Új privát üzeneted érkezett!

Nekem tegnap az alja jutott.... az nem jelent semmit?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


jó reggelt!!!

Timi,
lehet hogy furcsa, de tényleg van bár 8) Fent a hetediken. Viszont alkoholt csak fél6-6 után lehet inni, munkaidőben csak alkoholmentes italok, szendvicsek, délben némi meleg kaja, meg ugye a szokásos nasik :D Tegnap férj ki is akadt, hogy oké, ha dolgoznom kell és azért maradok bent, akkor persze hogy elmegy a gyerekért, na de miért legyen ő az ügyeletes csak hogy bulizhassak :roll: Persze azért elment Ancsáért úgyhogy tudtam maradni. Amúgy PinaColada-t ittam 8)
Gyerek után 2 nap jár. Úgyhogy most összesen van 19 napom, igyekszem beosztani...
Apósnak büdös a fahéj, a kacsa és a liba pocsolyaízű, a pulyka totál ízetlen, ilyen hülyeségekkel meg mint padlizsán meg cukkini hagyjam békén. Meg mostanában már a csirkét sem szereti :roll: Ja a múltkor meg közölte, hogy unja a pörköltet - nem voltam túl fantáziadús disznóhúsból 2-3 hétig...főleg hogy abban a két-három hétben én inkább itt bent kajáltam :oops: A marhahúsnak meg eszement ára tud lenni, (meg én se szeretem annyira) úgyhogy azt nem főzök túl sűrűn... :oops:

Na megyek, indul a nap...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


UFF! UFF! :wink:

először is ...

Judy!
Annának utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :D
Irodai italozás meg ... :lol: :lol: :lol: nem vagytok piskóták!!! :lol:

Timi! Tenci!
igen! ha minden igaz akkor ... de csak halkan ... igen! elvileg holnap megyünk 1 hétre a Balcsira ... Balatonfüredre, a Danubius Hotel Annabellába (most megyünk 4x-re :D ) de addig még Laci a belit is kidolgozza :oops:

Timi!
hát te csaj!!! téged ki kéne találni!!! szóval nyertél???? :lol: betojás!!! valahogy az esküvői vacsira elfelejtették kirakni ezeket a kártyát amit kitöltöttél :shock: :D jó szorakozást nektek!!! :wink:

rólunk 2 szót:
hétfőn voltam János gyerek fülészetén Szofival = most semmi halláscsökkenést nem láttak :shock: :shock: :shock: betojás! na nem mintha nem örülnék! :D csak furi volt! szóval most semmi teendő. Manduláik egyelőre bent maradnak (Katának is többször volt fülgyuszija). Az meg hogy Szofinak nagyok az orrmandulái, az kinőhető, illetve a mandulák nem fognak olyan arányban nőni, mint ahogy a koponya fog nőni, így idővel normális méretűek lesznek. Erről még konzultátlok a gyerekdokival, mert azért elárulta a doki, hogy sokak kevésbé lesznek taknyosak ill. ha taknyosak is lesznek gyorsabban gyógyulnak ha nincs mandulájuk!!! mi meg azért egész télen valamilyen szinten mindig taknyik voltunk az ovi miatt. :oops:
Jánosba különben főleg Szofi arca miatt mentünk! A múlkori hiányos autósülés bekötés miatt, aminek egy kicsi, hosszúkás bevágás lett a visszamaradó nyoma. Ha nem mozdulatlan az arca, akkor látszik ez a göböcs, ami behúzza a bőrt. Szóval semmi jót nem mondott a nő, állítólag korábban kellett volna jönni. Fél év múlva akarja Szofit látni (minek ha már nem korrigálható) + állítólag nagykorában plasztikai sebészettel a szájürege felöl orvosolható a dolog! ezt is megbeszélem a gyerekorvossal! meg elmegyek a dokink által ajánlott sebészhez, ha visszajön szabiról de addig is veszek egy szilikonos, hegekre, sérülésekre való krémet amit a fül-orr-gégész doki ajánlott! mellesleg szerinte el fog ez még múlni Szofinak!!! :D PRÓFÉTA SZÓLJON BELŐLE!!!! :D :D

most viszont szaladok és bocsi mindenkitől, de még millió a dolgom itthon is + Auchanba is el kell ugranunk DU ...

úgyhogy most elköszönök egy hétre, majd jövök ... :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

 
 

Sziasztok!


Borsa!

"Utolsókból" lesznek az elsők! :lol: Végül is Valakinek a hsz-val zárni is kell egy oldalt! :wink: Nekem is volt már egy jó párszor! :wink:
Hogy telik a szünet? Vannak programok ahova mentek Emmával vagy 3-ban? Vagy nyaralni valahova pár napra?

Judy!

Komolyan mondom, ha após nem lenne ki kéne találni! :shock: :roll:
Akkor mit/miket szeret enni??? Lovat vagy macskát esetleg? 8) Vagy próbálkozzál még a csigával! :mrgreen:
Báros rész értve vagyon! :wink: És az ebédlő is ott van?
Milyen rendes férjedtől, hogy elment a Gyerekért az bölcsibe. :roll:
Azért megkérdezném tőle, hogy ki bulizott többet az utóbbi 2 évben! :roll: Főleg, hogy most ő is ahogy én "orrba-szájba" nézte a VB-t, Neked meg gondolom le kellett foglalni Ancsát, hogy "ne zavarja" addig sem. Pasik....! :roll:
Ja és tényleg. Akkor Neked idénre időarányosan jár a szabi. Ezt totál elfelejtettem. 8)
És hogy bírod az egyre több melót? Kellett már "külföldiül" 8) is beszélned? Mármint partnercéggel vagy hogy is nevezzem.

Vero!

Akkor csak csendben és halkan....nagyon jó nyaralást kívánok Nektek! És várlak vissza 1 hét múlva! :wink:
Halláscsökkenés....nálunk: Én is ezért voltam ma Adrival az Irgalmas rendiben....ex-ORFI.....a Frankel Leó utcában, hogy megnézessem egy másik doki nénivel is. Ovistárs Anyukájának jó barátnője és ovis társat is Ő küldte mandi kivétre a Bajcsy kórházba. Most ott a legjobb a gyerek....és felnőtt.....fülorrgégészet "műtétek és felszereltségek" szempontjából. Adrinak is most totál jó a hallása, de meg kell várni, míg megint süki lesz és akkor megnézi megint, hogy mennyi folyadék van a fülében és ha úgy ítéli meg, akkor irány a Bajcsy és kap egy tubust a fülébe. Vagyis mindkettőbe. (egyébként doki néni kisfiának is van tubusa) Mert ez a hallásingadozás a fülben lévő folyadéktól van. Na most mivel ez nem tesz jót a gyerek fejlődésének....agynak meg fülnek....ezért doki néni nagyon ajánlotta a tubust. Persze nem minden áron, csak ha tényleg úgy látja, hogy fontos lenne. Úgy hogy most mi is várakozón vagyunk.
De az tényleg nem hülyeség, hogy ha nincs mandulája. Legalább is annak, akinek általában a fülére húzódik a takony meg a nátha.
Valóban igaz, hogy ki lehet nőni, mert ahogy írtad a fejük/koponyájuk az nagyobb lesz, viszont a többi "füles rész" nem nő nagyon tovább, de szerintem hülyeség egy gyereknek azért 10 éves koráig évente többször fülbetegnek lennie, mert inkább szülők nem vetetik ki, "hanem majd kinövi a gyerek" jelszóval inkább "szenvednek". Mindketten....szülő is meg gyerek is. Legalább is én így gondolom. (látom nálunk, hogy Zsófi uncsitesó mennyit szenvedett és még a mai napig is szenved a takonytól, mert mindig a fülére megy és egy évben...főleg ősz-tél.....többször is középfül gyuszija van! :? )
Szóval inkább legyen szegény gyereknek 1-2 hétig "rossz" a mandiműtét után, mint hogy egy évben pl. 5-6 alkalommal középfül gyuszija legyen! :?
És ahogy írod, hogy Szofi orrmandulái nagyok, de kinőhetőek. Igen. Adrinál is ez volt, de ettől horkolt mint állat és hagyott ki a légzése és aludt rosszul és emiatt nem tudott a füle rendesen "szellőzni" és "süketült meg"! :? De mióta kivették a mandikat, él mint hal a vízben :wink: és süket sem volt annyiszor. Erről viszont...mármint a sükiségről....inkább a fülben lévő savós folyadék tehet. Ami ugye "jön-megy" , de előbb-utóbb ez is kinőhető. De azért ugye a gyerek fejlődése szempontjából nem mindegy, hogy mikor és hogyan...... :roll:
Szóval Verom! Kitartás! És tégy úgy ahogy a legjobbnak látod! :wink:
Egyébként most vagy az Auchanban? Bár gondolom a Savoyában "nyomjátok"! 8)

Na menek pihizek egy kicsit, még a Csajok alszanak! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
Szofinak nem folyadék van benne és a szervei is tökéletesek - hanem ahogy mondták - útközben elvész neki a hang = nem jut el a dobhártyáig. (ezt az audiológus mondta!) Gondolom szűkült a hallóvezeték! (= mandulák nyomhatják? mert nekik bazi nagyok vannak!!!) Szóval most ez van! lehet én is elviszem máshova. Mail-ben elküldöd a Frankel Leo-s dokinő elérhetőségeit? + hogy kell-e beutaló stb ....

most szabin van a mi dokink is, de beszélni fogok róla vele!

Zsófi meg meg nyomja az alvást ... majd utána megyünk Savoyába, vasalás kimaradt ... :oops: :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


BORSA-hihi-max annyi csak egy hsz-al maradtál le! :lol: :lol: :lol: gyúrjál wazze :wink: :lol: :wink:
és persze értem mit akarsz mondani :D tökéletesen egyetértek....-amúgy új dokid milyen ?fiatal?soksok szülést vezetett már?-és magánba vagy kórházban nyomod majd?

VERÓ-jóóóóóó nyaralást nektek!!!!holnaptól melegedés vasárnaptól kánikula!!!! :D :D :D aztán csokibarnán hazajönni!!!! :lol: :lol: :lol: és ki nem szállni a vízből...... :lol: :wink: :lol:
örülök,hogy csajok jól.....szilikonos cuccokról/krémekről én is jókat hallottam -tuti beválik! :D :D

JUDY-basszus ilyen munkahely!!!! :wink: :wink: :wink: csak még azt nem mondtad,hogy a tetőn van a medence ami a városra néz!!! :lol: és kik szolgálják a koktélokat??? :wink: :lol: 8)
ennyi finomságot nem szeretni :roll: :roll: apóskádnak egy kis tápszer? :wink: :lol: :lol: :lol: nincs szaga és még laktató is-jaa és könnyen csúszik,tápértéke 100%-szóval??? :lol: :lol:

TIMI-sokfogas kiscsajnak grat!!! :wink: :wink: én meg már azthittem közelítünk :lol: :lol:
hétfőre rendezem soraimat....talizunk a fodrásznál :D
nyereményhez....mázlista vagy!!!-és még hármaska megérkezése előtt kihasználjátok??? 8) )
Adrival mi volt???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na mégis csak itt pihizek! :lol:

Tenci!

Te vaksiiiiiiii!!!!! :lol: :wink: Két hsz-sal feljebb írtam...Veronál....hogy Adrival most minden okés és várjuk a "süketséget"!!!! Akkor tudnak majd mit mondani!!!
Ne csak nézzél, olvassál is és értsél is wazz!!!! :mrgreen: :wink:
Hétfőn várlak! :wink:
Még hogy utolértek fogzásban....hahahahaha :lol: ! De vigasztaljon, hogy 20-nál több Zizinek sem lesz, úgy hogy előbb-utóbb eléritek Ti is! :lol: :wink:
Még nem tudom mikor megyünk enni, mert a kuponon az van, hogy "Bármikor felhasználható" csak előtte telózni kell a Trófeába. Lehet meghagyom a szülinapomra..... 8)

Vero!

Ha odafértem a nagy géphez....most laptopról nyomom, mert János itthon és Ő bitorolja szokás szerint 8) ....és meg tudom nézni a leveleimet, akkor dobok mélt. Nem baj, ha esetleg csak nyaralás után látod a levelem? :roll: Ki tudja, mikor emeli fel János a fenekét a gép elől. :roll: Van hogy csak éjfél felé, akkor meg én már szundizom! 8)
Na erről beszéltem Szofinál, csak én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, hogy az orrmandulái nyomják el azt a részt, ahol a levegő és a hangok terjednek a fülbe. Mondom én, hogy Szofi dettó Adri. 8)
Akkor jó vásárlást, ha Zsófi felébredt! :wink:

Megyek, mert nálunk meg ébredések vannak! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!
küld a jó időt és megigérem hogy barnán jövünk haza!!! :lol:

Timi!
oké! nem baj ha nyaralás után jön a mail :D
füles dolog: nem, nem írtad érthetetlenül, csak én annyira nem értek ehhez, hogy azt hittem másról írsz, mert nálunk semmilyen folyadékot nem említettek! :wink: bár ezt meg én nem értem! mi az hogy most várjátok, hogy megint "sükedt" legyen????? :shock: :shock: :shock: ez nála hullámokban jön???
Más: Szofi János-os füldökija ... szóval már néha azt hiszem, hogy a doki csak látni akar minket és nem pedig megoldani a dolgot, szóval hogy is írjam, hogy ne legyen olyan nagyon ciki nekem ... szóval úgy tud nézni a pasi, hogy már néha pucérnak érzem magam ... :oops: :oops: :oops: már múltkor a LAcit kértem meg, hogy vigye el Katát hozzá ... szóval jobb lenne, ha egy profi nézni meg, de remélem nem baj, ha az első helyen az fog állni akit a mi dokinőnk mond?! :oops: :oops: :oops: különben én is akkor lennék IGAZÁN nyugodt, ha mind a kettőnek kivennék legalább az orr-manduláját ... :oops: :oops: (igaz! ez a Jánosos Doki mondta, hogy ha akarom, akkor szeptember közepére ad műtéti időpontot, de az ember csak nem üt a hasára ha egyszer a vele szemben álló doki nem támogatja a dolgot!) :oops: [/b]

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Timi!
mikor kezded a CTG-t???

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
Találtok olcsón kismamanadrágokat már őszre is.Farmer 5500 ft-ért.
Kismama-bandázs 1600 ft-ért.
www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Szép napot!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

elköszönni jöttem :D :lol:

Mindenki vigyázzon magára!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
jó utat és jó pihenést!!! :D Mától ígérik a jó időt, úgyhogy jókor mentek :D

Timi,
após disznót, marhát, babot és káposztát szeret enni - szerintem meg ezek büdösek :oops: :D
Bár nagyon király 8) szeretjük. Buli is szokott lenni ott. És jól keverik a fiúk a koktélokat 8)
Ebédlő: konkrét céges "menza" nincs, idén júniusig nem is volt meleg kaja, de mivel volt rá igény, ezért korlátozott mennyiségben van (erről a korlátozott mennyiségről annyit, hogy tegnap mikor felmentem egy salátáért 1 körül külön megkérdezte a srác, hogy nem akarok-e inkább meleg kaját enni, mert már kész is van, várni se kell :D ) Ez kimondottan bárnak van berendezve, persze vannak asztalok+bárszékek, ahova le tudsz ülni, és ott meg tudod enni a meleg kaját is. Meg van egy konyha egy másik szinten, ahova meg be tudsz ülni, megmelegíteni az otthonról hozott kajádat, és ott megenni. Plusz minden szinten van teakonyha :D Amúgy meg ha kimész az utcára, akkor 5 percen belül kb 30 kajálda van, úgyhogy van választék :D
Én is kérdeztem a férjemet, hogy és amikor ő elment a múltkor Érdre bulizni és éjfélkor talált haza? Mire vigyorogva közölte, hogy az a normál állapot, hogy én vagyok a gyerekkel, úgyhogy nem is érti mit akarok :D Na jó, persze ezek csak piszkálódások, úgyis elmegy a gyerkőcért ha kell :D
Meló: egyre több van, főnök kezd rájönni hogy terhelhető vagyok és ráadásul még sok mindent tudok is,úgyhogy jönnek a feladatok. Most fejest ugrasztott egy tesztelésbe + tegnap mondta, hogy kolléganőnek besegíthetnék egy másikban, meg még tervszámokat variálunk, meg jön egy új feladat és az én nyakamba szakadt, hogy kitaláljam, hogyan is kéne megoldani... Szóval most már nem unatkozom annyira. Na jó, július vége-augusztus holtszezon, ilyenkor nagyjából semmi nincs, azért is van időm netezni... :oops: Angolul kell beszélnem, persze, eleve a főnökkel is úgy társalgunk, meg a piaccal is (+ van egy portugál kolléga is a csapatban) Spanyolokkal, norvégokkal, svédekkel, dánokkal ez a közös nyelv :D Meg sokszor cégen belül is angolul megy a levelezés, mert ha utána tovább kell küldeni valamelyik piacnak, akkor mégiscsak gáz, ha magyarul van...

Tenc,
medence nincs (sajnos). De terasz tényleg van fent, ami a Westendre néz - bárból lehet kimenni, kiücsörögni 8)

Na megyek, fejtágítás jön a teszteléssel kapcsolatosan...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

Tigrincs, köszi, nagyon kedves vagy. :) Mészit nem terhesség miatt kerestem. :) Rákszűrésre kell mennem hozzá.
A 3 vonalzó 3 gyerkőcöt jelöl. Ákos 2001.11.29, Alexandra 2005. 03.24, Gergő pedig 2007.09.28-án született. Mindhárman Mészáros doktor és Várnai Gabi közreműködésével. :) Tényleg, Gabikával mi újság? Ő is elment, vagy ő még van?
Te ott fogsz szülni, vagy mész máshová?

Na, dolgozok tovább,
Mindenkinek puszi és jó pocakosodást, pihengetést kívánok!
Zsu

Kép
Kép
Kép
zsuzsóci29
 
 


sziasztok

tudom, tudom, lista dög vagyok, hogy nem írok már több napja csak Noel megint rossz periódusát éli, jön az 5. fog. már látszik a hegye, plusz alul is még kettő...alig alszik, nekünk semmi bogyó nem vált be, pedig nyomatom ezerrel. lehet el kéne menni vlmi homeos dokihoz aki ért hozzá. :roll:

szombatom megyünk esküvőre egerbe, unokatesómé lesz, ott is maardunk hétfőig, kis kikapcs. remélem jó lesz. bár a hátam közepére sem kívánom a szállodázást, így is oylan nehéz a két gyerekkel, álmos vagyok, fáradt, kimerült... :oops:

Vero, nektek jó utat, asszem jó időtök lesz.

Timi, ez olyan rémisztóen hagszik, a tubusos téma. remélem semmi gond nincs Adrival. és hogy vettétek ezt észre?

Tenc, ti hogy bírtátok a benntlétet. ma már jóidő, irány a kert. :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Vero!

Remélem jó volt az utatok lefelé. Láttam mikor integettél az autópályáról! :lol: :wink: Te is láttad, hogy én is visszaintegettem? 8)
Most jutottam csak nagy géphez 8) úgy hogy a doki elérhetőségi ott lesznek, mire hazaérsz! :wink:
Jánosos füldoki meg..... :evil:
De hogy baj!!! Azt a dokit választod majd, amelyik jobban meggyőzött. :wink:
Igen, Adrinál ez a "süketség jön-megy". Általában akkor szokott lenni, amikor ramaty idő....esős-nyálkás....van. Szóval november meg március környékén. Nem vészes, mert 1-másfél hétnél nem tart tovább, de azért nagyon sajnálom, hogy olyankor nem hall és igazán nem is tesz jót...ahogy mondtam....sem a fülének sem az "agyi fejlődésnek". Most nem mintha ettől "gyogyós" lenne, de ha beszélsz erről egy "rendes" fül dokival, aki elmondja, hogy hogy működik ez a dolog, akkor jobban megérted, hogy miről is beszél. Meg szóban könnyebb is lenne elmondanom, mint leírva.
Igen, lehet folyadék a fülben. Ilyen savós folyadék. Majd legközelebb ha megyek, ezt is megkérdezem, hogy ez hogy alakulhat ki. Annyi tuti, hogy most nincs folyadék a fülében, teljesen tiszta.
Doki néni azt mondta, hogy ne menjen a gyerek fülébe samponos vagy szappanos víz, mert ez gyulladást okozhat. A sima, tiszta víz és a medencés klóros....erre direkt rákérdeztem.....az nem árthat a fülnek. Mondtam a doki néninek, hogy okés, fület mi csak sima vizzel mosunk, de akkor hajmosásnál bedugom a gyerek fülét, hátha ezzel is óvom a fülét az esetleges bajoktól.
CTG: hétfőn hívom Ritát és Ő mondja meg, hogy mikor menjek először a héten. :wink: Szóval jövő héten: kezdődik Anya kezdődik!!!! :lol: :wink:

Judy!

Köszönöm a kimerítő választ, mind após, mind cég ügyben! :wink:
Mondjuk a káposzta az tényleg büdös, de finom! :lol:
Fejtágítást meg remélem túlélted! :wink:
Férjet meg.....csókoltatom!!! :wink:

Zsuzsó!

Akkor Alexandra csak 1 héttel született előbb, mint Adri! :D
Biztos váltottuk egymást a szülészeten! :wink:
Ha most "csak" rákszűrésről van szó, akkor a magánrendelő. Sógornőm is 1 hónapja volt ott Mészinél. :wink: (nálunk Mészi "családi" nőgyógy. Sóginőm, uncsitesóm, meg én is nála szültünk)
Gabival nem tudom mi van. Maternitybe tuti nem maradt, de hogy hová ment azt nem tudom.
Én most a szülésznőmmel Nováky Ritával fogok szülni a SZI-ben (Szent Imre), doki meg aki bent lesz, az lesz. Mészáros csak szeptember elején kezd a II-es nőin, én meg addig úgy sem húzom ki :wink: és így a két emberke közül...Rita/Mészi....maradt a biztos, Rita. Mészi egyébként nagyon örült neki, hogy legalább Rita "biztos pont" így nekem, sőt legutoljára mikor a dokinál jártam meg is jegyezte, hogy nem is kell nekem doki, ha Rita ott van, meg amilyen tempóban én szülök.....csak érjek be időben! :D :wink:
SZi-t már megnéztem magamnak, szülőszobák hasonlóak, mint a Kútban voltak annyi különbséggel,hogy 4 van, mindegyikhez van saját fürdőszoba, meg labda meg bordásfal meg mifene :wink: , + az IKEA szoba, ami franciaágyas, sarokkáddal meg a többivel amiket az előbb írtam.
400 ezerért meg nem szülök ott. Nincs rá annyi :oops: :roll: , de ha lenne, akkor sem adnék ki ennyi pénzt egy szülésért. Nekem inkább a dokim meg a szülésznőm a fontos. 8)
Egyébként dokit emiatt nem váltok, a 6 hetes kontrollra is Mészihez megyek majd vissza. Azért 15 év a dokival, az 15 év. 8) És mivel velem mindig nagyon rendes és korrekt volt, ezért nincs is okom váltani. Ez most sajnos így jött ki, de nem baj. :wink:
A legjobban csak azt sajnálom, hogy egy nagyon jó szülészetet...dokik/szülésznők/csecs.nővrek, mindre igaz ez.....elvettek a TB fizető Anyukáktól/emberektől! :?
Mintha nem lenne elég magánklinika..... Na most már mindegy.

Orsi!

A süketséget hogy vettük észre??? Erre gondolsz? Hát nagyon egyszerűen. Nem hallotta amit mondtunk vagy kérdeztünk. Állandóan visszakérdezett és ordítva hallgatta a tévét meg a rádiót. De ezt megelőzte az iszonyatos horkolása, légzéskihagyása meg hogy éjszakánként felébredt és nem tudott magáról....egyszóval konkrétan nem volt fent!!
De ha jól emlékszem, akkor Tünde kisfiának van/volt tubusa, valami hasonló miatt, nem? Ő biztos többet tud mondani Neked erről a tubusos dologról, mint én, mert én még...hál'Istennek! koppkoppkopp!!....nem találkoztam vele. Mármint a tubussal, hogy kellett volna bármelyik Lányomnak is. Remélem most sem lesz rá szüksége Adrinak, de ha a doki néni azt javasolja, hogy mégis kell, akkor a gyerek érdekében mindent!!!!
Noelnek meg továbbra is akkor jobbulást! És kitartást a fogzáshoz!
Esküvőre meg minden szépet és jót! :wink:
Még jó, hogy jön a jó idő!!!!

Boszi!

Ti is már a Balcsin "nyomjátok"? Larával minden okés? És Szofi?

Tenci!

Hány fokos a víz a mediben? Mindjárt megyek és megnézem én is, hogy nálunk hogy áll a hőmérséklete. Bár belemenni ma még tuti nem fogunk! :wink:

Megyek, mert felkelt a Banda! :wink:

További szépeket Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
csak azért kérdzetem, mert nálunk Koli is szereti üvölteteni a tv-t, de eddig nem volt gond ha szóltunk neki meghallotta, még a suttogást is.
remélem nem is kesz szüksége Adrinak a tubusra. igen Tünde Benéjének van tubusa.

igen, hiányzott már ajóidő, na nem a 35fok csak hogy ne essen, olyan depis a hangulatom olyankor. ki sme lehet menni.

képzeljétek van egy tök izgi(romantikus) története az esküvőnek: unokatesóm(Bálint) kb 12 éves volt amikor lenn nyaraltak balcsin, találkozott egy lánnyal (kb10) tök jól összehaverkodtak, és mikor vége lett a nyaralásuknak, Bálint azt mondta neki, hogy őt fogja feleségül venni. eltelt 20 év, Bálintnál életében is megfordult jó pár lány, a lánynak is volt pár baratja, nem tudták egymás vezetéknevét, szal nem tudták keresni egymást. majd egyszer egerbe ment Bálint munka ügyben ahol összetalálkoztak a csajjal. :D felelevenítették a régi szép időket, újra egymásba szerettek és két nap múlva esküvő. szerintem tök jó. :D :D
snooopy
 
 


Szép estét!

Látom senki nem volt tegnap....meg még ma sem. :roll:
Mi van Csajok!? Vero kitette a lábát egy kis nyaralásra, oszt mán Mindenki lóg?! :mrgreen: :wink:

Tenci!

Na nehogy már egész nap a vízben legyetek? 8)
Nálunk 21-22 fokos a víz, úgy hogy Adrit nem engedjük bele. Meg idő sem volt valami túl jó. :roll:
Hajnalban nálatok is volt hatalmas zuhi??
Mindjárt itt a hétfő! :wink:

Orsi!

Sztori nagyon jó. :wink: És mennyi idő után lesz...vagyis ugye ma volt :wink: ..... az esküvő? :D
És hogy derült ki, hogy tényleg Mindenki az aki?! Ennyire megmaradt az "arcvonásuk" 20 év után is? Vagy hogy?? Kérek további részleteket! :wink:
Egyébként remélem, hogy nagyon jól sikerült a mai napotok! Vagyis az egész vendégseregé! :wink:
És ha van csinosOrsiról :wink: meg Fiúkról esküvős kép egyet-kettőt kérünk! :wink: Tényleg, akkor Anyukádék is voltak a lagziban? Vagy ennyire még nem rúghat ki a hámból? :roll:

Tegnap csináltam szilvás gombócot. :wink: Eléggé melós munka, de ezerszer finomabb a bolti fagyasztottnál. :wink: Holnap meg sütök szilvás sütit. :wink: Szomszéd bácsitól kaptam a szilvát....vagyis a Lányokkal szedtük együtt :D .... és ugye mivel nincs üvegem....khm T! 8) ..... ezért egy részét lefagyasztottam, a többiből meg csináltam a gombit ill. holnap a sütit. Ja és még egy nagy tállal adtam át a másik szomszédomnak is! :D Úgy hogy Imi bácsi szilvája, jól körbe járt a szomszédságban! 8)

Na jó, megyek aludni. Majd holnap még jövök! További szép hétvégét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket Beni nevében!!!!!


Elteltek a szülinapok, a múlt hétvégén ünnepeltük anyuéknál. Benike nem kapott ajándékot, csak tortát Petya kapott egy playmobilos tűzoltóautót. imádja, azzal játszik állandóan, persze Beninek is az kéne és megy a harc érte. (képet majd teszek fel, ha a húgom átküldi)

A bőrgyógyászaton azt mondta a doki, hogy vírusfertőzésük volt és annak az "utóhatása". Kaptunk rá krémet meg fenistil cseppet, de már el is múlt szerencsére.

Judy: először én is azt hittem,hogy melegkiütés, de mivel nem múlt, hanem csak jött és már Petyán is megjelent ezért vittem dokihoz. Remélem tényleg tanulni fog a nagyobbaktól Petya az oviban.
Szuper a játszótér!!! Kb. mennyi volt? A férjed tuti nem vállal méegyet? Illetve mégegy kérdés, hogy azt a "hernyót" amit Ancsának vettetek a szülinapjára mennyiért vettétek és hol?
Ancsának boldog névnapot!! (utólag)

Timi: A kiütéseket valami vírus okozta. Azért nem mentem a gyerekorvoshoz és egyből a bőrgyógyászatra mentem a heimbe, mert tavaly a szülés előtt 1 héttel Petya keze-lába tiszta kiütés volt. Vittem a gyerekorvoshoz nem tudta mi az? Vittem ide a bőrgyógyászatra az sztk-ba, szétette a kezét a doki, majd elvittem a heimbe, ott azonnal tudta a bőrgyógyász, hogy mitől kiütéses és adott rá megfelelő krémet. A szülés előtt 3 nappal még a bőrgyógyászaton ültem Petyával :lol:
Igen mostmár tudom,hogy 2-3 hónaposan meg kellett volna mutatnom Benit a dévényesnek, de úgy voltam vele, illetve reménykedtem,hogy nem lesz baj. De az a lényeg, hogy tudott segíteni!

Ancsa: Lara hogy van????
Vírustól voltak a kiütések, nem viszketett és nem volt fertőző, de már elmúltak szerencsére!


Borsa:
Sajnálom,hogy nem jött a múlt hónapban a kistesó, de ne szomorkodj jönni fog hamarosan!!! (tudom ilyenkor a legnehezebb várni).
Valami vírus okozta a kiütéseket, de már elmúltak, szerencsére.
Megnéztem a képeket. nagyon jók!! milyen nagy már Emma!!!
Szeptembertől Emma is megy oviba?

Veronikusz: Örülök,hogy te látod a hasonlóságot köztük, mert mindenki más azt kérdezni, hogy honnan szedtem Benit? :shock:

Tenci:
jól viselte a kiütéseket Beni, mert nem viszketet neki, csak nagyon csúnya volt.
Ha korán kel Petya (7-8 körül, mert általában 10 felé kel csak) akkor igényli az alvást, mostanában magától megy aludni napközben, ha korán kelt. Kb. 7-kor fogom ébreszteni, ha megyünk az oviba, akkor tuti fog aludni.
Nekem mindkettőnek szerencsére nagyon jó az alvókájuk, csak Petya este nagyon nehezen alszik el, de ő mélyen alszik, Benit csak beteszem az ágyba és már alszik is, ő viszont éberen alszik, így könnyen felébred minden apró zajra.

Orsi:
Nem viszkedtek a pöttyök szerencsére.
Milyen romantikus az unokatesódék története... milyen volt az esküvő??

Halláscsökkenés Adrinál és Szofinál??? Hú nagyon durva.... Én is nagyon figyelem a fiúkat...

Mi ma voltunk a vasúttörténeti parkban, nagyon élvezte Petya.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


megjöttünk. hát...fárasztó volt. fárasztó azért két picivel "nyaralni". a szálló egész jó volt, volt 3 medence,+egy gyerek. na azt Koli imádta, h leér a lába és a feje is kilátszik. :D
esküvő: szombaton 4kor lett volna, de 4 előtt 10perccel leesett az ég, dörgött villámlott és szakadt egészen 6ig. szal gyorsan variáltak és berakták a szálló éttermébe a a rögtönzött "oltárt" (csak polgári volt)
Kolos már 8kor kidőlt. Noel f9kor ébredt és 12ig nyomta. Szabi szerint ő volt a legnagyobb party-arc. :lol: és ehhez képest 5:22kor már felkelt. brrr. kicsit sem voltam/vagyok fáradt. majd leragad a szemem.

Timi, ja megtudtam, hogy tudták egymás vezetéknevét de vlhogy mégsem találták egymást, meg nem is nagyon keresték. :D a lány volt 6éves a fiú 9.
na semmire nem emlékeztem jó, de azért a lényeg megmaradt. :lol: :lol:

megyek még mosnom kell, meg pakolászni
snooopy
 
 


Sziasztok!

Látom azért napi 1 hsz van! :wink: Én mától két hétig Nagyon nagy vagyok, de azért igyekszem géphez jutni! :wink:

Tenci!

Nagyon cukik a Fiúk! :wink: És Benedek teljesen úgy megy és dumál, mint Zizi! :wink: :lol: Csak Zizinek egy kicsit "jobb már" a beszélőkéje! 8) :wink:
Köszi az üvegeket! :wink: Remélem hazafelé menet csak a csoki fogyott el :D a lekvárok meg hazaértek! :wink: És ugye nem ettétek meg egyszerre mindet?! 8) :wink:
Nálunk ma már 26 fokos volt a mediben a víz. Adrit ki sem lehetett ma zavarni onnan! :wink: Ja és Adri is azt üzeni, hogy puszil! :wink:
De látom nem értél ma ide! :rol:

Brigi!

Örülök, hogy Beni bőre rendbe jött. Így már értem, hogy miért rögtön a HP-ba vitted.
És így van, a lényeg, hogy Beni a dévényestől rendbe jött. :wink:
Lehet, hogy pénzbe kerül, de szerintem totál megéri főleg a Gyerek miatt. És tudod mit mondok még! Szerintem tuti, hogy az agyi fejlődést is segíti, annak ellenére, hogy nem ezért visszük/vittük Őket dévényesre. Hiszen valahol a "pontok nyomkodásával" az agyat is stimulálja arra, hogy javuljon a Gyerek.
Képeket várjuk! :wink:

Orsi!

Nem baj, hogy a sztoriban az életkorok nem stimmeltek :lol: a jó sztori volt a lényeg! :wink:
Örülök, hogy minden jól sikerült. És utólag is sok boldogságot az ifjú párnak! :wink:

mreka!

Kérdőívet kitöltöttem! Jó volt! 8)

Borsa, Boszi, Kriszti, Sissy, Gigi....merre vagytok?

Mentem aludni! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vagyok én csak épp olvasó üzemmódban, mert tegnap megkezdődött a meló...

Orsi!
Ez egy igazi szerelmes sztory, filmbe illene mi hülye nők meg ott bőgnénk előtte :D

Timi!
Őszibari lekvár? Szilvás gombóc? Miért nem én vagyok a szomszéd :evil:

Judit!
Hol van ez a munkahely? Egyszer meglátogattam a barátnőmet (ő a nyugatinál dolgozik) És mi is felmentünk a bárba iszogatni..... :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Tenci!
Nem fiatal annyi idős lehet mint dr Hájsz ;) (hú emlékszik még valaki erre? :D) Lemaradtam várj... mi van.... szőke nő :D

Brigi!
Utólagosan boldog szülinapot!!!! Mi a helyzet Benedek mozgásával? Jártok még masszírozni? És ha nem vagyok indiszkrét, múltkor írtad hogy nem a legjobb a légkör otthon minden oké?

Veronikusz!
Jó nyaralást! De jó neked! :D

Zsuzsó!
Jó hallani rólad! Mi újság veletek?

Ancsa? Gigi?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


sziasztok,

jelentem én is vagyok, de inkább olvasóban mostanság :oops:
Megvagyunk, jól vagyunk, programok mennek ezerrel, amikor épp nem dolgozunk. Most hétvégén unokatesózás volt végig, szombaton a nagyobbik unokatesó volt nálunk egész nap (először aludtak együtt, kicsit aggódtunk, hogy hogy fog sikerülni a dolog, de megoldottam :wink: ), vasárnap meg le anyuékhoz, jöttek hugomék is, úgyhogy másik unokatesót zaklattuk egész nap :D
Ancsának volt egy halál aranyos húzása hétvégén, fetrengtünk a nevetéstől :D Anyukám csinált a gyerekeknek tócsnit uzsonnnára, csak nem krumpliból, hanem cukkiniből. Ancsa elkezdte enni, majd két falat után eltolta maga elől a tányért, ránk nézett és közölte: "másik kaja" :D hát mit ne mondjak, mi fetrengtünk a röhögéstől, nagypapa meg szaladt vajaskenyeret gyártani az unokának :D

Orsi,
unokatesó sztori tényleg nagyon romantikus :D Olyan jó, hogy ilyenek is vannak :D

Brigi,
örülök, hogy már elmúltak a pöttyök. Nagyon csúnyák voltak tényleg :( De a lényeg, hogy már túl vagytok rajta :)
Hű, nem tudnám megmondani mennyi volt, mert a faanyagot javarészt szinte ingyen kaptuk, de persze egy csomó minden kellett még hozzá... csavarok, hintakampók, hinták, csúszda, zsindely, kapaszkodók (ez utóbbi még nem látszik a képen, mert csak a festés után lesznek felszerelve). Nem olcsó buli, az biztos. Őszintén szólva ha teljes áron vesszük a faanyagot, nem biztos hogy olcsóbb, mintha megveszed készen... :(
Nem hiszem, hogy vállalna még egyet, ezt is be kéne még fejezni, de nem nagyon van rá ideje... :( Viszont van ismerős aki ilyesmivel foglalkozik, ha komolyan érdekel a dolog mondd el mit szeretnétek (és melyik részére az országnak) és megkérdezem mennyiért csinálná meg...
A hernyót az auchanban vettem, ha jól emlékszem úgy 5ezer körül. De elég sokféle volt, volt kisebb is ami olcsóbb volt, meg nagyobb is, kb ugyanebben az árban...

Borsa,
a nyugatinál :wink: :D
Láttam már az iwiwen is hirdeted a lakást... Legalább valami mozgolódás van?

Timi,
kérdésem van: kaptam egy orchideát. Átlátszó cserépben van, alá raktam egy nagy tányért - laposat, mert emlékszem, hogy írtad, hogy a gyökerének is kell fényt kapni - és egy olyan ablakba tudtam tenni, ahol reggel kap napot, de kb 10-től már árnyékban van. Öntögetem alá a vizet... Így szerinted megmarad? Vagy még kéne neki valami? :) Gondolom valami tápot kéne neki adni, azt milyet szoktál és hol veszed???
Bocs a sok kérdésért, de soha nem volt még orchideám... :roll: :oops: :D

Na mennem kell, megérkezett a svéd kontrollercsajszi, szórakoztatom picit. Legyetek jók!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Judy!

NEM Nap kell neki, csak FÉNY!! A közvetlen Napot azt nem szereti. Nekem északi ablakban vannak és imádják a helyet! :wink:
Azt szuperül csináltad, hogy csak tányért tettél alá, mert tényleg a gyökereinek is szüksége van a fényre. :wink: Én sosem tápoztam egyik növényemet sem, így az orchideákat sem! Annyit teszek meg az orchikért, hogy ha van esővíz, akkor azzal locsolom őket, ha meg nincs, akkor szűrt vizet....amiből iszunk meg főzők.....kapnak. De mindig felülről locsold, hogy a "fakérges földjén" átcsurogjon a víz a tányérjába. Aztán, ha a tányérjából már elfogyott a víz, én csak akkor szoktam megint meglocsolni! Szóval kb. 1 héten csak 1-szer locsolom őket! :)
Tápok, hogy milyen árban vannak, azt nem nagyon tudom, de Auchanban vagy Obiban lehet kapni ilyet kis műanyag üveges orchidea tápot (na jó, ennek tudom az árát 2-300 Ft.) , amit csak mellé kell "szúrni" a cserépbe és adagolja magát. Ez kb. 1-2 hónapig elég. Apukáméknál láttam ilyet. De hogy ettől szebb lenne vagy tovább bírná magát, hogy életben maradjon, ezt nem tudom. 8) Szóval, hajrá! :wink:
Ancsa beszólása tündéri!!!! :lol: :wink: Örülök, hogy jól vagytok! :wink:

Borsa!

Most tavasszal költözött mellénk az új szomszédunk. 8) Sajnos erről most lemaradtál! :roll: A másik szomszédom meg tuti nem költözik sehova, úgy hogy azt a házat sem tudjátok megpályázni! 8)
Viszont nem azért, hogy nagyon "húzzalak" 8) , de én is nagyon jól jártam az új szomszédommal, mert Pista bácsi felbuzdulva azon, hogy én lekvárokat pakolok el, megkérdezte, hogy hogyan csinálom őket és Ő is csinált! :shock: :D Sőt, mondhatom, hogy bőven lekörözött engem, mert Ő csinált epret, meggyet, sárgabarit, szedret az őszibarit meg ma csinálja! :lol: De eddig mindegyikből adott át 1-1 üveggel és mondhatom jól sikerültek neki! :wink: De ahogy mondaná, végül is Ő kisnyugdíjas és ráér most már ilyenekkel is foglalkozni! :lol: :wink: (felesége még dolgozik)
Akkor jó munkát Neked utólagosan is! Emma ilyenkor kinél van? Ki vigyáz Rá? Vagy Ő is megy/ment veled oviba?

Tenci!

Most van áramszünetetek vagy mi van???
Hétfő óta nem láttalak, pedig azt mondtad, hogy este felnézel! 8) Én meg direkt még a skype-ot is bekapcsoltam! :roll:

Brigi!

Avatart képed hova lett? :shock: Viszont Fiúk új vonalzója tök jó!
Egyébként minden okés felétek? :roll:

Megyek, mert lassan ebédeltetek! További szép napot Mindenkinek! Este még jövök! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, még annyit akartam, hogy képzeljétek el, tegnap reggel telefonálok a SZI-be, hogy NST-re szeretnék egy időpontot kérni. Erre a nő közli, hogy a hétre már nincs időpont csak a jövő hétre! :shock: (persze nem a legkedvesebb modorában, de letojom!)
Úgy hogy hétfőn megyek először, reggel 9-re. 8)
És a kérdések amiket fel (akart) tett..... :shock:
Na mondtam neki, hogy ez kicsit bonyolult és inkább megbeszélem majd az ott lévő dokival.

Vero!

Ha megjöttetek, csak egy Uff-ra.....! 8)


Most már tényleg húztam ebédelni! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
bocs, azt nem írtam le: emlékeztem rá, hogy nem szereti a napot, de sajna olyan ablakom nincs... Ugyanis a házon az északi ablakok mind miniatűrök (wc, fürdő, kamra néz arra), úgyhogy csak napos ablakom van, azokból választottam ezt... (a fürdő még lehetne jó neki, de onnan férj kiutálná, mert oda szokta rakni a könyvét mikor megunta az ázdogálást, és így útban lenne neki :oops: máshova meg nem nagyon tudja rakni, ami a kádból elérhető távolságban van és ahol nem lesz vizes. Mondjuk én is oda szoktam pakolni, csak én ritkábban áztatom magam :D )
Köszi az infót, akkor majd lövök neki tápot az auchanban, bár ha te nem tápozod őket és ilyen gyönyörűek, akkor lehet hogy annyira nem is kell??? :D
Csajok hogy vannak? Nálunk 24fokos volt a medi szombaton, akkor bementek a csajok (Ancsa + unokatesó) bár iszonyatosan sikoltoztak hogy hideg, de azért kijönni nem akartak :D Remélem most hétvégére már melegebb lesz :roll:

Többiek??? Mindenki nyaral??? :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Helló Lányok!

Még élek :lol: Kölkökkel kelek és velük fexem :roll: Nagyritkán kikászálódom, hogy Zsoltival is legyek néha vagy vmi felnőttpihiben is legyen részem(film, net, mi1más) Kicsit strapásak a drágáim mostanában, non-stop csicsereg mind2 vagy nyíg :? Ez ttól függ, hogy hány centire vagyok tőlük. 2-3 méter után nár a nyígás a jellemző :roll: Tanulnak egymástól :lol:
TIMI - Hajrááááááááááááááááá!
BORSA - Neked is :wink: Én totál azt hittem, hogy a múltkor... (mert 1x bekukk egy pár hete) Szal....menni fog ez :)
VERO - Éljen a Balcsi!
JUDY - Te beelnyúltál a jó melóba :D Legalábbis a látszat...de van egy apósod, hogy meglegyen az egyenlítés :roll:
ORSI - Kétgyerekes lagzi...nem hangzik pihentetően :lol: De környezetváltozásnak jó :wink:

Szeptembertől biztos több időm lesz 8) Bár Iván hallani sem akar az oviról...azért csak megkedveli (újra) :roll:
Húzok aludni, mert holnap megyünk a Dorogi-tóra (én vezetek, reszkessetek :lol: ) Csak összecuccolni másztam ki a porontyok közül :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó reggelt!

Ma egész napos áramszünetünk lesz fél 8-tól. Szóval mindjárt. :roll:

De.... Krisztinek (3Z Anyujának) és Valentinának SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Judy!

Ha csak reggel 10-ig süti a Nap a virágot, akkor hagyd ott. Az nem gáz! :wink: Csak ne változtasd a helyét, mert azt nem szereti! Bár ezt egyik virág sem szereti! 8)
Tápot meg próbáld ki, ha akarod. :) Bár látod az enyémeket milyenek táp nélkül is! 8) Esővíz olcsóbb! :D Bár 2-300 forint sem egy akkora összeg...... :roll:
Csajok jól. Nálunk mediben a víz 25 fokos volt, de Adri nem ordibált, hogy hideg 8) viszont Őt sem lehet kiimádkozni a vízből! :wink: Bár Adrinak a 22 fokos is meleg! :shock: :D

Ren!

Szia! :D Köszi! :wink:
Jó pancsizást ma Nektek. Itt lóg az eső lába! :? Mindegy, akkor felülről is kaptok egy kis vizet! :D
Én nem reszketek!!!! Vezetek! :lol:
Fúúúúúúúúú, Nálatok is mindjárt naaaaaaagy buli lesz! :wink: Sőt kettő is! :D

Na megyek, mielőtt lecsap az áram és elszáll minden. :D
Este jövök, ha lesz időm....meg áram! 8)

Nagyon szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
oké, értve 8) az enyém kútvizet kapott most, csak megfelel neki az is :D
Na jó, nálunk se Ancsa sikoltozott igazán - inkább az unokatesó, aztán meg már utánoztuk :roll: Viszont kíváncsi leszeka vízminőségre, már több mint 2 hete töltöttük fel a medencét, tavaly ilyenkor már algásodott, koszosodott. Most igaz nincs is olyan meleg, meg lehet hogy ez a másik fajta medencetakaró is jobb, de hétvégén még mindig olyan kristálytiszta volt, mint mikor feltöltöttük 8) Unokatesó valószínűleg jön most hétvégén is, és akkor biztos akar fürödni - na meg a sógorom is :D

Ren,
szia!! Jó téged is látni :D Nem csodálom, engem már ez az egy is ki tud borítani, hát még két kölyök :D
Melóhely tényleg jó, szeretem :D Mondjuk attól is függ ki a közvetlen főnököd, de általában azért rendben van. És ha feljebb akarsz kerülni, vagy más részlegre át, azzal sincs semmi gond. Én nagyon szeretem. Nem is akarok váltani, ha nem muszáj :D

Én meg ma már kocsival jöttem és egy darabig tuti azzal is fogok... Ancsa olyan fáradt mostanában, tegnap a kossuth tértől a szabadság térig ölben cipeltem - majdnem elaludt a metrón :? Biztos, hogy az időjárás is megviseli, de szerintem a napi két óra bkv is sok neki kicsit :? úgyhogy mondtam a páromnak, hogy nem akarom sz...ni a gyereket, inkább kifizetem a parkolódíjat, de ő legyen pihentebb...

Na megyek, indul a nap...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Mi is itt....

VALENTINA..KRISZTI:BOLDOG NÉVNAPOT!ezek a Kriszták nagyon eltűntek :lol: :roll:

TIMI-oks értem Adri süketségét :D csak mikor kérdeztem még nem láttam a hsz-at 8) )))érted? :lol:
lekvárod isteni asszem sűrűbben kell talizni veled :wink: :lol: amúgy nekem jöhet a nagyüveg is :wink: :wink: és hajad jó lett???
áramszünethez kitartás-nálunk 3napig reggel8-du4ig :roll: :roll: és jövőhéten még 2nap :idea:
izgis b@sszus lassan hónap vége!! :D :D :D ctg-s csaj meg le van magasról..... :twisted: csak azért mert kezelőorvosod nem ott dolgozik? :roll: és igen ne is magyarázkodjál....úgysem értené :lol: :lol: :lol:
akkor ma kettesben vagytok Zizivel?-és merre téptetek?vagy otthon voltatok?
milyen kis virágszakértő vagy te nőci??? :lol: :lol: :lol: habár akinek olyan csodás virágai vannak mint neked.... :lol: :lol: és egy kis hátszéllel János kíséretében..... 8) :wink:

JUDY-reméljük mi is hétvégére fürcsis idő lesz... :lol: habár itt a víz jó csak a levegő nem a legjobb-de így is harc van,mennének ezerrel :D
játszóváratok kész lett teljesen?
Ancsa édes lehet ahogy kifárad...nem is csodálom :roll: reggeltől estig...sokat vannak kint a bölcsiben?mennek valamerre????
és akkor igen autó-ennyi belefér,bele kell,hogy férjen :D

RENÁTA-jó pihizést!!! :D :D azért a három méter meglegyen! :wink: :lol: jófej gyerekek!!! :lol: :lol:
azért a miegymás is meglegyen :wink: :lol: :wink:

BORSA-meló ezerrel?sok gyerkőc van a kezed alatt???és Emma hol ilyenkor?

BRIGI-de jó,hogy már minden okés.....ez a játszás))lassan nekünk is mindenből kettő kell..mert mindig az kell ami épp a másiknál van-és ez már oda-vissza :roll: :lol:
szóval egész napos lesz Petya?-gondolom Te viszed hozod.....Benedekkel együtt :D
hogy álltok szobatisztasággal?

ORSI-party arc :lol: :lol: :lol: már most..mi lesz később??-majd ha jönnek KelemenAnnás macák :lol: :lol: :lol:
jól vannak fiúk?

ANCSA-talán Balatonoztok??? :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó reggelt!

UFF! UFF! :lol: tegnap este megjöttünk :D nagyon jó volt! lányok sírtak, hogy hazajövünk :lol: én kicsit örülök neki :lol: mert 1 hét alatt is 2,5 kilót híztam :lol:

remélem mindenki jól van!!!! visszaolvasni nem tudtam ... :? :D majd jövök, de most ... tudjátok!!! ki se látok a házimunkákból :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Én is most csak egy gyorsra..... 8)
Itt hajnali fél 5-kor olyan vihar volt dörgött-villámlott és úgy szakadt az eső 5-ig, hogy csak na!!! :shock: Aztán mikor fél 9-kor elindultunk itthonról a dolgainkra, na akkor megint rákezdett!
Egyébként fél 5 óta fent vagyok 8) , nem bírtam visszaaludni, úgy hogy vasaltam meg tettem-vettem fél 8-ig, míg Zizit felkeltettem és elindultunk. De képzeljétek, azóta sem tudom magam lelőni, totál nem vagyok még fáradt! :shock: :roll: Aztán lehet, hogy 9-kor meg kidőlök?! :roll:

Tenci!

Kedd óta kettesben nyomtuk Zizivel! :wink: :lol: Ma este jön haza a Banda, mert holnap megyünk Balatonfenyvesre Ricsiékhez kerti partizni! 8) Ez csak a szokásos éves parti, amikor hazajönnek pihizni Németországból. Reggel megyünk, este jövünk. Sütiket már meg is sütöttem holnapra! :wink: Jaaaaaaaaaa, meg fognak nagyot nézni, ha meglátnak :wink: :lol: de még akkor mekkorát, ha megmondom mikor is szülök! :shock: :lol: :wink:
Tegnap is meg ma is, mászkáltunk Zizivel. Tegnap vittük Opelt szemlére, ma meg voltam megint fodrásznál, szárításra 8)....ha már holnap úgy is buli :wink: .... utána védőnőnél....ezt inkább nem mesélem el, mert forr az agyam :evil: ...igaz nem a védőnőtől, utána meg mentünk Auchanba vásárolni. Szóval tök jól eltelt kettesben ez a pár nap! :wink:
Nagggyon ééééééééééééélveztem!!! :lol: :wink: 8)

Vero!

Üdv újra itthon! :wink: Csináld csak a dolgodat, aztán ha ráérsz jössz bővebben is és mesélsz! :wink:

Judy!

Igen, tudom én is, milyen az, amikor a másikat "majmoljuk"! 8)
Kicsit kiborító tud lenni! :oops: :roll: De hát ez van, kibírjuk! :wink:
Biztos jó a kút vize is neki! :wink: És remélem sokáig megmarad majd. Azért egy képet dobhatnál róla, hogy milyen is az az orchidea! :wink: 8) Plííííííííííííz!!!! :D
Mi is kezeljük mindenfélével a medencét! Az "úszóban" mindig van minimum 3 klórtabi. Főleg ha sokat esik az eső, akkor nem árt, ha van benne klór.
Akkor jó autókázást Nektek. Tényleg fárasztó lehet egy ilyen kicsinek a sok utazgatás! :roll: Kitartást! Parkolóhely meg csak lesz mindig! Cégnél nincs lehetőség valami "kedvezményes" parkolásra? :roll:

Na itt megint dörög meg esik! :evil: Mindegy, holnapra jó időt mondott! És lesz is jó idő!!!! :wink: :lol: koppkoppkopp!

Most megyek, mert Zizi ettől az időtől kicsit jobban befáradt. Vacsizunk, fürdünk, aztán irány az ágy! :wink: Holnap megint úgy is korán kell kelnünk! És ugye holnap már megint minimum két Gyereket kell "összekaparnom" indulás előtt! 8)

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!
Anna kajás beszólása :lol: :lol: :lol: szegény! így elfárad? :oops: éljen a kocsi! :wink:
a játszótér tényleg nagyon sirály!!!! :D
orchidea: képet!!! (hamár nekem nincs egy db-om se! :lol: )

Orsi!
szóval jót buliztatok!!! :D valahogy el tudom képzelni, hogy milyen "pihentető" lehetett!!! :lol: party-arc :lol: aranyos lehetett!
LOVE-STORY: :P :D :D tök romantikus!!! :D

Brigi!
szerintem meg akkor is hasonlítanak!!! :lol: :lol:

Reni!
hajrá vezetés!!! :D hajrá pancsolás!!!
szóval 2-3 méterig nincs visítás??? :lol: nekem akkor is visítanak, ha mellettük állok!!! :oops: :oops: :evil: :shock: :? :lol: :lol: :lol: ma pl. Kata fenéken harapta Szofit az Auchan kellős közepén!!!! :shock: :shock: :shock: áh! most se őszültem meg! :lol: :lol: nem is értem mért röhögnek rajtam folyton a vásárlók!!! :lol: :lol: :lol: (ki az a hülye aki 3 gyerekkel nagybevásárol??? :shock: :? :D )

Tenci!
mi van ott nálatok vazzzzze???? mi ez a sok áramkimaradás/áramszünat???? azért ha 5 percre visszakapcsolják akkor írj 2 sort!!! :lol:

Timi!
:lol: szóval már a szomszéd bácsit is betanítottad??? :lol: betojok!! :lol:
Adri-hallás: oké! értem! nekünk nem ilyen természetű a dolog!- szerintem! de majd egy másik doki megmondja a tutit! :)
CTG: bakk..... mindjárt szülsz!!!! :shock: :shock: :shock:
de látom jól kihasználod az utolsó pillanatokat: fodrász hetente, befőzés, grill-party :lol: remélem nagyon jól sikerül a mai napotok!!! remélem géppel a kezedben mentél be a kapun, hogy az első sokkos arckifejezésüket meg tudd örökíteni!!!! :lol: :lol: :lol: na és a másodikat, mikor megmondod hogy mikor is szülsz!!!! :lol: :lol: :lol:
integetés: :lol: ja! ja! na ná hogy láttalak!!! vissza is integettem!!! :lol: :lol: :lol:

Borsa-Orsi!
hajrá lakáseladás és hajrá 2 csík!!!! addig meg nyugis gyerekeket az oviban!!! :lol:

Gigi!
merre jársz? elfújt a vihar???? :lol:

mi jól! Laci dolgozik! tegnap megjött az unokatesója is! lányok kicsit unják magukat :oops: lehet jövő hét után beadom őket 1 hétre az oviba! :oops: :oops: még nem tudom! de most nagyon jó lenne 2-3 szabadnak nekem! :oops: (takarítás, vasalás stb. miatt)

megyek, mert estére pizzát igértem és még össze sincs gyúrva a tésztája :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


VERO - Ez a popsiba harapós :roll: :lol: :lol: :lol: Én is mindig full létszámmal megyek vásárolni. Iván 10x körbefutja az üzletet, sosem tudom merre kavar, csak néha előkerül. Mondjuk én nem járok nagy helyekre. Úgy értem Auchan és ilyesmi. Utálom és kész :wink:
Pancsolás...naja...majd nyáron :roll: Volt helyette vadaspark :wink:

TIMI - Tényleg mindjárt 3 csajod lesz :shock: :D Lesz meglepi, azt hiszem! Ha jól értem a német látogatók mitsem sejtenek a helyzetedről 8)
Az orchideás írásokat át is ugrom :? Én is kaptam anyák napjára 1et, de minek :?: Nem véletlenül nincs semmilyen virágom :lol: Bár ez még él. Bnőm is olyan botanikus fajta mint én és szerinte az orchidea mindent kibír, mert nála is gyönyörű :D Az enyém....most 4 levél...elég satnya :roll:

TENCI - Pihi? Az mi? Ha jól tudom nálatok se nagy alvók a fiúk :? Néha kész vagyok. Nem fér minden bele az időmbe, csak ami muszáj. Főzés, mosás, játszótér, olykor takarítás, vasalás ilysemi....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


RENÁTA)-BOLDOG NEGYEDIK SZÜLINAPOT NAGYFIADNAK!!!!!hűűűűűűű már a negyedik :lol:

jaaa alvás-nálunk sem sok :lol: mondjuk éjjel már okés,nappal Benedek max egy óra Mikey lassan másfél éve semmi :roll: :lol: reggel hatkor indítanak úgy este 9-fél10ig.....nálad Iván egész napos az oviban?alszik még napközben ugye?
és milyen volt a tavon?tudtatok fürcsizni? :D :D
vezetés gondolom remekül ment-ha oda és vissza is értetek.... :wink: :lol: :wink:
kiscsajod lassan elindul???vagy már beindult? :lol: :D
szülinapi buli lesz?és együtt tartjátok? :D

VERÓ-áramkimaradás-újítják a rendszert....tájékoztatót kapunk ez van....ilyenkor jön rá az ember milyen fontosak is ezek a dolgok....régen volt ilyen?mégis megéltek/jóléltek....na mindegy mi már ebbe születtünk bele :roll: :D
amúgy írhatnál picit milyen volt a nyaralás....olyan nagy kánikula nem volt na jó 2nap volt :wink: :lol: éééés miket csináltatok?gondolom ha csajok nem akartak hazajönni szupi volt minden :wink:
pizza milyen lett?megint csak a morzsák maradtak neked? :lol:

TIMI-milyen volt a buli???döbbenet? :wink: :wink:

hogy bírtátok a vihart?-nálunk a srácokkal vagy fél11ig éjjel buliztunk az ablakokban :D ide oda rohangáltunk sikoltozva nézték a villámlást élvezték a dörgést na meg az esőt....szóval kis viharvadászok :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Reni!
Ivánnak nagyon sok boldogságot kívánunk!!! :wink:


vásárlás: hát igen! ki hogy szereti intézni! én 1x megyek vásárolni 1 héten, de akkor csurig van a bevásárló-kocsi :lol:

Tenci!
oké! oké! értem! nem cikizésből írtam! néha itt is előfordul, bár még ilyen hosszú nem volt és főleg nem több napig! :? :shock: :) és igen! tényleg furi már nekünk hogy akár egy fél órára is ne legyen áram :lol: puhány népség! :lol: (én ilyenkor mindig csak a hűtő tartalma miatt aggódom! megvagyok áram nélkül :wink: )
vihar: nálunk nem volt MOST semmi!!! :shock: :D
Balcsi: hát! lent csak egy délelőtt volt eső, egyébként meg vagy a kinti vagy a benti medencében fürödtünk + 1 délelőtt a Balcsiban :lol: (23 fokos volt). Nem is voltunk sehol. Még a Tagore sétányon se jutottunk végig. Reggel most viszonylag sokáig nyomták a lányok (kb. 7:15-ig) majd mire összeszedtük magunkat ... majd a kb 1 órás reggelizés (zabálás :oops: :lol: ) és már 10 óra is volt, akkor meg kezdődött a DE-i animációs progi (10-12-ig, festés, só-liszt-gyurmázás stb) közben egy kis fürdőzés a medencében, mert hogy ott volt mellette a foglalkozás, majd kimentünk egy kajáldába (a szállódával szembe, csak hogy ne terheljen meg a sok séta :lol: :lol: ) majd DU csendespihenő Zsófi miatt (ilyenkor Laci mindig megmutatta Zsófinak hogy hogy kell :lol: = odafeküdt mellé :lol: ) én meg a két naggyal buliztam a másik szobában addig :D majd 3-tól 5-ig (?) megint valami gyerekprogi, vizi-aerobik a felnőtteknek a mediben, ügyességi játék koktél-utalványért :lol: este 6-tól meg már vacsi volt, ami megint csak nagy zabálás volt :lol: 8-tól meg még egy utolsó gyerekfárasztás: mini-disco 30 percben, majd a 3 animátor csaj ökörködött még egy fél órát! szóval jó későn feküdtek mindig :D ja! és elszámolták magukat és majd 25 ezerrel kevesebbet számláztak :lol: :lol: :lol: úgyhogy még biztos megyünk az Annabellába! nagyon jó volt most is :D hazafele meg be akartunk menni megint a Tapolca-i tavas barlangba, de nagyon sokan voltak most is, így majd legközelebb előre bejelentkezem interneten! :oops: már másodszorra futottunk lyukra :oops: így viszont elmentünk Hévízre megnézni a papámat, aki még mindig a hátát kúráltatja :D örült nekünk, lévén egyedül ment. Anyukám már visszament dolgozni. :?
pizza: isteni lett! :D szerencsére a fiút csak később jöttek, így én is tudtam belőle enni. Ma meg gyros volt sültkrumplival, tzatzikival, vanilia fagyival :lol: holnaptól meg jön megint a GastRoyal :cry: :lol: :lol: :lol: lesz mit lefaragni! :lol: tényleg! te még fogyózol?

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Bocs lányok, de nem néztem a naptárra... :oops: Krisztáknak boldog névnapot utólag!!!!!

Mi most itthon, kisasszony a szombat délutáni alvásból 38.8-al ébredt :? előtte semmi jele nem volt a dolognak... Levittem az ügyeletre, de nem talált semmit a csaj - tüdeje tiszta, torka nem piros... :roll: Valószínűleg valami vírusfertőzés, mert a lázon kívül a világon semmi baja, viszont éjjel már párom is lázas volt :roll: főnököm most próbál laptopot szerezni nekem, hogy tudjak itthonról dolgozni a héten, csak eddig még nem sikerült... De már nyomon van :)
Ma elmentünk doktornőhöz is, erre kiderült, hogy szabin van, és a másik gyerekorvos helyettesíti ugyan, de csak a saját rendelési idejében... Úgyhogy holnap reggel újra játszunk :?

Tenc,
hát így ugye nem fürödtünk :(
Játszóvár lefestve, még egy korlát meg egy létra meg a kapaszkodók hiányoznak - lassan kész lesz. Persze a csúszda meg a hinták már teljes használatban :) Csak ugye most, hogy lázas nem mehet ki ha süt a nap - meg is bolondulok tőle idebent :roll:
Szoktak kimenni, a Szabadság téren van egy szép nagy játszótér, oda járnak, vagy ha nagyon meleg van, akkor a szökőkúthoz, esetleg sétálni a bazilika felé, ilyesmik...
Ti hogy vagytok? Fiúk szétszedték már a medencét :D

Timi,
cégnél kicsi a mélygarázs, úgyhogy csak a céges autók férnek be. Most találtam egy helyet, ahol havi 10ért tudok parkolni - ez is a westendhez tartozik - persze ez is a közel nulla szolgáltatás kategória. Azon a területen, ahova a kormányzati negyedet tervezték, van egy elkerített telek, dupla sorompós bejárattal, plusz bódéval, ott napi 750pénz a parkolás, vagy havi 10. Ja és ha nem bérletet veszel, viszont 5000ft-ért vásárolsz a westendben (ennek 1db nyugtán kell lennie!!), akkor aznap ingyen parkoltál. De valószínűleg a bérlet jobban meg fogja érni, de majd meglátjuk. Augusztusra még nem vettem, mert úgyis szabin is leszek, meg az elején még nem parkoltam ott - így már nem érné meg. Most meg direkt jó, hogy nem vettem, hogy nem is megyek - szerintem egész héten... :(
Na milyen volt a kerti party??? Megnyúlt arcokról kép? :lol:
Orchideáról dobok fel képet a végére...

Vero,
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!!! :D
Én is most 3 heti adagot vasaltam le a hétvégén - az utóbbi időben voltak elmaradásaim ezen a téren :oops: - de most már végeztem, már csak port kéne törölni, és utolértem magam... Persze egy ablakpucolás, meg nagytakarítás ráférne a házra, de asszem arra majd kiveszek egy hét szabit valamikor szeptemberben, amikor férj tudja bölcsibe hordani a nőszemélyt és nyugodtan tudok dolgozni... :roll: :D
Orchidea-kép a végén :wink:
Popsiba-harapós történet nem semmi :shock:

Ren,
Nagyfiadnak boldog negyediket!!! :D És Linda is mindjárt egy éves... úristen hogy megy az idő :shock:

Orchidea:
Kép

Na megyek mert a lányom szétszedi a házat... Amúgy nem úgy néz ki, mint aki beteg :roll: :D Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Élek még és egyben is vagyok! :lol: És az is igaz, hogy enyém a laptop, de Ádám valami olyan "brutál játékkal" játszik a nagy gépen, hogy nekem alig jut a net-kapcsolatból! :twisted: :roll: Szóval totál lassú a loptop! :roll: De próba szerencse....... :)

Na ma voltam NST-n. Minden rendben, a GBS-t is nagy nehezen levette az a "kedves doki" :evil: akire csak 1! órát kellett várnom NST után. Szóval "megismerkedtem" az egyik legellenszenvesebb SZI-s dokival! :evil: Jaaaaa és NST-s nő mondta, hogy jövő hétre Ritával beszéljek meg egy időpontot, mert nincs túl sok hely :shock: és NST-t a szülésznők is tudnak csinálni! Okés, mondom. Erre felhívom Ritát, mondom Neki, mi a helyzet erre azt mondta, hogy neki ez új, mert valamilyen rendelet alapján, a szülésznők NEM CSINÁLHATNAK NST-T! :shock: :evil: De mondta ne aggódjak, utána kérdez, és majd visszahív. Mondtam Neki, hogy Ő se aggódjon, ha tényleg nem csinálhat vizsgálatot, akkor úgy is bepofátlankodom a jövő hétre is. Nehogy már ne!!! :evil: Szóval sirály a dolog! Ennyit a naaaaaaagy kórház(ak)ról......
Akkor már csak azt nem értem, ha ilyen qva :oops: :roll: ...má bocsesz!!!! ......sok a kismama, akkor miért csak 8-13 óráig van NST????? Mert ugye elég vicces, hogy múlt héten kedden reggel 8-kor telóztam oda először és CSAK mára kaptam az időpontot! Nem tudják, hogy mennyi a "kismamájuk"??? Vagy mi van?? Na mindegy.....

Balatoni-party!

Köszi jó volt minden még az idő is! :wink:
Nem csak a "német" barátaink nem tudták a Pocakot, hanem senki sem, aki ott volt! :lol: Szóval először néztek nagyot, majd mosolyogtak meg gratuláltak, de igazán csak akkor keresték az állukat, amikor mondtam, hogy mikor is érkezik Pocaklány! :mrgreen: :lol: :wink: Na ettől teljes döbbenet volt...persze csak jóindulatú....mert azt hitték, hogy még csak kb. a 7. hónapban járok "ekkora pocakkal"! :lol: Mondtam Nekik, hogy a látszat néha csal! :wink:
Vero/Tenci/Ren! Sajnos a gép, hogy kattintsak az arcokra a döbbenet láttán....nem volt időm! 8) Meg igazából eszembe sem jutott! 8) Tényleg egyikük sem tudta, de az arcok még most is előttem vannak! :mrgreen: :wink: :lol:

Vero!

Örülök, hogy minden jól sikerült a nyaralásnál! :wink:
Nagy géphez meg este igyekszem hozzáférkőzni! 8)

Tenci!

Nálunk csak Zizi viharvadász....hogy a Te szavaiddal éljek! :wink:
Adri sem fél a vihartól meg dörgéstől meg semmi, de nem érdekli a dolog. Bezzeg Zizit.....na Ő napközben rohangált ablaktól-ablakig. Este azért Ziz már időben ment aludni.
Én nagyon utálom ezt a kellemes meleget, mert Pocaklány igencsak mozgékony és azért nem szeretném, ha idő előtt kibújna! :roll: Mármint örvendenék, ha még 3 hétig bent lakna, mert van még mit elintéznünk és a héten még a Nagyok is itt vannak! Bár tudom ez nem kíváncsiság műsor, de azért igyekszem meggyőzni arról, hogy jobb ott bent még Neki. Meg főleg, hogy holnap megyek de. 4D-re és ugye még apasági nyilatkozatot is el kell intéznünk! 8)

Ren!

SOK BOLDOG 4. SZÜLINAPOT IVÁNNAK!
Melyik Vadasparkban voltatok? Vezetés milyen volt? Letoltál mindenkit a színről?! :lol: :wink:
Orchideád most biztos pihen! 8) Hagyj neki időt. A lényeg, hogy sok fény....nem nap!!!....legyen neki! :wink: Botanikai oktatás befejezve! 8)

Bocsi, most csak ennyi! Remélem elküldi ezt a pár sort a kütyü.
Igyekszem még jönni a héten..... :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Egyszerre!!!! :lol: :wink: De szép a virágod! Azt egyik nekem is ilyen! :D Látom jó helyen van! Nem mozdítandóóóóóó!!!! :D :wink:
Megyek és gyorsan el is olvaslak! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Elolvasva. 8)
Akkor Ancsának jobbulást! Remélem hamar túl lesz rajta! Meg férjed is!
Parkolást értem! És a havi díjba esetleg beszállna a cég? Vagy ez felejtős? :roll: Ha nem, akkor kérjél céges kocsit! :lol: :wink: És hajrá loptop szerzés!!!!! :D Remélem ügyes lesz a főnököd! :)
Na és ha meglesz a teljes játszóteretek, jöhet arról is majd a kép! Addig beérem az orchideáddal! :wink:

Megyek, pihizek egy kicsit, míg Csajaim alukálnak! :wink:

Pussz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2010.08.09 14:10-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
pont egyszerre :D
NST történet durva!!! De a SOTE-n is ilyesmi volt... Bár ott nem sózták a szülésznőkre, volt egy csajszi, az csinálta, de ott is csak 8-13-ig volt és folyton tele volt... Képzeld mi volt ott, mikor az egyik gép tönkre is ment :? Mondjuk nekem annyiból volt egyszerűbb időpontot egyzetetni, hogy ott volt mellette a dietetikus, akinél minden héten ott ültem egy egész napot, és volt időm kivárni, míg a csajnak volt egy nyugodt perce és be tudott pakolni valahova :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ja, itt is 3 gép van, de azért tényleg durva, hogy "lepasszolják" az embert. :?
Persze a másik Csajszi, akivel együtt ültem bent...nagyon jó fej volt, dumáltunk is, Ő 26-ra van kiírva 8) ....., neki volt időpont egyből jövő hét keddre reggel 8-ra. Bár gondolom csak azért, mert a Prof. a dokija! :twisted: De legalább Ő jól járt, meg ugye már szült ott egyszer. Na mindegy. Rita ma éjszakás, este felé majd úgy is hív és akkor majd megtudom, hogy tényleg meg tud-e "NST-ni" vagy nem. Ha nem, akkor pofátlan leszek és holnap reggel 8-kor csörgök és kérek időpontot a jövő hétre. Csak nem ba....ik ki velem a nő. Bár azért durva lenne, ha egy 38 hetes kismamát....legyen az bárki.... nem tudna beszorítani, főleg, hogy ma már voltam ott.

Na jó, most már tényleg megyek! Szépeket Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Krisztiknek (utolag :oops: ) mi is sok boldogságot szeretnénk kívánni!!!

Judy!
jobbulást a Betegeidnek!!! :oops:
parkolás: nem semmi! de szerintem is jobb lesz így!
orchidea: nagyon "király" :D egyszer én is ilyet kérek majd Lacitól! :wink:
játszó: igen! igen! ha kész lesz kérünk szépen képet róla! annyira tuti lesz!!! :D férjed előtt tényleg le a kalappal! 8)

Timi!
hát! no comment!!! :evil: ez a SZI-s nőci .... :x nem baj! ezt a kis időt már fél lábon is! utána meg le lesznek tojva :lol:

Viharvadászkodás: hát! nekem momentán a két kicsi össze tojta magát! Szofi azóta is kérdezi ha látja, hogy az időjárást nézem, hogy "most hol fog villámlani"? :shock: de komolyan! szó szerint ilyen lehetett a világháború! mert többször a szomszédba csapott bele!!! + még vízhangzott is! a házban az egyik lakásnál volt betöréses üvegérzékelő és vagy 1 órán át ment a lakássziréna :? :oops: :shock: úgyhogy a két kicsi pénteken itt ült az ölemben, vagy a combomat szorongatva vonszoltam magam a lakásban :lol: :lol: :lol: :lol: én viszont imádom! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


mi ez a pangás??? :shock: :? :oops: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyorsra, mert János meg Nagyok mindjárt hazaérnek a fagyi diszkonból :D és ebédelünk! Kicsik már alszanak!

Hát ne tudjátok meg ma is milyen bunkó volt a nő, akitől az időpontot kell kérni NST-re :evil: ráadásul ő is csinálja :? , de nem hagytam magam...szokásos szöveg, hogy nagyon kevés az időpont és a hely :evil: ..... és így nagy kegyesen felajánlotta a hétfő 12.30-at! Mintha hobbiból járnék oda! Aztán meg ha nem mennék, még én lennék leba....va! :evil:
Tegnap este ugye hívott Rita és mondta, hogy ne hagyjam magam lerázni, mert ez ott a rendelőben az NST-s feladata, hogy megcsinálja a kismamáknak amit kell. Hát mit ne mondjak, marha sok dolguk van! :evil: Rám teszi a kütyüt, beállítja, beírja a nevemet meg a szülés dátumát a gépbe, utána traccsol a szomszéd szobában vagy felveszi a telót, ha csörög, majd 15 perc múlva "lekapcsol", vérnyomást mér és annyi. Szegénykém bele ne szakadjon már ebbe! :evil:
És igen, egyébként szülésznők csinálhatnak NST-t, de nem a kórházakban/rendelőkben, hanem MAGÁNRENDELŐKBEN! :shock: :evil:
Meg is kérdeztem a nénit, hogy "maga szerint egy szülésznőnek van magánrendelője??" :evil: Na mindegy, ezen én már nem idegesítem magam. :roll:

Vero!

Ahogy mondod, ezt a kis időt, már fél lábbal is kihúzom és többet a tájára sem nézek ennek a kórháznak/rendelőnek! :roll:
Egyébként ma a 4D-n a szonográfus mondta.....nyugdíj előtt a SZI-ben dolgozott még Jánosom is emlékszik rá! :wink: .....hogy tegnap a lehető legbunkóbb dokit fogtam ki, ennél rosszabbat ott már nem tudok! :shock: :roll:
Már csak abban reménykedem, hogy nem ez a doki lesz pont ügyeletben, amikor Pocaklány születik! :oops: :roll:
A többit majd szóban! :wink:
Egyébként én is viharvadász!!!! :lol:

Tenci!

Két uff-ra ugorjál már be szívem! :lol: :wink:

Megyek, mert megjöttek. Persze a diszkont nem 10-14-ig van nyitva, hanem 14-től....! :twisted: 8)

Szép napot Mindenkinek! Ha tudok még jövök!

pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és képet sajnos nem tudott csinálni Pocaklányról "szono bácsi" , mert nagyon belefúrta az arcát a placentába, sőt még a tenyerét is az arca elé tette! :?
Úgy hogy hétfőre visszahívott, hogy hátha akkor talán nem csinál ilyet ez a Gyerek! :wink:
Egyébként most kb. 3300g és kb. 50-52 centi! :shock: :lol: Szép méretek!

Holnap uccsó vérvétel-vizelet itt az Sztk-ban!


Na mentem, mert éhes a Banda....meg én is! Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
:evil: ekkora parasztot!!!! :evil: el se hiszem!!! :evil:
Pocilány meg bújkál még egy utolsót anyuciban! :lol:
mi ez a fagyi discont??? :shock: hol van?

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


És ez itt a reklám helye!
nováky_rita
 
 


UFF!
nincs itt senki??? :shock: :oops:

Tenci!
te már csoki nő vagy??? :lol: kéne egy mobil-internet hogy tudj netezni! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Mi szinte egész nap itt kint az udvarban-amíg ilyen kánikula van kihasználjuk az adott lehetőségeket :wink: :lol: :wink: igaz ma Mikeyt elvitték Mikitesóék Balatonra-gondoltuk lazább nap-de áááááá addig volt nyugi még Benedek aludt..... :lol: szóval tök mindegy egy vagy két Elcsicssrác mozgalmas az életünk 8) :lol: de így kerek a világ ha mindkettő körülöttem van :lol: amúgy jól érezte magát-igaz most ment el először nélkülünk.....azért angyal jelzőt nem aggattak rá :D :D :D :D :D :D :D hazafelé aludt fél órát-most itt pörög-gondolom 11ig nyomni fogja...habár Mikivel elvonult meccset nézni :lol: :lol:

VERÓ- :lol: csokibarana :lol: jaaaa alakul a szín.... :lol: de tényleg jól fog itt a nap :lol: :lol:nem is tudom mikor volt ilyen jó színem :roll:
olyan jó volt olvasni -nem is csodálom,hogy csajok könnyeztek mikor jöttetek haza-és akkor hajrá jövőre is-aztán már valamilyen kedvezményt kiharcolni hiszen visszajáró vendégek vagytok :lol:
de az elszámolás jól hangzik :wink: :lol:
laptopról tudnám nyomni-de mindig vannak itt,és sohakinemfogyó témák dögivel-na meg izgőmozgó gyerekek akik után tépni-na ilyenkor fog ám a nap igazán :wink: :wink: :wink:
veletek mizujs?-csajok akkor a héten oviba?-ilyen melegben???????vagy erkélyparty??? :wink: :lol:
FOGYÓ-igazándiból-lenne,persze lenne mit leadni- :roll: de asszem ezt a dolgot áthelyezem a hűvösebb napokra.....ilyenkor kényeztetés hegyek-ma épp Kati anyósa sütött vagy 40palacsintát-na voltunk is rá.....anyum csöves kukoricát...estére fiúk mindig kitalálnak valamit hétvégékre-így nehéz.....pedig ilyenkor lehetne hiszen annyi gyümi van :D de nem aggódom :lol: :lol: mondjuk mozgásból most hiány nincsen :lol: :lol:

TIMI-nem is tudok mit mondani.....jó nagy gyökerek :twisted: de szerintem nem kell rágódni ezen-legközelebb ha bejelentkezel mondj egy ott dolgozó dokit,hogy ő a fogadott orvosod :lol: :lol:
ha hármaska is úgy siet mint Zizi akkor olyan sok bejárásod nem is lesz ebbe a "nembejővő" kórházba :roll: :roll:
akkor újra mész 4D-re?de jóóóóó--Kati is így volt és mikor megint ment tök jól mutizta magát KendraNina :lol: :wink:persze térítésmentesen :wink: :wink: :wink:
csajaid?fürdés ezerrel?nálunk ma 27..Kati kicsit hidegnek találta de mikor látta Benedekféle gyerekek fürdését nem hátrált meg :wink: :lol: :wink: sokat emlegetünk-lassan itt az idő 8) :lol: ma épp kiscsajon TimiScamp volt! :wink: :wink: :wink:

JUDY-ezek tök jó progik a bölcsiben :D :D most is bölcsi van?és ha szabin leszel mentek valamerre???
szép a virágod! :lol: :lol: azt mondják aki beleszeret nem tud leállni-szóval hajrá orchideagyűjtés-a botanikai tanácsadás már megvolt :wink: :lol: :wink:

ORSI nagyon eltűnt....namegaTöbbiek......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: