Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.19 13:48-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szió!


Szilbee!

GYÖNYÖRŰ!!! Milyen szép sima a bőre...és milyen nyugodt a tekintete!!!! :D


Hááát játékot tudok....csak pöttömöknek... :lol: Én az "ANya taníts engem" c. könyből szoktam dolgozni.... :lol: és most dobozokból labirintust építek....azon kell végig mennie ha ki akar jönni a szobából... :roll:

Köszi a Höcögős infót! Majd nézünk időpontyot és megyünk... :D

hirtelen ennyi jutott eszembe....

fanna3
 
 


Sziasztok!

Szamóca, örülök, hogy végül is nem találtak nagy bajt Máténál, azért a helyedben én is tovább vinném!

Szilbee, nagyon édes Dávid, olyan szépen kisimult a pofija :lol: Aranyos lehetett Levente, ahogy próbált vele játszani! Jó, hogy ilyen kedvesen fogadta!

Balwin, jó, hogy minden rendben van AnnaLucussal! Most már legalább megnyugodhatsz! :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilbee!
nagyon édesek vagytok! És már hogy figyel, én ezen teljesen elképedtem! Nagyon jó akkor, hogy Levi is jól reagál. Mondtam én, hogy jó az időzítés. :wink:

Fanna!
Kérdezted, csak elfelejtettem :oops:
Mostanában(az elmúlt két hétben) vettem Grétinek egy nagyon édes Next rózsaszín/lila irhakabit, ami szőrős az ujján, nagyon tuti. mindössze 2500.-ért. (Tavaly bordó színű hímzett az s.oliverbe 17.000.- volt.) Felsőket vettem mindkettőnek 300.- /db egy puha melegítőalsót Letinek 1000.-ért, meg Grétinek egy tornacipit, szintén 1000-ért. Ezek javarészt nextek, van 1-2 George, és H&M is. Ja meg két kéztörlőt az oviba, nagyon tuti mesefigurásat. Ennyire emlékszem, aztán majd vasalásnálk/mosásnál kiderül. :roll: :wink: :lol:
mikrodermabrázió a sexepil.hu-n nézd meg, ott egy arc 6000.- Azt hogy mennyi kellene nem tudom, majd a kozmetikusommal megbeszélem, hogyha nem ez, akkor ajánljon valamit. (részmunkaidőben ott is húzza az igát)
Mi habtapi, vagy hogy a fenébe hívják, na abból szoktunk építeni alagutat. Az is nagyon tuti játék, még Grétinek is bőven. Úgy hosszabbítom, hogy folymatosan húzom. :roll:

Többiek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Háj!


Judit!
Aztamindenit...17????? húúú hát talán én nem nagyon mostanában......Akkor nem ezt a kabit láttam a képeiden??? Rózsaszín?? Az ari :D Háááát engem az uram körbevagdosna.... :mrgreen: pedig sosem szokott szólni ha "beszerzek"...de azért javarészt Letinek is megmarad amit Gréti már nem hord...nem?


nekem ez az oldal nem jön be...azt írja hg nem jó....

Habtapi...jóóóó neve van.... :lol: Naaz akkor egy praktikus játék....annak is utána nézek:)))

És hogy megy az angol???Mesélj már valamit!!!

fanna3
 
 


Sziasztok!


Szilbee! Édesek vagytok a képen! Apuka is olyan büszkén tartja a kisebbik fiát!


Na mi is túl vagyunk a szemészeten. Hát nem bántam volna, ha időben behívnak minket, de a 3/4 órás csúszát kárpotólta a doktornő kedvessége. De sajna a vége az lett, hogy kapott szemcseppet, pupillatágítót, 10 percenként, összesen 3-at, meg még utánna várni kellett 40 percet... :roll: Ugyhogy ha valaki készül a közeljövőbe 3 napi hideg élelmet pakoljon. Szegény Balázs délelőtt nem evett indulás előtt, mert akkor ébrsztettem fel, szerencsére egy babapudingot becsúsztattam a táskámba.

