Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Bocsi, jól elszaladt ez a hétvége...ide se jutottam...

Timi,
Anyuékhoz megy Érdre :D Ott lesz a közeledben - meg esténként én is mert azért még nem hagyjuk ott egyedül több napra - nincs még hozzászokva :D

Tenc,
Jaja, megcsináltam mindent amit akartam, jól ki is fáradtam :D De legalább úgy tűnök el itthonról pár napra, hogy minden oké - aztán úgyis kezdhetem előlről :roll: :D

Vero,
köszi a gyógypuszikat, ideértek :D Kölyök éli világát, a világon semmi baja, csak csöpögtetem a szemét - amit utál ugyan, de azért aranyosan odafekszik az ölembe, mert tudja hogy kell. Közben meg jól összeszorítja a szemét, aztán csináld anya :D
Most már küldhetsz nekem is gyógymanókat, mert úgy néz ki én is elkaptam :oops: legalábbis tegnap már fájt a szemem, most meg váladékozik :roll:
Hozzád is küldök valami +++ energiát, mert tényleg mindig van valami :? Bár szerintem már unatkoznál ha nem lenne :wink:

Na megyek, be kéne szegni a falvédőt... Amíg a mintát csináltam, addig folyton előkapkodtam, ehhez a beszegéshez nincs hangulatom - de anélkül meg nincs kész :D Szép napot ebben a ragyogó napsütésben!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

tudom régen voltam. :oops: lusta dög vagyok...de azért mentségemre legyen mondva, elég sz*r éjszakák vannak mögöttünk. fogzunk, már van alul kettő. :)
be-benéztem néha, megpróbáltam olvasni...látom sokan betegek. Ancsának gyógypuszik, meg Judy neked is.

Vero a lányoknak is mennek. fárasztó lehet, h mindig elkapnak vlmit.de legalább a kedved jó-úgy látom. :)

Timi, veled /veletek minden őké? Jáz kisördög még mindig? medig tart az ovi Andrinak? mindjárt szünet igaz?

Steffi, örülök h újra itt vagy Te is.

Sissy, nagyon édes a kisfiad. látom tejciben nincs hiány, szép nagy baba. :D

Borsa, így útólag nagyon boldog szülinapot Emmának!!!!!!

Tenc, fiaid jól? most, h jó idő van gondolom kinn. és Tesókád?? kérünk még képet a babáról. annyira cuki amit felraktál.

rólunk egy picit: megvagyunk, de ahogy írtam is Noelt borzastóan megviseli a fogzás, már kipróbáltam egy csomó homeós szert, de egyik sem vált be, avyg cak nem hiszem benne eléggé? :roll:
azért van egy jó hír is: ma éjjel csak egyszer kelt. úgy látszik most hogy kijött akét fog, kicsit megnyugodott a szervezete, békénhagyja kicsit, de tudom, h ez csak átmeneti. még 18 fog hátravan. :(
Kolos egyre több szót használ, igaz a maga nyelvén, csak mi értjük az apjával mit dumál. :lol: de legalább már nem csak mutogat. és tegap nem adtam rá pelust és a wc-be pisilt! többször is. szóval haladunk ezzel is.

na megyek mert noel alszik és még ki kell teregetnem.
puszilok mindekit, megpróbálok gyakrabban jönni.
snooopy
 
 


TIMI-na mi egész hétvégén pihi??-és F1-nem is volt :lol: :lol: :lol: -miért is hittem??? :idea: :idea:
Jázzal minden rendben???-mármint írtad,hogy lázas....és azóta?
hogy bírod a hirtelen jött kánikulát???-medit felállítottátok??? :D :D
lekvárok készülőben???-csak kiabálj ha üveghiányod van....ebben tudok segíteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

JUDY-Ancsamamanapok beszámolót kérünk :D :D :D remélem teljesen meggyógyult....és Te hogy vagy???-elkaptad? :roll: :roll:
milyen szupi falvédőt kreálsz???-képet kérünk!!!! :wink: :lol: :wink:

ORSI-épp akartalak keresni....és íme itt vagy :lol: örülök,hogy alvás jobb...habár amiken már átmentetek....nem semmi :roll: :roll: hamar kijött a foga Noelnek-reméljük a maradék 18at jobban viseli majd :D
Koliduma beszarás lehet-annyira édesek tudnak ilyenkor lenni :wink: jön a nyár lazán leszokik a pelusról!!!!! :D :D :D
srácaim???-áááááá nem is mondom :lol: :lol: :lol: nagyon kemények-és egyre jobban 1000ördög veszett el bennük!!! :D :D minden okés velük..... :D :D
nem tudom....utcában tegnap Kolinévnapot ünnepeltek....mondjuk nem is tudtam,hogy Koli a kissrác-Márk a neve.....
Ha Kolinapot tegnap tartottatok-akkor Boldog Névnapot elsőszülöttednek :lol: :lol: :lol:

VERÓ-tényleg uncsi lenne ha nem történne valami :roll: :roll: de igazi túlélő vagy hozott jó genetikával!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: voltak már kacifántosabb napjaid is.....és a humorod hogy megvan-külön öröm!!!! :D :D
amúgy helyzet javult???

Mi tegnap medit állítottunk....ha ilyen jó az idő csütörtök fele már fürcsizhetünk is :lol: :lol: max kicsit rásegítünk :wink: :wink:
de már most nem bírnak magukkal-Mikey szerint jóóóóó a víz :lol: :lol: mi vár rám????? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Tenci!

Milyen melegről beszélsz?! :lol: :wink: Hiszen még csak ma van az első...na jó a második...napja. Egyébként a meleg nem nagyon hat meg! Már épp ideje volt, hogy jöjjön! :wink:
Mi még nem állítottunk medit. Minek? Nem volt még alkalmas rá az idő! 8)
Ezt a hetet szerintem még megvárjuk és meglátjuk mi lesz. Ha marad ilyen az idő, esetleg hétvégén felállítjuk. Bár hétvégén bográcsozás lesz, mert Ancsi a múlt héten volt 18. éves és jönnek János tesójáék is meg lehet, hogy Mamiék is. :D
Lekvárok meg hogy lennének még készülőben?! :shock: :D Az első az eper lesz, de annak is van még kb. 2 hete, mire elkezd "lecsengeni" és jönnek az eltevősek "eltevős áron"! :wink: 8)
A kicsi üvegekre meg tényleg szükségem van! :wink:
Szerintem azért hitted, hogy F1 van, mert a Magazin műsor az tényleg volt! :lol:
Zizi tegnapig lázas volt, ma meg kijöttek rajta piros pöttyök...az egész testén....., úgy hogy ha János hazaért Adrival az oviból viszem a dokihoz.

Orsi!

Fogzáshoz kitartást Noelnek és Nektek is!
Kolinak gratula a "bugyizáshoz" ! :lol:
Igen, Jázmin mint a kisördög! :wink: :lol: Minek is nekem fiú, ha van egy ilyen lányom! 8) :D Bár tudnék azért mit kezdeni egy kifütyivel is! :wink:
Adri már csak a héten megy oviba, mert jövő héttől már összevont csoportok vannak, mert keddtől-szerdától már kezdődik az iskola szünet is!

Judy!

Ancsa lány akkor egész héten itt lesz a Nagyiéknál?! 8) Te meg jössz este és itt alszol? Továbbra is jobbulást a Csajszinak és sok gyógy puszkó Neki! :wink:
Melóval hogy álltok? Végeztetek már a nagyjával?

Vero!

Lányoknak jobbulás! Gyógy puszkók Nekik is! Szofinak meg megelőző puszkók! :wink:
Vokos megértve! :wink:
Neked meg mit is kívánjak?! KITARTÁST!!! :roll: De a körmöshöz lesz időd elmenni? Mert ha jól emlékszem, akkor szombaton mentek "ereszdelahajamatlagziba"!?
Tamara sem lesz! Ez is tuti! :oops: :roll: De majd csak találunk Neki valami "használható nevet"! :oops: :roll:


Voltam ma 4D-n. Szonográfus bácsi, hozta a formáját! Nagyon aranyos és kedves volt! :wink: :lol:
Gyercikével minden okés, és továbbra sem fityeg semmi a lába között! 8) Korának és méreteinek teljesen megfelelő, bár 1 héttel nagyobb, mint a vonalzómon. :shock: :wink: Mivel Zizi is velem volt Mátyás bácsi....szonográfus....rögtön rávágta, hogy lesz Jázminnak egy kis klónja! :shock: :roll: Hát hogy ezt honnan látta?! :shock: :wink: Na mindegy. Bár ha tényleg még egy ilyen lányom lesz....mármint belsőre/viselkedésre.....akkor nekem tényleg "felesleges" fiú gyerek! Kihullik a hajam anélkül is! Bár lehet, ha fiam lenne, akkor Ő meg olyan jó gyerek lenne, mint amilyen Adri volt! De ezt már valszeg nem tudom meg! :roll:

Na jó, megyek, mert megjöttek Adriék és viszem Zizit a dokihoz!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi,
köszi!! :D Kitartást a fogzáshoz!!! Nekünk már csak 4 van hátra - ennek már nagyon örülök :D

Tenci,
délelőtt még minden oké volt, reggel se volt hiszti, simán ottmaradt. A délutáni alvás is sikerült, többet aludt mint otthon. :shock: úgy látszik a maminál ez is jobban megy :D

Timi,
Tényleg, valamikor az őskorban írtam neked mailt, nem ment át?? Lekvárrecept ügyben - az eperlekvárról jutott eszembe, mert az lenne az egyik :D
Csak ma meg holnap van a maminál, szerdától elvileg mehet bölcsibe :D Én esténként megyek, igen. Most már csak nekem kéne szemcseppreceptet szerezni, de a háziorvosom beteg... Az asszisztense közölte, hogy menjek el a szemészetre, csak arra se időm se kedvem... :?
Amúgy pont azon nevetgéltem reggel, hogy látszik milyen rég jártam be busszal érdről... Egyrészt elfelejtettem, hogy laza negyedóra csúszás az normális, másrészt az ismerős sofőr se ismert már meg :D
Zizinek jobbulást!!! Majd írd meg mit mondott doktorbácsi...

Na megyek még kicsit dolgozni, aztán lassan indulok haza :D Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenc, mi is felállítottuk a kis felfújhatót, na azóta kolost nem lehet kiimádkozni. :lol: még enni is ott akart. és ő is azt mondta, h nem hideg, pedig volt vagy 15 fokos először. :roll:
snooopy
 
 


Timi,örülök h miden okés a fütyinélkülivel. :D amúgy nekem is van lányom. KOlos mint utánoz ami lényos dolog, még nem tudja, h azt neki kell. pl. kifestettem a lábkörmöm és neki is kellett, meg ha sminkelek akkor is kéri, h őt is... próáblom mondani neki, h ő fiú és a fiúk nem sminkelik magukat de hát még csak 2,5 éves.
snooopy
 
 


sziasztok

Voltam ma a kutvolgyiben, hat meg mindig romokban:(((( es nagyon sokan mennek el:(((((

orulok hogy a tervezett ketto picikemet ott szulhettem, de sajnalom hogy igy szethullik az 5. emelet.......

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Zizivel hál'Istennek semmi extra. A 3 napos láz utáni piros pöttyök jöttek ki rajta. Kapott Cataflan cseppet...5. napig kell szednie....de mivel adom Neki már péntek óta...önállósítottam magam 8) mert ugye pénteken lázasodott be és doki bácsi aznap szabin volt...., ezért már csak két napig kell szednie. Meg kapott még Calcimuscot, ebből egy 5-ös adagot kell beszednie.
Ja és doki bácsi nekem azt mondta, hogy nagy tévhit, hogy a 3 napos láz csak egyszer fordul elő egy gyereknél. Lehet többször is! Egyébként ezt a lázat 4 vagy 5 féle vírus is okozhatja.
De teljesen jó kedvű, jön-megy egész nap! :wink:

Judy!

Leveleimet holnap megnézem. 8) Ha nem jött át sikítók! :wink: Ha igen, válaszolok! :wink:
Jó buszozást holnapra is! :lol: És igen, állítólag még mindig késnek! :evil: Úgy látszik a Nagyik igen jó hatással vannak az unokáikra az unokák meg "áldott jó gyerekként" tudnak viselkedni a Nagyiknál! :D

Orsi!

Nekem meg akkor "kisfiaim" vannak! :lol: :wink: Nem festik magukat viszont kisautóval meg kis vonattal játszanak! :lol:

Kata!

Örülök, hogy jöttél. :D
De kár, hogy magatokról nem írtál. :( Hogy vagytok?
Kútvölgyivel úgy sem lehet mit csinálni! Evvan. A lényeg, hogy amíg lehetett "jól jártunk"! :roll: Nem dől össze a világ...... :oops: :roll: Mindig, minden változik! 8) Te dokid is elmegy? Azon meg nem csodálkozom, hogy a dokik "lelépnek"........

Mentem aludni! Szép álmokat Mindenkinek!
Holnap dobok képet! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


2 het mulva megprobalok jonni tobbet, addig meg tanulnivalom van.

tudom hogy minden valtozik, csak rossz volt eloben latni.

na futok mert szakaszosan alszik a babam es tobb idot toltok a visszaaltatassal mint barmi massal:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


KATA-jóóóó téged is látni/olvasni :D :D aztán gyere ha tudsz és mesélj mi van veletek :D :D gondolom zajlik az élet két srác mellet..és még tanulni is tudsz :D :D ott vagy nagyon....altatást meg---hát olyan kiképzősen cseng :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TIMI-de jó,hogy jól Jáz!!! :D :D :D önállósítás jól hangzik-tudod Te mit kell tenni....egyébként erről a három napos dologról Én is itt halottam először....mire is jóóóó a bnet!!! :wink: :lol: és még egy infó róla :D szóval biztos a kiscsaj???-és hogy minden rendben az a legfontosabb.....remélem már lelked is rendben,lesz ott pasitolongás úgy 15év múlva.....

ORSI-itt brutál melegszik a víz :D pedig nem kevés van benne....lehet holnap már csobbanunk :lol: :lol: :lol: majd tesztelem a vizet Mikey férfiasságának reakciójával :wink: :wink: :wink:
körömfestés itt is-de mivel nem érte el fekete filccel oldotta meg :roll: csini lett :lol: :lol: :lol: :lol: de most már nem is érdeklik ezek a dolgok.....

JUDY-Te szemed???-és az kontaklencséd van nem befolyásolja a gyógyulást??-vagy ha valami van akkor nem használod???
Ancsa bírja mamiékat???vagy mamiék Ancsát??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nagyon nem jöttök csajok....merre vagytok??? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


TIMI-még akartam....mi jót főtök bográcsban??? :D :D mi is hétvégén bográcsozunk és medencézünk ...jóóóó egy páran :lol: :lol: :lol: :lol:
Miki lecsóra gondolt-de még hétvégéig alakul...a többség dönt :wink:


nem is írtam nektek...persze csak ha érdekel....ovitéma :roll:
Mikey mivel idén töltötte a 3évet már tavaly be kellet íratnom az oviba-és ha fel is vették volna akkor ugye február hatodikától járhatott volna...a központi nagy oviba tartozunk-ami tényleg szupi :D idén 2010szeptember elsejétől vették fel...a határozat még 2009ben megjött....épp ezért nem is kellett beíratnom idén mivel felvétel megvolt....erre jön most a jún elején egy másik határozat miszerint helyhiány miatt elutasítva a felvétel....két hivatalos levél a kezemben-egy felvételről szóló+és egy elutasító.... :roll: :roll:
mondom ezek mit kavarnak????-oviba bementem-csajszit persze ismerem...okoskodik nagy tudásával...és magyaráz kétszeres túljelentkezés van...sajnálja,hogy köztük vagyunk-ugyanis utcanév alapján döntöttek ki mehet és kit utasítanak el....-okés mondom én értem de mi van a határozattal amit kiküldtek hogy felvételt nyert???-ez csak előjegyzés....mondja csajszi :roll: :roll: én meg hahóóóó nem tudod mit írsz alá...és mit csinálsz??-ez egy határozat amin felvetetek a gyerkőcöt.....fejvakarás és igazándiból többet nem tudott csinálni magyarázkodni tök felesleges is lett volna....és Ő is tudta hogy elcseszték a dolgot.....mivel változtatni Ő nem tud-pogihivatalba be hivatalos fellebbezés...-mondom tök nevetséges ők elcsesznek és én intézkedjek???na mindegy beadtam a levelet itt is ismerem a csajokat-kicsit sem néztek-hogy mi van :roll: pont ott volt pogimester is...csak néz és olvassa a két határozatot....szóval egyértelmű a dolog számomra és mindenki másnak is....de ez a hivatalos út...testületi hónap végén...
gondoltam megosztom veletek...ilyenek is vannak...és Mikey megy szeptember elsejétől oviba a kijelölt központiba :D :D bármi áron is :lol: :wink:

jaa és hozzáteszem jövőre ismét megyek beiratkozni csak már Benedeket!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci, ez nagyon dúúúrva. :evil: nálunk is izsonyat nagy a túljelentkezés, de mázlink volt mert simpik voltunk a vezetőnek és felvette Kolost. elvileg most szep-től már mehetne, el is viszem szokja a közösséget, de nem hiszem h ott akarnám hagyni. az én kicsi fiamat. jaj, szerintem ez nekünk sz*rabb érzés mint nekik, nem?? :cry:
és köszönjük a köszöntést, igen KOlosnak 6án tartjuk a névnapját.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyorsra...Zizi nyomja a de. alvását 8) ...., mert János mindjárt jön haza és megyünk ügyintézni!

Orsi!

Kolosnak utólagosan is BOLDOG NÉVNAPOT! (köszi Tenc!)
De az nálatok hogy lehet, hogy Kolit tudnád már vinni szeptembertől oviba???? :shock: :roll: Nálunk totál-brutál be kell tartani az óvodának azt, hogy csak 1 nappal az után mehet a gyerek az oviba, amikor a 3. életévét már betöltötte! Mert keményen megbüntetnék őket, ha akár csak 1 nappal is....vagy aznap mikor 3 éves.....előbb vinné az ember! :evil: És az ovikat komolyan mondom neked, úgy ellenőrzik mindenféle szempontból....Önkori, ÁNTSZ, stb....., hogy csak na! :shock: :evil:
Úgy hogy nálunk mindig az Anyukák/Apukák lelkére kötik, hogy ha a gyerek pl. október 10-én lesz 3 éves, akkor csak 11-én vigyék oviba, mert ha esetleg kapnak egy ellenőrzést és a gyerek már ott van, pedig még nem lehetne, akkor büntit kapnak! :shock:
Na erről ennyit! Ja, Kolinak mi lesz a jele az oviban? 8)
Gondolom kismedibe is mára már sokat melegedett a víz és Kolit még inkább nem lehet kicibálni belőle! :lol: :wink:
Én Zizinek holnap kiteszem majd a kiskádat és abban pancsizhat, ha akar! :wink:

Tenci!

Medit Jánossal pénteken "belőjjük", hogy szombatra már kész legyen! :wink: :lol:
Bográcsba mi marha pörit tervezünk. Holnap megyünk vásárolni hozzávalókat! :wink: Meg ugye lesz még dobos torta! Ez Ancsi kedvence, úgy hogy holnap még azt is meg kell rendelnem! :wink:
Kicsi lányka, meg Kicsilányka! :wink: :D Azt mondta tegnap Mészi, hogy még mindig nem nőtt fütyköse! :lol: :wink: De majd a következőnek..... :shock: :D
Egészen jól saccolták a méretét mindketten a szonográfus bácsival.
Hétfőn 4D-n 1300g-ra becsülte Győrfi doki, tegnap Mészi meg 2D-vel 1200g-ra. :wink: De hát tudom én, hogy dokim nem sokat szokott tévedni súly becslésben....nem úgy mint egyeseké! :lol: :mrgreen: :wink: ......mert Adrinál anno 10 dekát tévedett, Zizit meg totál eltalálta! :wink:
Szóval most sem számítok "kicsi súlyú" gyerkőcre! :wink: koppkoppkopp!!!!!
Egyébként azt akartam már vagy 100X megkérdezni, hogy helyszínelőket....NY, Miami.....melyik csatornán szoktad nézni? Mikor adják őket?
És nem genyózásból, :lol: :wink: de jövő héten vagy legkésőbb utána kéne taliznunk valamelyik nap, mert lassan kellenek a kis üvegek, az első körhöz! :wink:
Ovihoz meg hajrá! Ne hagyd Magad!!!!! :twisted: :wink: És Mikey jelét se felejtsd el majd megírni! :wink:

Borsa!

Mivel Te eléggé érintett vagy ovis ügyekben :wink: megkérdezem hát Tőled is......
Nálatok mikor mehet a gyerek oviba? Mármint nálatok is kő komolyan veszik azt, hogy csak azután mehet, miután betöltötte a 3-at?
Emma keze teljesen rendbe jött már?

Kata!

Jó tanulást! :wink: És kitartást! És akkor várunk két hét múlva! :wink:

Judy!

Szemeddel minden okés? És Nagyi/Ancsa hogy bírták egymást? :wink: Bár gondolom minden rendben ment, hiszen egy szuper jó Nagyival nem is mehetne másként! :wink:

Most robogok, mert megjött János és Zizit is fel kel vernem! :roll:

Délután dobok képeket!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek válaszolok egyben.
Nagy nehezen egy kis hiszti árán felvették állami óviba Viktort és 29.-én megyek szülőire, jaj de furcsa ezt ki mondani. :oops:
Hogy mi lesz a jelünk még nem tudom.
Rólunk csak annyit, hogy megkaptuk a kullancs elleni oltást és ahhoz képest, hogy mindig félt a dokiktól,most kész nagy fiússan viselkedett. Egy kis sírás volt a szuri miatt, de legalább nem üvöltött.
Az apja rendszeresen jön és viszi el egy napokra, de majd szét vet az ideg amíg vissza nem hozza. :twisted:
Most csak ennyi,mert Vikó nem hagy békén
Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


Látom mindenhol zajlik az élet :roll:

Nem olastam vissza, csak átfutottam ezt az oldalt :oops: :roll: Gondoltam, ha eddig nem volt hegynyi időm a forumra, akkor most, hogy oviszünet (legalábbis én holnap viszem Ivánt utoljára) mégannyi sem lesz :roll: Ezért csak pár szó...

TENCI Ez az ovimizéria :shock:Tesódnak meg gratula a bébihez!

TIMI Hogy bírod a szántást? Tamara? Az BAZIJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D Legalábbis nekem nagyon teccccc 8) :lol:

ORSI A homeó lényege nem az, hogy higyjünk benne, hanem az, hogy jó szert és jól használjuk/tároljuk! A jó szert megtalálni visznot sztem csak könyvből lehet! A komplex készítmények meg sosem olyan jók, mint a monok :wink: Bár fogzásra pl. asszem nincs is komplex.
Mercurius 9ch napi 2*5 Ezt próbáltad? Betartod a beadási és tárolási szabályokat? Nagyon fontos!!!

VERO Amikor úgy érzem, hogy most kilövetem magam a Holdra vagy Dunának megyek, akkor mindig rád gondolok! Minden elismerésem, hogy szinte egyedül csinálsz mindent! Csajok meg :cry: Mindig van nálatok vmi :roll:

Csajok! A homeó nem olyan, mint a vitamin! Ez is gyógyszer, csak nem a doki írja fel :wink: De van köztük olyan, ami reciköteles :!: Múltkor olvastam, hogy szidtátok a cocculine-t, hogy semmit nem használ! AZ nem vírusos hányásra van!!!!! Hanem utazási betegségre! Nagyon nem mind1! Ez a külömnség gysz és homeó között! A dedalon mindenféle hányásra való, a nurofen pedig mindenféle lázra és fájdalomra. A homeók nem gyógyszerek, legalábbis nem az orvosi értelemben véve! Más a mechanizmusuk, így nem elég egyetlen tünet ahhoz, hogy valamelyiket elnyalogassuk! Fontos a kiváltó ok és a háttértünetek is! Valamint kb. 1 óra kell, mire az az 5 golyócska hatni kezd!!!! A természet mmindig lassabban (de biztosabban :wink: ) gyógyít, mint a szintetikus gyógyszerek :P

Na nem akartam én itt észt osztani, csak a kételyeket eloszlatni!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


sziasztok,

na mi ismét itthon. Éjszaka belázasodott a kiscsaj + köhög is :( Ráadásul ma reggel mikor telefonáltam a bölcsibe, azt mondták a csajok, hogy nem biztosak még benne, de lehet hogy valamelyik kölyök bevitt némi bárányhimlővírust... Úgyhogy bármi lehet. 3-tól van doktornő, majd kiderül mit mond... (persze a bölcsiben is rögtön kérték, hogy telefonáljak be, hogy mi van, mert ha Ancsánál bárányhimlő, akkor szétkürtölik a többi szülőnek is...)

Timi,
amúgy remekül elvolt a nagyival, tegnap reggel egész úton azt magyarázta, hogy ne menjünk bölcsibe, inkább menjünk vissza a nagyihoz :D Úgyhogy asszem ha a nagyi nyugdíjba megy nem lesz gondom a nyári szünetekkel :D
Jó bulizást szombatra!!
Email átment?? (ne értsd félre, nem a választ akarom sürgetni, csak néha szórakozik a freemail...)

Ren,
de jó, hogy rólatok is hallani :D Hogy vagytok??

Valentina,
na igen, az első szülői. Nekem is olyan fura volt... :oops: És te oda tudsz visszamenni dolgozni, ahonnan eljöttél vagy keresned kell még azt is???

Timi-Tenci (csak mert ugyanazt kérdeztétek :) )
szemem már okés. Csöpögtettem bele Ancsa szemcseppéből, úgyhogy hamar rendbejött. Ilyenkor nem hordom a kontaktlencsét, pápaszemes vagyok :)

Tenc,
ez az ovodaügy elég gáz. Én is kiverném a balhét a helyedben. Mi az, hogy felveszik a gyereket aztán meg mégsem??? :evil:

Borsa,
ha jársz erre mostanában :) Képzeld, most hogy írtam neked, hogy szerintem erre kábeltévé az életben soha, elkezdtek ásni egy árkot az utcában - állítólag jön a T-Kábel :) Mondjuk akkor fogom elhinni, ha már működik a kábel, de állítólag az kerül bele :D Fejlődünk vagy mi :lol:

Na megyek vasalni... Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na megjöttünk doktornőtől... Kezdődő hörghurut + a mandulái is be vannak gyulladva és lepedékesek :( Úgyhogy antibio, és valószínáleg egész jövő hét itthon :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Az ovitémához még....bevittem a fellebbező levelet,csajszi aki továbbította az ügyet közölte:szóltak az oviból-Mikeyt felvették :D kérdezem én-akkor miért ez a kavarás?-ugyanis ovivezető rájött a hibára-és ugye ha előterjesztik az ügyet-ami természetesen minket igazol-megüthette volna a bokáját :idea: -egyébként még aznap hívott és lökte a süket dumát....ami persze nem hatott meg...lényeg a végeredmény :D :D :D
kánikula ezerrel-medence egész nap....Mikey+Benedek vízikacsák-üvöltés kétfelől ha kiszállunk :roll: :roll: tegnap tesóm/Ati/eljött fürcsizni-na azt a rinyát-milyen hideg a víz :lol: :lol: :lol: -hozzáteszem 26fok....mondom nézzed srácokat-milyen hideg vízről beszélsz??? :DBenedekem lassan már aludni sem akar menni pedig napi egy órát szokott....értékes időt nem vesztegetünk alvásra :lol: :lol: :lol:


JUDY-jobbulást Ancsának!!!azért még időben elcsíptétek.....és akkor most egész nap bent??? :roll: :roll:
sokan mondják-gyerők ovi/bölcsi-mindent hazahoznak....anyák ismét otthon.....nem sok munkahely áll pozitívan ezekhez a dolgokhoz..persze vannak kivételek :roll: két három gyerők mellett igazándiból egy családi vállalkozás a legtutibb.....
vasalás?-jó progi ilyen melegben....van klímátok??

RENÁTA-picit magatokról??? :D de gondolom minden okés....és hajrá ismét IvánLinda egésznapokat!!! :wink: :lol: :wink:
alkottál valami szépet mostanában??? :?:
Katiéknak átadom.....a remekmű ott figyel az ajtón :wink: :lol:

ORSI-igen az a három év itt is szigorú.......
Koli is egésznapozik a mediben???-Noel szereti a vizet??? :D gondolom már Ő is felavatta a vizesblokkot :wink:

VALENTINA-nagyon nagyfiú már Vikó!!!-így bírni a szurit :D :D
akkor hajrá ott is ovi :D
amúgy Vikó szívesen megy apukájával ha jön érte???-és ne aggódjál-jó kezekben van-csak az apukája...és gondolom imádják egymást....

TIMI-hármaskád ha már annyival születik mint Zizi-akkor az már meg sem kottyan :D :D csak időben érjetek be...Mészi meg ott van a szeren súlybecslés eddig 2x bejött....nehogymáááá hibázzon a harmadiknál :wink: :lol:
sorozatokat az AXN-csatornán nyomom...a legújabbak ott mennek-na meg a kedvenced a gyilkos számok is...amúgy még megy a cool,viasat3...a többi meg van nálatok is :D :D :wink: :wink:
vasárnap nálunk is marhapöri :wink: :wink: :wink:
mennyien lesztek??és nagylánynak lesz valami meglepi?? :D
Jázpöttyök???-minden rendben?múlóban??
és hol van az ígért fotó????? :roll: :lol: :lol: sok kismamink nincsen!!!

BORSA-STEFF-nagyon eltűntetek.......
VERÓ-veletek mi van????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


TIMI-ez a TAMARA tényleg tuti :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ORSI-BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sehol senki??? Timi ugye igazolt hiányzás, nade a többiek? :D

Orsi,
Boldog szülinapot!!! (köszi Tenci :oops: )

Tenc,
Na azt azért nem, így is idegbeteg ha nem mehet ki. Napközben nagyjából bent, mert napra ugye nem mehet, de este, mikor már sok árnyék van a ház körül, meg a nap se olyan erős, akkor kiengedem... :oops: Meg is bolondulnék vele, ha nem mehetne ki egy kicsit se...
Holnap megyünk le anyuékhoz a telekre, ott a fél telek árnyékban van, többek között a hinta is :D Úgyhogy ott szerintem jobban elleszünk... Úgyhogy köv két nap nekem is igazolt - ott nincs net, hacsak le nem viszem a laptopot a mobilnettel -ez még nincs eldöntve...

Timi,
scamp bótba nem mész mostanság??? Most lehet kéne egy-két cuccos...

Na jóéjt, megyek aludni. Férj már illegalitásban (beszereltette velem a szobaantennát a régi tévével a vendégszobába, és ott fogja nézni a vébét minden este), úgyhogy én meg megyek szunyni :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szép jó estét Mindenkinek!!!!

Sok, sok puszi Mindenért! édesek vagytok! De csak hallomásból tudom, hogy köszöntöttetek.
Nagyon kedves tőletek!
Jól esik!
Igen, igen eltüntünk!
De nem csak innen, hanem a gép elől is.
Ha ez lehet kifogás!
:oops:
Nem igérem hogy most gyakrabban jövök, mert úgye én szerettem mindenkivel törödni, de ez nem ment, így inkább nem is jöttem.
Még olvasó üzemmódba is csak nagyon ritkán jöttem.
Most kicsit bele bele néztem!

Borsa!
Jó téged itt látni! Hogy vagytok?
Megint Pesten? hogy hogy?
nem jött be a vidéki élet?
és hol tervezitek a házat?

Tigrincs
Szeretettel gratulálok a kisPunishoz! (itt is)
Levél nincs elfelejtve :oops:
egyszer remélem válaszolok arra is. :oops:
És tudod már hol fogsz szülni?
kinél?
mikortól fogsz hozzá járni?

Orsi!
Boldog szülinapot!!!

Kolosnak meg útolag nagyon boldog névnapot!!!
Tényleg hogy hogy járhat szeptembertől oviba??? :roll:

Renáta!
Hogy vagytok?
Hallom zajlik az élet a játszón!!! csudajó!
:-)
Kiscsaj?
Mekkorák vagytok már?

Tencikém
Hú, ez az ovis sztory nagyon kemény!!!
Én is kivertem volna a balhét!!!
de akkor most már tuti hogy mehet?
vagy várható egy harmadik levél?
mit szórakoznak.
elment az eszük a melegben? felforrt?

Judy,
Ancsának sok gyógypuszi!!!
Kenyérsütés projekt most áll? vagy majd akkor most?

Vero drága!
Köszönöm az smst!
Nem, nem hívtam fel! Aztán Lara jobban lett, de most megint küzdöttünk a szemével, Szóval most már lassan tényleg elmegyünk egy dokihoz, csak még azt nem tudom hova menjünk.
Mikor mentek Füredre???
Képzeld, mi majdnem kivettünk egy apartmant az Annabella mellett augusztusra, de aztán mégse. :cry:
Mikor jártok erre???
Mert ha erre jártok akkor itthon vagyunk ám!

Na ezt most elküldöm!
sok puszi

ancsaboszi
 
 


Az én szülinapom és Szofi névnapja alkalmából eltöltöttünk Hévzzen csodás 5 napot! és godnoltam teszek fel ide pár képet amin látható Lara és Dundy Lady! Hátha nem haragszotok meg érte.
Sajnos nem túl jók, mert a nagy gépet nem vittem, de ez most fordult velem útolára elő.

Este a bárban
Kép


Kép


Kép

Kép


Mindenkinek sok puszi!
És nagyon szép nyarat!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt! :shock: :D

Csiripelő madárhangra, na meg Kishölgyimre ébredtem! :D

Tenci!

Örülök, hogy ovival minden okés! :wink: De én nem is számítottam arra, hogy ez az ovidolog számotokra "rosszul" végződhet! :wink:
Még egy pár óra és megyek az eperért..... :D :wink: Aztán, ha Zizi nyomja a de. alvását, nekiveselkedem a befőzésnek. Segítségem is van, Adri személyében, mert ugye mától itthon nyomja szeptemberig! :wink:
Képekkel meg igyekszem! 8)
Jáz teljesen jól, Calciumból két ampulla és két nap elég volt, ahhoz, hogy eltűnjenek a pöttyei!
A maradék 3 ampullát Adrinak adtam, mert szegénykémet úgy szeretik a szúnyogok, hogy csak na és a csípései nagyon fel tudnak dagadni! :? De Ca rajta is segített! :wink:
Ancsi kapott egy tök jó laptop táskát, egy Nokia 7020-as telót....régi telója már eléggé elhasználódott.....dobos tortát meg virágot!
Nem voltunk túl sokan, csak 9-en. De nekem bőven elég volt! 8) János tesójáék voltak még itt!
Igen, szerintem Kishölgy is "ütni" fogja Zizi súlyát! :shock: :roll: De majd meglátjuk, hogy mennyi is lesz! :wink:
Nem Tamara! 8)

Judy!

Jobbulást Ancsának! És sok-sok gyógypuszkók neki meg +++++++
Bár remélem csütörtök óta már sokkal, de sokkal jobban van!
És köszi az igazolást! :lol: :wink: Meg nem álltam két napig, az tuti.... :roll:
Scampba nem tervezem, hogy megyek, de ha gondolod, akkor beugorhatok. Jövő héten, ha minden jól megy bemegyünk a Lányokkal a volt melóhelyemre és akkor beugorhatok, ha kell valami. Excégem melletti utcában van a bolt! Szóval nem lesz fáradtság, nyugi! :wink:

Ren!

De jó, hogy jöttél! :wink:
Cocculine-t....legalább is én....nem vírusos hányásra szedtem, hanem a védőnő, meg a szülésznő meg egy homeós nőci is azt mondta nekem, hogy a terhességi hányásra ez a legjobb. Hát nekem nagyon nem jött be! :? 15. hétig róka hegyek....!!! :roll: De már nem érdekel, túl vagyok rajta! :wink:
Drukk Iván és Linda együtteséhez! Dunának meg nem kell menni! Megszokja az ember lánya! :wink: :D
Köszi kérdésed, jól bírom. :wink: A meleg sem hat meg igazán! Bár már gondoltam arra, ha még egyszer valaki megkérdezi, hogy hogy bírom a meleget, azt lelövöm! :mrgreen: :twisted: :roll:

Vali!

Akkor jó ovizást Vikónak szeptembertől. És hova fog járni oviba?
Neked meló?
És szerintem Tencinek igaza van! Felesleges idegeskedned, ha apájával van. A lényeg, hogy jól érezze magát és ne legyen Vikónak kényszer az, hogy mennie kell! Az meg hogy apja kivel van...hát arról nem tehetsz! De igen is Vikó nevelésébe rajtad és apján kívül ne szóljon bele SENKI!!!!!! Max. a nő szeresse és ne akarjon anyja helyett anyja lenni. Mert az van Vikónak! 8)

Orsi!

Utólagosan is BOLDOG SZÜLINAPOT!
Merre jársz amerre a madár sem??? 8)

Boszi!

Szia! Jó hogy benéztél! Köszi a gratot!
Én végig Mészihez fogok járni terhesgondira, szülésznőm van akivel szülök, doki meg az lesz aki éppen bent van! 8)
Kórház még nincs teljesen eldöntve!
Jók a képek! De hogy nagy gép otthon maradt.... :oops: :roll:
Szofi milyen kis husika! :wink: Nagyon aranyosak!!!!

Vero!

Milyen volt a lagzi? :wink: Kipihented már magad/magatokat?
Körmeid milyenek lettek? És kinek is volt a lagzija? Unokatesódnak? Bocsi, de ezt elfelejtettem! :oops: :roll:
Lányok hogy vannak?


Na megyek, megpróbálok még egy kicsit hunyni! Lenyugodtak "idebent" a kedélyek! :lol: :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

na mi is hazaértünk :)
Ancsa már jobban, péntek este óta nem volt láza, így meg persze kisördög :) Mi lesz velem a hét végéig :roll: :lol:

Timi,
oké, majd megbeszéljük... Lehet, hogy a héten mennem kell újpestre, akkor meg én is be tudok menni :) De ha mégse megyek, akkor majd szólok... Köszi!!
Jó lekvárfőzést!!! Honnan hozod az epret??

Ancsa,
de jó, hogy benéztél!!! És nagyon jók a képek :D Szofika is milyen nagy baba már :D Larának meg az a medencébeugrós képe :lol:
Ulótlag is nagyon boldog szülinapot!!! Meg persze Szofikának is nagyon boldog névnapot!!! :D
Kenyérsütés projekt most picit ácsorog, de a héten akarok sütni, ha a kisördögöm engedi :D Ami nem biztos, mert a játszótér olyan stádiumba jutott, hogy egy hintát már fel tudunk rá lógatni, úgyhogy gyanítom ott fogjuk tölteni a fél napokat :roll: :lol:
Viszont a múltkor sütöttem csirkehusival töltött bagettet, annak is volt sikere :D

Na megyek, indul a nap. Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

itt szakad az eső..legalább nincs 35fok mert keztem kicsit besokallni. Noel is tök nyűgös volt amelegtől.

Tenci, igen, Kolos a medencében egész hétvégén, ki sem akart jönni. olyan barna lett, hihetetlen megfogja a nap mint egy négergyerek. :lol:
Noel csak árnyékban volt, mert fehér bőrű nagyon és féltettem. de ő is élvezte a pancsit.
tefiaid is élvezik gondolom. és Bene is? mivel megy be? Kolosnak vettünk mentőmellényt és olyan ügyesen úszik vele. a karúszóhoz még pici, nem szereti, az úszógumi sem az igazi.

visszatértem, csak közben félbredt Nol...

Timi, szüleimnél volt péntek-vas. mint írtam a melegben csak vizmellett jó. :)

és Köszönöm lányok a köszöntést!!!!

Judy, még jó, h énférjem nem szereti a focit így nem kell azt néznem. :) és Ancsa hogy van? szemetek? na ez jól hangzik. :lol: mármint hogy van a te meg Ancsi szeme? :D

Ancsa, dejó látni titeket is!! nagyon édes a kis Szpfi, és Lara is. látom ő is imádja a vizet.
snooopy
 
 


Orsi,
itt reggel még jó idő volt, most konkrétan leszakadt az ég és jégeső meg özönvíz jött :( A nullásról mikor lejöttem akkora tócsán jöttem át, hogy lefulladt a motor mire átevickéltem :( A kertben már két saját tavunk van, az egyik a kiskert helyén a másik a fű helyén :( A jég meg szerintem elintézte a gyümölcsfákat meg a szőlőt úgyhogy arra se lesz gondunk idén már :? :roll:
Ja és persze villámlik is, úgyhogy a kutyától meg lépni se tudok, de néha Annában is megáll minden...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Jó napot! :D :lol:

Én is itt csak … sok dolgom volt :oops: :D

Tenci!
Ez ez ovis mizéria ….. :evil: ezt elku….ták! :evil: nem kicsit! Nagyon! De tök hó, hogy felvették!!! :D:D:D
A medence meg … áh! Ne ingerelj!!! :D:D:D:D én is csobbannék! Fogok is! Nálunk is van kismedence az erkélyen! :lol: fiúk meg … nem semmi! Lassan hártya nő az ujjaik közé :lol:
Bográcsozás meg!!!! Aztaaaa! :D tudtok élni! Ilyenkor úúúúúúgy irigyelek mindenkit akinek kertes háza van :D

Reni!
Jó hogy jöttél! :D
:lol: rendes Csaj vagy! :lol: tudod, megtanultam szelektíven hallani és ha „CSAK” ölik egymást (de még vér nem folyik) akkor azt már meg se hallom! :lol: Pénteken voltam lent velünk Dunaújvárosban :lol: az se volt tragikus, csak addig volt sz@r míg ki nem értem velük a pesti dugóból (Oktogontól indultunk és nem is a kicsikkel, hanem főleg Katával volt baj! Unta magát :D )
Sajnos kénytelen vagyok 4-esben programot csinálni, ha nem akarok megzakkanni! :oops: azért ilyenkor megemberelik magukat és szót fogadni! :D Gyereknap is egyedül voltam fent velük a Budai Várban! Jól eláztunk! :D de jó volt!

Timi!
Nagyon örülök, hogy Kicsi Lányka ilyen szépen fejlődik! Csak így tovább!!! :D Mészi saccolásait meg inkább hagyjuk!!!! :oops: Szofira 1 nappal korábban azt mondta, hogy kb 3,2 kiló lesz!!! Majd másnap megszületett kerek 4 kilóval!!! És 62 cm-rel!!! Na erre se készített fel kedves doki bácsi! (hozzá kell tennem, lehet jobb is volt így, különben csak parázok, hogy ebből császár lesz, így meg 3 nyomással kint volt :lol: :lol: ) mellesleg Zsófinál se mondta, hogy 4 kilós lesz :oops:
Jáz meg egy kis vasgyúró! Örülök, hogy hamar meggyógyult! :D
Cocculine-t én is terhességi hányára szedtem NULLA sikerrel :oops:
Lagzi az nagyon jó volt, bár olyan öreg uras volt, mert nem volt élő zene, nem volt tánc, büfé asztalok voltak és egy kis terem-csücsükben nyomorogtunk, de a társaság volt a lényeg. :D Lacit hazarángattam délre, megebédeltettem a lányokat, Apuci ÖNKÉNT elvonult Zsófival aludni, én meg a két naggyal elmentem a polgári és a templomi esküvőre :D lányoknak tetszett, bár mikor épp nem történt semmi akkor unták magukat, de azért jól érezték magukat. Majd hazamentünk, összeszedtük a család másik felét és a tőlünk 2 sarokra lévő Szerémi úti Trófeába átsétáltunk a vacsira! :D Lányok ettek, majd elvonultak a játszóházba, ahol egy kedves nő vigyázott a gyerekekre, majd 10-kor hazajöttünk (12-ig volt a buli). És igen! Az unokakesóm lagzija volt! ő kb 2 évvel fiatalabb nálam és ultimátumot kapott a (most már) feleségétől, hogy elveszi és lesz gyerek vagy … :lol: elvette! De szerintem megfogta az Isten lábát! Nagyon kedves, aranyos, okos csajszi. :D
Köröm: igen megcsináltattam, bár a világ legkezdőbb csajával :oops: atya ég de béna volt!!! de lévén csak 500Ft-ot kellett ráfizetnem (+ borra való) így nem izgatom magam, különben is úgy döntöttem, hogy veszek felszerelést hozzá és legközelebb én csinálom meg magamnak! :lol: ENNÉL CSAK JOBBAN FOG SIKERÜLNI!!! :lol:
Gyümi-befőzés: meggyet is teszel el??? Azt honnan veszel???? Azt én is raknék el!!! :roll: :D

Judy!
Örülök hogy szemed rendbe jött, annak viszont nem, hogy nagylányod beteg lett! Gyógypuszikat küldünk!!! :oops:
Hajrá kábel tv! :D + mobilnet! Vigyed csak ha tudod és van!!! :D Hol van anyukádék telke???
Időjárás: :oops: itt se volt piskóta amit leszakadt!!! :oops: de legalább jég az nem volt! jaj szegény nagyim Kistarcsán! Most biztos kivan, hogy oda a kiskertje! :oops:

Orsi!
Neked boldog szülinapot, Kolosnak boldog névnapot így utólag is!!! :oops: kis néger!!! :lol:
Foci: én férjem se az a kifejezett foci őrült! Néha-néha bele belenéz, de nézhetünk mást is! :D

Ancsa Drágám!!!
Végre!!!!! :D:D:D:D
Larának először is jobbulást a kis szemének! Gondolom mivel ti aktív fürdőzők vagytok van ennyi gond vele! :oops: gyógypuszikat küldünk neki!!! :oops:
Füred: most megyünk 22.-én kedden és 29.-én kedden jövünk haza, de a Laci már elszólta magát, hogy 30.-án szeretne VELÜNK együtt indulni Angliába!!!! :shock: most locsolom a buksiját mert úgy látszik felforrt! :oops: :D szóval még egyeztetés alatt! :D
Kár hogy nem vettétek ki az apartmant és kár hogy nem most Júniusban!!! Tök buli lett volna!!! :D
Szíves invitálást meg köszi! Mostanság sajnos nem hiszem, hogy megyünk felétek! :oops: de ha mégis, szólok!!! :D köszi szépen!
A képek meg egyszerűen fantasztikusak!!! Mit eszik ez a kicsi lány, hogy lassan lekőrözi Zsófit is???? :D :D:D: nagyon szép kis formás! Az a kép Laráról, ahogy épp ugrik bele a medencébe! Az nagyon jóóóóó! Meg ahol benéz Szofihoz a kishajóba :lol: nagyon jók a képek! Nagyon szépek vagytok!!!
Szofinak ti mikor tartjátok a névnapját???


Mi különben jól vagyunk. Lányok a héten még oviban vannak én meg kihasználom, hogy nincsenek és rohangálok! Múlt csütörtökön pl. szandál után rohangáltam nekik + körmös + Auchan + Premier Outlet stb. Majd pénteken ÉRDEN és DUNAÚJVÁROSBAN vettem meg nekik azt a Deichman-os Bären –Schuhe szandit, amit akartam. Pesten nem volt már a méretükben. :oops:
Szóval mindig van valami! Ma is már kinyaltam a lakást, szétszedtem az egyik virágládát, lehordtam belőle a sok földet és rendet raktam az erkélyen! Kell a hely a medencének!!! :lol: :lol: na jó! Megyek! Igyekszem majd még jönni!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
úgy néz ki, hogy nem volt annyira gáz, amilyennek látszott... :oops: legalábbis nekünk nem verte szét a kertünket... A tavunkat is beszívta a föld és estére már szinte minden száraz volt. Talán nagymamádnál se okozott akkora kárt...
gyógypuszikat köszönjük :) egyébként most van az a szakasz, mikor már nem tűnik betegnek - konkrétan a csillárról kell leszedni :roll: A gyerekorvosnál a váróban összefutottunk egy bölcsis csoporttárssal (még a kistarcsai bölcsiből) akit azért hozott le anyukája, mert lázas. na a mi két kölykünk körbe-körbe rohangált a váróban + a székekre másztak fel, meg hasonlók. Mi meg a másik anyukával ott röhögtünk, hogy mindkét gyerek pont úgy néz ki, mintha nagyon beteg volna :D
Anyuéknak a ráckevei duna partján van telkük - vízparti, nagyon jóóó ott ilyen ezer fokban 8)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Judy: Az a baj, hogy ahonnan eljöttem oda csak 3 műszakban vesznek vissza. Szóval még azt is keresnem kell.

Tenci: Nem igazán szívesen megy Vikó az apjával. Jobban szereti ha csak ő jön és itt van vele.

Timi: Sajnos az a baj, hogy a kis lány majmolja a fiamat és kérkedik vele az interneten, mint ha a sajátja lenne. :evil:
Az apja felelőtlen, mert múltkor is a kocsi tetejére tette fel amig ő telefonált :twisted: És ő ezt poénnak fogta fel.
Szóval szerintem joggal aggódom érte. Azt meg nem mondhatnám, hogy neveli a fiát.
Ami a legjobban felháborít azaz, hogy a kis lány terhes :shock: , és még el se váltunk :shock:

Szóval ki vagyok bukva és ráadásul, Viktor megint beteg lett.
Ismét lázas és be van dagadva az inye.

Most csak ennyi, mindenki vigyázzon magára.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Itt esőnek még a szele sem ért ide :D ami számunkra nagyon jóóóóó-nem is tudom mit csinálnék kicsi angolna srácaimmal :D :D és persze mindig akad társaságunk is :D :D tök jól barnulnak-én meg jól leégtem-de túlélem.....nem volt szoli ami alapot adott volna és nem egy barna fajta vagyok :roll: :lol: :lol: de alakulok így a természetes napsütés hatására :D :D bőrcsere na az lesz.....
szóval megvagyunk estére kifáradnak úgy 8ig tuti kint-és akkor is csak a szúnyogok miatt tépünk be :evil: annyi de annyi van....itt Dunapart most apad....és persze permetezés nuku :twisted: :twisted: fújom őket de lassan megszokják ezek a kis vérszívók.....

JUDY-nos akkor,hogy telnek napjaitok??remélem betegségnek nyoma sehol....itt is foci vb....de ez nálunk természetes.mint aktív focistaMiki :D habár már öregfiúk csapatába kategorizálták :lol: :lol: atyaég!!!35 évesen öregfiúúúúúúúú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha legközelebb Ráckeve-csörögjél.....gyertek itt is minijátszó+medi-árnyék na meg kaja+fanta+buli és még két kisördöggel is szolgálhatok :D :D a jó időt meg megrendeljük :wink: :lol:

ANCSA-de jó,hogy jöttél.....és igen gyere :D :D olyan sokan nem vagyunk szerintem lépést tudsz tartani mindenkivel :wink: :wink:
veletek minden ok???
Lara ovi hogy alakul?-nyáron megy???
Szofikád kicsi szíve???
és Te hogy vagy???
képek tündériek....Szofi nagyot nőtt-és nagyon Larás lett :D :D
Lara meg nagyon komoly!!!-és a koktélos kép.......mi is volt benne???? :lol: :lol: :lol: érdekelne......olyan sex on the beach???? :wink: :wink: :wink: :wink:
ovi-jaaaaa jó,hogy mondod-harmadik levél :?: :idea: lassan mappát nyitok ovi címszóval :lol: :lol: :lol:

TIMI-gondolom epres cucc kész :wink: :lol: ha már ilyen komoly segítséged van.....
és hogy hogy nem megy Adri oviba a nyáron???-ki fogja bírni??? :roll: :D
és én már kitalálta mi is lehetne a jele Mikeynak az oviba-ha már törvényes úton járunk el...§...ez tetszene :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
calcium -az nagyon jó-én is ma hozattam-itt is durva a szúnyogcsípés M&B és nagy M-is ha megcsípi iszonyatosan megdagad....de fenistil gél is nagyon jó
medi áll már?-és bográcsos jó lett???

ORSI-akkor jöhetne Koli a csapathoz.... :D :D Mikey karúszóval nyomja-persze Ő sem akarta még tavaly....de rájött,hogy jééééé fennmaradok a vízen....most Benedeket próbálom,úszógumi felejtő-most egyenlőre csupasz test biztos karokban,de néha olyan vad tépne és hihetetlenül kicsavarja magát-úgyhogy csak én és Miki ....másra nem merem bízni :roll: remélem rájön milyen jó a karúszó :D :D
milyen naptejet használsz??két srác-két bőr :roll: Noeled fehér,Koli meg tök jó barna....vannak 50es naptejek-érnek is valamit??? :roll: :roll:

VERÓ-erkélymedence is medence!!! :lol: :lol: :lol: a lényeg hogy legyen víz és élvezzék a csajok.....na meg persze Te is :lol: :lol:
kertes ház.....nem cserélném le semmi másra :wink: :wink: :lol: :lol: de mi kertesben nőttünk fel-nagyszülők is-Mikiék is....úgyhogy nem volt kérdés Mi milyet szeretnénk :D :D csak ha kertes házad van....azt hiszed kész van minden....de mindig van mire költeni,szóval pénznyelő....deeeeee csakis a miénk :D :D :D
szóval Dunaújvárosban is voltál???itt mentél át Ercsin???-vagy M6-oson???
nem uncsizol-tépsz mindig ezerrel :wink: :wink: akkor jövőhéttől háromcsajos anyuka egész nap??? :D
mikor mentek a Balcsira???és mennyi időre??-csak legyen jó idő.....olyan 30fok átlag :D :D
Katának az uccsó év jön az oviba??? :roll: :D

VALENTINA-Vikónak jobbulást!-és mitől gyulladt be az ínye???-valami szájfertőzés?vagy aftaszerűség???--hűűűű nagyon gáz lehet.......galgalizálni tud??? :roll:
na férjecskéd nem pazarolta az időt.....nem semmi...kiscsaj nagyon bátor,ha bevállal egy babát-ilyen hamar-és ilyen háttérrel..... :roll: :roll: :roll: no comment :!: :!:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


TIMI-gondoltam megkérdezem,hogy BÍROD A MELEGET????? :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: -na nem mintha várnám a golyózáport 8) 8) 8) 8) 8)

valamelyik nap taliztam egy régi ismerősömmel-annyira édes kislánya van-tök Zizis :lol: :lol:-------és Z-betűs a neve,nagyon különleges és szép....ha érdekel????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors, aztán ha ebéd után lefektettem a Lányokat, jövök még! :wink:

Vali!

Bocsánat! :roll: A "ne idegeskedj" dolgot, azt persze nem úgy értettem, hogy "totál ne aggódjál"!!!! Csak arra gondoltam, hogy mivel azt írtad, hogy "majd szét vet az ideg, míg haza nem hozza az apja...." , hogy azért ennyire ne idegesítsd magad, mert ez felesleges, hogy lerágd a 10 körmödet, míg Vikó "odavan". Természetes, hogy aggódsz, de nem teszel magadnak túl jót, ha csak rosszra gondolsz, hogy mi baja eshet Vikónak!
Elhiszem, hogy felelőtlennek tartod az apját, hogy amíg telózik, a kocsi tetejére ülteti a gyereket....ezzel egyetértek én is.....de ezt beszéld meg vele, hogy ez neked nem tetszik és mi lesz akkor, ha csak egy pillanatra nem figyel oda, leesik a gyerek és pl. jól megüti magát vagy ne adj Isten nagyobb baja lesz?!
Szóval nem azt akartam én mondani, hogy ne aggódjál, csak azt, hogy ne vidd túlzásba!!!! Mert akkor lehet, hogy "beléjük" ülteted a bajt! :?
Az meg, hogy a kislány....ahogy Te nevezed, ez pl. tetsz! :wink: 8) ........máris terhes.... :shock: Én most borítékolom Neked, hogy ez a kapcsolata ezzel a kislánnyal nem lesz hosszú életű! Szegény kislány....azt hiszi, hogy ezzel megfogta magának?! :roll: Már most részvétem neki.......
De ebből talán láthatod, hogy jól döntöttél mikor beadtad a válópert. Ez az ember ezt érdemli tőled.
Majmolás meg kislány részéről Vikó iránt......majd ha meg lesz a saját gyereke, meglátod mennyire fordulni fog a kocka Vikóval kapcsolatban a kislány részéről.....

Most csak ennyi. Robogok ebédeltetni, meg fektetni, aztán meccs alatt jövök! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci, raktam fel videot ahogy koli "úszik". nagyon cuki. itt van: http://szikoda.multiply.com/video
itt meg vannak képek: http://szikoda.multiply.com/photos
igen, naptej mindig van nálam. most vichyt vettem (én meg vagyok elégedve a termékeikkel) és szerintem jó is. nem égett le Nol. meg Kolos sem.
ti nem csináltatok képeket?

csajok régen voltak képek a gyerekekről!!

jaj felébredt Noel mgeyek...
snooopy
 
 


Folyt.köv. :D

Csajok alszanak, én is megebédeltem, belőttem a netet, közben meg nézem a meccset! :lol:

Vali!

A lényeg....Vikónak jobbulást!!!! Gyógypuszkók és ++++++++++
És mitől gyulladt be az ínye? Megsértette valami kajával? Láza is van? Mert az kegyetlen tud lenni! :(
És látod, Vikó kezd rájönni, hogy mégis csak az a jobb, ha csak apával van......ez azért sok mindent elárul! :roll:
Szóval Neked meló van vagy lesz? És Vikó melyik oviba fog járni? Oda Nagykovácsiba?
És tényleg.....Anyósék mit szólnak a leendő másik unokához? Gondolom azért kicsit sokkolta őket is a dolog.... :?
Remélem még mindig jó a kapcsolatod anyósékkal. Vagyis lassan már ex-anyósékkal.

Tenci!

Jöhet a név. :wink: Bár már alakulgatok név ügyileg, de János még nem tud róla! :mrgreen: :wink: :D
Meleg marhára nem hat meg! :wink: Nem vagyok én nyavalygós Sarka Kata...... :twisted: :wink: "Ha tudtam volna, hogy ilyen nehéz nyáron terhesnek lenni, akkor biztos a másik gyerekemet is télen hordtam volna ki....." nem folytatom! 8)
Klíma van, medence van, de egyébként is bírom és szeretem a meleget! Mondjuk ezt pont jókor írom, mikor itt szakad az eső! :(
Na mindegy, kell a fűnek meg a növényeknek meg hogy kicsit felfrissüljön a levegő! :wink:
Bogrács meg volt, nagyon fini lett a kaja. :wink: Torta szupi volt meg a görög saláta is, amit csináltunk. :wink:
Adri meg azért nem megy nyáron oviba, mert minek. Összevont csoportok vannak és csak azok járnak, akiknek muszáj. Ha valakinek otthon van anyuja, azt jobban szeretik, ha a gyereket is otthon tartja nyárra. Nekem semmi bajom ezzel a felfogással. Könnyebb az óvó néniknek. Ilyenkor mikor már összevont csopik vannak, sokkal több a "hisztis gyerek", mert nagyon nem bírják, ha nem a "saját óvó nénijükkel/csoport társaikkal" vannak.
Meg minek rohangáljak vele feleslegesen napi 30 km-t??? Legalább Zizi is örül, hogy Adri itthon van vele egész nap! :wink: Az utóbbi pár napban azt hiszem Adri kezd rájönni, hogy hogyan és miket játszon Zizivel! Szóval tök jó! :wink:
Igen, eper leki már kész van! De az üvegekre tényleg igényt tartok! Mikor lenne aktuális egy átadás-átvétel?! :wink:
Fiúknak jobbulást a szúnyog csípésekhez! Itt is annyi van este 7 után, mintha dézsából öntenék! :evil: Pedig ide nincs is olyan közel a Duna.....

Vero!

Zöld köves fülbi meg van! :wink: Végül is a "legnagyobbat" vettem meg Neki...mert ugye 4 féle méret van....., mert a másikat kicsinek találtam! :roll: Ez biztos kihúzza felnőtt koráig! :D
Öreg uras lagzi....hát ez jó!!! :wink: :D De ha jól éreztétek magatokat, akkor okés! :wink: Bár azért a tánc az biztos hiányzott belőle. Legalább is nekem is hiányozna! :wink:
Gratula még egyszer Uncsitesódéknak! És ha tényleg megfogta az Isten lábát a feleségével.....akkor rosszul már nem sülhet el ez a házasság sem! :wink: Akkor innentől hajrá baba/babák minél előbb! :wink: :D A felesége egyébként hány éves?
Köröm meg.....Mindenki kezdő egyszer a munkájában! :wink: De ha nem lett olyan rossz, akkor "mindegy"!
Ha meglesz a saját felszerelésed, akkor hajrá! Készíthetsz majd olyanokat amilyeneket akarsz! Csak fényképezni ne felejtsd el a körmeidet és megmutatni, hogy miket alkottál magadnak! :wink: :D
Lekvárok: az epren kívül mást nem nagyon szoktam venni. Meggy van a szomszédban....két meggyfája van a szomszédomnak és az sok lenne nekik, ezért abból az egyik fa az "enyém", annyi csak, hogy nekem/nekünk kell leszedni! :wink: Sárgabarit általában Apukáméktól kapom, őszibari van a saját kertemben (nem Érden), bodza ugye szintén a szomszéddal közös, de lekvárt csak én rakok el belőle a szomszéd néni nem.
Befőttek: Birsalmát kapok apósoméktól meg van a Nagymamám kertjében is és onnan is szoktam szedni, körte eddig volt János haverjától, de sajna a fa már nagyon öreg volt és tavaly megadta magát, úgy hogy idén valszeg vennem kell körtét. Cseresznye szintén van a saját kertemben. Más meg most nem jut az eszembe! 8)

Judy!

Okés, ahogy gondolod! A bót címe: Szekszárdi u. 12. A Váci útról be lehet fordulni, mondhatom, hogy majdnem a BBankal szembeni utca. :wink:
Epret azt attól a Csajszitól veszem, akinél mindig gyümit vásárolok. Ez a Budaörsi úton van a volt Sasad virágpiacnál. Mindig elmegyek mellette, ha Adrit viszem oviba. És egyszer megálltam vásárolni ott gyümit és nagyon jó és friss áruja volt/van és a rohadtat sosem dobja/dobta bele. Korrekt az ár is, semmivel sem drágább, mint máshol. Az eper egész idény alatt isten volt, mert nem a sz@r spanyol meg olasz epreket árulták....aminek se íze se bűze.....hanem görög epret! És az nagyon finom volt! Bár hozzáteszem, hogy a magyarnak párja nincs az egész világon! :wink: Ja és mivel "törzsvásárló" vagyok 8) ócsóbban is kaptam az epret! :wink: Meg hoztam a szomszéd bácsimnak is! És Ő is totál elégedett volt az áruval! :wink: Gondold el, hogy egy rekeszben 6 kiló eper van és abból 4,8 kiló ment dzsemnek :D kb. 20 szem epret kellett kidobnom, mert nem volt jó, a többit amit úgy ítéltem meg, hogy dzsembe nem, de még ehető, az meg fél kiló lett. Szóval jó eper jó pénzért volt! :wink:

Többiek?

Most tuti van egy kis időtök írni, mert kint nincs valami jó idő! Naaaaaa, csak egy uff-ra!!!!!
Szerimák, Sissy, Kriszti, Kata......

Megyek. Ha lesz még időm jövök! Pussz Mindenkinek! [/b]

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenc!

Neked akartam még, hogy "kislány" nem bátor, hanem hülye!! :| :shock: Azt hiszi, hogy ezzel meg tudja majd fogni a pasit! Lesz neki majd nagy pofára esés 1-2-3 év múlva!!!! :? Szóval tényleg no comment! Pasi meg.............

Orsi!

Nagyon cukik a képek! :wink: Koli abban a mentőmellényben nem semmi! :wink: Bírja??? Én Avon-os naptejet szoktam venni a Lányoknak. Szerintem azok is jók. Legalább is Adrinak eddig bejött, Zizi meg ugye idén kezdi a "napozást"! :wink: Én 30-as faktorút szoktam venni a Gyerkőknek, de hozzáteszem, hogy 11 és 16 óra között én nem engedem őket konkrétan a Napra! Medence "felett" is áll 2 napernyő ebben az időszakban.
Nálatok ez a medi különben a kertben van?
És bevallom hősiesen, hogy nálunk még nincsenek nyárias képek....senkiről sem! :oops: :roll: De igyekezni fogok....megígérem!!!! :wink: 8)


Na megyek, mert mintha nálam is mocorgás lenne! :)

Pusz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Tenci: Sajnos nem tud gargarizálni :( de szerintem jön a foga, mert nagyon úgy fest az ínye. Amúgy mindig a szájában van a keze megint, mint régen. :shock:
Fiúk hogy vannak?

Timi: Szerencsére most éjszaka nem volt már lázas. Most olyan mint egy kisördög, tehát jobban van. :)
Anyósék? Na ez jó kis sztori megint. Anyós mellettem após kicsit velem kicsit ellenem, sógorom ellenem, sógornőm mellettem, szóval meg van osztva a banda. :? Amúgy nem örülnek az új unokának, mert a kis csajt ki nem állhatják, már 6 évvel ezelőtt is utálták a modora miatt. :P Semmi tisztelet nincs benne.
Viktor Törökbálintra fog járni oviba, mert így anyósék könnyebben tudnak érte menni ha én nem tudok. Melót meg folyamatosan keresek, de sajnos még semmi :cry: :oops:
Lányok hogy vannak?

Most ennyi, megyek Viktorral bringázni:)
Köszönöm csajok, hogy lelket öntötök belém.
V

valentina
 
 


sziasztok,

mi ma ikeáztunk, vettünk új ágyat Ancsának, mert tegnap már bemászott a fotelon keresztül és utána megpróbált kimászni is - én meg félek, hogy fejreesik, úgyhogy inkább dobjuk a rácsoságyat... Amúgy is két éves - nagylány :D Ja, és muszáj volt egyből összeraknom, mert ma már abban akart aludni délután :D
Kép

Úgyhogy megyek is tovább, mert a játékainak fele most a nappaliban van széthajigálva, na meg a régi ágya is persze, azt még szét kell szednem, aztán este apa felviszi a padlásra...

Timi,
eperlekvárreceptet lécciiiiiii!!!!!!!!! :D :D ha már a lekvár fénypostával nem tud jönni :D :D Epret már csak találok valahol :D
Majdnem jártam feléd ma, de aztán kiderült, hogy szabin van a lódoktor :D Pedig már be kéne oltatni a négylábút... :? És őt még mindig érdre hordjuk.

Orsi,
Édesen úszik Kolos :D A képekre még nem volt időm, de ami késik :D Én níveát vettem idén, 50es faktorút (gyereknek csak olyat árultak most), tavaly Babé volt, az nagyon jó volt, de eszelős ára van :? De a nívea is jó, eddig még nem égett le vele a kölyök :D

Tenc,
oké, csörgök, csak nekem Ercsi valahogy sose esik útba :? Eddig 2x száguldottam el mellette, de akkor is az M6-on - mikor pécsre mentünk... De majd egyszercsak... majd jól megleplek :wink: :D

Valentina,
akkor sok sikert az álláskereséshez!!!
Megértem hogy aggódsz, de tényleg ne vidd túlzásba. A kislányról meg - no comment. Jut eszembe róla egy sztori, majd alkalomadtán priviben megírom... Vigyázz magadra és Vikóra!!! puszi

Na tényleg megyek lányok, mert elrohan a nappali... :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hali!

Csak gyorsan, mert szünet van! :lol: :wink:

Vali!

Hát nem semmi egy család lehet az exedé! :shock:
De ez a kicsit mellettem, kicsit ellenem....na ezt nem értem. Most vagy valaki mellett állok, vagy nem, de hogy ez is meg az is.... :shock:
Van valami konkrét magyarázatuk az ellened lévőknek? És hogy viselik a férjek/feleségek....apósék-sógorék.....hogy különböző a véleményük?
De van amit még nem értek.....Az mit jelent, hogy már 6 évvel ezelőtt is utálták a kislányt?! :shock: Ez egy exnő, aki újra színre lépett? Ti mióta vagytok/voltatok férj-feleség akkor?
Örülök, ha Vikó jobban van! Milyen volt a bringázás?
És Úristen! Ide Törökbálintra fog járni Vikó oviba?! :shock: Nagykovácsiból? Húúúú, akkor jó korán kell majd kelnetek! Mire átvergődtök a városon.... :? És melyik oviba fog járni Vikó itt TB-n? Csak nem a CBA mellettibe? 8)
Lányok jól köszi! Nekem Zizi a kisördögöm! :wink: Hihetetlenül különbözőek, mint külsőre, mint belsőre.....egyenlőre! :wink:
A lelki támaszért meg nincs mit! Ennyi jár neked! :)

Judy!

Eperleki receptje semmi extra. 1 kg eperhez én 1/2 kg cukrot teszek. Megpucolom a epret....magyarul lecsumázom :D .......3-4-szer jól megmosom, beledobom a fazekamba, vagy kézzel vagy a botmixerrel kicsit turmixolok, aztán ráöntöm a cukrot és odateszem "főzni". Szinte folyamatosan kevergetem és mikor a cuki elolvadt és felforrt a leki, beleteszem a dzsemfixet...2:1-t használok.....összekeverem, forralom azzal is kb. 3 percig, aztán elzárom és rakom az üvegekbe. Én be szoktam tenni dunsztolni takaróba a kiskádba és 3 nap múlva feldobom a spájzba a polcra! :D Na röviden ennyi. :wink: De eper vásárlással siessél, mert már igencsak "lecsengőben" van! És az ára is megy felfelé mivel már tényleg nagyon a végét járja! Komolyan!!!
Igazából a többi lekit is így csinálom, max. a cukor mennyisége változik, az a gyümitől függ, hogy mennyire "édes vagy savanykás".
És hétvégén lesz nagy buli a Kisasszonynak? :wink: Ez az ágyikó nagyon szupi. Ez elő ajándék volt? 8) Van már ötlet hogy mit kap, vagy esetleg már meg is van az ajándéka? 8)

Tenci!

Hol kódorogsz Kedvesem?!?!?! :mrgreen: :wink:
Se a telót nem veszed fel, se ide nem dugod a képedet..... :roll: Pedig ma nem is volt strand idő! :?
Holnap próbálkozom újra! :wink: Tudod, mint Rózsa Gyuri Kapcsoltamjában...!!!! :lol: :wink:

Na menek, nézem tovább csak a meccset, mert már félig itt a szemem, félig a tévén! Aztán nehogy valami hüleséget írjak! :D 8)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Még annyit a lekihez, hogy én 2 kg eperhez rakok 1 zacsi dzsemfixet. Nem úgy, ahogy a zacsi hátulján szerepel, hogy 1- 1,2 kilónként 1 zacsi. És ha pl. 4 és fél kiló az eper, akkor is csak kettőt teszek bele. Én utálom egy lekvárnál, ha megáll benne a kanál. Jobban szeretjük, ha kicsit folyós. :wink:
Na remélem érthető voltam, ha nem szóljál és hívj....vagy hívlak! 8)

Pussz!

És most már tényleg mentem! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó estét!

Timi: Egész jól bírják a külön véleményt :D Após úgy van vele hogy még is a kisfiam, de csúnya dolognak tartja amit csinál. Ez a kislány meg akarta szerezni mindig magának az exemet, csak mivel én voltam így lekopott,de már akkor kavargatott a kapcsolatunkban. Mi 3 éve voltunk házasok,de minek?
Nem a CBA melletti oviba megy, hanem az újba ami a szolgáltató mögött van.

Jó éjszakát.
V

valentina
 
 


Na itt vagyok, nagy nehezen végeztem a gyerekszobaátrendezéssel - a derekam meg leszakad. Dehát a masszőröm meg meccset néz :roll: :D
Viszont szerintem teljesen jó lett a lyány szobája, kicsit több hely is van benne neki játszani (levettem a toldást a pelenkázóról, úgyhogy már csak komódként játszik + kikerült a fotel is), szóval szerintem király :D Már csak valami rendes bútor kéne neki, mert a régi szekrénysorbol van még bent egy polc + egy nagy kétajtós szekrény (legalább ezt az utóbbit ki kéne hajítani onnan - nem is a gyerek cuccai vannak benne :roll: ), de ahhoz meg az kéne, hogy elkészüljön az előszobabútor - na az meg nem most lesz, mert hihetetlen árakat mondanak egy beépített szekrényre :shock: Komolyan, már azon gondolkodom, hogy nekiesek és megcsinálom - annyira nem lehet nehéz :roll: :oops: :D

Timi,
lekireceptet köszi, tényleg nem bonyolult :D Na holnap szaladok epret keresni - meg dzsemfixet is kell vennem persze, az sincs a kamrában. Nem voltam eddig az a nagy eltevős ember, de ezt is meg kell tanulni :D
Ja, bodzaszörpi már el is fogyott :shock: :D :D úgyhogy asszem jövőre a szomszéd egész bodzája le lesz kopasztva :D :D
Ágyikót eredetileg nem gondoltam ajándéknak - mondván ez úgyis kell, meg elsősorban a fejreesés miatt rohantam el ma, amúgy megvártam volna míg elkészül a falvédő :D Amúgy nem sok ötletem van, most épp ezt néztem ki neki - anno a tarcsai bölcsiben tetszett neki...
Kép Kép
De még nem biztos, hátha lesz jobb ötletem vasárnapig... :oops:
Lesz buli vasárnap, jön mindkét uncsitesó, meg anyuék, meg a párom keresztanyjáék - lehet hogy hozzák az unokájukat is, de ez még nem biztos - meg délután kicsit átjönnek az ikrek. Eredetileg a férjem meg akarta csinálni addigra a homokozót - esetleg a csúszdát, de az sajna nem lesz kész - meg a sógor áthozott egy nagy pancsolót, hogy majd abban fürdenek a kölykök, na azóta esik :? Úgyhogy lehet, hogy a lakásban lesz a parti... Még valami gyerekméretű asztalt kéne szereznem székekkel, ahova a törpenép ül majd enni, mert az nincs :(

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY-nagyon klassz az ágyikó :D látom nagy IKEA-fun :D nekünk is hasonló volt/van csak Brendonos-most éppen padláson-de hamarosan Benedeknek mi is cserélünk.....átalakítható a kiságy de nekem valahogy nem jön be mint sima ágy :roll: :D Mikeynak meg emeletes van-de lehet osztoznak majd :lol: :wink: habár háromszemélyes...de ahogy ismerem Mikeyt mindhárom részére szüksége van :roll: :wink: :lol:
és még jó,hogy összeraktátok :lol: :lol: ha már ott van....és látom Ancsa birtokba is vette :lol: :lol:
bodzaszörp....nem is csodálom,hogy elfogyott....nálunk anya 48litert készített :D :D :D -persze vészesen fogy :D :D :D :D :D :D
hinta okés :D vmi hasonló nekünk is van-csak nekünk kroki-és szembeülős :D nagyon nem köti le srácokat-de mi nem vagyunk egy ülős fajták :wink: :lol: :wink:
hétvégére jó időt mond....de ki tudja melyik helyen épp milyen idő van :roll: :roll: :roll:
jóóóóó lekifőzést :D :D

VALENTINA-sajnálom a kialakult helyzetet....de lesz jobb hidd el :D három év?-tényleg nem sok......de tök mindegy hogy is alakul a dolog Vikóapa mindig Vikóapa marad...és ha így halad férjecskéd :roll: számíthatsz pár féltesókra :roll: :oops:
és Te nem jársz valamerre havernőkkel???
milyen munkakörben szeretnél elhelyezkedni?? :roll:
iwiwen törölted magad???? :roll: :roll: :roll: :roll:

ORSI-nagyon jók a képek/videó :lol: klassz a privi meditek....igen nekünk is van ilyen mellény....de karúszó ami bejött..... :roll:
dobálós videón besz@rtam-nálunk ugyanez volt :lol: :lol: és van is -csak már oda vissza :D :D van is nyoma :roll: :D
naptej babé-s van még tavalyról.....csak fogyóban és valamit vennem kéne.....amúgy jó- vichyről én is jókat halottam
képek persze vannak majd kicsinyítek és töltök :D

TIMI-hűűűű de jól hangzik ez az epres cucc :lol: :lol: :lol:
akkor de jó lesz neked....nyugis napokat!!!Adri+Zizi.....vagy hogy is van ez???? :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
kapcsoltam:én csak nyomogatom a piros gombot....tudod lejárt az idő :lol: :lol: :lol: :lol:
és hol az ígért kép????? :roll: :roll: :roll: azthiszem előbb látlak a valós énedben mint itt bneten :wink: :lol: :wink:
kislánynév:ZULEJKA-és Lejkának becézik.... :D :D
dokihoz mikor mész???.-azt tudom hogy magánba minden hónapban---de lassan kórház????van valami? :roll: :D

na elküldöm....mert már felfordult az egész lakás és lassan kinyírják egymást :lol: :lol: :lol: :lol: a lakás nem érdekel.....de a srácok :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


csak egy gyorsra, mert reklámáron kaptam meggyet meg epret, úgyhogy indul a befőzés :lol: após már pucolja a meggyet :D

Tenc,
érdekes módon, eddig nem szerettem az ikeát, de mostanában kezdem megszeretni - nagyon praktikus dolgaik vannak, és sokszort tényleg a legolcsóbb a piacon... Ez az ágy is így kompletten - matraccal éjjeliszekrénnyel - volt 18. Szerintem abszolút olcsón vettem :D
Ancsa olyannyira birtokba vette, hogy kivételesen egész éjjel nem kellett hozzá átmennem és ő se akart átjönni aludni :shock: :D De lehet hogy ez csak az újdonság varázsa :wink: :D

Na megyek, mert após végzett a meggymosással, enyém az eper...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, tök jó lett Ancsi ágya.
és mi is így voltunk vele, mármint az ikeával... a lakásunk 3/4-e onnan van. :lol:

Timi, igen a kertben van. 2001-ben csináltatták apukámék+a szomszéd. közös a telek nincs kerítés a két ház között, a telekhatáron épült a medi. nagyon közeli barátok, így vállalták be különben csak veszekedé lett volna belőle, szeintem.
én 50-est vezsek indig, kolinak elég lenne a 30as, de noelnél nem kockáztatok.

tenc, ááá mennem kell, mindjárt tenc. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Na Adri lecseréltette velem a vonalzóját! :D Ha tehetné, minden héten lecseréltetné velem! :twisted: :wink: De nem adom be egy könnyen a derekam! 8) De most engedtem Neki! :wink:
Még jó, hogy egyenlőre Zizi nem akar folyamatosan cserét! :lol:

Vali!

Értem. És mióta voltatok együtt? Mármint mennyi idő után házasodtatok össze?
Akkor még egy pont Neked. :wink: Felmelegítve csak a káposzta jó! :wink: 8)
És Vikónak melyik foga jön?! :shock:
A szolgáltató mögötti ovit, azt nem tudom melyik és hogy hol van. A CBA mellettit csak onnan tudom, hogy uncsitesóm kislánya oda jár. Meg régebben néha elmentünk a tb-i CBA-ba vásárolni.

Judy!

Nálunk bodza szörp meg van még mind, mert én nem engedem ilyenkor meginni! 8) Mindig azt mondom, hogy kell hogy egy kicsit még összeérjen és majd ősszel lesz jó. :wink: Főleg megfázáskor nyomom Apjának meg Adrinak a teájába! :wink: De egyébként ilyenkor valahogy nem is kívánják annyira. Inkább....hál'Istennek!!!!!.....mindenki zabálja a gyümölcsöket! :D
Na azzal, hogy lefényképezted Ancsa ágyikóját, jó ötletet adtál! Köszi! :wink: Megmutattam Apának a képet és mondtam Neki, hogy fent Adri szobájában, így csináljuk meg a másik ágyat és akkor Zizi mehet fel Adrihoz aludni, ha Hármaskánk megérkezik! Bár János nem szívesen "teszi ki" Zizi szűrét a rácsos ágyból! :roll:
Viszont egy utazóágyra szert kell tennünk, ha megyünk Mamiékhoz, hogy a két Törpi biztonságban tudjon aludni....egy rácsos ágyikó van lent.... és most egész jó áron lesz holnaptól az Auchanban....7990ft......ráadásul gurulós kerékkel! :wink:
Nekem tetszik ez a kis hintácska, amit Ancsának kinéztél! :wink:
Remélem sikerül asztalt és székeket szerezned a Gyerkőknek!
Milyen tortája lesz Ancsának? Sütsz Neki valamit, vagy rendelsz valahonnan?
Örülök, hogy sikerült epret venned jó áron. Mennyiért, ha nem vagyok indiszk? 8)
És már meggyet is vettél és teszel el?! :shock: :D Átnéztem a szomszédba a "meggyfámra" :wink: de annak szerintem még két hét kell, míg jó sötétpiros lesz! És meggyet mennyiért vettél? 8)
Kimagozni nem lesz semmit! :shock: :roll: Azt is Apósra bízod? 8)
Na pl. a meggyhez több cukit teszek. Ahhoz 60-65 dkg-ot kilónként.
A dzsemfix mennyisége viszont annál is 2kg/1 zacsi.
Jó befőzést! :wink:
Ikeáról meg csak annyit, hogy azt a jó kis kerek polifomos ülőkét....színest....nem lehet már kapni, mert megszüntették a gyártását!!!! :evil: Barmok!!!! :evil: Akartam venni a múlt héten még hármat, sehol nem találtam, megkérdeztem egy eladót és ő mondta, hogy már nincs és nem is lesz! :evil: Nálatok az Örsön lévő Ikeában nincs még véletlenül? Bár kétlem.

Orsi!

Medi értve! Meg naptej is! :wink: Akkor további jó pancsikázást az egész "Bandának"! :wink:

Tenci!

Már nagy bocsánat, de Zulejka......nanemáááááááár!!!! :oops: :roll: Egyébként most genya leszek, mert számomra megtaláltam a két "befutót"! Majd augusztusig még eldöntöm melyik legyen, mert az biztos, hogy csak 1 neve lesz! De nem árulom el!!!! :mrgreen: 8) Jánosnak még nem is mondtam....de hát Ő urasága ragaszkodik az A-betűshöz....Annához.......de az tuti nem lesz! Bocsi Judy, ez nem Neked/Ellened szól! :wink: Több A-betűs név nem lesz a családban! :wink:
Kórház meg van, SZI. De még el kell mennem majd a Fehérvári úti Sztk-ba egy "vizsgálatra", hogy ott jelezzem abban a kórházban szeretnék szülni. Szülésznő tuti :wink: doki meg aki ott lesz! Bár Mészi azért a bizti kedvéért mondott nekem egy nevet! 8)
Dokihoz csak július 20-án megyek. Az lesz az uccsó talink. Utána már CTG-re a kórházba kell járnom. A 36. heti utolsó vérvételt meg úgy is itt nálunk az Sztk-ban csináltatom, ahogy eddig a többit is!
Képek meg.....tudomtudom. És igazad van. Igyekszem. A Lányokról csináltam ma kint a kertben képeket délelőtt. Még le kell töltenem meg kicsit megbuherálnom, de nem ígérek semmit.
Holnap megyünk vásárolni Auchanba meg virágokat ültetünk Jánossal, szombaton jönnek Dani babáék, talán vasárnapra felvarázsolom ide a képeket!

Na mennem kell, mert Lánykáim felébredtek uzsizni, :D meg megy a meccs, meg lóg az eső lába :evil: és gyorsan össze kell pakolnom kint a cuccokat.

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja Tenc!

Piros gombot meg ne nyomogasd! :mrgreen: :lol: :wink:
Az üvegekről meg nagyon hallgatsz! Csak nem kidobáltad őket?! :shock: Vagy nem vagy kíváncsi a képemre?! :twisted: 8)

Na mentem, mert Adri meg Zizi már pakolják a hűtőt! :shock: :lol:

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


JUDY-de jó-újdonság varázsa sokáig maradjon meg Ancsának :lol: :lol:
és tényleg szemtelenül jó áron vetted az ágyat :wink: :D és IKEába csak egyszer kell beleszeretni :lol: :lol: és semmi más már nem is kell csak egy jól tömött bankkártya :lol: :wink: :lol:
matrac milyen hozzá?-gondolom csak szivacs :roll: :?: :?: nekünk anno Brendonoshoz az járt :? de le is cseréltük.....de ha még szivacs akkor is nagyon jót választottatok remek ár :wink: :D
sikerült a befőzés??
férj kinek drukkol?? :D :D

ORSI-nagyon siettél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TIMI-na korán kezdi kiscsaj-csak cserélni akar :D :D napi többszöri öltözködés elkezdődött??? :wink: :lol: :wink:
és hajrá SzentImre :D amúgy Mészi hová megy??
és okés értem-majd szülőszobáról jelentkezel a névvel :D :D
de nálatok már van Ancsa?-elsőszülött Jánoslányka..... :roll:
üvegek meg odaérnek.... :lol: :wink: :lol:
hűtőpakolás nálunk is műsorszám...nagyon imádom :lol: :lol: :lol:

KRISZTI-ha még jársz erre....olvastam iwiwen......Boldog negyedik Szülinapot nagyfiadnak!!!!!!! :D :D :D :D


szúnyogírtás van!!!!!!-el sem hiszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de szerintem nem sokat ér :? :? :?

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szép estét!

Kicsit visszanéztem, hátha jött még valaki! :wink:

Tenci!

János nagylánya nem Ancsa, hanem Ancsi! :wink: Az Ancsától a falra mászik, utálja azt a megszólítást, mint a sz....rt! 8)
És egyébként sem Anna, hanem ANITA!!!! Mondtam már, hogy Ancsinak meg Ádinak egymás utáni napon van a szüli-névnapjuk. Szegények! :roll:
Többszöri öltözködés az nincs. Csak annyi, hogy ha kimegy játszani, akkor a retyibb gatyáját kell felvennie és homokozóba csak mezítláb mehet be! :wink:
Dokim szintén zenész a tiedhez hasonlóan! 8)
Miki kinek drukkol a vb-n?

Judy!

Lekvárok hogy sikerültek? Magozást ki csinálta végül? 8)
Tényleg, szemed már teljesen rendben?
És ahogy Tenci is kérdezte, a Zurad kinek drukkol a vb-n?

Kriszti!

Én is most kukkoltam iwiw-en.....
Zsombinak BOLDOG SZÜLINAPOT!
Fiúkkal minden okés? Régen voltál már.


Itt is irthatnák a szúnyogokat egy kicsit...... :roll:

Na menek mingyá aludni csak megvárom még a meccs végét! 8)
Hajrá Mexikó!!!!!! :lol: :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: