Új privát üzeneted érkezett!

Hali, itten én is!

Anikám!
Én, mint Lara Croft? Ne túlozz... :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:40-kor.
vovanda
 
 


Ani!
A freemailes címed él még? Vagy hova küldjem majd a képeket?
És sajnálom, hogy a törpék lemaradtak a buliról. Úgy megnéztem volna őket. A képeken Jázmin egyre jobban hasonlít rád!
vovanda
 
 


Vanda!
Él még a címem!Várom a képeket! :wink:

Kincs!
Én tőlem...ha Pasi engedélyezi.... :lol:

Ma barátnőzni voltunk.Nagyon jól érezték magukat a kicsik.Baba discó volt!Annyira cukin táncoltak 3-an,hogy észhez sem tudok térni tőle.

Kép
ani0227
 
 

 
 

Sziasztok!

Pasi vanda üdv ismét a fedélzeten!
Képek szupik!:)

Árnika smst írt: 12dpo nega teszt:(
majd jön

(én azért továbbra is drukkolok, amíg piri nincs!! bár tudom hogy reménykedni minden hónapban nagyon idegörlő tud lenni,és sok sok erőt kivesz, ezért csak halkan drukkolok és sok sok ölelést és erőpuszit küldök!)

Loviné ciklusra azért írtam,mert hátha baba van az evészetekben? :wink: :?:

szép hétvégét
Vendég
 


[quote="ani0227"]
írta:
ani0227Minitali:tök szupi volt csajok!!!Jól éreztem magam,igaz törpék nélkül.(már jól vannak,de még óvatos vagyok)
A babócik gyönyörűek!!!Dani teljesen le vett a lábamról,annyira babonázó nézése van,és Réka pedig:HERCEGNŐ!!!!Balu ....szőke herceg!Azóta is csak rájuk tudok gondolni...A szülők pedig pedig cukik ,mint mindig.
Pasiról egy nagy családi titok is kiderült :P de én jó kislány leszek és hallgatok :wink: Vanda pedig?????Ha láttátok volna!!!!!! :shock: Lara Croft-ot megszégyenítő módon hozta le az ikreket a "hegyről" MAGAS SARKÚ CIPŐBEN!!!!Félelmetes volt!Pasival földbe gyökerezett lábbal néztük végig! :shock: :shock:


hmmm...mi is volt ez a családi titok?
nem emlékszem...max valami olyanra, hogy én olyan jó, nyugodt baba voltam, vanda pedig nyughatatlan és folyton nyüzsgő....

mellesleg én a csajom hasonló produkcióin már nem lepődök meg, kezdek hozzászokni, max a magassarkú volt, ami újdonságként hatott....

arról meg nem is beszélve, hogy ki az a lara copf vandához képest????

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Pasi!

Hát,igen nagyon nyugodt kisfiú voltál!Mert ugye tele volt a pici poci,nem??? :roll: :wink:
Vanda pedig annyiban különbözött lara-tól,hogy két cofija volt,nem pedig egy!!!! :D

Árnika :( :( :( de sztem nincs még semmi veszve.Anno az első beültinél ami beindult terhességem volt az első tesztem nega volt,második mutatta ki.Legutóbb pedig nem teszteltem....

Többiek???Rana?Szmet?

Kép
ani0227
 
 


arnika! hatha be zebrazik

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Kincs köszönöm tudósítást, odavoltunk kirándulóban, de mivel volt akinek ígértem jelentést hirtelen ez jutott eszembe :)

Kincs, Móni, Ani aranyosak vagytok de azt hiszem , túl sok reményem már nincs zebrához. :( Különben is már csak Lh tesztem van, és HCG-t most nem veszek már. Eddig halálos nyugalommal vettem tudomásul,abban bízom ha jön piri akkor arra is így reagálok.

A zugban drukkoloknak :) is üzenem , hogy nagyon jól esett/esik nekem hogy ennyien gondolnak rám, köszönöm..
na mostmár van érzékenyülés :oops:

pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


valika, árnika, kincs: sajnálom :-(

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!Vanda!Nagyon jók a képek és nagyon édesek a gyerekek,még egy kicsit elérzékenyültem a képek láttán hogy ilyen szép nagy boldog család vagytok!Hogyéreztétek magatokat Gyulán?Árnika!Ne add fel,van még esély és bízz önmagadban,én sokat gondolok rád és drukkolok!!!!!!!!!!Ani!Milyen volt a "minitali"?Egyszer már én is elmegyek tesóddal megnézni az édes Jázmint és Szabit,jó?Nagyon szépek és cukik,én szeretnék már velük találkozni!Képzeld ma rámjött a sírógörcs,annyira sresszelek,hogy hogyan oldjam meg a munkát és a Dokihoz járást,mert hamarosan beindul az hogy járkálni kell egyszer a krinológushoz,utánna meg Debibe és nemtudom mi lesz ha egyszer azt mondják nem engednek el szabira,de viszont nekem meg muszáj menni/hisz babát szeretnénk/?!Mindenkinek további szép estét és ÁRNIKÁNAK NAGY DRUKK!!!!!!!!
valika28
 
 


Sziasztok,

Árnika, kukucs, merre vagy, mi újság?

Vov, nagyon jók a képek, biztos szuper volt a nyaralás.

Mi is nemsokára nekivágunk egy hosszú utazásnak, kiváncsi vagyok a pöttöm hogy viseli majd, remélem alszik sokat utközben :)

Egy kérdés: valaki mondta (egy doki) hogy a tb nem támogatja a lombik programot 35 év felett, ti mit tudtok erről, igaz ez?

Kép
marejke
 
 


Sziasztok!

Vanda család???

Vali!
Várunk téged szeretettel! :wink:
Még én is szeretnélek téged(titeket)megkérni,hogy ha egyszer mentek Debibe,potyázhatnék a kocsiban nálatok?Hátha sikerülne egy minitalit ismét összehozni.... :roll:

marejke!
Mennyit kell utazni?

Kép
ani0227
 
 


Ani!Köszike a vendégvárást,ígérem élek vele :D Nagyon szivesen jöhetsz velünk Debibe,mi elviszünk!Tudod szeptember 8-án kell menjünk,de előtte felhívlak.Jó?Puszilom a babókat!
valika28
 
 


Anikám!
Élünk, télleg küldöm a képeket, de egyszerűen nem bírok addig eljutni. :oops: Megdögleni sincs időm, Danit állandóan szemmel kell tartani, minden érdekes, amit nem kéne piszkálni.
vovanda
 
 


Ani, 600 km, megyünk a szüleimhez Erdélybe.

Kép
marejke
 
 


Sziasztok!

Kép


:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


mabe: neked is nagy-nagy gratula, sok kitartást ehhez a kis tündérhez :-)
és gyere gyakrabban :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Mabe!
Gratula! Nagyon szép baba!!!
vovanda
 
 


Sziasztok,

Vanda,pasi
jók a képek. :lol:

Árnika, :cry:

Mabe,
gyönyörű a kis hercegnőtők.Gratulálok!

Rólam,
voltam a V.V-nél aki nagyon megdicsért az elért eredményekért, és azt mondta h bármikor most már megtörténhet a csoda.
:lol:
Vendég
 


Halihó!

Mabe! :D
Sok sok szeretettel Gratulálok Imolához!!!!
Csodaszép virágszál!

Gyere mesélni! Kinél szültél és milyen volt!?

Árnika ?
cupp!

Loviné
Értékekre mit mondott VV?
Hajrá csoda!! :wink:

Marejke tényleg hosszú út!
minden jót!!

Pcos-IR-es lányok!
Közönségtalira jön vki Pestre??
metes babamoziban szerepelnétek?
Vendég
 


marejke! mi torpeink 3 hosan erkeztek el eloszor nagyvaradra (1200 km), szoval ki fogja birni es ilyen korban tenyleg jol szoktak csicsikalni az autoban, ha lehet ejszaka utazatok, az a babanak is jobb meg esetleg a forgalom miatt is, jo utat

mabe! hu de edes kisbaba :D MEGA GRATULA!!!! es jo egeseget meg sok tejcsiket!!!! :lol:

arnika! remelem minden rendicsek...

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs,

az inzulin nagyon tetszet neki a kukira azt mondta , h még magas, de ez is remélhetőleg lejjebb fog menni.
A koválygás zabálási kényszer, meg azért van mert kezdek stabilan müködni, mint nő.

Közönség tali még kérdéses.Babamozi, még nem aktuális, de ha az lesz akkor szívesen.
Vendég
 


loviné: hajrá ;-)

kincs: mentek nyaralni? mikor? hova?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Móni boszi :wink: ráhibáztál sajna, mert gond van. 3 napja migrénem van, ami nálam a mensit jelzi, de a dög sehol. Csináltam tesztet mert már kezdtem reménykedni, de nega lett, így vettem be gyógyszert, mert már alig éltem. :(
Nem tudom meddig várjak, miért nem jön ha nincs baba :roll: , kész vagyok teljesen magamtól.

Loviné :) hajrá baba.
cukkerre mit mondott, nem gond hogy ennyi volt?

Kincsem Én jelentkeznék szívesen babamozira ha lenne kivel :(
viszont készült egy pcos film, azt hol tudom megnézni?

Marejke érezzétek magatokat jól otthon.
-és ha jól emlékszem, te kérdezted, nincs megkötés hogy hány éves korig lehet menni lombikra.

most ennyi voltam, pusz Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! akkor legkozeleb :wink: de akkor legalab meg jonne piri :?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Mabe!
Gratulálok én is!Nagyon cuki baba! :D

Vanda!
Azt mondták most az ismimnek,hogy hiába házasodnak össze a párjával,akkor is a volt férj nevén lesz a gyerek.Okt.szűl.Tényleg így van?Mert akkor inkább hagyják a francba,annyira nincsenek ráállva a dologra.

Nekünk mé mindig nincsenek éjszakáink!Nem tudom meddig fogom bírni....de már megőrülök!
Kébzeljétek!Ma házhoz hozták a Vaterán rendelt rucijaimat!Este csengetett 3 rendőr,kinéztem,modtam hogy küldöm a férjemet.De ők mondták hogy nem őt keresik,hanem engem. :shock: Megállt bennem az ütő,és végig futott az agyamon,hogy mit tettem az elmúlt pár nappan.Eszembe jutott néhány "szabálytalanság",de megkönnyebültem,amikor a zacsit átadták nekem.Mint kiderült a férjem egy régi kollégájától vásároltam.

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Ezt a részt nem tudom. Szerintem a fennálló házasságot kell figyelembe venni, de kérdezzék meg az anyakönyvi hivatalt, az a tuti, amit ők mondanak.
Rendőrsztori nem semmi... [törölt kép]
Ég a pofám a képek miatt, ne haragudj. Dani belázasodott az éjjel...

Árnika!
Sajnálom, a következő viszont tuti sikerül!!!
vovanda
 
 


Árnika, sajnálom :( és köszi a választ, megnyugodtam mert féltem kifutok az időből. Habár még nem érzem úgy, hogy jöhet a tesó amilyen kegyetlen szűlésem volt de azt mondják idővel ez elmúlik.

Móni, a babák feje hogy bírta az utat, használtatok nyakpárnát?
Bencus feje úgy lóg a hordozóban és nem találok sehol egy használható nyakpárnát. Gondoltam törölközőkkel kitámasztom körbe. Mi még csak két hónaposak vagyunk az a baj.

Kép
marejke
 
 


Marejke!
A nyakpárna sz@rt se ér, ha ki akar billenni a feje, ki fog. Felesleges pénzkidobás.
vovanda
 
 


Szió

Mi is lázasok voltunk :cry:
Vanda jobbulást Daninak!

Ani :shock: jó lehetett amikor 3rendőr állt az ajtóban rád várva
Nekem is az éjszakák a rosszak,van hogy csak 1ébredés van de pl szerda eészaka 1-4ig sírt(igaz a szuri miatt biztosan), jó lenne ha jól aludna!

Csók mindenkinek!

Pasi kérdésedre privi megy.
Vendég
 


Mabe!Nagyon szép Imola,Sok Boldogságot nektek és Gratulálok!
valika28
 
 


Ani!Ez nagyon jó lehetett,elképzeltem milyen "vicces"helyzetben voltál :lol: Tetszett ahogy ezt leírtad!
valika28
 
 


Árnika!Megkérdezhetem hogy milyen Pcos film,mert azt én is szívesen megnézném,hisz jó tudni mi is zajlik velem és tanulni belőlle.Köszi előre is.
valika28
 
 


Kincs!Jobbulást kiskincsnek!
valika28
 
 


Szió

ÁRNIKA Merre vagy??
A PCO KÖZÖNSÉGTALIN LESZ A FILM VETÍTVE :wink:

/csajok Norka írta a pco topikon,hogy reklámozni lehetne a talit,hogy sokan tudjanak jönni és felvilágosodni, ha van tv-s ismitek jelezzétek, és ha esetleg plakátot szeretnétek kirakni rendelőbe azt is!!/

Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Kincs!
És hol lesz?Mikor?Csak érdeklődés képen....

Kép
ani0227
 
 


Köszönjük!

Loviné
Hajrá!
Csodákban hinni kell! :wink:

Kincs
A kedvenc doktoromnál szültem. Hosszasan, de nem kimerítően...EDA-val...

Árnika
:cry:
Jobban vagy már?

Ani
Rendőrök :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


ani! gondolom meg konyebultel hogy csak rucik es nem esetleg bunti :D sajnalom az ejszakakat, mi a baj? en is szenvedek michellel eleget :( :( neha nagyon sz@arul erzem magam mert fogytan a turelmem nappal emiatt :oops: :oops:

marejke! ott van a szekrenybe a nyakparna, meg nem hasznaltuk, nem tom miert :roll: :roll: :roll: meg a korhazban ajanlotak a torcsit a pici babaknak a hordozohoz

kincs! azert el mult mar a laz, ugye?

mabe! de kis tunder :D de te csak 21 eves vagy??? :roll: :roll: :roll: ha igen akkor en nagyon irigy vagyok :oops: :oops:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ani: ugye-ugye, a bűnöző életmód....rögtön megijedsz, ha rendőrt látsz :P

mabe: még mindig nagyon szép imola baba ;-)

móni: ne irigykedj, te is voltál 21 és most sem nézel ki 25-nél többnek :D

árnika: tessék jönni és panaszkodni nekünk...mi meghallgatunk...és jól seggbe rúgunk :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


mabe!Nagyon gyönyörű!!!!!

Móni,Kincs!
Éjszakáink olyanok szoktak lenni,hogy általában 2-kor kelünk,és 4-ig nyomatjuk a sírást,jobb esetben a mászkálást(jázmin).A legrosszabb amikor erre Szabi is felkel...És én is sajnos egyre türelmetlenebb vagyok,és lelkiismeret furdalásom is emiatt.De másoknak olyan jót alszik a gyereke,nekem meg ilyen rossz alvó.Volt néhány nap amikor már levittük Szabit anyósomékhoz aludni,hogy legalább 1-2 napot aludhasson nyugodtan.
Amikor visszatartották a szülést Szegeden nyugtatókat kaptam(azt mondták nem ártalmas a gyerekekre,de azért kell,hogy ne legyenek annyira aktívak,hogy ne ingereljék a méhemet),én is be voltam kábulva tőle,vajon nem e miatt van,nem lehet ez kihatással erre...?de biztos hülyeségre gondolok

Vali!
Tesóm jön haza! :D

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Nem gondolsz hülyeséget, igazából ezt nem lehet tudni.
Az, hogy türelmetlenebb vagy, természetes. Én is ki vagyok már eléggé, pedig nekem alszanak éjjel, de Balázzsal iszonyat nehéz most.
Sajnos vannak ilyen babák, ezzel nem nagyon tudszmit tenni. Idővel rendeződik, kitartás!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Árnika,
csak annyit mondott a cukorra, h terhesség alatt jobban kellesz vigyázni, de alakulhat még lejjebb.

Pasi,Mabe,
köszi.


Ani,
jól gondolod, a nyugtatótól később még izgatottabb lesz akárki is nem h egy csecsemő.

Kincs,
jobbulást kiskincsnek.
Vendég
 


Hali!

Ani, nekem is azt mondja sok anyuka (akinek van több gyereke is) hogy ez nagyon gyerek függő, ki hogyan alszik :? én is szeretném ha 8-kor leraknám, puszi és reggel 7-ig durmolna..nincs más kitartás és túlélés..(sztem a nyugtató ennyire nem kavar bem rég volt már:))
Türelmetlenség természetes,ha nem vagy kipihent! sajna néha én is az vagyok, pedig azt hittem engem nem lehet feldühíteni (mostanság, főz velem és az üveg fedőket is kiakatrja pakolni, olyan csatazteret csinál a konyhában,hogy alig lehet lépni, ha ezt megunta fogja a lábam és nyekereg, ha én unom meg felveszem az ölembe és főzünk, de írtóra kell vigyáznom, mert pillanat alatt löki magát és nyúl a fazékért/fazékba)
Vanda neked is kitartást!

Néha jó kicsit"panaszkodni" :lol:

Okt.9-én lesz a pco közönségtali, pesten:)

Árnika????
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


pasi! koszi, nagyon jol eset :D de attol meg kicsit irigy :oops:

ani! persze hogy ki vagy ha ilyenek az ejszakak :cry: :cry: :cry: nalunk maszkalas nincs, de neha siras, en magam melle teszem, maskep nem elunk, apa meg a nappaliban alszik :cry: es neha o sem tud michelle miatt aludni, halla az Jo iStennek hogy mattia nem szokot emiatt fel ebredni, tarcs ki, lesz jobb is, tudom a kerdes hogy mikor, remelem hamar :wink:

kincs! hat aktiv donat is :shock: :shock: :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:42-kor.
vovanda
 
 


Köszi lányok,igyekszem kitartani...

Pasi!Köszi a képeket! :D Egyiken másikon elég morbid lett a fejem,de nem én vagyok a lényeg,hanem a törpik! :D

Vettünk egy kis sátrat.Nagyon tetszett a kicsiknek.Jázmin este bevonult,most ott alszik.Nagyon kíváncsi vagyok....

Móni,Vanda!Nagyon édesek az ikrek!!!!!Mindegyik gyönyörű!!!!

Kép
ani0227
 
 


anikám: szívesen...bár szerintem a csajom garázdálkodott a címemről :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok.

Jól viseltük az oltást, nem volt semmi gond. Holnap nekiindulunk a nagy útnak.

Ani, kitartás, biztos már nagyon fáradt vagy.

Mi szerencsére jól alszunk, hat hetes koráig 3 óránként kelt a drága, na meg sokszor nem aludt két evés között, de már most hajnalig alszik, 7-8 órát is kibír kaja nélkül. Na de ne kiabáljam el, még ki tudja mi vár ránk is.

Mabe, gratula a picihez, nagyon édi.

Árnika nagyon hiányzol.

Kép
marejke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?