Új privát üzeneted érkezett!

Ja Vero!

A 3 gyerekezéshez még annyit.....tudom, hogy más az ha tesók és együtt nőnek fel...majd megtapasztalom nemsokára! :D ....., mint amikor jön az uncsitesó.....aki egyke és sosem kellett alkalmazkodnia egy tesóhoz! :roll: ... és ugye 2 évvel idősebb Adrinál és megpróbálja az észt osztani a "Kicsiknek", akik persze nem hagyják magukat....persze jogosan! 8)
Ezt akkor is így gondolom, ha mondjuk az én gyerekem próbálja meg ugyanezt tenni mással. Én tuti rászólnék....és rá is szólok.....hogy ez nem szép dolog, mert mondjuk azért mert a másik "kisebb" még nem jelenti azt, hogy "butább". :wink:
Úgy hogy osztottam az észt ezeknek a büdös kis terroristáknak....Adrinak/Zsófinak....., ahogy Te mondanád! :wink: :lol:
És ha hallanád/hallanátok, hogy miken vitatkoznak....! :shock:


Húúúú, "lementem" 50 nap alá! Kezd meleg lenni a pite! :shock: :wink:


Na mentem ebédeltetni! :wink: Majd még jövök! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

bocsi, bocsi csak hétégén semmi időm nem volt. anya hazajött és segíteni kellett a házimunkában. de Lányok megáll az ész, két hete műtöttök de nem bír a seggén maradni. bocsi. vasárnap összegyúrt egy sütit, meg pizzatésztát...stb stb...apa is mondta, hogy oda kell kötözni a székhez ha azt akarjuk, h pihenjen. :lol: :lol:

Örülök, h Anna már jól van. elég sokat hiányzott a bölcsiből biztos megszokta, h otthon an ezért sírt.
remélem azért nem most lesztek pöttyösök.

Ancsa, majdcsak Szofi is elkezdi a mászást, meg a többit. nincs elkésve. és ugye ő kisebb volt mint noelem szóval nehéz behoznia. meg különben is lány. nem kell neki dundinak lennie, már most vigyáz az alakjára. :lol: :lol:

Timi, ahogy mondod! Noel apa-de belsőleg én, Kolos meg fordítva. :lol: Adrit is elviszem köszi a felajánlást. :D mind1 csak lány legyen.
amúgy noel kezdte nagyon korán a szeparációs cuccost, ha kilépek a szobából, vagy ha egyszerűen hátat fordítok neki már sírni kezd. csak akkor van nyugton ha lát. de akkor elég sokéig el tud játszani-már ha épp jó passzban van.
most, h mászik felfedezi a lakást, jön utánam mindenhova mint egy kiskutya el is felejtettem milyne édes ez a korszak. imádom ahogy mászik és dumál közben.
:D
snooopy
 
 


nem frissíttem:

Vero, szegény Szofi. gyógypuszik.
kszi, mint olvashatod jól vannak a betegek. :D

Reni BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!
snooopy
 
 

 
 

Reni!
sok bodogságot!!! :wink:

Orsi!
nagyon örülök, hogy ilyen jól vannak már anyukádék! az meg hogy ilyen tevékeny ... :D ez a bizonyíték, hogy tényleg már jól van! :wink: vigyél neki varrni valót! addig is ül egy helyben!!! :lol: bocsi! :oops:

Timi!
szóval nem vagy "viccelődős" fajta? :lol: én sem, mégis sokszor nem használ! valahogy bepörögnek, egymást hergelik és mondhatom akármilyen szépen, vagy akármilyen határozottan/szigoruan ... semmi eredmény! :oops: én is mondom néha nekik, hogy "bezzeg Zsófi! nézzétek meg ő, milyen ..." az se hatja meg őket! :oops: viszont én se csinálok soha sz...rt a számból! :oops: tudják is és mégis ... ma is addig hülyültek, míg a főzi a földön landot :twisted: no de nem is kaptak fagyit :oops: :? :oops:
befőzés: hmmmmm! ribizlis túró torta!!! a kedvencem! mekkora mélyhűtőd van??? mert én is fagyasztanék, de nekem csak egy normális hűtőm van és abba ilyen extra cucc már nem fér be! három fiókos, de nekem az kell "hétköznapi" dolgokra :oops: eltenni meg én se tennék el csak leginkább meggyet!!! esetleg barackot, de azt is inkább sárgabari lekit, esetleg őszibarack kompótot. No de nekünk semmi sincs! :oops:
játszótér: semmi gond! szerintem jó lesz! :wink: :lol: csak már beszéljünk meg egy időpontot!!! :D
unokatesó: ezt a részt nem nagyon értem ... :roll: :oops: szóval szerinted könnyebb egy "kölcsön" unokatesó, vagy inkább 3 tesó a könnyebb???? :roll: :oops: csak mert mikor itt volt most az unokatesójuk - egy kb 10 éves fiú - vele egész jól elvoltak, pedig ő FIÚ!!!! igaz a végén már ők is elkezdtek vadulni, mert Ákos a hónuk alá nyúlt és pörgette őket, a csajok meg sikítoztak, aminek én annyira nem örültem :oops: lévén hogy már a szemközti házból is panaszkodtak, hogy "az utcában VALAHOL nagyon HANGOS gyerekek laknak" :oops: :oops: :oops: :oops: (pont a szemközti házról verődik vissza a hang! :oops: ) szóval ha lemegyünk az unokatesókhoz Újfehértóra nagyon is jól elvannak, tök jól eljátszanak. Lehet pénteken le is megyünk hozzájuk, lévén LAcinak meghalt egy egyetemi osztálytársa, egy 36 éves csaj! a Csaj férje teljesen kivan! először a nő méhében, majd a tüdejében majd végül már mindenhol rákot találtak és pár hónap alatt elment a nő! Lacit is megviselte a dolog! :oops: Most próbál a férjbe lelket önteni :oops: na szóval lehet lemegyünk a temetésre és akkor a lányok bulizhatnak az uncsitesókkal (4-en vannak testvérek). :D

jaj! úgy elfáradtam, pedig csak a lakást nyaltam végig ... :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Ma én lennék az első?! :shock: :roll: Remélem azért nem az egyetlen! :wink:

Vero!

Uncsitesós rész lehet, kicsit bonyira sikerült, de akkor leírom kicsit "nyersebben"! 8) Ettől függetlenül szeretem nagyon uncsiZsófit!! :D
Szóval a lényeg....mivel Zsófi egyke, nagyon nem tud alkalmazkodni! Legalább is Adrihoz nem. Mindig hangsúlyozza Adrinak, hogy Ő az idősebb az okosabb a jobb bármiben. Na most ezt Adri azért eléggé rosszul tűri és szerintem igaza van. NEM AZÉRT, MERT AZ ÉN GYEREKEM!!!!! Én Adrinak sosem engedem/engedném meg, hogy legyen az idegen vagy rokon gyerek, vagy a tesója csak azért mert kisebb "lederogálja"! És persze Adri amilyen makacs, mindig visszaszól Zsófinak, hogy de igen, ő is tudja azokat a dolgokat és ebből hatalmas viták kerekednek köztük! :roll:
Szóval Zsófit egy kicsit "helyre kell tenni" ilyenkor. Csak tudod nem szeretem "más" gyerekét nevelni, de persze azért a sajátomat sem hagyom a sz@rban. Úgy hogy tegnap "leültem" Zsófival kettesben...mikor Adriék aludtak.....és megbeszéltem vele ezt a dolgot. 8) Persze szépen és nem bántón, de úgy hogy megértse. :wink: Mára egész jó lett a helyzet és nem húzta már annyit Adrit! :wink:
Remélem így már érthetőbb! :wink: Egyébként tök jól eljátszanak és szeretik is egymást, de azért látok "kiütközni egykés életéből származó dolgokat"!
Ezért írtam, hogy más ha valaki egyke és más ha van tesója(i). :wink:
És azért nálatok Ákos büszkélkedhet még 3 tesóval! :wink:
Az meg, hogy "állatkodnak".....azt én is ismerem! :lol: Adri és Zizi is tudnak ám alkotni! :wink: :D
Szofinak mi is gyógypuszkók!

Orsi!

Na akkor kérek még egy "ötöst" gyerekügyben ! :wink:
És most, hogy már mászik Noel, nem kostól meg mindent amit a földön talál? Mert Zizi nekem nagyon jó kis "porszívó"! :wink: :lol: Főleg a kenyérmorzsára van rákattanva! :lol:
Na ha Anyukád ilyen fitt már, akkor egyetértek Veroval, hogy kell Neki találni valami "ülőmunkát"! :wink:
És Nagyid hogy van? Ő is kezd....vagy már ki is lábalt....kijönni a "depresszióból"? Bocsi, de most nem találtam jobb szót! :oops: :roll:

Többiek?

Azért azt nem hiszem, hogy nem vagytok bent egy kicsit sem! :roll: Főleg 11 és 15 óra között vagy este?! :roll:
Na tessék kicsit aktivizálni magatokat! :)

Megyek mert kezdődik a délutáni fürdőzés és Zizit is valakinek istápolnia kell! :wink:

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


hello!

én is jöttem egy UFF-ra :lol:

Timi!
már értem! ettől függetlenül az én 3 lányom is tud olyan antiszociális lenni a testvérével hogy .... :cry: :cry: :cry: tegnap kaptak 2 nagy zsák lány játékot. Sok sok Barbie-t, ágyal, szekrénnyel, My Litte Pony-t, ... én még a felét se láttam, de ami itt megy játszás címszó alatt ... mindegyik ugyanazzal az egyel akar játszani mint a másik :oops: én mindig azzal az egyel ami - legyen bármi - de amivel a másik is játszik. :oops: :oops: :oops: már mondtam nekik, hogy az összeset elveszem mert ez már őrület. :oops:


Én meg ma találkoztam a főnökömmel ... :oops: hát! egy cseppet se nyugodtam meg! gyomrom mint a bosó akkora volt :oops: két olyan embert is kivágott nem rég, akikre azt hittem hogy ott fognak megörögedni :oops: :oops: :oops: és nem ők az egyetlenek, ők csak főnökök voltak, de más emberkét is kivágott, mert nem úgy és azt csinálta amit ő gondolt! PEdig állítólag türelmes is volt velük, tanfolyamra is küldte őket!!!! :oops: hát! most nagyon fosizok!!! én meg a 6 éve nem használt leépült agyammal ... :oops: mondtam neki, hogy legkésőbb mikor Zsófi 3 éves lesz, szeretnék visszamenni dolgozni, de ha úgy alakul, hogy anyagilag "bedőlünk" (LAcinak nem jön be a tüzes business) akkor hamarabb!!! ő meg félreértett és azt hitte, hogy már most visszamegyek szeptemberben ... ja!és hogy jó legyen az alaphangulat, még tiszta ideg is volt, hivogatták külföldről, tök ideg volt, de aztán a 4. telefon után besokalt és lenémította, hogy nyugodtan tudjunk beszélni :oops: úgyhogy a szürke állományomat fel kell turbózni, ha ennél a prosperáló cégnél akarok maradni :? 11-en votunk mikor eljöttem és most vannak vagy 90-en és vagy 100 embert akar egy éven belül felvenni!!!! :shock: ez a cég 2009-ben Magyarország 65. legjövedelmezőbb cége volt! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Igyekszem majd jönni.
De ma egy kicsit dolgoztam.
Meg feltöltöttük a medencét

Ha van időtök nézzétek meg a honlapom.
Bár még mennek majd fel képek!

http://www.apillanat.blogspot.com/?zx=f869343342e754dc

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Jöttem én is egy uff-ra. Remélem nem baj.....

Először is Isten Éltessen Mindenkit, akinek mostanában volt a szülinapja illetve névnapja!!!!

Veronikusz:
Téged tuti nem akarnak elküldeni, ha vár vissza a főnököd.
Nagoyn csinik voltatok az esküvőn!!!

Timi: Gratulálok a kislányhoz!!! A Tamara szerintem nagyon szép név!! Akkor a szent imre lesz? Az jó kórház azt mondják, bár szerintem a szülésznő a lényeg!!! és Rita mellett nagyon jó kezekben leszel.
Szép pocak :-) A lányok nagyon helyesek!! és Jázmin egyre jobban apukája.

Judy: Hú nem irigyellek a meló miatt! Illetve igen, mert van munkád, de a család-munka megosztást nem irigylem.

Orsi: Gratulálok Anyukádnak és a Mamádnak! Ügyesen végigcsinálták ezt a nem kis műtétet!!
Tündériek a fiaid!!! Pont olyan ellentétek, mint az enyémek :-)

Tenci: Medence-party.. irigykedem!! én nem jutok el strandra, mert egyedül nem bírnék a fiúkkal, férj meg dolgozik, más nincs akivel menni tudnék :-(
Nagyon édesek a fiaid!!! Mennyire hasonlítanak!! hihetetlen!

Ancsa: Nagyon édesek a lányok!! és Szofi hasonlít nagyon Larára! Lara nagyon édes volt,hogy gondolt a tesójára!!

Rólunk:
Nem voltam túl jó passzban az utóbbi hetekben-hónapokban. Benedek ügyesen felállt és kúszott, de nem akart mászni és ülni sem tudott, már 1,5 hónapja csak kúszott, de a 4kézlábra állás és hintázás kimaradt. Így elvittem dévényesnek megmutatni, aki azt mondta, hogy hypotón, ami izomgyengeségben és laza csípőben nyilvánul meg, ezért nem áll 4kézlábra. hordtam tornára hozzá, 3 alkalom után elkezdett mászni, majd még 6 alkalommal kellett vinni,hogy ne álljanak szét a kis lábai a laza csípő miatt.
Közben Petyával megrekedt a szobatisztaság :-( A pisi gyönyörűen megy a WC-be, már éjszakára sem kell pelus, de a kaka 1,5 hónapja kizárólag a bugyiba megy :-( Nem tudom mit csináljak? Már mindent kipróbáltam....
Szeptembertől megy oviba és addigra szeretném, ha ez is rendeződne.

Na nagy vonalakban ennyi... próbálok megint bekapcsolódni.

végül egy pár kép:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Ma volt a napja, hogy minden mást halasztottam, s ahogy időm engedte visszaolvastam. Hát jó sokat kellett mit ne mondjak, de én tehetek róla.
Viszont a kis büdöst csak most sikerült letennem, még gyorsan vacsizok, míg megírom ezt a pár sort, s holnap jövök,s írok hosszabban. Ilyenkor már úgysem vagytok nagyon Ti sem.
Ilyenkorra már hulla vagyok. Megyek is aludni mindjárt.

Puszi Mindenkinek
Jó éjt!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok,

csak egy gyorsra jöttem így a meló beindulása előtt... Nem nagyon tudtam még visszaolvasni, csak az utolsó oldalt, meg az előző alját...

Timi,
Ancsa van oltva barikák ellen, úgyhogy ha meg is kapjuk akkor se lesz gázos. Most csak 2éves státuszra kéne mennünk doktornőhöz, de most elhalasztottam mert az egészséges váróba azért nem akarom bevinni a lappangási időben...
Csajok nagyon szépek :D És igen, Zizi egyre inkább apa :D
Azért a 3 gyerek nem lehet egyszerű, pláne így, de te már úgyis szokva vagy a nagycsaládhoz :wink: :D

Vero,
hát az első napokban én literszám ittam a kávét meg a kólát, hogy pörögjön az agyam :oops: most már kezd beindulni, de néha még lassan kapcsolok. De jönnek elő az emlékek, úgyhogy annyira nem gáz :D Ez milyen cég amúgy? Mi volt a munkád mielőtt eljöttél?

Orsi,
örülök, hogy anyukád már ennyire jól van. Kössétek a székhez, ha muszáj :D És nagyid hogy érzi magát??
Tündéri lehet Noel, ahogy mászik és dumál :D

Brigi,
jó hogy jöttél!!! Nem semmi tortúra lehetett ez neked :( De akkor most már túl van rajta Benedek?
Hű, jól látom a vonalzón, hogy Petya most három??? Akkor isten éltesse a nagyfiút!!!!
Család-munka: Hát nem egyszerű, ezt is meg kell tanulni... Valahogy elvagyunk, de valami mindig kimarad... De úgy vagyok vele, hogy pillanatnyilag nem érdekel, ha nincs hetente végignyalva az egész lakás :oops: nem úszunk, nincs nagy kosz, de azért nem nem is patyolat. Mondjuk most ez a zárás tett be egy kicsit, szerintem ha ezen túl leszek, akkor már jobban fog menni... :wink:
Nagyon jók a képek :D

Sissy,
hogy vagy? Neked hogy megy a munka otthonról gyerek mellett?? Nekem most egy-két nap még kellett folytatnom otthonról, de szinte lehetetlen, após nem bír a lányommal, Ancsa folyton rajtam lóg, így meg képtelenség koncentrálni :roll:

Tenc,
hol vagy, tán nem kiköltöztetek a kertbe teljesen???

Na ennyi volt mára csajok, indul a nap... Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Manóka alszik, remélem be tudom majd fejezni az irományomat.
Nézzétek el nekem, ha régebbi dologra is reagálok, de hát rég voltam itt.
Igen, Tigrincs valóban voltak szar idők, csakhogy akkor meg olyan nyűgös volt Tomika, hogy azért nem tudtam jönni. Azért megviseli őket is ez az idei hülye időjárás.
S ha meg van egy kis időm, akkor sajna rangsorolnom kell, s mire idejutnék, addigra tuti nem hagy még egy kis időt nekem ez a gyerkőc. De tegnap elhatároztam, hogy mivel hétvégén sikerült mindent kimosni, kivasalni, s annyira a lakás sem úszik, s a meló is kész, hogy félreteszek mindent s mikor alszik a legkisebb visszaolvasok.

Először is a kismamánk,
Tigrincs!
Örülök, hogy jól vagytok, s hogy jól viseled ezt a meleget. Le a kalappal.
Még mindig keressük a kivitelezőt, de annyira jót nevettem azon, amit írtál (a 31 milliós és 4milliós útiktg-es árajánlat kapcsán), hogy "Honnan jön ez? Alaszkából?" Mindjárt fel is vidultam. Köszi.
A Vuk-os cuccokat meg én is imádom, altatónak is van, hogy azt dúdolom neki. Ja és a dinós szerkókat is szeretem. Van/Volt egy pár, Kenguru Gold-os, de annyira édesek. Sajnáltam mikor az egyik kedvencet kinőtte.
Egyébként Timi, remélem nem haragudtál meg rám valamiért?! Már több, mint egy hónapja küldtem neked e-mailt, választ, arra, amit írtál, s nem jött azóta sem válasz. S akkor elküldtem ismét a múltkorit is, amit nem kaptál meg, mert valami baja volt a gépnek.
Kíváncsi vagyok, hogy végül milyen nevet találtál a kis pocaklakónak, de biztos nagyon szépet, és passzolót, ahogy ismerlek. Egyébként én a sajátomnak Lucát nem adnék, a Viktória szép, tetszik, bár szerintem én azt sem adnék. Na, a Lili már elgondolkodtató, bár nekem van egy favorit, ha netán lesz még egy gyerkőc, s netán kislány lenne.
A képek nagyon édesek. Gyönyörűek a kislányaid. Az Adri tisztára te vagy, csak kicsiben. Egy az egyben, egy fénymásolt. :) Férjedet nem láttam, de biztos rá hasonlít Zizi, mert totál más, mint az Adri.
Szép a pocid is, de hol marad az egész alakos?????? Igazán csinálhatnátok egy olyat, ahol a lányaiddal vagy rajta. Feladat!!!!! Most már nincs vb, s hétvégén forma1 sem lesz, nincs kifogás!!! :)
A kádas képek is annyira helyesek.

Vero!
Nem is tudta, hogy van Vuk-os játszótér. De jó!!!! Na majd, akkor egyszer elmegyünk, s megnézzük. Kíváncsi vagyok nagyon rá.
A lagzis képek nagyon jók, s milyen csinos vagy!!!!!!!

Etenci!
Hihetetlen, hogy mit kavartak az óvikkal. Na meg, hogy mennyivel előtte be kell iratkozni bölcsibe/óviba, azt nem hiszem el. S ha lemaradsz, akkor meg mehetsz magánba???!!!!Nevetséges! De örülök, hogy sikerült elintézned a dolgot. Biztos én sem hagytam volna.

Hreni!
Feljegyeztem azért én is a homeós bogyó nevét, amit írtál Orsinak, mert szerintem lassan nálunk is aktuális lesz. Két hete már duzzadt volt az ínye, mondta a doki néni, de azt is mondta, hogy majd egy kicsit ez abba marad, majd megint megindul. Már mondjuk régóta nyáladzik, de még nem bújt ki egy sem, de félek tőle, hogy hogy fogja viselni, meg, hogy mennyire fog felkelni éjszaka, mert hát így is nehéz esténként letenni aludni.
Egy ilyen picinek, hogy adod be ezek a homeós golyókat???
Áhh, közben Tigrincs írta, hogy műanyag kiskanálnyi vízben oldjam fel???!!!!!
A képek óriásiak!

Ancsaboszi!
Remélem kitudtátok pihenni magatokat egy kicsit Hévízen. Rátok fért. A képek nagyon jók, s nem érdekes, hogy nem profi géppel csináltad őket, a lényeg úgyis Ti vagytok rajta. Szófika már mekkora!!!!! Gyönyörű, huncut kismanó!
A többi kép is nagyon jó, az antikos is óriási. Ja és szavaztam én is, mindkettőre! :)
Ja, fogzással kapcsolatosan írtad az osi-t? Az mi?
Örülök, hogy jól vagytok, s hogy minden rendben.
Jó pihenést majd Balcsihoz!

Judy!
Az ikeás ágy nagyon tetszik!
Örülök, hogy barátnőd jól van, na meg a pici baba is.
A szülcsinapos képek nagyon jók. Utólag is nagyon boldog 2. szülinapot a kiscsajnak!
Egyébként köszönöm kérdésed, mi jól vagyunk!
A meló megy itthonról, hál' istennek azért nem szakadok meg. Igaz nem úgy lett, mint ahogy az elején megbeszéltük, s a pénz sem annyi, de hát én ennek is örülök. Nem vagyok telhetetlen. Csak nem szeretnem, ha megbeszélünk valamit sem nem úgy lesz, s ráadásul nem is én akartam úgy, hanem a főnök, ő találta ki, s aztán meg nem szól, hogy akkor máshogy lesz. Na mindegy, ez már a múlt.

Orsi!
A Ti képeitek is annyira jók. Noel is már mekkora!!!
Miket eszik már? Mikor kezded el a hozzátáplálást? Este/reggel szopizik még?
Örülök, hogy anyukád és nagyikád is jól van. Azért pihenjetek még sokat, hisz nem kis műtét volt.

Remélem nem maradt ki semmi.

Mi!
Mi jól vagyunk. Tomi baba szépen gyarapszik, már 7,5 kg. Úgy lubizik már a kiskádban, hogy úszik az egész szoba, így nemsokára kiszorulunk a nagykádba. Csak az nekem kényelmetlen lesz, dehát ki nem sz....ja le. Ez van. Neki legyen jó.
Gagyarászik már ezerrel, mindent tátott szájjal figyel. Mosolyog mindenkire, nagyon barátságos baba. Imádom a kis szarost!
Napközben olyan ügyesen elalszik magától egyedül, de este egyszerűen nem hajlandó. De még altatni is nagyon nehéz. Kapálódzik, hogy ő nem alszik. Nem is tudom, hogy mit kellene már kitalálni, hogy aludjon időben. Este 10-11 felé tudom csak lerakni. Sokszor már addigra én is fáradt vagyok. Jó lenne, ha előbb elmenne aludni, mert akkor a férjemre is lenne egy kis időm. Jó lenne néha egy kicsit kettesben, csak egy órácskát, de mire elmegy aludni, én is húzok, mert korán kel.
Férjem sokat dolgozik, újabban van, hogy este is be kell mennie, mert hirtelen meló van. Meg van, hogy elmegy focizni is. Így azért nehéz sokszor egyedül.
Hát asszem, ennyi rólunk!


Na és mi van a talival, amit a Tigrincs felvetett? Meg még múltkor én is kérdeztem, hogy nem lesz megint. Nem tavaszra terveztétek?? Vagy már csak őszi lesz belőle?????


Megyek, mert Tomcsika felébredt, ebédelek, kiteregetek, aztán jön a délutáni műszak. :)


Puszi Mindenkinek!

ui:Aki mostanság megy nyaralni, jó nyaralást. Kifogtátok! Még jövőhéten is jó idő lesz. Sőt kánikula!!!!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok lányok,

jaj nagyon lelkiismeret furdalásom van,de én most igazából búcsúzni jöttem :oops: :( legfőképpen azért,mert képtelen vagyok veletek lépést tartani,ultrajó hogy így pörög ez a topic,de két gyerek mellett valahogy nem tudok időt szakítani :cry: tuti én csinálok valamit rosszul :roll:
aztán másodsorban pedig azért,mert hogy végül nem a kútban fogunk szülni.nagyon köszönöm minannyiótoknak a segítséget,ami azért nem volt haszontalan :wink: de másképp alakult.nem tom bánom e,ambivalens érzések vannak bennem,itt sem akartam nagyon szülni,mert hogy olyan távol áll tőlem a H szemlélete,de ahol végül fogok,na azt se érzem tökéletesnek :roll: :oops: hiába na,annyira elégedett voltam azzal ahol az első kettőt szültem hogy semmi nem versenyképes vele :lol:

no,röviden ennyi,mindenki megtalál ha szeretne,vero,tenci és tigrincs tudja az elérhetőségemet 8)

ölelek mindenkit
gigi
Vendég
 


Csövi csajok!-vagy ahogy Mikey mondaná Sövi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hűűű-reggel írtam egy regényt,mivel úgy volt,hogy ma áramszünet-8-16ig-be is fejeztem az irományt 7kor -erre a net ment el :twisted: áram persze egész nap-csak net/tv meg teló....csak épp azt az egységet áramtalanították amire a fibernet van rákötve-ezért a malőr...na mindegy.... :roll: nem is fontos csak amit írtam....
egész nap kint,tényleg nagyon meleg....tök jó barnák vagyunk :lol: :lol:
ma is uccsó vendégeink kilenckor léptek le....és csak a szúnyogok támadása miatt :roll:
a víz 30fokos le kell engedni valamennyit majd rátölteni mert hihetetlenül melegszik :D :D

RENÁTA-utólag is Boldog szülinapot!!! :D :D gyere icipicit.....állítottatok medit az udvaron???gondolom ti sem bírjátok víz nélkül....
alakul a kert?
Lindát magadra kötöd ilyen melegben is??-vagy ez nem problem??? :D :lol:

VERÓ-ugyan már munka!!!-hiszen ha főnököd már most számított rád akkor miért is gondolsz ilyesmikre???jó szakember nem terem minden sarkon és Téged jól ismer dolgoztatok együtt.....agysejtjeid most is karban tartod-igaz kicsit más irányban :lol: :lol: :lol: de ez orvosolható ha újból belendülsz :wink: :lol:
és grat hogy egy ilyen jól menő cég tagja/alkalmazottja vagy!!!-és a létszám csak bővül.....ott a helyed-hajrááááá :wink: :lol: :wink:
hogy bírjátok a meleget??,eláztattátok a házat??? :lol: :lol:
és balatoni nyaralás azért tervben? :roll: :D

JUDESZ-igen kiköltöztünk :wink: :wink: :wink: :wink:
zárjál gyorsan.....és van szabid is??? :roll:
Ancsa?-kivi leszek kijönnek -e a pöttyök-így oltás mellet...Mikey is megkapta az oltást....amúgy mit mondanak mekkora az esély arra,hogy elkapja??? :roll: -jaa és most melegből nincs hiány....

TIMI-basszus tényleg -lassan itt az idő,lassan ctg-k.....mi is a pontos idő???
olvasom jól elvagytok a csajokkal....Mikeyt nem vállalod be ennyi csaj közé??? :wink: :lol: :wink: Mikey is mintha egyke lenne....alakul remélem az oviban....
Zsófitesó nincs tervben?
ribizlidzsem pedig tutkó fincsi lenne.....de mennyi kéne hozzá??? :shock: :lol:
Zizi-medi?haladok a lépcsőfokon??? :D -még a képeidhez akartam írni....ismerős kiskád :wink: :lol: mennyi csajt :wink: szolgál ki??? :D :D :D

ANCSA-hihetetlenül jóóóóó a kofferes kép!!!! :D :D :D ha nem a tiéd a retrókoffer remélem lecsapsz rá és hazaviszed!!!! :wink: :lol: :wink: gondolom vizetek felmelegedett és kiscsajok már lubickolnak 8) :lol:
akartam szavazni-de rájöttem,hogy csak egyszer lehet egy címről.....jók a blogodon lévő képek....látom nem bírsz magaddal,ha gép van a kezedben!!!-de ügyi vagy :wink: :lol: :wink:
amikor oviba csináltál egymillió :lol: :lol: képet sikerült eladnod belőle egymilliót??-szóval megérte? :D :wink: ha már dolgoztál vele....

GIGI-sajnálom,hogy nem jössz....de Te tudod-én tudom az elérhetőséged-ki is használom :wink: :lol: :wink: és remélem egyszer össze is futunk!!! :wink: :lol: hajrá hármaska....és ha jön hármaska gyere és kiabálj-na meg amúgy is,ha gondold!!! :wink: :lol: :wink: a Kút meg....már nem is Kút..... :roll:

BRIGI-örülök,hogy jössz-de mi van,hogy ilyen ritkán??? :roll: még ha csak egy két szóra is......
PETYÁNAK BOLDOG HARMADIKAT :D tegnap volt ugye???
sajnálom Benedek kalváriát,de örülök,hogy túl vagytok rajta és hogy idejében felismerted és elvitted.....dévényes nagyon jó....
és itt ahány alkalom annyiszor perkázni???gondolom nem olcsó-de tuti a legjobb-és a végeredmény mindent elárul :D
amúgy ilyenkor vitted Petyát is??-mert tudom segítséged szinte nulla....
Petya-hagyni kell,megoldódik magától....tisztában van vele,alakul a dolog-oviig még majdnem két hónap....mondjuk Mikey pont a kaksit űzte ki a pelusból először.....
nem is tudom így belegondolva....ovis anyukák bizti többet tudnak mondani....tutkó az elején még becsúszhat egy-két baleset,ilyenkor a nagyok nem cinkelik a kicsiket??? :shock: :shock:
képek szuperek...na hasonlóság nálatok semmi :roll: :lol: Petya :Brig-Benedek gondolom apukája...... :lol: :lol: :lol: ezek a kék/barna szemek :wink: :lol:
strandra mi sem mennénk-nem is tudnék...még egy sráccal sem :roll: :lol: :lol: nem hogy mindkettővel...ez a Panorámás strand tökéletes nekünk-kajapiavízjátszótér na meg minden itt van....és persze a társaság-ma épp 4anyuka egy pocilakó 5gyerkőc-és apa egy sem...na jó 7körül szállingóztak :lol: :lol: :lol:

SISSY-ovitéma elintézve....persze magán lehetséges,de ha az államiba felvették...szóval tényleg vicc az egész...köv kanyar jövő májusban Benedeket iratom :roll: :D
örülök hogy minden okés veletek-édes lehet Tomcsi-képeket rakhatnál!!! :D
gyümiket adod már???
és akkor nagykád hajrá!-engedd a teret nagyfiadnak!!! :wink: :wink:

na lépek-jóéjt mindenkinek!!!! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Timi!
Szombaton vissza tudtál aludni?
Én nem haragszom meg, hogy a nevet titokban tartod! Megértem! Majd várjuk az sms-t, kinek is megy?
:-)
és mért nem lehet két neve? Arra nem emlékszem.

Örülök, ha nem vagyok büntiben, remélem gondoltok szülés előtt még kijönnek!
Köszönöm a dícséretet. A magyarázat egyszerű a kép Kemencén készült, talán aznap mikor feltettem, nevezni viszont 1-2 nappal előbb neveztem! :-) de megnéztem a képeket, és hát úgy látszik nem az a lényeg, hogy milyen a kép, hanem hogy mennyi ismerősöd van. Van kép aminek a fele fal az aljában egy asztalnál ülnek az emberek, és 600 szavazata van. Szóval nem baj, azért köszönöm mindenkinek a szavazatokat!

Apukád tök jó ajándékokat kapott, megértem hogy örült!

Kardiologia! Mi már többször indultunk hogy elmegyünk innen, kerestünk is már másik dokit. Csak sajnos nem ilyen egyszerű a dolog. Mert ha mégis müteni kell SzofiDót akkor visszakerülünk ide. És Mo-n ugye a kardiologia a legjobb hely, és Ő ott az egyik legjobb. És ha ott keresnénk mást, az nagyon gázos lenne, mert már gondoltam arra is, de lebeszélt egy ismerős doki. Amikor márciusban kitalálta, hogy majd fél évesen megkatéterezi akkor elkezdtünk keresni dokit Németországban, mert hogy megint felvágják azt nem fogjuk hagyni, egy doki miatt. Szóval ez a helyzet ezzel, de még lehetne ragozni.

Szegény Tesódék gyermeke. Ez olyan borzasztó.

Hogy bírod a háromgyerekes létet?

Mi is hétvégén Kemin ribizlit szemezgettünk, és már van a fagyasztóban 5 csomag, várja a telet, és a ribizlitortára csücsül majd!

Mi szigorúan bent vagyunk 11-16 között, de akkor annyi a dolog!!!

Judy,
Tök jó főnököd van! Csak el ne romoljon!!! vigyázzatok rá!
Örülök, hogy Anna jobban, és hogy Hanna örült az ajándéknak, remélem azért találkozni is sikerül lassan!

Veronikusz,
Akkor tessék elintézni, hogy valahogy visszavegyenek a fősulira!!!! hajrá! Szorítunk! De mi leszel ha „nagyleszel”? Milyen diplomát ad?

Hát írtad, hogy elmentek a fiús rokonok, és lesz egy nap pihi. Azt a pihit!!!

Ren!

Sok boldogságot!

Orsi,
Szuper, hogy Anyukád otthon!!! és hogy így pörög, az azt jeleni, hogy jól van!!!

Brigi!
Szia, de jó hogy itt!!!

Petyának nagyon nagyon boldog születésnapot!!!!

Barátnő, vagy hasonló? Nincs? Akivel strandra mehetnél? Hm?
Merre is laktok?
Mi ma állítottuk fel a medencét!! gyertek!
És akkor Benedeknél már minden rendben???

Nagyobb gyermek nincs a közeletekben? Aki már wc-be kakil, mert az tud nagyot dobni a dolgon, ha ezt látja egy hasonló korú játszótártól! Minden rendbe jön, hisz van még ideje! Ne izgulj, szeptemberig még annyi idő van!!!

És még képeket is hoztál, szuper, meg van minden bocsátva!
Annyira édesek, nekem a két utolsó kép jön be nagyon!!

Sissykém!

Én itt vagyok, tegnap nem voltam úgyan, mert Lara rosszul aludt, meg akartam nézni a Grace klinika utolsó részét, de nem jött össze. Mert Lara sírt. :-(((
De most itt vagyok!!!

Látom közben írtál! Szuper!!
és hidd el megértjük! Akkor gyere mikor tudsz!
És az hogy régebbiekre reagálsz, az meg tök jó!

Hévíz, hol van az már! De igen, nagyon jó volt. Szuper idő, szuper hely!
Köszönöm Neked is a szavazatokat!

http://www.osanit.de/
itt tudod megnézni!

7,5 kg! Az nem semmi! Tényleg szépen gyarapszik!!!(mi is annyik vagyunk, és mi sem vagyunk kicsik bár mi a hosszra gyurunk) hány cm?
Akkor irány a babauszás, ha így szereti a vizet!

Tényleg jövő héten is jó idő lesz? Ezt mondta a békád?

Gigi!
Azért mert nem a Kútban fogsz szülni, azért ne menj el! És azért se mert nem tudsz jönni minden nap! Akkor gyere nyugodtan ha tudsz! Nem kell itt búcsúzni!
És megértem, hogy egyik hely sem jó, mert az első volt a befutó! Ez természetes, és hol fogsz szülni végül?
És tuti nem csinálsz semmit rosszul!

Tencikém!
Hát még nem jött rá az Asszonyság, hogy wordbe kell írni!!!
Koffer mamáé! Apukámé volt, de most ott maradt még Kemin, augusztusban hazajön. És utána akkor jöhettek! :-)
igen, igen víz ma már egész jó volt, de azért Szofi még kintről figyelt, de szerintem holnap már bejöhet a wellnessfotelben :-)
Mikor ovit fotóztam, hát jó volt, nem egymilliót, de adtam el, de a lényeg az volt, hogy ott lehettem Lara első farsangján, így ez mindent megért!
Most látom, hogy ezt most írtad! :-) skype? Irgum meg a burgum! Én is itt ülök már 11 óta!
A „katyafájátok!” ahogy Lara mondja .

Jó éjt!

Keddtől megyünk Tihanyba vasárnapig így kérem ezt igazolt hiányzásnak beírni!
Köszönöm!

ancsaboszi
 
 


Ja és ha valaki egy kicsit ráér!
Ismét vannak új képek a honlapon, ami kicsit meg is változott!

ancsaboszi
 
 


Tegnap én voltam az utolsó, és ma az első! :lol:
Ezt csináljátok utánam!

:lol:
Na megyek, mert már bolondokat beszélek itt a fáradtságtól!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Tenci: Hú de irigyellek a medence miatt!! Itt a 4.-en (4emeletes a ház) 35 fok van, katasztrófa.....
Köszönöm a köszöntést!! Igen tegnap volt a szülinapja, már 3 éves hihetetlen....
Ettől félek én is, hogy az oviban csúfolni fogják, ha nem oldódik meg az a kaki-ügy. Érzi,hogy mikor kell, de nem hajlandó szólni :-( Pedig mindent kipróbáltam már.... Szerintem tuti csúfolni fogják, ezért is örülnék,ha ez megoldódna.
Alkalmanként kellett fizetni a tornáért. Alkalmanként 6000 Ft volt, férjem mikor meghallotta azt mondta,hogy akkor ő most leüll és elszív egy szál cigit. Előszőr hetetnte 2X kellett menni, majd mikor elkezdett mászni, akkor már csak heti 1X. Kontrollra kell majd vinnem ha már stabilan jár.
örülök,hogy elvittem, mert mindenki azt mondta,hogy hülye vagyok, még a gyerekorvos is kinevetett, mikor odavittem neki Benit 9,5 hónaposan, hogy csak kúszik, nem mászik és ülni sem ül. Pedig tudom,hogy anno Petya ilyen idősen már stabilan ült és kúszott. dévényes szerinte szülés közben kaphatott egy enyhe oxigénhiányt, ami elképzelhető, mert 2X a nyakán volt a köldökzsinór. De túl vagyunk rajta, szerencsére!
Petyát 1X vittem magammal, de kérte a dévényes,hogy többet ne vigyem. Így mindig kerítenem kellett valakit aki vigyázott rá. Volt, hogy barátnőm vigyázott rá, volt, hgoy bébiszittert kellett hívnom.
Petya rám hasolnít???? Ezt még senki nem mondta, inkább azt mondják,hogy az apjára ütött. Beni pedig tiszta húgom. Egyébként sokszor megkapom,hogy honnan szedtem össze ezt a gyereket??? :-)
Ja igen kimaradt, hogy ez az ovis dolog nem semmi!! Engem is riogattak,h ogy nem fogják felvenni Petyát, mert itthon vagyok Benivel, de aztán simán felvették.
Azért nem jöttem, mert magam alatt voltam teljesen és sokszor időm sem volt. Mikor a fiúk elalszanak én már hulla vagyok...


Judy: Köszönöm a köszöntést Petya nevében!! Nekem így is úszik a lakás, pedig még nem is dolgozom :-) Ancsa hogy bírja a bölcsit?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi!

Lara ugye már februrában kezdte az ovit, és volt hogy bepisilt, pedig itthon nem.
Volt hogy azért mert nem volt bent a teremben senki, és nem tudott kinek szólni.
És talán egyszer mondták neki a gyerekek hogy bepisil. de nem is törödött vele!
Én rosszabbul éltem meg!
És szeritnem ez általában így van!
De hát szeptemberig még annyi idő van!
Majd rá fog jönni!!!!

Hú, ez kemény tényleg ez az összeg!
Larát mi is vittük még régen, de már nem emlékszem mennyi volt, de húzos az tuti!

és miért voltál magad alatt? azért mert nem mászik?
vagy más is? :oops: ha meg lehet kérdezni?
gyerekek olyan ügyesek mindent megoldanak!!!

na megyek mert még nem is zuhanyoztam és még a gépben van két takaró, azt hiszem már készen van! :lol:

ancsaboszi
 
 


És mit kapott Petya a a szülinapra???
Oh, most látom,hogy lassan Benedek is ünnepel!
Ő mit kap?

ancsaboszi
 
 


Még itt vagyok :-)

Ancsa:
Akartam szavazni, de nem sikerült, pedig regisztráltam is :-(

Petya egy villogós playmobil tűzoltóautót fog kapni, de csak a családi szülinapon kapja meg. 13.-án egy tortával köszöntöttük őt.
Benedek egyenlőre semmit nem kap, csak tortát :oops: :oops: Egyenlőre mindene megvan és még nem igényli, hogy vegyünk neki valami játékot.
Igazából Beni miatt voltam magam alatt, hogy nem fejlődik úgy,de szerencsére a dévényes segített. Illetve még férjjel is voltak/vannak gondok....
A barátnőm akivel ki tudnék menni, most épp várandós és elég rosszul van, így ez nem megy :-(
Köszönjük a meghívást, de kicsit messze lakunk. (20.ker.).
félek, hogy csúfolni fogják, mert a barátnőm 6 éves fia mindjárt csúfolni kezdte, mikor nálunk megtörtént ez a baleset :-(

Nem semmi,hgoy mit kellett kiállnotok a kardiológián... Szegyény kis Szofi!

na mostmár megyek aludni, mert Beni 6-kor kel :roll:

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Mégegy kérdés, majd elfeljetettem:

Nem érdekel valakit egy LASCAL buggy board típusú testvérfellépő??? A miénk eladósorba került.... Kép

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi!

Nem is értem, mért nem tudtál szavazni! :oops: Nem kell hozzá regisztrálni, lejön a fotó és szavazás! :-) lehet már valaki szavazott rá a gépedről! :wink: Köszi fiúk!

Akkor majd kérünk képet a nagy családi szülinapról!!!

Hát elhiszem, hogy emiatt voltál magad alatt!!!És látod, ez már javult is, és a többi is fog!!! Tudod, egyszer mindig kisüt a napocska!!!

Vegyes csoportba fog járni?vagy egyidősökkel?
Szerintem nem Ő lesz az egyetlen!
Tudom könnyű mondani, de ne izuglj, addig még sok idő van, és ha egyszer egyszer becsúszik akkor sem lesz gond!
Mással is előfordul!
Szóval addig még annyi minden történhet!
tudod "majd ha viszket vakarjuk" addig ne idegeskedj!!!

na most már talán elindulok!

jó éjt!

ancsaboszi
 
 


Nekünk olyan a babakocsi, amire fel tud állni Lara, és a fellépő már nem fér el! majd talán a kicsikocsinál!

Köszönjük!

ancsaboszi
 
 


Brigi!
Petya: :oops: biztos én is aggódnék a helyedben, de szerintem ez meg fog oldódni, csak idő kérdés! Lehet ha látja, hogy körülötte senki se a „kisgatyába végzi” a nagy dolgot akkor ő is leszokik róla! Hidd el! A falka-szellem hatalmas erejű! Lányaim a gyökér főzeléket megették a bölcsiben!!!!!! :shock: :shock: csak mert a többi is azt ette!!! :D:D:D:D nyugi! Meg fog oldódni!!! Agykontroll! (speciel volt ilyen eset is Agykontrollban! Anyuka azt agykontrollozta magának, hogy mikor a gyereke a leginkább fogékony álmában, akkor ő ébredjen fel és :D - tudom ez a laikusnak mese jellegű, de - azt kérte tőle, hogy ne pisiljen be többet, mert akkor milyen jó lesz a száraz naciban és elsorolt minden jót mit csak tudott a bepisilés ellen és a gyerek pár nap alatt szobatiszta lett!!! :wink: )
Dicséretet köszi szépen! :wink: Ti is nagyon szépek vagytok!!! Szerintem olyan a két fiú mint két tojás!!! :D csak Petya kreolosabb :D

Judy!
Ez egy Svájci multi! Itt mezőgazdasági nagykereskedelemmel és alumíniummal foglalkozik. Én itt csak olyan irodavezető voltam, rendezvényt szerveztem, táblázatokat csináltam, irodai beszerzéseket csináltam.

Sissy!
Örülök, hogy jól vagytok! Egyedüllét :oops: adj egy ötöst! Ez nálunk is így van. :oops:
Köszi a dicséretet :wink:
Vuk-os játszó meg ahogy írtam az I.ker. Bérc és Szirtes utca sarkán, de a szobrokat még nem helyezték múltkor vissza. :oops: úgyhogy most még csak egy szimpla játszó :D

Gigi!
Egyet értek Ancsával! Azért mert nem ott fogsz szülni, még nem jelenti azt, hogy ide már nem is jöhetsz! Szerintem már kevesen fognak ott szülni! :oops: de még bizakodunk, hogy hátha visszaáll a régi rend :wink:

Tenci!
Köszi a megnyugtató szavakat!!! Bár látom a főnökömön a jóindulatot, de amilyen paprikás hangulatban van … :oops: a régi ismeretségre meg a mai világban már senki nem alapozhat! Ez már nem kommunizmus/szocializmus, hogy nem baj ha hülye csak XY csókosa :oops:
De most fel vagyok villanyozódva!!!! :D tegnap rátaláltam a „tanuláskontroll villámolvasással” :D sajnos a mostaniról pont lemaradtam, de Aug végén Szept. elején megint esz és arra el szeretnék menni! Igaz drága! Nem is kicsit, de ha segít akkor … :D a másik ami miatt meg belelkesültem és itt repkedtem reggel, hogy felhívtam a főiskolát és úgy néz ki, hogy folytathatom!!!!!!!!!! Szóval!!!! Kiugrom a bőrömből! Nagyon szerettem a főiskolára járni, mert nagyon érdekes, már legutóbb se mint olyan jól a tanulás mint korábban, de hát ezen remélem segít az agykontroll!!! :D:D:D:D
Medi: :D nem győzöm hangsúlyozni, hogy milyen jó dolgotok van! :D még ebéd is van! :D gondolom azért a nagy melegben nem vagytok kint! Barnaság: :D hát! Én már soha nem leszek barna! :oops: rakjál már fel magatokról képeket!!! Te is legyél rajta!!!! :D

Timi!
Hogy bírsz a 3 lánnyal???? :D pancsoltok? Zizi barátkozik a medive???
Szombati asztalfoglalás megvan? Szerintem mi meg Kistarcsán leszünk DU :D legalább is remélem! Múltkor is 8-ig kint voltunk :D lányok nagyon élvezték a kinti kagylós medencét :D

Tali: senki nem reagált semmit!!! :oops: nem lesz jövő héten tali????

Ancsa!
Fősulit fent írtam :D úgy néz ki mehetek vissza „seggelni” :lol: jaj! Rég örültem a tanulásnak ennyire! :lol: ja! Pénzügyi szakon végzett közgazdász leszek :D már csak az angolt és a franciát kéne mellette visszafejleszteni :D de nem bánnám, ha majd a németet is idővel, mert kár lenne elveszni hagyni egy nyelvet is! :oops:
Pihi: ja!!!! Igen! Tényleg azt írtam! Látod! Agysejt-pusztulás a köbön! :oops: :D
WOW!most olvasom, hogy mentek Tihanyba???? :D imádom!!! Tihany és Balatonfüred a kedvencem!!! De jó!!! Jó pihenést nektek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Helló Csajok!

Picur alszik, most tettem le a hűvös szobában. De egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyenkor pikk-pakk elalszik!!!!!! Ez miért van? És este miért nem lehet lelőni?????? Na mindegy.

Gigi!
Tényleg ne búcsúzz, azért mert nem a Kútban szülsz és mert nem tudsz olyan gyakran jönni. Én sem tudok mindig jönni, most is bő egy hónap telt el, hogy írtam, de a csajok soha nem vetik a szememre. Édesek. Örülnek ha hírt adok magunkról. Szóval szerintem se búcsúzz emiatt. S nem hiszem, hogy te nem csinálsz valamit jól. Nálam csak egy gyerkőc van, s látod nem mindig tudok jönni, valakinél meg van három, s sokkal gyakrabban tud irogatni. Minden gyerek más, s mindenkinél más az életritmus is.

Etenci!
Reméljük jövőre már minden simán megy, s nem lesz ilyen kavar. De szerintem ha meglátják a nevet, akkor tuti mindent jól fognak csinálni, s kétszer leellenőrzik, mert különben nem teszik zsebre. :)
Mindenképp hozok majd képet, csak tegnap örültem, hogy végre írok nektek.
Igen, most már lassan megpróbálkozom a nagykáddal, csak még úgye nem tud ülni, s nekem kell majd jobban behajolni, s nehezebb lesz így tartanom. De ez van. Számolok egy kis derékfájással majd a tropás térdeim mellé. Ezzel (is) jár az anyaság?!
A gyümiket még nem adom neki, sőt még nem adok neki semmit, csak anyatejcit. 4,5 hónapos volt, mikor elkezdtem neki ízlelgetni a sütőtök italt, de mondta a doktor néni, hogy még nem kéne. Majd 6 hósan, s megbeszéljük, hogy mit, s hogyan. Mondjuk annyit nem kapott, arra jó volt, hogy a kaki téma végre beállt, s nem bő hetenként van. Hétvégén mondjuk adtunk neki egy kis dinnyét, mert kinézte a számból, s óriási hisztit csapott. Persze csak inkább nyalogatta, s biztos a leve ízlett neki. De úgy húzta magához, csak úgy elfehéredtek a kis ujjacskái. Majd teszek fel erről is képet.

Ancsa!
Köszönöm a weboldalt, mindenképp megnézem. Jó egyébként a szer?
A szavazatokkal ne törődj, mert tuti ezeknél mindegyik bunda. Meg lehet valahogy mahinálni a gépet, hogy akár egy gépről, vagy e-mail címről többször eltudják küldeni a szavazatot. Mi a pampers oldalon vagyunk fent, de csak én szavazok jó sok címről, de tuti ott is bunda van. Ne mondja már nekem senki, hogy pár nap alatt képes valaki több száz szavazatot összegyűjteni. Nekem nincs bizodalmam ezekben.
06.17-én volt 65 cm, de azóta már biztos több. Legutoljára nem mértük, majd most fogjuk nemsokára, mikor megyünk oltásra. Már előre félek megint, engem jobban megvisel, mert szegénykém szokott sírni, igaz hamar megnyugszik, de ahogy felsír, a szívem szakad meg. Bár legutoljára jött velem a barátnőm is a kisfiával, s meséltem, hogy mindig szokott sírni, s nem sírt. Pedig hallgatták kintről, hogy szegényke mindjárt kapja a szúrit, de úgy örültek, mikor meglátták, hogy jövünk ki, s egy hang sem volt. Hát még én, hogy örültem. Sokkal könnyebb volt így elviselni. Tudom csak egy kis szúri, de nekem akkor is jobban fáj.
Babaúszásra mindenképp egyszer elakarjuk vinni, csak legyen már végre egy szabad hétvégénk.
Interneten olvastam, hogy lesz egy kis lehűlés a hétvége felé, de nagy, s jövőhéten megint 30 fokok feletti hő. Hát meglátjuk. Bár én nem nagyon örülök ennek a kánikulának, mert ilyen pici babával nagyon nem tudunk kimozdulni.

Tihanyhoz meg jó pihenést Nektek! Fotókat majd kérünk, s nem érdekes, ha nem profi géppel készül.

Brigi!
Petyának utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!
Drukkolok, hogy a kaki-ügy megoldódjon, de igaza van Ancsának hosszú még a nyár. S jó idő van, jobban lehet pelus/gatyó nélkül szaladgálni, talán így könnyebb rászoktatni. Bár én ebben nem vagyok rutinos, hisz nálunk még nem jött el az ideje.
S csak nem fogják már csúfolni, de szerintem nem lesz rá mód, mert addigra megtanulja, hogy szólni kell. Így lesz és kész. Túl lesztek majd ezen az akadályon is, mint minden egyében.
Örülök, hogy Benike már jobban van. Tényleg nem olcsó a torna, de azt hiszem mindent megérnek az egészségük. S szerencsére nem örökre kell vinni. Még talán mindig jobb, hogy ilyen korán vitted, s nem kell annyi ideig járnia. Lehet, ha később kezd el járni, nehezebb lett volna kezelni.
S férjeddel is minden rendben lesz. Bár nem tudom, mi volt/van a gond, de nem is rám tartozik. Megoldjátok ezt is. Majd szépen mindent sorjában. Drukkolok nektek.


Na megyek ebédelek valamit.


Puszi

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Még gyorsan írok Veronak!

A Vuk-os játszótért feljegyeztem, de akkor még várunk vele egy kicsit, hátha visszateszik a szobrokat. :)

A Kút-nál én is nagyon örülnék, ha vissza állna a régi rend, de szerintem erre nagyon kicsi az esély. Pláne, hogy már egy csomó dokik el is ment, s nem fognak össze-vissza ugrálni. Rettentően sajnálom, nem is tudom mi lesz majd a másodiknál, de ráérek ez még gondolkodni, hisz még nem is biztos, hogy lesz, bár szeretnék egy kishúgit. :)

És te hogy bírod az egyedüllétet? Van erre valami praktika? Meg nehéz ám, hogy eddig bármit kellett csinálnom, vagy bármi kellett mentem, s nem volt akadály, azért most így a kicsivel sokkal nehezebb kimozdulnom, nem úgy van mint régen, hogy fogom magam és megyek. Utálok másoktól függeni, de most még sajna így van.
Tegnap is elmentem végre több mint 5 hónap után melíroztatni. Hát már nagyon rám fért. Megkértem anyumat, hogy addig vigyázzon Tomikára. Szíves örömest elvállalta. Persze közben a férjem is hamar hazaért, s tudott volna ő is, de már nem akartam anyumat lemondani, mert úgy örült neki. Így hát mentem érte a melóhelyre és vittem haza őket. Persze a fodrász nem két perc, pláne, hogy várnom kellett stb.stb. Apum jól kiakadt, hogy hol voltam már, s hogy mennyi ideig tartott, s hogy miért nem telefonáltam. Persze anyum tudta, hogy mi a helyzet, de hiába mondta apumnak. Mondtam is anyumnak, hogy akkor legközelebb nem megyek, vagy másként oldom meg, mert ez így nekem nagyon szar. Így is tök stresszben voltam, hogy mikorra végzek, hogy ne érjek későn haza (valahogy éreztem, hogy apum cirkuszolni fog). Anyum meg mondta, hogy most miért vele tolók ki, mert ő el volt a gyerekkel, semmi gond nem volt vele?! Nehéz dolgok ezek.

Jaj, de jó, hogy felvettek a fősulira. Gratulálok! És hogy ennyi nyelvet beszélsz/tanulsz. Le a kalappal! Ügyes, okos vagy.
Én is szerettem egyetemre járni, bár akkor annyira ezt nem éreztük, de mikor végeztünk, valahogy barátnőmmel egy kicsit visszasírtuk azokat az időket. Annyi szép emlékünk maradt.


Na most már tényleg húzok enni!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok,

jaj lányok,jól megrígattok itt engem,hát szép dolog ez :lol: :lol: :lol: ?annyira jól esik hogy marasztaltok :oops: igazából engem az bánt nagyon,hogy végig még végig tudom olvasni amit írtok,de ha tudok is írni pár sort,minden ömlesztve van :roll: ti meg olyan szépen kiemeltek mindenkit név szerint és sosem hagytok ki senkit és ez annyira jó és nekem meg ez nem megy :cry: és azért gondoltam jobb ha lépek :oops: de ha sztetek ne akkor nem :lol:

akkor viszont ha maradok lógok nektek egy vallomással :mrgreen: :mrgreen: na,kibarkóbázzuk vagy úgyis tudjátok :lol: :lol: :lol: ?
Vendég
 


Sissy!
Kút.: mivel én most váltanék, így engem nem érint ha más orvosok lesznek illetve lennének a VISSZAÁLLÁS után!!!! :D Sőt! jobb is lenne így, hogy nincs ott a régi! :oops: na de majd elválik mi lesz!

egyedül lét: :oops: nem egyszerű! most beszéltem a főnökömmel és ilyet kérdez, hogy járok-e tornázni!!!! :shock: :shock: :shock: modom viccel?! még a kézműtétemen is ott volt a műtőasztal mellett babakocsiban Zsófi (Kata oviban, Szofi fizetős bölcsiben volt!!!) Vicc! nem???? én meg feküdtem derékig pucéran az asztalon zöld lepedővel leterítve :oops: ennél jobban már nem tudom illusztrálni, hogy mennyi segítségem van :oops: én általában viszem is magammal őket fodrászhoz. Legalább is Zsófit minden képen! most meséltem, hogy januárban vagy mikor voltam először úgy barátnőzni, hogy nem volt ott velem egyik gyerek sem. Ezért is jönnek mindig ide ők (barátnők), de most azt mondtam, hogy talán 5 és fél év után ez már jár nekem. :D :D :D most bizony fosikázok, hogy mi lesz ha suliba fogok járni ... remélem meg tudjuk oldani, mert MEG KELL TUDNUNK OLDANI!!!! szóval fel a fejjel! ja! és még annyi, hogy a 2. gyerek után már nem lesz akkora változás! az első az IGAZI életmód váltás, mikor úgy tud az ember fürödni, hogy közben babahordozóban ott nézi őt a gyerek :lol: meg lehet szokni! strapás, de nagyon mulatságos! :lol: :lol: :lol:
Főiskolára meg nem felvettek, hanem engedik, hogy hosszú kimaradás után a 2. év végéről folytassam a sulit!!! pedig azt mondta a főnököm, hogy ha nem tudom befejezni, akkor kezdjem elölről!!!!!! Köszi! Anno meg mikor átvett azt mondta, hogy nekik nem kell pénzügyes így se anyagilag, se szabadnappal nem tudnak segíteni a suli elvégzésében!!!! :oops: jó fej!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


GIGI!!!

én tudtam! én tudtam!!!!!! jön a baba????????????
:D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero!

Elhiszem, hogy nem lehet egyszerű 3 gyerkőccel, nekem néha 1-el is sok. De remélem, hogy majd tényleg könnyebb lesz.
A főnököd meg, hogy egyszer ezt mondja, máskor meg mást!!! Hát marha jó fej. Az enyém is hajlamos rá. Ezek már csak ilyenek.

Mindegy az, hogy folytathatod a fősulit, vagy hogy most vettek volna fel, akkor is Gratula!!!! És menni fog. Ha valamit akar az ember, akkor képes rá, s meg fogja oldani. S ahogy olvastam te ezt szívből szeretnéd, tehát fogod tudni majd rendezni a gyerkőcöket és a tanulást. S nemsokára azt fogjuk olvasni, hogy mész a diplomaosztódra. :)

Brigi!
Tényleg???????? Csak nem????????
És kit érdekel, ha ömlesztve írod. Nem szépségversenyre megy!! :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Hű az anyját, de belelendültetek! :lol: :lol: :wink: Bő 1 órámba telt, mire végigolvastam mindent! :lol:

Gigi!

Asztapasztacipőpaszta!!!! Csöndes-nagy GRATULA!!!!!! :wink: :lol:
És akkor most mikor és hol fogsz szülni? Dokid nem megy vissza oda, ahol eddig volt?
És ahogy Vero is írta, nem szépségversenyre megy ez! Ha ömlesztve írod, akkor úgy! :wink: Én sem a Kútban szülök már, de ezért nem fogom itt hagyni ezt a Bandát! :wink: :D Ha csak ki nem dobnak! :mrgreen: :lol: :wink:
Tudom, hogy nem fogsz felrakni vonalzót....amit nagyon sajnálok :? ...de azért azt majd lemondod, ha úgy gondolod és itt az idő, hogy Pocaklakó kisfiú-e vagy kislány? És legalább elárulod, hogy mikor jön a kis Jövevény? :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Basszus! :twisted: Véletlenül rányomtam az elküld gombara!
Nem aggódni Lányok! Folytatom..... :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Boszi!

Kimenő engedélyezve! :wink: Levél készülőben! 8)
Szombaton vissza tudtam aludni! :D
Két neve meg azért nem lesz, mert egyik Lányomnak sincs és nem is szeretnék! Ha fiam lenne, akkor Neki lenne kettő, de nem azért, hogy kilógjon a sorból, hanem mert eszembe jutott egy dolog. De mivel nem fiam lesz, ez már nem érdekes! :roll:
Sms Orsinak..... meg Mindenki másnak is megy! :wink: Ő "csapott" le elsőként a hírhozóságra. 8) Nem volt még sosem hírhozó és amilyen szép levelet írt nekem ezzel kapcsolatban..... :lol: :wink: Így Neki adtam most ezt a "szerepet"! :wink:
Te figyu! Az hogy lehet, hogy Laráéknál nem volt bent senki a csopiban, akinek szólhatott volna, hogy pisilnie kell?! :shock: Ezt nem értem. Adriéknál, ha óvó néninek "dolga van", akkor addig bemegy hozzájuk a dadus és addig ott marad, míg óvó néni vissza nem jön! Ez azért érdekes....
Három lányról írok a végén, mert szinte Mindenki megkérdezte! Jó?

Vero!

Igen, asztal meg van! :wink: Szombat este 7. De János nem tud róla, csak ebéd után mondom meg Neki! Mármint szombaton ebéd után! :lol: :twisted: :wink:
Tali: Na mondj egy időpontot jövő hétre. Én már mondtam! :wink: Aki akar még jönni, hajrá! :wink: Ha nem, maradunk "ketten". 8)
Főnök meg.....biztos nem beszélgetett volna Veled, ha nem akar Tőled semmit. MÁrmint munka terén! :D :wink: És ha még bővíteni is akarja a csapatot..... :wink: Hajrá!!!! De akkor most letisztáztad vele, hogy TE "csak" jövő" szeptemberi visszatérésre gondoltál? És csak akkor mennél előbb, ha muszáj? Na mert most nekem meg ez nem világos! 8)
Ma nem pancsoltunk de. , mert Jánosnak el kellett mennie melózni én meg nem akartam "egyedül" beengedni Őket a medibe. Így már tegnap este megdumáltam a Lányokkal, hogy holnap...vagyis ma délelőtt..... de. max. zuhanyozhatnak a kerti zuhival és ha du. János hazaért, mehetnek medizni. Nagyon rendesek voltak, mert elsőre megértették és nem hisztiztek! :wink:

Brigi!

De jó, hogy jöttél! Fiúk nagyon aranyosak és különbözőek :wink: a képeken! Üdvözlünk az "OrsiTimi-teljesen különböző kinézetűek a gyerekeink" táborában! :wink:
Többiek nem megsértődni! :wink:
Boldog szülinapot Petyának így utólag is!
Hűha, azért ez a depi nem hangzott valami jól! :?
Örülök, hogy Benivel minden okés! Mikor jártatok a tornára? És hova vitted?
Én is jártam Adrival dévényre, mert Neki meg kötöttek voltak az izmai a jobb oldalon....bár Ő csinált mindet "időben".....és a buksija is kicsit jobb oldalra állt. De minket nem nevetett ki a gyerek doki!!! Sőt meg is dicsért, hogy "komolyan foglalkozunk" a gyerekünkkel!
Mondjuk Adrinál nem volt oxi-hiány, nekem azt mondta a gyógytornász csajszi, hogy valszeg azért van, mert a vége felé már kicsi volt Neki a pocakban a hely és valszeg "nagyon" a jobb oldalán feküdt! 8)
Én anno 2000 ft-ért hordtam Adrit Pátyra a gyógytorn. csajszihoz. Sőt, ha hiszed, ha nem a biztonság kedvéért....pedig ha valaki én aztán totál nem vagyok "paramami" 8) .....még Zizit is elvittem Hozzá 3-4 hónaposan, hogy nézze meg, hogy Vele minden okés-e, nem kell-e hordanom. De Vele minden okés (volt) úgy hogy nem kellett mennünk. :wink: És mindezt ingyé megtette! :shock: :D Dévény-tarifa nem semmi! :shock: De én azt mondom, ha kell, akkor a Gyerekért MINDENT!!!!
Petya: szerintem is van még idő az ovikezdésig. Ha ez vigasztal, akkor elmondom, hogy még a nagyobbaknak is "becsúszik" néha-néha az oviban pisi vagy kaki. Általában ez azért van, mert annyira játszanak, hogy nem figyelnek oda. De Adriéknál eddig senki nem nevetett ki senkit, mert ez vagy az megtörtént volna. Pedig aztán ugye Ő vegyes csopiba jár! Szóval egyenlőre no para! Az óvó nénik biztosan ezt a dolog is jól kezelik. És tényleg, Petya milyen csoportba fog járni?
A barát kisfiára meg rászólhatott volna az anyja, hogy ő is volt kicsi és neki is becsúszott néha-néha. :?
Férjeddel is minden okés? :roll:

Tecni!

Nehogy azt mondjad már, hogy egész nap be nem mentek a 40 fokból!?!?!? :shock: :roll: Margit....?!?!?!
A pontos idő most jelen pillanatban amikor ezeket a sorokat írom Neked 15 óra 29 perc! :lol: :mrgreen: :wink: Egyébként még mindig aug. 30. Időm mint a tenger! :mrgreen: :wink:
Zizi továbbra sem komálja a medit, tök jól elvan a kiskádban! És ha nem vennéd észre, akkor a kiskád az kék és szerintem egy fiúra vár! :lol: :wink: Eddig 3 csajt szolgált ki és most fogja a negyediket! :wink: :D
Talira egy szavad sincsen?! :roll:
Viva Espana!!!!! :lol: :wink:

Sissy!

De jóóóóóó, hogy jöttél Te is! :wink: :lol:
Dehogy haragszom!!!!!! :wink: :D Ez inkább fordítva lehetne igaz, mert nem írtam már mióta Neked! :oops: Ennyit azért nem szoktam váratni senkit, de valahogy totál kiment a fejemből, hogy most én jövök! :oops: Szánom-bánom....!!!! De igyekszem! 8)
Talira meg gyere! Jövő héten Neked melyik nap lenne jó? Általában délelőtt szoktunk találkozni, hogy ebédre nagyjából már Mindenki hazaérjen a Lurkókkal. A találka hely az a Kopaszi gát vagy az a játszótér, ha nagyon meleg lesz, amit Veroval írtunk. :wink:
Vagy van más ötlet....., Bárkinek?
De visszatérve Hozzátok..... Tomi baba tényleg nagyon szépen fejlődik. Ha csak anyatejes, akkor no para a heti egy-kétszeri kaki miatt. Nálam Adri minden evés...szopi....után kakilt, Zizi viszont általában csak 5-6 naponta. Szóval ebben is teljesen különbözőek voltak. :wink: A napi kaki az annál lényeg, aki tápszeres vagy már hozzátáplál. Egyébként én sem adtam semmit a Csajoknak 6 hónapos koruk előtt! :wink: Utána meg csak és kizárólag a főztömet ették meg, az üveges kajákra rá sem bírtak nézni. Főleg Adri. Anyám, hogy öklendezett szegénykém az üveges kajáktól! :shock: :roll: Zizi talán 3-4 félét megevett üvegesből, de Ő is csak minimálisat kapott.
És miket csinál már Tomi? Forgolódni elkezdett már? Ha már írtad bocsi, de tudod az agyam..... :oops: :wink:

Mingyá folyt. csak Adri hivat! Addig elküldöm, nehogy elszálljon!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Az előbb lemaradt....nálunk is 30 fokos a víz. De mi nem engedünk le belőle. Minek? Ha ilyen idő marad továbbra is, akár naponta lehetne leengedni belőle és után tölteni. Így marad a hideg zuhany! :wink: :lol:
És nem! Zsófinak nem lesz tesója! Már 7 éves múlt. Nem is akartak több gyereket sosem.
István most volt 48 éves, Juti meg 39 éves lesz novemberben!

Judy!

Jaaa, ha Ancsa be van oltva, akkor okés. :wink:
És milyen rendi Anyu vagy, hogy nem viszed az egészséges rendelésre! De komolyan!!!! Ha ez jelent valamit, Adrinak múlt héten csinálták az 5 éves státuszát! :D Pedig ugye már áprilisban volt 5. De ez nem oszt, nem szoroz! Nyugi! :wink:

Többen kérdeztétek, ezért egyben írom:

3 Lány....hát nem semmik. Megy még azért a "lelki nyúzás" a Nagyok között. Viszont érdekes, hogy Zizit abszolút "nem bántják", sőt egymással szemben is védelmezik. Nem vesznek el Tőle semmit!!! :shock: :D Na ezt a Kisasszony jól ki is használja! :D :wink: Enni-inni-aludni....mindent rendesen csinálnak. Sőt Zsófi, aki ugye már nem szokott du. aludni, még Ő is alszik. :D Szóval ebből a szempontból egy rossz szavam sincs Rájuk! :wink:
De azért bevallom hősiesen, nagyon várom már a vasárnap estét...... :oops: :roll:

Jövő heti taliba akkor ki(k) van benne????? Időpontok, helyszínek? Jöhetnek az ötletek nyugodtan!

Na megyek, mert felkeltek és adok Nekik uzsit.

Ha valaki most kimaradt, bocsi! Pótolni fogom! :wink:

További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Verokám!
Ügyes vagy! Látod, gondoltam hogy visszavesznek! Fizetős nem?De a lényeg, hogy tanulhatsz!!!
Na akkor hajrá!!! Közgazdász az jó! Én is az vagyok!
Jó sok van belőle!
Igen, úgy van/volt, hogy keddtől mehetünk vasárnapig! Keresztmamámnak van ott nyaralója, és amikor mennek nyaralni mi szoktunk vigyázni a házra! Így mindenki jól jár. Nekem is Füred a kedvencem, és ugye Zánka.
Szóval ma reggelre Lara ordított úgy pisilt, hát estére sem lett jobb. Beszéltem a dokinénivel, holnap viszünk pisit, hát remélem keddig rendbe jön.

De miből gondolod, hogy visszaállnak a régi kút? Szerintem már nem fog! Mért tennék?


Sissy,
igen, igen a szer nagyon jó!! nekünk bejött Laránál is, és már Szofi is eszi:-)
ha kell róla infó írj priviben emilcímet!:-)

Nem veszem a lelkemre a szavazatokat!
Rátok nem kell szavazni? :-)

Hát igen, az Anyák mindent jobban a szívükre vesznek! De lesz még rosszabb :-)))
Majd mikor TE is rájössz, hogy ez a mondat, hogy kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy! :-) mi még viszonylag kicsik vagyunk. De én már tudom, mennyire igaz! Bár nekünk a legkisebbel is volt sok gond! De már nincs, Ő róla mintázták a nyugalom és a boldogság szobrát!
Babaúszás hétköznap is van!
Jaj szegénykém, az első távollét nagyon kemény, és még Apukád rá is tett! De lényeg, hogy Anyukád és a Pici jól érezte magát! Szóval ez a fontos!

Hát nem tudom, hogy mi lesz. Lara tönkre tette a kis gépet, a nagyot meg nem merem ide elvinni. Szóval már előre félek :-( hogy nem lesz fotó. :-(((

Gigi!
De jó, szuper! Gratulálok!
És bízz bennünk! Kérjük azokat a fényképes vonalzókat!!!
és örülök, hogy maradsz!
Én sem jövök mindig, van hogy el el tünök, de ha tudok jelentkezem.
És ezzel más is így van!

Timikém!


Ne kiváncsiskodj, majd elmondja Gigi 20 héttel a szülés előtt, hogy ki van a pocakban! Volt kitől lesni:-)
örülök, hogy vissza tudtál aludni!
Hú, nagyon kemény, mindjárt szülsz!!!!
és tényleg hogy lesz???
hol lesz a szobája? Zizi felköltözik? Vagy már felköltözött?
Jaj, most esett ám le, hogy mért is nem látogattál meg. Mert úgye megígérted,hogy megkapjuk azt a szuper játékot. És hát ugye az még kell, :-))

Értem, akkor Orsi lesz az üzenő! Én már úgyis „hoztam ide” egy Agócs babát, de azért remélem az én telefonom is fog majd pittyegni!

Hát azt én sem értem, hogy mért nem tudott szólni senkinek! No comment!
Igen, jó hogy a végén írtál a három lányról!

Mért csak délután mondod meg Jánosnak, hogy este vacsi?
Ebédet azért kap?

Akkor összességében azért jó hogy ott van Zsófi, van játszótárs.

Emilke meg csak ideér egyszer! :-)
Tudom, jó munkához idő kell!

Szép álmokat!

ancsaboszi
 
 


Vali, Valentina!!!!
Nagyon eltüntettek!

Nemes Gabi,
ha erre járnál!
:twisted:

Tencikém!
most is pancsizol?

ancsaboszi
 
 


A kis büdös most aludt el 11-kor, úgyhogy most már nem írok, csak egy gyorsat kérdeznék

Ancsától!!!!

Ezt a szert csak interneten lehet megrendelni?
Ez bogyó? A kicsi Szófi, hogy eszi?
Ha segít álmatlanság esetén is, akkor az nekünk kell!!!! Hátha végre esténként időben elaludna. Ma pl. 20.30-kor elaludt, de nem tartott sokáig. 9-re már fent is volt. :( S utána jött a szenvedés.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Ancsa meg még van! :lol:

Nem jött meg az emil cím!
Így csak arra válaszolok, hogy nem álmatlanság ellen nem jó!
Ez kifejezetten a fogfájásra van! De arra nagyon jó!

A többire meg emilben, mert tudod, itt nem lehet üzletelni! :-)
lehet hogy ezt is annak vennék. aztán letiltanak itt minket! :-)))

És ilyenkor mennyit alszik?
mármint éjszaka?

ancsaboszi
 
 


Ment privi Sissy!

ancsaboszi
 
 


Ja, bocsi! El is felejtettem, hogy itt már ekkora szigor van!
Közben jobban utána néztem a neten ennek a szernek. De pssztt!!! Most már befogom.

Azért általában 5-ig, 6-ig alszik. Bár tegnap 2-kor megébredt, de odaadtam neki a cumit és visszaaludt 5.40-ig. Majd megetette, apám elküldtük dolgozni :), ő meg jött mellém apa helyére és visszaaludtunk. 10.15-ig nyomtuk! :)

Máris nézem a privit.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Azért nagyon kis ügyik vagytok!
:-)))

megyek a fürdőbe, aztán benézek!
:-)

ancsaboszi
 
 


Közben ment a levél!
De most már megyek aludni! Majd válaszolsz holnap, most már te is menj pihenni.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Na úgy látom, az összes bagolytárs egerészik.
Nagyon helyes, akkor megyek aludni én is.

Jó éjt!

ancsaboszi
 
 


Sissy,

levél még ment fürcsi előtt!
Remélem segít!

puszi

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

BRIGI-azta nem semmi árak.... :shock: :roll: de tényleg a végeredmény fontos-és minél hamarabb elkezdeni,szuperek vagytok! :D sajnálom,hogy még pluszba bébysitter is :roll: ha kicsit közelebb lennénk egymáshoz...tök mindegy két vagy három srác lenne velem :lol: :wink: :lol:
szülinapi ajcsikkal mi is így vagyunk-a torta persze megvan....de tényleg mit is tudnék venni Benedeknek-Mikeytól örökli a játékokat-talán majd ha nagyobbak lesznek és persze tudja mi is az a szülinap :wink: :lol: :wink:
fellépő kilőve-mi már babakocsit sem használunk jó pár hónapja :lol: egyébként ki tudtátok használni??? :roll: :roll:
nem semmi lehet a negyediken.....klíma?vagy csak egy mobilklíma?-jó tudom van aki nem bírja....de azért a 35fok sem semmi főleg ilyen tartósan.....
ovihoz még...közel lesz?-és tényleg csak picik vagy vegyes csoportba került Petya??
egész napra viszed vagy csak délig?-én nem tudom-hiszen Mikey több mint egy éve,sőt másfél éve nem alszik délben-akkor minek is erőltessem a dolgot ebéd után alvás és csak játszás....mi maradunk a fél napnál... :roll:

ANCSA-akkor jővőhétre jó pihit nektek....jó időt jósolnak :D Tihany szép hely...na de tök mindegy ha Balaton rossz nem lehet 8) :wink: :lol: és gépet szerezzél! :lol: :lol: :lol:
otthoni medi használatban van??tutkó jó a víz! :wink: :wink:
és mi van Lara pisijével?felfázott??remélem jobb a helyzet....
SzofiDó kajcsizott már szilárdabb ételt?-és hogy tetszett neki?

VERÓ-fősuli?-tessék belendülni-de jóóóóóó :D :D :D ennyi otthonlét után átlendülsz egy másik világba-biztos furi lesz.....és tök jó...persze az új dolgok mellet még ugyanezeket megteszed hiszen anyuka és feleség is vagy-természetes,de azért Te otthon vagy egyhuzamban lassan hét éve.....nem kevés idő :D
jó olvasni,hogy ezek a "kontrollos"dolgok bejönnek Neked.....
csajaid hogy bírják a meleget?hűtöd őket?-és magadat? :lol:

GIGI-Mi is nagy nagy Gratula :lol: :lol: :lol: persze ha ez a hír!!! :wink: :lol: de mi más is lehetne??? :D :lol: biztos nem egy kutyát kaptatok ajcsiba.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
tessék jönni nem itt hagyni minket.....
vonalzót akarunk-ha csak olyan szöveggel is mint Timi hármaskájának a vonalzóján van.....csak hogy lássuk hogyan haladtok és akkor már Neked is három van..... :D :D
és persze gyere lenne mit mesélned :wink: :lol:

TIMI-nem tréfa tényleg egész nap kint lógunk....épp csak ebédelni,na meg Benedeket egy órás alvásához teszem le a szobában.... ált délelőtt Kati átjön,és délutánra jönnek többen is-gyerkőcök alvása után.. :D és este 8ig tuti kint :wink: :lol:
és a kád?-szóval fiúra vár? :roll: :wink: :lol: :wink: hogy imádom az optimizmusodat :lol: :lol: :lol:
mi már ma is töltöttük friss vízzel-Miki reggel 5kor porszívózott :D 30fok a víz hőfok-már durva...olyan 27az ideális....jaaaa bocs akinél van zuhi :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
lemaradtam....de mi ez a vacsora Jánossal?? :roll: és csajokra ki vigyáz?- nem találom-ha írtad volna.... :roll: :D
mikor kezded a ctg-et?-voltál már a kórházban?
TALI-ha nincsen 40fok akkor okés.....ha meg 40fok a hely Panoráma,várunk mindenkit :wink: :lol: :wink:

SISSY-olvasom nem egy nagy alvóskirály Tomcsibaba-de anya mellet azért jóóóóóó :lol: :D látod dinnye nagyon ott van-nem megfosztani az élvezetektől!!! :wink: :wink: :wink: decemberben úgysem ehet ilyeneket :lol:
babaúszásra hová viszed?
és térdeddel mi van? :roll:

VALENTINA nagyon eltűnt.....remélem minden rendben velük :roll:

na elküldöm már hat óta írok....csoda,hogy Benedek nem nyomta ki a gépet :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Csajok, ezt már én swm tudtam visszaolvasni :lol: esélyem sincs, a két gyerek rajtam lóg, kilópztam kicsit...

Gigi, hatalamas gratula a babaház!!!!!! és maradj velünk!!!

Tali: az a mázlitok, hogy jövőhéten itt leszünk pesten, így nem ússzátok meg, hogy láthattok :lol: elvileg már kedden jövünk, de ugye Szabi munkájától is függ. szal nekem vlmi közeli hely lenne jó, campi, vagy budaörsi meki. bár még nem tudom hogy jutok el, és kivel... lehet csak Noelt hozom. kolost úgyis láttátok már. :lol: vagy jön férj, mert két gyerekkel még nem igazán vállnám be az autózást, mindkettő egy ördogfióka.

Vero, örülök, hogy foltathatod a sulit.

és ne haragudjatok de tényleg most semmi időm visszaolvasni, :oops: puszilok mindnekit!!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Sissy!

Chamomilla Ch9 vagy Ch15 homeós bogyó az nyugtató hatású. Én Adrinál használtam és nála bevált, ha egyszer-egyszer nem akart vagy tudott elaludni és fogzására is jó volt.
Tominak naponta 2X3 golyócskát lehet adni. (Igaz a dobozán az van, hogy 5 golyót adjon, de nekem azt mondta a gyógyszerész néni, hogy 5 golyót csak 2 éves kor után adjak.) Műanyag kanálban...és ez FONTOS, hogy műanyag kanálban!!!!...... egy kis vízben old fel a golyókat és úgy add oda Neki. Kb. 15 perc alatt feloldódnak. Én úgy csináltam, hogy este mielőtt vittük fürdetni Adrit, elkészítettem a golyókat és mire megfürödtünk meg megvacsiztunk, addigra bőven elolvadt. :wink: Aztán odaadtam Neki! :wink:

Boszi!

Mi hogy lesz????
Zizi majd felköltözik Adrihoz. Mamiéktól hazahozzuk Neki a másik rácsos ágyat és azt betesszük Adrihoz.
Igen, azért Orsi, mert Ő volt az első jelentkező! Egyébként Orsin meg Tencin kívül más nem is kérdezte meg, hogy hozhatja-e a hírt.
Ja, jó hogy itt van Zsófi, de hétfőtől még jobb lesz! 8) Egyébként Adri nagyon jól eljátszik Zizivel is!
És mi van Larával?

Tenc!

Jánosnak most 13-án volt a szülinapja. De mivel azt nem tudtam megoldani, hogy valaki idejöjjön kedden és vigyázzon a Csajokra, ezért esik szombatra a szülinapi vacsija. Szombaton délelőtt jönnek Jutiék.....Jánostesó/Zsófianyu :D .......itt lesznek hétvégén Ők is, mert vasárnap megtartjuk a két "nagyfiúnak" :lol: a szülinapját így Jutiék fogják őrizni a Lányokat, míg mi kettesben andalgunk meg vacsizunk! :wink: Nagy vigyázást egyébként nem igényelnek, mert csak vacsiztatni meg fektetni kell Őket! :wink:
Egyszer voltam a kórházban, mikor terepet derítettem :wink: azóta nem. Ritát ma hívom fel, hogy akkor hova és mikor kell mennem. De múltkor Rita azt mondta volna, hogy elég a 36. héten elkezdeni az NST-t. Meg el kell mennem egyszer egy "vizsgálatra" a XI. kerületi Sztk-ba, hogy ott jelezzem, hogy az Imrusban szeretnék szülni. Ennyi.
Egyébként jövő hét kedden megyek még dokihoz, aztán annyi. A 36. heti vér és vizeletet azt úgy is itt az érdi Sztk-ban csinálják, mint eddig, a kenet vizsgálatot meg megkérdezem szintén Ritától.

Orsi!

Okés, de gyere. De melyik nap lenne jó?
És két gyerekkel még nem próbáltad a vezetést? :roll: Gyöngyösön belül sem? Egyszer mindent el kell kezdeni! :wink:


Egyébként....... Aproonak gratulálok a kisfiához! Jó egészséget Nekik! Szép neve van!


Megyek, bezavarom a Gyerkőket kintről! :wink: További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, nekem tul.képp mind1 melyik nap csak ha 30fok lesz akkor ne száőmítsatok rám mert nem bírom a meleget. :roll: akkor punnyadok a mediben. :oops:
vezetés inkább noel miatt nehéz mert végigüvölti az utat. sajnos :cry: ezért nehéz a fel-le út gyöngyösről, ált arra az időre időzítjük amikor aludnia kéne, de néha nem alszik el és akkor bevallom én kiveszem :oops: és megszoptatom amire bealszik. ezt vezetés közben nehéz lenne kiviteleznem. :lol:

igen Zsófi babája megszületett, másik topikban olvastad? holnap már jöhetnek haza.
snooopy
 
 


hali,

:lol: :lol: :lol: ez nem tartott sokáig :lol: :lol: :lol: köszönjük szépen a drukkokat meg mindent,január végén szülünk :D és hát igen,na aaaaaaaaaaaaaaaaaaaanyira boldogok vagyunk :oops: valahogy folyton rózsaszín köd borítja az agyamat :mrgreen:

vero,
benned bíztam,köszi hogy kiírtad nagy és piros betűkkel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nem haragszom ám érte,nyugi :wink: :lol: már legalább tudom szülés után kinek menjen az sms :lol:

tigrincs,
sajnos nem :cry: és végül ott szülök amiről egyszer beszéltünk mailben :roll: no,nem mintha ettől annyira el lennék ragadtatva,dehát ez van :? legalább van alternatív szülőszoba :lol:
hát,vonalzóval nem lőttél mellé,de annyit segítek hogy most a 15.hétben vagyunk 8)

ancsa,
sajnos a vonalzót is nélkülöznötök kell,nemhogy fényképet :lol: :lol: de ha fent vagy wiwen tudunk segíteni a kiváncsiságodon :wink:

tenci,
:lol: :lol: :lol: feltétlenül összehozunk egy talit ha lement ez a nagy hőség.de elötte még van egy látogatásunk egy h-ba,ugye tigrincsem :lol: ?hát,valóban lenne mit mesélnem míg idáig jutottunk,de valahogy kedvem sincs róla beszélni,az a lényeg hogy itt van,jól van,nagyon boldogok vagyunk,a többi már történelem :wink:

snoopy,
neked is köszi :D

no lányok,most lépnek kell :(
puszilok mindenkit
gigi
Vendég
 


Na egy gyors lefekvés előtti bejelentkezés! :lol:

Gigi!

Január vége!!!! Imádom!!!! :lol: :wink: Akkor nagyon drukkolok, hogy 27-e vagy 28-a legyen!!!! :lol: :wink:
27-én Tenci Benedekje, 28-án pedig én Jázminom született! :lol: :wink:
Megkérdezhetek még annyit, hogy elvileg január hányadikára vagy kiírva? És a nagy meleget hogy viseled? Rókák voltak? Remélem nem!
És bocsánat, hogy én nem naaagy és piros betűkkel, de annyira feldobódtam, hogy teljesen el is felejtettem és még véletlenül az elküld gombra is kattintottam mielőtt befejeztem volna a teljes irományomat. 8) De gondolom olvastad!

Orsi!

Jövő hét szerdáig ilyen hőséget mond. Állítólag utána enyhül egy kicsit. Kíváncsi leszek arra az enyhülésre! :roll:
Jó, ha melegnek érzed az időt, akkor medizzetek Ti is! Nincs harag, ha nem jönnétek el! :wink:
Na akkor nem irigyellek Noel miatt. Nekem Adri volt ilyen, hogy amíg nem tudott beszélni, addig ordított az autóban nem volt hajlandó elaludni! :? Bár hozzáteszem, hogy a hangos zene azért hatással volt Rá! Akkor csöndben volt! :wink: :D
Aztán mikor már beszélt, na onnantól kezdve meg végig dumált minden utat, akár 10 percig tartott az út, akár 2 órát! :shock: :roll:
Zizi meg tök ellentéte. Vagy elalszik 5 percen belül, vagy csöndben van végig és nézelődik! :wink: :lol:

Vero!

Neked akartam még, csak tudod szenilla agyam kihagy. :D
Igen, nekünk van egy fagyasztó szekrényünk, ami 6 rekeszes és ott tartom a fagyasztott dolgaimat. A nagy hűtőnknek is a tetején van egy kisebb 2 polcos fagyi, de ott csak kenyereket tartunk! :wink:
Fagyi szekrény nem olyan nagy, mintha egy fagyasztóláda lenne, de nekünk bőven elég! :wink:

Tali: Akkor legyen a játszótér vagy a Kopaszi vagy mi? És melyik nap? Kinek melyik lenne jó? Nekem kedd kivételével mindegy. Eddig. Remélem nem jön közbe semmi a jövő hétre, mert ezt a hetet igen csak ki kell pihennem! 8) :wink:

Na mentem aludni! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: