Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
ez tényleg furi! :oops: doki mit mondott mi ez??? :roll: gyógypuszikat már postáztuk!

Timi!
ma bevásároltam, hogy szombat, legkésőbb vasárnap megyünk Angliába, erre most DU szól LAci, hogy nem megyünk, viszont jön vendég! :twisted: nem vagyok ideges!!!! :twisted: lévén holnap mi egész napos buliban leszünk ma nem is főztem holnapra ... mellesleg nem vettem igazán semmi főzni valót, gondoltam majd ha megjöttünk elugrom a "boltba" :oops: minek rohadjon addig bármi is a hűtőbe :oops: :oops: :oops: áh!!!! ez már diliház!!!! :oops: vettem citromfű teát!!!! főztem is gyorsan egy dupla erősségűt! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


JUDY-hű-ha----remélem már jobban,ill lázmentesen vagytok....hááát valamiért felmegy a láz,akkor ott van valami-mentek dokihoz??? :roll:
érdekes,hogy Ancsa pörög-szóval jól van...de mégis a láz....-mi is küldjük a gyógypuszkókat....
melóhelyen meg nem idegeskedni!!!-relaxáló masszázs :D :D -mondtam én,hogy múltkor dupláznod kellet volna-az ilyen időkre :wink: :lol: :wink:
és hétvégén tessék pihizni-itt a nyár!-Te is bele a medibe!!! :D :D

VERÓ-szóval tali volt?? :D :D :D jóóóóó,de ha Érden voltál és nem jöttél Ercsiig akkor :arrow: :arrow: :arrow: én irányítalak Angliába!!! :wink: :lol: :wink: :lol:
mocizós/bicajos banda jól hangzik-gondolom ott is van hangzavar :wink: :lol: és Te mivel tépsz utánuk???-görkori?? :roll: :D :D
holnapi naphoz minden jót, érezzétek jól magatokat....Anglia meg.... :roll:tán nem jó egy/több kedves vendég?? :wink: :wink: :wink: :wink: kitartást.....max lehűtöd magad a mediben :wink: :lol:
amúgy citromfűtea hatott???-teljes nyugalom bejátszik??? :lol: :lol:

ANCSA-de édesek a képen!!!! :D :D :D és milyen cofffffika van Larának!!! :shock: :shock: aztaaaa megnőtt a haja!!! :D :D
és kalapot bírják a csajok???-srácok itt még baseball sapit is rögtön letépik.....ilyen melegben rövid haj+állandó vizezés :lol: :wink: vízből nincs hiány :lol: :lol:egész nap vízközelben :wink: :wink: :wink:
buli múlthéten Lacinappal :wink: holnap is partyzunk nem nálunk,majd vasárnap-szalonnasütés :lol: :lol: :lol:
mamásnapok milyenek???

ORSI-anyudék hogy vannak???-gyors felépülést Nekik...kitartást...mikor mész be a kórházba???

nagyon nagyon nyár van :D :D :D mi extrán kihasználjuk,tök jó itthon srácok élvezik,mindig van itt valaki-szóval unalomban nincs hiány-jó dolog ez a vizesblokk :lol: :lol: :lol: lassan kopoltyúnk lesz :lol: :wink:

TIMI-ma 30fokos volt a víz :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Köszi a gyógypuszikat, remélem hatnak majd...

Tenc,
nem vagyunk lázmentesek, de igazából nagyon lázasak sem...
37.4-el raktam le aludni, remélem éjszaka nem megy nagyon fel... Nem adtam neki lázcsillapítót, elvileg a láz is segíti az immunrendszert - persze amíg nem túl magas... Napközben kapott amúgy is lázcsillapítót :oops:
Melóhely amúgy nem annyira idegbaj, főnököm halálosan jó fej, amint kiejtem a számon, hogy a gyerekkel gond van, már zavar is haza - de az év végi zárást valahogy meg kell csinálni, ezen ő se tud segíteni... :oops:

Vero,
nem tudom... Kötőhártyagyulladással kezdtünk egy hónapja, aztán hörghurut és mandulagyulladás, most meg megint mandula volt... A hasmenéssel még nem vittem el, mert eddig azt mondtam, hogy az antibiotikumtól van, ma meg nem is volt bent a doktornő... :roll: De most az éjszakai innivalójába belekevertem egy smectát, hátha az segít...
Amúgy a doktornő azt mondta, hogy szerinte kicsit besokallt a szervezete, hogy hirtelen sok vírussal találkozott...

Na megyek aludni csajok, a holnapi az én műszakom már... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

dobok pár "vizes képet" :D :D
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép és amikor épp nem vizesek :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


JUDY-javulgat a kiscsaj-reméljük jó éjszakátok lesz.....sok vírus?-ajaj mi lesz ha mi is kezdjük az ovit :roll: :roll: :roll: :roll:
melóhely meg :lol: :lol: :lol: :lol: csak lazán :lol: :lol: :lol: :lol:
hétvégi műszakhoz meg...na persze VB-megy :roll: :lol: :lol: :lol: mikor jöttök Ráckevére???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Én vagyok ma az első?!?!?! :shock: :roll:
Na nem baj, úgy sem jutottam ide két napig, mert Nagyok voltak csüt-pénteken ma meg még csak most értem ide. 8)

Vero!

Én köszi a talit! :wink: Így végre eljutottam már a híres-neves Kopaszira! :wink: :D Adri azóta csak a Lányokat emlegeti, hogy mikor találkozhat Velük megint! :D
Remélem nagyon jól sikerült a mai napotok! :wink: Ki nyerte a főzőversenyt? Bár lehet ezt, kár volt megkérdeznem?! :wink: :D
És a "jön vendég" alatt, hány embert kell érteni? :shock: :roll: Mert azért nagyon nem mindegy, hogy 1 vagy 5 fő...... :? És akkor elmentél még egyszer vásárolni? És mikor is jön/jött pontosan a vendég(ek) ? Lacilaci.....ez nem volt szép! :?
Szóval a citromfű tea az idegnyugtató? Mert akkor veszek én is itthonra! 8) Hamarosan el fog kelni. 8)
Játszóteret amiről beszéltünk, sikerült megnézned? Vagy most hagyjalak ezzel? :roll:

Tenci!

Mint olvashatod, NEM Érden taliztunk, hanem Kopaszin. 8) Tényleg nagyon szép hely. :wink:
Képek nagyon édesek! :D És milyen jól néz ki a Ti váratok is! :D Meg a medi is! :D
Zizi idén tuti nem fog "megfulladni" a medencében, mert ha csak meglátja vagy el kell mennie mellette ordít! :shock: Nem tudom mi nem tetszik Neki benne, eddig semmitől nem fosizott még be. :oops: Ha meglátja Adri úszógumiját....menekül. :shock: Mindegy....letojom, nem erőltetem a dolgot! Kiteszem Neki a kiskádat és abban vígan elpancsizik. A többieket meg nézi, hogy mediznek. Bár ma már jobb volt a helyzet, mert oda mert menni a medence melletti fellépőhöz. Nyár végéig csak belemegy egyszer! :roll: Na ebből látszik, hogy kb. 18 hónapos koruk körül kezd ébredni a tudatuk.....tudatosan. :roll:
Szerinted Adri vonalzóját, merem én megváltoztatni a hozzájárulása nélkül?!?!?! :mrgreen: :wink: :lol: Neeeeeem. Ő választotta magának ezt a "tengerzöld" színűt....Ziziét viszont én csináltam! :lol: :wink:
És igen, Legkisebbét még fehéren hagytam. Ő még ártatlan! :D
Apukádnak részvétem! :roll:
De a Nationalef most sokkal jobb volt! 8) Apukámnak utólagos szülinapi ajándék a németektől! :wink: :D
Holland-Német döntő! :wink:

Judy!

Ancsának jobbulást továbbra is! +++++++++++++++++++++
Tud ilyet produkálni szervezet....nálunk uncsitesónak volt ilyen, hogy két hétig "nyomta a beteg ipart". Szinte ugyanazt mondta az Ő doki nénije is, mint a tiétek, hogy túl sok bacit kapott egyszerre. :?
Rendes főnököd.....szeretjük! :wink: Az év végi zárást meg én is ismerem. Persze sokkal kisebb tételben, mint Te.....de nem volt olyan évem, hogy ne kelljen legalább kétszer megcsinálnom, mert valaki valamit elbaltázott! :evil: :?
És semmi baj, hogy nem kaptál ülőkét! Csoda lett volna, ha még kapsz! Köszi, hogy azért megnézted! :wink: Remélem legalább Te meg tudtad venni azt, amit akartál az Ikeában! :D

Orsi!

Anyudnak és Nagyidnak továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++
Anya egy Hős! :wink: Nagyinak meg még kell egy-két nap, hogy Hősnek érezze magát! Mondjátok Neki, biztos jól fog Neki esni és talán gyorsabban elhiszi Magáról! :wink: Akkor ezek szerint már bejutottál Hozzájuk a kórházba! Gondolom ez így mégis csak megnyugtatóbb számodra is, hogy a saját szemeddel láttad Őket!
Örülök, hogy Noelnek bejött a Chamo. koppkoppkopp!

Lányok! Tali?!

Szeretnétek találkozni a közeljövőben? Vagyis még nyáron? :D
Jövő héten csütörtökön vagy pénteken vagy a július 19-vel kezdődő héten valamelyik nap? Javaslatokat várok! :wink:
Ha dög meleg van, mehetünk egy jó "hűvös" játszótérre vagy játszóházba is, ha azt jobbnak gondoljátok, de felőlem lehet a Kopaszi is! 8)

Na jó, megyek kicsit aludni! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Ez még lemaradt, de visszanéztem! :wink:
Igen, kajcsi nagyon jó volt, sőt a maradékot becsomagolták nekünk, így csütin nem kellett főznöm! :wink: Akkora adagokat hoztak.... :shock: :D a 2 fős "fatál" amit Jánossal rendeltünk magunknak meg a Lányoknak, bőven elég lett volna 4 FELNŐTT embernek is, nem hogy kettőnek! :wink: :shock: :D
És holnap is megyünk Apukámékhoz, így holnap sem kell főznöm ebédet. :wink: Gulyás leves lesz meg lángos! :D
És Apukám is boldog szülinapot kíván Neked! :wink:

Judy!

Laptetőőőőőőőőőőő!!!! :D :wink:
Remélem Ancsa tényleg mielőbb meggyógyul! :wink:


Lányok!

Akartam még mondani, hogy ha valaki Huggies pelust használ, most nagyon jó áron van a Tescoban! 3-4-5-ös méretekben. Gigapack! 4000 Ft. Eléggé viszik.....szóval akinek kell, hajrá! A tegnaptól kezdődő akciós újságban megnézhetitek.

Jaaaaa! És akartam még írni, hogy sikerült még 1 kilót magamra kapni! 8) Így most már 7 kilónál tartok! 8) Na jó, nem ingerlek senkit! 8) De tényleg örülök neki! :)
Ja és Adri meg Apa bedobtak fejenként egy-egy nevet.....Adri-Viktória,....ez onnan jött Neki, hogy Apukám szülinapján ott volt Viki, sógornőm keresztlánya.....Apa- Luca......hát nem is tudom. :roll: Egyik sem tetsz annyira! :oops:
Lehet, most már komolyan el kéne gondolkodnom 1-2 neven, ami nekem is tetszene és mondanom kéne Nekik valamit?! :roll: Szegények.... mármint Adri és Apja......pedig úgy próbálkoznak...... :roll: Na épp hogy ezt leírtam, meg is kaptam a büntimet Pocaklánytól. 8) Volt egy-két bordám....... :shock: :D Asszem most már tényleg komolyan kell vennem a név választást..... :roll: 8)
Vero-Bocsi a Viktória miatt....de Te úgy is tudod, hogy én hogy gondolom! 8)

Most már tényleg mentem. Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Lányok!

Akik aggódtatok Veroért, hogy túl sovi lenne.....Ne aggódjatok! :wink: Tök normálisan néz ki! :D Mondtam én, hogy a fekete ruha még jobban slankítja és inkább az a "baj"! :D :wink:

Na most már tényleg léptem! Becs szóra! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

köszönöm még mindig a drukkokat, egyre jobban van mindkét beteg. igaz anyának tegnap hőem-je volt, de délutánra az is elmúlt. mama kedden jöhet haza. mi holnap hazamegyünk-Szabi dolgozik.

Timi, nekem tetszik a Luca. és bocsi, hogy belekotyogok szerintem egyekőnk sem fog megsértődni ha a másikünk által választott név nem tetszik. mások vagyunk más tetzsik. :)
érdekes, h Zizi nem ragong a nagyvízért? tavaly komálta? érte vlmi trauma??

Judy, nektek továbbra is jobbulást.

ja és én tuti benne lennék egy taliban. de még nem tudom mikor hol lenne jó. dumcsizzátok meg és meglátom tudok-e menni.
snooopy
 
 


Judy!!

Remélem, Ancsa már jobban! Küldöm a gyógypuszikat!
És szorítok, hogy jövő héten már jobban legyen!

Orsi!!!
De jó hírek!
Drukkok továbbra is mennek!
És továbbra is ezeket a jó híreket várjuk!

Tenci!
Képek szuperek!!!
Annyira tetszenek!!!

Igen, igen jó itt! Szuperek a csajos napok!

Sajnos most a többit nem tudom elolvasni!
Mert Szofi a földön fekszik bébitoránszoban, Lara meg újraéletszti.
Majd még jövök.

ancsaboszi
 
 


Na Lara megkapta a bölcsőm, így most van egy kis idő! :-)

Timi!
Igen, igen komolyan kérdeztem, hogy mért megy el, mert én azt is megértem hogy mért, de azt is ha maradna. Mindkettő mellett szól több dolog!
Igen, az én dokim marad, ő már vagy 30 éve itt van, és igen, Ő már túl a 60-on nem megy máshova.
Látom, nem ezt a levelet vártad.
Sorry.
Na látom, hogy közben elolvastad. és?

Ezt az ülőkét hol használjátok kint?

3 pelus, a többi bili? Az nem semmi!!! gratulálok! Remélem a többi egy perselybe megy, megérdemelné a kisasszony, na nem a pisi megy a perselybe!

Chamomilát vagy mit hogy kell adagolni?

Judy,
Az jó ha szereti az ágyat, az nagyon fontos!
Mi most itt vagyunk a Mamánál, itt van saját fotel ágya Larának, és szereti, és ott alszik, pedig a franciaágyon is elférne velem:-)
Nagyon édes lehet a német szavacskával! Fel kell venni videóra!


na Szofi megunta hogy egyedül van!
Mennem kell,
folyt köv!

ancsaboszi
 
 


Tenc,
most vagyunk a dunaparton - nem ráckevén, hanem a túloldalon áporkán :D Ez kicsit hirtelen alakult így, reggelinél Ancsa rákezdett a szokásos mama-papa mantrájára és mutogatott az ajtó felé, párom meg épp dögfáradt volt, mert tegnap egész nap a játszóteret építették, úgyhogy közölte, hogy akkor jöjjünk le, legalább a nagyszülők unokáznak ő meg alszik egyet a dunaparton - és tényleg itt horkol mellettem :D Ancsa meg papával homokozik :D
Jóóó, képek :D De micsoda hatalmas meditek van :shock: a mienk azért kisebb... Pláne most :D De most már szerkezetkész a játszótér (értsd a nagy gerendák már állnak) úgyhogy a párom azt mondta, lassan már összerakja a medit, mert most már nincs annyira veszélyben...

Timi,
nincs mit, úgyis arra jártam :wink: Én kaptam amit akartam, ezt a 6személyes műanyag evőeszköz-garnitúrát akartam venni (az is a gyerekosztályon van), mert Ancsa imádja és csak 1 volt belőle otthon és a múltkor pont kifogyott az ikeában... Meg vettem Ancsának lepedőt, meg egy edénysúroló kefét. Többet most nem költöttem, mert nagyon kevés fizut kaptam így, hogy -szerintem legalábbis- elcs...ték a GYÁPomat...

Orsi,
anyukádéknak továbbra is drukkok, örülök, hogy jól vannak :)

Ancsa,
neked is köszönöm a drukkokat!!! És örülök hogy jó a csajos lét :D

Én Ancsám jobban, péntek este volt utoljára hőemelkedése, azóta nem, viszont iszonyúan megy a hasa - remélem csak az antibio utóhatása... Most vettem Protexint, mert úgy tűnik a Normaflore sz..t sem ért, remélem ez használ. Meg azt is, hogy jövő héten bölcsizünk gond nélkül, mert nagyon kéne már egy nyugis hét... :roll:
Végül egy tegnapi kép, hogy lássátok, tud élni a kiscsaj :D
Kép

Na viszonylag hosszú voltam, most hogy nagyizik a gyerek :D Osszátok be jövő hétre, mert lehet hogy nem lesz időm... :roll: Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy

Örülök, hogy Anna jobban van! További gyógypuszik mennek azért!!! Jó lehetett a homokozás!
Te pihentél?
Remélem újra számolják nektek és akkor már jobb lesz az összeg.
Én már másfél hónapja arra várok, hogy kapjak az Államkincstártól egy jövedelemigazolást, mert ugye járnak a közgyógyellátás, de hát már csak ez a papír kellene hozzá, persze őket nem érdekli, hogy nekünk mennyi a havi gyógyszerköltségünk!

FP-ba van húzható kutyus? Azt még nem is láttam, én nagy FP fun vagyok! Imádom!!! nekünk Tomi húzható ugató kutyánk van.
Megkapta már Hanna az ajándékot? Vagy nem külditek el?

Süsüt mi is imádjuk, könyvben és dvd-n is. Pedig Lara nem sok mindent néz, de Süsüt igen. Pont ma mesélte, hogy a királyfival és Süsüvel álmodott!

Vero
Nem, tényleg nem kerüllek Téged!
sikerült már oklevelet szerezned? Nekem van egy Barátnőm aki még régen tanulta, de nem tudom milyen papírja van róla. Németországban él, megkérdezzem? Hm? Vagy sikerült már elintézni?

Zsofi is nézi már a mesét?

Jaj szegénykém, és akkor mikor látja már orvos a kezed? Mikor csinálnak vele valamit? Vagy alternativ gyógymód? Hm?

Na elmentél a Domonyvölgybe? Mi voltunk ott egy esküvőn nagyon szép hely. Milyen volt? Vagy valami jó kis progira mentél?

Most akkor Angliában vagytok? Vagy hol?
Na most olvasom, hogy mégsem mentek! Miért nem? És kik a vendégek?
És segít a tea?

Kisfiad? Én lányt érzek negyedikre is! De ne búsulj, majd az 5.!
Lili szép név! Nekem tetszik!

Tencikém
édesek lehetnek meccs nézés közben.
Múltkor azt kérdeztem, hogy Meseparkba nem mentek. De valamit félreértettél és más választ kaptam :-)

Öcsémre gondolsz?
Nem, most nem buszozunk, pedig Lara amikor látja a buszt elmondja, hogy Ő fel akar ülni, és sokat látja, mert itt van szembe a buszmegálló!

Lara a baseball sapit fordítva hordja, kalapot szereti, csak akkor indul a hiszti ha a kalap lenyomja a copfot és akkor elvszik a gumi! Azt nem bírja, sír:-) Ma vettünk egy nagy csomag gumit a búcsúban!
Szóval mindig mondjuk, hogy csodaszép a kalapokban, sapkákban, így hordja, mert igazi csaj! Nyaklánc karkötő is játszik!!!
Szofi még nem veszi le a kalapot!
Köszönjük jók nagyon a mamás csajos napok!

Ren

kép a kertről mikor lesz? Új gép? Elkészült már a kert? És mit terveztek bele? Medence? És akkor az a 40 lakásé? És Ti 2-en csináltátok meg?

Tigris,
Köszönjük a drukkokat, aranyos vagy!
És még mindig szép a pocakodon a bőr? Na majd most kapsz ujabbat? :-)
Jogsim már meg van, de kocsim nincs még, Apa hozott le minket és majd jön értünk. De még nem akarunk hazamenni. Bár lett volna Érden egy meló, na de majd legközelebb. Rólad már készült kismami kép? Csináltass!!! én úgy megbántam!!!

De ügyes Adri, hogy így segített Apukájának,és elhiszem hogy nagyon élvezte!!! És el tudom képzelni, hogy milyen boldog a kis drága!!!
majd Apa legközelebb fotozza le.

Hú, Adri már olvas?! Azta nagyon kis ügyes! Mit fog csinálni a suliban? TE csajaid mindent előbb csinálnak, Legkisebb felkötheti a pelót, jó ha már diplomával bújik elő!

Jól teszed, megy majd Ő is pancsizni, csak idő kell neki!

Milyen volt a meglepi parti? Bocsi ha írtad? Nem láttam.

Na gondolkoztál már Pocaklánynak neveket, hogy ne legyél büntiben!

Orsi,
Szofi nagyon jól viselte a várakozást, mindenkihez volt egy kedves szava :-) 2szer 10 percet aludt! Nagyon kis ügyes volt!
Lara most Nagyinál (Férjem Anyukája) volt! Szeret ott lenni!

Mennek a drukkok értetek!!!

Orsi, Vero
Én is idegbajt kaptam, mikor 2 körül közölték, hogy ha gondoljuk hazamehetünk, el is gondolkoztunk ezen, de hát akkor már ott voltunk, és még azt sem tudjuk, hogy akkor most hogy is van a gyerekünk, szóval maradtunk, ahogy a másik három család is, akikből kettő Szombathelyről, egy Mátészalkáról jött, és az egyik szombathelyi család meg vonattal. Szóval mindenki kész volt, bár mi voltunk a legközelebbről, de a legkisebb gyermekkel. Így mi mentünk be másodinak fél 5 után 5 perccel!

És ez tényleg szívatás, de itt ez van, már az elején mondta a doki( Ő áll így hozzá) hogy ha nem bírjuk majd az ambulancián az 5-6 órás várakozást, akkor majd elmegyünk a körzetben. Remek mi?
Nagyon kemények!


Szép álmokat!

ancsaboszi
 
 


Ma volt a kemencei nagy búcsú, mi is lementünk!
Lara kapott tőlem ilyen műanyag állatokat, de én nem találtam semmit Szofidónak, így nem vettem semmit. Hisz ha van pénzem, és kell valami akkor azt igyekszem megvenni, de hát egy ilyen Picinek ilyen helyről. :-) De Mama vett Larának karkötő-nyaklánc-fülbevaló szettet, meg hajgumikat. És hát ugye így Lara két dolgot kapott, mert a gumi kell, az nem számít! Szofinak meg a Mama vett egy labdát. És ezért Lara választott még neki egy barbis mobil telefont, Mama azt hitte hogy azt is magának választotta, de Mama lealkudta a labdával és megvette. És hát itthon derült ki számára, hogy az Szofié, bár Lara át is adta neki, Szofi azonnal meg is kóstolta.
Aztán hazajöttünk, és kibontottuk a telefont (ami 400Ft volt, szóval ki lehet találni milyen) volt hozzá két elem, beletettük, és világított és egy csomó hangot adott, nagyon tetszett Szofinak is (imádja a hangos játékokat) 10 percig játszottak vele, aztán valahogy letették, és 20 perc múlva Lara majdnem sírt, hogy már nem világít és nem zenél, és azóta sem.
Annyira kis önzetlen volt, olyan kis drága! Gondoltam elmesélem nektek hogy szereti a tesóját!

ancsaboszi
 
 


aztaaaa tegnap nem volt senki??? :roll: :roll: merre vagytok?? :roll: :D

JUDY-olvasom lazulás a hétvégén :lol: :lol: :lol: kell is kicsit :wink:
naggggyon komoly Ancsa surf rucija :wink: :lol: :lol: :lol:
Ancsa hogy van??-bölcsibe mentetek???
és ha van időd vágd ide magad :lol: :lol: :lol:

TIMI-Zizin nem kell aggódni,majd belemegy ha úgy gondolja :D és ha már lépcsőig elmegy....alakulni fog :lol: addig is hajrá kismedi-jövőre az úgyis hármaskáé lesz :wink: :lol:
nagyon király nem főztél hétvégén!!!-neked is jár pár ilyen nap :D
gondolom most pótolod :wink: :lol:
látom hármaskanév terítéken :lol: :lol: :lol: :lol: de ha Te tudod :lol: :lol: azért bírom a próbálkozásokat Jánoskánál :roll: :wink: :lol:
Adri hogy bírja ovimentes napokat???ééééés Zizi élvezi,hogy van társasága?? :D :D

ANCSA-de jó kis napjaitok vannak!!! :D :D :D meddig maradtok???
Larád nagyon csajos kis csaj!!! :D :D de ezt már tudtuk....és hogy így szereti a nyakékeket,karkötőket-és már a haja is ilyen nagy :wink: :wink: és most meddig hagyod nőni???-tervezed hosszabbra?
ilyen búcsú itt is szokott lenni....nagy gagyi :roll: mi el sem megyünk-tavaly is anyuék vitték Mikeyt....na nekik azért nagyon jóóóó :wink: :lol:
nagyon édestesó Lara!!!-mi ezt meg sem közelítjük :oops: :D
mesepark? :lol: :lol: :lol: jaa most már értem a kérdést.....akkor megyünk ha a banda összejön,ami kicsit kicsit nehézkes....de talán nyár vége felé talán :D
anyukád kertes házban lakik??,
és tessék vinni buszozni Larát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
volt,hogy mentem Mikeval csak azért Pestre,hogy metró,villamos busz,troli.....autót leparkoltuk és mentünk.... :wink: :lol: :wink: :lol: és anyáék is tök sokszor vitték-na ők vonattal :D :D

taliról meg persze beszéljünk-autófüggő+ha kánikula akkor mi vizesblokk :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


képzeljétek Noel mászik! :lol: :lol: annyira cuki, mint egy sete-suta őzgida, még botladozik. majd felveszem és feltöltöm. :D

mamát kiengedték, ha anya jól lesz jöhet haza pénteken. hurrá!!
snooopy
 
 


Tenci!
Ezek a fiúk!!!! :lol: :lol: nekem a 3 pasis kép tetszik a legjobban! :D mint két Apuci klón!!! :lol: irigyellek! Három ilyen jó pasi mellett …. Áh! Tudsz élni Csajszi! :D a kerteteket meg elnézve …. :shock: :D én se mennék sehova a fiúk helyében! Az a lábakon álló házikó, mászóka, csúszda, elektromos kiskocsi …. no és a medencéről nem is beszélve!!! :D egy egy „gyerekparadicsom”! :D van napijegy??? :lol: :lol: :lol:
Érden? Nem voltam most Érden!!! :roll: :idea: mire gondolsz? Hogy mikor mentem le Dunaújvárosba akkor …. ???? :roll:
Tali: igen! Volt :D lányok nagyon élvezték :D no és mi is persze :D
Motor: most a törött motorral van 3 :oops: megragasztottam kicsit :oops: de nem zavarja őket :D nekem még nincs görkorim, de nem egy rossz ötlet! :D:D:D
Citromfű tea: nem tudom, hogy mennyire hat, de igyekszem agykontrollozni is, hogy nyugodt vagyok! :D valami csak bejön! (szombat reggeltől itt volt Laci unokatesója. Vasárnap elment. Tegnap meg jött a sógora a 10 éves fiával … csütörtökig maaradnak! :roll: tök jó! Most konyha-műszakban vagyok! :oops: Timi! Tejfölös gombapörkölt volt nokedlivel :lol: :lol: nem csuklottál! :D )

Timi!
Lányaim is Adrit és Zizit emlegetik azóta :lol: nagyon élvezték! :D
Főzőverseny: a verseny elmaradt! :D profik főztek nekünk! :D
Vendég: csak az unokatesója jött és az itthoni cuccokból alkottam :roll: vasárnap meg Laci bevásárolt és az erkélyen grilleztünk :D finom volt!
Játszótér: :oops: ezer bocsi, de azóta nem ültem autóba! Azaz csak ott Domony völgyben voltunk, de oda Laci vezetett. :oops: szóval még a környéke fele se jártam, de igyekszem!
Viki: :D no problemo!!! :wink:
Kilóim: köszi! :D most már ne anorexiázzon le senki!!! :D:D:D:D:D :wink:

Judy!
Főnököd tényleg nagyon rendes! :wink: Annának meg teljes gyógyulást!!! Gyógypuszik még mennek!!! Protexin hatott? Normaflort én se veszek többet! :oops:
Medencés kép nagyon édi! Ez a fürdőruhája??? Tök jó! Így nem is ég le!!! :D

Orsi!
Anyukádnak-Nagyidnak továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++++++++ na! Szuper!!! Akkor anyudnak még extra drukk is péntek miatt!
Noel meg :D hajrá!!!! :D

Ancsa!
Dokitok hozzáállása: nem mondtad neki, hogy ha ilyen a mentalitása akkor ne foglalkozzon emberekkel, pláne ne gyerekekkel???? :evil: köcsög!!!! :evil:
Lara-Szofi teló: :D nagyon kis tündérke!!! :D
Tegnap felétek nagy felhőszakadás volt! Nem????
És mit csinált Szofival Lara???? :lol: újraéleszti??? :lol: mit játszik? Doki néniset???
Oklevél: még nincs! És így most kicsit le is tettem róla, mert bazi drága. De ha tudnál szerezni akkor azt nagyon megköszönném!!! :D:D:D:D:D előre is nagyon köszi!!!
Zsófi-mese: igen! Néha-néha leköti már egy rövid időre :D
Kezem: hát! Most ez a legkisebb gondom! :oops: Laci pénteken volt utoljára a 8 órás állásában! :oops: Január 3.-án kell visszaadni a kocsiját + telóját! Szóval ha eddig szarul voltunk akkor most az még fokozódik :oops:
Domony-völgy: igen! Már nekem sem az első alkalom, hisz mikor még ott dolgoztam már szerveztem oda egy partnertalálkozót :D most ez cég alkalmazottainak volt egy tali :D
Anglia: Laci lemondta, mert hétfőn mégse tudtak volna vele találkozni vele :oops:
Vendég: hétvégén az uncsitesója, most meg a sógora a fiával van itt pár napig, de csütörtökön elmennek és pénteken már megint jön vissza az unokatesója. :oops: mondjuk aranyosak, csak így konyhaműszak van és már kezdek besokkkkalni. Magunknak több napra csinálnék 1félét! :oops:
Tea: nem tudom, hogy használ-e, mert közben anykontrollozni is próbálok! Tegnap is hallgattam kazettán a „101 pozitív állítás”-t :D az aki nem tudja mi az, biztos hülyének néz miatta :D
Négyeske: hát! Én most nagyon Négyeske ellenes lettem :oops: Laci „kiszámíthatósága” miatt :oops:


És akkor pár szó szombatról :D
Szombati cégem buli: hát! Lányok!!!! Ez GIGA-MEGA frenetikusan CSÚCS VOLT!!!!!!!! :D:D:D:D annyira jól érezteük magunkat, hogy haza se akartunk jönni :D Zsófi is megelégedett egy 20-30 perces játszószőnyegen való alvással :D am i nagyon jó volt, hogy volt minimum 8 gyerekfelügyelő, akiknél ott lehetett hagyni a gyerekeket és mi Lacival mászkálhattunk a birtokon. :D mind a 3 lány nagyon jól elvolt velük. Kata elkurjantotta magát, hogy a birtok végében lévő állatkertbe akar menni és már kísérte is őt hátra az egyik nő! Szofi arcot festetett (pillangósat) magának. Szineztek, festettek, Kata papírsárkányt csinált, Zsófi Duplo-zott a játszószőnyegen, elvitték őket lovagolni, meg a birtok melletti kistóra sétálni, volt ugráló-vár, ilyen frizbi szerű kötél hágcsó, amire rácsimpaszkodtak és a lejtőről le lehetett száguldani, volt egy jó fej bohóc, aki mindenkinek egy tonna lufi állatot fújt :D volt élő csocsó bajnokság, meg olyan nagy átlátszó felfújható labda, aminek a közepébe bele lehet mászni és ahogy lépsz, gurul veled előre a labda, meg volt Pusza Olimpia (vasvilla dobálás szénába, diótörés fatuskón miután legurul a dió egy fémcsövön, íjászat +egyéb ügyességi próba) no meg volt kutya és lovasbemutató. Ez utóbbinál volt ötösfogat, póni fogat, betyár bemutató, ősmagyar íjászat, szürke marha szekér, ostorpattogtatás, tűzön átugratás stb). A férfiakra gondolva, volt projektoros focimeccs nézés bent az épületben :D:D:D Volt tombola, ahol nyertem egy Puma hátitáskát és egy Puma esernyőt :D A kaja meg … hát! Azt mennyei volt! szinte minden a kemencékben készült, még a délutáni kényér-lángos is, amit én padlizsánkrémmel ettem. Nagyon fincsi volt! :D A lányok azóta is Glencore-os bulit játszanak :lol: :lol: :lol:



na jó ezt most már elküldöm, mert már reggel 6 óta írom és el fog szállni ...

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, de 3 napig nem volt netünk! :evil: :evil:
Még telefonálni sem tudtam, mert nálunk az is netes.
Most "jött meg a net" kb. 5 perce. :shock: :roll:

De most du. van egy kis dolgunk, megyünk el, de este visszaolvasok és írok. :wink: Vagyis az már éjszaka lesz, mert ugye ma meccs van! 8) :D

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

csak egy gyors bekukkantás, most értem haza, bentről meg most esélytelen... :roll:

Vero,
nincs oklevél sajna, ismerősé régi és még nem okj-s... :(
Hááát...hétvégén kínomban már belenyomtam szegény gyerekbe smectát is meg protexint is, mert muszáj dolgoznom a héten... :oops: Valami történt, mert bár még mindig kicsit laza a kaki, de már nem teljesen híg... De azért protexint még adok neki pár napig...

Ancsa,
köszi a gyógypuszikat, biztos azok is segítenek :) Már 2 nap bölcsin túl vagyunk, ezt a hetet még muszáj valahogy kihúzni, utána már ha nagyon muszáj itthon tudok maradni...
Na a cégnél azért nem őrölnek olyan gyorsan... Nyomoz a hr-es csaj, ennyit tudok...
Nem küldtük el az ajándékot, majd hétvégén jönnek fel ha minden igaz, és akkor megkapja a kiscsaj. A kutyusról majd keresek valami képet, vagy lefotózom, hogy melyik ez...

Tenc,
megy a bölcsi igen :) remélem most ez így lesz egy darabig, mert a júniust gyakorlatilag végigbetegeskedtük....

Orsi,
várjuk a videót :)

ennyire futotta csajok, megyek aludni... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szép jó estét!

Tencikém!
Én tegnap jártam erre, de magamnak nem tudtam mit válaszolni? :-)
Hétvégén jön értünk Apa, hétfőn már kell menni úszni. Meg Lara is már hiányolja az ovit, meg Őt is az oviból. Már tegnap óta azt mondja, hogy Apa ugyan hiányzik neki, de nem akar hazamenni.

Most növesztem a haját, még formára sem vágjuk, csak majd ha már lehet, majd ha legalább Kleopátra hosszú lesz, akkor egy kis formát és utána nőhet tovább. Nagyon élvezi hogy csini haja van!

Hát mi tavaly voltunk búcsúban Vörösváron, de az szuper volt, azt hittem itt is lesz legalább egy körhinta, de nem, még zene sem volt, tiszta csalódás! Szóval mi sem hiszem hogy gyakran jövünk majd, de azért jó hogy itt vagyunk!

De de tuti, hogy Te fiaid is jó tesók! Mért mondasz ilyet! Ott kisebb a korkülönbség! És fiúk is, és hát az más, de tuti jó tesók!!!

Budán szoktunk tömegközlekedni, tavaly sárga buszozni is voltunk, de itt azért nem megyek messzebbre. Meg cél nélkül, és Szofi? De Ő is bírja, hisz autós csaj! És Benedekkel nem mész? A kutya fáját!

Orsi!
Olyan jó téged olvasni, mostanában csupa jó hír! Gratulálok Noelnek! Nagyon kis ügyes! Mi még csak forgunk! Mekkora most? Hány cm?kg?
Mamád már otthon? Szuper! És akkor Anyukád is pénteken otthon alszik! De jó!!!

Na majd még jövök, de végre van RTL, hát kiváncsi vagyok mit adnak!

folyt köv.

ancsaboszi
 
 


Verokám!

De jó sokat írtál! :-)
És milyen kis drága vagy,hogy több dolgot is leírtál kétszer! És én mind a kétszer el is olvastam! És közben fogalmazódik :-) egy Emil is, de még nem jutottam oda. Majd megy!

OK, akkor majd megkérdezem neked a papírt, de sajnos szerintem túl régi. .-( De hát hátha.

Sajnos ez állítólag az egyik legjobb doki Mo-n, és ezt tudja is magáról. Így ezért viselkedik így. Ha elveszít egy két beteget, az neki nem gond.

Kemencei felhőszakadásra gondolsz? Igen, volt egy kicsi, pont akkor akartunk indulni a templomba. Mert Lara kicsi kora óta imádja a bimbamot, ami délben van. És hát tudja, hogy az a templomtoronyban van. És az egyik kemencei barátnőm a kántor, így felvitt minket, igaz hogy csak az orgonáig, de hát így is nagy élmény volt Larának és Védának is ( Ő a szomszéd kislány, idősebb Laránál, de nagyon aranyos. Jól eljátszanak.

Ja, nem dokinéniset játszik. Hanem csak úgy szeretgeti :-) csak még nem nagyon tudja mi az a finom, és hát a mellkasára fekszik, azt hívom én újraélesztésnek. Azért azt még nem tudja mi, szóval nem dokisat játszik. :-))) azért ennyire még nem avattuk be a kórházi rejtelmekbe. :-)

hú, szegénykém!!! Miért mi történt??? jöhet emilben is???
Nagyon sajnálom. De gondolom hamar talál állást, hisz jó szakember, és hát lehet rá számítani! Nem lesz gond!!!

és akkor Anglia teljesen törölve? Vagy csak kis időre?
Hát ha besokalltál, akkor majd főzzenek ők, az nekik is kikapcsolódás. Mennyi rokon van:-)

a lényeg, hogy TE hiszel benne, és csak ez számít!!!

hú, tényleg nagyon jó lehetett a szombat!!! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!! Jól meg volt szervezve! Megérdemelted a kikapcsolódást! Látod, máskor is el kell menni!!!

Timi,
vége a focinak? :-)
mi volt a kis dolgotok?
Nevek? Van már? Hogy nevezitek a babót?

Zizi hogy van? Jól alszik?


Judy,
De örülök, hogy jobban vagytok!
Sok gyógypuszi továbbra is!

Na látom nem ért ide senki:-))) na akkor addig csinálok még mást!hátha jön Timi!

ancsaboszi
 
 


Na látom Timi focilázban ég! :D

Megyek is,
de egy kép a mai napról! Kép

ancsaboszi
 
 


Szép álmokat Mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


Judy!
Na! Akkor határozottan a javulást útjára lépett Ancsa! :D szuper!
Cégednél meg nyomoznak??? Jaj de furcsán hangzik! :roll: én azt hittem hogy ez pofon egyszerű! Vagy rosszul számolták vagy nem! :oops: remélem kapsz még tőlük pénzt!
Oklevél: semmi gond! Azért nagyon szépen köszi 

Ancsa!
WOW! Ez a kép nagyon édi!!! Milyen édi sapijuk vagy! :D két kis mosolygós! :D
Felhőszakadás: igen! Néztem az „időkép.hu-t” és ott láttam hogy dörög, villámlik nálatok :oodp: bár én az ilyet nagyon csípem (no persze csakis a szobából, autóból!!! :D:D:D)
Laci magától jött el. Többit majd mail-ben!
Anglia: hát! Én most sehova nem vagyok hajlandó elmenni … se Angliába, se Balatonra, se a szüleimhez … :oops:
Főzés: mivel sógora nincs itt napközben, mert Lacinak segít, így főzni se tudnak. De tegnap aranyos volt Ákos (sógor fia, 10 éves) :D még alig kezdtem el főzni, már jött hogy jaj de finom illata van és folyton kijárt szaglászni :lol: azért így jó jő főzni, meg vagy 10X megdicsérte, csak így most itthon ülünk és ez nem esik jól! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Lányok!
ki az aki nagyon otthon van a GYED, GYES, munkába visszamenetel menetében??? hány nap szabim van még ami még itthon tölthetek, .... stb
tud nekem valami ebben segíteni???

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szia!


Hú, tényleg már két éves lassan!Hogy repül az idő!
és mész vissza dolgozni ha két éves lesz?
Nem szabadságokban nem vagyok jó. De GYES-t igénylehetsz utána! :-) Azt nem szabad bent hagyni!

Köszönjük a dícséretet! Ajándékba kaptuk, ezt meséltem. H und M-es :-)

Sok kérdésem lenne, szóval majd ha tudok megy mail. de most tértem vissza gyógyszertárból, így Lara követel!

Puszi

ancsaboszi
 
 


Ancsa!
hát! szívesen most még nem mennék vissza, de HA KELL akkor menni kell! én még egy évet itthon szerettem volna maradni, hogy felgyorsítsam az agysejteimet. Jó lenne eljárni angolra, németre és franciára se lenne rossz! :oops: nem is beszélve a főiskoláról amit be kéne fejeznem :roll:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,
na először is a video: http://szikoda.multiply.com/video/item/82/82
nem mászik vlmi sokat mert hamar elérte a célját, de kezdetnek megteszi. :D

Ancsa, nagyooonnnn édesek a lányaid. két nagy vigyori! :lol:
igen, mama már otthon remélem anya is jöhet pénteken.
Noel 6 hósan volt 7960g és 67,5cm....holnap lesz pont 7 hós, mennem is kell majd a védőnőhöz de szerintem csak jövőhéten fogok.
és ti hogy álltok súly/hossz terén?

Vero, párom tudna segíteni, mi a kérdés konkrétan? lehet mail-ben is.

JUdy, továbbra is gyógypuszik Annának.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! :D Tegnap nagyon elfáradtam a meccs nézésben és ahogy vége lett, be is aludtam! 8)

Judy!

Remélem Ancsa már egyre jobban, sőt talán már meg is gyógyult?! :wink:
Olyan színes műanyag evőeszköze Adrinak is van. Citromsárga. Zizi kerianyukájától "nyúlta le" :wink: , mert nagyon tetszett neki. De nehogy azt hidd, hogy egyszer is evett vele! 8)
Remélem ki nem fizetett lóvédat mielőbb megkapod! :twisted:
És tényleg. Hannáékhoz eljutottatok már? Ajándéknak örült? Bár gondolom igen, mert ezek a csöpp gyerekek annyira tudnak örülni mindennek! :wink: Legalább is nálam a Lányok még a fűszálnak is örülnek! :wink:
Képen nagyon cukik! :wink: És ki az a jóképű szőke fiatalemberke Ancsa medencéjében? :lol: Tényleg jó Ancsa szörf rucija! :lol:

Orsi!

Örülök, hogy Nagyid már kijöhetett és jól van! :wink: Remélem Anyukád is mehet haza pénteken! :wink:
Továbbra is ++++++++++++++++++++ és minden jót Nekik (is)!
Noel mászáshoz meg gratula! :wink: Nagyon ügyes a Kisfickó! :D
És Koli is tud már valami "újat"? :wink: :D

Vero!

Jaj, Te Nőci! Nem akarlak én "elzavarni" arra a játszótérre, én azt hittem, hogy azt a játszóteret a neten lehet/akarod megnézni! 8)
Tiszta gyógyegér vagyok! :lol: Azt mondod, hogy a MOM Park mögött van? Mert pénteken megyek a Nagyim házához leszüretelni a ribizlit és akkor hazafelé menet megnézem és lecsekkolom. :wink:
Kedden...deeeeeeeeeeee, csuklottam!!!! :lol: :wink: Imádom a gombát....mindenhogyan! :wink:
Na ha "csak" rokonyok voltak a vendégek.....akkor az talán egy fokkal jobb az idegennél! 8)
És ugye mi megmondtuk, hogy szuperjóóóóóó lesz a céges buli! :wink: Jól is hangzott, ahogy elolvastam! :lol: :wink: Elképzeltem a három Fürtöst, ahogy elvannak, mint a befőtt :wink: :D Anya meg Apa nagyokat sétálnak és beszélgetnek kettesben! :wink: :lol: 8)
Ha minden jól megy, akkor jövő hét szombaton viszem Jánost a Trófeába vacsizni! 8) :wink: De erről....psssszt!!!! Jánosnak egy szót sem! :wink: :lol:
Mélt meg küldök, amint a nagy géphez férek!

Boszi!

Talán az előző oldalon írtam....de leírom megint, hátha nem láttad :wink: .....hogy Mészi...meg a többi doki is, akik elmennek.......azért mennek el, mert "elszállingóztak" volna tőlük a kismamijaik, mert embereknek....legalább is a nagy többségnek! ....nincs annyi lóvéjuk, hogy ezt a magándolgot megfinanszírozzák!
És azért ugye se Mészi, se Tóth, se a többi fiatal doki még nem nyugdíjas.....még a közelében sincsenek a nyugdíjnak....és valamiből meg kell élniük. 8) Számukra nem voltak megfelelőek a feltételek, amit a kórház ajánlott.
Azért az más, hogy valaki már nyugdíjas és úgy jár(t) be szüléseket levezetni, meg a magánjában "foglalkoztatja" az ifjú dokikat, mert már ezt is megteheti. Nekem is van ismerősöm, aki a Sándornál szült és már 12 évvel ezelőtt (!!!) a magánjába hívta havi 5 rongyért terhesgondira és egy 100-ast kért a szülésért! :shock: :oops: Ezt most NE VEDD finyózásnak vagy kötözködésnek!!!! Csak leírtam.
MINDEN DOKINAK megvannak a "kedvelt/régi páciensei" akiktől nem kérnek horribilis összeget vagy a páciensre bízzák, hogy mennyit adnak szülésnél, mert pl. már ezer éve ismerik, vagy "családi" nőgyógy vagy már anyukája is nála szült vagy akármi. És ilyet, MINDEN KÓRHÁZBAN lehet találni!!!!!
Egyébként Mészi sem "tegnap óta" dolgozik a Kútban, Ő is ott kezdett még medikus korában! 8) Sőt az Apukája is nőgyógy volt...igaz már régen nyugdíjas.....de nem a Kútban!
Na erről ennyit.
Ülőkét a kertben használjuk! És uuuuuuutálom az Ikeát, hogy megszüntette a gyártását!!!! :evil:
Homeós cuccokat meg úgy használjuk, hogy 2 éves korig 2x3 golyócska, műanyag kanálban vízben feloldva, 2 éves kor után 2x5 golyó. Legalább is nekem a gyógyszerész néni ezt mondta, hogy így kell használni.
Na az ilyen bunkó dokit jól fejbe lőném!!!! :evil: Mégis mit képzel ez magáról?!?! :evil: Ezért tart itt a magyar eü, ahol tart. Tisztelet a kivételnek....akikből sajnos nagyon kevés van! :(
Név még nincs! 8) Bár János csak az Annát hajtogatja, de az tuti nem lesz!!!!! Elegem van az "A" betűs nevekből!!!! Meg ha arra gondolok, hogy Adriék ovijában....nem csoportjában!bár ott is vannak 3-an.... mennyi "Anna szaladgál"..... 8) Ááááááááááá!
Ha esetleg annyira tetszene ez a név, mint amennyire fiúban a Bálint, nem érdekelne, de így.....tuti nem lesz Anna!!!!!
Azt hogy "hogyan szólítom"....mire gondolsz? :roll: Hogy esetleg "Pocilánynak, vagy mazsolának, vagy picikémnek, vagy törpinek, stb" ilyenre gondolsz? Nem nevezem "sehogy". 8) Ha olyat tesz, ami nekem nem tetszik :D , hogy pl. "kirúgja" a lengőbordámat vagy a gyomromat "küldözgeti felfelé"....nem hányásra (bocsi) gondolok!.... vagy hasonlók, akkor "rászólok", hogy - Gyerek, ezt nem igazán kéne, nem esik jól anyádnak! :D Oszt vagy hallgat rám egyből, vagy vár egy kicsit...és még szivat! 8).... és utána hagyja csak abba a belsőm szétverését! :wink: :lol:
Igen, a pocakomon semmit nem változott a bőröm "állaga". KOPPKOPPKOPP!!!!! Ugyan olyan, mint szülés előtt volt! 8) Pedig nem is kenem semmilyen "csodakrémmel"! Sőt mondhatom, hogy harmadik gyerkőc alatt eddig még nem is kentem be még testápolóval sem! 8) Adrinál még kentem napi rendszerességgel, mert azt mondták, hogy kell, hogy ne nyúljon ki annyira a bőr meg jót tesz neki, stb. Zizinél már csak úgy "félvállról" vettem a dolgot, most meg...... 8) De ha már a fogaim nem olyan jók, és 20 évesen elkezdtem őszülni...ez nem vicc!!!!.... legalább a bőröm legyen jó! :wink: Egyszóval "jóbőrben" vagyok megáldva! :wink: :lol: 8)
Igen, neveken is folyamatosan gondolkodom, de....azt szokták mondani, hogy aki keres az talál! :wink: Szóval nem esek kétségbe és biztos megtalálom a megfelelő nevet a Kisasszonynak! :wink:
Egyébként visszatérve a "hogyan szólítom"-ra, írásban Pocilánynak vagy Hármaskának hívom. :D
Igen, Adri két dolgot emleget mostanság folyamatosan, az egyik az Apával való- Mikor megyünk már megint dolgozni?- kérdés a másik meg a - Mikor találkozunk már a Lányokkal megint?- kérdés. :D
Zizi még mindig szuperül alszik! :wink: Istenek tartsa meg jó szokását továbbra is! Akárcsak Adrinak! És remélem Pocilány is örökli a Nővérkéitől a jó alvókáját meg Zizitől az étvágyát/evését!!!! :wink:
Fekete-fehér kép jó! :D
Meglepi buli is jól sikerült. Apukám nagyon örült! :D
Laráéknál mikor van az oviban a "nagy szünet"?
Na remélem nem hagytam ki semmit!

Tenci!

Adri egyfolytában Mikey-t meg Benedeket nézegeti ezen az oldalon! :lol: És folyamatosan kérdez!!!! Az milyen vár meg milyen csúszda meg mikor nézhetem már meg, stbstbstb. Már megkattanok Tőle! :twisted: :lol: :wink: Kérlek!!!! Vidd el magatokhoz egy hétre!!!!! :wink: :lol:
Adri jól bírja, főleg, hogy jövő héten jön Zsófi egy hétre! :wink:
Zizi nagyon jól bírja Adrit....fordítva néha már kevésbé! 8) De azért nem panaszkodom! :wink: Tudnak játszani egymással, bár azért néha-néha Adri már "nagy" Zizihez. Kicsit nehezen érti meg, hogy Zizi miért inkább "rombol" még meg miért nem tud ezt vagy azt. De ha megmagyarázom Adrinak, hogy mikor kicsi volt Ő is ezt csinálta, akkor megérti. Persze nem igazán csinált olyan dolgokat, mint Zizi, sokkal nyugisabb volt, meg valahogy "teljesen más" , de ebbe inkább nem megyek bele, mert akkor aztán sosem szabadulok a kérdésektől, meg akkor hallgathatom Adritól, hogy Ő bezzeg jó gyerek volt, nem olyan, mint Zizi! :wink: :lol:
Szóval ezt nevezem "kegyes hazugságnak" részére és megkímélem magam is több évnyi kérdésektől! :wink: :D

Na ennyi, mert a Csajok felkeltek és jön az uzsi! :wink:

Ha valakit kihagytam, bocsi! Nem ígérem, hogy ma jövök még, mert este rangadóóóóóóóóóó a magyar bíróval!
Király....vagyis Kassai a pasi! Igaz, Tenc?! Legalább bírókban jók vagyunk! :wink: :lol:

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
csak gyorsan ... az a játszó a XII. ker. Böstzörményi és Németvölgyi út között van a Hollósy Simon utcában .. ha addig nem járnék arra! :oops: :oops: azóta se mentünk sehova :oops: viszont ahogy így a Google Maps-el megnéztem a műholdképet, így is tiszta fásra (=árnyékosra) írja, jelzi. :D akkor most csüt-péntek vagy jövő hét UTÁNI héten lenne????? mert nem láttam rá reagált :oops: nekem a későbbi időpont most jobbnak néz ki :oops: :? :roll: :D :D
Trófea: ???? buli lesz? János szülinapja? ide mellénk jöttök? tök jó! :D
név: te még nem aggódsz, hogy most már talán kéne egy név szegény Töpinek??? :D Egy sincs ami egy kicsit is akár ... :? :D Lili nem tetszik??? nálunk úgyse lesz négyeske! odaadom! :oops: :D :D :D

Orsi!
köszi! hát! most nem tudom, hogy fárasszam-e a férjed ... :roll: :oops: arra lennék kíváncsi, hogy hány szabi napom van, ha 1.) most Szeptemberben mennék vissza 2.) Januárban mennék vissza 3.) vagy amit szeretnék!!!! 2011 Szeptemberben mennék vissza!!!! (illetve, hogy Szeptemberben kezdjek, mikor kéne elmennem a 3. variáció szerint szabira! de azt hiszem ez most olyan bonyolult, hogy majd a HR-est fogom megkérdezni! :oops: :oops: :oops: :oops:


megyek! olyan tompa vagyok! :roll:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Természetesen Orsi is vastagon!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na én is csak gyorsan! 8)

Vero!

Kuksizd meg a vonalzómat! :wink: 8) Utolsó előtti kérdésedre a választ ott találod! :wink: :lol: Köszi a felajánlást is! :wink: Ha nem találok mást, elfogadom! :lol: Neked úgysem lesz rá szükséged, hiszen egy kukis nem lehet majd Lili!!!! :lol: :wink:
Kösz a pontos infót a játszótér helyéről! :wink: Megnézem gúúúglén meg személyesen is! 8)
Igen, mellétek megyünk a sarokra! :lol: Este 7-re. 8)

Megyek, mert kezd. a második félidő! Megjött Viktor....a Kassai! :wink:

Pusz Mindenkinek és szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenc....Öreglány! :lol: :wink:

GRATULÁLOK! :wink: Csókjaim Mikinek is! :lol:
Lelkem mélyén és is az Armadának drukkoltam, hiszen még sosem jutottak döntőbe! :wink:
Adri is a spanyoloknak drukkolt....azért, mert nekik van korona a zászlójukban! :wink: Érted?! :D
Első félidőt most is megnézte velem, utána ment aludni. Na persze nem aludt, itt sunnyogott az ajtóban :lol: egy párszor. Aztán mikor kiáltottam, hogy góóóól, szaladt ide és megnézte. :lol: :wink: Mondtam Neki, hogy most már nyugodtan aludhat, mert nyer a csapata! :wink: Kis büdös Nőcim! :wink:
De visszatérve a meccsre.... szerintem a németek kicsit fáradtak voltak. Legalább is én így vettem le a játékukból. Ma nem ment nekik....evvan.
Így egyértelmű, hogy kinek drukkolok szombaton és vasárnap is! :wink:
Szegény Apukám! :? De biztos túléli! :roll: 8) Majd reggel felhívom, hogy hogy viselte! 8) :wink:

Na menek aludni, mert holnap jön keresztanyám. Kaját már megcsináltam holnapra. Rakott milánói van. :D Csak levest kell főznöm, mert az ma elfogyott, de az hamar meg lesz. Majd megkérdezem a Csajokat milyet szeretnének. :wink:

Na tényleg mentem!

Szép álmokat Mindenkinek!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja Tenc!

Még annyit elfelejtettem az előbb, hogy azért a gólt azt megint egy védő szerezte....... 8) :wink:
Én már nem is mondok semmit a csatárokra.....tök mindegy milyen nemzetiségű! 8)

Léptem! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Sokan mondtátok, hogy ez a két kép tetszik!
Még mindig?
Ha igen, akkor szavaznátok rá július végig amikor csak eszetekbe jut!

http://contest.cewe-fotokonyv.hu/hu/photo/12793

http://contest.cewe-fotokonyv.hu/hu/photo/12795

Köszönöm

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kép felrakás, mielőtt kerianyám megjön. :D

Ezek kb. 10 napja készültek, amikor még 20 fokos volt a víz a medencében és csak a kis kádban fürödhettek.

Ketten a kádban :D
Kép

Adri
Kép

Zizi-Kiss együttes utánzása :D
Kép

Zizi-édi :D
Kép

Mentem, mert megjött! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
ja de SZUUUPER képek!!!! :lol: egyik szebb mint a másik!!! Adri tiszta anyuci, Zizi tiszta apuci - szerintem! :oops: :D :D :D fúúúú! de kiváncsi vagyok hogy húgi kire fog hasonlítani! :lol: Most akkor Lili lesz a legkisebb???? :lol: :lol: :lol: ez tök jóóóóó! örülök neki! de azért ha ránkszakad az ötöslottó és lesz négyeske akkor nem lesz harag ha Lili lesz!??? :lol: :lol: :lol: mert hogy nekünk tuti nem lesz fiúnk az biztos!!! :D :D :D Ja! és Lili lesz vagy Liliána???? Mert én Lili-re gondoltam! :wink: Lili olyan kis vidám csilingelő név, hogy már a hallatán is felvidul az ember! :D :D

Ancsa!
szavaztam! :wink:

Orsi!
anyud vágja a centiket? minden rendben? :wink:

Judy!
Ancsa jól van? jár bölcsibe?

Gigi!
hol vagy te elveszett bárányka??? azért zugolvasol???? :wink: :lol:

na! tőlünk meg elmentek a fiús rokonok :D ma van egy nap pihi, holnap jön vissza a hétvégi rokonunk :roll:

mennem kell....

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

Timi, nem adod az egyiket? bármelyik jöhet mert mindkettő nagyon szép! :lol: én is kíváncsi leszek kire üt majd a 3. leányzó.
Koli? ja, rosszalkodni azt tud. :lol: egyre többet.

ma voltam méretni a két csávót: Noel 8460g 70cm, Kolos 15,5kg 97cm!!!!
na szép méreteik vannak mi? :D

Vero, oks majd megkérdezem párom, de ennyi az infó? vagy vlmit még mondjak neki? ezt ő érteni fogja? mert én nem nagyon, :oops: :lol: :lol:

Ancsa, szavaztam a képekre!

anya jól, volt ma UHn vese jól működik, mindne rendben, elvileg holnap mehet haza, de azt mondta ő mindenképp kijön hétvégére mert már kezt begolyózni a kórházban. :roll:
snooopy
 
 


én is kedvet kaptam a képekhez
Kép Kép Kép
kölesgolyót eszem. :D
Kép
annyira cuki ahogy kendőben alszik a hátamon.
Kép
snooopy
 
 


Ancsa, és most látom hogy 1 hét van a gyerekeink között Szofi javára. :D
snooopy
 
 


VERÓ-köszi....és nincsen napijegy :D csak már egyszer ideérnétek... :wink: :lol: :wink: :lol:
a talira értettem,mikor Timivel bandáztatok-azt hittem Érden voltatok :roll: :D :lol:
és eltört a moci? :roll: :roll: mit csinálnak ezek a csajok???rallyverseny a harmadik emeleten???? :roll: :lol: :lol: :lol: nálunk bírják a kiképzést-pedig küldik az ívet a srácok :wink: :wink: :wink: :wink:
kérdésedre-ezt kiszámítani sztem bonyolult annyi tényező van-talán a munkahelyeden tudnak gondolom számot mondani,folyamatosan változik minden....annyi,hogy a gyerkőcök után járnak a plusz napok/én ezt Mikire írattam/-talán ez is elévülhet? :roll: :roll: passz-na meg ahogy haladunk a korral a szabadságnapok száma is nő..... :lol: :lol: egyébként sok fórum van ahol szakértők tudnak konkrét kérdésekre konkrét választ adni :D :D
GigaMega szombati nap-ugye megmondtuk!!!!! :wink: :lol: :wink:
látom kissrácot is kaptál....és már el is mentek :D hétvégére újabb vendég....unalomban nincsen hiány :wink: :lol:
és mi ez a nem akarok sehová menni??? :roll: no de Veró???-citromfűtea!!!! :wink: :lol: :wink:
milyen fősulit kezdtél el???

TIMI-VIVA ESPANA :wink: :lol: :wink: ez a meccs.......már csak vasárnap!!! :D :D apud meg igyon egy-két-három.....sört :wink: :lol: :wink:
Adrinak egy ötöst küld Miki!!!-és döntőt engedd hogy végignézze!!!!-vagy hozom ide....hamár ennyi csaj vesz körbe :lol: :lol: :lol: srácokat viheted-de ha csak egy egy csere akkor Mikey a tiéd!!! :wink: :lol: :wink:
Kassai V-pedig igazi király!! :D :D tutin lenyomta a meccset-no lapok,semmi hiba!!!!-nem kevés lóvét zsebel be-de megérdemli!!! :D
Zsófi mennyi idős???és meddig lesz?-hétvégén 35fok!!!! :lol: :lol:
milyen levest dobtál össze???
jó a szöveg a vonalzón-DE egy kis ízelítőt nem kaphatnánk ha már így haladtok??? :roll: :lol: :wink: :lol: mondjuk egy ötös keretet??? :wink: :lol: :wink: aztán a végén a hatodik lesz!!! :wink: :lol:

ANCSA-nagyon jó a kép!!!-komolyan mint két modell-csak vigyorognak és vigyorognak!!! :lol: :lol: :lol: Szofidó egyre jobban hasonlít Larára....vagy csak én látom így?? :D szavaztam! :D és igen még mindig jók a képek!!! :wink: :lol:
hiányolja Lara az ovit??-édes lehet-biztos nagyon szereti :D és olvasom jól érzi magát mamánál....Zsombibarát még barát??? :D
régen kérdeztem -Lara gondolom pelusmentes már éjszaka is...coffis képet ide is dobhatnál :wink: :D

JUDY-behavaztál?-így nyár közepén??? :lol: :lol: Ancsa tökéletes???

vmit még akartam...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Persze....

TIMI-nagyon jóóóók a csajok!!!!-és Adri...meg Zizi......csodaszépek,teljesen mások.....és hármaska.....-látom nem csak én vagyok kivi kire fog hasonlítani :wink: :lol: :wink: :wink: :wink:
besz@rás milyen göndri Jáz....vagy ez dauer??? :wink: :lol: :wink: Adrinak meg vasalod??? :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ORSI-srácok sem semmik :lol: :lol: :lol: mint Timinél-semmi közük egymáshoz :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: nagyon vagányak!!!
éééés kilók :shock: :shock: csak mondom Mikey 11kg :roll: :lol: :wink: de Koloin nem látni hogy 15.5öt nyom :D :D :D -de már nem kötöd ugye??? :roll: :roll: Noel egy angyal ahogy alszik :D :D
már 7hónap???-boldog hetediket!!!! :D :D

de jóóóóóó,anyudéknak drukk-mindjárt hétvége!!!! :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Lányok köszönjük a szavazást és a dicséretet!!!

Látom nagy itt a pangás, én jártam erre. De csak most jutottam ide hogy írjak is. Lara nagyon pörög itt. Ma voltunk együtt fodrásznál nagyon tetszett neki, megbeszéltük, hogy ősszel majd az Ő hajából is levágunk! Nagyon figyelte a fodrásznénit, aki nagyon aranyos volt, Lara még a csavarokkal is játszhatott.

Verokám!
Nagyon remélem, hogy még maradhatsz otthon egy évet! Szorítok!!! És az agysejtek felgyorsulnak. Milyen suli??? mesélj!

Kihasználtad a pihit?


Oriskám!

Nagyon kis ügyes!Szofidót is ideültettem és megmutattam neki, hogy Ő fiatalabb és már miket csinál!! De nem annyira izgatta. Csak mosolygott!
Szorítottunk ám, és gondoltunk rátok ezerrel, hisz ma péntek volt, és sehol egy bejelentkezés, hogy Anya otthon. Remélem csak nem értél ide, és Anyukád már otthon!!
azért írd meg ha ideérsz!
Hú, akkor szép méretei vannak, sokkal nehezebb mint mi, és mégis ilyen kis fürge. :-) a kis drága!
Szofi 1-jén volt 7530g és olyan 70 valahány centi de azt nem tudom, de hogy van már olyan 74 ruha ami kicsi rá, azt igen.

Nagyon jók a képek! És már golyóztok! Nem semmi!

Én is pont akkor néztem hogy mennyi idős Noel. És kívántam is neki boldog 7. hónapot, csak nem tudtam leírni!

Tigrisem!
Nem figyelsz! :-) Judy írta, hogy hétvégén kapja meg Hanna az ajit! :-)
és igen, olyan jó nekik ajándékot adni, Lara is úgy tud örülni!
Jánosnak szülinapja lesz? Ketten mentek vagy meglepi buli lesz? Ki lesz a csajokkal?

De láttam, hogy a kismamik miatt mennek, de azt hittem bővebb is van! Hisz tényleg nehéz döntés ez! Hát igen, azért egy szülésért jó pénzt lehet kapni, és ki tudja egy magánban mennyit kapnak a dokik, de ott akkor már nem biztos hogy van csiszicsuszi pénz! :-)
Nem veszem kötözködésnek, tudom, hogy valakinek az egyik valakinek a másik dokival vannak jó tapasztalatai. Én azért járok hozzá, mert velem nagyon rendes, és a családommal is az volt. De hát már szülni nem fogok, mert ha szülnék, akkor nem hiszem hogy maradnék, de hát már pont a Sándor jóvoltából megismertem egy szuper dokit, akinél jó lehet szülni, de én már nem fogok, de Őt szívesen ajánlom bárkinek, csak hát ugye az I-esen van!

Hát igen, olyan rossz hogy az Ikeában megszűnnek dolgok. Az ember meg számít rá. Lehet össze kéne fogni, és ezt megírni nekik! Mi 10 éve vettünk egy kanapét, mai napig imádom, csak hát fehér, és anno még úgy gondoltam, hogy ha majd lesznek gyerekeink veszünk hozzá bordó huzatot, mert az is volt, és akkor tök jó lesz. Na hát azóta már nincs ez a kanapé. Remek. Úgyhogy moshatom a húzatot, mert amúgy a kanapénak meg semmi baja, és szeretjük.

Köszönöm a bogyó használati utasítást, mert mi ilyet nem nagyon szedtük. Osink van, de hát ahhoz volt használati utasítás, és az nagyon pici bogyóka.

Hát a dokit inkább hagyjuk, csak sajnos Ő a legjobb Mon, de akkor milyen a többi? Hova vigyem a gyerekem. :-(

Hát igen, az Anna nagyon gyakori, mi is azok vagyunk! De én több okból választottam, és tudtam hogy úgysem azt fogjuk használni.
De örülök, hogy már vannak ötletek, arra utal a vonalzó. Mi december 1-jén a műtét előtt fixáltuk le, hogy akkor a Szofia ok, de a második név akkor lehet Dorka :-)
Igen, igen erre gondoltam, hogy Pocilány:-) ez édes!
Jó, hogy ilyen jó bőröd van, na az nekünk nem sajna.

Örülök, hogy Zizi jól alszik!!! és még jól is eszik, szuper!!

és mit kapott Apukád? Vereséget hogy viselte Apukád?

Laráéknál augusztusban lesz szünet! :-)

hú, valamire nem láttam a választ, de most már én is nagyon fáradt vagyok, így nem tudom.
És a levél?????
vagy most büntiben vagyok, és meg kell várnom hogy elteljen annyi idő, amennyit én vártam.

Nem azt mondtad a múltkor, hogy Zizit érdekli a foci, Adrit nem? Vagy félrertettem, mert most Adri a spanyoloknak drukkol? :-)
nem értem.

Annyira édesek, és olyan jó hogy ilyen mások! Tök jó hogy ilyen csajaid vannak, kíváncsi vagyok hogy Pocilány kire hasonlít majd! És milyen érdekes, hogy az elsőszülött tiszta TE. :-)


Tencikém!Nem, nem csak TE látod így, egyre jobban Lara, csak Lara kicsit nehezebb volt, Ő meg hosszabb. De hát tesók, de Ő is zsivány lesz az tuti, az már most látszik!
Igen, igen Zsombi még barát, tegnap voltak itt! Nagyon örült neki Lara, de még mindig nem akar hazamenni. Apa hiányzik úgyan, de jó itt neki. Sír, ha azt mondom indulunk!
Igen, Lara pelusmentes, nagyon kis ügyes, azért néha nem ér oda, ha valamiben nagyon benne van, de azért már nagyon ügyes. Éjszaka meg van alatta egy gumilepedő és az védi, de nem nagyon kell neki mit!

Többiek?

ancsaboszi
 
 


Tencikém!

A szekrény alján találtam egy coffis képet, bár nem nagyon látszik hogy abban vana haja, pedig még virág is van benne.
De gondoltam azért felteszem, hátha tetszik Neked.

Kép

Judy??

Hogy van Ancsa??????????

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt! :D

Pocilány kicsit korán ébresztett...most hajnali 4 óra van, az anyja mindenit! :wink: ..... és már vagy egy fél órája fetrengek, mert nem bírok visszaaludni. Gondoltam jövök és írok egy kicsit, hátha elaltatom! :wink: :D Semmi gáz nincs, nem fáj semmim, csak annyit fészkelődik, mint egy kölök gólya! :D De hogy ezt állandóan hajnalban kell csinálnia..... :shock: Na mindegy. Ezt a kis időt már fél lábbal is kibírom! :wink:

Vero!

De jó fej vagy, hogy így örülsz, hogy találtam végre nevet! :wink:
De neeeeeeeeeeem, egyenlőre ahogy írtam a Lilit talonban tartom csak. Van másik kettő, ami tetszik! :wink: 8) Most már csak választanom kéne a kettőből. :wink: János persze hajtja az Annát, de letojom. 8)
És én is a Lilire gondoltam, nem a Liliánára. Az nem tetszik. Az az "ána" tök felesleges oda. Attól számomra kicsit olyan "öreges". 8)
De ha nem haragszol meg....meg a Többiek sem! :roll: .....akkor addig amíg Pocilány meg nem születik, titokban tartom a két esélyes nevet. Szerintem csak ott és akkor fogom eldönteni, hogy melyik is legyen. Majd leadom Ritának a két nevet, nehogy elfelejtsem vajúdás közben :mrgreen: :lol: vagy János közbelépjen az Annával. 8) Aztán megmondom, majd, hogy melyik is legyen, mert két neve tudod nem lesz.
És naná, hogy ha lesz Négyeskétek és Lány lesz Ő is, természetesen "visszadobom" a Lili nevet! :wink: :lol: És akkor mi lesz a második neve?

Orsi!

Adj egy ötöst! :wink: :lol:
Nálatok is külsőre két ilyen különböző gyerkőcöt..!!! :lol: :wink: Megáll az ész! :wink: De olyan aranyosak! :D És tudom, talán még korai megkérdeznem, de belsőre nem pont ellentétek?
Mármint ugye nálunk Adri külsőre én vagyok, Zizi meg Apja, de belsőre Adri Apa, Zizi meg én. 8)
Hát ha most adnom kéne az egyik Lányomat, Adrit tudnám felajánlani, mert Zizi egy pár napja nagyon "beanyásodott"! :roll: Talán kezd érezni valamit..... :roll:
Kolosnak szép méretei vannak :shock: :D de komolyan mondom, hogy nem is látszik rajta, hogy 15,5 kiló. Ehhez csak annyit, hogy Adri 16,3 kiló és 107 centi. :D
Persze Noel sem panaszkodhat! :wink:
Képek nagyon szupik, főleg az utolsó, ahol a Kisded szunyókál! :D
Remélem Anyukád ma már otthon aludt! ++++++++++ Vagyis tegnap, vagyis hogy most is alszik még! :D

Tenci!

Adrinak ötös átadva! :wink: :lol: Örült neki! Holnap vagyis ma a németeknek drukkolunk, vasárnap meg természetesen az armadának! :wink:
Jóóóóóóóóóóóó, megengedem Neki, hogy a döntőt megnézze végig! :wink:
Májgombóc levest főztem tegnap, ezt kért Adri. :wink: Zizinek meg tök mindegy, Ő mindenevő!!!! :wink:
Zsófi 7 éves volt januárban és hétfőn reggel jön.....vagyis szerintem János kihozza......és itt lesz egész héten. Szombaton reggel jönnek Jutiék is....János tesójáék, Zsófi anyukájáék 8) ....mert szombat este viszem Jánost vacsizni a Trófeába. Persze nem tudja, mert nem mondtam meg neki. Ráér megtudni szombaton! :mrgreen: :wink: Vasárnap meg megünnepeljük Jánost meg Istvánt mert Istvánnak is most 28-án volt a szülinapja. Kapnak egy fekete erdő tortát Jutitól meg tőlem, János tesójáéktól egy Jagert, István meg tőlünk egy Unicomot. Oszt jó napot! :wink:
Úgy hogy Csajokra szombaton Jutiék vigyáznak. De nagyon nem is kell rájuk vigyázni, mert ugye csak este megyünk el, úgy hogy csak vacsiztatni meg fürdetni/fektetni kell Őket! :wink:
Névvel kapcsolatos kérdésedre Veronál a válasz. 8) Nem írom le még egyszer! :wink:
Igen, Adrinak vasalom, Zizinek meg besütöm!
Ne tudd meg wazz, mekkora munka ez nekem minden nap minden reggelén!!!! :mrgreen: :lol: :wink:

Boszi!

Nem vagy büntiben, csak kaparászom össze az gondolataimat. Nem szeretek elkapkodni dolgokat! 8)
Ez a kép Laráról szuper jóóóóóóóóóóó! Miért nem ezzel neveztél? Nem mondom, hogy a másik kettő nem jó, de ez bőven viszi a pálmát!!!! Legalább is nálam!!!!! :wink:
Dokik: ahhoz képest, amit a magánba kapnának lóvét.....hát nagyon nem éri meg nekik. Nem sajnálom őket, félre ne érts, de amit ott "kaszálnának", meg amit úgy "kaszálnak" majd, hogy elmennek.....hát nem két froncsi a különbség. Ott meg van adva, hogy mennyi a lóvé és mennyit kap szülések után....persze számla ellenében......így meg, hogy elmennek folytatják ott, ahol abbahagyták! :roll: És ahogy írod, ha maradnak, ott már csiszicsuszi pénzt nem kapnak. Hiszen benne van a szülés és egyéb dolgok a 400-ban.
Apukám kapott Unicumot meg egy F1-es 1952-es Shell-es poharat meg csináltunk neki egy pólót Jánossal.
Kicsit szomorkodott, de nem vészes! :D Bízik benne, hogy legalább bronz érmesek lesznek! :wink: Hiszen voltak ők már világbajnokok vagy 4-szer. :wink:
Gyerekdoki: Biztos más doki is nagyon jó!!! És lehet sokkal kedvesebb is! Ezzel a dokival az a baj, hogy qva :oops: sokan elhitették vele, hogy Ő a legjobb. Pedig lehet mással jobban járnátok! De ez a TI dolgotok! Nektek kell tudni!
Egyébként erről a várakozásról tesómék is biztos tudnának mesélni. Mikor el kell vinni a kisebbik fiúkat agyi ct-re, van időpontjuk mondjuk reggel 9-re és bejutnak kb. du. 3-kor. És ugye addig étlen-szomjan van a gyerek, mert nem szabad neki enni adni! :shock: :evil: No comment.

Na Lányok!

Asszem megyek hunyok még egy kicsit. :wink: Pocilány lenyugodott, Többiek még bőszen alszanak, úgy hogy ha mázlim van, nem ébred 8 előtt senki! Ha igen, akkor ebéd után alszom én is a Lányokkal! :wink:
És Köszönöm a gratut a Lányok nevében! :wink:


Judy, Valentina, Sissy, Kriszti, Többiek! Gyertek legalább egy Uff-ra!

Szép napot Mindenkinek!
Húúúúúúúú, de világos van már! :shock: :D
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


UFF

Bocs lányok, megvagyunk, de a héten tényleg vakulásig... a rekordom reggel 8-tól este 9-ig :? De ez nem extra, a cégnél már olyannyira megszokott, hogy mindenféle intézkedések vannak, hogy ennek ellenére ne érezzük pocsékul magunkat. Időnként megjelenik egy csaj, berak valami zenét jó hangosan, és 15-20 perces tornát tart, azonkívül kaptunk hol csokit, hol gyümölcsöt, kólát, szörpit, este 8 után meg már vacsit is. Persze csak jobb lenne, ha az ember hazajöhetne időben, de évente 2x azért túlélhető...

Ancsa jól van szerencsére, csak hétfő reggel volt nagy sírás a bölcsiben, az összes többi napon simán bement, nem volt semmi gond. Viszont csütörtökön bepöttyösödött az egyik csoporttársa, úgyhogy most épp várakozó állásponton vagyunk, kapunk-e barikát vagy nem... Önmagában nem gond, jobb ha túlesik rajta, csak emiatt nem találkoztunk megint a hugomékkal... De most már leküldtem Hanna ajándékát :) Örült neki nagyon, azt mondta anyukám :D

Most csak ennyi csajok, tegnap csapatépítés volt, ma meg igyekeztem behozni a két hetes lemaradásomat mosás-vasalás terén, úgyhogy hulla vagyok... :roll:

Timi,
most látom nyert az Armada!!! Hurrá :D

többiektől bocsi, ha túl vagyunk a záráson, akkor megint többet jövök!!! Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Húúúúúúúúúú Csajok!

Judy!

Megmentetted a Banda becsületét, hogy tegnap írtál, így nem maradt ki a héten egy nap sem! :wink: :lol:
Na ha pötyi van a bölcsiben, akkor két hét minimum a lappangási idő, úgy hogy két hétig tuti nem olt be benneteket a doki! És túlesni akkor is túleshettek rajta, ha megvan az oltás. Legfeljebb nem lesz annyi pöttyötök és Ancsa is jobban kibírja majd a viszketést! :wink:
Örülök, hogy Hannának tetszettek az ajándékok! :wink:
Rendes cég! :D Kaja-pia-torna.... :D Főnöknek gratulálok én is! :D
Ezért is járt ma valami?!?!? :lol: :wink:
Jössz amikor időd engedi! :wink: Pussz!

Persze a Többieket is Szeretem! :wink: :lol:
És megértem, hogy Mindenki strandol vagy a hűvösben tölti a napokat! :wink:

Orsi!

Anyukád-Nagyid???? :roll:
Továbbra is ++++++++++++++++++++ na meg a gyógypuszkók :wink: Nekik is!


Mi jól, én változatlanul imádom a meleget! :lol: :wink:
A héten nem tudom mennyi időm lesz jönni, mert Apa meg Adri elmentek Zsófiért és mindjárt jönnek, úgy hogy egy egy hetes elő próbát tartok a "három gyerekes" létből! :wink: :lol: Na persze tudom, más lesz egy Kisdeddel. :wink:

Tali!

Jövő héten akkor legyen egy tali. Okés? Mondjon mindenki egy-két napot, hogy Neki mikor lenne jó és igyekezzünk összehangolni. Állítólag jövő hétre mérséklődik a kánikula. Ez sem utolsó! :wink:
Nekem kedd (20-a, akkor megyek dokihoz) kivételével eddig bármelyik nap jó. :wink:
Persze,ha jobb, akkor dumáljunk erről a hét vége felé, akkor talán már Mindenki jobban látja a jövő heti teendőit! Okés? :D

Most robogok, mert Zizi is felébredt és Adriék mindjárt itt vannak!
Ha tudok, este jövök! Addig is.....

Szép napot Mindenkinek! Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Ezek a fiúúúúk!!!! :D jaj annyira aranyosak! Koli rád, Noel meg apukákára hasonlít! Nem? :D
Anyukád hogy van? hazament pénteken? Nagyid? Mindenki gyógyulgat?
Köszi, de nem akarom zavarni a férjed! Most már szóltam a HR-eseknek, majd ők megmondják a tutit! :wink: azért nagyon szépen köszi!

Tenci!
:D egyszer majd oda is odaérünk! :wink:
Moci: az a helyzet, hogy télen most kint volt az erkélyen és hát ez nem viselte jól :oops:
Unalom: igen! Kicsit sokan jártak most nálunk, de talán most egy darabig „egyedül” leszünk :D

Tenci! Ancsa!
Fősuli: a gyöngyösi Károly Róbert sulit csináltam! 1,5 + 1,5 + 1 év a „3 éves” fősuli és én a második 1,5 év végén jártam … már csak 2 vizsga lett volna … de már kicsúsztam az időkeretből … nem tudom mit lehet még csinálni, hogy be tudjam fejezni!!!! :oops: pedig már a nyelvvizsgámat is elfogadtattam a diplomához!!! :oops:

Ancsa!
Milyen pihire gondolsz???? :roll:
Lara bőröndös antikolt kép nagyon jóóóó! :D

Judy!
Bakker! Most meg lehet jönnek a pöttyök! :evil: tudom! Tudom! Jobb túl esni rajta, de azért drukkolok, hogy ez nem a mostani hajtás alatt legyen!!! Főnök meg egy angyal, hogy így viszonozza az erőfeszítéseiteket! :wink: :D Gyere majd ha túl leszel rajta! :wink:
Ja! Megjöttek az apukámék, így szombaton Kistarcsán taliztunk DU. :D lányok medencéztek, Zsófi motorozott, kint vacsoráztunk a kertben :D csak egy bibi volt, - szó szerintem BIBI :oops: - Szofi elesett és lenyúzta a bal könyökét és a jobb térdét! :cry: elég csúnya lett. :oops: még jó hogy felkészült anyjuk számol a kis terroristákkal és vitt ki Betadint + UTRA nagy sebtapaszt. :oops: sajnos azóta is nedvedzik a lába, hintőporozom és gézt rakok rá Leocoplast-tal :oops:

Timi!
Na! Voltál a játszótérnél??? Milyen? Ribizli szedés megvolt? Abból mit csinálsz? Különben rájöttem, hogy én mért nem főzök be! :oops: nekünk nincsenek ilyen jó ellátó „forrásaink” :D ha lenne mit és el kéne tenni, biztos én is aktívabb lennék! :oosp: :D
Neked meg jó 3-gyerekezést! :D

Akit kihagytam annak bocsi … de itt kezd elszabadulni a Pokol! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ren!

SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Hogy vagytok? Lesz/kapsz ma valami meglepetést?! :wink:
Mit csináltok ebben a hőségben? Van kis medencétek? Kert készen lett? Új fényképezőgép meg van már? Na nem bombázlak tovább a kérdéseimmel! :lol:

Vero!

3 gyerek.... :shock: :mrgreen: Mióta megjött Zsófi, csak nyúzzák egymást Adrival, persze nem fizikálisan, hanem szóban! :evil:
Most már megelégeltem és kicsit szóban "odasóztam" Nekik és megmondtam, ha így folytatják tovább nem lesz se medencézés, se fagyi, se mese nézés, se semmi és este mennek külön szobába aludni is. És tudják, hogy én nem vagyok az a "viccelődős" fajta, aki meggondolja magát 10 perc múlva és elfelejt mindent! 8)
De ami a legjobban "kiborította" Őket, az az volt, mikor kijelentettem, hogy Jázmin a legértelmesebb/legokosabb hármuk közül! :twisted: :lol: :wink: Na ez betette Náluk a kapuk! :D Még hogy egy másfél éves okosabb, mint Ők?! :shock: :D Erre mondom Nekik, hogy nem látjátok, hogy folyamatosan nevet rajtatok, hogy csak vitatkozni tudtok?! Na innentől nagyjából egyetértés van köztük. koppkoppkopp!!!!!
Fél 1-kor viszem is Őket ebédelni, aztán "alvás" mindenkinek! 8)
Ribizlit Nagyim házánál szedtük. Két és fél kilót sikerült "letermelnünk", aztán leszáraztam és eltettem a fagyasztóba. Ebből a "túl magos" gyümölcsből...ilyen még a málna is.... nem teszek el sem dzsemet, sem szörpit. Nem szeretek vele molyolni! :oops: :roll: Legegyszerűbb, ha lefagyasztom és télen tök jó gyümi levesbe meg gyümi tortára. :wink:
És játszóra nem jutottam el, mert Családostul mentünk :wink: és János kitért volna a hitéből, ha megkérem, hogy arra felé menjünk haza! :oops: :roll: Így is ebédre értünk haza és Zizi már kicsit nyügi is volt. Úgy hogy maradt nekem is a gúgle! :D És én is elég fásnak látom! :wink:
Eltevés: Végül is a birsalmán a meggyen meg az őszibarin kívül nekem sincsenek "saját házi forrásaim". A többit azt mind veszem. Sőt, most kicsit....nagyon!.....ideges vagyok, mert múlt héten mikor itt volt nálunk kerianyám, mondta, hogy tesóm kivágott 3 őszibarack fát! :shock: :evil: Úgy hogy ha jövő héten hazajönnek a nyaralásból, lesz hozzá egy-két keresetlen szavam! :evil:

Tecni!

Nehogy már ne gyere!!!!!! 8) Bújjál elő két mondatra!!!!! :wink:


Megyek ebédeltetni Őket, aztán "alvászat" Mindenkinek! 8)

Szépeket...!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: