Új privát üzeneted érkezett!

Timi,
Hát a gyümiket mi is faljuk – ez alól Ancsa a kivétel, valamiért most nem hajlandó megenni, pedig tavaly nagyon falta őket. De mivel télen alma és narancs volt, most is azokat hajlandó megenni, mást nem :roll: :oops: De neki a bodzaszörp se ízlett, mi ittuk meg a férjemmel. De én most csak 3,5-4 liter körül csináltam – tudod, kísérleti stádium, majd jövőre nagyüzem :wink:
Nincs mit ;) Én is vártam vele, de amikor már megpróbált kimászni, úgy gondoltam, hogy itt az ideje…
Na hintára akkor már ketten vagyunk. Férjnek nem tetszik, apósom szerint meg hülyeség – bár szerinte minden játék hülyeség, amit a gyereknek veszünk :roll:
Bementünk tegnap abba a családi napközibe, ami itt van tőlünk pár utcára – ahova Ancsa járt ősszel – és a csajszival megbeszéltem, hogy vasárnapra kölcsönad egy piknikasztalt. Tudod, az a padokkal egybeépített kisasztal ;) úgyhogy már csak érte kell mennem, meg este visszavinni :D
Tortát rendeltem, lesz elég dolgom anélkül is :oops: Lesz egy csokitorta meg egy gyümölcsös túrótorta.
Nem titok, epret 400ért, meggyet 300ért vettem itt Cinkotán. Mázlim volt, mert épp aznap volt akciós. De nem csináltam nagy mennyiséget, 2,5 kiló epret meg 5 kiló meggyet vettem – ebből lett fél liter eperszörpi (kísérleti stádium, saját találmány :D ), 2nagy és 4 kisüveg leki, majdnem 2 liter meggyszörpi és 4 nagy üveg meggyleki. Szerintem fincsi lesz :D Én a meggyhez is kb fél kiló cukrot raktam, szeretem ha kicsit savanykás :wink: Magozást apósra bíztam – azóta is a fejemhez vágja, bezzeg majd ha enni kell, akkor már nem lesz baja vele :D
Hűha, így hirtelen nem tudom, hogy melyik ülőkére gondolsz :oops: tudsz róla képet felrakni? Akkor megnézem…
Szemem már rendbejött persze. :D

Tenc,
Újdonság varázsa eddig tartott – ma hajnalban már átjött :? Pedig alkudoztunk rajta, de aztán engedtem… Úgyis egyedül alszom mióta vébé van – férj általában elalszik a tévé előtt a vendégszobában :roll:
Szivacsmatrac van hozzá, de jópofa, az egyik oldala sima, az a melegebb, a másik oldala ilyen rücskös szivacs, az puhább és „hidegebb”, úgyhogy lehet forgatni téli-nyári matracnak.
Fogalmam sincs kinek drukkol, csak annyit mondott hogy eddig ritka unalmas ez a vébé…

Kriszti,
Zsombinak boldog szülinapot!!! :D

Bocs lányok, ennyire futotta, Ancsa ennyit engedett… :roll: Megyünk takarítani, meg csirkét pucolni… Ha tudok este még jövök… Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hű csajok, most kellenének a drukkok :? Kedvenc barátném júli 4re van kiírva, és most hívott, hogy bent fekszik toxémiával :(

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, nagyon drukkolok a barátnődnek.
snooopy
 
 

 
 

képzeljétek, anyát 29én műtik, kap új vesét. a nagyim jó donornak, hosszas vizsgálgatás után belementek, h lehet donor. :D :D :D :D :D :D :D
snooopy
 
 


Orsi,
ez jó hír :) Drukkolok 29-én!!!
És köszi a drukkokat egyenlőre annyit tudunk hogy toxémia, bent fekszik, várja a belgyógyászt meg a flowmetriát, aztán dönt az orvosa, hogy hogyan tovább....

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Most aludnom kéne inkább :roll: De ezért nem szoktam én idekukkantani, mert akkor ittragadok :lol:

Nyomom a kétgyerekes napokat. Nem szörnyű és nem féltem, hogy az lesz, csak 1xűen tudtam, hogy még anniy időm sem lesz, mint eddig. VAgyis de. Iván olykor elszórakoztatja Lindát és nem én "bábozok" neki non-stop :wink: 8) Volt vami hányós félnapos rettenetünk, pont Zsolti szülinapján. ReggelIván azzal kelt, hogy mikor esszük már meg a csokitortát (amit 2 napon át készítettünk :lol: ), majd hányt egy nagyot :( Ezek után a csokitortát úgy ette (mert arról nem akart lemondanipersze), hogy mellet volt a kisvödör :roll: És a hatás nem maradt el. Másnap Linda, de éjjel folytatta a sort. Éjjel 2-kor Zsolti is kapott a "jóból". Sebaj, apukák is vegyék ki a részüket :lol: Na így indult az oviszünet :?
Mostmár minden okés.
Iván huncut, zsivány, szemtelen, követelező, dacos. 1szóval pont olyan, mint egy 4éves :lol: Szertelen. Olyan, mint a pillangó. ide-oda repül. Semmi nem köti le 1percnél tovább. Semmi. Csak a "tűzoltósat játszom" :lol: A szülinapjára is tűzoltóautót kért, de nem fogjátok kitalálni, hogy tavaly mit kapott? :lol: De már tavaly is kérte, nem kútfőből vettük az ötletet. Szal kissé mozgékony, a figyelme 100 felé van, tanulás/odafigyelés nélkül tanul. Úgyértem nem ha vesz részt a közös dolgokban, csak elmélyülten játszik a sarokban, akkor is megtanulja azt, amit a többiek irányítottan tanulnak. Gazdag a szókincse, bár nem beszél teljesen tisztán. (postnap=sportnap ez a kedvencem, de ez is a legelvarázsoltabb :) ) NAgyon jó a fantáziája, jó ötletei vannak, csak a figyelme....Ezeket az óvónénik mondták róla. Persze jórészét én is látom. A figyelme még tudom, javulhat és remélem is! Remélem ez 1xűen azért van, mert ő másban erősebb a többieknél. Ebben lassabb a fejlődés.
Lindát imádja! Ez változatlan :lol: A szerelem persze kölcsönös. Kérdeztem, hogy mi a jó abban, hogy tesója van "Hogy lehet vele játszani!" És tényleg sokat játszanak együtt. Bármit. Iván nagyon jól megtalálja azokat a játékokat vagyis olyanokat talál ki, amiket együtt tudnak játszani. Azaz, ahol Lindának inkább passzív szerep jut. Bevásárol neki a közértben, hintáztatja, kukucsolnak a hi-tech IKEÁs forgófotelben meg ilyenek. És persze húzza-vonja, mint egy rongybabát, Linda meg röhög rajta :lol:
Királylány meg 10 hónapos bizony. Még mindig nem eszik jóformán semmit. A mai nap sikere egy fél szem meggy, aminek sztem csak egy része van a pocakjában. KAnállal SEMMIT! Csak kézben mindent. VAn már 6 foga alul, (ezek jöttek ki először) és viszonylag friss a 2 felső, de már látom a szemfogak is nagyon bújnak. Jól viseli. Néha pocakja fáj ilyenkor és nyakig-kaki, de nincs vészes ordítás. Szal nem eszik, bennem meg van anyag bőven, mert most is be van durranva a cickóm :roll: Csajszi 9570g és 73,5cm szal elfogyni tuti nem fog :lol: Alvás össze-vissza, rendszer nincs igazán. VAgyis délelőtt azért eldől, hogy a 2 változat közül ma melyik nap van, de általában 1x alszik csak. Jó esetben 2 órát. MA mondjuk jó eset van úgy tűnik 8) Vígan játszózunk már (Ivánnal is korán kezdtük) CSúszda nagyon megy és a hinta is csak akkor fun, ha elég magasra lököm, szal nem az a nebáncsvirág fajta, de mégis elég nőcis tud lenni, legalábbis azok a nézések :) Asszem lesz mitől tartanunk :roll: :lol: Kissé kacér a drágám, de vajon kitől örökölhette :?: :lol: :lol: :lol:

VERO tudom én, mindenhez hozzászokik az ember, de akkor is! Klasz csaj vagy :wink:

TIMI Pedig a TAmara tök jó, de nyilván az, amit kitaláltál mégjobb :wink: Tényleg azt kérdeztem, hogy hogy bírod a meleget? El sem hiszem.... :roll: Pedig én is utáltam, de nagyon....
Lekvár meg...tök jót olvastam! Lekvárfőzés helyett jobb, ha a gyümit (föleg a plöttyedőseket) lefagyasztod és mikor kell, akkor botmixerrel összetrutty és kész a "lekvár", amiben jóval több a vitamin, mint a megfőttben és nincs benne annyi (semennyi :P ) cukor :wink: Én ezt választom, mert 1xűbb és vitaminosabb :lol:

ORSI Tök jó, hogy Anyukádnak van donor! Vagyis, hogy Nagyid megfelelt! Drukkolunk!

JUDY Felétek is drukk! BAbóca már egész érett ilyenkor. Olyan nagy baj talán nem lehet, de semmi ne legyen!
Anna...te jó ég!!!!! Két éves :shock:
Unalmas a VB? Zsolti ugyan antifoci, meg nálunk nincs tv, de melóhelyen persze az megy (tv-ket árul :wink: ) és azt mondja hogy a sok cécó ami körülötte van (közbiztonság) az nagyon változatos :roll: :lol:

TENCI Éljen az ovi! Amúgy agybaj, amit írtál a kavarással :roll: De mondjuk meg sem lep :evil:

És képek :D
Kép
Minilány-miniszoknya...mondom én, hogy van mitől félnem :roll: :lol:
Kép
Itt vannak a fogaim! Mind a 3:)
Kép
Csajok szoknyában, mert "Anyuci oyan szép vagy szoknyában, hogy többet ne is vegyél nadrágot! Jó?!?!?!" :lol: Azóta tényleg nem vettem 8) És tök jó 8)
Kép
Igazi királylány! Családi nap az oviban. A koronát Zsolti készítette :wink:
Kép
Ezt a képet imádom
Kép
Ilyen ez a csajszi! Folyton vigyorog :D
Kép
Tipikus pasi....kényelem a négyzeten :D
Kép
Mondom én! Tipikus pasi :lol:
Kép
Ez No comment :lol:
Kép
A fiúk és a maki :lol: Így sétált végig az erdőben. Hátán a makival :lol:
Kép
Ábrándozó, de nagyon! Ez is tipikus Iván-kép(arc) :D
Kép
Veronak :) Ha fürtös unokákat szeretnél.... :lol: Valamelyik csajszidnak csak bejön (és fordítva :) )

Nnnnnnnnnnnna, ritkán jövök, de akkor sokat írok :oops: 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szép estét mindenkinek!

Nálunk szakad az eső, de Viktor jót alszik ilyen ramaty időben is. :lol:

Tenci: Igen töröltem magam az iwiw-ről,mert a kislány folyamatosan csesztetett és hozzá szólt minden képemhez valamit amivel jól belém tudott rugni. Sajnos én ilyen lelkis vagyok :cry: :oops:

Timi: 5 évet voltunk együtt ezzel az idiótával :? A rágófoga jön, de már mind kint van és pont ezért nem értem. Most hány fognak kell kijönnie????? Azt hiszem én lemaradtam valahol ebben a témában :roll:

Reni: Jók a képek, aranyosak vagytok és milyen nagyok lettetek.

Most ennyire futotta, de akartam még valamit, csak nem tudom mit.
Jó éjszakát mindenkinek.
V

valentina
 
 


Vali,
most már nálunk is szakad, dörög, villámlik, és az én lányomat se zavarja :lol:
Sajnálom, hogy a kislány ennyire primitív :( Biztos én is töröltem volna magam - nagyon fel tudom húzni magam ilyesmiken én is...
Én úgy tudom, hogy 20 tejfog van - de lehet én is le vagyok maradva :roll:

Ren,
de jó titeket is látni :D Hatalmas királylányod van már neked is :D És ábrándozó Ivánarc :D :D
Hát igen, rohan az idő... De csak a kölykök öregszenek, mi fiatalodunk :wink:
Igen, én is ezzel vigasztaltam barátnémat... végülis csak 2 héttel jönne korábban, az nem annyira vészes, csak tényleg ne legyen semmi gond!!! Azóta nincs friss hírem, úgyhogy eszem a kefét rendesen... De majd délelőtt megint felhívom... totál ciki, de nem tudom a párja számát, úgyhogy csak őt tudom hívni, őt meg nem akarom gyakran zaklatni...
Egyébként Anna se óhajt itthon enni... :roll: De állítólag a bölcsiben rendesen eszik. És valahonnan csak összeszedi a pocakját :D Majd júl 5-én lesz a kétéves mázsa, kíváncsi vagyok mennyit mérnek... :D

Ancsára most jó napok járnak, sógor tegnap erre járt a lányával, úgyhogy beszaladtak kicsit játszani, aztán ma megint erre jártak és megint bejöttek játszani :D Vasárnap meg szülinapi parti mindkét unokatesóval plusz a "szomszéd" ikrekkel :D Ja és még hétfőre kell valami tortát szereznem a bölcsibe is, mert akkor meg ott lesz szülinapozás... De az itthoni nagyjából már oké, már "csak" takarítanom, sütnöm-főznöm kell, na meg elhozni a gyerekpadot, meg a tortát, meg vasárnap átmenni az ikrekért mert apjukat behívták dolgozni, és kocsi nélkül nem tudnak átjönni a szomszéd faluból - valahogy erre nincs járat, csak ha megkerülöd a fél világot...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!!!

Csak a végét kezdtem el nézni!!!

Judy!!!
Mennek a drukkok a barátnődnek!!!
Nagyon mennek!!! Szorítok értük!! Mekkora a baba?
És milyenek az értékei trombocita?

Orsi!!!
DE jó!!! De jó!!
Nagyon örülök Nektek!!!és mennek a drukokk Anyukádért és a Mamádért is szorítok!!!
Szuper család vagytok!!!

ancsaboszi
 
 


Judy,

Hogy repül az idő!!!
:-))))
De igen, mi nem is öregszünk!!!

ancsaboszi
 
 


Múlt héten mikor jöttem a képekkel úgy terveztem hogy írok majd magunkról is, de nem sikerült.
Aztán azóta olyan náthás vagyok mint még soha, úgy fáj a fejem, ha mozgatom, vagy ha hajolok. hú kemény.
Vagyis az elmúlt egy órában már éreztem illatokat és ízeket! Szóval javulok!
Lara hozta haza megint a bölcsiből, szemével kezdödött szokás szerint, aztán köhögés, én meg vele köhögtem, de három napig csak köhögtünk, nem is fájt, aztán jött az orrfolyás és aztán olyan köhögés, és sajnos hétfő óta már Szofika is köhög, én tegnap óta antibiotikumot szedek, és Szofi is, mert úgy neki kell, hiába nincs láza dokinéni nem mer kockáztatni.

Szóval most már két hete betegeskedünk.

Apa még tartja magát!
Ja és én is szívom ám az orrom! :lol:

ancsaboszi
 
 


Köszönjük a dicséretet!

Tigris!
Örülök, hogy pici punis szépen gyarapszik, de hát nem is lehet ez másként!

Szánom bánom bűnömet! :-))) :oops:
remélem megbocsátasz, írjak még? :wink:
Vagy már ne?

Mostantól nincs ovi? Vagy csak összevont és oda nem akar menni? Hogy fogja bírni? És TE?
Na erre közben választ kaptam!
Olyan jó, hogy Adri és Zizi együtt játszanak, és majd ha legkisebb is beszáll az lesz az igazi!
Lara is szereti a calcimuscot, de a kalcium pezsitabletát azt nem issza meg.

De ha van szülésznőd akkor kórház is van? Nem? Vagy több helyen is dolgozik?
Akkor most milyen betűs név van? Vagy nincs? Vagy titok?

Nagygép direkt nem jött, mert hát új hely, ki tudja milyen de nagy széf volt, na majd legközelebb. Sajnos ha fényképezni akarok nem is tudok mást tenni, mert kisgépet a kisfotos úszáson elrontotta. De nem zavarta, mármint az zavarta hogy nem tud fényképezni, kérte is az enyémet, na azt már nem adtam :-)

Hát ez jó hír, na majd ha már végkép elegem lesz ebből a világból akkor megkérdezem, hogy bírod a meleget, és a dolgok el is lesznek intézve. Szuper!

Hú, már kész a lekvár! Nyami!!!

Orsi,
utólag is de nagyon sok boldogságot szülinapod alkalmából!!!

és képek a pancsis Kolosról? Honlapon? Mi is a címe?
Na azóta már meg is néztem!
Nagyon édes!
Kicsi golyókádat én is úgy meggyömöszkölném!!!

Judy,ja, az nem medencébe beugrós, hanem röpülős:-) Apja dobta el, medencébe nem így ugrik, hanem fejest, nekikészül, olyan édes!
Hú, jól hangzik ez a bagett, nosaltyról?

Hatalmas gratula a nagy ágyhoz!!!

ez nagyon aranyos! Vagy azóta van már másik ajándék!

Verokám,
csak jelentkezz be, és lesz bogrács és medence is :-)

Nem, nem.
Azóta van vele gond, mióta ovis, vagyis február óta, és hát négy hónapos kora óta úszik, és oviig nem is tudtuk mi ez a kötőhártya, de azóta már 3szor járt itt!

De jó, mentek Angliába!!! hát ez szuper!
Akkor Füredre jó pihit!!!

Mi Szofi névnapját az én szülinapomon tartjuk! :-)
Ez így olyan jó!

Hát tápit eszik és két -féle anyatejet!
Most kezdtük el az igazi kaját, hú, de hogy nem ízlik neki semmi.
Nem is gondoltam volna.
Szegénykémnek teljesen más az ízlése mint egy átlagos babónak. Lehet ha grapefruitot kapna, azt szeretné!

Zsófi hány kg?
Hát itt is van a lakóparkban két babó az egyik augusztusi a másik szeptemberi, és ők kisebbek. 68 ruhákat növi ki. Nekünk meg már van olyan 74-es ami kicsi! Kemény!!!Nagyobb mint Lara volt.

Medencét kitetted?
Mekkora az erkélyetek?

Tencikém!!!

csípésekre sok sok gyógypuszi!
Hogy vagytok???
Angolna. Ez jó!!! :-)))
köszönjük gyógyulunk, mint ahogy azt fentebb írtam.
Lara most két hete nem volt oviban. Hétfőn még nem megy, majd meglátjuk. Múlt hét hétfőtől összevont csoport van. És augusztusban nincs ovi.
Tévé hogy van?
Nem, nem valami szivárványos koktélt ivott, de imádta. Másnap is mentünk a bárba, de akkor mi ketten már csak egyet kaptunk, és akkor kicsit csalódott volt.

Na megyek aludni!

Jó éjt!
Szép hétvégét mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


TIMI-ne nekem is elég a sok A-betűből :wink: :lol: :wink: kinek mi jön be.....de tudom már fejecskédben megvan a befutó :lol: :lol: :lol:
amúgy Jázmin érzékeli a változást rajtad???mert az okés hogy Adri látja a növögetést....én most tök rövidre vágattam a hajam-és Benedek vagy fél órán keresztül csak nézett és fogdosta a hajam-hogy most mi van :roll: :lol: :wink:
itt Spanyol :D
neked???Német-Olasz???vagy melyik a befutó???? :roll: :D :lol:
és melyik meccsekre van időd,hogy megnézzed???projektoros cucc bejátszik??? :lol: :wink: :lol:

JUDY-jól hangzik a szivacs :D :D alvás alakul Ancsának?mármint egyedül.....vagy lehet rád gyúr :lol: :lol: :lol: ha már férjecske egyedül hagy :lol: :lol: :lol:
látom készülődés ezerrel a bulira-remélem jó időtök lesz :D kicsit ilyenkor irigy a nyári gyerkőcökre :oops: :D :lol: de megvan a varázsa a téli/lakás buliknak is :wink: :lol: :wink:
sikerült a hintát megvenni???
Havernődnek persze drukk....jó kezekben van.....ez a legfontosabb....

ORSI-de jóóóóóóó :D :D :D már itt volt az ideje!!szupi családod van...nagyid meg nem semmi!!!! :D :D drukkok mennek 29én
hol műtik Őket???gondolom Ti is itthon lesztek.....

RENÁTA-de jó látni/olvasni :D :D :D :D :D :D
örülök,hogy minden okés veletek-és külön,hogy Iván milyen jó kis testvér jó olvasni a történéseket...és szerelem?-mi mást is lehetne érezni egy ilyen tündéri kislány láttán? :D :D :D
és kajcsi ha van kéznél aggodalomra semmi ok :wink: :lol: :wink:
nagyon édesek a képek...Lindabarnaszemek :lol: :lol: :lol: és Iván kész nagypasi már-összességében-jól összeraktátok a gyerkőket :lol: :lol:
és mondd már meg kinek is van göndri haja nálatok??? :wink: :wink: :wink:
Te rövid friszkód nagyon jóóóó...-5év minimum :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

ANCSA-hurrá----de jóóóóóó----hogy itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gyógypuszkókat küldünk-remélem már azért jobban.....
szóval válogatós Szofi?? :D hajrá citrusok :lol: majd alakul.....
Lara akkor nyáron megy oviba?-csak augusztus szabi? :wink: :lol: :wink:
mentek valamerre nyaralni?
és anyukád hogy van?
tv.....lcd kuksi...igazándiból ha a képernyő sérül nem lehet semmit tenni.....már itt a másik-főleg így,hogy VB-megy
:roll: lehet Benedek érezte cserére van szükség??? :shock: habár ezt kötve hiszem három éve vettük....írom a károkat :lol: :wink: :lol: ha 20évesek lesznek benyújtom a számlát :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

jó az avatarod :D és vonalzóid is!!!!-sokszor szeretném látni ha feljövök bnetre!!! :wink: :lol: :wink:

VALENTINA-értem a törlést.....egy ilyen gyökér miatt,de lehet én is ezt tettem volna.....
amúgy napjaitok hogy telnek??,tesód jár hozzátok???
és igen 20 a tejfog..... :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


VERÓ merre van???-vagy már Balcsiznak????? :D :D :D :D :D

éééés BRIG?nagyon rég volt.....remélem minden okés velük......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ancsának nagyon, nagyon Boldog születésnapot kívánunk!!!


Sok puszi
Kép

ancsaboszi
 
 


Ancsa, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!!!!!!!

köszönöm LÁnyok, mi is nagyon örülünk, h végre megszabadul anya a dialízistől. :D

Tenci, a transzpalt klikán a Mária utcában. kedden nem hsizem h jövünk, de utána igen, még nem tudom hogy lesz. Sajnos Szabi nem hagyhatja ott az irodát, apósom már 82 éves és nem akarjuk, h ő dolgozzon és fogadja az ügyfelejet. de majd megoldjuk mert én szeretnék pesten lenne anya+mama mellett.

Judy, hát asszem nálatok lakásbuli lesz. sajnálom mert tegnap oylan szép idő volt. ma lesz a buli vagy tegnap volt? mostanában nem voltam vlmi aktív olvasásban. :oops:

Ancsa, azért te sem panszkodhaszt a golyódra. :lol: lányaid nagyon szépek! és miket kap már enni Szofika? Noelnek mindne ízlik. még sokat szopizik, de ha kanalat lát már tátja a száját. :lol: nagy zabás mint a bátyja.

Renáta, nagyon helyes kispasid van. és Linda is édes. az a miniszoknya... állati. :lol: szép súlyban van. és éjjelek milyenek? átalussza már? látom mt-ztek? milyen fajta? kendőben már nem bírod vinni? nekem is fáj már a vállam 1,5-2óra után. Noel most 8kg.

Timi, te merre kószálsz? nagyok ott vannak? mit főztél mát megint be? :D
és hogy vagy? tényleg műtét óta Jáz jól alszik?
snooopy
 
 


ANCSA-BOLDOG BOLDOG MÁSODIKAT!!! :D

ORSI-értem :D és biztos találtok megoldást,hogy Te is itt legyél.....
nekem is van egy ercsis ismerősöm dialízisre jár-három naponta...jönnek érte betegszállítóval és hozzák is vissza,tökre kell figyuznia mennyit iszik és miket eszik....nem lehet egyszerű....de ő valószínű élete végéig járni fog.....amúgy nagyon pozitívan áll a dologhoz-vagy csak lehet megszokta.... :roll: :roll: :roll:
nagyon jó,hogy tényleg így alakult a dolog nálatok ki tudja a várólistán mikorra kerültetek volna sorra....ez így tökéletes.....drukkokat majd küldjük :D :D

szúnyogokkal hogy álltok??? :roll: :roll: ahhoz képest,hogy itt irtották...kétszer annyi lett :evil: :evil: :evil:
tegnap szalonnát sütöttünk....ki is füstöltük őket,de csak addig még füst volt...tényleg katasztrófális....
ma gofripartyzni akarunk....lehet lakásba kötünk ki???? :roll: az idő itt nagyon jó....de most a szúnyog dominál :twisted: :twisted:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

lányok,annyira szégyellem magam hogy eltűnök folyton,de mindig van vmi :oops: :oops: :oops: :evil: teljesen jogos ha kiutáltok :roll: :lol: olvasni olvaslak ám benneteket,csak az írásra nem futja :? de remélem most már pár hét és minden rendeződik 8) kb egy hónapja reménykedem ebben,de hát remény hal...... :lol:

puszilok mindenkit,vigyázzatok magatokra és jövök majd :oops: :roll:
Vendég
 


sziasztok,

köszi a köszöntéseket lányok!!! :D
jól sikerült a buli, végülis szerencsénk volt, mert bár nem volt napos idő, de kint tudtunk lenni a kertben végig - csak a kaja volt bent, nem mertünk a kertben teríteni, mert akkor tuti esett volna az eső... :roll:
Ünnepelt megkapta a hernyót, egy triciklit a papáéktól, húgoméktól egy felfújható gumilovat/szamarat (vélemények megoszlanak :) ), plüss micimackót, hátizsákot, laptopot, könyveket, ruhákat...
Néhány kép:
Kép a torták (volt tűzijáték is, meg gyertyák persze, csak itt már le vannak szedve)
Kép egy durcás ünnepelt :)
Kép na hol van már a tortám???
Kép na és persze a hernyó...

Bocs lányok, most húzok aludni, mert iszonyú fáradt vagyok... Majd holnap ha kipihentem magam a munkahelyemen, visszaolvasok... Puszi!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


BOSZI
Asszem lemaradtam :oops: Lara nem oviban kezdte? Szofi meg jó fej! Nem akar besorolni a "többiekhez" :lol: Iván is a meggyet szerette a legjobban az első kaják közül :wink: Már Linda is kapott. Egy félnek a fele biztos benne is maradt, de nem tiltakozott, kóstolgatta 8)

CSAJOK Észbontó számomra, hogy Szofi, Noel....már elmúltak 6 hónaposak :shock:
Brigivel pedig összefutottam kb. egy hónapja a Római parton. Jól vannak, de neki sincs túl sok ideje pötyögni a gép előtt :wink:

TENCI Köszi a bókokat :lol: :lol: :lol: Már az -5 év volt, hogy újra frufrut vágtam magamnak :D DE ez a rövid haj nagyon tecc nekem is! Mikor hazajöttem a fodrásztól (persze ő sokkla hosszabbra hagyta én mindig utánuk vágok még :roll: :lol: ) láttam Lindán is, hogy sasol. Iván meg......nem szólt semmit. Bezzeg mikor a frufrumat levágtam! Megyek érte az oviba, meglát és "Hát te meg hogy nézel ki?" :lol:
Nekem volt ilyen göndör hajam. De nekem 4 évesen már csak hullámos volt. NAgyimnak meg sokáig göndör maradt....Iván amúgy nagyon hasonlít Nagyimra :wink:

SZÚNYOGOK szerintem a legegyszerűbb, legjobb megoldás a levendula olaj! Jó az is, ami illóolajnak nevezett, de nem a legtisztább, de én azért a minőségire szavazok. Az egyik 3-400 ft. a másik 700, de ez tuti nem hagy foltot a ruhán :wink: Én a gatya szárára és a pólók nyakára szoktam cseppeneteni 1-1 cseppet. Pont annyit használ, mint a méregdrága spray és legalább nem szintetikus vegyi vacak :wink:

ORSI Dehogy alussza át az éjszakát! Olyan gyerek szerintem csak a mesékben van, de nekem tuti sose lesz :lol: Mostjön a 2 szemfog, szal kicsit rosszabbak az éjjelek. Sokat mocorog, néha nyöszörög. A tegnap rémes volt, nyomom is belé a mercuriust :wink: Gremese me-taiom van és imádom! Elbírnám kendőben is, de ezt egyszerűbb jól megkötni. Mmint feszesen, mert ez a csaj non-stop ficánkol. Néha így is résen kell lenni, hogy ugorjon le. Egyszóval én arra jutottam, hogy előre kötni kendő, hátra, oldalra mei-tai a jobb. Gyorsabb, egyszerűbb és pont ugyanazt tudja. Meg mivel párnázottak a pántok deréknál és vállon is, sőt a baba comjánál is sztem mindkettőnknek ez a kényelmesebb :wink:
Most, hogy Iván itthon van, így együtt altatom őket délután, kevesebbet van Linda a hátamon. Csak amikor bújni szeretne és éppen nem érek rá. Az mondjuk 1/2 óra, aztán lekéredzkedik.


ANNÁNAK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Annának boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Szép jó estét!

Na megint itt, aztán reggel olyan rosszul voltam! Na de nem baj, itt vagyok!

Tencikém!

Hát talán jobban, de ez a mai nap sem volt még javulás, na de majd holnap!!! Tudod optimistán!
Hát eddig úgy volt, hogy megy még júliusban oviba, meg júniusban, de annak lassan vége :-)
A héten még tuti nem megy, mert még mindig vannak fulladási rohamai. :-(
Nyaralás, balcsi tuti lesz, de még nem tudom mikor. Külföldre most nem. Majd talán ősszel, tudod mikor itt hideg van! Meg hát voltunk Hévizen, azóta is abból élek! :-)
Anyukám meg van köszönöm, bár sajna úgy néz ki, hogy sikerült a virusból hazavinnie valamit! :-(

Ja, Benedek volt a hunyó? Hát a lényeg, hogy Ők jól vannak! Nem lett semmi baja, így nagy titokban! Nektek nyaralás?

Tesódék hogy vannak???
Nem felejtettem ám el őket! Remélem ők sem! Dvd?

Jó az új kép!
Ja, hát tessék megjegyezni ezt az oldalt, aztán itt tudod nézegetni a vonalzóm:-)

hár mi a betegség miatt mostanában hamar bent vagyunk, így nem tudom mennyi szunyog szabi garázdálkodik kint!

Gofri???

Orsi,
nem nem is panaszkodom a golyókámra! Bár úgy gondoltam, hogy azért jobb étvágya lesz, de hát így alakult. Már ami a rendes ételt illeti!
Hát az a baj, hogy Szofikának a kanál sajnos még gyógyszert jelent:-( így annyira azt nem kedveli. Ma sütőtök alma volt, ebből evett azért egy keveset. Volt már alma, barack, krumpli, répa. Hát itt tartunk.

Judy,

Nagyon jók a képek! Mért volt durca???
Örülök, hogy sikerült kint lenni!!!
Várjuk a beszámolót!


Renáta,
nem értem, mit nem kezdett a Lara az oviban?
És a meggyet hogy kapta? Már nem is emlékszem hogy kell.
Lara mindent szeretet!
Hát akkor nem akarok ünneprontó lenni, de képzeld Szofi tegnap előtt 10 után aludt el, és 9-kor kelt. Na jó nincs mindig ilyen nagy mákunk, mert 9-10 között alszanak el a csajok, és 7 de inkább 8 körül kel Szofi. Lara ébreszti! Nálunk akkor mese van! Néha úgy is érzem, ha rájuk nézek!

Iván kedves lehetett a hajadat illetően. De olyan édesek mikor meglepődnek?
Emlékszem mikor még Lara pici volt, és végre ki mertem engedni a hajam, úgy nézegetett.

Akkor reméljük sokáig göndör lesz!!!

Növérem gyerekeinek akkor göndör hajuk van, és úgy útálllllllllllják! Szerintem meg olyan szép!!! Kislány állandóan vasalja!

Steffi
Myrtill Napsugárnak boldog 1 év 8 hónapot!
Nekem a Napsugár név úgy tetszik, az is felmerült, csak hát olyan hosszút nem akartam! Meg hát igazodni kellett Larához! Nehogy valamiben mást kapjon!

Tigris?Mackóval nyalod a mézet vagy befőzöl Nyuszival?

ancsaboszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát bocsika megint, de mondtam, ha beindul a VB, akkor engem most egy hónapig.....vagy legalább is míg napi 3 meccs van 8) ........addig nem sűrűn láttok! :roll: 8) Sajnálom, de foci, persze csak és kizárólag vb-eb-bajnokok ligája illetve, vízilabda, nyári olimpia, F1, "buzi" vagyok! :oops: 8) Szóval reggel elintézek mindent....főzés, mosás, vasalás, takarítás, stb........mert 1/2 2-kor kezdődik nálam az őrület és éjfélig tart! 8) De fog ez javulni, amint lemennek a csoport meccsek. :wink:
Persze nehogy azt gondoljátok, hogy a Lányokkal nem foglalkozom. 8) Mivel Zizi is áttért a napi egy alvásra, ezért ebéd után altatom Őket egyszerre. Így a fél 2-kor kezdődő meccset, meg az estit az nyugiban tudom nézni, a du. 4-kor kezdődőt meg játék mellett nézem. De már totál jó a technikám tv-nézés és gyerekekkel való játékból egyszerre. :wink: :lol: Zizi mindig mondja, mikor látja a focit a tévében, hogy "góóóó"...vagyis magyarul gól!!!! :wink: :D Na asszem Őt sikerült "megfertőznöm" ezzel a VB-vel. Adrit nem igazán köti le, de ő mostanában inkább színez, meg hajtogat, meg olvas...magától! :shock: :D Közölte velem, hogy akkor Ő most megtanul olvasni, hogy ne kelljen mindig rám várnia azzal, hogy olvassak neki! :shock: :D Mondtam, hogy hajrá Kislányom, tény így. 8) És képzeljétek el, halad az "olvasással". Bár két mondat után azért megunja, mert mondja, hogy még azért kicsit nehéz neki! De azt hiszem, ha jön majd két hét múlva uncsitesója, még jobban bele fog adni apait-anyait, mert Zsófi most volt elsős és ugye Ő már tud olvasni és nem akar lemaradni mögötte! 8) Hát meg kell, hogy mondjam, ezt a "túlzott verseny szellemet" Apájától örökölte! :roll:
Zizi is egyre jobban és egyre többet beszél! :wink: :lol: Alig vártam már!!!! :mrgreen: :lol: :wink: Vannak szavak, amiket már teljesen tisztán tud mondani, a többit meg természetesen gyakoroljuk, meg tanuljuk! :wink: Vagyis én tanítom Adrinak meg Apjának, hogy mi mit jelent, mert én már profi vagyok Zizi-nyelvjárásban! :wink: :lol: De a legnagyobb kedvencem, az a "kavkó, ami kavicsot jelent" meg az agó nyányi, ami meg Agócs Jázmin! :wink: :lol:

Na ezt gyorsan elküldöm, mielőtt elszállna!
Egyébként itt szakad az eső!!!! :evil:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Folyt. köv.

Judy!

Ancsának SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!
Képek nagyon jók. Durcás hercegnőt meg én is ismerek ebből a korból! :wink: :D
Tortát nem azért kérdeztem, hogy veszed vagy csinálod, mert "rossz Anyának" gondolnálak, mert bótit rendelsz! :wink: Én is mindig onnan rendelem. Nincs ebben semmi gáz! Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, vagy tudja! :wink: Nekem sincs kedvem még a tortával is ügyködni, mikor jönnek a népek is pluszban. És azért valljuk be, hozzánk se ketten szoktak jönni a Lányok szülinapjára! 8)
Nagyon ügyi vagy, hogy csináltál szörpit is meg lekit is! :wink: És tényleg nagyon jó áron vetted a gyümiket! :wink:
Ancsa ágyhoz meg alváshoz kitartást! Fog az alakulni! Újdonság varázsa tényleg néha nem tart sokáig. De majd "visszafordul" az! :D :wink:
Barátnődnek drukk! Hogy van azóta?

Ren!

Nagyon aranyosak a képek! És Iván göndör fürtjeit még mindig imádom én is! :D
Linda súlya meg....nem semmi! :wink: Nagyon cuki a képeken Ő is! :D Zizi most 10,2 kg és 80 centi. 8) És köszi, hogy ilyen sokat írtál magatokról! Tök jó volt olvasni! :wink: Gyere máskor is! :lol: :wink: :lol:

Tenci!

Igen, Te nőci! Két favorit nevem van, de nem árulom el! Még neked sem! :mrgreen: :wink: :lol: (akár elhiszik a többiek, akár nem! 8) )
Itt is volt szunyi írtás szombaton. Nálunk is van ezer, de égnek a lámpások, benne a szúnyog riasztós fáklya olajjal és az jó.
Nálam olaszok a befutók! :wink: Ha ne adj Isten kiesnének, akkor jöhet szóba spanyol hon meg Argentína. 8) :wink: És ha egyik sem jutna be a döntőbe, akkor majd akkor döntök, ha megvan a két befutó, hogy kinek is drukkoljak! :wink: :lol:

Vali!

Hát.....megértem a döntésed. De tudod én "sajnos"...vagy nem sajnos?! :roll: .....olyan vagyok, hogy ilyenkor vagy ilyenért az illetőnek visszaírogatnék és nem hagynám magam "kipécézni"!
Na priviben dobjad a kislány nevét és majd írok neki a képeihez szövegeket! :mrgreen: :twisted: 8)
És Vikót hogy fogod oviba hozni-vinni ide a "messzi távolba"? :roll:
Álláskereséssel hogy állsz? Van konkrét elképzelésed, hogy mit szeretnél csinálni?

Boszi!

Gyógyulgassatok mindannyian! Gyógypuszkók meg ++++++++ Mindenkinek! :wink:
Ren azt nem értette, hogy azt írtad, hogy "Lara a bölcsiből hozta haza a kötőhártyát......" Szóval, hogy nem azt írtad, hogy az oviból. Mert ugye mindenki úgy tudja, hogy Lara oviba jár, ott kezdett és nem bölcsiben. Szóval csak elírtad az ovit bölcsire. Ennyi. :wink:
Az előző hsz-ben megírtam "kimaradásom" okát. 8)
Meg írtam is....előző oldal legvégén......, hogy szülés SZI-ben lesz, mert szülésznőm ott van és ott is marad. Doki meg aki majd ott lesz ügyiben!
Lányok nálatok is nagyon aranyosak! :lol: :wink: És nálunk is Zizi nagyobb, mint Adri. Vennem kellett Neki body-kat, mert Adri legnagyobbjai amiket hordott, "megálltak" a 86-os méretnél, amiből össz-vissz három volt Neki. Szóval így Zizinek is lettek "saját bodyjai"! :lol: :wink:
Oviról is ott az előző oldal végén írtam. Adriéknál mától van a szünet, július 16-ig. De nálunk azok a szülők, akik otthon vannak kistesóval vagy HTB-sek, vagy van nagytesó, akinek meg suliszünet van, azok nem szokták vinni a gyereket nyáron oviba. Jobb az óvó néniknek meg a "muszáj vinni gyerekeknek" is! És igen, már a múlt héten összevont csoportok voltak. Nem tudom, hogy Adri hogy bírná az összevont csopit, mert nem volt még ilyenben része. De akik járnak a gyerekei nyáron is oviba, azok a szülők azt mondják, hogy a gyerekek nem viselik valami túl jól, hogy nem a "saját óvó nénijükkel/csoport társaikkal" vannak együtt! :roll: :?
Nagyon jók az új vonalzóid! :lol: :wink: Meg az avatar is! :D
És igen, írjál, ha van kedved!

Orsi!

Nagyon örülök!!!! Drukk Anyukádnak meg Nagyidnak is! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És igen. Jáz szuperül alszik orr mandi kivét óta! :wink:

Gigi!

Gyere amikor tudsz! :wink: Drukk és +++++++++++++++++ Neked is! :wink: 8)

Vero!

Nektek jó nyaralást holnaptól! Remélem az idő is megjavul, bár ezért jó a wellness szálló, mert ha sz@r :oops: :roll: idő van, akkor is jó! :wink:

Steff!

Szia!


Megyek, mert ebédidő van, aztán meg alvás! :wink:
Délután jövök a képekkel.
Addig is szép napot Mindenkinek ebben a ramaty időben! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Első meccsemnek vége! :lol: Portugálok nyertek 7-0-ra KNDK ellen. :D
Már kezdtem izgulni a végén, hogy megdöntik az 1982-es VB rekordját! :wink: :lol: Akkor ugyanis a Magyarok 10-1-re verték Salvadort....és ez azóta is tartja a rekordot a "legnagyobb gólkülönbséggel nyert vb meccs" kategóriában! :wink: :lol: Bocsi, tudom ez nem érdekel senkit, de azért megírtam! 8) :wink:

Na itt vannak a képek! Az idei első nyáriak.... :D

Adri a kerti bungalóban művészkedik....
Kép

Lányok a várban..... :D
Kép

Ziziarc..... :D
Kép

...ott mászik ahol nem kéne! :D Csak az Apja meg ne lássa! :D
Kép

Enyém a vár..... :D
Kép

Saját kezemmel készített 28. hetes pocak.... 8) Csak mert annyira kértétek már! :roll:
Kép

De most már tényleg megkérem Jánost, hogy csináljon rólam használhatóbbat is. 8)

Remélem egyenlőre elég a kép áradatomból. :wink: Ha lesz medencés, olyat is teszek majd fel. Csak ahhoz kéne a jó idő! :roll:

És ahogy Orsi is mondta.....Lányok! Rakjatok a Gyerkőkről képeket!!!! :wink: :D

Na megyek, mert megjött János, adok neki enni, meg mindjárt kezdődik a köv. meccsem! 8)

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Tenci!

Csak az esti meccs megy projiról. :wink: Akkor van hozzá már elég sötét! 8) Napközben jobb a tv! 8)

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


itt vagyok ... nem megyünk holnap Balcsira! majd talán Júli 29.-től ...

de most pár kép a szombati lagziról :wink:

Kép Zsófi vacsizik :D

Kép légkondi volt, de nem éreztük :oops: Apuci "hűt" :lol:

Kép Szofi nem szereti ha kaja közbren zavarják :lol: Morci Cica! :lol:

Kép össznépi zabálás :D

Kép Kata vacsizik

Kép

Kép

Kép és aki még nem ismer személyesen :D

Sajnos a ceremóniálon nem készült rólam kép, pedig ott egy fém pántos, zöld, hosszú ruha volt rajtam ... :D :wink:


Judy!
Lánykád csodaszép! Utólag is Nagyon sok boldogságot kívánunk Ancsának!!!! torták mennyeien néznek ki!!! :wink:

Timi!
lányok gyönyörűek!!! Zizi itt nem hasonlít már annyira Zsófira :oops: :D olyan furi hogy már ő is 2 lábon :lol: Pocód negy nagyon csini :wink: várjuk a Maestro fotóját is!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hali megint!

Szia Vero!

Köszi a sok képet! :lol: Gyönyörűek a Lányok! :wink: :D
Igen, most én is úgy néztem, hogy a Törpik nem nagyon hasonlítanak! :oops: :wink: De talán Zizi sapija a "zavaró"! :wink: 8)
Viszont remélem nem haragszol meg érte, de szerintem Zsófi is kezd nem hasonlítani a Nővérkéire! :oops: 8) Ő is egy igazi kis szépség lesz! :wink: De vajon kire kezd hasonlítani?! :shock: :D Mert hogy Kata tiszta Te vagy, Szofi meg tiszta Apája..... :D De végül is valakinek a Nagyira vagy a Nagypapira is kell hasonlítania! :wink: :D
Viszont a göndör fürtök, azok Mindhármuknál még mindig csodálatosak! :wink: :D
És jól látom, hogy Kata szeme inkább zöldes barna, mint barna? Ennyire közeli képet talán még nem láttam róla és azért tűnik most fel. Vagy tévednék? :roll:
Kata ruhájának színéhez milyen jól ment a leves színe! :lol: :wink:
És Laci, mint légkondi.......... :lol: :wink:
Azt meg már meg sem merem kérdezni, hogy miért csúszik a nyaralás.... :roll:
Akkor egy tali, ha jobb idő lesz? Esetleg a többiekkel együtt is? 8) Kopaszin? Hétvégén uncsitesóék is agyon dicsérték azt a helyet. Most már tényleg meg kell, hogy nézzem magamnak! :wink: :D

Judy!

Hannának is boldog 1. szülinapot! Náluk mikor lesz a naaaaaaaaaaaagy buli?? :wink: És mit kap a Kis hölgy az elsőre? :wink:

Vali!

Neked akartam még, hogy 20 tejfoguk van. Csak azért kérdeztem, hogy melyik foga jöhet Vikónak, mert általában 2 éves korukra megvan mind a 20.
Az első tejfogukat meg általában....legalább is manapság.... 5-6 évesen "dobják el" és sulis korukban a tejfogak cserélődésével "együtt" kezd folyamatosan/fokozatosan nőni a többi rágófoguk...6 és 7-es fogak....., ami szintén maradandó lesz. A bölcsesség fogak meg vagy kinőnek valakinek vagy nem. Ez is változó! Na fogakról ennyit. 8)

Tök jó ez az oldal, hogy tele van Gyerek képekkel! :lol: :wink: Mégmégmégennyinemelég!!!!! :lol: :wink: :D

Hú, valaki kérdezte....csak most nem találom, hogy ki és mikor.....hogy Zizi hogy viszonyul Pocak húgihoz!
Adri teljesen felfogja ezt ugye mondanom sem kell. 8)
Zizi meg.....nem is tudom. Persze tudatosan nem tudja, hogy miről karattyolok Neki, de mondogatom naponta többször is Neki...főleg mikor a hasamon szambázik 8) ....hogy ki van a pocakomban. Néz rám nagy szemekkel és sandán mosolyog....ha látnátok azt a somolygást :wink: :D Kétszer már mondta a pocakomra mutatva, hogy baba :shock: :D néha-néha megsimizi a pocakomat, mikor mondom Neki......na azt a simogatást nem kívánom senkinek :wink: :lol: , de azért nagyon aranyos, meg puszit is szokott rá adni! :wink:
De nem hiszem, hogy megértené, hogy miről is van szó. És valszeg, ha megszületik Hármaska, akkor sem fogja felfogni teljesen még az elején, hogy ki is Ő és mit csinál itt köztünk. :)
Szerintem...hangsúlyozom, hogy SZERINTEM!!!.... minimum 3 évesnek kell lennie egy nagyobb tesónak, hogy KONKRÉTAN felfogja, hogy miről/kiről is van szó. Persze Neki is látnia kell, a már megszületett kistesót, hogy valóban "leessen" Neki, a "tesó fogalma" , de szerintem Ők már megértik, hogy egy másik emberkéről beszélsz még akkor is, ha még pocakban van a kistesó. Mert ugye utcán/vásárolni ha megy az ember, akkor tudja neki mondani/mutatni, hogy milyen is lesz, na de szerintetek egy 18-19 hónapos gyerek ebből felfog(na) valamit? Mert szerintem totál nem. :roll:
Na mindegy. Nem ragozom tovább ezt a dolgot. Remélem értitek, hogy mit akartam ezzel mondani, nem megbántva senkit sem! 8)

Mára lelövöm magam, mert sokra sikeredtem! 8) Megyek vacsiztatni meg fürdetni, mert nem sokára jön a Spanyol armada! :wink: :D

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


BOSZI Most bölcsit írtál, hogy Lara a bölcsiből hozott haza nyavalyát...Én meg úgy emlékeztem, hogy oviba jár...
Meggyet simán. Kimagozva persze, de leturmix magában és kanállal :lol: Ivánnak. Lindának meg a magozott meggyet a kezébe nyomom aszt jóvan :lol: Ő ugyanis semmit nem hajlandó elfogadni, ami kanálon van, vagyis amit nem ő maga tesz a szájába :shock: Így aztán már 7 hónaposan a kezébe adtam mindent. Nem fullad meg :wink: Jó, amíg nem volt foga, addig csak olyat, amit el tud nyammogni (száraz kenyér, főtt krumpli, répa, párolt alma, banán....)Mostmár persze a 6 fogával szépen lereszelgeti magának az almát :lol: Na nem eszik belőle baromi sokat! Míg mi megebédelünk, addig elmorzsol annyit, ami reszelve kb.2-3 kanál lenne :D Én csak olyankor kínálom, amikor mi is eszünk, de ha mi eszünk, akkor mindig odaültetem.
Az átalvás meg igazából mindegy. Mi egymás hegyén-hátán alszunk, szal csak akkor rossz, ha kint alszom el Zsolti mellett, mert akkor vándorolni kell, de ha aludni bekúszom (ami azért gyakoribb), akkor a szopi nem zavaró. Iván még Linda születése előtt sem aludta végig az éjszakákat (1x még felkelt 6 körül, hogy "Anyu?"), csak ha vele aludtam. Mióta Linda megszületett, azóta pedig édes3asban szundizunk, szal alszik :)

VERO Asztaaaaaaaaaaaaa, oké, hogy sok kiló, de azért az "előtte-utána" az sokkal meggyőzőbb, mint a számadat :wink: Szal bazi vékony vagy! :lol: LÁnyok meg szépségesek még mindig!

TIMI hasonlítanak meg nem is...mmint a csajok :D János nem túl edzett! Iván 1 évesen már vígan felközlekedett egyedül a szobai csúszdán 8) Jóóóóó, ő olyan izgőmozgó maki :lol:
Sztem nem olyan "komolyak" Linda adatai. Most néztem, hogy Iván ennyi idősen 9200g és 76cm volt...
Nekem az a vicces, hogy Linda 68-as farmer hord...de Iván is :lol: Legalábbis nyáron én simán ráadom, mert ami anno hosszú naci volt, az később 3/4-es lett, most meg térdnaci :lol: :lol: :lol: A dereka meg tök jó! A 104/110-es úgyis leesne róla :lol: Az oviban is 62-68-as pamut sortokban volt már tavaly is meg még itthon most is. Sőt...ahogy nézem, ezek talán még jövőre is jók lesznek :lol: Nincs elméretezve!!! Nem azért. Csak ilyen kis egyszálbél, de ezt Adrinál te is ismered gondolom :wink:
És neked egy kép! Tegnap szülinapi zsúrban voltunk...
Kép

Mennem kell....Hív a csajszi

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!

Ez a kép nagyon cukor!
Majd még jövök!
De ezt nem hagyhattam szó nélkül!

Sok puszi

ancsaboszi
 
 


Szép jó estét!

Na most már itt! Délután is olvastam, csak lámpával a kezemben nem tudtam írni!

Megírtam egy panaszlevelet egy kedveset!
1,5 éves csúcsszuper mosogépünknél múlt héten volt itt a szerelő, megszabadított 11. ezer forintól, és most ma (azóta ) a 3 mosás után megint kiírta az a hibakódot amit múlt héten! Remek és nem folyik le a vize! Így én kezem centirzett! Holnap reggel hívom őket, de ma már hagytam egy … érzéki üzenetet is nekik!!!

Ren, Timi!

Bocsi az elírásért!
Nem voltam túl jól,. Késő volt, szóval nem tudom, mért írtam bölcsit, hisz itt még a távolban sincs :-)

Timi!
Igen, igen, olvastam hogy mért nem jár Adri oviban, de írtam is hogy kaptam rá később választ! Nem teccet látni.
Viszont a korházat azt nem láttam! Mondom szánom bánom, de visszaolvasni nem tudtam!
És hogy hogy ez? Ide ment a Kútből a szülésznő?

Igazolás elfogadva. És Apával együtt nézitek esténként a focit?
Édes lehet Jáz ahogy kiabál, hogy gól!

Köszönjük a gyógypuszókat, talán ma már ideért valami!! már kicsit jobb! Vagy az inhalálás, lámpázás, alvás és az hogy ma vettem be az utolsó antibiotikumot segített.

Akkor legalább vannak saját bodriai Zizinek! Én is úgy örülök, ha vehetek ruhát Szofinak, nálunk a 74-es méret volt nagyon kevés, így azt vettem!
Fogok írni!
Kedvem van, csak erőm....


Nagyon édes ez a mászós kép! Olyan mintha valami balatoni strandon készült volna!
Szép a pocak!

Igen, egyetértek!
Vagyis tapasztalatatot tudok mondani! Lara január végén lett 3 és hát ugye Hugika már akkor ott volt két hónapja! És amikor elkezdett nőni a pocak, akkor már figyeltük, simogattuk, és úgy nézett ki hogy értette!

Verokám!!!
jaj mért nem???
Irgum meg a burgum!!! a sok munka??!!
de akkor irány Anglia ugye???
Nagyon jók a képek!!!
gyönyörűek ezek a királylányok!!!!

Hú, de sovány vagy!!!
Tessék menni a Daubnerbe és enni valamit!!!!
Nagyon el tetszett fogyni!!!!
kezed hogy van???
(bocsi, ha erről is lemaradtam)
és mért nem készült rólad kép!!! a kutyafájátok (ahogy Lara mondta)

Orsi!!!
Mennek nektek/Értetek a drukkok!!!!

Reni

Akkor Ti jól kihasználtok egy ruhát! Tök jó!
Nekünk egy 92 rövid nacink van.(nem is értem hogy lehet jó) Amúgy 116-os ruháink! Bár van ami derékban nem jó, de hosszban kell.

Na a végére is értem!

Jó éjt!

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Tigris!

válasz a ládádban!hacsak el nem fújta ez a bolond szél!

ancsaboszi
 
 


És akkor két kép az úszó Dundy Ladyről!
:lol:
Már kétszer voltunk, végre Ő is mehet! és imádta!
Bár a képeken nem mindig ezt lehet látni!
De vizicsibe lesz Ő is!
Hát volt kitől örökölni.

Kép

Kép

és lelöttem magam!
Szép álmokat!

ancsaboszi
 
 


Szavazzatok a www.heted7vigassag.hu oldalon a lakodalomnál Moksony Gáborra és Hruska Beára!!!
Köszi
Hajrá Kemence!

ancsaboszi
 
 


Sehol senki?
Máshol nincs ilyen "gyönyörű" idő?


Szép napot!

Puszi

ancsaboszi
 
 


tényleg jók a sok képek a gyerekekről!

Timi, én tökre íg ygondolom mint te. kolos 2 éves volt mikor jött noel és csak annyit fogott fel belőle, h kitúrták a helyéről. anya csak az idegen babával van. próbálok ez nem teléjesne így van, mert sokszor van noel a hátamon és akkor tudok K-val játszani. de még most is, h vlmi baja van velem K-nak bátnja a N-t. :(

Ancsa,
De édes úszó-Szofi. :D
mosógéped megjavult? szüleimnek is a hétvéégn ment tönkre, venniük is kell újat.

Renáta, vicces, de én is a tavalyi, meg azelőtti gatyákat adom K-ra. :) rövidnacinál ami tavaly térdalatt ért, most fölötte. derékban meg nem nőtt olyan nagyot. rá is nagyok a 92/98as gatyák pociban. nem tudom kire szabják őket, pedig K nem is nádszálkirályfi.


Vero, tök jól nézel ki, meg persze a fürtöscsapat is. :lol: de elmennék én is a trófeába (ott készültek a fotók igaz?...jókat lehet ott enni. :lol:

tegnap voltunk csípőUHn noellel, minden rendben. meg a gyerekdokinél is mert tiszta pöttyös lett, nem tudjuk mitől. vlmi allergiás reakció, kapott fenisztil cseppet. nem ettem semmi olyat, meg ő is csak barackot kapott. azt gyanítjuk, h talána a tüsfürdő mert együtt fürödtek kolossal, és nem a saját gyógyszertári kencével lett lemosdatva. annyira érzékeny a bőre. teljesne má mint Kolosnak.
snooopy
 
 


Hali!

Most csak egy gyorsra, mert mingyá elalszom. :roll:

Boszi!

Igen, azért a SZI, mert ide ment a szülésznőm. És mivel Mészi még konkrétan nem tudja, hogy mikor kezd/kezdhet a II-en, ezért megbeszéltük, hogy marad Rita a "befutó" , mert az Ő helye már tuti! :wink: Meg nekem Rita a tuti! :wink: Attól függetlenül, hogy bírom a dokimat! 8)
Szofi egyébként a második képen épp merülni készült vagy "kimerült" a lemerüléstől? :D Nagyon cuki!

Orsi!

Örülök, hogy egyetértesz! :wink: És annak is, hogy Noel csípőjével minden okés! :wink:
Gondolom nálatok is ramaty idő van. :? Hogy bírja Koli a bent létet? Vagy teper kint gumicsizmában és "esőfelszerelésben"? 8)

Ren!

Köszi a képet! :wink: Látom nálatok is "golyófej és hosszúfej"! :lol: :wink: Nagyon aranyosak. És milyen volt a buli? Iván ovis társának volt bulija, vagy más ismerősnek? És hol voltatok?
És bocsi, nem akartalak megbántani Linda kilóival. :oops: :roll:
Ha jó egy anyatej, akkor jó! Tudom én, hiszen uncsitesóm lánya, aki 5 hónappal fiatalabb Adrinál, Ő is mindig többet nyomott a mázsán, mint Adri, pedig kisebb súllyal született. De hát az ő teje, sokkal zsírosabb volt, mint az enyém, és Roni simán hízta az 1 kilókat havonta, míg Adri a minimális fél kilót. És most is, míg Adri "csak" 16,3 kiló, addig Roni 20 kiló! De ez szerintem azért ez nem csak az anyatejtől, de "fajtától" is függ. :wink:
Na nem ragozom tovább. Úgy is tudom,hogy érted, mit akarok Neked mondani! :wink:
János pedig sosem volt edzett! :D Már a Nagyokat is úgy féltette, hogy csak na. De ez Anyukájától ragadt Rá! 8) Mami ilyen "túlféltős"! :roll: De azt hiszem, hogy Zizi mellett edződni fog.....nem is keveset! :twisted: :wink: :lol: Zizi nem egy Adri-fajta, hogy vigyáz magára! :wink: Ő sokkal vagányabb és merészebb....mint az anyja! 8)
És igen, se külsőre, se belsőre nem hasonlítanak egymásra. :wink: De én nem bánom! :D A lényeg, hogy szeressék egymást! :wink: Viszont arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy Pocilány melyikükre fog inkább hasonlítani. :wink: Vagy lehet, Ő lesz a harmadik "fajta"?! :wink: Viszont azt nagyon szeretném, ha a szopizást és a kajálást inkább Zizitől "örökölné"! :wink: Mondogatom is Neki, hogy "remélem olyan jó evő leszel, mint a kisebbik nővéred"! :lol: :wink:
És tényleg. Tesódékkal mi a helyzet? Tervezik már a babát? Vagy várnak még? Sógorod már teljesen jól van a nászutas affér után?


Ma voltam Ritánál SZI-ben. Megkukkoltam a kórházat. Tényleg szép és nagyon komfortos. A szülőszobák is szépek. Mondhatnám jobbak, mint a Kútban voltak. Mindegyikhez van külön saját fürdőszoba, labda, sámli meg ami még kell. Az Ikea szobában van a franciaágy meg egy sarokkád is. Szóval mindegy, hogy melyik jut nekem, tuti jó lesz! :wink:
Viszont abból a szempontból "rosszabb", hogy tök kicsi a folyosó, ahol a látogatókat lehet fogadni és ahol le lehet ülni. Van talán 3 pad, oszt jó napot! :roll: Na mindegy. Nem mintha egy hadsereget várnék látogatóba! 8) De ezen lehetne javítani.

Zizit holnap viszem első bari oltásra. :roll: Aztán a másodikat majd a 18. hóssal együtt kapja!

Megyek aludni. Holnap ha tudok, jövök!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Ren!

Vicces, de nálunk is simán hordja Adri a 98-as rövid gatyákat! :lol: :wink:
Derékban pont jók, a háromnegyedes gatya most térdig ér, a térdig érő gatya meg rövid gatya. Szóval tényleg ezek a méretek....! :shock: :wink: Nem megy el rajtuk az ember, az egyszer tuti! :D
Viszont pólókból azért a 128-as már kell! :wink: :D

Most már tényleg mentem!

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!

Anyukád? Mamád??? hogy vannak?

Ha veled van baja, akkor bántja Noelt?
Örülök, hogy minden rendben volt csípőszűrésen, na mi azon még nem is voltunk!
Viszont ma hívtak a kardiológiáról, hogy ne jövő hét csütin, hanem szerdán menjünk! Remélem addig sikerül meggyógyulni teljesen!
Mosógép? Áh dehogy! Ma hívtam a szakszervizt, és ha 12-ig bejelented, akkor holnap 12 és 6 között jönnek ki. Közöltem,hogy nem vagyok hajlandó fizetni! Hát nagyon remélem hogy nem kell kidobni, úgyanis 2008. december 30-án vettük, és nagyon nem két fillér volt, úgyhogy azért is nagyon mérges vagyok! De azért holnap lesz egy két kedves szavam a szerelőhöz is. Pasi mondogatta nekem a telefonba, hogy hát kiszállást lehet hogy kell fizetni, mondtam hogy ne vicceljen már szerdán volt itt a pasi, és most ismét jön, és még ezért én fizessek. Hát remek.

Hát új tusfürdőtől simán lehet, nálunk meg fordítva van, Larának van extra érzékeny bőre, Szofinak meg nem!


Timi
Látom itt voltál, ezért rád kattintottam a skype-n, hátha látsz.
Írtam!

Mészi elmegy a Kútból? Miért? És akkor a II-re megy? És mentek vele csajok? Már akit érint?

A második képen, egy karián fog átbújni, de szigorúan a víz felett, vele 6 hónapos kora után kezdtük, és nem is merült még, ez még csak a második alkalom. Nem is nagyon fog. Imádja a vizet, azért visszük, nem a reflex miatt.

Adri tud magára vigyázni, és akar is? És kicsinek is ilyen volt? Tényleg ez számomra új? Nálunk Lara nem tud.

Az jó, ha már most mondod neki, hogy mit szeretnél! Én hiszek benne, hogy bejön!!! és akkor nagy zabagép lesz!
Hajrá oltás!

Borzalmas ez az ismét tél!
Remélem holnap már tényleg jobb lesz az idő! Mert ezek téli progik, hogy gyöngyfűzés, gyurmázás, rajzolás állandóan..... még jó hogy nem kell havat lapátolni!

Judy?
még nem pihented ki magad?

TEncikém,
most melyik vizben pancsiztok?

Szép álmokat mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


sziasztok,

megvagyok, de csak olvasni volt időm... :oops: Igyekszem jönni, de most csak ennyire futja... Indul az év végi diliház :roll:

Hétvégén Pécsre megyünk, jövő héttől meg teljes erővel zárok, szóval igyekszem idejutni, de nem ígérek semmit... :oops:

Minden gyerkőc gyönyörű a képeken (azokat persze megnézegettem :D )

Vero,
szemtelenül vékony vagy :shock: Most aztán már abbahagyni ám, különben elfogysz!!! :D

Ennyire futotta most lányok... Próbálok jönni, ha van szusszanásnyi időm... Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi, lehet, hogy az időtől, a bennléttől de Kolos extrém nyűgös volt a napokban. mindenen nyafogott, öcsém el is bújdosott a szobájába mert nem bírta hallgatni.
most már szépen süt a nap, remélem így is marad. olyan lehangoló ez a nyár. idági 1 hete volt jóidő, én ilyenkor már szép barna szoktam lenni :lol: most meg...hófehérke elbújhatna mögöttem. :lol:

Ancsa, brutál áruk van a mosógépeknek (is). nem tudom mit tud a többszázezres, szerintem az olcsóbb is kimos mindent. :) szüleim is bújják a netet mert venniük kell egyet. előtte whirlpool volt és állandóan baj votl vele, már többször szervízelték, meg anya utálta mert belerohadt a mosószer, nem lehetett kimosni. :evil:

jaj csajok Noel megint nagyon rosszul alszik...nem tudom mi van már megint! :cry: hulla vagyok... visznt Kolos elég jól f8kor kelt ami tőle elég szokatlan.

na megyek takarítani amíg N alszik
snooopy
 
 


Nagy a pangás!
De végre jó idő van!! szuper!!!

Judy,
azért vigyázz magadra, és csak szuszogj! És ha van időd, akkor gyere!

Orsi,
nekünk is az említett márka van, 6. érzék!
És itt volt a szerelő!Jót veszekedtünk! Már felhívott előtte, hogy megnéztem a szűrőt, mert ha megint idegen test van benne, akkor fizetnem kell, mondtam hogy tuti nem tettünk bele semmit, és nem fogok fizetni, mikor ugyanaz a hibaüzenet, mint múlt héten.
Mert Lara most nem ment a közelébe, és én meg nagyon figyeltem, szóval most tuti nem tettünk bele semmit.
Na megjött, és közölte, hogy tuti megint a gyerek volt, és hogy ez nagyobb darab mint az előző, mondtam hogy nem lehet, akkor az még a múlt heti, de hát Ő nem, mert Ő ugye jól dolgozik.
Ja múlt héten egy rózsaszín fehér gumi jött elő.
Na én magára hagytam, de közben annyira ideges voltam, hogy közölte, hogy lehet egy nagy zokni, és hát megállt, és megkérdezte, hogy csinálja-e, mert ezt nem tudja garanciába.
Hú, azt hittem...... de mondtam, csinálja. Majd meglátjuk,...
na hát elővett egy rózsaszín sárga, fehér micimacis szétszakad bugyit, aminek ugye már múlt héten előkerült egy darabja. Szóval tuti, hogy az annak a darabja volt, de majd elküldöm a helyszínelőknek, hogy rakják össze.
De a végén nem kért semmit, próbált viccelődni kecskékkel meg káposztákkal, szerintem látta rajtam hogy majd szét vet az ideg.
Szóval kiszedte, és most már mosok is.
És remélem hogy jövő hét szerdán nem jön megint.

Többiek merre?

Veró? Csajos napok? Mik a nyári progik?

Tenci?
Kert, kert és kert :-)

Timinek
felmentés a foci miatt,

és a többiek?

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

JUDESZ-látom buli jól sikerült-jók a képek!!! :D :D :D és ahogy nézem nálatok is minimun két torta dukál :lol: :lol: :lol: ebben a jó időben a hernyó bekerült Ancsaszobába??? :roll: :lol: :wink:
és meggyógyult teljesen kisasszony???-habár a képek alapján nyomát sem látni..... :lol: :lol:
munkához kitartást...de ha van meló az idő is gyorsabban megy :D :D
adóvisszatérítési ügyünk....megoldódott-már utalják a lóvét-könyvelési hiba...Mikeyhoz csapták tavaly ezért volt kavarodás,de nem értem az okés hogy egy név,de a többi adat na meg az adószám??? :roll: :roll: :roll: :roll: és ha pont nem egyezik a tavalyi összeggel??-akkor valszeg hagyom az egészet és úszik a lóvé...... :!:

RENÁTA-csatlakozom a ruicak évekig hordjuk bandához :wink: :lol: Mikeynak minden nagy derékban,most is épp olyan térdnaci van rajta ami 12-18hóig :lol: :lol: hosszúnaci a zicceresebb-mert ugye hosszban már nagyobb méret kell-de azoknak meg akkora a dereka...... :roll: :D
levendulaolaj megjegyezve...köszi :D :D ha bevetettük majd írom a hatást :wink: :lol: :wink:
ez a tesós kép....elolvadok :D :D :D :D és mindketten megülnek és még a kamerába is néznek!!! :lol: :lol: :lol: hogy is van ez ???van valami varázsszó??? :wink: :lol: :wink:

TIMI-kalapos csajaid nagyon szupik!!! :D :D :D :D Adri mint kis művészpalánta...Jáz meg :lol: :lol: :lol: nem veszélyes úgy egyedül ott a magasban???-én Benedeket tutkó egy másodpercre sem engedném el-már nem ott lenne :roll: :lol:
és Timifejes képpel még lógsz!!!! :wink: :lol:
amúgy a változást én kérdeztem-de a kérdésem nem a tesókérdés felé irányult-hanem a változás rajtad,hogy nől poci..... :D :D vágom,hogy Jáz nem érti mi az a kistesó-de a külsőd,hogy változik.....érted??Benedeknek feltűnik ha épp fekete a körmöm,vagy hogy tök rövid a hajam...szóval ilyenek....és a hasad gondolom előre felé tolódik :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: és annyira gizda voltál :P :P hozzáteszem most is az vagy :wink: :lol: de hármaska nyomul :wink: :lol:
kórházhoz még....akkor hajrá SZI-biztos jó leszés hogy Rita melletted az csak megkoronázza a szülésedet :D :D :D ügyeletes doki???-ugyan máááá-lehet a fogadott dokid be sem érne,amilyen gyors vagy ebben....Jáz is nagyon sietett,hármaskától mit vársz?? :wink: :lol: :wink:
oltás megvolt???

VERÓ-csodaszépek lányok :D :D :D éééés tényleg nagyon vékony vagy!!! :D :D ez a 20éves versenysúlyod???? :wink: :lol: nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :wink: :lol: :wink:

ANCSA-Szfidó/tetsz a bév/ :wink: :lol: :wink: következő vicsibéd!!!-de tudjuk a név kötelez!!!! :lol: :lol:
és miért a szíved csücske Kemence?? :D :D sokat jártok oda??? :D
mediben jó a víz:23fokos-ez nekem mint dunai csajnak meg sem kottyan....de gyerkőknek még hideg....és az idő is.....lehetne fűteni,de majd az idő.....ha meleg van 2nap,talán hétvégére jó lesz.....
nyaralás???-hááát most tv-be fektettünk :roll: :D :D max hétvégén le tudunk menni balcsira Siófok mellé ott van nyaraló/szőlészet Mikitesóéknak....de oda bármikor :D
gondolkodóba ejt,hogy itthon is nagymedi,játszóudvar várak csúzdák bográcsozás hideg lakás.....és társaság mindig van-na meg itt a Duna :lol: :lol: hajó,vizisí meg a többi....szóval ercsi nyár lesz idén :wink: :lol: :wink:
ma már kint vagytok??
kardiológiára ellenőrzésre mentek???milyen időközönként jártok??
meggyógyultál???
éééés mosógép? :roll: :roll: vagy váltasz kézi centrifugára??? :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

ORSI-jön még a jó idő!!!! :wink: :wink: vagy a végén szoliba kell menni??? :roll: :D
és igen tényleg két különböző srácod van.....mi van a kiütésekkel?javult valamit???
alvást sajnálom......ilyenkor gondolkozol hármaskán??? :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hali!

Tenci!

Okés, akkor értem a kérdést. Hát hogy hogy viszonyul Zizi a pocakhoz....ez változóóóóó! 8) Eddig, ha mondtam Neki, hogy simogasd meg Pocihúgit vagy adj egy puszit Neki, adott. Most 2-3 napja, ha felhúzom a pólómat, hogy simi vagy puszi, visszarángatja a pólót a hasamra és kajánul mosolyog! :lol: :wink: Annyira nem vizslatja a pocimat, mint ahogy gondolnád. De szerintem ez a lenge pólónak köszönhető. Vagy nem érdekli. 8)
Oltás meg volt. Kb. 10 másodperces sírás volt, míg benyomták a tűt meg a cuccot, aztán kész. Viszont az összes kisbabát....3-an tudunk egyszerre bemenni a dokihoz......nagy érdeklődéssel figyelte és "baba-baba" megszólításokkal illette őket! És magyarázott is Nekik. :wink:
Hát majd kíváncsi leszek, hogy mit csinál majd a "saját babájával" ha majd itt lesz köztünk Pocilány! :wink:
Rita meg remélem bent lesz, vagy be fog érni! 8) Mert azért ha Dunakesziről jön...... :roll: 8) De megkért rá....Ziziből kiindulva :D ......hogy ha lehet, akkor az első fájásnál hívjam fel és induljunk el befelé. :lol: :wink: Nem is tudom miért mondta ezt! :lol: :lol: :wink:

Boszi!

Megmondom őszintén, hogy még nem kerestem Rád "Bernáthként" skypon. :oops: :roll: De igazából nem is skypolok már egy jó ideje. :roll: És ez nem a VB óta van így.
Örülök, hogy mosógép megjavult és nem volt akkora a hiba. De hogy tud belekerülni ruhadarab??? :shock: Mert hogy ne adj Isten a gyerek egy picike lego darabot benyom, azt még elhiszem és tudomásul veszem, de hogy egy ruha hogy tud belekerülni?
Na mindegy. A lényeg, hogy most már moshatsz! :wink:
Nem csak Mészi meg el a Kútból, hanem a legtöbb doki. Vida az tuti marad meg a Harsányi vagy hogy hívják és összesen 5 szülésznő. (Klári, Keszegh Évi, Margó, Móni, Ancsa) A többiek....szülésznők.....mind elmennek. De ha felmész a Maternitys oldalra, láthatod, hogy melyik dokik képei maradtak fent. A többi dokinak június 30-a éjféltől szigorúan tilos a belépés a szülészetre! :shock: :roll:
Mészi akiket kellett kismamáit...tehát akik nyárra voltak/vannak kiírva...... , nagyon korrektül "átirányította" másik dokikhoz....mert július 5-től megy szabira és a II-en meg csak valamikor aug. közepén-végén kezdhet. Szóval van/lesz még papírmunkája amit el kell, hogy intézzen mielőtt melóba léphet a II-en. Meg akik június legvégére voltak kiírva, azokkal is beszélt, hogy ha szeretnének tud ajánlani másik dokit, ha kellene, mert ugye lehet, hogy valaki pl. június 29-re van/volt kiírva és mondjuk nem szül meg csak július 1 után, akkor ne legyen gubi. Akik meg csak szeptember utánra vannak kiírva, azok meg mennek/mentek vele. Szóval mondom, nagyon korrektül intézte a dolgait a kismamijaival szemben. :wink:
Szofi úszás megértve! :wink:

Orsi!

Valszeg ez az időjárás betett megint Noelnek! :? Meg Kolinak is.
Adri is eléggé ki van már a bent léttől. :? De ma már szambázik odakint, bár a medencébe nem mehet be, mert csak 22 fokos a víz és nem akarom, hogy megfázzon. De ha tényleg az lesz amit az időjósok mondanak és hétvégére visszatér a nyár, akkor hétvégén már medizünk! :wink: Meg grillezünk is, mert vettünk grillt. :wink: Mindjárt megyünk az Auchanba és beszerzünk hétvégére húsokat....pácoltakat.....hogy ki tudjuk próbálni milyen. :wink: :D

Judy!

Kitartást a melóhoz! És jössz amikor tudsz! :wink:

Vero!

Te merre te lány?! :lol: Négy Csaj már együtt nyomja az ipart? :wink:
Jól vagytok, minden okés a Lányokkal?


Most megyek, mert Lányok felébredtek és megyünk Ósanozni. :D A mai délutáni meccsem, így kimarad! :roll: De majd este nézem a másikat! :wink:

További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

na egy rövid beugró, ma férj máshol meccsezik...

Szóval melóban indult az év végi zárás, meg ugye van más is - főnököm kezd bevonogatni dolgokba, bár aranyos, mert úgy intézi, hgoy fél5 után már ne nagyon legyen melóm, hogy tudjam menni Ancsáért :) - úgyhogy kicsit elhavazva. Nosztalgok is kicsit, mert a spanyolokkal ugyanolyan nehéz szót érteni, mint az aussiekkal anno :)

Ancsa jól van, nagylányosodik (ezt már a bölcsiben is mondták :D ), már 3.napja babakocsi nélkül járunk bölcsibe!!! És a héven ha van hely, akkor már nem ül az ölembe, hanem szigorúan mellém :D Copfokat kell neki csinálni, nyakláncot kellett vennem (ma az utca közepéről kellett visszafordulnunk reggel mert otthonhagytuk) és hátizsákkal vonulunk bölcsibe reggel :D

Ren, Steff, Vero,
nektek is köszi a köszöntést :D

Barátném megszült ma, sürgősségi császárral. Igazából a vérnyomása volt magas, meg fehérje volt a vizeletében, de ezeket rendbehozták nagyjából, csak ugye ilyenkor már kórház végig. Aztán ma a baba szivecskéje elkezdett picit összevissza verni, úgyhogy már tolták is a műtőbe. Beszéltem vele azóta, jól vannak mindketten, baba 3150g és 52cm, 9/10es Apgarral jöttek ki, úgyhogy valószínüleg nem is tartják bent őket sokáig :)

Timi,
Hanna nevében is köszi :D Hétvégén megyünk, szombaton lesz a buli, így állapodtunk meg a hugommal, hogy ne mosódjon egybe a két csajé :wink: :D

Ancsa,
úszóSzofi is édes :D Erről jut eszembe, ígértem neked úszós képet még valamikor ezer éve... :oops: Akkor most rakok is fel:
Kép decemberi Kép mostani Kép brekkancs a fürdőkádban :D

Ren, Timi, Orsi,
Ancsa is 68/74-es rövidgatyákat hord... pólóból meg 86os...

Tenc,
örülök, hogy megoldódott :) Hát igen, ha nem szólsz, akkor simán benyelik :roll:
Hernyó kint van a teraszon, de nem is nagyon vagyunk itthon így hét közben... Este nagypapanyúzás van általában :D

Hűha, akartam még, de most ennyi maradt meg abban a szita agyamban... :oops: Majd próbálok még jönni, ahogy tudok...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na fejtem!
remélem holnap már nem kell!
:lol: vagyis tudom hogy nem!

De közben elolvastam a napi termést!
:-)
Most megyek mosogatni, majd jövök!

Timi!
Látom levelem olvastad, majd írj!
TE kérdezted, hogy mért nem látsz, én arra írtam az emilben, hogy talán mi lehet a név, amin megtalálhatsz!

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Szia Tencikém!!!
Jó téged is látni! :-)

Hát ha nem is a szívem csücske az övé, de van egy hely a szivemben, ami Kemecét illeti:-)
12 éves voltam, mikor odaköltöztünk, és igaz, hogy általános után már koleszos voltam Vácon, de azért mégis Kemire mentem haza. Szóval sok szép emlék, és Anyukám most is ott lakik, így oda járunk haza :-)
igaz tavaly nyáron voltunk ott utoljára, de hiáynzik!! és Szofi még nem is látta.
kielégítő volt a válasz?

Hát igen, megértelek, aki ilyen szuper helyen lakik, az egész évben nyaral.
Mesepark?? :-)

igen, voltunk kint végre ma már kétszer is!

Igen, ellenőrzésre megyünk a kardiologiára, hát az Szofikától függ, úgye miután mütötték havonta kellett menni, aztán április 13-án azt mondta a doki, hogy jól van, így elég ha július 1-jén megyünk. De aztán hivtak, hogy ne csütin hanem szerdán menjünk, így hogy mikor megyünk legközelebb, azt nem tudom. Remélem majd csak télen!!!

hát még nem teljes a gyógyulás, de igyekszem!!

13 perccel előtted írtam, és abban leírtam a mosógép sztorit!
Most is megy a gép!!
van mit behoznia!!!

Tigris,
Sajnos be tud kerülni a ruha, zokni, meg hát egy Lara bugyi simán!!!
szóval vigyázni kell!
És hát a gyerekek amúgy is ügyesek, ők mindent megoldanak amit TE nem is gondolnál :-)))
ja, ja hát igen, öregedtem ma pár évet, úgy felidegesített a pasi, hogy remegtem. De tényleg a lényeg, hogy már minden ok!!

Vida marad? Hogy hogy?
Pont Ő?

Na megnéztem, a honlapot ismét!
Bár tudtam, hogy az én dokim marad, hisz Ő már régi darab, nem megy sehova.
De meglepődtem, hogy egy szuper kardiológus is van a csapatban.
Azért igyekeztek tényleg jókat idehozni!!!

Mészi mért nem marad?

Ez így természetes, hogy így bánik egy orvos a páciensekkel, ez a normális!

Judy
Édes lehet Ancsa, hogy már ilyen dolgok érdeklik!


De jó!!
gratulálunk a barátnődnek!! szuper értékek!!!
sok tejcsit Nekik!!! és sok, sok egészséget!!!

köszönöm a képeket, nagyon jók!
De mégis a legjobb a fürdőkádas, olyan kis imádni való!!!
ágyát kedveli még vagy már?

Kriszta már telejsen elment innen?

Jó éjt!!

ancsaboszi
 
 


IVÁNNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D :D

ANCSA-okés így már értem! :lol: :wink: :lol: és tessék belehúzni,Szofit is bizti érdekli ez a csodás hely!!! :wink: :D
mesepark---áááá azért nem,ez Panorámapark :lol: :lol: :lol: olyan Elcsicses :D :D :D
örülök,hogy mosógép megoldódott-és tényleg olyan bosszantó dolgok ezek.... :roll: :roll:
Lara/Szofi páros működik???-nincsenek konfliktusok??? :roll: :D
Kriszta meg passz...... :roll: :roll: :roll:

JUDESZ-jók a képek-nekem is kádas....tappancs/kobak kép :wink: :lol: :wink:
szóval kisasszony kitörölve a szótárból???akkor mostantól nagyasszony :wink: :lol: :wink: hiába öregszik :wink: :wink: :wink:
és mi van a hátizsákban??? :roll: :D
havernődnek gratula!!-szép méretek....Katinál is magas vérnyomi miatt volt sürcsászi....így volt a legjobb :D és mi lett a neve?

TIMI-Jáz egy hős...és megnéztem volna,hogy dumál :D :D :D Benedeknél nincs nagy duma...de annál aktívabb mozgás :D :D és olyan édesen magyaráz,kézzel lábbal mutiz és akkorákat nyög....Mikey aktívan tanítja beszélni....mondjad-mondjad-mondjad-mondjad :lol: :lol: :lol: :lol: gondolom mondaná de még..... :lol: :lol: :lol: majd ha ketten lökik a dumát :wink: :wink: :wink: :wink:
ha megyek Érd felé rád csörgök.... :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Renáta, múltkor említettél egy homeos szert. az jó? vlmi m-betűs. fogzásra. megint nagyon rosszul alszik N. szerinted a viburcol, vagy osanit nem jó? adagolást nem tudok az osanitra de nagyon dícsérték páran. (nem itt csak olvastam a neten)
snooopy
 
 


merre csajok???? :roll: :D

TIMI-FINITÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: