Új privát üzeneted érkezett!

Szia mindenki!

Nikike, köszi és köszi a képeket.

Judit: én is, én is Mallorca!!!! Mondjuk én olyan helyet választanék, ahol van mit csinálni, és nem csak a hotel nyújtotta programokkal kell beérnem, de biztos találtok ilyen helyet. Egyébként nekem Bibione is tetszene. :lol: Ja és azóta megnéztem a fájlt, ok, tényleg kiderül, h hány ember véleményét takarja. :oops:

Lányok, Kátyával megbeszéltük, h holnap kora du. megyünk sétálni a Ligetbe, akinek van kedve, tartson velünk. Szerintem 2 óra felé, de egyeztethetünk :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztoook!:-))

olyan szép idő van, hurrá!!!!!!!

ityko, akkor megnyugodta, hogy nem csak engem szivat a pirinyanya. Nikike, már nem szopizik a kisöreg, és már menzim is volt a tél végén, de az inkább maszatolásszerű, most meg a niagara és ennyi napig...:(( persze mindig a legrosszabbra gondolok, hogy mitől lehet:(

Nekünk 2esélyes a Liget, délután mondja meg barátnőm, hogy mehetünk-e holnap megnézni a csecsemőjét:-))

Nikike, az én zülléstörténetem a www.indexesbabak.uw.hu oldalon van, nem tudom, hun van word doksimban, de onnan le lehet csórni:-)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Még én is megvagyok csak hétvége általában a családé, rokonságé így már nem jutok el ide.

Judit így utólag én is nagyon sajnálom ami nagyapáddal történt, de jó hogy ilyen gyorsan javul.

Persela sok-sok varázsló energiát kívánok, kitartást és erőt és ha tudunk valahogy segíteni csak szólj! Ugye a Szfehérvári kórházról van szó? Mert én is tudnék róla mesélni, csak épp felnőtt történetet, de borzasztót :(

Táblicsku jó ötlet csak nekem idő míg kitöltöm mert ezen a gépen nincs word, szóval át kell juttatnom a file-t egy másik gépre...de mindenképp írok, mert azt hiszem Mérivel mi nem leszünk annyira lelkesek.

Pelle nekem meg pont fordítva, volt egy normális mensi azóta meg csak 2-3 napos maszatolás van, én is azon gondolkodtam, hogy ez normális-e? Szerintetek?

Kati kép szuper :)

Séta lehet, még nem tudom, nálunk is attól függ, megyünk-e holnap barátnőmékhez vagy sem.

Nikike nekünk Bencus épp a fenekét tolja az égbe és balettozik, mindig attól félek, hogy fejre esik egyszer, mondjuk járóka lefejelése és padlóra érkezés buksival sajna már nekünk is megvolt, de nem tudunk rájuk mndig vigyázni, szükségük van a a negatív tapasztalatra is, de tényleg szörnyű végig nézni. Bence ma is majdnem lecsusszant az ágyról, pedig ott voltam mellette, épp hogy elkaptam a kis fenekét! Olyan gyorsan megy hátrafelé, hogy csak na!

Pelle még azt akartam írni, hogy köszi a listát és a fordulással nemcsak oldalirányba lehet közlekedni :) a mi kisfiunk bárhová el tud vele jutni még előre is, ha valamit nagyon el akar érni :)

Na megyek kertészkedek ebben a jó időben!

Puszi
Ildi

Méri hol vagy?
Emese jó utat :)
Jaj még az jutott eszembe láttam a 300-at szerintem szuper jó, pedig én nem szeretem a véres filmeket...

Kép
mildiko
 
 

 
 

Sziasztok!

Beteg kisbabáknak gyógyulást kívánok tiszta szívből, aggódó anyukáknak ezer millió kitartást, ennél már csak jobb lehet:)

Tündi: tőled szeretném megkérdezni a Heim Pálos ortopéd főorvos nevét és telefonszámát.

Egyelőre most csak ennyire jutott sír Rolandka

Pussz

Timie

Kép
timie
 
 


Hello Mindenki!

Nikike, köszi a meleg fogadtatást. :)
Frusinak és a többieknek pedig a file összerakását, nagyon kíváncsi vagyok a véglegesre. :)
Mindenkinek jó sétát a mai szép napon!

üdv: Sikusz

ui: Én aug elején szülök, ha minden igaz (merthogy most látom, ne m is írtam magamról.)
sikusz32
 
 


Sziasztok !!

Remélem mindenki javulgat és egyre jobb napjaitok lesznek !!

Nekünk sajna nem nagyon javul a helyzet !!

Lányok , ha jól emlékszem holnapra beszéltük meg Sziszikével a ligetet !!
Vagy nem ????

Sziszike , ha tudsz jelezzz !!

Na , hát én nem tudom, hogy bemerjem-e válalni , ilyen nyügisen ??

Meglátom, hogyan fog kezdődni a napunk!

Pedig úgy mennék , biztosan szép idő lesz !!

Méri !!! Hol vagy ?? Jól vagytok???

Puszi mindenkinek , már megint bőgünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Timi, privi ment!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Kati!

Igazad van, 10:30 korulre beszeltuk meg, de nekem a 2 is jo!
csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Ja, lehet de. is, de Sziszike azóta nem jelentkezett...hmm

Kati, gyertek nyügisen is, majd felváltva dajkáljuk a lánykát.
Na akkor mi legyen, hol és mikor találkozzunk és menjünk az állatkertbe is?

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Nikike: Marci mindig is óvatos legényke volt. Ő nem esett el eleinte. Illetve mindig leteszi a kezét szépen előre.
Csak 1x-2x volt nagyobb kopp, de ilyenkor mindig jön a figyelem elterelés és már nem is sír. Ez nálunk abból áll, hogy megnézzük a hűtőmágneseket. :) Imádja őket.
Nálunk viszont az új műsor az az, hogy nem óhajt rendesen enni. 7-8 kanál után kiveri a kezemből a kaját, ha olyat kap, amit kézzel ehet, akkor elkezdi ledobálni. Lehet, hogy ő is fogyózik, nem csak én? :) Marci 9,6 kg. :)
Én meg 2-vel vagyok könnyebb. :) Örültem neki, mert nem érzem rémesnek. Sőt azóta sokkal egészségesebben eszem. És legalább elgondokodom, hogy tényleg kell nekem az a tortaszelet vagy mégesm? :lol:
Jó sétálását lányok!

Üdv:
Vendég
 


Hello!

Szerintem séta mi is. Akkor du. kettőkor? Megint a múzeumnál találkozunk?

Kati gyere, mindenkinek a gyereke volt (van) már nyűgös, így tudjuk milyen az, majd besegítünk.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Na, el kellene dönteni, h állatkert vagy puszta séta...mert ha állatkert (már nem emlékszem, h ki és miért ajánlotta, h oda menjünk :lol: ) akkor ne a múzeumnál találkozzunk :? hehe, komoly probléma :lol:

Nekem tök mindegy, mi megyünk, bármikor, bárhová. Sziszike, jelentkezz, mert ha jól emlékszem, neked lett volna a délelőtt jó. ha nem, talán du-ra el is döntjük ezt a kérdést :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


en eltennem az allatkertet kesobbre, ha mar a gyerek is elvezi, meg most meg sokan be is vannak zarva, az indexes cikkben is irtak meg a ferjem is mondja, teljesen igaz

Dumalni jobban tudunk sima setaban. idopont tovabbra is mindegy

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Na, míg eldől, h mikor találkozunk, más:

Timi, javul már Roland lába? Segített a cipő?
Tök durva, a Kismamában van egy első lépés cipőcske teszt, leszámítva egy kis tipegőt, mind 7000 ft felett van. Ok, én sem akarok majd kínai cipőt venni Kaminak, de azért biztos nem adnék 20-et egy olyan cipellőért, ami tényleg tünemény, de meddig is hordja? Egy méret meddig lesz jó majd nekik, És mi a kezdő méret? Én tök tudatlan vagyok még e témában, bár Kamilla sem reklamál, h ő márpedig addig nem fog lábra állni :lol:

Vera, nálunk is ez a műsor pár napja. Már meg sem lepődöm ha nem akar enni, semmi nem tetszik neki. napi egyszer biztos így járunk. 2 dolgot kipróbálok, ha egyiket sem eszi, viszlát...majd sír, ha éhes. Azt vettem észre, h a husisakhoz csak ritkán van kedve, és a tejpép az szinte mindig jöhetne. Gyümölcsnél elképesztően változó, h köpködi, a köv. etetésnél meg ugyanazt falja.

Adri és

Kép
adri29
 
 


20ezret akartam írni

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok! :-)

Holnap újszülöttlátogatóba megyünk Somival, így nem tudunk becsatlakozni a holnapi menethez sajnos! :(

Babacipőről jut eszembe! Eddig nem vettem észre, lehet, hogy már korábban is megvolt, de az Örsön a Sugár emeletén a sarokban (ott ahol azok a kis faboltok vannak, a pólódekorálóval majdnem szemben) nyílt egy gyerekcipőbolt és normális árak vannak, van pablovskytól kezdve siesta meg noname-ek is. 19-es méretet néztünk fiúban Sominak, vettünk is egy tisztabőr bézs színű szandált nyárra, 3.900 Ft-ról volt akciózva 2.000 Ft-ra. Egy öreg néni az eladó, elég lassú szegény, de nagyon segítékész, mindent lepakol-kipakol. Kinéztem egy zárt cipőt is, szép hasított bőr, 5900 Ft, de Somó aludt a babakocsiban, nem volt szívem megzavarni próbálgatással:-)))

Ugyanitt a Sugárban lent a Schlekckersben (olyan, mint a ROssmann) akciósak a Frutapurák, na nem egy óriás mértékben, mindenesetre kevesebbe kerül:-) Ha esetleg vesztek, válogassatok, mert össze van keverve van, ami 2007 májusában lejár, és van mellette, ami 2008 szeptemberében:-))

És végre megnyílt az emeleten az új mozi mellett a könyvesbolt (nem még egy Libri, ez Hungaroton, mondjuk én egy Alexandrának jobban örültem volna:-))), én voltam a 6. vásárlójuk, még szatyruk sem volt:-))))))))))

Pellét hallottunk shopping országból:-DDDDDDDD

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Adri, azt olvastam egy babás újságban, hogy azt javasolják, úgy vegyünk a gyereknek cipőt, hogy fogjuk a csupi lábát, körberajzoljuk egy lapon, és kivágjuk a rajzot úgy, hogy a lábujjak felett még ráhagyunk 1,2 centit, és úgy veszünk cipőt, hogy ez szépen beleférjen:-))) Én pl. úgy veszek, hogy sosem pont jó, hanem mindig nagyobb rá valamivel:-)) Unokatesóim a lelkemre kötötték, hogyha majd a járás időszaka eljő, azt a bizonyos első igazi cipőt Siestát vegyek, mert az valami spéci talpbetétes, harántemelős meg ilyen-olyan emelős, emlékszik a fene, miket mondtak, majd utánanézek, ha aktuális lesz:-))) :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el, csak nincs időm semmire, még visszaolvasni sem, csak ezt a lapot néztem át. :cry:

Bazsival az utóbbi napokban nem lehet birni, állandóan bőg, hisztizik, nem eszik, nem alszik (éjjel igen, csak sokszor felébred), soroljam tovább? :( 8 hónap alatt semmi ilyennel nem is találkoztam, most meg csőstül. Most már tutira a fogára fogom az egészet, de holnapra beiktattunk egy doki látogatást is a biztonság kedvéért. :roll:

Ő is állandóan beveri a fejét, de már kezd óvatosabb lenni. (persze azért bőg).

Lenne egy kérdésem: ismeri valaki a Lelki köldökzsinór cimű könyvet? Egy barátnőm terhes és nem tudja érdemes e megvenni.

Puszi mindenkinek, amint lesz időm (és türelmem) visszaolvasgatlak titeket!

Méri

KépKép
lmarie
 
 


ahli Csajok!

megcsorogne valaki seta ugyben, ha fix lesz a helyszin, idopont, mert en most elpalyazok itthonrol es mar nem is leszek netkozelben. Elore is koszi!

MEri: ez tuti a foga! En legalabb szokva vagyok:) Marmint a hiszithez.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok !!!

Mérikém !!! Na végre végre !!! Hát Bazsikámat pusszantyuk !!! Remélem gyorsan túl lesztek rajta !!!

Én tegnap olyat csináltam , nagy fáratságomban, hogy majdnam belepusztultam !!! :shock: :cry:

Képzeljétek gyerek egész reggel sírt és az istennek nem hagyta abba , nem akart v. nem tudott elaludni sem .
Kivittem magammal a konyhába mert már kopogott a szemem az éhségtől , beraktam a földönlévő játszószékébe el is volt egy darabig , nekiláttam a kis bundáskenyeremnek ...stb. már a közepén is bőgött cuma be ..stb már majdnem végeztem de még volt két kenyér na gondoltam felrakom mostmár a széken lévő babahorozóba ,amibe szoktunk kajcsizni ,azon van egy macika ami jól csörög zörög , el is kezdett játszani vele , de szinte röktön rá ismét órdít , hát mondom mostmár kiveszem a kenyeret mert szét ég , abban a pillantban hogy beleszurtam a villát egy nagy durranás gyerek üvölt , én meg majd elájultam az egész pereputty a földön, gyerek fejjel a kövön !!!!!!!!!!!!!! Hát óriási szerencsém van !! Igazából semmi baja egy kicsit piros lett a kicsi homloka !!

Utánna az apja vígasztalta, én meg minden volam csak nem jó anya.

A többit majd szem .

Ha tudjátok mikor talizun , menjen egy kör sms !! Köszike


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Ui.: ha értelmetlen voltam , bocsi , csak nagyon gyorsan írtam , mennem kell !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Megpróbáltuk elérni azokat, akik igennel szavaztak a mai sétára, de ide is beírom:

Ma 3/4 2 felé találkozunk a Közlekedési Múzeumnál.Csatlakozzon bárki :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!
A mi fiunk sem hajlandó enni néhány napja, neki most tuti nem foga jön, akkor nem így nem eszik.. nem lehet, hogy ők is böjtölnek??
Sajnos mi sem megyünk sétálni, még mindig lázas vagyok :( emiatt péntek óta nem is szoptatok, a melleim is fájnak, aki már nem szoptat, hogyan apasztotta el a tejet?? fejjem vagy ne? + találtam az egyikben kimasszírozhatatlan csomót is.. szerintetek hova menjek vele, nekem Luki doki sosem nézte meg, gondolom olyan dokihoz kéne elmenni, aki végez mellvizsgálatot is :shock: van ötletetek?

Mi 19-es szandit vettünk a törpinek, mert szüleimnél kőpadló van és a bébikompban megfázott volna, úgy vettük, hogy lemértük a lábát és letörtem hurkapálcikából egy kicsivel nagyobb darabot és azt dugdostam a cipőkbe, volt olyan amiből 20-as kellett volna, más modellből a 18-as is jó lett volna..nemszandit majd akkor kap, ha elindul, addig nem vagyok hajlandó többezer forintot kiadni

Kati, hogyan bűvészkedte le magát Dia? Reméem nem esett komoly baja!
Itykó
ityko
 
 


Sziasztok CSajszikak!

Koszi a setat, szupi volt. Ugy elroppent a delutan, hogy mindjart fektethetem a gyereket. Tok jo. Jo volt a tarsasag, mint minidig!

Kamillia az orokmosoly:) Annacska a nyugalom szobar, BArnabas a BARNA szemu szepseg, Dia a rosszkedvuen is gyonyoru Bence a legkisebb, es a csodaszep nagyobb Annacska.

Sziszike, nagyon orulok, hogy megismertelek. Ugyes csaj vagy a harom manoval!:)

Persze a Napocskanak is koszi, hogy hetagra sutott!

Pelle, hianyoztatok, Meri, Vera, Ildi Ityko, stb... mindenki

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

örülök hogy jól sikerült a séta, talán legközelebb mi is tudunk menni.

Voltunk orvosnál, gyerkőcnek tényleg jön a foga, egyszerre kettő, elég nehezen viseli. Kaptunk homeos bogyót, én egy kanál vizzel beadtam neki, nem volt türelmem olvasztgatni, főként mivel nem olvadt fel a forró vizben sem. :shock: Van valami trükkje?
Amúgy 8800 gramm, és 76 cm a kisuraság.

A patikában a kenguruba vittem, mindent lerámolt a pultról, nem győztek hajolgatni az emberek hogy felszedjék. :evil:

Viszont bújos lett, ami nem volt rá jellemző. :lol:

Ja és nekem meg arcüreggyulladásom van, lámpázok ezerrel, de a hangulatom pocsék, és kedvetlen vagyok. :cry:
Na kipanaszkodtam magam.

Pusz

Méri

KépKép
lmarie
 
 


Hát, szerintem is nagyon klassz volt a séta, bár én most úgy el vagyok fáradva hogy ihaj. A combom megsínylette, lehet, h azt, h már megint cipelhettem Kamillát...hát ennyit az örökmosolyról :lol:

Azon gondolkoztam, h milyen érdekesek, mókásak lehettünk 6 babakocsival, mint vmi karaván :lol:

Sziszike tényleg irtó jól bírja a strapát. Csuda helyes volt minden gyerkőc, az meg nem számít, h hol egyik, hol másik kezdett rá a szirénázásra :)
Talán Annácska hangját nem hallottuk csak.

Ityko, szereztem neked infot Sziszikétől, h lehet apasztani a tejet. Ha most nem szoptatsz már néhány napja, és el akarod választani Csabust, akkor ne essen meg a szíved már rajta, ne is rakd mellre, bár ez elég gonoszságnak tűnik. Mindig csak annyit fejj, h ne feszüljön a mell. A csomót nem tudom :?
Meg aszonták a lányok, h az Urtica Urens más számú verziója jó apasztásra.
A suttogóban benne van azt hiszem, h mi a módszer, de most nincs itt a könyvem, talán Gabi bemásolja neked :)

Na pusz,

Adri és

Kép
adri29
 
 


Ó, Méri, hát azért ne légy szomorú, milyen helyes lesz Bazsi a kis fogacskákkal. Azok nélkül is helyes ám.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok,

Éljen a jó idő!! Én is végre két napja teszek-veszek a kertben (iszonyatos állapotban van, úgyhogy ráfér), ami nem egyszerű, mert Livi viszont úgy döntött, hogy a jó idő örömére Ő bizony nem alszik egy cseppet sem napközben, de kint lenni nem hajlandó (akkor üvölt), csak és kizárólag az ágyában jó neki, ha megy a feje felett a forgó... :shock: El tudjátok képzelni a fűnyírást, soronként egy beszaladással, hogy felhúzzam a zenélőkét... :lol: Ez is felért egy kiadós sétával 8)
Ami viszont rossz: a "vacak" ciciből Livi nem hajlandó szopizni. A szájába veszi, de nem szívja, viszont hisztizik, hogy miért nem jön a tejecske (mitől jönne???) pedig van benne egész sok :( Nem tudom mit csináljak. Már kipróbáltam mindenféle testhelyzetet, hátha úgy jobb lesz, de semmi eredmény... A másikból meg rendesen szopizik. Ki érti ezt??!!

Ja és két napja két óránként kel éjszaka. Álmában elkúszik, beszorul a kiságy sarkába, aztán ettől jól kétségbeesik, hogy ki és miért tette ezt vele vajon???Arra ébredek, hogy ordít, és csak a cicivel lehet lecsillapítani, de mivel nem nagyon éhes, pár perc után beájul, leteszem, és kezdjük előlről az egészet..

Nagyapa tegnap hazajött a kórházból :D (bár egy újabb adalék a magyar egészségügyről: a mentő este fél tizenkettőkor jutott el odáig, hogy hazavigye... Mi meg nem hozhattuk el, mert ugye nagyon kell vigyázni,hogy véletlenül se terhelje a törött lábat..

Miapánk most szólt, hogy ne nagyon számítsak rá a közeljövőben :? Az elkövetkező hetekben lesz pár útja: megy Belgiumba, Svájcba, Lengyelországba, megint Rómába, és pár napra Bécsbe... Mondtam neki, hogy lassan csináltathat magáról egy nagy képet, amit kirakunk a falra, hogy Livi megismerje, ha néha itthon van ... :? Én meg közben irigy-irigy, hogy ilyen klassz helyekre megy nélkülünk :wink:

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Ityko: Urtica urens 15 ch az apaszto homeos bogyo! a lenyeg a szam!

Luki tenyleg nem vizsgalt, de szerintem, ha szolsz kulon, tuti megnezi, meg erti a dolgot.

Meri: pihenj es gyogyuj hamar!

elsijud: en is irigy:))

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Még élünk, már mindenki jól van, csak kicsit zűrösek vagyunk, a Márkból folyamatosan jön ki a feszültség, és főleg rajtam csapja le (ki máson), ma már mondtam apának, hogy lassan leborotválom a hajam, úgyis ki fog hullani az állandó balhétól.
Megyek aludni, talán sikerül is kicsit pihennem, majd valamikor jövök bővebben is.

Puszi!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok !!

SZÉP JÓ REGGELT !!!

ityko !Szerintem felakart ülni . :shock: Behintáztatta ezálal azt a fránya széket, kicsit jól sikerült .

Méri !! Nagyon gyors gyógyulást !! A gyógyszert én szét szoktam előbb tőrni, két kiskanál segítségével.

Lányok a séta szuper volt !!! Dia is kicsit nyugottabb lett (tegnap) a környezet változás kell néha, meg a gyerek társaság !!! :lol:
Sziszike tényleg nagyon ügyi és fitt !!!! :lol:

Legközelebb remélem már többen leszünk !! Szerintem nagyon jól nézünk ki ennyi babakocsival !! :wink:

elsijud !!! Nagyon mókás lehetett a fűnyírás !! :lol: :lol:

Én is irigy irígy apátokra !!! De jó neki !! Na, de majd biztos hoz nektek valami csuda klasszat !!! :lol:

persela !!! Örülök, hogy már mindenki jól van , remélem , így is marad !!! :lol: Márk ,meg majd csak most már vissza rázódik !!! :lol: :lol:

További szép napot mindenkinek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Hello!

Betegeknek gyógyulást!

Az jutott eszembe, hogy ez a fogzás dolog is olyan, mint Éva az almával vs. szülési fájdalmak... Szegény gyereknek miért kell, hogy fájjon? Tök természetes folyamat.. Az sem fáj ha a lába nő, akkor ez miért????

Séta tényleg jó volt. Sok-sok pletyi és gyerekprüntyölés. :)

Hát most megyek. Leszedem a függönyszörnyet kimosni... És vasalni... Fúúúújjjj. Még nem döntöttem el, hogy a koszos ablakra tegyem-e vissza.... Úgyis lemosom, a maximalizmusom nem bírná... :twisted:

Képzeljétek a mérleg olyan keveset mutat, amilyet már nagyon-nagyon rég, de mielőtt megutálnátok, a tükörbe is belenéztem, és hát nem szépítem... plötyi... úgyhogy a szobabiciklit is ideje leporolnom. :? Ráadásul megnéztem a Playboy szexi, szép, retusált képeit Nóciról és attól még plötyibb lett. :evil:

Na tényleg elhúzok.
Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok Csajszik,

Valami lehet a levegőben, mert Lilla is tök nyűgös ma, de tegnap sem volt igazán virágos jókedve... :?

Judit, ezt a fajta nyüglődést, amit írtál. Lillus is nagyon sokáig, nagyon sokszor csinálta egy időben, és igazából mi sem tudtuk hová tenni...

Képzeljétek, tegnap bkv-ztam babakocsival. Hát mit is mondjak... az emberek segítőkészsége kb. egyenlő a nullával. Nem is számítottam másra, de mégis sokkolóan hatott szembesülni vele. Pedig alacsonypadlós buszon utaztam.

Aztán tegnap úgy felhúztak a teszveszen, egész este itt dühöngtem. Akarunk venni sportbabakocsit, ki is néztem, hogy milyet, feltérképeztem a boltokat is, hogy hol a legolcsóbb. Aztán rátaláltam a teszveszen ugyanilyen babakocsira, szinte vadonatúj, egyszer volt használva, kb. 9.000-et spóroltunk volna így. Licitáltam is rá, én voltam az egyetlen. Tegnap este látom, hogy az eladó az aukciót törölte, nézem, hogy miért, és ilyet írt, hogy "bocs, családon belül elkelt a kocsi". Hát én annyira de annyira mérges lettem!! Ugyanis ha én licitálok, akkor az eladótól köteles vagyok annyiért megvenni a terméket, amennyit a liciten mondtam, ez rajtam jogilag számonkérhető. Viszont fordított esetben, ilyenkor szerintem az eladón is számon kérhető az, hogy ha ő meghirdetett egy terméket licitre, és van rá érvényes licitet tevő, akkor azt köteles olyan áron ELADNI nekem. Vagy amíg nem biztos, hogy kell-e a cucc családon belül, miért teszi fel a teszveszre?!?!?! Undorító ez a hozzáállás, nagyon felháborodtam rajta. :cry: :cry: :cry:

Bocs, hogy itt puffogtam... :roll:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!

Mi nemigen jutunk el sétálni veletek. Nálunk olyankor alvás idő van, és ha bemegyünk kocsival, akkor elalszik közben, de amikor átraknám felébred. Na és onnantól kezdve nincsen alvás. SZóval szívás.
Amúgy most kezdene átállni az 1 alvásra. De mivel pont nem bírja ki, meg érdekes módon jobban alszik du, ha délelőtt is aludt. Ezért szívunk. Délelőtt hosszú ideig kell tologatni, hogy végre elaludjon aztán meg mehetek kelteni 40 perc után. De majd túl leszünk ezen is.

Tegnap meg vissza akartam szoktatni arra, hogy ne kézben aludjon el. A betegség alatt rontottam el. De tegnap tett róla, hogy ne próbálkozzak. Ott hagytam sírni. Na nem sokat, 3 perc után bementem, felvettem, majd végighányt. Mind a ketten öltözhettünk át, most meg még jön a szőnyeg sikálása. :x

Frusi, ez tök gáz a Teszveszen. A Vaterán nem lehet ilyet tenni, mert ha már van licit, akkor nem lehet törölni az aukciót. Tök jogos a mérged....

Üdv:
Vendég
 


sziasztok!

Frusi: ez gaz!
BKV-t en is tegnap probaltam eloszor. Teljes csod. Az emberek nagyon segitokeszek voltak, de mindenhol godorbe akadt a kerek, a jardan is, a buszon is mindig volt egy rohadt butyok, amibe beleakadtam.

Jud: gratula:) a kilokhoz, amik nincsenek.
NAgyon rendes asszony vagy, fuggonymosas, ablakmosas... :oops:
Nem azert mondom a kozgazdaszsagot, hogy basz.....alak, hamen mert sajnalom, hogy en nem tudok ennyire racionalis, konzekvens lenni a penzzel kapcsolatban sem... :roll:

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Tündi: köszönöm az ortopéd orvos elérhetőségét, sztem majd áprilisban fogom felhívni,mert a gyerek kb két hete hordja ezt az ortopéd cipőt, habár 1-2 hónap míg elkészül. Na mindegy. Majd hónap közepén kérek időpontot.

Üdv Timie

Kép
timie
 
 


Hello!

Frusi megértem a mérged + annyira rossz, hogyha az ember már beleéli magát valamibe, és a befutó előtt koppan egyet. :twisted:

Na legyűrtem a függönyszörnyet, és még az ablakokat is lemostam. Sajnos a függöny nem az a fajta amelyik vizesen kilógja magát, így még vasaltam is. Ezt a részt utálom a legjobban. Holnap jön az emelet. :(

Nikike aranyos vagy, de valójában max 2x csinálom meg egy évben, mert nagyon utálom.

Na megyek Houseozni.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok,

Segítsetek nekem légyszíves.

2000-ben a kislányomat az Uzsokiban szültem. Nagyon meg voltam elégedve a kórházzal. Most végre megint kisbabát várok (6 hetes) és szívesen mennék oda ismét.
Viszont az orvos választással van problémám.
Tudnátok nekem ajánlani onnan valakit?

Nagyon köszönöm
Ildikó
bri07
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajna nem tudtunk menni a sétára, de örülök, hogy jól sikerült. Egy barátnőmet látogattuk meg vidéken, amit már hetek óta szervezünk. Neki 2 kicsi gyereke van meg az én egy picurom, szóval nem volt könnyű de nagyon jól sikerült. Képzeljétek útközben jöttem rá, hogy most először vezetek a gyerekkel vidékre :) mert igazából eddig "csak" a városban jöttünk-mentünk. Hát az M0-ás nem volt kis piskóta, de legyűrtük :) csak néhány hajszálam bánja...

Valami tényleg van a levegőben, mert enyém gyerek is nyügi, sokat sírdogál, mászna fel rajtam csak még nem tud :D nagyon anyás lett, bár azért ő legalább eszik és per pillanat a foga sem jön. Viszont este többször felsír álmában, nem tudom, lehet, hogy álmodik már? Fel kell venni vagy cumi és 5 perc múlva alszik tovább. Valakinek hasonló tapasztalat?

Mindenkinek drukk-drukk a fogacskákhoz, mi a hatodiknál tartunk... Méri az én barátnőm is adja a kislányának a bogyót azt mondta ő simán belekeveri a kajába vagy a tápszerbe oldja fel, majd megkérdezem összetöri-e előtte. Nekik nagyon bevált. Gyógyulj meg gyorsan, meddig vagytok még itthon?

Kati a történet nálunk hasonló volt. Nem tudom emlékszel-e az első uzsokis talira. Én azért késtem, mert Bence pont ugyanígy esett le hordozóstul a székről és persze nem volt bekötve. Nálunk is volt nagy ordítás, aztán én sírva hívtam a férjemet, hogy rossz anya vagyok :( de hála az égnek semmi baja nem lett egy kis piros puklin kívül és azóta már sikerült az ágyról is egyszer lecsúsznia. Hihetetlenül gyorsan lejutnak az ágyról ha valamit nagyon el akarnak érni, akkor még igazából egyáltalán nem tudott mászni csak kicsit fordulni! Most már csak védett helyre teszem, vagy a földre :) de tudod minden gyerek leesik egyszer ez tényleg így van!

Frusi ez elég durva! Én meg pont az akartam elmesélni, hogy végre találtam olyan etetőszéket amilyet szerettem volna és fele áron kb. mint nálunk, használt Ausztriából, de nagyon klassz, majd teszek fel képet, ha sikerül lefotóznom :)

Szia Ildi, üdv. közöttünk, most készítünk egy táblicskut a dokikról, szerintem hamarosan elkészül abban minden fontos infót megtalálsz majd a dokikról, de bármelyik orvosról van kérdésed szerintem priviben szívesen válaszolunk, ha ismerjük.

Mindenkinek szép és nyugodt napot!
Puszi
Ildi

Kép
mildiko
 
 


Kép íme a szék

Kép
mildiko
 
 


Sziasztok Drágaszágok! Futiban vagyunk, ezért csak egy nagy pusziküldés a bandának, és még annyi, hogy Persela írt tegnap sms-t, szegény nem úszta meg, elkapta a rotát, egész éjjel hányt, most abban bízik, hogy hamar végigmegy rajta a traktor, párjának 1 kemény napja volt, én is szorítok neki!!!

PERSELA, GYÓGYULJ MEG!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D


puszpusz (sprintben el...)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék tőletek kérni. A fiam 14 hónapos és egyszerűen nemtudok milyen játékot kitalálni ami esetleg lekötni, a kukucs játékot leszámítva, de ahhoz ő már elég nagy. Ha van valakinek ötlete, tanácsa nagyon szívesen várom és fogadom.
És a beszélésről már nem is szólva. Más gyereke még csak 10 hónapos és mondja hogy baba, mama, az enyém meg csak hogy anya:(

Pusz Mindenkinek

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!
Mindenki gyógyuljon meg!!!!
Ildi: nekünk is ilyen széke van a gyermeknek, csak más színben, nagyon imádja!
Nálunk függöny-ablakmosás most kimarad, mert még mindig lázas vagyok és nincs aki segítsen (szüleimnél éppen festenek, anyósoméknál meg hegyekben áll a könyvelni való :( )
Csabus még mindig nyűgös, tegnap egyedül a szilvás frutapurát volt hajlandó megenni..
Frusi: megértem a dühödet, mi kocsivásárlással jártunk hasonlóan nemrég..
Kinek mit hoz a nyuszi???
Sajnos a modemünk szórakozik velünk, így csak ritkán van netünk, ezért ha addig nem írnák: sok-sok piros tojást a fiúknak és sok locsolót a leánykáknak!!!
Nekem meg ide a ginem-már nem szoptatok!!! :lol:
Lesz találkozó a jövő héten valamikor-valahol?
pusz. Itykó
ityko
 
 


Sziasztok !!!

perselám !!! Kitartást !!!! Na,akkor talán készen is vagytok,Lénácskám, hátha kimarad így !!

Mildikó !! Én sajna nem hallottam a történetet akkor , biztosan messzebb voltam !
Mondták a lányok séta közben , hogy ti már túl vagytok valami hasonlón !

Meg kell mondjam , kicsit jól esett , hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen !! :lol: :lol:

Nálunk is az ijedtségen kívül egy kis piros foltocska jelezte aznap, hogy valami történt , de azon kívül semmi !!! Másnapra már nem is látszott !
Ugye lányok ???

Gondolkoztam, elkéne-e vinni röngenre v. valamire , de sztem csak lett vola valami jele , ha gond van, nem ???

Utánna ahogy megnyugodott , már mosolygott és jókedvű volt végig .

Remélem nem szúrtam el semmit .

Na jól van most már abbahagyom, lelövöm magam , ill. túlteszem magam rajta , hátha sikerül.

Ildi !! Tök jó az etetőszék !! Jól látom ez is dönthető ???


Puszika mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk ám, csak kisebb családi megszállás volt nálunk. Hol az én szüleim, hol a férjemé, hol pedig mindenkettőnkéi náluk voltak, mert a papák a teraszunkra csináltak tetőt, így aztán nem ázunk majd meg (meg a kerti bútor sem) és esőben is lehet grillpartit szervezni.
Sajnos a sétára sem tudtunk elmenni, de biztosan nagyon szuper volt.

Ityko: kell még a suttogó féle tejelapasztó recept? Mert ha nem, akkor nem fárasztanám magam a bepötyögésével. A múltkor írni akartam Neked egyébként, hogy én is imádom a csokis mesekekszet. Te melyiket szereted legjobban? Én a kéket, a félig tejcsokiba mártottat.

Már nagyon várom, hogy elkezdjem Eriknél a mellétáplálást. Úgy látom rajta, hogy már megérett rá, mert egyre inkább unalmas neki a kajálás. Eszik, de nem sok élvezetet nyújt neki (szerintem nem csak beképzelem). Mindenképpen megvárom azért, hogy betöltse az 5 hónapot, mert még csak most van túl a húgyúti fertőzésen, antibiotikum kúrán. Jövő héten lesz a kontroll vizelet tenyésztése. Remélem minden ok lesz.

Kati: nem semmi a kiscsaj. Remélem nem kamikáze pilótának készül.

Jud: nálam csak húsvét után lesz ablakmosás. Anyukám jön, aztán ripsz-ropsz nekiugrunk együtt. Függönyt én nem mosok. Két garnitúránk van ugyanis... egy nyári és egy téli. Tavasszal feltesszük a nyárit és anyósommal pedig elvitetem a télit, aki szépen rendbeteszi (ősszel meg fordítva)... kimossa, kivasalja... nyugdíjas, szívesen megcsinálja.

Erik eddig ötször fordult meg hasról hátra, még nem valami profi. Mindig kiteszi oldalra a karjait, ami miatt nem túd átbillenni. Próbálom neki mutatni, meg magyarázni, hogy hogyis kellene csinálni, de nem érti :roll:

Emese: megjöttetek? Zsombi hogy bírta Nélkületek? Nektek milyen volt? Élménybeszámolót kérünk!!! Koncert jól sikerült?

Pusszancs

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Sziasztok!
Gabi, köszönöm szépen, de azt hiszem megoldódik magától a dolog. Utólag is köszönöm Adrinak és Sziszikének a tanácsot és azt hiszem Nikikének az urticas ötletet. Végül naponta egyszer fejek ki belőle, akkor sem teljesen, napról napra kevesebb, lassan elfogy szerintem.
Nekem is a kékMese a kedvencem, + Milkától a teljes kiörlésű keksz csokiba mártva nyamm.. Most meg útban a pizzám :)
Beszéltem tegnap védőnővel, aki azt mondta, hogy ne adjak tojást és sonkát a gyereknek Húsvétkor, majd csak 1 évesen egyen füstölt húsokat és tojást. Ezt most nem tudom miért írtam le, na mindegy, megyek robotolni.
Itykó
ityko
 
 


SZiasztok!
Csak egy kicsit közbekotyognék.
Timienek üzenem nekünk szintén tizennégy hónapos a kisfiunk
és nekünk sem mond semmit. Még azt sem mondja, hogy anyu.
Sőt, nekünk még csak most fog elkezdeni magától járni. :)
Későn érő tipusok vagyunk.
Játék ügyben nem tudok segíteni. Nálunk a játék nem igazán
jön be, minden más pl. doboz, fakanál az bejön.
Ajni
ajni
 
 


Hello!

Karácsony dezsavüm van. Mire megjönnek a vendégek a takarítás, sütés-főzésől kipurcanok húsvétkor is.

Cikik kivannak. Tegnap fejtem. Rózsaszín lett, a vértől... :( Ha nem bírom meggyógyítani akkor lehet, hogy leszoktatom a gyerkőcöt. :cry:

+ megint növekedési hulláma van. Tudnám még hova akar nőni??? Ebédre bevágott 200 g főzeléket 200 g körtét teljes kiőrlésű gabonából + biztos ami biztos még szopizott is egy kicsit. Éjjel háromszor kelt enni. Ilyen kb 2 hónapos korában volt utoljára.

Ő is spejzol húsvétra, mint az emberek akik félnek, hogy éhen halnak az ünnepek alatt, így 5X annyit vásárolnak, mint amire szükségük van???Őrület mi van a boltokban. Már előre félek, hogy szombaton kenyeret kell vennem...

Persela gyógyulást!

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk kedd éjjel. Szuper volt, Londonban sütött a nap, sokat sétáltunk, a koncert is nagyon jol sikerült, jo volt együtt zenélni (meg kettesben lenni persze) az urammal. És sokkal kevésbé volt rossz nélkülözni Zsombit, mint vártuk. Persze állandoan rola beszéltünk, meg vártük anyukám hireit rola, de nem szenvedtünk! Zsombi kitünöen viselte a hiányunkat, anyukám üvegböl mindig jol megetette (ugye üvegböl könnyebben jön, igy állandoan 200-akat evett), aludt, játszott, tündér volt! Mikor hazajöttünk még éjjel álometettem, mintha el sem mentünk volna ugy szopizott. Mondjuk most kevesebbeket eszik, mert gondolom hozzászokott hogy nem kellett annyit dolgozni a tejciért, de majdcsak visszaáll. Én fejtem mint állat Londonban szoval nem volt gond. És jo hogy nem jött velünk mert a koncerten, proba alatt senki nem tudott volna rá vigyázni:-(

Kati: szegény Diácska. Biztos nem lett baja, de ha aggodsz, vidd el röntgenre! A korházban az egyik szobatársam leejtette a földre a gyerekét, iszonyu durva volt, öt rögtön vitték a Péterfybe 5 napos megfigyelésre de neki sem lett semmi baja.

Pelle: nem taliztam Perselussal... pedig az éteren keresztül üzentem neki hogy egy rajongoja fel akarja venni a kapcsolatpt veéle, de ugy látszik inkognitoban akart maradni:-) Majd mesélj a keresztelöröl, mi is jövö héten megyünk megbeszélésre. Mondjuk a miénk református lesz, az biztos kicsit egyszerübb.

Gabi: kitartás, nemsokára már sokkal több mindent adhatsz Eriknek. cuki lehet ahogy elakad a kis karjaiban fordulás közben:-)

Méri, Ildi: még régebben küldtem Nektek választ priviben, átment? már semmiben nem vagyok biztos a babanettel kapcs-ban.

Séta biztos szupi volt, kár hogy nekünk annyira messze van Zuglo. itt a hegyen egyik utcán le (olyankor a babakocsi huz engem), másik utcán fel, a baromi nagy emelkedökön. hát, jo kis testedzés...

Jud: a plötyi sajna ismerös. annyira szar. de retusált fotokon a legnagyobb plöttyöt is el lehet tüntetni. szoval élöben a lényeg.

Persela: jobbulást! szemét rota, pusztuljon!

Puszi!

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok Csajszikak!

Annyira boldog vagyok, szep az ido, a gyerek tok normalis, bar ezt halkan mondom.
Tegnap este Apjaval volt a gyerek 2 orat, tok jol elvoltak, vacsiztak, jatszottak, de Apa mundta, hogy nem gondoltam volna, hogy 150%ot kivan a gyerek. Azt hitte leul, elolvashatja a leveleit, majd neznek meset. Na a gyerek ennel picit aktivabb volt:))) Erdekes modon nem uvoltott:))) Kapott enni!
Na de tenyleg minden kerek. Baratnom volt itt tegnap egy Barnabassal, nagyot setaltunk a ligetben, gyerekek jatszottak, aludtak!

Emese, orulok, hogy jol sikerult. Nagyon izgultam!

Jud: sajnalom, hogy igy alakul. Zsombi is ma ejjel szinte vegig mellettem aludt, mert folyton logott a cicimen, lehet hogy csak en ereztem igy, mert almos voltam???

Persela! Gyogyulj meg!!!++++++++++++++++ENERGIE

Ityko! En is varom, hogy szemelyesen is megismerjunk. Jovoheten seta, nana!!! Gyonyoru ido van! Ja, mar mondtam.

GAbi: szerintem tuti elhuztaka bacik ERikbol!:)

MEri: jobban vagy??? Itthon vagytok???

Ildi, de jo, hogy TE is itt vagy. Az esesekrol tudnek meselni :oops:


csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: