Új privát üzeneted érkezett!

Az igazság az hogy olyan jo ezeket a mini ruhákat venni!
Válogatni nézegetni mazsolázni!
De viszont olyan nagyon hamar kinövik! :(
Amikor nyáron kint voltunk és bevásároltam Ágolyonak abbol már minden egy dobozban lapit! :(
Marcinak már érdemes drágábbat venni mert tudja sokáig hordani föleg ha kicsit nagyobbat veszek! :wink:
Ausztriába rengeteg helyen van H&M de nekem ez a SCS jött be a legjobban!Hatalmas,oriási a választék és szerintem itt mindig a legjobb cuccok vannak H&M-en belül is!
És egyenes autopálya visz odáig!Föleg,hogy most már van az S1-es autopálya,az áruház mellett mész le rola! :D
Az van kiirva Mödling SCS!
Pándorfba azért érdemes mert az adidas és a nike,benetton nagyon szuper és van egy K.I.D.S nevü üzlet és ott csak márkás gyerekruhák nagyon szupi áron!Abbol nem kell sok csak egy-két elmenös és mindjárt trendi a gyerek! :wink: És a lányos cuccokrol ne is beszéljek....62-es poncso besz@rá(burrberry)!Én ott DKNY és Timberlandot veszek mindig a fiuknak és nem drága!
Szoval ezekért érdemes kimenni ilyen messzire! :D
Én is mindig vásárolnék nekik...........!Ha már magamnak nem veszek semmit(mondván ugy is nemsokára lefogyok) :oops:...Ja csak gyözzem kivárni :evil: !

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kismókus,
úgy látom, Klári baba is szépen kikerekedett! :D Nagyon édes! :D

Orsi, Anikó,
úristen, ilyen szadisták ezek a dévényesek???!! :twisted: Hát akkor oda biztos, hogy nem viszem a fiamat! :twisted: Én már a hasratevést is nehezen viselem, nemhogy ott még tuszkolnák szegényt…! :twisted:

Anikó,
170 volt végül az ülés. :roll: Remélem, az én fiam is majd úgy tud aludni benne, mint Ágoston! :lol: Télleg nagyon kis husi, mekkora most súlyra? Az SCS-t én is bírom, mikor először megláttam, azt gondoltam, hogy nincs ott semmi, amilyen szocreálnak tűnt kívülről! De azé’ csak találtam nekem valót! :lol: Tökre meglepődtem, mikor kutyákkal találkoztam bent, mennyire más az ottani kultúra! :roll:

Wish,
Én is megnézném már a fogacskákat! :D Majd legfejjebb kedden!

Kata,
Megérkezett az újabb nextes csomag, ebben van egy 9-12-es gatya, ha kell még, lemérem! (Bár rendelhettem volna nagyobbat, egy picit szorítja a pockosát, és nem is túl hosszú… :? )
20140901102739
 
 


Viszont szerencsés vagy hogy kapsz ruhákat! :D
Én sajnos nem kapok senkitöl! :(
De amit mégis veszel majd jo lesz a kistesonak! :wink: :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Anikó,
látom, te is szeretsz vásárolgatni! :lol: Én is hasonló imádattal tudok ilyesmikről beszélni...:lol:
20140901102739
 
 


Hajni!
Én is ezt gondoltam amikor elöször ott jártam!
Mondtam is ezt a szart...de a végén üres volt a pénztárcám! :wink:
Ha ide megyek nem hibázok vele! :D
Az ülés szuper lesz tuti!!!!
Akkor mértem Ágostont amikor pont betöltötte a 6 honapot és akkor volt 9480g! :D
Kutyás dolog nekem is szimpi nagyon!Hu ha vinném a "kis" kutyulim....csokorba szedné a sztendereket!Olyan kis hülye szaladgálos!Mindenkinek ugy tud örülni .......igazi házörzö :shock: a gyerekek derékig lognak be a keritésen minden nap,hires a környéken hogy milyen kis szeretgetö,imádják! :D Föleg hogy egy amerikai bulldog és a birka hozzá képest egy vadállat :lol: ez tetszik itt mindenkinek!
Én a dévényes modszert nem szeretem mert sajnálom szegénykéket szerintem még várj egy picit ezzel a dologgal és kicsit eröltesd a hasonlevést! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,
én már csak nagyon kis betűvel írom: 9520 :shock:
Nekem egy mopszom van, de már bánom, hogy nem vittük el kutyaiskolába, elég ugatós fajta. :roll: :lol: Jámbor azért, de először szinte mindenkinek nekimegy - kis hülye! 8) :lol:
20140901102739
 
 


Hajni! Igen, légy szíves, mérdd már meg... Bár már megrendeltem a csomagot, és mivel senki nem mért nekem gatyát :cry: :cry: :cry: , így olyat nem mertem rendelni... Egy linket is tehetnél, hogy mit rendeltél. Köszi!

dkata
 
 


Kata,
derék: 21 cm
hossza:41 cm
http://www.next.co.uk/shopping/children ... rboys/15/5
(én a szürkét rendeltem :D )
20140901102739
 
 


Hajni! Köszi! Bálintnak az még pont jó lenne/lett volna...
Úgy látszik, minket Ágolyó és Olivér beelőzött :lol: , mert Bálint még mindig 9300 gramm körül stagnál. :cry:

Wish! Bálintnak is van már Nyuszi-foga! :lol: Eddig még nem volt NAGY gond a szopival, de ahogy majd bujik ki jobban, biztos lesz... én nem bántam volna, ha ezek a fogak később bújnak ki. Mindenféle szempontból.

dkata
 
 


aniko24 írta:Ha már magamnak nem veszek semmit(mondván ugy is nemsokára lefogyok) :oops:...Ja csak gyözzem kivárni :evil: !

ismerős :oops: :oops: :oops:
cipőt azért veszek apa legnagyobb örömére

Hajni :D
ezért ennyire nme kellene nekik esni, mert pl. ha dévény tornával megelőzhető, hogy a gyereked egy életre diszlexiás legyen, akkor azt mondom, igen xar hallgatni mikor sír, de ez az ő érdeke is.
a mozgás erőteljesen összefügg ugyanis a későbbi készségek pl. tanulási készség fejlődésével.
ezért fontos pl. a mászás is, ha egy gyerek nem mászik, akkor mászatni kell, ha nem, borítékolva van nála valamiféle tanulási nehézség v. viselkedészavar.
(azonos agyközponthoz kötődnek ezek, és ha az egyiket nem csinálja, akkor a másikat sem fogja)
és a legtöbb fejlesztést a legtöbb gyerek utálja, mert macerálva vannak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata!
Bocsánat de én azért nem mértem neked gatyát mert kicsit elnéztem a méretet :oops: mondván jaj olyan édes ...nem teszem még el.....igen ám csak 3-6 honapig volt :shock: !
De megkaptam én is amit Marcinak rendeltem!
Szuperek!

http://www.next.co.uk/shopping/children ... years/11/8

http://www.next.co.uk/shopping/children ... years/12/1

http://www.next.co.uk/shopping/children ... years/19/4

És még zoknikat!
Nagyon jok,most fogok Ágolyonak is rendelni meg Marcikámnak zakot nadrággal!
Kakilással hogy álltok?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Dévény-ről
Én csak jókat hallottam! Az egyik legjobb barátnőm kislányát 7 hónaposan kezdte el hordani, nagyban nekik köszönhető, hogy a kislány megfordult, meg mászni kezdett. Én - ha ne adj' isten - vmi gond lesz, biztosan inkább hallgatom heti 2x1órát sírni, mint hogy egész életére vmi visszamaradás legyen.....

H&M-Ausztria
Most, hogy megnéztem a Camponában is meg Eisenstedt-ban is, nekem az a véleményem, hogy a választék tökugyanaz, és árban nincs igazán különbség. SCS-ben egyszer voltam szombaton, na hétvégén tutti nem szabad menni, rémálom volt az a tömeg, nixi parkolóhely stb. Szóval szerintem meggondolandó ezért kimenni...

Mi jól vagyunk, nagyon élvezzük a hosszúhétvégét apával.
Akkor kedden találka, ugye? Izgi :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma!
Igen,mindenki más én nem hallgatnám sirni egy percet sem! :D
Hétvégén nem szabad menni én szerdán megyek évek ota!
És szerintem az áru készlet között is jelentös különsbség van! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


aniko24 írta:Hétvégén nem szabad menni én szerdán megyek évek ota!

majd lehet, hogy egy szerdán becsatlakoznék utánad :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, Emma
na ja, de ha van humánusabb módszer, akkor nyilván azt választanám! Meg azért egy diszlexia nem egy élettel összeegyeztethetetlen rákfene. Elég szépen el lehet boldogulni diszlexiásként is, lásd Tom Cruise-t! :D Én, ha arra kerülne a sor, vmi arany középutat választanék, nem ordíttatnám, az tuti!
20140901102739
 
 


Hajni :D
2 diszlexiás öccsel a hátam mögött, látva azt, hogy ők és anyu mit kínlódtak és kínlódnak mind a mai napig én azt mondom, hogy inkább sírjon heti 1szer 1 éven keresztül mint ez.
ez azért nem olyan nagyon vicces dolog!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :)
Sajnos nem biztos, hogy tudunk menni a talira holnap. :cry:
Klári baba 2 napja taknyos. Reménykedtem, hogy elmúlik, mert javul, de még nem teljesen oké... Itthon elvagyunk, porszívózom az orrát, de 1 napig úton lenni (mert ez nekünk kb. annyi lenne), nem biztos, hogy jó ötlet. :cry:
Szóval még nem 100%, hogy nem megyünk, de elég valószínű. :cry:

Diszlexia: nekem az unokaöcsém diszlexiás, hááát ő is nagyon-nagyon szenved a suliban. Szerintem is meggondolandó az a heti egyszeri nyaggatás.

Kép Kép
kismokus
 
 


Sikerült csak a felét leírnom, amit akartam. :?
Szóval: azért sem szívesen mennénk, nehogy elkapjatok valamit tőlünk.
A diszlexiánál nem voltam egyértelmű: én is a nyaggatás mellett vagyok!

Kép Kép
kismokus
 
 


Csajok!
Én nem azt mondom,hogy nincs szükség ezekre a fejlesztö maszirozásokra és mozgás fejlesztésre söt.....de ha választani lehet akkor én a humánusabb mellett döntök/tem!
Nekünk is kellett mert Marci hipoton de láttam a dévényes modszert és én mivel volt választásom ezért a másikat választottam!
Én is azt mondom ha kell akkor kell nem kivánságmüsor,de nekem és hangsulyozom nekem ez a véleményem a dévényes modszerröl!Nem vonom kétségbe a hatékonyságát söt biztos vagyok benne hogy a legjobb de nekem kicsit lightosabbat kellett keresnem mert honapokig nem akartam hogy sirás legyen!
Lehet hogy kicsit szörözöbb volt a másik modszer mert heti 2x fejlesztés 1x uszás és naponta 3x én massziroztam!De nem volt sirás egyszer sem és most egy hiper-szuper kiskarpek Marcikám! :wink: :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kismokus!
Sajnálnám,ha nem jönnétek!!
Ugy látnám a kis hajas bébit!!!!
Jobbulást nektek!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi!
Szerdai csatlakozásba benne vagyok! :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó! :)
Egyre valószínűbb, hogy nem megyünk... :cry:
De cserébe itt egy kép a mi kis hajasbabánkról. :lol:

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


kismokus írta:Szóval: azért sem szívesen mennénk, nehogy elkapjatok valamit tőlünk.

én magam nevében tudok nyilatkozni. mi egy kis orrfolyástól nem ijedünk meg, miattunk nyugodtan gyertek.
Amúgy is olyan helyre megyünk, ahol aztán bőven lehet taknyos ember.

Anikó :)
abszolút nem a dévény mellett akartam én kampányolni, nekem nem volt választási lehetőségem igazán Levi feszessége miatt.
Egyértelmű, hogy kb. 4-5 vonalon el lehet indulni egy fejlesztésre szoruló gyerekkel, azt kell kiválasztani, ami mamának és a gyereknek akkor a legjobb, viszonylag sok esetben váltani is kell idővel a különböző módszerek között.
mi most szenzomotoros fejlesztésre fogunk majd járni, mert most az kell a fiúknak.

nekem az agyam egy picit az "élettel nem összeegyeztethetetlen" megjegyzésen szállt el, mert van még kb. 10.000 élettel nem összeegyeztethetetlen dolog, amit azért olyan nagyon nem szeretnék a gyerekeimnek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata,
A barátnőm 17én jön haza Angliából és nekem hoz pár dolgot a Nextből, esetle egy-két gatyót még el tud hozni Neked is. Ha gondolod, írd meg miből mekkora kell és szólok Neki.

Andi

Kép
bandika
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagymamáztunk a hétvégén, + Sárváron is voltunk 2x fürdeni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .
Nincs most sok időm, de:
IRJA MÁR MEG VALAKI, HOGY HOLNAP PONTOSAN HOL LESZ A TALI, A PARKOLÓBAN, ÉTTEREMBEN, AZ ÜLŐGARNITURÁKNÁL, VAGY HOL, CSAJOK???? Mert elég nagy az az Ikea...
Na este benézek, remélem megirja valaki :D
Ja, ugy néz ki, mindkét geyrkőcöt+ Apát is viszem, csak Apa majd elviszi Emesét egy rövid szemle után (a sajtkukac nem bir nyugton ülni sokáig)

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Csajok! Úgy néz ki, holnap mi sem megyünk... Páromat Miskolcra rendelte a főnöke, a másik meg, hogy 2-re temetésre kell mennem... :cry: Egy kedves ismerősünk felesége halt meg 34 évesen, nagyon beteg volt sokáig. Képzeljetek el egy gyönyörű, mosolygós nőt... Két kisfiú maradt árván utána. Ezért és más dolgok miatt is eléggé le vagyok hangolódva...
Szóval Nektek jó talit, nagyon sajnálom, hogy nem lehetünk ott... remélem, lesz még másik alkalom, szeretnélek megismerni Benneteket. Képeket szívesen veszek, priviben is.

Klári baba gyönyörű, mint mindig...

Bandika! Köszi, írok privit.

dkata
 
 


Orsi :P ,
én konkrétan egyik módszert se ismerem, de azt tudom, hogy heti többszöri ordítást sose akarnék a gyerekemnek. És tudom, hogy ha vmit nagyon muszáj, akkor azt nagyon muszáj, gondolok itt pl. egy szurira, ami igen fáj, de csak egy pár sec., és nem pedig hosszú hónapokig tartó fájdalmas tortúra. Nem mindegy. Ha pedig van egy humánusabb módszer, akkor én biztosan azt választanám. És csak legeslegvégső esetben fordulnék ilyen fájdalmas dologhoz, de akkor is megpróbálnék mást keresni. Én sem szeretnék nyilván semmilyen betegséget a fiamnak (meg egy gyereknek se ), de nem mindig van választásunk. Különben bizonyítottan nem lesz ilyen vagy olyan beteg az a gyerek, aki dévényre jár? És mi a helyzet a többi módszerrel? Mivel tud többet egy dévény-torna?

Kismóki :P ,
én is nagyon sajnálnám, ha nem jönnétek. Engem se riaszt el egy kis taknyosság, inkább csak nektek macerásabb gondolom!

Melcsi :P ,
én arra a helyiségre szavazok, ami nagyjából azért közel van a babaszobához, ami nemtom hol van. :D
20140901102739
 
 


Kata,
nemááá :cry:

Akkor csak Olivérrel ketten leszünk???? :lol: :lol: :lol: (jól van, tudom nem, hál' istennek :lol: )
20140901102739
 
 


Kata :)
sajnálom :( :(

Hajni :)
ez azért ennél összetettebb, mint hogy itt bármit bizonyítani lehetne. Ez visszafelé működik. Diszes gyerekeknél vannak bizonyos kórelőzmények, tehát aki valamilyen diszes arra szinte mindre igaz volt 1-2 dolog a csecsemőkorról (és 95%ban a mozgással függ össze). Tehát ezek a kórelőzmények jelek arra, hogy diszes lehet később a gyerek. (összefüggnek az agyban a dolgok)
(mint pl. a beszédproblémás gyerekek 90%a nagyon későn kezdett el rágni)

A dévény nem tud semmivel sem többet, pusztán van, amire az a leghatásosabb - hangsúlyoztam, hogy nálunk Levi feszessége volt a döntő, arra alapvetően csak a dévény jó-. Hipotón babáknak kicsit könnyebb, mert sokféle fejlesztéssel lehet őket kezelni.
(korai fejlesztő, gézengúz, dévény, hrg)

mi megyünk a talira :)
nekem mind1, hol találkozunk, de ne kint :lol:
találkozhatunk mondjuk a gyerekes játszósarokban fönt az emeleten - a gyerekrészlegnél -, az az étteremtől sincs messze, és a bejárattól sincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok!

Érezzétek jól magatokat holnap! Én sajna Kecsóról nem merek felvezetni Pestre gyerkőccel! Vonattal meg pláne nyűg!Nagyon sajnálom :cry: ! Fényképeket viszont kérek plízplízplíz

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Kismoki!
Mi sem félünk egy kis megfázástol, gyertek nyugodtan persze csak ha a kicsike jol érzi magát!
Annyira édes!

Melcsi!
Sárvár???
Onnan van a kis kutyink!
Vagyis odáig lementünk érte!Hááát az nem itt van! :?
De kis mobilisek vagytok!!!!!!!
Én sem tudom hol lesz a tali,söt én még abban az ikeába nem is voltam!Csak az Örsön!Remélem Pompi és Wish már egyeztettek?!
Max megyek egy pár kört..... :lol: :lol:

Kata!
Átérzem a bánatod! :(
Sajnálom ami a barátotokkal történt! :cry:
Annyira igazságtalan a sors! :(
Sajnálom,hogy nem tudtok jönni!! :(

Andi!
Holnap te is jössz?
Akkor jol kikérdezlek miket hoz a barátnöd!!! :wink:

Zsuska!
Kár,hogy nem jössz! :(

Hajni!
Szoptatos szoba van (Örsön) a bejárati lépcsö mellett és a pénztárral szembe!Szoval két végén. :?
De ott középen van egy nagy étterem ,itt nem tudom!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok :)

Anikó :)
Pompiék nem jönnek, mert úgy döntött, hogy a két gyerekkel most még inkább nem vállalja be.
Nálunk meg hirtelen képlékeny lett a dolog, mert a férjem váratlanul szabadságra tudott jönni (végre!, még van 25 nap szabija :evil: ) és most győzködjük egymást a menni/nem menni témakörben. Merthogy szerinte menjek csak, akkor legfeljebb mégis dolgozik (nooooooormális???), és pont ezért, na meg amiatt is, hogy keveset vagyunk együtt én nem akarnám nélküle tölteni a fél napot, ha már végre vele is lehetnénk. Szóval meglátjuk.
Ha Pompiék jönnének egyszerübb lenne, mert ugye csak nem hagyhatnám cserben :)
De ha áttesszük gyorsan a talit ide a Váci úti Brendonba, akkor megyük ;)

wish
 
 


Lányok!
Látom fogyatkozunk :cry: :cry: :cry:
Én sem félek kis megfázástól.
Kata!
A bánatodat átérzem, sajnálom a talit, e remélem később még lesz alkalmunk megismerkedni.
Zsuska!
Pedig tök egyenes az ut. az M0 pedig Budaőrsre vinne. Kár hogy Ti sem jöttök, olyan édes a pici Borkád!
Na szóval, játszószoba? Adna valaki priviben tel.számot hogy egyeztetni tudjunk?
Anikó!
Anyósomék arra laknak, 30 km-re a fürdőtől, nem hagyhatjuk ki pláne hogy már a gyerekek is élvezik! De most hallottam, hogy Agárdon is csináltak végre gyerekmedencét, meg is nézem a neten mindjárt.
Szóval holnap, már ha megtalállak Benneteket!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Wish!
1xre irtunk.
Váci uti Brendon- nekem gáz.
Viszont ha ennyien visszamondták, értelme van megtartani? Ne halasszuk el?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Gondoltam, benézek a Győzike break-jében, aztán mit látok? :cry: Én még sose voltam pedig ilyen talin. No, visszanézek a Győzike után, addig hátha alakul vmi.... :roll: :?:
20140901102739
 
 


A Váci úti Brendon nekem is jobb lenne, oda egyedül is elmegyek egyéb esetben (márhogy Bálinttal, ember nélkül... de Pesten keresztül, az 1 óra + másfél addig... az egyedül sokkkkkk).

dkata
 
 


Nekem az is jó....
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Ha lesz tali, akkor mi megyünk, mi ráérünk, Apa dógozik. Nekem az is mindegy, hogy hol lesz, talán a Brendon egy kicsit jobb lenne, de Ikea se gond.

Melcsi,
Neked annyira gáz a Brendon, hogy oda el sem jönnél? :?:

A.

Kép
bandika
 
 


Most jut eszembe, a Brendonban nincs szoptatós szoba, úgyhogy az akkor nem túl jó....
20140901102739
 
 


Látom, mindenki kivárásra játszik.... Pedig Harcika is miattunk időzítette holnapra a szabadnapját... Akkor nincs tali? :?:
20140901102739
 
 


Csajok :)
én tegnap nem voltam este.
szerintem már ne kavarjunk semmit.
Mi Lilivel az ikeában leszünk 11kor.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


TALI
Harcika miatt szerintem is menjünk - bár csak 4-en 5en leszünk sajnos.
Annyit kevernék, hogy a délelőtti alvástól függően érkezünk, ha 11-re odaérünk, akkor a játszósarokba megyünk (amit Orsi említett), ha nem sikerül (max. fél órát késünk), ránk ne várjatok, üljetek be az étterembe, én remélem megismerlek titeket. (Orsival 1 éve találkoztam egyszer :) )

Kép
Kép
emma1976
 
 


Eldöntöttem, MEGYÜNK!!!

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!
igen.. ma szabadnapos vagyok :wink:
Tegnap érdeklődtem is, hogy hol lesz, hánykor stb , csak rossz topiknál :oops: :lol: De Orsi megtalált a válasszal :D
Szóval én 11 körül megyek, ha jól értem akkor az éttermi saroknál, ahol a gyerekcuccok kezdődnek.
hali
harcimokus
 
 


Ok!
Mondjuk a Brendon nekem is közelebb lett volna,de mindegy végül is!
Akkor ikea,és a játszoház?
Az ott is a bejáratnál van?
Hu de sötét vagyok! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Harcika!
Megvilágosodtam.........(azt hiszem)!
Jo akkor bent az áruház közepén van itt is az étterem és akkor ott,mellette van a gyerek rész?!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


De jó Nektek... Bálinttal ilyen szomorúak vagyunk:
Kép Kép

Jó talit! (Én még Harcikát sem ismerem és most nem is fogom megismerni Őt se, Titeket se... :cry: )

dkata
 
 


Én is a tali miatt néztem be, és örülök hogy végül nem kavarunk, akkor 11 körül a játszósarokban. Remélem megismer valaki minket, 1 nagydarab nő 2 kisgyerekkel :D narancssárga babakocsival.
Kata!
Sehogyse tudsz átvergődni? Én is igy vagyok Pesttel egyébként, én meg azért fétem a másik oldaltól :oops: + az uram sem ér rá olyan sokáig, hogy átutazzuk a várost oda-vissza. Szóval én örülök Budaőrsnek.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kata!
És ha felvennélek benneteket valahol?
Én Dkesziröl jövök!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Ok, Ikea - játszósarok! (mi lehet, hogy kajcsival kezdünk, szerintem pont akkorra lesz éhes :oops: )

Harcikát megismerem, meg a sok kisbabát is - remélem!

Kata? :?:

Kismóki,
hurrá!!! :D
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: