Új privát üzeneted érkezett!

Epike!
igazán csodálatos! :D de nekünk ez most nem aktuális :| :D


Lányok!
Nemes Gabival mi lehet??? remélem tényleg rátalált a boldogság és pasizik ezerrel :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hali!

Vero!

Köszi a délelőttöt! Szuper volt! :wink: Öröm találkozni olyan emberrel, aki jó kedvű és örök optimista! :wink:
Csajok fürtjei még mindig lenyűgöznek! :wink: És az az "egyen szerkó"..... :lol: :wink: Én méretemben nincs?!?!?!?! :lol:

Boszi!

Köszi kérdésed, Pocilánnyal minden okés. :wink:
Kb. 2500 g és már befordult! :D :wink:
Várja a startpisztoly dördülését! :lol: :wink:
Tegnap éjszaka....csak mert megint randalírozott :D :wink: ...megbeszéltem Vele, hogy minimum még 5 hetet ki kell odabent bírnia! Addig nem tárgyalok Vele az előbújásról!:wink: :lol: Valszeg megértette, mert megnyugodott! 8)
Adri: Hál'Istennek Ő nem "beteges típus"! 8) Az mandulák kivételén kívül .....de ezeket ugye nem "betegség" miatt kellett kivenni......és a tavalyi barihimlőn kívül nem volt más baja!!! koppkoppkopp!!!! Se hányós-fosós, se mandulagyuszis....mondjuk erre ugye már esélye sincs :wink: ......se takonykóros "bulikban" nem szokott részt venni! Ez akkor sem volt Rá jellemző, mikor még nem járt oviba! Akkor látta csak a doki bácsiját, amikor oltást kapott. Na jó, életében kétszer volt már Neki kötőhártyája de annyi. Erős szervezet! :wink: Anyja lánya! 8) Én sem voltam nagyon beteges gyerek koromban sem. Pl. tesómtól sem sikerült elkapnom a barihimlőt 5 éves koromban. :D Csak 10 évvel később a gyerekdokim rendelőjében! :lol:
Nálunk uncsitesók....János és Tesóm gyerekei.....a betegeskedők.....sajnos! Minden nyavalyát elkapnak/elkaptak oviban is, meg akkor is, amikor még nem jártak oviba.
Szóval szerintem ez is inkább szervezet/immunrendszer függő.
Sógornőm mindig mondta nekem, hogy ja most még itthon van, nincs honnan összeszedni a bacika....na ez sem igaz szerintem....majd meglátom, ha Adri is elkezdi az ovit, mennyit lesz beteg, mert ott mindent összeszednek. Hát Adri hál'Istennek erre jócskán rácáfolt! :roll:
És Larával mi a helyzet? Javulgatnak az aftái meg a torka?
Szofival minden okés? Remélem Ő nem kapja el!

Gigi!

Örülök, hogy minden okés Babócával! :wink:
És Fiúk hogy vannak? Mentek nyaralni?


Kriszti, Vali?

Fiúk és Ti hogy vagytok? Nagyon el vagytok tűnve! :roll: Vagy nyaralni vagytok?
Két szóra vagy egy uff-ra tessék jönni!

Megyek pihizek még egy kicsit, míg a Csajok felkelnek!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
már hiányoltalak! Gondoltam bedőltél a lányokkal az ágyba? :lol:
Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Lányok azóta is lányaidat emlegetik, hogy milyen aranyosak és mikor talizunk megint :lol:
Amiket meg írtál rólam … :D köszi szépen! Én dettó elmondhatnám ugyanezt! :D nem szeretem az örök elégedetlen embereket, de szerencsére te nagyon távol vagy tőle! :D öröm veled találkozni!!! Komolyan!!! :wink: :wink: :wink: remélem azért a játszótér tetszett! Hiányosságaival együtt is! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

 
 

Timi!
kiványcsi vagyok mennyi lesz Babucka súlya! így kinézetre én se saccolnék neked 4,5 kilós gyereket, bár szép formás a pocid! :wink: szóval ha most 2,5 kiló és ilyen mázlistán gyarapodtál "csak" akkor mennyit tippelt a végére a dokid???? rendes tőle hogy kért sms-t! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
Hát nem is tudom.... a tesztoldalon van egy nagyon halvány nagyon vékony vonal.... nem tudom hogy ez gyárilag ilyen ha negatív????

Gigi!
A te általad ajánlott tesztet használtam ;) 2 nap múlva újra próbálom ;)

Vero!
Remélem van még körmöd :D

Ancsa!
Emma is utált hason aludni kicsinek :D És a mozgást illetően az a tapasztalatom hogy a lányok lustábbak de most meg állandóan megy :D
Zsuék jól vannak Miklós és Ábel igazi nagyfiú :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Orsi!
Noelnek jobbulást!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Vero!

Doki most csak azért nem tippelt a végére súlyt, hogy mennyi lesz, mert ugye többet nem talizunk.....vagyis nem együtt szülünk. :?
A Lányoknál azért találta el olyan pontosan....legalábbis nálam :wink: .....mert ugye még a vége felé 38-39. héten is csinált UH-kat.
De mivel egyik Lányom sem született kis súllyal....3400/3800g....ezért én kb. ennyire most is számítok! És ugye tudjuk, hogy az utolsó héten akár napi 20 dekát is hízhatnak! 8)
Annyit mondott Doki, hogy ennek a hízásomnak a nagy része, biztos a babára ment és nem rám, :wink: Mert hát ugye láttál ma és nem mondtad/mondhatod, hogy karban meg lábban meg s..ggben...bocsánat! 8).... akkora lennék! :D
Leginkább "kiakadnak" tőlem a rokonok/ismerősök, hogy igazán nem híztam "semmit" és ha hátulról látnak, meg nem mondanák, hogy "Ketten vagyok"! :D
De ehhez hozzáteszem, hogy ez az állapotosságom totál más volt, mint az előző kettő. :roll:
Szóval én is kíváncsi vagyok majd a súlyára de még jobban arra, hogy kire fog hasonlítani! :lol: :wink:
Játszó nagyon szupi volt....de tényleg, mintha egy erdőben lettünk volna, a többit meg sikeresen....kivételesen jó agyműködésemnek köszönhetően :lol: .....megoldottam! :wink:

Borsa!

Kitartás!!!!! Ha két csíkod van.......Továbbra is csöndben és nagyon halkan drukkolok!!! 8)

Bocsi, most csak ennyi, mert János megy a Nagyokért....mégis csak jönnek már ma este....nekem meg őriznem kell a Törpiket!
Este visszajövök!

Addig is pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


borsa,

nem,nem ilyen :lol: :lol: :lol: vagyis én sosem tapasztaltam ilyet pedig láttam pár negatív tesztet :roll:
Vendég
 


Mindegy nem para nemsokára kiderül legkésőbb vasárnap ;)

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Timi köszi :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


és képek készültek a taliról?? kíváncsi lennék a csajokra. jaj de kár, nem tudtunk menni. Noel délután már 38,5fokos lázat produkált, alig alidt nyűgös volt. most dőlt ki mindkettő 8kor. már ideje volt mert kezdtem a hajamat tépni, elég anyás volt Noel, fárasztó tud lenni ha csak vagyok jó neki. szegénykém látszott rajta, h nincs jól.

Orsi, vasátnap mindjárt itt van. :D
snooopy
 
 


Borsa-Orsi!
:lol: fúúú! már alig van körmöm és még hol van a vasárnap!!! :lol: :lol: :lol: de megéri! :lol:

Timi!
értem! akkor most nem lesz saccolás a súlyra!!! :D
te súlyod: igen! tényleg irígylésre méltóan nem gyarapodtál csak hasban! :lol:
"De ehhez hozzáteszem, hogy ez az állapotosságom totál más volt, mint az előző kettő. " mondom én hogy futyis lesz!!! :lol: :lol: :lol:
játszó meg tényleg olyan kis "erdős" volt! örülök, hogy tetszett! keresem a következő tali-helyszínt!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szép estét!

Lányok!

Ezer bocs meg egy anyamaci, de mára hulla vagyok! :roll: Eddig még nem nagyon éreztem magam fáradékonynak, de ma valahogy elfáradtam.....Lehet, hogy most már tényleg eléggé a "végét járom"?! :roll: 8)

Borsának és Noelnek nagy ölelés, két csík illetve gyógyulgatást!

Vero!

:shock: :wink: ....és puszik!
És csak mert pihent az agyam :lol: nézd meg a Te avatarod meg az enyém alatt a "csatlakozott" dátumot......kész vagyok! 8)


De most tényleg muszáj aludni mennem! :roll:

Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Gigi,
Ok, egyszer szánd rá magad! :-)
és várom a bejelölést!

Veronikusz,
Gabi iwiw-en fent van, és úgy látom, hogy igen, rátalált.
Én írtam is neki, de nincs válasz, már másodszor.
Szóval no comment!

Vero, Timi

Örülök, hogy jól sikerült a tali! Képeket is kérünk
milyen egyen ruciuk van fürtösöknek
én is szeretnék egyformát a lányoknak!!!
TE varrtad Vero?

Timi
Örülök, hogy jól van a Pocilány! És hogy még ilyen kis szófogadó is.
Látom szelektálsz rendesen!
Hát nem tudom, akkor szerencsés vagy, és tényleg nagyon erős Adri.
Én is az vagyok, és azt hittük hogy Lara is az lesz, mert mielőtt nem volt ovis, talán 2-szer volt beteg, először már majdnem egy éves volt, csak a bőrével volt gond (na az olyan mint az enyém). És igen nekünk is mondták, hogy majd ha ovis lesz beteg lesz, és sajnos ez így is van.
Azóta mintha nem Ő lenne.
Köszönöm kérdésed
Lara már jobban, ma már többet evett, de egy órát sem aludt.
Ma Apa alszik vele, mert én szeretnék egy kicsit békében aludni, mert úgy rugdos, nagyon zaklatott. Szofika jól van, két fogacska van már. És kölesgolyót is megkóstolta már!
Remélem én is hogy nem kapja el!

Mennyi ideig leszel nagycsaládos?

Tényleg, és ha fiú lenne, Batyesz mellett meg van már a másik név is? :-) mekkora vicc lenne, ha tényleg kukis lenne! De jó!!! szorítok nagyon!!!


Borsa!

Szorítunk!!!
Hát Lara utált, és eddig Szofi is és most meg csak úgy alszik. Olyan furi!

Orsi
jaj szegény Noel, gyógypuszikat postáztuk!!!


Jó éjt!!!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Csak lázas Noel? Vagy egyéb baja is van? Tudom milyen borzasztó amikor csak Te vagy jó én volt hogy pisilni is kendőben mentem annó :D
Ja jut eszembe láttam a mamamin milyen gyönyörű kendőid vannak ha ott tartok üzletelhetünk ;)

Ancsa!
Emma ugye egy éve bölcsis mi voltunk bárányhimlősek, volt tüszős mandulánk, torokgyulladásunk, antibiotikum allergiánk, rotánk, és tüdőgyuszink.... Szép év volt :D

Timi!
Mázlitok van hogy ilyen jól bírja Adri! Én lemaradtam, te melyik kórházban fogsz most szülni?

És Te Gigi? Én ezzel gondben vagyok!

Enci mondta hogy Tóth doki átment a 2-es nőire, de nem tudom van valakinek tapasztalata a kórházról? Judi Ancsa ott született!

Vero!
Képeket kérünk a fürtös csajokról ezer éve nem láttam őket :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Ja amúgy még fent van a hőm :D ;)

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jó reggelt!

Olvasom talitok szuperül sikerült! :D :D legközelebb mi is... :D nem 40fok és Kopaszi....csatlakozva Gigihez :lol: :wink: de ez milyen játszó is ahol voltatok?erdő szélén??? :D :D :D vagy közepén??? :lol: :D :D gondolom akkor klíma szupi volt :lol: :lol: és szúnyogok?? :roll: :roll:

BORSA-itt is keresztbe :D már csütörtök van... :D kérdésedre:jaa kiscsaj-Benedek is csajnak készült :lol: :lol: :lol: már csak a menyek jöhetnek szóba :wink: :lol: épp kiélem magam KendraNinával :lol: :wink:
nem válaszoltál :oops: :D szóval ha minden okés akkor kettes és Tóth doki marad?
bírjátok a meleget?van hűsítő a kertben??? :lol: :lol: :lol:

TIMI-ugyan már a végét járod??? :wink: :lol: :wink: ezt még akkor sem mondanám rólad ha épp mára lennél kiírva :lol: :wink: mintha csak egy rutinvizsgálatra mennél :wink: :wink: :wink: energiából no hiány :lol: :lol: :lol:
szülés után mennyi napot vannak a kismamik bent?csak mert mindenhol dobálják ki...ahány kórház annyi szokás....kérdezted?
és Mészihez mész hathetesre? :D
medizés megy?te is fürdesz? :D

VERÓ-körmökre vigyázni :D :D dobassál műkörmöt vasárnapig! :wink: :lol: :wink: tényleg sikerült szerválnod papírt? :roll:
szoktad csajokat egyformába öltöztetni?vagányak lehetnek :wink:
Balcsi mikor lesz?
tegnapi talihoz tényleg menni kellet volna-ennyi csaj egy rakáson!!! :wink: :lol: :wink: :lol:

ANCSA-olvasom valamivel jobban.....kemény lehet :roll: -még jó,hogy apával is így elvan Lara :D aftára kaptatok valami ecsetelőt?
garat a két fogacskához!-folyt követ :D meg sem áll 20ig :D
és drukk,hogy SzofiDó ne kapja el...
hiányzik Larának az ovi?

SISSY-mi is így állunk autóval :roll: :roll: ha Miki nem cégessel akkor saját...Tomcsid hogy bírja a meleget?szeret babakocsizni?-persze nem ilyen melegben...

GIGI-okés ha nem lesz kánikula :wink: :lol: :wink: srácaidról írhatnál pár szót....jól vannak?

lépünk-Miki szabin tegnaptól,de már reggel elment...Katiék mindjárt itt,délután többi kismami gyerkőccel-szóval élvezzük a nyarat :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Enci!
Tóth doki az aki mellett maximális a biztonság érzetem, viszont Erika a másik. Ő viszont nem megy a 2-es nőire. Egyrészt emiatt vagyok bizonytalan másrészt meg azért mert nem tudom milyen a 2-es női... mennyire bababarát meg ilyesmi.... szóval nem tudom mi legyen!!!!

Kert nekünk csak anyóséknál van az meg nettszes mert pancsi mellett ki kell bírni a süket dumát, szóval erre nem mindig vagyok kapható :D Ja és a héten táboroztatok meg ovi-sulizok, szóval sűrűek a napok.

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


sziasztok,

megvagyunk, jól vagyunk, bölcsizünk/dolgozunk :D Ancsa befelé is és hazafelé is azt hajtogatja, hogy autóval akar menni :roll: ma ha minden igaz, apa megy érte, lehet már én se bánnám, ha sikerülne meggyőznie és kocsival járnánk :? lehet hogy fáradtabb vagyok, de rosszabbul bírom a nyafogást... :oops: Mondjuk a tegnapi hazaút extra fárasztó volt, mikor anyu elhozta a bölcsiből, kb ezer fok, úgyhogy a rövidgatyóban hozta ki. Mikor oda érte mentem, már felhősödött kicsit, de meleg volt, úgyhogy rövidgatyóban indultunk haza. Örsön felhőszakadás :roll:, úgyhogy bemenekültünk az Árkádba, aztán a csöpörgő esőben haza... Szerintem a front se tett jót, fáradt is volt Anna, de minden szürke pözsóhoz odament, hogy ő abba beszáll és azzal megy haza :roll: Az én fejem is megfájdult a frontoktól, úgyhogy nagyon rosszul bírtam... :oops:

Borsa,
mire vagy kíváncsi a kettesről? Ancsa csak az első éjszakát töltötte a csecsemősöknél, mert akkor kivoltam kicsit (szinte egész napos vajúdás után este született), utána végig velem. 5ágyas szobák, mindegyikben fürdőszoba. Amikor én szültem akkor még vinni kellett pelust, popsitörlőt és krémet is, csak a köldökápoláshoz adtak cuccot meg ugye a ruha kórházi volt, most úgy hallottam napi 4-5 pelenkát ad a kórház, de ebben persze nem vagyok biztos. Mivel Anna végig velem volt, nem tudom mennyire megy a cukros víz (első éjszaka tuti kapott)... Amúgy a csecsemősök normálisak voltak, segítettek ha kellett, csak elég kevesen vannak annyi gyerekre... Látogató még a folyosóra sem mehet, csak az aulába és üvegen keresztül láthatja a gyereket - az aulába csak az anyuka mehet ki. Van egyágyas alapítványi szoba is, oda bárki bemehet akit beengedsz, csak az egy emelettel feljebb, és ha bármi van, akkor liftezned kell a gyerekkel a csecsemősökhöz - ritkán járnak arra. Két éve 10ezer volt / éjszaka.
És drukk!!!! :D

Timi,
fényképezőgépet ugye nem hagytad otthon?? KÉPEKET!!!!!!!! :D

Szuper lehetett az a játszó, kicsit irigy :oops:

Orsi,
Noelnek jobbulást!!! Csak lázas? Ancsa produkált ilyet, mikor a foga jött - 2-3 nap láz, aztán mintha elfújták volna....

Na megyek, kezdődik a nap...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judit!
Köszönöm!
A körülmények érdekelnek :D Azt nem bánom hogy nincs átjáróház, nem jó ha ezer ember veszi körül azt a szerencsétlen újszülöttet :D Tudod nekem annyira jó volt a Kútvölgyiben (gondolom vagyunk még páran) hogy magasan van az elvárási léc :D Meg annyira jó volt a Tóth -Erika páros hogy nem tudom hogy lehet e ezt újra átélni Erika nélkül :D Tudom még sok idő van de azért jobb tájékozódni :D

Eső a gyerekkel: az nagy buli bőven volt benne részünk csak általában úgy kapott el hogy nem volt hova behúzódni, csak futottam mint a nyúl gyerekkel a kezemben :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


ancsa,
kicsit be vagyok lassulva,de nem felejtettem el :wink:

tigrincs,
segítek,szt imréből két éjszaka után mehetsz haza,persze ha akarsz maradhatsz még,de annyi után már engednek 8)

borsa,
mondom én hogy csík az csík :lol: :lol: :lol: hát,nehéz ügy ez a H választás...én csak annyit tudok hogy azt elmondom nekem mi fontos és mi alapján döntöttem,persze ez nem azt jelenti hogy te is ugyanarra vagy kiélezve.szóval én nem kórházat hanem dokit választottam. szóval mikor eljött a régi helyéről(ahol egyébként az első kettőt szültem és ultra mód meg voltam elégedve)nem volt kérdés hogy megyek utána még ha ez a kút lett volna akkor is.de szerencsére nem az lett :roll: :oops: egyébként rólam még azt kell tudni hogy olyannyira természetességpárti vagyok hogy számomra a kútban uralkodó nézetek kész rémálomnak számítottak,szóval nekem a kút minden volt csak természetes szülés párti nem :oops: :oops: :oops: és egy magánklinikán fogunk szülni így is,csak nem a kútban,ha érdekel szívesen megmondom priviben :oops: :wink:

a sote kettőt sztem én ezek nem kommentálnám :oops: egy ismim szült ott,hát kb 6an voltak bent neki szülésnél,rutinból csináltak minden szart indok nélkül,de őt ez nem zavarta :shock: szóval nem vagyunk egyformák,az a kérdés sztem hogy téged mi zavar és mi nem és mire vágysz :wink:

tencikém,
akkor talira majd együtt megyünk :lol: fiúk jól vannak köszi,b nagyon várja már a tesót,m meg kitalálta hogy az ő hasában is van egy kisbaba :lol: :lol: :lol:

most rohannom kell tovább
puszi mindenkinek
Vendég
 


Gigi!
Én is abszolút természetességre vágyom, arra hogy ne akarják a gyereket elvinni tőlem mert pihennem kell meg ne tömjék meg első nap cukros vízzel mert éhen hal... Bensőséges közegre vágyom ahol szülés után a babát rám teszik és meghitt perceket hagynak nekünk 3-asban :D Magánklinika sajnos nekünk nem jöhet szóba :(
Ja és én is ezt hallottam a 2-ről hogy 5en bámulnak egyszerre indokolatlanul... na ezt nem akarom!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa, Gigi,
a szülésnél nálunk is volt egy pont, kb a legvégén, mikor bejött pár orvos meg szülésznő még, de max 1 percet voltak bent aztán kimentek - amúgy nem volt átjáróház. (lehet hogy nagyon "hangos" voltam, de már nagyon ki voltam merülve és nem ment teljesen csendben a kitolási szakasz :oops: ) Miután elvágták a köldökzsinórt, egy picit elvitték (férj mehetett vele) megmérték, stb. ez kb azalatt, míg engem varrtak. Utána visszahozták és otthagytak minket kb 2 órára a szülőszobán. Eleve ez is volt "beígérve", hogy 2 órát maradhatunk ott hármasban, annyi feltételes móddal, hogy ha nagyon sok szülés van, és kell a szülőszoba, akkor nyilván hamarabb "kiraknak". 4 szülőszoba van, és mivel elég nagy lett az ellátandó terület - nem ennyire lett tervezve - ezért van egy 6ágyas "vajúdó", ahol szintén mindenféle gépet rád tudnak kapcsolni, ha kell. Az hogy ott mennyit töltesz, nyilván megint attól függ, hogy van-e szabad szülőszoba... Gondolom ha épp van üres, akkor oda be sem kerülsz... Az mondjuk nem az igazi, férj ücsörög a széken az ágy mellett, ha valakit meg akarnak vizsgálni, apukák hosszú tömött sorokban kivonulnak a folyosóra, vizsgálat után vissza... Ez a rész nem az igazi, de gondolom nem tudták másképp megoldani...
Amúgy hogy mennyire természetesen szülsz, az gondolom orvos- és szituációfüggő is. Az enyém maximálisan tiszteletben tartotta például, hogy én rettegek az epiduráltól, és amikor a szülés közben elbizonytalanodtam, hogy fogom-e nélküle bírni, akkor még ő bátorított, és végül tényleg megcsináltuk nélküle :D Nekem oxi az volt, de meg kellett indítani a cukrom miatt, és még mindig jobb volt így, mint császárral - szerintem... gátmetszéssel kapcsolatban meg abban állapodtunk meg, hogy alaphelyzetben nem vág, csak ha úgy látja, hogy anélkül repedne - végül kellett vágnia, és még az is továbbrepedt picit - nagyfejű volt a lányom... :roll: :D Úgyhogy szerintem ezek az orvostól függnek ott is. Nekem nem volt fogadott szülésznőm, aki épp ott volt, azzal a szülésznővel nem volt semmi gondom, kedves volt, aranyos, segített - persze nyilván nem foglalkozott velem annyit, mintha fogadott lett volna és szinte csak rám figyel... Mondjuk nekem az orvosom annyira figyelmes volt, hogy a szülésznőnek nálunk nem is volt akkora szerepe :oops:
Most hirtelen ennyi jutott eszembe... De ha van konkrét kérdésed, akkor írd meg nyugodtan, igyekszem válaszolni. Persze ez ugye 2 éve volt, azóta változhattak is a dolgok...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


borsa,
mindjárt írok privit :wink:

judy,
az a baj,hogy nekem ez a néhány dolog is üti azt a határt amit én tolerálni tudok :oops: :oops: :oops: eleve az hogy indítanak a cukor miatt...nos,az én dokim nem indít rutinból,csak és kizárólag akkor ha azt az uh és áramlás indokolttá teszi.és ott ahol én szültem pl 3 cukros kismama is volt,egy köztülük inzulinos és mindhárom túlhordással volt már bent.és amíg jók voltak a leleteik senki nem piszkálta őket :oops:
biztosan van aki erre meg azt mondja hogy felelőtlenség,én azt gondolom minden beállítottság kérdése és az a lényeg hogy mindenki megtalálja azt a helyet vagy éppen orvost,ahol/aki azt képviselik amit te is.és akkor sztem minden a legnagyobb rendben :wink:
Vendég
 


Gigi,
nincs ezzel semmi gond, nem vagyunk egyformák :D szerencsére :D az a lényeg, hogy te is megtaláld azt a kórházat, és orvost ami/aki Neked a legjobb :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


judy,

így van,imádok úgy beszélgetni mikor két ember tud pl egyet nem érteni és mégis folytatódik a beszélgetés :D :D :D hát,igen,orvos az 1000% és hát szeretném azt hinni hogy a h is lesz olyan jó mint az első :roll: :oops: mondjuk az már bíztató hogy van alternatív szülszőszoba és mikor pl telefoon beszéltem velük mert volt vmi kérdésem pl nagyon segítőkészek voltak és azt mondták minden megoldható,szóval teccik a hozzáállás is 8)
Vendég
 


jaj máskor nem találok ide egy hónapig most meg nem lehet kirobbantani innen,zavarjatok már el :mrgreen:
Vendég
 


dehogy zavarunk el, végre itt ragadtál kicsit :lol:

Na megyek, lövök valami ebédet... Majd visszanézek még ha unatkozom, bár a tegnap esti sürgős melóhoz még nem küldték az anyagot - ma meg meg kéne csinálni :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek … :oops:

Timi!
Csatlakozási dátum: :lol: tényleg! :lol:

Ancsa!
Egyenruci: A Nagyi hozta! Németországból! Kicsit már méreteket vettem volna, de így se rossz! :wink: most már van két szett amiből mind a 3-nak van 1-1 db-ja :lol: tényleg jól néznek ki :D
Gabi: :oops:

Tenci!
XII. kerület Hollósy Simon utca!!! Nézd meg Google map-en! Látszik hogy tiszta fa az egész játszó! :D csak ezért olyan mint egy erdő! Csak egy kis homokozós rész volt napon! A többi mind árnyékban volt! sapi se kellett a csajokra! Szúnyogot meg egy darabot se láttam! :shock: gondolom azért koraestétől vannak! :D
Műköröm: elment tőle a kedvem, hogy ilyen drága! :oops: szóval most nincs! :oops:
Egyen-ruha: igen! A nagyokat elég gyakran, de most már mind a 3-at fogom tudni! :lol:
Balcsi: ???? hát! Már ha lesz! ha lesz akkor 29.-től! :roll:
Beach: betojás amit ti itt „műveltek” :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


UFF! UFF!
nincs itt senki???? :shock: :oops: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hű wazz!

Annyit írtatok, hogy holnap lett mire végeztem az olvasással! :lol:

Gigi-Judy!

Én mindig örülök a "kulturált vitáknak"! :wink: 8)
Nem kell mindig mindenben egyet értenünk, de az jó, ha tiszteletben tartjuk a másik gondolatai/elképzeléseit!
Ehhez a cukros témához csak annyit, hogy nagyon más az, ha valaki "eleve" cukros, mintha "terhességi cukra" van/lesz. :wink: Témát lezártam részemről! :wink:

Gigi!

Nem eltűnni nekem!!!! Gyere és lökd a sódert! :lol: :wink:
Örülök, ha Fiúk jól vannak! :wink: És M is pocakos..... :lol: de cuki lehet. :D
Nálunk Adri szült kb. 2 héten keresztül minden nap!!!! :lol: :wink: Persze Neki MINDIG CSAK FIAI SZÜLETTEK :shock: :wink: és mindig bocsánatot kért tőlem, hogy Neki fiai vannak! :wink: :lol:
Na nekem szi-ben ez a vajúdós szoba pl. totál nem tetszik! :? Meg az sem, hogy Apuka ott nem lehet velem! :shock:
Én tuti nem fogom még másik nőci(k) nyögéseit hallgatni. Inkább sétálok a folyosón vagy akármi más.
Szóval az a H sem fenékig tejfel. :roll:

Borsa!

Kedden mikor voltam a dokimnál, nekem Ő mesélte, hogy a kismamája aki a 2-en szült....dokim még nem dolgozik ott....., totál el volt ájulva a szülőszobától. Azt mondta a csajszi, hogy sokkal jobban fel van szerelve, mint a Kúté. :shock: :roll: és nagyon kedvesek voltak a szülésznők és doki is akit Mészi ajánlott neki. A csecs.növérekkel sem volt semmi baja.
De a legjobb szerintem, ha odamész és megnézed magadnak! Én is ezt tettem, mikor kiderült számomra, hogy hol fogok szülni.
Én nem bíztam a véletlenre, meg senki elmondására a dolgot, felhívtam a szülésznőmet és megkérdeztem, hogy mikor mehetek terepet deríteni :wink: Ő meg adott egy időpontot és mentem és megnéztem magamnak a helyet. Elmondta, hogy mit hol találok, mi hogy működik.
Én meg a szülésznőm után mentem, mivel dokim még nem kezd a 2-en csak szeptemberben valamikor.
Szóval, szerintem kérdezd meg Tóth dokit, hogy kórházlátogatásra mikor és milyen lehetőséged van. Biztos tud Neked segíteni. És szerintem Tenci tud neked ott a 2-en ajánlani szülésznőt! Nézd meg, hátha szimpatikus lesz! :wink:
Egyébként a Szent Imrében fogok szülni.
Továbbra is drukkolok! :wink:

Vero!

Tegnap már nem értem ide! 8) Ma meg én vagyok az első! :D
Többit meg tudod. :wink: 8)

Boszi!

Na most nem kötözködésből, de ezt a "Látom szelektálsz rendesen!" mondatot ezt most nem értem! :shock: :oops: :roll: Mire kell értenem????
Igen, szerencsés vagyok vagyis inkább Adri szerencsés! De van még...na jó, egyik még csak lesz :wink: .....két lányom, akik még lehetnek betegek az oviban.
Egyébként ha belegondolok, akkor Zizi sem volt még igazán beteg a 3 napos lázon és az orrmandi kivéten kívül. koppkoppkopp!!!!!! Pedig aztán Adri elvileg hozza haza Neki az oviból a bacikat! Mert ugye attól, hogy Adri még nem kapja el, attól még hazahozhatja. 8)
Szofi fogacskákhoz meg gratula. A kölesgolyó evésről már nem is beszélve. :lol: :wink:
Lara is előbb-utóbb túl lesz ezeken a betegségeken.
Bár Zsófi uncsitesó "végig szenvedte" betegségekkel a bölcsit és az ovi mindhárom évét. :?
Köszi a drukkot, de ahogy Tenci mondaná....csak én fordítva....nekem már csak tuti vejeim meg fiú unokáim lesznek! 8)

Judy!

Milyen fényképezőgépről beszélsz?!?!? :mrgreen: :wink: :lol:

Tenci!

Igen, fürdőzés megy ezerrel részemről is. :wink: Orvosi engedéllyel! 8)
Bár én inkább csak akkor megyek be, ha már a többiek kijöttek, mert nálunk olyankor "hullámmedence" van! :shock: :lol: :wink:
Olyan hullámokat csinálnak, mintha az Óceánba lennének! :shock: :D :wink:
Igen, doki bácsihoz megyek majd 6 hetesre. Csak azért mert nem együtt szülünk, még nem cserélem le! :wink: 8)
Egyébként még nem kérdeztem Ritát, hogy szi-ből hány nap után teszik ki az embert! 8) De majd legközelebb, ha megyek, megkérdezem!

Na ennyi. Mentem aludni, mert reggel korán kelünk, mert megyünk Mamiékhoz. Úgy hogy ma meg holnap ne várjatok! 8)

Szép hétvégét Mindenkinek!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
Úgy döntöttem a szt Imre lesz a mi helyünk :D Voltam már ott szép, szimpatikus a kórház, az egyik dokinál voltam is már párszor a barátnőm is ott szült és most is odajárnak a másik babával, így azt hiszem ez lesz a jó döntés :D
Köszönöm a sok hozzászólást, segítséget!
Bár a tesztel még várnom kell :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Nah megjött ráadásul egy nappal előbb.... :( Ezek szerint májusi akar lenni ez a gyerek is mint a nővére :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok,

Nagyon rég jártam erre.

Felmentem a Maternity oldalra, és NEM TALÁLOM Mészáros doktor urat. Elment volna a kórházból? Tudjátok esetleg, hogy hová??

Előre is köszi mindenkinek!

Jó pocakosodást, babázást kívánok!
puszi
Zsu

Kép
Kép
Kép
zsuzsóci29
 
 


zsuzsóci!
Ha jól tudom ő is a II-es nőire ment át....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa,

Köszi, közben megtudtam. :)

Örülök, hogy így legalább ezután is járhatok majd hozzá. 13 év után nem szívesen váltottam volna.

Érdekes, valahogy sejtettem, hogy elment, de én a Szent IMrére tippeltem valamiért.. :)

Drukk. hogy mielőbb jöjjön a tesó nálatok.

puszi
Zsu

Kép
Kép
Kép
zsuzsóci29
 
 


itten vagyok :lol:

borsa
asszem az utolsó privid nem jött át :shock: kaptam mailt hogy jött privim,ami viszont azóta se érkezett meg :roll: ha fontos küldt át újra,ha nem,akkor csak tudd hogy miért nem válaszolok :wink:
sajnálom hogy megjött,de új hónap új remények :wink:

tigrincs,
hát nézd a jó oldalát,legalább fiú unokára van esélyed :lol: :lol: :lol: és akkor most meg merjem mondani ha fütyije van a pocakomnak :lol: :oops: ?vagy utálni fogsz érte :lol:
öööööööööö,cukor téma lezárva egyébként meg mailbe a többit :wink:

na rohanás tovább,hétvégi örület :roll:

puszi
Vendég
 


Borsa, jaj de sajnálom. majd a köv. hónapban!!!

mi 4 nap lázon vagyunk túl. vagyis csak 3. szerdától tegnapig elég magas láza volt noelnek, tök nyűgös volt, csak anya volt jó.
mára jobban lett de reggel még elkélt a nurofen.
snooopy
 
 


Sziasztok!
Kicsit elkenődtem de igaz ami igaz új hónap új remények ;)

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Judy, ha ma tartjátok akkor Annának boldog névnapot!!! ha nem akkor is küldök egy puszit. :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Mamiéktól. Annyi, de annyi csöves kukit ettem..... :shock: :D
De még bőven férne belém. :D És azt hittem, hogy a sok kajától híztam legalább 1 kilót, erre.....1 kilóval kevesebbet mutatott ma reggel a mérleg, mint múlt hét hétfőn. :shock: :roll: Pedig átmentem a szomszédba is méreckedni :oops: 8) ....de ott is csak 68-at mutatott a mérleg. Na mindegy.
És inkább a 40 fokot kérném vissza, ha lehetne!!!! 8) :twisted:
Pocilány nem nagyon "csipázza" ezt a szeles/borús időt. :roll:

Judy!

ANNA LÁNYNAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!


Borsa!

Sajnálom! :( Én biztos nem szólnék a 12. hét előtt. :oops: :roll: Nem vagyok egy babonás típus, de ezt az egyet valahogy mindig is betartottam! És ezt most nem "kioktatásnak" szántam!!!!! :roll:
Akkor hajrá május!!! Mindig azt mondják, hogy az az év legszebb hónapja! Lehet tényleg arra pályázik a Kislurkó!!!! :wink: Vagy jól megviccel Benneteket....mint barátnőmet a második fia....és tényleg a Tesó szülinapján fog megszületni!!!! :wink: :lol:

Gigi!

Neeeeeeeeeeeeem, nem bántalak, ha fiad lesz megint! :wink: :lol:
De irigy az nagyon leszek!!!! :lol: :lol:
Mél elolvasva. Igyekszem rá válaszolni még a héten! :wink:

Zsuszó!

Szia! Gyere sűrűbben! Én is Mészi-tartozék! :wink: Bár én most nem Vele fogok szülni....hanem csak a szülésznőmmel a Szent Imrében 8) ......viszont ha Neked még bőven van időd a szülésig, akkor hajrá II-es! Ott szeptember elején kezd a doki bácsi! :wink: A terhesgondozást azt a magánjában végzi majd, de a szüléseket azt tényleg a II-en vezeti le. :wink:
De akkor már biztos tudsz mindent.
És mivel a vonalzóid nem látszanak :? :roll: ezért megkérdezem, hogy a harmadik vonalzód az a kismamis vonalzó? Vagy a 4. gyermekedet várod?
Remélem még visszajössz és elolvasol minket! :wink:

Orsi!

Örülök, ha Noel teljesen rendben! :wink:


Tenci!

Hol kolbászolsz?!?!?!? :mrgreen: Két napja esik az eső!!!!
Gyuri barátom este hozza az őszibarackot!!! Hol vannak az üvegeim?!?!?!?!?!?!? :twisted: 8) :wink:
Hííííííííííííííííívtalak is....!!!! :roll:

Bocsi, de most ennyi, mert rohanok vásárolni. Igaz csak a CBA-ba. Nincs itthon vacsinak való! 8)

Este még jövök!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szép estét!

Úgy látom délután óta nem járt itt senki! :roll:
Na mindegy.

Borsa!

Neked akartam még, hogy remélem megtalálod a SZI-ben a lehető legjobb körülményeket majd a szüléshez.
Kb. 1 hónap múlva, tudok majd Neked "friss" infókat mondani. :wink:
Ha szeretnél "ismerős Kútas szülésznőt", nyugodtan merem Neked ajánlani Ritát. Mellette nagyon már dokira sincs szükség! :wink: (ezt nem én mondom/mondtam, hanem a dokim! :wink: )
Egyébként ha nem titok, elmondod ki lesz az új dokid? Jöhet priviben is! :wink:
Mondjuk az én ismerőseimnek....akik az utóbbi 1 évben szültek ott....nem voltak igazán jó tapasztalataik a SZI-vel szemben. Mármint a csecs.nővérekkel meg egy-két szülésznővel/dokival. :?
Mondjuk nekem már a harmadik gyereknél tuti nem fognak "észt osztani" vagy cukros vizet tömni a gyerekembe! :evil: :oops:
De az tényleg igaz, hogy nagyon szépen meg van csinálva a kórház! :wink: És főleg, hogy nem "átjáróház" a szülészet! 8)

Tenci!

Megjött a barackom! Tényleg szükségem lenne az üvegekre. 8) Esetleg egy gyors tali reggel valahol félúton? Vagy eldobnád nekem? :roll: Meg/Kifizetem!!!!! 8) Pussz!

Jaaa! És du. elfelejtettem mondani :D , hogy tegnap Mamiéktól hazafelé jövet láttam 8 gólyát!!!! :shock: :lol: Egyet tuti küldök Borsának! :wink:
Kinek kell még?!?!?!? Várom a jelentkezőket! :wink: :lol:


Na jó, húztam aludni, hosszú lesz a holnapi napom! :)
Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na hali!

Úgy látom ma én vagyok az első! 8)
Mindjárt megyek és teszem el a barackot :wink: csak János válogat belőle enni is! :wink:

Na kész is van! Repülök barackozni. Du. ha végeztem és a Lányok alszanak jövök!

Remélem addig idetalál valaki, hogy ne magammal dumáljak! :D

Ja, és a 7 gólya még "eladó"!!!!! :D :lol: :wink:


Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

Köszi a köszöntéseket, most tartjuk :D Bár nem volt nagy buli, igazából csak megrángattuk a fülét, majd a nagyik elkényeztetik :D

Borsa,
drukkolok, következő hónapban tuti összejön :wink: :D Lakáseladással/kereséssel hogy álltok? Jöttök kistarcsára? :D

Timi,
mennyi barackot pakolsz el??? Nekem csak 8 üveggel lett barackbefőtt meg egy csomó szilva és sárgabaracklekvárt raktam el a hétvégén... Férj már unta is pucolni... :D
Képes voltál otthonhagyni a fényképezőgépet???? Ahogy a lányom mondaná ASZTAPASZTA :D (eszméletlen aranyosan mondja :lol: )

Na eddig tartott az agyam, igyekszem visszaolvasni, csak kicsit kezdek elhavazódni is... Főnököm tegnap közölte aranyosan, hogy oké, nem kell átvariálni a szabikat, mehetek akkor, amikor akartam, cserébe megnyertem egy háromhetes tesztelést - mostantól :? Asszem vége a lógós napoknak, kezd rájönni, hogy mi mindent lehet a nyakamba pakolni még... :roll: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judi!
Sajna a lakáspiac áll vagy csak a mi lakásunknál? Szóval egyenlőre még nincs vevőnk addig nem is nagyon nézelődünk mert félek hogy fájni fog valamiért a szívem.
Köszi a babadrukkot, igazából érzem hogy nemsokára összejön nem parázok rá vagy ilyesmi.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


JUDESZ-ANCSÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!-így utólag is.....egy fülhúzást én is küldök :D
olvasom Te is nagy befőzésben vagy/voltál :D na de akiknek ilyen segítsége van?-és ki a fő fogyasztó? :lol: :lol:
én tök úgy emlékeztem,hogy császis voltál...vagy csak a cukor miatt gondoltam? :roll: :oops: de ez csak terhességi volt ugye?-ha jön majd kistesó akkor fokozott figyelem a cukor felé?

TIMI-azt hiszem erről az üvegvisszaviszem buliról lemaradok :oops: de remélem van mibe pakolnod....tudod hippes üvegek!!!-na neeee mááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaa és nem téma az eső....csak fürdés van más kategóriában :wink: :lol: és most hogy hűvösebb van ne tudd meg,hogy harcol Benedek az öltözködésnél...csak rövidgatyó+trikó....jaaaaa és nem is tudom mikor volt rajtuk zokni utoljára-ez külön műsor :shock: :shock: de jön a meleg 8) :lol:
mi holnap oltás...Ti???
foggal hogy haladok?-Benedeknek jön a 10.-és tök jól viseli,illetve észre sem vesszük-vagy csak nincs idő,hogy erre koncentráljunk
:wink: :lol:
gólyákat passzolom-légterünk lezárva :lol: 8) :wink: nem semmi látvány lehetett-egyszerre nyolc.....


BORSA-hajrá köv hónap!-ha már így alakult...akkor most dokit váltottál?sajnálom a helyzetet de remélem megtalálod a számodra legmegfelelőbb dokit.....a kettes nem szimpi? :roll: :roll:

VERÓ-igen néztem tényleg jó ez a játszó....milyen helyeket találtok?!! :lol: :lol: :lol:
mentek 29.én?holnapután? :D
csajok jól vannak?

ANCSA-nagyon eltűntél.....LAra jól?és SzofiDó?
és LArának is Boldog ANNA napot-ha megtartjátok....de gondolom:) igen hiszen nagylánykád imádja a bulikat :lol: :wink: :lol:

GIGI-és Te hogy vagy?élvezed a kismamiságot??? :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Enci!
A II-es őszintén szólva sosem volt igazán szimpi. Meg ahogy írtam is már az egész dolog nem olyan lenne... szóval jobbnak látom belevágni egy teljesen újba ahol más dolgok lesznek, ahol nem fogom az előzőhöz hasonlítgatni a szülést... remélem érthetően írtam le. Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de én így érzem most....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Végeztem az őszibarival! :D Lányok is felkeltek már. .Adri Mackótestvér 2-t néz, Zizi az ölemben nyomul :wink: már amennyire tud a pocakomtól és rajzol! :D Bár Pocakom "rugdossa" lefelé, mert nem nagyon tűri, hogy ha "Ráfekszenek" vagyis ha hátra hajol Zizi! 8)
Ja és még ki is teregettem meg meguzsonnáztattam Őket.

Judy!

Őszibari lekvárból 10 üveggel lett. Ezt 5 és fél kilóból gyártottam, mert János kiszedett enni 4 kilót a maradék másfél kiló meg a mag és a héja volt.
Sárgabarit most nem tettem el, mert tavalyról maradt kb. 15 üveggel, szilvával meg még nem találkoztam! :wink: De abból nem sokat szoktam eltenni max. 5 üveggel befőttet, hogy télire legyen gyümi levesbe vagy husihoz szósznak.
Névnapra akkor én is küldök egy fülhúzást Ancsának! :wink: Nálunk sincs nagy névnapozás, 1 szál virágot kapnak a Csajok! :wink:
És akkor mikor mész szabira? Tesztel a főnök....rendes pasi! 8) :mrgreen:

Borsa!

A lakáspiac nem csak nálatok áll. :? :roll: "Nálunk" is van két ház eladó. Minimum 3 éve. De áron alul nem adjuk el. 8)
És így van! Nem "ráparázni" Kistesóra! Gólyát már úgy is elküldtem, Te meg remélem elkaptad! :wink: :D

Tenci!

Jó hogy kérdezed a fogakat, mert tök szenilla vagyok! 8)
Zizinek 16 foga van! Egy hónap alatt....június 30 és július 26 között :wink: ....kibújt mind a 4 szemfoga!! Szóval már csak az ötös rágófogak vannak hátra! De meg sem érezte a szemfogakat sem!!! koppkoppkopp!!!!
Üvegeket ettől függetlenül még kérem, mert ha kapok szilvát meg még esetleg valami eszembe jut 8) akkor azoknak már tényleg kellenek az üvegek! Jövő hét hétfő 8.30. 8)
Oltás Zizinek aug. 18-án. Doki bácsink jövő héttől két hétig szabin lesz és azt beszéltük meg, hogy mivel a két barioltás között el kell telnie 6 hétnek, inkább "csúsztatjuk" hozzá a 18 hónaposat is, hogy ne kelljen kétszer szúrni/menni!
Egyébként a zoknit az már mi sem ismerjük! 8) De nálunk nincs "harc" az öltözésnél! :)

Vero!

Tényleg, mentek akkor nyaralni? 8)
Képzeld! Múltkor mikor voltunk a Trófeában vacsizni Jánossal, kitöltöttem egy kérdőívet....ott volt az asztalon, egyébként minden asztalon volt...az étteremmel kapcsolatban és a végére oda volt írva, hogy sorsoláson vesz részt és lehet vele nyerni egy kétszemélyes ebédet vagy vacsorát. (én dönthetem el, hogy melyiket választom) Ééééééééééééés, NYERTEM!!!! :shock: :lol: :wink: Bármikor beváltható a kupon, csak időpontot kell egyeztetni! Szóval nem sokára megyünk megint Felétek! :wink: :D
Különben meg merre jársz, amerre a madár sem? :roll: Gyere egy uff-ra, ha lesz időd! 8)


Na megyek, mert vége a mesének és a Lányok ki akarnak menni.

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Borsa,
megértem...nem jó, ha az ember beleszeret egy házba, aztán elviszik az orra elől... Lakáspiac most szerintem is teljesen KO mindenhol... :?

Tenci,
nem voltam csaszis, csak oxys... De a cukor miatt. A cukor csak terhességi volt, 99% hogy a következő gyereknél is elő fog jönni, sajnos ez genetika - apukám cukorbeteg, tőle örököltük sajna, hugomnál is kijött. Úgyhogy igen, fokozott figyelem, 14héten már cukorterhelés, diéta...
Lekvárokra pillanatnyilag após jár rá, az őszibarackra meg a párom fog :D Remélem jut azért Ancsának is :D

Timi,
én imádom a szilvalekvárt :oops: :D úgyhogy abból lett bőven. A sárgabarit meg grízestésztára szoktam ráborítani. Bár az most házi eperlekvárral lett tálalva múltkor (mivel sárgabarilekvár nem volt még) és Ancsa - most először - az egészet benyomta. Lehet hogy a lekvár miatt??? :D Csak azt az egyet sajnálom, hogy após miatt nem csinálhattam az összes szilvalekit fahéjasra, mert én azt szeretem nagyon, de após szerint büdös :roll:
Aug 16-19 lesz a szabim. Nem túl sok, de spórolni akarok esetleges betegségekre :roll: A táppénz ugyanis túl drága mulatság :oops:
Főnök kezd rájönni, hogy mi mindent tudok. Ezzel sz...tam meg múltkor is, a végén már annyi minden volt a nyakamban, hogy 3 embernek adtam le mikor elmentem szülni :roll: De én nem vagyok képes ülni egész nap, netezni és úgy tenni, mint aki marhára dolgozik :oops: Ráadásul gyorsabb is vagyok mint az átlag. És ezt előbb utóbb minden főnök kiszúrja, akkor meg jönnek a pluszfeladatok, mert én úgyis ráérek :roll:

Na menek, elvileg megyünk fel a bárba koccintani az éves zárás sikeres végrehajtására :lol: Valami jó is legyen a mai napban :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szép estét!

Úgy látom megint sikerült megcsípnem a laptetőt!!! :wink:
Akkor ezt most passzolom Borsának augusztusra! :wink: koppkoppkopp!!!!


Judy!

Hát igen. Munkával valahogy én is így voltam. :roll: Ha melóhely meló, ha otthon lehet punnyadni a gépnél. :roll: Én nem is nagyon szerettem bent netezni. Még ebédidőben sem. Fogjunk kezet! 8)
De hogy még bár is van a melóhelyen!!!! :shock: :lol: :wink: Remélem nem csak elvileg voltatok fent a bárban, hanem valóban! :D És mit ittál? Legközelebb igyál egyet helyettem is! :lol: :wink:
Szóval az aug. 20-i hét így teljes szabi lesz. Jóóóóóóó vagy! :wink:
A többit is értem. Egyébként most Ancsa után hány nap szabi jár? Még mindig 3 nap 1 gyerek után?
Még hogy a fahéjas szilvaleki büdös?!?!? :shock:
Olyanról tudok, hogy valakinek az epéje nem bírja a fahéjat....szegény Nagyikámnak sem bírta az epéje :roll: .....de hogy a fahéj büdös legyen?!?!? :shock: Na ezt sem hallottam még senkitől! :roll:
Akkor legközelebb tegyen el az öregúr magának! 8) Egyébként csókoltatom! 8)

Na megyek aludni, mert holnap korán kelünk, mert Adrit elviszem egy másik fülorrgégészhez is, hogy nézze meg ő is a hallását. Na nem mintha bármi baja lenne, de hátha többet tud mondani! Végül is több szem többet lát! :)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: