Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!
elsijud: nagyon édesek vagytok!
Sajnos mi nem csináltunk képet a randikról, inkább gyönyörködtünk bennük, hogy milyen édesek.. lehet, hogy több fotót kéne csinálnom?!? Ma 10 hónapos a gyermek.. mindjárt itt a szülinapja, durva, még csak most bújt ki..
Tényleg Marcinak lesz partija? Mit kap szülinapra? Milyen tortát sütsz neki?
Apa iskolában (hurrá, egyszer csak véget ér, a gyerek már nem nagyon ismeri meg.. :( ) így takaríthatok egyedül..
Nikike: tegnap én sem ápoltam le a gyereket, remélem ennyitől még nem lesz baja, mea culpa
Pussz.
Itykó

Kép
[/url]
ityko
 
 


Mildikó, Méri: Gratula az álldogálóknak!!

Persela: örülök, hogy rendeződnek a dolgok, sok drukk és kitartás!!

Pelle: Nagyon szép a keresztelő-történetetek, már majdnem én is kedvet kaptam (csak én meggyőződéses ateista vagyok). És irigykedek egy kicsit az egri pihenésre is, nagyon jó lehet most nektek!!!

Ityko: kár, hogy nem csináltatok képet, nagyon édesek lehettek :D

Hiuzka: Livi kb. két hete volt 4,70kg, úgyhogy nem egy hatalmas baba :) de nem is baj, írtó cuki így, ahogy van :lol: Imádom :lol: Bár ez gondolom nem meglepetés 8) :oops: Jöttök a jövő heti találkára? És ha igen, még mindig nagy melltartóbetét-fogyasztó vagy? Mert akkor vinnék, Nekem nem kell, és még van bőven...

Méri: Én vevő lennék a HA1-re, sajnos kell nekünk a kiegészítés... A Dunakeszi Auchannál vettél fürdőrucit??? Nekem is kéne vennem egyet.. Lehet holnap kinéznénk akkor..

Mi holnap szaladunk venni egy ilyen pavilont, hogy legyen árnyék a kertben, mert ebben a csoda időben kint kéne lenni minél többet, de anélkül nem merem kivinni, még lekenve sem... Ja és mehetek én is venni naptejet neki :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


lám, azért néhányan megfogadták a kérésem és tettek fel képet :lol: így újra elmondhatjuk, h itt vannak a legaranyosabb babák, ja gyerekek, azt írtátok, most már ezt a szót kell használni :)

napvédelem, hmm, én bele sem gondoltam még. Vettem Kaminak egy karimás kalapkát, az beárnyékolja az arcát. De akkor veszek naptejet? Az avonnak nincs vmi ilyenje?

Nálunk egy időben Kamilla is visszaszokott az oldaltfekvéses alvásra, két-három napja meg hason alszik. Gabi, emlékszel, először utált hason lenni, aztán már öltöztetni is úgy kell, most meg már így alszik. És gyakorlatilag egész éjjel fel sem ébred, nem kell átforgatni. Érdekes :?

én is lehúztam vidékre Kamival, igaz, csak egy napra, mert én itt nem tudok mit csinálni, amióta ilyen klassz az idő. Szervezhetnénk több ligetes napot, ott ha viszünk plédet, le is lehetne ülni, meg miegymás. Én már a szabadban is etettem Kamillát, bár lehet, h nem túl higiénikus, de ásványvízzel mostunk kezet, meg ilyenek :)

Nekem pólókat kellene vennem, mert a régiekből nem a derekam lóg ki már, hanem az úszógumim :shock:

Adri és

Kép
adri29
 
 

 
 

Sziasztok! Ma is kint töltöttük a napot! Sominak vettem tegnap a gyógyszertárban Vichy 50-es gyereknaptejet, 3800 pénz egy tubus, grrr:((( hipoallergén, ezt direkt néztem, mert a kispasinak halvány érzékeny bőre van, olyan, mint anyukámnak:-))) majd megnézem még a rossmannban is, ezek hamar fogynak sajnos! Azt mondták, nem vízpartra jó a 30-as faktor is, de mivel főleg 11 és négy óra között vagyunk kint, amikor a legkomiszabb a napsugárzás, inkább az 50-eset vettem (ára u.az).

Arra gondoltam, hogyha ilyen tuti szép nyári meleg lesz, valamikor nincs kedvünk hétközbeni napközbeni strandolást csapni valahol Budapesten? A Paskál mikor nyit? :D :D :D

Elsijud, nagyon szépek vagytok, ez a csajszi csupa mosoly, nagyon drága falat!!!

Ityko, tényleg, hogy szalad az idő! Lassan dizájnolhatod az ELSŐ szülinapi tortát!!!!!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Adri, milyen úszógumid van Neked...?:-DDDDD Ne viccelj, tűn át lehet fűzni a derekad! :D :D

voltunk ma az egri brendonban autósülés (köv.fokozat) nézőben, hát csak pislogtam szaporán, milyen árak vannak....atyaég:((( tényleg nem tudom, mi lenne velünk, ha szingli anya lennék az egyszál semmi gyedemmel, ami a rezsit sem fedezi télen....:(((

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


ja, még annyit, hogy @&>#^^, 16 napig tartott a menzim....:(( szerintetek menjek orvoshoz, kóros ez, vagy még belefér a züllés utáni helyreállási folyamatba...?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


....ááá, nem bírom megállni, jár a szám feszt! :-)))

Szóval: szeretném anyukámat és a nagyikámat meglepni anyák napjára egy szép, profi fotóval Somival és rólam. Nagy buzgón - ha már meséltem a sztorit, szorrri:-))) - elbattyogtam a helybéli fotósokhoz, hogy villantanának-e pár képet a részemre. 12 képet csinálnak 6600 Ft-ért, negatívot nem adják oda cd-n....eh...jó. Na de elképzelhetetlennek tartották, hogy én, minőmanódominó, azt szeretném, ha a szabadban készülnének a felvételek, nem műteremben. (esküvőnkön is szabadtéri volt csak) Elém nyomtak egy fotóalbumot, hogy tessék megnézni, milyen szépeket tudunk....

...na ez a "szép" így nézett ki: van egy lila-fossárga-penészzöld-citromsárga elemekből összerakott babafotel, amibe be van nyomva a kölök.... mögötte a háttérben halványkék színben úszó festett dór oszlopok....ehh....gyerek széke egy krémszínű szőrszőnyegen áll....előtte szanaszét plüss, harsányszínű mérgesgalócák!!!!! hámondom, ezt a fábryba kellene küldeni... másik helyen se jártam jobban, disztingvált hátteret tudtak ugyan mutatni, ha már nehezére esik a zöldben, tulipánok és fák között fotózni minket, de mindenhol - egerben- az a fix, hogy márpedig az a gyerek babafotelben üljön!!!! enyém egyrészt még nem ül szépen, másrészt....na nem is mondok semmit... elmondtam az elképzeléseimet, hogy semmi extra, Somi anya ölében, Somi arca-anya arca összeér, Somi-anya egymásmellett a földön, ölelős-puszilós képek...neeeem, nekik b-a-b-a-f-o-t-e-l kell!!!

szóval légyszi, aki tud Pesten normális, mezei fotóst, aki normál áron kattintana párat mondjuk a ligetben, megadjátok az elérhetőségét? köszi!!! Jud, te nem vállalsz? :-DDD

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!


Segítséget szeretnék tőletek kérni, van-e arra ötletetek, hogy hol lehet venni homokozóba homokot?Sokan azt mondják, hogy a tüzépnél, de az valóban jó homok-e?

Ha van valakinek ötlete, tippje várom szeretettel.

Pelle: nekem a kisfiam jövő februárban lesz 2éves és idén májusban be kell iratni bölcsibe, majd szeptemberben megmondják, hogy lett e végül szabad hely, addig valami várólistára teszik. Tehát magyarul: ha májusban 50 gyereket íratnak be szeptemberi kezdéssel, de szept-ben mégiscsak 49 fog járni akkor az egy szabad hely a tied, de ha nincs hely így jártál és ezt szeptemberben közlik:)

Jó hétvégét

Üdv Timi

Kép
timie
 
 


Sziasztok!
Megvettük a gyerekülést :D
Íme:
Kép
Sikerült beszerezni hozzá utazós játékpultot is zörgős könyvvel és telefonnal 8) Feszített a székben a fiatalúr.. nem mertük lent hagyni az ülést, mert többet ér mint a kocsi :D
Itykó

Kép
[/url]
ityko
 
 


Ezt a csoda időt! Tegnap délután kimentünk, és jó két és fél órát sétáltunk a Margitszigeten. Sajna kiscsajomnak esze ágában sem volt aludni, úgyhogy egy idő után kikéredzkedett a kocsiból, de szerencsére még nagyon könnyű, úgyhogy nem volt fárasztó cipelni :) Cserébe begyűjtöttünk rengeteg mosolyt, és elismerést, hogy milyen tündér kismanó :lol:

Ma meg megyünk a hajógyári szigetre a kutyákkal együtt :)

Itykó, tök jó a gyerekülés :) Ismerem ezt az érzést, mi is úgy vagyunk vele, hogy még a gyerekülés adapterét sem szívesen hagyjuk a kocsiban :S

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Judit, tegnap mi is két és fél órát sétáltunk a Margitszigeten, mi is nagyon jól éreztük magunkat, Kamit a végén szintén cipelni kellett, de nem gond, ha nem nyivákol, jó cipelni, és mi is begyűjtöttünk egy csomó dicséretet :lol:

Hogy mik vannak!!

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Sajna vége a hétvégének, pedig nagyon jó volt, nagyon szép idő volt, mi is rengeteget voltunk kint, vettünk Rolandkának egy babakocsit, ez is sajna 7 kiló, de legalább nem az az egyszerű esernyő babakocsi, ami ugyan 5 kió, de összeesik a gyerek alatt:)

Itykó: szép az autósülés. Ez concord?Csak mert nekünk is ilyen márkájú van, de szerintem nekünk a 0-18kg-ig, szerencsére az még nagyon jó, elég jó márka, meg miegymás, én örülök hogy tavaly rászántuk azt az 55 ezer forintot (kurva sok) ,de megéri.
A mienk amúgy C-max, vagy micsoda:))
Én már lassan nézegetem, hogy a következő milyen legyen.
Ezt amúgy lehet fektetni?

Tök örülök, hogy ilyen kis kreatív férjem van, mert a telkünkre homokozót akarunk csinálni, mert amúgy egy 1m*1m-es 6-7 ezer forint, remélem amit ő csinál ennyi pénzért már nagyobb lesz:)

Olvastam ezt a vichy 50-es faktorú napozót, szerintetek azt érdemes venni?Jóó??mennyire?Vélemények???

Na ez hosszúra sikerült

Pussz mindenkinek

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timie
Majd ha lesz valami friss kép akkor majd küldök.
Én az ikres anyukával voltam egy szobában.

Ityko
Nálunk a lustaság győzött az félelem felett. Legalább egy hétig izgultunk, hogy ellopják-e a kocsiból az ülést. Nekünk is nagyon olcsó autónk van (1990-es évjáratú Toyota Starlet), bezzeg az ülés meg (nekünk) drága volt, 60.000 Forint. Roemer márkájú.
Különben amikor vettük az ülést, akkor megkérdeztük, hogy nem fogják-e kilopni belőle, s azt modta, hogy ebben nem utaznak a tolvajok. Nagyon nehéz pénzzé tenni. :)

Sziasztok,
Ajni
ajni
 
 


Sziasztok!

Hajni: a férjemmel már megfejtettük, hogy az ikres anyukával lehettél egyszobában, de sajna már annyira régen volt (egy éve), hogy az arcokra már kevésbé emlékszem:( De a képet várom:)

Ityko: na gyorsan rákerestem az autósülésre, concord trimax, remélem nem vetted 30-nál drágábban:)Bocsi, hogy így nézegetek a te autósülésed után, de láttam, hogy concord, és én is concord gyenge vagyok, gondoltam kinézem a következőt.

Na bocsi, hogy ilyen sokat pofizok:(

Üdv Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok! Ismét Budapesten! elég szaladgálós-lefárasztós napom volt, istenit fogok most aludni! Somi két napja - oldalt fekvésben - átalussza az éjszakát, hátha ma is:-))) :D

Ityko, szuper az ülés! én egyelőre csak a szemem düllesztem az árakon, de muszáj lesz benyúlni a zsebbe! nekem is az a parám, hogy kilopják a kocsiból, a mienket feltörték már a semmiért is, szirszar cd-kért...:(((

Timie, én se szívesen loholnék bölcsi ügyben, főleg, hogy inkább rászánom az időt az informálódásra, és majd döntenék később:-))) persze nem utolsó pill-ban, azt nem reszkíroznám meg!
Majd tegyél fel képet a homokozóról! :-))) az autósülésről is, hadd nézzük a fogást:-)

Szerdán ugye jöttök mindannyian az uzsokiba?
Puszpuszpusz

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


sziasztok!

mi is sokat voltunk szabadban, elmentunk Veresegyhazra, a medveotthonba. Jopofa volt, bar csak mi elveztuk a gyerek leginkabb a kocsiban tartozkodott.

Ma atrendeztuk az alvasi viszonyokat, uszkve 10 honap utan ujra egyutt alszunk a ferjemmel. Kicsit furcsa lesz. Na ez nem azt jelenti, hogy eddig no sex, csak alvas nem volt egyutt.:) :oops: Remelem segit rajtunk.

Pelle: joejt. En meg mindig nem tudok egy egesz ejszakat vegigaludni.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Tényleg gyönyörű hétvégénk volt. Mi is kint tanányáztunk a kertben, nagypapa felszerelte a hintát, hát ez a kis kölyök akkorákat visongott benne! Iszonyatosan élvezi.
Apu partija is jól sikerült, kezdtük 2 kor, és 11ig tartott, ami igen ritka szüleimnél. Mi is annyira kivoltunk, hogy inkább ott aludtunk hamár a gyerek úgy is aludt. :wink:

Én is beszereztem a vichy napkrémet miután többen is irtátok, így legalább nem kellett utána járnom. :oops:

Hát én a gyerekülés vásárlásnál elég gyors voltam, és elégedett is vagyok vele, gyerkőc imádja, sokat utazunk, de olyan mintha fotele lenne, és úgy is ül benne mint egy gróf úr!

Igaz ez csak egy pierre cardin ülés, de pont azoknak a funkcióknak felel meg amit én akartam,
-hogy még többfokozatba dönthető, igy szinte fekszik benne a gyerek,
- jó az anyaga, mert velur, és nem dörzsöli a gyerek bőrét, főként a kis arcánál
- 25 kg jó, és magasitott a fejrésze is
- és az övét is jól tudom szabályozni. (be is állitották amikor vettem).
/Anno minket rábeszéltek a chiccos autoshordozóra, hogy igy véd meg úgy véd, ilyen szuper, és nem szerettem. Mai napig kinlódok vele ha le kell hajtani a fogóját, nem jó fogás szempontjából es, és az autófixben meg kimondottan csalódtam. Persze van olyan akinek bejött, és végülis a gyerek abban is jókat aludt, de ilyen árért szerintem jobbat is kaptunk volna, csak nem olyan ismertet. :?/

Lehet hogy a törésteszteken nem az első, de ha jól van berögzitve, akkor nem repül ki, a másik meg hogy azért reménykedem, hogyha olyanra kerülne a sor akkor igazak azok az állitások, hogy a volvo az egyik legjobb auto biztonság szempontjából. Amióta ezt vezetem, én is sokkal jobban biztonságban érzem magam.
Amúgy nálam is para volt egy ideig, hogy kilopják (a bolti eladó pont ezzel rémisztgetett), de abban reménykedem, hogy napközben csak nem, estére meg mindig beállok.


Elsijud: akkor majd megbeszéljük a tápszert priviben, ha tényleg érdekel. :lol:

Timie: homokot tüzépről érdemes hozni, ráadásul több fajtából, finomságuból is választhatsz. Szerintem teljesen mindegy milyet és hol veszel, csak otthon takard le esténként, hogy a koborló macskák ne használják alomnak!
Éjjenek a kretatív férjek! Én is jobban megbecsülöm ha ő készít valamit, ráadásul lehet dicsekedni vele! 8)

Pelle:hülyék ezek a fényképészek. :evil: Nincs ismerősöd aki hobbi szintem szeret fényképezni, és van egy jó gépe?Sokszor több türelemmel és lelkesedéssel csinálnak képeket.
Nekem rossz tapasztalatom van a "profikkal", pl. nem készül rólunk olyan kép az esküvőn, ahol mindaketten egymás mellett állunk, vagy átöleljük egymást, úgy hogy a kamerába nézzünk! Pedig 250 képet készitett. Arról nem is szólva hogy az autót se kapta le!
3 évvel később, idén februárban kaptam az egyik barátomtól meg azokat a képeket amit ő készitett, és olyanok vannak közte, ami kenterbe ver bármilyen profit, mert nagyon jó pillanatokat kapott el. Ja és végre lesz szembenállósképünkis. :roll:


Na elsunnyogok börödöt pakolni. :evil: Holnap a család a szélrózsa minden irányában szétröppen. Férj Németbe, apu Jugóba, anyuval mi meg a Hortobágyra! :P :lol: :lol:

Legyetek jók és irjatok sokat és jó talizást! (ez utóbbiért brühümbrühüm :cry: )

Puszi

Méri

KépKép
lmarie
 
 


Szép jó reggelt!

Nikike, hogy bírtátok eddig a külön alvást? :shock: én lehet, h szentimentális vagyok, de tényleg nem tudok úgy rendesen aludni, ha nem fekszik mellettem a férjem, valahogy olyan hiányérzetem van. A lakásunk elosztása jó ilyen szempontból, a háló és Kamilla szobájának ajtaja között max 5 méter van, szóval mindkettőt nyitvahagyva Kamilla első szusszanására felébredek, és aludhatok a saját ágyamban. :) És tarararamm, megint átaludt 4-ből 3 éjszakát, azért ez már haladás!!! Újabban hason alszik, nem tudom, van-e kapcsolat a két dolog között :?

Méri, én szeretem a Pierre Cardin termékeket, lehet, h nem olyan dizájnosak és nem a legjobbak a teszteken, de teljesen jól használhatóak, biztonságosak és nem utolsó sorban nem kerülnek kemény összegekbe. Nekünk mindkét babakocsink az, és a célra, amire használtuk, tökéletesek. Amikor azt írtátok, h 40-60ezerért vettetek autósülést, én csak hűledeztem, igaz, nem néztem még át a kínálatot, mert Kamilla egyelőre elvan még a hordozóban. Igaz, hordozónál sem néztük az árát, de azért remélem, nem kell egy havi gyedemet költeni autósülésre.

Én tök béna vagyok, mennyi ruhát kell adni egy gyerekre ilyen húsz fok körüli időben? Egy pulcsi elég?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok lánykák!

szép időnk lesz ma is :lol:Adri: rajtunk h.body+rugi van és kész :lol: no cipőcske,sapkácska,kardigányka.. 8) csak ennyi +egy vékonypléd még hanyagul bedobva a lábához....ha véletlenül még is :wink:
eszméletlen milyen árak vannak autós ülés ügybe :shock:
ma megyünk kontrollra a lábával.../gyomorideg kezd beindulni nálam/
Pelle: fotó :o
Méri: jó utat :lol: :lol:

hol vagytok többiek??

jövök délután de most rohanok :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Mivel nemsokára készülünk menni sétálni, gondoltam dobok egy autósülés képet, igaz most nem szaladtam le azért a kocsiba (nekünk ott van) eleinte mi is felcipeltük, de utána meguntuk, gyerek + kocsi ha egyedül vagyok fel a 4.-re még ha lift is van elég gáz.
Szóval csak kimásoltam egy másik oldalról ezt a típust.

Pusz Timi Kép

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Eloszor is nagyon koszonom mindenkinek a multkori setat! :D Nagyon jol ereztem magam! :D Gyakrabban kellene talalkoznunk! :D Sajnos Anna olyan hisztit rendezett utana: sirt egy nagyot, kikopte az osszes tejpepet (amit altalaban nagyon imadja). :( Nem is tudom hogy miert volt ez? Tul sok elmeny? Elfaradt? (de hat aludt rendesen seta kozben...) :?

Hurrra!!!! Vannak hireim az OEP-vel kapcsolatban. :!: :!: :!:
Vegulis mult penteken sikerult elernem oket telefonon es 20 perces beszelgetes utan kiderult hogy "targytalannak" tarthatom ezt a levelet. :D Eloszor mondtak nekem hogy jojjek (jol irtam?) megalapodast kotni az OEP-vel. :? Aztan sikerult talalniuk ebben az ugyben illetekes kollegat es kiderult hogy mivel a kislanyom csak 7 honapos, van lakcimkartyaja, en vagyok az eltartoja es en a szules elott hivatalosan be voltam jelentve stb... szoval se utanam, se a kislanyom utan nem kell fizetnunk semmit, ugyan ugy ervenyes a TAJ szamunk mint eddig is. :D
Hogy minek kuldtek nekunk azt a hulye levelet arra en nem kaptam valaszt... :evil:

Puszi mindenkinek!

Katya

Kép
katya
 
 


Mult heten bent voltunk a vedononel: 7600 g es 67 cm a kislanyunk. :( Ugy latszik kiderult az oka annak hogy miert olyan gyakran felebred ejszaka Anna (nalunk 2-3 szopi van ejszaka!): csak 700g-ot hizott Anna majdnem 3 honap alatt! :shock: :cry: Pedig eszik o rendesen! Gyumit, fozeleket, tejpepet es meg szopizik is utana! :shock: A vedono szerint nagyon aktiv a gyerek ezert nem hizik. Hat ez mondjuk igaz: mar egy honapja felul, felall, nagyon gyorsan maszik (mostanaban nagyon utaljuk a jarokat, mert korlatoz minket a maszkalasban :lol: ), soha nem marad egy helyen, allandoan rohanok utana :lol:
Szoval Anna most tobbet kap gyumibol, fozelekbol, tejpepbol +hust is kapja minden nap. Jovo heten egy sulykontroll ! :?

Katya

Kép
katya
 
 


Feltoltottem a kepeket a varosligeti setarol a keptar-ra. :)

Kép
katya
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyit írkálok, de most ráérek, manókám alszik én meg krumpli főzeléket akartam csinálni, de láttam nincs itthon tejföl:((

Szóval egy kérdésem lenne: hány hónapos korig fordul elő babáknál bölcsőhalál?
Manókám már igaz 14 hónapos, de elég nehezen szánom rá magam, hogy ne legyen bekapcsolva a gép. Sajnos az elmúlt három éjszaka kb 2 óránként riasztott be, amitől agybajt kaptam. Valószínű mert elmozdult az érzékelője. Nem is értem miért nem olyat csinálnak ami az egész ágyat befedi, mert kb a gyerek 5 hónapos kora után már annyit fészkelődik az ágyban, hogy óhatatlan, hogy a gép ne érzékelje, hogy levegőt vesz. Az anyuka meg kapjon agybajt:(

Üdv Timi

Kép
timie
 
 


Sziasztok Csajok,


kissé eltűntem azt hiszem lassan egy hónapja nem is írtam de az az igazság, hogy olvasni se volt időm. Kissé sok minden volt de úgy tünik javul a helyzet és újra lesz egy kis időm.
Sajnos visszolvasni se tudtam még így csak remélni tudom, hogy mindenkivel minden ok.
Nálunk olyan apróságok vannak, hogy kijött egy foga Benőnek szerencsére mindent elkezdett enni kivéve egy dolgot az a sárgarépa. Most már feladtam egy időre ha nem megy nem megy. Szépen nővögetünk is.
Csajok lesz vagy már volt tali? Mert nem emlékszem pontos a dátumra, hogy ápr. 11. vagy 18. volt a dátum.Ha még csak lesz akkor megpróbálunk elmenni. Gondolom a szokott idő és hely.
Puszi
Kata
pocvarek
 
 


Sziasztok!
A kórház ahol szültem ápr.1-től bezárt.
Most az Uzsokihoz tartozok. A segítségeteket szeretném kérni,orvos keresésben. Ha valaki tud megbizható,emberséges dokit kérem írja meg nekem a hr.norci@gmail.com e-mail címre.(tel.szám.,magánrendelő címe,pár mondat a dokiról)
Segítségeteket előre is köszönöm:Nóri
hr.norci
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk. Némi visszaolvasással.

Én csak 8-assal kentem be Marcit. Meg baseball sapka. Eredmény: gyerek nem égett le. Ellenben anyuka, aki nem kente be a karját igen. Már hosszú órákat ülünk a homokozóban vagy éppen sétálunk a kertben mindenfelé. Állandóan vezegteni kell Marcit, pedig nem engedte eddig megfogni a kezét. Na most bezzeg!!!!

MI 10 hósan kikapcsoltuk a légzésfigyelőt. Amúgy úgy tudom max 12 hós korig érdemes használni.

Gyerekülést én használtam vettem a vaterán. Mázlik volt és egy 1Ft-os aukciót végül 7000 pénzért vittem el. Römer és nagyon király. És hát az ára... :)

Szerdán nem tudunk menni sajna. Hitelügyintézés van ezerrel. :( Szerdán már dolgoznak is itt az emberek és lóvé még nincs. Iszonyat kálvária volt az egész. És, ha végre szerdán meglesznek a papírok, akkor kell egy nagyobb kört futnom: bank, földhivatal, közjegyző, újra földhivatal és végül bank.

Készülünk már a szülinapra. :) De én úgy döntöttem, hogy nem sütök babatortát. Lesz rendes torta. Abból Marci is kaphat kicsit. Szinte már mindent megesz. Már a tojásfehéréjét is megpróbáltuk, pont ilyen okokból. Na meg persze elég lesz nekem etetni a jó népeket: családi szülinap és külön a kis barátokat.

Na jó éjt!

Üdv:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Az előző meg a fürdőköpenyes gengsztert ábrázolja, aki már két lábon támad. :)
Hol van már a kaja anya? c. kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok. Azt sem tudom hol kezdjem :)

Méri úgy látszik a mi fiaink nagyon hasonlóan viselkednek :) Nálunk is megy a négykézlábazás ezerrel, mindenhová jön utánnam a kis pocok, vagy ha nem akkor nekem kell lesni mit szed le, rág meg, húz ki, stb. :) Azt hiszem jó kis fogyókúra lesz ez. Egyedül egy percig sincs el, a játékai nem érdeklik, folyton állni akar, stb. Azt hiszem tényleg újra kell szervezni az életünket. Ráadásul egyszerre jön két foga fenn ettől meg annyira szenvedünk, hogy éjszakánként egy-egy órát ordít, vagy lefekvéskor szegénykém :cry:

Adri neked úszógumi? Hol? :D

Pelle én lehet, hogy tudok majd neked fotóst mondani, nagyon klassz képeket készít, bárhol, de meg kell kérdeznem, hogy vállal-e mostanában fotózást.

Hiúzka nem is tudom hogy tudod csinálni, koncert, gyerek egyszerre? Én örülök, hogy Bencével elvagyok és más dolgom nincs a háztartáson kívül, na meg a ház tervezésén, ügyintézésen kívül.

Timie én sajna 18. kerületben lakom, így itt tudok ilyeneket, meg a 19. kerületben, Zuglót nem annyira ismerem :( De ha hallok valamit szólok mindenképp.

Naptej: nekünk védőnő azt mondta minél magasabb faktorú, annál jobb. Én is vettem egy Babé márkájút, ez is hipoallergén csak természetes anyagokat tartalmaz, 50-es faktorú és persze jó drága. De kaptam ajándékba hozzá arckrémet nekem és az nagyon szuper :) Csak gyógyszertárban lehet kapni és többnyire rendelésre hozzák. Védőnő ajánlotta ezt is. Bence szerencsére apja bőrét örökölte nem az én kis hóka-móka bőrömet, így szépen barnul, de ha 11 és 15 között leszünk kint akkor ezzel fogom bekenni. Sapit még nem találtam jót, mert mindet leveszi a fejéről :( Azt gondoltam veszek majd még egy 30-ast is és akkor ok. Férjem attól fél az 50-es miatt nem lesz barna a gyerek :) Ja és azt a tanácsot kaptam mielőtt kimegyünk fél órával előtte kenje be a gyerkőcöt.

Na én is bedobnék egy témát: CIPŐ! Milyen cipőt vesztek? Én két tanácsot kaptam, az egyik esküszik a Siesta-ra! A másik meg (védőnők mondták) ne vegyek Siesta-t, mert talpbetétes és ezért nem fog megerősödni a gyerek lábboltozata (remélem jól emlékszem) és ezért lúdtalpas lesz, ha felnő, mert a mai gyerekek akik Siesta-n nőttek fel, azok? Hm? Na a javaslat: Dr. Leo és Elephanten. Utóbbit néztem 7000 körül van egy első lépés cipő, elég jól néz ki és az ára is barátságosabb a Siesta-nál. Ja és olyan cipő kell, aminek nem egyenes a talpa, hanem ferde belül magasabb, mert állítólag ettől erősödik majd a kis lábuk. Hallottak ilyenről? Nektek mit javasoltak?

Na hát esernyőkocsival még én is szenvedek. Amit kinéztem (Graco Citisport) elég drága és a lábtartója nem állítható, de 5 kg mindössze :) aztán lenne még ABC Design viszonylag kedvező áron de az meg 8kg. Hát ezekbe fér el Bence, ezek kicsit komolyabbak mint egy egyszerű kocsi de én is úgy vagyok vele a kicsiben nem férünk el.

Autósülést is most nézünk szóval ha van ötletek légyszi-légyszi segítsetek. Azt hiszem mi is rákeresünk majd a neten, ha kinézünk valamit, mert tényleg k...a drágák!

Lehet, hogy mi sem tudunk holnap menni a talira :( szenvedek a szénanáthától, Bence a fogától, ha nyűgösek vagyunk inkább kihagyjuk, bocsánat :cry:

Vera Marci nagyon édes :) abban a köntösben úgy néz ki mint egy kis díjbírkozó vagy inkább boxbajnok :) :) ha nem veszed sértésnek, nagyon édes :)

Na eldugultam mára, hív a főnök :)

Puszi
Ildi

Kép
mildiko
 
 


Jó reggelt!
Én 50+-os La Roche-Posay napvédő krémet vettem a törpinek, nekem bejött ez a márka már másban is. Ez 50ml és 3200 körül volt az ára.
Babkocsi vásárlással mi is szenvedünk, amit vettem esernyőkocsi könnyű, kicsi, de nem dönthető, így nem tud benne elaludni és nincs teteje sem:( amiket néztem eddig drágák és végigéri a gyerek :(
Autósülést mi úgy vettük, hogy megkérdeztem sokgyerekes unokatesóimat, hogy ők melyiket vették és mind a 7 gyereknek Concord Trimax-ja van, ők tavaly utánajártak, a Concordot és a Roemert ajánlották, mivel a Roemer 15e-rel drágább, így a Concordot választottuk a 15eből meg veszünk babakocsit.
Kata, örülök, hogy előkerültél, remélem nem dolgozol sokat!
Megyünk piacozni,
Itykó és Csabus

Kép
[/url]
ityko
 
 


Sziasztok!

Nagyjából jól vagyunk, csak Erik mostanában olyan keveset alszik már napközben, hogy alig férek a géphez és sokat vagyunk kint a szabadban. Három nap múlva 5 hónapos lesz és még nem kapta meg szegénykém a 4 hónapos védőoltást, mert mindig kitenyészik valami buzi kórokozó a pisijéből. Holnap megyünk az I. Gyerekklinikára vele a nephrológiai ambulanciára, megvizsgálják a veséjét, de a doki azt üzente nekem (egyik barátnőm intézte a vizsgálatot, pont ott van gyakorlaton), hogy szerinte nem lesz semmi komoly, mert ha súlyos húgyúti fertőzése lenne, akkor a gyerekem nem lenne ilyen jól. Lehet, hogy a kórokozó a fityma alól jut a gyűjtött pisibe. Remélem igaza lesz és csak tényleg vaklárma az egész. Ha a holnapi napot szerencsésen átvészeljük és Erik nem fog hisztizni, akkor elmegyünk a talira. Egyébként szép nagyfiú, 7500 gramm, sokat mosolyog és átaludja általában az éjszakát. Elkezdtem a mellétáplálást, mert már egyáltalán nem szopizott, a cicijeim meg megunták a tejtermelést. Erik nagyon szereti az almát és a sütőtököt, a krumplit utálja, a répáról pedig még nem döntötte el, hogy szereti-e. Sajnos a hasról hátra fordulási tudományát mostanában nem nagyon gyakorolja, már több mint egy hete, hogy nem fordult meg.
A hétvégénmegyünk "wellnesszelni" Erdőbényére. Én szerettem volna, ha Erik ezidő alatt nagymamázna, de a férjem ragaszkodott hozzá, hogy őt is vigyük... kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e pihenni.

Persela: rendeződtek a dolgok?
Emese: csak csodálni tudlak, hogy munka és gyerek együtt.
Na már megint riadózik Erik. Remélem vissza tudok még ma ide kukkantani.

Puszi

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Weronica
Hihetetlen hogy repul az ido! Marci mindjart 1 eves lesz! Majd nagyon varjuk a bulis kepeket! :D :D

Napvedelem: en az Oriflames kremet rendeltem, most akcios aron van. 40-es faktor 75 ml es csak 1699 Ft. Remelem hogy ez jo lesz.
Ugy latszik csak en sporolok a gyereken

Meri!
Menyibe kerult a ti Pierre Cardin ulesetek? Lassan mar nekunk is kellene beszerezni egy ilyet. :?

Katya

Kép
katya
 
 


Na itt vagyok megint.
Kicsit meg vagyok zavarodva ezzel a mellétáplálással. Eddig 7-11-15-19-kor és néha éjszaka evett Erik. Ahogy elkezdtem a szilárd kaját a 11 és 15 órakori etetésekkor adtam neki, de úgy érzem, hogy ez így nem jó, mert délelőtt már tök keveset alszik, nem tudom kihúzni 11-ig. Az új tervem, hogy ébredéskor, délben és este tápszert adok, és tízóraira és uzsira pedig valami szilárdat. Nem tudom, hogy így jó lesz-e. Ti hogy alakítottátok ki a kajálási rendet? Mikor mit adtok? Most újra fellapoztam Adri Suttogóját, nem lettem okosabb.
Arra gondoltam, hogy a holnapi talira 2 hétre lehetne nálunk is egy kis összejövetel. A férjemnek tegnap már említettem a dolgot és úgy látszik, hogy nincs ellenvetése. Azért szólok ilyen hamar, mert jó lenne ha sokan el tudnátok jönni és az életeteket esetleg tudnátok eszerint szervezni.

Vera: ez a Marci már olyan nagyfiú és a képen láttam, hogy mennyi játéka van!
A lábra állóknak nagy-nagy gratuláció, remélem, hogy holnap esetleg láthatjuk a tudományukat élőben is.

Üdv

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Sziasztok.

Nincs sok időm, mert megint elmaradtam mindennel, de tegnap is leugrottunk vidékre, mert Hatvanban ilyen játszóház féle nyílt anyukámék szervezésében, gyermekfelügyeletet vállalnak, olyan, mint egy családi napközi, és nyílt nap volt, Kamilla letesztelte a játékokat :-) Ja, ez itt a reklám helye :lol:

Kátya, nem csak te spórolnál a gyereken, és szerintem ez nem spórolás. Talán Kaminak nem hófehér a bőre, így én úgy döntöttem, ha nem rakom ki közvetlen napra, 30-40-es faktorúval sem ég majd le, és nem akarom, h nyáe végén is még hófehér maradjon. Úgyis kispólóban, napozóban, kalapban lesz többnyire az árnyékban...Állítólag van vmi DM-es és Avonos is, ami jó a fényvédők közül, még nem néztem szét, de egyelőre nekem a 3500 ft kicsit olyannak tűnik, mintha Kamillának csak Nike cipőt vehetnék, mert annak jó a reklámja, márkás, holott nyilván van más márka is, ami ugyanolyan tuti, csak kevesebbet fordítottak a PR-ra.
Ezzel senkit nem akarok megbántani, aki mégis a legtutibb, legdrágább krémet veszi meg, főleg, ha simán belefér a családi kasszába, csak még az elején, pocakosan elhatároztam, h mértéktartó próbálok lenni, mert bár első gyerek, mindent megadunk neki, de nem szeretném, ha túlzásokba esnék egy-egy vásárlás terén. Remélem azért majd nem a saját káromon tanulok. :shock:

Gabi, köszi a meghívást, biztos el tudunk menni, majd úgy szervezem az életünk, és szerintem 5 hósan napi 3 tápiadag jó lesz Eriknek. Én azt vettem észre, h a tápszerrel sokkal tovább húzza Kamilla, mint a főzelékekkel, péppel, nálunk is most kellene evésrendszeren vmit változtatni, mert hol átalussza az éjszakát, hol nem. ha átalussza, csak 4 étkezés van, és akkor nem bírja a 4 óránkénti etetést, folyton éhes. és egyre több a folyadékigénye is, mintha szívesebben enne tápit, mint főzeléket :?

Mi 4 napja leálltunk a szopival, mert minimális mennyiség volt, kamilla csak bohóckodott, bár igényelte, h szopizzunk, rángatta, összeszorította az ínyével...látom rajta, h kicsit szenved, h "megvontam" a játékát", de majd csak túléljük, már nem akarok visszakozni. :(

Jaj, ez a Marci olyan nagy már, tényleg hihetetlen.

Kamilla meg 2 napja 4kézlábra áll, na még nem sokáig, de kicsit ringatózik, ez a kutyázás, ugye? irtó aranyos, de még nem tudja sokáig tartani magát.
Felteszek egy képet róla, ezzel is meghazudtolva, h mértéktartó akarok lenni :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kép napvédelem I.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk, csak nem nagyon jutok géphez (hiába van itthon kettő is, biztos, ami biztos :) )Kismanóm megkapta tegnap az új játszószőnyegét, és valami tündéri volt, hihetelen extázisba jött tőle! Aludt, amikor meghozták, és amikor felébredt, még kis kómás arccal nézgelődött a szobában, megpillantotta, kikerekedtek a szemei, és elkezdett sikongatni, még az evés sem érdekelte, azonnal oda kellett mennünk, és megvizsgálni :lol:

Gabi: remélem Erikkel minden rendben lesz, és végre túllesztek ezeken a fránya kórokozókon! Részemről egyébként nincs akadálya a nálatok bulizásnak :lol:

Adri: ez vicces, kár, hogy nem találkoztunk. Annyi édes pici volt kint egyébként, mi is csak kapkodtuk a fejünket :) Volt kint egy pici lány egy gyönyörű, rózsaszín fodros kalapban, ezt rögtön kinéztük magunknak, hogy nekünk is kell :D

Vera: Marci írtó édes a fürdőköpenyében! Ooolyan vagány :)

Méri: komolyan mondtam, hogy érdekel, megbeszéljük.

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Háhá, most látom csak, Kaminak is van ilyen csodakalapja!!! :lol:

Napvédelem: Livi szerintem apja bőrét örökölte, úgyhogy én is azon gondolkozom, hogy milyen krémet vegyek neki, az 50-es árnyékban nekem is túlzásnak tűnik most (remélem nem fázunk rá)

Egyébként én is próbálok spórolni, amin lehet, mi pl. majdnem mindent interneten, használtan vettünk, szuper jó állapotban, és sok tízezer forintot spóroltunk így meg.. Nem mindegy, legalábbis nekünk.

És a lényeg: Livi tegnap volt mérésen, és kiderült, hogy már több, mint öt kiló! Egész pontosan 5,1kg :)
Na megyek, mert szólít a kötelesség (azaz ordít a lányom :D )

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Hát csajok én most teljesen ki vagyok borulva.
Annyira írtátok ezt a vichy 50 faktoros gyermek krémet, hogy gondoltam én is megveszem és most olvaslak titeket, hogy lehet nem is annyira jó?Vagy rosszul értelmeztem?
Mondjuk ami tényleg jó -mivel én ekcémás vagyok és a gyerekemen is már kezdenek néha jelentkezni a tünetei- ,hogy színezék, illatanyag, tartósítószer mentes.
Szerintetek nem érdemes ezzel kezelni?Mert mondjuk van itthon 8as faktorszámú is, de félek, hogy a hófehér bőre még árnyékban is leég, magamból meg anyukámból kiindulva.

Kérlek adjatok tanácsot mert az egy dolog, hogy 3700 ft, de most rosszkedvű lettem, hogy lehet nem is volt érdemes megvennem.
Én se szívesen költök a gyerekre ilyen sokat, de mivel a fiam nem arról híres, hogy megül egyhelyben ezért gondoltam inkább befektetek egy jó minőségű krémbe..

Na ennyi. megyek búslakodni..

Puszi Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!
Épp az örület határán állok, mert a házunkban megint lakást felujit vki, szörnyü zaj van. Zsombi persze nem alszik, igy a "munka" fél orás gyakorlásban kimerült nálam.
Ráadásul ugy néz ki, mi sem tudunk holnap menni a talira, mert nincs autonk, férjem csak 3 után ér haza, asszem akkor már nem érdemes elindulni. A bkv-zás meg innen a hegyröl ugy nézne ki, hogy 21-es busz, metro, majd 7-es busz, kb egy ora, szoval azt kihagyom. Ellenben Gabi, köszi a meghivást, nagyon jo ötlet, május 2 jo nekünk!
Elsijud, köszi a cicibetéteket, még mindig használok, de igy ne hozd! Látod, hizik Livi is szépen!
Adri ez a kép csucs. Apropo, napszemüveg, azt nem kéne adni a babákra? Van olyan, ami tényleh uv-szürös?
Vera Marci nagyon édes!
Kátya a képtárat is néztem, jok a képek, de nem mindenkit ismertem meg... Lehet h Annácskát, mert öt még nem nagyon láttam...
Emese

Kép
hiuzka
 
 


Emese,
Ha lejöttök a Moszkva térig, akkor én szívesen elviszlek titeket a talira holnap :) Meg persze odáig vissza is :) Már csak azt kell kitalálnom, hogy tudom hátul bekötni a mi ülésünket, a tieteket meg kötjük előre :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Timie: szerintem a Vichy 50-es szuper, de ÉN azt gondolom, hogy csak nagyon érzékeny bőrű babának érdemes megvenni. Az én párom elég kreol bőrű, az én bőröm is hamar barnul, ritkán égek le, ezért gondoltam,hogy nekünk elég egy gyengébb. Aztán ha kiderül, hogy picit is pirul a lány, akkor jöhet az 50 faktoros krém...

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Mivel a gyerkőc alszik, és most pihi van ezért itt ülök a gép előtt és írkálok nektek:)Bizti lenne jobb dolgom is,de most nincs kedvem:)
Judit: köszönöm a hozzászólásodat, kicsit megnyugodtam, Rolandka bőre a hófehérnél is hófehérebb ezért gondoltam ezt a krémet, igaz a párom barna bőrű, de sajnos ebben a fiam nem rá ütött, plusz hozzá a kék szem, szőke haj:(Szóval a napozás nem nyerő szegénykémnél.
Lehet ameddig nem lesz 50 fok meleg addig kenem a 8-as faktorúval, de ha attól nagyon égne (majd figyelem) akkor jöhet az 50es, igaz azért jó lenne neki egy kis szín (a piros is az), de nem akarom leégetni. Azt még egy felnőtnek se kívánom.
Emese: a gyógyszertárban lehet kapni ilyen napszeműveget, ami uv szűrős, és vmi 3ezer párszáz forintba kerül és olyan mint az úszószemüveg, tehát ilyen gumis, én is akartam venni, de ki tudja mennyire szeretné, hogy az a szemén csüng:)

Na röviden és hosszasan ennyi

Timi

Kép
timie
 
 


sziasztok!

Pelle: elküldenéd nekem a hiper-szuper titkos elérhetőségi listánkat? döglődött a gépünk és elveszett :oops:
Gabi: némileg én is megvagyok keveredve a hozzá táplálással. bár mi még csak gyümit eszünk.. Ma fözök neki egy kis krumlit, kiváncsi leszek mit szól hozzá.. :wink: Eriknek drukk holnapra :wink:
Katya: köszi a képeket :lol:
Adri: Kami bomba jó csaj!!!! :lol: :lol:7 hónaphoz és négykézlábazáshoz gratula :lol: Bia is már csak reggel és este szopizik kb. 60-at :shock: és ennyi...már nem dühöngök :wink:
Ildikó: az én gyerekeim Siestán nöttek fel /kínosan ügyeltem erre/ még is valahogy lúdtalpasok... :roll: :oops: én is tanácstalan vagyok, még nálunk nem sürgető ez a kérdés..
Vera: Marci nagyon jó pasika és milyen nagy már :lol:

véletlenül nincs a környéken olyan bolt ahol kapásból meglehet venni pl. az oriflémes naptejet??

tegnap láb ügyben azt mondta a dokker, hogy szépen reagál a lába a cipőre, két hónap múlva kontroll.......titkon abban reménykedtem, hogy már nem is kell a cipő :oops: ...nem látszik a lábán semmi..

holnap valószínü megyünk a talira.

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Ez a napszemüveg gyógyszertárból van, tuti uvszűrős, meg a pántja puha gumi-habszivacsszerű. én is azt hittem, h majd nem viseli el a szeme előtt, de nem zavarja Kamillát...azt nem tudtam, h ilyen drága, kaptuk :oops: Mindig hunyorgott, ha kicsit is szemébe sütött a nap, ezért akartam beszerezni.

Oriflame-es boltot én nem tudok, és dílert sem ismerek :(

Timi, én sem azt írtam, h nem jó a vichy 50, csak hogy én nem biztos, h ennyire szuper, márkás termékkel kezdem, mert talán mással sem ég le a gyerekem :)

Aki épp üvölt :shock:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Nikike: váladékozott Zsombi szeme az átmosás után? vagy egyből jó volt? Biának még mindig törölgetem

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Tündi: Rolandkáét is át kellett mosni, igaz neki 6hetesen, de utána kb majd egy hétig váladékozott, mielőtt vissza kellett vinni kontrollra előtte múlt el.

Adri: értem mit írtál, csak azt hittem nem érdemes megvenni, mondjuk láttam 40es faktorút is, de az nem hippoallergén.

Üdv Timi

Kép
timie
 
 


Timie: szerintem, ha Rolandkának ilyen érzékeny bőre van, vegyétek meg a hipoallergén, szupererős napkrémet neki. Arra én is figyelni fogok, hogy hipoallergén legyen,mert sajnos én elég sokmindenre allergiás vagyok (bőrallergia ráadásul, csalánkiütések jönnek ki rajtam néha még a csapvíztől is :S) úgyhogy mi fürdetővel sem kísérletezünk, hanem a gyógyszertárit használjuk.

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Kisebb, nagyobb megszakításokkal régóta olvasgatom a topikotokat, és most szívesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet... Úgy látszik én az a fajta vagyok aki jó sokáig bírta, hogy csak olvas és nem kotyog bele. Régóta akartam írni, de valahogy mégsem szakítottam erre időt. Sok témában kaptam választ így olvasóként is.
Rólunk röviden... Kislányunkat Lillának hívják, 2006. szept 6-án született. 2 héttel előbb jött a várt időpontnál és császáros baba, mert lábtartásos volt. XIV. kerületben lakunk, Örs környékén.

Timie
Szép nagy súllyal született a kisfiad. :lol: Én lányom pont fele akkora volt, 2500g-al született, és pár hete érte el a 6 kg-ot. Csöpike.

Naptej
Tegnap vettem én is, 40-es, Babé gyermekeknek való, illatmentes. Nekem is védőnő ajánlotta ezt a márkát Lilla érzékeny bőrére, mikor ekcémával küszködtünk.

Adri
Napvédelem :lol: nagyon csajszis. :lol:

Gyönyörűek a gyerkőcök.
Szép napot mindenkinek. Megpróbálok gyakran jelentkezni.

KépKép
szilvalé
 
 


Szia Szilvalé üdv. közöttünk!! :lol:

Köszi Timi :lol: , mi csütörtökön megyünk vissza kontrollra, akkor reménykedem addigra jó lesz.

Amúgy tegnap a dokihoz felkellett mennünk az osztályra. Hát még jó, hogy jött velünk apuci mert kb.100 lépcsőn át cipelte a babakocsit gyerekestől a második emeletre- mivel nincs lift :shock: /Heim Pál/ baráti nem? mi van ha egyedül megyek? lent hagyni se lehetett... :x :mondjuk lehetett volna annyi eszem ,hogy a gyereket kivegyem :lol: :oops:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: