Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyorsan tellik, jó, hogy most itthon pihizhetünk, de én már nagyon várom a keddet is :lol: de kicsit parázok is az eredmény miatt ....
Ladiva, mi volt :?: :shock:
wepe
 
 


Wepe,
kedden tesztelsz? :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Minden rendben volt pénteken, még szebb a nyálkahártyám, hűledezve meg is kérdezték, hogy "mivel etetem, hogy ilyen vastag"? Vicces volt. Van sok tüszőm is, Sipos doki szerint szerdára lesznek tökéletesen beérve, valószínűleg akkor lesz a leszívás. De hétfőn megyek még egy UH-ra reggel. Addig még szurizok.

Wepe, nagyon szorítok a teszteléshez!

Kata, te mikor mégy legközelebb?

Dezsina, Zsuzsa, nektek is sok energiát küldök a spontánhoz!
Vendég
 

 
 

Ladiva,
gratulálok a szuper eredményekhez! :lol:
Én majd csak kb. jövőhét hétfőn megyek 3. napi vv-re. Ha megjön időben, akkor pénteken kell mennem,denektek is késett 2 napot, úgyhogy inkább hétfőre tippelem a vv-t. Te addigra már vissza is kapod a bébiket :lol:
Tényleg, milyen vitaminokat szedsz, hogy ilyen szép a mnyh-d?
Azt szeretném még kérdezni, hogy azok a gyogyik, amik a szuris lap hátoldalán vannak, azokat mikor kell szedni? Mert ezt elfelejtettem megkérdezni :oops:

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata, igen, kedden tesztelek, már csak 2 nap és 2 éjszaka :wink:
Köszönöm a szorítást, pénteken már kiborultam egy kicsit, tegnap jó volt, de most egy pár perce meg a sírógörcs jött rám....
Én is szorítok Neked, Ladiva, és írj, hogy mi volt hétfői uh-n!
Zsuzska, Dezsina Veletek mi újság ? Gyűrtök :?: :lol: :lol: :lol:
mert nagyon nem jelentkeztek :wink: :wink:
wepe
 
 


Szia Kata!

Nem szedek semmi extrát, csak a Gravidát, meg folsavat, már amikor eszembe jut, úgy kb. kétnaponta.
Igen, a kezelőlap hátoldalán lévő gyógyszereket kell majd szedni, de ezt majd úgyis elmondják a 3. napi vv-n, illetve meg is kapod a recepteket egyben, amiket a közeli gyógyszertárban ki is tudsz váltani. Én is aggódtam mindenen az elején, de Dezsina mindig megnyugtatott. Ha valamelyik gyógyszerre érzékeny vagy, szólj nekik, én is mást kaptam az egyik helyett.

Wepe, ne stresszelj, azzal csak árhatsz, az utolsó napokban semmin ne izgulj! Hatalmas drukkokat küldök!!! Foglald le magad valami nagyon izgi könyvvel.
Vendég
 


Ladiva,
szerencsére nincs gyógyszerérzékenységem, vagyis ha van, akkor még nem derült ki. Ilyesmit nem mondtak,hogy igyál 3-4l vizet? Állítólag ezzel elkerülhető a túlstimu. Én olyan hülye vagyok, mert amikor ott vagyok, akkor elfelejtek kérdezni ésutólag ugranak be, miket akartam megkérdeznni. Legközelebb tényleg listával megyek :oops:
Drukk amai uh-hoz! Márközeleg a nagy nap :wink:

Wepe,
meg tudtad állni a tesztelést? Már csak 1-et kell aludni :wink:

Dezsina, Zsuzska,
veletek mi jó történt a 4 nap alatt?

i.kata
 
 


Lavidia!
Gratula a szép eredményhez :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Én holnap reggel megyek gyógyszerért, elfogyott a Bromom :? :? :?

Wepe!
De erős vagy!!!!!! Én tutira nem tudtam volna kivárni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Te egy hős vagy és kész :wink: :lol:

Kata!

Apácska csütörtök-péntek ablakokat cserélt, péntek este meg lementünk a Balcsira anyuciékhoz, ott meg bográcsoztunk, kenecében malackát sütöttünk, levelet összeszedtük, tujákat ültettünk, meg szőlőket, és a kerti csapokat víztelenítettük.... szóval tiszta pihenés volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jókat laudtunk és hatalmasokat ettünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nincs otthon teszt, így könnyű volt megállni, ma vesszük meg :)
Ma jöttem először dolgozni, persze, hogy megkérdezték, hogy miért nem voltam, nem szoktam hazudozni, és csak annyit mondtam, hogy vizsgálatokon, és rögtön rákérdeztek :roll:
Persze, le vette a kolléganőm, de kértem, hogy ne faggasson.
Én is csak Gravidát szedek, folsavat abba hagytam, mert az ajálott mennyiség benne van a másikban.
Ladiva, drukkolllloooookkkkk :!: :!: :!:
Dezsina, mi újság, nem jelenkeztél már jó ideje :!: :?:
wepe
 
 


Zsuzska,
akkor nektek is gyorsan eltelt így ez a 4 nap :lol:

Wepe,
holnapra egy óriási kalappal, bár sajnos nem ezen múlik.
++++++

i.kata
 
 


Köszi, Kata :!: Majd lesz valahogy....
wepe
 
 


sziasztok!
bocsi, eltűntem egy kicsit :oops: és holnap is csak este tudok bekukkantani, mert a dolgozómba egésznapos áramszünet lesz...

Wepe!
tényleg már csak pár nap! De látom, hogy hősies vagy! Én sohasem bírom sokáig... már a 9. naptól tesztelgetek 8)
drukkhegyek!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ladiva!
Micsoda :?: :!: szupernyálkahártya :P :?: :!: tüszőtömeg :P :?: :!: Ezt nevezem!!! Gratulálok a szép eredményhez! Csak így tovább! Drukkolok :wink:

Kata!
Neked meg akkor mihamarabbi piri-nénjét, hogy mehess a vérvételre! :wink:

Zsuzska!
mi meg addig spontánozgatunk itt ketten, amig a lányok bebabásodnak! hajrá nekünk is :D :wink:

Velem semmi extra... várom a napom :D :lol:
dezsina
 
 


Szia Dezsina !

Gyerünk a spontánra :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Sziasztok !
Nem sikerült :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
wepe
 
 


Wepe,
nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Ladiva,
holnap punkció???

Dezsina, Zsuzska,
még simán beelőzhettek engem egy spontán babával :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Wepe!
hogy-hogy :x :?: :!: hanydik napon vagy pontosan :?: Sipos doki biztos mondta, hogy 17. napig még van remény... :( Nem érzel semmit, ami utalhat valamire :?: Olyan nagyon drukkoltam :(

Kata!
szivesen beelőznék, hogy mutassam a pozitiv utat... 8) de maradjunk a realitásoknál! :) (azért igyekszem)

Ladiva!
drukkhegyek holnapra :) :!:
dezsina
 
 


Ladiva, sok-sok drukk holnapra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Dezsina, nem, nem mondta, annyit mondott, hogy 14. napon, és rá 2 napra, és ha kettő közül valamelyik +, akkor ne hagyam abba gyógyszert, mert különben elvetélhetek. Mondjuk ma csak 13. nap volt, de én nem reménykedem, párom még igen. Én nagyon beléltem magam. A hasam fájogat, még most is, de szerintem ez csak a gyógyszertől van.
Nagyon el vagyok keseredve, mert nem lehet igaz, hogy ennek így kell lennie, nem elég, hogy a párom, és akkor ez sem tudna sikerülni. És ami még, hogy ez az 1 lehetőségünk volt, még egy lombikot megpróbálunk, mert a páromnak van 3 mintája + egy új :arrow: hátha változott valamit a dolog. Remélem, Forgács tanárúr támogat ebben minket, de ez is csak fél vagy 1 év múlva lehetséges, talán, az anyagiak miatt.....

Mindenkinek szorítok, és drukkolok ezerrel:!: :!: :!: :D
wepe
 
 


Wepe!
hidd el, hogy tuti támogatni fog a doki és tuti hogy lesz még lehetőség, és nem csak egy, hiszen a párodnak van még 3 mintája! Tehát 3 lehtőséged minimum lesz! nem szabad elkeseredni! Tudom, hogy milyen szar a csalódás! volt benne részem... :(
az anyagiak miatt valóban csúszhat a dolog. 100ezer forintra kell számítanod lombikonként... :( nekem is mindig gondom van ezzel.
De ne keseregj! Most gödörben vagy, tehát ki kell kászálódnod! :wink: lentről csak felfelé lehet menni :)
várd ki a 16. napot, tesztelj, és ha nega, telefonálj be. Intézd a kövi találkozást! Segíteni fognak! ja, és még van remény... :)
aztán újult erővel tessék nekilátni a lombiknak! Olyan sokmindenkinek sikerül! Nektek is fog!!! :wink: :wink: :wink:

Ladiva!
szorítok ezerrel!!! Gyere majd a fantasztikusan jó hirekkel!!! :D :wink:
dezsina
 
 


Wepe!
Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ölellek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Spontán babasádojnk be lányok :!: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Wepe, nagyon-nagyon sajnálom!! De ne adjátok fel, igaza van Dezsinának, várj még pár napot, aztán ha negatívat kapsz, telefonálj be az intézetbe, hogy a következő találkozót intézhesd.

Megvolt ma reggel a punkció. 18 db kisebb-nagyobb tüszőm lett. Férjem mintája - bár nem lett a legjobb - elég a munkára. Izgatott vagyok, párszor telefonálnom kell, hogy megtudjam, mikor is kapom vissza a babókat (remélem, hogy lesz, amit visszakapok). Amúgy mindennel elégedett voltam, nagyon kedves volt mindenki, itt 100%-ban törődnek az emberrel és ez nagyon jól esett.

Zsuzsa, Dezsina, hajrá nektek is!
Vendég
 


Ladiva!
csúcs-szuper!!! Gratulálok! szombatra készülj, hogy visszakapod a babókáidat! (boritékolom :) )
holnap írjál, hogy hányan indultak neki!!! :D
dezsina
 
 


Ladiva, nagyszerű hír !!!
Drukkolok a következőkhöz :!: :!: :!: :lol:
Fájt, amikor csinálták ?
wepe
 
 


Dezsina, köszi a bíztató szavakat, nagyon rendes Tőled!
Most megyünk még egy másik fajta teszet is venni :wink: hátha :wink:
wepe
 
 


Aranyosak vagytok, remélem, hogy jó híreket kapok holnap.

Nem fájt, amikor csinálták, altatásban volt a leszívás. Kicsit aggódtam, hogy nem fogok tudni elaludni, és nagyon próbáltam figyelni, hogy mi az a pont, ami még megmarad, de mikor megkaptam a szurit, akkor szerintem egy-két pillanat alatt elvágtak mindent. Már az ágyon tértem magamhoz. Ittam finom teát utána. Minden flottul ment és mindenki nagyon kedves volt. A hasam, vagyis inkább a petefészkeim területe icipicit érzékeny, de nem vészes egyáltalán.

Wepe, próbálj meg minél nagyon érzékenységű tesztet venni, 10-eset, bár ezzel már biztos elkéstem, már biztos vettél tesztet.
Vendég
 


Ladiva, már vettem, de amiket én vettem, egyikre sincs ráírva, hogy hányas, csak, hogy érzékeny. Az baj, ha nem gyógyszertárban vettem ?
Pihengessél !!!!!! És írj az eredményekről !!!!!!
wepe
 
 


Wepe!
egyáltalán nem baj, ha nem gyógyszertában veszed! még pár nap, és megtudod a további sorsod! Remélem pozitiv fordulatot vesz! És! ha nem, akkor sincs okod sokat keseregni, mert már éltessen, hogy a lombik tuti sikerülni fog! :wink:

Ladiva!
örülök a jó tapasztalatokhoz!!! :D Látod, nem volt semmi baj! Ne is izgulj többet! Pihi-nyugi és várom a híreket a hadsereg sorsáról :!: :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok !

Igazad van Dezsina, a saját mégis csak sokkal jobb lesz :wink:
Megbeszéltünk a párommal, hogy KRIO után felhívom az intézetet is, és gondolom, úgyis sokára adnak időpontot, akkor egy lombikba belefogunk :!:
Veled mi újság ?
Ladiva, hogy állnak a pirinyók ? :wink:
Kata, Zsuzska Ti merre?
Kata, Te vv-re mész valamikor ?
Írjatok :)
wepe
 
 


Képezljétek, beszéltem a Krió-val, és van 6 saját :!: :!: :!: ampulánk, ami ad egy kis lehetőséget, bár tudom, hogy nagyon kevés, de ad erőt :)
Nem kell tárolási díjat sem kell fizetünk még májusig sem, mert donort is veszünk egyidőben. A múltkori donor viszont jelen pillanatban zárolva van.
Veletek mi történt :?: :?: :?:
wepe
 
 


Sziasztok!

Ladiva,
18??? Az szuper! Beszéltél ma velük, hogy mi van az embrikkel?

Wepe,nagyon drukkolok, hogy majud a lombik összejöjjön.
Igazából én nem nagyon értem, hgy ti most mit csináltok. A párodnak eltettek a Krioban 6 ampullányi anyagát, de akkor nem értem a donor spermát. :oops:

Én várom, hogy megjöjjön végre. Ahogy elkezdtem a szurit, utána 2 napig volt pár csepp barna, azóta csak úgy fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni. Legkorábban hétfőn mehetek vv-re, ha megjön holnap, vagy szombaton.

i.kata
 
 


Kata, volt neki 2 bioposzia műtéte, a gyorsvizsgálattal nem találtak semmit, de a szövettaniban elvétve 1-2, + van egy osztályzása is, ami szintén nem lett a legjobb. Az andrológus nem javasolta, de akivel intéztük, ő tette a fülünkbe, hogy próbáljuk meg a lobikot, úgy hogy használják fel az összes anyagot ( mert egyébként megsemmisítik, és szegényke végig szenvedte a műtéteket altatás, érzéstelenítés nélkül ), és biztosísuk egy donorral is, hogy ne legyen felesleges az én felkészítésem, ha netán nem osztódik a páromé megfelelően. Plussz, hogy lombiknak az esélye nagyobb, mint az inszemnek. Remélem nem lettem hosszú, unalmas, és érthetelen :)
Nem is tudtam, hogy már Te is szurizol :oops: 22. napon kezted ?
wepe
 
 


Wepe,
akkor ez az inszem (mert most az volt, ugye?) a párodéval volt?Mert úgy rémlik, hogy mondtad, hogy viszik a Krióból a donort. Akkor vitték mindkét mintát, biztos ami biztos alapon?

Én már a 20. naptól szurizok. Ma "lövöm" a 9-et.

i.kata
 
 


Lavidia!
Hajrá szombat!!!! Nagyon drukkolok!!!!!!

Wepe!
Fel a fejjel és kitartást!!!!!
Én most Clostizok még ma este és apára pattanok este :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nehogy most is lekéssük a pé-t!!!! Elvégre feleslegesen szedtem már épp elég hormont :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KAta!
Neked meg jó lövöldözést!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, Ladiva, lemaradtam valamiről :shock:
Szombat lesz a nagy nap :?: akkor már csak 1-et aludni Ladiva :!:
1000-rel szorítok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D
Zsuzska, hajrá :lol:
Kata, jól összekevertek :) de az inszem donoros volt, mert ahhoz a páromé nem jó :(
csak talán a lombikhoz, amit nagyon remélek :!:
Most jutott az eszembe, hogy elfeljtettem ma felhívni az intézetet :evil:
Szerintetek, mostanába mikorra adnak időpontot lombikra :?: Én május környékére gondolok 8)
Dezsina, mi újság :?:
wepe
 
 


Wepe,
na, köszi,mostmár értem. Bocsi, hogy ennyire béna vagyok, de nagyon nem láttam át ezt az egészet.
Nálatok nincs olyan, hogy egyből mehettek lombikra, vagy azért szerettétek volna megpróbálni az inszemet?

Nekem ma kellene megjönnie, de eddig nem jött....

i.kata
 
 


Csajok,
a lombikhoz be kell mutatni a házassági anyakönyvi kivonatot? Mert más intézetekben be kell, de nekem fogalmam sincs, hol van a miénk :oops: Ha be kell mutatni, akkor el kell kezdenem feltúrni a lakást :roll:

i.kata
 
 


Kata!
Én úgy tudom,hogy itt nem kérik.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kata, tőlünk élettársi nyilatkozatot kértek, de szerintem, ha nem lett volna, akkor sem lett volna semmi.
Mi/ vagyis inkább én nem nagyon akartam az inszemet, mert nem annyit az esélye.
Nem tudom, hogy mehettünk volna egyből....
És azt sem tudom, hogy támogatják-e egyáltalán - ezen imádkozom :o
wepe
 
 


Sziasztok!

Hát elérkezett az idő: holnap lesz a beültetés. Remélem, hogy minden ugyanolyan simán fog menni, mint a leszíváskor. Na, de nem is szaladok ennyire előre, most egyelőre örülünk, hogy egyáltalán idáig eljutottunk és várjuk a holnapot. Mindenesetre köszönjük a drukkokat.

Kata, nekünk nem kellett házassági papírt bemutatni, csak megkérdezték, hogy férj és feleség vagyunk-e.

Zsuzsa, el ne szalasszátok a pét! Küldök drukkokat nektek! És persze mindenki másnak is!
Vendég
 


Ladiva,
óriási drukk holnapra! Hány embrike van és hányat kapsz holnap vissza?

Wepe,
szerintem támogatják nálatok is, mivel elég indokolt, hogy lomikra van szükségetek.

Jó hír, hogy nem kérik, mert sok kedvem nem lenne most keresgélni, bár azért nagyjából gondolom, hol lehet.

i.kata
 
 


Lavidia!
Köszike, nem fogjuk :wink: :lol:
Délelőtt már előmelegítettük a talajt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Na úgy néz ki, hogy végre megjött, de csak most, este. Gáz, ha nem 3, hanem a 2. napon megyek vv-re? A szakdogám miatt kedden le kellene mennem Tatára...

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Ladiva,
mi volt tegnap?


Tegnap este örültem, mint majom a farkának, mert úgy tűnt beindult a mensim, igaz szinte csak alvadt vér volt, de most megint az sincs. Most mi van ilyenkor? A hasam meg majd leszakadt éjjel...

i.kata
 
 


Kata!
Nyugodtan menj el a 2. napon vérvételre.... a mensid meg szerintem ma is be fog indulni!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


LAvidia!
Hírek????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
hát nem tudom....egyelőre sehol semmi,pedig tegnap este durva volt.

i.kata
 
 


Egyszer nekem is csinált ilyet... egy nap kimaradt két mensis nap között.... a mai napig nemtudom, hogy miért?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, leég a pofámról a bőr, de annyira bizonytalan vagyok... Tegnap este elég erős volt egy rövid ideig a vérzés, ma pár csepp volt csak, de a hasam nagyon fáj. Elmenjek holnap vv-re?

i.kata
 
 


Hát szerintem hívd fel a dokit, hogy ez most mi lehet? Nem értem én sem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
végülelmentem ma vv-re, mondtam a dokinak, hogy milyen furán jött meg, de nem mondott rá semmit. Viszont most olyan már a mensim, mint normálisan szokott, úgyhogy lehet korai volt a vv. :oops: Kicsit túlaggódom ezt az egészet, így bocsi, ha már az agyatokra megyek :oops: :oops:
Majd 12.30-kor eredmény és ha rendben van, akkor 200 Puregonnal megyek tovább.

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: