Új privát üzeneted érkezett!

Babett, megyünk hozzátok babysitterkedni Barnával :lol: :lol: :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


babett: három éves suli, vagyis ennyi az alapképzés, aztán még kettő a mester, de az még a jövő zenéje :wink:

kutyfül: nálunk is már felnőttkaki szagú a cucc, Apa nem szereti :lol:

Én távmunkában szívesen visszamennék dolgozni, csak nem lehet :? Pedig egy laptopról simán tudnám navigálni a megrendeléseket és a kis futárjainkat :lol:
Vendég
 


De édesek ezek a babák!!!!!

Barnus már tényleg nagy fiú. És mindig milyen jólfésült! :D

Édes kis Botika is jól érzi magát a pancsolás közepette. A sappija csúcs, nagyon tecc!!!!! :lol:

Lilly! Most iigy érzed, aztán majd idővel elválik minden. Te sem vagy még annyira koros...... Meg aztán a gyerekek is elő szoktak állni a kistesó iránti igényükkel. Nem egy anyukát ismerek, akik korábban mereven elzárkóztak a 2. gyerek elől. Minen gyerekholmit eladtak, elajándékoztak. Most pedig már újból babaholmit vásárolnak a kistesó számára. Szóval, ember tervvez..... :wink: :D

Gáboromra a meleg nagyon jó hatással van, legalábbis ami a napközbeni alvást illeti. Már több, mint 2 órája alszik, de reggel is volt egy kb. 1 1/2 órás szundikálása. Remélem, hogy nem az éjszakai alvás látja kárát. :roll:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 

 
 

kuytfül. oké, köszi. Találtatok már szállást? remélem összefutunk a strandon, ha lent lesztek :lol: Barnust tutira felismerem :wink:

Nálunk apa még bírja a pelust, pedig egyre emberesebb! szerencsére ebből nincs gond, de az etetést is bevállalja, ha kell. Csak olyat adjak, amit szeret Boti... :lol:

kutyfül: van mostanában vmi új kajátok? én tegnap répa-krumpli-borsó mixet csináltam, ami ugyan nem extra és nem is új. De az elején egy fej vöröshagymát megpároltam olivaolajon, és ettől az egész édesebb lett, nem is kellett könyörögni, hogy megegye.. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Újra itt :lol: . Nem semmi meló volt 3 teljes oldalt átolvasni. 8)

Gép rendben, nyaralás megvolt :lol: , most a tetőteret csinálgatjuk, plusz kerilányom itt lesz napokig, szóval nem unatkozom majd, de most már leszek.

Azt az előző oldalon megállíptottam, hogy a plusz kilo versenyt én nyertem, persze sajna erre nem vagyok büszke. :oops:

A nyaralásról majd hozok képeket, de még férjem gépén van.

Amúgy szuper volt, bababarát helyen Balatonkenesén, céges juttatásként nagyon olcsón. Volt kiságy, pelenkázó, kiskád, etetőszék. Így is tele lett a kocsi. :shock: De nagyon élveztük. Lillát alig lehetett a vízből kirángatni.

Nagyszülők nálunk saját kárukon tanultak, rájöttek, hogy jobban bírnak Lilluval, ha nem újítgatnak a napirenden. :lol:

Én néha tudok itthonról dolgozgatni, de hosszútávon sajna kérdéses lenne, mert ez így nem elég. Bár nekem Panndihoz hasonlóan nem hiányzik, mi is várjuk a tesót. :lol: Sajna eddig hiába, de ami késik, talán nem múlik.

üdv mindenkinek, megyek lassan aludni :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


[quote="szbabett"]
Nálunk is ez van, ha APA van Botival. Fut az egész ház, és miért...mert ő nem tud gyerek mellett mással is foglalkozni. Még jó, hogy mi tudunk... :wink: Na de ha Apa nem tudja megoldani, akkor a nagyszülők hogy is tudnák... :shock:

quote]

Babett, nálunk ugyanez! :? Ha apa gyerekezik, vagy ha anyósom itt van, akkor Eszti általában nagyon jól érzi magát, csak mondjuk a kajának a felét tudják megetetni vele, a két órás alvásból egy óra az altatás, és közben a ház összedőlni készül, tulajdonképpen dzsungel-vágó machetével lehet bejutni csak. Ja, és a gyerekvigyázók nem isznak, nem esznek, és nem pisilnek...

Kutyfül, a Corvinusra jelentkeztem, azon prózai okból, hogy szombaton van oktatás csak.

Kép
waterlilly
 
 


Nálatok mennyit alszik napközben még a gyerkőc? Mostanában - utóbbi 3 nap - kimaradt a reggeli visszaalvás. AMúgy kb 6-fél7kor kel, és 8 körül szokott visszaaludni egy 45 percre. Aztán van egy nagyobb (kb 1,5 óra) dél körül és egy kisebb (45 perc) 16.00 óra körül. Gyakorlatilag 2,5-3 óra ébrenlét után kidől Boti.
De gyanítom, hogy ez lassan csökkenni fog. Mi végülis még mindig a suttogósnapirenden vagyunk, többé-kevésbé. (evés-játék-alvás sorrendben)

ma végre eljutottam kozmiba, egy felüdülés volt :lol: Ma pedig már pakolnom kell, holnap indulunk Balcsira, aztán vasárnap Ho.

szép napot!
Vendég
 


Én jövőhéten nagyon miss anyuka leszek: kozmetikus, fodrász, és Apa unokatesója még a krömömet is megcsinálja :lol:

Zsófi hat fele kel, nyolc-kielnc fele alszik egy órát, dél-egy fele alszik két órát, és néha még öt-hat fele is negyven percet, de ez ritka.
Vendég
 


na akkor ez az alvás hasonló a miénkhez, én is úgy érzem, hogy még korai lenne, ha elmaradna a 8-as visszaalvás. Lehet, hogy csak a meleg kavar be....na majd a nyaraláson tuti összvissza lesz minden, elég lesz utána visszareformálni a dolgokat. :? De HURRÁ nyaralunk!! :lol:

panndi: akkor élvezd ki a jövő hetet! nekem is volt pedikűr már a héten, a fodrász meg épp nem aktuális...kellenek ezek a dolgok, mkülönben behülyülök!

HIPP-TIPP: aki a Sparban vásárol! most egy-két HIPP-es kaja 199 Ftért van akcióban.

És még a DM-ben is van a PAMPERS AKCIÓ, tegnap láttam!! aki érintett, annak érdemes most venni!!
Vendég
 


húú, de irigyellek titeket a kozmetikus miatt!!!

Babett: Én is most akartam kédezni, hogy esetleg próbáltátok-e már a zöldbabot, zellert? Az egészségügyi kiskönyv szerint 8 hónapos kortól adható. Nálunk most a brokkoli volt az újdonság, az nagyon ízlett. Tököt is próbáltam, hát az nem kellett. Úgy ette meg, hogy mindig kapott hozzá egy kanál üveges vegyesfőzeléket :lol:

Alvás: Nekünk most a betegség miatt kicsit megborult a napirend, de egyébként tök jól működött: kelés 1/2 8-kor. 1/2 10-től 11-ig alvás. Aztán 1-től 2-ig, és még délután olyan 5 körül egy kisebb szunya.

Ildi, üdv újra otthon! :wink:

KépKép
kutyfül
 
 


KUYTFÜL: Hát Te eddig nem panaszkodhattál az alvásra! biztos majd visszaáll ez a rend...

Én még a brokkolit sem próbáltam, és a zöldbabot-zellert sem. Tököt csináld friss kaporral, krumplival, hátha úgy bejön neki. Mivel adtad a brokkolit? És hányszor szoptatsz még? Én vhogy mostanában nem erőltetem a 3. szoptatás kiváltását, mert félek, hogy napi 2x-ivel hamar vége lenne a szoptatásnak. Lehet, hogy ez hülyeség, de így most egyenlőre marad a 2x-i szilárd + 3x anyatej még egy darabig. Ja, és ahhoz először még inni is jó lenne normálisan megtanulni. Most volt 2-3 nap, hogy 1-2 cumisüveggel megivott, de pl tegnap semmit. :shock:
Most fura lesz, hogy nyaralásra egy csomó üveges kaját viszünk, remélem egy hét alatt nem szokik majd rá. Vhogy nincs is kedvem minden nap azt adni, de azért egy hetet csak kibír...Majd azért finom gyümölcsöket veszünk neki délelőttre. Szerintek szoptatás mellett ehetek ÉN fügét?? már annyira rávagyok éhezve....de aprómagvas... :?
Vendég
 


ja, spenótot adtam a múlt héten, de nem nagyon jött be. Majd ha már ízesebben tudom csinálni, újrapróbálkozom...
Vendég
 


Nekem Lilla már csak egyszer - délben alszik.

M a brokkolit krumpli-hússal ettük, Lilla imádja. Most már szoktam sajtot is reszelni hozzá.

A kozmetikus nekem is nagyon aktuális lenne.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Már korábban is kérdezni szerettem volna, hogy Lillának még mindig heti 3-4 alkalommal adsz husit? Ez nagyon bennem maradt.

Babett! Nagyon jó utat, kellemes nyaralást kiivánok Nektek! Fotómasinát ne felejtsetek el vinni! Az aksit se hagyjátok otthon!:wink:

Bea! Barnuskának pedig jobbulást!

Gáboron kifogott a meleg ismét. Már délelőtt aludt egyet, és most délután is szundiit, immár 2,5 órája.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi!
Igen, bár most már inkább négy körül, vagyis kb. másnaponta.
Soknak vagy kevésnek találod? Amúgy csirke vagy pulykamellet eszik. A bébikaják már nagyon nem jelentenek kihívást neki. Csak ha elmegyünk akkor eszi.
Ma húslevest evett, sült csirkével és rizzsel. El se hiszem, milyen felnőttes kajákat képes már megenni. :lol:
Mi leginkább csak a tejjel, eperrel vigyázunk már ill. az új kajákkal, amit még nem evett.
Na meg próbálunk lefelé jönni a szopiról, napi kettőnél járunk...
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Babett: A brokkolit krumplival csináltam, ízlett Barnának! Még 4x szoptatok, + az éjszaka, de azt kezdjük elhagyni. Mostanában éjjel ha megébred és cicire teszem, nem igazán eszik már.

Úgy tűnik ez nem a mi hetünk :cry: Apa tegnap elutazott. Nekem egész nap fájt a hasam, nem is igazán ettem. Aztán este 10-tól reggel 5-ig, ment a hasam és hánytam, de még a víz is kijött belőlem. Reggelre be is lázasodtam. Kihívtam az ügyeletet, kaptam két injekciót. Mostmár jobban vagyok. De nagyon durva volt, reggel alig volt már erőm :(

KépKép
kutyfül
 
 


Ildi! Én csak hallottam arról, hogy vannak babák, akik nem minden nap kapnak húst. Őszintén szólva én nem tudom, hogya heti 4-szeri husi sok vagy kevés. Gábornak minden nap adok husit. Majd ha már mindent ehet, akkor fogok nála is húsmentes napokat tartani. Gondolom, hogy az állati fehérje (pl. tojás, sajt, túró) a húsmentes napokon nálatok is az étlapon van. Vagy Te másként csinálod?

Bea! Te szegény! Remélhetőleg már letudtad ezt a hányásos-hasmenéses kórságot, és lényegesen jobb a közérzeted. Tudom, hogy milyen rossz, sajnos nekem is volt részem benne, de akkor volt segiitségem és a fiúk már nagyobbacskák voltak.

Szopi: mi még mindig napi 3-4 -nél tartunk.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Igen, Lilla már eszi ezeket a tojás-sajt-túrós cuccokat is. Nálunk az egész család nagy húsos, ki is vannak akadva, hogy Lillu nem kap mindig húst (ugye az éheztetés:lol: ). Az az igazság, hogy a férjemmel mi nem vagyunk nagy húsevők. Távol áll tőlem a vegetáriánus étrend (pedig munkahelyen elvi okokból szinte az összes konferencia/utazás alatt ezeket kellett ennem - legbizarabb gasztronómiai élményem Prágában a babos-knédli volt - na onnan én is úgy jöttem haza, hogy anyunak telefonáltam, hogy mindegy milyen kajával vár, de hús az legyen benne), de én nem nagyon kívánom minden nap a húst, Lillának meg ugye a saját ízlésvilágom alapján főzök. Szóval ez a 4x hús kb. fedi a mi étrendünket is. De nem vagyunk/leszünk vegák soha...

Látom Gábor is nagy szopi huszár, de jól is van ez így. :wink:

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi! Soha nagyobb éheztetésben ne legyen része Lillunak! :lol: Tényleg, a tejjel, kakaóval hogy álltok? Nálunk Ádikám nem akarta könnyen elfogadni, de amikor már rákapott az ízére, akkor állandóan kakaót vagy macikávét akart inni. Még víz helyett is azt kért.
Szopi huszár :lol: Igen, nagyon szeret Gábor cicizni. Olyan nagy örömmel jön cicizni, hogy még nem szeretném elvenni tőle. Úgyis pár hónap múlva már csak emlékezni fogunk erre az időszakra.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Hát úgy, hogy még nem próbáltuk. A tejjel még kicsit vigyázni szeretnék. Mondjuk most jön a nagy dilemma, mert készülünk a reggeli szopi elhagyásra és akkor szükség lesz valami ilyesmire. :lol:
Úgy látszik Gábor olyan, mint Lillu eszében sincs lemondani a szopiról. :D

Ha nem bánjátok, hoztam egy-két nyaralós fotót:

Kép Portré



Kép csónakázom

Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Én is itt, valamivel jobban vagyok. Az egészben az volt a legrosszabb, hogy egyedül voltam Barnával. :cry: De ma végre ettem is egy kis főttkrumplit.
Holnap meg családi buli lesz, mi látjuk vendégül az egész famíliát. Vagy 15 ember....Addig erőt kell gyűjtenem.

Képzeljétek, Barna tegnap felállt a kiságyban!!! Most mire hátrafordultam, már a járókában is áll :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Ildi: Nagyon jók a képek!! :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

kutyfül: remélem, már jobban vagy!

babett: köszi a dm-es pampers akciós tippet, jól bevásároltunk Zsófinak pelenkákat :lol: Jó nyaralást!

Ildi: örülök, hogy visszatértél, már hiányoztál :) Jók nagyon a képek, Lilla igazi nagy csajszi már. Megmutattam Zsófinak, itt vigyorgott :lol:

Jaaa, ééés: Zsófinak pénteken kijött a negyedik foga is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ildi, Lilla olyan aranyos! Nagyon vagesz a csónakban!!! :lol: Mi volt a munkád, ha megkérdezhetem, hogy elvi okokból nem ettél húst a konferenciákon??? Reggelire nem akarsz valami pép-szerűséget adni Lillunak? Meddig halasztjátok a tej bevezetését?

Kutyfül, hát jól kifogtad ezt a betegséget! :( Borzasztó lehetett, hogy még apa sem volt otthon! Remélem, most már jól vagy!

Tücsi, én is azt a tanácsot kaptam, hogy csak minden másnap adjak húst. Egy kicsit furcsa nekem is, főleg, hogy azért még akkora mennyiségű húst nem eszik meg Eszti, és még a tejtermékeket sem kezdtük el.

Andi, 4. fogacskához gratulálunk! Hol van? Fent a 2-es?

Gyanítom, hogy nálunk is fogzás van újfent, nagyon nyugtalan éjjelente a leányzó. Ma hajnalban is 3/4 5-kor egetrengető ordítással ébresztett minket... :? De az is lehet, hogy csak fejlődési ugrás van, mert 235 ml tápszer elfogasztása után visszaszenderedett... És napközben is hatalmas mennyiségeket betol az arcába. Szerdán voltam vele tanácsadáson, 9420 gramm! :shock: :roll:
[/b]

Kép
waterlilly
 
 


Anett, az igen :lol: Mennyivel is született?
Háát, most van alul két foga középen, meg felül két foga középen :lol:
Vendég
 


Kutyfül Neked jobbulást, remélem bírtad ma a családi inváziót.

Panndi! Gratula a 4. foghoz. :lol:
Mi hatnál tartunk, de nekünk a felső középső volt az 5-6. ami kijött. :shock:

Lilly persze megkérdezheted, egy természetvédő szövetségnél dolgoztam, amely egy nemzetközi szervezetnek a tagja és ezeken a külföldi konferenciákon/tréningeken nem adnak húst senki fiának általában úgy alapból. :lol: Amúgy kommunikációs programvezetőként rontottam a levegőt az irodában. :lol:
Bár nekünk egy hónapos mérési eredményünk van, de szerintem nem változott sokat azóta, szóval Eszti lekörözte szerintem súlyban Lillut. :lol:

A tej bevezetésével még konkrétan kb. 1,5 éves koráig szeretnék várni. Mondjuk ez valahol fél igazság, mert ugye a tejen kívül más tejterméket meg 1 éves kora óta adok neki (sajt, túró, natúr joghurt és amitől a doktornénink bizti rosszul lenne - krémtúrót és Danoninot is szokott enni. :oops: ) Vettem Milupa junior italt, tej helyett majd azt akarom kipróbálni reggeli szopi helyett (ez tul.képpen 3-as tápszerek ha jól tudom) jövő héttől.

Tejpépeket kipróbáltuk, nulla sikerrel, így levettük a listánkról, nyitott dobozokat meg elajándékoztam. :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ja és Lillu köszöni mindenkinek a dicséreteket. 8)

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi, nagyon izgalmas lehetett a munkád! Nekem is nagy álmom, hogy valami környezet-, természet- és állatvédelemmel kapcsolatos dolgot csinálhassak egyszer munka szintjén is.

Eszti 3710 grammal született, szóval nem volt kicsi, de most nagyon belehúzott! :shock:

Ja, és biztos, hogy fogzás zavarja, nagyon bedagadt a felső ínye, olyan minha két meggymag dudorodna neki elöl. Gondolom fáj is neki nagyon, nem hagyja bekenni se! :( Éjjel 5x ébredt, ebből 2x 30-40 percbe tellett visszaaltatni. :( Azt hiszem, ma este már adok neki fájdalomcsillapítót. Csak az a baj, hogy a lenti fogakkal is 2 hetet szenvedtünk, most a felsők miatt nem akarom 2 hétig (vagy ki tudja meddig) gyógyszerezni. :(

Kép
waterlilly
 
 


Eszter tényleg jól belehúzott, de az nem baj, így van rendjén :wink:

Én tök fáradt vagyok, reggel nyolckor már megjártam Zsófival az Auchant :lol:
Vendég
 


Én bizti adnék Esztinek valami szert, annyira rossz nézni amikor így szenvednek. :cry: Lillát hála az égnek eddig különösebben nem zavarta a foga. :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

A Balcsin elég ritkán jutottam géphez, mert inkább Zsófival kinn voltunk mikor lehetett és pancsoltunk nagyokat! :D
Most én itthon vagyok, Zsófi viszont lenn maradt anyáéknál. Ma dokihoz kell mennem, így most először vagyok tőle távol 1-2 napig. Ő jól bírja a hírek szerint, nincs semmi baj vele, én viszont már legszívesebben azonnal vissazfordultam volna, mikor elindultunk. cry: Már alig várom, hogy megint láthassam!

Ildi: Én is csatlakozom a Lilla dícsérők táborához. Nagyon édes a képeken! :) Én reggelire Zsófinak teát adok és mellette lekváros-vajas kiflit, vagy vmilyen más kencés kiflit kap reggelire. Tejet, kakaót még én sem akarok neki adni, de ez a menü ízlik neki reggelire.

Lilly: Eszti minket is beelőzött. Mi múlt szerdán voltunk 15 hós oltáson, akkor mérte a védőnő és 9160 gr-ot és 79,5 cm-t mért. Persze a súllyal vannak fenntartásaim, hogy jól mérte-e, mert Zsófi épp táncolt a mérlegen, míg mérte. :D Szóval szerintem 100-150 gr-mal bizti több, de lényegtelen. Kitartást a fogakhoz!

Panndi: Gratula Zsófinak a 4. foghoz! Jó korán megjártátok már az Auchant. :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Eperke! Én is valami hasonló menükön gondolkozom Lillunak, Zsófi reggelije szerintem nálunk is menni fog, Lilla imádja a kiflit. :lol:
Amúgy köszi a dicséretet.
Reméljük a dokinál minden rendben lesz, majd várjuka jó híreket. A nemét még mindig nem akarjátok tudni? Hú de irigylem ez esetben a türelmeteket. :lol:
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Köszönöm a jobbulásra vonatkozó kívánságokat, használt:)) Már jól vagyok és a családi bulit is túléltem. Nagyon jó volt!

Anett: Nem semmi Eszti súlya :wink: Hát nem akarlak elkeseríteni, de nálunk az alsó két fog észrevétlenül kijött, de a felső kettővel szenvedünk....Az éjszakák horrorok. Pedig eddig olyan jól mentek, erre most romlik el, mikor már ilyen nagyfiú :( Nagyon sokat ébred, sír, napközben is nyűgös, bújik. De az egyik fog már áttört.

Ettől a hülye vírustól, meg a nemevéstől igencsak megcsappant a tejem :cry: Most a délelőtti szopira nem is tudtam neki cicit adni, csak gyümölcs volt. Úgy látszik ez a szopikiváltás így gyorsan meglesz :( :( Remélem azért legalább a többi szopit még meg tudom tartani.
Mi is megyünk ma védőnőhöz méreckedni.

Aztán egy pár napra lelépünk itthonról. De majd jövök :wink: :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


kutyfül: köszönöm szépen a kupont, megkaptam :D

Megyek, nemsokára indulok spinningre, bár olyan esős, csúnya idő van, hogy semmi kedvem :? De majd ott biztos jó lesz :roll:
Vendég
 


Panndi Te fanatikus vagy, nekem sem ártana példát venni :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hát tényleg megérte elmenni tegnap, már nem akartam közben meghalni :lol:

Zsófi tegnap este 10-kor volt csak hajlandó elaludni :shock:
Vendég
 


Mi a nappali altatással állunk hadilábon, kész téboly, mire hullafáradt LillaGyerekem elalszik :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Tegnap már doki után este nem volt időm benézni. Kicsit meg is ijesztett a doktornő. A terheléses cukor eredményem, amit a körzeti rendelőintézetben csináltattam, nem lett túl jó :( Bár a doktornő azt mondta, nem érti miért lett olyan magas, mikor semmi egyéb jel nem utal arra, hogy cukros lennék. A baba normális méretű, nincs több magzatvíz, stb. Ezért ma reggel csinált egy újabb cukor tesztet a rendelőjében. Ennek már holnap estére meglesz az eredménye, nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.
A másik hír meg, ami nem érintett túl jól, hogy nemrég ismét kórházat váltott a doktornő, úgyhogy ha addig nem változik semmi, akkor a SOTE II helyett Kútvölgyiben fogok szülni. Mire az egyikről begyűjtöttem az infokat, és megbarátkoztam a gondolattal, hogy nem MÁV, arra kezdhetem az egészet elölről. :? De megbízom a doktornőben, azért megnyugtatott, hogy a MÁVhoz hasonló, színvonalas körülmények vannak.
Ja, és ami a baba nemét illeti , még mindig titok :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Eperke!
A cukor az nem jó, de szerintem nem is gond, jól tudják orvosolni - bár ugye önfegyelmet igényel. Hátha csak hirtelen felszökött...

A kórház zaklatottságot megértem, én is pont ilyen idős terhesen kerültem a MÁV-ba. Remélem nálad is jól alakulnak a dolgok. Egyik ismerősünk a Kútvölgyiben fog szülni július végén, ő nagyon elégedett a kórházzal. Ha gondolod emailben szívesen kifaggatom a csajt azokról a dolgokról ami Téged érdekel.
:lol:

A titokról meg csak ennyit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én nem bírnám ki.

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Megköszönöm, ha megkérdezed majd mik voltak a tapasztalatai. Mit kell-érdemes vinni, mit adnak, mit nem? Milyenek a csecsemősök?
Mi is bemegyünk majd megnézni, meg érdeklődünk máshol is, de minél több info, annál jobb.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Eperke! Én a nagyokat a Kútvülgyiben szültem. :wink: A babácska nemét illetően pedig megértelek. Én Gabókámnál sem szerettem volna előre tudni a nemét. Ha lesz még babánk, nem fogok engedni a férjem unszolásának. Ő ugyanis velem ellentétben nagyon kiiváncsi volt most is.

Lilly! Tényleg szépen gyarapszik Eszti! Étvágy terén gondolom, hogy nincsen kifogásolni való. :D

Bea! Örülök, hogy végülis jól sikerült a családi napotok. A tejcsid vissza fog jönni, ne aggódj!

Ildi! Lillus egy kis gyönyörűség! Azok a szép kék szemek és a kis szöszke hajtincsek..... :D

Panndi! A rendszeres mozgással, spinninggel követendő példa vagy minden nem tornázó, velem együtt otthon punnyadó anyuka számára! Természetesen a kismamák kivételt képeznek! :D A pocakos fotód még most is előttem van! Nem csoda, hogy többször is megkérdezték, hogy valóban szülni mentetek-e. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Panndi, Tücsi!
Az a fotó amúgy nekem is megmaradt, pont néztem, amikor tesóm odajött és csak annyit mondott, hogy majd egyszer a feleségének is pont ilyet szeretne. Ez meg nagy bók ám, tesóm nem szórja az ilyenekt! :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Jajj, lányok, de aranyosak vagytok, mindjárt elpirulok :oops:
Vendég
 


Inkább nekem kellene, azért mert ilyen lusta vagyok :lol:

Olyan mákom van, Lilla elaludt így pihenten tudom vinni a védőnő-doki tanácsadásra. Okos volt aki kitalálta, hogy 11-kor kezdődik - pont ideális ahhoz, hogy a sok álmos-éhes gyerek nyüszögjön.

Én meg húzok főzni, mert holnap komatálat is viszünk Picurral,úgyhogy nem árt előkészülni. :lol:

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lilla 9250 gr, úgyhogy most örülünk (bár azóta már bizti nem annyi, tudja a gyerek meddig érdemes a kakit benttartani... :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lillának gratula a súlyhoz :D Zsófi mindig mérés előtt rottanyt... :lol:
Vendég
 


eddig Lilla is azt csinálta :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi! Valóban komolyan kell venni a tesód bókját. És hát, ami igaz, az igaz! :lol:

Panndi!
Igaza van Ildinek! Ne Te pirulj! Nekünk kell szégyenkeznünk a tespedés miatt.

Képzeljétek! Tegnap hajnalban furcsa neszt hallottam a kémény felől. Gondoltuk, hogy egy madárka esett bele a kéményünkbe. Pár órával később még csipogást is lehetett hallani a vergődéses szárnycsapások mellett. Gondoltam, hogy inkább megvárom a páromat, és majd együtt menekiitjük ki a madarat a kémény ajtaján keresztül egy kis háló segiitségével. Úgy is volt, szépen előkészültünk és kinyitottuk az ajtót. Nagyon meglepődtünk, amikor az egy kis madárka helyett iszonyatos szárnycsapkodások közepette 4 madár repült az ajtó nyiilásán kifelé. A negyedik nem is tudott a többiekkel együtt kijönni, őt a második mentőakcióban sikerült kiengedni. Ki gondolta volna, hogy egyszerre 4 madár is ott dekkol a kéményben?! :shock: És hogy hogy a csudába kerültek oda? Párom szerint először csak az egyik esett bele, majd a többiek a segiitségére indultak...... :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Ildi: Lillának gratula, szép nagy baba! :D

Hoztam én is 2 új képet.

Kép Kép

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ildi! Valóban komolyan kell venni a tesód bókját. És hát, ami igaz, az igaz! :lol:

Panndi!
Igaza van Ildinek! Ne Te pirulj! Nekünk kell szégyenkeznünk a tespedés miatt.

Képzeljétek! Tegnap hajnalban furcsa neszt hallottam a kémény felől. Gondoltuk, hogy egy madárka esett bele a kéményünkbe. Pár órával később még csipogást is lehetett hallani a vergődéses szárnycsapások mellett. Gondoltam, hogy inkább megvárom a páromat, és majd együtt menekiitjük ki a madarat a kémény ajtaján keresztül egy kis háló segiitségével. Úgy is volt, szépen előkészültünk és kinyitottuk az ajtót. Nagyon meglepődtünk, amikor az egy kis madárka helyett iszonyatos szárnycsapkodások közepette 4 madár repült az ajtó nyiilásán kifelé. A negyedik nem is tudott a többiekkel együtt kijönni, őt a második mentőakcióban sikerült kiengedni. Ki gondolta volna, hogy egyszerre 4 madár is ott dekkol a kéményben?! :shock: És hogy hogy a csudába kerültek oda? Párom szerint először csak az egyik esett bele, majd a többiek a segiitségére indultak...... :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: