Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Jövök én csak mostanság kevés időm jut magamra. :lol:

kislibus:nem akarunk mi téged itt egyedül hagyni csak hát tényleg még tusizni is alig van ideje az embernek.
Azért figyelünk ám rád!!! Hogy vagytok???

Ercsikatának:NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK és minden JÓT,TEJCSIT stb....Nagyon cukor falat a kisasszony!!! :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk.Hízunk,gyarapszunk.Nem győzőm szoptatni a kisfiam.Éjszakák már javulnak.Tudok néha aludni 2-3 órát.Köldökcsonk is leesett 1-2 napja.Most kicsit szörcsög néha az orra így apa elment valami orrszívóért a boltba ami nem porszívós mert nekünk azt nem ajánlották 3 hónapos korig.Nincs megfázva csak kicsit váladékos a nozija.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok lányok, anyukák :)

olyan rendetlen vagyok, de olyan kevés időm van ,elnézést.
Tényleg azt kell kihasználni, amíg várandós az ember lánya ,látos Libus gyorsan pihenj még sokat :))
Melike,
és aszopi megy ,. mint a karikacsapás? persze , akinek anyukája varta az ágyterítőt annak az álma is nyugodtabb és az evés is jobban megy !

Ercsikatinak
én is nagyon sok boldogságot , egészséget kívánok a kis Kendrának. Sok tejcit és rengeteg örömöt az életben!!

Moncsi,
milyen sokat ntt Nimocika és hogy formálódik az arcocskája. Nagyon kedves baba. remélem a torna tetszeni fog neki és szép szál legény válik belőle, na de már így is az :))
Elmentettem a mondókás mail-edet ám :))
Nagyon kiváncsi lennék ám egy ilyen tornára. Hányan vagytok egy foglalkozáson? Az úszást nem ajánlották kiegészítésképpen?

Hanyika,
várjátok már a nagyutazást? Kiváncsi leszek Patri mennyire bírja majd! Jó lenne , ha alukálna közben, nem? Olvastam , hogy nyűgös volt ,hát emellett az időjárás mellett nem csodálom!

Julcsi,
remélem hamar túl lesztek a pocifájós időszakon. Szonjus hamar megerősödik és hozzáfejlődik az emésztőrendszere a kinti léthez .
Hajacska még mindig olyan sok?

Póci, Andi ,Zel, Chili Ti hogy vagytok ? Babócák?
Bodzi jól besűrűsödött a heted . Gondolom sokan keresnek , sokan ismernek már a szakmában és ez nem olyan szakma , amit hagy ott az ember.
Rencsikém,
nagyon sajnáltalak , hogy megint izgulnod kellett Domi miatt, de hiszem , hogy ez olyan dolog amit kinő és elfelejthetitek örökre. Tényleg milyen jó ,hogy Bodzi a legjobb szakembereket ismeri és nem nektek kell doki után nézni.
Csomee,
veletek mi újság? Nemsokára Te is szülsz! Kitti várja már a kistesót?
miciona
 
 


Micikém, ez igazából nem is torna, hanem masszírozás és csak mi vagyunk egyedül. Bodzi írta a vízitornát, de azzal még várnék.
Puszik!

Melikém, ne is mondd! Én még mindig állandó időzavarban vagyok. :oops:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

 
 

sziasztok csajszikák

ercsikatinak nagy gratula, cuki a kishölgy, milyen sok hajacskája van! :wink: Sok boldogságot és egészséget kivánok!

kislibus
Rjtad a világ szeme :wink:
Örülök, hogy kész vagy a házzal, mostmár tényleg pihenj, te tudod a legjobban mennyire nem lesz időd semmire!

moncsika
Örülök, hogy sikerül megoldást találnotok Nimóci "bajára", én ezekhez nem értek, de szerintem ez nem nagy gond,lehet más észre se veszi és a gyerek kinővi magától, csak te olyan kis aggódód-figyelmes vagy, hogy rögtön feltűnik! Mondjuk ebben én is ilyen vagyok, állandóan "vizsgálom" a csajokat. :lol:
Egy kis masszázs meg tuti jól is esik neki... :D

hanyika
repülővel jöttök? Majd mesélj milyen volt, mert nekünk is aktuális, nemsokára.
puszi patrikának(is)

melánia
Szerintem csak az orrszivós p.szivó ér valamit a többi nem. Max állitsd át a porszivótokat hogy ne szivjon olyan erősen.
Nem a megfázástól folyik az orra, hanem vagy maradt még benne váladék és az tisztul, vagy a kaját még nem tudja annyira emészteni és az jön vissza, túl sokat nem szabad szivni, mert csak rosszabb lesz.
ügyes voltál a szülésnél, akkor már a sima szülésre és a császárra is van jó példa, hogy lehet könnyen is szülni. :wink:

bodzi csáó :P

rencsike
sajnálom domikát, reméljük mielőbb megoldódik a helyzet nálatok is.

julcsika
ezt a fejrázogatást ide-oda nekem is csinálták a csajok amikor cicire tettem őket, de én inkább viccesnek találtam, semmint aggódtam volna miatta, szerintem annyira élvezik a cicit, hogy izgalomba jönnek és az örömüket fejezik ki a cici miatt(olyanok, mint a pasik :D )

akartam még irni a csajokról, de közben felkelltek, majd küldök képet e-mailen puszi
chilike1
 
 


Katiéknak,gratula,sok boldogságot kívánunk!!!
Moncsi,Dévény nagyon jó,nálunk a családban láttam,hogy milyen hasznos,igaz"komolyabb"gondok voltak.Jó,hogy ilyen kis figyelmes vagy..Ott az is volt a baj,h a szülők"ráér még a gyerek"logikát követték(ami szerintem nagy hiba,és rossz hozzáállás),de szerencsére helyre hozták a dolgokat.Kb.úgy állt a dolog,mint amit Libus írt mailben a tesójáéknál,1 évesen még nem mászott,max kúszott,de azt is féloldalasan,és egyébként úgy közlekedett a kislány,h ült a popsiján,és kézzel"hajtotta"magát..rossz volt nézni,kb mint akinek nincs lába.Na ezt látva szólt a védőnő(a doki ott sem),h vmit csinálni kéne.Eltelt több mint fél év,mire felállt,de azóta már"megy".Az az igazság,h mi kicsikora óta beszéltük a férjemmel,h vmi nem oké,mert annyira gyenge volt a lába,h érezni lehetett..mintha gumiból lett volna,semmi ellentartása nem volt,sem pelenkázáskor,sem amikor már nagyobb volt,és az oldaladra ültetted,nem volt meg az a kis"makiszorítás"a lábaival.
De nagyon örülök,h helyrejött,mert imádom.
Na,ez kicsit hosszú lett,de gondoltam egy kis pozítiv példa jól jön.
Meg szerencse,hogy nekünk van Bodzink,aki enni mindenkit ismer,meg járatos a dolgokban!
Esztilinek cuppantás!
Chilike,de jó,h te is írtál,jól ellehetsz havazva a lányokkal!
Kislibus,mostmár tényleg te jössz!!!!Kezdesz izgulni már?Ablakok kész vannak?
Melike,sztem is a porszívós a legjobb,nem olyan"vadállat"dolog,mint ahogy tűnik..Csodaszép ám Milán baba!Kezdtek már összeszokni?Jó a vonalzód szövege,én is ezt kértem a"nagyonbabán",de egyszer már megcsinálták,tele hibával,aztán kértem h javítsák ki,azóta semmi.. :cry: Úgyhogy nekem még mindig nincs szép saját vonalzóm.. :x
Rencsi,remélem Domikával minden rendben lesz,és tényleg csak a ciciizgi hozza őt ilyen helyzetbe!!Bukásával mi van?Adsz már neki vmi más kajcsit?
Szurikátának üdvözlet,még jó,hogy tényleg ő is idenéz néha,így Kislibusnak volt kihez szólnia..Lassan jöhetnek az újak is át,mert elfogynak a kismamik.. :lol:
Remélem Micike is hamarosan csatlakozhat ilyen minőségében is!!!Mert ő is hűségesen írogat,ha ideje engedi!
Mindenkinek pusszantás!
Csomeeval mi van?És Rózsafa(ha jól emlékszem a nevére?? :oops: ),vele mi lehet?
Ui:bocsi,de nekünk is kevés az időnk,állandóan menni kell(ha épp nincs zuhé),mert a fiam nem hajlandó bennt megmaradni.. :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Ja..Hanyika..lassan jöttök haza,várod már?Kiváncsi leszek,hogy fogja Patrika bírni a repülőt!!!
Még mindig hagy titeket éjjel pihizni?
Rencsikém még vmi..sajnálom,h beteg voltál(mert én még ezt sem írtam :oops: ,te már remélem elis felejtetted..).
Apa meddig lesz távol?Segít majd valaki a családból?
Na mostmár tényleg megyek,mert indul a nap.. :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok!

Még nem volt alkalmam gratulálni Melániának a szépséges Milán babához, valamint Ercsikatinak a gyönyörűséges Kendrához!
Isten hozta mindkettőtöket! Szívből gratulálok!

Kicsit eltűntem, mert a májusi hónap elég mozgalmasra sikeredett. Két hétig festettek nálunk, így elég keveset voltunk itthon, utána meg a pokolás miatt kicsit bevéreztem, így pár nap kórházi pihenőre voltam ítélve. Hazaengedtek, de itthon is pihennem kell. Kittinek közben megvolt a szülinapja, 3 nap ünnepeltünk, így mostanra már eléggé elfáradtam, de apa 100%-os teljesítményt nyújtott a konyhában, a vendéglátásban, Kitti nevelésében, a munkában. Így óriási köszönet jár neki!!!! :lol:

Mostmár rendben vagyunk!

Mindenkinek kellemes napot kívánok. Majd még benézek!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Csomee! Vigyázz magatokra nagyon! De örülök, hogy nem lett nagyobb gond, és a férjednek tényleg gratula amiért ilyen ügyes volt! :D

Melania! De jó, hogy Milán ilyen jó evő, akkor neked nem kell aggódni a tejci, meg a hizás miatt! Milán pedig hamarosan jó kis stramm baba lesz! Szerintem nyugodtan mehet a porszivós újszülöttnek is, csak nem kell óránként szivni.

Csandi! Csak jó értelemben izgulok, minden reggel úgy kelek fel, hogy vajon ma lesz-e a napja??? :D
De tagnap voltunk Dévainál, megvizsgált, erre a máhszájam vérezni kezdett, nem is engedett el, csak amikor már láttszott, hogy eláll. (Thrombocita miatt ez ugye nálam kétséges). De Annát nem hatotta meg a dolog, ugyanúgy ficánkolt, jelét nem mutatta, hogy ő kijönne esetleg... :)

Chili! Várjuk a képeket, meg a beszámolót!

Pihizek én, ha időm engedi. Ma délelőtt például. :) De mindjárt megyek főzni, meg háziorvoshoz. :)

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!


Isten hozott Kendra! :D Sok boldogságot, sok tejcit kívánok! :D


Minden gyerköcnek boldog gyermek napot! Természetesen szüleiknek is. :D
emerenc
 
 


Draga kis Csajocskaim!
Annyira kis cukorsagok vagytok!!!
Most nagyon izgulok a keresztelo miatt /dinka vagyok,mi?/. Ma voltunk Babcival es Apppaval a tunderi szerzetesnel,aki megkereszteli Esztilit szombaton. Libuska! Sajnalom a verzest,nem ijedtel meg? AnnaKatinka nemsokara a karodban mosolyog Rad/Ratok!:-)
Igyekeztem minden mailre valaszolni,megnezem,van-e elmaradas.
Zelecske! Remelem,nem lettel breteg??!!!
Micike! Chilike! Rencsike! Moncsika! Julcsika! Andika! Pocika! Ezer puszi Nektek es a Babulonoknak! Micike leendojenek elolegpusz!
Emerenc! Hogy vagy?
Melike! Cuki es szepseges Milankank hogy van?
Ercsikati! Gratulalok en is! Gyonyoru a Kislanyod!
Csomee! Kitti varja a Kistesot nagyon? Vigyazz Magatokra!
Szurika! Pusz Neked is!!!!
Sajo???

Kép
bodza2005
 
 


Chilike es Julcsika! Orulok,h tetszett a fotos!!! Varjuk a kepeket!!!
Milanrol is az ujakat es a LibusAnnapocisakat is!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!
Tegnap hazajöttünk a kórházból! Minden ok! Kendra áldott jó kislány, remélem így is marad! :D Tejcsi van bőven, úgyhogy remélem hamarosan vissza is nyerjük a születési súlyunkat! :D

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat és az SMS-eket! Aranyosak vagytok! :D Puszi Nektek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Ercsikati! Örömmel hallom, hogy van sok tejcsi! De jó! :D
Kendra természetesen nagyon jó kislány ! Nagyon megijedtél hirtelen mikor mondták, hogy császároznak? Vagy azért számitottál erre (a másikon olvasottak alapján nem)? Gondolom jó végre otthon lenni és apuka is el van olvadva Kendrától!

Bodza! Biztos túl vagytok a keresztelőn! Hivtatok meg sokakat, vagy csak szűk csládi körben folyt? Eszti mit szólt a dologhoz??
Nem ilyedtem meg, mert Dévai rögtön mondta, hogy mi a szitu, meg azt is, hogy maradjak, amig el nem áll.

Mi ma voltunk kirándulni a Margitán (Gödöllői dombság legmamgasabb pontja). Nem volt hosszú túra, de elfáradtam. Kislányomat nem hatotta meg. Holnap a Kékes-tetőre megyünk... :lol:

Kép
kislibus
 
 


Libuskám,

Anna mit szólt a Kékeshez?;-) :D
nem készülődik kifele? Jó lenne,ha megvárná a talit :) :wink:

Melike, Isten hozta Milán babát még egyszer.Oan cuki,tiszta apukája.
Hogy vagytok?szopizik ügyesen?sebecskéd gyógyulgat?

Kata,örülök,hogy már otthon vagytok és Kendra ilyen nyugis baby.Szuper,hogy van tejcsi is bőven.
Reméltem,hogy a korházból dobsz egy üzit :(


Chilike,majd mesélek az útról,remélem nem viseli meg nagyon Patrikát.Bár mikor pocakban volt és repültem,eléggé nem tetszett neki.
Gondoljatok ránk,7kor van a gépünk.

Puszi, a többit majd élőben.

Kép
hanyatka
 
 


Hanyatka! Gondolunk rátok!
Nem voltunk a Kékesen, nem mertünk elindulni ebben a fene se tudja időben.... Ellenben volt takaritás, még egy kis gyomlálás, főzés...
Olyan fura érzésem van, de a szülésnek semmi jele.

Kép
kislibus
 
 


Libuskám, te aztán mindent megteszel, hogy ne tudj jönni a talira! :))
Hanyika! Remélem, Patricia jól viseli a repülést!
Bodzika, e-mailben kérünk képeket a keresztelésről, jó?

Libuci, egy szakmai kérdés: A gyerekem nagyon szeret úgy aludni, hogy az oldalára fordítjuk és úgy szopizza az ujjacskáját. Remekül meg lehet így nyugtatni is őt. Ha elalszik, én óvatosan a hátára szoktam fordítani, de a család többi tagja előszeretettel támasztja ki, hogy az oldalán maradjon. Nem árt az oldalfekvés a kis csípőjének? Szerintem olyankor kicsit féloldalasan terhelődik nem? A fölül lévő lába meg lóg... (bár volt már, hogy éjjel magától fordult az oldalára)

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga! Elvileg nem, főleg, ha ő már tudja magát forditani. Csak kitámasztani nem szabad, mert ha neki kényelmetlenné válik a helyzet, akkor nem tud megfordulni. Igy viszont ő érzi, hogy meddig jó neki oldalt feküdni, és ha kényelmetlen, megfordul.

Hát azért mindent nem teszek meg, meg szerintem Kicsikém tojik ara is amit csinálok, meg a frontokra is. Jó neki odabennt erre jöttem rá.
:lol:

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok drágáim. :lol:

hanyatka:gondolok rátok!!! Hip-hop és itthon lesztek. :lol:

libusom:takarítás??? hm.Én is a szülési napom elött takarítottam.Hát ha nálad is ez egy jel.Hogy vagy?

chilike:minden elismerésem a tied.Két babával hogy birod nap mint nap? Néha én már hula vagyok de aztán másnapra összeszedem magam.Szoktam gondolni rád.
Persze minden fáradtságot megérnek ezek a kis tünemények.Úgy szeretem nézni a kiságyba a fiamat,gyönyörködöm benne.

bodzi:te nagyon eltüntél????
Sajnos a citromailre már tényleg nincs semmi időm,ezer bocs érte lányok.

moncsigum:miújság,hogy vagytok???
kismamik:az én fiam pár napja 100-140-et szopizik az 50 helyett.Ez aggaszt minket.Ha csak 70-et adok neki akkor ordít hogy még éhes,így adok neki még a másik ciciből is.Szerintetek ez nem sok? Kéne aggódnom.
És van valami tippetek hogy mibe fagyasszam az anyatejet??? És még az a gondom,hogy nem tudom,hogy milyen sűrűn kell lefejnem az anyatejet? Védőnőt hiába kérdeztem.
Egyébként jól vagyunk.Éjszaka már sokszor alszunk 4-5órát egyszerre. :lol:

Rencsikém:remélem minden rendbe veletek?!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


hanyatka:a sebem gyógyulgat.Egyre jobb már.Meddig várható még a vérezgetés lányok? Nincs sok csak kevés.

libus:tena betét nekem nagyon bevált a kórházba,úgy hogy ajánlom neked is.Viszont az eldobható bugyi nem vált be mert egy számmal nagyobb volt mint én,így nem tartotta a betétet rendesen.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania! Fejni csak akkor kell, ha tele van a cici és a fiúcska valamiért épp nem szivja ki mindd, nomeg ha szeretnél tartalékolni. Egyébként kereslet-kinálat elv alapján mindig lesz annyi, amennyi Milánnak elég. Lehet, hogy lesz olyan, hogy ugásszerűen megnő Milán igénye, és ahhoz majd kell pár nap, amig a melled termel annyit, akkor majd sűrűbben kell mellre rakni, ha lesz ilyen.
Az nem baj, hogy ilyen sokat szopizik, ha nem fáj a hasa, nem hányik, akkor elhizni tuti nem fog tőle. Örülj neki, hogy ilyen jó evő!!! :D
Fagyasztani vagy kifőzött müanyag pohárba (aventes, vagy sima mezei jól záródó fedeles műanyag) vagy gyógyszertárba lehet venni anyatej gyüjtő zacskót. Ezekbe 3-6 hónapig tárolható fagyasztóban. Gyüjteni a hűtő részben 24 óráig lehet, utána kell áttenni a fagyasztóba.
Tenát már vettem, normál, meg extra méretűt, remélem elég lesz. Eldobható bugyeszból van 2 csomag, de tettem be simát is már, mert én is gondoltam hátha nem lesz jó az eldobható.
A vérzés ált. 4-6 hét. A vége már inkább folyás nem is vérzés.
Ennyi kajcsival a pocakba nem csodáom, hogy alszik 4-5 órákat!
Nem semmi, valamit nagyon jól csinálhatsz, ha ennyi tejed van!!! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Lassan összeszedem magam, már van erőm a zugolvasásra is!

Nagyon nagy gratula Melániáéknak és Ercsikatiéknak! Sok boldogságot és egészséget kívánok Nekik!

Vigyázzatok, mert mostantól kukkolok ám!

Sajo
sajo
 
 


Naaaa! Ennyire nem kell félni! Azért jöhettek! :D
Vagy inkább jól kibuliztátok magatokat? De jó lehetett!!!!!

Sajo
sajo
 
 


Sajo! Mióta mindenki megszült, itt elég nagy pangás lett, gyakorlatilag a topik elhalt. A régi kismamik nagyon sokat vannak a picikkel, igy nem nagyon van idejük, az új kismamik pedig nemigen irnak ide a babásba! Remélem majd újra felélénkül a dolog, ha végre a másikon sokan bebabásodnak (mondjuk Jucus, Emerenc, Miciona, Szimbáné már nagyon jó újrakezdő csapat lennének!!! )

Kép
kislibus
 
 


Én nem mondanék ilyen súlyos szavakat, hogy elhalt a topik, mert bizony volt mit visszaolvasnom, mikor kijöttem a kórházból. Másrészt természetes, hogy mindenki boldogan babázik! Így van ez rendjén! Hála Istennek, hogy ennyien eljutottatok idáig!
Most Rajtad a topik szeme Libuska! Nagyon izgulok!

Sajo
sajo
 
 


Sajo! Nem is mondtam, hogy baj, hogy babáznak a lányok, persze, hogy az a fontos! A topikelhalást úgy értettem, hogy ha megnézed a hozzászólások sűrűségét, van, hogy napok is kimaradnak. Neked több hét után tűnhet soknak amit vissza olvastál, de a korábbiakhoz képest kutyafüle!
Masem szülünk. Pedig tegnap is vonatoztam, BKV-ztam... Lehet meg kéne nyugodn, csak úgy elég nehéz, hogy a szülésindukció réme fenyeget, ha nem szülök meg szerdáig... :?
Én meg hagynám is babát, hadd legyen bennt amig csak akar, de félek is, hogy el ne öregedjen a lepény... Megoldhatatlan dilemma...

Kép
kislibus
 
 


Szijjja Libuci!
Minden jo lesz! AnnaKatinka tudja,h kell ezt csinalni,csak figyelj es bizd Ra!;-)
Sajo!
Nagyon szoritok a kezdeshez es a legszebb befejezeshez!!!!
Csini Apuka leszel!;-)
Mindenkinek puszik!!!!
Most erkeznek a Barataink grillezni,Esztili meg horpaszt a kis Cukika.:-)

Kép
bodza2005
 
 


Libuci!A grillezes szuper volt.Kesz voltak Esztitol a baratok.:-) Mindenkit a neven szolitott,gyakorlatilag mindent mond,olyan szavakat is,h pl.parduc,raja,balna,felismer mindent kepen vagy eletben es mar kommental is :-). Fantasztikus nezni,milyen kreativan es nagylanyosan jatszik. Azt mondtak,arad Rola/Belole a harmonia,deru,kiegyensulyozottsag es szeretet,gyengedseg,e mellett nagyon eros egyeniseg.:-) Ha mar nem kert valamit/etel/,mindig szolt,h "Anya,koszonom" es odaadta,nem dobta le vagy kente szet /egyedul eszik/. Annyira buszke voltam es meg mindig nem tudunk betelni Vele + naponta racsodalkozunk es halat adunk,h O a mi Kislanyunk.:-)
Annacukikami mindjart elindul magatol,meglatod!!!!;-)
Nem semmi,mennyit mentel tegnap... Durva.
Puszikallak!
A tobbi Csajszikat is!
+ Sajokat is persze!

Kép
bodza2005
 
 


Bodza! Nem csodálom, hogy mindenki el volt olvadva Esztitől! annyira jó lenne látni, de még a nyáron szervezhetünk talit a Margit szigetre, egy-két hónap múlva lehet vinni Annát is! :D
Nem volt az olyan sok tegnap. Én még mentem volna, csak nem kaptam engdélyt rá. :lol:
Ma kutyut sétáltattunk, sétáltunk egyhuzamban vagy 1,5 órát. De jó volt. Holnap Ctg, flow. és meglátjuk mi lesz.

Melania! Mi újség, hogy vagytok?

Ercsikati! Hogy teltek az első napok otthon?

Chilike! Mi újság veletek?

Kép
kislibus
 
 


Libuska, itt vagy?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Libuska!
Úgy izgulok én is! Szerintem ne félj a szülésindukciótól! Nagyon ügyes vagy és az is leszel! Nincs okod félelemre!

Bodzi!
Szia!
Nem csodálom, hogy mindenki csodálja Esztilit, Belőled árad a harmónia, hogyne áradn a gyerekből is!

Sajo
sajo
 
 


De kis cuki vagy Sajoka!!! :D
Köszili. :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Moncsikám! Írj mailt, hogy mi a helyzet!!!! Aggódom!
Ezer puszi!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok! Még egyben, hétfőig kapott haladékot a leányzó, hogy elinduljon. Bár a legjobb az volna, ha holnap, vagy csütörtökön szépen elindulna! Akkor mindenki ráér, és inditani sem kéne! :D
Drukkoljatok!
Tapasztalat: A szülésinditásra irt grapefruit-narancs-reszelt gyömbér triász nagyon finom, de szülést inditani nem jó az tuti...

Kép
kislibus
 
 


Szijjja! Jó lesz ez így!!!!
Képzeld, ma azt mondta reggel Babcika, h "Jó reggelt Anyucika" és megsimogatott, megpuszilt. :D
Hogy lehet ezt kibírni? :D :D
Hogy érzed Magad Libucika?
Anna bírja ezt a hőséget? Mocorog?
Esztinek lett egy öribaba, újszülött, kisfiú tejtestvére. :D

Kép
bodza2005
 
 


Bodza! Ezt csak mosolyogva lehet kibirni! És minden percben hálát adva a Jóistennek amiért van!!! :D :D
Tejtesóhoz gratu! Mondjuk nálatok nem gond a korkülömbség? Mi mindig úgy szoktunk tejtesókat kersni, hogy max. 3-4 hónap legyen a babák közt a korkülömbség, mert más minőségű-összetételű az anyatej ahogy a gyerkőc növekszik.
Mi jól vagyunk, Anna mocorog, a meleget én szeretem nagyon is!
Remélem én is, hogy jól döntöttünk (úgy érzem a babának mindenképp ez a jobb), csak azt sajnálom, hogy igy nem biztos, hogy a szülésznőnkkel tudunk szülni, mert ő már szabin van és elutazik a hétvégén. Mondta is, csak nekem meg szita az agyam.
Pedig ő meg ránk várt eddig... :(

Kép
kislibus
 
 


Ugye? :D Mi pont így vagyunk vele. :D
Nem gond, megkérdeztem Ibolyt!
Nem számít a korkülönbség és van még sok fagyasztott tejci is, ami tökéletes minőségű, megnéztük. A kiscsávó imádja. :lol:
Nem baj a szülésznő, minden jó lesz így is!!!!!!!
Puszik Annának is!!!

Kép
bodza2005
 
 


Részlet a véleményéből:
"Az életkor nem számít, az a lényeg, hogy humán tejről van szó, ami fajazonos fehérjét tartalmaz, élő sejteket, immunanyagokat, enzimeket és még egy csomó mindent, amit egy dobozba zárt, élettelen táplálék, a tápszer, nem. (Azt sem tudjuk, hogy a boci mennyi idős volt, amelyiknek a mamája adta a tejet a tápszerhez, nem igaz? :)))"

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok.

libusom:küldöm a szülésindítókat!!!! Apával kekszeljetek egyet,hát ha. :wink:

bodzim:milyen volt a keresztelő? És áruld el,hogy kell egy ilyen inteligens nyugodt kislányt nevelni!!! :lol:
Én már ki vagyok borulva.Egész éjjel nem aludtam,a fiam végig sírta az éjszakát.+eddig a mai napot.Már a világ összes teje sem elég neki.Cicieim is fájnak pedig fejem őket.
Másik végletű problémám az hogy szopizás közben bealszik a fiam és így ugye nem eszik eleget.Ébresztgetem de hiába.Visszateszem a kiságyba és üvölt.És ettől kiboörulok mert van hogy 45-60percet is szopizik de hiába,akkor "csak" 70-80-at eszik meg.

sajo:köszi,miújság veletek? Hogy vagytok? Jucus?
moncsi:miújság?

Kép
Kép
melánia
 
 


Jaj, Melikém! Én is ebbe hülyültem bele! Órákig evett a gyerek, bealudt-éhes maradt-keveset aludt-újra enni kért....fejtem, pótoltam-megismerte a cumit-ma már nem is hajlandó cicizni, csak lefejt tejet eszik. Ne fuss bele ebbe.! Nincs ötletem, hogy mi a megoldás, mert akkor én sem jártam volna így....

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Nálunk szarság van... Nimródnak bakteriális húgyúti fertőzése lett a túl jól szigetelő pelenka miatt. Egy hete lázas... Az Augmentintől már a hasa, kicsípte a fenekét, csupa pötty szegénynek. Fáj neki a pisi, fáj a kaki, nem eszik, nem iszik..Áh, nem is sorolom...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztók!

Libuska te még egyben vagy ?Azt hittem már megszültél és lemaradtam róla ugyanis egy ideig nem volt jó a netünk aztán mire az jó lett elromlott a gépem.Tiszta ideg voltam mert ezért maradtam le a taliról is :( sajnos pedig annyira szerettem volna elmenni de nemtudtam megnézni hogy végül hol és mikor lesz.

Moncsiga nagyon sajnálom Nimócit.Remélem most már hamarosan rendben jön.

Melike nekem ha bealudt a Robcsi a noziját fogtam be egy pillanatra és akkor szopizott tovább.

Sajó örülők hogy jobban vagy és visszatértél közénk :) .

Hanyatka milyen volt itthon?

Bodzika Eszti nagyon kis tündéri mintha a Robcsit hallanám.Ő is ilyen szépeket mondott és ez mai napig igy van.És még fokozodni fog még többet és még többet.És sose fogtok tudni betelni vele,3 éves lesz a Robcsi és mi se tudunk betelni vele minden nap elkápráztat.

Pl ma délben mikor mentünk lefeküdni megölel és mondja nekem hogy te vagy a legszebb anyuci a világon(miközben teljesen másrol beszélgettünk),vagy most este meseolvasás után megsimiz és mondja olyan édes vagy anya.Olyan szépen beszél,pl ha szeretne valamit azt mondja kérem szépen vagy légyszives szeretném,vagy pl nem azt mondja hogy mivan hanem tessék anya.
na még valamit elmesélek.Elkeztem dolgozni minden nap megyek délutánonként és elmagyaráztam neki hogy hát szomoru vagyok de anyának menni kell dolgozni és sajnos mostantol ugy lesz hogy ebédig együtt vagyunk lefektetlek és anya elmegy te majd apával ébredsz.Erre megszolal ne aggodj anya jó lesz,majd apával szépen játszok.Azért egy kicsit megviselte mert az első két nap keveset aludt és mikor felébredt pityergett kicsit.Harmadnap mikor mendtünk aludni mondom neki hogy kicsim anya nagyon szomoru mert azt mondtad ne aggodjak jó lesz apával és mégis sirsz.ez fáj anyának ha te szomoru vagy.Erre ő:tudom anya de ne aggodjál nem sirok többet csak tudod felébredek körülnézek és nem vagy ott.Hát potyogtak a könnyeim.Aztán este mikor mendtem haza boldogan ujságolta hogy anya nem sirtam,de ugy hiányoztál.És szerencsére nincs gond azota rendesen alszik megint és nem sir nevetve ébred mind ezelőtt mindig.
Remélem az oviban is ilyen könnyü lesz beszokni.
De azért nekem nagyon nehéz mert nagyon hiányoznak a du-ni közös együtt létek.

Bocsi ha hosszu lettem puszi mindenkinek!
Ritkán fogok tudni csak jönni de amikor csak tudok jövök és irok!

Kép
póci
 
 


Sziasztok Édes Csajszik!

Olyan nagyon jó olvasni Benneteket!
Esztin és Robcsin könnybe lábadtak a szemeim, olyan édesek!

Melánia!
Nem tudnád kihasználni a jóidőt, meleget? Muszáj Nimródnak folyton pelusban lennie?

Nagyon szorítok Libusnak és Anna Katinkának!


Jucus sokat dolgozik, alig tudja az idejét beosztani.
Bennem végre megmarad az étel, nem kell folyton a WC-re szaladgálnom. Igyekszem a diétámat változatosabbá tenni, pl. petrezselyem zölddel, amit nyersen szórok a főtt kajába. Szeretnék még egy kicsit fogyni, de nem nagyon megy!
Remélem, ha túl leszek az epeműtéten, a zöldségek (amiket most nem ehetek) beiktatásával jobban megy majd a fogyás!
Kezdem szépen összeszedni magam, már a kertbe is kijárok dolgozgatni.
Lassan elkezdjük a futást a következő programhoz. Ha minden jól megy júni. 26. körül kezdünk. Reméljük Miciona is velünk tart!

Puszi Nektek és a Gyerkőcöknek!

Sajo
sajo
 
 


Sajo

Te drága ! Nimród Moncsiga babája! :) :)
Melániáé Milán. :)

Olvastam a másikon a hsz-edet. Örülök hogy kezded összeszedni magad.
Tarts ki a diétával,a műtét után még egy hónap lesz az epés diéta és fokozatosan térhetsz vissza a normál étkezésre.
A gyomorsavad rendben van? mert nekem sajnos ezt a gondom az epeműtét nem oldotta meg és nem mindent bírok enni és van gyógyszerem is.

szurikáta
szurikáta56
 
 


Sziasztok.

moncsiga:milyen pelust használtok??? Egy tanács:tesóméknak kicsípte a kis bőrét a fiuknak a pisi,kaki.1nap napoztatták kint a kis fenekét meztelenül,persze nem a tűző napon.Ez segített sokat nekik.Esetleg próbáld meg,hát ha Nimrókának is segít!

szurikáta:hogy vagytok???

póci:jaj nagyon drága a kisfiad!! Milyen megható ez a történet!!! És milyen újra dolgozni?

sajó:igen,összekevertél minket moncsigával de semmi baj.Remélem minél elöbb kezdtek és sikeresek lesztek!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Jaj,még annyit akartam írni nektek hogy szépen gyarapszunk.Tegnap a gyerekdokinál 3780g voltunk. :lol: Teljesen el voltak csodálkozva,hogy mennyit hízott a fiam. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Most olvastam a másikon a jó hírt:hatalmas gratuláció Kislibusnak,és sok boldogságot a kis családnak!!!
Isten hozott Annácska,sok örömöd legyen ebben az életben!!
Várjuk majd a beszámolót!!!(rendes gyerekek ezek,hogy csütörtökön születnek,és megvárják Apánkat :lol: )
Puszi.

Kép
cs.andi
 
 


Libuska

Nagyon sok szeretettel gratulálok és minden jót kívánok. boldogságot és jó egészséget az egész családnak. Isten hozott Anna Katinka!


Melánia

Köszi mostmár jól vagyok.Sajnos elkaptam a hasmenéses nyavalyát.Nagyon nehezen jöttem rendbe. :(
Nagyon szépen fejlődik a kisfiad,biztos gyönyörű. :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Kislibus!
Hatalmas Gratuláció Neked! Isten Hozta Annát! Sok-sok Boldogságot és még több tejcsit kívánok Neked! :D
Sok-sok Puszi! :D

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Uh, bocsi Lányok! Azt hittem, ide is megírtam. :oops:
Mióta Nimród beteg (volt/kopp-kopp-kopp) azóta olyan "anyjamajma" lett, hogy alig bírom egy percre magára hagyni, folyton rajtam szeretne lógni, én meg rohanok-kapkodok és ez a vége.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztók!

Kislibus Gratulálok!Isten hozott kis Anna Katinka!Nagyon sok boldogságot,egészséget és sok sok tejcsit kivánok!

Kép
póci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: