Új privát üzeneted érkezett!

ORSI-ugyan mááááá :lol: :lol: :lol:nyár végén volt a dolog,csak most volt időpont a műtétre....vízsérv...nem nagy ügy,-mondják dokik rutinműtét-de ha épp mi vagyunk ott-elgondolkodtató :roll: :D
tényleg minden okés-mostmár én is azt mondom rutinműtét,szuperül van/volt Benedek----hiszen túl vagyunk rajta :D :D

Múlthetetek basszus......ez az afta....szörnyű :( Mikeynak is volt-nem is tudtuk meg mitől lett-ecseteltük mi is-de az az ellenállás...na akkor szokott le a cumiról.....tényleg sajnálom-remélem már egyre jobb a helyzet és nyoma sincs a dolognak.....azért alvás jól hangzik :D :D
és akkor élvezzétek ovimentes napjaitokat :wink: :lol: :wink:

most jöttünk be mocizásból- brutál szar idő van-és már esik is :roll:
lassan overálszezon??? :roll: :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hali!

Látom jó nagy pangás van! :shock: 8) Bár ebben az időben megértem...!!!! :D Visszaolvasni sajnos most nincs időm! :roll: De majd bepótlom.

Csak azért jöttem, hogy szóljak.....Uff-uff.....élünk és virulunk! :wink:

Időm mint a tenger......csak ahogy a tengernek, ennek az időnek sem látom a végét! :lol: :wink:

Uff-uff...... Mentem ebédeltetni!

Mindenkinek minden szépet és jót!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, amiért jöttem.....

Ren!

Utólagosan is :oops: :roll: SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Brigi!

Neked meg előre is SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Nem tudom mikor érek ide legközelebb....Orsi-napig remélem 8)....., úgy hogy azért. 8)

Most már tényleg mentem! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Sziasztok!

búcsúzni jöttem! amint látjátok nincs nagyon érkezésem jönni, így inkább elköszönök! :oops:
Mail-en bárki elér! :D nagyon jó volt Veletek! :D
Mindenkinek a legjobbakat kívánom!

sok puszi




Veronika

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero, mi van??? miért mész el??? ez a fórum is ki fog halni?? :(
snooopy
 
 


Szia Orsi!

nincs úgy különösebben semmi! Biztos be fogok néha "kukucskálni" de most ez így alakult! Sok minden már elvonja az időm. Nem mondom, hogy könnyű döntés volt! :oops: de én már úgy érzem, hogy kiléptem ebből a babázós korszakból, most más fele orientálódom :roll: Heni mondta ezt nekem egyszer és én nem hittem el neki, hogy ez nálam is be fog következni. Persze az egész fórum mély nyomot hagyott bennem és valahol biztos hiányozni fog. Remélem azért sokakkal fogom mail-en még tartani a kapcsolatot, hisz nem közönbös számomra hogy kivel mi történik! :wink: :D
Minden babázónak jó babázát és minden babavárónak/babára várónak kitartást és jó egészséget kívánok!!! (a babázóknak is természetesen jó egészséget! :D )

sok puszi Mindenkinek!



Veronika

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


értem Vero. hát igen nálatok Zsófi is már 2 éves. én is úgy kezdtem annó, hogy több fórumra is írogattam aztán "lekoptam" róluk maradtak a kedvencek. :D

de ha lesz négyeske gyere vissza!!!! :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Uff-uff......még élünk és virulunk! :wink:
Mira szépen növöget, eszik rendesen, olyan mint a Kisnővére :D bár hajszíne és szem színe Nagynővéréé! :wink: Hasonlítani, meg hol egyikre, hol másikra hasonlít, bár leginkább magára! :D
Csípőszűrésen és kop-has uh-n is minden rendben volt!


Tenci!

SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kriszta...3Z Anyuja!

SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Vero!

Megértelek! 8) Nekem sem sok hiányzik már az elköszönéshez....lassan, de biztosan "meglépem" én is! :oops: :roll: Bár idénre még kitartok! 8)
Nem is tudom, Te hogy tudtál ilyen sűrűn jönni a Lányok mellett! Én "csak" a Kicsikkel vagyok itthon, de örülök, ha egy héten egyszer el tudom olvasni amit írtatok....az írásról már nem is beszélve! :roll:

Orsi!

Ha Veroval "összedobtuk" Négyeskét :wink: 8) majd jövünk és mondjuk! :lol:


Remélem Mindenkivel minden rendben, Gyerekek jól vannak és bírják az ovit/bölcsit!
Mentem etetni!

Szép hétvégét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, oké. de remékem nem csakm akkor jöttök ha lesz 4. :D

velünk minden rendben. Szabi túl egy fos*s-hányós vírusom...Noel lightosan kapta el
jaj felébredt mennem kell
snooopy
 
 


Most csak tényleg egy nagyon gyorsra...! :roll:

Vero!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! PUSZI!

Orsi!

Tudod, írtam, hogy idén még tuti jövök! :wink: Bár nem túl sűrűn tudok, de igyekszem! 8)
Az elérhetőségeid meg megvannak, úgy hogy ha ide már nem jönnék, akkor is "meg vagy"! :wink:


Robogtam vasalni.....míg a Kicsikéim alszanak! 8)


Szép hetet ebben a ramaty időben, és sok puszi Mindenkinek! :D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


oké, értem. mindenki lekopik lassan erről a fórumról. azért kár, h kihalunk és nem lesz több kútvölgyis anyuka sem. :(

hol lehet képet nézegetni a lánykáidról??? Mira is már 1 hónapos, biztos sokat nőtt és változott. vagy küld mailre párat.

pusz
snooopy
 
 


Timi!
TE CSAJSZI!!!! :lol: Köszi szépen! Drága vagy! :lol:

és Mindenkinek köszönöm szépen a köszöntést! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Nem volt vmi vidám olvasni ezt az oldalt :( Igen...tényleg ki fog halni a fórum. Mondjuk a privatizáció után ez sejthető volt. Nincs újabb generáció :roll: Mi, "régiek" pedig felneveljük a porontyainkat és más dolgok érdekelnek, ahogy Vero is írta. Én is non-stop melózom, ha épp ráérek....
De Linda nyekk, szal most is lépek
Puszka a köszöntésért!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Orsi és Borsa!

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Puszi Nektek!

Mindenkinek!
Renátának.... meg persze Veronak is..... teljesen igaza van! Mivel nincs már Kútvölgyi kórház....Mindenki nagy sajnálatára :( ...... és Mindenki másfelé orientálódik......gyerekeket nevel, dolgozik, :D stb......sajnos ennek előbb vagy utóbb be kell/kellett következnie! :(
De szerintem aki akarja az úgy is meg fogja keresni és találni azokat az embereket, akik közel álltak/állnak hozzá! És azért vagyunk egy páran így egymással! :wink:
Nem mondom, hogy így "minden napos" lesz a kapcsolatunk, de azt hiszem, hogy minden nap nem is érünk rá már a bnettel foglalkozni. 8) És nem azért mert nincs kedvünk vagy már meguntuk egymást :wink: , hanem azért mert sok más dolgunk is akad ami fontosabb vagy fontosabbnak ítélünk. És ez így van jól!!!!!
Én nem hiszem, hogy "ezt" a végtelenségig lehet csinálni! Legalább is "épelméjű ember" biztos nem csinálja ezt évtizedekig! :wink: 8)
Uff-uff......remélem nem bántottam meg senkit! 8)

Mentem fürdeni! :D

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


köszönöm Timi.
képekkel még lógsz. :lol:


és Timi jól szólt.

akkor találkozzunk mindekivel legközelebb mailben. :)

sziasztok! jó volt Veletek! puszi
snooopy
 
 


sziasztok,

2008 óta csak olvasó üzemmódban vagyok jelen, de azért folyamatosan követtem az eseményeket itt. Most, hogy leállni készül a topic, elköszönni jöttem, és gondoltam, megmutatom a gyerekeimet, Zénó elmúlt 3 éves, a kicsi pedig éppen 4 hete született, a SOTE2-n.

Kép

Kép

Mindig szeretettel fogok gondolni Rátok, és a Kútvölgyi minden dolgozójára is, akiket innen is üdvözlök.
Minden jót Nektek, viszlát,
Zill

Kép

Kép
zill
 
 


Sziasztok!

végre ide jutottam és mit olvasok????

Nagyon sajnálom, de megértem a döntést.

Ezért én is elköszönök!

Bár nagyon szomorú vagyok, mert nagyon fog hiányozni a fórum :cry:

Sziasztok! Jó volt veletek!
Persze mailben elérhető vagyok!

Zill: Gratula a második babádhoz!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hú nagyon búcsúzkodós lett ez az oldal, milyen kár, hogy vége :( Ez a korszak is lezárul!
Jó lenne egy búcsú kútvölgyi-s buli! Mindenki szólna a régieknek is akivel tartja a kapcsolatot :D Na mit szóltok?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Zill!
Jó hallani rólatok, és gratulálok az új családtaghoz! :D

Jaj és köszönöm a névnapi köszöntést!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


nem voltam aktív tag, de több mint 4 éve, még jóval az első terhességem előtt felfedeztem magamnak a fórumot, olvastalak, megismertelek titeket, sajnálom, hogy a kórház után ennek is vége, de örültem, hogy voltatok itt a fórumon.

puszi nektek, és minden jót

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúúúúúú, látom szépen lassan Mindenki elbúcsúzik! :roll:

Zill!

Gratula a Kicsihez is! :wink: Sote2-n kivel szültél, ha szabad megkérdeznem? És Kicsi babádat hogy hívják? Persze csak ha még jössz, akkor tudsz ezekre válaszolni! :wink:
Nekem Legkisebb 8 hetes és SZI-ben született számomra Legkedvesebb és Legjobb Szülésznőmmel Nováky Ritával, aki Kútas "befejezése után" oda ment szülészkedni! :wink: Doki bácsim meg Sote 2-n van, de mivel nálam Mira előbbre volt kiírva, mint ahogy Doki bácsim Sote-ra ment, ezért Ritával szültem. :wink:

Orsi!

Tudom-tudom, képek...... De amennyi időm van mostanság fényképezni..... :roll: 8) De igyekszem és majd küldöm!!! :wink: :D

Borsi!

Bulival egyetértek! :wink: Bár hogy mikor és hogy tudnék elmenni...... :roll: :lol:
Régiek....legalább is akik elmentek erről a fórumról máshová......nem hiszem, hogy szívesen találkoznának innen emberekkel. :? Tisztelet a kivételnek.......
Gólyáról meg azért egy értesítést majd kérek! 8)

PoliKata!

Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT BOTINAK! Bár nem tudom, hogy a 8 napba beleférek-e, de azért ezúton is minden jót kívánok Neki!

Tenci!

Wazz Te Nőőőőőőőő!!!! Legalább elköszönni gyere....! 8)


Idén én még azért néha-néha benézek! 8)
Ha valakinek van/lesz még írhatnékja, tegye meg! Én biztos válaszolok! :lol: Fontos ímélcímek pedig megvannak! :wink:


Most mennem kell etetni! :D

Szépeket Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


köszönöm mindenkinek.

@tigrincs:
Sára doktornál született a kicsi és Kara a neve.

Kép

Kép
zill
 
 


Köszi a köszöntést, sajnos kórházban voltunk, befulladt, múlt hét hétfőn és be kellett menni, de szerencsére csak 2 nap volt, férjem aludt vele bent én meg nappal voltam, Bali meg hol itt hol ott:((( de most Bali beteg már megint antibio, mult héten hagytuk abba, de megint mindkét füle be van gyulladva, pedig egész nap orrot szívok:(((

(én azt hittem Rita miatt mentél az imrébe, nem tudtam hogy időpont volt a meghatározó)

Kép

Kép
polixeni
 
 


Végre idejutottam olvasni, de ez az oldal már nem volt túl vidám :( Persze teljesen megértem, hiszen én is már csak 2-3hetente jutottam ide mostanában :(

Borsa,
buli részemről is rendben - bár hogy mikor mire van időm... :Roll: de az ötletet abszolút támogatom :)

Zill,
Gratulálok a második babához :) (én is Sára dokinál szültem végül)

Kata,
Balinak jobbulást!!

Mindenkinek csak szépeket kívánok lányok, hiányozni fogtok...
Egy-két mailcím megvan, a többit meg legfeljebb beszerzem Timitől ;) Puszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Buli szerintem is jó ötlet csak kivitelezni tuti nehéz lesz.
azért ha vlmi készül szóljatok nekem is. :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Írok egy pár sort, hátha valaki erre jár! 8)

Mira betöltötte a második hónapját! :wink: Szerdán megkapta az oltásokat...kicsit sírdogált, nem volt vészes :roll: ......minden rendben van Vele! Súlya: 5250 g és 60 centi! Szóval nem aprózza el Ő sem a dolgot! :wink:
Adri és Zizi is jól vannak! Zizi még mindig kis "terrorista" Adrival szemben, de ettől függetlenül imádják egymást (is)!! :lol:
Adri meg nagyon boldog, mert óvó nénik is áldásukat adták arra, hogy jövőre suliba mehessen! :wink: :D Szóval most nagy a boldogsága és alig várja már a jövő szeptembert! :shock: :lol:

Remélem Mindenkivel és a Gyerkőcökkel is minden rendben van!

Most robognom kell, mert Mira kiabál az ebédjéért! :wink: :lol:

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
hova "gyúr" ennyire Mira??? :lol: :lol: :lol: utól akarja érni a Nővéreit??? :lol: nagyon szépen nő a NŐ!!! :wink:

Tenci!
szerintem mi már írtunk egymásnak de most mégse találom a mail címed!!! :oops: dobnál akár egy üres mail-t!!?? :wink:
Ja! szombaton TV-ztél???? :lol: "EltakarítóNŐŐŐŐŐ"???? :lol: nézted? :lol: Nagyon király film! :lol: Remélem jól vagytok!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hali!

Ééééééééééééééés igeeeeeeeeen!!!! :lol: :wink:
Ki az aki először reagál a méretekre...........?!?!?! :lol: :wink:

Szia Te kis Vero kukkolóóóóóóóóóóóó!!! :lol: :wink:

Látom nem bírtad megállni, hogy ne dicsérd meg a méreteit! :D Köszi és igen, valszeg arra gyúr, hogy utolérje Zizit, mert azért Adrit kicsit nehéz lenne! :lol: Bár Adri ilyenkor bőven nem volt még ekkora, de ehhez hozzátartozik, hogy Adri bő 30 dekával kevesebbel született, mint a Többiek! :lol: És hát Ő már kicsinek is "vigyázott" az alakjára, csak a minimális havi fél kilókat hízta! :lol: :wink: Ez a két Kicsi meg bőven üti...vagyis Ziz már csak ütötte ugye :wink: .... a havi 1 kilót is! :wink:
Örülök nagyon, hogy benéztél! Tedd meg máskor is, ha lesz egy szussz időd! :wink:

Tecni!

Ez meg már vérlázítás, amit Te művelsz!!!! 8) :roll: :oops:
Mikor is voltál utoljára???? Még egy q.... uff-uff-ra sem futja?!?!
Szedd már össze Magad és véssél fel ide egy pár sort! Vagy "Nyúlbéla" lettél???? 8)

Orsi!

Hogy ebből a buliból valamikor is lesz-e valami.....hát nehéz megmondani! Szervezi ezt egyáltalán már valaki???
Szerintem az idei év a talira már kilőve, mert iszonyatosan közeledik a karácsony meg az ezzel járó "hercehurcák"! :roll:
Szóval részemről egy tali már tuti csak jövőre fér bele! :roll:

Bocsika Mindenkitől, de idénre én talit már nem tudok bevállalni! :roll: :oops: Örülök, ha képeket meg pár sort tudok küldeni bárkinek is! :roll:

Többiekkel is remélem minden rendben van!!!! Ha valakinek van egy kis ideje, legalább írjon annyit, hogy jól vannak és minden okés a gyerekekkel!

Most mennem kell, Mirát "ebédeltetni" :lol:

Sok puszi Mindenkinek! Amint tudok, jövök!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, Vero!

Neked akartam még annyit, hogy Adrinak nyertem... vagyis Adri nyerte :wink: .... a Buci Maci újsággal 2 főre szóló mozijegyet és most csütörtökön vagy jövő hét hétfőn vagy kedden elugrunk az Allee-ba és megnézzük a filmet! Nem "nevezel" be? :wink: 8) Ha már tudjuk, hogy pontosan mikor is megyünk, értesítelek! Pussz! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


UFF :D

Sziasztok!!

Timi,
Miraméretek tényleg szépek :D Örülök hogy jól vagytok!!! Jövő héten elvileg járok arra, de nem biztos, hogy eljutok hozzátok :? De majd füstjelezek ha mégis, ok?

Vero,
nálatok mi a helyzet? Akartam neked írni, de én meg a Te címedet nem találom :oops: Dobnál egy mailt? Köszi :wink:

Tenc,
tényleg, rólatok már ezer éve semmi hír... A te mailcímed ráadásul nincs is meg, és mivel a telefonom széthullott már a számod sem :(
Dobjál már valami füstjelet te nő!!!

Én a héten itthonról dolgozom, Ancsa összeszedte a kötelező őszi takonykórt, már múlt hét szerda óta itthon üdülünk... Persze nekem meló van, meg mivel az eleje a zárásba is belecsúszott így felváltva voltunk itthon apával... De ez a hét már nyugisabb, és mivel kettőnk közül én tudok itthonról dolgozni, ez a hét már az enyém...

Talira lett volna ötletem, de nem tudom időben mennyire hozható össze... Ugyanis van néhány kuponom az Elevenparkba, olyan amivel 1 fizető felnőtt mellett 1 gyerek ingyen mehet be... De csak november végéig érvényes, és mint tudjuk a szabadidő nekem is gyenge pontom... De ha van olyan időpont ami mindenkinek jó, akkor szóljatok - legfeljebb elküldöm a kuponokat, ha én nem érek rá :D Na jó, ha hétvége, akkor igyekszem összehozni...

Szép napot mindenkinek!!! (aki még jár erre...)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Hali!

Judy!

Én elküldöm Neked amiket szeretnél! 8)
Füst jelezzél nyugodtan! :wink: Ha itthon vagyok beengedlek! :lol:
Adrival a mozizásunk átcsúszott tuti jövő hétre, de még nem tudom, hogy hétfő vagy kedd lesz. De szólok időben! :wink:
Ancsának mielőbbi gyógyulást! ++++++++++++++++++++++
Neked meg jó munkát! Spanyolul már beszélsz felső fokon? :lol: 8) Mert akkor vennék pár órát Tőled! :wink:

Most megyek ebédelni míg a Lyányok alszanak! 8)

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Látom sehol senki! :roll: Mindegy, azért a sunyiban olvasóknak írok pár sort! 8)

Adri elkapta az oviban a skarlátot! :? Szegénykém itthon rostokol a hálószobában az ágyban! :? Oda költöztettük most, hogy ne "ossza" szét a bacikat Zizire és Mirára, ha lehet. Két hétig itthon lesz, mert az Ospen kúra 10 napos.
Így a mozizásunk is elcsúszott jövő hét csütörtökre vagy péntekre.
De egy rossz szavam sincs Adrira...meg egyébként sem lenne!!!!...., hiszen a 3 év alatt, amióta oviba jár, még nem volt beteg! És azért ez nem semmi!!!!
Zizi és Mira jól vannak.

Karácsonyi fotózás meg volt Minden ovisnak/bölcsisnek?

Mentem Mirát etetni!

Szépeket Mindenkinek ebben a szép időben! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Én abszolút tavaszi talira gondoltam :D
Akkor a szabadban lehetne csinálni valami jó programot!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Jönne már valaki egy-két szóra, hogy ne csak magammal "dumáljak"?!?! Plíííííííz!!!! 8)

Vero!

KATÁNAK SOK BOLDOG 6. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! :D

Tenci!

KAMUMANCIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!! :?

Borsa!

Híreket azért én várom.....!!!! :oops: 8)
Ovis fényképezés volt már nálatok is?
Tavaszi tali az jó ötlet! :wink:

Mentem aludni! Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Timi,

Na idejöttem pár szóra, hogy legyen dumapartnered :D

Megvagyunk, jól vagyunk, ma este kettesben apával, mert a lánykám a nagyiékhoz megy aludni. Múlt héten már volt egy ilyen, és nagyon tetszett neki, úgyhogy most ismétlés :D
Amúgy meg januártól ovis lesz, a jele marad, mert annyira szereti - rendes volt az ovónő, mondta, hogy ugyan van már egy másik pillangó is a csoportban, de az rózsaszín, Annáé meg sárga, úgyhogy maradhat, ha már ennyire szereti :D Volt is már ott fél napot, nagyon tetszett neki, azóta is mondja, hogy ő már ovis, és oviba akar menni nem bölcsibe :roll: :D

Ti hogy vagytok? Adri meggyógyult már? Remélem a többiek nem kapták el...

Tenci???? Egy szóra azért benézhetnél... :roll:

Na megyek, mert közeledünk a záráshoz és meló van ezerrel...
Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ja, Borsa!!! Akartam mondani, hogy a tavaszi talit is abszolút támogatom :D :D

Na most már tényleg lépek....

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Borsa!

Emmának boldog névnapot!

Judy!

Köszi, hogy jöttél! :wink:
Örülök, hogy Annának tetszik az ovi! Főleg, hogy a jele is maradhat! :wink: Adrinak is pillangó lett volna a jele, ha marad a "lenti oviban" még anno. A "fenti oviban" már csak a falevél jutott Neki! 8) De ennek is nagyon örült...utólag.....mert a szomszédban lakó fiúknak is ez volt a jelük! :D
Adri különben már meggyógyult. :D Ma már volt oviban, de csak azért, mert mentek színházba, de a hétre még kiírattam a doki bácsinkkal, hogy el tudjam még Vele intézni a mozit meg egy vásárlást! :wink:
Kicsik nem kapták el hál'Istennek! Doki bácsi azt mondta, hogy 2-4 nap a lappangási idő és ha eddig nem kapták el, akkor már nem is fogják! :wink:
Tenci meg egy nagy kamumanci!!!! :oops: :?
Záráshoz meg kitartást!
Tényleg, a spanyol hogy megy? Mehetek Hozzád tanulni? :wink:
És idén jársz még felénk? 8) Ha igen szólj, hogy mikor és akkor beengedlek! :lol:

Többieknek is szépeket!

Mentem vacsoráztatni a Bandámat! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Ha lesz tali, akkor szóljatok, én is mennék!

Emma isten Éltessen sokáig!

Katának nagyon boldog szülinapot kívánok (utólag)


Timi: Örülök,hogy Adri meggyógyult! Petya is 1,5 hete egyhuzamba jár már oviba. Nagyon örülök neki, mert idáig 2-3 napot ment majd 1-2 hetet itthon töltött.
Nem is tudtam, hogy Adrinak falevél a jele. Petyának is az az oviban! Én örülök neki, könnyű lerajzolni :lol:
A múltkor elfeljtettem megköszönni a névnapi köszöntést, így most pótolom: Köszönöm szépen!

Judy: Már Ancsa is oviba megy??? rohan az idő...

Mi jól vagyunk, bár szombaton azt hittem,hogy rohanhatunk az ügyeletre. Beni eldőlt Petya agyán, amivel nem lett volna baj, csaképpen azt nem kalkulálta bele, hogy ott van az ágy fejtámlája, így teljes erejével beütötte a homlokát a fejtámla élébe :-( Ma pedig a elbotlott és a falba ütötte a fejét. Kék-zöld most a homloka :-(
Ma voltam Petyával fogorvosnál, mert még nyáron beütötte az első fogait és azt vettem észre, hogy mintha az egyik fog sötétülne. Sajnos igazam lett, elhalt az egyik foga :-( Tudom nem olyan nagy gond, mertmég csak tejfog, de engem ez is nagyon elszomorít :-( Most nagyon remélem, hogy a maradandó fogat nem érintette a sérülés.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Én is láttam valamikor régen, hogy itt mindenki elköszön.
Én nem tettem, :oops: mert nem akartam/akarok elmenni.
Szerettem/szeretem ezt a társaságot.
Csak sajnos mostanában keveset járok erre.

De érdekelne kivel mi van.

Timi!
Olyan jó hogy írtál mailt.
:-)
De jó,hogy Hugicák nem kapták el, és hogy már meg is gyógyult Adri!!
És hogy viselte a betegséget? Ovi hiányát?
Megkaptad a képeslapot?
:_)

Judy!
Hogy vagy? milyen a fönökösködés?
Már ovis a kicsi lány?
TE jó ég!!!
Kenyerek? :-)

Na megyek sok puszi Nektek!!!

ancsaboszi
 
 


Ja, azt akartam még kérdezni ,hgoy mért Kamumanci Tenci?:-)

ancsaboszi
 
 


Sziasztok,

Szerintem nem is hal ki ez a topik, csak jóval ritkábban jön majd mindenki :D

Timi,
Örülök, hogy a kicsik nem kapták el!!!
És milyen volt a mozi??? Mesélj!
A falevél is jó, legalább könnyű lerajzolni :D Tényleg, fel is kéne hívnom az óvónőt, de ezen a héten úgyse tudok bemenni... Egyszer már nekem is meg kéne néznem az ovit, mert még csak a lányom járt ott :oops: De ha neki ennyire tetszik, akkor nagy baj nem lehet :D
Zárást hagyjuk... most kitalálták hogy egy nappal hamarabb végeznem kell... Szerinted??? :roll:
Nem tudom járok-e felétek idén :oops: Vasárnap megyünk Érdre, de nem biztos, hogy felétek is el tudok menni, mert apunak névnapja van, meg ugye mikulásozunk is a kölykökkel, meg hasonlók... Aztán már lehet hogy nem megyek idén, mert karácsonyozni most a hugomékhoz megyünk Pécsre, ugyanis ő jan 21-re van kiírva és az orvosa már nem engedi utazni az utolsó hónapban - amiben valahol azért igaza is van :wink:
Spanyol nem megy, mindig elalszom rajta este :oops: talán egyszer...majd.

Borsa,
Emmának nagyon boldog névnapot!!! Bocsánat, pedig kiütötte a szemem a naptár aznap :oops: kicsit szétszórt vagyok mostanában... :(

Vero,
Katának is nagyon boldog 6.at!!!! Bocsánat, hogy még mindig nem írtam, nem vagy elfelejtve!!!! Csak kicsit szétestem. De most már pótolom ígérem!!!!

Brigi,
Remélem Beni homloka már nem zöld... Hiába, a harci sérülések :D
Huhh, Petya foga nem semmi... De reméljük a maradó fognak semmi baja...
Hát igen, szalad az idő... Nemrég szültem, aztán már ovodás.... :roll: :D

Ancsa,
Jól vagyok köszi :) Főnökösködnöm már nem kell, már van új főnökünk :D Szóval most már elég a saját munkámat elvégezni :D
Mostanában sütöttem megint kenyeret, mert a férjem már reklamált :D De most más lett a sláger, merthogy a férjem nagyon szereti a vajas kalácsot, úgyhogy mostanában minden héten kalácsot kell sütnöm :D Még szerencse, hogy nem bonyolult!!! :lol:
Ti hogy vagytok? Mi jókat sütöttél mostanában?

Tenci,
GYEREMÁÁÁÁÁÁ!!!! Egy szóra legalább....

Na megyek, indul a nap :roll: Puszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Hát persze,hogy nincs felejtés.....csak én is....nem szeretném ha vége lenne ennek a társaságnak ITT!-persze priviben is folytathatjuk.de ennek van egy varázsa :D :D :D :D szóval varázslatosan jó beszélgetni VELETEK :lol: :lol: :lol:

TIMI-remélem már a múlté a skarlát,és meggyógyultatok....gondolom Adri ezerrel oviban-kisebbek meg otthon nyomják az ipart Veled:)
jövök-jövök...beindulunk :lol: :lol: :lol: itt a topikon -és hozzátok is :D :D :D :D
Basszus úgy rohan az idő-látom Mira már második oltáson is túl??? :roll: :roll: vagy mostanában aktuális?-mértei ??-túlszárnyalja nővéreit?? :lol: :lol:
és Te hogy vagy???

JUDY-nagyon király,hogy Ancsa ilyen lazán veszi az ovit....de hát ugye akinek bölcsis múltja van??? :wink: :lol: :wink:
de most ez az ovi ugyanott ahol bölcsi???-lehet írtad---akkor bocs :oops:
ééés végzel egy nappal előbb??-de szerintem ez nem kérdés :wink: :lol: kiváló munkaerő.......
Tesódéknál kistesó???-Hannáéknál?-nagy gratula!!!!!!-kicsit bővebben...... :D :D :D de szerintem kislány :roll: :lol: :wink:

VERÓ-kösziköszi mailt-remélem Te is megkaptad......és tök jó,hogy faceeeeebook :wink: :lol: :lol: :lol:
Zsófeszed meggyógyult?-és nagylányok?????
idén itthon töltitek a karit???

ORSI-és Ti hogy???lassan nálatok is buli...NoelKolibuli lesz???
és akkor ovit kezditek januárban???-vagy csak ősszel??? :D

BORSA-Emmának mi is utólag Boldog Névnapot!!!! :D munka?ovi?Tesóprojekt????-ugye nem álltatok le???? :roll:

BRIGI-látom zajlik az élet nálatok is...ezek az esések,kék/lila foltok....ismerős......de mintha Benedek jobban bírná,mint annak idején Mikey :roll: :D mennyi falevél jel----vagytok már hárman :wink: :lol: 8)
Petyafog -sajnálom....de tejfog-amúgy meg tudta vizsgálni fogdoki???kötve hiszem,hogy Mikey megülne...a többiről meg már nem is beszélek..... :roll: :roll: :roll:
amúgy mindennapjaitok???

ZILL-ha jönnél még-mi is gratula :D :Dhelyes kispasik...Zénó-nagy kedvencnév-nálunk uncsitesó,ráadásul Mikey ovitárs....csak ZÉ-nek hívják :lol: :lol: :lol: Kara-érdekes és egyedi név...és honnan jött???remélem minden okés veletek és nőtök mint gomba :D :lol:

RENÁTA-jöhetnél Te is.....téma lenne :wink: :lol: :wink:

STEFF....????és régebbi motorosok???? :roll: :D :lol:

Mi jól-Mikey gyűri az ovit-ami nem kedvenc,és sosem lesz az :roll: :D a legrosszabb legelevenebb gyerkőc-de azt mondják az ovónők meg lehetne zabbantani-értelmes okos arc-jó,hogy nincsen belőle mégegy :lol: reggelente kergetőzés az aulában rinya ezerrel,de ha kedvenc ovónő van akkor kevésbé-egy egyezségünk van :nem lehet rossz/annyira rossz/ :lol: :lol: mert akkor ott alszik......szóval mindennap fél egykor elhozzuk....beletörődik és már hétfőn a pénteket várja :lol: :lol: nagyon sokan betegesek a 22es létszámból átlagosan 10en vannak.....ma pl 8an....ami nekem tök jó-hiszen 3 tanár ennyi gyerkőcre.. :D egy hét szünet/őszi/itthon +3nap.... Mikey azthitte vége az ovinak....mintha szeptember elseje lett volna úgy mentünk szünet után :roll: :D
na mindegy majd megszokja...vagy nem.... :lol: :lol: :lol: kivi leszek téliszünet után mi lesz....
Benedek jól -élvezzük a délelőttöket kettesben-egyébként másolata Tökéletes másolata Mikeynak... :lol: :lol: :lol: mint külsőleg mint belsőleg.....még nem dumcsizik,csak alap dolgokat de ha majd Ő is beindul :wink: :lol: :wink:
aprólékosan ennyi....és nem elköszönni :lol: :lol: :lol: d es

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA!

Majdnem kihagytalak!!!! :roll: :D :D :D
VEletek mi van???
csajok?-Laraovi?-Szofid???
kerestelek skypon......de semmi.... :roll:


ééééés ]SZOFINAK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!! :D :D
december elseje......egy éve....hihetetlen

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szofinak nagyon boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűűűűűmeghaaaaaaaaaaaa!!! De fellendült itt az élet! :lol: :D :wink: Csak így tovább! :wink: :D

Én most csak egy nagyon gyorsra, mert mára elfáradtam! 8) Holnap jövök és visszaolvasok és válaszolok is Mindenkinek!

Boszi!

SZOFINAK NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!


Rólunk gyorsan...... ma voltam Mirával a 3 hós oltáson. (Úristen, már 3 hónapos, hogy rohan az idő!!!!! :shock: )
Míg doktor bácsi meghallgatta, megnézegette, addig a szokásos síri csönd és egy halovány kis mosoly a doktor bácsinak :D majd az oltásnál egy kicsi siróka. De tényleg csak kicsi, mert a Nagyokhoz képest ezt nem is nevezném sírásnak!!! :shock: :wink: Ők hogy ordítottak anno.....anyám! :roll:
Mira súlya 5850 g és 61 cm. Teljesen ugyanakkora, mint Zizi volt ennyi idősen! :lol: Már csak azt várom, hogy a haja is göndör legyen! 8) :wink: Csak ne szőkésbe, mint Zizinek, hanem ilyen szép barnában, mint amilyen most a hajszíne. :wink: Ja és nagyon szép mélykék szemei vannak! Nem bánnám, ha ez is megmaradna Neki! 8)

Most tényleg csak ennyi! Mentem aludni! Holnap jövök! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok csajok!!!

Én is 1000 éve jártam erre, és mire jövök??? :oops: :oops: :oops:
Örömmel látom hogy gyarapodott a gyerkők száma :D
Encivel jól vagyunk, dolgozom, oviba járunk..... :) éljük az életet.
sokszor gondoltam rátok, és a facebook-on is nézni szoktam a friss képeket minden gyerekről!!! mekkorát nőttek!!!! :)
az igazság az,hogy nekem sincs időm már nagyon a babanetre...
talán egyszer, ha lesz még egy babóm.....
Kútvölgyit nagyon sajnálom!!!!
Picit visszaolvastam...azt hittem Veronikusznál látom majd négyeskét
:D
Tigrincs gratulálok!!! 3 csajszi :D

Kép
gablaty
 
 


ANcsa! Szofi is már 1 éves!!! Isten éltesse sokáig!!!!!
Hogy megy az idő...
Kép

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most értem ide, de összejött még egy pár dolog csütörtök-péntekre, hétvégén meg voltak a Nagyok is, úgy hogy.......
De most itt vagyok!
Adri festeget, kapott a Mikitől festéket....kivételesen nálunk ma reggelre jött a Miki :wink: .....Zizi meg Mira még alszanak, úgy hogy gondoltam most kihasználom az időt és írok! :D

Brigi!

Ovis lét már csak ilyen. Ott (sajnos!) könnyebben össze lehet szedni a bacikat! De majd megerősödik Petya is! :wink:
Igen, Adrinak is falevél és tényleg könnyű lerajzolni! :wink:
Beni hogy van? Remélem már rendben van a buksija!
Adrinak is az első foga "fehérebb" mint a többi, mert másfél évesen, "sikeresen" landolt a mocival a kövön. :? Egy kicsi le is pattant a két felső fogából....mondjuk nem nagyon látszik.....de a lényeg, hogy nem tört ki Neki teljesen. Nekem anno azt mondta a fogdoki, hogy ez nem lesz semmilyen hatással a maradandó fogaira.
Egyébként Zizi is pont másfél évesen törte le a felső-első két fogát :? úgy hogy mondhatom lassan, hogy nálam a Lányoknál ez lassan "hagyomány" lesz. :oops: Bár Zizinek jobban látszik a "törés",mert Neki nagyobb darabok törtek le a fogaiból :oops: , de a fogai is nagyobbak, mint Adrinak. :roll: És ha hiszed, ha nem Zizinek pontosan ugyan úgy törtek a fogai....jobb oldalt a közepéből, bal oldalt a sarkából......ahogy Adrinak! :shock: :roll:
Remélem Mira kimarad ebből a "fogsorozatból", de ha mégsem, akkor remélem Neki sem lesz "gázosabb" mint a Nagyoknak! :roll:
Egyébként engem is nagyon bántott (bánt) a dolog, de inkább még a tejfogaik törjenek, mint a maradandóak!!!koppkoppkopp!

Boszi!

Köszi, igen megkaptam a lapot! Nagyon cuki lett! :wink:
Adri igen csak megszenvedte az ovihiányt, de talán én még jobban! 8) Már a második napon azt kérdezte, hogy mikor mehet! Nem győzte a "centit vágni"....hát még én!!! :lol: 8)
A betegséggel egyébként nem volt sok baja, hál' Istennek! Zokszó nélkül beszedte a gyógyszert és feküdt is! :shock: :roll: Mondjuk engem is meglepett, hogy milyen jól tűrte a betegeskedést, mert ugye igazán beteg még sosem volt! :oops: Ez volt az első "nagy" betegsége! (mandiműtétet most nem számolom ide, mert az más!)
És nálad hogy vannak a Lányok? Lara és az ovi? És Szofi baba?
Szülinapos képek esetleg??? 8)

Judy!

Először is......Hannának jön kistesó????? :shock: :D Nem vártak sokat, mi?! :wink: Vagy nem is akartak sok korkülönbséget? Köztük is 19 hónap lesz ha jól számolok, ugye? És kisfiú vagy kislány lesz? Bár Tenci "mindig biztos" a lányban én azért inkább megkérdezem, mert lehet fiú is! :wink: (remélem T. most megszívja! :mrgreen: )
Nálunk keresztanyámnak és uncsi tesómnak van jan. 21-én a szülinapjuk! :D De ha esetleg "csúszna" a gyerkőc 1 hetet.... :D
Mozi nagyon jó volt, tényleg szuper ez a 3D! :wink: Mondjuk ezt most ingyen néztük, de a jegyárak azért "súlyosak"! :?
Viszont Adrinak megígértem, hogy megnézzük....vagy Apjával.....az Aranyhaj és a nagy gubanc filmet is 3D-ben. Ez lesz az egyik karácsonyi ajándéka! :wink:
Okés, zárást és a munkát hagyjuk! :wink:
Ha bármikor erre jársz és van időd, gyere nyugodtan! :wink:

Tenci......Te kamumanci!!!!

Csak ide találtál már végre?!?!?! :lol:
Mirával kapcsolatos kérdéseidre már válaszoltam is! :wink: Leírjam még egyszer?! :lol:
Adrit egyébként nem nehéz túl szárnyalni, Zizit már talán kicsit nehezebb! :D De nem hajtja a tatár, úgy halad a növésben, ahogy Neki tetszik! Bár most egy kicsit "visszafogta" magát az evésben, de hát 3 hónapos a Lelkem és ugye tudjuk, hogy a 6. hét után a 3. hónap a másik "vízválasztó"! :wink: Viszont hasfájása tényleg elmúlt :shock: :D és "ordítani sem ordít" már annyit! :wink: Megfogja már az alvós zsiráfját :shock: :D (ez egy rongyi zsiráf) és ezerrel tömi a szájába! :D Rúg-kapál, ha kell ha nem és élvezi, ha eltalálja a feje fölötti forgós csörgőt! :D
Szóval most kezd igazán édes lenni! :wink: :D
De hogy Ti mikor értek ide...... :oops: :roll: Én már csak akkor hiszem el, hogy itt voltatok, ha már mentek haza!!! :lol: :wink:
Benedek miket művel már? Fogai száma növekszik szépen? :D
Mikey és az ovi? Még mindig "jóban vannak"?! :lol:

Sissy, Borsa, Orsi, Renáta, 3Z Kriszti, Steff és esetleg Vero! 8)

Jönnétek és írnátok pár sort magatokról???

Gabi!

Szia! Örülök, ha jól vagytok? Férfiember még meg van, akit még anno említettél? Remélem igen és boldogok vagytok!
Gondolom Enci már teljesen jól beszokott az új oviba!
Gyere néha, ha van időd!

És Mindenkinek!

Karácsonyi készülődés már beindult? Ajándékok kiválasztásával és vásárlásával hogy álltok? Tudjátok már kinek mit vesztek?
Hátha tudunk adni egymásnak (is) ötleteket! :wink:
Kezdem akkor én, nehogy szó érje a házam elejét! :lol:

Szóval:
Nálunk a felnőtteknek a szokásos.....Fiúnak ital amit szeretnek meg könyv utalvány, Lányoknak tusfürdők/csoki/tea/kávé ki mit szeret! Mindenkinek meg van mindene...ha meg kell valami, úgyis megveszi mindenki magának.....szóval szeretjük a "fogyasztható illetve elfogyó dolgokat"! :wink: Meg különben is annyian vagyunk..... 8) :lol: de mondjuk ez jó! :wink:
Gyerekek a nehezebb dolog! :? :roll: Már Nekik is annyi mindenük van és valahogy mostanság egyik sem játszik már semmivel, persze azért szeretnének ezt meg azt, de néha azt mondom, hogy minek, ha tényleg csak két napig kell?! :roll:
Szóval idén a 3 hónapostól a 18 éves "gyerekig" kell gondolkodnom! :roll: Ez 12!!!! gyereket jelent!! :shock: 8) Legkevesebb "bajom" a Nagyokkal van, mert ugye Nekik a legegyszerűbb már a dolog. Pénz.....tudom nem éppen karácsonyi ajándék, de Nekik úgy sem kell már igazán semmi, amit meg akarnak azt úgy is megveszik maguknak és mindig nagyon örülnek annak, hogy Tőlünk pénzt kapnak, mert legalább nem hülyeséget veszünk Nekik és pl. fel tudják tölteni belőle a telójukat vagy akármi! :wink:
Mira igazán nem kap semmit :oops: mert ugye Neki még ruhát sem lehet nagyon venni.....főleg még ebben a korában, annyi ruhánk van, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni :roll: ....úgy hogy Ő kap tőlünk egy "fali mérőt". A Többiek úgy is biztos vesznek Neki valami ruhát meg csörgőt!
Zizi hintát kap, mert ami volt az lassan széttöredezik.
Adri kap szép fehér blúzt, meg foglalkoztatós könyveket meg filctollat.
Fiúk korukhoz képest kapnak készségfejlesztő játékokat...ezt még nem egyeztettem az Anyukákkal :) ......könyvet, foglalkoztatós könyvet, ceruzákat, tetkókat, autós naptárt, axe-kat. :D
Röviden ennyi! De azért még várok ám ötleteket! :wink:

Most mennem kell,mert Legkisebb is felébredt és enni óhajt! :D
Nagyokat írás közben már meguzsonnáztattam! :wink:

Holnapra jó Miki várást az ovisoknak meg akiknél még nem volt! :D

Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na most látom csak, hogy laptető lett! :lol: :lol:

Tenci!

Mikinek és Mikey-nak NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Ja és Neked még......10-re megyünk a fodrászhoz! :wink: Igen, MAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :lol: Elugrasz? 8) :lol: :wink:


Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: