Új privát üzeneted érkezett!

TIMI-labor megvolt???eredmény mikor?..... :roll: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Helló Csajok!

Köszi Iván nevében is a köszöntéseket! Írtam 7főn, de Linda kinyomta a gépet :roll: Enyhe célzás :D Most is csak ennyi :oops:
Köszi, köszi :)

Majd jövök!

Rita :D Te itt? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok,

én is idekeveredtem, próbáltam azért olvasni, hogy képben legyek... de már elfelejtettem mit is. :D

Timi, izgi uccsó hónap. telefonos nőcit meg sz*rd le magasról. és hogy vagytok? jó lehetett a Zizi-nap.

Vero, jaj édes lányok, féltek a vihartól. nálunk Noel nem tudott aludni, nem félt csak minden dörgésre fekébredt :evil: Kolos meg mint akit agyonütöttek úgy alszik. :D

Judy, Anna? hogy vagytok?

Renéta, Ivánnak utólag nagyon boldog szülinapot!!![/color]! és persze az egyéves kis hölgyről se feledkezzünk meg!!![color=violet] Lindának is boldog elsőt!!!!!!

Tenci, képeket-képeket. :D én olyan szép barna szoktam lenni, de most alig volt időm kiülni egy kicsit. na majd jövőre ha Noel is leszakad rólam. :D

én annyira fáradt vagyok csajok. :( sokat fáj a fejem, ez a meleg is olyan "rossz". jó hogy nem esik csak sehova nem tudunk menni mert már reggel meleg van. kertben vagyunk sokat, persze árnyékban.
snooopy
 
 

 
 

Most látom, hogy Lindáé nem lett lila. miért?? na mind1.
snooopy
 
 


sziasztok,

elveszett bárány is idetalál :oops:
Bocsi, hogy eltűntem, de Ancsa után a férjemnek meg nekem is sikerült benyelnünk ezt a marha vírust :? Mindegy már túl vagyunk rajta. Anna addigra már teljesen jól volt, úgyhogy nagyon jól esett, mikor 38 fokos lázzal szédelegtem délután ő meg ugrált rajtam :? Apóssal persze szóba se akart állni, Laci meg dolgozott... Na mindegy, túl vagyunk rajta...

Ren,
Lindának nagyon boldog első szülinapot!!!!!!

Tenc,
nyaralóba megyünk jövő héten :D De mielőtt kérdezed: eszem ágában sem lesz autóba ülni abban a 4 napban :oops: Úgyhogy bocs, de nem megyek el most Ercsiig... :oops: Szerintem az első nap aludni fogok - akkor még lent lesznek anyuék, vigyáznak a kölyökre, aztán meg szerintem lefoglal minket a nőszemély rendesen :D

Orsi,
köszi az érdeklődést, már túl jól van a kiscsaj... Nem egyszerű mellette itthonról dolgozni... :? :D

Ha tudok még benézek holnap, de nem ígérem... Még bevásárolni, összepakolni, anyós szülinap... Utána viszont egy egész hétre kimenőt kérek :D Legyetek jók!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Jó "Reggelt"! :lol:

engem ez a reklám dömping egy KICSIT zavar!!! :oops: :oops:

Tenci!
lányok itthon vannak! majd szeptembertől mennek csak szerintem! addig tépem a hajam :lol: nem semmik!

Timi!
merre jársz te Lány??? most már illene naponta jelentkezned!!!! :lol:

Reni!
Lindának nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!


mi jól! mivel most megint tervben van egy nyaralás és nem tudtam, hogy 20.-án itthon vagyunk-e vagy sem, így tegnap ünnepeltük Laci szülinapját uncsitesójával, apukámmal, öcsémmel :D jóóóót grilleztünk a teraszon és volt túró rudi torta :D mivel nem is maradt semmi, így húzok is vissza főzni! :D

gyertek majd 1 szóra!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Halihó!

Élek még és egyben is vagyok :wink: , de tudjátok ez a két hét, mikor a Nagyok itt vannak......hát nekem nem igazán jut gép! 8)
De János most vitte Őket haza, úgy hogy jöttem két szóra, bár ez a két hét kicsit "hullává" tett :roll: az időjárásról nem is beszélve. 8)
Huhhh......
Na holnap megyek a Lányokkal!!!!! :shock: :D NST-re meg persze előtte 4D "ismétlésre" úgy hogy remélem Pocilány megmutatja még így utoljára "pocakon keresztül" a kis pofiját! :wink:
János holnaptól megy a barátjához besegíteni melózni, úgy hogy minden reggel fél 7-kor távozik itthonról! :shock: :D Bár én ennek most kicsit örülök is :oops: 8) még ha elég húzós is lesz a hetem.
A hétfői progim ugye már írtam (NST+4D) , kedden elmegyek a Lányokkal az Állatkertbe....Adrinak még nyár elején megígértem és most még belefér az időmbe 8) ..... szerdán Zizinek 18 hós oltás+ bari 2, csütörtök annyira nem gáz, csak az ellenanyag szűréses leletemért kell elmennem az Sztk-ba ide Érdre, péntek sem gáz, csak kókuszgolyót gyártok Ricsi barátunknak :wink: , mert akkor jön vissza Németországból a hosszabb szabadságára. (felesége+lányai itthon maradtak, mert náluk most van suliszünet). A hétvégém meg szabad! :lol: Legalább is egyenlőre! :wink: :lol:
De magunkról ennyit! :wink:

Ren!

Lindának utólagosan is SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!
Ha lesznek képek az Ünnepeltekről, kérünk szépen! :wink:
Iván várja már az ovit?

Vero!

Ígérem próbálok napi szinten legalább egy Uff-ra jönni, de ahogy elnézem a jövő hetemet :roll: .....lehet csak esténként lesz rá időm. 8)
Persze, lesz*rom én a bunkókat, nem érdekel és nem is izgatom magam.....hülyéken minek is! :wink: .....de az a stílus, ahogy a szülésznőkről meg a védőnőkről beszélt :evil: azért bicskanyitogató volt! :evil:
És hová mentek még nyaralni? Belföld-külföld? 8)
Fagyi diszkon Törökbálinton van, annál a körforgalomnál, ahol a Schöller meg a Shell kút van. Szóval annál a körforgalomnál, ahol Törökbálinttól fel lehet menni az M1-re. Azokat a fagyikat árulják, amiket a Family Frost is, csak jóval olcsóbban. Ezek a "hibás termékek", amiknek pl. nem úgy sikerült a csomagolása, ahogy kellett volna vagy nem középen van a pálcikája, stb.
Szóval nem lejárt termékek, csak amik nem felelnek meg a forgalomba hozó ill. vásárlói "elvárásoknak". :wink:
Lacinak utólagosan is boldog szülinapot! 8) Az a túró rudi torta recept az jöhetne nekem is! 8)

Tenci!

Na végre Te csokinő! :wink: :lol:
Laborral minden okés, néhol van minimális eltérés, de ez még a "belefér kategória"! :wink:
Örülök, hogy Kicsi Nőci belenőtt a Scampiba! :wink: Egyébként voltunk kint szombaton Érden a piacon és eszembe is jutottál....nem csuklottál? 8).....mert itt is árult egy nőci Scampis dolgokat! Nem kamut, eredetit. És semmivel sem drágább vagy olcsóbb, mint ha rendelnéd vagy bemennél a boltba. :wink: Szóval, ha járnátok valamikor szombatonként Érden piacon, itt is találsz dolgokat! :wink:
Nekem is "ingyé" lesz a "pót" 4D! :wink: Nagyon rendes, aranyos Győrfi bácsi! :wink:
Örülök, hogy jól vagytok! :wink:

Orsi!

Semmi nem jó a fejfájásodra? :? Sajnálom, de sajnos aki front érzékeny, az az utóbbi napokban elég rendesen "megkapta az adagját"! :? :oops: Kitartás!!! Ennek is vége lesz egyszer! )
Örülök, hogy legalább a Fiúk jól vannak! :wink:
Mi jól, köszi. Bár ahogy az elején írtam én kicsit hulla vagyok most ettől a két héttől! :oops: :roll:

Judy!

Örülök, hogy Ancsa már jól, Nektek meg Férjeddel akkor jobbulást! :wink:
És merre van az a nyaraló? Jó pihenést Nektek a hétre! Remélem nem a gyógyulgatással megy el az egész hetetek! :roll:

Rita!

Igen, ez ott a reklám helye! De ahogy Vero is írta, kicsit már tényleg "sok(k)"............. :roll:
Kitartok és még bent-tartom az illető Hölgyet legalább két hétig. Vagyis inkább reménykedem, hogy nem óhajt még kibújni! 8)

Többiek?


Most ennyi, mert felébredtek a Lányok és János is közben hazaért! :wink:
Igyekszem most már sűrűbben jönni!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és egyébként még annyit a SZI-ről, hogy ruhán kívül, MINDENT vinni kell a Gyereknek! :shock: :roll: Jánosnak is vennem kellett "műtős ruhát", hogy bejöhessen a szülőszobára, mert egy zöld köpenyre sem futja a kórháznak!? :shock: Magamról nem is beszélve.
Na nem mintha "spúr" lennék, vagy zavarna a dolog, de én ezt tényleg nem értem, hogy a TB által finanszírozott kórházak között tényleg ekkora lenne a különbség???? Mármint, hogy egyik helyen adnak szinte mindent....pelus, törlőkendő, betét, hálóing, stb...... a másikon meg majdnem semmit???? :shock: :roll: Ti értitek ezt?
Az egyik helyre jut ez is meg az is, a másikra meg nem??? :shock:
Na ezt fejtse meg nekem valaki! 8)

És ezt most NEM PANASZKODÁSBÓL írtam, csak azért mert kicsit furcsállom a dolgot, hogy egy ilyen "neves" kórháznak nem futja ezekre a dolgokra! :roll:

Most már tényleg mentem! :wink: Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
na végre!!! :lol:
hát! nem irigyellek! biztos ki lehetsz fáradva és a jövő heted se piskóta :oops:
bunkók: tudom! tudom! én is biztos ideges lennék, de ... azt most neked nem szabad!!! :oops:
fagyi-diszkont: hol van ez a körforgalom? ahogy az M1-M7-es felett van a körforgalom??? bocsi de nem tudtam belőni :oops: és bárki bemehet vagy csak nagykerek?
Laci szülinap: köszi de még nem vagy elkésve! 20.-án tartja a kis mázlista! :lol: egy KIRÁLY, ráadásul aki még OROSZLÁN is, mikor is máskor tartaná! hát amikor tűzijáték is van! :lol: :lol: :lol: szóval úgy volt, hogy akár már 20.-án reggel indulunk, de ma rábeszéltem hogy később menjünk, így akár 20.-án is tarthattuk volna a bulit ... de most már ez így alakult! legalább az uncsitesója is itt volt! :D
nyaralás: szóval úgy néz ki, hogy Bern-be megyünk anyukámékhoz (ill. most csak anyukám lesz kint, papám itthon van a háta miatt). Viszont LAcit várják Szept. 3.-án reggel ... így most eltoltuk a kiutat, hogy Svájcba se lógjunk túl sokat anyukám nyakán, viszont már rögtön Angliába tudjuk tovább húzni a csíkot! De ez is olyan hogy csak akkor lesz biztos, ha már hazajöttünk!!! (kicsit szomorú is vagyok, mert azt hittem 28. fele már itthon leszünk és átsétálok majd hozzátok a Szt. Imérbe :oops: ) azért egy sms-t kaphatok????? :oops: :oops: :oops: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Timi!
ez tényleg furca! :evil: nem lehet, hogy elment a pénz építkezésre???? mert hogy most több épületet is felhúztak 5 éven belül!!!! :shock: de akkor is!!!! tényleg nagyon izé, hogy ekkora a különbség! pedig anno oda mentem volna, ha már hamarabb bezárt volna a Kút! :oops: [/b]

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na még egy gyorsra.....

Dobok Nektek pár képet a Balcsiról. Engem ne keressetek én voltam a fotós! :lol:

Adri tollasozik..... :D
Kép

Apával és Ricsi hajójával a Balatonban..... :D
Kép

Itt sem volt hajlandó bemenni a vízbe, így a parton labdázott... :D
Kép

.....na meg ette a ropit! :D
Kép


És Jázmin "hajzuhatagáról" kettő! :lol: :wink: Ezek persze már itthon készültek. :D

Ez az arc...... :D
Kép

....és a loknik! :D
Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero!

Naná, hogy küldök sms-t! :wink:
Akkor Laci tényleg tudhat valamit! :D Én azért 20-át kihagynám, ha lehet! :oops: :roll: Persze nem Laci miatt! :wink:
Neeeeeeeeeem, ennek a fagyis helynek semmi köze az M7-hez.
Bárki mehet oda vásárolni! :wink:
Majd küldök térképet, hogy hol van, mert ennél jobban most nem tudom elmondani! :oops: 8)
Tudod.....terhességi agyhúgykő...... :lol: :wink:

Tecni!

Uff-uff............!!!!! :wink:


Na megyek fürdeni! Meg pihenni. Holnap kezdődik a heti nagy műszakom! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Linda nevében is köszi Csajok! :D
Majd írok és dobok képeket is :wink: Most csak...tudtam, hogy rendik vagytok és figyelmesek, ezért illendően megköszönöm :lol:
Csak átfutottam....
Ez a reklám sztem is elég gáz :roll:
A SZI-ben ez már 4 éve is így volt. Bnőmmel 1xre vártuk az elsőket (Emma-Iván) Én a Budai Honvédban, ő a Szent Imrében szült. Nekem semmit nem kellett vinni, csak magamnak hálóinget, azt ott nem adtak (bár én cseppet nem bántam :wink: ) Bnőmnek meg ugyanúgy, ahogy Timi írta...mindent. Vajúdoban 4 anyuka volt 1xre, oda apukák nak tilos, csak a szülőszobán lehetnek bent :shock: :twisted: Én utáltam volna :? :roll:
Snitt...jövök vmikor....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Timi, akkor te nem unatkozol a héten. :D Zizihaj imádom :) annyira cuki az a lány. na nem mitha Adri nem lenne az csak Zizi a szívem csücske.
és akkor amiről még régen beszéltünk...hírhozó lehetnék én? :wink:

Vero, most akkor mikor is metek és hova? nekem kicsit zavaros :lol: :oops: de lehet a kevés alvás miatt nem létok ki a fejemből.

Kolos 4:45kor kelt. igaz szabi ment ki vele, mivel Noel meg óránként felsírt. mikor lesz vége a fogzásnak?? :cry:

Renáta képeket a szülinapi buliról!!!!
snooopy
 
 


Timi!
aztaaaa! ezek a zizi loknik!!!! :shock: :shock: bármire képes lennék, hogy ilyen hajam legyen!!!! :D :D :D Adri is egy nagyon csinos kis nő, de ezek a fürtök!!!! :P :D :lol: (de az a hajó se piskóta!!! :lol: ) nagyon jók a képek!!!
fagyi diszkont: ja! már tudom! megnéztem! a MAX-CITY mellett van! (bár a M.C.-ben még nem voltam, de a Premier Outletben igen és akkor mindig ott fordulok fel :lol: :lol: :lol: az M1-re!!!)
telefon: te sosem zavarsz!!! :wink:
torta recept: ha jól dereng akkor te kérted! Mit is mondhatok … „www.NOSALTY” a király! :wink:

Tenci!
jó hogy hívtál! :wink: így legalább most már én is biztos lehetek benne, hogy a doki nem műtés ellene, csak reálisan gondolkodik + érti a szakmáját = tudja mikor indokolt egy mandi műtét! :D köszi! Kis "Betegnek" meg a legjobbakat!!!!!

Orsi!
jó hogy jöttél!!! :D
lehet félre érthető voltam! szóval kb 23-24.-én indulunk Svájcba a mamámhoz, majd kb 31.-én átmegyünk Doverba (3.-án Laci "randizik" a kinti fejesekkel) és jövünk haza! remélem ez így már érthető! JA! és öcsémmel megyünk ki! :D
Veletek mi van? Kolos mért kelt olyan korán? akkor járt ott a vihar??? fogzás ... nem is mond! mi hónapok óta a 12-nél tartunk csak ... de valamitől ma nagyon nyűgös :oops:


Rólunk:
Zsófi - szerintem - túl van egy/ a 3 napos lázon! (ugye van aki szerint ez csak 1x fordul elő/van aki szerint többször) szóval 2 napig volt 38 fokos láza, majd elmúlt és jöttek a pöttyök. De most már 3. napja semmi. :D csak ma reggel volt egy kicsit nyűgös :roll: de szerintem ez meg a foga lesz, mert turkál a szájában :oops:
Két nagy remekül elvan! Gyepálják egymást rendesen! :oops: az én idegeimet is! :oops: de mér erőteljesen szelektív a hallásom és csak akkor megyek, ha már sír valaki! (:oops: különben tényleg nem jutnék semmire!
Én is megvagyok! Laci 2 napja rám nyitotta az ajtót = egész éjjel huzatban aludtam :oops: =reggel már tüsszögtem és folyt az orrom :oops:
Különben minden rendben! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


ZIZI természetesen csupa nagybetűvel!!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Itt olyan jó kis dörgés/villámlás van :D Zsófi meg alszik :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok ám csak kicsit lemaradtam....

Lindának nagyon sok boldog szülinapot, te jó ég már eltelt egy év :shock:

Timi!
Én most hülye vagyok de Szent Imre???? Nem 2-es női? Vagy csak az látszik hogy nem olvastam vissza..... :oops:

Vera!
20.-a Király ez aranyos! Boldog szülinapot neki!

Orsi!
Én is fejfájós vagyok nagyon ez a nevünk átka lehet :D Nekem csak az ibuprofen jön be ilyenkor.....

Hú jövök még csak.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Timi!
készült stár fotó a Pocilányról? :wink:

Borsa!
de jó hogy jöttél! :D
mi van veletek?
ja! ja! Király! :lol: de tudod hogy ő Király László Mihály!? :lol: szóval ezért ... :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


először is

LINDÁNAK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!-asszem még beleférek :D
azért gyere-gyerekeket el a géptől :lol: :lol: :lol: picit rólatok?-minden okés?
és vonalzócsere!!!! :lol: :wink:

JUDY-jóóóóóóóó pihizést!és az alvást nem túlzásba vinni! :wink:

ORSI-fejfájásod remélem már csökkent...valamit szedsz rá?-mert,hogy még szopi van.....
hááát még a hétre meleget mond-na nem kánikulát-barnulni még nincs késő :D :D szupi medit kihasználjátok? :lol: gondolom Kolos már rutinosan nyomja a-talán hosszútávot? :lol: :lol: :lol:
ovit akkor kezditek Ti is szeptemberben?

VERÓ-köszikösziköszi-a fontos infókat csak így kaphatjuk meg-ez a tapasztalatcsere jóóóó dolog :D :D
ugye nálatok műtét nem volt? :roll: :roll: mert sóginőm kérdezte...azt tudom,Timiéknél -igen-csak Heimbe.....
nagyon szimpinek találták dokit,műtétet is Ő végzi.....kicsit paráznak,de attól jobban,hogy a baj nagyobb is lehet ha nem végzik el a műtétet....
olvasom csajok jól-Zsófesz hamar átvészelte....nagyok meg :lol: :lol: nemsoká szeptember!!!!-én is alig várom :wink: :lol: :lol:
és Zsófesz hogy fog járni bölcsibe?-mindennap? :roll:
Királyférjed beleszületett a tutiba!-hab lett volna a tortán ha az István nevet kapja! 8) :D
vihar itt is-srácokkal még mediztünk előtte fél órával,befutottak tesómék is-és aztán a garázsból szórakoztatták magukat a gyerkőcök-mert az olyan jó :wink: :lol: :wink: :lol:


TIMI-ezek a képek!!!zabálnivalóak a csajok!!! :lol: :lol: :lol:
Jázfürtök-mindig ilyet akartál!!!!-hát minden kívánságod így teljesüljön! :D :D :D
Adri hófehérke test :wink: :lol: :wink: Jáz látom csak a kádban lévő vízzel barátkozik :lol: :lol: :lol: szóval nagyon édesek-és a fotós is nagyon profi :D 8) ééés az a hajó???-mutiztam Mikeynak....Vitorláshajó :wink: :wink: :wink:
mi volt ma 4D-n?-képet kérnénk hármaskáról.....
és tényleg nem eltűnni.....melyik napot is lőtted be????jövőhét...... :lol:

BORSA-hogy álltok???vagy hogy haladtok?vagy mi is van??? :lol: :lol: :lol: :lol:
oviba készültök Ti is??? :D

mi jól holnap megyünk oviba...kivi leszek :roll: :D és délután Madarászba képzeljétek Benedeknek úgy néz ki vízsérve? lett....dokinőnk megnézte-elvileg ez visszahúzódik semmi problémát nem okoz nem fáj-és igazából semmit nem tudnak vele mit csinálni-de én elviszem egy remek szakorvoshoz-csak a mi megnyugtatásunkra...persze utánaolvastam,annyi mindent írnak-de holnap okosabb leszek.... :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


jól látom vagy nem látom? :D :D ezek a reklámok eltűntek??? :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, rég jártam erre!


Reni!

Két gyönyörű gyermekednek nagyon, nagyon sok boldogságot!
Így megkésve is. :oops:


Tigrincs!

Nagyon szépek a lányaid!
Gyönyörűek, ez a haj!!! fantasztikus!!!
Nagyon jók a képek, látszik, hogy jó a gép!!!



Bocsánat, most többre nem futja,
még itthon Balcsi majd csak 24-től
most készülünk a keresztelőre, Apa szülinapra, meg készül Szofidó szoba.

sok puszi mindenkinek,és ígérem ha tudok jövök!

ancsaboszi
 
 


Vero!
Tudom azért is nevettem akkorát :D Vagyunk vagyunk ovizunk dolgozunk, mindenfajta ügyön

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Enci!
Ovizunk már!
És készülődünk is :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Tenci, igen még nyomjuk a medit, megyünk majd fel holnap. Kolos már tud karúszóval is úszni, Noel meg jól nyomja a babaúszógumiban. annyira imádja ő is a vizet. :D
aha szep-től ovi legalább is erre készülök, nem tudom hogy lesz a beszoktatás mert ugye nekem ott van Noel apa meg dolgozik. :roll: te mit csinálsz majd Benedekkel? viszed magaddal? hogy oldják ezt meg mások? plusz nehezíti, h Noel szopizik még és nagyon anyás.
fejfájás: hát panadolt szedek ha már nagyn nem bírom.

Borsa, lehet ebben a névdologban vlmi. :lol: lákásügy hogy áll?
mi most kezdünk el szigetelni, jövőhéten jön az ember. ma meg az ács aki csinálja az előtetőt a lépcső fölé. meg a kertbe egy fedett kocsibeállót. térkövezni is szeretnénk, hogy vlhogy kinézzen a kert. szóval jön a felújítás 2. fázisa.

Vero köszi így már ok! :D Noel 3 hete volt nagyon lázas 4 napig aztán elmúlt, pöttyök nélkül. nem tudom mi volt ez.

Timi, gyere majd a fotókkal.
snooopy
 
 


Tenci!
Vízsérv??? Az meg mi a fene??? És hol van??? hasán? Bocsi de ilyet még nem hallottam!
Ovi: ma van az első nap???? :shock: már is???? És hogy tetszett Mikey-nek?
Igen! Nálunk nem volt műtét! :D bár szerintem lesz, csak nem most … szóval én jobban örülnék neki, ha még kicsiként vennék ki nekik és nem mikor nagyobbak … 1.) kevésbé emlékeznek majd rá 2.) doki is bevallotta, hogy műtét utáni gyerekek rövidebb ideig taknyosak és nem is olyan gyakran … :roll: szóval … :oops:
Dokiról még annyit, hogy Telkiben is doki ha minden igaz! :D azért szerintem oda szar dokit nem vennének fel! NEM????? :D:D:D:D ez már jelent valamit! :lol:
Zsófi minden nap fog járni! Felvették önkormányzati finanszírozásúba! Hipp-hipp hurrá!!! :D:D
Férj név: :lol: igen! Igen! Már csak az lett volna a KIRÁLY!!! :D:D:D bár már így is vannak királyi allűrjei :lol:
Vihar-vadász fiúk!!! :lol: :lol:

Timi!
Hol van itt a napi 1 sor bejelentkezés??? :D


Borsa-Orsi!
örülök, hogy minden oké! :D és örülök, hogy visszajöttél közénk! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Isten Éltesse Ivánt és Lindát!

Megvagyunk, de most csak életjelet adok, mert a jobb szememen sérült a szaruhártya, így a fél szememmel nem látok :-(
Majd írok, ha már jól leszek!


Sziasztok

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Ígérem jövök és képeket is dobok majd meg informálok, hogy mizu, de most sok volt :oops: Remélem a 7en megvalósul :wink:
Most csak vonalzó meg avatar csere :D Hogy vmit teljesítsek is a kívánságok közül :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Hú Brigi!
Hogy történt? Jobbulást!

Vero!
Köszönöm nagyon kedves vagy :D Jólesik :D:D

Orsi!
Nekünk a lakás áll.... nem nagyon érzem azt a bizonyos pozitív elmozdulást az ügyben.. :( De ti szépüljetek csak! Ez olyan jó érzés :D

Reni!
Jó az új avatar!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jóvanmájóvanmá jövöööööööööööööööök!!! :lol: :wink:
Csak pörgök ezerrel, még kihasználom a 2in1-t! :wink:

Legnagyobb sajnálatomra Pocaklány az "ingyen 4D-n" sem mutatta meg a pofiját. :? Úgy befúrta a fejecskéjét a placentába, hogy nem látszik nagyon semmi és Győrfi bácsi azt mondta, hogy így semmi értelme, hogy képet csináljon! :? Tényleg nem látszott semmi a pofijából! Ő már csak ilyen "bujkálós típus"! 8) Ha visszagondoltok, akkor csak a 25. héten mutatta meg magát, vagyis hogy mi van a lába között! :wink: De a végtelenségig úgy sem bujkálhat...! :lol: :wink: Kitartás Lányok! Nem sokára kaptok Róla "e világi képet"! :D

Tegnap meg volt az Állatkert! :wink: Adri legnagyobb örömére, még az óvó nénijével....Gabi nénivel......is összefutottunk. Az elején is...mármint mikor megérkeztünk a Zoo-ba......, meg a végén is mikor már indultunk haza! :wink:
Ma meg megvolt Zizinek a 18 hós + a bari2 oltás is! Úgy hogy oltások a részére is le vannak tudva 6 éves koráig! :wink:
Legközelebb ugye már csak Adrit kell vinnem a 6 évesre majd áprilisban!

Ren!


Avatar és vonalzók is nagyon pepecek! :wink: Akkor várom a képeket meg a beszámolót is! :wink:

Vero!

Igeeeeeeeen, ott az MC-nél van az a fagyi diszkont! :wink:
Megkérdeztem sógornőmet is SZI-vel kapcs. , de már 8 évvel ezelőtt is...mikor Zsófit szülte..... vinni kellett mindent a mamának és a babának is! Szóval nem hiszem, hogy az építkezés miatt ne jutna dolgokra lóvé. Meg gondolj bele, hogy a Kút szülészetét 2003-ban újították fel és mégis volt ott "minden" akkor is meg később is. Szóval nem tudom mi alapján mennek ezek a dolgok. Na de erről ennyit. 8)
Torta recit köszi, bár még nem néztem meg! 8)
Ahogy az elején is írtam, sajna Pocilány bujkál még mindig! :roll:
Örülök, hogy Zsófi jobban! Nálunk volt már többször is 3 napos láz. Mármint Adrinál. Doki bácsink szerint nagy tévhit, hogy ez csak egy egyszeri dolog! 8)

Orsi!

Ha én egyszer azt mondtam és megígértem, hogy Te lehetsz a hírhozó, miért változtatnék ezen?! :shock: :wink:
Nem mondom, hogy Te leszel az egyetlen ember, aki sms-t kap :wink: Pocilány megérkezéséről...nem is lenne szép dolog tőlem, ha a családomat és a barátaimat kihagynám 8) ....., de ez a hírhozós "feladat" már Neked adatott meg! :wink: :D
Az első képet meg majd Tenci dobja, mert arra meg Ő csapott le! :wink:
De tényleg, ez hogy van nálatok, hogy Koli mindig ilyen korán kel? :shock: :roll: Vagy ez már pici kora óta így van?
Ovival meg Nálatok is minden okés lesz! :wink: Meg van már, hogy mi lesz a Nagyfiú jele? :D
Nem tudom nálatok mennyi idő a beszoktatás.....nálunk max. 2 hét......de az első pár napban van aki csak 2 órára hozta be a gyereket és utána naponta/kétnaponta "növelte az adagot". Kistesóval nálunk senkit nem láttam...valszeg nem is tett volna jót a nagyobbnak....., akinek van/volt kistesója, az rábízta arra az időre valakire a kicsit. (bébiszittyó, nagyi, szomszéd néni) Nálatok anyósod nem vállalná be azt a 2-3 órát? Vagy valaki?
Más/jobb ötletem nincs! :roll:

Tenci!

Vitorlás megjegyezve! :wink:
Igen, azt a vitorlást Ricsi építette. Ez a hobbija! Meg a repülők. De nehogy azt hidd, hogy csak ez az egy van neki. :lol: :wink:
Amit a képen látsz, az a Rubin. Van még neki a Zaphir, meg egy Hidroplane, meg vagy 5 repcsi! :shock: :D Szóval nem kispályás a Pasi! :lol: :wink:
Benedekkel mi a helyzet??? Mit mondott tegnap a szakdoki?
Szüléssel kapcsolatban Pocaklánytól azt kértem, hogy ha lehet, akkor jövő hét csütörtöknél előbb ne jöjjön! Aztán persze majd Ő eldönti, hogy mikor jön. :wink: Bár én nagyon nem bánnám, ha tartaná magát 30-hoz! :wink:
És igen. Ha már nem lóg semmi a lába között, akkor legalább a haja meg a szeme színe legyen olyan, amilyet szerettem volna! 8)
Zizinél ez bejött! :wink: És végül is Adrinál is, mert nála meg nagyon imádkoztam, hogy megmaradjon a szeme kéknek! :D
Pocilánynak meg nem is tudom, hogy most mit kívánjak.... :roll: Adrira hasonlítson csak göndör fürtjei legyenek vagy Zizire egyenes hajjal??? 8) Mindegy, csak egészséges legyen!!!! De lehet, ha már három a kislány, akkor a kék és zöld szemű lányaim mellé egy barna szeműt kívánok! :wink: A haja meg legyen hullámos...átmenet a kettő között! :D

Boszi!

Akkor Nektek jó keresztelkedést meg szoba csinákolást, meg szülinapozást, meg jó nyaralást! :wink:
És kik lesznek Szofi kereszt szülei?
Lara hogy van? Meggyógyult már? És szeptemberben Ő is megy vissza az oviba?

Borsa!

Örülök, hogy jól vagytok! Lakás bizniszt meg ne is mondd. Áll a piac totál, mintha muszáj volna! :?
Akkor Neked is jobbulást a buksidnak! :wink:
Meg tudod, a gólya figyel.............!!!!! 8)

Brigi!

Mi történt a szemeddel????? :shock: Mielőbbi jobbulást kívánok!


Jaaaaaaaaa, azt nem is mondtam Nektek Lányok, hogy az NST-s nő "megőrült"!!!! :shock: :D Tisztára kedves és normális volt MINDENKIVEL!!! :shock: :D És még könyörögni sem kellett a jövő heti Nst-ért, hanem magától felajánlotta, hogy maradjunk-e a hétfőnél vagy szeretnék-e kedden vagy szerdán menni?!
De kedves voltam én is :lol: és mondtam, hogy jó nekem a hétfő, így legközelebb hétfőn fél 12-re megyek! :wink:

Megígérem, hogy ha hosszabbra nem is, de egy uff-ra mindenképpen beugrom! :wink: De nem bírok magammal, hogy ne mászkáljak és intézkedjek!!!! :lol: :wink:
De tényleg komolyra fordítva....még ki kell mosnom a kisruhákat, össze kell szerelnünk a kiságyat, Zizit felköltöztetni....bár az nem nagy meló, csak az ágyat kell Adri szobájába berakni.....kicsit még takarítani meg hétfőn...NST után..... még beugrani Zizi leendő kerimamijához egy kis kozmetikára....Ő ugyanis kozmetikus....meg venni egy-két dolgot. Persze nem Pocilánynak, mert ugye Neki aztán mindene meg van! :wink:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a bogyós bodza szörpöt is elraktam hétvégén!!!! :lol: :wink: De még a szilva befőtt hátra van, arra meg valszeg most hétvégén kerítek sort! 8)
Szóval Pocilány jövő hét végéig remélem nem szándékozik előbújni és jó szándékkal hallgat az anyukájára! :oops: :roll: :wink:

Na mentem aludni! Szép álmokat Mindenkinek! Holnap jövök! :)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jaaaaaaaaaa, de várjatok! A legnagyobb poént még nem is mondtam! :lol: :wink:

Képzeljétek el, hogy az egyik családtagom azt mondta nekem a héten, hogy biztos azért nem árulom el, hogy mi lesz Pocilány neve, mert át akarok vágni Mindenkit, mert énTimi tudom, hogy nem is lány, hanem fiú lesz és ezzel akarok meglepni Mindenkit! :shock: 8)
Mondtam neki, hogy a Jóisten is szólhatna belőled, de nem hiszem hogy a fent maradt két hétben fütyit növesztene a Drágám! 8)
Na mit szóltok? Bár gondolom van aki ezt is kinézné belőlem, de azért ennyire nem vagyok szenya!!!! 8)
De ha mégis fütyis lenne..... amit azért eléggé kétlek már csak a látottak alapján is!? ......hát nálam jobban biztosan nem lepődne meg senki!!!!! :shock: 8)
Bár azért tegnap a parkolóban, mikor jöttünk haza a Zoo-ból két öreg néni is elég hitetlenkedve nézte a pocakomat, hogy ilyen "csúcsos hassal" biztos vagyok én abban, hogy kislány lesz?! Mert az ilyen pocak eléggé "fiús"! 8) De erre én már nem mondok semmit....csak mosolygok! :)

Egyébként van már két befutó név, de azért nem szeretném még elmondani, mert még tényleg nem tudom, hogy melyiket válasszam. Bár azért annyit bevallok, hogy az egyik felé jobban hajlok! 8) És az NEM AZ ANNA...amit Apa szeretne!!!!! 8)

Most már tényleg mentem aludni!
Szépeket holnapra is Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
Nem semmi csaj vagy!!! Én már tuti nem mentem volna az állatkertbe :roll: Örültem, ha lefutottam a távot Iván után :lol: Nemhogy bigpocival (mérte mind1, súlya akkor is van) szambázzak órákat a tűző napon. Tom, én lekvár vagyok hozzátok (Te+Tenci+Vero) képest :oops: Apropó lekvár. A szekrény tetején ücsörögnek szépen sorban...a barack és a szilva :lol: Szilva fahéjjal senkinek nem új, de nyagyon nyami :wink: Viszont vaníliásat is csináltam igazi vaníliával. Hmmmmm jövőre is fogok:P Epret csak kisadagokban lefagyi. Iván nagyon rákapott a lekire. Az enyémre pláne :D Drága hitvesem...."Megkóstolod a lekváromat?" "Háááááát, tudod, hogy csak kaláccsal szeretem.... :oops: " Kicsit várnia kellett ugyan, mert a bari lekvár már vagy 1 hónapos, de ma Ivánnal megsütöttük hozzá a kalácsot is 8)
Zizi észbontó ezzel a hajjal! Adriról is rakhatnál ilyen csili-vili képeket! Szegényből alig látszik valami :wink:
Iván+ovi=nem Hallani sem akar a dologról, da majd belejön újra 8) Adri várja? Vagy Pocilány jobban lázba hozza?

Tenci
Nincs közös buli. Mindenkinek jár a külön torta és én abból nem adok alább, hogy én süssem a családom tortáit! Zsoltinak is jár ez a kiváltság természetesen :lol: Tavaly majdnem belehaltam, hogy "bolti" torta volt Ivánnak :roll: De aztán +bocsátottam magamnak :D Jaa, persze puhány vagyok, hogy egy napra nem dobok 2 tortát, de evan :) Míg itthon vagyok tartjuk aznap, amikor van. Majd ha melózom...Akkor is valszeg ha lehet ilyenkor leszünk Zsoltival együtt szabin.
Kendra baby? Képet néha.... :wink: 40 palacsinta?! Én 25-öt sütöttem tegnap, már hullott a hajam, de mára csak 4 maradt. Mi csak 3-an voltunk rá. Iván nagyfogyasztó :lol: Sztem 10 túrósat tuti lenyomott ebéd és vacsi között :shock:
Ovi máris? Nálunk a "kezdők" csak szept.1-jén mennek mindig....
Madarász...blöööööööööööö...ki a remek sebész? Ivánt is ott műtötték :( Vagyis sebészileg nekem semmi gond csak....mind1. Beneknek semmi baja. Vízsérv tényleg nem komoly...minden bizonnyal :wink:
Azért kérjük a beszámolót oviról és doki véleményéről!

Vero
Kicsit belegabalyodtam, hogy mikor mentek hová, de a lényeg...jó dolog a külföldi rokonság :lol: Hamarosan nekem is lesz, mert Anyu megy Genfbe dolgozni :D
Balatoni nyaralásról képek?
Zsófi mindjárt 2 :shock: Kata meg jövőre sulis???? Agyam (?) eldobom!
Szép dolog a testvéri szeretet :lol: Zsófi még kimarad a balhékból?
Három gyerek mellett megengedett, hogy tépd a hajad :lol: Én néha 2től is kész vagyok...Leginkább azért Iván tud kikészíteni...

Orsi
Sajnálom, hogy Noel ilyen rosszul viseli a fogzást :( Meg a fejfájásod....Semmit nem tudsz kezdeni vele? Vannak gyógynövényes cuccok is rá biztos, vagy vmi "házipraktika"....
Anyukád? Jól van? És tényelg...milyen gyakran jártok fel?

Judy
Jó pihit!!!!!

Borsa
Hóhér lányát akasztják :lol: Emmának hogy tecc az ovi?

Brigi
Hát én a fiúk szülijét jól lekéstem :oops: :oops: :oops:
Szemednek jobbulást!

Voltunk a védőnőnél 1 és 4 éves státuszon.
Linda: 77cm és 10,37kg egy ideje már csak 2-300g-kat hízott havonta, de az az evőkanálnyi mennyiség, amit egy nap megeszik (úgy 2 hete eszeget) úgyfest rádobott az amúgy is tekintélyes sonkáira 600g-ot :shock: :lol: Tök jó, mert csak darabosat hajlandó enni, igaz, azt is csak kézzel, jó esetben az én kanalamról, tányéromból...
Iván: 108cm és 17kg. Hízott a nyáron majd' 1,5kilót!!! :lol: Jól tartom :lol: Minden oké, cska a figyelem összponotítással vannak bajok :roll: Ezt az oviban is mondták....Nyáron semmit nem javult :? A suli még 3 év és 5 éves korig kaptunk haladékot.

Szülinapok:
Ivánnak volt zsúr ovistársakkal. Két ételérzéken gyerkőc van a csoportban, mindkettőt meghívta Iván (összesen 5 gyereket engedtem) és csak ők tudtak eljönni, szal azért ilyen szedettvedett a "zsúros" torta, mert egyik kissrác tejérzékeny, másik pedig liszt- és mogyoróallergiás :( másnap meg Csodák Palotája Zsoltival, mi meg itthon meglepi bulival vártuk. Jött Anyu és a tesómék. Redőny le, elbújás, kikészítve kisasztalra játéktorta (messziről, sötétben tökre igazinak hatott :) ) A legendás csokitortával szemben a citromtorta győzedelmeskedett :shock: Mondjuk csokifagyit se kér sűrűn. Mondjuk egy nyáron 3x, ha eszik...Ajándékok: Buzz Lightyear(ok) és egyéb Toy Storys figurák, ugrálólabda (szomszéd alattunk nyilván örül :roll: ), és elemlámpa, amire nagyon vágyott...egy sajátra, nem holmi Aputól kölcsönkért "vacak" :lol: ű
Lindának "babatorta" volt, de muffin sütőben készítettem. Az övére rózsaszín cukormáz került (meggy kicsvart leve+szőlőcukor). Mondjuk arzént is tehettem volna bele, mert a lufik és "A" baba -mert persze babát vettünk - jobban érdekelte és egyetlen morzsányit nem evett belőle. Baba azóta is hűűűűűűűűűűű

Vezetek! Mostmár nagyon nyomom :lol: Már 3x voltunk Dorogon, meg Budakeszi Vadasparkba is eljutottunk. Azért jobb úgy, hogy Anyu nem ül mellettem. Olyan mintha a férjem lenne :roll: :lol:


Akkor képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


csak gyorsba most egy kicsit elvannak :roll: kerítéspanel krétázás :lol:

szóval:Benedeket műtétre írták ki....illetve doki megkérdezte,megvárjuk a visszahúzódást-ami kb2-3hónap és felszívódik,de az esély megvan arra,hogy ez a dolog bármikor előjön....lehet 3évesen,4..5.....stb....és akkor tuti műtét...így abba maradtunk akkor inkább most...maga a műtét ambuláns-rutin-mondja doki,időpont szept27...már a negyedik kissrác Benedek aznap...és ez volt a legközelebbi időpont....reggel bemegyünk és 2-3óra felé jöhetünk is haza-persze ha nem lesz komplikáció/de nem lehet!!! :!: altatás de gyengébb kábításos....+labor...ugye ilyenek még nem voltak nekünk...
De-labor itthon lesz lakáson :D ott dolgozik a sebészeti részlegen régi ismerős havernőm-reggel eljön leveszi a vért-viszi magával a kórházba,külön nem kell bemenni altatódokit is 27én reggel rendezzük le....egyébként kedden pont ott volt segített intézkedni....basszus annyi gyerkőc volt :shock: vagy ez így van mindig? :roll: egyébként gyorsan ment a sor----jó mi picit előbb jutottunk be....:)és hát doki-tényleg egy szuper -kb-mintha 20éve ismert volna minket :lol: gyereklenyűgöző és persze szülőlenyűgöző is :lol: :lol: :lol: és ezt én eddig csak hallomásból tudtam...de most már :D :D :D :D
és bocs ha félreérthetően írtam Mikeyovit.....kedden délelőtt nyílt nap szerűség volt....eddig ugye átépítés volt és csak most tudták beiktatni ezt a napot.....Mikey mikor beléptünk első kérdés:mikor is megyünk haza??? :roll: :roll: aztán meglátta uncsitesót+két havernőm csajait-na akkor kezdődött az észosztás-ugye ezekkel a gyerkőcökkel napi/heti szinten talizunk....csak Mikey tépett volna kifelé-benti dolgok nem kötötték le...de mikor kimentünk....ez az élete :lol: :lol: :lol: remélem sokat lesznek kint-habár kérdeztem-és ismerem az óvónőket :D természetpártiak :D :D csak hát ennyi kicsit felöltöztetni...elvileg29vannak-de csak 15-en kezdenek a többiek ahogy a hármat töltik jönnek.....


RENÁTA-ezek a képek!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Lindabugyispóz..... :lol: :lol: :lol: zabálni való és azok a láááábak!!!!!
Iván is már mekkora-kész nagyfiú :D látom csöveskukorica nyerő-itt is-nem is tudom mennyit ennének belőle..... :wink:
lekvárok jól hangzanak....tudsz te csaj...és a konyhában is jól mozogsz :wink: muffin nagyon ott van :wink:
és mi ez a figyelem összpontosítás???-hogy nyilvánul meg?-és oviban szóltak???
sebész:Mona Tamás....tudom nem komoly a vízsérv....de mégis.... :roll: szóval mi is volt a kórházzal???.......persze csak ha publikus :roll:
és vezetéshez gratula!!!így tovább.................akkor ki is üljön melletted??? :wink: :lol: :wink:

BRIGI-hűűűűűű ez hogy történt?és ez akkor műtét???jobbulást......

TIMI-hajrá jövőhét!!!pocilánykád nagyon kis szégyenlős.... :D éééés megmondom már bennem is felmerült,hogy lehet,hogy Bálint??? :wink: :lol: de ennyire nem lehetsz geeeeenya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mert akkor...................... :wink: :wink: :wink:
csak javítalak képet nem nekem ígérted.... :roll: :roll:
látom pörögtök ezerrel....zoo is megvolt...Zizinek tetszett???
Ricsinek gratula-ügyeskezű pasi :D
kórházi pakkod megvan???kötve hiszem :wink: :wink: :wink: arra még nem volt időd.... :wink: :wink:
szurikon túl....kullancsot adattad Ziznek???
és tényleg János egyedül lesz csajokkal még Te/Ti távol???ami lehet csak 2-3nap???vagy mennyi?

ORSI-de jó,hogy vízimádók.... :lol: :lol: :lol: ovihoz-tudod nekem itt van anya+anyós....Benedek felvigyázók :D :D :D
építkezés-sosem lesz vége :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: akinek kertes háza van...míndig jön valami új dolog.....,mi is így vagyunk,de a lényeg bent minden okés...habár lassan festés..ez a negyedik év :D
fejfájásod???

VERÓ-vízsérv....na ilyen nálatok nem fordulhat elő :D fiúknál alakulhat ki....konkrétan nekünk a jobb zacsiba gyülemlett fel a hasüregi folyadék...ami feszívódhat,de esély megvan a következő kialakulására...ezért ahol szivárog befoltozzák---na most egyszerűen leírtam :lol: :lol: :lol: icipici vágás 1hét nyugi még begyógyul...na ezt a nyugit nem tom hogy oldjuk meg :roll: :D
Mi lesz veled szeptembertől??? :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: csajok ovi/bölcsi.....hűűű és egész héten Zsófesz is bölcsibe??? :D gondolom ez sem lesz egyszerűűűűűűű.....habár nem vagytok kezdők :D :D :D
és csajok várják az utazást?nagymamival találkozást???biztos szuper lesz....... :D :D :D

na lépek és befejezem-ha tudnátok mikor kezdtem el....egy doboz kréta kilőve-aszfaltkréta :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Uff-uff! :lol: :wink: Élek és még egyben!

De most csak ennyi, mert elfáradtam mára és kezdődik egy film is, amit nézni szeretnék! 8)
Holnap visszaolvasok és jövök hosszabban is!

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Művész lesz a gyerekből, semmi kétség :D
Csak nevettem, mikor megláttam :lol: Ő is. Mikor lemostam róla, akkor már kevésbé tartotta mulatságosnak a dolgot :roll: Pedig gyerekbarát Ikeás filc volt. Mázli, hogy nem a szövegkiemelővel próbálkozott.
A "Miért?-re az volt a válasz, hogy csak álarcot rajzolt magának, hogy félelmetes legyen :twisted: "És a kezedre?" "Azok a csontjaim!" Így már érthető :wink: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


TENCI
Oviban is mondta az óvónéni, meg most a védőnő is. Én is észrevettem, valójában egymás szavába vágva kezdtük el a témát óvónénvel, mikor bementem fogadóórára (nálunk van ilyen és én tök jónak tartom! Nem a gyerek feje fölött dumálod meg a gondokat, legyen az bármi) Az tűnt fel, hogy semmivel nem játszik huzamosabb ideig. Nem tud nyugton maradni, ha pl. leülünk festeni, az ő kérésére!!! Szal hiba lenne kedve, irka-firka és már nem is érdekli. Ez kb. mindennel így van, ami komolyabb figyelmet igényel. Óvónéni mondta, hogyha vmit kezdeményeznek (Ki jön gyurmázni?), akkor ő az első, de gyorsan sodor egy kígyót és már repül is tovább. Senkivel nem játszik együtt hosszabb ideig, minden csoporttól odébb áll rövid időn belül. Egyfajta dolog nem köti le. Ha pl. itthon mondja, hogy csináljunk feladatokat és előkapok egy BuciMacit, akkor is ez van. Ő választ feladatot, de ritka, hogy ne kelljen kicsit noszogatni, hogy fejezzük is be! Pedig azért ezek ugye nem többismeretlenes egyenletek :roll: Védőnőnél: Látás vizsgálat. Figurákat kellett felismerni. Már az első szeménél is többször szólni kellett, hogy figyeljen a feladatra, mert hiába kiáltotta lelkesen a felismert dolgokat, hamar ráunt. Pedig kb. 3perc volt az egész...Ilyenek....
Nem azt mondták, hogy gáz van vele, mert ilyet nem mondanak 5 éves kor előtt, csak hogy figyelni kell és próbálkozni. Megoldódhat magától is, de nem árt elvinni a nevelési tanácsadóba. Hát én most ősztől elviszem. óvónéni azt tanácsolta, hogy várjuk meg a nyarat, még sokat változhat, de nem változott semmit :roll:
Másrészről meg dícsérik, hogy tök jó képességű kölök :D Ha elmerülten játszik egy sarokban, míg a többiek dalokat tanulnak, akkor is simán vissza tudja mondani azt a versikét, amit elvileg nem is tanult a többiekkel :D Meglátjuk...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam! :lol:

Ren!

Képek szuperek! :wink: Nekem mindegyik tetszik! :lol:
Megmondom őszintén, hogy én most ebben az uccsó két hétben, totál "be vagyok zsongva" :oops: 8) hogy mászkáljak! Lehet, szülés előtti "kapuzárási pánik"? :twisted: 8) Nem tudom, de nem bírok a seggemen maradni! 8) János már 2 hónapja ki van tőlem, ha bárhová elmegyek. Tudod, szerinte már... 2 hónapja folyamatosan! 8) ...mindjárt szülök és minek csinálok "ilyeneket"! :wink:
Állatkertet el sem mondtam Neki, csak este, mikor hazajött a melóból, Adri újságolta, hogy hol voltunk....na majd a frász ütötte ki és közölte velem, hogy nem vagyok normális! :oops: :roll: 8)
Aztán Adri közölte Vele, de jó, hogy Anya elvitt az Zoo-ba, mert legalább találkoztunk Gabi nénivel! Ő Adri egyik óvó nénije! :D (János és Gabi néni egyébként "nagy szerelemben" vannak, anno Ancsinak is Ő volt az óvó nénije, szóval ezer éve ismerik egymást!)
Na legalább Gabi nem nézett hülyének, hogy az én állapotomban még ilyenekre vállalkozom....megértett! :wink:
Ivánnal ellentétben, Adri már két hete menne oviba! :shock: :D
"Unja" már magát itthon! 8) Nem hallok tőle mást két hete, csak hogy mikor mehet már oviba, aztán jövőre meg suliba! :shock: :D
Érted???? :shock: Most született a kis büdös, de már jövőre sulis lesz! :roll: Nyomtatott betűkkel ír már vagy fél éve, olvasni meg nyáron kezdett el! :shock: :roll: Magától! Újságolta is Gabi néninek a Zoo-ba, hogy miket "művel" 8) a szünet óta, és hát meg kell, hogy mondjam Gabi nem csodálkozott rajta! :roll: 8)
Csak megkért, hogy azért ne diplomázzon még le a gyerek ovi vége előtt! :lol: :wink:
Ugye mivel...elvileg....Adri most már az utolsó évet kezdi az oviban, fognak járni...ovin belül....a pszichopatához meg különböző foglalkozásokat tartanak majd nekik, amiből felmérik, hogy ki az aki tényleg suli érett és ki nem. Na majd meglátjuk.
Lekvárokhoz gratula! Ügyes Nőci vagy! :wink: :D
Adriról is tennék én szívesen "jobb képet", ha hagyná magát fényképezni ill. normális arcot vágna! :roll:
Ja és uccsó kérdésedre is válaszolva.....várja Ő Pocilányt is, de ovi elsőbbséget élvez nála mindenképpen! :roll:
Egyébként csak szept. 6-án megy először oviba, mert akkortól fizettem be kajálni. Arra a fél hétre nem akartam elküldeni bár ahogy írtam, Ő már ment volna.

Tenci!

SZENILIIIIIIIIIIIIIIIIS!!!! De igenis az első képet Neked ígértem! Nem emlékszel???? Még telón beszéltük!
De ha nem akarod...... :roll:
Akkor Benedeknek hajrá szept. 27-én! Addig meg kitartást!
Mikey és az ovi............. :twisted: 8) :wink: Na mi van, csak nem megijedt egy kis ovitól a HŐS?! :lol: :wink: Üzenem Neki, hogy kap tőlem egy meglepit ovi kezdésre! 8)
Igen, Zizi is élvezte a Zoo-t, majdnem mindenre azt mondta, hogy "ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ" :D :wink: szóval nagyon cuki volt és hát mivel "naaaaaaaagy macimániás" :wink: a barna macitól meg a jegestől igen nehéz volt "elvonszolni" még babakocsival is! 8)
Zizi nem kapott kullancs oltást és Adri sem.
Igen, János egyedül lesz itthon a Csajokkal, míg én élvezem a kórház szeretetét. 8) Nem tudom, hogy hány nap, nem kérdeztem még Ritát, bár gondolom, ha minden okés, akkor max. 3 nap.
Kórházi pakkom sincs még összepakolva, nem tévedtél! :lol: Nem sietek én sehova! 8) Kisruhákat is még csak holnap mosom ki! 8)
És ennyire azért tényleg nem vagyok genya, hogy nem mondanám meg, ha fiú lenne. Bár ha az lenne....amit mondom erősen kétlek!!!!....na akkor lehet nem is merek senkit sem felhívni vagy sms-t küldeni! :shock: :mrgreen: 8)
Katiék jól vannak? Mekkora már Kendra csajszi? Szopi remélem megy Náluk ezerrel! :wink:

Vero!

Akkor Lacinak még egyszer boldog szülinapot! :wink: Még annyit akartam kérdezni, vagy inkább mondani, ha ezek után még azt is mondod, hogy este 9-kor született..... :shock: :lol: :wink:
Akkor jó készülődést az útra....persze még mindig csak halkan!

Sissy, Gigi, Kriszti...?????? Nagyon eltűntetek! :roll:

Na most csak ennyi, mert lassan vacsi meg fürdés meg tűzijáték! :wink: Persze csak kivetítőn! 8)

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
:D nem tudom LAci mikor született :lol: de szerintem nem este 9-kor! :lol: ja! tegnap lányokkal, Lacival felmentünk a Gellért-hegy tetejére a kilátóhoz (nem a szabadság szoborhoz) és onnan néztük a tűzijátékot! :lol: nagyon élvezték! 10-kor már aludtak! :D
Laci szülinapja elég emlékezetessé sikerült! :oops: :cry: kisebb idegösszeomlást kaptam! :cry: LAci elvitte a kocsim szervízbe majd este nem állt be vele a garázsba ... reggelre feltörték a zárat! minden ki volt belőle pakolva Laci által, mert hogy szervízben volt, csak unoka tesója 10 ezer forintos öltönyét vitték el, mert azt átrakta a kis Fiestánkból, lévén azzal ment haza a uncsitesó. :oops: én viszont most úgy érzem, mintha megerőszakolták volna a kocsim :cry: szar! ja! a zárcsere kb 20 ezre! (casconk nincs) már máskor is volt hogy nem állt be, de akkor lementem és kicseréltem az ő céges kocsiját és a Galaxyt ... hát most nem! pedig akartam! még mondtam is neki, hogy ez nagyon nem jó így, mert itt sok a kocsifeltörés ... de mire lefektettem a lányokat, meséltem stb kiment a fejemből :cry: szar volt látni így akocsit, minden rekeszt kinyitott, kidobált az anyósülésre ... :cry: (rágó, pzs stb ... ) bezzeg én még 5 percre is beállok napközben is! de ... szóval csak magamat hibáztatom! máskor mindent el fogok dobni a kezemből és lerohanok ha Laci nem áll be! :oops: :cry: :cry:

bocsi, de most ez úgy kijött ... másra most sem fussssa :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Zsófi az előbb megfogta az ujjam, bevitt a fürdőszobába azzal, hogy "kakiltam". Nem volt semmi a "gatyában". Kérdeztem tőle, hogy ráül-e a WC-re. Mondta igen és .... belekakilt!!! :lol: már máskor is pisilt a WC-be, de "nagy" dolgot most először :lol: :lol: tökre örülök! rögtön meg is tapsoltuk! büszke is volt magára! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Vero!

Basszus!!!! :evil: Hogy törne el mindkét karja vagy menne át a lábán egy 12 tonnás kamion!!!! :evil:
Még jó, hogy "semmi" fontos nem volt az autóban! :roll:
És totál megértem, amit érzel!!! De NE HIBÁZTASD MAGAD!!!! Nem a Te hibád, meg Lacié sem! De tényleg szar ügy!
Akkor ma vihette vissza a szervizbe zár cserére? Vagy várni kell rá egy pár napot?
Remélem soha többet ennél nagyobb kárt senki nem okoz az autódban!!!!
Nálunk is, míg volt Jánosnak céges autója, mindig a saját autónk élvezte az előnyöket vagyis az állt a garázsban, pedig ugye mi kertes házban lakunk és mindkettő ben(t) áll(t) az udvaron, de akkor is.
Hallottunk már olyat is....nem is kevésszer.... hogy a kertből/garázsból is elvisznek autókat. Hát még az utcáról....
Mondjuk János mindig mondja, ha újra építkezne, akkor inkább a ház elejébe tenné a garázst, hogy ne kelljen "végigmenni" az udvaron a garázsig, stb.....de én nem bánom, hogy hátul van. Talán így kicsit kisebb az esély arra, hogy betörjenek az autóért!! koppkoppkopp! De soha sehova semmi miatt ne törjenek be senkihez!!!!
Remélem, azért "ráadásként" nem karcolta meg az autót?! :roll:
Mi a kivetítőn néztük Adrival a tűzijátékot! :wink: Tévén keresztül is nagyon szép volt! :D Zizi nem bírta a gyűrődést, úgy hogy Ő időben ment tentikézni. :wink:
Én meg megnéztem még a Hídembert.....úgy hogy most kicsit nehezen látok ki a fejemből! :lol: De hát így jár az aki 1/4 3-ig fent van! 8)
Zsófinak meg nagy gratula!!!! :wink: Nagyon ügyes!!!! :D

Orsi!

Tőled akartam már egy csomószor megkérdezni....csak tudod, szenilla vok!!!! :lol:
Ruhás biznisszel, amit szeretnél/szerettél volna mi a helyzet? Csinálod már vagy fogod? Bocsi, ha már írtad, de én nem emlékszem rá.
Nálatok volt már az oviban nyílt nap? És Koli milyen csoportba fog járni? Jele mi lesz?


Jaaa és jelentem alássan még 2in1! :wink:
Holnap mosom a kis ruhákat.....ma még kimostam a Lányokét meg a szürkéket......ha a Csajok felkeltek, rendezzük a szobákat és lehet hogy Zizi holnap már fent alszik Adrival. Kíváncsi leszek, hogy fogják bírni..... :roll:
Hétfőn meg megyek NST-re meg "kozmetikushoz" :wink: meg felhívom a fül doki nénit és megkérdezem mikor vihetem Adrit a hallásvizsgálatra, aztán csütörtökön vagy pénteken összepakolom a pakkomat.... :shock: :mrgreen: :lol: Vagy pakoljam már össze szerdán?! :lol:

Mára (talán) ennyi voltam! Szép hétvégét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Visszaszámlálás napokban a "kilövéshez" megindult.....10....9..... :shock: :mrgreen: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Valentina!

Ha erre járnál.......
SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Egyébként hogy vagytok? Viko várja már az ovit? Milyen csoportba fog járni? Jele mi lesz? Mikor fogtok otthonról elindulni az oviba? Mert azért otthonról TB-re eljutni.... :roll:
Bocsi a sok kérdésért..... 8)
De olyan jó, hogy ilyen sok "új" ovisunk is lesz! :D :wink:

Mentem, mert CSajok felébredtek!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Uff-uff.............8 ! :wink:

Micsoda tömeg.......ellenőrzöm magam, hogy még egyben vagyok-e!!!! :shock: :lol:


Mentem én is alunnyi! :wink:

Szépeket Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI-már csak 7.....izgiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és milyen rendi csajszi vagy :D :D szóval hány napig is jelentkezel így be-visszaszámlálás? :wink: :lol: pakkot meg.... :wink: :lol: :wink:
csajok együtt aludtak?-és hogy bírták? :roll: :D
nálatok mikor kezdi Adri az ovit?
ééés amúgy hogy vagy így a legvége felé?? :D izgalom? :D

VERÓ-ügyes Zsófesz!!készülődik a bölcsibe....tényleg oda a szülőknek kell vinni a pelusokat stb.....????meg van hogy hány darab egy napra?vagy hogy műxik ez? :roll:
jó utat ha elmentetek..... :D

VALENTINA:BOLDOG SZÜLINAPOT!és tényleg gyere kicsit......

RENÁTA-érdekes dolgokat írtál....én is figyelni fogok... :D majd kivi leszek mit mondanak nektek ha elviszed Ivánt....
művész Iván nagyon ott van :lol: :wink: :lol: de a póló kicsit zavaró így nem élhette ki teljesen magát-hol vannak a borda csontok? :wink: :wink:

megyünk strandolunk.... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

csak egy gyors uff-ra..
Megjöttünk, kipihentük magunkat :D Ancsa még lent maradt nagyszülőkkel, majd holnap este megyünk érte (mert szerdán anyuéknak Nyíregyházára kell menni, úgyhogy muszáj sajnos elhozni).

Majd visszaolvasok és jövök :D csak most meló is van ezerrel... :? Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi, bocsi bocsi, én is elfelejtek válaszolni. szóval most lesz a nyílt nap az oviban szerda-csüt. jelet még ne tudom azt sem tudom hogy megy ez? le kell foglalni egyet? :wink:
ruhás-bizniszt nem csinálom, lehet hogy majd fogom de annyi használtrihás van gyöngyösön nem tudom, h megélnénk-e, plusz ahhoz kéne üzlethelyseég...stb. egy csomó dolog, és Noellel most nem kezdtem neki.

vero, ez nagyon gáz. annyira tudom mit érzel. hozzánk 3x!!! törtek be, felforgatták a szekrényeket, hozzányíltak a cuccainkhoz, iszonyat volt. én ott bőgtem (még gimis voltam amikor történt). azóta szüleimnél riasztó és rács...stb.
js és lefújták vlmivel a kutyánkat, tök kába volt utána. :cry:

grat Zsófinak a wc-zéshez. :lol:
snooopy
 
 


természetesen Vero is nagy betű. :oops:
snooopy
 
 


Renáta, ált. hétvégenként járunk fel. most nyéron kicsit többet voltunk fenn a nagy meleg miatt. de most, hogy elkezdődött a munka (szigetelünk, meg térkövezünk) nem tudom, hogy menniyre tudunk majd felmenni.
és nagyon cuki a kukucska-Linda. szép popsi. :lol:
Iván meg kis művész. :lol:

Tenci, fejfájás-van van. néha jobb néha rosszabb. elvileg a héten hűvüsebbet mondanak azt jobban bírom.
snooopy
 
 


Uff-uff! :wink: :lol:

Tenci!

Akkor mára már le sem írom, hogy 7, ha már megtetted helyettem! Köszi! :wink: :lol:
Nem, még nem aludtak együtt a Csajok, majd holnap! Ma raktuk össze az ágyat, de mivel este uncsitesóztunk és későn értünk haza és Zizi már nyügi volt, ezért ma még lent altattuk a saját helyén.
Adri szept. 6-án megy oviba, akkortól fizettem be Neki a kaját, meg nem akartam fél hétre....mert ugye szept. 1. szerda......bevinni meg hát ki tudja, hogy Pocilány mikor jön. 8)
Köszi, jól vagyok, izgalom csak annyi amennyi ilyenkor kell :wink: max. azért szorítok nagyon magamban, hogy ne az a doki legyen bent szülésnél, akivel taliztam! :roll: koppkoppkopp!!!!

Orsi!

Akkor hajrá nyílt nap! :wink: Remélem tetszeni fog Kolosnak!
Mivel nem írtad, hogy kiscsoport vagy vegyes csopi lesz amibe járni fog, ezért én csak azt tudom Neked mondani jelekkel kapcsolatban, hogy mivel Adri vegyesbe jár, így mindig azok a jelek szabadulnak fel, akik elmennek suliba, így azok közül lehet választani náluk.
Egyébként tesóméknál úgy volt....keresztfiam kiscsopiba kezdett....hogy mikor nyílt nap volt, bementek, óvó néni adott egy listát a jelekről és ami még nem volt foglalt, azok közül lehetett választani. Szóval minél korábban mentél annál több sanszod volt választani a jelek közül. :wink:
Ruha bizniszt értem! Akkor várjál ki még egy kicsit, aztán majd alakul! :wink:
Csütörtöktől szerintem készülhetsz...... 8)

Judy!

Örülök, hogy minden jól sikerült! :wink: Ezek szerint totál egészséges Mindenki! :D
Kár, hogy Anyudéknak el kell menniük és Ancsát ilyen hamar haza kell hozni! 8) Na majd jövőre! :wink:
Jó melózást Neked a héttől! :wink: Jössz, ha tudsz!

Boszi!

Jó nyaralást holnaptól! :wink:

Vero!

Még mindig csak csöndben......Nektek meg szerdától! :wink: És vigyázzatok Magatokra a hosszú úton!
Autón zár csere meg volt? :roll:


Mentem aludni, mert holnap viszem Adrit hallásvizsgálatra...János korán megy melózni.....és ha hazajöttünk van egy csomó vasalni valóm meg pakolászom még a Lányok ruháit a szekrényekbe! :)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, oksa. :D
remélem azért marad vlmi jó kis jel, én nyíltnapra nem is mentem csak a beiratkozásra ott meg nem kérdeztem. gondoltam majd szep-ben eldől de akkor tévedtem. :roll:
amúgy fogalmam sincs mit takar ez a vegyes csopi. :oops: KOlos kiscsoportos lesz.
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: