Új privát üzeneted érkezett!

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Andy, laptető :!: :lol: Hozzon szerencsét! Már csak két-három hét az inszemig! Drukkolok! Köszi a szép képeket! Igen, nagyon szeretném felrakni Nektek életem első pozitív tesztjét! A házimunka és a család tartott fogságban. :lol: A hétvégén nálunk volt a Férjem húsz éves lánya és a 11 éves féltestvér húga Egerből (ő a Párom első feleségének a második házasságából született lánya, vér szerint nincs is közöttünk rokonság). Nagyon aranyos, segítőkész kis csajszi. Számunkra nagyon érdekes, hogy mennyire szeret nálunk lenni a kislány, már többször eljött, és imádja a kutyánkat is. Az anyja persze nem örül ennek, nem is akarta elengedni, mert tizenöt éve haragszik Azuramra. Csak könyörgés és sírás után volt hajlandó áldását adni a látogatásra. Nagyon gyorsan telt hétvége, jól éreztük magunkat.

Detko, nagyon szorítok Érted és a Babákért :!: :!: :!: Hidd el, minden rendben lesz! :lol: Várjuk a jelentkezésedet!

Reni, vigyázz magatokra! Pihenj sokat! Hátha most már könnyebb lesz, mivel lassan vége van a nyárnak! :lol: Mi volt ma Kósa dokinál :?:

Hugi, szurkolok Neked is! Ne foglalkozz a megjegyzésekkel! Én megértem, hogy nem adod fel, ezt nem is lehet! :lol:

Zsiby, már csak 3 hét! Annyi vizsgálatra kell menned, hogy észre sem veszed majd, milyen gyorsan telik az idő, és a kezedben foghatod Lilit. :lol: Megkeresed V. dokit a császár ügyével?
Zsuzsa, köszi a jókívánságaidat!

Etna, nagyon szuperek a nyaralás képei! "Angyal-ördög" Boti nagyon édes, ahogy kúszik! :lol:

Baba, de jó, hogy írtál! :lol: Mi is várjuk már a híreket, hogy kisfiúk vagy kislányok vannak-e benn Anya pocijában! Ha lesznek új képeket a babákról, ugye teszel fel nekünk?

Noki, hogy vagytok :?: Gondolom Réka hercegnő már megint sokat nőtt! :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok, csajok!

Bandy, leveledet nagyon köszönöm, még tegnap elolvastam csak már annyira fáradt voltam hogy nem bírtam válaszolni. Ezt ma pótoltam, majd te is nézd meg. :)

Tinkyb, tök jó hogy amikor olvasom az írásaidat akkor már arc is társul hozzá. Ez nagyon jó. Élvezem. Mi már kétszer is össze futottunk és nem tudtam hogy te vagy az. De, most már tudom és ha megint összefutunk akkor már beszélgethetünk is.
Nagyon rossz hogy a párod első neje ilyen beszűkült agyú. Legalább a kiscsaj ki tudja harcolni azt amit akar. Ahogy nőni fog, egyre inkább el fogja érni hogy el engedjék. Ha meg lesz már babátok akkor meg még sűrűbben lesz nálatok.

Detko, alig várom hogy jelentkezz. Egész nap lesni fogom a fórumot. Éjjeles leszek így tudom nézni.

Tinkyb, én is meg kérdezem: mécc V. dokihoz megbeszélni vele a császárt? És ha igen akkor mikor?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 

Szép estét Mindenkinek!

Andy mindjárt elolvasom az emailodat. Megpróbálok gyorsan válaszolni rá.
Etna bombáz csak nyugodtan, szívesen megnézek mindent a kis Botival és Veled kapcsolatban.
Detko nagyon sokat fogok Rád gondolni!!!!!!!!! Lélekben Veled vagyok!!!!!!
Baba nem semmi, hogy szalad az idő. Szerintem V doki nagyon hamar meg tudja mondani a babák nemét. Feltéve, ha megmutatják magukat és nem szégyenlősködnek. :-) Nekünk is hamar meg tudta mondani a doki.
Tinkyb, Zsuzsa 15-én megyek V dokihoz. De magamban már nagyjából döntöttem. Megpróbálkozok a rendes szüléssel. Beszélgettem egy barátnőmmel. Ő még annak idején a Nyírőben lombikozott V dokinál, és neki is előtte mioma és lapor műtéte volt, csak neki három kb alma nagyságú miomái voltak. Utólag azt mondta neki a szülész orvosa, hogy simán ment volna rendesen. Azt mondták, hogy 0.3-0.6 % esély van rá, hogy problémát okozzon a mioma műtét. És abban a pillanatban betolják a kismamát a császárműtőbe. A dokim azt mondta, hogy akkor okozna problémát, ha hasi útón távolították volna el a miomát. Azért megbeszéltük, hogy egy másodvéleményre elmegyek. Plusz még V dokihoz is megyek. De azért a biztonság kedvéért megcsináltatom az összes olyan vizsgálatot is, ami a császárhoz kell.
Van még néhány nyított kérdés, amit majd a héten még át kell beszélnem a dokival. Tudjátok, hogy injekciót kapok a trombózis problémára. A doki aki felírta a szúrikat is, ő azt mondta, hogy az injekció beadása után 12 óráig nem kaphatok epidurális érzéstelenítőt. Ezért amíg császárra készültünk, át kellett állnom esti szurizásra. A rendes szülésnél érzéstelenítőt azt hogyan adják? Bezavarhat így az injekciózásba?
Meséltem, hogy nem bírom elviselni a hátamba a szurit, pokolian fáj. Kitaláltam egy hete egy új módszert. Szuri előtt a fagyasztóból kiveszem a szelés tasakot, amivel borogatni szoktak, és kicsit lefagyasztom a hátamat. Így nem érzem a szurit. Csakhogy a bal oldalam csúnyán kiütéses lett. Férjem szerint vmi alergiás kiütés van ott. Nem tudom, hogy attól van, hogy kb. 1 percre rányomom minden este ezt a zselés párnát. Csak akkor a másik odalam miért nem kiütéses? Mivel lehetne bekenni. Már nem akarok több orvoshoz elmenni, és a szülész orvosomnak sem akarom megmutatni, mert biztos elküld vhova, és már kicsit elegem van, hogy folyton ide-oda el kell mennem. Nagyon lefárasztanak ezek a dolgok. Ma voltam belgyógyásznál kontrollon a cukor diéta miatt. Minden ok. Meg volt ma CTG és uhu. Ott is minden rendben. Becsült súlya 3280 g. 37 hetes és 1 naposnak felel meg a súlya. Már nem olyan nagy a különbség, mint ami régen volt. A szénhidrát diéta megtette a hatását. A feje teljesen lent van. Remélem nem is jön ki onnan. :-)
Tegnap este 5-ször majdnem hánytam. Szerintem belerughatott Lilike a gyomromba. Nagyon rossz volt az egész éjszakám, nem kiméli az anyját. :D
Noki hogy megy az anyuka szerep? Mennyi idő alatt rázódtatok bele?

Szép álmokat Mindenkinek!
Millió puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok
Sajna most nem sok időm van visszaolvasni,de azért írok nektek magunkról :)

Jól vagyunk ,minden okés,de a pocakfájás az kissé megviseli a kicsajomat :(
Alig várom már,hogy leteljen az a 3hónap amit jósolgatnak,hogy addig van ez :shock:
Persze nem magam miatt, hanem a gyerek miatt!
Annyira rossz látni,hogy szenved és én nem tudok mit tenni.
Adok neki infacolt, na meg vettünk cseresznyemagos párnát ami nagyon jó!!!!
Zsiby ajánlom neked is nagyon ,hogy szerezz be egyet!
A pelusos priv üzimet megkaptad még múltkor?
Ajánlom Én is a rendes szülést!
Sajnálom ,hogy nekünk végül mégsem jött össze :(
Annyira drukkolok neked,hogy pikk pakk szülésed legyen és ,hogy te is olyan könnyedén csináld majd utána a dolgokat mint Én!
Nálam azonnal kijött az anyai ösztön és mintha mindig is ezt csináltam volna....úgy tettem a dolgom :)
És persze most is!
Párom nagyon sokszor elmondja,hogy mennyire szuper anya vagyok,hogy tudom mikor mi a baja a picinek!
Remélem,hogy ez így is marad?!
Amúgy Rékára mindig azt mondták az UH-n ,hogy 3300gramm és ehelyett 3800grammal született meg :D

JA!
Jelenleg a csajszi 4500gramm :roll:
Tegnap a dokinéni azt mondta,hogy sokat hízik és ne adjak neki olyan sok tejcsit!
Na,de akkor mit tegyek?
Vegyek ki idő előtt a szájából a cicimet? És hallgassam ahogy üvölt a gyerek ,mert éhes?
Teszek fel képet megint!
Szerintem nem dagi.......bár Dundusnak hívom :D:D
És amit napi szinten elmondok.....,hogy már 1hónapos elmúlt!!!!
Pedig csak most született.....ahhhh...annyira rohan az idő!

Etna
Már alig várom,hogy találkozzunk!

Most mennem kell,de jövök még!
Sok puszi mindenkinek!
A kismamiknak sok pihit és pocaksimit!
A leendő kismamiknak meg kitartást,nemsokára ti is anyukák lesztek!

Még annyit ,hogy mennem kell 6hetes kontrollra és V dokihoz szeretnék menni.
Elérhetőségeit leírjátok nekem?
Valahol megvan,de most így könnyebb nekem,hogy nem kell keresgetnem :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Én is gyorsan írok,mert még van dolgom aztán rohanok megtudni az endos drnőmtől a dokgokat,de utána jövök!!!

Telszám:20/388-10-36,címe Károly krt 11.sz. 6.em.6

Pussz Neked,prodnak és gyönyörű Rékusnak!!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Gyorsan bekukkantottam, hogy biztosan írt már Detko, de látom, hogy még nem írt.
Velünk annyi, hogy tegnap voltam a Csodadokinknál és tüneményes volt. Annyira hálás vagyok neki és persze Katinak, mert képzeljétek van egy kislányom!!!!! A másik babó neme nem látszott, de szépen fejlődnek, rendben vannak. Annyira boldog vagyok, mostkezdek megnyugodni, a kislánnyal 18 éves vágyam teljesül.
Ma még jövök, de állandóan bőgök, megyek zsepiért.

Kép
baba1973
 
 


Továbbítom:

Kedves Ismerősök!
Szeretnénk felhívni figyelmeteket arra, hogy megjelent egy
kalóztelefonszám, amely a következő számjegyekkel kezdődik: 4478.....
Ne vegyétek fel a telefont ha ilyen számról van hívásotok és ne hívjátok
vissza, mert alkalmanként ez kb. 20.000 HUF-os költséget is jelenthet.
Annyi furcsaság van a dologban, hogy nagyon korán, kb. 3-4 csörgés után
lerakják a telefont. A telefonhívások este történnek! Kérünk Titeket
tájékoztassatok mindenkit, aki mobiltelefonnal rendelkezik!

Köszönöm a segítséget:
Kuti Erika r. szds.
bűnmegelőzési főelőadó
Kiskőrös Rk.

Kép
baba1973
 
 


Baba gratulálok a kislányodhoz!!!!! Növelted a fórumos kislányok számát. :D Kíváncsi vagyok, hogy a másik baba fiú vagy lány lesz-e. Na és persze a többi kismamánál is kíváncsi vagyok! Etna egyedül Te rendelkezik kisvőlegénnyel. :-)

Noki nagyon örülök, hogy így ráéreztél az anyaságra. Én napról napra jobban megszoktam a rendes szülés gondolatát, és a császár okozta 8 hónapos szorongásom már majdnem teljesen elmúlt. A cseresznyemag párnát a dm-ben lehet megvenni? Hallottam róla, de még nem ástam magam bele teljesen ebbe a dologba. A pelusos emailodat sajna nem kaptam meg. :( Végül Huggiest vettünk első körben. Tegnap voltunk az Ázsia centerben, és ott drágább a Huggies mint a dm-ben. Ez elég furcsa volt.
A rendes szüléssel csak egy hasfájásom van még, hogy én nem jártam szülésfelkészítőre, fogalmam sincs a levegőgyakorlatokról. Remélem azért a kórházban majd elmondja vki. Na meg ma megyek a védőnőhöz, majd jól kifaggatom őt erről.

Kép
Kép
zsiby
 
 


Andy
Köszi szépen!
És neked is Tinkyb
Baba
Gratulálok a kislányodhoz!
Reméljük a másik babuci kisfiú és akkor nagyon kerek lenne a dolog :D
Zsiby
A Huggiest írtam neked, mert mi is azt szeretjük!
Bár mindenkitől Liberót kapunk,de nem gond,mert az is el fog fogyni ;)
Napi 10db fogy nálunk.....:P
Ja! Én sem jártam szülésfelkészítőre,de a szülésznőm nagyon sokat segített!
Kérdeztem már,hogy van e szülésznőd?
II nőin szülsz ,igaz?
Ajánlom nagyon ,hogy legyen ,mert sokat segít!
Nekem Éberling Kata volt és nagyon hálás vagyok neki a sok sok segítségért!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki én az I-en fogok szülni. Szeretnék szülésznőt. Te hogyan döntöttél akkor? A doki ajánlotta, vagy vki ajánlotta? Azt sem tudom, hogy ez hogy működik. Meg annyira későn állunk ennek neki, hogy lehet nem is fogunk találni senkit, aztán aki éppen műszakban lesz azt rendelik ki mellém. Mennyi pénzt adtatok a védőnőnek? A kórházban adtak a babának pelust, vagy nektek kellett már oda is vinni, és azt használni? Mert egy csomaggal vettünk, amiben 28 db van, és akkor ha napi 10 elmegy, ez elég karcsú. Akkor vinnünk kell még többet a kórházba.
Köszi a segítséget!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok, Csajok!

Noki, tök jó hogy írtál. Türelmetlenül várom a fotót amit ígértél. A gyerekorvost nem értem mert ebben a korban a picik kibukják a felesleget. Ilyenkor nem lehet őket tömni. :roll:
Ne aggódj, nem hiszem hogy akkora nagy baj ha szépen eszik Réka. Jó a tejcid, ennyi.

Baba, nem csodálom hogy pityeregsz. Én is azt tenném bármilyen nemű babám lenne. De, nálad ez nagyon fontos. A második baba valszeg fiúcska lehet mert azok nem igazán mutatják meg magukat. Ez annyira érdekes, nem? De, tényleg így van. A kiscsaj milyen hamar mutatta meg magát, ez fantasztikus. Már ilyen korán látni lehet?
Ha kaptál fotót, ugyi fel teszed nekünk is? Légyszi-légyszi-légyszike.

Zsibi, nagyon izgulhatsz már. A pelus szerintem elég mert ha mégsem adnak akkor majd legfeljebb a párod visz még nektek. Szerintem ezen ne agyalj. Minden rendben lesz.

Holnap megyünk a Cirisbe a leletekért. Remélem minden simán fog menni mert a Budaiban nem ment gördülékenyül. A jövő héten telefonálok én is hogy mikor lesz már abból a klinikából valami. Ha valaki már tud valamit, azt írjátok meg léccike.
Mindenkit ölelek, most megyek kajcsizok valamit. Épp diétázom és nagyon büszke vagyok magamra mert vasárnap óta csinálom és nem koplaltam, mégis lefogytam 3 kg-t. :wink: Ha így megy, akkor nagyon csini leszek mire itt a lombik idő.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Noki, örülök, ha segíthetek! Viszed bemutatni Dundus Rékát V. dokinak? :lol:

Zsiby, megcsináltam Lilikés sorod helyét a babás táblázatban! :lol:

Zsuzsa, gratulálok a mínusz kilókhoz! Én már rajzolnám Neked a szívecské(ke)t! :lol:

Baba, gratulálok a kislányodhoz! :lol: Fotók?

Detko, Reni, Kockáspléd újdonsült kismamik, jelentkezzetek! :lol:

Etna, merre jársz?

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép Kép

Kép
tinkyb
 
 


sziasztok lányok!

boti járni tanul és nem hagy semmi szabadidőt. ez nem könnyü időszak, néha kikapcsolnám a kis duracell nyuszimat.

baba!
gratulálok a kislányhoz, a másik akár lehet pöcsös is :lol:

zsiby!
szerintem nem sok időd lesz mostanában szülésről gondolkodni. az utolsó időben annyi dolga van az ember lányának. megvettetek mindent? szoba kész? kérünk képet a kiscsaj birodalmáról.

tinkyb!
remélem mihamarabb lesz eredménye az ovunak. az szép +, már csak a szép + kismama tesz hiányzik. nagyon drukkolok értetek. addig meg látom nem unatkozol. kutyus jól van?

bandy!
azért nem tudod a kúszós videot megnézni, mert az avi formátumban van, lehet, hogy azt nem tudja lejátszani a gép. kell bele valami +. reninél meg nálad nem játsza le, a többiek nem szóltak. sajnos nem tudom, hogy mi lehet a gond. nagyon drukkolok, hogy mehessen az inszem. a cukrot sajnálom :cry: remélem nem lesz vele semmi gond. bár tuti nagyon oda fognak figyelni rád. ha kismami leszel, akkor szegedre fogsz járni terhesgondozásra? ott vannak jó orvosok? bár ott az orvosi egyetem, remélhetőleg nem henteseket képez.

képzeljétek lányok voltam tegnap a kerületi sztkban (GYED óriási összegére való tekintettel ide süllyedtem) rákszürésen, meguhoztak, megint pcos-vagyok. :cry: kérdezi a dok, hogy védekeznek? mondom, hogy minek, azt mondja nem is kell mert tiszta pco-s. és ezzel elintézte. majd, ha tesót akarunk jöjjek vissza. mondom, hogy lombikoztunk valszeg tesó is lombik lesz. azt mondta, hogy nem tud mit csinálni. fogyni nem kell szerinte (ő is ütötte a 100kg fölötti súlyt, mondjuk én még nem egyenlőre) alkati dolog. mondom 30kg-t híztam, nem tok fogyni. azt mondta bezár a szekrénybe, meg magát is, mert ő sem tud fogyni, hogy hátha akkor lefogyunk. ez hülye, ilyen orovosok vannak, milyen kis poénos. én meg éhenhalok és mégsem fogyok! meg egész nap rohangálok a gyerek után, takarítok, estére már a fogmosás is nehézkes. konditerembe sem időm, sem pénzem nincs, itthoni torna jó lenne, de ekkora darabon, még a végén az alattunk lakóval "összeköltöznén" plafonon keresztül.

kockáspléd!
jól vagytok? róka rudi van már? vagy jó gyerek és nyugton hagy?

noki!
már én is nagyon várom, hogy menjünk. ajándékot boti kicsit megnyomorgatta, de azért semmi baja. pelus csomagolását megcsócsálta. ő ezt adja ajándékba, a fognyomát. gondoltam, hogy megyünk fehér öltönybe, de az már nem divat, szóval lazára vesszük a figurát, makkos cipő, melegítő :lol: nem, de azért laza lesz. megyünk megnézzük a NŐT! jamina babát bántotta boti, pedig tök jófej, végig dumált. boti meg csak ette a kajáját, elvette a játékait. szóval igazi pasi.

jöjjenek csak azok a csajok, annyi fiú van, mint égen a csillag. hogy lesz így unokám? :roll: a játszón elvétve vannak csak lányok. érdekes a természet, most meg mennyi lány van. boti amikor született rózsaszín :roll: karszalagot adtak rá, mert nem volt kék, annyi kispasi született. nem is raktam el, még a végén megyünk babát venni, meg kis kávéscsészéket.

renikém!
remélem már jó a neted, bár azért győzöm olvasni a hozzászólásodat, nincs belőle túl sok :lol: pénteken veled is talizunk. nyugtató bevenni, megyünk. nehogy 200 legyen a pulzusod botitól.

ja azt mondta a dagadt testvérem orvos, hogy na és, ha magas lesz a vérnyomás kap rá gyógyszert, a cukorra is, ne foglalkozzak semmivel. mondjuk jó lenne 33 évesen vérnyomáscsökkentőt és inzulint nyomni magamba. marha. ha lesz egy kis +lóvé, akkor tuti elmegyek vagy v dokihoz vagy kósa dr-hoz. remélem ők nem a szekrénybe akarnak velem jönni.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,h tegnap nem írtam meg mi volt a drnőnél...de egy kicsit magamba zuhantam,de azért ma már jobb,igaz nem sokkal.
Szóval nem tetszett a drnőnek a 8.5-ös cukor és 65. valamennyis inzulin értékem.Sajna nobemberig halasztani kell az inszemet :((((Ugyanis nem akarja a drnő,h megint elvetéljek vagy meg se tudjon foggani ilyen magas értékek miatt!!! November 5-én kell mennem megint étkezés utáni cukorra és inzulinra.Azt mondta a drnő,h akkor kapunk reális értéket,mert mint írtam nem vettem be a cukor gyógyit,akkor esküszöm,h beveszem.(nem mondta a drnőm,h vegyem be,de most bocsit kért érte!!)Terhesen meg már most biztos,h szurnom kell a pocimba az inzulint,ez 100%.Megdicsért azért mert a többi értékem rendeződött és június óta még vékonyabb vagyok.November 13-án pénteken fogjuk megbeszélni mi legyen,mert lehet hamarabb át kell állnom az inzulinra.

Etna!

Igen terhesgondozásra Szegedre fogok járni,barátnőm még februárban beszélt a leendő dokimmal,említette neki,h vesés vagyok és üzente is,h készüljek föl,h sűrűbben fog rám nézni.De azért biztos V.doki is látni akar majd egy párszor :))) Sajnos vannak hentesek is,de van olyan aki Pestre ment föl henteskedni.
A videó probléma megoldódott,a laptopom megtudtam nézni ezt a tüneményt :))) Annyira értelmes Botika,puszilom,FELTÉTLENÜL ADD ÁT!!!!

Pussz mindenkinek!!
bandy27
 
 


bandy!
átadom mindenképp, köszi édes vagy!
ne keseredj el, jó sok orvos vigyáz rád, nem lesz semmi gond hidd el. gratulálok a fogyáshoz.

én is nagyon magam alatt vagyok a pco miatt, mindenhol azt írják, hogy csak mütéti megoldás van egyenlőre, mert nekem egyenlőre még nincs inzulin rezisztenciám. pco is vetéléshez vezethet. nem akarok szőrösödni, meg ezt a sok hasfájást. meg nem bírom már a sok eredmény nélküli éhezést. na jól kipanaszkodtam magam, csak nagyon dühítő, hogy nem csinálnak semmit. ez van sajnos.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem a V. doki asszisztensével (Kriszta), mert 2 hete voltunk náluk a lombik miatt és V. doki kért, hogy hívjam őket 8.-a után, hogy mi a helyzet.

Két alternatívát mondott:
- ha sürgős, akkor menjek a győri Kaáli-ba X.Y dokihoz, akit jó szívvel ajánlott és hívatkozzak rá
- ha maradnék nála, akkor sajna várni kell, érdeklődjek novemberben, mert valószínű, hogy csak november végére - december elejére lesz kész az új hely.

Úgyhogy most várakozás van.........

Tegnap este sikerült ( végre :) ) Renivel beszélnem, megerősített abban, hogy jó helyen vagyok V. dokinál!
Addig is amíg várok(várunk) szeretnék minnél több infót begyűjteni.
Reni is segít, ha esetleg Ti is tudnátok segíteni abban, hogy mi a lombik menete és Ki - mit szedett/szúrt annak nagyon örülnék.
Annyit már tudok, hogy előtte 1 hónapig fogamzásgátlót kell szedni és utánna jön a stimuláció.

Érdekes ez az élet........ mondják nincsenek véletlenek! :)
Mi a párommal májusban mentünk vissza V. dokihoz, hogy babásodjunk. Akkor ott aznap kellett döntenem, hogy inszemi vagy rögtön lombik. Mert, ha lombik, akkor este el kell kezdenem a fogit és így 'beleférek' a júliusi lombikba!
Én hajlottam volna az azonnali lombikra, de a férjem és V. doki is azt mondták, hogy szeretik a fokozatosságot, de természetesen ez az én döntésem. És hát este is mondta a férjem, hogy hátha nem kell eljutni a lombikig, mert ugyanis 'nálunk minden rendben van'. Így végül maradtunk az inszeminél.
Szóval......azt akartam mondani, hogy ha a lombikot választom, akkor valószínű, hogy Renivel egyidőben mentem volna a lombikra. ( a 2. inszemim Július 21-én volt )
Most már azért bánom egy kicsit... :( de fő a türelem "mindennek megvan a maga ideje" mondja egy mondás! Úgy legyen! :)

Az az igazság, hogy szeretnék mindenféle vizsgálatot ( hormon stb. ) újra csináltatni, mert tavaly októberiek a leleteim ( szerencsére, olyan rendes a körzetim, hogy mindenféle vérvételt/vizsgálatot megír, amit kérek ) és Reni mondta, hogy 3 hónapnál régebbi leleteket nem fogadják el a lombikhoz. Így legalább értelmesen telik el az a 3 hónap.

Mindenkinek sok-sok jót kívánok és szép mai napot!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Etna és többiek,

nemrég találtam a PCOS-ról egy elég emészthető cikket, a kezelési lehetőségekről is írnak benne. Sajnos nemrég kiderült, h nekem is van, már nem tudtam, mi hiányzik...:(

http://www.csaladinet.hu/hirek....._szemmel_l

http://www.csaladinet.hu/hirek.....zemmel_ll/

Az új intézet nyitásáról nekem is nov vége-dec eleját mondott V doki augusztusban.

Mindenkinek minden jót, és kitartást ahhoz, amiben éppen van!
Kockásfülű

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Tinkyb,
légyszíves töröld a szívecskénket, elvetéltem.
Köszönöm.
kockaspled
 
 


Elküldöm még egyszer a linkeket, mert az előbb nem sikerültek jól:

http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladte ... _szemmel_l

http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladte ... zemmel_ll/

Remélem, így már eléritek.


Kockáspléd,
szívből sajnálom!!! Ne add fel!!

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd, rettentően sajnálom! :cry: :cry: :cry: Ugye a fagyi babákért mehettek? Szurkolok a sikeretekért!

Etna, ez a pcos nem jó hír! :cry: V. dokihoz feltétlenül menjél el. Nyugi, mosolygós Boti tesója akkor is jönni fog! :lol:
Kutya ilyen jól van:
Kép
Sajnos nem tudtunk rá vigyázni, mert a mi drága manó kutyánk macskának nézte - mert még ilyen pici -, és mindenáron meg akarta enni. :lol: Így nem mertük vállalni a közösen eltöltött öt napot.

Andy, szomorúan olvastam a csúszást. Inkább legyen biztosabb az inszem sikere. Türelem, legközelebb sokkal jobb lesz az eredményed! Drukkolok! :lol:

Évi, beírtalak a táblázatba. Sok sikert kívánok a babához! :lol: Számomra nagyon érdekes infót írtál. Két napja hívott a húgom, ő ami babaprojektünk menedzsere, szponzora. :lol: Azt találta ki, hogy el kell mennünk államilag finanszírozott lombikra, mert ő nem fogja hagyni, hogy azért ne legyen gyerekem, mert nincs fél millió forintunk. A beszélgetésünk után, megnéztem azt a táblázatot, ami az ország meddőségi centrumainak tavalyi statisztikáját tartalmazza. Kiszámoltam, hogy a győri Kaáli a legsikeresebb, 46 %-os (a Ciris sajnos csak 27). Mondtam is a Férjemnek, hogy akkor lehet, Győrbe kellene majd mennünk. Persze én nagyon ragaszkodom V. dokihoz, máshoz már nem is akarok menni. Csak abban az esetben keresnék fel egy másik orvost, ha ezen múlna, hogy anyuka lehessek.

Sajnos ma elég negatívra sikerült a topik hangulata, holnap valaki dobja fel egy jó hírrel! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Kockáspléd!
Nagyon sajnálom! Ne add fel!- sikerülni fog!
Detkó!
Én már nagyon nyugtalan vagyok miattad!
Ugye minden rendben van csak pihizel?

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd így ismeretlenül is együtt érzek veled, mert a nagyobbik hugom hétfőn élte át ugyanezt és eléggé maga alatt volt/van. Keresi a "miértjét".
Neki is halmozott a problémája, műtötték a méhnyakát P3-as 'rák megelőző állapot' miatt 3 éve, ezért nagyon vigyáznia kell majd. A férjét meg 1 hónapja műtötték valami herevezeték elzáródás miatt aszem.
Szorítik neked, fel a fejjel!

Tinkyb köszi a 'felvételt'!
Szerintem konzultálj V. dokival, mert Ő személyesen ismeri azt a Kaális orvost és nagyon jó kapcsolatban vannak. Ezenkívűl nekem azt mondta V. doki, hogy ha az mellett döntök, hogy nem várok, akkor Ő ír egy ajánlást vagy igazolás annak a dokinak ( mondta a nevét, de sajna nem jegyeztem meg ) és rögtön lombikra mehetek, ami OEP-es. Igaz, hogy ott is van 'várólista' és nem biztos, hogy előrébb lennénk, mint V. dokival, de meg kell kérdezni az esélyét!

Mindenkinek nyugalmas pénteket kívánok!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Kockáspléd

Borzasztóan sajnálom! :( :( Te voltál a második akinek spontán sikerült (rajtam kívül). Kitartást kívánok, és sok erőt neked!!!

Baba

Örülök hogy jól vagy. Jó hogy te már tudod hogy az egyik baba kislány. Én még mindig nem tudom ki van a pocakomban. Kedden megyünk V. dokihoz, már nagyon várom. A kis drágám már sokat mocorog.... Olyan jó érzés...

Tinky
Meggondolandó a Győri lombik, főleg ha V. doki is ajánlotta. Neki mindig jók a meglátásai...

Andy
Sajnálom a csúszást, de kitartás....

Noki
El sem hiszem hogy már 1 hónapos a pici. Hogy telik az idő... Megkérdezhetem hogy kinél szültél? Lehet hogy írtad már csak nem olvastam.

Szép napot mindenkinek!

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok, csajszik!

Bandy, borzasztóan sajnálom hogy még nem kezdhettek, de láss csodát, nem is tudnál kezdeni hiszen nem lesz kész a klinika. Addig legalább lesz időd kicsit össze szedni magad. Nem egyszerű helyzetben vagy, sokkal nagyobb kitartást igényel a te szitud.

Etna, írtam a másik fórumra is neked, Boti borzasztóan aranyos lehet ahogy maszatol. Kitartásod nem ismer határokat, látom. Vigyázat, elkényeztetés veszély! Nagy cuppanóst küldök Botinak.

Tinkyb, remélem hamar oda kerül a szívecske, de ahogy látom majd csak év végén lesz belőle valami. Nagyon szomorú vagyok mert nálam iszonyatosan ketyeg az idő.

Kásakévi, nagyon szépen köszönjük a tájékoztatást. Borzasztóan elszomorítottál. Én azt hittem hogy már a kövi ciklusban kezdhetek.

Kockáspléd, tudom ilyenkor semmi sem segít. Csak az idő fogja begyógyítani pici szívedet. Puszillak és ölellek.

Tegnap voltunk Cirisben és elhoztuk a leleteinket. Majd meghasadt a szívem mert mindenki a szokásos nagyon kedves mosollyal és érdeklődéssel fogadott, de hát most mit tudjunk csinálni? Nem tehetünk a történtekről és én a dokihoz ragaszkodom, ámbár most kissé meg inogtam ismét hiszen én nem tudok a végtelenségig várni.
A klassz a dologban az volt hogy motorral mentünk és borzasztóan élveztem. Olyan vagyok mint egy gyerek, most próbálok ki mindent és most élvezem a legjobban. Hát, nem tudom hogy most mit csináljak. Én szívem szerint várnék de hát a szervezetem sajna napról napra öregebb és kevesebb az esélyem. Hétfőn én is telefonálni fogok és meglátjuk mit fognak mondani.
Mindenkinek hatalmas ölelés.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok, én Detko férje vagyok.

Sajnos hétfőn éjjel be kellett mennünk a kórházba, mert volt egy kis vérzés amit egy 2x2 centis hematoma okozott.

Dettko és mind a 3 gyerek jól van, de így a redukciót nem lehetett elvégezni. Kedden derül ki, hogy meg lehet-e csinálni és ha igen, akkor mikor.

A hematoma csütörtök óta már nem vérzik és csökken a mérete is, de Detkót legkorábban csak hétfőn engedik haza.

Üdv.

Gergő
detko79
 
 


Szia, Gergő!

Köszönjük hogy voltál ilyen kedves és tájékoztattál minket. Nagyon sajnálom ami történt Detkóval. Remélem minden rendben lesz vele. Üzenetünk hogy öleljük és legyen erős mert minden rendben lesz. Vele vagyunk, gondolunk rá és várjuk majd ismét körünkben.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Detko-Gergő, nagyon szorítok az egész "naccsaládnak"! Apának köszönjük az értesítést! :lol:

Bobcsike, kíváncsian várom már én is, hogy milyen babát vársz! Jó, hogy jelentkeztél! :lol:

Évi, köszi az újabb pozitív győri infókat! :lol:

Zsuzsa, nagyon megértelek, hiszen én is hasonló cipőban járok a korom miatt. :cry:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


lányok!

sajnos megint nincs túl sok időm, de gyorsan jövök.

láttam rékust végre,olyan kis tünemény. sajnos boti mellett nem volt elég időm kibabázni magam. tiszta nosztalgia ilyenkor, pedignemrég született boti is, de hogy megy az idő. de lányok, lánnyal tényleg könnyebb!!!!! szóval eddig jól jártatok :lol: de majd később.. :lol:

kosckáspléd!
nagyon nagyon sajnálom, sajnos semmi okosat nem tudok mondani, de ha tudsz és kicsit jobban vagy lelkileg nagyon várunk. együttérzünk veletek!

detko!
remélem az ijedség már elmúlt, úgy látszik a természet is soknak találja a 3 babát. drukkolunk, hogy beleférjetek a redukcióba. köszönjük a férjednek az infókat.

reni!
jó nyaralást, vigyázz a csöppre.

lányok ,lassan reni is túl lesz az első trimeszteren, hogy tellik az idő? most éppen sárváron nyaral. ja és képzeljétek már van pocija :lol:

tinkyb!
írtam vasinak is, hogy próbáljátok meg ti is a győri kaályt, mégis csak tb-s. nem? neki is javasoltam. mi bajotok lehet, bár nincs közel, de én is sok jót hallottam róla.

bobcsike!
jól vagytok? mikor mész megint uh-ra?

bocsánat a többiektől, hogy nem tok írni ,de boti megy és nem zavarja, hogy vége a bútornak, utána meg nagyot zuhan.

dóri kérése: sajnos a cirisből elküldték, mivel állítólag ő mosolygott a legkevesebbet. (ez egy nagy baromság) szóval ott már nem találjátok meg, iwiwen vagy emailben tudtok neki üzenni. nagyon szemétül jártak el vele is, szerintem jól esne, ha írnátok neki, bár ez csak tipp.
további szép napot lányok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ja láynok ,majd rakok fel képeket van közös képünk nokival meg a kölkökkel.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Lányok!

Szánom - bánom bűnömet, hogy nem írtam de sokáig nem volt internetünk és múlt héten annyi minden volt, hogy nem jutottam a géphez estére meg hulla voltam. Hétfőn voltunk Kósa dokinál a kicsi már nagyon jól látszik kivehető indene és képzeljétek el olyan édesen riszálta a popsiját, mozgatta a fejét a párom azt mondta hogy már most nem tudd nyugton maradni olyan mint az anyja :D
Csakis egy csajszi riszálhatja így a popiját:)
Edináék voltak nálunk Botika annyira édes volt imádom, úgy élvezte a kertet, hintaágyat stb.
Most Sárváron vagyunk 5 napra isteni jó idő van nagyon super kellemes .
rája baby
 
 


Kockáspléd: nagyon sajnálom nem szabad feladni! :(

Detko: nagyon sokat gondoltam rád vigyázz magadra ha tudsz írj én 28-án megyek Kósa dokihoz.

Edina: Köszi nagyon vigyázok jól vagyunk csak olyat csinálok ami a törpinek is jó :D ma csónakázott Sárváron a tóba tetszett neki amikor már nem, jelzett és végett vetettem a mókának :D :D ne aggódj minden ok!!
rája baby
 
 


Le vagyok döbbenve, hogy Dórit elküldték. Velem nagyon kedves volt, többször beszéltünk, elküldtem neki a tesztem és az ultrahangom fotóit is. Remélem jó helyet talál magának, talán épp Vereczey doktornál.
Rája baby, köszönöm a biztatást, nem adjuk fel, visszamegyünk az eszkimóinkért, remélem felélednek és a lombikkal szerencsénk lesz.
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


képek

Kép bohóc Kép rékus Kép Kép Kép Kép reniék
etna33
 
 


a képeken, Rékus, Boti, Noki, Reni és Zoli láthatóak, keverjétek ki, hogy ki kicsoda. Ja és persze én!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ja meg kell említenem reniék gyepét, ő is szereplő a képen, meg nekem két lábam van, csak a másikat leszereltem a fénykép kedvéért

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Etna, köszi a képeket! Botinak jó ízlése van, gyönyörű menyasszonyt választott! Noki, gratulálok Réka babához! A hódítással nem lesz gond, ezzel az állandó mosolygós pofival leveszi majd a lábáról. Szerintem ezt Anyától örökölhette, a leveleid és a képek alapján Te is ilyen vidám vagy. :lol: Köszi a tanácsokat, érik már bennem a győri túra. Sógoromék ott laknak, szükség esetén még szállásunk is lehetne. Csak az a két óra utazgatás, ami nagyon rémisztő. És még pénz is kellene hozzá. :cry:

Reni, látom, már gyakoroltok Botival. Tényleg, nagyon szép a kertetek! Kellemes sárvári pihenést! Vigyázz magatokra! :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam az iwiw-re és mit láttam!!!!!!!!!
Hugi férjhez ment !??????!!!!
Jól eltitkoltad, vagy Én vagyok lemaradva mint a borravaló :shock:
Hugi!
Nagyon Sok Boldogságot és minden jót amit csak lehet az kívánom nektek!!!!

Etna
Húúú...engem kivághattál volna a képről :D:D:D
Na,de milyen szépek együtt már most a gyerekeink :wink:

Sok pussz mindenkinek!
Majd jövök ám!!!

Kép
noki&potyi
 
 


lányok!
ha jók az infoim lilike megérkezett, az előző héten. ti tudtátok? lemaradtam?

hugi!
üdv az asszonyok között, remélem jól ebúcsúztattad a lányságod :lol:

nokikám!
már miért vágtalak volna ki, nekem nincs lában, meg kb az egész képen én vagyok látható a kis méreteimmel, te alig látszol mellettem. ha magamat kivágtam volna, sokkal több hely lett volna a kölköknek.

elkezdődött a kivizsgálásom, megyek vérvételre, pajzsmirigyet néznek, utána inzulin rezisztenciára. csajok, ezt tényleg nem támogatja a tb?
bandy neked ki írta ki ha volt ilyen vizsgálatod?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Hugi, én is gratulálok az esküvőtökhöz! Sok boldogságot kívánok a házasságotokhoz! :lol:

Etna, köszi a postás kisasszony szerepet! :lol: Most már írtam Dórinak közvetlen.

Kép
tinkyb
 
 


Szép jó reggelt!

Edina!

Nekem a pajzsmirigyet és az inzulinrezisztenciát is az endokrinos drnőm nézi.Soha nem fizettem érte.Az inzulinrezisztenciát úgy nézik,mint egy sima vv-t,csak meg kell inni az első vv után 75gr cukros löttyött brrr (citromot kérhetsz bele) és 120 perc múlva megint leveszik.A cukrot recept nélkül kapható,pár száz ft.
Remélem tudtam segíteni!

Egy kicsit el leszek veszve ezen a héten,mert szombaton egész nap nem vagyok itthon,vasárnap meg a szokásos évi családi összejövés.
NEM AKAROK PANASZKODNI,de képzeljétek hétfőn elkezdett rángatózni a kocsink,világítpott a control lámpa.Mondtam anyukámnak álljon be a parkolóba és hívjuk a sárga angyalt.Mivel ahol vettük a kocsit,odajárunk szervizelni ez ingyen van.Még a helyszínen megcsinálták.2 hónapja is panel problémája volt.Tegnap meg megbüntettek bennünket a parkolóban,mert lejárt 1 napja a rokkantigazolvány.Szóval holt ideg vagyok!!!

Nagy cuppanos és ölelés mindenkinek!!
bandy27
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik Botinak szerencséje van, mivel nekünk is lányunk lesz, így tud válogatni a sok lány közül... :D (vagy már Réka baba lefoglalta?)
Teganp tudtuk meg (bár még csak 90 %-ban biztos). Nagyon örülünk hiszen kislányt szerettünk volna....

A képek nagyon szépek, a babák még gyönyörűbbek. Mi is láttuk tegnap uh-on, mindig elérzékenyülök ha látom.

Hugi
Gratulálok a férjhez menéshez, és sok boldogságot kívánok!


Szép napot!

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Hugi!

Gratulálok!!

Hétfőn kiengedtek a kórházból, bár még a hematóma még nem teljesen szívódott fel. Kedden mentem Hajdú Krisztinához, megvizsgált először azt mondta, hogy majd jövő héten csinálja meg a redukciót, de aztán észrevette, hogy az egyik baba nem jó helyen van. Képzeljétek a petevezeték csonkjába (mert ugye kivették mindkét petevezetékemet) ágyazódott be, alig 5 mm-es méh fedi, sajna ezt idáig senki nem vette észre, pedig míg a kórházban voltam, volt pár uh. Szóval doktornő azt mondta, hogy szerencse, hogy nem görcsöltem, akár el is vetélhettem volna. Tegnap így megcsinálta a redukciót, maga a beavatkozás nem fájt, de utána annyira begörcsölt a hasam, hogy doktornő már az ügyeletet akarta hívni. Kaptam görcsoldót, végül hazajöttünk, éjszaka még fájt nagyon, ma már kezdek jobban lenni.

Ne haragudjatok, hogy nem írok most mindenkinek, de lelkileg nem vagyok túl jól.

Majd még írok.

Puszi mindenkinek

Kép
detko79
 
 


Sziasztok!

Bobcsike, örülök hogy jól vagytok és hogy kislányotok lesz. Én is kislányt szültem az éjjel álmomban. Húúú, nem akartam felébredni mert olyan jó volt.

Detko, nagyon sajnálom amin keresztül mentél. Megértem hogy most kissé kivagy. Annak viszont nagyon örülök hogy észre vette a doktornő a félre sikeredett beágyazódást és minden jó ha a vége jó. Most pihenj sokat és minden rendben lesz, meglátod.

Bandy, nagyon sajnálom hogy ilyen autót fogtatok ki. Ilyenkor nem lehet már kicserélni? Vagy hülyeséget kérdezek? Azt is sajnálom hogy megbüntettek. Amikor jön a baj, csőstől jön. Most már lehetne egy nagyobb szerencsétek is, nem?

Hugi, én is láttam a fotókat az esküvőről. GRATULÁLOK!!! Gyönyörű menyasszony voltál. A lányom is épp itt volt mikor nézegettem és neki is nagyon tetszettél. Szóval, sok boldogságot kívánok nektek és egy szekér gyereket.

Noki, Etna, ne bosszantsatok már fel. Annyira aranyosak vagytok, hogy miért is ne mutogathatnátok magatokról a fotókat fórumon? Na, persze a babák sokkal szebbek, de ti is nagyon aranyosak vagytok.

Zsiby, GRATULÁLOK!!! Nagyon sok szerencsét, egészséget és sok tejcit kívánok nektek. Majd várjuk a szülési beszámolót és fotókat.

Mindenkit ölelek, és legyen egy szép napotok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Bobcsike!

Gratulálok,h lányotok lesz!!! :)))) Nagyon örülök neki :)))

Detko!

Örülök neki,h most már otthon vagy,a frászt hoztad ránk!!! Kívánom,h minél hamarabb regenerálodj és a lelked is rendbe jöjjö!!Vigyázz magatokra nagyon!!

Zsuzsa!

Miér kérdeztél volna hülyeséget??Képzeld most volt júniusban 3 éves a kocsink...no coment.Ma már jobban látjuk a dolgokat,még vicceltünk is vele,h belefogtunk a panelprogramba:))))Szegeden most ez folyik úgy is állandóan. Igazad van,h jó lenne egy kis szerencse!!

Sok-sok pussz mindenkinek!!

Kép







Kép
bandy27
 
 


Sziasztok, előre bocsánatot kérek, hogy így ismeretlenül egyből a véleményeteket kérem, de elég rég olvasgatom már ezt a fórumot.

(Vereckey dr úr műtött áprilisban a cirisben, egyébként Kósa dr "betege" vagyok, júliusban volt az első lombik kezelésem. Azt hiszem pár emberrel közösen jártunk az ultrahangokra a cirisbe, kiváncsi voltam a sorsokra, még ha disznó módon a sajátomat nem is osztottam meg senkivel.)

Sajnos nekem nem sikerült az első lombik, augusztus 3-án voltam vérvételen. aznap abbahagytam az utrogestant és a duphastont is, talán már másnap meg is jött annak rendje és módja szerint.

Ha azt a napot veszem a ciklusom első napjának, akkor az eddigi 28 napos ciklusaim szerint kb 2 hete meg kellett volna jönnie.

A teszt negatív. Eddig nem is nagyon izgatott a késés, normálisnak gondoltam a kezelések miatt (csak ez a szűnni nem akaró hőhullám dolog idegesít nagyon) illetve volt egy autóbalesetem (kb 2 hete) és az azzal járó stressz hatásának is tulajdonítottam.

Mi a véleményetek? Ebben az esetben kellene már zaklatnom a Kósa dr-t vagy még várjak? Meddig "normális" a késés?
Tudom, hogy többen túl vagytok már lombik kezeléseken, talán van tapasztalat......


Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot mindenkinek.
pilotpub
 
 


Szia Pilotbub,
egy hüvelyi ultrahanggal két hetes késésnél nálam mindig látszott petezsák. Két hetes késésnél már igazság szerint a leírás szerint használt első vizeletes teszten kellene lenni csíknak, legalább halványan. Terhességi jel lehet még, ha reggel az ébredési hőmérséklet 37 fok felett vagy annak környékén van.
Szorítok neked, hátha lesz egy kis pöttyöcskéd, vagy zebra teszted.
kockaspled
 
 


Sziasztok lányok!!! :oops: :lol: :roll: :P :D

Igen,jól láttátok a képeket! Másodszor is férjhez mentem,de igérem ez lesz az utolsó. Mindenkinek köszönöm a jókivánságokat, aki pedig ott volt, annak a részvételt és a sok szépet,jót!!!


Olvasgatlak ám benneteket, de sajnos nekem most nincs semmi babás hozzászólásom. Bár lehetne!!!

Mindannyiotoknak kívánok szépeket,jókat!!!
Sok puszi! Hugi. :wink:

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


sziasztok lányok!

detko !
nagyon sajnálom, gyógyítgasd a kis lelked, mert a mási két babának nagy szüksége van az anyukájuk optimista érzésére. a görcsök borzasztóak lehettek, de erősek ezek a kismanók. próbálj arra gondolni, hogy a kövi uhon már talán megtudod a nemüket. most már kéne egy-két pasi, mivel boti nem bír ennyi nővel. ja örülök, hogy te sem csalódtál hajdú krisztinában, végül is én kezdtem ajánlani eddig mindenkinek bejött, "felelős vagyok érte" hamár reklámozom. mondjuk én v dokit is mindenhol, meg fülöp drt is. aki segít azt szívesen.

bobcsike!
gratula a punáshoz. botikámnak fel kell kötnie a gatyát, ennyi nőt. moziba nem visz senkit, csak, ha a nők fizetnek! nem ám kihasználjuk itt szegény pasimat! :lol: vacsi sincs!
na a viccet félre téve nagyon megérezted, jó a kapcsolatod a babával, azt jelenti!

kockáspléd!
hogy vagy? hallottál már dr raffai jenőről? nézz utána a neten, szerintem segíthetne. sokan ajánlották nekem is, foglalkoznak többszöri vetélést átélt nők lelkével is. lelki köldökzsinór c könyvet is olvastam, ő az egyik írója és a módszer alkalmazója. én mondjuk az alternatív gyógymódokat tartom jobbnak, ezért kineziológusnál voltam, tuti jó volt, de sokan nem hisznek benne. érdekes dolgokat hozott elő belőlem.

bandy!
hát már csak tényleg mosolyogj az autós dolgon, ne idegesítsd fel magad, tisztára mintha egy fiml lett volna.

én akkorát szívtam, kedden voltam dokinál és aznaptól szünt meg az inzulinr. vizsgálat rendelőkben. már csak kórházakban csináják, állítólag veszélyes. na aki kismama tudja, hogy az x. héten itatják a cukrot a kismamákkal is, az nem az?
noki köszi az ötletet, a cirisbe megyek potom 6ezerért, még jó, hogy van egészségkártyám. pénteken, majd beszámolok mindenről. ma voltam teljes vérképen, pajzsmirigy és egyéb finomságok.

noki!
megvettem a babakocsit, tök jó, nem a teszveszest, hanem a babaszobásat. képzeld a brendonban a tanulószék 14ezer és az összes f.p. játék sokkal olcsóbb, mint máshol. nem tudom, hogy hogy lehet, szóval a teszvesz is csalóka néha, ha az ember nem néz körül. de azért küld csak a linkeket, nagyon édi vagy, hogy nézed.

zsiby!
kérünk képeket!

tinkyb!
mi lesz a győri intézettel? én mennék a helyetekben, zsuzsát is bíztatom.

vasi!
írtam a másikra, remélem már jobban vagy. sok sok nafényt kívánok neked. csók :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: