Új privát üzeneted érkezett!

de jó az avatarod Tenci! :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Tenci!

Kabbe! 8) Tegnap meggyászoltam őket, de megérdemelték, mert bénák voltak és későn kaptak észbe! :? :oops:
Marad DAM és Bandája meg a spanyol armada! :wink:
Egyébként meg gondoltam illetve tudtam, hogy idén nem fogják megnyerni az olaszok a VB-t, ugyanis eddig még nem volt olyan csapat, amelyik két egymást követő VB-n világbajnok lett volna! Még a naaaagy Brazilok sem! 8)
Tényleg jó az új avatarod! De vigyétek vissza a Corába/Auchanba azt a járművet! :lol: :wink: Nem szép dolog "ellopni"!!! :lol: :wink: Aztán Adri majd megint keresi, ha megyünk!!!! :lol: :wink: :mrgreen:

Boszi!

Komolyan kérdezed, hogy miért megy el Mészi......meg a többi doki?! :shock: :oops: :roll:
Szerinted hány kismamájuk marad.....maradt volna......ha ott maradnak????
Vida meg hogy miért marad ott, kérdezd meg a "Vidásokat"! 8) Biztos neki lóvés kismamái vannak, akiknek nem számít a 400 ezer a 3 napra szüléskor + a havi terhesgondozás összege a többivel együtt. Egyébként..... Passz! Fogalmam sincs miért marad. De nem is érdekel igazából.
És Te dokid miért marad? Ő már nyugdíjas, nem? Neki nagyjából talán mindegy, hol praktizál még egy ideig, de egy fiatalnak.......
Levelezésembe még nem néztem be, de ha elküldted a levelet, akkor biztos nem fújta el a szél! :wink: :D Holnap igyekszem elolvasni bár nagyon nagy leszek hétvégén! :)
Kriszta....passz! Valszeg megunta....vagy nem tudom.

Judy!

Nekem is kádas!!!! :lol: :wink: Ugye mondtam én, hogy Ancsa gyorsan belejön a bölcsizésbe! :wink:
És Hanna milyen ajándékot kap Tőletek? Főnök nem nézi a meccseket? Gratulálj Neki, ha győznek a spanyolok! Biztos jó néven veszi majd! :wink: És hátha a "borítékos sorsjegyeden" is meglátszik majd a gratuláció és szurkolás az armadának! :lol: :wink:
Ikeás ülőkéket holnap lekapom és feldobom ide. Bár szerintem már az örsi Ikeában sem lesz! :?
Tök jó Ancsa új vonalzója! :wink:

Orsi!

Tudom Ren-t kérdezted, de......Calcium carbonicum vagy a Mercurius solubilis. Én ezt a kettőt ismerem még fogzásra. Vagyis a barátnőm adta a fiainak. Egyik fiának az egyik jött be a másik fiának meg a másik. Homeos lapon utánuk tudsz nézni, hogy melyik milyen.
De ha nyugtalanul alszik, vagy nyűgös, akkor a Chamomilla Vulgaris. Nálunk az bejött.
Húúúú, mindjárt itt a nagy nap Anyukádnak és Nagyidnak is! Drukk Nekik nagyon!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ren!

Ivánnak BOLDOG NÉVNAPOT!

Nyert az Armada! :D

Megyek pihizni! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Renáta, Ivánnak nagyom boldog névnapot.
snooopy
 
 

 
 

na ez a szín nem nagyon látszik. :lol:

Timi, köszi, beszerzem mindet. :lol:
snooopy
 
 


Hali!

Orsi!

Nincs mit! :wink: Ha tudok segítek én is! :wink: :D
Remélem valamelyik beválik Noel fogzására. :) Egyébként a Chamomillát, azt adhatod Kolinak is, ha nyűgösebb. Neki mehet napi 2x5 golyócska. Ha nem tudja/akarja elszopogatni, akkor egy kiskanál vízben old fel a golyókat. Csak az a lényeg, hogy MŰANYAG KANÁL LEGYEN! Kb. 15 perc alatt feloldódnak.

Judy!

Itt az Ikeás ülőke amiről beszéltem.

Kép

Ebből akartam még venni 3-at. (pirosat, narancssárgát, citromsárgát :D csak hogy legyen minden színből 1. :wink: )
Az, hogy "hullámos vagy pöttyös" az ülőke, az tök mindegy lenne.
Ha esetleg járnál felétek az ikeában és ott lenne még....bár kétlem :( ....vennél nekem 3-at? :roll: Mindegy, hogy milyen színűt.
Jó szülinapozást Hannáéknál. :wink:

Tenci!

Mi van haver?! Csak finyázásra futotta az idődből tegnap?! :mrgreen: :lol:

Boszi!

Levél elolvasva! 8)


Ennyit a meteorológiáról.....meg a hétvégi nyári jó időről! :evil: :cry: Ezek után kíváncsi leszek a keddi 28 fokra.

Menek, mert szükségük van rám! :D Macinadrágba folyik majd a grillezés.....hát ez vicces!!!! :twisted: :wink: :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


épp időmérő :lol: :lol: :lol:

ORSI-köszi.. :D és mennyi fogacska van már Noelnek??de tudod ez épp azért van :D mert úgyis benne vagy az éjszakázásokba :wink: :lol: :wink: kitartás.....Noelképeken nem látszik,hogy sírni is tudna a nyagyfiú :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

TIMI-szerintem váltani kéne...következő bukó Németeid :wink: :lol: :wink: lehet amcsiföldön kéne befutót keresni? :roll: :lol: :lol:
szóval grilleztek ma?? :D :D :D :D na ja az idő :twisted: :twisted: -talán ma van Jánosod névnapja?-ha igen Boldogot !!! :D :D
mi holnap -van minimum két Laci :lol: :wink: úgyhogy bográcsparty-remélem valamivel jobb idő lesz.....
Jáz nyomja a dinnyét???nálunk srácok-mondjuk mindegy milyen gyümölcs :lol: :lol: :lol: lassan ez a fő táplálékuk :wink: :wink: de a dinnye....kivételezett gyümi-Benedek tolja befelé,bármikor bármennyit :lol: :lol: :lol: én meg cserélem a pelusokat félóránként :roll: :lol: :wink: :lol:

jaaaa és corakocsi? :lol: :lol: :lol: lassan még egyet kéne szerválni :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

na nem mentünk pécsre :? Itthon vagyunk, csak nem tudtam jönni...
Csütörtök délután telefonkonferenciában voltam a norvégokkal, mikor csörög a telefonom - a bölcsiből hívtak, hogy Anna lázas :( Na ugrasztottam anyukámat, gyorsan átvitte a munkahelyére, meg vett lázcsillapítót, csak nem tudta neki beadni :( Aztán odaért a párom, ő már be tudta adni a lázcsillapítót, de mikor 5 után én is beestem, még mindig lázas volt. Úgyhogy hívtunk egy taxit, hogy mégse bkvzzunk így - na ezt meg sikerült összehányni :( Úgyhogy taxiból telefon doktornőnek, hogy tudom, hogy 6ig van rendelés, de várjon már meg, taxival rohanunk, amennyire lehet... Megint a mandulái vannak bedurranva, úgyhogy újabb antibiotikum :( Tegnap egész nap lázas volt, utána volt egy remek éjszakánk (5 perc alvás - 10 perc ordítás műsorral), aztán mára mintha kicsit már jobban lenne... torka is fáj, az tuti, mert ha szobahősérsékletű dolgot kap inni, már ordít. A meleg kakaó, meleg tea megy le csak, de éjszaka azt meg nem tudok produkálni folyamatosan, úgyhogy már előre félek a ma éjjeltől is... :(

Timi,
Hannának vettünk egy bevásárlókosarat tele műanyag gyümölcsökkel-zöldségekkel (ezt kért a hugom, mert el akarja kezdeni tanítgatni neki, hogy melyik gyümölcs micsoda) + egy FP húzható kutyust. De így nem kapta még meg szegény :(
A "borítékos sorsjegyemen" tuti nem látszana :) Tudod, ez multi, és a főnökömnek van a legkevesebb beleszólása a borítékba :wink: De amúgy nagyon jó fej, tényleg :D egyébként nézi a meccseket, meg az egész banda nézi, komplett tippmixjáték indult a csapatban, csak én nem szálltam be... Fogadnak a meccsekre, pontokat gyűjtenek vele és az nyer, akinek a végén a legtöbb pontja van... Hogy mit nyer, azt most nem tudom hirtelen, van valami minimális beugró összeg (tán egy 500as...) és vagy ezt a lét kapja meg a győztes, vagy ebből vesznek neki valamit...
Hű ilyen ülőkét még nem is láttam... :shock: Melyik részen volt?? Jövő héten így valszeg gyerek nélkül mászkálok dolgozni, beszaladok valamelyik nap, csak adj valami támpontot melyik részen keressem :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ancsa,
kádas kép nekem is kedvencem :D
ágyát szereti, igen :D mondjuk most 2 éjszaka velem aludt (ha lázas, akkor én is jobban szeretem ha ott van), de most épp az ágyában alukál, bár lehet hogy éjszaka még átjön...

Tenc,
hátizsákban az innivalója, némi rágcsa, egy miniatűr könyv és bele szoktam tuszkolni a váltás pólót :wink: :D
Az avatarod tényleg jó, akartam már írni, de... tudod, szenilla...
Gréti lett :D

Ren,
Ivánnak boldog névnapot!!!!

Ancsa új szót tanult, tudom, nem nagy szám, de annyira jópofa :D Nem tudom eldönteni, hogy nagypapától jött, vagy a bölcsiben a német kissráctól, de mostanában állandóan azt mondja, hogy JA :D Ma este is egy szál pelenkában elhasalt az ágyán, hogy ő nem öltözik. Mondom, és akkor a pizsit ki veszi fel, talán Micimackó? Mire a lányom közölte mosolyogva, hogy JA :D

Na megyek aludni, hosszú volt a tegnap éjjel, és még ki tudja mi lesz ma... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Judy!

Ancsának jobbulást! ++++++++++++++++++
És mitől van most a mandula gyuszija? :? Valami vírust sikerült szegénynek "benyalnia"?
Ülőkét én a "gyerek osztályon" vettem. Tudod, ahol vannak a műanyag székek meg plüss állatkák meg ezek a hálós-akasztós játéktartók, játéktartó dobozok, stb. Legalább is a budaörsiben ott voltak. És köszi még egyszer, hogy megnézed.
Na én is így szeretek ajándékot venni a gyerekeknek, hogy megkérdezem hogy mit vegyek és anyuja megmondja. Akkor tuti nem kap felesleges dolgot vagy valamiből pl. az 5-et vagy hüleséget. :D

Tenci!

Wazz! Értsed meg amit írok, ne csak nézzed!!! :lol: Én nem azt írtam, hogy a németeknek drukkolok!!!!! Hanem azt, hogy most, hogy kiestek a digók, marad ARGENTÍNA és SPANYOL ARMADA!!!!
De ha választanom kell a ma du. meccsen kinek drukkolok, akkor tuti a Németeknek!!!! :D Az esti meg nem kérdés! :wink:
Igen, tegnap grilleztünk. Ahhoz képest, hogy először grilleztünk tök jól sikerült! János ügyi volt! :wink:
Egyébként nem tudtam, hogy tegnap János névnap volt/van! :shock: Nálunk a Jánosok mind "karácsonykor".....27-én.... ünneplik a névnapjukat! Senkit nem tudok, aki nyáron tartaná. Legalább is a mi köreinkben! 8) De azért köszi! Eltesszük télire! :D
Zizinek a sárgasárgadinnyén kívül, minden jöhet! :lol: :wink: Ezen kívül mindenféle gyümölcsöt és zöldséget megeszik. Mindenevő!!!! :lol: :wink: Adri meg a kivit nem szereti, de azon kívül Ő is mindent megeszik. Mostanság nagyon rákattant a nyers sárgarépára! :D
Nálunk napi 3 pelus a "fogyasztás"! :lol: 8) Plusz "4 bili kiöntés", amit még termel Zizi-lány! 8)
Nem semmi ez a mai F1 verseny! :shock: :D Már vagy 1 órája írom ezt a pár sort. :mrgreen: Szép hely ez a Valencia is!
És milyen "szépet" esett Webber! :shock: :roll: Na meg amit a többi is művel.....Állatok!!! 8)

Orsi!

Tudom még nem lehet hatása egyik szernek sem, de megírod majd, hogy melyik vált be Noelnek? Mert remélem valamelyik csak beválik Neki!!!
Anyukádék nagyon izgulnak már? És mikor mész föl? Vagy felmentetek már tegnap és inkább ott maradsz jövő hétre Apukáddal meg a Fiúkkal?
Drukkolok Mindenkinek nagyon! ++++++++++++++++++++++++

Többiek? Látom nagyon hétvége van! 8)

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
MEGA GIGA DRUKKKKKK a köbön!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Timi Drágám!
válaszoltam még szombaton :oops: .... ma DU?????? :roll: :oops: :D


Bocsi lányok, majd jövök bővebben is, de ez a 3 csaj teljesen lefoglal most :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


itt vagyok. köszi lányok. igen izgulunk nagyon. holnap f9kor viszik műtőbe mamaát, és f11kor anyát. remélem semmi gubanc nem jön közbe. azért nagyon elég idős már.

Timi, ma jöttünk haza vagyis vissza gyöngyösre és megyünk majd fel a héten de nem tudom melyik nap. mivel nem lehet úgysem látogatni anyát, nem volt értelme ottmaradnom, de legszívesebben a korházban lennék csak oda mégsem vihetem a majdnem újszülött gyerekem aki ugye cicihez van nőve...szóval innen figyelem mi lesz. telszám már megvan, szerintem a csaj idegeire fogok menni annyiszor fogok telcsizni mi van velük. :lol:

ok, megírom majd csak még nem voltam patikában. chamomilla annó kolinál nem volt be. de most osanitot próbálgatok már több napja és az éjjelek első fele egész jó tőle. éjfél körül kel csak noel, máskor előbb szokott.

na rohantam.
snooopy
 
 


Hali!

Vero!

Jajj, jajj.............. :oops: :oops: :roll: Ide még csak most értem, de már úgy is tudod! 8) Nekem már megint csak a loptop jutott! 8)

Orsi!

Holnapra drukk meg ++++++++++++++++++++++++++++++++
Szerintem nem fogsz a nő idegeire menni a hívásaiddal. Tuti hozzá van már szokva! :) Főleg, ha az első hetén nem is lehet látogatni Őket! Szerintem ők is inkább a sok telefonhívást választják, mint azt, hogy ne érdeklődjenek emberek a családtagjaik/rokonaik iránt! Főleg ekkora műtét után!
Minden rendben lesz Velük és jól fog sikerülni a műtét!!!! koppkoppkkopp!!


Menek, nézem a második félidőt, aztán hunyok, mert holnap meg szerdán hosszú napom lesz! :roll:

Szép estét, holnapra meg csodaszép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi,
+++++++++++++++++++++


Bocs, lányok, most csak ennyi, majd jövök még :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Orsi!
mi is sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Lányok!
segítség kéne :oops: az a baj, hogy ez eléggé bizalom kérdése .... :oops:

szóval szükségem lenne egy FÉNYMÁSOLT OKJ-s műkörömépítős oklevélre, hogy a Crystal Nails-nél ne kelljen +20%-ot kifizetnem!!!! (így is bazi drága! :oops: ) nem nyitnék vele műkörmös stúdiót, nem adnám el, nem élnék vissza, csak a pénztárnál kéne megmutatnom, hogy ne kelljen többet fizetnem :oops: :oops: tudom , hogy sokat kérek, de ha esetleg .... :? :D :D :D gondoltam megkérdem, még ha nincs is róla tudomásom, hogy valaki is itt ezzel foglalkozna :D

előre is nagyon szépen köszi!!! :D :D :D

na jó! most mennem kell kaját csinálni, már fél órája megjöttünk a játszóról :lol: lányokat most leköti a Barbis film, ki kell használnom :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


itt vagyok: mamát már kihozták, jól van de elég kába. anya csak olyan 2 körül lesz "kész". húgom ott van, forródróton vagyok vele. legszívesebben én is ott lennék.

köszönom a sok drukkot, meg ránkgondolást! nagyon jól esik!!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Na Jánossal ma "elosztottuk" a Lányokat! :D
Úgy volt, hogy ma nem megy dolgozni és vigyáz a Lányokra míg én megjárom a hadak útját :wink: de reggel kapott egy s.o.s. telót és mennie kellett vidékre. Ezért megkértem, hogy vigye el Adrit, úgy is régóta szeretett már volna menni Apájával dolgozni! :D Apa egy tündér volt és minden szó nélkül elvitte magával. :wink: Így nekem maradt Zizi. De már ez is könnyebbség. Tisztára be volt sózva Adri, hogy Apa elviszi magával, főleg, hogy nem "csak Pestre" mennek. :D

Végre megjött a jó idő! :lol: :wink: Remélem így is marad! :wink:
És igeeeeeeeeeeeeen!!!! Bíííííííííííííííííírom a meleget!!!!! :lol: :wink: Meg hétvégén majd a medencét is! :wink: :D
Holnap Apukámnak van a szülinapja és Párja meglepi partit szervez Neki....pedig nem is kerek évfordulós 8) ......úgy hogy kora este megyünk enni Sóskútra egy étterembe. Király! Legalább holnap nem kell vacsit csinálnom! :lol: :wink:

Orsi!

Remélem minden okés Nagyival és Anyával is! Bár gondolom még tart a műtét. Drukk és ++++++++++++++++++++++++++++++

Vero!

Ebben sajnos nem tudok segíteni! És még ismerősöm sincs, aki ilyennel foglalkozna! :roll:
Este írok! 8)


Ja és amiért írtam. Lányok! Képzeljétek! Volt ált. iskolai osztálytársnőm gyereket vár július végére. Na most tudom, hogy ebben nincs semmi furcsa, DE....................... A kislánya TAVALY augusztus 21-én született :shock: :D a kisfia meg 4 hét múlva bújik elő! :shock: :lol: Szóval értitek?!?!?! 11 hónap korkülönbség lesz a két picur között!!!! :shock: :D És Ő már a 3. az ismeretségi körömben, akinek a gyerekei között KEVESEBB, MINT 1 ÉV LESZ! :shock: :wink: Úgy hogy ezek után ne mondja nekem senki, hogy szoptatás alatt meg közvetlenül szülés után akár 6-8 héttel nem lehet ismét áldottba kerülni! :shock: :wink:
Na ezt most nem azért írtam, mert valaki itt "okoskodott" nekem teherbe esés ügyben, hanem csak a "mégis lehet ilyen" végett! :lol: :D :wink:

Na menek, mert lassan Zizinek korai ebédet kell adnom, aztán irány a "bánya". :wink:

Ha tudok még jövök! Addig is szép napot Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!

Örülök, hogy Nagyi a nehezén már túl van! ++++++++++ Kábából meg egy-két óra múlva úgy is "kijön"!!!! koppkoppkopp!!!! ++++++


Léptem!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!
Nagyidnak nagyon örülünk!!! :D lassan anyukád is túl van rajta :wink: mielőbb kapjanak erőre!!! ++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


BOcsi csajok, de 1xűen nem jutottam ide :oops:
Mindenkinek köszi a névnapos köszöntéseket!!!!!
Ugye van udvarunk, de derékig gaz. Hát vettünk 1 nagy levegőt és nekiálltunk feltúrni. Nem az egészet, csak egy részét. De így is iszonyú meló. NApok óta ezt csináljuk. Tegnap, mint egy igazai afrikai asszony...hátamon aludt Linda én meg ástam fel a kertet :lol: Szomszédok pislogtak is, mert a fiúk pont felugrottak a lakásba :D

Lind lesz@art, mennem kell.... :shock: :roll: igen...le nem be....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!!!

Timi!
Barátnődnek sok boldogságot!!! Csak annyit fűznék hozzá, hogy MI tudtuk, hogy szoptatás alatt is teherbe lehet esni. :lol: :lol:
No! Milyen volt a DU-i „bánya” műszak??? :D Zizi hogy viselte??? Nem „kérdezte” hogy mért nem inkább a medencében áztatjátok a …. :lol: Majd számolj be, hogy mit mesélt Adri a mai napról! :wink:
Műköröm: :oops: képzeld! Ma meg is adták magukat! 4 már elrepült, így mind leszedtem :oops: szóval majd lesz megint VALAHOGY :wink:

Judy!
Hogy van Ancsa??? Gyógypuszikat küldünk!!!
„JA!” :lol: édi lehet! :lol: Zsófi nekem is már annyi mindent mond :D és olyan kis aranyos mikor mondja, hogy „kéééé tea”, „kéjek” meg hogy „Apci” = Apuci, „Anuci” = Anyuci, „Nadi” = Nagyi, „köszi, szia, meg hogy „Kata gyeje” :lol: meg „kakítam” :lol: olyan fura nekem hogy már beszél :D:D:D
Örülök, hogy a kiságy bejött! :D én még biztos nem merném Zsófit abba rakni, mert egy percig nem maradna benne lefekvéskor :oops: nagyon öntörvényű a kiscsaj :oops: :D

Tenci!
Avatar: naddddon ott van! :lol: szuper! :D
Kiáztatok már??? :lol: de minimum úszóhártya nőtt a fiúk ujjai közé :lol:
Múltkor kérdezted, de még nem válaszoltam … :oops: M6-on mentünk Dunaújvárosban. :D De most hétvégén meg hirtelen felindulásból – míg a két kicsi = Zsófi és a kicsi fiam (Laci) – aludt, kimentünk Dunafüredre, hogy ne zavarjuk őket. Persze hoztuk a formánk, mert végig szakadt az eső kint. Persze itthon meg nem :D
Súly: :oops: nos! Most vagy torz a kép és soványabbnak látszom mint amilyen vagyok VAGY az önképem torz, mert én nem érzem magam soványnak! :oops: szerintem így pont jó! Katával 2 kilóval kevesebbel estem teherbe :D

Orsi!
????
Fogzáshoz kitartás! :oops:nem lehet egyszerű! Noel-nek van borostyán lánca??? Bár az idő megszépít mindent, de mi annyira nem szenvedtünk a lányokkal (legalább is nem emlékszem rá) és most Zsófinál sincs semmi éjszakázás. Max annyi, hogy mielőtt kibújik egy fog, 2 max. 3 éjjel felsír, de mire bemegyek már alszik :D neki viszont már vettem láncot :lol:

Ancsa!
Merre jársz? Míg én nem voltam jöttél többször most meg …. :oops: :D bár felhívtál, így nem gondolok arra, hogy kerülsz :wink:
Kérdezted még múltkor a kezem :oops: hát! Most inkább zsebre dugom, mert már nem csak egy kerek pukli, hanem egy óriás bab nagyságú dudor :oops: fáj is néha! :oops: szóval randa!!!! :oops:


Na még rólunk két szót aztán mennem kell …

Három lány itthon. Kiborítanak! :lol: reggel 8 után már kint voltunk a játszótéren, majd volt egy óra szabadidőm, mikor is ment a Barbi a TV-ben … hát! Nem sok mindenre volt elég! :roll: most meg alszik Zsófi. Ha felkel megyünk medencézni az erkélyre :lol: lányok percenként kérdezik meg, hogy mikor medencézünk. :D
Ja! Szombaton a cég – ahol Katáig dolgoztam – családi bulit szervez a Domony-völgy-i Lázás Lovas Parkban íjászattal, erdei kocsikázással, főző versennyel, csocsó bajnoksággal, bohóccal stb. :D hát! Biztos jó lesz, de semmi kedvem hozzá. :D Reggel 8.30-tól közel 7-ig lesz a program … majd gondoljatok rám! Semmi lelki erőm :oops:
Laci meg szervezkedik … már szombaton indulni akar ki Angliába VELÜNK!!!! Áh! Teljesen „jól” vagyok!!! :D Balcsira most úgy néz ki, hogy júli 29.-től megyünk Aug. 5-ig!! hát! Most nagyon jó időt jósolnak! :wink:

Megyek, mert a lányok már nem bírnak magukkal :D

Elnézést azoktól akik kimaradtak, csak az utolsó oldalt néztem + ami eszembe jutott korábbról ….:oops: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Bocsi, nem figyeltem a vastagbetűre :roll: :oops:
Ez dúúúúúúúúúúúúúrva volt! Mindketten teljes ruhacsere és fürdés. Ezt valszeg azért kaptam, mert mikor megszülettem még nem volt meg a pelenkázó és csak pár hónapos koromra lett. Addig Anyu a heverőn pelenkázott úgy, hogy én a heverőn, ő pedig mellé térdelt. Így a feje pont a (akkor még) popsim magasságában volt. A többit mindenkinek a fantáziájára bízom :roll: :shock: :shock: Ehhez képest én csak az ölembe kaptam :D
Az udvar...Bánom, hogy nem fényképeztem le előtte és ha kész lesz....Már jó úton haladunk. MA már virágot ültetünk, kerítést rakunk. Holnap füvesítés....Fényképezés, na az nem lesz. Egy darabig. Vasárnap beintett a gépünk, szal venni kell egy újat :roll: Úúúútálom. HA úgy érezzük, hogy végre kuporgattunk egy kis lóvét, akkor fix, hogy beüt vmi :evil:

ORSI neked batózinagy drukk vagyis Anyudnak! Noelnek meg Mercurius solubilis 9ch Én úgy adom, hogy reggel 1 golyó, délben 2 és este is kettő. Elég. Nekünk... Simán a szájába rakom és elnyalizza. Ha mondom, hogy "golyó", akkor már tátikázik :wink:

Csak átfutottam, nem olvastam vissza rendesen bocsi :oops:

TENCI Nem nehéz őket fotózni, mert Linda ugye imádja Ivánt, a szent bratyót, így sokat mászik rá. Iván meg imádja, ha fényképezik :lol: Ja, a varázsszó:mondájok vizibicikli Erre odakapják a fejüket és röhögnek. Még a kicsi is, mert olyan tréfásan hangzik :wink:

TIMI Anyu barátja és az öccse között is 11 hónap, de nem most, hanem 42 éve....azért az is meredek! Nem is tudom Olga néni hogy bírta...tök egyedül a férje...hagyjuk. Akkoriban meg se mosógép se semmi...sparhelt oszt jóvan...(Erdélyben)

Iván éled, megyünk a kertbe :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


köszönöm Lányok!
újabb hírek: anya is túl va rajta, ő is még altatótól kába, kap fájdalomcsillapítókat, ma nem is lesz magánál. holnapra derül ki működik-e a vese. reméljük.

Renáta köszi, most először a chamomllát próbálgatom, gondolom nem jó ha keverem őket.
és tegnap mi is a kertben dolgoztunk, htamon nolka...anyósom is azt mondta rá, higy mint az afrikai asszonyok. :lol: :lol:

most is itt alsik a hátamon a ded, kicsit már nehéz, asszem leteszem..
snooopy
 
 


Orsi!
uh! ez nagyon jó hír!!! :D :D :D fúúú! tényleg! akkor még drukk a veséknek!!!! :wink:

és Tiiiiii .... afrikai asszonyok :lol: :lol: :lol: :lol: nem túl meleg ez kendőzés ilyen időben??? :D

Reni!
kert: nagyon ügyik vagytok! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


nagy meccs..srácok nézik:))kukorica,bodzaszörpi-na meg folyamatos párbeszéd...illetve Mikey folyamatosan kérdez :lol: :lol: :lol: :lol: talán ezért nem viszi Miki pecázni??? :wink: :lol: :wink: -Benedek közben bealudt :lol: :wink:

ORSI-gondoltam ma rátok...de jó már túl vagytok!!! :D olvasom minden okés-akkor hajrá pisi!!!! :D Nagyid egy hős,anyukádról nem is beszélve...jó páros!!!! :D :D
afrikai asszonyka :lol: :lol: :lol: és mikor leszel olyan barna??ha nem is annyira csak megközelítőleg??? :wink: :lol: :wink:

VERÓ-szombati progi bizti jó lesz majd ha már odaértek....haza sem akarsz jönni!!-ezek olyan jók szoktak lenni.....csajok meg tutkó lefáradnak :wink: :wink: :wink:
medizés sikerült??,-eláztattátok az alattatok lakókat??? :wink: :lol: :wink:
és tényleg jó,hogy újra nyár :lol: :wink: :lol: tegnap víz 22fokos-ma már 26 :D :D
Lacidnak utólag is boldog névnapot!-volt valami különleges tetted??? :wink: :lol: :wink:

RENÁTA-okés nagyon a sz@ros sztori :lol: :lol: :lol: ilyet szerintem mindenki átél.... :lol: :lol:
kerthez kitartás...de ha kész és szép-majd hízik a májatok!!! :wink: :lol: :wink: ez amúgy közös kert a szomszédokkal??? :roll:
nem bírsz nyugton maradni :wink: :wink: kifogytál a lákásötletekből?? :lol: :lol: :lol:
és mi is így jártunk-csak nekünk Benedek gondoskodott róla...új lcd :roll: :roll:
és vizibicikli?-mondtam Mikeynak----és csak kérdez,kérdez kérdez..... :lol: :lol: :lol: :lol:


TIMI-látom sűrű napok!!!-minden okés veletek??b@sszus két hónap és szülés... :roll: :D :lol:
és milyen volt Adri/apa nap???-még a végén János kicsi segédje lesz a nyáron :wink: :lol:
Miki/Laci-még belefér az egy év alatti korkülönbségbe...364nap :wink: :lol: szóval működött ez régen is :wink: :lol: :wink:
három pelus???-ilyet ne is írjál!!!! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
ovitémában:Mikey úgy néz ki vegyes csopiba kerül....hááát nem vagyok oda érte,de ami megnyugtat az egyik legkeményebb óvónőt kapja/jóban vagyunk/-Mikeynak ilyen kell.....szóval mi is szól a vegyes csoport mellet??? :roll: :roll: de persze ha valakinek így van a gyerkőc...megköszönöm a hozzászólásokat :D :D

ANCSA-hogy vagytok??-meggyógyult nagyasszonyka? :wink: :lol: -és JA-ja ja értem én miről dumcsizik Ancsa....nálunk is volt :D :D
Gréti-szép név...ez a Gréta név becézése?vagy különálló név??? :roll:

VALENTINA-merre vagy??? :roll: :roll: jól vagytok?

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA:JUDY-akart lenni :oops: :D :D :D -szóval JUDY!!!! :wink: :lol:

és akkor ANCSA-nagyon eltűntél....gyere pár szóra!!! :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Orsi!!!

De jó, hogy Mamád jól!
Nagyon drukkolunk továbbra is!!!
HOlnap is sokat gondolunk rád!!!
Vese müködni fog!!! Mert müködni kell neki!!!
sok puszi!!!

ancsaboszi
 
 


Lányok köszönöm a hiányolást!!!

Majd próbálok jönni!
De holnap megyünk Kardiora Szofival, aztán meg elutazunk mi CSajok Mamához több mint egy hétre.
:lol:
Úgyhogy most ezen dolgozom.

Sajnos visszaolvasni sem tudtam.

PUszi

Szép hetet!!!

ancsaboszi
 
 


Judy!

Olvastam, hogy Ancsa beteg!!
Remélem már jobban, és nem azért nem írtál többet!
Sok gyógypuszi Neki!!!

Ren!
Ivánnak kicsit megkésve, de nagyon sok boldogságot!
8napban még benne vagyok!

na megyek, mert még leleteket is be kell raknom.

ancsaboszi
 
 


Ja Orsi!

Még neked akartam!
Hogy Osiból 8 g egyszerre, és elvileg fél óránként adható.
de ha gáz van, akkor negyed óránként is mehet!
:-))
Mi müanyagkanállal adjuk, nem szabad feloldani!

Lara ha meglátt a kanalat, már vigyorgot, csak kis kápszeresnek hivtuk, Szofi sajnos több gyógyszert is kap, így Ő a kanál láttán nem csak erre gondol!
Mi is szenvedünk! de két hete kibújt az első!! így három hónap után ideje volt!

Na most már tényleg megyek.

puszi

és drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!

ancsaboszi
 
 


Vero
Itthon nem érdekes a meleg. Linda 1szál pelusban van ilyenkor a hátamon. Kertben meg őt nem zavarja, nekem meg tök mind1, hogy mitől csörög a tökömön is a víz...ásástól vagy Lindától vagy mind2től 8) Én napi 2x általában kötöm, mert 11-től és este 6-tól kézben szeretne lenni, de ha fogom, akkor nincs kezem...Így viszont mindenki jóljár :wink:

Tenci
Ez egy kb. 40 lakásos, majd' 200 éves ház (anno tengerész laktanya volt) Maga a ház U alakú és az "U"-ban van a kert. Mögöttünk tűzolzólaktanya és annak a magas fala zárja le, így tök zárt, egy kis belső udvar. Mikor mi gyerkők voltunk tök szép volt! Tele virággal, gondozva az egész, nem csak részleteiben. Volt hinta és homokozó (ez most is kicsit rendbe lett hozva) szal jó volt. Végülis mindenkié így a kert. De azé a föld, aki megműveli alapo ez most a miénk lesz :wink: Id etervezem levinni a porontyokat játszani. Itt engedném a mezítlábazást, lehet majd medemcézni, ilyenek.

Orsi
Anyudnak+Nagyidnak gyors felépülést!!!! Sok-sok ++++++++++++++

Megint megyek....[/b]

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Na úgy látom mégis csak én leszek "ma" az uccsóelső! :lol:

Tenci!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Korod nem kérdezem, elég, ha Rád nézek.....! :wink: :mrgreen: :lol:
Vegyes csopiról én csak jókat tudok mondani! :wink: "Egykorú csopiról" semmi infóm, így hogy Adri vegyesbe jár. Náluk az oviban mind a 7 csoport vegyes. Kicsiket "felhúzzák" a nagyok, viszont a nagyok is megkapják az óvó néniktől a megfelelő "agyi ellátást" és abszolút nem veti vissza őket az, hogy kicsik is vannak a csoportban. De szerintem ez inkább óvónő függő!
És ha nem harizol meg, szerintem Mikeynak csak jót fog tenni a vegyes csoport! :roll: 8)
Velünk minden okés, éjszakai bagoly az én legkisebb Lyányom is. :D Általában éjfél és hajnali 4 között bulizik! :shock: :lol:
Igaz, hogy Judyt kérdezted....és majd ő megmondja, hogy a kislány neve pontosan mi is :wink: .....de van Gréta és Gréti név is az utónévben! Sőt Gréte is!
Du. meccs szar volt! 8) Az esti viszont jó! Egyik szemem sír a másik nevet! :) :cry:

Vero!

Bocsi, de itt volt Gyuri barátunk és most fél 12-kor ment el! 8) Reggel nyomulok! :wink:
És szerintem is menjetek el a partira! Tuti jól fogjátok magatokat érezni! :wink: És mit kell főzni? :wink:
Zizi is és én is jól viseltük a bányát! :wink: Nem panaszkodott, sőt teljesen bepörgött! :shock: :D Nagyon jó kislány volt. :lol: Háromra értünk haza és mivel az autóban csak fél órát aludt....odafelé.....ezért mikor hazaértünk letettem aludni. 4-kor sikerült is elaludnia, addig dumált meg magyarázott a macijának meg a kutyájának, meg "anyázott" :lol: ....mert én ráhajtom az ajtót, ha leteszem aludni, így szokta meg......és kétszer szétbontotta a járókáját! :shock: :D De aztán bealudt és fél 6-kor ébredt fel. :wink: Addig én meg megfőztem a holnapi ebédet, így holnapra csak a vasalás maradt. :roll:
Meg a kora esti buli! :wink:
Ja és leendő kisfiadnak boldog névnapot! 8) Persze csak ha majd a mai napon tartjátok! 8)

Ren!

Besz@rok ezen a lesz@rok sztorin! :lol: :wink: Hát ezt én már régen megkaptam Jázmintól! Dupla pisivel együtt! :lol: :wink:
Még a szülőszobán, amikor két és fél órát ott volt velem, mielőtt elvitték volna mázsálni meg öltöztetni! :wink: Csak azt éreztem, hogy valami "melegség" önti el a hasamat és csorog! :wink: :lol:
Aztán mikor elvitték ott volt a kaksi/pisi-bőrápoló! :D
Legalább tudom, hogy azóta miért ilyen szép és puha a hasamon a bőőőőr!!! :lol: :wink:
Kertetek meg tuti szép lesz! Azért ha meglesz az új gép, felavathatod mindjárt a kert fényképezésével! :wink:

Orsi!

Örülök, hogy minden rendben van Anyukáddal és Nagyiddal is! koppkoppkopp! Vesének meg hajrá!!!! Persze Anyukádról meg Nagyidról nem is beszélve! Remélem mihamarabb felgyógyulnak!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Noelnek is kitartást a fogzáshoz! Na meg Neked is! :roll:
A Chamomillát azt inkább "nyugtatónak" gondoltam a másik kettő az ami a fogzásra való! De ha beválik a Chamo, az is jó! :wink:

Boszi!

Akkor Szofinak holnapra drukk! És gratula az első fogacskához! :)
Jövő hétre meg jó pihenést! Csajos buli! :wink:
És tényleg, jogsid már meg van? Vezettél már? Vagy Gellért visz le benneteket? Vagy most hány autótok is van? :roll: Na ebben kicsit le vagyok maradva...... :roll:

Többen kérdeztétek, milyen volt Adri "melós napja" ezért nem írom külön, hanem egyben Mindenkinek, ha nem baj!

Szóval.....Adri teljesen el van ájulva Apa munkájától! :D Főleg, hogy segíthetett a gép javításában! Adta Apának a csavarhúzókat meg a csavarokat meg amit kért! :D Apa odaadta Neki az ecsetet, amivel letakaríthatta a másoló burkolatát, hogy ne legyen piszkos a portól. :D Aztán ha már Gyöngyösön és Jászberényben is jártak, hazaugrottak Mamáékhoz is! Na onnan sem akart hazajönni! :D János mondta, hogy úgy kellett már hazavonszolni a gyereket! :D Már 3-kor indulni akart hazafelé, de Gyerök nem akart jönni, így csak 5-kor indultak! 8) Így 7-re haza is értek. :)
Adri azt mondta, hogy máskor is megy Apával dolgozni, mert ez milyen jó és érdekes! :D :shock: :D Lehet, hogy a Gyerek is majd a Műszaki Egyetemre fog majd járni?!?!?! :shock: :D Anyááám!!! :D
Röviden ennyi. Leírni úgy sem lehet úgy, ahogy Adri elő tudja adni szóban. :wink: De remélem azért a lényeg lejön! :wink:

Mentem aludni. Elfáradtam! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TENCI!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!
:wink:


Timi!
Adri nagyon aranyos lehetett :lol: biztos nagyon belelkesedett :lol: ki tudja? lehet ő apuci nyomdokaiba lép :D
Zizi meg ... üges kis csaj, hogy így bírta a kiképzést :D
szombati főzés: 3-4 fős csoportok jelentkezését várják úgy a főzésre, mint a csocsóra és a főzés szakács felügyelete mellett ha jól rémlik gulyás leves lesz, amit a management fog zsürizni és az lesz az ebéd :lol:
a szombati nap meg biztos jó lesz, csak nem is tudom mit csináljak, mert dög meleg lesz, kell egy tonna naptej meg sapi stb. remélem csinálnak azért árnyékot, mert annyi fa nincs no meg lesz ugrálóvár is ... majd meg kell velük értetnem valahogy hogy ne legyünk mindig a napon. :oops: mondták legyünk ott egész nap ... de hát nekem Zsófi nem alszik el olyan könnyen mint 2-3 hós korában ... (főleg nem dög melegben :oops: )
kisfiam névnap: ???? ezt nem értem!!!! Pál??? az én kisfiam a Laci :lol: neki meg vasárnap volt a névnapja :D Olimp Luxor inget kapott (illetve még nem kapta meg ... de megfogja!!! :D )

bocsi de mennem kell, ebéd már kész :D gyümi leves, krumplis tészta és kovi ubi :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok lányok,

megvagyunk, Ancsa jól, már kisördög, bár ma reggel bágyadt volt, de lehet hogy csak nem aludta ki magát... :roll: ugyanis hajnal ötkor volt anya-anya, majd mikor átmentem és mondtam neki, hogy kicsit még korán van, nem kéne még aludni? közölte, hogy NEM, aztán megkérdeztem, hogy ha átjöhet hozzánk a nagy ágyba, ott alszik még egy kicsit, arra is közölte hogy nem, erre megkérdeztem, hogy mégis mit csináljunk akkor, mire közölte, hogy SÜSÜ. Úgyhogy hajnal 5-től süsüt néztünk a tévében :roll:
amúgy a héten még otthon van, majd hétfőn mehet bölcsibe.
A doktornő javasolt immunerősítőt, Ribomunyl nevűt, valaki hallott már róla??

Orsi,
hajrá vesék!!! anyudnak és nagyidnak meg jobbulást!!!

Ren,
nem semmi vagy te csaj!!! én csak porszívózásnál kötöttem a hátamra, de az is elég volt, nem hiányzott hozzá még a 40 fok a napon :roll: De nagyon jó lesz ha kész lesz :D Én is annyira élvezem hogy van hova kimenni, ahol tuti nem megy a gyerek talpába semmi...

Vero,
na az esti altatás nálunk úgy működik, hogy jól kifárasztjuk (így nyáron nem is viszem el 8kor fürödni, totál felesleges :roll: ), aztán megfürdetem, kap egy adag kakaót (cumisüvegben, már az ágyban), aztán betakargatom és esti mese. Ha felkel, akkor abbahagyom a mesélést, amíg vissza nem fekszik, és mivel szereti ha mesélünk, ezért általában fekve marad. És ha elég fáradt, akkor 5 perc múlva már alszik is :D
Na azért a 3 csaj egyszerre nem lehet semmi :roll: :D :D
Megkérdezem egy barátnémat oklevél-ügyben, asszem neki van, persze nem biztos :oops:
A bulira meg menjetek el, tuti jó lesz :D

Timi,
valószínűleg holnap-holnapután megyek ikeába, megvárom a fizumat :wink: Most ugyanis kopog a bankszámlám - erősen hónap vége van - és nem szeretek mínuszba futni vele... :oops: Meg aztán én is akarok venni egy-két dolgot :D
Akkor Adrinak jól sikerült az apanap :D

Tenc,
Boldog szülinapot!!!őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy Gréta vagy Gréti van az anyakönyvben... Még nem is láttam a kiscsajt, mert így a kórházba nem tudtam bemenni, képeket meg még nem küldött barátném, nincs otthon most netjük, mert a gyerek fejénél van a modem, és így nem engedi bekapcsolni. Majd ha átszereli a párja máshova, akkor lesz net és küld képet is...

Na megyek a gályára... Szép napot!!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na én is csak egy gyorsra! 8)

Vero!

Neeeeeem Laci fiacskádra gondoltam, bár utólagosan neki is boldog névnapot! :wink: Hanem azt írtam, hogy LEENDŐ KISFIADNAK..... :D Mert tegnap volt Péter/Pál..... :wink: és állítólag ez a "fő Péter névnap". :lol:
Nyomultam! 8)
Egyébként nálunk is gyümi leves van igaz nem krumplis tésztával, hanem gombapörivel és nokedlivel! :D És magamnak csinálok hozzá tejfölös ubisalit is! :lol:

Judy!

Persze!!!! Miattam, ne verd magad felesleges költségekbe! 8) Nyugodtan várd meg a fizudat. :wink: Komolyan mondom, ha kapsz nekem még ilyen ülőkéket...... :lol: :D :wink: És tényleg mindegy a színe! Persze azért ha van a kéken és a zöldön kívül a többi színből, akkor azért olyat szeretnék! 8) Persze, ha lehet kérnem! :roll: :oops: 8)
Örülök, hogy Ancsa már jól van! Erről a szerről én még nem hallottam. Adrinak ovi előtt mindig "beadagolom" a 3 havi Broncho Vaxom-ját. Ez is immunerősítő, nekem a doki bácsi még anno ovikezdés előtt ezt ajánlotta. Adrinak bejött. Bár kicsinek sem volt beteges....koppkoppkopp!.....nem tudom mi lenne, ha nem kapná meg, de inkább beadom Neki idén is. 8) És tudod, mi a poén, hogy mikor János meghallotta, hogy mit mondott/írt föl a doki bácsi Adrinak, azt mondta, hogy anno Ő is ezt kapta, mielőtt suliba ment és neki is jó volt! :shock: :lol: Ez egyébként egy svájci készítmény és már több mint 100 éve használják. Legalább is doki bácsi szerint. 8)

Orsi!

Anyukáddal/Nagyiddal minden okés? És Noel meg Koli páros?


Megyek, mert az ebédhez a nokedlit frissen csinálom. A többi már kész van tegnap óta! :D

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Rita!

Neked is sok boldog szülinapot! :wink:


Most már tényleg mentem! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


tenci, boldog szülinapot!!!

majd jöbök bővebben is csak alszik noel és még fel kell mosnom...
snooopy
 
 


na akkor a hírek: anya is meg mama is sz*rul vannak de büszkén. :) fáj minenük, sőt anyaának az éjjel szétdurrant az egyik vlnéja hova az indfuziót kapta. :( mozgatni alig tudja a karját, jól bedagadt. étvégya nincs, de iszik sokat, és pisil is ami nagyon jó az orvosok szerint. mama értékeit is figyelik, ugye most az egy vesére áll rá a szervezete, nézik nehogy baj legyen. rövöden ennyi. gondolom majd du ha apa megy be többet tudok.

Timi, noel+koli is megvannak. noel most egész jól aludt (koppkoppkopp) nyomattam a chamomillát.
Adri de édes! én is mindig imédtam apával dolgozni menni, az oylan izgalmas volt. :lol: és most koli is szeret az apjával ide-oda menni.

Vero, na meglett a motor? és hú, de gyors vagy! reggel 9kor már kész az ebéd. :D

és kérdeztétek hány fogunk van, kettő alul. :) de eléggé be van dagadva a melletük lévő, meg felül az elsők.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Még mindig ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És nem csodálkozom azon, hogy még nem táncolnak Anyukádék! 8)
Eljön még annak is az ideje! :wink: De még "csak" 24 óra telt el a műtét óta, ami nem kis műtét volt! :roll: De a lényeg, hogy jól vannak/legyenek!!!! :wink:

Judy-Ren!

Akartam már kérdezni, hogy Ti hogy csináltátok, hogy a Gyerekeknek színes a vonalzó háttere? Külön ki lehet választani valahol és csak én nem látom, hogy hol? :shock: :D
Mert ugye Ancsáé rózsaszín, Linda-Iván párosé halvány sárgás zöldes.
És ugye Zizi és Linda vonalzója még egyforma is. (kivéve a manócskát rajta)
Bocsi, hogy ilyen pitiáner dologgal zargatlak Benneteket, de érdekel! :wink: 8)

Menek, pihizek még egy kicsit a buli előtt. Lehet ma már nem jövök. Majd holnap! :wink:

További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!
Örülök a jó híreknek!!! Csak így tovább! Ha minden rendben, mikor jöhetnek ki??? És mennyi lesz az otthoni lábadozás? 6 hét? Vagy több?
Kismotor: :D Laci tegnap este már el is hozta a kismotort :D Zsófi meglátta és már zúzott is az erkélyre, hogy kivigyem és rögtön ki is próbálhassa :D:D:D viszont úgy néz ki, hogy ez a kisebbik fajta, de nem baj. Tudod írtam, hogy egy nagyobbat is szeretnék majd venni. Ez viszont tényleg nagyon megkímélt, - talán szobamotor lehetett!!! :D köszi szépen :D

Timi!
Ja! Ja! :D akkor nem raktam jó össze a napokat! Igen! Ha lottó ötösünk lenne akkor lenne négyeske, de szerintem ő is kislány lenne :lol: :lol: és akkor Lilli lenne :lol: na jó! Ha fiú akkor tényleg Petya Bubus lenne :D szóval köszi szépen :lol: (csak egyelőre nincs kinek átadni :lol: )
Broncho Vaxom valahonnan nekem is ismerős! :D

Judy!
Reggel 5 óta SÜSÜ????? :shock: fúúú! Nem piskóta a csaj!!! De gondolom DU azért bedőlt rendesen!? :D
Altatás: hát! A múltkori esküvő nálunk betett kicsit, mert a lányok átálltak a reggel 8 ill. 8 utáni kelésre :oops: és ez nem volt jó, mert este 22:45-kor még mind a három ugrált az ágyon!!!!! :shock: úgyhogy most megy a visszaszoktatás és bizony legkésőbb 7-kor felkeltem őket :oops: :oops: :oops: de már úgy néz ki átálltak, mert reggel már maguktól kelnek és este 8.30-kor a fektetés után 10-15 perccel már csönd van. Nálunk az esti rutin: vacsi, zuhi/fürdés, kakaó vagy tejcsi, fogmosás, mese, szeretgetés = puszi, ölelgetés, majd kijövök és csönd!!!!
Oklevél meg … akár mit is mond a hölgy!!!! Köszi szépen!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Timi,
az utolsó fázisban valahol a képernyő alján lehet választani, hogy fehér legyen, vagy átlátszó vagy valami más szín :)
A Broncho vaxom volt a másik amit a doktornő ajánlott, de ide csak az elsőt írtam be :) Közben találtam egy kolléganőt, akik a Ribomunylt szedték és nekik bevált. Szóval gondolom mindkettő jó :D Mi most már Ribomunylt fogunk szedni, mert azt mondtam a védőnőnek, hogy szerezzen hozzá receptet... :wink: Nincs kedvem emiatt megint sorban állni :oops: :D

Orsi,
továbbra is +++++++++ és örülök, hogy a körülményekhez képest jól vannak :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Vero,
apa van otthon vele, én dolgozom :D Most ez a hét az ő műszakja. :wink: De jól elvannak, tegnap már kikerült a kismedence is, szerintem ma már fürödtek, mert reggel kérte az apja hogy készítsem ki a fürdőruhát :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Köszi! :wink: Meg is találtam. Nem volt valami bonyolult helyen! :lol: :wink:

Lányok!

Csókok Mindenkinek, de hulla vok! Most értünk haza kb. fél órája! Lányok alszanak már....nem csodálom :wink: .....és én is megyek, mert holnap korán kelek. 8)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tencikém!!!!

Boldog, boldog születésnapot!!!!!


Orsi!

Örülök a jó híreknek!
És ez így lesz tovább is, mennek a drukkok!!!


Ugye 10-re volt időpontunk.
Fél 10-re értünk a Kardiologiára, háromnegyed 12-kor hívtak be az első vizsgálatra. Jól megkinozták Szofit, háromszor mérték meg a vérnyomását, mind a két kezében és mind a két lábában.
És a következő uh-s vizsgálatra, amit ugye a kezelő orvos csinál fél 5 után 10 perccel került sor!
Szóval el sem tudom mondani, milyen nap volt.:-(
Úgy hogy megyek is aludni, bocsi, hogy a többire most nem reagálok.

Akik érdeklődtek felőlünk, azoknak köszönjük!

Sok puszi
Ancsa

ancsaboszi
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!:-))))Vagány banda :D :D :D

TIMI-látom legkisebbik csajod is éjszakai :lol: :lol: :lol: :lol: de gondolom ez már nem problém :wink: :lol:
de jó,hogy Adri/apa nap ilyen jól sikerült....ezt bevezethetnék neeeem????? :roll: :lol: :wink:
akartam írni-hát nem semmi Adri--az hogy ismeri a betűket az okés,de hogy már össze is olvassa???-nagyon siet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és nagyon ügyes :D :D :D számítógépek veszélyben!!!!! :wink: -és tényleg Adrinak az uccsó év jön az oviból??? :roll: :?:
köszi infókat...ha Te mondod.....majd Én is mondom :wink: :lol: kivi leszek mennyien lesznek a kicsik :roll: :roll: gondolom az is meghatározó.....
jóóóó vacsizást nektek....
és apukádnak is Boldog Szülinapot!!!! :D


ANCSA-remélem minden okés Szofidóval...és már csak éves kontroll lesz...csajos napokhoz minden jót!!! :lol: :wink: ha van kicsi időd és van géped azért gyere :wink: :lol: gondolom Lara lesz az idegenvezető Szofidó meg csak kuksiz :wink: :lol: :wink:
tesódhoz is mentek??
pussz mindenkinek :D

RENÁTA-kertterv jól hangzik!!!-és igen mezítláb-az az igazi!!! :lol: :lol:itt szinte csak ez van-a kavicsokon is úgy rohangálnak,mikor menekülnek-én vagyok bajban :lol: :lol: :lol: röhögés ezerrel :lol: :lol: amúgy medin kívül mit terveztek oda??? :roll: :D
levendulát használjuk :D sokkal de sokkal jobb mint a riasztószerek..köszi :wink: :lol:

JUDY-Ancsa látom már jól!-jó kis csaj jó génekkel :D :D fürcsi volt?
munkát nagyon nyomod....de legalább megy az idő :D :D
süsü meg :lol: :lol: :lol:

VERÓ-motoroztok?? :D :D és másik két kiscsaj??-nálunk ketten tépnek.....ha valakivel épp beszélek mindig kérdezik-hol vagyunk metróállomáson??? :lol: :lol: :lol: imádják.....
esti progi jól hangzik....a kijövök és csöndért irigy :wink: :lol: :wink:
és Ti mediztetek??? :D :D

ORSI-anyudéknak továbbra is drukk.....minden okés lesz!!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


közben látom jöttetek....

ANCSA-húúúúú olvasom-tényleg hosszú nap volt :roll: :roll: :roll: de remélem annál jobbak az eredmények.....azért gyere mondjad....-jó pihizést!!!
avatarod nagyon Király!!!!!-Szofidon olyan Larás kalap van....örökölt a kiscsaj??? :wink: :lol: :wink: kérnénk nagyba is a képet!!! :D :D

TIMI-csak megoldottad látom!!!!!és jók a színek....Adri választás???Legkisebb maradt fehér??? :roll: :lol: :wink: jó kajcsi volt???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Na közben visszaatértem, vagyis itt ragadtam.

Tencikém!

REmélem minden kivánságod így teljesül és nemcsak ma!
Mi volt ma?
mikor lesz buli?
Az előbb írtam mailt, és benne van a kép is nagyban!
:lol:
Nem, nem van már két vagyis három saját kalapja!
Ez nagyon édes, sajnos Larának ilyen lelógos nem volt!
de most kaptam!
Sőt a múltkor kaptunk két HundM-es kalapot, vagyis mind a ketten kaptak. Csak Szofié 1-2 évesnek jó, Laráé meg 7-8 nak. Azt hiszem, Laráé kicsit nagy, de Szofié nagyon! Pedig én kértem, olyan jó lenne nekik egyforma cucc!!!
De majd belenövünk!

Valószinű viszek laptopot, de még nem tudom, hogy kell e Apának.
Majd jelentkezem.
PUszi

ancsaboszi
 
 


Sziasztok,

hú, Ancsa, ez nem semmi. én tuti idegbajt kaptam volna ha ennyit kell várni. sajnálom. és Szofi hogy viselte a várakozást? Lara ilyenkor kinél van? nagyi vigyáz rá?

Judy, Anna meddig lesz otthon? te vagy vele, avgy nagypapa? meló hogy tetszik?

rólunk: anya jobban van, már felállt, meg tud ülni de persze nagyon fáj neki. mama meg tök para mindentől, ő sokkal rosszabbul viseli lelkileg a műtétet, nagyon el tudja hagyni magát. sajnos. anya meg vasakarítú, ő még ahalálos ágyán is sütne-főzne az biztos. kemény fából faragták. sajnod nagyit nem. de remélem ő is összeszedi magát, értünk, magáért, a dédunokákért.

ma megyünk fel hozzájuk, és hétfőig maradunk!
snooopy
 
 


Judy!
:D tud élni a csaj! cola, pop corn, medence ... :lol:

Ancsa!
:twisted: uh! hát! irigylem a törelmed!!! :oops: édes Szofi hogy így bírja a kiképzést! ez azért iszonyú durva!!! :twisted: belegondol ott ebben valaki?????? ez már szemétség amit csinálnak!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Orsi!
naddon jóóó! naddon jóóóó! csak így tovább! nagyid meg ha jobban lesz/erőre kap, rószásabban fogja látni a világot! :wink:
:D megvan a 2. kismotos is :lol: :lol: :lol:

Tenci!
:lol: "metrómegálló???" :lol: :lol: :lol: ezt a dumát!!! :lol:
igen! Katának bicikli támasztóval, a két kicsi meg most kapott 1-1 kismotort :lol:
medence: tegnap a béby medencében 4-en ültünk lányok :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi!
jó volt ma! nálunk nem hány senki! :D nagyon édi a két lányod!!! Zizi meg ... ezerszer göndibb mint Zsófi :D

na jó! megyek ettetni :mrgreen:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi!

De jó hírek!
Szuper!
Nagyon örülök Anyukádnak!
és Nagyikád is hamar jobban lesz!
Nagyon szurkolunk értük!
Van kiért jobban lenniük!!!! És ez a fontos! Ez élteti őket!

Szép hétvégét mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


sziasztok,

csak egy gyorsra, mert megy a pörgés ezerrel...

Timi,
tegnap voltam ikeában, de nem láttam olyan ülőkét :(

Orsi,
apjával van otthon, nekem most melóznom kell - év végi zárás van... :?

Tenc, Vero,
volt pancsi igen :) Tud élni a csaj tényleg. Viszont ma reggel hívott a férjem, hogy megint hőemelkedése van a gyereknek :( Egyszerűen nem értem mi a fene ez, már egy hónapja ezzel küzdünk és a második antibiotikum-kúrán vagyunk túl :? :( Tegnap állítólag a hasát fájlalta kicsit, meg volt egy kis hasmenése tegnap-tegnapelőtt, de ez lehet az antibigyótól is... Kap mellé Normaflore-t ugyan, de attól még lehet... Szóval nem értem. :oops: Viszont jövő héten muszáj lesz bölcsibe mennie, mert én nem tudok otthon maradni, férjem se és anyu se :( Oda viszont lázasan nem veszik be... Nemtom mit csinálok - felkötöm magam már lassan :(
Ráadásul a HR-el is vitatkozom, mert 6 nap GYÁP-ra 10ezer ft-ot sikerült számfejteniük, ami szerintem nonszensz... Úgyhogy elég pocsék a kedvem, nem is rontom a levegőt...

Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: