Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi, Lamme: nem offoltáttok a topikot :lol: Ez a téma enegm is érdekel, szóval örülök, hogy előjött és hogy Tücsi leírtad a tapasztalatokat.

Anyóstéma: hát nálunk sem nagyon törik össze magukat az unokáért...akkor látják, ha mi megyünk...persze, akkor meg jön, hogy "olyan ritkán látjuk". Most nyáron jó is, mert majdnem minden hétvégén megyünk a telekre, így találkoznak. Télen mi lesz majd meglátjuk. Néha vigyáznak Barnára, ha megkérem őket, de akkor is napokkal előre egyeztetni kell, mivel nem érnek rá, mert ugye nyugdíjasok :? De ahogy Babett is írta, az sem lenne jó, ha a nyakunkra járnának :wink:

Panndi: Zsófi nagyon édes a cseresznyefán. Boldog hófordulót neki! Achilles-parkban voltam egyszer egy pannonos tréningen. Egész jó hely!

Nyaralás: Mi a telekre megyünk 2x1 hetet, gyerekestől, macskástól :lol: Olyanok leszünk mint egy vándorcirkusz :lol: Meg egy balatoni hosszúhétvége van tervben, ha találunk szállást.

Babett: Kíváncsi vagyok, Boti hogy fogja bírni az utat! Kéretik majd fotót csinálni a tengerparton Botiról! :lol:

Tagnap voltunk doktornéninél, Barnabás 8550 gramm.

KépKép
kutyfül
 
 


Eperke! A gumis derekú pelenkák a szobatisztaságra szoktatásnál nálunk nagyon hasznosak voltak. A "dolgok" visszatartása ugyanis -főleg az elején- nem megy cseppmentesen. És szinte mindegy, hogy milyen messze vagyunk a bilitiől, wc-től. A gyors vetkőzésnél is nagyon nagy előnyt jelentett és hasonlított ahhoz, ahogyan a nagyok csinálják. Ha messzebbre mentünk, mindig ilyen pelenkát húztuk a fiúkra a biztonság kedvéért. Pl. a Corában vásárláskor ezt tartottuk a legjobb megoldásnak, mert néha a mosdó nagyon messze volt és féltünk, hogy baleset lesz belőle mire odaérünk.

Bea! Vándorcirkusz :lol: :lol: :lol: Hajrá!!!!
Barnusnak is jó súlya van! :wink: Kis sószsák ő is! :D

Gáborommal tegnap voltunk "mázsáláson". Őt 10160gr-nak és 79 cm-nek mértük. A tesók is hasonló súlyban voltak ennyi idős korukban.
Pár kép a csemetéimről:
Gabóka vezet :D
Kép
Görkoris banditáim Kép
Kép

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket :)

Tücsi: jó dolgod lehet ennyi jó pasi között :wink:

eperke: milyen volt sz István a király? Zsófi hogy viselte nélkületek?
Vendég
 

 
 

tücsi: nagyon helyesek ez a kis pasik!
Vendég
 


kuytfül: és a telekre járás azt mit jelent? hol van?

nekünk rémes volt a tegnapi napunk, elmetünk úszásra, de annyira zuhogott, hogy nem bírtam kiszállíni a kocsiból Boitval...aztán délután megint útra akartunk kelni, ismét zuhogott...szóval meghülyültem a lakásban...Boti azért jobban bírta.. :lol:
Vendég
 


Ildi merre van? :shock:
Vendég
 


Tücsi: még mindig nagyon helyesek a Fiúk! :wink: Gábornak milyen sok foga van már!

Babett: Dömsödön van a telek a Kisdunánál. Jó, mert van saját stégünk, tudunk fürdeni és Barnusnak is van medencéje :lol:

Panndi: Ildi mondta, hogy pár napig nem lesz, mert valamit csinálnak a gépükkel.

Ma megyünk az Árkádba, villamossal :lol: Ez lesz az első villamosozásunk, kíváncsi vagyok :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Jaa, akkor jó :)

Mi vasárnap megyünk vonattal Pestre, aztán villamossal tovább :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi: Mi nagyon sűrűn találkozunk anyósékkal. Gyakorlatilag a csajok három hetes korától jövünk-megyünk, főleg hozzájuk. Általában minden hétvégén egy nap átmegyünk oda, de max. kéthetente biztos. Van, hogy hétköznap is, még ha csak egy-két órára is. Ez mondjuk általában akkor van, ha valami dolgunk is van arrafele.

Eperke: Az ágy kérdés szerintem gyerekfüggő is. Vivinek kb. egyéves kora után napközben kivettük a kiságyából a kivehető rácsokat, és nem mászkált el alvás helyett :) Néha hallottuk, hogy kotorászik a játékai között, de aztán kiderült, hogy ilyenkor keresett magának valami tárgyat, és azt bevitte magával :D:D Aztán május végén megérkezett az új ágya (ekkor volt nemegész 19 hónapos), egy körbetámlás heverő. Kb. két-három hétig csak játszott rajta, majd napközben elkezdett ott aludni. Kb. egy hét után megpróbálkozott az éjszakával is, és azóta ott alszik. Kb. 3-4 hónapja volt néhány nap, amikor önállósította magát és reggel kijött a szobájából hozzánk :) , de mostanában megint inkább szól nekünk :D Mi azért döntöttünk ez a fajta ágy mellett, mert két kiságyat nem szerettünk volna, ezt a heverőt pedig néhány évig biztos, hogy tudja használni, főleg, hogy az első oldalán lévő támlákat le lehet csavarni, amikor már várhatóan nem esik le alvás közben :) Teszek fel egy képet, ami aznap készült, amikor meghozták a szállítók az ágyat :D Szóval összességében az én véleményem, hogy két kiságy már felesleges, Zsófi is egyre "idősebb", ügyesebb. Én mindenképpen leesésgátlós, körbetámlás ágyat vennék, szóval, hogy ne tudjon leesni, viszont hosszabb távon is tudja használni.

Pelus: Én még nem hallottam, hogy a gumisderekútól nehezebben szokna át a gyerkőc a bilire. Szerintem csak fazonban más, mint a hagyományos, ill. vannak ún. bilire szoktatós pelusok, de azokra ez rá is van írva. Szerintem azok sem érnek semmit leszoktatás szempontjából, Vivinél legalábbis semmi hatás :D Én azt gondolom, hogy a szobatisztaság nem pelenka kérdése, hanem agyi érettségé. Ahogy a felállás, elindulás, stb. is. Éppen ezért siettetni nem szabad, mert max. betanulja a gyerek, de érteni még nem fogja tudni, így zavar is kialakulhat. Én ezt az agyi érettség dolgot vélem Vivin is felfedezni, ugyanis kb. két hete a pisi szinte mindig a bilibe megy, viszont a kakival még mindig gondok vannak. Nem szeretne sem bilibe, sem pelusba kakilni, de a bugyiba, szőnyegre sem (egyszer véletlenül így sikerült, és tiszta lelkibeteg lett tőle, napokig emlegette, pedig egy hangyányi szidást sem kapott!!!). Így pedig ördögi kör alakult ki, mert így semmi más nem maradt, hát bent tartotta..... Ez már nem először jön elő az elmúlt fél évben. Olvastam, hogy ebben a korban ragaszkodhatnak is a kakihoz, mondván, hogy az az övék, nem engedik ki, mintegy játszanak a birtokolni tudásukkal.
Amúgy Tücsivel egyetértek, ez a fajta pelus ebben az átmeneti időszakban azért hasznos, mert könnyű levenni, felvenni, hasonlít a nagyok bugyijához, alsó gatyájához.

Kutyfül: Szép súlyban van Barna!!! :wink:

Tücsi: De aranyosak a srácok!!! Milyen ügyesen görkoriznak!!! Gábor meg nagyon vagány a volán mögött :D

Nyaralás: Mi is Balatonra megyünk, vagy mennénk barátokhoz, de kicsit macerás a dolog, úgyhogy valószínűleg az lesz, hogy maradunk itthon és rengeteg programot szervezünk. Majd jövőre pótoljuk az ideit :D Még meggondoljuk, hogy mit is csináljunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2011.01.09 20:56-kor.
lamme
 
 


kutyfül: akkor ez Nektek olyan, mint nekünk csopak... :lol: azért nem rossz, ha van egy ilyen hely... :wink: meg végülis ezért is költöztünk ki ebbe az irányba (M7), hogy gyorsabb legyen az út, most kb egy óra (opt .esetben).
Vendég
 


Köszönöm a diicséreteket! Az én életemben egyszerre 4 pasi van! És mindegyik a szerelmem. :wink:

Lamme!
Nagyon szép Vivi ágyikója. Biztosan nagyon kényelmes és jó rajta ugrálni. :lol: Ha hagyják. :wink: :lol:
Mi IKEA-s a gyerekkel együtt növő ágyikót vásároltunk a fiúknak. Iigy a korábbi 180 cm-es kókuszmatrac kisebb átalakiitása (főleg meghossszabbiitása) után a 200 cm-es nagyfiús matracnak is van helye, nem kell ágyat cserélni vagy másikat venni a nagyfiamnak.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tegnap megmértem Botit, 8360g és kb 72 cm, Kutyfül! Barnust lassan utolérjük! :wink:
Ja, és már van néha popsifeltolás, és pár másodpercig úgy is tud maradni :lol:! szóval azért mi is haladgatunk :lol:

Na mindenkinek jó hétvégét, és ehhez mindenekelőtt szép időt!!
Mi most "leruccanunk" Botival kettesben Szhelyre az egyik nagyihoz (anyukámhoz)...
Vendég
 


INFO: A bookline-on megint vannak akciós hipp kaják! újak, júli 6ig!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok! Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! :D Sokat segítettetek vele! :D
A pelust nem feltétlen a szobatisztaság miatt érdekel, hanem az egyszerűbb peluscsere miatt inkább. Bilizést én sem eröltetem, míg nem akarja, de azért a nyáron míg jó idő van már próbálkozunk vele.

Lamme Ez az ágyikó nagyon tetszik nekem is, megkérdezhetem hol szereztétek be? Zsófi is sokszor alszik napközben a mi ágyunkon mostanában. Szeret ott aludni, este viszont mivel egyedül alszik el, félek, hogy a rendes ágyról lemászna és nem lenne belőle alvás. :? De lassan lehet kipróbáljuk azt is, végülis mire a tesó megérkezik, már 1,5 éves lesz, kb annyi, amekkorán Vivinek vettétek ezt az ágyat.

Panndi: István a király nagyon tetszett, jó volt! Előtte azt hittem, hogy az új szereposztás miatt furcsa lesz és nem is lesz olyan jó. De nagyon jól összeválogatták az új szereplőgárdát! Ami a lényeg, Zsófi is simán elvolt nélkülünk, gyorsan, a megszokott időben el is aludt. :) Néhányszor kiment az ajtóhoz, hogy mikor jövünk, de aztán elterelték a figyelmét, játszottak vele, így nem volt probléma. :D

Mi tegnap jöttünk le a Balcsira, Füredre a nagyiékhoz Zsófival. Előreláthatólag 10 napig maradunk, hétvégéken apa is jön utánunk. Úgy tűnik az idő is jó lesz, lehet nagyokat pancsolni. :D
Jó hétvégét mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Eperke: örülök, hogy nem volt gond :)

Képzeljétek, ma megkaptam zsófitól az első igazi puszit :lol: Eddig csak felszólításra adott, ma magától tolta a kis száját az arcomhoz :lol: Elolvadok :D

jaa, és tapsolni is tud, azt eddig nem tudott :)
Vendég
 


de nagy itt a csend...Ti mit csináltok ebben a hőségben???
Vendég
 


Mi túlélünk... És délután három után pancsolunk :lol:
Vendég
 


Jaa, meg voltunk ma tanácsadáson, Zsófi 9 kiló, megdicsérték, hogy szép, formás, lányos baba, és hogy mennyi mindent tud :)

Én meg továbbra is nyomatom a spinninget, két kilótól szeretnék megszabadulni. Miért mindig az utolsó kilól mennek le nehezen? :shock: Ha lemenne ez a két kiló, könnyebb lennék, mint 14 évesen :lol:
Vendég
 


Nálunk szerelik a klímát a hálószobákhoz, Picur meg lenn sétál a Duna-parton a nagyival, remélem, az árnyékban...

Andi, az én felesleges 7 kilómat nem vinnéd el spinningelni??? Köszi!!! :lol:

Kép
waterlilly
 
 


Anett, dobd csak ide, megoldom, ha már ott vagyok, elfér rajtam :lol:
Anyósod nagyival sétált Eszti?
Vendég
 


Mi is itt... Barnabás beteg :cry: Reggel hőemelkedése volt, meg ment a hasa. Délutánra már felmet a láza. Voltunk a dokinéninél, azt mondta valami vírus a torka is piros. Most este 39 fok volt a láza :cry: :cry: Még nem volt beteg, szóval ezért is nehéz ez most. Szegény egész nap aludt, nyüsszögött, meg bújt.

Egyébként hétvégén a telken voltunk, ment a pancsi ezerrel. Majd teszek fel egy képet.
És a legújabb, hogy a kiságyban felhúzza magát térdelésbe, és úgy "ácsorog".

Eperke: van egy ilyen libero bugyipelusos DM kuponom. Kéred? Mert akkor postázom :wink:

KépKép
kutyfül
 
 


Kép

KépKép
kutyfül
 
 


Kép

JA, és az egyik felső fogának is kint van a vége. Nem aprózza el :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Jobbulást Barnabásnak! Nagyon édes a képeken!
Itt is nemsokára felállás lesz :lol: Zsófi hat és fél hónaposan állt fel, bár ő nem térdelt előtte, sőt, megfordulni is csak utáns tanult meg :shock:
Vendég
 


Jaaa, Zsófi úgy tűnik úgy döntött, neki elég lesz két fog :lol: Három hónapja kinn vannak, azóta semmi :D
Vendég
 


Na kellett írnom... kibújt a harmadik fog :lol:
Vendég
 


kutyfül: Barnus nagy édes! még ilyen fent van az ágya így, hogy már térdel???? nem féltitek??
Nálunk az a hétvégi újítás, hogy négykézláb már pár másodpercig megmarad és kicsit ringatózik. Szóval nem csúszik ki a lába, ha felhúzza. És egy-két karnyit kúszni is láttam a hétvégén. De most ez a ringós kutyapóz a menő, éjjel is ezzel ébresztett egyszer. Szegény nagyon rosszul alszik, 29 fok van már a fenti szinten :shock: mégis kell a klíma.... :? nálatok miben alszik a gyerek?? Boti már csak egy újjatlan bodyban, és takaró sincs rajta, folyton folyik róla a víz.... :cry:

majd én is hozok egy hétvégi pancsis képet....

nálunk fog még sehol... :?

Ja, és jobbulást Barnusnak!!! ilyenkor is vannak vírusok???
Vendég
 


Na, átvészeltük az éjszakát. Szegénykén este 10-től reggel 1/2 9-ig aludt és most már megint alszik. Most reggel nem volt láza, de gondolom estére megint felmegy majd.


Babett: Igen van valami vírus, sokan mondták, hogy betegek voltak a gyerekek. Az ágyat már lejjebb tettük:) Barnus is sokáig csinálta ezt a kutyapózós ringatózást, aztán elkezdett kúszni, majd mászni.
Barna egy rugiban alszik, takaró nélkül. De ha meggyógyul, szerintem már én is csak bodyt fogok ráadni.

Panndi: Te tényleg boszorkény vagy!! :lol: :lol:

Nálunk is nagyon meleg van, este már kénytelenek voltunk bekapcsolni a klímát, pedig nagyon nem szeretem. Barni szobájában is 29 fok van :?

KépKép
kutyfül
 
 


Én is kezdek félni magamtól... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is nehezen bírjuk ezt a meleget, bár a Balcsin azért elviselhetőbb, mint Pesten. Mondjuk négy előtt nem szívesen viszem ki Zsófit a nap miatt, de utána nagyokat pancsol ő is.

Kutyfül: Barnus nagyon édes a képeken. Jobbulást neki! Ja, és nagyon ügyi a térdeléssel. Zsófi is kb ilyen korban kezdett el térdelni, aztán pár nap elteltével már fel is állt a kiságyban.
Köszi a kupont, de mi nem vagyunk nagyon Libero pártiak. Főleg ebben a melegben, szerintem a Libero pelusok elég vastagok, melegek.
Már vettem neki próbaképp egy Pampers-es változatot, most azt próbálgatjuk. Csak arra nem gondoltam előtte, hogy ok, hogy könnyen fel lehet venni, de mi lesz a krémezéssel? Már csak arra kéne vmi technikát kidolgozzak, hogy hogyan krémezzem be a popsiját úgy, hogy közben ne legyen minden krémes...

Babett: Boti is nagyon ügyes, hogy már kúszással-mászással próbálkozik. :D Nálunk is Zsófi csak egy bodyban alszik.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Kép A hétvégi pancsi :)
Vendég
 


Andi, igen, anyós sétáltatta Picurt, de elég happy-n jöttek haza. Mondjuk az uzsonnát nem tudta megetetni vele... :?

Barnabás és Botond is nagyon aranyosak a képeken! Tücsi, ezek a fiúk már kész fiatalemberek! Nagyon jók a koris képek!

Barnabásnak jobbulást! :( Ebben a melegben lázasnak lenni... :(

Nálunk is egy ujjatlan body-ban alszik a művésznő, de van rajta egy vékony takaró is, de csak a klíma miatt. :) Sajnos Magyarország megszűnt kontinentális éghajlatú lenni, és eluralkodott a tenger nélküli mediterraneo fíling, úgyhogy a klíma, sajnos, már nem luxus. Főleg a panelban kellemes ilyenkor a hőmérséklet, szolid 26 fok volt még ma reggel is a nappaliban!

Nekem van két egész DM-es kuponfüzetem elajándékozásra, kéri valaki?

Eperke: krémezd be a pelust... :lol:

Kép
waterlilly
 
 


Babett: Botond nagyon édi ezen a pancsolós képen!! :lol: És úszósapka van rajta?

Anett: Ti nem akartok több gyereket? Lehet, hogy már volt téma, akkor bocsi :oops:
Én csak a babylove-os peluskuponra tartanék igényt a füzetből, ha nektek nem kell :lol:

Barna egész nap alszik. Olyan fura, mert most így nem tudok magammal mit kezdeni....

KépKép
kutyfül
 
 


Eperke: El is felejtettem, hogy Ti Balcsin vagytok. De jó nektek :lol: :lol: Fürödjetek helyettünk is és nagyon vigyázzatok a nappal!!

KépKép
kutyfül
 
 


Anett: én a pampers pelus kuponra beneveznék, ha másnak nem kell :D
Vendég
 


Kutyfül: neeeem.... azért úszósapkát nem adok rá a kertben :lol: ez egy hátrakötős kalózsapkaszerűség, gyorsan száradó anyaga van, és lényeg, hogy nem esik le a fejéről, mint pl a surdasapkák...

Hát Boti meg most alig alszik, a meleg rá sajnos ilyen hatással van. De gondolom Barnus a láztól alszik inkább, szegényke...

A hétvégén mi is kipróbáljuk a Balcsi vizét úszúgumival! már várom, kíváncsi vagyok milyen lesz. Már 25 fokos a víz, ami nekem hideg, de szerintem Botinak már jó lesz. És addig még tuti melegedni fog.

Panndi: most a Dm-ben volt (vagy még van?) olyan akció, hogy két nagy pampers csomag 2x72 db) egyben 6500 ft!
Vendég
 


Babett: köszi, hogy szóltál! :)
Vendég
 


panndi: remélem még időben, mert már hetek óta tart ez az akció (a készlet erejéig)...én a múlt héten még kaptam.. :?
Vendég
 


tgyás: annyit tudtam meg, hogy ha az előző gyerek 2. éves koráig szül vki, akkor még nagyobb lesz a tgyás, utána már maximalizálva van! azért még érdelődöm itt-ott...
Vendég
 


Bocsi, olyan kuponfüzetem van, amelyik július 31-ig váltható be (nem a bababónuszos!), és ebben Liberó bugyipelenkához van kupon. Továbbá Tomi mosópor, Nivea sampon/balzsam, Gliss Kur sampon, Nivea Sun Arckrém, stb.

Mi nem tervezünk testvért Esztinek. Sajnálom, hogy nem lesz testvére, de még egyszer ezt a megterhelést nem vállalnám. Én személy szerint örülök, ahogy cseperedik és megy az idő, és alig várom, hogy visszamehessek dolgozni. :oops: Tudom, ez nem túl ősanyás, de 18 éves korom óta a magam ura vagyok, és nagyon kényelmetlen, hogy most gyakorlatice el vagyok tartva... Ne értsetek félre, Eszter imádnivaló, és nagyon jól megvagyunk, de néha jól esne kicsivel több szellemi kihívás, mint a boci-boci tarka... Minden elismerésem azoké, aki 2-3 vagy még több gyereket vállalnak (köztük a szüleim is), de nekem nem megy. Nem így képzeltem annak idején, de sajnos nem vagyok olyan ügyi, mint hittem... :oops:

Kép
waterlilly
 
 


Panndi: Írd meg priviben a címed, küldök pampers kupont!

KépKép
kutyfül
 
 


Anett: nem hiszem, hogy pironkodnod kell amiatt, amit írtál! Mindenki más és ez így van jól! :wink:

KépKép
kutyfül
 
 


Anett, egyetértek kutyfüllel, nem vagyunk egyformák, és ez így van rendjén :lol:

Nálam a szellemi leépülés lassan két suli mellett kizárva :lol: Mi nagyon várjuk már Zsófi kistestvérét :oops:

Kutyfül, köszi, privi ment :wink:
Vendég
 


lilly: én megértem a problémád, én sem bírnám itthon évekig a boci-bocival...és én is a saját kasszát szoktam meg.... De épp ezért én már most is dolgoztam itthon Boti mellett, és amellett hogy fárasztó volt, közben felemelő is... Mondjuk szerencsés vagyok, mert épp letelt a gyakorlati időm gyes előtt, így már privátban tudok a könyvvizsgálattal foglalkozni. És remélem gyerek(ek) mellett is menni fog. Nekem egy kötetlen, privát munka a tervem hosszútávon....de ez még odébb van. Engem azért felcsigáz az is, hogy legyen egyszer egy kistesó, na de az sem mostanában. Először Botit szeretném kiszolgálni és "kiélvezni" 100%-ban... :lol:
De igaz, mindegyikünk más... Azért élvezd ki, amíg Eszti ilyen kis édes pici gyerkőc! :lol:
Vendég
 


Én is 18 éves korom óta a saját lábamon állok, nekem is fura most ez az eltartott lét :lol: És a szellemi kihívás is hiányzik. Én ezért is szeretnék a kistesó előtt visszamenni kicsit dolgozni. Sajna nekem nem olyan a munkám, amit tudnék itthon is csinálni. Pedig az nagyon jó lenne. De ezt azért szeretném újra átélni, mert imádnivalóak ezek a gyerkőcök :lol:
Anett: Azért Te is szoktál otthon dolgozni, nem?

Na, ma már Barna jobban van. Láza már tegnap sem volt, de a kedve, még nem volt az igazi, és egész nap aludt. Ma már volt vigyor, játék. A felső foga, ami most jön elég durván néz ki. Be van dagadva és tegnap egész sötétlila volt. Volt valakinek hasonló?

Ildi, jól eltűntél!!

KépKép
kutyfül
 
 


Én is 18 évesen jöttem el otthonról, azóta eltartom magam, de én most nem érzem magam eltartottnak kicsit sem. Nekünk van egy családi vállalkozásunk, abba is besegítek néha, meg amúgyis, nekem most ez a "munkám" :lol:

Na már megint nem tudom mit akartam írni...
Vendég
 


Kutyfül, sajnos mostanában nem nagyon van munkám. Ősszel bezzeg lett volna csőstül, csak akkor még Eszti mellett nem nagyon tudtam dolgozni. Az idei év első 3 hónapjában még akadtak megbízások, de április óta semmi. :?

Remélem, ősszel felvesznek a HR szakra, és legalább tanulni fogok. Remélem, ezzel a végzettséggel sikerül majd részmunkaidős állást találnom. 8 órába nem szeretnék visszamenni dolgozni legalább addig, amíg Eszter iskolás nem lesz.

Ráadásul már "öreg" is vagyok ahhoz, hogy a GYES lejárta után visszamenjek dolgozni, és 1-2 év munka után vállaljak ismét babát. Már most izélgettek az AFP-nél, hogy hát igen, már nem fiatal az anyuka...

Mondjuk én is úgy látom, kőkemény meló ez a gyerekgondozósdi, és milyen alulfizetett!... Szombaton fodrásznál voltam, a férjemnek elmagyaráztam, hogy ha Eszti felébred, mibe öltöztesse, mit adjon neki enni-inni, mit csináljon, ha nem akar enni, és ha nem érnék haza, hogynan fektesse le. Erre ő: "Úristen, ez olyan bonyolult!" :-D

Örülök, hogy Barnika jobban van. Jól megszenved szegénykém a fogával! Mi leragadtunk az alsó kettőnél, de azok nagyon szépek! :-)

Kép
waterlilly
 
 


Mióta spinningre járok, Apa van Zsófival, hetente kétszer, alkalmanként kb másfél óra. A múltkor mondta, hogy ő nem is tudja, mit csinálna vele egész nap, és ez milyen megterhelő munka. Pedig ősztől hetente egy napot ő lesz vele az egyetem miatt, ha felvesznek. Márpedig fel :lol:
Vendég
 


Én szívesen várnék 3-4 évet a következő gyerekig, de a korom ezt lehet, hogy nem engedi. Vagyis persze engedné, de nem akarok olyan későn (öregen) szülni. Több a kockázat is, és fel is kell nevelni azt a gyereket is....Bár sajnos a "két pelusos gyerek egyszerre+-híve sem vagyok, szóval majd eldől...

Nálunk is ez van, ha APA van Botival. Fut az egész ház, és miért...mert ő nem tud gyerek mellett mással is foglalkozni. Még jó, hogy mi tudunk... :wink: Na de ha Apa nem tudja megoldani, akkor a nagyszülők hogy is tudnák... :shock:

panndi: Te még most állsz neki egy tök új sulinak?? 5 év?? Én azért most jól érzem magam itthon, mert 10 évig csak dolgoztam meg tanultam folyton, így jó ez a váltás pár évig.
...Igen, nekem mákom van ezzel a munkával, de azért alapvetően ezt sem itthon kellene csinálnom, hanem kint az ügyfeleknél. Szóval előbb-utóbb kell majd vmi bébiszitteres megoldás, mondjuk ősztől...
Vendég
 


Én is 6 órásba szeretnék visszamenni, de erről a munkahelyemen még nem tudnak :wink:

Hát én sem vagyok 22 éves, de azért szerintem a 3 év még belefér. Sőt még a 3. baba is beleférne:)))

Nálunk Apa kb. első alkalommal akarta Barnát etetni, mert az milyen jó móka. Aztán rájött, hogy ehhez türelem is kell...azóta már nem ajánlkozik...Na meg a pelusozásnál is ez van. Tegnap kitalálta, hogy ez már olyan nagyfiús szagú kaki, ettől Ő már rosszul lesz :shock: :lol:

Anett, hova jelentkeztél HR szakra?

KépKép
kutyfül
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: