valamennyire rémlik: Évike volt a neve, az ezer %, már akkor olyan középkorú hölgy volt, lehet, hogy egyről beszélünk?
Na, puszi és neked is jó éjt!

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Talaltam egy cikket meg ezt a kepet!Most mennem kell,majd holnap meselek magamrol!Jo ejszakat!!!

http://www.weborvos.hu/adat/korhaz/2005marc/48-49.pdfKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok

Szilvi, most nezem,hogy hevizgyorki vagy en ikladi...Kép
Nekem az elozo szulesznom hevizgyorki, nagyon ajanlom, en csak azert valtottam mert 4 eve eppen beertunk a korhazba es most nem akarok kiterot tenni, Evike egyebkent Aszodi.Mindketten jo 50-es korosztály .
Ha szeretnel valasztani erdemes a napokban, mert tegnap mondott valami olyasmit hogy 32.het kornyeken jelezni kell neki a korhazba...
Lanyod is megkukkoltam, igazi nagy lany marKép
Nekem 8 eves a fiam, 4 a lanyom.
Ha sietsz a szulessel meg akar talalkozhatunk isKép
Bocsi nincs ekezet a laptopon de itt mar kenyelmesebb....

A jo ejtrol beszelhetnenk....Kép4 korul tudok elaludni.......bezzeg par het mulva....

Ja, kislanyunk lesz, Szonja.

Ancsa szuper ez a szuloszoba

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok! Kép
Becsi; köszike az infókat a szülésznőről, bár nem hiszem, h választani fogok...Majd aki jön, az lesz! Neked ki az orvosod? Egyébként kíváncsi vagyok, Te mennyit adsz a dokinak, ha gondolod, megírhatnád a privát mélemre amit a profilomban megtalálsz!
Én már azon gondolkoztam, h meg kéne magát az orvost kérdezni, mennyibe is kerül a szülés, ami egyébként véleményem szerint elég durva Kép( Tudod, én Szlovákiából jöttem ide férjhez, lassan 11 éve...De ami ebben az országban van, hát az nem semmi...Nálunk, odahaza semmit sem kell fizetni a dokinak, nincsenek "hálapénzek" csak apróságok: pl: bonbon, tyúk, kacsa, fél disznó Kép, ital stb.
Gratulálok a kislányotokhoz Kép!És szuper a neve is! KépA szülésemről annyit még, h én is úgy érzem, nem fogom kibírni márciusig, már most rettenetes nagy a hasam, a B.-val fele ekkora volt...

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szilvi irtam privit átment?
becsi
Iklad
 
 


Még nem Kép
Remélem, hamarosan itt lesz ! Kép

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Már rájöttem, miért nem jön át, én hülye! Kép
Na, most nézd meg a profilom, nem a jó helyre írtam oda az emil címemKép
De most már jó.....

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia Becsi!
Küldtem neked én is privit Kép
Remélem, megkapod...
Én sajnos még mindig nem kaptam meg a tiédetKép
Szilvi

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Sziasztok!

Kismamik!
Hogy vagytok??
Ludmilla!
Ma van 12-e!Mi ujsag?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok, csajok? Mindenki elment szülni??? Kép

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Nagyon úgy néz kiKép
becsi
Iklad
 
 


Szerintem Ludmilla is már babázik. Egy másik topikba azt írta tegnap, hogy már 5 perces fájásai voltak. Kép

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Szia Becsi!
Örülök, h megint itt vagy! Kép
Megkaptad a privimet?
Szilvi

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia!

Megkaptam válaszoltam is nem kaptad meg???
Most nem tudom átküldeni megint, mert a másik gépen van.........majd holnap.
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi!

Háát, sajna, nem kaptam meg ! Kép
Szilvi

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Szia Becsi!
megkaptam, hurrá Kép
Már válaszoltam is.....
Pussza,
Szilvi

Kép
Kép
szilvi75
 
 


Kedves Mindenki!
Én új vagyok ezen az oldalon, de évek óta olvasom a hozzászólásokat.Szülésznő vagyok és úgy gondolom tudnék nektek segíteni, ha valami szakmai kérdésetek van.Nem biztos,hogy azonnal tudok válaszolni mert azért dolgoznom is kell, de ahogy tudok válaszolok.Várom kérdéseiteket, jó egészséget és kellemes babavárást mindenkinek!Üdvözlettel!
bába_1
 
 


Szia Zita,

Én remélem nagyon hamar szülni fogok nálatok, mert már nagyon tűkön ülök, vasárnap betöltöm a 40. hetet is, és sehol semmi, csak esténként görcsölget a hasam meg fáj a derekam. Cg 1110, nem tudsz valami tuti tippet hogy mihamarabb kibújjon ez a babóca ? Caulophyllumot ismered? Tényleg hat valamit ?

Ha tudsz segíteni, előre is köszi

Timi
kismaszat
 
 


Szia Kismaszat!
Örülök, hogy írtál!A homeopátiás készítmények nagyon jó készítmények és hatásosak is.Szoktam én is javasolni a kismamáknak, mivel semmi negatív hatása nincs viszont annál több pozitív.Előkésziti a méhszájat a szülésre és, ha eljön a nagy nap segíti a tágulást.Nincs arra tuti tipp, hogy meginduljon a szülés.A természet bölcs és majd, ha eljön az idő megindul.Tudom, hogy az utolsó napok a legnehezebbek, de türelmesnek kell lenned és ki kell várni.Kitartás és remélem minden rendben lesz.
Üdvözlettel!

Zita
bába_1
 
 


Szia Zita!
Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy örülünk és köszönjük hogy csatlakoztál hozzánk. Kép
Én már szerencsére túl vagyok a szülésen,láttalak is a kórházban.Kép

Kismaszat: Egyben vagy még???

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Szia Anita!
Köszi, hogy írtál és remélem a többiek is így fogadják, hogy egy "szakember" is csatlakozik hozzátok.Tényleg bízom benne, hogy tudok segíteni akár a szülés, akár a kórházi dolgokkal kapcsolatban.Láttam, hogy Ancsa felrakott egy képet egy szülőszobáról, de jó, ha tudjátok ez nem a mi kórházunkban készült /ha jól láttam ez a Tétényi úti kórház szülőszobája/.Azért ne keseredjetek el, mert szerintem a miénk is van ilyen szép SÕT!!!/Bocs, de elfogult vagyok!/Várom leveleiteket!
Üdvözlettel!

Zita
bába_1
 
 


Akkor jól gondoltam hogy az a kép nem ott készült... Én mind a 3 szülőszobába jártam és egyikre se hasonlít.
Viszont a szülőkerekes kép az az 1-es szülőszoba, ugye? Én ott szültem.
De abban igazad van, hogy nagyon jól néznek ki!!! Kép Főleg arra a pezsgőfürdős kádra szívesen gondolok vissza...

Anita

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Sziasztok!

En a streptococcussal kapcsolatban kerdeznem a velemenyed, gyakori-e hogy már ugy megy a kismama szülni es antibiotikumozni kell.Mostanában annyi kismamárol kiderült a kornyezetemben, hogy van neki.Doktor úrat kerdeztem, azt mondta 2 eve nem szűri ---elozo 2-nel szűrte csak akkor nem tudtam errol----de ha szeretnem megcsinálja.

Tovabbra is bocsi, nincs mindig ekezetem.

Koszonom:Becsi
becsi
Iklad
 
 


Becsi:
Tudom, nem az én véleményemet kérdezted...
Sajnos nekem is volt streptococcusom. Azt mondta a doktornő, hogy a nők kb 80%-nál előfordul, de nem tudnak róla mert teljesen tünetmentes. Kép Én 1 héttel szülés előtt kezdtem rá szedni az antibiotikumot.

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Anita!

Hát nem nyugtattál megKép
Szerencse, hogy észrevették és kezeltek.Picurit is?

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Zita!
En is nagyon orulok hogy csatlakoztal hozzank!Biztos sok kismamanak segitseg lesz ha tudsz nekik valaszolni!Kép
Kicsit zavarban erzem magam a kep miatt!!KépInkabb beteszem a cikket amiben talaltam!
http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=58&cid=47248

Nekem a csaszarmetszes utan derult ki hogy fertozesem van!Begyulladt a sebem!KépSajnos Marci is elkapta es csak 2antibiotikum kura utan derult ki hogy en adtam at neki a tejjel!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok Lányok!
Ancsa, nincs gond a kép miatt, de gondoltam jobb eloszlatni a félreértéseket!
Becsi,tényleg régebben szűrték a Streptococcust, de ma már nem csináljuk rutinból.Ha tudjuk, hogy van akkor kap antibiotikumot a szülőnő, akár a szülés elött is pár órával!Gyakran előfordul, hogy úgy jönnek szülni, de ez nem jelent gondot és ezért senkinek sem kell szégyelnie magát!Nyugi!Ezen ne idegeskedjetek!
Jó éjszakát!Üdvözlettel!

Zita
bába_1
 
 


Sziasztok!

Szia ZitaKép
Bea vagyok, nem tudom, emlékszel-e rám? Problémás kismama, akit a "kedves" főnököd kirakott a kórházból, Te vígasztaltál. Később visszajöttem, Zsófi pedig 2004. július 13-án született meg.
Köszönök mindent, neked is, és a többieknek is.

A csaj:

Kép

Puszilom a lányokat is, örök hálám nekikKép

Bea
Vendég
 


Szia Bea!

Már nem igazán emlékeztem rád, de utána néztem és így már rémlik valami.Császármetszésed volt és a Vámosi doktor volt az orvosod.Gratulálok Zsófi babához igazán szép kislány.Köszönöm a lányok nevében is a dicsérő szavakat, hiszen nagyon leterheltek és az ilyen üzenetek mindig jól jönnek és motiválnak minket.Sajnálom, ha volt negatív élményed is.
Gratulálok minden kismamának aki időközben megszült!
Várom további kérdéseiteket és észrevételeiteket!
Üdvözlettel!

Zita
bába_1
 
 


Sziasztok!

Láttam a ma a szuloszobakat, nagyon szuperek!

Lassan valamelyik babázonknak már jelentkezni kene....remelem Melcsiek napok ota otthonKép

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi!

Melcsiék már otthon vannak, de gondolom kis Tibi /a nagyobbik gyerek/ táncol Melcsi idegein, mert állítólag nagyon "vadórzó pasi"!Szüleit idéztem most!Tomi baba nagyon szép és jó kötésű gyerek!Szóval biztos jelentkezni fognak csak levegőhöz kell jutniuk!
Örülök, hogy tetszenek a szülőszobák!
Üdvözlettel!

Zita
bába_1
 
 


Koszi!
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés: 13.-án (péntek!) 14:13-kor megszületett egészséges Anna lányunk, 4070 g és 58 cm. Ignáthné Éva volt a szülésznőnk (nem választottunk), teljesen elégedettek voltunk.Tegnap jöttünk haza. Melcsivel is még épp a hazajövetelük reggelén, jól vannak.
Szia Zita! A szobatársam Nálad szült (Kriszta), és Õ is nagyon dícsérte a homeopátiás bogyókat.

Puszi mindenkinek
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Gratulálok Kriszta!!! Jó nagy babátok lett. Kép Majd ha lesz időd tegyél fel képet róla! Jó egészséget nektek.

Üdv. Anita

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Szia Kriszta!
GRATULALOK!!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?