Már olyan szépen járkál Balázs! A 8-10 lépés már megvan! :D

Az elöző oldalon kérdezte valaki a szopizás közbeni mellharapást. Hát nálunk is pórbálkozott Balázs. Aztán ha harapott ordítottam, és nem vissza neki. Komolyan mondom, hogy kb. 5x játszottuk el kb. 2 hét alatt, és azóta se csinálja. Sőt ha éppen kézből adok neki valamit a szájába, már akkor se harap meg.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, zsír a vonalzód!
Balázs olyan kis cukifalat, huncut édi-bédi kismacsó. Akkor jó gyorsan elindult, még a múlt héten csak inogott és egy lépes volt, már amit nekünk bemutatott! :lol:

Szamóca, azért nem olyan rossz az a vélemény, de szerintem is járjatok utánna, inkább több helyen is. Hátha valaki esetleg alaposabban tudja nézni ezeket a felvételeket. Anno, amikor én a földhivatalban dolgoztam, nagyon fájt a fejem. Elmentem egy agyi ct-csináltatni, mármint beutaltak, és kiderült, hogy homloklebeny sorvadásom van. Én erre persze rögtön azt hittem, hogy lassan elmúlik az agyam :roll: , de aztán miután senki nem találta kórosnak, így én sakkoztam ki, hogy mivel koraszülött voltam, ezért talán nem úgy fejlődött ki, és nem is sorvad, hanem ennyi az egész. :lol: Látjátok nekem még kisebb az átlagosnál is az agyam. 8)

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


BBJ, mi az a habtapi? A neve jól hangzik, meg az is, hogy alagutat lehet belőle építeni. Kéthetente egyszer Jázminnal is eljárunk Gekkózni, ott van nagyon jó hálós alagút, akartam én is, de amikor megláttam az árát :roll: Hol szoktál ilyen áron ruhákat vásárolni? Nekünk is sok cuccunk van Annáról, de jó áron jöhet még egy-két darab... :lol:

Gratulálok Balázs lépéseihez! Képek nincsenek róla?

Fanna, adtál már Niminek ceruzababot? Jázmin ma házi cékla-alma-krumplit evett, igaz, husi nélkül, de ízlett neki. :D Kell az ovis zene, amiről korábban írtam? Tudok linket küldeni hozzá.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Igen, szerencsére nem egyértelműen epilepszia, de az nem hagy nyugodni, hogy van ott valami, még ha nem is biztos, hogy kóros, meg ha csak gyanú is. Most jegeltük a témát koratavaszig, ha addig nem lesz újabb roham. :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Fanna!
Azt én sem vettem meg, csak a szívem fájdítottam.Persze nagyon sok cuccot veszek Grétinek is, és azt elrakom Letinek. A Letiét árulom ami már nem a mérete.
Bocs elírtam, szexepil.hu
Habtapi az a számos, vagy betűs van állatos is puzzle is egyben, olyan gumis állagú, egymásba illeszthető, így most már bizti tudjátok miről beszélek!

Angol?
4 dalt tanultunk, meg már kb olyan 30 szót, ugye Niki? Nem számoltam túl soknak? Szerintem megy neki, énekli a dalokat, nem mindent mond pontosan, de állítólag nem szabad kijavítani, majd megtanulja rendesen. Szeret járni, jó kis csapatunk van.

Szamóca!
Én babaszobázok rendületlenül! Aztán még vannak oldalak, ahova ellátogatok, na meg turi, abból csak az exclusive. Nagyon szupi dolgokat lehet találni. Most éppen magamnak két szövetgatyát, egy barnát, egy fekete, anyagában csíkos, és fehér szaggatott csíkos. 1190, és 1690 az áruk, csinos fiatalos darabok, és nem mellesleg Dorothy Perkins!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Szilbee: Nagyon szépek vagytok! Jó Rátok nézni. Amikor mi hazajöttünk a kórházból Kata is egy puzzlet "hozott" Dorkának.

Olga: Én kérdeztem a ciciharapást. Hát én is ordítottam egy hatalmasat, szegény el is kezdett keservesen sírni. Balázs nagyon ügyes, hogy már lépked.
A szeme rendben van?
Dorkának is volt ilyen pupiilatágítós vizsgálat, csak nálunk nekünk kellett csöpögtetni a szemébe 3 napig, nagyon szerencsétlenek voltunk. Aztán még pár napig nagyon érzékeny volt a fényre.

Szamóca: Nekem kellene az ovis zene. Mi Ghymes gyerekalbumot, Gryllus (lehet nem így kell írni) Vilmost, Halász Juditot szoktunk hallgatni, na meg az angolt.

Angol: Tényleg jó kis csapat. Dorka is szereti, Ő is énekli a dalokat, meg számolni szokott. Szavakat nem nagyon mondja, majd idővel.

Valaki írja meg, hogyan kell elérni, hogy a vonalzót odategyem a hozzászólásom alá és mindig ott is legyen. Köszi!

Niki
csni
 
 


Szió!

Niki!
Először is valamelyikőnk vonalzójára rákattintasz és megcsinálod a saját vonalzódat. Amikor az kész van a végén lesz 2 db kód . Az egyik HTML a másik PHPBB code.....na valamelyiket kiválasztod (én a 2.at) és a jobb gombbal "Másolás".
Ezután megnyitod a topicban ha nyitva van fent a lap tetején a "Segédletek"nél a legördülőben a "Profil"t....ekkor megnyitja a saját profilodat majd ott az "Aláírás"nál ahol jó sok hely van kihagyva a téglalapban oda a jobb gombbal "Beillesztés" és odarakod a kódot....írhatsz még oda elköszönést vagy a neveteket majd a lap aljára mész és az egészet elmented. Na és elvileg most már mindig meg fog jelenni:))))
Remélem nem túl zagyván írtamle....

Judit!
Ja igen rájöttem,rákerestem.....ezt mi nem tudjuk sajna megcsinálni mivel olyan szr minőségű a puzzlénk hg össze kellett ragasztani.....nekünk valami más alagutat kell kitalálni...

Timi!
Mi az a ceruzabab?????? :D

fanna3
 
 


Niki, ment a privi zene ügyben! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Fanna, kezet foghatunk habtapi ügyben, az én párom szerint sem lehet a miénkből építeni, pedig két helyről is vettünk, de az egyikről sem tűnik úgy, hogy megállna alagútnak :roll:

Ceruzabab: vékony, hosszúszárú zöldbab. Nekem fagyasztva van, nagyon zsenge, sokkal könnyebben emészthető, mint a vajbab. :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ja lemaradt hg nekem is!!!köszi :D mármint zene.. :D
És ez t így lehet kapni, vagy van fagyasztva is? Hehe ceruza.. :shock:

fanna3
 
 


Fanna, privi ment a zenéről.

Kép a ceruzababról: Kép

Nyáron árulják a piacon is, most meg fagyasztva kapható. Én úgy vettem, hogy bébirépával együtt van csomagolva.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jó estét!
Én is ezt a fajta babot vezsem( lóbab néven fut nálunk piacon), mert sosem szálkás, és nagyon finom, nekem ízletesebb, mint a sárga fajta.

habtapi, hát nem egy stabil szerkezet az biztos, de az összerakást is élvezi Gréti, meg zsoktunk paravánt is belőle, házikót...

Olga!
Végülis kinél voltatok szemésznél?
Gratula a menéshez! Képek? Ja és tényleg jó a vonalzód, de nekem a kettő közti is tetszett! És képzeld Leti is megy a bútorok mellett, persze még csak olyan óvatos vetődésnek nevezném, na de akkor is! Hova ez a sietség?

Ildi!
Ez jó elfogy. egyébként első olvasatra én is azt gondoltam, hogy mi? akkor megy össze?

Fanna!
Hétfőn megint újrakezdtem a norbit, és már megint baromi éhes vagyok esténként. Várom a kilók olvadását! Ha lenne időm tuti tornáznák, most valahogy hiánycikk. :roll: De a napi séta az oviba megvan, mégiscsak valami testmozgás.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


tornáznék, és egyéb hibák

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Szilbbe!
Üdv itthon! nagyon szép a kicsibaba! Gratulálok! Várjuk az élménybeszámolót a Te szemszögedből. Azért pihenj sokat, mi még tudunk várni. :)

Játék: köszönöm az ötleteket. jegyzeteltem. Kipróbálok néhányat.
Mennyi alap játék, amit ismerek, és eszembe sem jutott ilyeneket játszani. JÓ, HOGY VAN EZ A FÓRUM!!!!!!!!

legújabb játékunk: reklámújságból kidaraboltunk, ruhadarabokat, háztartási eszközöket... ráragasztottuk keményebb papírra, azt is kidaraboltuk. azután beleborítottuk egy dobozba. Felváltva húzogattunk belőle, és aktiviti, körülírás szerűen , elmondtam, hogy mi van a kezemben (mire használjuk, hol található...stb) és neki ki kellett találnia mi van a kezemben. Sok óra elment vele :)

Egyik barátnőm kismama. 18.hét körül van. Kérdést szegezett hozzám, gőzőm sincs a válaszról. Ezért idézem kérdését:

Szerintetek a fogászaton kapott érzéstelenitő árt-e???

"VAN RÉGI AMALGÁN TÖMÉSEM ÉS PONT AZ KEZDETT EL ROMLANI ÉS ELÉG NAGY TÖMÉS VAN BENNE AMALGÁNBOL.SZERINTED KICSRÉLTETHETEM FEHÉR TÖMÉSRE?Mert valakitöl azt hallottam hogy ez árthat."

Szerintem, magzathoz az érzéstelenítő, hígulva jut el, és veszélytelen, vagy nem? valaki volt hasonló helyzetben?

Biztosan megkérdi, majd a fogdokit is.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Csak egy gyors válasz Erikának, mer indulunk pöstre:
Én is 4 hónaposan voltam fogászaton, tömést cseréltetni, és van olyan injekció, amit kaphat a kismama, de nem az, amit általában kap az ember, ha fogorvoshoz megy! Csökkentett dózist kaptam belőle!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!
Sehol senki?

Ti miket adtok reggelire a gyerekeknek? már nálunk a gyümi kevés, valami ötlet? Meg kezdem egyhangúnak érezni.

Írjatok!!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
megint én.
Most kaptam: karácsonyi sütireceptek Stahl Judittól könyv, doksiban. Kéri valaki e-mailben? Szívesen elküldöm!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


bbj!

én kérem!
előre is köszönöm!

kbe78@freemail.hu

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Judit!: Én is kérem szépen. csniki@freemail.hu

Erika: Nekem nem adtak érzéstelenítőt, de csak egy kis tömés volt.

Fanna: Köszönöm a vonalzós segítséget. Este megpróbálom.

Szamóca: Neked is köszi a linket. Majd este a párom megnézi, én nem értek hozzá, de jól hangzik, amit írtál.

Most megyek, mert Kata nagyon szenved a fogával. Szörnyen nyűgös, éjjel is alig aludtunk.

Niki
csni
 
 


Szilbee: Húúúúúúúú, de szép ez a Dávid baba!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Erika: Amalgám töméshez nem szabad nyúlni kismamáknál, de ezt a normális fogorvos tudja is. :wink:

Szamóca: Az iwiw-en van fenn pocakos fotó, azóta készültek mondjuk újak, majd könyörgök Apának, hogy butítson le nekem legalább egyet és teszek fel hátralevő pár hetemben.

EEG: A többiek már reagáltak, de én sem érném be ennyivel. Bár az eredmény azért nem rossz szerencsére....

Betty: Vasárnap talizunk a szülésznővel, Mónikával a kórházban, ha ott leszel véletlenül, találkozhatunk!! Ha nem, akkor riadóztatlak, ha szülök! :wink: :D

Ildi: Jót mulattam azon, amit írtál "agy ügyben". :lol: :lol:

Niki: Éljen a fogacska!

Rólunk: Első NST letudva, bár Réka gyerek végigaludta szinte az egészet. Ahhoz képest, hogy a váróban még eltökélt szándéka volt, hogy szétrugja a bordám és/vagy a gyomrom, ez szerintem tök normális. :lol: :lol: Amint rámtették azokat a tapadókorongokat, elájult, mély álomba szenderült. Doki jövő héten külföldön, remélem jövő szombatig nem szülök - doki szerint biztos nem.... -UH nem volt, úgyhogy csak a rugások erősségéből tippelem, hogy minden oké odabenn, kaja és hely van bőven.

Réka lányunk (vagy Tibi fiunk??) egész éjszaka bulizott odabenn, csak akkor hagyta abba, ha kapott egy kis simisimit. Apa szerint tiszta anyja.... :lol: :lol: Valamikor hajnali 5-kor aztán elájultam, de 6 körül arra ébredtem, hogy iszonyatosan fáj a derekam....Úgyhogy toppon vagyok nagyon, főleg, hogy a laborban kezdtem reggel és 10 méteres sor állt a "becsekkolásnál".... :twisted: :twisted: Fele banda otthon hagyta vagy a pisijét, vagy a beutalóját vagy nem fizetett vizitdíjat...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Juhéééé, már nagy pocakom vaaaan! :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.19 13:49-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke: Sztem nem tévhit, nekem a fogorvosom mondta ezt. De oké, nem okoskodom, ezt is csak halkan mondtam...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Nahát helló!
Én is voltam fogdokinál terhesen mndtam hogy kismami vagyok,és kaptam érzéstelenítőt és nekem is amalgán tömésem volt akkor és kicserélte!
Szerintem orvosa válogatja!!!

jaimmee!
Nekem soha nem mutatott az nst semmit,de az én dokim sem volt ott a szülésnél,habár Rékababának-Tibibabának még bőven van idelye odabenn bulizni :D :D :D :D


Sütirecept nekem is jöhet!!!
kalina@freemail.hu

Kép

Kép
katlina
 
 


Szió!


Timi!
Köszi szép a kisbotanikai előadást :mrgreen: ,de rendes vagy hg még szemléltetést is kerestél... :lol: majd vadászok....
a privit még nem néztem de ha jött köszönöm...azt hiszem majd uzsonna után bogarászom mert most ebéd utánmegyünk a városba...

Ildi!
király az agyad!!!! :roll: :wink:

Judit!
Én is lódítok....néha csalok....hááát nem vagyok nyakamnál taposva rákényszerítve az a baj.....na meg hg éhes vagyok... :shock:

Erika a barátnődnek:
Jaimee!
Ezt ki mondta neked hg nem szabad kismamáknál ag. töméshez nyúlni??? ... :shock:
Már az elején el kell menni amint a kismama megkapta a könyvét fogászati szűrésre..(meg persze a háziorvoshoz EKG-ra...lepecsételni) ahol is megbeszélik a további teendőket azért hogy ne a terhesség végén okozannak a szuvas fogak problémát...mert a gyakorlat igazolja hg pont a pocakosság végén fáj majd az elhanyagolt fog (és ugye n algopirinen kívül más fájdalomcsillapítót nem nagyon szedhet be...+ húzni sem szoktak mivel megindulhat a szülés)...és persze azért mert ha megszületik a bébi nem lesz az anyukának ideje elmenni.
Szóval éppen úgy lehet és kell is tömni, amit lehet fehérrel és lehet ag.val attól függ kinek mekkora a pénztárcája.......ebből következik hg akkor kicserélni is lehet az ag. tömést. Illetve lehet gyökérkezelni és húzni is!
Mondani kell a terhességet az orvosnak és a kiskönyvet is oda kell adni mert a kezelés befejeztével bele kell írni hg : szanált fogazat.+ az orvos pecsét+aláírás.
Az érzéstelenítőkről annyit hg nagyon kevés ember használ ma már Lidocaint, helyette a korszerűbb Ultracain és Novocain stb. vannak ezek lokális (helyi) érzéstelenítők amik nem jutnak el a babáig...akár minden nap is adható.

kiselőadás vége :D

jajaj főzőcskét énis ....köszi: fanna3@freemail.hu

fanna3
 
 


Fanna: :lol: :lol: Köszi, de én már túl vagyok ezen, a 12. héten megvolt a fogorvosi vizitem, nem kellett hozzányúlni semmihez. Nincs is am. tömésem, jelzem.
Most is megyek 2 hét múlva kontrollra. Félreértettél némileg, mert arról szó sem volt, hogy ne kellene kezelni a szuvas fogakat...

Ha már itt tartunk, akkor csendben megjegyzem, hogy ha babát tervez az ember, a minimum, hogy mielőtt teherbe esik, elmegy a fogorvoshoz, ha már évek óta nem járt fogorvos közelében...De meg ne dobáljatok ezért, nem akarok senkit megbántani.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Én sem neked szántam, hiszen erről már volt szó azt hiszem...hg szépen rendben tartod a fogaidat..... :lol:
Bocsi akkor elfelejtettem entert ütni... :oops: mert neked csak 1 mondatot akartam.... a többi a vadiúj kismamáknak szól!!!
Remélem nincs harag... :roll:


.....de felháborító tényleg hg sokan csinosan felöltözve+smink+köröm stb....pocakosan....és amikor kinyitja a száját meg háááááááát enyhén elhanyagolt.......mindenkinek saját és babja érdeke...hiszen a góc,gyulladás idézhet elő koraszülést! (nemrég is volt egy ismim...)

fanna3
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne ki mit ad reggelire a gyerköcnek. Balázs most kezd leszokni a tejpépről és úgy általában az üveges bébiételekről. :roll:

Judit! Dr. Tóth Saroltánál voltunk. És végül is fél év múlva újra kell mennünk. :cry:

Képek nincsenek a lépegetésről, olyan villámgyors ez a gyerek! :mrgreen:

Judit! Gratula Letikének is, hogy ilyen ügyes!
Ja és recept nekem is jöhet!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Mentek a receptek!
Megyünk libabálba, aztán angolra, majd beszámolok, hátha tanulok valmai érdekes dolgot, amit lehet otthon is "barkácsolni"

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az elismerő szavakat! Hát igyekeztünk a lehető legjobbat kihozni magunkból. Nekem is tetszik az eredmény! :oops: :lol:
Pláne most, hogy egyre gömböjűbb!

Az én beszámolóm nem lesz olyan élvezetes, mint Ádámé... pláne, hogy a lényeget alukálva töltöttem... :cry: legnagyobb bánatomra.
Ráadásul az igazsághoz hozzátartozik, hogy még hozzá se fogtam, hogy "papírra" vessem a történéseket... :oops:

Nagy Pocakos Jaimee! :lol:
Gondolom nagy érzés volt így hallgatni a pici szivét! :D Párod is bement veled?

Judit!
Én is kérek recepteket! Előre is köszönöm!! :D

Rólunk:
Jól vagyunk! Kisebbik csemete eszik-alszik-eszik-alszik... és ha ébren van, akkor sem kiabál, csak inkább dumcsizik és nézelődik...
Levente rosszalkodós, határfeszegetős korszakát éli... de hát ez most tök normális. :lol: Akkor aggódnék, ha nem így lenne. Szóval jól megvagyunk. Anyum segít nekem most nagyon sokat. Lényegében vezeti a háztartást és meg csak pihizek-pihizek...
No menek is le Leventéhez a játszóra, had érezze, hogy van még neki anyja is... :)

ciao!
szilbee
 
 


Sziasztok :)

Erika, én is ezzel sokkoltam anno a fórumot, de Fanna megnyugtatott engem is :lol: A fogdoki is mondta aztán, hogy ezernyi előadást végighallgatott már erről a témáról, és egyiken sem szerepelt károsító hatás.
A fehér tömés áldásosságáról annyit, hogy nekem az egyik fogorvos (szájsebész is, és a körzetisem volt) szinte leugatta a fejemet, amikor fájós fehértöméses foggal mentem el hozzá (nem a terhességem alatt); szerinte a fehér tömés szar, nem "épül" hozzá a foghoz. Vagymi. Amúgy nem gyulladásos fájdalmam volt, hanem a Zideget éreztem. Ennek persze már nem járt utána, úgyhogy rábaszott egy gyógytömést :shock: Másnap persze mentem hozzá megint - kihúzta. Ha jól sejtem, gyökérkezelnie kellett volna...

Olga, akkor be vagy fogva :lol: 8-10 lépés...Ezigen!

Jaimee, gratu a nagypocakos felirathoz! :) Nemsoká érted izgulhatunk :D

Ceruzabab...én is csak lestem, de képről már ismerős :) Eccer köretként is tanákoztam vele Győrben...

Judit, recepthegyek nekem is jöhetnek :)

Szilbee, ne is legyen más dolgod, csak a pihi, meg a gyerekek :) Tök jó, hogy Levente ilyen aranyosan fogadta a kisöcsit! :D

Ehh...15 perce egy kis barilevet itattam Annalucussal...mán érzem is a hatást :lol: Teszem is tisztába.

Leattuk a kocsit a szervízben. Volt kis fejtörés, mert a "betétlapon", amit a belémjövő adott, nem szerepelt, hogy elismeri a felelősségét (amúgy elismeri, egyértelmű a rajzból is, csakhát szövegesen nincs ott). Debazzeg! Miért nincs erre felhívva az ember figyelme?! Aki még nem szívott ilyen dolog miatt, az honnan tudja, hogy a Megjegyzés rovatba ezt be kéne írni?? Mindent tudnak ikszeltetni, pont ezt nem :?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


óóóóóó battyus!

Olga!
Balázsnak így utólag is
Boldog Születésnapot!
Most esett le, hogy pont egy év van a fiaink között! :oops:
szilbee
 
 


Szaisztok!

Nagyon fajin volt a táncház, a kézműves foglalkozáson nem voltunk, Gréti eltáncikálta az időt.

Kapar egy kicsit a torkom... A gyerek elkezdte az ovit, aztán én rögtön beteg leszek! :shock:

Judit!
Az egy akkora szar papír! Már volt hozzá szerencsé(tlensége)m.

Jaimee!
tiszta izgalom, Te nagy pocakos!

Olga!
nem ismerem a doktornőt. Én is annak idején a cseppengetés miatt nem vittem, merthogy állítólag az nem jó nekik, és még én is úgy tudtam, ahogy Nikiéknél volt, hogy a szülők csöpögtettek három napig, aztán hajrá. De ze így egy kicsit humánusabbnak tűnik!

Szilbee!
Dávid akkor igazi második! Annyira cuki, pedig nem nagy súlyú, de olyan kis kerek már a képeken is!

Niki!
Próbáljátok ki a germicidet, hátha este Ti is többet alszotok! Ma már nem hiszem, hogy mi adunk neki, meg tök mindegy, én elég rossz beteg vagyok, így magam miatt úgyis fent leszek!
:cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Már Dorka is alszik, egész hamar, bár az én szemem is mindjárt leragad.
Tök jó volt ma az angol, annyira édesek voltak, ahogy ott hajlongtak meg rohangáltak a kis törpék. Ugye Judit?
Remélem nem kell bevetnem a Germicidet, de köszi az ötletet.

Jaimee: nagyon izgi, már tényleg a finisben vagy. Ilyenkor már mindennapra jut valami remek elfoglaltság. Mintha könnyű lenne bárhová is elmenni. Ugye Neked is Mosonyi ar orvosod?

Szilbee: Mintha csak magunkat olvasnám az első napokban. Gondolom fáradt vagy, de izgatott is. Levente pedig pár nap alatt túl lesz ezen a viselkedésen. Nálunk Dorka akkoriban a bölcsiben is nagyon rossz volt. Levente melyik bölcsibe jár?

Reggeli: Nálunk még nem aktuális, Kata még csak 10 órakor kap gyümit meg ebédre főzit. Vajas kenyeret kis csirkemellsonkával esetleg?

Jó éjt!

Niki
csni
 
 


Bocs Fanna, csak előjött belőlem a mélyen megbúvó mezőgazdász-tanár :oops: De igazából még mindig nem tudom, merjek-e adni neki belőle? S ha igen, krumplival? Vagy bébirépával? Vagy bébirépás krumplival?! :roll:
Jázminnál még tápszer a reggeli, aztán 1,5-2 óra múlva hypoallergén tejpép a tízórai vagy ha későn ébred, 9 után, akkor már 11- fél 12 körül főzelékezünk.

Érdekes, amikor hazajöttem a kórházból, az én két nagy gyönyörűségem is olyan, de olyan rossz volt vagy 3-4 napig, hogy már kezdtem azon gondolkodni, kicserélték őket, amíg nem voltam itthon... :roll: :lol: Kitartás Szilbee, s nagyon vigyázz a varrataidra!

Jaimee, kedves, én nem iwiwezek, úgyhogy, ha kérhetném, ide is képet, légyszi, légyszi, légyszi :lol:

BBJ, én is kérek recepteket: almalevel@mailbox.hu , ha lehet még :D

Katlina, ujjad rendben van már? Nem hiszitek el, de megégettem a hasam a kenyérsütővel, amikor ki akartam rázni a frissen sült kenyeret. :roll: Egy 10 cm átmérőjű égésem van a köldököm mellett, aminek a közepén egy körömnyi hólyag :oops: :roll: Azt mondanom sem kell, mennyire fáj... :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca: Nem vagy semmi! Fájhat rendesen!

Na, nézzük mit mesterkedtem vonalzó ügyben.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Úgy látom sikerült! Fanna, nagyon köszi az útmutatást. Alapos, részletes volt. Pont nekem való.

Lelőttem magam.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


szamóca!köszi az újjam helyrejött!
Képzeljétek pár hete kezdődőtt minden reggel arra kelek hogy iszonyatosan fáj a lábfejem és most már a térdem is nem tudom mi lesz ebből de reggelenkét úgy megyek mint egy mozgássérült

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Emlékszel rá, hogy nekem is ez volt egy pár hete? Gondolom otthon papucsban flangálsz, hát akkor ez az oka. A papucs legyen egy kicsit emeltebb, 3-4 cm-rel. Én egy nyári egybetalpúban járok itthon már hetek óta. 1-2 nap alatt hihetetlen, de elmúlt a fájdalom. Egyébként az ortopédián is ezt tanácsolták. Próbáld ki, hátha a Te lábad is csak a lapos papucsot unta meg, ha egyébként mindig magassarkúban jártál(ahogy én is)! Muszáj, egyébként olyan töpszli vagyok!

Niki!
Nagyon szupi vonalzóid lettek, a képek is jók. Akkor már szted is lehetne adni kenyeret egy kis sonkával? Én is arra gondoltam, de már elfelejtettem, Grétinél mikor kezdtük a dolgot.

Tényleg aranyosak voltak a ygerekek tegnap, csak mi szülők voltunk egy kicsit punnyadtak.

Szamóca!
Hú az nem semmi konyhai baleset! Hát, elhiszem, hogy fáj. Firstöt használtok? Az nagyon jó ilyen sebekre...is.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


bbj!
Köszi!
Én abszolute mezítlábas vagyok itthon,mióta babakocsizunk azóta meg sportcipős lehet hogy ez az oka kipróbálom,mert komolyan mondonóm iszonyat fáj :evil:

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit!
Köszönöm a recepteket!! :D
szilbee
 
 


Szió!

Timi!
Köszi szépen a zenéket! :D Lehet tanulni újakat.... :D
Húúúúú, a hasad meg el tudom képzelni......akkor azon nem alszol.... :oops: Mezőgazd....háát egyszer én is belefogtam hasonlóba...de húúúúúú :roll:

Niki!
Szívesen! Nagyon csinosak lettek :lol: És már elsőre kép is...nekem ez még nem ment... :shock:

:?: Ti most a legkissebbeknek a reggelijéről beszéltek???? Kenyér? Hát de mi még nem is tudunk rágni.... :roll:
Én reggelire meg vacsorára tápszert adok..az olyan meghitt főleg este...reggel meg a gyorsaság miatt....nem tudom kinél hogy van...de nálunk szemkinyitástól eltelt 3 percen belül kaja kell hg legyen...egyik barátnőm 2 éves koráig adott a lányának...szerintetek nem jó?? Már ilyen korán kell hg rendes kaja legyen?

Többiek nagyon ébresztyőőőőőőő! hol vagytok??? Most hg már nem kell a 100 oldalba belehúzni mindenki pihen??? :shock: :idea: :D

fanna3
 
 


fanna!
mármint tápszert??Mert nekem is van egy ismim aki még reggel este tápit ad a kisfiának 1,5éves szerintem mindenki maga dönti el mi jó a gyerekének és mi nem!!!


Tegnap beszéltem egy apukával!!!!!
Kérdezem:Mennyi idős a kislány?
Válasz:2,5hónapos!
Gyors utánaszámolással mert hogy tudom mikor szült rájöttem hogy 1,5hónapos!
Kérdezem:van tejcsi?
Felelet:persze!!!!
De a joghurtot is szereti,na meg az almát Kubut és az almalevet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt már nem tudtam megszólalni a dühtől :twisted: :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
próbáld ki, nekem is annyira fájt, minden egyes mozdulatnál, hogy volt, hogy nem is mentem shopingolni! ÉN!!!

Ja, az semmi, velem még a kórházban közölte egy familliárisan hyperpigmentált(remélem nem bántok vele senkit), amikor ÜDÍTŐT!!! adott a gyereknek, látod, elhallgat, próbáld meg Te is! Mondtam, köszönöm, inkább mégsem. Ha jól emlékszem, valami narancs, vagy őszilé volt 2-3 naposan! Nesze neked anyatejrögös kaki!

Fanna!
Midnen gyerek más, ne izgulj, én csak azért, mert Leti borzasztóan nagy zabás, és ő már elég régóta rág, és elég régóta eszik mindent, amit mi is. Azért csirkecombot még nem adok a kezébe,a husit még nem tudja megrágni, de babkekszet, kétszersültet, már 7 hónapos korától rágcsál, így...

Szívesen a recepteket. mindenki megkapta, aki kérte, igaz?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Judit! Köszi a recepteket!

Katlina! Ezzel a kubus témával jól felb*tad az én agyam is! :evil: Rohadjon meg az ilyen! (Mármint szülő).

Tegnap este kínáltam babónak túrót, de nem kellett neki, kitolta a szájából a nyelvével nagy fintorgások közepette. Ugyhogy sütöttem hozzá palacsintát, hogy majd apának jó lesz. A gyerekem nem bevágott 2 üres palacsintát? :roll: Különösebben nem örülök neki, de már végre evett valamit!

Vajaskenyér sonkát majd kipróbálom. Egyébként szerintem nem baj, ha a gyerek tápit kap még két évesen. Nekem is vsak kakaóval indulhat a nap, egyből fél literrel. Én még akkor nem bírok szilárdat enni. Majd csak ilyenkor 10-11 körül, mikor a gyerkőc elalszik. Csak arra kell ügyelni, hogy közben darabos ételt is egyen a csöppség, mert minnél később ismerkedik meg vele, annál nehezebben fogja elfogadni.

Niki! Ügyi vagy! Szépek a gyerköcök!

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?